4 Nejlepší způsoby, jak screening zrcadla z iPhone do TV Samsung. Screen Zrcadlovací iPhone

Nejlepší způsoby, jak screening zrcadla z iPhone do TV Samsung

„Můžete promítat zrcadlo z iPhone do Smart TV Samsung?„Je to otázka, která vás dostala na této stránce? Dorazili jste do správného cíle. Odpověď je, že můžete skrýt zrcadlo z iPhone do Smart TV Samsung čtyřmi různými způsoby. Pojďme je zkontrolovat v tomto článku.

Všechny metody vám umožňují odrážet váš iPhone do Samsung TV zdarma a bez použití Apple TV. V první metodě se celá obrazovka vašeho iPhone zobrazí v televizi, zatímco druhá metoda vrhá pouze video nebo fotografii do televize. Třetí metoda používá aplikaci třetí strany. První tři metody fungují bezdrátově, zatímco čtyři metoda vám umožňuje zrcadlit iPhone do televizoru pomocí drátu. Pojďme začít.

Metoda 1: Použití zrcadlení obrazovky na iPhone

IPhone můžete připojit k Smart TV Samsung pomocí nativní metody funkce Airplay v zařízeních iOS. Jedinou nevýhodou je, že pouze nedávné modely společnosti Samsung TV Support Airplay. To znamená, že pokud máte televizi Samsung vyrobenou v roce 2018 a vyšší, měli byste být schopni streamovat iPhone do TV Samsung bez jakékoli třetí strany aplikace.

Chcete.li však promítat zrcadlení iPhone na televizi, musíte nejprve povolit Airplay na televizi Samsung. Takže jsme rozdělili kroky do dvou sekcí. povolit airplay v televizi a obrazovce Mirror iPhone to TV.

Jak povolit Airplay na Smart TV Samsung

Krok 1: Otevřete nastavení na vaší Smart TV Samsung. Můžete buď stisknout tlačítko Nastavení na televizi, nebo vybrat možnost Nastavení z domovské obrazovky televize.

Krok 2: Přejděte na General následovat nastavení Apple Airplay.

Krok 3: Vyberte Airplay a vyberte si. Pokud je to již zapnuto, přejděte do další sekce.

Jak zrcadlit obrazovku z iPhone do TV Samsung

Po povolení Airplay v televizi postupujte podle těchto kroků a zrcadlíte iPhone do TV Samsung:

Poznámka: Pro zrcadlení obrazovky do práce zajistěte, aby váš iPhone a TV Samsung byly připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Krok 1: Otevřete kontrolní centrum na vašem iPhone nebo iPad.

Krok 2: Klepněte na zrcadlovou kartu (dvě obdélníkové boxy) mezi kartami orientace a jasu.

Krok 3: Vyberte svou Smart TV Samsung ze seznamu dostupných zařízení.

Krok 4: Zadejte kód zobrazený ve vašem televizoru do iPhone a připojte je dva.

Tip: Pokud nechcete pokaždé zadat kód, přejděte do nastavení TV Samsung Obecné airplay vyžadovat kód. Vyberte pouze poprvé.

A je to. Úspěšně jste zahájili zrcadlení obrazovky z iPhone do TV Samsung. V televizi uvidíte celou obrazovku iPhone. Všechno, co děláte na vašem iPhone, se zobrazí v televizi.

Metoda 2: Použití Airplay v jednotlivých aplikacích

Pokud chcete přehrávat pouze video nebo zobrazit fotografie z vašeho iPhone do TV Samsung bez zrcadlení celé obrazovky, můžete použít funkci Airplay uvnitř podporovaných aplikací.

Postupujte podle těchto kroků a odevzdáte nebo airplay z iPhone do TV Samsung:

Krok 1: Otevřete aplikaci, která podporuje obsazení. Například YouTube, fotografie Google, fotografie Apple atd. V tomto tutoriálu vezmeme příklad YouTube.

Krok 2: Otevřete video, které chcete obsadit do TV Samsung.

Krok 3: Klepněte na ikonu obsazení v horní části videa a ze seznamu vyberte televizor Samsung. Video se okamžitě začne hrát na televizi. Video můžete ovládat jak pomocí televizního dálkového ovladače, tak iPhone.

Krok 4: U některých aplikací, jako je aplikace Apple Photos App, najdete možnost Airplay skrytou uvnitř ikony sdílení. Klepněte tedy na ikonu sdílení v aplikaci a vyberte Airplay ze Share listu. Vyberte svou televizi Samsung.

Metoda 3: Screen Zrcadlování iPhone do TV Samsung pomocí aplikace třetích stran

Pokud výše uvedené metody nefungují, můžete použít aplikace třetích stran, které podporují DLNA (Digital Living Network Alliance) k zrcadlení iPhone do Samsung TV. Postupujte podle těchto kroků pro to samé:

Krok 1: Nainstalujte aplikaci pro obsazení webového videa na váš iPhone a Samsung TV.

Krok 2: Otevřete aplikaci na vašem iPhone. Udělejte jakékoli povolení, pokud se zeptáte a ujistěte se, že vaše televizor Samsung a iPhone jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Krok 3: Klepněte na ikonu tří barů v levém horním rohu a vyberte soubory telefonu.

Krok 4: Klepněte na ikonu složky nahoře a vyberte soubor, který chcete zobrazit v televizi.

Krok 5: Klepněte na připojení a vyberte televizor Samsung ze seznamu. Váš soubor se okamžitě zobrazí ve vaší televizi.

Tip: Chcete.li se odpojit, klepněte na ikonu obsazení nahoře a vyberte odpojení odpojení

Metoda 4: Mirror iPhone to Samsung TV s digitálním adaptérem AV

Pokud vaše Smart TV Samsung nepodporuje Airplay, můžete použít oficiální adaptér Lightning Digital AV z Apple k zrcadlení vašeho iPhone do televize. Vezměte prosím na vědomí, že toto zařízení budete muset zakoupit odděleně od Apple. Budete také potřebovat kabel HDMI.

Postupujte podle těchto kroků a zrcadlíte iPhone do TV Samsung pomocí digitálního adaptéru Lightning Digital AV:

Krok 1: Připojte kabel adaptéru Lightning Digital AV do nabíjecího portu vašeho iPhone.

Krok 2: Připojte jeden konec kabelu HDMI do kabelu adaptéru Lightning Digital AV a druhý konec do portu HDMI v televizi Samsung.

Krok 3: Změňte zdroj televizoru na port HDMI, kde jste připojili kabel HDMI v kroku 2. A je to. Obrazovka vašeho iPhone se okamžitě zobrazí v televizi. Cokoli děláte na telefonu, bude zrcadlit v televizi.

Tip: Port vedle portu HDMI v adaptéru Lightning vám umožňuje nabíjet iPhone.

Časté časté dotazy o obrazovce zrcadlení iPhone do TV Samsung

Otevřete ovládací centrum a klepněte na zrcadlovou kartu obrazovky. Poté klepnutím na Stop Mirroring přestaňte ukázat celou obrazovku vašeho iPhone v televizi.

Otevřete aplikaci, ze které streamujete do televize. Klepněte na ikonu Airplay nebo obsazení nahoře a vyberte Odpojte nebo vypněte Airplay na základě dostupné možnosti. Podívejte se na další způsoby vypnutí airplay na iPhone.

Pokud nemůžete odrážet svůj iPhone do televize, začněte restartováním telefonu i televize. Dále se ujistěte, že jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi a Wi-Fi Band (2.5 nebo 5 GHz). Zkontrolujte také, zda váš televizor podporuje airplay nebo ne.

Můžete promítnout svůj iPhone na ohnivou televizní tyčinku pomocí stejných dvou uvedených metod výše uvedených. Musíte však povolit zrcadlení obrazovky na Fire TV tím, že přejdete do televizního nastavení Zobrazit zvuk. Zapněte zrcadlení zobrazení zobrazení.

Zrcadlí iPhone na televizi

Takto můžete obsadit iPhone do TV Samsung bez dalšího vybavení. Kromě toho, stejně jako můžete streamovat iPhone do TV Samsung, můžete také zrcadlit telefon Samsung do TV Samsung. Také vědět, co je chytrý pohled na Samsung a jak jej použít k obsazení do televize.

Poslední aktualizace dne 15. března 2023

Výše uvedený článek může obsahovat přidružené odkazy, které pomáhají podporovat hlavní techniku. Neovlivňuje to však naši redakční integritu. Obsah zůstává nezaujatý a autentický.

Nejlepší aplikace pro zrcadlení obrazovky pro iPhone (testováno na streamování) 2023

Jako spolupracovník Amazon vyděláváme z kvalifikovaných nákupů provedených na našem webu. Pokud provedete nákup prostřednictvím odkazů z tohoto webu, můžeme získat malý podíl na prodeji od Amazonu a dalších podobných affiliate programů. Další podrobnosti si můžete přečíst naše úplné právní informace.

Hledáte nejlepší aplikaci pro zrcadlo obrazovky pro váš iPhone? Ať už chcete sdílet obsah, ukázat prezentaci, nebo si jen užít nějaké média s přáteli, mít správnou aplikaci pro tuto práci je zásadní.

Naštěstí je k dispozici mnoho aplikací. placené i zdarma zrcadlení možností APPP pro iPhone.

Viz také: Top 10 alternativ Display DUET. jedná se o aplikace, které také odrážejí zařízení iOS, která se používá hlavně pro iPhone nebo iPad do MacBook nebo Windows Mirroring/Casting.

Aplikace v tomto příspěvku otočí váš iPhone a dokonce i další zařízení iOS v osobním dálkovém ovládání, které zrcadlí vaši obrazovku na zařízení, jako jsou chytré televizory, přehrávače médií, počítače a další elektronika.

POZNÁMKA: Neexistují pouze aplikace, ale také různá fyzická zařízení, do kterých můžete odevzdat iPhone, abyste zrcadlili celou obrazovku, video nebo dokonce pouze webový prohlížeč. jako je Chromecast, streamování hráčů a další.

V tomto blogovém příspěvku budeme diskutovat o nejlepších možnostech bezplatných možností pro zrcadlení obrazovky vašeho iPhone, na obrazovce sdílení aplikací a zkontrolujeme různé typy aplikací pro sdílení obrazovky pro iPhony i iPady (protože oba běží na iOS, aplikace jsou stejné)

Které aplikace pro zrcadlení obrazovky pro iPad iPhone jsou zcela zdarma?

Pro uživatele iPhone a iPad je k dispozici celá řada aplikací zrcadlení obrazovky, a to jak zdarma, tak i placených. Tyto aplikace vám umožňují snadno obsadit obrazovku iPhone nebo iPad na jiné zařízení, jako je notebook nebo televize.

Nejlepší bezplatné aplikace pro obrazovky iPhone Screen Apps jsou:

Osobně jsem je testoval a potvrdil, že všichni pracují, většina z nich je bezproblémová a snadno použitelná.

Srovnání: bezplatné placené aplikace

 • Aplikace jako Airplay 2 nevyžadují stahování dalších aplikací, protože software je již předinstalován.
 • Funkce, jako je sdílení s více obrazovkami, obousměrná podpora zvuku, USB a bezdrátová připojení se liší mezi různými aplikacemi zrcadlení obrazovky.

Níže uvedená tabulka porovnává různé aplikace zrcadlení obrazovky pro iPhone, kategorizované podle funkcí, připojení a nákladů:

Název aplikace Zdarma nebo placené? 2-Way Audio webový prohlížeč Kabel Bezdrátový
Webové video Caster Volný, uvolnit Ano Ano
Google CAST APP Volný, uvolnit Ne Ano Ano Ano
Zrcadlení 360 Volný, uvolnit Ano Ano Ano Ano
Aplikace zrcadlení obrazovky Volný, uvolnit Ano Ne Ano Ano
Obsazení AirDroid Volný, uvolnit Ano Ano Ano Ano
Letecká hra Volný, uvolnit Ano Ano Ano
Pojďme se podívat Volný, uvolnit Ano Ne Ne Ano
 • Které aplikace pro zrcadlení obrazovky pro iPad iPhone jsou zcela zdarma?
 • Srovnání: bezplatné placené aplikace
 • 1. Webové video Caster: Nejlepší bezplatná aplikace pro sdílení iPhone
 • 2. Google CAST APP: Nejspolehlivější bezplatná zrcadlová aplikace pro iPhone
 • 3. Mirroring360: Nejlepší zrcadlová aplikace pro iPhone s dalšími funkcemi
 • 4. Aplikace zrcadlení obrazovky: Spolehlivá obrazovka zrcadlení pro iPhone do televize
 • 5. Obsazení AirDroid: Nejvíce pokročilé na zrcadlo na Android
 • 6. Air Play: Nejvširostrannější pro iPhone iPad do televize
 • 7. Pojďme si zobrazit: Nejlepší zrcadlení Windows Mac
 • Wondershare Mirrorgo
 • Reflektor 3
 • Apowermirror
 • Osamělá obrazovka
 • Anydesk
 • TeamViewer
 • Sdílejte zrcadlení svého iPhone pro školu, práci a schůzky
 • Získejte nejlepší zážitek z zrcadlení obrazovky přizpůsobením nastavení
 • Pro iPad fungují také zařízení pro zrcadlení horní obrazovky?
 • Existují nějaké další příslušenství potřebné k použití zrcadlení obrazovky pro iPhone?
 • Existují náklady spojené s používáním zrcadlení obrazovky na iPhone?
 • Můžete použít zrcadlení obrazovky a mobilní hry z iPhone do Roku nebo Roku TV?
 • Mohu nahrát svou obrazovku na roku?
 • Jak mohu promítat obsazení na více zařízení ROKU nebo ROKU zařízení s jedním iPhone?

Nejlepší aplikace pro zrcadlení obrazovky pro iPhone

Ukryt nejlepší bezplatné aplikace pro zrcadlení obrazovky vašeho iPhone. Testoval jsem a zkontroloval několik různých typů aplikací pro sdílení obrazovky pro iPhony a porovnal jsem mezi nimi různé funkce. Začněme!

Webové video Caster: Nejlepší bezplatná aplikace pro sdílení iPhone

Aplikace Caster Web Video je působivý nástroj, který vám umožňuje odrážet váš iPhone na jiná zařízení, jako jsou chytré televizory, streamovací zařízení a další.

S touto aplikací můžete sledovat videa, filmy, živé streamy a další na velké obrazovce, aniž byste museli kupovat další hardware. Navíc jej můžete také použít pro prohlížení internetu a sociálních médií, jako je a Instagram.

Z jejich příslušných obchodů můžete získat verze iOS i Android (iOS v Apple Store Android v obchodě Play). Pokud jej používáte na Roku, můžete vidět našeho průvodce, jak používat webové video Caster na Roku.

Jednou z velkých věcí na této aplikaci je to, že podporuje širokou škálu zařízení, ke kterým se může připojit. Od Chromecast po Apple TV4 nebo novější a dokonce i ohnivá televizní zařízení. Podporuje také Android TV, televizory Samsung s Tizen OS, LG televizory s WebOS nebo Netcast a Smart TVS.

Co je jedinečné, je to, že můžete také použít funkčnost DLNA pro streamování na většině ostatních připojených televizorů.

Osobně jsem testoval aplikaci webového videa Caster na několika různých typech zařízení a zjistil jsem, že je nejužitečnější díky jeho podpoře pro podtitul, ovládání zoomu a zvýšenou podporu přehrávání videa ve srovnání se standardním streamováním DLNA.

Celkově, pokud hledáte spolehlivou aplikaci, která vám umožní bezdrátově streamovat obsah na větší obrazovky, vřele doporučuji vyzkoušet aplikaci Web Video Caster. Ať už je to streamování obsahu přímo prostřednictvím vašeho prohlížeče nebo přehrávání videí uložených lokálně na vašem zařízení. tato úžasná aplikace má vše, co potřebujete, integrovanou do jednoho výkonného balíčku!

Google CAST APP: Nejspolehlivější bezplatná zrcadlová aplikace pro iPhone

Aplikace Google Cast App, také známá jako Google Home, vám umožňuje prověřit zrcadlení iPhone.

Musíte si stáhnout aplikaci Google Home a zaregistrujte se na nový domácí účet, abyste mohli používat Google Home s vaším iPhone.

Po dokončení nastavení můžete získat přístup k různým mediálním službám, jako jsou Netflix, Spotify, Hulu a další, z vašeho iPhone a přehrát je na jakékoli externí obrazovce pomocí zařízení Chromecast.

Chcete.li to provést, spusťte aplikaci Google Home, stiskněte ikonu médií, vyberte službu, kterou chcete přidat, propojte svůj účet a poté vyberte média, která chcete přehrát. Nakonec si vyberte Chromecast ze seznamu zařízení a začněte sledovat.

Mirroring360: Nejlepší zrcadlová aplikace pro iPhone s dalšími funkcemi

Mirroring360 je aplikace zrcadlení obrazovky, která můžete zobrazit iPad, iPhone nebo Mac Screen na externí displej. Aplikace je k dispozici pro počítače Windows i MAC a lze ji stáhnout z oficiálních webových stránek.

Je to funkce zrcadlení asistenční funkce snadno najde cílový počítač v prostředích s mnoha zařízeními a můžete se bez námahy připojit kliknutím na zkratku, skenováním QR kódu nebo klíčem v devítimístném čísle zobrazeném na přijímajícím počítači

Videa můžete streamovat, sdílet prezentace a zobrazit obsah v reálném čase s Mirroring360, ale jak zařízení, tak externí displej musí být připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Aplikace zrcadlení obrazovky: Spolehlivá obrazovka zrcadlení pro iPhone do televize

Aplikace zrcadlení obrazovky je pozoruhodný nástroj, který vám umožňuje obsadit nebo sdílet obrazovku iPhone v reálném čase přes Wi-Fi nebo 4G/5G. Aplikace také podporuje více operačních systémů včetně iOS, Android, Windows, Mac a Chromebook.

Nejen, že můžete sdílet celou obrazovku, včetně fotografií, videí, aplikací, her, webových stránek a dokumentů, ale také si užijte podporu displeje s vysokým rozlišením (HD).

Jednoduše si stáhněte aplikaci na svůj iPhone, připojte ji ke stejné síti Wi-Fi jako vaše televize a začněte zrcadlit obrazovku. Aplikaci můžete také ovládat z mobilního zařízení, což umožňuje změnit režim zobrazení, upravit rozlišení a ovládat hlasitost zvuku.

Celkově je aplikace zrcadlení obrazovky cenným nástrojem, který můžete použít k obsazení iPhone na externí displeje.

Obsazení AirDroid: Nejvíce pokročilé na zrcadlo na Android

Obsazení AirDroid je všestranný nástroj, který vám umožní zrcadlit obrazovku vašeho zařízení na jinou obrazovku. Ať už používáte zařízení Android nebo iOS, můžete snadno obsadit obrazovku do Windows nebo Mac počítač.

Jednoduše naskenujte QR kód nebo zadejte odlitkový kód, který vám aplikace, kterou je uvedena, k obsazení.

Obsazení AirDroid také podporuje zrcadlení obrazovky z jakéhokoli zařízení kompatibilního s Airplay, včetně iPhone, iPadů a Mac. Tato funkce umožňuje sdílet obsah z mobilního zařízení na větší obrazovku.

Jednou z jedinečných funkcí Airdroid Cast je jeho schopnost podporovat až pět zařízení, což je ideální pro online konference a skupinové prezentace.

Každý, kdo sleduje sdílení obrazovky, může spolu mluvit přímo díky obousměrné zvukové schopnosti, což usnadňuje diskusi a spolupráci v reálném čase.

Nakonec, s obsazením AirDroid, můžete také komunikovat s telefonem při obsazení jeho obrazovky, což vám umožní klepnout, kliknout, posouvat a zadat do telefonu, což z něj dělá komplexní řešení pro všechny potřeby obsazení obrazovky.

Air Play: Nejvširostrannější pro iPhone iPad do televize

Airplay je neuvěřitelně užitečná funkce, která uživatelům umožňuje streamovat video nebo zrcadlit obrazovku jejich iPhone, iPad nebo iPod Touch na jiná kompatibilní zařízení.

S Airplay mohou uživatelé snadno sdílet obsah ze svého zařízení s ostatními ve stejné místnosti. Díky tomu je ideální pro sledování filmů a televizních pořadů, hraní her a dalších.

Kromě toho lze Airplay použít k streamování zvuku z vašeho zařízení do kompatibilního systému reproduktorů nebo zvukového panelu.

Je důležité si uvědomit, že mnoho aplikací využívá technologii Airplay a to je již vestavěné pro váš iPhone. Například zařízení Roku mohou použít Airplay k využití obsazení a zrcadlení z aplikací pro iPhone, jako je webové video Caster, surfovat po internetu na Roku.

Používání airplay je jednoduché a jednoduché. Vše, co potřebujete, je zařízení Apple s nejnovější verzí iOS a kompatibilního přijímače, jako je Apple TV, Roku nebo Roku TV nebo reproduktor třetí strany.

Jakmile máte obě zařízení připojená ke stejné síti Wi-Fi, můžete použít ikonu AirPlay v ovládacím centru vašeho zařízení a vybrat, kde chcete streamovat obsah.

Pro přístup k nastavení Airplay můžete také použít řídicí centrum v počítači Mac.

Pojďme si zobrazit: Nejlepší zrcadlení Windows Mac

LetsView je uživatelsky přívětivá aplikace pro zrcadlení obrazovky. Umožňuje vám zrcadlit iPhone do vašeho Mac, včetně platforem, jako jsou Windows a Mobile Devices.

LetsView také nabízí mnoho funkcí, jako je schopnost pořizovat snímky obrazovky, nahrávat obrazovku telefonu a dokonce přidat poznámky na zrcadlovou obrazovku.

Jednoduše jej stáhněte do svého počítače Windows nebo Mac a na iPhone. Spusťte aplikaci na obou zařízení a ujistěte se, že zařízení je připojeno ke stejné síti Wi-Fi. Nyní vyberte počítač Mac nebo Windows z aplikace iPhone a začněte zrcadlit.

Celkově je LetsView výkonná aplikace se správou nejvyšší kvality a nástrojem pro sdílení vzdáleného obrazovky, který vám pomůže hladce zrcadlit váš iPhone na více zařízení.

Jak jsme testovali, zařadili naše nejlepší výběr aplikací pro iPhone

Abychom zařadili a testovali aplikace pro horní obrazovku pro Roku, věnovali jsme velkou pozornost zpětné vazbě uživatelů, hodnocení a provedli rozsáhlé testování na každé aplikaci jeden po druhém.

Pochopili jsme, že různé aplikace pro sdílení obrazovky pro iPhone fungují jinak, aby se odrážely na různá zařízení. Každá aplikace musela na své individuální požadavky na nastavení, takže to bylo při rozhodování o tom, které aplikace vytvoří náš seznam nejlepších tipů.

Zda byla aplikace zdarma nebo placená, byla také důležitým faktorem pro náš proces kontroly a také zvážit několik dalších funkcí, jako je obousměrný zvuk a bezdrátová schopnost.

Všechny tyto funkce jsme testovali v našem procesu kontroly a analyzovali jsme, jak budou fungovat konkrétně na zařízení Roku. Naší hlavní prioritou bylo nalezení těch aplikací, které by mohly poskytnout spolehlivý zážitek z streamování s kvalitním zvukem a videem a zároveň být kompatibilní s více typy zařízení.

Abychom zajistili spolehlivost, testovali jsme každou aplikaci na různých zařízeních a zároveň věnovali pozornost jakýmkoli technickým potížím, které se objevily, nebo přezkoumávání zákazníků ohledně jakýchkoli negativních zkušeností.

Nakonec jsme si mohli vybrat několik vysoce doporučených aplikací, které měly silné funkce na všech zařízeních a nabízely bezproblémové schopnosti streamování.

Co je to obrazovka zrcadlení pro iPhone?

Aplikace pro zrcadlení obrazovky pro iPhone je aplikace, která umožňuje uživatelům bezdrátově streamovat obsah z jejich iPhone, iPad, do jiného kompatibilního zařízení běžícího na iOS/

To umožňuje uživatelům sdílet média, jako jsou fotografie, videa a webový obsah (obvykle na větším displeji, jako je Smart TV Samsung nebo Vizio).

Důležité: Airplay je vestavěná funkce zařízení iOS, která využívá tuto technologii a lze ji použít k streamu zvuku a videa z vašeho zařízení na kompatibilní přijímač, jako je Apple TV, Roku nebo Roku TV nebo reproduktor třetí strany. Ve srovnání s Miracast, což je podobná funkce na jiném chytrém telefonu. iPhone to nevyužívá.

Aplikace zrcadlení obrazovky jsou jednoduché a jednoduché; Vše, co potřebujete, je zařízení Apple spuštěné nejnovější verzí iOS a kompatibilního přijímače připojeného ke stejné síti Wi-Fi.

Jakmile jsou obě zařízení připojena, můžete použít ikonu AirPlay v ovládacím centru vašeho zařízení a vybrat, kde chcete, aby váš obsah streamoval.

Alternativní aplikace pro zrcadlení obrazovky

Kromě aplikací uvedených v této recenzi existují aplikace zrcadlení obrazovky, které také dobře fungují. Jsou to Wondershare Mirrorgo, Reflektor 3, Apowermirror, LonelyScreen, Anydesk, TeamViewer. Ty byly testovány. Pojďme se do každého krátce ponořit, abychom vám poskytli představu o tom, jak fungují:

Wondershare Mirrorgo

Tato aplikace je navržena pro zařízení Android a iOS. Umožňuje uživatelům zrcadlit obrazovku zařízení do počítače nebo notebooku a také streamovat zvukový a video obsah ze zařízení.

Reflektor 3

Tato aplikace je navržena pro počítače Mac a Windows. Lze jej použít k zrcadlení obrazovky zařízení iOS do počítače a také streamovat zvukový a video obsah ze zařízení.

Apowermirror

Tato aplikace je navržena pro zařízení Android a iOS. Umožňuje uživatelům zrcadlit obrazovku zařízení do počítače nebo notebooku a také streamovat zvukový a video obsah ze zařízení.

Osamělá obrazovka

Tato aplikace je navržena pro počítače Mac a Windows. Lze jej použít k zrcadlení obrazovky zařízení iOS do počítače a také streamovat zvukový a video obsah ze zařízení.

Anydesk

Tato aplikace je navržena pro zařízení Android a iOS. Umožňuje uživatelům vzdáleně ovládat svá zařízení z jiného místa pomocí technologie zabezpečeného připojení společnosti AnyDesk.

TeamViewer

Tato aplikace je navržena pro zařízení Android a iOS. Umožňuje uživatelům přístup k jejich vzdáleným počítačům, převádět soubory mezi nimi, sdílet obrazovky, chat s

Krok za krokem: Jak můžete prověřit zrcadlení iPhone a iPad na jakékoli zařízení

Obrazovka zrcadlení iPhone na jiné zařízení na iOS 16 nebo novějším je velmi jednoduchý proces.

 • Nejprve musí být váš iPhone i zařízení, se kterým chcete sdílet obrazovku sdílet.
 • Po připojení můžete zahájit proces zrcadlení přejetím z horní části obrazovky iPhone a přístup k ovládacímu centru.
 • Poté můžete vybrat zrcadlení obrazovky do svého zařízení (inteligentní televizor, streamovací zařízení nebo Mac/Windows) ze seznamu dostupných zařízení.
 • Po jeho výběru bude obrazovka vašeho iPhonu zrcadlena na zvoleném zařízení.

Po povolení Airplay můžete také přistupovat k dalším možnostem, jako je například streamování nebo změnu připojení pouze pro zvuk nebo změnu připojení.

Sdílejte zrcadlení svého iPhone pro školu, práci a schůzky

Aplikace pro zrcadlo a obsazení pro iPhone poskytují rychlý a jednoduchý způsob, jak bezdrátově sdílet obsah z iPhonů nebo iPadů na větší obrazovky při setkání nebo spolupráci.

Je ideální pro školy a podniky, které musí být schopny rychle zobrazit obrazovky svého zařízení na externích displejích.

Většina zrcadlových aplikací má nastavení, které je jednoduché, takže uživatelé mohou své zařízení připojit v několika krocích. Jakmile bude připojen iPhone/iPad, bude veškerý jeho obsah zrcadlen na externím displeji v reálném čase, včetně kanálů a videohovorů.

Jak to funguje? Více zařízení může být propojeno dohromady, takže každý na schůzce nebo workshopu může sdílet svou obrazovku současně z různých iPhonů/iPadů.

Získejte nejlepší zážitek z zrcadlení obrazovky přizpůsobením nastavení

U většiny prémiových aplikací pro zrcadlení obrazovky pro iPhone iPine budete mít úplnou kontrolu nad podmínkami displeje, když je sdílíte s ostatními.

Například existují nastavení na pozadí, která vám poskytují možnost přizpůsobit barvu nebo vzor pro stěny obklopující váš hlavní zrcadlový displej.

Můžete také upravit preference mikrofonů tak, aby vás každý v místnosti mohl jasně slyšet zvuk ovládáním různých aspektů zvukového výstupu vašeho zařízení a také nastavením objemu a muty přímo z rozhraní reflektoru.

V případě potřeby, duální nastavení obrazovky umožňuje divákům na samostatných místech přijímat dvě různé verze toho, co se zobrazuje na obrazovce, zatímco anotační funkce umožňují divákům přidávat vizuální podněty do jakékoli scény, kterou sledují, jako je pořizování snímků, přidávání anotací a dalších.

Pro iPad fungují také zařízení pro zrcadlení horní obrazovky?

Ano, zařízení pro zrcadlení horní obrazovky budou také fungovat pro iPad. Je to proto, že iPhone i iPad běží na iOS, což je mobilní operační systém společnosti Apple a funguje stejným způsobem, se stejnou technologií.

Mnoho stejných aplikací a funkcí, které jsou k dispozici na iPhone, je také k dispozici také mnoho stejných aplikací a funkcí.

Navíc, protože obě zařízení jsou vytvářena Apple, jsou velmi podobná z hlediska hardwarových a softwarových schopností.

Existují nějaké další příslušenství potřebné k použití zrcadlení obrazovky pro iPhone?

Kromě zařízení, do kterého chcete zrcadlit, neexistují žádné další příslušenství k použití zrcadlení obrazovky. Výjimkou je zařízení Chromecast, které byste potřebovali k použití fyzického zařízení k připojení k vaší chytré televizi.

Jinak potřebujete iPhone nebo iPad a kompatibilní zařízení, které podporuje Airplay. Jakmile jsou dvě zařízení připojena, můžete začít zrcadlit obrazovku zařízení na externím displeji.

Existují náklady spojené s používáním zrcadlení obrazovky na iPhone?

Existují náklady spojené s používáním zrcadlení obrazovky? Zatímco většina aplikací pro iPhone je ke stažení zdarma, některé aplikace mají pokročilé funkce, které vyžadují poplatek před použitím.

Tyto funkce mohou zahrnovat prodloužený čas vysílání, podporu více zařízení nebo další funkce, jako je sdílení souborů nebo prezentace.

Kromě těchto nákladů musí mít zrcadlové zařízení také potřebný hardware pro podporu vybrané aplikace, aby mohla správně fungovat.

Můžete použít zrcadlení obrazovky a mobilní hry z iPhone do Roku nebo Roku TV?

Je možné používat nástroje zrcadlení obrazovky k hraní mobilních her z iPhone do Roku TV, ale zpoždění může být problém. Zrcadlení obrazovky bez zpoždění nebylo možné pro iOS do Roku kvůli rozdílům v hardwaru a softwaru mezi zařízeními, takže hraní je do značné míry vyloučeno. (Pokud nejste v pořádku se zpožděním 1-2 sekundy, nejzávažnější hráči to nebudou tolerovat.

AirPlay 2 byl zvýrazněn jako možný způsob, jak herní snímkem po frameni. A

Airplay byl také jediným způsobem, jak během našeho testování používat hry na televizi Roku. i když je důležité si uvědomit, že to nemusí nutně fungovat pro všechny hry a iPhony, protože to závisí na hře i na verzi iPhone, kterou máte. Pokud máte starší model iPhone, možná zjistíte, že některé hry nebudou fungovat správně nebo vůbec kvůli problémům s kompatibilitou.

Aby bylo možné použít zrcadlení obrazovky z mobilního telefonu (ať už jde o Android nebo iPhone), musí být obě zařízení připojena buď Wi-Fi nebo bezdrátovým připojením.

Jak již bylo zmíněno dříve (jakmile je připojeno), potřebují si vyměněny autentizační klíče. v podstatě dokazují, že mohou mezi sebou bezpečně mluvit. než začnete streamovat obsah z jednoho zařízení na obrazovku smartphonu druhého přes Airplay 2.

Používání AirPlay 2 nabízí vylepšené kvality zvuku/videa oproti tradičnímu Bluetooth, díky čemuž je ideální pro hraní mobilních her, které vyžadují rychlejší rychlosti a ostřejší vizuální efekty, než typické streamovací platformy mají tendenci nabízet.

Mohu nahrát svou obrazovku na roku?

Použití softwaru pro nahrávání obrazovky k zachycení obsahu na vašem přehrávači Roku nebo Roku TV je možné, ale ne dokonalé. Wondershare Uniconverter je pro to skvělou volbou.

Chcete.li jej používat, budete muset povolit nastavení vývojáře na vašem zařízení a připojit se k němu pomocí jeho IP adresy. Jakmile je to hotovo, klikněte na „Začněte nahrávat“ a Wondershare začne zachytit jakoukoli aktivitu obrazovky, která se odehrává.

Tento nástroj také umožňuje uživatelům přidat anotace a retušova videa poté, co může být užitečné pro další optimalizaci videoobsahu zachyceného z jejich zařízení.

Poznámka: Wondershare je důvěryhodná značka, ale obvykle existuje mnoho alternativ, pokud pro vás nepracují na nahrávání obrazovky na Roku.

Je však třeba poznamenat, že ačkoli vám tento nástroj umožňuje nahrávat obrazovku, existuje několik omezení:

 • Mnoho metod pohonu USB není podporováno.
 • Je možné, že pozastavení televize žije a nezaznamená vaši obrazovku.
 • Velké karty micro SD také obvykle nejsou kompatibilní s Roku

Jak mohu promítat obsazení na více zařízení ROKU nebo ROKU zařízení s jedním iPhone?

Bohužel není možné vytvářet záznamy obrazovky nebo obsazení bezdrátových připojení k více zařízením Roku současně pomocí pouze jednoho mobilního telefonu nebo smartphonu.

Alternativním řešením by bylo použít dva iPhony, přičemž každá by byla schopna poslat screencasst do vlastního zařízení Roku.

Alternativně mohou Apple iPhone a iPad (nebo Android) vrhnout své obrazovky na stejný roku, což umožňuje sdílený zážitek z prohlížení mezi více zařízeními připojenými pomocí připojení Wi-Fi připojení.

Zveřejněno naposledy aktualizováno: 28/28/2023

[Odpovězeno] je možné zrcadlit iPhone na PC bez softwaru?

Existuje pouze jedna výjimka z pravidla, že si nemůžete zobrazit obrazovku svého iPhone na počítači bez softwaru: AirDroid Cast Web, to vám umožňuje provádět zrcadlení obrazovky bez instalace aplikace na přijaté zařízení.

V tomto článku vám ukážeme, jak zrcadlit iPhone na PC bez softwaru a také doporučujeme tři skvělé aplikace pro zrcadlení obrazovky z iPhone do PC.

 • 1: mohu zrcadlit iPhone na PC bez softwaru?
 • 2: Mirror iPhone to PC přes Bluetooth
 • 3: Nejlepší 3 způsoby zrcadlení iPhone na PC
 • 4: Jak zrcadlit obrazovku iPhone na MacBook?
 • 5: Mohu zrcadlit iPhone na PC přes USB bez softare?
 • 6: Jakékoli způsoby, jak napodobovat airplay na PC?
 • 7: Závěrečné myšlenky dotazy

mohu zrcadlit iPhone na počítač bez softwaru?

Kdysi bylo velmi obtížné zrcadlit obrazovku iPhone na PC. To vyžadovalo softwarový program. Nyní však existuje snadné řešení, které nevyžaduje instalaci aplikace na přijatém zařízení. Web obsazení AirDroid vám umožní zrcadlit vaši obrazovku bez problémů.

Web AirDroid Cast Web je web pro sdílení obrazovky, který můžete použít k promítnutí obrazovky zařízení do jakéhokoli prohlížeče napříč multi-platformami.

Jak iPhone Mirror to PC s airdroid obsazení webu?

Krok 1. Nejprve si musíte stáhnout airdroid obsazení do svého iPhone z App Store nebo jeho oficiálních webových stránek. Zaregistrujte si účet a přihlaste se.

Krok 2. Otevřené webové vysílání.Airdroid.com na vašem PC. V této části nemusíte stahovat a nainstalovat žádný software do svého počítače.

Krok 3. Pomocí svého iPhone zadejte obsazení kódu zobrazeného v prohlížeči webcastu. Můžete také naskenovat QR kód tak, aby bezdrátově obsadili obrazovku prostřednictvím místní nebo vzdálené sítě.

Krok 4. Po úspěšném připojení se v prohlížeči okamžitě zobrazí obsah zařízení.

Poznámka: Webová verze AirDroid CAST nevyžaduje instalaci softwaru. Nabízí vám funkce vzdáleného a místního obsazení pouhými návštěvou webu na počítači a mít zařízení s připojením k internetu.

Prostřednictvím webu AirDroid Cast můžete nyní snadno sdílet svou obrazovku bez ohledu na to, kde jste a jakékoli zařízení, které používáte, protože je kompatibilní se všemi mobilními zařízeními, počítači a televizory.

Tento nástroj vám umožňuje poskytovat lepší školení a vytvářet prezentace kdykoli. Je k dispozici pro místní a vzdálené obsazení. Ať už vrháte v kanceláři nebo pracujete z domova, airdroid obsazení webu vás udržuje produktivní po celou dobu, dokonce i na cestách.

Zrcadlové iPhone na PC přes Bluetooth

Připojení iPhone k počítači přes Bluetooth je hladký proces; Míra přenosu dat je však pouze 1-2 Mb / s. Pokud hledáte způsoby, jak odrážet svůj iPhone do počítače, zde je několik jednoduchých kroků:

 • Na vašem PC otevřete v „Nastavení“ „Bluetooth a další zařízení“.
 • Nyní zapněte Bluetooth.
 • Jakmile jsou obě zařízení objevitelná, vyberte počítač ze seznamu zařízení na vašem iPhone.
 • Zadejte špendlík, který se objeví na počítači, když je vyzván, a klepněte na pár na vašem iPhone.

nejlepší 3 způsoby, jak zrcadlit iPhone na PC

V této části budeme diskutovat o třech aplikacích, které se použijeme pro zrcadlení iPhone na PC; Obsazení Airdroid, Anymirror a LonelyScreen.

Obsazení AirDroid

Obsazení AirDroid podporuje obsazení maximálně pěti zařízení na počítač v daném okamžiku. Tento nástroj podporuje zařízení s různými systémy odlitými na PC zahrnuje obsazení Android/iOS/Windows/Mac.

Tato aplikace dále má jedinečnou funkci, která uživatelům umožňuje vzdáleně ovládat svá zařízení Android z jakéhokoli notebooku nebo počítače. Nabízí nejen obsazení obrazovky, ale také vám poskytuje zvuk během vzdálených schůzek se dvěma metodami. Zvyšuje tak efektivitu práce během obchodních setkání.

Několik metod připojení k zahájení lití

Můžete naskenovat QR kód nebo obsadit zadáním odlitkového kódu na airdroid cast Desktop. Tato možnost také podporuje vzdálenou síť.

Obsahujte kabelem USB

K obsazení obrazovky můžete použít kabel USB. Kabel USB odstraní zpoždění při přenosu v reálném čase.

Můžete se bezdrátově připojit k počítači z jakéhokoli zařízení kompatibilního s Airplay, jako je iPad, iPhone.

Anymirror

Anymirror je užitečným nástrojem pro každého, kdo potřebuje odrážet svůj iPhone nebo iPad do počítače. S AnyMirror můžete zobrazit vše, co se děje v telefonu v reálném čase, s vysokým rozlišením a nízkým zpožděním.

Anymirror také přichází s výkonnými nástroji pro pořizování snímků obrazovky, nahrávání živých videí HD a přidávání anotací. Navíc, Anymirror vám umožní zrcadlit více zařízení současně, pro opravdu úžasný vizuální zážitek.

 • Nainstalujte a spusťte aplikaci AnyMirror.
 • Připojte zařízení a počítač ke stejné síti Wi-Fi.
 • Otevřete na vašem iPhone „ovládací centrum“.
 • Klepněte na tlačítko „Zrcadlovací“ obrazovky “.
 • Ze seznamu vyberte svou aplikaci „Anymirror“.

Osamělá obrazovka

LonelyScreen je úžasný software, který vám umožňuje zrcadlit iPhone na PC nebo notebook jednoduchým kliknutím. Váš počítač se stává zařízením kompatibilním s Airplay, což znamená.

LonelyScreen je k dispozici pro počítače Windows i Mac a je to jako mít Apple TV. S AirPlay můžete odrážet to, co je na vašem iPhone nebo iPad obrazovce na počítač Windows. Na vašem iPhone/iPad není potřeba žádná další instalace. Stačí si stáhnout a nainstalovat osamělou obrazovku (přijímač Airplay) do počítače.

 • Nainstalujte a spusťte osamělou obrazovku.
 • Otevřete na vašem iPhone „ovládací centrum“.
 • Klepněte na tlačítko „Zrcadlovací“ obrazovky “.
 • Z seznamu vyberte svůj notebook LonelyScreen.
 • Obrazovka iPhone se na vašem PC okamžitě objeví.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na MacBook?

S AirPlay můžete rozšířit zobrazení iPhone na Mac a použít jej jako druhou obrazovku. To je skvělé pro sledování videí nebo prohlížení obrázků a obrázků na větší obrazovce. Kromě toho můžete airplay zvuk z telefonu do počítačových reproduktorů pro lepší zážitek z poslechu. Zde je, jak to udělat.

 • Navštivte „Control Center“ na vašem iPhone.
 • Klepněte na tlačítko „Zrcadlovací“ obrazovky “.
 • Vyberte mac ze seznamu zařízení.
 • Zahrajte si video iPhone a sledujte jej na Mac.

mohu zrcadlit iPhone na počítač přes USB bez softwaru?

Chcete.li zrcadlit obrazovku telefonu na počítači přes USB, budete muset nainstalovat aplikaci. Je to proto, že mobilní telefony nemají možnost zrcadlení USB od telefonu do PC/Mac. Jakákoli aplikace třetích stran může systém přimět k tomu, aby si myslel, že zařízení je kompatibilní s Airplay.

Chcete.li tedy zrcadlit obrazovku iPhone na počítač. Takto to funguje!

 • Stáhněte a nainstalujte obsazení AirDroid na váš iPhone i PC.
 • Přihlaste se ke svému účtu v klientovi pro stolní počítače AirDroid.
 • Připojte obě zařízení přes USB.

Jakékoli způsoby, jak napodobovat airplay na PC?

Neexistuje způsob, jak napodobovat airplay na PC. Můžete však použít jakoukoli aplikaci třetích stran k Airplay jakékoli zařízení na PC. Obsazení AirDroid je software pro obsazení obrazovky, který vám umožní zobrazit malou obrazovku zařízení iOS a Android na větších displejích. Zde je návod, jak Airplay přes aplikaci AirDroid Cast.

závěrečných myšlenek

Existuje několik způsobů, jak zrcadlit iPhone na Windows, včetně použití různých aplikací třetích stran. V tomto blogovém příspěvku analyzujeme tři z nejlepších možností softwaru: AirDroid Cast, Anymirror a Lonely Screen. Pokud však nechcete stahovat žádnou aplikaci třetích stran, můžete použít webovou verzi AirDroid Cast Cast.

AirDroid Cast Web je skvělou volbou pro každého, kdo si chce užít vysoce kvalitní videa bez přerušení. Jeho jedinečné funkce umožňují příjemný zážitek na jakékoli velké obrazovce. Web Cast Web AirDroid nevyžaduje instalaci, takže ji můžete používat kdekoli, kdykoli.

Jak povolit zrcadlení obrazovky z iPhone do televize

Gabriel Ojeh. 9. května 2023

Malá obrazovka iPhone nebo iPadu prostě nestačí, když chcete sdílet svá videa nebo fotografie s ostatními nebo si užít streamovací služby, jako je Apple’s TV. To je, když zrcadlení vašeho iPhone nebo iPadu do vaší televize stává nutností. Naštěstí existuje několik způsobů bez námahy, jak připojit zařízení iOS k největší obrazovce u vás.

Zrcadlení obrazovky iPhone na televizi může uživateli umožnit zobrazit fotografie, videa, prezentace nebo jakýkoli obsah z jejich telefonu na větší obrazovce pro lepší zážitek z prohlížení. To může být užitečné pro různé účely, jako je sdílení obsahu s ostatními nebo prezentace prezentace.

Dodržováním pokynů v tomto článku budete moci připojit svůj iPhone k televizi.

Jak zrcadlit iPhone do televize

Chcete-li začít s zrcadlením iPhone na televizi s kompatibilním AirPlay 2, prvním krokem je připojení televize k síti Wi-Fi. Mějte na paměti, že každý televizní model je jedinečný, takže se ujistěte, že dodržujte pokyny výrobce. Je nezbytné připojit televizi se stejnou síť Wi-Fi jako váš iPhone, aby bylo možné bezproblémové zrcadlování.

 • Spusťte ovládací centrum na vašem iPhone. Pokud máte iPhone X nebo později, přejeďte dolů z pravého horního rohu obrazovky. U starších modelů iPhone s tlačítkem domů přejděte ze spodní části obrazovky. Dále klepněte na ikonu zrcadlení obrazovky.

Podívejte se na svůj televizní model v seznamu kompatibilních zrcadlových zařízení obrazovky, která by měla být nyní viditelná na vašem iPhone. Alternativně, pokud máte Apple TV připojenou k televizoru, je také možné ji použít pro zrcadlení obrazovky. Vyberte svůj televizní model a zadejte přístupový kód zobrazený ve vašem televizoru, když je vyzván k tomu na vašem zařízení iOS.

Vaše obrazovka iPhone by měla být nyní zobrazena v televizi a jakákoli aktivita, kterou provádíte v telefonu, bude replikována v televizi.

Chcete.li ukončit zrcadlení obrazovky, přistupujte znovu do ovládacího centra, klepněte na zrcadlení obrazovky a zvolte možnost zastavit zrcadlení.

Pokud si přejete hrát pouze video bez zrcadlení celé obrazovky iPhone, můžete využít funkci AirPlay integrované do různých video aplikací, jako je YouTube.

Jak streamovat videa z vašeho iPhone do televize

 • Otevřete aplikaci jako YouTube a vyberte video, které chcete streamovat.

Klepněte na ikonu streamování v aplikaci a vyberte zařízení, ke kterému chcete připojit.

V případě, že přehráváte video z aplikace fotografií, klepněte na tlačítko Sdílet a vyberte ikonu AirPlay ze seznamu možností. Poté budete vyzváni k dalšímu výběru zařízení.

souhrn

Sledování filmů nebo televizních pořadů na větší obrazovce s vyšším rozlišením zvyšuje zážitek z prohlížení, poskytuje více podrobností a zlepšuje celkovou kvalitu obrazu. Zrcadlování obrazovky eliminuje potřebu dalších kabelů nebo hardwaru, což z něj činí bezproblémovou možnost, jak si užívat mediálního obsahu.

Techloy

Techloy je předním poskytovatelem zpráv a dat pro technologický průmysl na rozvíjejících se trzích.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na Mac

Pro otázku, jak prověřit zrcadlení iPhone na Mac, vám tento konečný průvodce poskytne komplexní řešení.

Roger Smith naposledy aktualizován: květen. 12, 2023

Screen Zrcadlovací tipy Airplay

Aplikace pro zrcadlení obrazovky

iPhone/Android Zrcadlo

Tipy AirPlay

Už jste někdy mysleli, že si váš iPhone zobrazíte na větší obrazovce jako na vašem Mac? Obecně mohou uživatelé iOS chtít zrcadlit obrazovku iPhone na Mac pro různé účely: Provádění obchodní prezentace na větší obrazovce může fungovat mnohem efektivnější; Hraní her je zábavnější; Sdílení osobních fotografií s přáteli a rodinami a přenosu videí z iPhone do Mac vytváří teplejší atmosféru a sledování filmů na větší obrazovce musí být skvělý zážitek.

V této příručce prozkoumáme různé metody, které vám pomohou hladce zrcadlit váš iPhone na váš Mac. Začněme!

Zrcadlí obrazovku iPhone na Mac

Proč zrcadlit váš iPhone na Mac

Představte si, co pro vás může udělat sdílení obrazovky iPhone na vašem počítači. Integrace mezi dvěma zařízeními umožňuje snadno multitask, spolupracovat a užívat si pohlcující zážitek. Zde je několik scénářů, kde se zrcadlení iPhone to Mac ukáže jako velmi užitečné:

 • Prezentace a ukázky: Představení obrazovky vašeho iPhone na větší displej Mac může vylepšit vaše prezentace, což usnadňuje zapojení do publika a zvýrazňuje klíčové funkce.
 • Vytváření obsahu: Ať už jste vlogger, hráč nebo tvůrce obsahu, zrcadlení obrazovky iPhone do vašeho Mac vám umožňuje zachytit vysoce kvalitní záběry nebo snímky obrazovky pro účely úpravy a sdílení.
 • Vývoj a testování aplikací: Vývojáři mohou zrcadlit svou obrazovku iPhone do svého Mac pro efektivní vývoj aplikací a důkladné testování a zajistit optimální výkon na různých zařízeních.

Bezdrátová obrazovka zrcadlí iPhone na Mac bez limitů

Vestavěná funkce zrcadlení obrazovky pro Mac a iPhone je Airplay. Ale Airplay není kompatibilní se všemi modely Mac. Pokud chcete zrcadlit iPhone na Mac pomocí snadné a přístupné metody, můžete použít Anymiro.

Anymiro se zaměřuje na zrcadlení obrazovky iOS a Android. Podporuje vám zrcadlení obrazovky iPhone na Mac pomocí připojení USB a Wi-Fi bez instalace jakéhokoli přijímače. Dalo by se to vzít jako alternativu k Airplay, ale s lepším zážitkem a výkonnými funkcemi.

Anymiro obrazovka zrcadlí iPhone na Mac kroky:

Krok 1. Stáhněte si na svůj Mac Anymiro.

Krok 2. Připojte svůj iPhone a Mac ke stejnému Wi-Fi.

Krok 3. Přístup k řídicímu centru vašeho iPhone, klepněte na ikonu zrcadlení obrazovky a poté vyberte Mac ze seznamu zařízení.

Práce jako alternativa k Airplay není jediná věc, kterou pro vás může udělat, co může udělat. Kromě jednoduše zrcadlení obrazovky iPhone na váš Mac jde Anymiro dlouhou cestu a pomáhá zlepšit zážitek z živého streamování.

Co je dobré na Anymiro?

Existuje mnoho lidí, kteří se rozhodnou zrcadlit obrazovku iPhone do svého počítače, a poté používají streamovací platformy k živému streamování zrcadlového obsahu. S Anymiro může být vaše zrcadlení i živé zkušenosti.

 • Tím, že zmenší projekční účinek stabilnější a hladší, je Anymiro stabilnější proces vysílání živého vysílání.
 • Anymiro zajišťuje, že vaše obrazovka vždy vypadá živě a ohromující s rozlišením až 4K. Pokud chcete živě streamovat své kresby z iPadu do Mac, přesnost barev zůstane konzistentní a věrná původnímu zařízení v ruce.
 • Nikdo nechce zaostávat během zrcadlení obrazovky, zejména ne pro hráče. Pokud si vyberete Anymiro, obsazení zvuk automaticky streamuje jak do vašeho počítače, tak i pohledu vašeho fanouška, stejně jako herní stopy.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na Mac pomocí Airplay

Pokud jsou váš iPhone i Mac kompatibilní s Airplay, je to nejjednodušší metoda, jak zrcadlit obrazovku vašeho iPhone na váš Mac. Pokud si nejste jisti, zda jsou vaše zařízení kompatibilní s Airplay.

Požadavek systému AirPlay

Pomocí kroků zde prověřujete iPhone na Mac s Airplay:

Krok 1. Zajistěte, aby váš iPhone a Mac byly připojeny ke stejnému Wi-Fi.

Krok 2. Na vašem iPhonu přejeďte přejeďte nahoru zdola nebo z horní části obrazovky, abyste získali přístup k řídicímu centru.

Krok 3. Klepněte na možnost „Screen Mirroring“ a vyberte svůj Mac z dostupných zařízení.

Přístup k možnosti zrcadlení obrazovky

Krok 4. Voila! Vaše obrazovka iPhone je nyní zrcadlena na vašem Mac.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na Mac pomocí QuickTime

Přehrávač QuickTime je rozšiřitelný multimediální rámec vyvinutý společností Apple Inc., schopný zachytit obrazovku vašeho iPhone, iPad nebo iPod. Můžete přesně zachytit to, co vidíte na svém iPhone. Nebo můžete provést nahrávání videa na obrazovce Mac, například video o funkční demo, recenzích her, fotografiích snímků atd. Je to doporučený vestavěný nástroj pro modely Mac, které nejsou kompatibilní s Airplay.

CARPLAY ТВ БОКС В АВТОМОБІЛІ PLAYBOX UX999 PLUS 2.0. НА SNAPDRAGON. З БЕЗПРОВОДНИМ ANDROID AUTO І 4G

Tato schopnost vyžaduje kabel USB. Požadavky na zrcadlení zařízení jsou:

 • Připojte svůj iPhone k počítači Mac pomocí kabelu USB.
 • Otevřete přehrávač QuickTime na vašem Mac.
 • Klikněte na „Soubor“ a vyberte „Nový nahrávání filmu“.
 • Klikněte na vyskakovací nabídku Možnosti a poté vyberte svůj připojený iPhone.

Vyberte „Nový nahrávání filmů“ a „Váš připojený iPhone“

Úspěšné zrcadlení obrazovky iPhone pro Mac pomocí přehrávače QuickTime

 • Výchozí vstupní zařízení bude nastaveno na vestavěnou kameru. Chcete-li jej změnit na svůj iPhone, klikněte na nabídku možnostíPop-up (dolů šipkou vedle tlačítka záznamu). Poté vyberte svůj připojený iPhone.
 • Při připojení iPhone k Mac jsou fotografie a iTunes automaticky spuštěny. Můžete tyto aplikace zavřít a pokračovat v procesu.

iPhone Mirror to Mac s reflektorem

K opravě některých modelů MAC, které nepodporují Airplay, je jedním ze způsobů, jak použít přehrávač QuickTime, který jsme zmínili výše, a naopak je použít přijímač Airplay k tomu, aby byl váš Mac detekovatelný. Reflektor je jedním z nejpopulárnějších přijímačů pro Mac.

Tato schopnost vyžaduje síť Wi-Fi. Požadavky na zrcadlení zařízení jsou:

Zde jsou kroky, jak Airplay z iPhone do Mac:

Krok 1. Ujistěte se, že váš iPhone a Mac jsou ve stejné bezdrátové síti.

Krok 2. Stáhněte si a spusťte reflektor na vašem Mac.

Krok 3. Otevřete ovládací centrum na vašem iPhone:

 • Na iPhone X nebo novějším nebo iPadu s iOS 12 nebo novějším: přejeďte dolů z pravého horního rohu obrazovky.
 • Na iPhone 8 nebo dříve nebo dříve iOS 11 nebo dříve: Přejděte ze spodního okraje jakékoli obrazovky.

Jak zrcadlit iPhone do PC/TV ZDARMA!

Krok 4. Klepněte na „AirPlay/Screen Mirroring“.

Krok 5. Vyberte mac ze seznamu.

S TEP 6. Pokud se na vašem Mac objeví kód, zadejte na vašem iPhone kódu na obrazovce.

S TEP 7. Obrazovka iPhone se nyní okamžitě objeví na Mac.

Zrcadlení obrazovky iPhone na Mac pomocí Airplay

Pokud nemůžete povolit Airplay pro iPhone, prosím:

 • Ujistěte se, že váš Mac je poblíž iPhone, zkuste se k němu přiblížit a zkuste to znovu.
 • Ujistěte se, že váš Mac a iPhone jsou aktualizováni na nejnovější verzi softwaru.

Aplikace třetích stran pro zrcadlení iPhone na Mac

Existují také aplikace třetích stran, které zvládnou funkce zrcadlení obrazovky. Tyto doporučené nástroje můžete zkontrolovat a zjistit, zda chcete zkusit.

Zrcadlí obrazovku iPhone na Mac pomocí AnyMirror

Anymirror vám umožňuje zrcadlit iPhone na Mac se synchronizovaným zvukem ve vysoké kvalitě při několika kliknutích. S obrazovkou iPhone můžete zrcadlit na Mac přes Wi-Fi flexibilně nebo prostřednictvím USB kabelu stabilně, jak se vám líbí.

Krok 1. Zdarma ke stažení anymirror do svého MacBooku a poté prohledejte AnyMirror v App Store a klepněte na to, abyste si jej stáhli na iPhone.

Vyberte funkci na AnyMirror

Krok 2. Spusťte AnyMirror na počítači a připojte svůj iPhone k Mac pomocí kabelu USB (můžete také použít Wi-Fi k zrcadlení iPhone na Mac) Vyberte si na počítači zrcadlení obrazovky a klepněte na OK.

V počítači zvolte zrcadlení obrazovky

Krok 3. Vyberte režim zrcadlení obrazovky na vašem iPhone Vyberte USB Klikněte na tlačítko Start klikněte na tlačítko Start Broadcast tlačítko.

Zvolte Start Broadcast na iPhone

Krok 4. Nyní můžete vidět, jak je vaše obrazovka iPhone na vašem počítači Mac a můžete jít na libovolnou obrazovku, kterou chcete zrcadlit do počítače. Zrcadlovou obrazovku můžete také zaznamenat a zachytit pomocí nástrojů v pravém horním rohu.

Úspěšně zrcadlí obrazovku iPhone na počítač

A co víc, Anymirror je víc než jen zrcadlový nástroj, může uspokojit téměř všechny vaše potřeby ohledně zrcadlení iPhone pro váš Mac. Existují hlavní rysy AnyMirror:

 • Více zdrojů zrcadla. s AnyMirror můžete odrážet více telefonů/ tabletů s různými obrazovkami, mikrofony, zvukovým a kameram současně a můžete tyto zrcadlové sekce volně uspořádat, jak se vám líbí.
 • Automatická rotace a přiblížení. zrcadlová obrazovka na počítači se automaticky otáčí s obrazovkou zařízení mezi portrétem a krajinou. A můžete volně zvětšit obrazovku nebo oddálit.
 • Screen a zachycení nahrávání a zachycení-Anymirror může nahrávat v reálném čase během zrcadlení nebo pořizování snímků obrazovky.
 • Hlavní proud obrazovky Zvuk. živé streamujte vaše obrazovky, zvuk, vačky a mikrofony přímo na YouTube nebo na konferenční software, jako je zoom, týmy Microsoft atd
 • Vhodné pro více scénářů-schůzky, hraní herního vysílání, výuka školy nebo demonstrace výsledků práce, Anymirror splňuje všechny různé potřeby odtahování obrazovky a bez požadavků na zvláštní vybavení.

Zrcadlí obrazovku iPhone na Mac pomocí AnyTrans

Anytrans je komplexní software pro správu dat pro iPhone, poskytuje vám bezplatný nástroj zrcadla obrazovky pro zrcadlení obrazovky iPhone. Zde jsou některé z jeho hlavních rysů:

 • To vám umožní zrcadlit obrazovku iPhone na Mac (nebo PC) kliknutím.
 • Během zrcadlení obrazovky můžete také nahrávat nebo zachytit obrazovku.
 • Kromě toho může pomoci převést všechna vaše data iPhone do jiného iPhone/iPad nebo počítače Mac/PC a naopak.
 • Také vám to pomůže zcela zálohovat váš iPhone, aby vás chránil před neočekávanou ztrátou dat. A pak je můžete kdykoli obnovit.

Zrcadlování vašeho iPhone na Mac pomocí AnyTrans vyžaduje síť Wi-Fi. Požadavky na zařízení jsou:

 • Mac: MacOS Catalina Beta, Macos Mojave, MacOS High Sierra, MacOS Sierra, OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8
 • The iPhone: iOS 5 nebo novější

Krok 1. Ujistěte se, že váš iPhone a Mac jsou ve stejné bezdrátové síti.

Krok 2. Stáhněte si AnyTrans a spusťte jej na počítači Mac.

S TEP 3. Klikněte na možnost zrcadlení obrazovky na levé navigaci rozhraní.

Zrcadlování obrazovky s Anytrans

S TEP 4. Otevřete ovládací centrum na vašem iPhone:

 • Na iPhone X nebo novějším nebo iPadu s iOS 12 nebo novějším: přejeďte dolů z pravého horního rohu obrazovky.
 • Na iPhone 8 nebo dříve nebo dříve iOS 11 nebo dříve: Přejděte ze spodního okraje jakékoli obrazovky.

S TEP 5. Klepněte na tlačítko zrcadlení Airplay/Screen a vyberte název AnyTrans_xxx (název vašeho počítače).

Klepněte na tlačítko „Airplay/Screen Mirroring“ a vyberte název AnyTrans_xxx

S TEP 6. Obrazovka iPhone se nyní okamžitě zobrazí na Mac.

Úspěšné zrcadlení obrazovky iPhone na Mac pomocí AnyTrans

Stručné srovnání mezi Anymiro, Airplay, QuickTime a Reflektor

Funkce Anymiro Airplay Quicktime Reflektor
Platformy Android, iOS, Windows, Mac iOS, MacOS Operační Systém Mac Windows, Mac
Bezdrátové připojení
Drátové připojení (zařízení iOS)
Podpora více zařízení
Zrcadlování napříč platformami
Anotace obrazovky
Výkon Vynikající Vynikající Vynikající Dobrý
Snadnost použití Uživatelsky přívětivý Uživatelsky přívětivý Uživatelsky přívětivý Uživatelsky přívětivý
Cena Freemium Volný, uvolnit ZDARMA (MACOS) Zdarma zkušební verze, placená

Sečteno a podtrženo

Dnes většina lidí vlastní více než jeden elektronický produkt, aby pobavil život. Zrcadlování obrazovky iPhone na větší obrazovku je jedním z životních stylů digitální zábavy. Jakmile promítáte svůj iPhone na Mac, můžete své média rychle ovládat na svém iPhone. Vzdálená manipulace s funkcemi a užívání si větší obrazovky musí být jedinečný zážitek poskytovaný zrcadlem obrazovky. Bez dalšího povyku jen získejte nejnovější verzi AnyMirror a zkuste to!

Související články

Pracujte pro tým Imobie po dobu 5 let i fanouška Apple, rádi pomáhají více uživatelům řešit různé typy iOS nebo Android souvisejících problémů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS