6 nejlepších bezdrátových nabíječek pro řadu Samsung Galaxy S23. Bezdrátová nabíječka Samsung

Nejlepší bezdrátové nabíječky pro řadu Samsung Galaxy S23

Kabelové nabíjení je téměř vždy nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak odstartovat smartphone. Za tímto účelem, jednoduše připojení telefonu do kompatibilního adaptéru jej doplňuje maximálním doprovodnou rychlostí. I když je to všechno dobré a dandy, není to tak pohodlné jako bezdrátové nabíjení. Zde stačí umístit telefon na bezdrátovou nabíjecí podložku, a to je o tom. Pokud tedy chcete zjednodušit rutinu nabíjení pro zařízení S23, musíte si prohlédnout některé z nejlepších bezdrátových nabíječek pro řadu Samsung Galaxy S23.

Bezdrátové nabíječky přicházejí v různých formách a velikostech. Existují ploché podložky, svislé stojany a nabíjecí stanice pro více zařízení. Zde jsme sestavili seznam různých typů bezdrátových nabíječek Galaxy S23, které vyhovují různým potřebám. Vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašemu pouzdru.

Než se však dostaneme k produktům, zde jsou některé další články, o které by vás mohly zajímat.

 • Bezdrátová nabíječka také potřebuje napájecí adaptér. Podívejte se tedy na nejlepší nabíječky série Galaxy S23, které si můžete koupit.
 • Zde jsou některé z nejlepších příslušenství řady Galaxy S23, které zlepšují vaše zkušenosti s používáním telefonu.

Jaké jsou rychlosti nabíjení pro řadu Galaxy S23

Vanilla Galaxy S23 má maximální rychlost nabíjení 25 W pomocí kabelové metody. Na druhé straně, Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra mohou jít až do 45 W, když jsou připojeny k powerské cihle.

Pokud jde o bezdrátové nabíjení, celá řada Samsung Galaxy S23 může nabíjet až 15 W. Úlovek však spočívá v tom, že nejvyššího příkonu lze dosáhnout pouze u oficiálních nabíječek společnosti Samsung. Nabíječky třetích stran se vycházejí z 10 W, i když jsou hodnoceny výše.

S tím z cesty se dostaneme k bezdrátovým nabíječům.

Iniu bezdrátová nabíječka

Iniu bezdrátová nabíječka

Bezdrátová nabíječka INIU rekviduje váš telefon ve svislé orientaci, což vám umožní zkontrolovat čas a oznámení na první pohled. Má výstupní hodnocení 15W, takže může nabít zařízení řady S23 při maximální podpoře 10 W. To znamená, že některá zařízení, jako je řada Pixel 7. Na boku je indikátor LED s režimem postele, který v noci snižuje jas LED. LED nabíječky jako taková nepřijde do cesty dobrému spánku.

Iniu vytvořila levnou bezdrátovou nabíječku, která je skvělá vhodná pro váš pracovní stůl nebo nočním stolku. Protože váš telefon spočívá svisle, je pohodlnější odemknout jej pomocí otisku prstu nebo obličeje, protože nemusíte zařízení vyzvednout. Je také vhodné se rychle podívat na obrazovku, abyste zkontrolovali čekající oznámení, nebo pokud přijímáte hovor.

Podle tvrzení značky má bezdrátová nabíječka INIU pro Samsung S23 Ultra vestavěný strážce teploty, který zabraňuje, jak samotná nabíječka, tak i váš telefon v přehřátí. V krabici dostanete kabel USB-C. Neexistuje však žádný adaptér a budete si muset koupit nabíječku nebo adaptér na zeď samostatně. Pokud používáte tlustý případ, někteří uživatelé si stěžovali, že nabíjení se zastaví občas, takže si to mějte na paměti.

Proč byste si měli koupit: Toto je jeden z nejlevnějších bezdrátových nabíječek, které můžete získat, a to funguje docela dobře. Skvělé recenze.

ESR HALOLOCK MINI bezdrátová nabíječka s magsafe

ESR HALOLOCK MINI bezdrátová nabíječka s magsafe

Než začnete přemýšlet, jak příslušenství Magsafe skončilo na seznamu pro zařízení Android. vyslechněte nás. Bezdrátová nabíječka ESR Halolock Mini je malý nabíjecí puk, který může nabíjet oba, iPhone, tak i sluchátko Android. Vypadá to atraktivní a funguje jako standardní bezdrátová nabíječka.

Takže místo toho, aby získala bezdrátová nabíječka běhu, může být puk magsafe dobrou volbou, pokud má váš manžel nebo někdo jiný iPhone také iPhone. Tímto způsobem budete moci použít jako nabíječku Magsafe s iPhone, zatímco na něm můžete odpočinout své zařízení Galaxy S23, abyste jej bezdrátově nabili. A co víc, puk přichází s nylonovým pleteným kabelem, který jistě obstojí v testu času.

Pokud něco, rychlost nabíječky není nejlepší. Hodnocení maximálního výstupu pro ESR Halolock Mini je 7.5W, takže bude účtovat váš telefon Galaxy S23 mnohem pomalejší, ve srovnání s některými dalšími možnostmi na seznamu. Je však docela malý, takže vyhraje některé body za přenosné při cestování. ESR HALOLOCK MINI je vše, co bylo řečeno a hotovo, překvapivě jedním z nejlepších bezdrátových nabíječek pro řadu Samsung Galaxy S23.

Proč byste si měli koupit: Dobrá volba, pokud také náhodou nosíte iPhone. Nebo, pokud chcete získat běžnou bezdrátovou nabíječku pro váš domov, kde ostatní členové používají iPhone.

Anker Powerwave II Pad

Anker Powerwave II Pad

Pokud zjistíte, že svislé bezdrátové nabíjení je trochu rušivé, můžete si vybrat plochou bezdrátovou nabíjecí stanici, jako je podložka Anker Powerwave II. Jednotka nabízí minimalistický design a vypadá to jako hokejový puk, takže by se měla míchat do jakéhokoli prostředí.

Položka Anker Powerwave II je bezdrátová nabíječka s plochým lůžkem, která může nabíjet váš telefon série Galaxy S23 na 10W. Dokonce přichází s gumovým prstencem poblíž horní skořápky, aby se zajistilo, že váš telefon neklouzne, když jej umístíte na podložku. To je docela užitečné, protože bezdrátové nabíjení spoléhá na to, že váš smartphone je umístěn přesně na horní část nabíječky.

Zatímco mnoho uživatelů dává přednost tomuto designu, největší nevýhodou je, že pokaždé, když chcete používat telefon, budete ho muset zvednout z bezdrátové nabíjecí podložky, která pozastaví nabíjení. Další nevýhodou této bezdrátové nabíječky Anker pro Galaxy S23 je to, že používá proprietární adaptér k připojení k nástěnnému výstupu. Zatímco adaptér je poskytován v krabici, vybavení puku s portem USB typu-C by zvýšilo svůj police desetkrát.

Na druhé straně uživatelé uvádějí, že podložka by mohla nabít jejich zařízení, i když s telefonem použili silné pouzdro. Automaticky také přepne na výstup 5W při nabíjení menších zařízení, jako jsou bezdrátové uší.

Proč byste měli koupit: Je to jednoduchá bezdrátová nabíječka ve stylu ploch.

Bezdrátová nabíječka ANDOOLEX s digitálním budíkem

Bezdrátová nabíječka ANDOOLEX s digitálním budíkem

Proč se spokojit s bezdrátovou nabíječkou, když můžete získat bezdrátovou nabíječku a lůžko v jednom balíčku? Tento produkt z Andoolexu je vaše bezdrátová nabíječka užitečnější. Má vestavěné digitální hodiny, které můžete použít k nastavení alarmů. Má také dřevěný exteriér, který přidává estetický vzhled kdekoli.

Když jsou drženi vedle vašeho nočního stolu nebo na pracovním stole, s dekor. Toto zařízení z Andooxu to však mění. Dělá tak integrací bezdrátové nabíječky na vrchol hodin.

Budíky s bezdrátovým nabíjením nejsou opravdu nové. Tohle však vypadá docela fantasticky a neexistuje způsob, jak může říci, že horní povrch má na něm bezdrátovou nabíječku. Jednotka samozřejmě není bez jejích nedostatků. Například bezdrátová nabíječka je omezena na skromný výstup 5W. Výsledkem je, že bude váš Galaxy S23 poměrně pomalu účtovat. To znamená, že by to mělo stačit, pokud se chystáte odpočinout telefon na hodině před spaním.

Proč byste si měli koupit: Pokud nejste fanouškem způsobu, jakým vypadají standardní bezdrátové nabíječky, je to dobrá volba. Také získáváte další funkčnost ve formě budíku.

LK bezdrátová nabíjecí stanice

LK bezdrátová nabíjecí stanice

Bezdrátová nabíjecí stanice LK je zaměřena na kupující, kteří jsou v ekosystému Samsunge hluboko. Za tímto účelem vám stánek bezdrátového nabíjení umožňuje současně nabíjet všechna vaše zařízení, včetně hodinek Galaxy, pár uší TWS a nejnovější vlajkové lodi smartphonu od společnosti Samsung. Současně vypadá nabíjecí stanice elegantně umístěná na vašem stole.

Nabíjení více zařízení každou noc může být potíží. Takže, pokud chcete řešení all-in-one, které může hladce nabíjet všechna vaše zařízení, měli byste přemýšlet o investování do bezdrátové nabíjecí stanice LK. Máte prostor pro odpočinek své Galaxy S23 ve svislé poloze, což usnadňuje kontrolu času a oznámení, kdykoli je to nutné.

Na straně je slot pro vaše galaxie. A směrem ke dnu můžete své bezdrátové nabíjecí nabíjecí sluchátka zapnout. Celá kontrapty se pak připojí k výstupu zdi přes adaptér, který je zahrnut do krabice. To je vynikající způsob, jak nabíjet všechna vaše zařízení, zejména pokud je plánujete nabití přes noc vedle své postele.

Zatímco výkon nabíječky se zdá být dobrý podle recenzí, jedna nevýhoda je, že zahrnutý adaptér má poměrně krátký kabel. Ujistěte se tedy, že máte nástěnnou zásuvku v blízkosti svého nočního stolu. Bezdrátová nabíjecí stanice LK je snadno jedním z nejlepších rychlých bezdrátových nabíječek pro Ultra Samsung S23. Pokud však hledáte kompaktnější alternativu, podívejte se na bezdrátovou nabíjecí stanici Intoval.

Proč byste si měli koupit: Toto je nejlepší bezdrátová nabíječka pro řadu Samsung Galaxy S23 čistě z hlediska všestrannosti. Pokud máte více zařízení, je to neomylný.

Stanice Smartthings Samsung je zatraceně chytrý inteligentní domácí centrum

Kombinace bezdrátové nabíječky a inteligentního domácího rozbočovače připraveného na záležitost do jednoho je neomylný.

Mám to, co by jakýkoli normální člověk považoval za nezdravou posedlost bezdrátovými nabíječkami. Nemohu jich dostat dost a odmítám přestat testovat nové, dokud se sen o zrušeném výkonu Apple nestane skutečností bezdrátového bezdrátového nabíjení, nahradí naše zamořené dráty jednou provždy.

Bezdrátová platforma společnosti Tesla je krok ve směru Airpower. Ale cena 300 z něj dělá luxusní pohodlí, bez. Stanice Smartthings Samsung je jiným způsobem bezdrátové nabíječky: zdvojnásobuje se jako inteligentní domácí centrum.

Když stanice SmartThings debutovala na CES 2023, myslel jsem si, že tento nápad dává dokonalý smysl. Proč nemáte svou bezdrátovou nabíječku, která sedí doma, nepoužívané po připojení, také něco jiného? Kdo nemá rád dobrý víceúčelový gadget?

Poté, co jsem to používal za posledních několik týdnů-a prožíval několik hrbolů na cestě-stále si myslím, že stanice SmartThings je chytrý produkt 2-in-1, který je kombo. Vidím přitažlivost bezúhonné bezdrátové nabíječky, která pouze nabíjí váš telefon nebo smartwatch nebo bezdrátové uší, ale nahrazení dvou zařízení jednou je také solidní návrh, také.

Bezdrátová nabíječka a inteligentní rozbočovače společnosti Samsung 2 v 1 je chytrý způsob, jak snížit chytrý domácí nepořádek.

Bezdrátové nabíjení zařízení

Bezdrátové nabíjení je nejzákladnější funkcí stanice SmartThings. a to z velké části funguje. 3.5 x 3.5 x 0.9palcová bezdrátová nabíječka má mírně zapuštěnou horní část s bezdrátovou nabíjecí cívkou Qi. To je místo, kde vyplňujete telefon kompatibilní s Qi, smartwatch nebo bezdrátové uší. Existují dva modely: 59.99 Stanice SmartThings, která nepřichází s nabíječkou a 79.Verze 99, která obsahuje 25W „Super Fast“ nabíječku ideální pro rychlé nabíjení telefonů Samsung Galaxy (to je ta, kterou jsem testoval).

Qi je v tomto okamžiku na telefonech velmi všudypřítomná, ale rychlosti se liší. S nabíječkou 25 W nebo vyšší příkony mohou telefony Galaxy rychle bezdrátového náboje při 15 W. iPhone jsou omezeny na 7.5W. Ostatní telefony Android a bezdrátové nabíjení příslušenství Android při přibližně 5W. Přirozeně, jako zařízení Samsung, je stanice SmartThings lépe vhodná pro telefony Galaxy. Ale také si pamatujte, že se jedná o bezdrátovou nabíječku, tak se očekávají pomalejší rychlosti nabíjení ve srovnání s rychlým kabelovým nabíjením.

IPhone 14 Pro se nabila pouze tehdy, když jsem jej nastavil v úhlu. Na jeho ránu kamery.

Mezitím by se Galaxy S23 účtovala pouze v určitých pozicích.

Téměř všechna zařízení, která jsem umístil na stanici SmartThings, fungovala, ale budete se muset pohrávat s nalezením vhodného sladkého místa. Není to vždy tak zřejmé jako umístění mrtvého centra zařízení na stanici SmartThings. Například můj iPhone 14 Pro je třeba umístit pod úhlem; Musel jsem umístit ránu fotoaparátu na okraj nabíječky, díky kterému byl iPhone 14 prohlouben, aby se Qi nabíjel. To mě zasáhlo jako divné, protože můj iPhone 14 Pro by někdy sklouzl, kdyby to spousta oznámení dostatečně bzučela. A kvůli tomuto nepříjemnému rybaření jsem se obával, že by můj iPhone bez případu poškrábal; Měkčí povrchový materiál by mohl tento problém vyřešit. Umístění se bude lišit od zařízení k zařízení, ale přesto mě to trochu otrávilo; Větší plocha povrchu by problém vyřešila.

Samsung mi poslal černý model; K dispozici je také bílá verze. Je to tak základní jako bezdrátová nabíječka. Kromě tlačítka SMART HOME (k tomu se dostanu za sekundu) a LED světla, aby naznačovaly stav poplatku, nikdo by neměl podezření.

Spojení vašeho chytrého domu

Stále věřím, že moderní inteligentní domov začal s dobrými úmysly skutečně automatizovat domy a nechte nás všechny žít naše sci-fi fantazie. Amazon poháněl chytrý domov vpřed s Alexou. Pak se všichni nashromáždili. Google vytvořil šílenou pomlčku s asistentem a hnízdem, poněkud zavrhl sjednocení obou platforem v procesu. problém, který dodnes přetrvává mezi zákazníky. Samsung tlačil Smartthings. Apple se držel podél se Siri a HomeKit.

Co zdravý člověk chce trávit čas dekódováním různých protokolů inteligentního domu? Vlákno, hmota, Zigbee, Z-Wave-tato věc je pro laika natolik ustupována, ale je nutná k pochopení, pokud jde o spojování inteligentního domu, který nejen funguje, ale bude, ale bude odolný vůči budoucnosti.

Bohužel, stav inteligentního domu není o nic méně komplikovaný, než tomu bylo před téměř deseti lety, když dorazil. Zatímco hmota zmírňuje proces připojení zařízení z různých výrobců a platforem zařízení dohromady. bez toho, aby se každé zařízení potřebovalo připojit k internetu, neméně. dočasný přechod je stále trochu hrbolatý.

Nastavení stanice SmartThings pomocí aplikace SmartThings je jednoduché na iOS nebo Android. Aplikace vás prochází připojením kompatibilních zařízení a vypadá to jako každá jiná aplikace pro inteligentní domov, což znamená, že se to hodně děje. Připojil jsem čtyři stávající inteligentní zástrčky (Eve Energy, Kasa a dva Samsung), které se nyní připojí k stanici SmartThings pro Wi-Fi místo přímo nebo k mému SmartThings Hub V2 a dvě hnízdní kamery a mohly je všechny ovládat a všechny je mohly ovládat z aplikace. Žádné problémy tam.

Tlačítko SMART má tři programovatelné funkce: jednorázové klepnutí, dvojitý, klepnutím a dlouhým stisknutím.

Věci jsou zajímavé, když vytváříte scény a rutiny. Chcete, aby se některá zařízení aktivovala ráno a v noci? Možná se inteligentní světla zapnutí, vypnutá nebo tlumená; Chytré žaluzie se valí nahoru nebo dolů; hudební hry; něco se stane, když senzor dosáhne určité teploty. Je toho tolik, co můžete dělat s chytrým domovem, že zde nemohu zakrýt. A někdy nechcete křičet na hlasového asistenta, aby aktivoval scénu nebo automatizaci, kde přichází „inteligentní tlačítko“ stanice SmartThings; Lze jej naprogramovat tak, aby dělal různé věci. Pro aktivaci scény/automatizace lze přizpůsobit tři funkce. jeden klepnutí, dvojitý klepnutí a dlouhý stisknutí Ve výchozím nastavení telefony Galaxy s dvojitým klepnutím (další výhoda za to, že je uživatelem Samsung). Stanice SmartThings může také detekovat nedaleké Galaxy Smarttags nebo Galaxy Buds. užitečné, pokud jste je nesprávně umístili.

Kolik najetých kilometrů získáte ze stanice SmartThings, bude záviset na tom, která zařízení vlastníte a kolik z nich je kompatibilní s SmartThings/Samsung. Aplikace SmartThings má seznam doporučených scén a automatizace, které můžete udělat, pokud máte správná zařízení. Mám několik základních inteligentních zástrček a kamer, ale ne inteligentní lednička nebo zámky. Díky tomu je stanice SmartThings méně všestranná pro někoho, jako jsem já, ale stále se mi líbilo, že jsem nepotřeboval své SmartThings Hub v2, jen abych připojil starší zástrčky, a snižování počtu zařízení, která se spojují přímo s mým Wi-Fi, je vítězství v soukromí a zabezpečení v mém rezervovat.

Měli byste si to koupit?

Nic bezdrátového nabíjení na stanici Samsung Smartthings Not Ear 2.

Jako odborník na bezdrátovou nabíječku samozvaný jsem si nekoupil stanici SmartThings jen za její bezdrátové nabíjení QI. Existují nesčetné množství (čtení: větší) a elegantnější bezdrátové nabíječky, z nichž mnohé jsou dostupnější nebo podobně cenově dostupnější. Nativní odbory Drop XL a Nomad’s Base Station Mini jsou dva z mých oblíbených.

Jediným důvodem k ponoření na stanici SmartThings je pro jeho funkčnost inteligentního domácího náboje. Pokud právě začínáte s budováním inteligentního domu (doufejme, že se zařízeními připravenými na záležitosti), doporučuji zvážit stanici SmartThings, zejména pokud jste uživatelem Samsung zakořeněné ve svém ekosystému produktů Galaxy. Pokud máte chytrý dům postavený na zařízeních SmartThings, stanice SmartThings je dobrým způsobem, jak přidat podporu hmoty, kterou budete chtít. Pro Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant/Nest Smart Homes pracuje bezdrátová nabíječka/rozbočovače 2 v 1, pokud vaše inteligentní domácí zařízení podporují záležitosti nebo chytré, ale možná to nemilujete ovládat vše z aplikace SmartThings.

Celkově si myslím, že Samsung má ten správný nápad se stanicí SmartThings. Pro jednoho, doufám, že je to trend, který ostatní společnosti kopírují a možná dokonce rozšíří.

Nejlepší telefony s dostupným bezdrátovým nabíjením

Telefony s bezdrátovým nabíjením usnadňují život. Ušetří vás před obavami z kabelů. stačí položit telefon na podložku a sledovat vše rozsvítí. Nemluvě o tom, že nabíjecí přístavy trpí opotřebením a roztrhnou, čím více se připojíte a odpojte je. Pokud chcete rozloučit se s nabíjecími kabely, zde jsou nejlepší telefony s bezdrátovými nabíječkami.

Bezdrátové nabíjení je k dispozici hlavně na špičkových telefonech se skleněnými nebo plastovými zády-kovové a bezdrátové nabíjení se obvykle nemíchají. Ne každá vlajková loď má technologii, ale stává se mnohem dostupnější. Telefony s funkcí buď podporují standard PMA nebo Qi, i když Qi je populárnější volbou.

Nejlepší telefony s bezdrátovým nabíjením:

Poznámka editoru: Tento seznam budeme aktualizovat pravidelně jako nová zařízení s bezdrátovým nabíjením.

Série Samsung Galaxy S23

Série Samsung Galaxy S23 je celý humbuk a snadno bude mezi nejpopulárnějšími sestavami roku. Všechna tři zařízení. Galaxy S23, S23 Plus a S23 Ultra. mají bezdrátové nabíjení a zdvojnásobí se jako napájecí banky pro vaše bezdrátové příslušenství, díky zpětnému bezdrátovému nabíjení. To je jen špička ledovce! Samsung odešel a vybavil svou nejnovější vlajkovou loď s mnoha výkonnými specifikacemi a funkcemi.

Ze všech těchto úžasných funkcí je bezdrátové nabíjení. Podporují to všechna tři zařízení. A zatímco kabelové nabíjení se liší v závislosti na tom, které ze tří verzí, které získáte, je bezdrátové nabíjení napříč deskou stejné. Všechny verze Galaxy S23 se mohou bezdrátově nabíjet až do 15 W.

K dosažení těchto rychlostí však existuje trik. Můžete se nabíjet pouze při 15 W pomocí oficiální bezdrátové nabíječky Samsung s aktivním chladicím ventilátorem. Pokud používáte jiné nabíječky Qi, budete se muset přizpůsobit bezdrátovému nabíjení 10 W. Sestavili jsme seznam nejlepších nabíječek Samsung Galaxy S23, abychom vám pomohli najít optimální možnost.

Jinak jsou všechny tři telefony velkolepá zařízení. Přicházejí s výkonnou čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2, 8-12 GB RAM, nádherné dynamické displeje AMOLED 2x 120Hz a fantastické zážitky z fotoaparátu.

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro a Pixel 7a

Žádný nejlepší seznam zařízení Android není kompletní bez vlajkových lodí Google. Vyhledávací gigant sledoval sérii Smash Hit Pixel 6 s šťastným číslem sedm. Pixel 7 a Pixel 7 Pro Google vypadají a cítí se ještě lépe a napraví několik našich problémů se svými předchůdci.

Obě zařízení samozřejmě patří mezi nejlepší telefony s bezdrátovým nabíjením. Nejen to, ale obě podporují rychlé bezdrátové nabíjení. Pixel 7 má bezdrátové nabíjení 21 W, zatímco verze Pro vezme věci na zářez s 23W. Jen mějte na paměti, že ne všechny nabíječky mohou dosáhnout těchto rychlostí. Podívejte se na náš seznam nejlepších nabíječek Pixel 7 a najdete tu správnou možnost. Kromě toho získáte zpětné bezdrátové nabíjení, což znamená.

Bezdrátové nabíjení je samozřejmě pouze špičkou ledovce. Obě zařízení přicházejí s vylepšenou tenzorovou čipovou sadou G2 a buď 8 GB nebo 12 GB RAM. Obrazovky AMOLED jsou nádherné a získáte frekvenci obnovy 90 Hz nebo 120 Hz, v závislosti na verzi, kterou získáte. Házejte působivý výkon fotoaparátu, o kterém jsou známá zařízení Google a vy jste si získali vítěznou rovnici.

Nyní, pokud máte pocit, že ostatní zařízení Pixel 7 jsou příliš drahá, můžete také zvážit Google Pixel 7A. Google to oznámil na Google I/O 2023 a je to okamžitý zásah. Bezdrátové nabíjení je zde vlastně velmi vzrušující, protože to neměl Pixel 6a. Je to také skvělý telefon v jiných odděleních. Milovali jsme jeho kameru, výkon, design a vylepšené frekvence 90 Hz.

Mimochodem, možná budete chtít trochu zvážit čekání, pokud chcete něco trochu zvláštnějšího než série Pixel 7. Google oznámil záhyb pixelů na Google I/O 2023. Je to první skládací telefon společnosti a má také bezdrátové nabíjení. Bude k dispozici v červnu, ale již si jej můžete předobjednat od Google. Podívejte se na náš praktický příspěvek na Pixel Fold pro více informací.

Nejlepší bezdrátová nabíječka QI pro telefony iPhone a Android

Přidali jsme několik nových modelů k tomu, na co se těšit. Plánujeme je vyzkoušet proti našim výběrům a aktualizovat tuto příručku na jaře 2023.

Bezdrátové nabíječky jsou pohodlným způsobem, jak odstartovat telefon, aniž by ho museli připojit, i když jsou pomalejší než kabelové nabíječky. A stabilní nabíječky jsou nejlepší, protože na rozdíl od horizontálních polštářů vám umožňují používat váš telefon, když se nabíjí. Po více než 900 hodinách testování od roku 2017 jsme zjistili, že Belkin Boost náboj bezdrátového nabíjecího stojanu je nejlepší nabíječka QI (standardní bezdrátová nabíjení) pro chytré telefony, protože nabíjí iPhone a telefony Android rychleji než soutěž. Dodává se také s kabelem a nabíječkou na zeď, příslušenství, které mnoho levnějších soupeřů vynechává. Pokud máte iPhone 12 nebo později, zvažte náš výběr upgradu níže.

Nejlepší bezdrátová nabíječka iPhone a Android

Tento stojan na nabíjení poskytuje rychlý poplatek pro smartphony iPhone i Android a je dodáván s nástěnnou zátkou a dlouhým kabelem USB.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 28.

Bezdrátové nabíjení Belkin Boost bezdrátového nabíjení může nabíjet běžné chytré telefony od prázdného na asi 40% nebo 50% za hodinu, zatímco většina konkurence přibližuje baterii k 30% nebo 40%. Na rozdíl od některých nabíječek Qi (včetně našich rozpočtových výběrů), tento nabíjecí stojan je dodáván s kabelem a zátkou na zeď, takže pro nabíjení telefonu nepotřebujete nic jiného Odrůda micro-USB, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyměnit. K dispozici v černé nebo bílé barvě, stojan má jednoduchý design, který se mísí do většiny prostředí. Konsorcium bezdrátového energie jej certifikovalo jako bezpečné, a pokud se něco pokazí, Belkinova záruka pokrývá nabíječku na dva roky.

Rychlost nabíjení: 7.5 W pro iPhony, 10 W pro port Phonesinput Android: Micro-Usbincluded in the Box: nabíjecí stojan, 4-noha mikro-USB kabel, 24 W rychlý náboj 3.0 Nástěnná nabíječka

Belkin Boost Charge Pro Portable Wireless Charger Pad s magsafe

Tato nabíječka nabízí nejrychlejší bezdrátové nabíjení, jaké jsme kdy změřili a snadné magnetické zarovnání, ale nejlépe se hodí pro iPhone 12 nebo novější modely.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 60 let.

Postabilní nabíječka, jako je náš nejlepší výběr, je nejpohodlnějším způsobem, jak bezdrátově nabíjet nejširší rozmanitost telefonů. Ale pokud máte iPhone s magsafe (jakýkoli model v sestavě iPhone 12 nebo novější) a chcete využít funkci magnetického nabíjení, která vám umožní používat telefon, když je bezdrátově nabitý, doporučujeme Belkinovo Boost náboj pro přenosné bezdrátové připojení Nabíjecí podložka s magsafe speciální edicí. Je certifikován Apple a nabízí plné 15-wattové nabíjecí rychlosti. Ve skutečnosti to bylo ještě rychlejší než vlastní nabíječka Apple Magsafe v našich testech. Magneticky se připevňuje stejným způsobem jako Apple a vestavěný stojan vám umožní váš telefon v orientaci na výšku při nabíjení. Navzdory své vysoké ceně se nabíječka Belkin nepřichází s nástěnným adaptérem 20 W USB-C, který jej musíte pohánět. Takže si budete muset vyzvednout, pokud již nemáte další. Tento model může také nabíjet zařízení Android schopná QI, ale myslíme si, že uživatelé Androidu by měli zvážit další nabíječky, jejichž návrhy nejsou jako zaměřené na iPhone.

Rychlost nabíjení: 15 W pro iPhoneInput Port: N/Aincluded in po boxu: Magnetická bezdrátová nabíječka s trvale připojeným 79palcovým pleteným kabelem USB-C

Levná bezdrátová nabíjecí podložka

Tato podložka nezahrnuje nabíječku USB na zeď. musíte poskytnout svou vlastní. ale je to levná možnost pro noční stolek nebo jakoukoli situaci, kdy pomalejší nabíjení není problém.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 16.

Levný stánek bezdrátového nabíjení

Tento stojan účtuje telefon pomaleji než ostatní, ale stále je to skvělá volba pro nabíjení přes noc. Je to levné a spolehlivé, ale nezahrnuje nabíječku USB na zeď, takže musíte poskytnout vlastní.

Možnosti nákupu

Pokud chcete utratit o něco méně za nabíječku a již mají kolem USB Power Bricks, základní podložka Powerwave a Anker Powerwave Stand jsou skvělé možnosti. Oba přicházejí s kabelem micro-USB, ale žádný balíček neobsahuje power cihlu USB. V našich testech doručily nabíječky Anker asi o 12% méně za hodinu než náš nejlepší výběr, ale modely Anker jsou také mnohem levnější. Sleepsive Sleepers ocení, že ačkoli existuje malé modré světlo-indikátor-indikátor, není příliš jasné a je snadno zakryté, pokud je to stále příliš mnoho. Anker tvrdí, že základní podložka. když je spárována s rychlým nábojem 3.0 Nástěnná nabíječka. může účtovat nejnovější telefony iPhone v 7.5 W a obě jednotky by měly poskytnout nabíjení 10 W za nedávné telefony Samsung Galaxy. Při našem testování však jak maximální po 5 W s iPhone 12, tak LG V30.

Rychlost nabíjení: 5 Port Winput: Micro-Usbincluded in the Box: Nabíjecí podložka nebo stojan, 3-noha micro-USB kabel

Nejlepší bezdrátová nabíječka iPhone a Android

Tento stojan na nabíjení poskytuje rychlý poplatek pro smartphony iPhone i Android a je dodáván s nástěnnou zátkou a dlouhým kabelem USB.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 28.

Belkin Boost Charge Pro Portable Wireless Charger Pad s magsafe

Tato nabíječka nabízí nejrychlejší bezdrátové nabíjení, jaké jsme kdy změřili a snadné magnetické zarovnání, ale nejlépe se hodí pro iPhone 12 nebo novější modely.

Jak vybrat bezdrátovou nabíječku pro iPhone X (Alisczech vol. 103)

nejlepších, bezdrátových, nabíječek, řadu, samsung

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 60 let.

nejlepších, bezdrátových, nabíječek, řadu, samsung

Levná bezdrátová nabíjecí podložka

Tato podložka nezahrnuje nabíječku USB na zeď. musíte poskytnout svou vlastní. ale je to levná možnost pro noční stolek nebo jakoukoli situaci, kdy pomalejší nabíjení není problém.

Qi bezdrátová rychlo nabíječka Samsung EP-PG950 za 300,- v ČR za 1400,-

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 16.

Levný stánek bezdrátového nabíjení

Tento stojan účtuje telefon pomaleji než ostatní, ale stále je to skvělá volba pro nabíjení přes noc. Je to levné a spolehlivé, ale nezahrnuje nabíječku USB na zeď, takže musíte poskytnout vlastní.

Proč byste mi měli věřit

Od roku 2011 pokrývám napájecí příslušenství a od roku 2015 je přezkoumávám pro Wirecutter. V průběhu let jsem zkontroloval více než 1 000 produktů, včetně zařízení včasného nabití bezdrátových. V roce 2017 jsem zkoumal a napsal první průvodce Wirecutter k Qi Chargers a od té doby neustále testuji nové modely a aktualizuji průvodce. Napsal jsem také náš průvodce po energetických bankách Qi, bateriových sadách, které používají stejnou bezdrátovou technologii, a jsem autorem průvodců Wirecutter na MultiOrt USB stěnových nabíječek a nabíječek automobilů. Stručně řečeno, viděl jsem a testoval téměř každou dostupnou změnu nabíjení.

Pro koho to je

Bezdrátová nabíječka je pro každého, kdo vlastní smartphone, který podporuje standard bezdrátového nabíjení QI a chtěl by ji nabíjet, aniž by musel připojit šňůru do samotného telefonu. S nabíječkou Qi, jen si odpočíváte zařízení na nabíjecí podložce, abyste jej zapnuli. Je to otázka pohodlí: Nemusíte se rozrušit s fyzickým zapojením a odpojením kabelu a snížíte opotřebení na nabíjecím přístavu. Pokud váš telefon nemá konektor pro sluchátka, bezdrátová nabíječka také osvobodí konektor Lightning nebo port USB-C, takže můžete používat kabelové sluchátka při nabíjení.

„Wireless“ je však trochu nesprávný, protože stále musíte nabíjecí podložku zapojit do port nebo nástěnné přístroje USB. „Magnetické nabíjení“ může být lepší termín, protože Qi používá magnetické cívky k přenosu energie a napájení zařízení, ale budeme se držet „bezdrátového“, protože je tak běžně přijímán.

Qi (prohlásil „Chee“) je standardem bezdrátového nabíjení z bezdrátového konsorcia, průmyslové skupiny s více než 220 členy včetně výrobců zařízení, jako jsou Apple a Samsung, výrobci příslušenství, jako jsou Belkin a Mophie, a další. Aby byla nabíječka certifikována společností WPC, musí ji výrobce předložit do autorizované testovací laboratoře. Telefony kompatibilní se standardem QI zahrnují všechny v současné době prodávané iPhony, telefony Samsung Galaxy a modely špičkových pixelů společnosti Google Google.

Bezdrátová nabíječka uvolní konektor Lightning nebo port USB-C, takže můžete při nabíjení používat kabelové sluchátka.

Pokud chcete nejrychlejší možný poplatek, musíte použít kabel. Bezdrátové nabíjení je pomalejší než kabelové nabíjení a příkon uvedený na nabíječce nemusí nutně naznačovat, jak rychle se bude účtovat. Cenově dostupné, kabelové nabíječky 12 W USB mohou nabíjet iPhone nejméně o 30% rychleji než nabíječka Qi, zatímco nabíječka PD 18 nebo 20 W USB s USB-C k blesku se může přiblížit 50% rychlejší. Adaptéry Qualcomm Quick Charge mohou udělat totéž pro mnoho telefonů Android.

Druhou nevýhodou bezdrátového nabíjení je, že si nemůžete vyzvednout telefon a používat jej během nabíjení, na rozdíl od kabelového připojení. Díky tomu je bezdrátové nabíjení lepší volbou pro dobíjení přes noc nebo když chcete vidět displej telefonu na stole nebo v kuchyni, spíše než k nabíjení, když sledujete Netflix, řekněte nebo procházím skrz

V roce 2020 však společnost Apple představila svůj systém nabíjení a magnetického montáže Magsafe jako součást sestavy iPhone 12. Skryté magnety uvnitř telefonu vám umožňují připojit podporované příslušenství a (za předpokladu, že je nabíječka magsafe certifikována) nabití až 15 wattů, na rozdíl od 7.5 wattů s nabíječkami Qi. Tento design magnetického nabití znamená, že můžete telefon používat při nabíjení, a protože magnety zajišťují správné zarovnání, nemusíte se starat o to, aby byl váš telefon na místě a nebyl správně nabíjen. Kromě nabíječek s certifikací Magsafe najdete necertifikované nabíječky, které využívají systém magnetického zarovnání, ale nevyužívejte rychlejší rychlosti nabíjení, které Magsafe umožňuje.

Jak jsme si vybrali

Dobrá bezdrátová nabíječka by měla splňovat všechna následující základní kritéria, která jsme použili jako pokyny pro náš výzkum:

 • Certifikace WPC: Zvažovali jsme pouze ty nabíječky, které byly certifikovány WPC. To znamená, že nabíječka byla testována a bylo zjištěno, že je bezpečná a v souladu se standardem QI. Pokud bezdrátová nabíječka není certifikována, neznamená to nutně, že nabíječka je nebezpečná nebo nekompatická, ale stále je rozumné vybrat si něco, co bylo ověřeno. Koncem ledna 2021 nebyly WPC certifikovány žádné magnetické nabíječky ve stylu Magsafe nebo Magsafe, takže jsme v této kategorii dali značky s příkladným výsledkem (včetně Apple a Ravpower) výhodu pochybnosti.
 • Rychlost nabíjení: U našich nejlepších tipů jsme se zaměřili na nabíječky, které poskytovaly rychlé nabíjení většině telefonů. Qi 1.2 Standardní podporuje rychlosti nabíjení až 15 wattů (9 voltů, 1.67 amps), ale 7.5 W a 10 W nabíječek jsou právě teď běžnější. iPhony se mohou nabíjet rychlostí až 7.5 W prostřednictvím pravidelného nabíjení QI nebo 15 W s nabíječkou s certifikací Apple. Mnoho telefonů Android může udělat až 10 W a některé dokonce podporují 15 W nabíjení. Vzhledem k tomu, že 5 W nabíječek je pomalejší, považovali jsme je pouze za levnou možnost.
 • Design: Toto kritérium zahrnuje nejen to, jak vypadá nabíjecí podložka, ale také to, jak je jeho povrch přidržování telefonu na místě. Upřednostňujeme stojany před podložky, protože vám umožňují vidět a komunikovat s obrazovkou telefonu, když se nabíjí, ale do našeho výzkumu jsme zahrnuli oba styly, abychom řešili všechny potřeby. Tento prvek také zahrnuje doplňky, jako jsou světla indikace nabíjení.
 • Hluk: Některé nabíječky, které jsme testovali, vydaly slabé (a někdy ne tak slabé) kňučení nebo kliknutí na hluk, který se rychle stal nepříjemným. Poslouchali jsme tento zvuk v našich testech a zaznamenali jsme jakékoli problémy.
 • Zdroj energie: Pro bezdrátové nabíječky s jedním zařízením jsme testovali pouze ty modely, které používají standardní připojení (Micro-USB je nejběžnější, ale častěji vidíme USB-C) a přicházíme s adaptérem střídavého proudu. Nahrazení kabelů s proprietárními spojeními jsou obtížnější a nákladnější. Vytvořili jsme výjimku pro jednotky, které účtují telefon i Apple Watch, protože výhradně používají malé kulaté „barel zvedáky“, které by mohly přijít v různých velikostech. (Stejně jako při kabelovém nabíjení i na zeď adaptéru záleží: adaptéry s nižší výkonem produkují pomalejší rychlosti nabíjení nebo v některých případech nepokojí nabíječku vůbec.)
 • Pověst výrobce: Modely jsme zvažovali pouze od společností, o kterých jsme věděli, že mají dobrou pověst pro krytí záruk a zákaznickou podporu. I když je nabíječka certifikována WPC, nemáte žádnou záruku, že nikdy nebude mít problém, a měli byste být schopni získat pomoc, pokud ji potřebujete.
 • Cena: Nejdražší nabíječka na jedno zařízení, kterou jsme zkoumali, byla 70, ale mnozí prodávají za 35 nebo méně a poskytují podobný výkon. Protože dražší modely nenabízejí další funkce nebo slib rychleji, přeskočili jsme je a rozhodli jsme se zaměřit na spodní konec cenového rozpětí.

Nejlepší nabíječka USB telefonu

Bez ohledu na to, jaké druhy zařízení poháněných USB vlastníte, máme výběry, abychom je napájeli při jejich nejrychlejších rychlostech nabíjení.

Jak jsme testovali

Testovali jsme výkon každé nabíječky Qi samostatně uvedením každého plně vypuštěného telefonu (použili jsme iPhone 13 a LG V30) do režimu letadla a poté jej umístili na nabíjecí podložku. Pokud nabíječka přišla s vlastním adaptérem zdi, použili jsme ji. Pokud nabíječka přišla pouze s kabelem USB, zapojili jsme ji do adaptéru USB-A nebo 20 W USB-C USB-A nebo 20 W USB-C.

Po 30 minutách jsme změřili úroveň baterie telefonu a poté znovu po hodině. Jakákoli renomovaná nabíječka Qi bude plně nabíjet jakýkoli telefon za několik hodin a určitě přes noc, takže jsme místo toho hledali rozdíly v krátkodobém nabíjení. Nejprve jsem všechno testoval u svého stolu, ale kdybych uslyšel zvuk, který by mohl být rušivý, testoval jsem také nabíječku v mé ložnici v noci a spal s ní asi 2 stopy od hlavy, abych zjistil, zda by hluk zasahoval do spánku.

Náš výběr: Belkin Boost náboje bezdrátového nabíjení 10w

Nejlepší bezdrátová nabíječka iPhone a Android

Tento stojan na nabíjení poskytuje rychlý poplatek pro smartphony iPhone i Android a je dodáván s nástěnnou zátkou a dlouhým kabelem USB.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 28.

Postabilní nabíječky Qi jsou pohodlnější než ploché podložky a snadnější se správně zarovnají a bezdrátový nabíjecí stojan Belkin Boost je nejlepší, co jsme našli pro lidi, kteří se snaží bezdrátově nabíjet bezdrátově, aniž by si museli kupovat adaptér nebo nebo adaptér nebo nebo adaptér nebo adaptér nebo adaptér nebo adaptér nebo adaptér nebo nebo Jakékoli další kousky navíc. Žádná jiná nabíječka ve stylu, kterou jsme testovali na tuto příručku, rychleji a WPC certifikovala, že tento model splňuje bezpečnostní standardy v oboru. Jeho design je základní a ve většině nastavení nebude vypadat z místa, ať už je umístěn na vašem stole nebo vedle vaší postele. A protože při nabíjení nevydává žádný hluk a jeho stavové světlo je skryto za vaším telefonem, nenaruší to spánek.

Stand Wireless nabíjecí stojan 10 W porazil většinu ostatních nabíječek, které jsme testovali v čistém výkonu, nabíjeli náš plně vyčerpaný iPhone 13 až asi 20% po 30 minutách a zhruba 37% až 50% po hodině. Několik konkurentů-například bezdrátová nabíječka Ravpower Magnetic (RP-WC012) a Anker Powerwave II, byly podobně rychlé a pouze mnohem dražší nabíječka Magsafe a Belkin’s Boost Charge Pro Portable Wireless Chargeer Pad byla rychlejší. Výsledkem je, že tato nabíječka Belkin Stand se snadno nabije váš telefon přes noc nebo jej udrží, když přijdete a přejdete ze svého stolu. Nejrychlejší kabelové nabíječky jsou téměř dvakrát rychlé, ale výkon bezdrátového nabíjení 10W byl působivý, když jsme to porovnali s jinými bezdrátovými nabíječkami.

Belkinův plastový stojan má stopu téměř 4 x 4 palce, s gumovými proužky na spodní straně, které poskytují přilnavost. Stojí asi 5 palců vysoký a opírá se o 20 stupňů, což vám umožní snadno zobrazit obrazovku telefonu (a dokonce ji odemkne rozpoznáním obličeje, pokud má váš telefon). Ať už máte stánek v černé nebo bílé, vypadá to docela prosté, a to je dobrá věc, protože ve většině nastavení nevyčnívá jako zřejmý technický gadget.

Na rozdíl od podložky, která vyžaduje, abyste správně zarovnali telefon, aby se začaly nabíjet, stojí jako bezdrátový nabíjecí stojan 10W. A na tomto modelu Belkin můžete dokonce nabít telefon v orientaci na krajinu, což je užitečné, pokud sledujete video.

Stand Wireless nabíjecí stojan 10w je pro dobré příslušenství pro postel. Tento model mlčí při nabíjení, na rozdíl od podložky Anker Powerwave s jejím zvukovým ventilátorem a dalšími nabíječkami, které whir, hum nebo kliknutí. A stavové světlo je poměrně malé, jen LED pinprick, který spíše září než vrhá světlo, takže to nebude osvětlit celou vaši místnost.

Tento model používá standardní kabel micro-USB pro napájení a lodě s kabelem 4 stopy a rychlým nábojem 24 W 3.0 napájecí adaptéru. Tyto dva přírůstky z něj činí velkou hodnotu (některé nabíječky Qi přicházejí pouze s kabelem, nikoli adaptérem), a také pohodlnější volbou než nabíječky, které používají proprietární střídavé adaptéry, jako je stojan Anker Powerwave II. Pokud ztratíte nebo rozbijete kabel nebo adaptér, můžete snadno a levně nahradit jednu část.

Belkin nabízí na této nabíječce standardní dvouletou záruku. To je více než 12 nebo 18 měsíců pokrytí, které většina společností nabízí, a je to obzvláště skvělé vzhledem k nízké ceně bezdrátového nabíjení 10W. Na rozdíl od některých z prémiojších produktů Belkina však připojená zařízení (v tomto případě telefonu, který nabíjíte na stánku).

Nedostatky, ale ne obchoduje

Stojan Belkin Boost Frilote Wireless nabíjecí stojan 10W funguje pouze při připojení k rychlému náboji 3.0 USB nabíječka s nejméně 18 W energie, jako je ta, která přichází v krabici. V našich testech by stánek vůbec nefungoval, když by se připojil ke standardním nabíjecím USB, které poskytovaly energii 5 až 12 W (při 5 V). Toto omezení by mohlo být otravné, pokud ztratíte nebo rozbijete přiloženou nabíječku, protože ji nemůžete jednoduše nahradit jinou USB cihlou, možná ležíte kolem. Ale myslíme si, že se nástěnná nabíječka nepravdí, protože se jedná o dobře postavené zařízení, které má být drženo na jednom místě, na rozdíl od energetické banky nebo dokonce kabelové nabíječky, se kterou můžete cestovat. A i když se s tím něco stane, celý balíček je chráněn Belkinovou zárukou.

nejlepších, bezdrátových, nabíječek, řadu, samsung

Stejně jako u všech nabíjecích stojanů je cívka této podložky na stojanu příliš vysoká, aby účtovala vše, co není zhruba ve tvaru telefonu. Takže pokud máte menší příslušenství, například AirPods v jejich bezdrátovém pouzdru, doporučujeme místo toho získat horizontální bezdrátovou nabíjecí podložku.

Belkin na svých webových stránkách naznačuje, že stojan bezdrátového nabíjení 10w není kompatibilní s iPhone 12 Mini. V našich testech stánek účtoval tento telefon bez problému, ale je možné, že s tímto maličkým sluchátkem nemusíte získat nejrychlejší rychlosti.

Upgrade výběr: Belkin Boost Charge Pro Portable Wireless Charger Pad s magsafe speciální vydání

Belkin Boost Charge Pro Portable Wireless Charger Pad s magsafe

Tato nabíječka nabízí nejrychlejší bezdrátové nabíjení, jaké jsme kdy změřili a snadné magnetické zarovnání, ale nejlépe se hodí pro iPhone 12 nebo novější modely.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 60 let.

Pokud máte iPhone 12 nebo novější a chcete bezdrátovou nabíječku, která vám umožní používat váš telefon, když se nabíjí. nebo prostě chcete nejrychlejší bezdrátové nabíjení, které můžete získat. doporučujeme Belkin’s Boost Charge Pro Portable Wireless nabíjecí podložku s magsafe speciální edicí Magsafe Special Edition. Magnetický puk je rychlejší než jakákoli jiná bezdrátová nabíječka, kterou jsme testovali, včetně nabíječky Apple Magsafe, a automaticky se vyrovnává, když používáte holý iPhone nebo pouzdro s magnety ve stylu Magsafe. Vložený stojan na zadní straně se skládá, pokud chcete umístit telefon do orientace na krajinu, zatímco se nabíjí. Nabíječka Belkin je však dražší než nabíječka Apple Magsafe a vy musíte poskytnout svůj vlastní adaptér na zeď.

Nabíječky s certifikací Magsafe (na rozdíl od generických magnetických bezdrátových nabíječek) nabízejí dvě hlavní výhody: perfektní zarovnání a rychlé nabíjení 15 wattů. Ale stále je mezi nimi jen málo a daleko. Tato nabíječka Belkin je jednou z mála dostupných možností.

V našich testech rychlosti pomocí iPhone 13 byla přenosná bezdrátová nabíječka pro Boost Charge Pro přenosná bezdrátová nabíječka než jakákoli bezdrátová nabíječka, kterou jsme kdy testovali, včetně našeho nejlepšího výběru a dokonce vlastní nabíječky Magsafe Apple. Po 30 minutách a 67% za hodinu účtovala plně vyčerpanou baterii na 34%, ve srovnání s 57% nabíječky společnosti Apple Magsafe za hodinu za hodinu.

Přenosná bezdrátová nabíječka pobočka je 2 je 2 je 2.Průměr 3 palce, 0.Plastový puk o výkonu 6 palců s 79palcovým pleteným šňůrou USB-C a magneticky zaskočí do zadní části holého iPhone vybaveného magsafe nebo jeden v případě, že má zabudované správné magnety. To znamená, že se nemusíte starat o to, aby se zarovnalo správné, což je skutečný problém s nabíječkami ve stylu podložky. Telefony, které nemají zabudovanou magsafe, včetně starších iPhonů a telefonů Android, se mohou na Belkin stále nabíjet. Ale musíte být přesní v tom, jak je umístíte na puk nebo použít magsafe prstencový adaptér.

Belkinovo zahrnutí stojanů na zádech je pěkný dotek, protože vám umožňuje podvrhnout telefon v orientaci na krajinu, což je vhodné, pokud chcete sledovat film nebo streamovat YouTube, zatímco váš telefon se účtuje. Protože se skládá rovně, nebrání se, když se nepoužívá. Kabel pokrytý tkaninou také pomáhá ospravedlnit cenu, protože by měl držet, aby se opotřeboval a roztrhl lépe než standardní kabel potažený gumou. A protože kabel je tak dlouhý, silikonový kabelový popruh má připojený k kabelu obzvláště užitečný pro udržení jakékoli další délky zkrocené.

Stejně jako Apple, Belkin nezahrnuje nabíječku nástěnné nástěnné 20 W, kterou potřebujete k napájení Boost Charge Pro-je to 20, pokud si koupíte verzi Apple, nebo asi polovinu, pokud si vyberete jeden z našich stejně rychlých a mnohem menších tipů. To znamená, že celý balíček bude stát asi 70 až 75, pokud již nemáte nástěnnou nabíječku.

Belkin pokrývá přenosnou bezdrátovou nabíječku Boost Charge Pro s 24měsíční zárukou, a ačkoli nabíječka Belkin není certifikována WPC, není žádný jiný magnetický nabíjecí puk (včetně vlastní nabíječky Magsafe Apple). Belkin má ověřenou historii, pokud jde o Qi Chargers, takže jsme pohodlně doporučujeme tuto nabíječku i bez certifikace.

Rozpočtové výběry: Základní podložka Anker Powerwave a Powerwave

Levná bezdrátová nabíjecí podložka

Tato podložka nezahrnuje nabíječku USB na zeď. musíte poskytnout svou vlastní. ale je to levná možnost pro noční stolek nebo jakoukoli situaci, kdy pomalejší nabíjení není problém.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 16.

nejlepších, bezdrátových, nabíječek, řadu, samsung

Levný stánek bezdrátového nabíjení

Tento stojan účtuje telefon pomaleji než ostatní, ale stále je to skvělá volba pro nabíjení přes noc. Je to levné a spolehlivé, ale nezahrnuje nabíječku USB na zeď, takže musíte poskytnout vlastní.

Možnosti nákupu

Základní podložka Anker Powerwave a stojan Anker Powerwave jsou nejdostupnější nabíječky s certifikací WPC, které jsme vyzkoušeli od renomované společnosti. Ve srovnání s našimi nejlepšími tipy nebo kabelovou nabíječkou se pomalu nabíjí telefon, ale jsou ideální pro nabíjení přes noc nebo jiné scénáře, které nejsou citlivé na čas. Žádný model nepřichází s adaptérem střídavého proudu, ale můžete použít nabíječku USB, jako je ty, které obvykle používáte k nabíjení telefonu nebo tabletu, nebo si jej koupit samostatně. Všechny ostatní nabíječky, které jsme testovali, které nezahrnují zástrčky na zeď.

V našich testech (které jsme provedli pomocí rychlého náboje 3.0 AC ADAPTTER), jak základní podložka Powerwave, tak stánek Powerwave, nabily plně vypuštěnou baterii iPhone 13 na o něco pod 15% po 30 minutách a 30% po hodině. (Anker tvrdí, že základní podložka může účtovat nejnovější iPhony v 7.Rychlosti 5 W s QC 3.0 adaptéru, ale naše testování ukázalo, že tomu tak není; Zjistili jsme, že výsledky jsou v souladu s výsledky z 5 wattové nabíječky.) Jedná se o pomalou nabíjení, zejména ve srovnání s mírami našich dalších tipů, které přinesly iPhone 13 na 20% za 30 minut a asi 40% za hodinu. Ale tyto nabíječky anker jsou o hodnotě a pracují s AC adaptéry nebo nabíječkami USB, které již možná máte; Můžete je dokonce zapojit do portu USB v počítači. Pokud potřebujete rychlost nebo nemáte náhradní zástrčku USB na zeď, jděte s bezdrátovým nabíjecím stojanem Belkin Boost.

Stojan Anker Powerwave je většinou plastový, s gumou na dně, aby se zabránilo pohybu. Stejně jako jiné nabíječky ve stylu, drží váš telefon v úhlu, který vám umožňuje snadno používat ID obličeje na iPhone, které podporují tuto funkci. Malý modrý prsten indikátoru na podpůrné spodní římse vám umožní vědět, kdy se nabíjí.

Základní podložka Anker Powerwave ve tvaru smartphonu má nad svou nabíjecí cívkou gumový prsten, aby se zabránilo sklouznutí vašeho zařízení z povrchu. Foto: Rozette RAGO

Design Anker Powerwave Stand je asi tak prostý, jak přicházejí, ale nabíječka funguje dobře za dostupnou cenu. Foto: Rozette RAGO

Základní podložka Anker Powerwave ve tvaru smartphonu má nad svou nabíjecí cívkou gumový prsten, aby se zabránilo sklouznutí vašeho zařízení z povrchu. Foto: Rozette RAGO

Základní podložka Powerwave je zaoblený obdélník měřící 6 palců dlouhý, 3 palce široký a asi půl palce tlustý. Nahoře je dostatečně přilnavý, aby držel holý telefon na místě, ale není to lepkavý a stejný gumový materiál na dně drží samotnou nabíječku na místě. Drobná modrá LED záře, k označení, kdy je nabíječka zapojena. Žádná nabíječka během používání nevydává žádný hluk.

Anker nabízí 18měsíční záruku, ale neposkytuje možnost prodloužit toto období pokrytí, stejně jako Ravpower ve své záruce. Přestože jsme nikdy neměli problém v našich letech používání podložky Anker nabíjecí podložky, když naši zaměstnanci museli využít ochranu Anker na jiných zařízeních, zjistili, že služba je rychlá a bezbolestná. Slyšeli jsme to samé od čtenářů. Anker’s Qi příslušenství má na Amazonu nějaké negativní (stejně jako většina nabíječek). Ale nákup od renomované značky s dobrou zárukou znamená, že pokud se něco pokazí, bude vás postaráno.

Nejlepší bezdrátové nabíjecí stanice Apple pro více zařízení

Bezdrátový nabíjecí stojan Mophie 3-in-1 je nejlepším způsobem, jak bezdrátově nabíjet iPhone, Apple Watch a AirPods každý den.

Co když pro telefon použijete pouzdro peněženky?

Pokud používáte telefon, který poskytuje úložiště na zádech pro kreditní karty a hotovost, bezdrátová nabíječka nemusí být pro vás. Některé případy peněženky jsou příliš silné na to, aby aktivovaly bezdrátové nabíjení na některých nabíječkách a kovové kreditní karty, které se stávají populárnějšími, mohou také blokovat nabíjení.

Pokud chcete používat bezdrátové nabíjení, ale potřebujete pouzdro s funkcemi peněženky, doporučujeme místo toho na peněženku ve stylu folia nebo odnímatelnou magnetickou peněženku, jako je Apple iPhone Leather Peněženka.

Další dobré bezdrátové nabíječky Qi

Pokud náš nejlepší výběr vyjde ze skladu nebo skoků v ceně: Anker’s Powerwave II je skvělou alternativou k bezdrátovému nabíjecímu stojanu Belkin Boost nabití 10W. Účtuje stejně rychle a cena je přibližně stejná. Rozhodli jsme se, že to neuděláme náš výběr, protože používá spíše proprietární nabíjecí zástrčku ve stylu barelu než micro-USB; V důsledku toho je v případě potřeby obtížnější vyměnit kabel a připevněná nabíječka na zeď.

Pokud chcete dostupnější magnetickou nabíječku: doporučujeme magnetickou bezdrátovou nabíječku Ravpower (RP-WC012). I když se účtuje přibližně poloviční rychlostí, kterou doporučujeme, stojí to polovinu tolik a tato cena zahrnuje adaptér na zeď.

Na co se těšit

Plánujeme nové kolo testování na jaro 2023, které postaví naše současné výběry proti následujícím modelům:

 • Belkin Wia001tt
 • Belkin Wia004tt
 • Belkin Wia005tt
 • Courant Catch: 3 Essentials
 • Einova komorní podnos
 • Bezdrátová nabíječka ESR Halolock s napájením
 • Insignia ns-mqm10w22wc
 • Insignia NS-MQP15W22K
 • MonoPrice Qi-certifikovaný 15w rychlý bezdrátový nabíjecí stojan (42520)
 • Základy Power Native Union Magsafe
 • Native Union Magsafe Essentials
 • Native Unie bezdrátové nabíjení Essentials
 • Stojan na základní stanici
 • Otterbox nabíjecí podložka pro Magsafe (78-80632)
 • Zens Vestavěná bezdrátová nabíječka 10W (ZEBI03W/00)
 • Zens Vestavěná bezdrátová nabíječka 15W (ZEBI04W/00)
 • Zens iPhone Starter Pack (ZESC12BPD/02)

Jsme také nadšeni novým standardem bezdrátového nabíjení s názvem Qi2, že světové konsorcium Power (WPC) představené v lednu 2023. Apple umožnil použití její proprietární technologie MAGSAFE jako základ pro klíčovou funkci Qi2, nazvaný Magnetic Power Profile. Stejně jako Magsafe, WPC říká, že tato funkce používá magnety k „zajištění, aby telefony nebo jiné dobíjecí mobilní produkty napájené baterií byly dokonale sladěny s nabíjecími zařízeními, čímž poskytují zlepšenou energetickou účinnost a rychlejší nabíjení.„Těšíme se na testování některých zařízení kompatibilních s qi2 od různých společností, když se začnou zavádět později v tomto roce.

Konkurence

Nabíječka Apple Magsafe se nabíjí pomaleji než magnetická bezdrátová nabíječka Belkin, kterou doporučujeme, a je dražší než RP-WC012 RP-WC012 RP-WC012. Raději si vyberete jeden z dalších modelů, které doporučujeme určením, zda je pro vás nejdůležitějším faktorem rychlost nebo cena.

Bezdrátová podložka Apollo nabila iPhone 12 jen o něco pomalejší než RP-WC012 v našich testech. Vypadá to spíš jako tradiční nabíječka ve stylu podložky, ale uvnitř jsou magnety, takže je snadné zarovnat iPhony vybavené Magsafe a udržovat je na místě. Nabíječka je také vyrobena z recyklovaných materiálů, které si vážíme. Máme však dvě výhrady: vysoká cenovka (ačkoli je zahrnuta nabíječka 20 W, takže se jedná o kompletní balíček) a nedostatek certifikace WPC.

Stand Belkin’s Boost Charge Wireless nabíjecí stojan 15W nabíjel iPhone 12 stejnou rychlostí jako nejrychlejší nabíječky, které nejsou magsafe, ale účtovalo V30 pomalejší sazbou. Při testování jsme potvrdili, že tento model neúčtuje iPhone 12 Mini.

Přestože je Satechiho magnetický bezdrátový nabíjecí kabel a Spigen’s PowerAc Arcfield stejně rychlý jako RP-WC012 RP-WC012 a přibližně přibližně ceny, nepřicházejí s adaptéry na zeď.

Magnetická bezdrátová nabíječka Choetech a Belkin’s Boost Magnetic Přenosná bezdrátová nabíječka 7.5W stojí přibližně stejné jako RP-WC012 Ravpower RP-WC012 a také přicházejí s adaptéry napájení, ale v našich testech byly asi o 20% pomalejší.

Bezdrátová nabíječka Sonix Magnetic Link Nabíjená pouze o něco více než polovina rychlosti našeho magnetického výběru Ravpower a nepřichází s napájecím adaptérem.

Magnetická bezdrátová nabíječka ESR je nabíječka ve stylu podložky s vestavěnými magnety, takže pokud používáte telefon schopný Magsafe, nemusíte se starat o nesoulad. Bylo to mnohem pomalejší než jiné nabíječky v našem testování, ale po hodině zasáhlo jen 30% poplatek. Také postrádá napájecí adaptér.

Pokud dáváte přednost tomu, aby váš telefon ležel na rovině, když se nabíjí, je rychlá bezdrátová nabíječka Ravpower (RP-PC058) skvělá volba. Má stejný 10-wattový nabíjecí cívku jako vzpřímený Belkin Boost Charge Wireless nabíjecí stojan 10w, takže může nabíjet telefon stejně rychle a přichází se stejným kabelovým a střídavým adaptérem. Můžete upřednostňovat nabíječku ve stylu podložky, protože jsou obecně levnější než stejně rychlé stabilní nabíječky, nebo pokud byste raději nebyli v pokušení podívat se na obrazovku, jakmile nastavíte telefon, ale nabíječka stojanu bude pravděpodobně užitečnější pro většinu lidí.

Bezdrátová nabíječka SPIGEN Steadiboost Flex je transformační nabíječka, což znamená. V našem testování odpovídalo nejrychlejším nezebránkovým nabíjecím rychlostem, které jsme zaznamenali pro iPhones i Android zařízení. Nepřizuje to s mocenskými cihlami a obvykle to stojí asi stejně jako Belkin Boost náboj bezdrátového nabíjení 10W, který má napájecí cihlu. Pokud potřebujete stojan i podložku, tato nabíječka stojí za peníze, ale většina lidí bude podávána dostatečně dobře.

Anker’s Powerwave Sense Pad slitiny nabité v našich testech rychle nabité a přichází s kabelem a rychlým nábojem 3.0 Nabíječka. Jeho kovové tělo a povrch lemovaný tkaninou vypadají také docela pěkně, ale tato nabíječka anker je pro nabíječku ve stylu podložky drahé, takže navrhujeme, abyste ji dostali, pouze pokud cena klesne nebo pokud jste ochotni zaplatit za estetiku.

Stejně jako stojan Anker Powerwave II se i podložka Anker Powerwave II nabíjí pomaleji než konkurenti a místo USB nabíječky používá proprietární AC nabíječku, kterou v případě potřeby nemůžete vyměnit tak snadno. Zjistili jsme také, že podložka je příliš úhledná. Powerwave 10 stojan s 2 verzí USB-A Ports běží stejnou rychlostí a má stejný druh zdroje energie, ale nabízí další výhodu dvou portů USB s kombinovaným výstupem 12 W.

Anker’s Powerwave Pad je náš dřívější výběr rozpočtu, ale je to o něco pomalejší než základní podložka Powerwave, která je k dispozici za stejnou cenu.

Samsung EP-NG930 byl náš předchozí oblíbený stánek, ale je pomalejší než lepší modely a nevypadá tak pěkně.

Bezdrátová podložka Iottie Ion Wireless Plus je jedním z lépe vypadajících nabíječek QI, které jsme testovali. Ale v našich testech to bylo pomalejší než jiné modely, a když se to nepobíralo, jednotka vyzařovala tiché, občasné pípnutí, které může obtěžovat lidi, kteří mají akutní sluch. Iottie’s Stand verze nabíječky je stejně hezká a my jsme neslyšeli žádné zvuky přicházející z tohoto modelu. Ale účtovalo to jak iPhone XR, tak LG V30, než jiné nabíječky.

Předchozí modely

Stand Logitech poháněný pro nabíjení iPhone obvykle stojí několikrát více než nabíječky, které doporučujeme, přesto postrádá schopnost účtovat tak rychleji. Trvale připojený kabel vám dává menší flexibilitu při výměně, pokud se něco pokazí.

Belkin posílí odvážné bezdrátové nabíjecí podložky 10w byl v našich testech pomale. Belkin nám řekl, že naše výsledky testů neodrážejí data z jeho vlastního testování a že „[Belkinovy] nabíjecí polštářky jsou o něco lépe vs. nejnovější soutěž.“Ale i kdyby byl výkon lepší, nemyslíme si, že by nabíječka stála za jeho relativně vysokou cenu.“.

MOPHIE FUBER PAD MINI je nejmenší nabíječka Qi, kterou jsme testovali, a to fungovalo docela dobře, ale stále to bylo pomalejší než konkurenti.

Dvanáct South Powerpic je nejchytřejší nabíječka Qi, se kterou jsme narazili. Nabíjecí plocha je skrytá uvnitř atraktivního rámečku obrázků, což vám umožní zobrazit fotografii 5 x 7 palců, když se nenabíjíte. Díky tomuto designu se Powerpic může lépe spojit do vašeho domova než příslušenství se standardním technickým vzhledem. Je to však drahé, zejména s ohledem na to, že nepřichází s adaptérem zdi. A není to zvlášť rychlé: naše testy ukázaly výsledky v souladu s testy 5-W nabíječky, navzdory 10-wattovému seznamu.

S bezdrátovou napájecí podložkou a jeho zahrnutým plastovým stojanem můžete nabít telefon v plochém nebo úhlové poloze. Jeho rychlosti nabíjení byly do značné míry v souladu s našimi očekáváními. Ale cena, obvykle o dvojnásobku toho, co stojí naše oblíbené Qi Chargers, je příliš velká na to, co tento model nabízí.

Bezdrátová podložka Satechi vypadá hezky, ale není na vrcholu tak přilnavá jako lepší nabíječky. Také nepřichází s adaptérem na zeď, takže musíte poskytnout svůj vlastní. Nabíjení iPhone trvalo déle než ty nejrychlejší nabíječky, které jsme testovali.

Bezdrátové nabíječky pro Samsung

Nejlepší bezdrátové nabíječky pro váš smartphone Samsung Galaxy. Podívejte se na naše bezdrátové nabíječky, které rychle nabijí vaši galaxii Samsung v mrknutí oka. Všechny certifikované Qi, speciálně vyrobené pro vaše zařízení.

Bezdrátová podložka nabíječky Samsung

Váš Samsung si zaslouží kvalitu, pokud jde o nabíjení. Už žádné špinavé dráty, žádné levné plasty a žádná pochybná technologie. S našimi certifikovanými nabíječkami Qi můžete bezpečně nabíjet svůj Samsung, dokonce i v noci.

Samsung Galaxy Buds Chargers

Nezastavujte hudbu! S našimi nabíječkami Galaxy Buds si budete vždy moci vychutnat melodii na cestách. Stačí umístit svůj nabíjecí pouzdro pro Buds Galaxy na naši nabíječku a nechat se k magii stát.

Rychlý nabíjení 3 zařízení současně

S našimi bezdrátovými nabíječkami 3 v 1 můžete rychle nabíjet více zařízení Samsung najednou. Bezdrátově nabíjejte až 2 smartphony Samsung Galaxy na naší dvojí nabíječce. Máte také třetí zařízení Samsung Galaxy, jako je tablet nebo smartphone? Snadno připojte třetí zařízení k nabíječce pomocí kabelu USB.

Postavte si vlastní nabíječku

Naše modulární nabíječky, které se narodily z recyklovaného plastu, jsou zápasem v nebi pro vaše zařízení Samsung. Můžete si vytvořit svůj vlastní bezdrátový stojan. Koupil si nový pár pupenů Galaxy? Stačí přidat rozšíření do své stávající modulární kombinace.

Vestavěné nabíječky

Proměňte téměř jakýkoli rovný povrch na místo bezdrátového nabíjení s našimi vestavěnými bezdrátovými nabíječkami. Integrace bezdrátového nabíjení přidejte do svého nábytku další dimenzi.

Powerbanks

S našimi bezdrátovými powerbanks můžete dobít svůj telefon Samsung na cestách. Mají dostatek energie na dobití telefonu z 1,5 až 4krát.

Často kladené otázky

Ano. Pokud hledáte bezdrátovou nabíječku Samsung, zde je seznam, ve kterém lze smartphony Samsung Galaxy nabité bezdrátové připojení: Galaxy S21, S21 5G, S21 Ultra 5G, S20, S20 Ultra, S20 Ultra 5G, Note20 5G ,20 Ultra 5G, Galaxy Z Fold 2 5G, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, S20 Fe, S20 Fe 5G, Note5, S7, S7, S8, S8, S8 Active, S9, S9, S9, S19, S10, S10, S10, S10, S10. S10E, S10 5G, Galaxy Fold, Note10, Note10, Note10 5G, S6, S6 a S6 Edge jsou certifikovány qi. Zjistěte, zda je vaše zařízení Samsung kompatibilní se standardem Qi tím, že sledujete všechny telefony s bezdrátovým nabíjením.

Všechny naše nabíječky podporují rychlý poplatek Samsung. Nabíječka musí podpořit rychlý poplatek společnosti Samsung, aby se rychle nabíjel váš Samsung Galaxy. Ne všechny nabíječky na trhu mají oficiální kompatibilitu, takže se nezapomeňte zkontrolovat, zda nabíječka, kterou chcete, skutečně podporuje rychlý poplatek Samsung.

Ano, Zens vyvinul bezdrátové nabíječky pro jednotlivé i sdílené (dvojí nabíječky). V závislosti na modelu můžete bezdrátově nabíjet jeden nebo dva telefony současně jejich umístěním vedle sebe na duální nabíjecí podložku. Máme také nabíječky 3 v 1 a 4 v 1, které mohou nabíjet až 4 zařízení současně. Chci jít všechno ven? S našimi nabíječkami modulárních řad můžete nabíjet až 6 zařízení najednou. Mluvte o pohodlí.

Ano. Pokud máte Samsung Galaxy Earbuds s pouzdrem na nabíjení galaxie pupenů, můžete je snadno účtovat za naše bezdrátové nabíječky.

Kolik wattů potřebujete většinou závisí na tom, co váš telefon nebo zařízení zvládne a kdy a jak chcete používat nabíječku. Chcete, aby nejrychlejší možná nabíječka rychle nabíjela vaše zařízení? Ve většině případů bude stačit nabíječka 10 W nebo 15 W nabíječka, protože maximální množství wattů pro rychlé nabití je omezeno výrobci smartphonů. Pro Apple Fast Charge je to 7,5 W a pro rychlý poplatek Samsung je to 9w. Ujistěte se, že váš telefon skutečně podporuje rychlý poplatek, jako je rychlý poplatek Apple nebo Samsung Fast Nabíjení. Pokud chcete nabít zařízení v noci, stačí také nabíječka 5W.

0 EUR z vaší další objednávky

Zaregistrujte se a staňte se exkluzivními Zens (společně s 5000 dalšími). Získejte nabídky pouze pro exkluzivní nabídky a promo, získejte informování o nových produktech a inovacích a získejte slevu 10 EUR na vaši další objednávku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS