Acer Nitro 5 A515-57-535Z | 15.6in FHD 144Hz | Core i5-11400H | 8 GB DDR4 |…

Acer Nitro 5 A515-57-535Z | 15.6in FHD 144Hz | Core i5-11400H | 8 GB DDR4 | 512GB SSD | GeForce RTX 3060,6GB | Win11

Popis produktu: 15.6in displej s technologií IPS (přepínání v rovině), Full HD 1920 x 1080 144Hz, 7ms, G-Sync Support | Intel Core i5-11400H procesor (12 MB Smart Cache, 2.7 GHz s Turbo Boost až 4.5 GHz, DDR4) | 8 GB DDR4 3200 MHz Systémová paměť | 512GB NVME SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6 6GB | Windows 11

Technické specifikace

acer, nitro, a515-57-535z, 144hz, core, i5-11400h

Procesor: Intel Coretm I5-11400H procesor (12 MB Smart Cache, 2.7 GHz s Turbo Boost až 4.5 GHz, DDR4)

Paměť: 8 GB systémové paměti DDR4 3200 MHz, upgradovatelná na 32 GB pomocí dvou modulů SODIMM

Displej: 15.6 Displej s technologií IPS (přepínání v rovině), Full HD 1920 x 1080 144Hz, 7ms, G-Sync Support

Grafika: Nvidia Geforce RTX TM 3060 s 6 GB vyhrazeného GDDR6 VRAM

Operační systém: Windows 11

Nachází se na Filipínách!

VILLMAN.com

Copyright © 1997-2020 Villman Computer Systems Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny a specifikace se mohou bez předchozího upozornění změnit. jsou vylučující DPH, doručení a další volitelné poplatky. Villman není zodpovědný za typografické nebo fotografické chyby.

Popis pro Acer Nitro 5 AN515-58-93Je herní notebook, 15.6 „FHD 165Hz Displej, Intel Core i9-12900H, 16GB RAM, 512 SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, RGB BackLit Eng KB Win 11, Black | nh.Qhysa.003

Nitro 5 Intel

Reign nad herním světem s kombinovanou silou 12. genového procesoru Intel Core i9 s novou hybridní architekturou výkonu a Nvidia GeForce RTX 30 Series GPU.

Dominující specifikace

Vládne se nad hraním hry s kombinovaným výkonem procesoru Intel Core i9 z 12. genů a GPU NVIDIA GeForce RTX 30 GPU (plně optimalizováno pro maximální MGP).

Nakonfigurujte notebook pro nejvyšší rychlost a masivní úložiště se dvěma sloty pro Gen 4 m.2 PCIe a až 16 GB DDR5 3200 RAM.

Postaveno pro příští generaci her

procesory Intel Core Yen Intel vám poskytují vynikající herní výkon a zároveň poskytují flexibilitu hladce multitask. Inovativní nová architektura odpovídá správnému jádru správnému pracovnímu zatížení, takže úkoly na pozadí nepřeruší vaši hru. dává vám svobodu chatovat, procházet, streamovat, upravovat, nahrávat a hrát bez přeskočení rytmu.

Grafika řady Nvidia Geforce RTX 30

Nejnovější grafika je poháněna 2. Gen RTX Amprere Architecture NVIDIA, aby vám poskytla nejrealističtější grafiku a špičkové funkce AI, jako jsou NVIDIA DLSSS. Nové technologie Max-Q také využívají AI k povolení tenkých, vysoce výkonných notebooků, které jsou rychlejší a lepší než kdy jindy.

Zvýšení výkonu s Ainvidia DLSS dává hrám zvýšení rychlosti s nekompromisní kvalitou obrazu. Zvyšte nastavení a rozlišení ještě lepšího vizuálního zážitku.

Trasování pohlcujících zážitků je svatý grál grafiky. Simuluje to, jak se světlo chová v reálném světě, aby produkovalo nejrealističtější a pohlcující grafiku.

Optimalizovaná síla a performancenvidia Max-Q je sada technologií poháněných AI, které optimalizují notebooky, aby poskytovaly vysoký výkon v tenkých formách.

Obrázek perfektní. Zuřivě rychle.

S bleskem-Quick 165Hz obnovovací frekvence a 3MS doba odezvy budou vaše herní relace plynulé, nepřerušené a bezkonkurenční. Nyní můžete přistát tyto reflexivní výstřely s přesností přesností a minimálním duchem.

Doba odezvy nepůvodní. Dosaženo přes LCD Overdrive.

Mux on, mux off

S přiloženou technologií Switch MUX můžete zakázat integrovanou grafiku pro zvýšení výkonu her na úkor výdrže baterie.

Chlazený k dokonalosti

Nově rafinovaný podvozek přichází s několika dalšími triky na rukávu ve formě chlazení duálních ventilátorů, duálních a dolních) a designem portů s čtyřúhelníkem. Pro zvláštní ovládání pop otevření aplikace Nitrosense pro další ovládání a převzít velení nad rychlostmi ventilátoru, osvětlení a další.

Chlazení duálního fanouška

Quad-Exhaust

Příjem horního vzduchu

Klíč k vítězství

Spice Things Up pomocí 4-zónové RGB klávesnice a převzít velení vnitřního fungování notebooku prostřednictvím vyhrazeného klíče NitroSense. Klávesy WASD a Arrow jsou také zvýrazněny pro snadnou viditelnost pro tyto momenty spojky.

Přerušení zvukové bariéry

Lepší zvuk poskytuje konkurenční výhodu a také pohlcující zážitek prostřednictvím duálních 2W reproduktorů. S DTS: X Ultra jsou zvuky jasné a mohou být dodávány ve 3D prostorové zvukové scéně, což vám umožní slyšet, odkud vaši soupeři přicházejí s přesnou přesností.

Spousta portů

Zapojte všechny své periferie do celého rozsahu portů, včetně HDMI 2.1, USB-C a nejnovější USB 3.2 standardní s podporou Gen1 a 2.

Recenze notebooku Acer Nitro 5: Velká herní síla v ještě větším těle

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

When you buy through our links, Insider may earn an affiliate commission. Learn more.

acer, nitro, a515-57-535z, 144hz, core, i5-11400h

Acer Nitro 5 je řada výkonných herních notebooků, které slibují špičkový výkon za dostupnou cenu. Modely jsou k dispozici s procesory Intel nebo AMD a různými grafickými kartami NVIDIA RTX. V závislosti na tom, jakou konfiguraci si koupíte, můžete získat RTX 4050 za méně než 1 000. to je fantastická hodnota. Dokonce i modely s nižšími cenami mohou hrát téměř jakoukoli populární hru při hladké a stabilní snímkové frekvenci, díky ni.

Ale i pro herní notebook je RAW Graphics Power pouze jednou částí rovnice. Už čtyři týdny používám Acer Nitro 5 jako každodenní počítač, a ačkoli je to fantastické pro hraní, má několik klíčových designových nedostatků, které mě opravdu frustrují, včetně jeho objemné velikosti a dim obrazovky.

The Acer Nitro 5 je výkonný notebook s rozpočtem, který může snadno hrát většinu moderních her, ale také trpí tlumeným obrazovkou a stísněným trackpadem. Modely jsou k dispozici v různých konfiguracích s různými čipy Intel a AMD.

  • GPU provozuje většinu moderních her ve vysokém nastavení bez problému
  • Notebook se nikdy příliš nehřeje, i když běží výkonné aplikace
  • K dispozici za lepší cenu než většina ostatních herních počítačů
  • Obrazovka je příliš nudná a matná
  • Masivní tělo a nabíječka je těžké nosit
  • Trackpad není dobře navržen

Acer Nitro 5 zpracovává moderní hry překvapivě dobře

Nitro 5 za svou cenu je herní powerhouse. Nejlevnější model Acer prodává náklady 750 s RTX 3060 a procesorem Intel I5. Nejdražší Nitro 5 obchodů Acer Store stojí 1 800 s CPU RTX 3070 a AMD Ryzer 7, ale na jiných maloobchodních prodejcích najdete ještě hovězí modely.

Specifickým testovaným Nitro 5 I je AN517-42-R85S, která je cena za přibližně 1 000 a představuje dobrou střední půdu mezi nejdostupnějšími a špičkovými možnostmi série a nejvyšších možností série. Tato sestava má GPU RTX 3060, CPU AMD Ryzen 7 a 17.3palcový displej. Nejedná se o nejnovější nebo nejsilnější komponenty, ale jsou více než dost, aby provozovali nejoblíbenější hry bez jakéhokoli problému, dokonce i při vysokých a vysokých rozlišeních (HD) rozlišení.

A jistě, hry jako PUBG, Fortnite a Rocket League hrály za stabilních 60 snímků za sekundu (FPS) nebo vyšší. League of Legends a Valorant běžela asi 230 fps v Max Nastavení.

Jedna z mých nejintenzivnějších her, Marvel’s Spider-Man Remastered, nikdy nekopovaná pod 55 fps ve vysokém nastavení, i když se houpala New York City v nejvyšších rychlostech. Při velmi vysokém nastavení nikdy neklesl pod 50 fps. A Microsoft Flight Simulator, notoricky náročná hra, se podařilo za všech okolností zůstat nad 40 fps. Ne ohromující, ale dobré představení z notebooku.

Samozřejmě ne všechny hry se také dařily. Elden Pingové se podařilo zasáhnout pouze 60 fps v nízkém nastavení, a dokonce i pak byl trhaný. Overwatch 2 běžel dobře sám, ale zaostal, když jsem si spolu přehrával video na YouTube. A Cyberpunk 2077 se otevřel jednou, havaroval a pak odmítl běžet znovu, dokonce i po nové instalaci.

RTX 3060 podporuje trasování paprsků. pokročilé grafické funkce, díky kterému je světlo a stín vypadá realističtější. ale je špinavý. Trasování Raye fungovalo skvěle v remastered a halo nekonečné, ale zapnutí v Elden Ring okamžitě havarovalo hru.

Navzdory několika problémům s náročnějšími funkcemi a tituly bude grafická karta RTX 30 série stačit na spuštění všech nejintenzivnějších her po dobu nejméně příštích tří nebo čtyř let. A vzhledem k tomu, jak drahé karty NVIDIA se nedávno dostaly, Acer Nitro 5 je dobrý způsob, jak odemknout skvělou grafiku na rozpočet.

Vestavěné ovládací prvky ventilátoru udržují nitro 5 cool, ale hlasité

Nitro 5 zůstává na dotek vždy v pohodě, i když uprostřed hry nebo multitaskingu. To je překvapivé, vzhledem k tomu, že předinstalovaná aplikace Nitrosense mi říká, že CPU a GPU oba pravidelně zasáhly teploty o 150 stupňů při hraní. Ale nikdy se to necítilo nepříjemně, i když jsem ho používal přímo na klíně.

Připisuji to do výkonných ventilačních systémů NITRO 5. Má věnované fanoušky pro CPU a GPU a je pokryto ve vzduchových otvorech. Ty se mohou při hraní hlasitě, ale ne na rušivou úroveň, zejména se sluchátky.

Nitrosense je skvělá aplikace. Nejen, že vám přesně říká, jak horký je váš hardware běží, ale také vám dává masivní kontrolu nad tím, jak rychle se vaši fanoušci otáčí, téměř dolů na přesnou rychlost rotace. Výchozí předvolba byla více než dost, aby udržovala můj model v pohodě, ale je zde také režim výkonu, který fanoušci rozběhne, takže notebook zní jako tryskový motor.

Nitrosense je také místo, kde si přizpůsobíte vestavěné osvětlení RGB klávesnice. Je zde spousta možností a nebude těžké zajistit, aby váš notebook odpovídal jakémukoli nastavení RGB.

Masivní velikost, krátká životnost baterie a tlumená obrazovka ztěžuje cestování Acer Nitro 5

První věc, kterou si o Nitro 5 všimnete, je jeho objem. Je to masivní zařízení a dokonce vypadá trochu zastrašující, když je vyvážené na vrcholu typického stojanu na notebook. Velké závěsy zvednou obrazovku daleko od klávesnice RGB. A na zadní straně je druh nárazníku, který vyčnívá za obrazovkou a obsahuje velké větrací otvory.

Můj model Acer Nitro 5 váží šest liber a nabíječka 230 W přidává další libru. Říkejte mi slabost, ale tohle je těžký notebook. Přenášením to v mém poslem po dobu tří týdnů (spolu s mým iPadem vzduchem, tenkým notebookem a tenčí knihou) mi na rameno těžko namáhal. To ztěžuje doporučení pro každodenní použití. nedokážu si představit kosterní náklady na dojíždění s touto věcí po celá léta.

Největším zklamáním Nitro 5 je však jeho obrazovka. Maximální maximalizace na asi 300 nits, výkon jasu je pouze průměrný a příliš matný na to, aby skutečně předváděl špičkové hry, zejména v jasně osvětlených místnostech. I když je na jasu píku, stále se to snažím vychovávat a myslet si, že musí být nějaká chyba. Připojení notebooku k jasnějšímu externímu monitoru je nutností.

A protože neustále potřebujete udržovat notebook na jasu píku, výdrž baterie zasáhne. Obvykle jsem dostal jen asi tři hodiny na jediný poplatek, což není hrozné, pokud to jen taháte po vaší kanceláři jako já, ale vážně snižuje její přenositelnost.

Spousta malých chyb, včetně špatného trackpadu, přetáhněte Acer Nitro 5 dolů

Trackpadova myš Nitro 5 je docela špatná. Je to podivně rigidní, má potíže s vyprávěním doleva a kliknutí pravým tlačítkem a horní část trackpadu vůbec neklikne. Trackpady nefungují dobře s většinou her na prvním místě, ale tento je obzvláště nevýrazný.

Umístění trackpadu nepomáhá. Je to velké, ale sedí téměř přímo pod klíči WASD. To znamená, že použití klíčů trackpadu a WASD. požadavek na téměř všechny moderní hry. je stísněný zážitek. Fungovalo by to mnohem lépe, kdyby byl trackpad jen další palec nebo dva napravo.

Nitro 5 má mnoho portů USB-A, což je skvělé. Ale má pouze jeden port USB-C, který je pro moderní počítač zklamáním.

Při testování notebooku jsem také narazil na řadu divných závad. V jednom okamžiku jsem úplně ztratil schopnost psát kapitálová písmena. Několikrát se notebook choval, jako bych držel klíč šipky dolů, i když jsem se ho nikdy nedotkl. Kdykoli jsem měl připojené sluchátka Bluetooth, videa na YouTube, Spotify a další zvuk by po stisknutí hry zamrzly na několik sekund. A když jsem v tomto článku prováděl konečné úpravy, port USB-C zcela zachytil. Asi 24 hodin by to nepoznalo nic, co jsem se do něj zapojil.

Nevím, jestli se jedná o chronické problémy nebo exkluzivní pro můj notebook, ale byly určitě frustrující.

Acer Nitro 5: Specifikace

Acer vyrábí Nitro 5 v různých stylech, každý s různými specifikacemi. S každou kombinací těchto specifikací není nutně k dispozici notebooky, ale tato tabulka představuje rozsah nabízených možností.

Odvážný text znamená specifikace, které měl můj model kontroly.

Acer Nitro 5

15.6-palcová, 16 palců, 17.3 palce

1920 x 1080, 2560 x 1440

144 Hz, 165 Hz

acer, nitro, a515-57-535z, 144hz, core, i5-11400h

Nvidia Geforce GTX 1650, GeForce RTX 3050, GeForce RTX 3050ti, GeForce RTX 3060, GeForce RTX 3070, GeForce RTX 3070ti, GeForce RTX 40505050

Intel Core i5-10300H, Intel Core i5-12500H, Intel Core i5-12700H; AMD Ryzen 5 5600H, AMD RYZEN 7 5600H, AMD RYZEN 7 5800H, AMD RYZEN 7 6800H

8 GB, 16 GB, 32 GB

Skladovací kapacita a styl

256GB Drise State State (SSD), 512GB SSD, 1TB SSD, 2TB SSD; Jednotka pevného disku 1TB (HDD)

Wi-Fi 6 AX 1650I; Wi-Fi 6 AX200; Wi-Fi 6 AX201

Tři porty USB-A, jeden port USB-C, HDMI, Ethernet, 3.5mm konektor pro sluchátka

Domů Windows 11; Windows 10 Home

Pokud byste si koupili Acer Nitro 5?

Acer Nitro 5 stojí za to koupit, ale s některými námitky.

Je to skvělý herní počítač s rozpočtem, ale není to skvělý notebook. Nejlepší části Acer Nitro 5 jsou vnitřní komponenty jako CPU, GPU a fanoušky. Ale všechno, co je ve skutečnosti exkluzivní pro design notebooku. průměrná obrazovka, stísněná trackpad, objemné tělo. nedrží. Díky tomu je použití jako každodenní notebook zklamání.

Nitro 5 funguje nejlépe ne jako notebook, ale jako přenosná PC věž: udržujte ji připojenou k jeho nabíječce, spolu s dalším monitorem, klávesnicí a myš, a budete mít fantastický víceúčelový počítač. Jeho přenositelnost je jen bonus, který má být používán střídmě, pokud vůbec.

Porovnání ceny Nitro 5 se skutečnými herními stolními počítači ukazuje, že PC věž se stejným GPU a CPU bude obvykle stát alespoň 200 dalších. Díky tomu je Nitro 5 fantastický nákup pro hráče s rozpočtem.

Měl jsem výbuch pomocí Acer Nitro 5 jako provizorní herní plochu. Ale pokud hledáte špičkové hraní her na cestách, podívejte se jinde.

William Antonelli (on/ona/oni) je spisovatel, editor a organizátor se sídlem v New Yorku. Jako zakládající člen referenčního týmu pomáhal růst Tech Reference (nyní součástí zasvěcených recenzí) od skromných začátků na juggernaut, který přitahuje více než 20 milionů návštěv měsíčně. Mimo Insider se jeho psaní objevilo v publikacích jako Polygon, Outline, Kotaku a další. Je také zdrojem technické analýzy na kanálech jako Newsy, Cheddar a Newsnation. Najdete ho na @dubsrewatcher nebo se k němu dostanete e.mailem na Wantonelli @Insider.com.

Zaregistrujte se do týdenního zpravodaje pro recenze Insider Reviews a získáte více rad a skvělých nabídek.

Zde si můžete zakoupit logo a ocenit licencování do tohoto příběhu.

Zveřejnění: Napsaný a zkoumán týmem Insider Reviews. Zdůrazňujeme produkty a služby, které byste mohli považovat za zajímavé. Pokud si je koupíte, můžeme z prodeje od našich partnerů získat malý podíl na příjmech. Můžeme dostávat produkty zdarma od výrobců k testování. To nevede naše rozhodnutí o tom, zda je produkt uveden nebo doporučuje. Pracujeme nezávisle na našem reklamním týmu. Vítáme vaši zpětnou vazbu. Pošlete nám e.mail na recenze@insider.com.

Acer Nitro 5 Review: Posunutí hranic hraní rozpočtu

Se správnou konfigurací uspokojuje řada Acer Nitro 5 jako rozpočtový herní pracovní kůň.

Dan Ackerman vede pokrytí počítačů a herního hardwaru CNET. Rodák z New Yorku a bývalý Radio DJ, je také pravidelnou televizní mluvící hlavou a autorem „The Tetris Effect“ (Hachette/PublicAffairs), knihy o literatuře Fiction a Business History, která získala nadšené recenze od The New York Times. Fortune, LA Recenze knih a mnoho dalších publikací. „Porovnává standardní Silicon Valley, Steve Jobs/Mark Zuckerberg Technology-Creation Mýtus. Příběh svítí.“.- The New York Times

Odbornost, kterou jsem testoval a kontroloval počítač a herní hardware více než 20 let, pokrýval každé spuštění konzoly od Dreamcast a každého MacBook. vůbec. Pověření autor autor oceněné, NY Times-recenzované knihy o literatuře faktu The Tetris Effect; Dlouhodobý odborník na spotřebitelskou technologii pro CBS ráno

V dnešní době je všechno dražší, to je dané. S inflací, přetížením přetížení, nedostatkem čipů a cokoli jiného se děje na světě, můžete očekávat, že za věci zaplatíte více, včetně herních notebooků.

Moje představa o notebooku s rozpočtem byla 1 000 nebo méně. Právě teď jsem přehodnotil a přibližně 1200 se zdá být jako správný mezní hodnota mezi rozpočtem a středním rozsahem. Řada Nitro herních notebooků Acer se používala k zahájení kolem 800, ale nejméně drahým modelem je 999 a s procesorem Intel 12. generace jde o vstupní úroveň na 1 049. Specifický Acer Nitro 5, které jsem zde testoval, je 1 299, což opravdu posouvá limit toho, čemu byste nazvali notebook s rozpočtem. Ale i za tuto cenu je to dobrá kombinace specifikací a designu, s 16 GB RAM, 512 GB SSD a NVIDIA 3060 GPU.

Acer Nitro 5

Jako

  • Velkorysý RAM/SSD, dokonce i v nejméně drahé konfiguraci
  • Software pro řízení nitro smysly se snadno používá
  • Velké, herní klíče

Nelíbí se

V okolí se vznáší spousta různých konfigurací NITRO 5 a tento má procesor Core i5-12500H Intel 12. Nejméně drahý model v aktuální sestavě je 999 a má 11. gen Core i5 a NVIDIA 3050 GPU, ale stejné 16 GB RAM’512GB úložiště, takže bych to z vašeho zvážení nevylučoval.

Displej je standardní 15.6 palců 1 920 x 1 090, ale se slušnou frekvencí 144 Hz (odrážející početkrát za sekundu se obrazovka obrazovky může obnovit) a matná obrazovka. Že ten horní povrch nonglossy by mohl být důvodem, proč se displej cítil ztlumený, ale obecně jsem fanouškem matných displejů. Byl jsem však trochu naštvaný, že nálepka „144Hz“ přímo pod obrazovkou byla křivá. Ukazuje nedostatek kontroly kvality v určitém okamžiku výrobního procesu.

V jeho silné

Řada Nitro se mi vždy líbila, protože to funguje jako základní herní notebook a jako každodenní notebook s produktem 15 palců. Acer vyrábí specializovanější herní systémy, jako jsou linie heliosů a Triton, ale Nitro se více naklání směrem k hlavní straně. Mohl bych to porovnat s hlavními herními notebooky společnosti Dells ‚G-Series Mainstream versus Specialized Alienware Dell také nabízí.

Nedávno jsem použil tuto vedle sebe s Dell G15 s podobnými specifikacemi a upřímně řečeno, je to trochu házení mezi nimi. Dell má více mainstreamový vzhled a lépe by se vešel do kanceláře nebo letištního salonu. Ale líbil se mi na Nitro 5 a jeho odvážné, jasné podsvícení, díky kterému jsou klíče vyniknout.

Přesto je to 5.1 libry a jen přes 1 palec. Několikrát jsem to odložil z kanceláře do domova, včetně power cihly a to byla bolest.

Má také více portů USB-A, než jsem viděl za chvíli (jeden na levé straně, dva vpravo), ale pouze jeden USB-C/Thunderbolt 4. To je na zadní hraně, spolu s výstupem HDMI a port pro napájecí kabel Connecter Connecter. Herní notebooky patří mezi poslední notebooky bez univerzálnějšího napájecího připojení založeného na USB-C, protože je potřeba k spuštění diskrétního GPU.

Přebytek softwaru

Všiml jsem si návratu nadměrného bloatwaru, který byl v rozpočtových notebookech mnohem běžnější: Dropbox, Planet9 (herní síť sociálních médií), ExpressVPN a několik dalších má Adware nebo nabídku předem načteno na Nitro 5. Tvůrci PC obvykle vydělávají peníze za zahrnutí těchto odkazů a aplikací. Jsou tyto úspory předány za cenu systému? Je těžké to říci. Stříbrná podšívka je taková, že s velkým 512 GB SSD nejí mnoho úložného prostoru.

To, co se mi líbí, je však software Nitro Sense Acer pro ovládání herních funkcí systému. Na rozdíl od nějakého jiného softwaru pro nastavení počítače na herních notebookech je dostatečně jednoduché pro příležitostné uživatelé, aby to porozuměli a nepochycují rozhraní s více než základními ovládacími prvky rychlosti ventilátoru, sledováním teploty, nastavením podsvícení klávesnice a několika dalšími věcmi. Zatímco fanoušci se někdy mohli roztočit, systém nikdy nebyl příliš horký a je hezké mít snadno dostupné ovládací prvky.

Standardní chování

Jedná se o herní notebook s cenou s cenou s cenou s procesorem Core i5 Core i5 a NVIDIA 3060 GPU. To znamená, že máte do značné míry dobrou představu o tom, jak to bude hrát předtím, než dokonce otevře krabici. V některých testech trpí systém ve srovnání s jinými notebooky NVIDIA 3060, které jsme testovali tím, že jsme šli s i5 vs. i7, ale každá hra, kterou jsme provozovali (jako je strážci galaxie ve vysokých detailech), byl lepší než 60 snímků za sekundu.

Nedávno jsem použil parní balíček ventilu jako hlavní herní počítač, takže to byla pěkná změna tempa, jak se přepnout zpět na velkou obrazovku a skutečné nastavení klávesnice a myši. Nové hry, jako je moje současná vinná potěšení, Warhammer 40 000: Chaos Gate. Daemonhunters, běžel skvěle a hraní poblíž okna mě přimělo obzvláště ocenit matnou obrazovku bez oslnění.

Ale výdrž baterie byla na krátké straně, ve 4:37. Poznámka: To je jen pro streamování videa, ani hraní hry. Mnoho herních notebooků, které jsme nedávno testovali, jako je podobný HP Victus. Běžel déle. Jako notebook herního notebooku to není breaker, ale brání tomu, aby Nitro 5 byl stejně užitečným notebookem produktivity crossover, jak by mohl být.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS