13palcový MacBook Pro. MacBook Pro Touchbar

13palcový, macbook, touchbar

palcový MacBook Pro

13palcový MacBook Pro nabízí stejný čip M2 jako přepracovaný vzduch MacBook, ale s aktivním chlazením a dalšími funkcemi, jako je dotykový panel.

MacBook Pro je oznámena v červnu 2022. Předchozí, MacBook Pro založený na M1, byl vydán v listopadu 2020, ale Apple Apple aktualizoval MacBook Pro každoročně. Nevypadá to, že brzy bude nový model, a budeme pravděpodobně čekat, až v roce 2024 vyjde řada M3 Chip série. Vzhledem k tomu, že dosud nebyly konkrétními známkami nového 13palcového MacBook Pro, je nyní stále dobrý čas na nákup MacBook Pro.

Cena od 1 299, M2 MacBook Pro je o 100 více než vzduch M2 MacBook, který byl vydán současně. Pokud nepotřebujete přidaný výkon a funkce M2 MacBook Pro, bude třeba se rozhodnout pro M2 MacBook ušetřit peníze a získat nejnovější design. Alternativně, pokud potřebujete ještě více výkonu a dalších funkcí, je zde 1 999 14-palcový MacBook Pro, který obsahuje Chip M2 Pro Chip.

Pokud uvažujete o MacBook Pro, máme průvodce vyhrazenými nabídkami, který uvádí nejlepší a slevy, které jsme viděli tento měsíc.

Obsah

 • M2 Apple Silicon Chip
 • Paměť a skladování
 • Životnost baterie
 • Další funkce
 • Paměť
  • SSD
  • Připojení
  • FaceTime Camera a MICS
 • Dostupné modely
 • Vytvořte možnosti objednat
 • Apple Silicon Mac Jak tos
 • 14- a 16-palcové modely MacBook Pro
 • Co bude dál pro 13palcový MacBook Pro
 • MacBook Pro 13 „Časová osa
 • Apple obnovil 13palcový MacBook Pro v červnu 2022 a přidal čip založený na pažích založený na Apple, který nahradil předchozí čip M1. M2 MacBook Pro se prodává spolu s modely MacBook Pro Model MACBOOK MAX 14 a 16 palců MAX 14 a 16 palců a považuje se za základní model v řadě MacBook Pro.

  Chip M2 je druhým systémem Apple na čipu pro Mac, který integruje CPU, GPU, RAM a další dohromady. M2 má 8jádrový CPU se čtyřmi vysoce účinnými jádry a čtyřmi vysoce výkonnými jádry spolu s integrovaným GPU, který má až 10 jader až 10 jádra.

  Ve srovnání s čipem M1 předchozí generace nabízí M2 pokrok ve výkonu a účinnosti s 18 % rychlejším CPU, 35 % rychlejším GPU a 40 procent rychlejšího nervového motoru. MacBook Pro podporuje až 2TB SSD úložiště a 24 GB paměti. Životnost baterie se nezmění a MacBook Pro vydrží až 20 hodin, než bude muset být nabitý.

  Neexistují žádné změny vnějšího designu v MacBook Pro a nadále obsahuje stejné hliníkové tělo s velkým dotykem síly, reproduktory na boku klávesnice a 13.3palcový displej s tenkými černými rámečky. MacBook Pro přichází ve stříbrné a vesmírné šedé barvě možností.

  Displej obsahuje rozlišení 2560×1600, jas 500 nits, širokou barevnou podporu P3 pro živé barvy a skutečný tón, který odpovídá barevné teplotě displeje k okolnímu osvětlení pro přirozenější zážitek z prohlížení, který je snadnější na oči.

  Apple M2 MacBook Pro zahrnuje kameru FaceTime HD 720p, která je stejná jako kamera v předchozím modelu, přičemž M2 nadále nabízí zlepšenou kvalitu obrazu s lepší redukcí hluku, lepší dynamický rozsah a další funkce.

  M2 MacBook Pro má magickou klávesnici s rafinovaným nůžkovým mechanismem, který je spolehlivější než předchozí mechanismus motýlů a nabízí až 1 mm klíčové cestování pro stabilní klíčový pocit. V horní části je dotyková lišta s ovládacími prvky založenými na dotyku a snímač otisků prstů Touch ID, který lze použít k odemknutí Mac, nákupu a další, s dotykovým ID chráněným zabezpečenou enklávou.

  Jako model na základní úrovni má M2 MacBook Pro dva porty Thunderbolt 3/USB 4, které podporují až 6k externí displej, zatímco modely MacBook Pro 14 palců a 16 palců nabízejí tři porty Thunderbolt 4. MacBook Pro pracuje s Wi-Fi 6 nebo 802.11Ax a Bluetooth 5.0. Existují stereofonní reproduktory se širokou podporou stereofonního zvuku, mikrofony pro kvalitu studia a 3.5mm konektor pro sluchátka.

  POZNÁMKA: Viz chyba v tomto kole nebo chcete nabídnout zpětnou vazbu? Zašlete nám e.mail zde.

  Jak nakupovat

  The M2 MacBook Pro je k dispozici z online maloobchodních prodejen Apple Store a Apple. Je cena od 1 299. Dodávky jsou omezeny a některé vlastní konfigurace nejsou dodávány až do srpna.

  Recenze

  Mnoho recenzí souhlasilo, že by to stálo za to se rozhodnout pro přepracovaný MacBook Air s čipem M2. Nový MacBook Air začíná za nižší cenu 1 199 a má novější designové prvky, jako je nabíjení Magsafe, fotoaparát 1080p, tenčí rámy kolem displeje, klávesy fyzické funkce a další.

  Jedním z pozoruhodných rozdílů mezi notebooky je však to, že MacBook Air má design bez ventilátoru, zatímco MacBook Pro má aktivní chladicí systém, který zajišťuje trvalý výkon pro uživatele s náročnějšími pracovními postupy.

  Pokud potřebujete jen dobrý nový notebook, počkejte na nadcházející MacBook Air. Získáte mírně větší, modernější obrazovku, lepší webovou kameru, hezčí reproduktory a rychlou podporu, vše v celkovém lehčím balíčku (a zábavné barvy!). Tento MacBook Pro zůstává nepříjemným prostředním dítětem a nepřináší téměř dost ke stolu, aby stálo za to.

  Při pohledu ve vakuu je MacBook Pro 13 skvělým notebookem s vynikajícím výkonem a nepřekonatelnou výdrží baterie, vlastnosti, které jej dávají před některými z jeho soupeřů PC. Oddálit a je těžké zjistit, kde se tento model hodí do portfolia Apple. Nejpřímějším soupeřem na tento vstupní úroveň Pro je prémiojší verze, ale spíše MacBook Air. Vzduch má nejen nižší počáteční cenu, ale má větší displej, lepší webovou kameru, reproduktory Quad, zajímavější barevné možnosti, štíhlejší podvozek a výhoda tradiční zkratky řady.

  To by bylo perfektní zařízení pro někoho, jako jsem já. pokud by to nebylo pro nový MacBook Air. Tento nový MacBook Air, také poháněný M2, přichází velmi brzy. Bude to, pokud mohu říct z webových stránek Apple, stejná cena jako M2 MacBook Pro pro stejné specifikace ve většině případů (vylepšují se na 1 499). Na rozdíl od MacBook Pro však M2 MacBook Air získal velký redesign a zahrnuje všechny druhy nových funkcí.- včetně nových barev, většího displeje, webové kamery 1080p a zejména magsafe.- že toto zařízení nemá.

  Chin sdílel několik referenčních hodnot porovnávající nový 13palcový MacBook Pro s předchozím modelem poháněným čipem M1. Výsledky GeekBench 5 Potvrďte, že nový 13palcový MacBook Pro má až 18–20% rychlejší vícejádrový výkon než předchozí model.

  TheStreet’s Jacob Krol uvedl, že nový 13palcový MacBook Pro přináší ještě působivější výdrž baterie ve srovnání s předchozím modelem:

  Zejména náš test na baterii porazil slíbené 20 hodin přehrávání videa, že Apple je slibný. V našem testování trval 13palcový MacBook Pro po dobu 23 hodin a 15 minut s testem přehrávání 4K. Během přehrávání jsem také stanovil jas a vypnul jsem připojení. Je to docela působivé a při každodenním používání je těžké přimět MacBook Pro Die. Mohl bych snadno mít 13palcový MacBook Pro naposledy po celý den používání, přicházet kolem 18 hodin plného využití a notebook může sedět v pohotovostním režimu několik dní.

  Design

  M2 MacBook Pro nadále obsahuje stejný design, jaký Apple už roky používá s jednotným obdélníkovým tvarem, hliníkovým tělem a štíhlými rámy kolem displeje. Modely MacBook Pro přicházejí stříbrným a vesmírným šedým.

  Na zadní straně je velký trackpad, tenký závěs, dotykový lišta, logo Apple, dva porty USB-C a konektor pro sluchátka a na obou stranách klávesnice. MacBook Pro měří v 11.97 palců (30.41 cm) dlouhé, 8.36 palců (21.24 cm) široký a 0.61 palců (1.56 cm) tlustý. Váží tři libry (1.4 kg) a je 0.3 libry (0.16 kg) těžší než MacBook Air.

  Aktivní chlazení

  Uvnitř je proces aktivního chlazení, který má udržovat chladič MacBook Pro, zatímco čip M2 je v provozu pro rychlejší výkon.

  Zobrazit

  13palcové modely MacBook Pro mají displej sítnice s 500 nits jasu, širokou barevnou podporou P3 a funkcí skutečného tónu. Displej má rozlišení 2560 x 1600 rozlišení při 227 pixelech na palec.

  Funkce True Tone používá vícekanálový senzor okolního světla, který je zahrnut v nových modelech MacBook Pro, který je schopen určit jak jas a teplotu barev. Po detekci vyvážení bílé je MacBook Pro upravit jak barvu, tak intenzitu displeje tak, aby odpovídala osvětlení místnosti pro přirozenější zážitek z prohlížení papíru, který také snižuje na očích.

  Široká barevná podpora P3 obsahuje větší rozsah barev než standardní displeje SRBG pro živější a realističtější barvy.

  Klávesnice

  MacBook Pro používá stejnou přepracovanou magickou klávesnici, která byla poprvé představena v 16palcovém MacBook Pro. Kouzelná klávesnice odstraňuje mechanismus motýla, který Apple používal od roku 2015, protože se prolínalo problémy, které vedly k selhání klíčů v důsledku prachu a jiných malých částic.

  Scissorový mechanismus v klávesnici MacBook Pro nabízí 1 mm cestování klíčovým a stabilním pocitem klíče a navíc používá gumovou kupoli navrženou jablkou, která ukládá více potenciální energie pro responzivnější klíčové tisk.

  Klávesnice obsahuje také podsvícené klíče ovládané senzorem okolního světla pro rozsvícení klíčů v tmavých místnostech.

  Dotykový panel a dotyk ID

  13palcový MacBook Pro je jediný model, který má stále dotykový panel, který byl odstraněn z jiných MacBook Pro Machines. Dotykový lišta je malý displej OLED sítnice zabudovaný do klávesnice, kde funkce funkce tradičně procházejí. Je kontextový a může provádět řadu různých funkcí na Mac v závislosti na tom, která aplikace je používána.

  Dotykový panel je matný displej, který se mísí přímo se zbytkem klíčů na klávesnici a ve všech moderních strojích MacBook Pro podporuje skutečný tón, který umožňuje upravovat rovnováhu bílé tak, aby odpovídalo podmínkám osvětlení okolí okolního osvětlení.

  Interakce s dotykovou lištou se provádí prostřednictvím kohoutků, přejetím a dalších vícedodovací gest, s podporou až 10 dostupných prstů v době.

  Modely MacBook Pro MacBook Pro MacBook Pro také mají také snímač otisků prstů Touch ID, který je umístěn vedle dotykové lišty nad klávesnicí. Touch ID je chráněno zabezpečenou enklávou, která udržuje vaše údaje o otiscích prstů a osobní údaje.

  Touch ID na MacBook Pro lze použít místo hesla, odemknout Mac, když je na senzor umístěn prst. Nahrazuje také heslo pro aplikace chráněné heslem a lze jej použít k provedení nákupů Apple Pay v Safari.

  Trackpad

  MacBook Pro má trackpad dotyku velké síly, která nemá žádná tradiční tlačítka a je místo toho napájena sadou senzorů síly, což uživatelům umožňuje stisknout kdekoli na trackpadu, aby získali stejnou odpověď.

  Taptický motor napájený společností Magnets poskytuje uživatelům taktilní zpětnou vazbu při používání trackpadu a nahrazuje pocit fyzického stisknutí tlačítka. Trackpad Force Touch Trackpad podporuje lehký lis, který se používá jako pravidelné kliknutí, spolu s hlubším tiskem nebo „silou click“ jako samostatné gesto, které dělá věci jako nabízet definice pro zvýrazněné slovo.

  Porty

  M2 MacBook Pro má dva porty USB-C s podporou pro USB 4 a Thunderbolt 3 pro rychlosti přenosu Thunderbolt až 40 GB/S a USB přenosové rychlosti až 10 GB/s. S Thunderbolt 3 mohou modely MacBook Pro podporovat jediný 6k displej na 60 Hz.

  Apple říká, že M2 MacBook Pro je omezeno na jeden displej až do 6k rozlišení, ale pomocí adaptérů displeje, M1 a M2 MacBook Air a MacBook Pro Modely mohou běžet až pět externích displejů. To je možné pouze při použití směsi 4K a 1080p displejů, protože porty Thunderbolt nemají šířku pásma pro spuštění pěti displejů 4K.

  M2 Apple Silicon Chip

  Apple přidal čip M2 do MacBook Pro a označil debut nástupce do M1, prvního Apple Silicon Chip, který vyšel v listopadu 2020. M2 má 8jádrový procesor, podobně jako M1, ale podporuje devět nebo 10 jádra GPU, ze sedmi nebo osmi ve verzi předchozí generace.

  Apple říká, že čip M2 je postaven pomocí technologie 5-nanometrů nové generace, s lepším výkonem na watt. Skládá se z 20 miliard tranzistorů, o 25 procent více než M1 a přidává větší šířku pásma paměti při 100 GB/s.

  Čip M2 je 1.4x rychlejší než M1 a má 18 % rychlejší CPU, 35 % výkonnější GPU a 40 procent rychlejšího nervového motoru.

  Benchmarky Geekbench potvrdily, že čip M2 je až o 20 procent rychlejší než čip M1, pokud jde o vícejádrový výkon.

  MacBook Pro Reveal Trailer 2016

  M2, který běží ve 3.49 GHz ve srovnání s 3.2GHz pro M1 získal jednojádrové skóre z roku 1919, což je zhruba o 12 procent rychlejší než 1707 jednorázové skóre M1 13-palcové MacBook Pro. M2 získal vícejádrové skóre 8928, což je o asi 20 procent z 7419 skóre modelu M1.

  Pokud jde o kovový benchmark, čip ‌m2‌ skóroval 30627, což je pozoruhodné zlepšení oproti skóre 21001 získané M1. Čip M2 nabízí až 10jádrový GPU ve srovnání s 8jádrovým maximem M1.

  Paměť a skladování

  MacBook Pro M2 13palcová společnost M2-palcová sjednocená paměť a až 2 TB úložiště SSD. Základní model se dodává s 8 GB pamětí a 256 GB úložiště.

  Životnost baterie

  Se zlepšením účinnosti zavedených s M2 má MacBook Pro působivou výdrž baterie, podobně jako M1 MacBook Pro.

  Je jich 58.2WHR baterie v modelech M2 MacBook Pro, která trvá až 17 hodin při procházení webu a až 20 hodin při sledování filmů v aplikaci Apple TV App.

  Další funkce

  Paměť

  Základní modely M2 přicházejí s 8 GB RAM, které lze přizpůsobit až do 24 GB.

  SSD

  S integrovaným řadičem SSD do čipu M2, SSD v MacBook Pro podporuje sekvenční rychlosti čtení až 3.3 GB/s. Modely M2 MacBook Pro mohou být vybaveny až 2 TB SSD, s úložným prostorem na 256 GB.

  Připojení

  M2 MacBook Pro podporuje 802.11AX Wi-Fi, který je známý jako Wi-Fi 6, nejnovější Wi-Fi protokol, který je rychlejší a efektivnější než předchozí generace 802.11AC Wi-Fi s až 1.2GB/S propustnost. Podporuje také Bluetooth 5.0.

  FaceTime Camera a MICS

  Do přední části MacBook Pro je zabudována kamera HD 720p. Apple již několik let používá kameru směřující do přední části 720p a kvalitu nevylepšil, ale procesor obrazového signálu M2 čipu umožňuje jasnější a ostřejší obrázky.

  MacBook Pro také obsahuje mikrofony ve studiu pro jasný zvuk na volání FaceTime.

  Dostupné modely

  K dispozici jsou dva standardní konfigurace 13palcové modely MacBook Pro od Apple:

  13palcový, macbook, touchbar
  • 1 299. Apple M2 Chip, 8 GB RAM, 256 GB SSD.
  • 1 499. Apple M2 Chip, 8 GB RAM, 512 GB SSD.

  Vytvořte možnosti objednat

  Vstupní úroveň 13palcového MacBook Pro s úložištěm 256 GB:

  Vstupní úroveň 13palcového MacBook Pro s úložištěm 512 GB:

  13palcový, macbook, touchbar

  Apple Silicon Mac Jak tos

  Vzhledem k tomu, že Apple Silicon Mac používají nový typ čipu navrženého společností Apple, existuje několik tipů a triků, jak dělat věci, jako je přenos souborů, vstup do režimu obnovy a nalezení aplikací optimalizovaných pro nové stroje. Máme několik Apple Silicon-specific, jak tos stojí za to zkontrolovat.

  13palcový MacBook Pro je model na základní úrovni prodaný spolu s modely MacBook Pro Higher-End 14 a 16 palců, které jsou vybaveny 10jádrovými čipy M2 Pro a M2 Max, které jsou vybaveny 19 a 38 grafickými jádry, respektive.

  Cena od roku 1 999, 14 a 16-palcový modely MacBook Pro má mini-vedený displej s zářezem, mnohem rychlejším výkonem, port Magsafe pro rychlejší nabíjení, slot pro kartu HDMI a SDXC a další. Modely MacBook Pro 14 a 16 palců jsou zaměřeny na profesionály, kteří potřebují více síly, a více informací o strojích naleznete v našem kole v našem kole.

  Co bude dál pro 13palcový MacBook Pro

  Apple pracuje na nové verzi 13palcového MacBook Pro, ale zatím není slovo o tom, zda stroj bude obsahovat aktualizace designu, ani kdy vyjde.

  Aktualizovaný MacBook Pro bude pravděpodobně obsahovat čip Apple M3.

  Mac dotykový pruh nefunguje/zmizel (proč opravy)

  Shrnutí: Tento příspěvek vám nejprve řekne, proč dotykový panel nefunguje na MacBook Pro, který vám pomůže pochopit potenciální příčiny. Poté vám poskytne 10 řešení pro opravu dotykové lišty MacBook Pro, které nefungují na Intel a M1 Mac.

  Nahrazení klíčů fyzické funkce, dotykový panel na některých modelech MacBook Pro umožňuje uživatelům přístup k konkrétním funkcím aplikací a systémové funkce a rychle se přiblížit a ven na Mac. Ale někdy můžete zjistit, že dotykový pruh Mac nefunguje, chová se podivně nebo dokonce mizí.

  Zde jsou některé případy, které uživatelé Mac vykázali o dotykovém panelu na Mac, nefunguje:

  • MacBook Pro Touch Bar blikání
  • MacBook Pro Touch Bar zmizel
  • MacBook Touch Bar zmizel
  • Mac dotykový pruh se neosvětluje
  • Macos Monterey Touch Bar nefunguje
  • Svazek dotykové tyče Mac nefunguje (nezobrazuje Slider hlasitosti)
  • Dotykový panel na Mac nereaguje nebo nezobrazí tlačítka zkratky
  • Dotykový panel nefunguje po aktualizaci na Big Sur/Monterey
  • Pravá strana dotykové lišty nefunguje

  Existuje mnoho dalších, ale většina z nich lze opravit metodami v tomto příspěvku. Než se vydáte na řešení, jak opravit dotykový lištu na Mac, nefungujeme, podívejme se na důvody za tím.

  Průvodce MacBook Pro Touch Bar nefunguje:

  Proč můj dotykový pruh nefunguje?

  Existují různé důvody pro různé problémy „MacBook Pro Touch Bar nefunguje“. Abychom vám pomohli určit příčinu, shrnuli jsme všechny možné důvody, které mohou vést k selhání dotykové lišty.

  Co může způsobit, že se dotyková lišta Mac nemění s aplikacemi, ne rozsvítí, nezobrazuje svazky, nereaguje, náhodně zamrzne, nezobrazuje funkce specifické pro aplikaci atd., jsou následující:

  • Nefunkční aplikace
  • Dočasné softwarové závady
  • Zastaralý MacOS
  • Nesprávná nastavení
  • Spuštění softwaru náročného na zdroje
  • Nedávná náhrada klávesnice
  • Mac Přehřátí
  • Nízká paměť nebo místo na disku
  • Rozlitá voda na Mac
  • Hardwarové problémy
  • Připojeno k externímu monitoru

  Nyní, když máte hrubou představu o tom, co může mít za následek dotykový lišta na vašem Macu, je čas na vyřešení problému.

  Jak opravit dotykový pruh Mac nefunguje?

  Tento komplexní příručka obsahuje všechny známé řešení Uživatelé uspět v opravě MacBook Pro Touch Bar, který nefunguje v různých scénářích. Tato řešení můžete použít na profesionály založené na Intel a M1 MacBook. Je vhodné zkontrolovat, zda se dotyková lišta po každé opravě vrací k normálu.

  Při některých příležitostech uvidíte, že se dotyková lišta neosvětluje nebo má neviditelná tlačítka, i když reaguje na dotykový vstup. Pokud se vám to stane, měli byste zapojit svůj Mac do nabíjení. Pokud to není váš případ, přečtěte si níže uvedená řešení a vyřešte vydání „Touch nefunguje na MacBook Pro“.

  Jak opravit dotykový panel na MacBook Pro:

  • 1. Síla ukončit problematické aplikace
  • 2. Restartujte mac
  • 3. Obnovit dotykový lišt
  • 4. Opěrné ovládací pás
  • 5. Zkontrolujte nastavení dotykové lišty
  • 6. Vymažte soubory mezipaměti dotykové lišty
  • 7. Upravit zvukový výstup
  • 8. Aktualizujte MacOS
  • 9. Resetujte SMC a NVRAM
  • 10. Požádejte podporu Apple o pomoc

  Síla ukončit problematické aplikace

  Předpokládejme, že si po přepnutí do konkrétní aplikace všimnete, že dotykový panel MAC neodpovídá nebo zobrazuje ovládací prvky. Pravděpodobně je aplikace zmrazena nebo způsobuje, že drobné chyby havarovaly skryté procesy, které mohou zabránit správné práci s dotykem. V takovém případě musíte donutit opustit problematickou aplikaci, aby napevl dotykový panel na MacBook Pro.

  Jak opravit dotykový panel na MacBook Pro silou opustit aplikaci, která způsobuje potíže:

  • Stisknutím tlačítka ESC stiskněte současně a vyvolejte dialog Force ukončit.
  • Vyberte aplikaci způsobující poruchu dotyku ID a klikněte na Force ukončit.

  Pokud síla ukončení aplikace neudělala trik, pokračujte ve čtení a vyřešte dotykový lišta na Mac, který není funkční problém.

  Restartujte mac

  Jediný restart je často vše, co potřebujete k vyřešení drobných problémů vykreslování MacBook Pro Touch Bar nefunguje. Tento jednoduchý trik fungoval pro několik poruch dotykové lišty, včetně dotykové lišty MacBook Pro, který při klepání na něj a „MacBook dotykový bar zmizel“. Následuj tyto kroky:

  • Klikněte na restart nabídky Apple.
  • Kliknutím na restartování v dialogovém okně potvrďte akci.

  Pokud čelíte zmrazené obrazovce MacBook Pro, musíte stisknout a podržet tlačítko napájení, abyste provedli vypnutí síly Mac, počkejte nějaký čas a poté zapněte Mac.

  Pokud čerstvý restart nepomůže, přečtěte si níže uvedené metody o tom, jak resetovat dotykový panel na MacBook Pro osvěžujícím dotykovým pruhem a ovládacím pásem.

  Obnovit dotykový lišt

  Při řešení problémů, jako je dotyková lišta MacBook, nefunguje, jednou z nejúčinnějších oprav je zabít proces dotykové lišty a restartovat jej. Osvěžujícím dotykovým panelem MacOS vyčistí paměť a prostředky, které ji používají, a poté ji přiřadí nové.

  Je to obzvláště užitečné, když se jedná o dotykové lišty Mac, který není osvětlení nebo vydání „MacBook Touch Bar zmizel“. Dotykový panel můžete obnovit pomocí monitoru nebo terminálu aktivity.

  Jak obnovit dotykový lišta na MacBook Pro s monitorem aktivity:

  • Spuštění monitoru aktivity z aplikací Finder Applications.
  • Vyhledejte proces s názvem TouchBarserver. Proces je označen agent dotykové lišty na macbooku profesionálů spuštěných MacOS 10.12 Sierra a dříve.
  • Vyberte proces a kliknutím na ikonu X, abyste jej vynutili.
  • Kliknutím na Force ukončete proces „TouchBarserver“.

  Brzy si všimnete dotykové lišty na okamžik a poté se vrátíte do normálu, zatímco MacOS zavře dotykový lištu, přidělí na něj nové zdroje a restartuje dotykový panel.

  Jak obnovit dotykový lišta na MacBook Pro pomocí terminálu:

  • Otevřený terminál z nástrojů pro aplikace Finder Applications.
  • Vložte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter. Na MacBook Pros Running MacOS 10.13 High Sierra a později: Sudo Pkill Touchbarver na MacBook Pros Running MacOS 10.12 Sierra a dříve: Agent dotykové tyče Pkill
  • Zadejte své heslo a stiskněte Enter a pokračujte.

  Osvěžující dotyková lišta se také ukázala jako užitečná pro případy, jako je dotyková lišta MacBook Pro, která se nezobrazí nebo dotykové lišty, ale bez displeje.

  Vyřešila tato oprava problém „MacBook Pro Touch Bar zmizel“? Pokud selže, přejděte k ostatním řešením níže.

  Opěrné ovládací pás

  Řídicí pás se týká pravé strany dotykové lišty, kde můžete upravit jas, otočit/dolů hlasitost a zeptat se Siri. Pokud zjistíte, že pravá strana dotykové lišty nefunguje, osvěžení ovládacího proužku je pravděpodobně oprava. Měli byste to také vyzkoušet, pokud čelíte problémům, jako je dotyková lišta, která se nezobrazuje nebo přestane reagovat na zkratky.

  Jak obnovit ovládací pás na Mac:

  • Přejděte na Terminál na Finder Applications.
  • Zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter. Killall Controlstrip

  Osvěžující ovládací pás by měl mít pevné problémy týkající se pravé strany dotykové lišty (E.G., Jas dotykové tyče Mac nefunguje). Ale pokud to nefungovalo podle očekávání, měli byste zkontrolovat nastavení zobrazení.

  Zkontrolujte nastavení dotykové lišty

  • Přejděte do nastavení systému nabídky Apple.
  • Do dotykové lišty zadejte dotykový panel.
  • Klikněte na „Přizpůsobit dotykový panel nebo ovládací pás.“
  • V rozbalovací nabídce vedle „Touch Bar Show“, vyberte “ovládací prvky aplikace.“

  Na MacOS Monterey nebo dříve:

  • Přejděte na předvolby systému nabídky Apple.
  • Do pole „Ovládací prvky aplikace“ nebo „Ovládací prvky aplikace“ nebo „Ovládací prvky aplikace“.

  Pokud je dotykový panel nastaven tak, aby zobrazoval „rozšířený ovládací pás“ namísto „ovládacích prvků aplikací“, zjistíte, že dotykový lišta se nezmění s aplikacemi.

  Také se podívejte na nastavení klávesnice (systémové předvolby dostupnosti hardware klávesnice) a ujistěte se, že je deaktivována možnost „Povolit pomalé klíče“. Pokud je povoleno, může způsobit, že hlasitost dotykové lišty Mac nefunguje.

  Vymažte soubory mezipaměti dotykové lišty

  Dočasné soubory mezipaměti generované a uložené na Mac pro urychlení procesů mohou být plné nebo poškozené, což způsobí poruchu dotykové lišty. Podobně může jeho konfigurace preferencí také způsobit potíže. Má tedy smysl resetovat soubory a předvolby mezipaměti dotykové lišty.

  Jak resetovat dotykové soubory mezipaměti a předvolby aplikací na MacBook Pro:

  • Otevřený vyhledávač.
  • Klikněte na nabídku Go a vyberte Přejít na složku.
  • Zadejte tuto cestu k dotykovým předvolům aplikace: ~ Knihovna/preference/
  • Najděte soubor s názvem Apple.Touchbar.činidlo.Plist, pak jej smažte.
  • Přejděte na tuto cestu do složky mezipaměti: ~ Knihovna/mezipaměti/
  • Odstraňte veškerý obsah ve složce. Nezapomeňte smazat, co je ve složce, ale ne samotnou složku. Jinak některé aplikace nemusí fungovat.
  • Restartujte mac.

  Upravit zvukový výstup

  Je posuvník hlasitosti dotykové lišty Mac dotykové lišty hned po připojení externího displeje? Pokud ano, musíte přejít na zvuk předvoleb systému Apple Apple Apple Apple. Zkuste přepnout výstupní zařízení a zjistit, zda dotyková lišta funguje. Můžete také vyzkoušet sluchátka a poté přepnout na externí reproduktor.

  Pokud problém „dotykový panel nepracuje na MacBook Pro“, je čas aktualizovat MacOS.

  Aktualizujte MacOS

  Nová aktualizace MacOS poskytuje bezpečnostní záplaty a zlepšuje podporu aplikací a dalších funkcí, jako je dotykový panel. Pokud používáte starou verzi MACOS, zvažte aktualizaci na nejnovější dostupný model Mac.

  Přejděte na aktualizaci softwaru Apple Apple Menu System Preferences a aktualizujte a poté nainstalujte dostupnou aktualizaci.

  Vzhledem k tomu, že počáteční aktualizace může obsahovat chyby, které mají za následek, že dotyková lišta Monterey Monterey nefunguje, měli byste nainstalovat nejnovější aktualizaci kombo, abyste zjistili, zda se dotykový panel vrací k normálu. Je pravděpodobné, že kompatibilita softwaru a závady jsou také důvodem, proč uživatelé zažívají MacOS Big Sur nebo MacOS Monterey Touch Bar nefungují.

  Pokud nedávná aktualizace havarovala dotyková lišta a získala možnosti dotykového panelu zmizely v nastavení klávesnice vašeho MacBook Pro, musíte spustit první pomoc diskové nástroje pro opravu disku Mac Disk. Pokud první pomoc nehlásí žádné problémy, zkuste přeinstalovat MacOS bez vymazání pevného disku.

  Pokud dotykový pruh stále nebude reagovat nebo rozsvítit se, přejděte dál a resetujte SMC a NVRAM.

  Resetujte SMC a NVRAM

  Řadič správy systému (SMC) je zodpovědný za funkce nízké úrovně související s fyzickými částmi, jako je klávesnice, indikátor LED, baterie, CPU atd. Pokud se dotyková lišta Mac neosvětluje nebo zmizela pravá strana dotykové lišty, může jej resetovat SMC. Všimněte si, že Mac poháněný M1 nepotřebuje resetování SMC.

  Pokud resetování SMC neopraví dotykový panel na MacBook Pro, zkuste resetovat NVRAM.

  Požádejte podporu Apple o pomoc

  Pokud žádná z těchto řešení nevyřešila dotykové lišty na vašem Intel nebo M1 Mac, váš Mac má pravděpodobně problémy s hardwarem, jako je poškození vodou, zlomené části nebo volná spojení. V souladu s tím byste měli vyhledat pomoc od podpory Apple a nechat je provést důkladný hardwarový test na vašem MacBook Pro.

  Pokud se po výměně klávesnice stal problém „dotykový lišta MacBook, který nefunguje“, musíte jej přivést zpět k technikovi, který nahradil klávesnici a požádá ho, aby ji napravil.

  Mnoho uživatelů také zveřejnilo problém s blikání MacBook Pro Touch Bar. Dotykový pruh bliká s jasným bílým čtvercem, když je neaktivní. Bohužel je to také hardwarový problém. S výjimkou spuštění diagnostiky Apple, která určí, která hardwarová komponenta je zaviněna, a jít na profesionály, není toho moc, co můžete udělat pro to, abyste zvládli blikající dotykový lištu.

  Časté časté o dotykovém pruhu Mac nefungují

  Resetování dotykového lištu můžete efektivně vyřešit problém s dotykovým lištem MacBook Pro Chur. Chcete.li resetovat dotykový panel na MacBook Pro, musíte restartovat dotykový lišta a ovládací pás spuštěním těchto dvou příkazů v terminálu: „Sudo Pkill TouchBarserver;“ a ‚sudo Killall ControlStrip.‘

  Chcete.li zapnout dotykový panel na MacBook Pro, přejděte na klávesnici předvolby systémů, ujistěte se, že pole „Dotykový panel“ má ovládací prvky aplikací, aby se zabránilo dotykovému lištu, které se neměnily pomocí aplikací.

  Jenny je technickým spisovatelkou na IboySoft, specializující se na znalosti související s počítačem, jako jsou MacOS, Windows, pevné disky atd. Vyrábí také prvotřídní články pro další slavné technické časopisy a webové stránky.

  Jessica Shee je senior technologický editor na IboySoft. Během svých 3 let zkušeností napsala Jessica mnoho informativních a výukových článků v oblasti obnovy dat, zabezpečení dat a správy disku, aby pomohla mnoha čtenářům zabezpečit jejich důležité dokumenty a využít nejlepší výhodu svých zařízení.

  Společné způsoby opravit dotykový panel MacBooku

  Kontroverzní dotykový lišta společnosti Apple může občas přestat reagovat na vaše vstupy nebo z různých důvodů úplně zmrazit. Ale můžeme vám pomoci opravit to.

  Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

  Apple představil dotykový panel v modelech MacBook Pro v roce 2016, ale nakonec jej přerušil z přepracované sestavy 2021 kvůli nedostatku pozitivního recepce.

  Mnoho lidí však stále vlastní MacBooks vybavené dotykem, a dokonce i 13palcový M2 MacBook Pro to stále má. Ve většině případů je to prospěšné a pomáhá lidem vytvořit hladší pracovní postup. Mnoho uživatelů však uvedlo, že často přestane fungovat nebo zamrzne.

  Abyste zabránili dotykovému lištu, aby se stal obtěžováním a překážkou vaší práce, můžete vyzkoušet tyto různé metody, jak jej opravit:

  Restartujte svůj MacBook

  Restartování vašeho MacBooku vyřeší většinu problémů, kterým čelíte, včetně nereagujícího dotykového panelu. Pokud normální restart nefunguje, můžete také zkusit Restartovat sílu svůj MacBook.

  Existuje několik způsobů, jak restartovat nebo vynutit váš Mac. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je stisknutím a držením tlačítka napájení, dokud obrazovka zčerná.

  Force ukončit aplikace

  Ovládací prvky dotykové lišty se mění při přepínání mezi aplikacemi, abyste se přizpůsobili tomu, co děláte. Pokud tedy zamrzne, když používáte aplikaci, pak by tato aplikace mohla být tím, co způsobuje problém.

  K tomu může dojít, když použijete aplikaci s bugem, která brání dotykovému pruhu před prováděním jeho normálních funkcí.

  Chcete.li to znovu fungovat, budete muset vynutit aplikaci opustit. Takto to můžete udělat:

  • Klikněte na logo Apple v panelu nabídky MacOS.
  • V rozbalovací nabídce vyberte Sílu ukončit.
  • Klikněte na název aplikace, která způsobuje zmrazení dotykové lišty.
  • Klikněte na sílu přestat.

  Pokud je aplikace vinníkem, dotykový panel bude pokračovat v práci poté, co ji vynutíte.

  Aktualizujte svůj MacBook Pro

  Pokud dotykový panel nezačne pracovat, když zapnete svůj MacBook Pro, možná budete muset aktualizovat své MacOS. Spuštění zastaralého MacOS může způsobit, že se váš dotykový lišta zamořuje chybami nebo závadami, která mu brání v normální práci.

  Přestože byl v pozdějších modelech MacBook Pro přerušen, Apple stále pravidelně uvolňuje opravy chyb. Takže přejděte na aktualizaci softwaru System Preferences na vašem Mac a zkontrolujte, zda jsou pro váš Mac k dispozici nějaké nové aktualizace.

  Aktivujte ovládací pás

  Pokud jste si všimli, že nevidíte možnosti na pravé straně dotykové lišty, může to být proto, že jste náhodně deaktivovali ovládací pás.

  Řídicí pás se týká možností jasu a objemu zobrazené na pravé části dotykové lišty.

  Zde je způsob, jak to můžete aktivovat:

  • Přejděte na systémové předvolby klávesnice na vašem Mac.
  • Nyní zkontrolujte ovládací pás show vedle dotykové lišty Zobrazení nastavení.

  Restartujte dotykový panel pomocí monitoru aktivity

  Restartování dotykové lišty jej obnoví a přiměje jej znovu fungovat. Existují dva způsoby, jak restartovat dotykový panel.

  Můžete jej restartovat buď pomocí monitoru aktivit nebo terminálu.

  Monitor aktivity je Mac ekvivalent správce úloh. Je to aplikace, která zobrazuje všechny aktivní aplikace a procesy. Můžete jej použít k vynucení aplikací nebo procesů, které se nereagují.

  • Chcete.li otevřít monitor aktivity, otevřete nástroje pro vyhledávání aplikací. V této složce najdete monitor aktivity.
  • Alternativně můžete vyhledat monitor aktivity pomocí vyhledávání Spotlight (stiskněte příkazový prostor).
  • Když otevřete monitor aktivity, uvidíte dlouhý seznam aplikací a procesů uspořádaných abecedně.
  • Hledejte agenta dotykové lišty v seznamu. Můžete to rychle hledat zadáním do vyhledávacího pole. Pokud nemůžete najít agenta dotykové lišty, zkuste hledat ovládací pás nebo dotykový panel.
  • Když najdete některý z výše uvedených procesů dotykové lišty, vyberte je a poté klikněte na ikonu Stop (X) v horní části okna.

  Restartujte dotykový panel pomocí terminálu

  Terminál je rozhraní příkazového řádku MacOS. Umožňuje vám provést změny ve vašem Macu zadáním příkazů. K provedení tohoto kroku však nepotřebujete žádné znalosti kódování. Vše, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit kód, který jsme zde zadali do aplikace terminálu.

  Existuje mnoho způsobů, jak otevřít terminál na Mac. Najdete ji ve složce Utilities nebo k ní pomocí vyhledávání Spotlight. Jakmile otevřete okno terminálu, zadejte následující a stiskněte klávesu návratu:

  sudo pkill „agent dotykové bar“;

  Když vás váš Mac vyzve k zadání hesla, zadejte jej a stiskněte klávesu návratu na klávesnici. Při psaní v terminálu nevidíte své heslo. A pokud výše uvedený příkazový řádek nefungoval, zadejte následující:

  Sudo Pkill TouchBarserver;

  Stiskněte klávesu návratu, ale pokud to také nefungovalo, zkuste následující příkazový řádek:

  Sudo Killall „Controlstrip“;

  Jakmile to úspěšně uděláte, dotykový panel by se měl osvěžit a začít pracovat tak, jak je zamýšleno znovu.

  MacBook Pro With Touch Bar, komplexní první vzhled a recenze

  S příchodem nejnovějšího, nového, nejinovativnějšího, vůbec nejlepšího, MacBook Pro všech dob jsem byl připraven upgradovat své nízké koncem roku 2013 Build 15 ″ Retina MacBook Pro. A hej, proč nenapsat první pohled a recenze MacBook Pro s dotykovým barem.

  Vstupte do, můj nový 15 ″ sítnice MacBook Pro…

  Moje cesta s MacBook Pros se datuje do roku 2005

  Moje cesta s notebooky Apple začala masivní 17 ″ MacBook Pro v roce 2005. Od té doby jsem měl po boku vždy důvěryhodného MacBook Pro. Ve skutečnosti od roku 2005 jsem vlastnil deset notebooků MacBook Pro (a ne proto, že jsem začal cirkusový akt, kde jsem žongloval notebooky).

  Proč to s vámi sdílet? Vypadalo to zábavné. Pojďme pokračovat.

  Vedly k této nejnovější akci Apple jsem nepotřeboval nový počítač, ale pevně věřím v investování do dobrého hardwaru. Jako solopreneur, který má tolik podniků, jako většina lidí má páry spodního prádla, několik sekund uložených při načítání Photoshopu nebo Final Cut Pro X může jít dlouhou cestou.

  Zde je srovnání specifikací mého předchozího MacBook Pro a zbrusu nového, zcela nového, nového života MacBook Pro s Fancy Touch Bar:

  Nové vlevo. Starý napravo.

  Jak můžete vidět ve specifikacích, tyto dva stroje byly poměrně maximální vzhledem k možnostem při pokladně na webových stránkách společnosti Apple. Něco jako auta na pasákovi mé jízdy. Opravdu mi chybí Xzibit, když v zadní části Toyota Tercels dává horké vany a vikingské kamna.

  Pojďme se dostat povrchní a začněte s pohledem nejnovějšího Apple MacBook Pro s dotykovým panelem

  Líbí se mi malé ikony doků. Smiř se s tím.

  Každý článek o recenzi notebooku si zaslouží fotografii sexy ložnice.

  MacBook Pro With Touch Bar by získal 9.8 na Hothornot.com.

  Byl jsem skeptický ohledně vesmírné šedé barvy, ale je to opravdu pěkné. Přemýšlejte o tom takto: Starší profesionálové stříbrné MacBook jsou George Clooney. On je skvělý. Je hezký. Každý miluje George. Ale tyto nové stroje? Ryan Gosling celou cestu. Ostré hrany, ale ne příliš ostré. Pěkně rostlý. Vzhled, který je nadčasový, ale také sofistikovaný.

  Zmeškaná příležitost nazvat tomu MacBook Gosling?

  Myslím, že ano, ale hej, to je jen názor jednoho muže.

  Trackpad. Je to reaaaaally velké. (TWSS)

  Hmmm protože jsem ten, kdo píše tuto recenzi, musím ji z pohledu zkontrolovat jako velkou lidskou bytost. Jak extra velký se ptáte? Přejděte na výstavu goril v jakékoli zoo a najděte ruku bronzové gorily, kterou si můžete dát na ruku na vrchol. Víte, jak vaše ruka vypadá ve srovnání s gorilou? Můj je téměř stejná přesná velikost jako gorila. Nedělám si legraci.

  Jakmile jsem začal psát na svém novém MacBook Gosling, můj gigantický levý palec zdobil levý okraj obrovského trackpadu. Se moje myš prostě pohybovala sama o sobě? Je ve stroji duch? Neo??

  ani náhodou. Obří trackpad je obří.

  Čím více jsem použil aplikace a napsal na klávesnici, tím více se zdálo, že se moje levá a pravá ruka dotkne trackpadu současně. Brzy jsem byl v přiblížení, přejetím a dokonce jsem skončil v naprosto zbytečné věci pro kontrolu aplikací pro Mission Control Launcher bez mého výslovného písemného souhlasu.

  Pokud máte velké ruce, vítejte v klubu a trackpad si zvykne.

  Vážně, kdo používá tu hloupou věc? Měli jste se zbavit tohoto jablka a nechat nás místo toho udržet náš konektor Magsafe (více o tomto epickém příběhu smutku za okamžik).

  Gorilla ruce jsou gorilské ruce. Je mi líto, pokud jste si mysleli, že lžu.

  Rychlá cesta k systémovým preferencím a já jsem vypnul všechna gesta. Možná nejsem případ použití pro tato gesta, ale prostě jsem je nikdy nezjistil, že je užitečné a nikdy jsem se netlačil, abych přiblížil na mém Macbooku Clooney.

  To je špatné z trackpadu.

  MacBook Pro QWERTY Touch Bar Trailer

  Dobrý? Force Touch funguje dobře. Zvláště pokud jste upgradovali na iPhone 7 a strávili jste si čas si na něj zvyklí na tlačítko Home. Pokud jste nikdy předtím nepoužili Force Touch, může to zpočátku trochu divné.

  Klávesnice na novém MacBook Pro je L-O-U-D, ale pěkná…?

  Jako jemný obr jsem si velmi dobře vědom toho, jak hlasitý chodím, mluvím a ovlivňuji svět kolem sebe. Okamžitě jsem si všiml, jak hlasitě jsou motýli, kteří žili pod těmito novými klíči.

  Píšu tuto recenzi asi 8 stop od mé krásné manželky, která používá 15 ″ sítnice MacBook Clooney a slyším její psaní. Ale je to jiný zvuk. Nejlepším popisem zvukových rozdílů by bylo říci, že klíče MacBook Clooney zní, jako byste psali na klávesnici (velmi známý zvuk). Keystrokes MacBook Goslingové zní, jako byste lámali desky, abyste dosáhli svého žlutého pásu v Taekwondo (což jsem byl velmi hrdým majitelem, když mi bylo 13 let).

  Klíče jsou hlasité. Možná ne hlasitější sám možná jen jinak hlasitý. Miluji pocit klíčů. To by nemělo být přehlíženo. Cítí se skvěle. Ale jejich hlasitost je právě teď rušivá. Jsem si jist, že to zvládnu, stejně jako jsem si uvědomil

  Oh, malá poznámka: Proč udělali klíče odleva a pravého šipky tak zatraceně velké? Nemuseli to dělat a jen to dělá klíče šipek nahoru a dolů žárlivými a velmi sebevědomými.

  USB-C/Thunderbolt cokoli/žádné pravidelné porty/#donglegate2016

  Podívejte se na tu sladkou, sladkou akci připojení USB-C!

  MacBook Gosling na vrcholu MacBook Clooney. Pro některé se splní sen.

  Zbavení konektoru Magsafe pro napájecí kabel saje.

  Jo, jo, vím, že někteří techničtí čarodějové vyrábějí adaptéry, které můžete použít pro porty USB-C, díky nimž je Magsafe, ale kupuji produkty Apple, abych neměl další gizmos a doo-dads (a kdo a co se týče, co se týče whatitů a co se týče galoru!)

  Když Apple odstranil jednotku CD/DVD, lidé šli o opice. No, ne, ve skutečnosti ne, pouze lidé v Arkansasu, kteří do svých počítačů stále naložili svých 24 bezplatných CD AOL.

  Zbavení se jednotky CD/DVD mělo smysl, byla to zcela zastaralá technologie.

  USB, HDMI, MINI DV (někdy) a SD karty nejsou zastaralé. Ve skutečnosti jsou docela hojné a používané mnoha. Datované, někteří by řekli.

  Primárně jsem použil porty USB a slot SD karty na mém MacBook Clooney. Kdybych ti musel říct, jak často jsem je použil? USB denně, SD karta 2–3krát týdně. Ostatní přístavy, Meh, ne moc, aby je viděli (alespoň dokud je nebudu potřebovat, na kterých se vyděsím a udeřím nejbližší batole. naprosto žertuji, jen bych se zeptal batole, jestli jeho Rodiče mají navíc dongle).

  Objednal jsem dva USB na USB-C adaptéry z Apple a SD kartu na USB Gizmo. 44 utracených nebylo tak bolestivé a teď prostě mám tyto věci, které bych mohl nosit:

  Dongle na donglech na donglech.

  Ve velkém schématu života nebude #Donglegate2016 tak velký dohodu, jak to lidé dělají. A já dám kredit Apple, strany notebooku vypadají exponenciálně lépe bez ikon a různých velikostí portů.

  Jedna věc, na kterou jsem se chtěl dotknout: Odpojte šňůry z mého nového Macbooku Goslinga Sucks.

  Možná, jen možná, jsou to moje nadměrné prsty, které se snaží uchopit tak malou šňůru, ale vím, že mi bude chybět rychlé připojení/odpojení magsafe draho.

  A stojí za zmínku, ahoj, konektor pro sluchátka! Tak milé, že jste existovali. Jste pohodlní a asi 6 miliard lidí na planetě vás používá. Dáváš smysl! Prosím, nikdy nás neopouštějte, jako jste to udělali na iPhone 7. Jsem trochu zmatený, že jsi se přesunul přes ulici (druhá strana notebooku). Snažil jsem se tě zapojit několikrát na špatném místě a díky tomu jsem se cítil, jako by se někdo pokoušel pít ze slámy, ale několikrát mi chyběl.

  Nyní, funkce, o které jste se posouvali

  Dovolte mi být tak křišťálově čistý jako Crystal: Chtěl jsem milovat dotykový panel. Opravdu jsem opravdu chtěl.

  Stejně zábavné, jako je procházení emodži na klávesnici, je rychlejší a intuitivnější pro stisknutí lisu ControlCommandspace na klávesnici a vyskočit nabídku Emoji (kterou můžete také prohledat!)

  Dotyková lišta není užitečná a je to hlavně kvůli jeho velikosti.

  Je to v nejlepším případě vysoký 1/2 ″ a všichni víme, kolik 1/2 ″ vás dostane, amiright?? Počkej co?

  Dotykový panel není užitečný. Víš, co je užitečné? Obří trackpad. To je 4 × 6 ″ kliknutím, posouvatelná, přejetím, tažením, tažením, dotykové oblasti.

  Dotykový panel ve finále Cut Pro. Neuvěřitelně není to užitečné.

  Jednou z nejvíce frustrujících věcí na dotykovém panelu je, že za poslední desetiletí používání notebooků Apple byste mohli snadno zvýšit/snížit jas obrazovky, přeskočit/přehrávat hudbu a zasáhnout klíč ESC, když se věci zhoršují a náhodně uděláte něco plného Screen (ugh, nejhorší).

  Úplně chápu, co se Apple snaží dělat s dotykovou lištou. Ale jako pás přes horní část klávesnice? Je to neúspěšný pokus.

  Víš, co by bylo revoluční s tímto MacBook Gosling? Vyměňte celou klávesnici a trackpadu za dotykovou oblast. Celá věc. Žádné klíče. Žádný trackpad. Mluvit o technologickém skoku. Místo toho se dotyková lišta cítí jako technologický klepnutí na špičce (a ani mě nenechte začít při pokusu o použití prstů k ovládání dotykové lišty!)

  Poslední myšlenka na dotykovém panelu: 99% trik, 1% užitečnost.

  1% užitečnost dotykového panelu, která právě teď funguje pouze s 5 weby/věcmi.

  Závěrečné myšlenky na nový MacBook Pro s dotykovým panelem

  Některé poslední myšlenky, pozorování a odpověď na velkou otázku: Pokud byste si koupili MacBook Gosling?

  Jas obrazovky

  MacBook Gosling má znatelně jasnější obrazovku. Něco jako Ryan Gosling měl znatelně méně manželky než George Clooney. Nejsem si jistý, že vtip dokonce dává smysl.

  Životnost baterie

  Strávím velkou část svého dne na videohovorech Skype, vytvářením a synchronizací poměrně velkých souborů v Dropboxu a úpravou zvuku nebo videa ve finále Cut Pro. Neřekl bych, že nová baterie MacBook Pro je mnohem lepší, ale je to lepší. Hádal bych, že dostanu další 1–1.5 hodin normálního času využití.

  Otisky prstů

  Může to být novost, může to být kosmická šedá barva, ale na obálce notebooku a na klávesnici vidím mnohem více mých mastných otisků prstů a na klávesnici.

  Otevření notebooku, když je zapnutý

  To je rychlejší. Pokud je notebook zapnutý, zavřete víko, počkejte minutu nebo dvě, otevřete jej, zdá se, že okamžitě vystřelí.

  Zřeknutí se odpovědnosti: Dávám přednost Pamplemousse Lacroix, ale vyběhl. Kokos není přijatelná chuť.

  Logo Light-up Apple je pryč

  to jo. Pokud jste to nevěděli, logo Apple na víku se již rozsvítí. Je to jen lesklé a chromové. To mi nevadí tolik, protože to vadí ostatní lidi.

  Dotykový panel

  Zmínil jsem se, že dotykový panel na novém MacBook Pro/Gosling není užitečný? Ugh. Stále se to snaží považovat za užitečné, upřímně to dělám.

  Tak…….Měli byste si koupit MacBook Gosling?

  Pokud vlastníte MacBook Clooney, předchozí sestavení MacBook Pro (koncem roku 2013–2015) a nemáte nízký úložný prostor nebo máte pocit, že váš notebook běží pomalu, pravděpodobně nemusíte upgradovat.

  Pokud vlastníte starší MacBook Pro nebo jakoukoli generaci MacBook a chcete silnější stroj, měli byste upgradovat. Přeskočit možnost dotykové lišty a utratit tyto peníze za RAM, Storage a upgradovanou grafickou kartu.

  13palcový, macbook, touchbar

  Pokud vlastníte poměrně nový iMac, neakgradujte. Pokud nejste unaveni z přenášení iMaku a šňůr do místní kavárny a vypadají jako podivín. Pak rozhodně upgradujte. A přestaň být podivín.

  Pokud vlastníte PC jakéhokoli druhu (Dell, Samsung, Sony Vaio, Windows Surface atd.), Měli byste upgradovat před lety a my majitelé jablek se za vás stydí. Jen si dělám srandu. Ale ne opravdu.

  To byl můj případ použití. Nemusel jsem upgradovat, ale cítil jsem, že mírný nárůst účinnosti stojí za investici. Nemohu to úplně posoudit.

  Fantasticky dobře navržený notebook. Není to revoluční notebook.

  Apple již nemá v podnikání revolucionáře. Jsou v podnikání, že jsou ziskové. Podobně jako velké automobilové společnosti vydává Apple postupně aktualizované produkty. Tento nový MacBook Pro a iPhone 5, 6 a 7 nebyly revoluční. Byli to generátory zisku s některými dalšími hardwarovými a vizuálními vylepšeními.

  Nechápejte mě špatně, nejsem naštvaný na Apple. Stále používám, miluji a kupuji své výrobky. Apple však již nemá v podnikání, který nás šokuje technologickým pokrokem ohromujícím.

  (Big Fat Takeaway)

  Pokud jste na trhu s novým notebookem a potřebujete počítačovou sílu a použitelnost nového MacBook Pro s dotykovým panelem, je to skvělý nákup. Ale pokud můžete použít méně funkcí, budete chtít ušetřit peníze a koupit starší MacBook Pro nebo Standard MacBook.

  Jason Zook

  (on/ho) Co-head-hancho této waim věci. Nosil jsem trička na živobytí, teď je jen nosím, protože nejsem nudista. Obvykle mě najdete pečující věci, sledování filmů JCVD ​​a snít o životě na ostrově.

  Pokračujte v konverzaci:

  Co teď?

  Připojte se k „Wandering Weekly“, zpravodaj, který vám pomůže žít, pracovat a vytvářet s větším záměrem.

  Každé pondělí navštívíme vaši doručenou poštu a sdílíme lekci, kterou jsme se naučili na našich vlastních podnikatelských cestách. Udržujeme to skutečné a nebojíme se být zranitelný, čestný a 100% transparentní, pokud jde o práci pro sebe.

  Putování cíleně skrz věci, které milujeme

  Seznam čtení podnikatele s recenzemi knih Emoji

  Toto je seznam čtení mého podnikatele a doufám, že se vám bude líbit! Před několika lety jsem byl úplně alergický na čtení knih. Ne lékařsky alergické, prostě jsem nechtěl investovat čas, ani jsem neviděl hodnotu převrácení stránek psaní. Byl jsem mladý a hloupý. V těchto dnech jsem průměrný […]

  Putování cíleně skrz věci, které milujeme

  Kreativní a jedinečné dárky pro podnikatele

  Stejně jako miluji dobrý dárek, jsem také minimalista a snažím se nenaplnit svůj život příliš mnoha věcmi. Sdílím níže uvedený seznam, ne jako kolektivní seznam věcí, které vlastním, ale jako seznam položek, které byste si vy nebo podnikatel ve vašem životě mohli užít. Každý […]

  MacBook Touch Bar: Speciální dotykové obrazovky zabudované do modelů MacBook Pro, vysvětlily

  Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

  Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

  Ikona LinkedIn Slovo „in“.

  • Dotyková lišta MacBook je tenká dotyková obrazovka nad číslami na klávesnice MacBook Pro, které nabízejí všestranné funkce.
  • Chcete.li použít dotykový lištu Mac a jeho knihovnu digitálních ikon, můžete klepnout, přejetím a posunout se podél tyče.
  • Některá tlačítka dotykové lišty se mění v závislosti na aplikaci, kterou používáte, zatímco jiné zůstávají konstantní.
  • Můžete otevřít nabídku systému System Preferences a změnit některá nastavení dotykové lišty.

  Touch Bar je představen MacBooks v roce 2016, je malý dotykový displej umístěný nad číslem klávesy MacBook Pro Klávesnice.

  Dotyková lišta byla postavena tak, aby nahradila funkce funkcí. očíslované F1 až F12 klíče, které jsou standardem na většině klávesnic. Přesto má dotyková lišta ve skutečnosti řadu funkcí a nástrojů, které se mění v závislosti na tom, jakou aplikaci používáte.

  Od tohoto psaní je dotykový panel k dispozici pouze na 13 a 15palcových modelech MacBook Pro. V budoucnu by se to však mohlo změnit.

  Jak používat dotykový panel MacBook

  Jak název napovídá, dotykový lišta Apple je aktivována dotykem a jako taková reaguje na gesta, jako je klepání, přejetí a posunutí. Tato gesta můžete použít k úpravě jasu a svazku, aktivace Siri, přístupových funkcí a více v závislosti na aplikaci, kterou používáte.

  Pokud například kontrolujete svůj e.mail, uvidíte na dotykovém panelu akce k odpovědi nebo označení e.mailů. Aplikace pro úpravu obrázků by vám mohly umožnit zakopnutí nebo oříznutí dotykem. A kalkulačka zobrazí standardní přidání, odečtení, násobení a dělící symboly.

  Zkuste použít různé aplikace a sledovat, jak se dotykový lišta mění tak, aby je odpovídala.

  Tato stránka podpory Apple ukazuje, která tlačítka se objevují, když vyberete soubor v vyhledávači (včetně náhledu a sdílení) a při zobrazení obrázku v aplikaci fotografií (včetně otáčení a posuvníku pro rychle navigaci prostřednictvím fotografií).

  Výhodou dotykové lišty je jeho schopnost přizpůsobit se, která tlačítka se objevují. U funkcí specifických pro aplikaci můžete tlačítka přizpůsobit tak, aby zahrnovala běžně používané úkoly. Chcete.li změnit nastavení dotykové lišty, otevřené systémové předvolby, vyberte podnabídka „Klávesnice“ a „klávesnice“, poté vyberte a upravte mezi rozmanitost přizpůsobitelných možností dostupných pro dotykový panel.

  A pokud se na dotykovém lištu objeví něco, co chcete později ušetřit, můžete pořídit snímek obrazovky pouze dotykové lišty.

  Ovládací pás

  Zatímco tlačítka umístěná ve středu dotykové lišty se změní v závislosti na aplikaci, kterou používáte, ovládací pás, který je umístěn na pravé straně, se nemění. Zde najdete tlačítka pro aktivaci Siri a nastavení nastavení, jako je jas a objem. Chcete.li rozšířit ovládací pás, klepněte na tlačítko Šipky vlevo.

  V rozšířeném pohledu na ovládací pás můžete také upravit přehrávání jasu, ovládacího videa nebo hudby na klávesnici (s pauza, přehráváním, převíjením a tlačítkem rychlého dopředu) a dalšími.

  Funkční klíče

  Funkční klíče (F1 až F12) jsou standardní na většině klávesnic, což znamená, že je pravděpodobně budete stále potřebovat.

  U Mac s dotykovou lištou jsou funkce funkcí přístupné přes dotykový panel. Chcete.li je najít, stiskněte a podržte klávesu FN nebo klíč Globe (podle toho, co máte) na klávesnici.

  Pokud to nefunguje, přejděte na předvolby klávesnice Mac a zajistěte, aby byla tato zkratka povolena. Předvolby klávesnice najdete v aplikaci „Systémové preference“.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS