38.28%sleva Apple iPhone 12, 5G, 128 GB, modrá. Apple iPhone 12 128 GB

.28% sleva Apple iPhone 12, 5G, 128 GB, modrá

Produkty (produkty) jsou v současné době k dispozici pro dodání na následujících místech:

Riyadh. Wood

Můžete jej sbírat za 2 hodiny!

Každý produkt je dodáván s výrobní zárukou, která pokrývá základní potřeby, chápeme, že potřebujete více klidu mysli, proto jsme navrhli další záruku, abychom vám poskytli další výhody přesahující výrobní záruku.

Pro více informací a použít klikněte na podrobnosti o podrobnostech

Roční záruka výrobce Naučte se

Dobří kluci Concierge Gold Service Extras Smluvní podmínky

ÚVOD

1.1 strany těchto podmínek

Good Guys Gold Service Extras je poskytován dobrými kluky na pódiu, 60 City Road, Southbank Vic 3006. Tyto podmínky se vztahují mezi vámi a námi ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras.

1.2 australské zákon o spotřebitelském

Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva („ACL“). Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje hlavní selhání. Vaše práva v rámci ACL existují nezávisle na nich

1.3 Žádná záruka výkonu nebo pojištění

Good Guys Gold Service Extras není zárukou výkonu nebo pojistky, ani nejsme pojišťovny.

1.4 úpravy podmínek

V rozsahu povoleném zákonem mohou dobří kluci změnit přijaté výhody a podmínky Good Guys Gold Service Extras čas od času po přiměřeném předchozím upozornění. Při jakékoli změně výhod nebo podmínek vás dobří kluci upozorní přímo nebo aktualizací podmínek na jeho webových stránkách umístěných na WWW. Thegoodguys.com.AU.

Definice

V těchto podmínkách:

Přidružené prostředky, ve vztahu k Tggdwě, jakékoli entity, která přímo nebo nepřímo ovládá, nebo je ovládána nebo je pod společnou kontrolou s TGGDWA nebo holdingovou společností TGGDWA. Pro účely této definice:

Pro účely této definice:

a) „kontrola“ znamená ve vztahu k TGGDWA, kde entita:

 • i) řídí složení desky TGGDWA;
 • ii) je schopen obsadit nebo ovládat obsazení více než jedné poloviny maximálního počtu hlasů, které by mohly být odevzdány na valné hromadě Tggdwa;
 • iii) drží více než polovinu vydaného základního kapitálu nebo jednotek TGGDWA; nebo
 • (iv) má schopnost určit výsledek rozhodnutí o finanční a provozní politice TGGDWA.

(b) „Holding Company“ znamená ve vztahu ke straně entita, která ovládá TGGDWA.

Obchodní dny znamenají, že den není sobota nebo neděle nebo státní svátek ve státě nebo na území, na kterém je váš zapsaný produkt umístěn.

Tým Concierge znamená datum, kdy se držíte svého přihlášeného produktu.

Komunikace členských členů Concierge znamená veškerou komunikaci zaslanou dobrými kluky a týmem Concierge pro členy Good Guys Gold Service Extras týkající se jejich členství.

Odměny Concierge znamenají odměny poskytované dobrými kluky čas od času, které jsou vždy podléhají podmínkám, které vám občas informují dobří lidé.

Kredity v obchodech Concierge mají význam uvedený v části 5.2 („Kredity v recepci“) těchto smluvních podmínek.

Tým Concierge znamená náš specializovaný tým zákaznických služeb k dispozici členům Good Guys Gold Service Extras.

iPhone 12 водная зарядка!

Přihlášený produkt znamená produkt, který jste zakoupili od dobrých chlapů s Good Guys Gold Service Contaips (jak je popsáno v původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro produkt)

Ekvivalentní náhradní produkt znamená produkt stejné nebo podobné značky a technickou specifikaci jako váš přihlášený produkt (jak jsme určili my), který může mít nižší prodejní cenu než váš zapsaný produkt a není omezen na původního výrobce vašeho zapsaného produktu.

Základní zařízení se rozumí televizní, lednička, sušička, pračka, myčka nádobí, rozdělená systémová klimatizace, trouba a varná deska

Událost na vyšší síle znamená jakoukoli válku, sabotáž, teroristickou činnost, národní nouzová situace, blokády, vládní akce, bouře, povodně, zemětřesení, epidemie nebo pandemie.

Velké zařízení znamená velké televizory (e.G. S velikostí obrazovky čtyřicet palec a vyšší), pračky, sušičky, ledničky, mrazničky, myčky nádobí a velké/pevné kuchyňské zboží, jako jsou nástěnné pece, pod lavičkou, volně stojící pece, varné desky, dosah a integrované mikrovlny.

Záruka výrobce znamená dobrovolnou záruku (pokud existuje) na díly a/nebo práci poskytovanou výrobcem zapsaného produktu.

Minimální dobrovolná záruční doba znamená období podle naší politiky minimální dobrovolné záruky (stanoveno v dobrých klucích, které porozumíte brožuře o právech dostupné na https: // www. Thegoodguys.com.Au/Gold-Service-Extras-Termm-and Conditions), během kterého máte nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu v případě, že se váš produkt stane vadným bez vlastní viny.

Mechanické nebo elektrické selhání znamená náhlé a nepředvídané poruchy vašeho zapsaného produktu vyplývajícího z mechanické nebo elektrické poruchy, včetně v důsledku normálního opotřebení (s výjimkou postupného snížení provozního výkonu zapsaného produktu), ale nezahrnuje však Jakékoli rozpis vašeho zapsaného produktu způsobeného těmito chybami uvedenými v části 6.1 („Vyloučené chyby“) těchto smluvních podmínek.

Původní kupní cena znamená částku zaplacenou vám dobrým lidem na nákup přihlášeného produktu, jak je zaznamenáno na původním účtenku a/nebo daňové faktuře.

Platební karta znamená dárkovou kartu EFTPOS nebo uloženou hodnotovou kartu, kterou lze použít u jakéhokoli obchodníka, který přijímá EFTPOS, Visa nebo MasterCard, ale nelze uplatnit za hotovost.

Nárok na opravu/výměnu znamená nárok na to, aby váš přihlášený produkt opravil nebo nahradil za těchto podmínek, protože utrpěl mechanické nebo elektrické selhání.

Doba přenosu produktu náhradní znamená:

a) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu 500 nebo méně, 12měsíční období začíná v den, kdy přebíráte svůj přihlášený produkt; nebo

(b) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, období začíná v den, kdy převzalate svůj přihlášený produkt a skončí na pozdějším: (i) vypršení minimálního dobrovolného záručního období ;; a (ii) vypršení záruky výrobce.

Malé zařízení znamená zařízení, které není velkým zařízením.

Kredit v obchodě znamená hodnotu se stanoveným datem vypršení, než je možné použít na dobrých klucích nebo online k nákupu zboží a služeb.

Smluvní podmínky znamenají tyto smluvní podmínky Good Guys Gold Service, jak je čas od času aktualizováno v souladu s oddílem 1.4 („Úpravy podmínek“).

Tggdwa znamená, že dobré skladby Good Guys (Austrálie) Pty Ltd (ACN 004 880 657).

Dobří kluci znamenají Tggdwa a jeho přidružené subjekty, ze kterých byl produkt zakoupen, a jakákoli další strana uvedená na vašem původním nákupu a/nebo daňové faktuře.

Doplňky Good Guys Gold Service znamená, že výhody a prioritní služba vztahující se na váš zapsaný produkt, jak je podrobně popsáno v těchto podmínkách.

Domácí služby Good Guys znamená síť domácích služeb Pty Ltd ACN 622 336 350 obchodování jako domácí služby Good Guys.

Poskytovatel třetích stran znamená jakýkoli poskytovatel služeb třetích stran, který je jmenován k poskytování služeb třetích stran.

Služba třetích stran znamená poskytování odměn Concierge, služby instalace domů, služeb opravy produktů a všech ostatních služeb, které mohou být vyžadovány k správě doplňků zlatých služeb Good Guys nebo které jsou nabízeny dobrými kluky, včetně těch, které mohou být přidány z čas od času.

My, my, naše odkazujeme na dobré lidi nebo jakéhokoli oprávněného agenta nebo dodavatele dobrých lidí.

Vy, vaše nebo vaše znamená, že osoba nebo osoby pojmenované jako kupující na původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro váš produkt a vaše Good Guys Gold Service Extras.

Důležité věci, které byste měli vědět o Good Guys Gold Service Extras

3.1 Jak si můžete koupit Good Guys Gold Service Extras?

Doplňky Good Guys Gold Service lze zakoupit s způsobilým produktem (viz část 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek) z dobrých kluků v obchodě, online nebo po telefonu. Good Guys Gold Service Extras musí být zakoupen současně s nákupem způsobilého produktu.

3.2 Kdy se začne členství v Good Guys Gold Service Extras a jak dlouho to trvá?

Vaše členství v Good Guys Gold Service Extras začíná od data zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a s výhradou oddílu 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek pokračuje v období členství, které jste zakoupili (pokud není zrušeno dříve v souladu s oddílem 7.2 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras You“) nebo oddíl 7.3 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Us“) těchto smluvních podmínek).

Doba trvání členství Good Guys Gold Service Extras, které si můžete koupit, bude záviset na zakoupeném přihlášeném produktu:

Zapsaný typ produktu

Zapsané výrobky v hodnotě 500 nebo méně

Zapsané výrobky v hodnotě více než 500 (s výjimkou rozdělených systémových klimatizací)

Rozdělení systémové klimatizace v hodnotě více než 500

Členské období k dispozici k nákupu

3.3 způsobilé produkty

Good Guys Gold Service Extras je k dispozici pouze v případě, že způsobilý produkt zakoupený:

b) se zakoupí tak, aby se používal především v Austrálii;

(c) je jedním z následujících typů produktu: (i) domácí produkt používaný, pouze pro domácí nebo osobní účely; nebo (ii) kancelářský produkt, jako je PC, notebook, tablet, faxový stroj, kopírka, počítač, skener, tiskárna, další počítačové periferní nebo telefon, navržené a používané vámi, pro osobní nebo kancelářské účely (za předpokladu, že produkt za předpokladu se používá v kanceláři maximálně pěti (5) lidí); a

(d) Ani jeden z následujících typů vyloučených produktů: BBQ, BBQ příslušenství, BBQ Nástroje, BBQ čištění, umyvadla, kuchyňské dřezy, filtry kuchyňských kohoutků, kuchyňské zařízení, vodopřivé filtry, čistič kávovarny, všechny výrobky pro kuchyňské nádobí (kromě Potravinové vakuové těsnění), příslušenství lednic, žehlicí desky Příslušenství, příslušenství pro pračku a sušičky, příslušenství pro prádlo, vakuové přílohy, koupelnové stupnice, DVD Blu-ray filmy, televizní kabely doplňky, vedení pro rozšíření, televizní antény, stojany na stěny, TV TV, TV TV, TV TV, TV TV TV TV TV TV TV TV Konzoly stěn, stojany na televizní skříňky, mobilní příslušenství, zvukové příslušenství, chrániče případů, zvukové kabely, tablety příslušenství, periferie softwaru, herní příslušenství, pevné disky USB, počítačové tašky, domácí bezpečnostní software, mobilní širokopásmové připojení, počítačové příslušenství, inkoustový toner, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír Kabely, kancelářské potřeby, příslušenství GPS, doplňky fotoaparátu, drony,Jakýkoli produkt prodávaný jménem dodavatele třetích stran na základě dohody nebo dohody agentury.

3.4 není k dispozici pro produkty, které budou podléhat komerčnímu použití

Kromě nákupu technologických produktů pro malé kancelářské použití (5 lidí nebo méně), Good Guys Gold Service Extras není k dispozici pro produkty používané pro komerční účely. Poraďte prosím dobré lidi z zamýšleného používání produktu v době nákupu, protože nebudete mít nárok na Good Guys Gold Service Extras pro jakýkoli produkt, který má být komerčně používán komerčně.

3.5 Jak podat nárok pod vašim členstvím v Good Guys Gold Service

Abychom pomohli týmu Concierge při poskytování nejrychlejšího možného řešení jakýchkoli nároků nebo dotazů, které máte ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras, doporučujeme, abyste podali všechny nároky a dotazy;

Online přes www.Thegoodguys.com.AU/Contact-Concierge-Team nebo předložením dotazu na stránce Concierge Team Kontaktujte nás: (www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US).

Zavoláním týmu Concierge na 1300 765 988

3.6 Kreditů v obchodech

Kredity skladu vydané v souvislosti s Good Guys Gold Service Extras podléhají podmínkám, které jsou k dispozici na https: // www.Thegoodguys.com.AU/ZLATÉ-SERVICE-Extry-a-Termssions, které můžeme čas od času měnit.

Zejména si uvědomte, že kredity ukládání nelze použít k nákupu určitých produktů, včetně uložené hodnoty/dárkových karet, digitálních produktů a produktů, které dobří kluci prodávají jako agent pro příslušného výrobce nebo dodavatele. Pokud není uvedeno jinak, úvěry ukládání jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání.

Jakýkoli kredit v obchodě vydaném v souvislosti s vašimi členstvími Good Guys Gold Service Extras může také podléhat dalším smluvním podmínkám, o kterých vás čas od času upozorňujeme.

3.7 Další informace

Nároky na opravu/výměnu

4.1 Jakmile podáte svůj nárok na opravu/výměnu

Do 1 pracovního dne od data, kdy podáte svůj nárok na opravu/ výměnu, vám tým Concierge poskytne pokyny k dalším krokům ve vztahu k vašemu nároku.

Souhlasíte s účastí na jakémkoli procesu řešení problémů (telefonem nebo online videohovorem), že tým Concierge může přiměřeně požádat, abyste se provedli ve vztahu k přihlášenému produktu za účelem řešení jakýchkoli problémů, které máte s přihlášeným produktem. Abychom se vyhnuli pochybnostem, žádný takový proces odstraňování problémů nepředstavuje inspekci vašeho zapsaného produktu pro účely oddílu 4.6 („Záruka období opravy“).

4.2 jednoduchá náhrada (zapsané produkty s původní kupní cenou 500 nebo méně)

Pokud je původní kupní cena za váš zapsaný produkt 500 nebo méně a potvrdili jsme, že utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, váš přihlášený produkt bude vyměněn, takže nemusíte čekat, až bude opraven.

Jak jednoduchá náhrada funguje: Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením:

Tým Concierge vám poskytne číslo žádosti, které si můžete vzít do obchodu s dobrými kluky podle vašeho přihlášeného produktu a jakéhokoli příslušenství;

Možná budete povinni se účastnit řešení problémů s přihlášeným produktem; Náš tým posoudí váš zapsaný produkt v obchodě, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; Po ověření, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, bude podle oddílu 4 vydán ekvivalentní náhradní produkt.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením:

Tým Concierge zajistí oprávněného agenta, aby dokončil domácí hodnocení vašeho zapsaného produktu, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; a

Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem;

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, tým Concierge vám poskytne číslo nároku, který si můžete vzít do obchodu Good Guys podle vašeho výběru, kde bude vydán ekvivalentní náhradní produkt v souladu s sekcí

4.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Za určitých okolností můžete raději nechat napravit svůj zapsaný produkt, než aby byl nahrazen. Pokud takovou žádost podáte, můžeme vám tuto možnost nabídnout na základě našeho uvážení.

4.3 Oprava nebo výměna (zapsané produkty s původní kupní cenou vyšší než 500))

Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, pak:

(a) Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, tým Concierge bude kontaktovat oprávněného agenta vaším jménem a uspořádat posouzení vašeho zapsaného produktu. Oprávněný agent vás bude kontaktovat a potvrdit čas schůzky, který je výhodný, aniž byste museli opustit domov;

(b) Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem

(c) Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, tým Concierge vás bude kontaktovat a požádá vás, abyste svůj přihlášený produkt odvezli do obchodu The Good Guys v blízkosti vašeho domova nebo pošlete svůj přihlášený produkt autorizovanému opraváři, abychom mohli zajistit vhodné posouzení. Prosím, dejte nám vědět, pokud nemůžete vzít svůj přihlášený produkt do obchodu v blízkosti vašeho domova nebo do autorizovaného opraváře a tým Concierge s vámi bude spolupracovat na přiměřené alternativní uspořádání.

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt má utrpení mechanické nebo elektrické selhání, budeme buď:

(a) Nechte náš schválený opravář opravit váš registrovaný produkt do normálního provozního pořadí v souladu s oddílem 4.4 („„ podmínky opravy “) těchto smluvních podmínek; nebo

(b) Pokud se rozhodneme, že zapsaný produkt není schopen být opraven na normální provozním pořádku nebo je to nehospodárné, vyměňte svůj registrovaný produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.4 podmínky opravy

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl opraven.

Opravy a/nebo náklady spojené s opravou přihlášeného produktu pro vás budou bez nákladů za předpokladu, že v těchto podmínkách nepodléhají vyloučení.

Opravíme váš zapsaný produkt nebo relevantní díly se stejnými nebo ekvivalentními částmi. Váš produkt můžeme nahradit renovovaným ekvivalentním náhradním produktem, spíše než jej opravit a nahrazení vašeho zapsaného produktu zrekonstruovaným ekvivalentním náhradním produktem bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek a podmínek bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek. Renovované díly mohou být také použity k opravě přihlášeného produktu.

4.5 náhradních podmínek

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl nahrazen.

Určíme, co je ekvivalentní náhradní produkt. Pokud je to možné, poskytneme vám až 3 ekvivalentní možnosti náhradního produktu, z nichž si můžete vybrat před zpracováním vašeho nároku na náhradu.

Pokud jsme vám doručili váš přihlášený produkt, když jste jej zakoupili, a rozhodnete se obdržet jednu z ekvivalentních náhradních produktů nabízených vám, pak doručíme (za vlastní náklady) váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt do vašeho domova (a pokud vaše Vadný zapsaný produkt je stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku).

Navíc, pokud domácí služby Good Guys nainstalovali váš registrovaný produkt, když jste jej zakoupili a zvolíte, abyste získali jednu z ekvivalentních možností náhradních produktů, které vám nabízejí, pak (za naše vlastní náklady) zajistí, aby instalaci služeb Good Guys Home Services Váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt u vás doma (a pokud je váš vadný zapsaný produkt stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku). Pokud má být váš přihlášený produkt vyměněn, vezměte prosím na vědomí následující:

Pokud pro vás není přijatelná žádná z nabízených ekvivalentních možností náhradního produktu, můžete požádat o alternativní náhradní produkt s podobnými specifikacemi od nás. Pokud tak učiníte, můžeme vám na základě našeho uvážení umožnit vybrat alternativní produkt s podobnými specifikacemi, které jsou hodnoceny ne více než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu.

Pokud má ekvivalentní náhradní produkt, který si vybral, má cenu, která je nižší než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu, nebo se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentní náhradní produkt a tento produkt má nižší cenu než původní kupní cena Z vašeho přihlášeného produktu nebudete mít nárok na vrácení rozdílu mezi původní kupní cenou přihlášeného produktu a hodnotou vašeho vybraného ekvivalentního náhradního produktu nebo jiného vybraného produktu, pokud neurčíme jinak.

СТОИТ ЛИ БРАТЬ IPHONE 12 В 2023 ГОДУ? ПЛЮСЫ И МИНУСЫ

Pokud vám nabídneme ekvivalentní náhradní produkt, ale místo toho se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentním náhradním produktem (nekvalitní náhradní produkt), a že nekvalitní náhradní produkt má cenu, která je vyšší než ekvivalentní náhradní produkt (s. ) Nabízeno vám, budete muset zaplatit rozdíl v ceně mezi nekvalitním náhradním produktem a ekvivalentní náhradní produktem (s nejvyšší cenou) vám nabídl.

Pokud rozumně věříme, že vám nemůžeme poskytnout ekvivalentní náhradní produkt, poskytneme vám úvěr na hodnotu původní kupní ceny vašeho zapsaného produktu místo ekvivalentního náhradního produktu.

Zda budou vaše doplňky Gold Guys Gold Services i nadále platit po výměně vašeho přihlášeného produktu, bude záviset na okolnostech, za kterých je nahrazen váš přihlášený produkt:

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu uplatněn v období přenosu náhradního produktu a přejete si přidat Good Guys Gold Service Extras (jak to může být), váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt, váš nevybraný neekvivalentní náhradní produkt nebo náhradní produkt Zakoupili jste si s kreditem obchodu, který vám byl poskytnut místo ekvivalentního náhradního produktu (vyvolená možnost náhrady), pak vám můžeme nabídnout kredit na původní cenu, kterou jste zaplatili za vaše členství Umístěte na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti výměny.

o Pokud se rozhodnete vzít naši nabídku a použít tento kredit na náklady na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší vybrané možnosti náhrady, vaše stávající členství v Gold Gold Services Extras přestane a veškerá zbývající nároky pod že členství v Good Guys Gold Service Extras bude propadne.

o Pokud se rozhodnete nepřijmout naši nabídku kreditu na nákup nového členství v Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti náhrady, pouze zbývající nároky a výhody uvedené v části 5 („Jiné služby Good Guys Gold Service Výhody členů Extras ‚) těchto smluvních podmínek podle vašich členů Good Guys Gold Service Extras bude pokračovat po zbytek funkčního období vašich členů Good Guys Gold Service Extras. Nebudete moci uplatnit nárok na opravu/ nahrazení podle vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší zvolenou možností výměny.

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu podáván po uplynutí doby přenosu náhradního produktu, nebudete moci uplatnit nárok na opravu/výměnu podle vašeho členství Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší vybranou možností výměny. Zbývající zbývající Good Guys Gold Service Extras Členství nároky a výhody uvedené v oddíle 5 („Jiné výhody členů zlaté služby“) těchto podmínek, včetně kreditů z recepce a přístupu k odměnám v Concerge, budou pokračovat po zbytek Termín vašich členů Good Guys Gold Service Extras.

Kde jsme nahradili váš zapsaný produkt s možností zvoleného výměny, váš zapsaný produkt se stane naším majetkem. Pokud písemně souhlasíme, můžete zlikvidovat přihlášený produkt.

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním, které se týká pouze připojení nebo příslušenství, může být přílohy/příslušenství nahrazeno (s výhradou vyloučení v části 3.3 („způsobilé produkty“), oddíl 6.1 („Vyloučené chyby“), oddíl 6.2 („Vyloučené opravy“) a oddíl 6.3 („Vyloučené náklady, ztráta a škody“ těchto smluvních podmínek), spíše než nahrazení přihlášeného produktu.

Pokud souhlasíme s nahrazením vašeho registrovaného produktu pomocí zvolené možnosti výměny, budete mít 90 dní ode dne, kdy souhlasíme s uspořádáním sběru nebo převzetí dodání zvolené možnosti výměny a dokončení vašeho nároku. Pokud jste tak neučinili během tohoto 90denního období, budete muset vyvolat novou žádost o náhradu za přihlášený produkt. Tento nový požadavek na výměnu vyhodnotíme v té době, nezávisle na předchozí žádosti o náhradní produkt.

4.6 Opravte doba záruky

Pokud váš přihlášený produkt není opraven na normální provozním stavu do 20 pracovních dnů od:

 • Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, datum, kdy jsme jej poprvé zkontrolovali; nebo
 • Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, datum, kdy od vás dostaneme váš produkt,

Na vaše žádosti nahradíme váš produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek. Pokud byste raději pokračovali v opravě po uplynutí tohoto období 20 pracovních dnů, můžete o to požádat a my vám poskytneme 100 kreditů z obchodu.

4.7 Žádná citronová záruka

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje více než 2 samostatné a odlišné opravy v důsledku mechanického nebo elektrického selhání během období vašeho členství Good Guys Gold Service Extras, nahradíme váš přihlášený produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.8 Oprava domácího zařízení pro velké spotřebiče

Ve většině případů budou opravy přihlášených produktů, které jsou velké spotřebiče, prováděny u vás doma, pokud tyto opravy mohou být prováděny efektivně a bezpečně. Všechna velká spotřebiče musí být v obslužné poloze a možná budeme muset koordinovat to před tím, než náš schválený opravář dorazí doma. Pokud je třeba provést opravy v prostorách schváleného opraváře, budeme nést veškeré náklady na odstranění, opětovné nainstalování a přepravu vašeho přihlášeného produktu do těchto prostor az těchto prostor. V těchto případech, oddíl 4.6 („Záruka doba opravy“) těchto smluvních podmínek se bude i nadále platit.

4.9 Mechanické nebo elektrické selhání způsobené opotřebením

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním v důsledku opotřebení vyplývajícího z normálního používání produktu, opravíme nebo nahradíme váš registrovaný produkt v souladu s těmito smluvními podmínkami.

Mechanické nebo elektrické selhání je způsobeno opotřebením, pokud k tomu dojde v důsledku normálního opotřebení a není výsledkem vnějšího vlivu, jako je fyzický dopad nebo poškození vodou.

4.10 Doprava zdarma

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje opravu a požadujeme, aby byl váš přihlášený produkt odeslán našemu opraváři, zařídíme přepravu a zaplatíme za náklady na odeslání přihlášeného produktu do Austrálie, s výjimkou jakýchkoli nákladů na člun nebo trajekt, z domova do našeho schváleného opraváře a na našem schváleném opraváři a od našeho schváleného opraváře zpět do vašeho domova.

4.11 Essential Appliand Opodvaz Úvěr na opravu

Tam, kde je váš zapsaný produkt nezbytným zařízením, jsme potvrdili, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a váš přihlášený produkt má být opraven, pokud není, nebo je nepravděpodobné, že by byl opraven do deseti pracovních dnů ode dne, kdy posoudíme to, na vaši žádost, vám poskytneme 100 kreditu obchodu. Váš nárok na 100 kreditních úvěrů podléhá, ​​že jste k dispozici pro jakoukoli schůzku přiměřeně navrženou naším opravným agentem.

4.12 Zkažení potravy úhrada

Pokud je váš přihlášený produkt ledničkou nebo mrazákem a potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, možná upozorníte tým Concierge a my na vaši žádost poskytneme 100 platební karty za kazení potravin. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

4.13 nákladů na prádlo

Pokud je váš přihlášený produkt pračkou, potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a v průběhu období, kdy váš produkt není v provozním stavu, utrpěl náklady na prádlo, můžete oznámit týmu Concierge a budeme, na adrese na Váš požadavek, poskytněte 100 platební karty, která vám uhradí náklady na prádlo. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

Další výhody člena Gold Service Extras

5.1 recepce 30denní cenová záruka

Chcete.li mít nárok na nárok na 30denní cenovou cenu Concierge.Thegoodguys.com.AU) Do 30 kalendářních dnů od data nákupu. 30denní cenová záruka nelze uplatnit na skladě.

Důkazy o nižší inzerované online ceně musí být poskytnuty v době, kdy je pohledán. Platba za příslušný nákup musí být zaplacena v plné výši a zařazený doručený nebo doručený (pokud je to použitelné). Ověříme, že jakákoli cena konkurence je aktuální a že položka je k dispozici pro okamžitý prodej a doručení. Nižší inzerovaná cena musí být pro stejnou značku a model jako váš přihlášený produkt a být krytý zárukou vydanou výrobcem, která je použitelná v Austrálii. Cena musí být v australských dolarech a zahrnovat všechny poplatky a daně.

Nároky podle 30denní cenové záruky Concierge jsou omezeny na jednotlivé nakupující. Nároky firemních nebo obchodních zákazníků nejsou povoleny. Existuje limit jednoho nároku na přihlášený produkt. Jakmile je podán nárok na 30denní cenovou záruku, pokud jde o přihlášený nárok na produkt, nelze s ohledem na tento zapsaný produkt uplatnit žádné budoucí nároky.

Nároky na 30denní cenovou cenu Concierge mohou být uplatněny pouze s ohledem na inzerované na webových stránkách Good Guys nebo na webových stránkách 11 nominovaných konkurentů (spotřebiče online, Big W, Bing Lee, David Jones, Harvey Norman, JB Hifi, Joyce Mayne, Myer, Myer. Retvision, Target a Officeworks).

Nároky na záruku ceny recepce 30denní cenová záruka nejsou k dispozici pro chyby v reklamě nebo chyby, vyjednávané ceny, promo kód a finanční nabídky nebo zády k hotovosti, včetně toho, kde je nabízeno přímo dodavatelem nebo třetí stranou. Nároky na recepci 30denní cenová záruka nejsou k dispozici za procento vypnuté a další prodejní akce nabízené dobrými kluky a dobrými kluky Concierge, Bonus nabídky, omezené nebo minimální množství nabídek, odbavení a předměty prodané na tržních webových stránkách, jako je eBay a Amazon nebo jakékoli jiné nebo jakékoli Značka, kterou prodává jménem dodavatele třetích stran na základě dohody o agentuře.

Členové Good Guys Gold Service Extras, kteří podávají nárok na 30denní cenovou záruku, souhlasí s přijetím komunikace členů Concierge a budoucích marketingových materiálů od dobrých lidí o speciálních nabídkách a událostech. Členové se mohou kdykoli odhlásit z přijímání marketingového materiálu aktualizací jejich preferencí prostřednictvím www.Thegoodguys.com.AU/ Concierge/ Concierge-Contact-US

Způsobilé nároky obdrží 120% rozdílu v kupní ceně zpět jako úvěr na obchod (prostřednictvím SMS nebo e.mailu, jak určí nás). Nároky mohou být zaokrouhleny na nejbližší dolar podle uvážení dobrých lidí. Na formuláři online nároku musí být dodána platná e-mailová adresa a číslo mobilního telefonu.

Jakýkoli kredit obchodu vydaný za účelem uspokojení nároku na 30denní cenovou cenu concierge bude platný po dobu 30 dnů od data vydání.

5.2 kredity Concierge Store

Za každé dvanáctiměsíční období začínající k datu zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a každé výročí tohoto datu zahájení bude vám 20krát během každého takového dvanácti měsíce zasláno 20 kreditních obchodů (Concierge Store Credit) Vaše Good Guys Gold Service Extras Členství vyprší. Svůj kredit Store Concierge můžete obdržet prostřednictvím SMS nebo e.mailu, na platné mobilní číslo nebo e.mailovou adresu poskytovanou dobrým klukům. Metoda přijímání kreditů v obchodech Concierge se může čas od času změnit a bude na uvážení dobrých kluků.

Kredity v obchodech concierge lze uplatnit buď online, nebo v některém z obchodů s dobrými kluky po celé Austrálii, do data vypršení platnosti, které vám oznámí. Pro zákazníky, kteří si zakoupí více členství z Gold Service Extras, bude libovolnému zákazníkovi vydáno maximálně devět kreditů. Kredity na recepci jsou vydávány na zákazníka. Poskytování více mobilních čísel a / nebo e.mailových adres nebude přijímáno a pro členy, kteří drží 4 nebo více oddělených členů Good Guys Gold Service, nebudou vydány žádné další kredity.

Musíte se přihlásit k přijímání komunikace členů Concierge, abyste získali kredity Concierge Store. Pokud se nepřihlásíte nebo později se rozhodnete odhlásit se z přijímání komunikace členů Concerge. Toto pozastavení platí pro období členství, během kterého jste se rozhodli neobdržet komunikaci členů Concierge.

Každý kredit v obchodě Concierge je jedinečný, lze jej uplatnit pouze jednou a musí být použit v datu vypršení platnosti, protože jej nelze znovu vydat. Pokud vám není oznámeno jinak, kredity obchodu Concierge jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání. Kredity v obchodech concierge lze použít pouze na cenu lístku produktů, žádné další slevy se nevztahují na. Kredity v obchodech concierge nelze použít ve spojení s žádnými dalšími nabídkami úvěru v obchodě. Nákupy využívající kredity Concierge Store musí být plně zaplaceny a odeslány podle data vypršení platnosti úvěru Concierge Store, pokud není produkt na objednávku, v takovém případě musí být plně zaplaceno před vypršením úvěru.

Vyhrazujeme si právo čas od času vás informovat o dalších smluvních podmínkách platných pro použití kreditů Concierge Store, včetně jednotlivých prodejen, kde lze kredity uplatnit a zda je před jejich použitím vyžadováno minimální výdaje.

5.3 odměny recepce

Když si zakoupíte členství v Good Guys Gold Service Extras, budete mít nárok na přístup k dalším odměnám za recepční recepce, které občas poskytují dobré lidi, které můžete uplatnit na řadě produktů, nabídek a slev.

Chcete-li získat nárok na odměny za concierge, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu a platné mobilní telefonní číslo dobrým klukům, když přidáte Good Guys Gold Service Contaips k nákupu svého přihlášeného produktu a zůstat „rozhodnut“, aby obdržel concierge Členská komunikace. Váš nárok na přístup k odměnám v recepci bude pozastaven po libovolné období, během kterého se rozhodnete neobdržet komunikaci členů Concierge.

Odměny Concierge mohou přicházet ve formě výhod členů, včetně exkluzivních nabídek členů, pozvánek pouze na události, slevy a odměny od partnerských značek a dárků.

Vyloučení produktu a služby

Vyloučení produktu a služby

6.1 Vyloučené chyby

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá:

a) chyba nebo nedostatek v provozu, kvalitě nebo vzhledu v přihlášeném produktu vás upozornil před vámi, zakoupil přihlášený produkt; nebo

b) chyby způsobené: (i) nedbalost, náhodné poškození, náhodné nebo úmyslné zneužití nebo neoprávněné změny; ii) nedodržení pokynů výrobce pro použití, instalaci, provoz nebo údržbu; iii) vnější zdroje, včetně elektrického rušení, přepětí výkonu a kolísání napětí; iv) zamoření škůdců, škůdců nebo hmyzu; (v) Boží činy nebo katastrofy vytvořené člověkem; vi) poškození vodou, rez nebo koroze.;; a (vii) upgrady firmwaru a počítačové viry.

6.2 Vyloučené opravy

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá opravy:

a) Opravte kosmetické poškození, jako je barva nebo dokončení, promáčknutí nebo škrábance, které neovlivňují provoz zapsaného produktu;

b) příslušenství používané v nebo s registrovaným produktem (s výjimkou jinak výslovně stanoveného v těchto podmínkách);

c) kazety, pásky, software nebo možnosti doplňků začleněné do přihlášeného produktu; nebo

d) Data nebo odnímatelná datová média způsobená mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu.

6.3 Vyloučené náklady, ztráta nebo poškození

Následující náklady, ztráta nebo poškození jsou vyloučeny z a nekrytých doplňků Good Guys Gold Service:

a) Náklady na výměnu jakékoli položky nebo příslušenství, ať už externích nebo vnitřních, které mají být vyměnitelné, včetně polic, pojistky, dobíjecího baterií, žárovek, zářivkových trubek a příbuzných předkrmů, filtrů, kabelů, zástrček, osvětlových krytů nebo dešťové pokrývky (s výjimkou jinak výslovně stanovené v těchto smluvních podmínkách);

b) ztráta, poškození nebo náklady vzniklé v důsledku: (i) poškození nebo ztráty softwaru, dat nebo odnímatelného datového média způsobeného mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu; ii) poškození baterií nebo jiných spotřebních materiálů, interní nebo externí k zapsanému produktu; (iii) Použití registrovaného produktu pro jiné účely než ty, které jsou popsány v odstavci (c) oddílu 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek; (iv) jakékoli použití přihlášeného produktu v rozporu s pokyny výrobce nebo jakýmkoli selháním při údržbě vašeho registrovaného produktu v souladu s pokyny výrobce; (v) přeprava, instalace nebo odstranění přihlášeného produktu, pokud není v těchto smluvních podmínkách výslovně stanoveno jinak; vi) ztráty, poškození nebo náklady, pokud není identifikováno žádné mechanické nebo elektrické selhání; vii) normální náklady na údržbu, čištění, servis, opětovné zařazení mazání nebo externí úpravy; (viii) jakékoli mechanické nebo elektrické selhání vašeho zapsaného produktu, pokud je vyvolán výrobcem, dovozcem nebo vládní agenturou; (ix) jakýkoli nárok proti vám jakoukoli třetí stranou, včetně zranění nebo poškození majetku; nebo (x) jakýkoli nárok na zranění nebo poškození majetku;

c) náklady vzniklé za dodávání a instalaci náhradního produktu pro váš přihlášený produkt nebo extrakci a likvidaci stávajícího produktu, pokud jde o to, pokud je v těchto podmínkách výslovně stanoveno jinak;

d) pokud je zapsaný produkt televizí: (i) náklady na výměnu stojanů nebo nástěnných závorky, pokud není výslovně zahrnuta samostatnou dohodou; ii) poškození obrazovek, stojanů nebo držáků na stěnách, které jsou způsobeny vadnými nebo nesprávně nainstalovanými stojany nebo nástěnnými konzolami; (iii) defekty obrazovky vyplývající z „po obrázku“ nebo „spálení“; a (iv) poruchy, kde produkt pracuje v normálním rozsahu výkonnostních specifikací výrobce, například specifikace ve vztahu k abnormálnímu provozu pixelů, standardní redukci jasu nebo šumu ventilátoru.

6.4 odmítnutí nároků

Můžeme odmítnout službu nebo prospěch podle Good Guys Gold Service Contaim, pokud podle našeho přiměřeného názoru provedete jakékoli zkreslení nebo spácháte jakýkoli podvodný nebo nepoctivý akt nebo opomenutí v souvislosti s žádostí o službu. Můžeme také odmítnout službu nebo prospěch, pokud se vyloučení vztahuje, pokud nesplníte významný období těchto podmínek nebo v souladu s našimi právy stanoveným v oddíle 7.3 („Zrušení tohoto Good Guys Gold Service Extras u nás“) nebo oddíl 6.5 („„ Majetek síly “) těchto smluvních podmínek.

6.5 Vyšší síla

Pokud nemůžeme splnit závazek nebo je jinak zabráněno v plnění jakékoli povinnosti za těchto podmínek z důvodu jakékoli názvy síly, pak:

a) Povinnost je pozastavena do té míry, že je ovlivněna událostí vyšší moci po dobu, dokud bude událost vyšší síly pokračovat; a

(b) Používáme přiměřené úsilí k odstranění, překonání nebo minimalizaci účinků mozku síly, jakmile to bude možné.

Převod a zrušení

7.1. Převod

Můžete převést své členství v Good Guys Gold Service Extras na nový vlastník zapsaného produktu bez nákladů. Chcete.li zajistit převod, zavolejte prosím týmu Concierge. Převod členství v oblasti Gold Good Guys Gold Service Extras vyloučí všechny výhody odměn Concierge. Výhody odměny Concierge mohou zůstat pouze s vámi, protože původní kupující přihlášeného produktu.

7.2 Zrušení tohoto zlatého služby Good Guys Gold Service Extras

Pokud jste neposkytli nárok na opravu/náhradu nebo jste použili žádnou z vašich výhod Good Guys Gold Service Extras nebo nároky uvedené v části 5 („Jiné dávky členů zlaté služby“) těchto podmínek do třiceti dnů od zahájení Datum, můžete se vrátit do jakéhokoli obchodu Good Guys a požádat o zrušení vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras a získat plnou vrácení ceny, kterou jste zaplatili za vaše členství.

Můžete také zrušit své členství v Good Guys Gold Service Extras a získat kredit za cenu zaplacenou za vaše členství v Gold Guys Gold Service Extras v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

S výhradou vašich práv podle práva, včetně australského zákona o spotřebitelském zákoně, pokud jinak zrušíte své členství v Good Guys Gold Service Extras, nebudete mít nárok na vrácení ceny, kterou jste zaplatili za své členství.

7.3 Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Členství

Máme právo zrušit vaše doplňky Good Guys Gold Service, pokud spácháte materiální porušení některé z těchto smluvních podmínek, poskytli jste nám nějaké nepravdivé informace, když jste hledali službu nebo jinak, nebo z jakéhokoli jiného důvodu, který je zákonem povolen zákon. Poskytneme vám přiměřené oznámení o zrušení.

JINÁ INFORMACE

8.1 soukromí

Dobří kluci zapojili různé poskytovatele služeb třetích stran, aby pomohli při plnění a správě svých povinností v rámci doplňků Good Guys Gold Service a za tímto účelem souhlasíte s dobrými kluky poskytovateli těchto poskytovatelů služeb třetích stran s vašimi kontaktními údaji a informací o informacích o Váš přihlášený produkt.

Dobří kluci mohou používat a zveřejňovat informace o vás jakoukoli třetí straně, kterou jmenuje, aby spravovala doplňky zlatých služeb Good Guys Gold Service, jeho opraváři a další poskytovatele služeb třetích stran (včetně jakékoli osoby umístěné mimo Austrálii) za účelem:

a) poskytování služeb a výhod ve vztahu k vašim doplňkům Good Guys Gold Service;

(b) oprava nebo výměna přihlášeného produktu do vašeho období Good Guys Gold Service Extras; a

c) reklama, marketing a nabídka dalších produktů a služeb vám.

(d) Propojení tohoto členství Good Guys Gold Service Extras s rodinným příslušníkem, jako je váš manžel nebo dítě;

Souhlasíte s dobrými kluky a jejími poskytovateli služeb třetích stran, kteří vás kontaktují, včetně odesílání e.mailů, SMS, pošty nebo kontaktu telefonicky, pro účely stanovené v této části 8.1 (‘Soukromí). Potvrzujete, že máte potřebnou pravomoc poskytnout informace a poskytnout tyto souhlasy.

8.2 Zákon a jurisdikce

Tyto podmínky se řídí zákony státu nebo území v Austrálii, kde byl zakoupen váš zapsaný produkt.

8.3 oznámení

Jakékoli oznámení, které vám dáme, bude písemně a bude efektivní od doby:

doručení osobně; nebo

Poštovné na vaši adresu naposledy známé. Je důležité, abyste nás co nejdříve informovali o jakékoli změně vaší adresy.

8.4 spory

V případě sporu s dobrými kluky o členství v dobré službě Good Guys Gold Service nebo jakékoli služby, které vám poskytují v souvislosti s členstvím Concierge Gold Services Extras, máte právo požádat o přezkum rozhodnutí nebo výhody, které vám zaplatí, zaplacené vám zaplacené E.mailem podrobnosti o vašem nároku na ConciergeEscalations@theGoodGuys.com.AU

V každém případě obdrženém e.mailem vám bude poskytnuto nezávislé posouzení do 15 pracovních dnů od data vaší e.mailové žádosti.

8.5 Jak nás kontaktovat

Tým Concierge můžete kontaktovat;

Telefon: 1300 765 988

Online: www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

The Good Guys Concierge PO Box 238, Melbourne VIC 3205

Concierge je tu, aby pomohl, když potřebujete pomoc.

www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

1300 765 988

/TheGoodguysau

IPhone 12 Cheat Sheet: Vše, co potřebujete vědět

Získejte specifikace, klíčové funkce, ceny a podrobnosti o dostupnosti pro 5G iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max, nové fialové iPhone 12, iPhone 12 Mini a Airtags.

Můžeme být kompenzováni prodejci, kteří se na této stránce objevují metodami, jako jsou přidružené odkazy nebo sponzorovaná partnerství. To může ovlivnit, jak a kde se jejich výrobky objevují na našem webu, ale prodejci nemohou platit za ovlivnění obsahu našich recenzí. Pro více informací navštivte naši stránku s podmínkami použití.

2020 viděl vydání čtyř nových iPhonů, které všechny Apple odhalily na virtuální zahájení akce v úterý, říjen. 13. IPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max nabízejí různé velikosti, funkce a ceny. Apple jako takový navrhl svou novou sestavu tak, aby dosáhla široké škály zákazníků s různými potřebami a rozpočty. Čtyři nové modely iPhone 12 jsou také prvními telefony Apple, které zahrnují 5G připojení, což je potenciální úvaha při nakupování nového telefonu.

dubna letošního roku společnost Apple oznámila novou fialovou barvu, která doplňuje předchozí nabídky barev, a bude k dispozici na iPhone 12 a iPhone 12 Mini s předobjednávkami od 23. dubna a doručením 30. dubna 30. dubna.

Apple také oznámil nový čip, který pomáhá uživatelům najít položky, jako jsou ztracené klíče s Apple Find My App. Letecká značka je odolná vůči vodě a prachu IP67. Má vestavěný reproduktor, který přehrává zvuky, aby pomohl najít značky, a odnímatelný kryt usnadňuje uživatelům výměnu baterie. Airtag má stejný snadný zážitek z nastavení jako AirPods: Uživatelé přiblíží airtag blízko iPhone a připojí se, Apple řekl. Uživatelé mohou k položce přiřadit airtag a pojmenovat ji s výchozím nastavením, jako jsou klíče nebo kabelka, nebo poskytnout vlastní jméno.

Zákazníci mohou přidat gravírování zdarma, aby si personalizovali značky, a také přidat příslušenství pro vzduchové sady navržené jablkem, jako je polyuretanová smyčka, kožená smyčka a kožený klíčový prsten, s speciálně opálenou evropskou kůží.

Airtag je vybaven čipem U1 pomocí ultra širokopásmové technologie, což umožňuje přesné zjištění pro iPhone 11 a iPhone 12 uživatele. Tato technologie usnadňuje přesněji určit vzdálenost a směr do ztraceného airtagu, když je v dosahu. Když se uživatel pohybuje, přesný nález vezme vstup z fotoaparátu, ARKIT, Accelerometer a Gyroscope a poté je vede k airtagu pomocí kombinace zvuku, haptics a vizuální zpětné vazby, řekl Apple řekl Apple.

Pokud je položka mimo rozsah Bluetooth, může najít moje síť stále pomoci uživateli najít označenou položku. Uživatelé mohou také umístit airtag do ztraceného režimu a být informováni, když je v dosahu nebo byl umístěn na Find My Network

Uvnitř airtagu není fyzicky uložena žádná data polohy ani historie polohy, řekl Apple. Komunikace s nalezením moje síť je šifrována na end-to-end, takže pouze vlastník zařízení má přístup k datům polohy a nikdo-včetně Apple-nepovažuje identitu nebo umístění jakéhokoli zařízení, které jí pomohlo najít.

Objednávky airtagu začínají v 5 a.m. PDT v pátek 23. dubna.

Kromě přidání 5G společnost Apple vybavila rodinu iPhone 12 svým výkonným novým bionickým procesorem A14, displej Super sítnice XDR, odolnějším předním krytem keramického štítu a funkcí Magsafe pro spolehlivější bezdrátové nabíjení a podporou pro připojené příslušenství.

Apple také posílil kamery na nových telefonech iPhone s řadou pokročilých funkcí navržených pro vylepšení a doladění vašich fotografií a videí. IPhone 12 Mini a iPhone 12 je dodáván se systémem s dvojitým kamerou vzadu se širokými a ultralehlými čočkami. IPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max přidejte třetí teleobjektiv a také čtvrtý objektiv pro mapování lidar Augmented Reality (AR).

Mezi další inovativní funkce fotoaparátu nalezené ve všech čtyřech nových telefonech patří hluboká fúze, která má být více podrobností v podmínkách nízkých osvětlení, inteligentní HDR 3, aby se lépe vyvážilo všechny prvky ve scéně a čas v noci pro prostupující časosběr pro prostupování v noci. Navíc dva modely Pro nyní nativně podporují fotografování a úpravy ve formátu RAW prostřednictvím funkce s názvem Apple Proraw.

Dokonce i hrany telefonů se změnily a vrátily se ze zaoblených okrajů nalezených na iPhone 11 na plochý ledský design starého iPhone 5.

Jaké jsou klíčové funkce v rodině iPhone 12?

5G. Technologie 5G ve všech čtyřech nových modelech iPhone 12 podporuje sítě Sub-6GHz a Mmwave. Spektrum sub-6GHz je všudypřítomnější, může cestovat dále a je odolnější vůči rušení. Ale je to také přeplněnější a omezuje jeho skutečnou rychlost. Naproti tomu Mmwave je mnohem rychlejší, ale je náchylnější k rušení, a tak nejlépe funguje pouze v blízkém dosahu na buněčné věže. V USA, ATT, T-Mobile a Verizon Wireless nabízejí oba typy sítí, ale Mmwave je považován za up-and-comer, zejména společností Verizon.

Hlavní dopravci zavádějí své sítě 5G, ale přístup, zejména v USA, zůstává omezen na hlavní města

Přidání 5G způsobuje, že sestava iPhone 12 odolává budoucnosti, protože 5G by měla být za pár let všudypřítomnější, jak se pokrytí rozšiřuje. Tento aspekt je důležitý, protože spotřebitelé s vědomím rozpočtu drží na svých chytrých telefonech déle než v minulosti. Samsung a další dodavatelé telefonů Android samozřejmě vybaví své telefony 5G, takže Apple potřebuje tuto funkci, pokud zůstane konkurenceschopný.

Protože 5G může být odtokem na baterii, Apple moudře představil funkci inteligentního datového režimu. Pokud 5G není potřeba, telefon se automaticky vrhá na 4G.

Procesor. Nejnovější telefony iPhone jsou poháněny nový bioninický procesor A14, který se také nachází v iPad Air 4 z roku 2020 oznámených v září. Jako nejpokročilejší mobilní čip společnosti Apple je A14 navržen tak, aby zlepšil výkon a ušetřil výdrž baterie. Nový šestijádrový procesor má čtyři vysoce účinná jádra a dvě vysoce výkonná jádra.

Pomocí nového a inovativního procesu 5NM je tento nejnovější čip domovem 11.8 miliard tranzistorů, z 8.5 miliard v loňském A13 Bionic. Počet vyšších tranzistorů znamená, že A14 je nejen rychlejší, ale energeticky efektivnější. Neurální motor A14 se pohybuje z 8 na 16 jádra, může zpracovat 11 bilionů operací za sekundu, což zvyšuje rychlost výpočtů a strojového učení.

Zobrazit. Všechny čtyři nové telefony iPhone Sport OLED vybavené displejem Apple Super sítnice XDR a vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Nabízí kontrastní poměr 2 000 000: 1 a 1 200 nits maximálního jasu, jedná se o některé z nejpokročilejších obrazovek, které kdy byly zabudovány do iPhone. Celkově tyto funkce poskytují vynikající kvalitu obrazu, větší energetickou účinnost, přesnější barvy a lepší kontrast oproti tradičním LCD obrazovkám.

Obrazovka keramického štítu. Prostřednictvím funkce zvané keramický štít zahrnuje iPhone 12 keramiku ve svém displeji předního skla, což ztěžuje obrazovku a odolnost proti kapkám. Tento proces funguje přidáním nové metody vysokoteplotní krystalizace, která roste nanokoramické krystaly uvnitř skleněné matrice. Na základě testování společnosti Apple keramický štít zvyšuje výkon iPhone 12 o iPhone 11 o iPhone 11.

Zadní kamery. IPhone Mini a iPhone 12 Sport Two 12-Megapixel zadní kamery-jeden široký a jeden ultrawide. IPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max mají tři 12-megapixelové zadní kamery-ultrawide a teleobjektiv. Navíc, dva modely Pro věnují čtvrtou čočku pro mapování lidaru, aby měřily vzdálenost a hloubku objektů přesněji, což je rys výhody pro aplikaci pro rozšířenou realitu. Široká kamera se může pochlubit ƒ/1.6 Clona, ​​nejrychlejší dosud na iPhone, o kterém Apple říká, že za méně osvětlení poskytne 27% světla více světla.

12-megapixelové teleobjektivní kamery nalezené ve dvou modelech iPhone 12 Pro nabízejí ƒ/2.0 Clona s ohniskovou vzdáleností 52 mm, rozsahem optického zoomu 4x nebo 5x a optickým stabilizací obrazu.

Na přední straně videa mohou zadní kamery na iPhone 12 Mini a iPhone 12 natáčet video HDR s Dolby Vision až 30 FPS, zatímco ty na dvou modelech Pro iPhone 12 mohou natočit video HDR s Dolby Vision až 60 FPS.

Přední kamera. 12-megapixelový fotoaparát směřující iPhone 12 nabízí ƒ/2.2 clony a může natáčet video HDR s Dolby Vision až 30 FPS.

Rychlé provazení. Funkce Quicktake, která byla představena s iOS 13 na iPhone 11, vám umožňuje klepnout a podržet tlačítko Shatter a pořídit rychlé video, zatímco skládáte pravidelnou fotografii. Toto video se pak objeví jako krátký klip ve vaší knihovně fotografií.

Noční režim. Tento režim fotoaparátu je automaticky povolen, když je dostatečně tmavý, aby jej mohl používat, a funguje s novými senzory fotoaparátu, aby se fotky s nízkým osvětlením pop. Noční režim vezme kratší a delší rámy a automaticky je sloučí pro lepší výkon za osvětlení. Všechny čtyři modely iPhone 12 zahrnují noční režim na zadních i předních kamerách. Nová funkcí časosběru nočního režimu poskytuje delší doby expozice, lepší osvětlení a hladší expozici pro časosběrnou fotografii, když je váš telefon na stativu.

Smart HDR 3. Funkce Smart HDR používá nové senzory fotoaparátu k zachycení lepších snímků HDR a výstřelů portrétního režimu.

ApplePro Raw. Tato funkce zabudována do iPhone 12 Pro a 12 Pro Max, umožňuje zachytit fotografie v surovém formátu, ale se všemi pokročilými nástroji a technologiemi fotoaparátu pro vylepšení obrázku. Můžete také upravit ApplePro RAW obrázky přímo v aplikaci pro fotografie iPhone a dalších aplikacích třetích stran.

Design. Při významné změně designu se nejnovější iPhone posunuly od zaoblených okrajů iPhone 11 a vrátily se do plochého tvaru naposledy viděného na iPhone 5 a v současné době nalezeny na iPad Pro.

Magsafe. Magsafe, představena s sestavou iPhone 12, zlepšuje bezdrátové nabíjení zabudované do telefonu pro rychlejší a přesnější nabíjení. Ale je toho víc. Magsafe také nabízí magnetickou základnu s příslušenstvím se může připojit k telefonu. Jako jeden příklad, Apple nabídl magsafe kompatibilní tenkou peněženku, která se připojuje k zadní části telefonu.

baterie. Baterie v modelech iPhone 12 budou o 10% větší než ty v iPhone 11 kvůli dalšímu odlivu pořízené 5G. IPhone 12 Pro a Pro Max slibuje nejméně hodinu delší dobu na jeden náboj, ale výdrž baterie iPhone 12 je kvůli jeho menší velikosti omezenější.

Barvy. IPhone 12 Mini a iPhone 12 přicházejí v tradiční bílé a černé, ale také modré, zelené a červené. Od 23. dubna bude k dispozici také ve fialové. IPhone 12 Pro a 12 Pro Max jsou k dispozici v modré, zlaté, grafitové a stříbrném.

Funkce v iPhone 12

Rodina iPhone 12 zahrnuje také tyto sdílené funkce.

 • Wi-Fi 6 (802.11ax) za až 38% rychlejší rychlosti stahování.
 • Lepší odolnost proti prachu a vodě: IP68 Hodnocení na iPhone 12 Pro po dobu až 4 metrů vody až 30 minut.
 • Rychlé nabíjení až 50% kapacity baterie za pouhých 30 minut.
 • Sdílení zvuku se dvěma sadami AirPods na Beats Sluchátka na jednom iPhone.
 • Prostorový zvuk, který simuluje prostorový zvuk
 • Dolby Atmos, který simuluje zvuk pohybující se ve 3D prostoru
 • Dual SIM s ESIM

Aby se držel nových telefonů a snížil uhlíkovou stopu příslušenství, Apple prodává iPhone 12 bez uší nebo nabíjecích zástrček v krabici. Jediným příslušenstvím v krabici je standardní kabel Lightning to USB-C. Apple také pravděpodobně očekává, že mnoho kupujících již má po ruce uší a nabíječky USB.

Jaké jsou rozdíly mezi čtyřmi modely iPhone 12?

iPhone 12 Mini

Dítě parta, iPhone 12 Mini nabízí velikost obrazovky 5.4 palce s možnostmi úložiště 64 GB, 128 GB nebo 256 GB. Rozlišení obrazovky je 2 340 x 1 080 pixelů při 476 PPI. Telefon zahrnuje keramický štít vpředu se skleněným zády a hliníkovým designem. IPhone 12 Mini používá systém s dvojím kamerou vzadu s 12 MP širokými a 12 MP ultra široký objektiv. Nabízeno v černé, bílé, červené, modré, zelené a fialové, telefon začíná na 699.

iPhone 12

Další v řadě má iPhone 12 nejvíce stejných specifikací jako u iPhone 12 Mini. Ale iPhone 12 nabízí 6.1 palcová obrazovka s rozlišením 2 532 x 1 170 pixelů při 460 ppi a počáteční cena 799.

iPhone 12 Pro

IPhone 12 Pro má také velikost obrazovky 6.1 palce se stejným rozlišením 2 532 x 1 170 pixelů, ale přidává řadu pokročilých funkcí přes iPhone 12. Pouzdro používá přední stranu keramického štítu s texturovaným matným sklem a designem z nerezové oceli. Možnosti skladování zahrnují 128 GB, 256 GB a 512 GB. Systém tří kamery vzadu přidává 12 MP teleobjektiv s ƒ/2.0 clona a skener Lidar. IPhone 12 Pro také podporuje Apple Proraw pro fotografování a úpravy fotografií ve formátu RAW. Tento model začíná na 999.

iPhone 12 Pro Max

King of Bunch, iPhone 12 Pro Max je ve většině způsobů podobný iPhone 12 Pro, ale nabízí velikost obrazovky 6.7 palců s rozlišením 2 778 x 1 284 rozlišení při 458 PPI. Optické a digitální sazby zoomu jsou také o něco vyšší než sazby na iPhone 12 Pro, zatímco cena začíná na 1 099.

Široký: 12MP s ƒ/1.6 clona

2x optické oddálení, digitální přiblížení až 5x

Stabilizace optického obrazu (široká)

Noční režim (ultra široký, široký)

Deep Fusion (ultra široký, široký)

Široký: 12MP s ƒ/1.6 clona

2x optické oddálení, digitální přiblížení až 5x

Stabilizace optického obrazu (široká)

Noční režim (ultra široký, široký)

Deep Fusion (ultra široký, široký)

Široký: 12MP s ƒ/1.6 clona

Telephoto: 12MP s ƒ/2.0 Clona

2x optické přiblížení, 2x optické přiblížení, rozsah 4x optického zoomu, digitální přiblížení až 10x

Portréty nočního režimu povolené skenerem LiDAR

Noční režim (ultra široký, široký)

Deep Fusion (ultra široký, široký, teleobjektiv)

Smart HDR 3 s detekcí scény

Široký: 12MP s ƒ/1.6 clona

Telephoto: 12MP s ƒ/2.2 clona

2.5x Optical Zoom In, 2x Optical Zoom Out, 5x Optical Zoom Range, digitální přiblížení až 12x

Portréty nočního režimu povolené skenerem LiDAR

Noční režim (ultra široký, široký)

Deep Fusion (ultra široký, široký, teleobjektiv)

Smart HDR 3 s detekcí scény

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

720p HD nahrávání videa při 30 fps

2x optické oddálení, digitální přiblížení až 3x

Podpora videa SLO.MO pro 1080p při 120 fps nebo 240 FPS

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

720p HD nahrávání videa při 30 fps

2x optické oddálení, digitální přiblížení až 3x

Podpora videa SLO.MO pro 1080p při 120 fps nebo 240 FPS

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS 1080p HD Video Recording při 30 fps nebo 60 FPS

720p HD nahrávání videa při 30 fps

Optická stabilizace obrazu pro video (široké)

2x optické přiblížení, 2x Optical Zoom Out, 4x Optical Zoom Range, digitální přiblížení až 6x

Podpora videa SLO.MO pro 1080p při 120 fps nebo 240 FPS

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

720p HD nahrávání videa při 30 fps

Optická stabilizace obrazu pro video (široké)

2.5x Optical Zoom, 2x Optical Zoom Out, 5x Optical Zoom Range. Digitální přiblížení až 7x

Podpora videa SLO.MO pro 1080p při 120 fps nebo 240 FPS

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

Podpora videa Slo.MO pro 1080p při 120 fps

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

Podpora videa Slo.MO pro 1080p při 120 fps

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

Podpora videa Slo.MO pro 1080p při 120 fps

Video s časovým propouštěním se stabilizací

4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS

1080p HD nahrávání videa při 30 fps nebo 60 fps

Podpora videa Slo.MO pro 1080p při 120 fps

Video s časovým propouštěním se stabilizací

Gigabit LTE s 4 × 4 MIMO a LAA

Wi.FI 6 (802.11AX) s 2 × 2 MIMO

Bluetooth 5.0 Bezdrátová technologie

Ultra širokopásmový čip pro prostorové vědomí

Vestavěné GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BEIDOU

Gigabit LTE s 4 × 4 MIMO a LAA

Wi.FI 6 (802.11AX) s 2 × 2 MIMO

Bluetooth 5.0 Bezdrátová technologie

Ultra širokopásmový čip pro prostorové vědomí

Vestavěné GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BEIDOU

Gigabit LTE s 4 × 4 MIMO a LAA

Wi.FI 6 (802.11AX) s 2 × 2 MIMO

Bluetooth 5.0 Bezdrátová technologie

Ultra širokopásmový čip pro prostorové vědomí

Vestavěné GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BEIDOU

Gigabit LTE s 4 × 4 MIMO a LAA

Wi.FI 6 (802.11AX) s 2 × 2 MIMO

Bluetooth 5.0 Bezdrátová technologie

Ultra širokopásmový čip pro prostorové vědomí

Vestavěné GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BEIDOU

Bezdrátové nabíjení Magsafe až 15 W10

Qi bezdrátové nabíjení až 7.5W

Bezdrátové nabíjení Magsafe až 15 W10

Qi bezdrátové nabíjení až 7.5W

Bezdrátové nabíjení Magsafe až 15 W10

Qi bezdrátové nabíjení až 7.5W

Bezdrátové nabíjení Magsafe až 15 W10

Qi bezdrátové nabíjení až 7.5W

Jaké jsou hlavní konkurenty iPhone 12?

Se všemi čtyřmi modely iPhone 12, které nabízejí různé velikosti a funkce za různé ceny, je konkurence otevřená.

Konkurence iPhone 12 Mini. Konkurence s 5.4-palcový iPhone 12 Mini jsou takové telefony jako Samsung Galaxy S10E a Google Pixel 4. Počínaje 599 nabízí Galaxy S10E 5.8palcová obrazovka AMOLED se dvěma zadními kamerami (širokými a ultra širokými), rozpoznáváním obličeje a skenerem otisků prstů. Počínaje 799, Google Pixel 4 přichází s 5.7palcový OLED displej s širokoúhlým a teleobjektivem v zadní a obličejové rozpoznávání, ale žádný senzor otisků prstů. Žádný telefon neobsahuje připojení 5G.

Konkurence iPhone 12 a 12 Pro. Soupeři na iPhone 12 a iPhone 12 Pro zahrnují několik telefonů Galaxy Samsung, včetně S10, S10 Plus, S20 a S20 Fe. Mezi těmito telefony Galaxy jsou pouze modely S20 a S20 Fe 5G. Počínaje 749 má Galaxy S10 6.1 palcová obrazovka; Počínaje 849, S10 Plus naráží velikost obrazovky na 6.4 palce. Galaxy S20 obvykle začíná na 999 a nabízí 6.2palcová obrazovka, zatímco S20 Fe začíná na pouhých 699 s velikostí obrazovky 6.5 palců.

Postaveno také s 5G, Google Pixel 5 a nadcházející Pixel 4A 5G stojí za zvážení. Google Pixel 5 začíná na 699 a zahrnuje 6-palcovou obrazovku, zatímco pixel 4a 5g začíná na 499 a nabízí velikost obrazovky 6.2 palce.

Soutěž iPhone 12 Pro Max. Soupeři iPhone 12 Pro Max jsou Samsung’s Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra Ultra. Normálně počínaje 1 199, Galaxy S20 Plus přichází s 6.7palcová obrazovka. Počínaje 1 399 má S20 Ultra neuvěřitelných 6.9palcový displej. Poznámka 20 začíná na 999 a nabízí 6.7palcová obrazovka, zatímco poznámka 20 Ultra začíná na 1 299 a zahrnuje 6.9palcový displej.

Jaký je cílový trh pro iPhone 12?

Rodina iPhone 12 je určena pro první kupující i ty, kteří chtějí upgradovat z modelu iPhone X nebo 11 nebo starších iPhonů. Ale Apple přirozeně doufá, že naláká neuspokojené uživatele Androidu, kteří se mohou naklonit k iPhone.

IPhone 12 Mini je zaměřeno na spotřebitele s vědomím rozpočtu, kteří jsou pohodlnější s menší obrazovkou. Pohybující se po řádku, iPhone 12 je zaměřen na kupující, kteří touží po větší obrazovce, ale nepotřebují všechny zvonky a píšťalky profesionální linky. IPhone 12 Pro a Pro Max jsou zaměřeny na tradiční spotřebitele, jakož i na fotografy a videografy, kteří jsou ochotni platit navíc nejen za velkou obrazovku, ale za pokročilé objektivy kamery a další špičkové fotografické funkce.

Kolik stojí iPhone 12?

IPhone 12 Mini bude k dispozici za tyto ceny:

IPhone 12 bude k dispozici za tyto ceny:

IPhone 12 Pro bude k dispozici za tyto ceny:

IPhone 12 Pro Max bude k dispozici za tyto ceny:

Kdy a kde si mohu koupit iPhone 12?

Navštivte TechRepublic Academy a naleznete kompatibilní příslušenství pro váš iPhone 12 za diskontované sazby:

Přihlaste se k odběru zpravodaje Apple Weekly

Ať už chcete tipy pro iPhone a Mac nebo nejnovější podnikové novinky specifické pro Apple, máme vás zakryté.

.

Také viz

 • Kit pronájmu: Application Engineer (TechRepublic Premium)
 • 10 nejlepších smartphonů, které si můžete koupit právě teď (ZDNET)
 • Nejlepší bezdrátové nabíječky a úchyty z roku 2020 (CNET)
 • 10 nejdůležitějších aplikací pro iPhone všech dob (stáhnout.com)
 • Smartphony a mobilní technologie: Pokrytí musí číst (TechRepublic on Flipboard)

IPhone 12 Recenze

Nemusí to být nejnovější iPhone, ale iPhone 12 může za své peníze stále nabídnout spoustu třesk. Při snížení 649 GBP/599 zůstává lákavým zařízením.

Dostupnost

Klíčové funkce

S iPhone 12, Apple přinesl mnoho svých funkcí „pro“ z iPhone 11 Pro dolů na řadu základní úrovně.

IPhone 12 je úplným přepracováním ikonického smartphonu ve srovnání s iPhone 11 a přivede jej zpět k něčemu podobnému úhlovému iPhone 5.

Velké aktualizace zahrnují vylepšení obrazovky, podporu 5G a lepší výkon kamery ve srovnání s jeho předchůdcem, a ačkoli při spuštění došlo k mírnému zvýšení ceny, je nyní mnohem dostupnější ve Velké Británii za 649 GBP a ještě levnější v USA na 599.

Pokud jste zvědaví na jiné modely v rodině iPhone 12, naše recenze iPhone 12 Pro se zaměřuje na rozdíly mezi ním a levnějším modelem, zatímco mini recenze iPhone 12 se zaměřuje na menší model. Máme také recenzi iPhone 12 Pro Max. je kamera opravdu mnohem lepší než standardní iPhone 12?

Máme také nejlepší iPhone, pokud jste zvědaví, jak se iPhone 12 ve srovnání s novějšími modely iPhone.

Design

IPhone 12 je nádherný telefon a nejlépe vypadající telefon Apple od iPhone 5-zařízení, které to hodně inspiruje. Zaoblené strany a mírně zakřivený displej byly všude nahrazeny plochými hranami a přímými liniemi. Je to čisté, svrchovaně dobře postavené a absolutní potěšení.

Je tenčí, lehčí, menší a ergonomičtější než iPhone 11, který nahradil, a ploché strany jsou mnohem pohodlnější držet. Všechno prostě funguje, od velikosti po váhu. Je to také tvrdší telefon, s odolnějším sklem na přední straně a lepším hodnocením IP68 pro odolnost proti stříkající vodě a prachu. Apple nyní tvrdí, že vydrží maximální hloubku 6m po dobu 30 minut.

Je to design, který Apple držel pro iPhone 13, iPhone 14 a pravděpodobně iPhone 15, pokud se mají věřit zvěsti, takže se bude cítit stejně svěží jako novější iPhone v ruce.

Zajímavé je, že iPhone 12 je přesně stejný jako pro iPhone 12 Pro, pokud jde o rozměry a velikost obrazovky. Pokud si koupíte případ pro jeden, bude to pracovat s druhým. Existují však rozdíly: iPhone 12 swapuje kolejnice z nerezové oceli pro levnější hliník a v důsledku toho je znatelně lehčí. Model Pro má také záda matné sklo, zatímco 12 má lesklejší povrch. Je to však opak po stranách, protože 12 jde zde matný a profesionál jde (velmi) lesklý.

V krásné zelené barvě moje revizní jednotka přišla, záda není tak náchylná k viditelným otiskům prstů, ale tomu tak nebude, pokud si vyberete tmavší model. například modrá, černá nebo červená verze, například.

Ať už si vyberete jakoukoli barvu, odstín se ovine kolem boku a zatímco volba není tak různorodá jako u iPhone 11, každý tón je vkusný.

Pokryjící přední část iPhone 12 je „Ceramic Shield“ Apple. Toto je vyvinuto ve spojení s Corningem, ze slávy Gorilla Glass, a podle Apple je 4x lépe odolat kapkami. Apple přidal do sklenice nanokoramické krystaly, o kterých se říká, že je mnohem silnější, a to je kombinováno s dříve používaným duálním iontoměničem pro odolnost.

Nyní, a to je důležité, iPhone 12 není odolnější odolný proti škrábanci než iPhone 11, ani není horší než keramický štít používaný na novějších iPhonech. technologie zůstala od uvedení na iPhone 12 nezměněna. Často, když se věci zlepší při odolat kapkách, jsou náchylnější k jiným typům poškození, jako jsou škrábance. Nevšiml jsem si žádných škrábanců na mých, ale to není omluva, jak se prokopat chrániče obrazovky, pokud byste ji dříve použili.

Obrazovka

Apple se sklouzl na zobrazení iPhone 11. Nebylo to OLED jako Pro modely, ale LCD a měly rozlišení, které bylo jen mírně nad 720p. Neexistovala žádná podpora HDR, takže kompatibilní média vypadala poněkud plochá. S iPhone 12 se to všechno změnilo.

Upgradovaný displej je tam s největšími upgrady iPhone 12 a pokud přicházíte z iPhone 11, iPhone XR nebo pod ní, všimnete si ho okamžitě. Apple může mít nějaké fantastické LCD displeje, ale přechod na OLED je vítán a panel je zde prakticky nerozeznatelný od toho z 12 Pro. Všechno je živější, má lepší kontrast a je pro oko obecně příjemnější.

Používání OLED také umožňuje menší rámeček kolem displeje a umožňuje HDR ve formátech jako Dolby Vision a HLG. Je to také ostřejší, nyní více než 1080p a obecně mnohem lepší.

Jedna menší věc, kterou si můžete poznamenat, je, že model 12 Pro je v pravidelném používání stále tak lehce jasnější a dává bílým méně šedým nádechem. Opravdu si toho všimnete, pouze pokud máte dva bok po boku a oba mohou zasáhnout 1200 nits (podle Apple), když hrajete zpět obsah HDR. Streamování Avengers: Endgame od Disney Plus v Dolby Vision je skvělým testem pro tuto obrazovku a všimnete si, že extra jas v tmavých scénách těžkými se střelbou a světlými explozemi.

V 6.1 palce, obrazovka je zde dobrá velikost středního země. Dost malý na to, aby se uchopil v jedné ruce, ale dostatečně velký na to, aby šťastně sledoval média a hrál hry, aniž by se cítil stísněný. Pokud chcete větší, budete muset ponutit pro Pro Max, zatímco po něčem více podobném starším iPhone, jako je iPhone 5, by se měli podívat na iPhone 12 Mini. Apple odvedl fantastickou práci na stravování pro všechny velikosti a přeji si, aby více výrobců Androidu následoval jeho příklad.

Existuje však několik oblastí, kde může Apple stále zlepšovat zážitek z zobrazení. Moje hlavní žádost je pro rychlejší celkovou obrazovku, která zvyšuje 60 Hz na něco blíže k 90 Hz nebo 120 Hz. Technologie displeje společnosti Apple Apple 120Hz se objevuje na novějších iPhonech, i když je exkluzivní pro modely Pricier Pro a Pro Max.

Také bych chtěl, aby Apple snížil (nebo se zbavil) zářezu. Zatímco Apple provedl významná vylepšení zářezu v novějších iPhonech, zejména přepracovaný dynamický ostrov iPhone 14 Pro Pro Max, stále je prominentní na modelech základní úrovně. Zvyknete si na to ano, a po chvíli jsem zapomněl, že to bylo. ale více nemovitostí na obrazovce by bylo hezké.

Výkon

5G je velký zisk pro iPhone 12 a každý model v řadě má. Pokud jste ve státech, budete mít podporu MMWAVE UWB 5G v sítích, jako je Verizon, zatímco lidé z USA jsou omezeni na rozšířenější sub.6 GHz pásy. Otravně, stále platíme stejnou cenu, i když britský model postrádá antény mmwave.

Okamžitě stojí za to říci, že i když sítě a Apple chtějí, abyste si mysleli, že 5G je důvod upgradovat nebo koupit tento iPhone, nemyslím si, že je to. Dokonce i roky po spuštění je Good 5G připojení stále k dispozici pouze v malých částech dokonce podporovaných oblastí, zdá se, že je to docela hit-nebo-miss, pokud jde o rychlost ve srovnání se 4G a provádí výdrž baterie kladiva, pokud ji tlačíte stahováním stahováním. Zdá se, že Apple souhlasí alespoň částečně, protože inteligentní funkce 5G vás přivede zpět na 4G, pokud si myslí, že to, co děláte.

Používání 5G by mohlo změnit při účasti na koncertech, velkých sportovních akcích a festivalech, kde opravdu záleží na konektivitě. Pro většinu uživatelů je však hezké mít spíše než nutnost.

Napájení iPhone 12 je bionická čipová sada A14. Toto je stejný čip, který najdete napájecí vzduch iPad čtvrté generace. Zatímco to stojí za novější Apple A16 Bionic, zůstává triumfem inženýrství, postaveného na svrchovaně efektivním 5nm procesu a je pravděpodobným důvodem, proč je životnost baterie zhruba stejná jako iPhone 11 i s přidáním 5G a lepší displeje a lepší displej. Je to také brutální, pokud jde o výkon, s benchmarky ne příliš daleko od novějších vlajkových lodí Android. Spustil jsem Syntetic CPU benchmark a dostal jsem vícejádrový skóre 3927, s jedním jádrem 1590 výsledek.

V částech telefonu se používá hodně energie z tohoto čipu. Ať už to umožňuje nahrávání Dolby Vision nebo prvky AI ve fotoaparátu, tento hovězí čip není jen proto, aby se váš domovský tok rychleji načítal nebo hry rychleji nebo hry.

Obecně každodenní výkon je iPhone 12 velmi rychlý a i když je stejně nippy jako Pro, nemyslím si, že si všimnete velký rozdíl, pokud upgradujete ze skutečně starého iPhone. iPhone se pro mě vždy cítily a zůstaly rychle a to se neliší.

Jediný skutečný rozdíl, pokud jde o specifikace mezi iPhone 12 a iPhone 12 Pro je, že ten má trochu více RAM: 6 GB, na rozdíl od 4 GB. Pravděpodobně si však tuto výhodu ještě nevšimnete, a já určitě nemohl

Zvuk z reproduktorů je skvělý (hlasitý, podrobný a bez zkreslení i v plném objemu), kvalita hovoru je silná a je zde podpora Wi-Fi 6, pokud máte správný router.

Zatímco iPhone 14 byl dodáván s iOS 14, od té doby měl upgrade na iOS 15 a naposledy iOS 16, přičemž s sebou přinesl klíčové nové funkce softwaru. Dlouhodobá podpora softwaru společnosti Apple je jedním z velkých důvodů, proč získat iPhone ve srovnání s konkurencí Android, a to i se zvýšenou podporou mnoha výrobců Androidu v posledních letech.

Fotoaparát

IPhone 12 zaznamenal oproti předchůdci mnoho velkých upgradů, což způsobuje, že se změny ve fotoaparátu cítí o něco méně podstatně. Existují nové věci a některá zřejmá vylepšení, zejména když natáčíte nízké osvětlení, ale obecně fotografie, které jsem pořídil, vypadaly velmi podobně jako ze série iPhone 11.

To je však daleko od špatné věci. Hlavní 12megapixelový senzor má nyní rychlejší f/1.6 7-element čočky a je spárována s 12MP ultrawide kamerou. Pokud chcete teleobjektiv (a výhody senzoru Lidar), je tu iPhone 12 Pro.

Skutečná síla fotoaparátu iPhone 12 je ve své spolehlivosti. Inteligentní technologie HDR 3 a Deep Fusion uvnitř aplikace fotoaparátu vykonávají ohromující práci při vyrovnávání barev a dynamické řady. Dělá téměř bezkonkurenční práci při zajišťování správnosti expozice na každé fotografii. Pokud pořizujete složité snímky s více úrovními jasu, iPhone 12 to zvládne s lehkostí a to není něco, co mohu říci o každém telefonu z Huawei, Samsung a dalších.

F/1.6 Clona pomáhá v tmavších scénářích, protože do senzoru umožňuje více světla (27% podle Apple) Jak bych hádal, že většina lidí upgraduje ze staršího iPhone, který je opravdu nejdůležitější metrika.

Další pozoruhodnou změnou s iPhone 12 je ten noční režim a hluboké fúzní práce napříč oběma senzory. To zlepšuje noční výstřely v ultrawide, ale záběry jsou stále podřadné těsně dolů k senzoru, který není tak schopný. Noční režim na hlavní kameře je stále skvělý a pokud přicházíte z iPhone před 11. Dokonce i upgrade oproti iPhone 11 je zde patrná zde samozřejmě, s barvami nacházejícími na daleko jasnější.

Přední kamera je velmi stejná jako její předchůdce. Je to senzor 12MP, s f/2.2 clony a používá se hlavně pro systém odemknutí obličeje. Selfie jsou v pořádku, ale mohou vypadat trochu vyplavené ve srovnání s zjevně kontrastním vzhledem, který získáte z nedávného smartphonu pixelů.

Video bylo vždy vrcholem iPhone, a to pokračuje u iPhone 12.

Velkým novým přírůstkem je nahrávání HDR. HDR vám dává lepší kontrast, jasnější barvy a celkový příjemný vzhled. Zde je video HDR nahráno ve formátu HLG s nějakým kódováním vidění Dolby nahoře. To je však mimo to, protože výsledky jsou ohromující a zejména při prohlížení na obrazovce HDR iPhone 12. Barvy pop, nebi vyniká dokonce a je tu skutečná energie, která se nyní cítí chybějící, když se vrátím k iPhone 11. Tato videa můžete snadno sdílet s ostatními uživateli iPhone, a zatímco podpora třetích stran byla zpočátku skvrnitá, nyní hrají pěkně ve většině aplikací třetích stran.

Životnost baterie

Na celé desce byly pozoruhodné zisky, pokud jde o výdrž baterie s iPhone 11, ale s iPhone 12 je věci skromnější. 2815 mAh (stejná v baterii 12 a 12 pro) mě přinesla zhruba stejnou o šťávě jako 11, což je působivé vzhledem k všem dalším výhodám, které získáte.

.

Na poplatek jsem včas dostával asi 6 hodin obrazovky a to je velmi stejné jako 12 Pro. Hodina streamování HDR z Netflixu snědla přes 8%.

Nyní jsou zde nějaké námitky. Trávím hodně času doma a často používám Wi-Fi častěji než mobilní připojení. Také nežiji ve spolehlivé oblasti 5g (někdy se objevuje, ale rychlosti jsou zřídka rychlejší než 4G), takže pokud bušíte stahování na 5G síti, očekávejte, že zasáhne 0% mnohem rychleji.

Pravděpodobně největší kontroverzí s iPhone 12 je nedostatek zástrčky v krabici. Je tu jen kabel USB C a dobře, nic jiného. Earpods a na zeď byly propuštěny, což přispívá k daleko štíhlejší krabici a doufejme, že výhoda pro životní prostředí z dlouhodobého hlediska. Je to trend, který se od té doby zvedlo mnoho výrobců Androidu, včetně podobných společnosti Samsung se svou vlajkovou lodí Galaxy Range.

I když je to skvělé, zahrnující kabel je USB C, jen velmi málo lidí (navrhoval bych) by kolem jejich domu ležící cihly USB ležící. To by bylo poněkud nulováno, kdyby Apple přepnul telefon na USB C, takže by mohl použít stejný kombin zástrčky a kabelu, kterým nabijete iPad nebo notebook, ale ne. Blesk zůstává a já prostě nechápu, proč.

Také, pokud povzbuzujete lidi, aby znovu použili nabíječku ze staršího iPhone, pak budou trpět vážně pomalými rychlostmi nabíjení. Brihla 5W (ta, kterou byste měli se všemi telefony iPhone kromě starších modelů Pro). Zatímco cihla 20w vás zavede na 50% za něco přes 30 minut.

Realisticky budete chtít koupit 20W zástrčku, kterou byste měli použít s tímto telefonem, a to je další výdaje.

Pokud chcete použít novou nabíječku MagSafe, budete také potřebovat jednu z těchto 20W zástrček-magnetická bezdrátová nabíječka GBP, která je součástí celé řady doplňků. Používá magnety, NFC a Qi Standard k nabíjení vašeho iPhone 12 při 15 W, což vám dává asi 50% za hodinu. Šel jsem do hloubky na Magsafe. iPhone 12 stále pracuje s jinými nabíječkami Qi, s rychlostmi doplňujícími se v 7.5W.

Poslední myšlenky

Přestože byl od té doby nahrazen iPhone 13 a nedávno iPhone 14, iPhone 12 představuje pozoruhodný skok pro hlavní telefon Apple. a v roce 2023 je to stále slušný umělec. Nyní je také o 150 GBP levnější, než bylo při spuštění, při lákavějších 649 GBP.

Obrazovka stále drží v roce 2023 (i když by byla hezká obrazovka s vyšší frekvencí hezká), design je stále nejlepší, co najdete, a kamery spolehlivě berou eso zaklapnutí ve všech podmínkách. K dispozici je také 5G, HDR nahrávání videa, všechny výhody iOS a Magsafe.

Proč byste v tomto bodě pravděpodobně neměli koupit iPhone 12

Stále na plotě, který iPhone koupit? Nebojte se. Pomůžeme vám vybrat mezi iPhone 13 a iPhone 12.

Zveřejnění inzerenta

Tento reklamní widget je poháněn navi a obsahuje reklamy, za které lze Navi platit různými způsoby. Nebudete být účtováni za zapojení do této reklamy. I když se snažíme poskytovat širokou škálu nabídek, tento reklamní widget neobsahuje informace o každém produktu nebo službě, která vám může být k dispozici. Vyvíjíme přiměřené úsilí, abychom zajistili, že informace v doporučených reklamách jsou aktuální, každý inzerent uvedený v tomto widgetu je zodpovědný za přesnost a dostupnost jejích podrobností. Je možné, že vaše skutečné podmínky nabídky od inzerenta se mohou lišit od podmínek nabídky v tomto reklamním widgetu a inzerované nabídky mohou podléhat dodatečným smluvním podmínkám inzerenta, které vám budou předloženy před nákupem

S delší životností baterie. upgradované úložiště. Aktualizace fotoaparátu a nový bioninický procesor A15, Apple’s iPhone 13 je lákavou volbou při výběru nového iPhone. (Zde je způsob, jak se iPhone 13 ve srovnání se všemi ostatními iPhony Apple iPhone. iPhone 11 nebo iPhone SE. (Mohli byste čekat na iPhone 14 nebo iPhone SE 3. také.) S ohledem na to má smysl koupit iPhone 12 v roce 2021?

Pokud jste na plotě, kterou cestu se vydat, je to pochopitelné. Ale nestresujte se. Tato příručka vyhláskuje, pokud byste měli zvážit nákup iPhone 12 nebo iPhone 13 v závislosti na vašich potřebách. Tímto způsobem můžete cítit sebevědomí, že jste provedli správné volání.

Pomocí starého, zastaralého iPhone?

Jedním z nejlepších důvodů, proč si vymyslet nový telefon, je, pokud je váš současný beznadějně zastaralý. Pokud upgradujete ze staršího iPhone, jako je iPhone 11. a snaží se rozhodnout mezi iPhone 12 a iPhone 13. iPhone 13 je pravděpodobně lepší sázka.

IPhone 13 zrcadla loňská sestava iPhone 12 se standardem, mini. Verze Pro a Pro Max. (Zde jsou všechny rozdíly mezi modely iPhone 13. A tady jsou recenze CNET o iPhone 13, 13 Mini. 13 Pro a 13 Pro Max.) Obě sestavy iPhone jsou kompatibilní s iOS 15.

IPhone Apple 2021 je dodáván se sbírkou užitečných aktualizací. Životnost baterie iPhone 13 má být o více než dvě hodiny delší, nabízí dvojnásobek úložného prostoru na základní úrovni a obsahuje lepší kamery než iPhone 12. Čip A15 iPhone 13 je také o rok novější než Bionic Chip iPhone 12, což znamená, že je pravděpodobné, že budete dostávat budoucí aktualizace iOS o rok déle, pokud jdete s iPhone 13.

Ale vždy existují výjimky. IPhone 12 je skvělý telefon, který má stále co nabídnout, pokud jde o výkonnost a schopnosti fotoaparátu. Pro majitele starších telefonů iPhone, jako je řada iPhone X, vám dává pro iPhone 12 pokročilý Bionic Chip A14 plus OLED obrazovka. Jen tato dvě vylepšení představují masivní upgrade přes telefony před několika lety.

To znamená, že pokud váš telefon stále zapne a funkčně udělá vše, co potřebujete, stačí získat iPhone 13. Telefony již od roku 2015 iPhone 6s jsou schopny spustit iOS 14 a jsou kompatibilní s iOS 15, takže není důvod provést skok, pokud váš telefon není skutečně zlomený. (Apple však poskytuje pouze softwarové aktualizace svých telefonů po dobu konečného času, takže počkejte příliš dlouho a nakonec budete uzamčeni z nejnovějšího operačního systému.)

Potřeba rychlosti 5g

5G bezdrátové sítě není k dispozici všude a jeho schopnosti byly trochu přehnané. To znamená, že iPhone 12 byl první iPhone kompatibilní s 5G. Pokud tedy máte pálivou touhu připojit se k 5G mobilním sítím a mít přístup k jednomu, pak iPhone 12 poškrábe to okamžitě. Samozřejmě, iPhone 13 také odkazuje na 5G, takže se rozhodl o tom, že by splnil vaše touhy 5G.

Prasklá obrazovka, selhávající baterie a další důvody, proč si nyní tento nový iPhone získat

Život se zařízením, které bylo poškozeno nebo špatně funkce, je drsné. Například je těžké ignorovat zlomenou obrazovku, protože vidíte vadu denně. Totéž platí o neúspěšné baterii, která nedokáže udržet tolik nabíjení. Pokud váš iPhone trpí těmito typy frustrujících problémů, může být okamžitá upgrade odůvodněná. Se všemi upgrady pro iPhone 13 však. Místo toho si možná budete chtít koupit iPhone 2021.

iPhone 12 a iPhone 13 mají displej keramického štítu

Jedním z velkých vylepšení iPhone 12 je materiál jeho displeje. Apple to nazývá sklo „keramický štít“. Sklo z Corningu vyrobeno Corningem, které zakrývají displej telefonu, je těžší než většina kovů. Ve skutečnosti můžeme potvrdit houževnatost keramického štítu iPhone 12. Když jsme testovali iPhone 12. sluchátko prošlo létajícími barvami. IPhone 13 má na svém displeji stejné sklo keramického štítu. Takže pokud jste obrovský klutz náchylný k skluzu a kapkám, pramení pro iPhone 12 nebo iPhone 13 je moudrý tah.

Nové funkce pro iPhone 13

IPhone 13 je dodáván s několika zbrusu novými funkcemi, které chybí iPhone 12. Nový iPhone je první, kdo se může pochlubit displejem 120 Hz a možností pro 1 TB úložiště pro své modely Pro jeho modely. Právě teď má obrazovka iPhone 12 obnovovací frekvenci 60 Hz. Rychlejší obnovovací frekvence se překládá na plynulejší, snappier posouvání aplikací a webových stránek.

Apple dal iPhone 13 vylepšený systém kamery. Všechny čtyři modely iPhone 13 mají vylepšenou hlavní kameru 12 megapixelu a lepší ultrawide čočku a senzor. Nový hardware spárovaný s Bionickým čipem telefonu A15 znamená hrst vylepšení a nových funkcí, včetně toho, že je schopen zachytit o 47% více světla. IPhone 13 má také nový filmový režim, aby vaše videa vypadala více filmová a modely Pro a Pro Max získají schopnost zachytit videa Prores později v tomto roce.

Cena může být rozhodujícím faktorem

Jak se říká, peníze mluví. Standardní základní model iPhone 13 stojí 799 pro 128 GB úložiště, což je o 100 více než počáteční cena standardního základního modelu iPhone 12 s 64 GB úložiště. Pokud však porovnáte aktuální cenu možnosti úložiště 128 GB pro oba telefony, existuje pouze 50 rozdílů mezi iPhone 13 a 749 iPhone 12 a zdá se, že nové funkce na iPhone 13 odůvodňují zvýšení ceny.

Zde jsou porovnány iPhone 13 a iPhone 12:

Ceny iPhone 13 a iPhone 12 ve srovnání

Navíc mnoho dopravců nabízí na iPhone 13 značné slevy. Což znamená, že pokud máte telefon, s nímž můžete obchodovat, nakonec zaplatíte mnohem méně než uvedená cena. Ale pokud se nekvalifikujete pro žádnou z nabídky dopravce na iPhone 13, výběr iPhone 12 by mohl být skvělým způsobem, jak ušetřit trochu peněz.

Pro více informací je to, jak iPhone 12 ve srovnání s iPhone 11. Každý rozdíl mezi modely iPhone 12 (modely Pro se již na webu Apple již neprodávají), ať už byste si měli koupit iPhone 11 nebo iPhone SE a vše v iOS 15. Můžete se také podívat na všechny produkty vyhlášené na Apple zářijové akci včetně Apple Watch 7. iPad Mini 6 a aktualizovaný iPad základní úrovně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS