11palcová recenze MacBook Air: Život s nejmenším notebookem Apple. Apple MacBook Air 11

Notebooky jsou ztenčující, lehčí a menší. Jak daleko to půjde?

David Pierce. Editor-at-velký a Vergecast spoluhostitel s více než desetileté zkušenosti s pokrytí spotřebitelských technologií. Dříve, v protokolu, Wall Street Journal a Wired.

Sdílejte tento příběh

Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Když mi rodiče koupili můj první notebook, bojoval jsem s zubem a hřebíkem, abych utratil další peníze a získal větší model. 15palcový Dell Inspiron E1505, který jsem je uvedl do nákupu.

Nakonec se moje výpočetní potřeby změnily. Můj notebook přestal být moje televize, moje herní konzole, můj stůl a můj servírovací zásobník pro kousnutí bagel v noci. Potřeboval jsem počítač, který byl silný, ale ne tak obrovský. Takže jsem si koupil 13palcový MacBook Pro, který mi dobře sloužil, dokud jsem ho příliš mnohokrát upustil a stáhl jsem jeden příliš mnoho torrentů, v tom okamžiku sevřel hruď a zhroutil se v mém obývacím pokoji. Tentokrát jsem si koupil 13palcový MacBook Air.

Nyní, dva a více let živýchblogů a běžeckých letů později, se rozpadá-jeden z portů USB funguje jen polovinu času, zvukový výstup je strašně nekonzistentní a je to vždy zoufalý sprint, který se předtím provedlo Baterie. Je čas na nový stroj.

Menší než malé

Vždy jsem měl také trochu kupujícího výčitek. Je menší, lehčí a jinak zdánlivě totéž jako jeho 13palcový bratr. A v 999 je levnější zavést-i když jeho úložiště v pevném stavu se zdvojnásobilo na 128 GB. Když tedy nový model poháněný Haswell překročil můj stůl, stal se více než revizní jednotkou. Byl to zkouška.

Rozměry (in.) Váha v librách.)
11palcový vzduch 11.8 x 7.56 x 0.68 2.38
13palcový vzduch 12.8 x 8.94 x 0.68 2.96
Sony Vaio Pro 11.2 x 7.76 x 0.68 1.92

Jak zmínil Nilay ve své recenzi většího modelu, ve skutečnosti není nic esteticky nového s nejnovějším vzduchem. Jediná nepatrná změna je stejná mezi modely: na levém okraji je druhý mikrofon, navržený pro zrušení hluku. (Nemohu říci, že jsem měl problém se zvukem dříve, ale nové nastavení vyruší okolní hluk působivě dobře.) Pro všechny záměry a účely vypadají model 11 palců stejně jako vždy, s černými klíči a akcenty na stříbrném těle. Stále miluji design klínu a je jen málo věcí, které bych chtěl, aby se Apple změnil na hardware vzduchu.

11palcový vzduch váží šest desetin libry méně než 13palcový model a vejde se do většího stroje s palcem asi tak, aby se ušetřilo na obou stranách. To je jeho výhoda, opravdu jeho jediný důvod pro existenci. je to malé. A je to malé, znatelně více než 13palcový vzduch. Samozřejmě v 0.68 palců tlustých (stejných jako 11 palců) a 2.96 liber, velký model není přesně můj starý E1505.

Malý je dobrý. Ale v době, kdy jsem používal 11-palcový vzduch, jsem našel hrst obětí, které uděláte výběrem menšího modelu. Prvním z nich je slot SD karty-na tom nemusí být pro většinu lidí záleží, ale neustále používám SD karty k vykládání fotografií nebo sdílení souborů a nenávidím vždy potřebuji další klíč, kromě kabelu USB-to-ethernet a USB Hub už musím nést, protože vzduch je na přístavech docela řídký.

Druhou ztrátou související s omezením je zmenšená palma a trackpad. Když je klávesnice stejná velikost a celá věc je o něco kratší, něco jiného muselo dát, ale velký, prostorný trackpad je jednou z věcí, které se mi na vzduchu nejvíce líbí.

11palcový vzduchový trackpad je stále hladký, citlivý a snadno ve své třídě, ale není to tak dobré jako větší model jen proto, že není tolik prostoru pro potulování. Nemůžu se posouvat tak rychle nebo se pohybovat po obrazovce jediným přejetím a celý počítač se prostě cítí mírně stísněný způsobem, jakým větší stroj není. Zjistil jsem, že jsem seděl blíž k tomu, shrkl se přes 12 palců od obrazovky a zíral do jasného displeje.

Toto je pokračující příběh 11palcového vzduchu: Drobné počítače vyžadují malé oběti. I když je to 11.6-palcový, 1366 x 768 displej je ve skutečnosti o něco ostřejší než 1440 x 900, 13.3palcový displej na větším modelu (135ppi vs. 128), to nemění skutečnost, že menší displej ztěžuje multitasking a není tak dobrý pro sledování filmů. Navíc obě obrazovky začínají vypadat staromódní vedle obrazovek Super High-Res na MacBook Pro s displejem sítnice nebo Sony Vaio Pro nebo Toshiba Kirabook.

Výdrž baterie vedená třídou, ale Apple tuto křivku již zlomil

Dokonce i výdrž baterie je skvělá, aniž by byla tak dobrá jako větší vzduch. Dostal jsem 10 hodin, 23 minut na testu baterie Verge, který cykluje prostřednictvím populárních webových stránek a obrázků s vysokým rozlišením při 65 % jasu, zatímco v Safari. V chromu bylo toto číslo 8 hodin, 51 minut. Oba jsou vedení ve třídě, s výjimkou ve srovnání s větším vzduchem a jeho ohromující 13 a více hodin dlouhověkosti.

Výkon je jinak zhruba to, co jsem očekával-velmi trochu lepší herní a grafický výkon a lepší kompatibilita s nejnovějšími standardy Wi-Fi díky malému upgradu od Apple. Ale je to v podstatě identické v každodenním používání. je to rychlé a hladké, i když je tu občasný koktání a rolovací skok. a téměř rovný také skóre Geekbench (6 113 na aktuálním modelu). Protože oba provozují stejné 1.3GHz Core i5 Haswell Processor se 4 GB RAM, není žádný zjevný rozdíl mezi velikostí, ani. Nebo dokonce mezi Haswell a Ivy Bridge, s výjimkou této směšné výdrže baterie.

Recenze Apple MacBook Air 11 palců

V minulosti jsme viděli, že Core-M Ultrabooks tvrdí, že jsou ultraportabilní, protože se stávají tenčími a tenčími, ale Apple MacBook Air 11 palců (MJVM2LL/model) předefinuje celý rozruch, který jsme slyšeli o ultraportubilitě.

Nejnovější modely získávají skromnou aktualizaci CPU, která je silnější než loňská iterace, ale zatímco její větší sourozenec, naše editory ‚Choice 2015 Apple MacBook Air MJVE2LL/A 13.3palcový, je navržen tak, aby potěšil širší škálu uživatelů, svelte 11-palcový ultraporcibilní způsobuje, že několik kompromisů bude ještě tenčí a lehčí.

Kompenzuje několik drsných okrajů procesorem Intel Core i5, což znamená, že systém může prohloubit úkoly, které by jinak zpomalily systém vybaveného intel-core-m, a nahoře přidává až 11.5 hodin výdrže baterie. Pro pravidelné dojíždějící je pro vás 11palcový MacBook Air skvělým strojem a zaslouží si místo na vašem užším seznamu, pokud jste vždy v pohybu pro podnikání nebo dokonce průzkum. Jeho novější sourozenec, Apple MacBook M2 (2022), dominoval našemu nejlepšímu seznamu notebooků od loňského roku, z dobrého důvodu.

Apple MacBook Air (11-palcový, 2015) specifikace

procesor 1.6-GHz Intel Core i5-5250U
Velikost Displeje 11.6
Grafická karta Intel HD Graphics 6000
Velikost pevného disku 128 GB
Nativní rozlišení 1366 × 768
Operační systém OS X Yosemite
Porty (s výjimkou USB) Sluchátka, Thunderbolt 2.0, USB 3.0
RAM 4 GB
RAM upgradovatelný na 8 GB
Velikost 11.8 x 7.56 x 0.11-0.68 palců
USB porty 2
Video paměť 1.5 GB
Hmotnost 2.38 liber
Wi-Fi 802.11AC

Design a funkce

Nový MacBook Air stanoví tvrzení, že je dosud nejvíce nejvíce notebooku Apple Svelte Apple, ale All-Aliminum Exteriér vypadá povědomě, protože design zůstává od roku 2010 nezměněn a přenáší se také do 12palcového modelu MacBooku také. Měří 7.5 dlouhý do 11.8 široký a jeho tloušťka se zužuje z 0.68 palců od záda do 0.11 palců vpředu. Notebook váží 2.38 liber, které je stále tak lehce těžší než model loňského roku (2.31 liber).

Je menší a lehčí než jiné ultraportably, jako je Asus Zenbook UX305FA a HP Elitebook Folio 1020, i když tyto dva jsou štíhlejší. Obětuje však I/O přístavy ve prospěch holení několika milimetrů. To se očekává, protože jeho procesor Intel Core-I5 vyžaduje ventilátor pro chlazení, zatímco dva výše uvedené modely používají procesory Intel Core M, které nevyžadují aktivní chlazení.

Připojení

Přístavy zůstávají nezměněny od loňského MacBook Air, typické pro jakýkoli produkt Apple vydaný ve stejné sérii. Na levé straně jsou konektor náhlavní soupravy, dva mikrofony, Magsafe 2 Power Jack a USB 3.0 Port. Pravá strana sportuje port Thunderbolt 2 a druhý USB 3.0 Port. To je trochu řídké, ale stále mnohem víc než MacBook s jeho jediným portem USB-C. Bohužel postrádá port HDMI a zde nedostanete slot SD karty.

Pro srovnání, Asus Zenbook UX305FA a HP Elitebook Folio nabízejí širší výběr portů díky jejich větší boční panely. Budete potřebovat kabel adaptéru pro HDMI nebo jiné konektory zobrazení, ale port Thunderbolt funguje dobře s mini-displayport monitory. Bezdrátové připojení přichází prostřednictvím integrovaného 802.11AC Wi-Fi a Bluetooth 4.0.

Displej a klávesnice

Stejně jako u každého modelu MacBook Air jsou klíče na 11palcovém vzduchu MacBook podsvícené, klávesnice ve stylu chicletu se cítí vynikající a multitouchová gesta fungují hladce na skleněném trackpadu. Trackpad nemá schopnost kliknout na sílu MacBook nebo Apple MacBook Pro 13-palcové, ale tato funkce je stále nepodporována ve většině aplikací třetích stran. Stejně jako všechny notebooky MAC postrádá vzduch dotykovou obrazovku, ale vzhledem k tomu, že OS X nepodporuje dotyková gesta, rozhodně to není vypínač obchodu.

Hlavní nevýhodou vzduchu MacBook je displej 1 366 po 768. Obrazovka je jasná a docela čitelná, ale zdá se, že ve srovnání s displejem sítnice na MacBooku nebo libovolným počtem notebooků se systémem 1080p nebo vyššího rozlišení je stísněná ve srovnání. To znamená, že na některých ultraporaketách najdete 1 366-768 obrazovky, jako je Lenovo Thinkpad Yoga 11e.

Výkon

MJVM2LL/A je poháněn 1.6GHz Intel Core i5-5250U Processor s integrovanou Intel HD Graphics 6000. Tento hardware je docela dobrý pro multimediální úkoly, zejména pokud pravidelně používáte Adobe Photoshop Creative Suites. Poskytne vám lepší a rychlejší výkon, než byste získali z dražších modelů, jako je Dell XPS 13 Touch nebo dokonce 14palcová Lenovo Yoga 13.

Systémy s procesory Intel Core i7, jako jsou Acer Aspire S7-393-7451 a Dell Inspiron 13 7000. MacBook Air je ještě rychlejší než loňský Apple MacBook díky výkonnějšímu procesoru a Flash Memory.

Tento stroj je dodáván s 4 GB RAM, který je upgradován na 8 GB, pokud to zjistíte. To je stále dost pro multitasking v Mac OS X, ale zvažte upgrade, pokud chcete udržovat desítky Windows otevřených současně. V systému je 128 GB úložiště flash, což je přiměřené pro každodenní použití, zejména pokud to doplníte online cloudovým úložištěm nebo externí jednotkou, můžete dokonce upgradovat úložiště SSD o několik babek více.

  • Pozoruhodně tenký design. přepracovaný vzduch MacBook je přenosnější než kdy jindy a.
  • Přeplňovaný M2-Vyrobeno více rychleji s 8jádrovým procesorem nové generace, až do.
  • Až 18 hodin výdrže baterie. jděte celý den a do noci, díky.

Úložiště Flash je založeno na PCIE, což je rychlejší než jednotky s pevným státem založené. To pomáhá systému spuštění systému za několik sekund a aplikací se rychle načítají při testování. MacBook Air je dodáván s jednoletou zárukou, která je stejná jako většina notebooků ve střední oblasti Windows.

Naštěstí je systém neregulován bloatware a funguje lépe než stroje vybavené duálním jádrem Intel Core i5 (3MB Sdílená mezipaměť L3) čipy. Pokud plánujete jej použít pro 3D úkoly, budou výsledky průměrné. Notebook by měl být dostatečně rychlý pro jednodušší hry, jako je Diablo III, ale nechtěli byste spustit Grand Theft Auto V v nastavení ultra kvality.

Životnost baterie

Se svou 38 wattovou baterií poskytne MacBook Air 11-palcový téměř 11 hodin a 33 minut výdrže baterie. To je mnohem méně než ohromující 17:36 Apple MacBook Air 13.3 palce a její větší 54-Watte baterie, ale mnohem delší běh než Acer Aspire S7-393-7451 (9:57). Vzduch by měl vydržet během běžeckého letu a poté nechat šťávu na další pracovní relaci.

Vzhledem k tomu, že 11palcový MacBook Air balí stejnou paměť, procesor a úložiště jako jeho 13palcový velký bratr, není divu, že oba vrátí téměř identické skóre výkonu s výjimkou výdrže baterie. Pokud zvládnete větší velikost a další babky, jděte na 13 palců, další šťáva stojí za to.

Mám si koupit MacBook Air 11 palců?

Pokud nehledáte MacBook Air za co nejnižší cenu. Při zahájení v roce 2015 to byl jeden z nejlepších ultraporabless v okolí, ale Apple od té doby upgradoval svou vzduchovou linku tak, aby zahrnovala novější MacBook Air M2.

Zvažte jeho koupi, pokud potřebujete vyměnit starší (možná 3 roky ve věku) MacBook Air nebo Windows UltraPortable, ale pravděpodobně jej můžete přeskočit, pokud máte loňský model MacBook Air. Apple MacBook Air 11 palců (MJVM2LL/A) postrádá rekvizity k posednutí 13palcového MacBook Air (MJVE2LL/A) jako volbu našich editorů v kategorii středního ultraporvatelného notebooku, díky větší obrazovce a ohrožení (až 17 17 let Hodiny) Výdrž baterie pro několik babek více.

Existuje lepší alternativa?

Když jsme v roce 2015 zkontrolovali Apple MacBook Air (model MJVM2LL/A), byl mezi nejlepším vzduchem toho roku a od té doby to zůstalo oblíbené po mnoho let. V roce 2022 však Apple vydal MacBook Air M2 (2022), což je konečný stroj produktivity, zabalí nový křemík M2 Apple a osvěžující elegantní design, spolu s dalšími příslušenstvími, jako jsou Apple Watch a Mac Mini.

Nový design sítí elegantní a tenký stroj (i když ne o mnohem lehčí než předchozí modely) a přináší zpět náš oblíbený magsafe zpět. Fotoaparát 1080p je tolik potřebný upgrade, kterou jsme všichni hledali, a také získáte jasnou obrazovku a dlouhou výdrž baterie. Jednoduše řečeno, vypadá to jako dech čerstvého vzduchu (což je), přestože se jedná o řadu skromných upgradů a dotyků.

Pokud chcete být tenký a bez ventilátoru, Apple MacBook Air M2 (2022) je mistrovským dílem. Je mocný, vydrží dlouho na jediný náboj, vypadá fantasticky a je pěkný a tenký a zároveň se cítí solidní a dobře postavený. Nové (a vracející se funkce jako Magsafe) jsou více než vítány. Vše, co potřebujete, je ochota utratit tu další peníze, abyste ji získali. Je to naše nejnovější volba editoru pro Ultrabooks. Měli jsme šanci se s tím na několik týdnů pohrávat a nyní je k dispozici plná recenze Apple MacBook Air M2 (2022).

Na Apple Air M2 se však nelíbí některé věci, které se mi nelíbí. Jen bych si přál, abych připojil více než jeden externí monitor a zářez v horní části displeje je trochu očima. Ale pro všechny jeho hodnotu nemůžu doporučit MacBook Air M2 (2022) dostatečně vysoko vysoko. Je to nový kancelářský notebook.

Вся правда о MacBook Air M2

Apple MacBook Air MJVM2LL/A

11.5palcový Apple MacBook Air MJVM2LL/A (2015) je nejnovější, nejmenší a nejméně drahý notebook Apple, s silným a stabilním výkonem spolu s celodenní výdrž baterie v atraktivním designu.

Recenze Apple MacBook Air 11-Inch 2013: Vynikající notebook

Hledáte důkladnou recenzi Apple MacBook Air 11-Inch 2013? Přišli jste na správné místo; Přečtěte si tuto recenzi a zjistěte vše, co je třeba vědět o Apple MacBook Air 11-Inch 2013.

Autor: Oluwaseun Bamisile | Aktualizováno 24. února 2023 | 15 minut Číst | 0 čtení

ITechGuides ‚Převzetí Apple MacBook Air 11-Inch 2013

Apple MacBook Air 11-palcový 2013 nabízí lepší výdrž baterie a rychlejší výkon než konkurenční ultraportables. Neobsahuje však slot SD karty a jeho úhly zobrazení displeje jsou poměrně špatné.

  • Atraktivní, přenosný design
  • Dlouhodobá baterie
  • Tichá klávesnice
  • Velký, responzivní touchpad
  • Živý displej

Tato recenze zkoumá specifikace a vlastnosti Apple MacBook Air 11-Inch 2013. Za tímto účelem projdu celkový design notebooku.

Dále se také podívám na výkon notebooku, pokud jde o CPU, RAM, úložiště, grafiku a výdrž baterie. Kromě toho představím výsledky testu a srovnání s srovnatelnými notebooky.

Na závěr této recenze najdete odpovědi na své otázky týkající se Apple MacBook Air 11-palcové 2013.

Moje počáteční myšlenky

Kromě toho zahrnuje všechny funkce, které fanoušci Air MacBook ocenili a milovali. Existuje však několik aspektů, které se začínají cítit trochu nuda a mohou použít nějakou práci.

Hlavním vylepšením notebooku oproti jeho předchůdci budou muset být nové procesory Intel čtvrté generace a lepší výdrž baterie. Stejně jako ostatní notebooky MacBook Air a jeho předchůdce (MacBook Air 11-palcový 2012), má podobné vzory.

Navzdory skutečnosti, že MacBook Air 11-Inch 2013 přichází s některými významnými vylepšeními, je stále velmi cenově dostupný. Jeho počáteční cena byla 289.97 od září 2021, kdy byl tento přehled napsán.

Design Apple MacBook Air 11-Inch 2013, Review Dimension Weight Review

Nebudete moci říct, zda někdo používal MacBook Air 2012 nebo MacBook Air 2013 z dálkového. Důvodem je skutečnost, že jsou ve všech ohledech prakticky identické.

Jedinou změnou je, že MacBook Air 11-palcový 2013 má na levé straně druhý mikrofon. První vzduch MacBook byl široce oceněn za svůj design, když byl vydán v roce 2008, ale v prakticky v každé jiné kategorii nedosáhl.

Byl to typický případ překonané funkce vzhledu. V roce 2010 však Apple vydal MacBook Air 11-palcový s podstatně vylepšeným hardwarem a designem, který byl stejně elegantní a krásný.

O tři roky později vydala Apple MacBook Air 11-Inch 2013 se stejným designem. Proto, stejně jako jakýkoli jiný MacBook Air, má MacBook Air 11-palcový 2013 tvar klínu s hliníkovým tělem.

Konstrukce pevného hliníku označuje robustní zařízení, které je zálohováno víkem displeje a minimálním flexem klávesnice. Když už mluvíme o víku, je na něm logo Apple, které se rozzáří, když zapnete MacBook.

Kromě toho je MacBook Air 11-palcový 2013 v pohodě na dotek a cítí se pěkně, díky své jemné textuře. Také stojí za zmínku, jak efektivně hliníkové tělo notebooku odolává otiskům prstů.

Přestože není zobrazena displej sítnice, obrazovka MacBook Air 11-Inch 2013 je stále působivá. Stejně jako jeho předchůdce (MacBook Air 11-Inch 2012) má 11.6-palcový displej s rozlišením obrazovky HD (1366 x 768).

Obrazovka MacBook Air 11-palcové 2013 má vynikající reprodukci barev a kromě toho je také živá. Kvalita barev však při pohledu na střed dramaticky klesá, takže sledování úhlů je trochu zklamáním.

Over, oslnění může být také problémem, protože lesklá obrazovka odráží světlo a není dostatečně jasné, aby se prořízly i při maximálním nastavení. Celkově je 11.6palcový displej je nečekaně dostatečně adekvátní a dostatečně velký, aby poskytl uspokojivý výpočetní zážitek.

MacBook Air 11-Inch 2013 má plnou podsvícenou klávesnici. Klávesy jsou ve stylu chicletu, jak je typické pro MacBooks, s dostatkem místa mezi nimi.

Kvůli malému designu notebooku je však klíčové cestování omezené. Je to však adekvátní, vyžadující pouze správné množství tlaku.

Na MacBook Air 11-palcové 2013 by uživatelé měli očekávat příjemný zážitek z psaní a také tichý. Důvodem je skutečnost, že když jsou klíče lisovány, vydávají velmi tichý zvuk.

Na druhé straně ti, kteří nejsou obeznámeni s klávesnicemi Apple. Například tlačítko napájení je ve skutečnosti klíčem umístěným v pravém horním rohu klávesnice notebooku.

Kromě toho nejsou k dispozici žádná vyhrazená stránka, stránka nahoru, konec, domov nebo vložení. Většina těchto funkcí však lze přistupovat stisknutím kláves FN a navigace dohromady.

Trackpad na MacBook Air 11-Inch 2013 měří 104 x 63.5 mm a nachází se přímo pod kosmickou lištou. Je hladké a příjemné používat, stejně jako klávesnice.

Provádění gest s více dotykovými dotykovými dotykovými dotykovými.

MacBook Air nebyl nikdy známý svým hojností přístavů a ​​MacBook Air 11-Inch 2013 není výjimkou. Thunderbolt a USB 3.0 Port je umístěn na pravé straně notebooku.

Levá strana je však umístěna další USB 3.0 Port, konektor pro sluchátka, Magsafe Power Dock a Porty s duálním mikrofonem. Bohužel neexistuje žádný slot SD karty, něco, o čem si pevně věřím, že by mělo být zahrnuto.

Pro bezdrátové připojení, MacBook Air 11-palcový 2013 podporuje Bluetooth 4.0. Navíc podporuje 802.11ac, často známý jako Wi-Fi 5-nabízí 1.Rychlost stahování 3 Gbps a spolehlivější výkon.

HD webová kamera MacBook Air 11-palcová Air Air 11-palcová 11-palcová z roku 2013 vytvořila jasné obrázky s přesnými barvami. Tato webová kamera je zabudována do rámečku horní obrazovky notebooku.

Operačním systémem pro MacBook Air 11-palcový 2013 je OS X Mountain Lion. Můžete však zdarma upgradovat na OS X Mavericks.

Apple prodává MacBook Air 11-Inch 2013 s jednoletou zárukou a tříletou zárukou na péči o Apple jako možnost. Uživatelé proto mohou mít své notebooky obsluhované po telefonu nebo osobně během záruční doby.

Pokud jde o velikost a hmotnost, MacBook Air 11-palcový 2013 měří 300 x 192 x 3.0.17 mm a váží 1080 g. Ve srovnání s tím je Lenovo Ideapad Yoga 11s podobná, ale těžší než MacBook Air 11-Inch 2013.

Konkrétně, Lenovo Ideapad Yoga 11S měří 297 x 203 x 17 mm a váží 1360 g. Stojí za zmínku, že MacBook Air 11-palcový 2013 má stejnou velikost a hmotnost jako jeho předchůdce-Apple MacBook Air 11-Inch 2012.

Závěrem lze říci, že MacBook Air 11-Inch 2013 se může pochlubit krásným designem s výjimečnou klávesnicí. Stejně jako jakýkoli jiný MacBook však přichází s omezeným množstvím přístavů.

Věřím, že si v této sekci návrhu revize si zaslouží všechny věci, věřím, že notebook si zaslouží devět z deseti.

Recenze výkonu Apple MacBook Air 11-Inch 2013 (CPU)

Apple MacBook Air patří mezi první notebooky, které zahrnují základní procesory založené na Haswell založené na Haswell. Tyto procesory slibují skromné ​​zlepšení výkonu a delší výdrž baterie.

Konkrétně, MacBook Air 11-palcový 2013 přichází se dvěma možnostmi Haswell Processors. Mezi procesory patří procesor Intel Core i5-4250U nebo Intel Core i7-4650U.

Oba procesory jsou procesory s dvojím jádrem. Intel Core i5-4250U však má 3 MB mezipaměť, zatímco Intel Core i7-4650u má mezipaměť 4 MB.

Kromě toho má Intel Core i5-4250u základní frekvenci 1.30 GHz a maximální frekvence 2.60 GHz. Na druhé straně má 1 Intel Core i7-4650u.Základní frekvence 70 GHz a 3.Maximální frekvence 30 GHz.

Můj recenzní notebook přišel s procesorem Intel Core i7-4650U, který je silnější a rychlejší než Intel Core i5-4250U. Důvodem je skutečnost, že má vyšší rychlost hodin (základna a maximální frekvence) a lepší paměť mezipaměti.

Over, pro testování schopnosti zpracování MacBook Air 11-palcové 2013, kterou jsem zkontroloval, jsem provedl test Geekbench. GeekBench je benchmarkingový program CPU, který provádí několik testů na procesoru a zaznamenává, jak dlouho trvá dokončení úkolů.

Navíc, čím rychlejší procesor dokončí testy, čím vyšší je skóre. Při testu Geekbench získal MacBook Air 11-palcový 2013 skóre 6 809 bodů.

Over, toto skóre je vyšší než průměr kategorie 5 923 bodů. Navíc je také vyšší než skóre 5 055 bodů, které dosáhl Vaio Pro 11.

Ve srovnání s jeho předchůdcem opět převládal MacBook Air 11-Inch 2013. Jeho předchůdce, MacBook Air 11-palcový 2012 skóroval 5 239 bodů při testu Geekbench.

Nakonec v této sekci ohodnotím MacBook Air 11-palcový rok 2013 devět z deseti. Je to proto, že nabízí více možností procesoru a také se provádí lépe než jeho konkurent a předchůdce při testu benchmarku.

Recenze výkonu paměti Apple MacBook Air 11-palcová paměť (RAM)

Apple MacBook Air 11-palcový 2013 je dodáván s jediným výkonem 1600 MHz LPDDR3 RAM a standardní pamětí 4 GB. Notebook však můžete také získat s 8 GB RAM, což je maximální podporovaná paměť.

Bohužel, stejně jako předchozí modely, je paměť na MacBook Air 11-Inch 2013 připájena přímo na základní desku. V důsledku toho nemůžete odstranit paměť, ani ji nemůžete upgradovat.

Pokud si tedy chcete koupit MacBook Air 11-Inch 2013, ujistěte se, že si vyberete ten s přesnou pamětí, kterou potřebujete. MacBook Air 11-palcový 2013, který jsem zkontroloval, přišel s 4 GB RAM.

Navzdory použití 4 GB RAM byl MacBook Air 11-palcový 2013 stále schopen lehkého multitaskingu. Výsledkem je, že jsem byl schopen spustit 10 chromových karet při úpravě dokumentu na MS Word.

Provádění těchto úkolů současně nebyl problém pro MacBook Air 11-palcový 2013, protože jsem si nevšiml žádné závěrky nebo zpoždění. Když jsem však otevřel některé aplikace hladovějící s pamětí, jako je photoshop, všiml jsem si, že notebook začal zpomalovat.

Pro stanovení celkového výkonu MacBook Air 11-Inch 2013 jsem provedl test PCMark 7. PCMark 7 kombinuje více než 25 různých pracovních zátěží do sedmi různých testů, aby poskytovalo rozmanité perspektivy výkonu systému.

Test PCMark vyhodnocuje celkový výkon vašeho systému a poskytuje vám skóre PCMark. Podle výsledků z testu PCMark 7 získal MacBook Air 11-palcový 2013 skóre 4723 bodů.

Ve srovnání, jeho předchůdce, MacBook Air 11-palcový 2012 získal 3921 bodů. Proto funguje lépe než jeho předchůdce.

Navíc ve srovnání s jedním z jeho konkurentů (Lenovo Yoga 11s), MacBook Air 11-Inch 2013 opět vynikal. Při testu PCMark 7 se Lenovo Yoga 11s podařilo získat pouze 3728 bodů.

Závěrem lze říci, že paměť MacBook Air 11-palcové 2013 nemusí být upgradovatelná a může být také nedostatečná pro většinu uživatelů. Funguje však lépe než jeho předchůdce a konkurent v testu PCMark 7, který jsem provedl.

Všechny tyto považovaly za hodnocení MacBook Air 11-Inch 2013 za sedm z deseti pro výkon procesoru.

MacBook Air 11-palcový 2013 Možnosti úložiště recenze výkonu

Stejně jako jeho předchůdce, i MacBook Air 11-palcový 2013 obsahuje úložiště SSD, které podporuje maximální úložnou kapacitu 512 GB. Můj notebook recenze přišel s 256 GB SSD.

256 GB úložného prostoru by měla být pro většinu uživatelů dostačující k uložení jejich důležitých souborů, obrázků nebo videí. Ti, kteří vyžadují více úložného prostoru, by však mohli snadno upgradovat na maximální skladovací kapacitu 512 GB.

Pro vyzkoušení výkonu úložiště MacBook Air 11-Inch 2013 jsem provedl různé testy. Nejprve jsem provedl test CryshalDiskmark, který měří rychlost čtení a zápisu systému úložiště systému.

Podle testu CrystalDiskmark má MacBook Air 11-palcový 2013 sekvenční rychlost čtení 534.8 MB/S. Notebook má také sekvenční rychlost zápisu 520 MB/s.

Pro srovnání, jeho předchůdce MacBook Air 11-palcový 2012 má pomalejší sekvenční rychlost čtení a zápisu. Konkrétně, při testu CrystalDiskmark, MacBook Air 11-palcový 2012 zaznamenal 410.7 MB/S Sekvenční rychlost čtení a 153.Rychlost sekvenčního zápisu 3 MB/S.

Pohyboval jsem se také, provedl jsem test přenosu souborů, abych dále určil výkon úložiště MacBook Air 11-Inch 2013. Při testu přenosu souborů MacBook Air 11-palcový 2013 zkopíroval 5 GB souborů mix-media za 23 sekund.

Působivě to udělal MacBook Air 11-palcový 2013 za přenosovou rychlost 221 Mbps. Tato přenosová míra je dvojnásobná průměr kategorie 99 Mbps.

Míra přenosu byla navíc rychlejší než sazba dosažená společností Sony Vaio Pro 11 a Acer S7. Sony Vaio Pro 11 zaznamenala přenosovou míru 97.9 Mbps, zatímco Acer S7 zaznamenal přenosovou rychlost 196 Mbps.

Závěrem lze říci, že míra přenosu úložiště MacBook AIR 11-palcové 2013 je lepší než většina jeho konkurentů. Proto si z tohoto důvodu zaslouží osm z deseti.

Recenze výkonu grafické karty Apple MacBook AIR 11 palců

Pro grafiku Apple vybavil MacBook Air 11-Inch 2013 integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics 5000. Základní frekvence GPU této grafické karty je 200 MHz, zatímco maximální frekvence GPU je 110 MHz.

Jak již bylo zmíněno dříve, jedná se tedy o integrovanou grafickou kartu; nemá vyhrazený specializovaný VRAM. Výsledkem je, že grafická karta a procesor sdílejí paměť počítače (diskutované 2 sekce dříve v tomto článku).

Vzhledem k tomu, že grafická karta postrádá vyhrazený VRAM, nepředpokládejte hraní moderních nebo graficky náročných her na notebooku. Přestože je notebook stále schopen provozovat několik méně graficky náročných her.

Například při hraní World of Warcraft dosáhl notebook snímkovou frekvenci 48 fps. To je více než průměr kategorie 39 FPS a 30 FPS dosažených Vaio Pro 11.

Pohyboval jsem se také, testoval jsem grafický výkon notebooku pomocí testu 3DMark 11. 3DMark 11 je test benchmarkingu pro měření herních schopností počítače.

Při tomto testu zaznamenal MacBook Air 11-palcový rok 2013 skóre 1163 bodů. Ve srovnání s předchůdcem MacBook Air 11-Inch 2013 vedl mnohem lépe.

Jeho předchůdce, MacBook Air 11-palcový 2012 skóroval 619 bodů na testu 3dmark 11.

Závěrem lze říci, že MacBook Air 11-palcový 2013 nemusí být herní notebook, ale přinesl hladký výkon při herním testu. Také zastínil svého předchůdce v testu grafického benchmarku.

V důsledku toho ohodnotím notebook osm v tomto aspektu.

Apple MacBook Air 11-palcový 2013 Recenze výkonu baterie

Baterie 38 WHR lithium-polymeru pohání Apple MacBook Air 11-Inch 2013. Apple tvrdí, že s touto baterií může MacBook Air 11-palcový rok 2013 trvat 9 hodin na jednom poplatku.

V důsledku tvrzení společnosti Apple jsem notebook dal na více testů baterií. První test zahrnuje opakovaně surfování webu přes Wi-Fi, zatímco jas notebooku je nastaven na 40%.

Na základě tohoto testu trval MacBook Air 11-palcový rok 2013 8 hodin a 53 minut-opravdu blízko nároku společnosti Apple. Druhý test baterie, který jsem provedl, zahrnuje opakovaně přehrávání videa na VLC, dokud notebook netrhne nízký.

Při tomto testu trval MacBook Air 11-palcový 2013 8 hodin a 37 minut. Ve srovnání s tím, že MacBook Air 11-palcový rok 2013 trval déle než jeho předchůdce, který trval jen 5 hodin a 25 minut.

Také to trvalo déle než Lenovo Yoga 11s, která trvala 6 hodin a 4 minuty.

Proto v této revizi testu baterie ohodnotím MacBook Air 11-palcový 2013 a devět z deseti.

Často kladené otázky

Bohužel, malware může infikovat váš MacBook, iMac nebo Mac Mini. MacBooks jsou však méně zranitelné než operační systémy Windows, i když je mohou viry a hackeři stále infikovat.

Ne. Apple neschvaluje antivirový software, ale také neodradí uživatele od jeho používání. Jedním z primárních prodejních míst společnosti pro své PC je jeho bezpečnostní schopnosti jedním z primárních prodejních míst společnosti.

Ne, není to. MacBook Air 11-Inch 2013 má 11.6-palcový nedokudový displej s rozlišením obrazovky HD (1366 x 768).

Od září 2021, kdy byl tento článek napsán, začíná MacBook Air 11-palcový 2013 na 289.97.

MacBook Air 11-Inch 2012 je předchůdce MacBook Air 11-palcové 2013.

Moje poslední myšlenky

S MacBook Air 11-Inch 2013 vytvořil Apple skutečně skvělý počítač. Notebook má vynikající klávesnici a silné procesory a také dlouhou životnost baterie.

Na MacBook Air 11-palcové 2013 opravdu není nic, co nenávidí. Bylo by však užitečné několik dalších portů, ale protože se jedná o ultraportovatelný notebook, to není hlavní obavy.

MacBook Air M2

Jedinou hlavní kritikou, kterou mám na MacBook Air 11-palcové 2013. Kromě toho je MacBook Air 11-palcový 2013 jeden notebook, na který byste měli hned dostat ruce.

Doufám, že jste zjistili, že tento Apple MacBook Air 11-palcový recenze 2013. Pokud jste zjistili užitečnou recenzi, podělte se o své myšlenky s naší komunitní platformou v komunitě ITechguides.

Můžete také klást otázky nebo udělat комментари и мнения. Náš tým a další členové komunity budou reagovat na vaše otázky nebo коментарии и мнения.

Nakonec pro další recenze notebooků navštivte naši stránku Recenze notebooku. Můžete také považovat naši stránku s notebooky za velmi užitečnou.

Apple MacBook vs MacBook Air 11-Inch: Jaký je rozdíl?

Společnost Apple na své speciální akci Spring Forward oznámila nový MacBook, zařízení, které řekl Phil Schiller, Apple VP, bylo navrženo pro „extrémní přenositelnost“. Oživuje název MacBooku, který býval notebookem na základní úrovni.

Malý formát vidí, že je oříznut ve všech směrech, menší než předchozí notebook Apple, MacBook Air 11-palcový, který také získal vylepšení v dnešním oznámení.

Jak tedy nejnovější hromada Cupertina proti jeho poslednímu ultra přenosnému modelu? Zbavili jsme statistiky pro vaše snadné trávení.

Nejlepší displej v MacBooku vůbec

Phil Schiller tvrdil, že nový MacBook má vůbec nejlepší zobrazení, které Apple vložil do notebooku. Má 12palcový displej s rozlišením 2304 x 1440 pixelů, 226ppi.

MacBook Air 11-palcové má 11.6-palcový displej s rozlišením 1366 x 768 pixelů 171ppi, takže je měkčí než nový MacBook.

To je docela rozdíl, pokud jde o hustotu pixelů, což znamená, že nový MacBook bude mnohem ostřejší než MacBook Air 11. Nejen to, ale Apple tvrdí, že je o 30 % efektivnější než předchozí displeje, takže získáte stejný jas pro méně energie.

MacBook je tenčí, lehčí

Věděli jste, že nový MacBook je tenčí a lehčí, ale rozdíl je působivý.

MacBook je 13.1 mm tlustý ve své nejpříjemnější části (závěs), zatímco MacBook Air 11 je 17 mm, takže je to zdravé zmenšení velikosti.

MacBook měří 280.5 x 196.5 mm ve srovnání s 300 x 192 mm vzduchu 11, takže nový model je o něco užší, ale o něco hlubší.

MacBook váží pouze 920 g ve srovnání s 1080 g MacBook Air 11. Oba jsou lehké, ale to je 170 g úspor pro nový model.

Miniaturizováno uvnitř

Jedním z klíčových prvků při zmenšení MacBooku bylo miniaturizaci logické desky, přičemž Apple řekl, že je o 67 % menší než MacBook Air 11. Je také bez fanoušků, takže běží tiše, což je charakteristika pro zařízení jádra m. jako řada tabletů a ultrabooky na tomto hardwaru Intel.

Z hlediska energie má nový MacBook procesory Intel Core M páté generace s 1.1, 1.2 a 1.Možnosti 3GHz. Graphics je zpracován společností Intel HD Graphics 5300 a je zde 8 GB RAM a 256 nebo 512 GB SSD možnosti.

MacBook Air 11 byl aktualizován a nabídl procesory Intel Core i5 pátého genu na 1.6 GHz, 4 nebo 8 GB RAM. Existují možnosti pro 128, 256 a 512 GB SSD úložiště a nabízí grafiku Intel HD 6000. MacBook Air by měl být rychlejší a lépe zvládnout grafiku.

S připojením

Jednou z dramatických změn v MacBooku je odstranění téměř všech přístavů. Nabízí bezdrátové připojení a poté jedno připojení USB typu-C. Nabíjení USB připojení nabízí, nabízí USB 3.1 přenos dat a také displayport 1.2 Připojení, vše ve stejném portu. Jsou tu také 3.5mm zásuvka pro sluchátka.

MacBook Air 11 byl považován za spravedlivě svléknut, ale nabízí nabíjení Magsafe, 2x USB 3, Thunderbolt 2, stejně jako zásuvka pro sluchátka.

Pro ty, kteří se rádi fyzicky spojí, starší design MacBook Air nabízí spoustu výhod. K připojení nového MacBooku budete potřebovat adaptéry.

Facetime Camera zasáhne

Apple miluje trochu volání FaceTime (další video služby jsou k dispozici), ale nový MacBook není miláčku, který by mohl chtít, aby to bylo.

Přední kamera na MacBooku je 480p. vážně SD. Zatímco přední kamera na MacBook Air je 720p. Ve skutečnosti je přední kamera v telefonu pravděpodobně lepší než obojí.

Nová klávesnice a trackpad

Část úspory prostoru na novém MacBooku pochází z úplného přepracování klávesnice a trackpadu. Nový model má pod ním spíše mechanismus motýlů než nůžkový mechanismus, který umožňuje jeho kompaktnější a zastavení klíčů, jak se houpá, když je zasáhnete.

Každý klíč na MacBooku má svůj vlastní LED podsvícení pro přesnější detaily ve tmě, takže podsvícení by mělo být lepší než vzduch MacBook.

MacBook má zbrusu nový trackpad s názvem Force Touch, který vycítí tlak vašeho dotyku a nabízí haptickou zpětnou vazbu. Mělo by vám například umožnit nakreslit silnější linii stisknutím tvrdšího stisknutí.

MacBook Air se drží starého trackpadu, to jsou jen gesta a kliknutí.

Stejná životnost baterie, různé nabíjení

Jedním z klíčových bodů o novém MacBooku je to, že Apple použil terasové (vrstvené) a tvarované baterie k vyplnění všech mezer v novém podvozku MacBook. Apple tvrdil, že to umožnilo o 35 procent více baterie, než kdyby použila tradiční obdélníkové buňky.

Výsledkem je, že MacBook má 39.7-watthodinová baterie. MacBook Air má 38 watthodinovou baterii.

Představení je však považováno za stejné a nabízí 9 hodin bezdrátového internetu nebo 10 hodin přehrávání videa iTunes. Nejsme si jisti, jak by to například vyvinulo, nic jako kódování videa, kde by nový MacBook musel tvrději pracovat.

Je zajímavé, že nabíječka MacBook USB-C je hodnocena 29W, nabíječka Magsafe 2 je hodnocena na 45 W, takže to může mít dopad na sazby nabíjení.

MacBook Air 11-palcový vs. 13 palců: Který ultralehký notebook byste měli dostat?

Již jsme porovnali MacBook Airs a MacBook Pros a jste se rozhodli, že Svelte MacBook Air je pro vás pravý. Nyní se musíte rozhodnout, který MacBook Air je pro vás pravý. menší 11palcový model nebo větší 13palcová verze? Také to, co nakonfiguruje možnosti objednávky, dává největší smysl? Pojďme se podívat.

Původně zveřejněné v roce 2014 jsme tento článek aktualizovali informacemi o modelech 2015.

Porovnání modelů MacBook Air

11palcový MacBook Air je nejméně drahý notebook Apple. jeho systém na základní úrovni, pokud chcete. Z tohoto důvodu získáte systém vybavený 11.6palcový displej (měřeno diagonálně), který může nativně zobrazit 1366 x 768 pixelů. Získáte také 4 GB RAM a 128 GB Flash Storage. Můžete zdvojnásobit úložnou kapacitu pro dalších 200.

recenze, macbook, život, notebookem

Cena pouze o 100 více než základní model 11-palcový MacBook Air při 999, 13palcový MacBook Air’s 13.3palcový displej ukazuje nativně 1440 x 900 pixelů, ale pod kapotou je to velmi podobné. 4 GB RAM a 128 GB Flash Storage. Stejně jako 11palcový model můžete zdvojnásobit kapacitu úložiště na 256 GB pro dalších 200.

S uzavřenými víky se oba model MacBook Air stoupají sotva více než půl palce nad stolem. Zuzily se zepředu dozadu, jsou 0.11 palců v jejich nejnižším bodě a 0.68 na jejich nejvyšší. 11palcový model je méně než noha široký (11.8 palců) a 13palcový model je 12.8 palců široký. 11 palců je lehčí o něco více než půl libry. 2.38 liber, ve srovnání s 2 13 palců.96 liber.

Oba systémy jsou vybaveny 802.Sítě 11AC a Bluetooth 4.0 podpora a oba jsou vybaveny stereofonními reproduktory. Také obě sportovní podsvícené klávesnice s okolním světlem, který automaticky upravuje jab podsvícení. A navzdory drobným rozměrům 11 palců má klávesnice stejná velikost jako její 13palcový bratranec, takže tam neuděláte žádný kompromis, ani.

Všechny systémy jsou nyní vybaveny OS x 10.10 Yosemite spolu s nejnovějším softwarem osobního a produktivity pro Mac, včetně stránek, čísel a hlavních, odpovědí společnosti Apple na Microsoft Office.

MacBook Air ve své standardní konfiguraci vám poskytuje spektrum nákupních možností od 899 do 1 299, přičemž se proti základnímu modelu 13palcové MacBook Pro s zobrazením sítnice (a více než Legacy 13palcový MacBook Pro stále v aktuálním produktu Apple Apple stále v Apple matice). Ale můžete utratit téměř 1 800, pokud zavraždíte 13palcový MacBook Air se všemi možnostmi.

Začněme porovnávat systémy a uvidíme, jaké možnosti dávají smysl.

Maximální přenositelnost vs. Více nemovitostí na obrazovce: Jak velký rozdíl dělá dva palce?

11palcový vzduch MacBook je trochu podivnou kachnou: je to jediný notebook, který Apple dělá s poměrem stran 16: 9. 13palcový MacBook Air a každý MacBook Pro sportovní obrazovku s konvenčním poměrem stran 16:10 místo toho.

To dává 11palcovému Macbooku vzduchu rozhodně více filmového pocitu, navzdory malé velikosti. To je stejný formový faktor, který najdete například na svém HDTV s plochou obrazovkou. Stejný poměr stran použitý ve filmech. V praktickém použití to znamená, že vidíte více šířky než výšku. Takže 11palcový MacBook Pro generuje širší, kratší okna než jeho 13palcový bratr.

Při 135 pixelech na palec je celková hustota pixelů 11-palcového MacBook Air o něco vyšší než 128 PPI modelu 13 palců. měřitelné, ale ne obrovské. Čistým výsledkem je, že věci vypadají jen o něco menšího na 11palcovém Macbooku vzduchu.

Někteří uživatelé milují širokou obrazovku; jiní to nenávidí a tvrdí, že obrazovka je příliš malá. Je to velmi subjektivní, takže moje rada je porovnat oba a zjistit, co pro vás nejlépe funguje.

Rozlišení 13palcového vzduchu MacBook je 1440 x 900. Je to vlastně stejná velikost jako 13palcový displej MacBook Pro sans, ale s vyšším rozlišením. Je to vyšší rozlišení, ale ne sítnice. A to je důležitý rozdíl. Displej sítnice není možností ani na modelu MacBook Air. To nepochybně pomáhá Macbooku vzduchu s úžasnou výdrží baterie, ale také to nevýhodou pro uživatele, kteří hledají nejkvalitnější grafiku a reprodukci textu na jejich notebooku.

Poté, co jsme to řekli, jsme přežili roky bez systémů zobrazení sítnice. Pokud to nemáte, možná vám nebude chybět. A 13palcový vzduch MacBook vám dává slušné množství nemovitostí na obrazovce, abyste dělali to, co potřebujete. Pokud je obrazovka příliš zaplněná, vystřelte ovládání mise a vytvořte druhý plochu na ploše.

LIGHT Hmotnost vs. Svoboda od vývodů Power: Jak dlouho může každý MacBook Air vydržet bez nabíjení?

Velikost obrazovky není jediným základním rozdílem mezi 11palcovým a 13palcovým MacBook Air. Protože je větší, 13palcový vzduch MacBook může zabalit více kapacity baterie uvnitř než 11 palců, také. Uvnitř 11palcového MacBook Air je 38-watthodinová baterie a uvnitř 13palcová je 54-watthodinová baterie.

Oba modely MacBook Air mají vynikající výdrž baterie, částečně díky používání procesorů Haswell uvnitř. Chipsy Intel’s Haswell mají menší velikost matrice než předchozí procesory a jsou energeticky efektivnější, což znamená.

Apple odhaduje, že 11palcový model MacBook Air může jít až 9 hodin bez dobíjení, zatímco 13 palců může jít až na 12 hodin. Pokud tedy je výdrž baterie z baterie zváže.

Štíhlý design vs expanze: Co se můžete připojit k MacBook Air?

Jak 11palcový i 13palcový Macbook Air přichází podobně vybaven. Kamera FaceTime HD 720p zabudovaná ve středu rámečku nad obrazovkou, konektor pro sluchátka 1/8 palce, duální mikrofony (lepší kvalita zvuku při nahrávání hlasu nebo pomocí Skype nebo FaceTime), dva USB 3), dva USB 3.0 portů (jeden na každé straně) a jediný port Thunderbolt 2 na pravé straně, vhodný pro řízení externího displeje s až 2560 x 1600 pixelů při milionech barev (rozlišení vlastního 27palcového displeje Thunderbolt), zatímco současně provozující jeho interní displej.

Mezi těmito dvěma stroji existuje jeden klíčový rozdíl: 13palcový MacBook Air také na jeho pravé straně sportuje slot pro kartu SDXC. Pokud používáte nebo plánujete koupit digitální fotoaparát, který zapíše na SD kartu, a plánujete použít svůj MacBook Air k úpravě a katalogových fotografiích a videích natočených s touto kamerou, může být 13palcová volba lepší volbou.

Stojí to více Ram?

4 GB RAM je standardem přes linii a je dokonale dostačující k provozování mavericků a jakýchkoli běžných aplikací pro produktivitu a internetové aplikace, které budete možná potřebovat.

Pokud pracujete s aplikacími opravdu náročnými na paměť. Například aplikace pro úpravu obrázků, aplikace pro úpravu videa a aplikace pro výrobu hudby. nebo pokud plánujete spoustu aplikací současně. jít s 8 GB může stát za to. Určitě vám to dá více pokoje.

Upgradování na 8 GB může „budoucí důkaz“ váš MacBook Air o něco dále po silnici. Apple je neustále zvyšoval množství základní beran, který zahrnuje v notebookech, aby jim poskytl více prostoru pro hovězí výkon; Můj MacBook Air na konci roku 2010 přišel s 2 GB a teď to cítí špetku, když běží Mavericks.

Je důležité si uvědomit, že si musíte objednat svůj MacBook Air s množstvím paměti, kterou si myslíte, že budete potřebovat, protože je pájena na základní desku. Po této skutečnosti nemůžete upgradovat. Takže pečlivě zvažte své potřeby.

Stojí více úložiště Flash?

Pravděpodobně nejobtížnějším rozhodnutím při nákupu vzduchu MacBook: rozhodování o tom, kolik úložiště je dostatečné. Pokud migrujete z jiného Mac, je pravděpodobné, že máte soubory, které chcete přenést. Aplikace také. Kolik úložiště potřebujete? A kolik můžete vykládat?

Ve srovnání s pevnými disky 500 GB, které se v posledních letech staly běžnými v notebookech, je 128 GB úložiště flash skromný prostor. Je pravděpodobné, že budete muset pašit, snad dramaticky. Pokud existují zřídka používané soubory, které jste archivovali, ale stále si chcete uchovávat, může to být příležitost vykládat na externí pevný disk, server nebo dokonce cloudovou službu. A rozumné použití iCloud jako úložiště pro některé soubory může být také dobrý nápad.

Poté, co jste to řekli, máte možnosti. Konfigurace 256 GB buď 11palcového nebo 13palcového vzduchu MacBook je 200 dalších. 1 099 a 1 199. A pokud si nemyslíte, že to stačí, můžete to znovu zdvojnásobit z 256 GB na 512 GB.

recenze, macbook, život, notebookem

Jakýmkoli způsobem to nakrájíte, úložiště flash je drahé.

recenze, macbook, život, notebookem

Minulé modely MacBook Air byly upgradovatelné. Třetí strany specializující se na SSD určené pro práci ve starších modelech MacBook Air ještě nemají upgrady SSD pro nejnovější MacBook Airs, takže jste zaseknutí toho, co získáte z továrny. A pokud vám dojde prostor uvnitř, budete muset vykládat soubory tak či onak.

Stojí za to procesor i7?

S rychlostmi hodin po MacBook Profes a některými notebooky PC, MacBook Air vypadá na papíře, jako by to měl být docela anemický umělec, ale vypadá klamavé. Mít úložiště s flash je velký rozdíl v celkovém výkonu, protože CPU není pevným diskem profitováno. Pomáhá také tomu, že stejná společnost, která vytváří počítač, vytváří operační systém, který na něm běží, a operační systém je důkladně optimalizován tak, aby využil tohoto hardwaru, jak nejlépe může.

Možná jedna z nejzajímavějších možností konfigurace pro MacBook Air přichází s jeho procesorem. Napříč deskou, duální jádro 1.Procesor 6 GHz Intel Core i5 je standardní. Ale pokud jste ochotni ponořit dalších 150, můžete tento procesor nahradit rychlejší 2.Místo toho procesor 2 GHz Dual-Core Intel Core i7.

Kromě rozdílu rychlosti hodin jsou uvnitř i7 další rozdíly. Má více mezipaměti paměti, která ukládá často přístupná data a může znamená, že i7 funguje rychleji a efektivněji. Technologie i5 a i7 obou sportovních „turbo Boost“, která automaticky zrychlí jádra procesoru v případě potřeby, pro krátké výbuchy. Ten turbo režim prakticky zdvojnásobí rychlost hodin. 2.7 GHz na i5, 3.2 GHz na i7.

Oba procesory využívají integrovanou grafiku. Intel’s HD Graphics 6000. Zatímco herní puristé a uživatelé videa z těžkých videí se mohou posmívat integrované grafice, prošli dlouhou cestu. Dnešní MacBook Airs nabízí hladší a lepší grafický výkon všude kolem, ve srovnání s jejich předchůdcem.

To vše posiluje, že pokud hledáte maximální výkon, i7 je solidní 150 utracených. Ale nakonec je to zcela volitelné. Standardní procesor je pro obecné použití více než dost.

Kdo by si měl koupit 11palcový MacBook Air?

Pokud je váš nejvíce prvořadivějším faktorem pro váš notebook váha a velikost, je vaším strojem 11palcový MacBook Air. Je sotva větší než iPad vzduch (i když více než dvojnásobek váhy), ale je to plně funkční počítač Mac, který dokáže udělat téměř cokoli, co potřebujete. 11palcový MacBook Air je také skvělý počítač pro děti ve škole a vysokoškoláky, kteří hledají lehký a flexibilní systém.

S modelem 11 palců existuje několik kompromisů. O 20 procent méně viditelná oblast na svém displeji než 13 palců a absence slotu SD karty. Ale pokud ani jeden z nich není významný faktory v tom, co děláte, může být váš ideální cestovní notebook lehký, malý 11-palcový MacBook Air.

Kdo by si měl koupit 13palcový MacBook Air?

Ze dvou modelů MacBook Air je 13 palců lepší hodnotou: jeho základní konfigurace je pouze o 100 více než 11 palců a nabízí vynikající výdrž baterie, více nemovitostí na obrazovce a podporu SD karty.

Pro cenový rozdíl mezi 13palcovým MacBook Air a sítnicí MacBook Pro získáte významný rychlejší procesor a lepší grafický výkon, mnohem lepší obrazovku, více možností paměti a úložiště (až 16 GB RAM a 1 TB Flash Storage). a lepší rozšiřitelnost pro spuštění díky dvěma Thunderbolt 2 Ports a přístavu HDMI. MacBook Pro s displejem sítnice je také těžší, asi o půl libry.

Sečteno a podtrženo: Pokud nejste ochotni nebo schopni platit za MacBook Pro s displejem sítnice, nebo pokud chcete ušetřit váhu a nezáleží na rozdílech ve dvou strojích, je MacBook Air fantastickým, lehkým notebookem To bude dokončit práci.

Stále nerozhodnutý?

Pokud se stále nemůžete rozhodnout s MacBook Air, je ten pravý, ze kterého si můžete vybrat, doporučil bych upustit od našeho diskusního fóra [Apple Notebooks] a zveřejnit otázku tam. Mám prosperující online komunitu, která může pomoci odpovědět na otázky a nabídnout rady na základě jejich vlastních zkušeností. Jste také vítáni po příspěvku комментари и мнения.

MacBook Air je fantastický, flexibilní počítač, který se snadno přenáší díky inženýrskému inženýrství společnosti Apple. Slim-Light a Slim. Pro silniční válečníky a další, kteří nechtějí být zatěžováni těžkým počítačem, je MacBook Air fantastického společníka na cestách.

Získejte více i do vaší doručené pošty!

Naše zprávy, recenze, názory a snadno sledovatelné průvodce mohou proměnit každého majitele iPhone v Apple Apple Apple

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS