7 Best True Wireless Earbuds jaro 2023 recenze. Xiaomi Airdots Pro

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooh Kulaklık İthalatçı Garantili

Maximální kart’ınızla pazarama’daki její alışverişinizde anında %2, ilk alışverişinize Özel %10 ilave pazarama maxipuan kazanın.

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Tamamen Kablosuz Kulaklık Beyaz

Ürün Özellikleri

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooh Kulaklık Özellikleri ve detayları

Žárství

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooh Kulaklık yorumları ve ürün değerlendmirsimsi

Cimri ürün satışı yapmamaktadır. Aracı hizmet sağlayıcıları tarafından oluşturulan siStem üzerinden tüketici değerlendmirmeleri yayınlanmasa durumunda, değerlendemirte yapan tüketicinin ilgilin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin ilgilinin. inin yazılı veya elektronik ortamdaki beyanı esas alınır. Tüketicinin beyan ettiği bilgilerin gerçeği yansıtmamasından beyanda bulunan Tüketitioni sorumludur.

05.01.2022 11:54 Yav Arkadaş 2 Kişi yorumda Iyi Demiş 3 Kişi Kötü Demiş Kimsenin bi dediği diğerini tutmuyor tutmuyor. Nedir Bu ürünün Gerçek açıklaması Hakkaniyetli Bir şekilde yorum yapan varmıdır.

21.04.2021 07:17 SES KALITESI KONUSUNDA GERçEKTEN HIçBIR S’KKINK AMA Iş TELEFONLA Konuşmaya Geldiği Zaman Karşı Taraf için işket oluyor Hatta Hiç konujemství. BIR KULAKLÍK BEN ÇOK MEMNUNUM

14.03.2021 16:48 fiyat açısından epey Ideální diyebilirim ben memnunum kablosuz kulaklığa bu fiyata bulmak uzdravení 1000 tl çünkü diğer markalarda xiaomi markas.

best, true, wireless, earbuds, jaro

14.03.2021 11:55 Aslında Xiaomi benim çok Çok Sevdiğim Bir Markadır Fakat Bu Kulaklığı Için Aynı şeyi Söyleyemeyeceecejem ne yazık ki ki ki. Kulaklık o Kadar Sert Geldi Ki Kulaklarımı çok acıtıyor ve rahatsız olduğum için de Keyifle Müzik falan dinleyemiyorurum. Sırf bu Kadar Sert Oluşundan Dolayı Kullanamayıp Başka Bir Kulaklığa Geçiş Yaptım. YOKSA SES KALITESI GAYET IYI, Dediğim Gibi Rahatlığı Olmayınca Sesi de önemsizleşti.

13.03.2021 21:45 Uzun zamandır ihtiyacım olan bir şeydi kulaklık bende arkadaşımın tavsiyesi ile bu marka kulaklık aldım ama ama hiç memnun kalamadam sürekli ba.ÖlEl ö Öby ö Öbyl ö Öby ğ Öbyl ğ Öby. Ağlanıyor. Hiç Memnun Kalmadım. SES KALITESI DE ÇOK BERBAT. Almayı Düşünenlere Önermiyorum boş para vermeye değmez.

22.01.2021 18:16 Xiaomi Kalitesini Fazlasıyla Kanıtlamış Bir Marka Olduğu Için Yeni Bluetooth Kulaklık Almayı Düşünürken Bu ürünü Satın Aldım. SES KALITESI GERçEKTEN OLDUK.Başarılı Bir Cihaz Ve şarjı da iyi gidiyor. Kısa Süredede şarj Oluyor. Sevdim.

15.01.2021 08:57 ÇOK MEMNUN KALDığım Bir ürün Xiaomi Markasından Çok memnunum öncelikle Uygun fiyata yüksek kaliteyi sunduğu için için.Ürünleri Uzun Ömürlü Oluyor Kolay Kolay Bozulduğunu SöyleyemEm 1 Saatte şarj Oluyor Beni 3 Hafta filan idare ediyor asağı yukarı.Kulağımı acıtmıyor Konforlu Bir ürün.

14.01.2021 11:51 Uzun Zamandır Bir Bluetooth Kulaklık Arayış Içerisindeydim Sağ Olsun Erkek Arkadaşım Bana Hediye Olarak Bu ürünü Almış. İlk başlarda ses konusunda sıkıntı yaşamıştım ancak bir uygulama ile bu soornun üstesinden gelinebiliyor. Şarjı beni çok mutlu etmedi ancak yine de rahatsız edici boyutlarda değil. Kısacası Memnun Kaldım Kulaklıklardan Özellikle Iki Telefon Desteğinin Olması Çok Hoşuma gitti. OldUkça Başarılı Bir Kulaklık Ses Seviyesini Yükseltdikten Sonra da Oldakça güzel oldu. Memnun Kaldım.

13.01.2021 20:53 Uzun zamandır Kendim için istiyordum b u kulaklıklardan. En Sonunda Aldım. Pandemiden dolayı evden Çalışıyoruz ve maalesef Hareketsiz Kalıp Daha fazu yiyoruz. DENGEYI SAğLAK ADına Yürüyüşlere Başladım Bu yürüyüşler de en Büyük Keyfim Müzik Dinlemek. BNU Kulaklıkları da Aldım Alalı artık Yürüyüşlerim Çok Daha Keyifli Hale Geldi. Oldakça Ergonomik. Kulağımı Hiç Rahatsız Etmiyor. Tere Karşı da koruması var. SES KALITESI DE ORDUKKA BAşarılı. Hiç fazladan bir ton para vermeye gerek yok. Bu kulaklıllar da gayet kalitelli ve herkese de öneririm.

09.12.2020 13:31 Xiaomi markasından çok memnunum kablosuz kulaklık istiyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum çok rahatmış gerçekten kullanan arkadaşlarım söylüyordu ben de sonunda aldım eğer alacaksanız fiyat açısından en ideali bu marka.

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooth Kulaklık

Xiaomi, syn Dönemde ürün Çeşitliliğini Hızla Artırıyor. Pişimirme ünitelerinden cep telefonlarına, akıllı tartılardan tabletlere pek Çok ürün geliştirdiği görülüyor. Xiaomi, Cep Telefonu ve tabletu modelleriyle uyum içerisinde çalıştırılabilecek kulaklık modelleri de geliştiriyor. Xiaomi Bluetooth Kulaklık Modelleri incelendiğinde şık tasarımları ve kolay kullanımları ile sıklıkla Tercih edildiği görülüyor. Xiaomi Airdots Pro 2, Dokunmatik Sensöre Sahip Kulaklıklar Arasında Bulunuyor. Beyaz Rengi ile Beğenilen Kulaklık Uzun Süreli Kullanım Imkanı Ile Geliyor. Xiaomi Airdots Pro 2 Incelemesi Sayesende Kulaklık Modelinin Öne Çıkan Özelliklerine Kolayca Ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinlerken, Telefonla Konuurken Kulaklık Tercih Ediyorsanız, Kablosuz Kulaklık Modellerine öncelik Verebilirsiniziziziziz. Kablo Içermediği Için Rahat Kullanım Imkanından Faydalanabilirsiniziziz. Kulak Içi Kulaklık Modelleri Içerisinde Yer Alan Xiaomi Airdots Pro 2 Kulaklığı Android Ve ios işletim sistemine sahip cihazlarla eşleştirebilirsiniz. Sesli Asistan Desteği Sayesinde Siri ve Google Asistan’a Bağlanabilir, Zahmethizce Aramalarınıza Yanıt Bulabilirsiniz. Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooh Kulaklık Modelinin Stereo Ses çıkışı SayeSinde Telefon Görüşmesinden Dizi Izlemeye, Oyundan Müziğe Kadar Pek çok AKtiviteniz. Gürültü Engelmeme Özelliği Bulunmayan Kulaklık Modelinde Arama Yaparken Daha Sessiz Ortamları Tercih Edebilirsiniziz. 32 Ohm Empedans Bulunan Kulaklık Modelinde Sürücü Çapı 14.2 mm Olarak Kayıtlara Geçiyor. Xiaomi Airdots Pro 2 Özellikleri Incolendiğinde Tam Kablosuz Kullanım Sunduğu Görülüyor. Bluetooth Bağlantısı Ile Kolaylıkla Cihazlarla Eşleşebilen Kulaklık Modelinde Bluetooth Standardı Olarak 5.10 Kullanılıyor. Xiaomi Airdots Pro 2 Modelinde A2DP, Avrcp, HFP VE HSP profilleri Tercih Ediliyor. Kulaklık Modeli inCelendiğinde derin bas Özelliği Olduğu Görülüyor. Sensörlerine Göz Atıldığında Ise Dokunmatik Sensör Ve optik Sensörünün Varlıö Dikkat Çekiyor. NFC VE ÇOKLU BAğlantı Özelliklerini Barındırmayan Kulaklık, 10 Metrelik Kullanım Mesafesinde Çalışıyoryor. Genel Kullanım Süresi Incolendiğinde 4 Saat Olarak Kayıtlara Geçiyor. Şarj Kutusu Ise 14 Saatlik şarj Sunuyor. Şarj Kutusu üzerinden Kolayca şarj Edilebilen Kulaklık Modelinde şarj Süresi 60 dk olarak belirtiliyor. Akustik Yapısı Incolendiğinde Yarı açık Olduğu Görülüyor. Toza ve suya karşı dayanıklılığı hakkında bilgi Verilmiyor. Mikrofon Özellikleri incelendiğinde 2 Mikrofonlu Olduğu Ve gürültü Engelleyici Mikrofona Sahip Olduğu Görülüyor. TelefonununUZA GELEN ARAMALAR, KULAKLık üzerinden Yanıtlanıp Reddedilebiliyor. Ayrıca, Müzik Dinlenirken Ileri Geri Yapılabileceği Gibi Durdurup Başlatma Işlemi de Gerçekleştirilebiliyor. Beyaz Rengi ile její kullanıcının ilgisini çekmeyi başaran kulaklık modelinde şarj kutusun ağırlığı 50 gram olarak belirtiliyor. Kulaklıkların ağırlığı ise 9 gram. Xiaomi Airdots Pro 2 Güncelmesie Kolaylıkla Yapılıyor ve Dayanıklılılılılılılı Ile Dikkat Çekiyor. Xiaomi Airdots Pro 2 Modeli Aynı zamanda Xiaomi Mi Air 2 Olarak Da Biliniyor.

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooth Kulaklık Kullanım Önerileri

Xiaomi Airdots Pro 2 Kullanımı Sırasında Birçok Fonksiyonu Ön Plana Çıkarıyor. Ürünün Kutusu Incolendiğinde Içerisinden Kulaklelní operační. Kulaklık Kulağa Takıldığında Rahatlıkla Kavrıyor. Yinede dışarıdaki Sesi Komple Kesmediği Için Kolayca Iletişime Devam Edilebiliyor. Ürünün şarj Kutusu Incolendiğinde Yayvan Bir Tasarıma Sahip Olduğu Görülüyor. Kulaklık üzerinde yer alan güçlendirilmiş kızılötesi algılayıcılar, kulaklığı kulaklıktan Çıkardığınızızda dinlediğiniz müziği durdurabilir durdurabilir durdurabilir. Kulaklık, Kulağa Tekrar Takıldığında Ise Müzik Çalmaya Devam Ediyor. Sağ KULAKLığın Dış Kısmında Yer Alan Dokunmatik Alana Iki Kez Dokunduğuzda Çalan Parçayı Durdurabilirsiniziziziziziziziz. Sol Kulaklığın Dış Kısmında Iki Kez Dokununca Ise Akıllı Asistanı Devreye Alabilirsiniziz. Kulaklık Telefonla Eşleştirilirken de Kullanıcıyı Yormuyor. Şarj Kutusun Kapağı Kaldırıldığında Bir ışık Yanıyor. Bu ışık, Kulaklığın Bulunabilir Modda Olduğunu Gösteriyor. Telefonun Ayarlar Kısmından Kolayca Cihazlar Eşleştirilebiliyor. Kulaklık Uygulaması SayeSinde, Kulaklığın Dokunmatik Kısımlarına tuş atayabilirsiniziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziz. Xiaomi Airdots Pro 2 Jerumlarına Göz Atarak Kulaklık için Aklınıza takılabilecek soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniziziziziziziziziziziz.

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooth Kulaklık fiyat ve İndirimleri

Cimri.com rehberliğinde ilerleyerek bluetooth kulaklık modelleri içerisinden ihtiyacınıza yönelit ürünü bulabilirsiniziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziziZ. Zahmethizce Karşılaşt’rma listleri oluşturarak ister sadece xiaomi kulaklık modellerini kıyaslayabilir istertif markaları da poslouchejte alabilirsiniz. Xiaomi Kulaklık Çeşitleri Arasından idediğiniz Kriterleri işaretleyerek arama hacmini daraltabilirsiniz. Bu Hacimde fiyat Konusunda da esnekliği değiştirelirsiniz. Xiaomi Airdots Pro 2 fiyatları için belirlediğiniz tutarı işaretleyebilirsiniziz. Sadece Belillenen Aralıktaki Satıcıları Görüntüleyelirsiniz. Bu sayede daha dar bir bir alanda araştırma yaparak satın alma aşamasına çok daha hızlı geçebilirsiniz. Xiaomi Airdots Pro 2 Nasıl fiyat değişimi Gerçekleştirş, fiyat Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Ana Analy. Grafik üzerinde Farklı Tarihleri ​​Seçerek Dilediğiniz Aralıtilirsiniz. Xiaomi Airdots Pro 2 Indirimlerine Cimri.com SayeSinde ulaşabilir, fiyat alarmını etkinleştiresiniz. Broşürler sekmesini ziyaret edebilir, tek bir yerden birden fazla mağazanın güncel indirim kataloğuna ulaşabilirsiniz. Mobil Cihazınıza Cimri.com uygulamasını Indirebilir, bu uygulamayı sık sık ziyaret edebilirsiniziziziziziziz. Böylelikle Aradıklenız ürünü Cazip Fiyatlarla Yakalayabilir, Anlık Bildirimler Alabilirsiniz.

best, true, wireless, earbuds, jaro

nejlepších pravdivých bezdrátových uší. Jaro 2023 recenze

Skutečně bezdrátová sluchátka jsou na trhu sluchátka poměrně nová. Zatímco několik modelů bylo vyrobeno méně známými značkami po dobu několika let, nestali se nesmírně populární, dokud Apple nevydal první AirPods na konci roku 2016. Od té doby téměř každá společnost vrhla klobouk do ringu. To, co bývalo relativně drahým produktem, který postrádal funkce, je nyní k dispozici v každém cenovém bodě, s představením, které se může shodovat s pravidelným ušima Bluetooth. I když skutečně bezdrátová sluchátka nemohou zcela odpovídat výdrži baterie větších sluchátek Bluetooth, nejoblíbenější možnosti přicházejí s nabíjecím pouzdrem pro prodloužení jejich celkové výdrže baterie, zatímco jsou daleko od nabíječky.

Testovali jsme více než 165 párů skutečně bezdrátových uší a sluchátek v uši a níže jsou naše doporučení pro nejlepší možnosti. Mají tendenci stát více než obyčejná ušní sluchátka, takže podívejte se na naše tipy pro nejlepší levné sluchy, pokud hledáte něco vhodnějšího s rozpočtem. Můžete se také podívat na nejlepší uši a sluchátka, nejlepší sluchátka pro iPhone a nejlepší bezdrátové uší pro více možností.

Nejlepší pravdivé bezdrátové sluchátka

BOSE CILLCOMOMFORT CUADS II SKUTEČNĚ bezdrátové

Skutečně bezdrátové ušní earbuds Bose Chitchcomfort jsou nejlepší pravdivé bezdrátové uší, které jsme testovali. Tyto prémiové pupeny jsou příští generací uší z Bose Tichém. Ačkoli jsou na tomto seznamu o něco větší než jiné tipy, jejich sestavení má vynikající systém zrušení hluku (ANC). Ať už cestujete autobusem nebo pracujete v kanceláři, mohou tyto pupeny blokovat spoustu hluku, což znamená, že se můžete soustředit na svůj zvuk. Trvají zhruba 6.7 hodin nepřetržitě a jejich přepravní pouzdro dodává další tři poplatky, pokud je potřebujete. Jejich zvuk má více basy, než jsme měřili, protože tvar kanálů naší zkušební soupravy ovlivňuje jejich doručení basů. Subjektivně však můžete očekávat více boomu, který bláto a zachytí vokály a nástroje. Pokud dáváte přednost jinému zvuku, jejich doprovodná aplikace nabízí grafické EQ a předvolby, které vám pomohou doladit jejich zvuk. Bohužel, navzdory své špičkové ceně, nepodporují párování s více zařízeními, takže je můžete připojit pouze s jedním zařízením najednou.

Nejlepší horní střední třída True Wireless Earbuds

Apple Airpods Pro (2. generace) skutečně bezdráto

Apple Airpods Pro (2. generace) je opravdu bezdrátová síť, pokud hledáte levnější sluchátko, ale stále chcete prémiový zážitek. Tato sluchátka jsou lépe postavena než Bose Tiché ušní Earbuds II skutečně bezdrátové a nabízejí několik funkcí pro iOS, které byste mohli ocenit, pokud jste uživatelem iPhone nebo MacBook. Jejich čip H2 pomáhá s snadným párováním zařízení Apple a podporuje prostorový zvuk, funkci prostorového zvuku, který měl vytvořit pohlcující poslechový zážitek s kompatibilním obsahem. Jejich adaptivní EQ má za následek poněkud teplý zvukový profil, takže váš zvuk má trochu extra rozmachu a útulné znějící vokály a nástroje. Na rozdíl od předchozího výběru nemají aplikaci s funkcemi přizpůsobení zvuku, jako je EQ. Jejich prvek ANC není tak efektivní jako Boses ‚, takže celkově blokují méně okolního zvuku, ale nabízí vynikající celkový výkon se širokou škálou hluku, včetně humbingových autobusových a rovinných motorů. Uší uší vydrží těsně pod šest hodin nepřetržitého používání s ANC a přicházejí s pouzdrem se čtyřmi dalšími poplatky. Pro většinu lidí mají pohodlné přizpůsobení, ale možná zjistíte, že se po chvíli krouží z vašich uší a vyžadují přemístění.

Nejlepší skutečné bezdrátové sluchátka v polovině třídy

Google Pixel Buds Pro Fual Wireless

Zvažte Google Pixel Buds Pro opravdu bezdrátové pro něco rozumněji ceny. Tato ušní sluchátka mají pro většinu méně pohodlné a nejsou tak postaveny jako Apple Airpods Pro (2. generace), ale stále nabízejí skvělý všestranný výkon. Jejich funkce ANC vykonává vynikající práci při blokování hluku, včetně bzučecích motorů během vašeho dojíždění. Podporují párování s více zařízeními, takže můžete zůstat ve spojení s telefonem a počítačem současně. Přicházejí ve více barvách než Apple nebo Bose, takže je můžete dostat do jasných barev, jako je korál a citronová tráva. Jejich poněkud zvukový profil ve tvaru písmene V přidává do vašeho zvuku rachot a punč a udržuje nástroje a vokály jasné a jasné. Zvuk si můžete také přizpůsobit pomocí grafických ekv. A předvoleb v aplikaci. Tyto pupeny však mají poněkud objemný design ve srovnání s předchozími tipy a nejsou pro většinu tak pohodlné nebo stabilní. Jabra Elite 7 Pro True Wireless je přibližně stejná cena a nabízí pohodlnější fit a lepší stabilitu, takže je méně pravděpodobné, že během tréninku vyklouzne z uší. Jejich prvky ANC však blokují mnohem menší hluk, ale mají lepší výkon mikrofonu, takže jsou lepší pro telefonní hovory než mnoho skutečně bezdrátových uší, které jsme testovali.

Nejlepší bezdrátová uší v polovině nízkého středu

Anker Soundcore Space A40 opravdu bezdrátový

Pokud hledáte cenově dostupné sluchátka, možná budete chtít začít hledat ve spodní střední třídě s Anker SoundCore Space A40 opravdu bezdrátový. Tato ušní ušní funkce nemají virtuální prostorový zvuk. Jejich teplý zvukový profil postrádá bušení a rachot, takže je méně vhodný pro basovou těžkou hudbu. Je však dostatečně vyvážený pro různé žánry a pokud dáváte přednost jinému zvuku, můžete použít grafické ekv. Aplikace pro přizpůsobení zvuku. Podporují LDAC, kodek Sony pro zvuk Hi-Res přes Bluetooth. Mají také adaptivní systém ANC, aby se přizpůsobil hluku kolem vás. Dělá fantastickou práci při blokování okolního zvuku a izolátů z efektivněji hluku z basového rozsahu, jako jsou humbingové motory. Uší uší vydrží více než osm hodin neustálého používání s ANC a přicházejí s případem, který drží další čtyři poplatky.

Nejlepší rozpočet True Wireless Earbuds

Anker Soundcore Life Dot 2 opravdu bezdrátové

Podívejte se na Anker SoundCore Life Dot 2 opravdu bezdrátové pro bezdrátové uší, které nezlomí banku. Tyto dobře postavené sluchátka vynikají z davu, protože jejich přepravní pouzdro má více než 12 dalších poplatků. Ačkoli jeden poplatek trvá něco přes sedm hodin, jejich celková výdrž baterie se téměř téměř 100 hodin, prakticky neslýchané pro skutečně bezdrátové pupeny. Vstoupí také do režimu pohotovostního režimu, aby pomohli šetřit výdrž baterie, pokud zapomenete je vypnout. Také, i když nemají systém ANC, dělají dobrou práci, když vás pasivně izolují od hluku z kanceláře, jako je okolní chvění a hučení jednotek A/C. Přicházejí s výběrem tipů na ušní uší různé velikosti a ploutve a jsou slušně pohodlné, jakmile zjistíte, jak se vám daří. Jejich zvukový profil je také dobře vyvážený, s některými dalšími basy, které propůjčují více bušení a rachotí. Bohužel, na rozdíl od Anker SoundCore Space A40 opravdu bezdrátové, nejsou kompatibilní s aplikací Anker SoundCore. Rovněž nepřicházejí s žádnými funkcemi přizpůsobení zvuku, jako jsou EQ nebo předvolby, které vám pomohou doladit jejich zvuk.

Xiaomi AirDots Pro Review 2020

Nejlepší levné skutečně bezdrátové ušní sluchátka

JLAB Audio Go Air Pop True Wireless

Nejlepší levné bezdrátové uší, které jsme testovali, jsou Jlab Audio Go Air Pop True Wireless. Tato ušní sluchátka nemají vynikající funkce, jako je extrémně bezdrátová výdrž baterie Anker SoundCore Life Dot 2, a stejně jako předchozí výběr nemají ekv. Můžete procházet několika předvolbami EQ s palubními ovládacími prvky. S výchozím nastavením EQ mají zvuk bohatý na basy, který do vašeho zvuku přidává úder a rozmach bez ohromujících nástrojů a vokálů. Jsou dobře postaveny a hodnoceny IPX4 pro odpor proti vystavení lehké vody. Jejich stabilní přizpůsobení z nich z nich dělá solidní levnou volbu pro tělocvičnu. Nemají ANC a nepředvídají pasivně izolují se od tolik hluku jako Anker, ale dělají slušnou práci při blokování okolního zvuku. Mají dlouhou devítihodinovou nepřetržitou výdrž baterie, což znamená, že mohou vydržet během pracovního dne nebo dlouhého letu a jejich případ má tři další poplatky. Do něj je zabudován nabíjecí kabel případu, což může být výhodné, ale také znamená, že pokud se kabel poškodí, musíte vyměnit sluchátka.

Nejlepší skutečně bezdrátové uší pro běh

Jaybird Vista 2 opravdu bezdrátový

best, true, wireless, earbuds, jaro

Jaybird Vista 2 opravdu bezdrátové je nejlepší βluetooth sluchátka pro běh, které jsme testovali. Na rozdíl od jiných tipů na tomto seznamu mají tyto pupeny robustní a robustní sestavení, jmenovité IP68, což znamená. Jsou také velmi pohodlné a mají stabilní uši, takže se během běhu nebudou pohybovat nebo vypadnout. Pouzdro je také hodnoceno IP54 pro odolnost proti prachu a vodě, takže jej můžete hodit do sáčku, aniž byste se obávali nečistot nebo deště poškození sluchátek. Tato ušní sluchátka mají dobře vyvážený výchozí zvukový profil, který si můžete přizpůsobit parametrickým ekv. A předvolbami v doprovodné aplikaci pro sluchátka. Zatímco jejich zhruba pět hodin nepřetržité výdrže baterie je krátká po dobu 9-5 pracovní den, vydrží to přes většinu tréninků a jejich případ má několik dalších poplatků. Bohužel, i když mají funkci ANC, nenabízí velmi dobrý výkon izolace šumu, takže nejsou ideální, pokud se chcete izolovat od hluku v tělocvičně. To nemusí být problém, pokud běžíte venku, protože je trochu snazší zůstat si vědom svého okolí.

Nedávné aktualizace

Všechny recenze

Naše výše uvedená doporučení jsou to, co si myslíme, že jsou v současné době nejlepšími ušími pro většinu lidí v každé cenové rozpětí. Zakládáme cenu (levnější sluchátka vyhrají nad hranicemi, pokud rozdíl nestojí za to), zpětná vazba od našich návštěvníků a dostupnost (žádná sluchátka, která je obtížné najít nebo téměř mimo skladování všude).

Pokud si chcete vybrat pro sebe, zde je seznam všech našich recenzí pro skutečně bezdrátová sluchátka. Dávejte pozor, abyste se do detailů nezachytili. Neexistují žádná dokonalá sluchátka. Osobní vkus, preference a poslechové návyky budou ve vašem výběru záležet více.

Xiaomi Airdots Pro 2 / True Wireless Sluchátka 2S

Poté, co jsem si udělal legraci lidí pro „nošení zubních kartáčků“, jsem konečně přišel koupit taková sluchátka pro sebe.

Xiaomi AirDots Pro True Wireless Earphones (Review). Best Apple AirPods Alternative??

Poté, co jsem použil bezdrátová bezdrátová sluchátka Bluetooth, než jsem byl zvědavý, jak by se výhoda použitelnosti cítila.

Tady jsem šel na Xiaomi Airdots Pro 2 aka True Wireless Sluchátka 2, které jsem mohl chytit za 399 juanů, což je asi 51 €, což se zdá jako správná cena pro tento druh příslušenství.

Obsah

Mějte na paměti, že vestavěná baterie přežívá pouze tolik nabíjecích cyklů a jakmile zemře, můžete je zahodit pryč.

Airdots (vpravo) ve srovnání s AirPods (Střední) a orálním B Precision Clean

Počáteční pocit používání skutečných bezdrátových sluchátek je překvapivě úleva z.To platí zejména během telefonních hovorů, kde je třeba udržet mikrofon zarovnaný.

Nevýhodou je, že sluchátka jsou příliš malá na to, aby vyhovovaly jakýmkoli tlačítkům pro ovládání hlasitosti a přehrávání.

Druh vzduchu 2 nahradí to automaticky připojením k telefonu, jakmile je nasadíte a automaticky se zastavíte hudbu, když jednu vyřadíte z ucha. Toho je dosaženo vestavěným senzorem jasu.

Kromě toho máte akce dvojitého klepnutí, které výchozí přehrát/ pozastavit na správném sluchátku a spuštění hlasového asistenta (E.G. Asistent Google) na levé sluchátko.

Životnost baterie je uvedena se 4 hodinami na náboj se 2 dalšími poplatky. Mohl bych potvrdit ty na dlouhé vzdálenosti.

Ve srovnání s AirPods 2

Při pohledu na výše uvedený seznam nebo jednoduše na obrázky je zřejmá podobnost s Apple AirPods.

Ze zvědavosti jsem si vypůjčil některé od přítele pro srovnání. Nejdůležitějším bodem je pravděpodobně kvalita zvuku. Zde jsme zjistili, že dva prakticky neřešitelné. Ale mějte na paměti, že jsme provedli pouze rychlý test a nepoužívali je rozsáhle.

Druhým bodem je pravděpodobně forma. Zde mají obě sluchátka stejnou uši a liší se pouze podle hřídele. Takže pokud se člověk hodí k uchu, měl by to tak.

Hřídel je však na Airdots výrazně širší. To je méně zřejmé, když se pohlíží ze strany, protože tloušťka je podobná.

Pro mě je důležitější rozdíl schopný ovládat sluchátka z mého smartphonu Android. U AirPods to v současné době není možné, zatímco pro Airdots existuje nějaký způsob;

best, true, wireless, earbuds, jaro

Integrace softwaru doprovodné aplikace

Chcete.li ovládat sluchátka, musíte naložit aplikaci Xiao AI Lite. Hlavním účelem je poskytnout hlasové asistenta Xiaomi a možnosti AIR2 pravděpodobně tam skončily místo domu Xiaomi, protože nabízejí integraci vždy zapnuté stejně jako AirPods.

Zpracovává aktualizace firmwaru a umožňuje nakonfigurovat akci na sluchátko a zobrazovat stav nabíjení sluchátek a pouzdra. Ve výchozím nastavení Android zobrazí status nabíjení pouze nejméně nabitého sluchátka.

Dále můžete použít rychle dopadající, pokud je aplikace spuštěna. Zde stačí držet pouzdro na sluchátka v blízkosti telefonu a jen jej otevřít. Aplikace požádá o potvrzení. To je jen o něco pohodlnější, pak držíte tlačítko párování a pomocí normálního postupu párování Bluetooth.

Nevýhodou je, že aplikace je v současné době k dispozici pouze v čínštině, a proto hlasový asistent pracuje pouze s Číňany.

Dodatek: „Mauronfrio“ přeložil většinu aplikace a poskytuje modifikovanou APK s podporou anglického jazyka u vývojářů XDA. Takže už není třeba se hádat s objektivem Google.

Níže najdete několik zhlédnutí na nastavení související s sluchátky přeloženo s objektivem Google

Vyzkoušel jsem několik hlasových příkazů přes Google Translate a všechno funguje tak, jak by mělo. Pokud však nejste plynule v čínštině, není zdaleka praktické. Většina lidí by měla deaktivovat asistenta v nastavení, aby se zabránilo jeho náhodnému spuštění.

Vážnou výhodou telefonů Xiomi/ Huawei je dostupnost kodeku LHDC Bluetooth, která nabízí vynikající šířku pásma a latence.I když jsem v pořádku s šířkou pásma poskytovanou AAC při poslechu hudby, stále existuje znatelné a nepříjemné zpoždění při sledování videí a hraní her.

Hluk stínění

Firmware upgrade na V2.6.9.0 významně zlepšilo akustický vzorec sluchátka vyladěním nízkých pásů (základny) a tedy obecnou kvalitou zvuku.

To má za následek velmi znatelné snížení šumu ve srovnání s V2.6.2.0. zejména při nižších frekvencích; věci jako vaše stopy se filtrují. Vyšší frekvence jako zvuky motoru automobilu jsou však stále vnímatelné. To je však pro mě dobrý kompromis.

Dodatek: Dříve jsem uvedl, že sluchátka poskytují aktivní zrušení šumu. Ne. Myslel jsem se na výrazně vylepšené stínění hluku přes vyladěné základny.

Ve srovnání s skutečnými bezdrátovými sluchátky 2 Basic / Air 2 SE (dodat)

Nakonec moje levé sluchátka zemřela (viz níže). pravděpodobně kvůli hlubokému propuštění. Druhý pár vzduchu 2 stále funguje. Tuto recenzi aktualizuji, až zjistím, zda jsem měl jen smůlu nebo zda existuje systematický problém.

Tak jako tak. Jako náhradu jsem si objednal sluchátka AIR2 SE, vzhledem k tomu, že můj telefon nepodporuje LHDC a další online recenze je označily za „AIR2 bez LHDC“.

Myslím, že některé stránky se snaží prodat příběh unboxing jako recenze.

Jak vidíte na obrázku nad vzduchem 2 SE, jsou výrazně delší než normální vzduch 2 a také mají různé větrací otvory.

I když jsou pro můj vkus trochu příliš dlouhé, moje největší stížnost je kvalita zvuku. Základny, které zlepšily kvalitu zvuku a stínění na AIR2 po aktualizaci firmwaru, zde chybí. Takže zde nemáme žádné stínění a znatelně horší kvalitu zvuku.Dále jsou mikrofony na vzduchu 2 SE patrné méně citlivé a já jsem musel zvednout hlas z normální úrovně, aby mě moje Callees mohly.A konečně, AIR2 SE nejsou podporovány aplikací Xiaoai, takže neobdržíte žádné aktualizace firmwaru a žádné konfigurovatelné klepnutí-akce.

Vzhledem k malému rozdílu v cenách mezi Air 2 a Air 2 SE proto doporučuji vždy jít pro bývalé.

Pokud se setkáte s některými weby, které vám řeknou, že Air2 a Air2 SE jsou stejné, povolte prosím svůj adblocker. Obzvláště pokud bojí o různé dotykové zóny, i když marketingový materiál objasňuje, že nahoru/ střední/ dole znamená, že se můžete dotknout jedné zóny na jakékoli poloze.

Problémy s nabíjením

Postupem času jsem si všiml, že levé sluchátka neustále dochází z baterie před pravou.Zdá se, že se jedná o to, že se vypouští, zatímco je uložena uvnitř pouzdra. Umístění a ven vyřeší problém. ale pouze dokud není plně nabitý. Díky tomu je udržování sluchátka předem nabitých a připravených docela problému.

Doufejme, že to lze řešit s budoucí aktualizací firmwaru. (reprodukováno s firmwares až do V2.7.1.0)

Dodatek: Náhradní pár (viz výše) nemá žádné problémy s nabíjením. Proto si myslím, že problém je jen jedinečná výrobní vada.

Xiaomi Redmi Airdots 3 Pro: CancelAción de Ruido Activa y Modo Baja Latencie Para los ‚True Wireless‚ más Atractivos de Su Precio

Xiaomi Lanza Nuevos Auriculares Complemente Inalámbricos y llegan con algunas de Las Cacterísticas de su modello más premium, los flipbuds pro, un precio mucho más konkurences. Syn Los Nuevos Xiaomi Redmi Airdots 3 Pro, La Versión Avanzada de los Auriculares Redmi Presentados Hace Unos meses.

Syn estas Las Cacterísticas de los Xiaomi Redmi Airdots 3 Pro, Unos Auriculares ‚True Wireless‚ Con Canceración de Ruido Activa, Autonomía de Hastaa 28 Horas A Travys de su caja de carga y un un un un un un un baja latensia para jugadores.

Ficha Técnica de los Xiaomi Redmi Airdots 3 Pro

Xiaomi Redmi Airdots 3 Pro

Auricular: 25.4 x 20.3 x 21,3 mm y 4,9 g.Caja: 65 x 48 x 26 mm y 55 g.

35 Mah, Autonomía de 6 Horas Con Una carga (Sin CancerAción) 470 Mah, 28 Horas en Total Con la Caja (Sin CancerAción) Carga Inalámbrica qi

CancelAción de Ruido Activa 35 DB latencie 69 ms

349 Yuan (45 EUR AL CAMBIO)

CancelAción de Ruido Hasta 35 db y modo transparencea

Los Xiaomi Redmi Airdots 3 Pro Llegan Con Cancerción de Ruido Activa de Hasta 35 db y tres Velocidades. Gracias a Susistema de Triple Microfono pueden ajustarse en tres niveles. El Primero es la CancerAción de Ruido en Profundidad, Para Intentar Anular Los Ruidos más Potentes. Un Segundo nivel es el de equilibrado, diseñado para interiéry. Finalne Esta El Modo de Reducción de Ruido Ligero, Para Ambientes Relajados.

Estos auriculares de Xiaomi También Cuenta con un modo transparencia que povolit dejar pasar ciertos sonodos, como las conversaciones con otras personas personas. Esta reducción del ruido también aplicará para para las laladas telefónicas.

La Caja de los auriculares ofrece 470 mAh, Suficientes para propader una autonomía de unas 28 horas. Los auriculares por si sóla aguantan unas seis horas teóricas.

El DiSeño de la Caja Se Abre en Vertical y el aspect es podobné Otros modelOs de la Marca. En esta ocasión se añade carga inalámbrica qi.

El Cuerpo de los redmi airdots 3 pro es rezistente a salpicaduras con Protección ipx4 y Soporta Control Mediante Gestos.

Para El Sonido, Los Redmi Airdots 3 Pro Incorporan Un Driver de 9 mm. Finalte, odstavec mejorar la latenci es incorpora un modo especial para juegos que promete reducir la latence a UNOS 69 Segundos.

Versions y precio de los redmi airdots 3 pro

Por El Momeno Los Nuevos Redmi Airdots 3 Pro Esán Disponibles en China A Un Precio de 349 Yuanes, UNOS 45 EUR AL CAMBIO Directo. Si bien, como es obvyklé en el fabricte chino, se ofrece un precio promooniální de Lanzamiento por Unos 299 Yuanes, UNOS 38 EUR al Cambio. Un Coste muy económico para lo que ofrecen técnicamente. AKTIZAREMOS CON LA DISPONIBILIDAD Y Precio Cuando Senuncien en españa y otros paníses.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS