4 řešení pro vymazání mezipaměti na iPhone a iPad. Čistič mezipaměti iPhone

Řešení pro vymazání mezipaměti na iPhone a iPad

Zařízení Apple, která běží iOS, mají uživateli hodně co nabídnout. Aplikace spuštěné na takových zařízeních shromažďují informace a ukládají je pro budoucí použití. Některé z podrobností jsou uloženy v paměti zvané mezipaměť, z níž lze informace rychle získat.

Postupem času by však aplikace mohly začít obsadit více prostoru a snížit rychlost a efektivitu zařízení. Ale zařízení Apple jsou dobrá v tom smyslu, že aplikace běžící na pozadí nejsou přiděleny paměti mezipaměti a uzavření aplikace ji zabrání v používání jakéhokoli dalšího úložiště.

Dokonce i tehdy, když víte, jak vyčistit paměť na iPhone, vám pomůže zrychlit fungování vašeho zařízení. V následujících odstavcích zjistíte, jak vyčistit paměť na iPhone a optimalizovat vaše zařízení iOS pro rychlejší výkon.

Část 1: Jednorázové řešení pro vymazání mezipaměti a volného prostoru na iPhone / iPad

Pokud již nějakou dobu používáte iPad nebo iPhone, zjistíte, že je to dráždivé, když je vaše zařízení iOS pomalejší než obvykle. Ačkoli může existovat několik důvodů pro pomalou odezvu vašeho zařízení, aplikace, které běží na vašem zařízení.

 • Aplikace generují mnoho nežádoucích dat a budou mít několik souborů v mezipaměti, které budou mít vzpomínku na vaše zařízení.
 • Zrušená nebo neúplná stahování bude zbytečně konzumovat prostor, i když nemají praktický význam.

Chcete.li optimalizovat výkon vašeho zařízení, musíte v něm pravidelně čistit mezipaměť, sušenky a nežádoucí data. Existuje nástroj s názvem DR.Fone. Data Eraser (iOS), která pro vás bude dělat práci.

Je to snadno použitelné a skvělá aplikace, která optimalizuje váš systém čištěním souborů generovaných aplikací, souborům protokolu, dočasné soubory a soubory v mezipaměti. Je to velmi jednoduché a umožňuje uživateli vybrat ze ze šesti kategorií, druh souborů, které mají být odstraněny.

Dr.Fone. Data Eraser (iOS)

Jednorázové řešení pro vyčištění mezipaměti a uvolnění prostoru na iPhone/iPad

 • Uvolněte prostor a čistěte nevyžádaná data v systému iOS a aplikacích
 • Snižte velikost obrazu, aniž byste ovlivnili jejich kvalitu
 • Trvale smažte data iPhone
 • Funguje pro všechna zařízení iOS. Kompatibilní s nejnovějším iOS 13.
 • Plně kompatibilní s Windows 10 nebo Mac 10.14

Podrobný návod, jak vyčistit mezipaměť na iPhone / iPad

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte DR.Fone. Data Eraser (iOS). Poté spusťte tento nástroj a klikněte na možnost „Data Eraser“.

Krok 2: Pomocí kabelu USB Apple připojte iPhone nebo iPad k PC.

Krok 3: V novém rozhraní, které se objeví, vyberte požadované čisticí služby a klikněte na „Start Scan“.

Krok 4: Po dokončení skenování kliknutím na „Vyčistit“ vyčistit mezipaměť na iPhone.

Krok 5: Jakmile je vyčištění provedeno, aplikace zobrazí množství uvolněné paměti a vaše zařízení iOS bude optimalizováno pro lepší výkon. Vše, co je potřeba k vymazání mezipaměti iPad, je váš iPhone/iPad a počítač. Práce je hotová.

Část 2: Jak vyčistit mezipaměť Safari na iPhone/iPad?

Aplikace Safari v jakémkoli iPhone nebo iPadu je navržena tak, aby zlepšila uživatelský zážitek a usnadnilo to svým uživatelům procházení. Umožňuje uživatelům iOS snadno přístup k internetovým službám, zatímco jsou zabezpečeni. Uživatelé mohou dokonce přidat záložky pro rychlé načtení webové stránky. Chcete.li to všechno udělat, aplikace Safari ve vašem zařízení ukládá informace ve své paměti mezipaměti, aby se k ní rychle dostalo. Ale z nějakého důvodu, pokud si ji přejete smazat do volného prostoru na iPhone, zde je, jak vyčistit mezipaměť iPhone z vlastního zařízení. Postupujte podle níže uvedených kroků a vyčistěte mezipaměť safari vašeho iPhone nebo iPad pomocí aplikace Nastavení na vašem zařízení.

Krok 1: Otevřete aplikaci Nastavení

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na zařízení iOS, ve kterém si přejete vyčistit mezipaměť Safari. Nastavení je ikona rychlostního stupně na šedém pozadí a najdete ji na domovské obrazovce vašeho zařízení.

Krok 2: Vyberte možnost „Safari“

Procházejte možnosti a najděte možnost „Safari“. Nyní klepněte na možnost „Safari“ a otevřete ji.

Krok 3: Klepněte na „Vymazat historii a data webových stránek“

Na nové obrazovce přejděte dolů na konec a najděte možnost „jasné údaje o historii a webových stránkách“. Klepněte na tuto možnost. Pokud používáte iPad, bude tato možnost k dispozici ve správném podokně vašeho zařízení.

Krok 4: Potvrďte proces zúčtování

V vyskakovacím okně, které se objeví, klepněte na možnost „Vymazat“ a potvrďte zúčtování mezipaměti ve vašem zařízení.

Část 3: Jak vyčistit mezipaměť aplikací na iPhone/iPad z nastavení?

Nejedná se pouze o aplikaci Safari, která spotřebovává úložný prostor pro zlepšení uživatelského zážitku a zrychlení funkce aplikace, ale téměř všechny ostatní aplikace, které jste nainstalovali na zařízení iOS, spotřebovávají kromě velikosti stahování nějakou paměť. Pokud čelíte nějakému problému s jinou aplikací než Safari, můžete si myslet, že vymazání mezipaměti aplikace vám udělá nějakou laskavost. Ale to neplatí se zařízeními iOS, protože mezipaměť aplikací nelze odstranit bez odinstalace. Na iPhone můžete volný prostor odinstalovat a přeinstalovat aplikaci. Zde je tedy to, jak vyčistit mezipaměť iPhone z aplikace Nastavení.

Krok 1: Otevřete aplikaci Nastavení

Spusťte aplikaci „Nastavení“ na zařízení iOS, ve kterém si přejete vyčistit mezipaměť Safari. Nastavení je ikona rychlostního stupně na šedém pozadí a najdete ji na domovské obrazovce vašeho zařízení.

řešení, vymazání, mezipaměti, iphone, ipad, čistič

Krok 2: Vyberte možnost „Obecné“

Nyní přejděte dolů a klepněte na možnost „Obecné“.

Krok 3: Klepněte na „Usage iCloud Storage“

Najděte a najděte možnost „Storage iCloud“ v sekci použití obecné složky. Sekce použití je obecně v páté části.

Krok 4: Vyberte „Správa úložiště“

Nyní budete moci najít některé možnosti pod záhlaví „Storage“. Klepněte na možnost „Správa úložiště“. Tím se zobrazí seznam všech aplikací spuštěných na vašem zařízení spolu s paměťovým prostorem.

Krok 5: Odstraňte a přeinstalujte nezbytnou aplikaci

Klepněte na aplikaci, která vás vadí. Klepněte na aplikaci „Odstranit“ v části „Údaje o dokumentech“. To vymaže iPad mezipaměti. Nyní se vydejte do obchodu s aplikacemi a stáhněte si aplikaci.

Část 4: Jak vyčistit mezipaměť aplikací na iPhone/iPad z nastavení aplikace?

Vymazání mezipaměti aplikací nesmí být prováděno ručně v iPhonech a iPadech. Některé aplikace, jako je Safari, však umožňují vyčistit mezipaměť a data webových stránek. Nelze to však provést z aplikace Safari, pokud to není výlučně povoleno vývojáře aplikací. Google Chrome je pěkný příklad takové aplikace, která umožňuje uživatelům vyčistit mezipaměť aplikace. Vyzkoušejte následující metodu pro volný prostor na iPhone.

Krok 1: Otevřete aplikaci Google Chrome

Ve vašem iPhone klepněte na ikonu Google Chrome a otevřete ji.

Krok 2: Vyberte možnost „Nastavení“

Nyní vyberte možnost „Nastavení“ k dispozici, když klepnete na tři vertikální dostupné v pravém horním rohu obrazovky.

Krok 3: Vyberte možnost „Ochrana osobních údajů“

Přejděte dolů a klepněte na možnost nazvanou „Ochrana osobních údajů“

Krok 4: Vyberte data, která mají být vymazána

Nyní klepněte na možnost „Vymazat data pro prohlížení“, která je k dispozici v rámci soukromí. Vyberte druh dat, která chcete vyčistit v následující části. Pokud jste ochotni vybrat pouze mezipaměť, vyberte ji a při výzvě potvrďte proces.

Toto je metoda, kterou je třeba dodržovat, aby se vyčistila mezipaměť aplikací, které umožňují vymazání jeho dat.

Toto jsou metody, které lze použít k vyčištění mezipaměti vašeho zařízení iOS. Všechna výše uvedená čtyři výše popsaná řešení jsou snadná a efektivní při uvolňování paměťového prostoru ve vašem iPhone nebo iPadu. Doporučujeme však DR.Fone. Data Eraser (iOS) pro snadný a bezpečný proces.

Jak vyčistit mezipaměť zpráv na iPhone?

Kromě fotografií, videí atd. K dispozici je mezipaměť zpráv, která na vašem iPhone stále zabírá prostor. Vyčištění mezipaměti zpráv tedy ušetří váš iPhone, zrychlí iPhone a zvýší výkon iPhone.

Jaká je mezipaměť zpráv na vašem iPhone?

Většina aplikací iPhone používá mezipaměť. Mezipaměť je v podstatě malý úložiště dat, které aplikace udržuje za účelem rychlejšího načtení obsahu. Pokud například používáte prohlížeč, obvykle ušetří kopie webů, které jste nedávno navštívili, a udrží je v mezipaměti. Když tedy znovu navštívíte stránky, weby by se nahrály rychleji. Totéž platí pro jiné aplikace, jako je zpráva. Váš iPhone bude mít uchovávání obsahu, o kterém si myslí, že se brzy znovu načítáte. Hlavní výhodou toho je, že data se mohou rychle načíst a vy neztrácíte tolik času čekat. Někdy můžete také obnovit smazaná data z mezipaměti, pokud jednáte dostatečně rychle.

Jaký problém bude způsoben mezipaměťovou zprávou?

Mezipaměť může odhalit některé stopy soukromých informací ve zprávě nebo iMessage, díky čemuž jsou vaše osobní informace zranitelné. Mezipaměť zpráv se stále více hromadí, protože zpráva nemá vestavěnou funkci pro vymazání mezipaměti. Tato mezipaměť bude nějakou dobu sníst obrovský prostor. Kromě toho, že zabírá prostor, mezipaměť zpomalí iPhone, protože část mezipaměti bude obsadit procesor. Některá mezipaměť bude zahrnovat poškozené soubory nebo protokoly srážky, které by způsobily poruchu iPhone, jako je zamrzlé, havárie, automatické restart atd.

Jak vyčistit mezipaměť zpráv na iPhone

Pokud víme, iPhone nikdy nepřidal vestavěnou funkci pro vymazání mezipaměti aplikací. Zároveň nemá vestavěnou funkci pro vymazání zpráv nebo mezipaměti iMessage, buď. Pokud chcete tento prostor uvolnit, navrhuje se použít nástroj pro Eraser iPhone pro iPhone třetí strany. Doporučujeme PanFone iOS Eraser Free Version. Je to bezplatný nástroj, který nám pomůže vyčistit mezipaměť zpráv.

�� Nejlepší aplikace pro iPhone 2019 [4K]

PanFone iOS Eraser je nástroj k okamžitě smazat všechny tyto nevyžádané soubory, aby se uvolnilo více místa na zařízení iOS. Podporuje také vymazání zpráv, kontaktů, historie hovorů, videa s fotografiemi, procházení dat a dalších s 0% zotavením.

Proč doporučujeme použít panfone iOS Eraser?

 • Poskytuje bezplatný způsob smazání souboru mezipaměti.
 • PanFone může úplně vymazat data na zařízení iOS.
 • Všechna vymazaná data nelze obnovit jiným nástrojem.
 • Díky tomu je váš iPhone zabezpečení dostatečně.

Kroky odstranění mezipaměti zpráv:

Krok 1: Stáhněte si Panfone a nainstalujte jej do svého počítače.

�� Jak vyčistit paměť až o několik GB bez ztráty dat! Všechny iZařízení! ×No PC×

Krok 2: Spusťte PanFone iOS Data Eraser a připojte svůj iPhone k počítači.

Krok 3: S vybraným „volným prostorem“ pak na pravém panelu karta „Rychlá skenování“.

Krok 4: Skenování bude poprvé trvat několik sekund. Poté v seznamu uvidíte nevyžádané soubory a dočasné soubory. Kliknutím na Clean smažte všechny nevyžádané soubory a dočasné soubory.

Při vymazání nevyžádaných souborů budou odstraněny všechny mezipaměti, poškozené soubory, protokoly s nárazem a více skrytých souborů včetně mezipaměti zpráv. Existuje jiný způsob, jak můžete smazat svou mezipaměť zpráv pomocí iTunes. Ale kroky jsou komplikovanější. Tuto metodu tedy nedoporučujeme. Používání Panfone je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak odstranit mezipaměť zpráv na iPhone.

Související články:

 • 100% bezpečnostní záruka
 • Pokročilá technologie RD
 • Důvěryhodné miliony
 • Služba 7 x 24

Objevte PanFone Mobile Data Přenos Whatsapp Přenos zdarma Mobile Manager iOS Data Eraser iOS Data Recovery Photo Enhancer Ai Enhancer Ai YouTube Download Online Music Recorder

Copyright © 2023 Panfone Inc. Všechna práva vyhrazena.

Jak vyčistit (app) mezipaměť k uvolnění iPhone 14/13/11/11/xs/xr/x/8/7

Chcete vědět, jak vyčistit mezipaměť iPhone a uvolnit úložiště iPhone? Tento příspěvek vám poskytuje čtyři metody pro odstranění mezipaměti Safari a mezipaměti aplikací na iPhone. Můžete také získat rychlý způsob, jak používat čistič mezipaměti pro iPhone k otírání.

Přestože je iPhone na vrcholu seznamu, pokud jde o telefony, které jsou nejpříjemnější a snadno použitelné, může to být pomalé, protože jej používáme v našem každodenním životě. Je to proto, že s aplikacemi běžícími na vašem iPhone se ve vašem iPhonu hromadí mnoho mezipaměti, souborů cookie, dočasných souborů, konzumují úložiště iPhone a vypouští baterii pro iPhone iPhone baterii.

Proto, aby se zlepšila výkon a výdrž baterie vašeho iPhone, je nutné vyčistit mezipaměť na iPhone.

Jak vyčistit mezipaměť iPhone? V následujícím článku jsme prozkoumali 4 způsoby, jak vyčistit mezipaměť aplikací nebo safari mezipaměť na iPhone 14/11/11/xr/x/8/7/7/4. Pokračujte ve čtení a nalezení metody, která vám vyhovuje.

Část 1. Nejjednodušší způsob, jak trvale vyčistit mezipaměť iPhone

Prvním způsobem je nejjednodušší způsob, jak vyčistit veškerou mezipaměť a historii na vašem iPhone, což vám vždy pomůže vymazat všechny stopy na iPhone, a nikdo nemůže obnovit mezipaměti ani pomocí softwaru pro obnovení dat.

Za tímto účelem budete potřebovat spolehlivou gumu iPhone. Zde můžete zvážit čistič iPhone s nejvyšším hodnocením.

Vymaže všechno na vašem iPhone a opět z něj dělá nový. Jsem si jist, že získáte nejúžasnější zážitek, jako když jste to dostali poprvé.

 • Pomůže vám snadno zbavit se mezipaměti a dočasných souborů, které zpomalují vaše zařízení.
 • Vyčistěte iPhone, zprávy, fotografie, velké mediální soubory, mezipaměť, historie prohlížení atd.
 • Vymažte aplikace pro uložení místa a posílení iPhone.
 • Trvale smažte data iPhone, 100% nevrátitelné.
 • Kompatibilní s iPhone 14, 13, 12, 11, XS, XR, X, 8, 7, 6, 5 atd.

Poznámka: Než tento program použijete, nejprve zálohujte svůj iPhone.

Po stažení tohoto softwaru jej nainstalujte a okamžitě spusťte. Mezitím připojte svůj iPhone k počítači s kabelem USB.

Na hlavním rozhraní klikněte na tlačítko rychlého skenování a program začne skenovat prostor pro vyčištění iPhone pro čištění.

Jakmile proces skenování skončí, zjistíte, že existují čtyři možnosti, jak vám umožnit vyčistit iPhone, včetně vymazání nevyžádaných souborů, vymazat aplikace, vymazat velké soubory a vyčistit fotografie. Chcete.li vyčistit mezipaměť na vašem iPhone, otevřete možnost Marase Junk Files a stiskněte na tlačítko Erase a dále zobrazte nevyžádané soubory na vašem iPhone.

Poté se dostanete do nového okna, kde si můžete prohlédnout nevyžádané soubory, jako je mezipaměť Photo, mezipaměť iTunes, nevyžádané bpm, další nevyžádané nebo logné soubory. Vyberte soubory, které chcete vyčistit, a poté stiskněte tlačítko pro vymazání a spusťte mazání mezipaměti na vašem iPhone.

Část 2. Jak vyčistit mezipaměť Safari na iPhone

Jako výchozí webový prohlížeč na zařízeních Apple je Safari jednou z nejčastěji používaných aplikací, takže má nejvíce mezipaměti ve srovnání s jinými aplikacemi ve srovnání s jinými aplikacemi. Chcete.li vyčistit mezipaměť Safari na iPhone, můžete sledovat níže uvedené kroky.

Ve spodní části zobrazíte možnost jasné historie a webových dat. Klepněte na tuto možnost, ale nejen vymaže mezipaměť, ale také cookies, historie procházení, hesla a další data v Safari.

Poznámka: Tímto způsobem z vašich očí zmizí pouze historie a mezipaměť Safari a další je mohli snadno obnovit pomocí softwaru pro obnovení dat pro iPhone iPhone iPhone.

Část 3. Jak vyčistit mezipaměť aplikací na iPhone

Obecně lze mezipaměť a soubory cookie uložené jinými aplikacemi vyčistit pomocí dvou metod. V některých aplikacích najdete možnost vyčistit mezipaměť a data nebo použít možnost „Využití“ v nastavení, abyste zcela vymazali mezipaměť aplikací.

Vymažte mezipaměť pro iPhone na aplikacích iPhone z nastavení aplikace

Mnoho instalačních aplikací třetích stran na iPhone je navrženo s vestavěnými možnostmi clearingu mezipaměti, což usnadňuje odstranění nevyžádaných souborů. Vezměte jako příklad, postupujte podle níže uvedených kroků a odstraňte mezipaměť aplikace.

Klepnutím na prohlížeč zadejte stránku Nastavení prohlížeče, zvolte vymazat data. Nyní se vám podařilo vymazat mezipaměť iPhone a cookie prostřednictvím aplikace.

Podle podobné metody můžete vyčistit mezipaměť z jiných aplikací, pokud poskytují takové možnosti. U jiných aplikací, které nemají možnost, se můžete rozhodnout vykládat nebo odinstalovat aplikaci v „Nastavení“, abyste úplně vyčistili mezipaměť aplikací.

Vymažte mezipaměť aplikací na iPhone přeinstalováním aplikace

Abychom vám pomohli lépe spravovat aplikace a vymazat mezipaměť aplikací na iPhone, Apple poskytl aktualizované nastavení úložiště pro iPhone (dříve nazývané úložiště iCloud Usage) v iOS 16/15/14/12/1111. Níže uvedete kroky:

Otevřete svůj iPhone, přejděte na Nastavení Obecné úložiště iPhone.

Vyberte aplikaci, která je dodávána s příliš velkým množstvím mezipaměti, poté uvidíte dvě možnosti: „Aplikace Offload“ a „Odstranit aplikaci“. Pokud nechcete aplikaci znovu používat, můžete klepnutím na aplikaci Ofload uložit dokument a data po uvolnění úložiště. V opačném případě klepněte na Odstranit aplikaci a poté se vydejte do obchodu s aplikacemi a opětovně ji stáhněte.

Po opětovné instalaci aplikace najdete veškerou mezipaměť v této aplikaci vymazána. Ale jak vidíte, obě výše uvedené metody jsou docela neefektivní. Pokud chcete vyčistit mezipaměť na všech aplikacích iPhone, možná budete potřebovat řešení all-in-one.

Část 4. Jak vyčistit mezipaměť RAM na iPhone

Kromě mezipaměti, kterou můžete zkontrolovat na svém iPhone, existují mezipaměť, která není pro vaše oko viditelná, a mezipaměť systému, mezipaměť RAM je.

Čištění mezipaměti RAM iPhone může efektivně uvolnit prostor a zrychlit zařízení.

Pro zařízení iPhone 7 a starší:

Položte tlačítko spánku/probuzení, když se objeví sklouznutí k vypnutí, uvolněte tlačítko spánku/probuzení podržte tlačítko Domů.

Po několika sekundách bude vaše obrazovka spuštěna a poté se vrátí na domovskou obrazovku, což znamená.

iPhone iPad: Jak vyčistit mezipaměť, historii a cookies

Netrvá dlouho, než se mezipaměti vyplní iOS. Od výchozího prohlížeče Safari po aplikace třetích stran sledujte, jak vyčistit mezipaměť, historii a soubory cookie na iPhone a iPad.

Zatímco vyčištění mezipaměti v safari je rychlá a snadná s jedním pádem, tento proces se může lišit u aplikací třetích stran. Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit mezipaměť v Safari na iPhone a iPad a poté se zabývat dalšími aplikacemi.

Máme také průchod ohledně vymazání mezipaměti, historie a cookies na Mac, zkontrolujte to zde.

Jak vyčistit mezipaměť na iPhone iPad v Safari a dalších aplikacích

Safari

 • Otevřené nastavení
 • Swist dolů a klepněte Safari
 • Znovu přejeďte dolů a klepněte Jasná historie a data webových stránek, Potvrďte klepnutím znovu
 • Pokud byste chtěli vyčistit data z jednotlivých webových stránek bez vymazání celé mezipaměti Safari, na samém dolní části nastavení Safari vyberte pokročilé úpravy dat na webových stránkách (nebo přejetím zprava doleva pro odstranění jednotlivých položek).

Mějte na paměti, že data webových stránek smazaná z iPhone nebo iPadu budou odstraněna z vašich dalších zařízení Apple přihlášených ke stejnému účtu iCloud, pokud se synchronizují s Safari.

Vymazat mezipaměť na iPhone pro aplikace třetích stran

 • Vymazání mezipaměti aplikací třetích stran se liší od vývojáře k vývojáři. Někteří jako Slack nabízejí možnost v předvolbách aplikace v nastavení iOS, zatímco jiní. Podívejte se na nastavení vašich aplikací a podívejte se na vaše možnosti (název aplikace Nastavení aplikace).
 • U aplikací, které neposkytují tlačítko pro jasnou mezipaměť, odstranění aplikace a přeinstalování je další možností.

Vždy se můžete podívat Nastavení Obecné úložiště pro iPhone Chcete-li upřednostnit, které aplikace třetích stran se budete chtít nejprve zabývat.

Děkujeme za přečtení našeho průvodce o tom, jak vyčistit mezipaměť na iPhone a iPad!

Přečtěte si více 9to5Mac tutoriály:

Nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti v roce 2023 (pouze zabezpečená aplikace)

Promluvte si s konzultantem

Zajímalo by vás, proč váš telefon neustále visí ukazuje oznámení o „úložišti plné“?

Je to fáze, kdy váš telefon vyžaduje čištění.

Nebojte se, pokud vás zajímá, která aplikace je nejlepší z nespočetných nejlepších aplikací pro čištění mezipaměti. Pojďme tedy mluvit o nejlepších aplikacích pro čištění mezipaměti v roce 2023, které vám mohou pomoci přinést to nejlepší z paměti telefonu.

Proto jsou chvíle, kdy používáte aplikaci. Už jste někdy pozorovali několik procesů na pozadí běžící na vašem zařízení?

Pokud ano, musíte vědět, jak nebezpeční mohou být. Z tohoto důvodu je nezbytné mít aplikace, které mohou udržovat čisté zařízení, aby bylo zajištěno hladké fungování.

Takže, bez dalšího povyku, pojďme se do tohoto blogu ponořit a naučit se nejlepší aplikace pro čisticí prostředky na mezipaměť na trhu, které mohou vyčistit váš telefon bez poškození dat.

Jaké jsou nejlepší aplikace čističe mezipaměti?

Nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti jsou softwarové nástroje pro mobilní zařízení a počítače, které pomáhají uživatelům při zúčtování dat uložených v oblasti mezipaměti uložených v zařízení, která mají být v budoucnu rychle přístupná. Příklady těchto dat jsou dočasné soubory, obrázky a data webových stránek.

Vymazání dat mezipaměti může pomoci uvolnit úložný prostor zařízení a zlepšit výkon odstraněním zbytečných souborů. Nejlepší čistič mezipaměti Android může také provádět další úklidové úkoly, jako je odstranění nežádoucích aplikací, vyčištění historie prohlížení a správa velkých souborů.

Jak fungují nejlepší aplikace pro čistič mezipaměti?

Nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti fungují odstraněním dočasných souborů a dat, které aplikace a systém ukládají na paměti zařízení.

Tyto soubory mezipaměti mohou zabírat hodně prostoru a zpomalit výkon zařízení v průběhu času. Aplikace pro čištění mezipaměti Prohledejte paměť zařízení pro tyto soubory a identifikujte je, umožňují uživateli smazat je a uvolnit prostor.

Kromě toho některé z nejlepších čističů mezipaměti pro Android mohou odstranit další typy souborů, jako jsou soubory protokolu, dočasné soubory a duplicitní soubory, které mohou pomoci zlepšit výkon zařízení.

Seznam nejlepších aplikací čističe mezipaměti v roce 2023

Tabulka, o které můžete být svědky níže, pokrývala některé z nejlepších aplikací pro čisticí prostředky mezipaměti v roce 2023, které můžete použít bez přemýšlel o invazi dat.

Nejlepší aplikace pro čištění mezipamětiNorton Clean, odstranění nezdravéhoOptimalizátor DroidSoubory od GoogleCcleaner: Čistič mezipaměti, posilovač telefonu, optimalizátorAll-in-One Toolbox: Čistič, posilovač rychlostiSD MID. nástroj pro čištění systémuAVG čističČistý pánAvast Cleanup BoostJeden posilovač: Antivirový čistič
Dostupná platforma
Android
Android
Android | ios
Android
Android
Android
Android
Android | ios
Android | ios
Android | ios
řešení, vymazání, mezipaměti, iphone, ipad, čistič

Nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti v roce 2023 (pouze zabezpečená aplikace)

Nejočekávanější okamžik přišel! V roce 2023 jsme se snažili co nejlépe sestavit nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti, které jsou nejbezpečnější kompatibilní s mobilními telefony.

Takže si odpočiňte, pokud máte myšlenky, pokud jsou v bezpečí nebo ne. Všechny tyto aplikace jsou vysoce doporučeny kvůli jejich bezpečnosti a soucitu.

Norton Clean, odstranění nezdravého

Norton Clean je neuvěřitelně navržená mobilní aplikace, známá také jako nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti, protože pomáhá uživatelům při mazání zbytečných souborů z jejich smartphonu, aby uvolnily úložný prostor, včetně dočasných souborů a dat v mezipaměti.

Má také nástroje pro správu programů a stanovení limitů uživatelských dat. Norton, nejlepší čistič mezipaměti pro Android, který se specializuje na vytváření softwaru pro zabezpečení a optimalizaci pro PC a mobilní zařízení, je firmou za aplikací.

Optimalizátor Droid

S pomocí optimalizace a čištění systému se App App App Droid Optimizer usiluje o zvýšení rychlosti a výkonu zařízení.

Optimalizátor Droid je jednou z nejlepších aplikací pro čištění mezipaměti, které spravují systémové nastavení a zdroje, odstraňují zbytečné soubory a uzavírají programy na pozadí.

V některých verzích má čistič mezipaměti Droid Optimizer Android další funkce, jako je zlepšená zabezpečení a optimalizace baterie.

Funkce

 • Čistič nevyžádané soubory
 • Optimalizátor paměti
 • Šetřič baterie
 • Správce aplikací
 • Chladič CPU
 • Optimalizátor sítě
 • Locker aplikací
 • Posilovač her

Soubory od Google

Soubory od společnosti Google je aplikace pro správu souborů vyvinutá společností Google. Mnoho uživatelů se také používá jako aplikace pro čištění mezipaměti telefonu. Uživatelé mohou rychle najít, distribuovat a spravovat soubory uložené na svých zařízeních.

Hledání souborů, čištění úložiště a sdílení souborů prostřednictvím Bluetooth nebo QR kódu jsou jen několik možností nabízených programem.

Může být použit k zálohování souborů do cloudu a má integrovaný prohlížeč souborů. Soubory aplikace pro čisticí prostředky na mezipaměť telefonů od společnosti Google si můžete stáhnout z obchodu Google Play.

Funkce

 • Procházení a vyhledávání souborů
 • Čištění skladování
 • Sdílení souborů
 • Bezpečně sdílet soubory
 • Záložní soubory
 • Komprese souboru
 • Šifrování souboru
 • Správa souborů
 • Offline přístup
 • Návrhy

Ccleaner: Čistič mezipaměti, posilovač telefonu, optimalizátor

Ccleaner je čistič souboru pro Android, který se používá k čištění a optimalizaci počítačových systémů. Dočasné soubory, soubory cookie a historie internetu jsou jen několik příkladů nežádoucích nastavení a souborů, které lze odstranit z počítače.

Lze jej také použít k urychlení provozu počítače, zvýšení výkonu a vyčištění místa na pevném disku. Odstranění nevyužitých souborů a optimalizace nastavení telefonu může také zvýšit účinnost mobilního zařízení.

Funkce

 • Čištění mezipaměti
 • Telefonní posilovač
 • Optimalizátor
 • Odinstaller
 • Soukromí
 • Bezpečnostní
 • Čistič souborů pro Android
 • Plánovač
 • Přizpůsobitelné čištění

All-in-One Toolbox: Čistič, posilovač rychlosti

Mobilní aplikace s názvem All-in-One Toolbox: Cleaner, Speed ​​Booster je nejlepší aplikace pro vyčištění mezipaměti na Androidu, která je vytvořena pro optimalizaci a čištění zařízení Android.

Má několik nástrojů, včetně správce aplikací, posilovače rychlosti, spořiče baterií a čištění odpadků.

Nejlepší aplikace pro vyčištění mezipaměti na cíli Toolboxu All-In-One Android je zvýšit výkon zařízení vyčištěním dalších souborů a úpravou preferencí systému.

Funkce

 • Čistič nevyžádané soubory
 • Posilovač paměti
 • Start-up manager
 • Správce aplikací
 • Posilovač her
 • Zabiják úkolu
 • Šetřič baterie
 • Chladič CPU
 • Průzkumník souborů
 • Zabezpečení Wi-Fi
 • Zámek aplikace
 • Blokátor volání
 • Antivirus

SD MID. nástroj pro čištění systému

SD Maid je nejlepší aplikace pro čistič mezipaměti pro smartphony Android, která čistí systém. Účelem je pomáhat uživatelům při odstraňování úložiště na jejich zařízeních lokalizací a odstraněním nepotřebných dat, včetně zastaralých záloh, zbytkových souborů z odinstalovaných programů a dalších nevyžádaných.

Mezi další funkce zvyšující výkonnost například například ovládání spuštěných aplikací, vyprazdňování mezipaměti systému a odstranění duplicitních souborů.

Je také dodáván se správcem aplikací pro správu nainstalovaných aplikací na zařízení. Tyto neuvěřitelné funkce tedy učinily z této aplikace jednou z nejlepších aplikací pro čisticí prostředky pro Android.

Funkce

 • Čistič
 • Řízení aplikací
 • Čistič systému
 • Databáze
 • Zjištění mrtvoly
 • Analyzátor úložiště
 • Plánovač
 • Badatel
 • Terminál
 • Access Root

AVG čistič

AVG Cleaner je nejlepší čistič mezipaměti pro Android, který uživatelům umožňuje zlepšit účinnost jejich zařízení odstraněním dalších souborů a uvolnění úložiště. Navíc může pomoci gadgetu běžet rychleji a mít delší výdrž baterie.

Nejlepší aplikace pro čistič mezipaměti Android AVG má funkce včetně spořiče baterie, optimalizátoru paměti a zametači. Kromě toho může být použit k řízení aplikací a monitorování používání dat. Zařízení Android i iOS to mohou použít.

Funkce

 • Nežádací čistič
 • Optimalizátor paměti
 • Šetřič baterie
 • Správce aplikací
 • Využití dat
 • Automatické čištění
 • Duplicitní odstraňovač souborů
 • Průzkumník souborů
 • Systémové informace
 • Podpora více jazyků

Avast Clean-up Boost

Aplikace Android Cache Cleaner s názvem Avast Clean-up Boost byla vytvořena společností Security Software Business Avast. Aplikace pomáhá uživatelům při čištění a optimalizaci jejich mobilních telefonů a tabletů.

Může vyčistit odpadky, dočasné a mezipaměti, optimalizovat životnost baterie a zavřít aplikace na pozadí, aby se urychlil výkon zařízení.

Má také funkci, která uvolňuje úložný prostor. Proto, pokud hledáte nejlepší aplikaci pro čisticí prostředky pro mezipaměť pro Android, musíte si vybrat tuto aplikaci.

Funkce

Avast software 0.99. 59.99 za položku

Čistý pán

Clean Master je čistič automobilové mezipaměti pro mobilní aplikace pro Android určený k čištění a optimalizaci výkonu chytrých telefonů a tabletů. Obvykle zahrnuje čištění nevyžádaných souborů, zvýšení paměti a antivirové skenování.

Clean Master je jedním z nádherných čističů automobilové mezipaměti pro aplikaci pro Android, kterou lze také použít k odinstalaci nežádoucích aplikací a přesunutí aplikací na SD kartu, aby se uvolnila interní úložiště. Je to populární aplikace na platformě Android.

Funkce

 • Čištění nevyžádaných souborů
 • Zvyšování paměti
 • Antivirová ochrana
 • Správa aplikací:
 • Šetřič baterie
 • AppleC
 • Sociální čisté
 • Zvýšení hry
 • Chladič CPU

Jeden posilovač: Antivirový čistič

Jeden posilovač: Antivirový čistič je nejlepším čističem pro Android Security and Optimization Apps pro mobilní telefony. Účelem je pomáhat uživatelům při optimalizaci výkonu jejich mobilních zařízení odstraněním zbytečných souborů a optimalizací nastavení systému.

Má také antivirovou funkci, která může pomoci chránit zařízení před malwarem a dalšími bezpečnostními hrozbami. Nejlepší čistič pro Android One Booster je k dispozici ke stažení z obchodu Google Play.

řešení, vymazání, mezipaměti, iphone, ipad, čistič

Funkce

 • Čistič nevyžádané soubory
 • Optimalizátor paměti
 • Antivirová ochrana
 • Šetřič baterie
 • Správce aplikací
 • Chladič CPU
 • Ochrana soukromí
 • Optimalizátor sítě

Je to všechno?

Pokud vás zajímá, bylo to všechno? Pak se dozvíte více o nejlepším čističi mezipaměti zdarma pro Android iOS s námi. Takže to bylo ono.

Doufáme, že se vám tento blog líbil a nyní máte v roce 2023 neuvěřitelné/ nejlepší aplikace pro čištění mezipaměti, které lze bezpečně používat. Musíte však vědět, že všechny tyto aplikace byly navrženy vysoce kvalifikovaným kvalifikovaným týmem vývojářů.

Navíc, pokud chcete vytvořit nejlepší čistič mezipaměti zdarma pro Android IOS, musíte se spojit s naším týmem. Nepusťte se touto příležitostí a spojte se s námi, abyste byli svědky toho, aby se vaše sny splnily do reality. Pospěš si!

Často kladené otázky

Kolik stojí vytvoření nejlepší aplikace pro vymazání mezipaměti?

Pokud jde o budování nejlepší aplikace pro vymazání mezipaměti, musíte vědět, že nalezení přesných nákladů na vytváření aplikace pro vytvoření nejlepších aplikací čističe mezipaměti je náročné. Náklady na vytvoření nejlepších aplikací pro čištění mezipaměti se pohybují od 20 000 do 50 000. Rozdíl v ceně vzniká v důsledku několika ovlivňujících faktorů, včetně složitosti aplikací, funkcí, hodin vývoje, nákladů vývojáře a mnoha dalších.

Kde je uložena mezipaměť?

Data mezipaměti jsou obvykle uložena ve vysokorychlostních zařízeních, včetně RAM (paměť s náhodným přístupem) a lze je také použít ve spojení se softwarovou aplikací. Primární funkcí mezipaměti je zlepšit účinnost obnovy dat snížením požadavku na získání delší paměťové vrstvy pod.

Odstraňování mezipaměti odstraní data?

Vyčištění mezipaměti je k dispozici téměř na všech zařízeních. Nejnovější data jsou přidána a jsou eliminovány staré detaily. Výše uvedený program zaručuje, že vaše zařízení není přetíženo úložištěm a nedokáže zvládnout nic nového.

Jak vytvořit nejlepší aplikaci pro čistič telefon Android?

Pokud chcete vytvořit nejlepší aplikaci pro čistič telefon Android, musíte pokračovat a přečíst si krok za krokem k vytvoření nejlepších aplikací pro čisticí prostředky mezipaměti.

 • Definuje obchodní cíle
 • Výzkum konkurence na trhu
 • Rozhodněte se o funkcích Tech Stack
 • Najměte oddané vývojáře
 • Vývojová fáze
 • Testování spuštění
| Denial of responsibility | Contacts |RSS