10 nejlepších aplikací pro video přehrávač pro Android. Samsung Video Apk

Yuliskov/SmartTubenext

Tento potvrzení nepatří do žádné pobočky v tomto úložišti a může patřit k vidličce mimo úložiště.

Jméno již používané

Značka již existuje s poskytnutým názvem větve. Mnoho příkazů Git přijímá názvy značek i větví, takže vytvoření této větve může způsobit neočekávané chování. Jste si jisti, že chcete vytvořit tuto větev?

Požadované přihlášení

Přihlaste se prosím k používání kódů.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění Xcode

Pokud se nic nestane, stáhněte si Xcode a zkuste to znovu.

Spuštění kódu vizuálního studia

Váš kodespace se otevře, jakmile bude připraven.

Došlo k problému přípravy vašeho kodespace, zkuste to znovu.

Soubory

Nepodařilo se načíst nejnovější informace o potvrzení.

Readme.MD

SmartTubeNext je pokročilá aplikace YouTube pro televizory Android a televizních boxech, bezplatný open source. Nejedná se o živý televizní klient a nepodporuje „YouTube TV“.

Funkce: Žádné reklamy ‧ Sponsorblock ‧ Nastavitelná rychlost přehrávání ‧ 8k podpora ‧ 60fps ‧ HDR ‧ Přečtěte si živý chat ‧ Přizpůsobitelné tlačítka ‧ Žádné služby Google ‧ Užitečné mezinárodní společenství

❌ Nevýhody: Ne комментарии и мнения владелцев Stabilita, hlasové vyhledávání a podpora obsazení mohou být horší než v oficiálním YouTube v závislosti na vašem zařízení; pokusit se!

Máš nějakou otázku? Ctrlf nebo ⌘f toto readme nejprve!

Video z instalace (Poznámka: Stáhnout URL URL se změnila na Kutt.It/STN_BETA nebo KUTT.IT/STN_STABLE)

Nestahujte SmartTubeNext z žádného obchodu s aplikacemi, webových stránek nebo blogů APK; Ty byly nahrány jinými lidmi a mohou obsahovat malware nebo reklamy. SmartTubenext není oficiálně publikován v žádném obchodě s aplikacemi. Bohužel, Google PlayStore neumožňuje aplikace YouTube bez reklam pomocí neoficiální API.

Je zde verze beta (doporučená) a stabilní uvolnění. Beta získává nové funkce a oprav chyby rychleji než stabilní uvolnění.

K instalaci aplikace můžete použít některou z následujících metod:

 • (nejjednodušší) Nainstalujte stahovač od AfTVNews na televizi Android, otevřete jej a zadejte Kutt.It/STN_BETA nebo KUTT.IT/STN_STABLE. Poté si přečtěte, porozumíte a potvrzujte bezpečnostní pokyny. (Můžete také zadat 79015 (pro beta) nebo 28544 (pro stabilní), ale to vyžaduje další krok k instalaci Addonu prohlížeče AFTVNews Downloader, pokud jste to ještě neučinili.)
 • Nainstalujte aplikaci přenosu souborů do televizoru Android, stáhněte si APK do telefonu nebo počítače a přeneste ji do televize (E (E (E.G. Posílejte soubory do televize z obchodu Google Play / Amazon AppStore)
 • Stáhněte si APK na hůl USB, vložte USB hůl do televize a použijte aplikaci Správce souborů z obchodu Google Play / Amazon AppStore (E.G. FX Průzkumník souborů nebo X-Prore). Preinstalovaný správce souborů Android nefunguje! Nedostávejte filicomana zamořeného reklamou.
 • Pokud jste pokročilým uživatelem, můžete jej nainstalovat pomocí ADB. průvodce | Alternativní průvodce

Odstraňování potíží: viz níže uvedené poznámky. Pokud instalace selže, buď je váš prostor na disku plný, nebo soubor APK si nestáhl správně; Vyčistěte prostor a zkuste stahovat znovu. Pokud je aplikace nainstalována, ale při otevírání se nehodí, nezapomeňte ji nainstalovat do interní paměti, ne na SD kartu / externí úložiště.

Aplikace má vestavěný updater s ChangeLog. Najdete také všechna vydání a ChangeLog na kanálu Telegramu @smarttubenextNewsen (bez účtu) nebo na GitHub.

Instalace (Chromecast s Google TV)

Na Chromecast s Google TV je instalace aplikací ve výchozím nastavení blokována, takže je vyžadován další krok:

4.1. Povolit možnosti vývojáře

Na vašem Chromecast otevřete boční nabídku a přejděte do systému Nastavení. Přejděte dolů do sekce Android TV OS Build a opakovaně klikněte. Objeví se zpráva přípitku, vysvětluje, že jste pár kroků od vývojáře. Pokračujte kliknutím, dokud jej nespustíte.

4.2. Zapněte nastavení „neznámých zdrojů“

Vraťte se zpět na hlavní stránku nastavení a vyberte Neznámá zdroje zabezpečení aplikací. Zapněte přepínač pro [Downloader od AfTVNews nebo] na jakýkoli prohlížeč souborů, které jste se rozhodli použít [. ].

[Průvodce zdrojovým obrázkem]

Poté můžete sledovat výše uvedenou obecnou instalační příručku.

Instalace (zařízení Xiaomi s čínským firmwarem)

Čínský firmware Xiaomi může blokovat instalaci verze beta. Mezinárodní firmware není ovlivněn. Řešení:

 • Místo toho použijte stabilní verzi SmartTubenext (doporučeno)
 • Pro zařízení použijte mezinárodní firmware
 • (Pokud je vaše zařízení od roku 2020 nebo dříve), můžete provést tovární resetování a poté nainstalovat beta beta SmartTubenext před provedením jakýchkoli aktualizací systému. Poté můžete bezpečně aktualizovat svůj systém, SmartTubenext by měl pokračovat v práci.

Aplikace má vestavěný aktualizovatel. Postup instalace musíte pouze jednou dodržovat. Několik sekund po spuštění SmartTubeNext vás upozorní, zda dojde k nějaké aktualizaci a také ukáže ChangeLog. Můžete zakázat deaktivaci automatických kontrol aktualizací nebo ručně aktualizovat v nastavení v části „About“.

Pokud instalace selže, buď je váš prostor na disku plné, nebo aktualizace se nestavila správně; Vyčistěte prostor a zkuste aktualizovat znovu (nastavení o kontrole aktualizací).

SmartTubenext vyžaduje Android 4.3 nebo vyšší. Nefunguje to na zařízeních, která nejsou android (včetně. LG nebo Samsung TVS). U nepodporovaných televizorů můžete použít televizní tyčinku nebo televizní box. Ačkoli tato aplikace technicky běží na chytrých telefonech a tabletech, není pro takové optimalizována a nenabízí žádnou oficiální podporu!

Úspěšně byl testován v televizorech, televizních boxech a televizních tyčích, které jsou založeny na Androidu, včetně:

 • Android TVS Google TVS (E.G. Philips, Sony)
 • Chromecast s Google TV TV s vestavěním Chromecast
 • Amazon Firetv Stick (všechny generace)
 • Nvidia Shield
 • Televizní boxy spuštěné Android (mnoho levných čínských bez názvů)
 • Xiaomi Mi Box

SmartTubeNext neukazuje žádné reklamní bannery, předběžné reklamy nebo intermise AD. Nejen se jim snaží zabránit, je doslova naprogramováno tak, aby zcela nemohlo zobrazit žádné reklamy, takže YouTube nemůže nic proklouznout. To také znamená, že nemůžete povolit reklamy nebo whitelistské kanály. Některé kanály YouTube zahrnují sponzorované zprávy ve svých videích, mohou být také přeskočeny, viz sponzory níže.

SmartTubeNext zahrnuje integraci sponzorů. Z webových stránek sponzorů:

Sponsorblock je rozšíření prohlížeče s otevřeným zdrojovým zdrojem a otevřené API pro přeskočení segmentů sponzorů ve videích YouTube. [. ] Rozšíření automaticky přeskočí sponzory, o kterém ví o použití systému dotazovacího systému ochrany soukromí. Podporuje také přeskakování dalších kategorií, jako jsou intros, outros a připomenutí, aby se přihlásily k odběru [a non-music v hudebních videích].

Můžete si vybrat, které kategorie chcete v nastavení přeskočit. Na rozdíl od Addonu prohlížeče nemůžete v SmartTubenext odeslat nové segmenty (televizory a televizní dálkové palety nejsou pro takové přesné operace skvělá zařízení). Všimněte si, že SponsorBlock je bezplatný a dobrovolný projekt založený na podáních uživatelů, takže neočekávejte, že pokaždé na 100% práci. Někdy nejsou do databáze dosud předloženy segmenty sponzorů, někdy jsou servery sponzorů offline/přetíženy.

Chcete.li obsadit videa z telefonu (nebo jiných zařízení), musíte toto zařízení propojit s televizí. Na rozdíl od původní aplikace YouTube se SmartTubeNext automaticky neobjeví, když jste ve stejné síti Wi-Fi. Jak propojit smartphone a televizi:

 • Otevřete SmartTubenext a přejděte do Nastavení
 • Přejděte na „dálkové ovládání“ (2. možnost)
 • Otevřete aplikaci YouTube v telefonu, přejděte na Nastavení Obecně sledovat v televizi
 • Klikněte na Připojte se pomocí televizního kódu a zadejte kód z televize

Vzhledem k technickým omezením musíte před obsazením otevřít aplikaci v televizi; SmartTubeNext nelze automaticky probudit televizi.

SmartTubenext podporuje přehrávání videí v režimu PIP. To je třeba povolit pod nastavením Obecné přehrávání pozadí na obrázku. Video půjde do režimu PIP, když stisknete domů při přehrávání videa, a také když stisknete zpět, pokud je povoleno v nastavení Obecné přehrávání pozadí (aktivace).

Rychlost přehrávání můžete upravit stisknutím ikony (rozchod) v horní řadě přehrávače. To je zapamatováno napříč videi. Některé rychlosti mohou klesnout rám s rámečkem, jedná se o známý problém.

Aby se umožnilo globální vyhledávání hlasu, musí být nainstalována další aplikace vedle SmartTubenext. Tato aplikace Bridge může zachytit pokusy systému otevřít původní aplikaci YouTube a místo toho otevřít SmartTubenext. Aby to fungovalo, musíte odinstalovat původní aplikaci YouTube. Víme, že to naštve, ale můžete to vždy přeinstalovat, pokud změníte názor. Aplikace Bridge se ve vašem spouštěči nezobrazí a vy jich nemůžete spustit přímo; Používá ho pouze interně hlasovým vyhledáváním systému. Na některých zařízeních musíte při hledání explicitně říci „YouTube“ (E (E.G. Řekněte „roztomilé kočky na YouTube“ místo „roztomilých koček“).

Na Amazon Fire TV:

 • Odinstalujte původní aplikaci YouTube (není nutný kořen)
 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Amazon Bridge SmartTubenext: https: // kutt.It/STN_BRIDGE_AMAZON (E.G. Via Downloader by AfTvNews)

Na Google Chromecast s Google TV:

 • Odinstalujte původní aplikaci YouTube (není nutný kořen)
 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci ATV Bridge SmartTubenext: https: // kutt.it/stn_bridge_atv (e.G. Via Downloader by AfTvNews)

Na všech ostatních zařízeních pro Android je k tomuto povolení bohužel root:

 • Zakořeňte své zařízení (vyhledejte průvodce pro vaše konkrétní zařízení)
 • Odinstalujte oficiální aplikaci YouTube pomocí root (ADB Shell PM odinstalace com.Google.Android.Youtube.TV)
 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci ATV Bridge SmartTubenext: https: // kutt.it/stn_bridge_atv (e.G. Via Downloader by AfTvNews)

Pokud chcete podpořit můj vývoj, jste vítáni, abyste mi koupili šálek kávy 🙂

Patreon (Visa, MasterCard, PayPal) PayPal: firthhash@gmail.com BTC: 1JAT5VVWarVBkpVbNDn8UA8HXNdrukuBSx LTC: ltc1qgc24eq9jl9cq78qnd5jpqhemkajg9vudwyd8pw ETH: 0xe455E21a085ae195a097cd4F456051A9916A5064 ETC: 0x209eCd33Fa61fA92167595eB3Aea92EE1905c815 XMR: 48QsMjqfkeW54vkgKyRnjodtYxdmLk6HXfTWPSZoaFPEDpoHDwFUciGCe1QC9VAeGrgGw4PKNAksX9RW7myFqYJQDN5cHGT

Nejprve prosím zkontrolujte FAQ! Také se také krátce podívejte na nedávnou historii chatu.

V naší telegramové skupině můžete nahlásit nebo prostřednictvím vydání Tracker na GitHubu (požadovaný účet).

Telegram Group (International): @smarttubenext_en telegram skupina (RU/UA/by): @smartTubenext E.mail: First.hash na gmail dot com

Mezinárodní skupina je pouze v angličtině. Ale nebojte se, pokud vaše angličtina není dokonalá, máme přátelské mezinárodní společenství.

SmartTubenext je vyvíjen jednou rukou Yurii; Za tím není větší tým ani společnost. Toto je open source, hobby projekt. Několik dalších pomohlo s překlady, z nichž některé lze vidět na GitHubu, někteří poslali své překlady přímo na Yurii. Na podpůrném chatu jsou také užitečné lidi.

Poznámka: OpenJDK 14 nebo starší (!) je požadováno. Novější JDK může způsobit havárii aplikací! Chcete.li vytvořit a nainstalovat verzi ladění, spusťte tyto příkazy:

Git klon https: // github.com/yuliskov/smartTubenext.Git CD SmartTubenext Git Submodule Aktualizace.-INIT ADB Connect Gradlew Clean InstallStorigdebug

Video kodeky jsou algoritmy používané pro kompresi videa.

Který kodek pro výběr / přehled

Komprese podpory hardwaru doporučení, kvalita bitrate
AV01 aka. AV1 Nejlepší volba, pokud vaše zařízení podporuje První zařízení začala přicházet v roce 2020 Nejlepší (e.G. 1.6 Mbps) stejný
VP9 Nejlepší volba na většině zařízení Většina zařízení od roku 2015 lepší (e.G. 2.1 Mbps) stejný
AVC pouze pro starý nebo pomalý hardware Všechna zařízení dobrý e.G. 2.7 Mbps) stejný

Příklady převzaté z videa pouze na 1080p @ 25fps pro toto video: DUA LIPA. Nová pravidla (oficiální hudební video)

Ve stejném rozlišení je nižší bitrad lepší! YouTube se výslovně zaměřuje na stejnou kvalitu bez ohledu na kodek. Starší kodeky mají vyšší bitovou vodu pouze proto, že jsou méně efektivní. Na YouTube nedostanete lepší kvalitu jednoduše výběrem vyššího bitového toku. Novější kodeky mají lepší kompresi = nižší bitrate = Použijte menší šířku pásma = Uložit prostředí. Toto je funkce, ne chyba. Měli byste použít nejnovější kodek, který funguje hladce na vašem zařízení, v neposlední řadě efektivní. AVC má obvykle nejvyšší bitrát. To je špatné, ne dobré.

V současné době neexistuje žádný automatický režim na základě vaší šířky pásma. Výchozí video předvolte však nakonfigurovat výchozí video. První možnost („None“) si bude pamatovat váš poslední výběr v přehrávači videa. Jakákoli jiná předvolba se původně používá pro každé video; Pokud není k dispozici vybraný profil, použije se další nejlepší dostupná možnost. Profil na každém videu stále můžete přepsat jednotlivě v rámci přehrávače.

Chcete.li se rozhodnout o volitelné kvalitě rozlišení / videa pro vás, musíte zvážit několik omezujících faktorů:

 • Vaše šířka pásma (vyberte si pouze až do bitovaku, který dokáže vaše šířka pásma;.com od Netflix)
 • Rozlišení displeje vaší televize (kvalita by se mohla mírně zlepšit, pokud vyberete další vyšší rozlišení, e.G. 1080p na displeji 720p; Ale neočekávejte velký rozdíl)
 • schopnosti vaší televize (E.G. HDR, 60fps)

Obecně je 60fps zlepšení, ale pokud si osobně nevšimnete (nebo nemyslíte) rozdíl, můžete ušetřit šířku pásma (a životní prostředí) tím.

HDR funguje pouze tehdy, pokud jej váš hardware podporuje. Je to komplikovaný nepořádek.

 • Vaše televize to musí podporovat
 • Pokud používáte televizní krabici, musí tato televizní box a váš televizní kabel a televizor podporovat HDR
 • Ano, skutečně existují různé kabelové verze HDMI s různou podporou HDR, je to komplikované
 • Některá zařízení (jako je Shield NVIDIA) obecně podporují HDR, ale ne specifický formát HDR, který se používá na YouTube

Pokud vypadá videa HDR vypadala stlaceně nebo vyplavená, podívejte se na tento článek. Pokud HDR nefunguje, pravděpodobně to není chyba této aplikace. Možná budete muset na webu hledat „HDR“ a název vašeho zařízení pro jakoukoli pomoc.

Otázka: Neexistuje žádný výsledek pro vyhledávání, které říkám (Android 11)

Odpověď: Jsou to zprávy, že nejnovější aktualizace pro „Google App for Android TV“ by mohla způsobit tuto chybu. Odstranění aktualizace by mělo problém vyřešit.

Otázka: AV01 nehraje / Proč je vp9 pomalý na mém zařízení?

Odpověď: Protože AV01 je velmi nový, většina televizorů a televizních boxů nenabízí hardwarovou podporu a vůbec nemůže hrát AV01.

Pokud má vaše zařízení podporu hardwaru pro kodek, videa pomocí tohoto kodeku by měla hrát hladce. Vysoká usnesení mohou být také pomalá ve VP9 na levných televizních boxech, které oficiálně nepodporují 4k. Vaše zařízení pravděpodobně může přehrávat videa VP9 i bez podpory hardwaru, ale to vyžaduje, aby výkonný procesor běžel hladce. Oprava AV01 bez podpory hardwaru je technicky možné, ale v současné době není plánováno a pravděpodobně není dostatečně efektivní.

Otázka: Můžete přimět SmartTubenext vypadat jako původní aplikace?

Odpověď: Ve srovnání s uživatelským rozhraním SmartTube, Stock YouTube a YT Kids jsou daleko dopředu. Potřebovali bychom však někoho, kdo je zručný a ochotný věnovat dostatek času a energie. A do jeho dlouhodobého udržování (vč. nové funkce, opravy chyb). To vše zdarma. Pokud jste / dostali někoho takového, prosím pomozte. Nemluvě o tom, že SmartTube sleduje oficiální doporučení Google pro televizní aplikace pro Android. Je to chyba Google, že šablona je poněkud ošklivá.

Otázka: Lze vyhledávací stránku vylepšit?

Odpověď: Může to být, ale někomu to vyžaduje, podobně jako výše uvedené FAQ-Entry. SmartTubeNext sleduje oficiálně doporučenou design/šablonu společnosti Google pro televizní aplikace a používá oficiální předinstalovanou klávesnici Android TV. Bohužel Google odvedl opravdu špatnou práci ohledně stránky a klávesnice. Možná, že budoucí aktualizace SmartTubeNext může přidat zabudovanou klávesnici, podobnou původnímu YouTube nebo jiným hlavním aplikacím pro Android. Možná to může zlepšit vzhled být stejně dobrý nebo lepší než v oficiální aplikaci YouTube. Ale prozatím je to způsob, jakým je kvůli nedostatku času a vzhledem k tomu, že oficiální doporučení společnosti Google jsou špatná.

Otázka: Mohu to nainstalovat na Samsung Tizen TV / LG WebOS TV / ROKU / IOS / TOUSTER?

A: Ne, to funguje pouze na zařízeních pro Android. Pokud se podíváte na stránku produktu Android TV, obvykle jasně říká, že je založen na Androidu. Aplikaci nelze snadno převést na jiné plattformy a nemáme v plánu ani to zkusit. Prosím, neptejte se. Místo toho můžete ke své televizi připojit samostatnou televizní tyčinku nebo televizi.

Otázka: Mohu to nainstalovat na smartphone? / Můžete přidat režim portrétu? / Scrolling nefunguje.

Top 5 Best VLC Media Player Alternatives for Windows 10 and Windows 11 | Guiding Tech

A: Velké ne. Tato aplikace není pro chytré telefony, nabízíme nulovou podporu.

Videa můžete odevzdat z chytrého telefonu do televizního / televizního boxu spuštěného SmartTubenext, ale. Stačí použít oficiální aplikaci YouTube nebo Vidence, naleznete v sekci obsazení.

Nebude existovat telefonní verze. Místo toho můžete použít Vand, Pure Compest, Newpipe nebo NewPipe x SponsorBlock. Přejděte prosím na jejich příslušné podpůrné chaty pro pomoc.

Otázka: Mohu to nainstalovat na obrazovku tabletu / automobilu / smartphone s dokovací stanicí?

 • je to zařízení Android
 • má velkou obrazovku
 • Má vstup dotyku televize, ovladače nebo klávesnice a není podporován. Mouse/Touchpad rolování ani. SmartTubenext nemůžete správně používat pouze s vstupem dotyku nebo myši.

Někteří uživatelé hlásili velký úspěch (vč. na zábavním systému automobilu). Prosím, podělte se s námi své příběhy o úspěchu.

Otázka: Dostanu chyby „Neznámé kodek“ / „nemůžu si stáhnout video“

A: Počkejte prosím 5 sekund, než se video přehrává. Pokud to nepomůže, stiskněte tlačítko Play. Někteří uživatelé uvedli, že tento problém se objeví pouze tehdy, když mají připojené zvukové zařízení USB nebo pokud je jejich ukládání diskových kol plné.

Otázka: Dostanu „Profil videa není podporován“

A. Stiskněte vlevo „HQ“-Button, vyberte formáty videa a vyberte cokoli jiného než AV01. AV01 není podporován na většině zařízení (zřejmě včetně vašich), takže místo toho vyberte VP9. Další informace naleznete v části Video Codecs.

Otázka: Při sledování nekótovaných videí / mých vlastních videí dostávám „Video nedostupné“

A: Správně, to je v současné době chyba.

Otázka: Nezobrazí se to na mém seznamu obsazení

Odpověď: Přečtěte si prosím sekci obsazení.

Мобильный Проектор на Телефоне 2021 #Shorts

Otázka: Video se hodně vyrovnává

Odpověď: Problém nemusí být specifický pro SmartTubenext, protože jiné neoficiální aplikace YouTube také tento problém hlásí. V dnešní době se to zdá být neobvyklé, ale ve 2. čtvrtletí roku 2021 byl velmi přítomen. Někteří uživatelé nebo zařízení se zdají být více ovlivněni než jiní. Oficiální webová stránka aplikace YouTube jsou zjevně pouze zřídka ovlivněna. Hlavní příčina problému je v současné době nejasná, ale zdá se, že je to na konci YouTube věc na straně serveru. Možná, YouTube diskriminuje aplikace třetích stran.

Prozatím zkuste zjistit, zda to pomůže:

 • Snižte rozlišení (nebo je to šanci zpět)
 • Změňte formát videa na AVC
 • Zvyšte vyrovnávací paměť v nastavení
 • Stiskněte tlačítko Zpět a zkuste přehrát video znovu
nejlepších, aplikací, video, přehrávač, android

Otázka: Informace o debugu uvádějí, že můj displej je 1080p, ale mám displej 4K/UHD!

Odpověď: Nebojte se, informace o ladění jsou nesprávné. SmartTubeNext funguje dobře i nad 1080p a měli byste to vidět, když hrajete video ve 4K nebo UHD. Nebojte se, pokud se říká „720p“ a máte displej 1080p.

Otázka: Proč to nejednává o nejvyšší kvalitě?

Odpověď: ano (ve výchozím nastavení). Pokud nastavíte video profil v rámci nastavení, funguje to jako maximum pro automatický výběr. Zkontrolujte, zda jste nakonfigurovali video profil, můžete jej zrušit výběrem „Žádné“.

Nezaměňujte kvalitu s bitrate. Další informace naleznete v části Video Codecs.

Otázka: Mohu ve výchozím nastavení nastavit (maximální) rozlišení?

Odpověď: SmartTubeNext automaticky vybere nejvyšší dostupnou kvalitu pro vaše video až do maximálního rozlišení, které můžete nastavit v nastavení v části „Profil videa“. Pokud je k dispozici, SmartTubeNext vybere vybraný profil videa, nebo jinak bude použit další nejlepší dostupný. Při sledování videí stále můžete vždy změnit profil videa.

Otázka: Může nastavit rozlišení na „Auto“, v závislosti na mé dostupné šířce pásma?

Odpověď: Toto je plánováno, ale zatím není k dispozici (omlouvám se ‍♀). Můžete však nastavit maximální rozlišení na něco, co by mělo fungovat pro vaši šířku pásma. Podrobnosti viz výše.

Otázka: Proč přeskočí segmenty videa?

Odpověď: SmartTubenext má funkci s názvem SponsorBlock. Můžete si vybrat kategorie, pokud existují. Další podrobnosti naleznete v sekci sponzory.

Otázka: Jak automaticky spustit další video / zastavit po každém videu?

Odpověď: Můžete přepínat mezi různými autoplay-modesy pomocí smyčky

nejlepších, aplikací, video, přehrávač, android

Otázka: Jak odstranit doporučená videa (E.G. novinky), které se mnou nesouvisejí?

Odpověď: Doporučená videa jsou definována na YouTube a ne aplikací, nemůžeme změnit algoritmus. Jsou založeny na vaší zemi, kterou můžete změnit v nastavení. Pokud jste přihlášeni, jsou založeny na vaší historii hodinek, údajích pro profil uživatelů a cokoli jiného, ​​co by Google mohl použít. Pokud nejste přihlášeni, jste jako v „Incognito Mode“, takže historie hodinek neovlivňuje vaše doporučení. Možná budoucí verze přidat volitelné profilování uživatelů bez přihlášení.

Odpověď: Ano, HDR funguje, pokud jej váš hardware podporuje. Štít Nvidia ne. Další informace naleznete v části na HDR.

Otázka: Proč některé aktualizace říkají „neaktualizujte, pokud jsou spokojeny s aktuální verzí“ v ChangeLogu?

Odpověď: Tyto aktualizace mění hodně kódu a snaží se opravit chyby, které ovlivňují pouze několik uživatelů/zařízení. Aktualizace by se měli aktualizovat pouze postižení uživatelé. Pro kohokoli jiného není z aktualizace nic získáno; Existuje však šance způsobit nové chyby. Nebojte se, pokud jste stejně aktualizovali.

Otázka: Při hraní jinými rychlostmi jsou rámečky přeskočeny!

Odpověď: V současné době to nemůžeme opravit, promiň.

Odpověď: „Automatická snímková frekvence“. Upravuje obnovovací frekvenci televizoru tak, aby odpovídala obsahu, který sledujete. Může mírně zlepšit hladkost, ale rozdíl je velmi malý; Většina lidí si toho sotva všimne. Na každém hardwaru to nefunguje dobře. Pokud nevíte, co to dělá a nechcete to vyzkoušet sami, můžete to bezpečně udržet.

Doporučení: Můžete jej zapnout a zjistit, zda to funguje na vašem zařízení; Pokud to způsobuje problémy (nebo pokud se nestaráte o testování), vypněte je.

Otázka: Měl bych si vybrat vysokou nebo nízkou vyrovnávací paměť?

Odpověď: Čím vyšší je vaše vyrovnávací paměť, tím více videa bude předinstalováno před vaší aktuální pozici. Nízká vyrovnávací paměť může minimálně snížit využití šířky pásma, pokud často zavřete videa před ukončením. Vysoká vyrovnávací paměť může vyhladit problémy sítí a zabránit tomu, aby se video zastavilo na vyrovnávací paměť. Vyšší vyrovnávací paměť zvyšuje využití RAM, ale neměl by to být problém.

Doporučení: Vysoká.

Otázka: Mohu si při hledání zpět udržet vyrovnávací paměť?

A: Ne, když hledáte (e.G. Skočte zpět 5 sekund), SmartTubenext bude muset odmítnout. To by mohlo být vylepšeno v budoucí aktualizaci.

Odpověď: To je problém s firmwarem nebo Androidem. Pokud používáte vlastní ROM, možná je to ROM buggy. Protože tento problém je pro vývojář téměř nemožný ladit, nemůžeme vám pomoci, promiň. Můžete vyzkoušet obvyklé řešení: restartování, vyčištění mezipaměti, přeinstalování aplikace nebo resetování továrny.

Otázka: Mohu odstranit videa z historie?

Otázka: Může být aktualizace nainstalováno automaticky?

Odpověď: Ne, to není technicky možné. Požadované povolení má pouze předinstalovaný správce aplikací (obvykle Google Playstore, Amazon Appstore atd.). Všechny ostatní aplikace, včetně. SmartTubenext může zobrazit pouze otevřenou instalační výzvu. Bylo by možné řešení využívající kořen, ale dosud nebylo implementováno.

Otázka: Mohu na některých kanálech reklamy na whitelisty?

A: Ne, to není možné. SmartTubeNext nemá žádný kód pro zobrazení reklam. Přidání této funkce by skutečně vyžadovalo čas a úsilí, což je místo toho vynaloženo na přidání užitečných funkcí a opravy chyb.

O

Aplikace zdarma pro sledování videí na trubici na televizních boxech pro Android

Nejlepší aplikace pro video přehrávač pro Android

Hraní videa na mobilu může být někdy fuškou. Získejte svůj filmový čas s nejlepšími aplikacemi pro video přehrávač pro Android.

Streamování videa převzalo velkým způsobem. Mnoho lidí má Netflix, Hulu, VRV a dokonce i předplatné na YouTube jako své primární služby pro streamování videa. Na našich telefonech je však stále spousta nás s video soubory. Prohlížení videí není zdaleka tak obtížné, jak to bývalo. Většina aplikací pro video přehrávač může hrát nejoblíbenější video kodeky bez problémů. To je, pokud nepoužíváte nějaký divný kodek.

I když ano, stále máte spoustu možností, jak si to prohlédnout. Podívejme se na nejlepší aplikace pro video přehrávač pro Android. Kodi je dobrá volba, kterou na tomto seznamu nezahrnujeme, protože funguje spíše jako přehrávač médií. Máme tento seznam propojený až ke spodní části tohoto článku.

Alcast

Cena: zdarma / 4.99

Allcast je video přehrávač, který se specializuje na odesílání vašeho místně uloženého obsahu do vašeho Chromecast, Roku, Apple TV, Xbox 360/One a další zařízení kompatibilní s DLNA. Spolu s videi také podporuje další typy médií. Má trochu hrubý začátek, ale rychle se stal jednou z nejstabilnějších castingových aplikací. Verze zdarma má pětiminutový limit pro obsah, zatímco verze Pro nemá žádná omezení. Můžete také přeměnit zařízení Android na přijímač Allcast (schopný být odvezen) pomocí aplikace Allcast přijímače.

Video přehrávač Archos

Cena: zdarma / 0.99

Archos je jednou z populárnějších aplikací pro video přehrávač na Android. Podporuje většinu typů video souborů, včetně MKV, MP4, AVI, WMV, FLV atd. Spolu s různými typy souborů podtitul, jako je SRT, Sub, Ass (ANO, For Real), SMI a další. Samozřejmě existují i ​​jiné funkce, jako je podpora serveru a NAS, externí podpora USB úložiště a další. Aplikace také zahrnuje relativně moderní rozhraní, jednoduché ovládací prvky a informace z webů, jako je IMDB, TheMoviEdB.org a další. V praxi jsme s tím nenašli žádné skutečné problémy, ačkoli někteří recenzenti Google Play mají. V každém případě je to solidní volba s levnou verzí Pro.

BSPlayer

Cena: zdarma / 5.99

BSPlayer byl kolem déle než většina aplikací pro video přehrávač a byl i nadále jedním z nejlepších za tu dobu. Je vybaven vícejádrovým hardwarovým dekódováním, přehráváním hardwaru a podporou pro streamování ze síťových (DLNA) zařízení. Kromě toho existuje podpora podtitul, schopnost přehrávat soubory z komprimovaných formátů a můžete mít dokonce vyskakovací okno, pokud chcete. Bezplatná verze je podporována reklamou, ale má všechny funkce. Existují také další pluginy pro ještě lepší podporu. Plná verze běží pro 5.99.

Localcast

Cena: zdarma s nákupy v aplikaci

Localcast je konkurentem Allcatu a vykonávají mnoho stejných funkcí. To zahrnuje streamovací média z vašeho zařízení do chromecast, Xbox 360/One, Roku, Fire Stick nebo Apple TV. Spolu s allcast umožňuje streamování z cloudového úložiště (Disk Google, Dropbox) a mělo by to fungovat na většině zařízení kompatibilních s DLNA. Má pouze kodeky, které Chromecast podporuje. To by mělo být v těchto dnech většinu hlavních kodeků. Přesto je to jedna z mála slušných aplikací pro video přehrávač, které tuto funkci vykonávají.

MPV

Cena: zdarma

MPV je bezplatný a open-source video přehrávač, který se houpe s nejlepšími z nich. Aplikace přichází s podporou většiny videokodeků, podpory podtitul, podpory síťového proudu a dokonce i moderních funkcí, jako je režim obrazu v obraze. Líbí se nám tohle, protože to udržuje zážitek přiměřeně čistý a také poskytuje dostatek síly, aby s tím potřeboval, co potřebujete. Myslíme si, že VLC je celkově lepší, ale MPV rozhodně není v tomto prostoru ani v tomto prostoru, a je to dobrá volba pro lidi, kteří nechtějí VLC z jakéhokoli důvodu používat VLC.

MX hráč

Cena: zdarma

Hráč MX je již dlouho jednou z nejpopulárnějších aplikací pro video přehrávač. Podporoval další formáty dlouho předtím, než se o tom předpokládalo, že to učinily i jiné aplikace pro video přehrávače, a bylo to také mezi prvními, které zahrnovaly věci, jako je dekódování hardwaru, přehrávání hardwaru a další takové funkce. Stále má všechny tyto věci spolu s ovládacími prvky gest (včetně pitch-to-zoom), podporou podtitul, dětský zámek, který udržuje vaše děti v aplikaci sledování jejich filmů Disney, a podporuje prakticky každý kodek venku tam. Stejně jako Moboplayer, přichází s dalšími pluginy, aby přidal další funkčnost, pokud je potřebujete.

Jedinou nevýhodou této aplikace je, že ji zakoupil jiný vývojář před několika lety. Od té doby vývojáři odstranili prémiovou verzi aplikace a poté zahrnuli reklamy. Věci přehrávání videa stále fungují dobře, ale bez způsobu, jak se zbavit reklam, není to skoro zabouchnuté doporučení, které bývalo.

Plex

Cena: zdarma / 4.99/4.99 za měsíc

Plex je v současné době nejlepší odpovědí na otázku, co dělat, pokud máte v telefonu spoustu videí a pouze 32 GB úložiště. Plex umožňuje nastavit server na počítači a poté bude streamovat obsah z počítače do vašeho smartphonu. Je to trochu jedinečné z jiných aplikací pro video přehrávač, ale také to nevyžaduje, abyste své soubory udržovali na svém zařízení. Který uvolňuje cenný úložný prostor pro jiné věci. Služba je zdarma k nastavení, mobilní aplikace stojí 4.99, a můžete získat volitelné 4.99 za měsíc předplatné odemknutí všech funkcí Plex Pass.

VLC

Cena: zdarma

VLC si vytvořila jméno jako jedna z aplikací pro přehrávač video přehrávačů. Má spoustu jedinečných funkcí, včetně schopnosti streamovat videa, pokud máte URL. Může také hrát nějaké nejasné video formáty, jako je DVD ISOS. Na rozdíl od většiny má také vestavěné všechny své kodeky bez nutnosti dalšího stahování pluginů. Mezi další funkce patří podpora titulků, plná podpora médií (včetně zvuku), více stopovými zvuk a další. K dispozici je také verze beta pro případ, že byste si chtěli vyzkoušet nejnovější funkce. Toto je ten, kterého bychom doporučili jako první, protože je to jeden z nejlepších.

Video přehrávač veškerý formát

Cena: zdarma / 3.99

Video přehrávač Všechny formáty je základní aplikace pro video přehrávač. Je to také trochu diamant. Může se pochlubit podporou většiny videokodeků. Mezi další funkce patří podpora Chromecast, noční režim, složka na ochranu osobních údajů a ovládací prvky přehrávání s proměnlivou rychlostí. Zdá se, že během našeho testování zaškrtne všechny správné políčka. Navíc se může pochlubit žádné reklamy na banneru, i když na jiných místech jsou některé. Verze bez reklam můžete odemknout pro 3.99. Je to určitě jeden ze slabších tipů v naší první desítce, ale je to dost dobré na to, aby tu bylo.

Xender

Cena: zdarma

Xender je kombinace aplikace pro přenos souborů a přehrávače videa. Můžete sdílet hudbu a filmy s lidmi ve vaší obecné okolí bez použití mobilních dat. Kromě toho může aplikace přehrávat většinu filmů a hudebních souborů bez velkých obtíží. Díky tomu je to slušná možnost pro tyto druhy věcí, i když nemá žádné pokročilé kontroly nebo ovládací prvky přehrávání, jako je mnoho vyhrazených aplikací pro video přehrávač. Je to dobrý úder pro ty, kteří potřebují sdílet média se svými přáteli, a pak také sledovat nebo poslouchat tato média. Je to zdarma a je to překvapivě populární.

Přehrávač video přehrávače vašeho zařízení

Cena: zdarma

Přehrávač video přehrávače vašeho zařízení od starých časů udělal velké kroky. V dnešní době budou hrát téměř všechno. Už to máte ve své zásuvce aplikací. Už to zabírá úložiště a obvykle se ho nemůžete zbavit. Můžete to alespoň alespoň zkusit starou vysokou školu. Android obecně získává lepší a lepší podporu video kodeku každý rok, včetně HDR VP9 od Android Pie. OEM obvykle podporují všechny tyto věci do přehrávače videa. Některé z nich mohou dokonce hrát proudy jako VLC. V každém případě mu před přechodem na něco jiného dejte skutečný výstřel. Obvykle je to cesta nejmenšího odporu.

Pokud jsme zmeškali některou z nejlepších aplikací pro video přehrávač pro Android, řekněte nám o nich v коментарии и мнения. Kliknutím sem můžete také podívat na naši nejnovější seznamy aplikace Android a hry. Děkuji za přečtení. Vyzkoušejte to také:

Samsung vydal asistentka kamery APK, nový Good Lock Plugin pro všechna zařízení Galaxy

Nový modul dobrého zámku od společnosti Samsung s názvem Asistent kamery spuštěn. Podívejte se na všechny featrus a apk ke stažení.

Nedávná konference Samsung Developer (SDC22) představila nejnovější aktualizaci firmwaru UI 5 založené na Androidu 13 přicházejícím na všechna nejnovější zařízení Galaxy včetně nedávno spuštěné řady Galaxy S22 a Galaxy Tab S8. Samsung také oznámil, že přicházejí nové pluginy Good Lock, včetně nové aplikace pro asistenta fotoaparátu. Dnes společnost Samsung vydala nový plugin Good Lock s názvem Asistentka, který odemkne mnoho funkcí kamery. Zcela nový Good Lock Plugin poskytuje uživatelům několik možností pro jejich výchozí aplikaci kamery a nastaví ji podle jejich preferencí. Toto je první aplikace, která vám umožní přizpůsobit režim fotografií (Auto) aplikace kamery.

 • Auto HDR
 • Změkněte obrázky
 • Přepínání automatického objektivu
 • Nahrávání videa ve fotoaparátu
 • Počet obrázků po časovači
 • Rychlejší závěrka
 • Časový limit kamery
 • Čistý náhled na HDMI displeji

I když máme také ohromující expert RAW aplikaci s pokročilými funkcemi fotoaparátu, je k dispozici pouze pro vybrané ultra řady Samsung Galaxy Devices. Můžete také vyzkoušet Google Camera pro Samsung.

Funkce aplikace Assistant Assistant App a ChangeLog

Aplikace Assistantka kamery je dodávána s následujícími funkcemi:

HDR, který byl automaticky aplikován z jednoho UI 4.1, lze použít nastavením/vypnutím v aplikaci Assistant Camera Assistant.

Když je HDR zapnutý, nasycené jasné oblasti jsou dobře vyjádřeny v podsvícených podmínkách syntetizací více fotografií.

Pokud chcete získat fotografii s mírně jasnějším pozadím, zkuste vypnout HDR.

 • Změkněte obrázky

Aplikaci asistenta kamery můžete použít k výběru textury vašich fotografií.

Zapněte možnost, když chcete, jak je měkký výraz pleti a výraz měkkých vlasů, a vypněte ji, když chcete podrobné a živé texturované fotografie.

Tato funkce je použita pouze pro režim fotografií a režimu portrétu.

 • Přepínání automatického objektivu

Aplikace asistenta kamery může automaticky přepínat čočky kamery podle okolního jasu a vzdálenosti objektu.

-ON: Při 3x zvětšení nebo vyšších se automaticky přepne na širokoúhlý objektiv při osvětlení tmavého nebo detailního objektu, což umožňuje digitálnímu zoomu dosáhnout dobře zaměřeného a jasného záběru.

-Vypnuto: I když natáčení v prostředí nízkých osvětlení nebo zavírání předmětů při zvětšení 3x nebo vyšších, je možné čiré optické zoom fotografií s teleobjektivem bez výměny čočky.(Zaměření však může být zaměřeno na to, nebo výsledek může být mírně tmavý)

Ve foto režimu můžete zapnout/vypnout funkci rychlého převzetí a nahrávat film dlouhým stisknutím tlačítka záznamu.

Pokud jste zažili nepříjemnost nahrávání videa při náhodném stisknutí a držení tlačítka závěrky při pokusu o vyfocení, zkuste vypnout nabídku.

 • Počet obrázků po časovači

Při nastavení časovače nastavením počtu snímků (1, 3, 5, 7) můžete pohodlněji pořizovat nepřetržitě obrázky z dálky bez stisknutí tlačítka závěrky.

Použijte toto, když chcete pořídit sadu obrázků za sebou bez stisknutí tlačítka závěrky. Možná náhodně dostanete šanci svého života.

 • Rychlejší závěrka

To lze vybrat, když chcete pořídit řadu rychlých výstřelů v aplikaci Assistant Camera Assistant. Pokaždé, když stisknete tlačítko, můžete zažít řadu obrázků při super rychlé rychlosti. Právě teď nabízíme pouze objektivy s rozsáhlým režimem fotografií, ale příští rok tvrdě pracujeme na tom, abychom se ujistili, že všechny čočky mohou pořídit rychlé výstřely. Když chcete zachytit rychlý pohyb svého milovaného psa nebo kočky, zkuste střílet rychlejší závěrku.

 • Časový limit kamery

Když je kamera zapnutá, vypne se po 2 minutách nečinnosti automaticky. Použijte jej, když cestujete, a existuje mnoho míst, kde chcete fotografovat, když střílíte svého oblíbeného zpěváka na koncertu, nebo když chcete ponechat aplikaci kamery na dlouhou dobu.

V aplikaci Assistant Camera Assistant můžete upravit doba, po kterou aplikace kamery zůstane pro vaše pohodlí. (1, 2, 5, 10 minut)

Když je zařízení připojeno k externímu displeji přes HDMI, tato funkce umožňuje výstupy pomocí aplikace pro uživatelské rozhraní fotoaparátu pouze na obrazovce čistého náhledu.

Při použití funkce s více zhlédnutími společnosti Samsung TV při natáčení živých vysílání nebo videí pro domácí trénink, nebo pokud je vyžadováno monitorování na velké obrazovce, by byla dobrá obrazovka náhledu bez uživatelského rozhraní dobré.

V budoucnu bude mnoho funkcí asistenta kamery, které používáte a líbí se, do preferencí fotoaparátu na základě vaší zpětné vazby.

Nejnovější asistentka kamery APK ke stažení

Aplikace pro asistenta kamery společnosti Samsung je k dispozici pouze v Jižní Koreji. Způsob přístupu k nekomprimovaným datům obrázku (nazývané RAW), přímo ze senzoru fotoaparátu.

Všimněte si, že se jedná o dobrý zámek. Takže nejprve stáhněte a spusťte dobrý zámek odtud.

Stáhnout z obchodu Samsung Galaxy

Jak tedy můžete nainstalovat aplikaci asistenta kamery?

Můžete jej nainstalovat vyhledáváním dobrého zámku nebo aplikace Galaxy Store.

Po instalaci klikněte na ikonu aplikace nebo přistupejte k ní prostřednictvím dobrého zámku nebo po spuštění fotoaparátu, může být ovládána s funkcí zkratky vytvořenou v nastavení fotoaparátu.

 • Asistentka kamery Samsung Apk | Galaxy Store

Jak nastavit videa jako živé tapety na telefonu nebo tabletu Android

Chcete nastavit videa jako živé tapety na vašem zařízení Android? Podívejte se na tento příspěvek pro několik aplikací třetích stran, které vám to umožní.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Obchod Google Play je domovem šíleného počtu živých tapet. Tyto aplikace nabízejí obrovský výběr živých tapet, které vám pomohou přizpůsobit zařízení. Existuje však jedna zásadní funkce personalizace, kterou většina z těchto aplikací nenabízí. schopnost nastavit vlastní videa nebo GIF jako živé tapety na vašem zařízení. Naštěstí existuje několik praktických aplikací, které vám mohou pomoci udělat jen to. V tomto příspěvku se podrobně podíváme na to, jak můžete použít jednu z těchto aplikací k nastavení videí jako živých tabků na nejlepších telefonech a tabletech Android a také to, jak to můžete udělat pro telefony Samsung, konkrétně bez třetího- Aplikace Party. Podíváme se také na několik alternativních aplikací, které můžete pro tento účel použít.

Jak nastavit videa jako živé tapety na Android

Chcete-li nastavit videa jako živé tapety na zařízení Android, budete muset nainstalovat aplikaci třetích stran, jako je video na tapetu. Aplikace je docela jednoduchá a jsem si jistý, že většina z vás bude moci přijít na tento proces sami. Pokud však čelíte jakýmkoli problémům, zde je rychlý přehled o tom, jak jej můžete použít k nastavení jakéhokoli videa jako živé tapety v telefonu:

 • Nainstalujte aplikaci z obchodu Google Play.
 • Na domovské stránce aplikace klepněte na ikonu v pravém dolním rohu a přidejte nové video.
 • V následujícím vyskakovacím okně klepněte na tlačítko vybrat a vyberte tapetu z interního úložiště zařízení.

Živá tapeta by se nyní měla objevit na vaší domovské obrazovce a/nebo k obrazovce zámku na základě vašeho výběru. Stejné kroky můžete sledovat a změnit živou tapetu, kdykoli budete prosím. Všechny živé tapety, které si vyberete v kroku 4, se objeví na úvodní obrazovce aplikace pro snadný přístup, takže mezi nimi budete moci přepínat bez následujících kroků 2 a 3 pokaždé.

Video na tapetu je jednou z nejjednodušších aplikací, které můžete použít k nastavení videí jako živých tapet na vašem telefonu Android. Vybral jsem si to přes ostatní aplikace uvedené níže z jednoho jednoduchého důvodu: je to bez reklam. Pokud hledáte aplikaci, která nabízí více ovládacích prvků a možností přizpůsobení nebo je snadněji použitelné, měli byste se podívat na níže uvedené alternativy uvedené.

Než se dostaneme na alternativy, podívejme se na další praktický trik, který vám umožní nastavit videa jako živé tapety na zařízení Samsung Galaxy bez aplikace třetí strany.

Jak nastavit videa jako živé tapety na telefonech Samsung Galaxy

Videa můžete nastavit jako živé tapety na telefonech Samsung Galaxy bez použití aplikací třetích stran. Chcete.li tak učinit, postupujte podle těchto kroků:

 • Otevřete video, které chcete nastavit jako tapetu v aplikaci galerie.
 • Klepnutím na tlačítko nabídky tří bodů v pravém dolním rohu.
 • V nabídce vyberte sadu jako možnost tapety.
 • To vyvolá dvě možnosti: uzamknout obrazovku a pozadí volání. Klepnutím na možnost zámku nastavíte video jako tapetu na zámku. Uvědomte si, že funkce podporuje videa až 15 sekund, a budete muset oříznout video, pokud je v dalším kroku delší.

Tato funkce vám bohužel nedovolí nastavit video jako živou tapetu na úseku obrazovky. Za tímto účelem se budete stále muset spoléhat na aplikaci třetí strany. Naštěstí existuje poměrně málo možností. O videu jsme již hovořili s aplikací tapety. Nyní se podívejme na čtyři další aplikace, které můžete použít k tomuto účelu.

nejlepších, aplikací, video, přehrávač, android

Nejlepší aplikace pro nastavení videí (nebo GIF) jako živých tapet na Androidu

Jakákoli video živá tapeta

Ačkoli aplikace pro video do tapety je poměrně jednoduché, pokud chcete něco ještě jednoduššího a nevadí vám několik reklam, můžete vyzkoušet libovolnou aplikaci Video Live tapety. Aplikace má minimální uživatelské rozhraní s pouhými dvěma velkými tlačítky ve středu.

Můžete klepnout na tlačítko Video a vybrat si tapetu, kterou chcete použít, vyberte ji na následující obrazovce, zkontrolujte náhled, klepněte na tlačítko Set Tapeta a aplikujte jej buď na domovskou obrazovku, nebo na obrazovku ústavu i na zámku.

Video živá tapeta

Pro ty, kteří potřebují nějaké další možnosti přizpůsobení, je aplikace pro video živé tapety další skvělou alternativou. Aplikace nejen umožňuje nastavit jakékoli video jako živou tapetu na vaší úvodní obrazovce nebo uzamčení, ale také vám poskytne několik dalších nastavení pro oříznutí videa, povolení/deaktivaci zvuku a škálování videa tak, aby se vešly na obrazovku.

Aplikace navíc nabízí kartu barev, kterou můžete použít k nastavení plné barevné statické tapety na telefonu. Aplikace však má několik nevýhod. Má na vrcholu přetrvávající reklamní banner, jeho uživatelské rozhraní vypadá zastaralé a obrazovka výběru videa není nejvíce ideální.

Tapety zdarma. Video Tapety a pozadí

Aplikace zdarma na tapety nabízí obrovský výběr živých a statických tapet v různých kategoriích. Kromě toho vám umožní nastavit vlastní videa jako živé tapety. Proces však není úplně jednoduchý. Chcete.li nastavit svá vlastní videa jako živé tapety, klepněte na tlačítko nabídky Hamburger v levém horním rohu úvodní obrazovky aplikace. V nabídce vyberte fotografie a videa na vašem zařízení, klepněte na přijetí na následující stránce a poté vyberte video z interního úložiště telefonu.

Prohlížeč videa aplikace opět není skvělý, takže hledání videa, které chcete nastavit jako živá tapeta, může být trochu obtížné. Aplikace má také velké reklamy na banneru a příležitostnou vyskakovací reklamu, která může odvrátit mnoho uživatelů. Na druhou stranu nabízí aplikace spoustu dalších živých a statických tapet. Zahrnuje dokonce funkci tapety s automatickou změnou, se kterou můžete nastavit několik statických tapet, aby se automaticky najedily na vaší domovské obrazovce.

Top 10 aplikací pro úpravu videa pro Android v roce 2023 [placeno zdarma]

Dnes v obchodě Play je stále stále k dispozici počet editorů videa pro Android. A pokud přesně nevíte, jaké jsou vaše požadavky, může se stát ohromeným na nulu a zjistit, která je nejlepší aplikace pro úpravu videa pro Android.

Takže v tomto článku vám poskytneme nízké z 10 nejlepších nejlepších aplikací pro úpravu videa pro Android. jak zdarma, tak placené, abychom vám pomohli učinit informovanější volbu a nastartovat vaši cestu úpravy videa.

Zde jsou ty, které pokryjeme:

FilmR2. Quik3. Filmorago4. Kinemaster5. VIVA Video6. Wevideo7. Video show8. Magisto9. Inshot10. Power Director

Filmr

Aplikace FilmR je super snadno použitelná aplikace pro editaci videa pro telefony Android a také pro telefony založené na iOS. Ideální pro začátečníky i pro pokročilé tvůrce videa- má jednoduché, rychlé a intuitivní rozhraní. Můžete přidat přechody, efekty, filtry a další pro transformaci základního videa na něco, co je v pohodě. Pokud hledáte rychlost, obratnost a prémiový pohled na vaše videa, Filmr je místem pro vás.

Recenze: FilmR získal celkové hodnocení 4.4/5 na základě recenzí od 8 126 uživatelů a má 1 milion a pěstitelské stahování na Playstore.

Cena: Má bezplatnou verzi, která vám umožňuje vytvářet videa s vodoznakem Invideo. Placené plány začínají od 15/měsíc

Klíčové funkce:

Vytvářejte ohromující videa během několika minut

S nejjednodušší aplikací pro mobilní úpravy

Zkuste Filmr ještě dnes

Quik

Quik je jednou z nejlepších bezplatných aplikací pro editaci videa pro Android, které vám přináší GoPro. S aplikací Quik můžete vytvořit úžasná videa v několika kohoutcích.

Automaticky přidejte přechody a efekty a aplikujte témata rytmické synchronizace k vytvoření ohromujících a sdílených úprav. Většinu úprav automaticky; Quik vám však také umožňuje přizpůsobit jemné podrobnosti.

Recenze: Quik získal celkové hodnocení 4.4/5 na základě recenzí od 476 637 UsersQuick je bezplatná aplikace pro editaci videa pro telefony Android.

Cena: Quik je bezplatná aplikace pro editaci videa pro telefony Android.

nejlepších, aplikací, video, přehrávač, android

Klíčové funkce:

Filmorago

Docela výkonná aplikace editoru videa, Fillora GO je také jednou z nejlepších bezplatných aplikací pro editaci videa pro telefony Android, která na váš klip neomezuje vodoznak nebo stanoví časový limit. Pomáhá vám vytvářet slušná videa s širokou škálou efektů a předvoleb. Svou videa můžete snadno sdílet se svými přáteli na YouTube, Instagram. WhatsApp přímo z platformy.

Recenze: Filmorago získal celkové hodnocení 4.6/5 na základě recenzí od 626 723 uživatelů.

Cena: Filtry a efekty lze zakoupit prostřednictvím nákupů v aplikaci od 0.99. 34.99 za položku

Klíčové funkce:

Kinemaster

Kinemaster je plnohodnotný editor videa pro Android. Má výkonné nástroje, které se snadno použijí. Má více než 2500 přechodů, efektů, videí, obrázků a přechodů ke stažení. Přidání předvolby EQ, nástrojů pro kachňáky a obálka obálek způsobuje, že audio na Kinemaster Super Immersive a výkonná. Předplatné prémie také obsahuje neomezené vývoz v rozlišení až 4k.

Recenze: Kinemaster získal celkové hodnocení 4.4/5 na základě recenzí od 4 511 621 uživatelů.

Roční poplatek po sedmidenním bezplatném pokusu

Klíčové funkce:

Vivavideo

Vivavideo je bezplatná aplikace pro editaci videa pro Android, která přichází se všemi základními funkcemi, na které si vzpomenete, a také s několika pokročilými funkcemi, díky nimž je nejlepší uchazeč.

Vivavideo je jednou z nejkomplexnějších aplikací pro úpravu videa. S funkcemi pro úpravu videa, jako je výroba videí z obrázků s písní, úpravy videa s přechodem, přidávání videa k videu, kombinování videoklipů, přidávání hudby k videu a mnoho dalšího. Vyznačuje se stovky speciálních efektů/ samolepek/ filtrů/ animovaných klipů pro transformaci vašich videí. Video můžete přímo sdílet s kliky sociálních médií z aplikace.

Recenze: Vivavideo získal celkové hodnocení 4.6/5 na základě recenzí od 12 970 605 uživatelů.

Klíčové funkce:

Snadno přidejte hudbu do svých videí

S naší intuitivní aplikací pro mobilní úpravy

Vyzkoušejte Filmr zdarma

Wevideo

Wevideo pro Android usnadňuje, rychle a zábavné vytváření a sdílení úžasných videí. Byl uveden v TechCrunch, CNET, Reelseo, další web, kabelové a další. S aplikací Editoru videa společnosti Wevideo můžete zachytit vzpomínky kdekoli, kde se to stane, a přeměnit je na dechberoucí videa a sdílet je na YouTube Instagram a další.

Profesionální nebo obchodní plán Wevideo má ještě více výhod, jako je rozšířená hudba a knihovny motivů, grafika profesionální kvality, vodoznak bez Wevideo atd.

Recenze: Wevideo získal celkové hodnocení 4.0/5 na základě recenzí od 164 724 uživatelů.

Klíčové funkce:

Videoshow

VideoShow nabízí vynikající funkce úpravy videa. Je to snadný a praktický a editace videa pro editaci filmových scén pro umělecké ředitele i pro začátečníky. S pomocí této řezačky videa můžete obrátit, rozmazání, duplicitní, úpravy, sloučit, oříznout, rozdělit, kolážní klipy nebo videa.

VideoShow také umožňuje přidat titulky do jakéhokoli videa nebo změnit jeho zvuk. Umožňuje také pořizovat jakékoli video na vašem zařízení a aplikovat různé filtry. Aplikace obsahuje inventář více než 50 komplikovaných témat pro ohromující hudební video/slideshow/vlogy okamžitě.

Recenze: Videoshow získal celkové hodnocení 4.6/5 na základě recenzí od 5 704 936 uživatelů.

Klíčové funkce:

Magisto

Magisto používá sofistikované a.I. najít nejlepší části nahrávání. Chytře aplikuje techniky editací včetně stabilizace videa, filtrů detekce objektů, efektů a automatického cropu, aby se vytvořila videa, která zastíní průměrnou prezentaci nebo koláž.

Magisto, navržený jako váš osobní editor filmů 24/7, kombinuje klipy, fotografie, filtry, hudbu, text a efekty, které vám pomohou vyprávět váš příběh. Jednou za čas vám Magisto představí plně automatizovaný soukromý překvapivý film převedením fotografií a videoklipů z vaší galerie.

Recenze: Magisto získal celkové hodnocení 4.1/5 na základě recenzí od 1 133 767 uživatelů.

18.43 placeno ročně, [1.53/měsíc]

Klíčové funkce:

Inshot

Inshot je výkonná aplikace pro editaci videa pro Android kromě toho, že je filmovým výrobcem s funkcemi, jako je Trim Cut Video/Movie, přidání hudby, textu, nálepky a efekty závady, pozadí rozmazání a bez plodiny. Poskytuje základní, ale výkonné funkce editace videa, a tak vám pomáhá vyzkoušet vaše kreativní dovednosti.

Povzbuzuje vám to, abyste s lehkostí vytvořili neuvěřitelná videa pro Tiktok, YouTube, Instagram, WhatsApp. atd.

Recenze: Inshot získal celkové hodnocení 4.8/5 na základě recenzí od 11 994 317 uživatelů.

9.06/rok a 75 centů/měsíc

Klíčové funkce:

Snadno synchronizujte své videoklipy

K rytmům vaší hudby

Vyzkoušejte Filmr zdarma

PowerDirector

PowerDirector je editor videa pro Android, který vám umožňuje vytvářet videa ve 4K kvalitě, upravovat videa s funkcemi s více časovými liniemi a sdílet je na YouTube, Instagramu a

Umožňuje přidat hudbu, přechody, pohybové tituly, efekty, emodži, filtry a další pro vylepšení vašich videí.

Je také uvedena jako aplikace pro výběr editorů na Google Play.

Recenze: PowerDirector získal celkové hodnocení 4.5/5 na základě recenzí od 157 8358 uživatelů.

Klíčové funkce:

Shrnutí

Nyní, když máte seznam 10 nejlepších editorů videa Android z roku 2023, pokračujte a stáhněte si aplikaci, která odpovídá vašim požadavkům. Pokud hledáte způsoby, jak vylepšit své dovednosti pro výrobu videa, podívejte se na náš blog o skvělých úpravách vašich videí za méně než 5 minut.

Máte.li jakékoli dotazy nebo chcete pokračovat v konverzaci, přeskočte do komunity IV a učte se od 25 000 dalších obchodníků a tvůrců videa, jako jste vy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS