A podrobnosti Lenovo Ideapad 3 14IML05 (81WA0033FR). Lenovo Ideapad 3 14iml05

A podrobnosti Lenovo Ideapad 3 14IML05 (81WA0033FR)

Tenký a lehký stylový stříbrný ultrabook. Lenovo IdeaPad 3 14IML05 (81WA0033FR) s 14palcovou protileznou obrazovkou je vhodné pro každodenní použití se svým procesorem komety Lake Pentium Gold. Navrženo pro malé rozpočty, stále těží z rychlého úložiště SSD, které zvyšuje jeho citlivost.

Specifikace Lenovo Ideapad 3 14IML05 (81WA0033FR)

Obrazovka 14 \ ‚\‘ WXGA HD LED 220CD / M² (1366 × 768, Anti-Glare)
Procesor Intel Pentium Gold 6405U Comet Lake (2.4 GHz, 2 jádra, TDP 15W)
RAM nainstalován (max) 4 GB (pájený) DDR4 2666MHz, 1 slot (zdarma)
Grafická karta Intel UHD se integroval do procesoru
Úložný prostor 256 GB m.2 SSD (NVME PCIE 3.0 x2, 2242) 1 zdarma 2.5 palcový slot
Připojení 2 USB 3.0 1 USB 2.0, HDMI 1.4B, SD / SDHC / SDXC / MMC
Síť Wi-Fi AC (2 × 2), Bluetooth 5.0
Podsvícená klávesnice
Numerická klávesnice
Hello Windows
Zvukový systém 2 reproduktory (2 x 1.5W) Dolby zvuk
Operační systém Windows 10 64-bit
Autonomie oznámena / baterie 6 hodin / li-ion 35WHR
Hmotnost / rozměry (mm) 1.5 kg / 327.1 x 241 x 19.9

Podvozek, konektory, obrazovka Lenovo IdeaPad 3 14IML05 (81WA0033FR)

Tento štíhlý a lehký ultrabook sportuje relativně střízlivý a elegantní design s jeho světle stříbrným platinovým šedým podvozkem.

Připojení integrovaná do tohoto PC jsou správná a sestává z praktického výstupu videa HDMI pro snadné připojení tohoto počítače s televizorem nebo monitorem například Bluetooth 5.0 bezdrátových modulů a Wi-Fi AC pro komunikaci a na dálku. Zvukový port, ale také 2 USB 3.0 (kompatibilní USB 2.0) Zaručení převodů až 10krát rychlejší než USB 2.0 Pokud připojíte USB 3.0 Periferie.

Obrazovka je zdobena antireflexním ošetřením, díky kterému je čitelnější než lesklý panel v jasném prostředí (např. Venku). Pro zbytek obrazovka přijímá klasické vlastnosti s definicí 1366 × 768 a jeho formát 16: 9 vhodný pro přehrávání videa.

Výkon, výdrž baterie Lenovo IdeaPad 3 14IML05 (81WA0033FR)

Lenovo Ideapad 3 14IML05 (81WA0033FR) je kompaktní notebook určený pro každodenní použití.

V této oblasti, stejně jako v kanceláři automatizace a surfování na internetu, jakož i v obsahu multitaskingu, přináší dobrý výkon, protože je založen na procesoru s nízkou konzumací Intel Comet Lake Pentium Gold 6405U a 4 GB RAM. Abychom byli pohodlnější v multitaskingu, můžeme do tohoto počítače přidat lištu Ram, který ukazuje jeho limity v rámci softwaru, který spotřebovává zdroje procesoru.

Denní zkušenost je výrazně vylepšena přítomností SSD. Toto úložiště je tiché, ale také méně spotřebované energií než pevný disk, robustnější a mnohem rychlejší.

Díky SSD je tento tenký a lehký počítač mnohem citlivější a plynulejší, než kdyby měl jednoduchý pevný disk. Konkrétně se to projevuje například mnohem rychlejším startem / zastavením a spuštění aplikací.

Se svým 256 GB nabízí palubní SSD dostatečnou kapacitu pro řadu použití. Je však nižší než standard pevných disků.

Ale pokud potřebujete více místa, můžete přidat druhý SSD nebo pevný disk prostřednictvím zdarma 2.5palcový slot. Nebo použijte externí úložnou jednotku, jako je USB 3.0 zařízení pro rychlé převody.

Logicky s ohledem na jeho umístění nemá tento ultrabook vyhrazenou grafickou kartu. Není proto navržen pro těžké grafické práce, jako jsou hry.

Avšak díky skromné ​​části Intel UHD integrované do jezera Comet, můžete sledovat fotografie a videa na tomto PC, jehož přeprava je usnadněna jeho lehkostí, jemností a kompaktností. Pokud jde o autonomii, vsaďte se na asi 6 hodin provozu baterie při používání světla.

Recenze Lenovo IdeaPad 3: Výkonnost na rozpočtu

Zatímco Lenovo IdeaPad 3 má své slabosti, ale má také klíčové silné stránky. v neposlední řadě nízká cena, kterou si nyní můžete vybrat notebook. Pokud se primárně zajímáte o každodenní výpočetní úkoly, dostupnost a trvanlivost, rozhodně tyto políčka zaškrtne.

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Pokud je tu jedna věc, kterou si můžete vzít z této recenze Lenovo IdeaPad 3, je to, že je to v tuto chvíli jeden z nejlepších notebooků na trhu, ale ne kvůli jeho poutavému vzhledu nebo jeho silnému výkonu-je to proto, že to není hloupě hloupě drahý. S laptopem Lenovo opravdu získáte maximum za své peníze.

V posledních měsících jsme samozřejmě viděli mnohem rychlejší a leštěnější notebooky Lenovo, ale pokud chcete utratit tak málo, jak jen můžete na levném notebooku. V naší plné recenzi Lenovo IdeaPad 3 to přesně vysvětlíme proč.

Nebudete moci hrát náročné hry nebo je používat k zahájení své kariéry ve výrobě videa, ale má spoustu silných stránek, které stojí za to křičet: je to skvělé pro každodenní výpočetní techniku ​​a prohlížení webu, jednání s e.maily a tabulkou a vy “ Jsem potěšen také jeho televizní a filmové streamování.

Recenze Lenovo Ideapad 3: Co se liší?

Série 3 směřují směrem k dostupnému konci Lenovo’s IdeaPads, jsou vyrobeny tak, aby byly používány doma a ve škole pro vše od psaní dokumentů po streamování televizních pořadů. Pokud máte poměrně těžké pracovní zatížení a potřebujete něco s trochou síly, nabízí řada IdeaPad 5 pokročilejší hardware ve stejně kompaktním těle.

Chtějí něco ještě levnějšího než Lenovo Ideapad 3? Série Lenovo IdeaPad 1 bude lepším výchozím bodem. Nebo potřebujete notebook 2 z 1? Série IdeaPad Flex vás tam bude zakrývat.

Recenze Lenovo IdeaPad 3: Design a obrazovka

IdeaPad 3 je dodáván s kompaktním 14palcovým displejem spuštěným při rozlišení 1920 x 1080 pixelů a je to přiměřeně jasná a svěží obrazovka. Rámy kolem displeje jsou silnější, než najdete na těch nejlepších notebookech venku a úhly pozorování a maximální jas nejsou zvlášť prvotřídní, ale toto je notebook, který musíte ve vztahu k jeho ceně posoudit. a za peníze, které to stojí, jsme byli velmi spokojeni.

Ať už procházíte web, píšete esej, nebo sedíte a sledujete některé filmy z vaší oblíbené platformy pro streamování videa, zobrazení Lenovo IdeaPad 3 drží. Není k dispozici jako dotyková obrazovka, ale pak byste opravdu neočekávali. Zatímco poměr stran 16: 9 není pro dokumenty a webové stránky tak dobrý jako 16:10, funguje to velmi dobře pro videoobsah, jak jsme zjistili z rychlého YouTube Binge.

Lenovo je samozřejmě ve hře notebooku již dlouho, a to se odráží v pevné kvalitě sestavení a uklidňujícím pocitem IdeaPad 3. Závěs obrazovky se cítí robustní, vnější plastové pouzdro se cítí odolné a máte dojem, že se jedná o notebook, který vydrží a vydrží. Pokud se na to například děti podaří zmocnit, nebudete se muset starat o to, aby se to zalomilo na polovinu. pravděpodobně.

Stojí za zmínku o psaní zážitku na Lenovo Ideapad 3. Nedostanete klávesnici plné velikosti s číslem podložku, ale jinak je to vynikající: klíčové lisy se cítí měkké, ale podstatné, klíče jsou dobře rozloženy a získáte obvyklé pole zkratky na funkčních klíčích nahoře ( pro objem, jas atd.). Neexistuje žádné podsvícení klávesnice, ale můžeme s tím žít, a zatímco trackpad je na malé straně, cítí se značný a citlivý.

Dalším pěkným dotykem je štít na ochranu osobních údajů na webové kameře těsně nad monitorem, který vám dává další klid, jakmile se vaše videohovory na den udělá. Tři porty USB-A, port HDMI-out pro externí monitor, 3.Konektor pro sluchátka 5 mm a slot SD karty znamenají, že jste docela dobře zakrytí, pokud jde o připojení periferií a dalších pomůcek až do svého notebooku.

Je spravedlivé říci, že Lenovo Ideapad 3 vypadá jako to, co to je: rozpočtový notebook. Ale zároveň se jedná o dobře vytvořený přenosný počítač, který na 1.6 kilogramů (to je 3.5 liber) není vůbec obtížné opustit kancelář nebo dům. Pokud nepotřebujete něco opravdu kompaktního nebo spousta nemovitostí na obrazovce, tento notebook zasáhne sladké místo mezi tím, že vám dává spoustu displeje, na které se můžete dívat, aniž byste se příliš obětovali v cestě mobility. Navzdory nízké ceně bychom očekávali, že vám to vydrží několik let.

Potřebujete notebook s větší herní silou? Pak se podívejte na nejlepší průvodce herní notebooky T3.

Recenze Lenovo IdeaPad 3: výkon a funkce

Naše recenzní jednotka IdeaPad 3 se spustila procesor Intel Core i3-1005G1 z 10. generace-v žádném případě nejnovější nebo největší čipová sada Intel, ale určitě natolik, aby vás provedla některými každodenními výpočetními úkoly. Integrovaná nastavení Graphics Graphics Intel UHD znamená, že hraní a další graficky intenzivní úkoly jsou za notebookem (myslím špičkové editace obrazu a videa), ale pro většinu úkolů, které většina z nás dělá s počítačem, je to perfektně v pořádku.

Revizní jednotka, kterou jsme měli, byla vybavena 4 GB RAM a 128 GB interního úložiště SSD. opravdu byste se nechtěli pokusit spustit Windows 10 na nic méně, ale opět se můžete dostat s tímto druhem specifikace. Vyzkoušeli jsme nějaké prohlížení webu, nějaké e.maily a některá média hrající na Lenovo IdeaPad 3 a všechno se pohybovalo po spravedlivém klipu. Pokud se opravdu pokusíte přetížit notebook s mnoha kartami prohlížeče nebo spoustou otevřených aplikací, můžete se však setkat s problémy, nicméně.

Stojí za zmínku, že Lenovo IdeaPad 3 zůstal během naší doby pěkně a tichý, s fanoušky, kteří se točí až příležitostně, když byl notebook pod tlakem. Všimněte si, že počítač je dodáván s povoleným režimem Windows 10 S. můžete přepnout na Windows 10 zdarma za minutu, ale ztratíte určité výhody, pokud jde o výkon a zabezpečení.

Obecně jsme zjistili, že IdeaPad 3 spustila aplikace a webové stránky hladce a dobře. Integrovaný zvukový systém Dolby nebude brzy vyhrát žádná ocenění, ale je to lepší, než byste mohli očekávat za notebook za tuto cenu, a je to více než dostatečné pro některé rychlé prasknutí hudby nebo pro dialog a zvukové doprovodné filmy a TV pořady. Neměli jsme žádné stížnosti s Lenovo IdeaPad 3 jako přehrávač médií.

Viděli jsme výdrž baterie 3-4 hodiny se standardním, nepodesvětaným používáním-to je s obrazovkou nastavenou na maximální jas, takže pokud jste rádi, že to trochu zamícháte, získáte více času mezi poplatky. Toto není notebook, který bude trvat celý den od zásuvky, ale bude to v pořádku na cestu vlakem nebo odpoledne v kavárně. Ostatní notebooky vám samozřejmě dostanou mnohem více výdrže baterie, ale také vás budou stát více.

Nekonstruované 2 hodiny streamování videa. opět s obrazovkou maximálního jasu. srazily v našem testu baterii ze 100 procent na 75 procent, což naznačuje celkem 8 hodin přehrávání videa, pokud s notebookem neděláte nic jiného mezitím. To není vůbec špatné, a pokud jen sledujete videa, můžete to udělat od rána do noci.

Jste student a potřebujete systém, aby šel na vysokou školu nebo univerzitu? Pak se podívejte na nejlepší notebooky studentů na trhu.

Recenze Lenovo Ideapad 3: Verdikt

Z naší recenze můžete myslet, že Lenovo IdeaPad 3 je poněkud ohromující notebook. ale je to relativní v závislosti na ceně a tento počítač je opravdu velmi levný. Podívejte se na widgety zabudované na této stránce, kde najdete nejnovější nabídky na webu, ale obvykle je nyní k dispozici za méně než 400 liber a za tuto cenu jsme ochotni se vyrovnat s několika problémy. S jedním z našich slevových kódů Lenovo můžete získat ještě lepší cenu.

Ano, můžete zaplatit více za notebook s ostřejší, jasnější obrazovkou, delší životností baterie a výkonnějšími komponenty, ale pokud jde o hodnotu za peníze a třesk za váš buck, je Ideapad 3 obtížné lepší. proto jsme byli důvod Rád to pojmenuji jako výběr rozpočtu v našem nejlepším seznamu notebooků. Dokud rozumíte tomu, co dostáváte a co nezískáte z IdeaPad 3, může to být pro vás ten správný nákup.

S pouhými 4 GB RAM není notebook opravdu vhodný pro naskládání spoustu obrázků ve Adobe Photoshopu nebo se snaží spustit cokoli jiného než nejzákladnější hry, ale procesor i3 a úložiště SSD znamenají, že získáte nějakou slušnou rychlost pro Vaše každodenní výpočetní úkoly. Mohli bychom velmi šťastně projít dnem práce na IdeaPad 3 a je to dostatečně lehké, aby mohly být přepravovány bez problémů.

Zkušenost s psaní a trackpadem se rozhodně stojí za zmínku, protože je to jeden z nejlepších aspektů celkového balíčku IdeaPad 3. Pokud máte spoustu esejů, zpráv nebo tabulek, které se dostanete skrz, zjistíte, že notebook Lenovo je na úkolu do značné míry. nemusí to používat nejvíce prémiové materiály, ale je to odolné a solidní a Připraveno na prodloužená pracovní relace.

Windows 10 se také stále zlepšuje a zlepšuje, ať už se držíte s režimem S na tomto notebooku nebo ne, a také můžete běžet na pomalejších komponentách. Je třeba mít na paměti, že v tuto chvíli prostě nemůžete získat notebook Mac za tuto cenu. Chromebooky jsou samozřejmě možností, ale nainstalujte Google Chrome na IdeaPad 3 a máte vše, co Chrome OS nabízí, a pak některé.

Při zvážení Lenovo IdeaPad 3 musíte v první řadě vzít v úvahu cenu a poté zvážit vše ostatní: I když si myslíme, že obrazovka a výdrž baterie by mohla být zlepšena, notebook skóre vysoce z hlediska celkové použitelnosti, psaní, psaní Zkušenosti, možnosti připojení, které získáte, a dovnitř namontované procesor Intel Core. Pokud nakupujete notebook s rozpočtem, stojí za to se dostat do svého užšího výběru.

Zvažte také

A když už mluvíme o seznamech, nezapomeňte se podívat na nejlepší lehký průvodce notebooky T3, pokud chcete přenosný počítač, který moc neváží.

Ve skutečnosti je to bratranec Lenovo, IDEAPAD 3i, který z něj dělá tento seznam (v době psaní), takže se nezapomeňte podívat na novější alternativu, která stojí více, ale je to více aktuální.

Lenovo Ideapad 3i 14 Recenze

Lenovo vytvořil ještě další dobrý rozpočet notebooku, ale obrazovka a výdrž baterie zabrání tomu, aby se stala bez přemýšlení.

Skvělé rozpočtové notebooky mohou být obtížné přijít a zatímco Lenovo udělal v minulosti jedny z nejlepších, může nejnovější Ideapad 3 14in udržet tento trend? Zjistěte to v naší úplné recenzi. Nákup notebooku je dostatečně matoucí, ale v dnešní době mnoho výrobců nabízí možnosti Intel a AMD poháněné. Zatímco jsem testoval model Intel, proto je 3i ve jménu, běžný IdeaPad 3 je také podobný, ale má procesor AMD.

Je to „81w“ v obou směrech, ale stejně jako u jakéhokoli notebooku, podívejte se na specifikace SKU, na které se díváte, abyste se ujistili, že to má to, co potřebujete. Hodně bude stejné, ale výkon a výdrž baterie se bude lišit od jádra i3, které jsem testoval. Existuje také 11.6- a 15in IDEAPAD 3 notebooky k dispozici, ale testuji 14in zde.

Sestavení designu

Lenovo vždy vyráběl pěkně vypadající notebooky, bez ohledu na cenu a tento nový IdeaPad 3 není výjimkou. Rozhodně to nevypadá jako rozpočtový notebook s kartáčovaným víkem hliníku a klávesnicí. Na spodní a rámečku obrazovky jsou plastové, ale kvalita sestavení je dobrá a je příjemné vidět zajímavou barvu s mým vzorkem recenze, která přichází ve stylové tmavé třešňové červené barvě. K dispozici je také atraktivní možnost Abyss Blue, spolu s platinovou šedou a obchodní černou. Není to zvlášť tenký notebook při 20 mm a ani nahrávané rohy se toho moc neskrývají. Pro notebook je to stěží neobvyklé a je to rozumná váha na 1.6 kg.

Lenovo říká, že Ideapad 3i má úzké rámy kolem obrazovky, ale nepopisoval bych je takhle, zejména na dně, kde je obrovské, aniž by to bylo ani logo, které by to rozbilo. Na straně plus je na webové kameře fyzická závěrka soukromí, ale samotná kamera je nízká kvalita jen na 0.3MP (ani 720p).

Hlavní nevýhodou, kterou jsem našel s designem, je přední hrana je trochu ostrá, takže je nepříjemné na dlani při používání trackpadu.

Trackpad klávesnice

Kolísavá klávesnice a ošuntělý trackpad nejsou obvyklými nálezy na rozpočtovém notebooku, ale Lenovo zde odvedl dobrou práci.

Klávesnice chicletu je dobře rozložená a nahoře je vyhrazený řádek funkcí a klíče jsou dobrá velikost, kromě obvyklých šipek nahoru a dolů. Zkušenost s psaním je dobrý s pěknou rovnováhou mezi měkkým a ostrým, s pěkným množstvím cestování. Klávesnice však není podsvícena.

Trackpad je solidní, přiměřená velikost a pěkně citlivý, takže zde nemám žádné stížnosti. Je to způsob nadprůměrného pro levný notebook.

Reproduktory obrazovky

Displej 14 palců nabízí rozlišení plného HD a anti-glorativní povlak, který dobře funguje. Zatímco Lenovo uvádí jako možnost IPS panel, na většině modelů pravděpodobně najdete obrazovku TN nižší třídy TN. To je to, co jsem zde testoval a je běžné udržovat náklady dolené. Zatímco obrazovka je v pořádku, není to nic víc než to s omezeným jasem 189 nits testovaných s Spyderxem. To znamená, že to pravděpodobně necháte na 100% po celou dobu a budete v pořádku pro vnitřní použití, pokud nejste na přímém slunečním světle. Panel TN znamená, že sledování úhlů nejsou skvělé, takže můžete strávit chvíli získávání víka ve správné poloze. Reprodukce barev není také nic, o čem by psal domů s pouhými 64% SRGB a 47% Adobe RGB.

Pokud to nezní jako dost pro vaše potřeby, pak vyhledejte model IPS. i když ve Velké Británii nevidím žádné na prodej.

Lenovo slibuje „křišťálově čistý“ zvuk z IdeaPad 3i díky Dolby Audio. To je trochu daleko, ale tento notebook zní lépe než většina rozpočtových notebooků. Dva 1.5W reproduktory jsou namontovány na přední okraji spodní strany, což dává dobrou projekci a je zde také slušné množství energie. Neočekávejte však nic úžasného a kvalita zvuku chybí na basu a má cíl, mírně drsný profil.

Výkon specifikace

Testoval jsem IdeaPad 3i, který vám dostane procesor Intel Core i3-1005G1 spolu s 4 GB RAM a 128 GB SSD. Pokud jste v pořádku s menší energií, můžete však získat levnější model s Intel Pentium Gold.

Jak je uvedeno nahoře, existují také modely IdeaPad 3 (žádné „i“) s procesory AMD a je zde více na výběr s Ryzen 3, Ryzen 5 a Ryzen 7 čipy, které jsou k dispozici. Model Ryzen 5 vás přiměje zdvojnásobit úložiště RAM a SSD a zároveň udržovat věci pod 500 GBP.

Možná však necítíte potřebu utratit navíc, protože vzorek jádra i3, který jsem testoval, funguje perfektně dobře pro každodenní úkoly s fanoušky zřídka kopajícími. Hlavním omezením je RAM, takže vám rychle dojde paměť pro věci, jako jsou karty Chome, což znamená, že se často budou muset znovu načíst, když na ně kliknete. Můžete vidět, jak se IdeaPad srovnává s soupeři s podobně jako v našich referenčních testech níže, jako jsou Acer Aspire 5 a Avita Liber V. Lenovo lodí všechny modely IdeaPad 3 (Intel nebo AMD) s Windows 10 S. Toto je základní verze, která vás omezuje na aplikace v oficiálním obchodě. Pokud si chcete něco stáhnout a nainstalovat z webu nebo podobného, ​​musíte jej odemknout do plného okna.

Pokud jde o připojení, neexistuje USB-C, ale IdeaPad 3i má řadu portů, které nabízí, včetně konektoru pro sluchátka, slotu SD karty v plné velikosti, HDMI a tradiční nabíječka barelu. Existují tři porty USB-A, z nichž jeden je pomalý 2.0 verze, zatímco ostatní dva jsou rychlejší USB 3.1 (Gen 1).

Životnost baterie

IdeaPad 3i nemá co nabídnout, pokud jde o výdrž baterie, s až devíti hodinami podle Lenovo, i když pouze 7.5 Pro tento konkrétní model s buňkou A 35Wh.

Pomocí notebooku k napsání této recenze spolu s dalšími pracemi, jako je e-mail a prohlížení webu plus 45minutový videohovor, to trvalo čtyři hodiny. To bylo s obrazovkou při 100% jasu, kterou jsem potřeboval k jeho použití bez šilhání. Po třech hodinách se kopal do režimu úspory baterie a také se neúčtuje a za 30 minut se za 30 minut dostane pouze na 26% z mrtvých.

Cena

IdeaPad 3i začíná na velmi rozumném 349 GBP, pokud jste v pořádku s modelem Intel Pentium a Currys PC World to má právě teď za 329 GBP. „Webová cena“ pro model Core i3, který jsem testoval, je 429 GBP, ale jak Lenovo, tak Currys PC World jej prodávají za 379 GBP jako standard. Pokud potřebujete, je to dobrá hodnota za peníze.

Pokud potřebujete více energie, pak existují možnosti AMD IdeaPad 3 s Ryzen 3 za 399 GBP. Sladká skvrna je model Ryzen 5 GBP, který je dodáván s 8 GB RAM a 256 GB SSD. Můžete se také rozhodnout pro Ryzen 7 s 512 GB SSD, ale se základní obrazovkou a cenovkou 579 GBP, je lepší mimo jinde s soupeři, jako je Honor Magicbook 14 nebo Microsoft Surface Laptop Go. Lenovo oficiálně neprodává 14in model v USA, i když můžete získat model Ryzen 5 na Amazonu za 529. V oficiálním obchodě můžete získat větší i deapad 3 15in.99, nebo 375.24 Po více úsporách. Rozpočtový trh je tvrdý, takže podívejte se na všechny své možnosti v našem nejlepším rozpočtovém grafu notebooku.

Výrok

Lenovo IdeaPad 3i je dobrý rozpočet notebook s mnoha obvyklými nevýhody, které přicházejí s získání modelu na levnějším konci trhu. To, co notebook dostane správně, je stylový design s dobrou kvalitou sestavení a slušné komponenty, klávesnice a trackpad. vše za rozumnou cenu. Obrazovka je však omezená, pokud jde o jas a úhly sledování a výdrž baterie je špatná. Stejně jako kvalita webové kamery, i když má krytí soukromí. Pokud ji budete používat uvnitř, aniž byste ponechali síťovou sílu příliš dlouho, pak vám Ideapad 3i vyhovuje dobře za dobrou cenu. Podívejte se však jinde, pokud to chcete použít a asi v jasnějších podmínkách a bez přístupu k sítě síly.

brejle

Lenovo Ideapad 3i 14: Specifikace

 • Windows 10 Home v režimu S
 • 14in Full HD (1920 × 1080) TN LCD panel s anti-glare povlakem
 • Procesor Intel Core i3-1005G1 (2 jádra/4 vlákna, 1.20 GHz, až 3.Turbo Boost 40 GHz)
 • 4 GB 2666MHz DDR4 RAM: 128 GB M.2 SSD
 • HDMI 1.4b
 • 2x USB 3.1 (gen 1) typ-a
 • USB 2.0 typu A
 • SD čtečka karet
 • 3.5mm konektor pro sluchátka
 • 2 x 1.5W reproduktory
 • 0.3MP webová kamera
 • Intel Wi-Fi 6 22560 (2 × 2 sekera)
 • Bluetooth 5.0
 • 35Wh 2-buněčná li-ion baterie
 • 327 x 241 x 19.99 mm
 • 1.6 kg
| Denial of responsibility | Contacts |RSS