Acer nitro 5 bios. Acer nitro 5 bios

Jak povolit virtualizaci (VT) na Windows 10/11

Jak víme, operační systém emulátoru Android se liší od operačního systému Windows. Zatímco povolením technologie virtualizace, můžete přehrávat mobilní hry na Windows 10 nebo 11. V tomto článku můžete získat konečné kroky, které umožňují technologii virtualizace a problémy, které můžete během procesu splnit.

Rychlá navigace

Podívejte se na toto video, pokud se chcete rychle naučit, jak povolit virtualizaci (VT) na vašem PC.

Acer nitro 5 bios. Acer nitro 5 bios

Proč musím povolit virtualizaci na Windows 10/11

Emulátor musí běžet v „nezávislém“ prostředí oddělujícím se od systému Windows OS a VT je určen pro poskytování tohoto prostředí. Povolení virtualizace umožňuje emulátoru získat více počítačových zdrojů pro spuštění aplikací nebo her. Aby se zajistila hladkost herního zážitku na LDPlayer, musí být povolena virtualizace.

Povolení VT nezpůsobí žádné poškození počítače. Někdy nemůžete ani spustit LDPlayer, když je deaktivován. Naopak po povolení VT emulátor běží 10krát rychleji! Už žádné FPS zpoždění/koktání v různých hrách.

Nejprve zkontrolujte, zda je váš počítač podporován virtualizací

Některá počítače však nepodporují virtualizaci. Nyní je otázkou, jak zjistím, zda je virtualizace podporována mým PC?

Krok 1: Kliknutím na následující odkaz stáhněte přenosný nástroj, který lze použít k posouzení, zda je VT podporován nebo povolen. Leomoon.com/static/?File = LeoMoon-CPU-V_WIN.zip

Krok 2: Přímo poklepejte na tento soubor s přístavbou.exe po stažení.

Krok 3: Získáte jeden z následujících tří výsledků.

Jak vidíte výše uvedené obrázky, první obrázek ukazuje, že virtualizace není podporována, a proto nelze povolit. Druhý ukazuje, že váš počítač podporuje virtualizaci, ale vy jste ji deaktivovali. Pokud jste v situaci posledního obrázku, můžete tuto příručku zavřít a užít si šťastné hry na LDPlayer.

Druhá kontrola, zda je povolena virtualizace

Můžete také zkontrolovat, zda je virtualizace povolena následujícím způsobem.

Podívejte se, zda je postava „VT“ zobrazena v pravém horním rohu LDPlayer. Pokud je, VT je deaktivován nebo používán jinými počítačovými programy. Pokud tomu tak není, je VT povoleno, a proto můžete tento tutoriál přímo ignorovat.

Kroky povolení VT na Windows 10 nebo 11

Vezměte prosím na vědomí, že musíte provést všechny tyto kroky povolení virtualizace sami, protože v té době vstoupíte do BIOS a operační systém Windows v té době nebude běžet na vašem počítači. To znamená, že vám nemůžeme dát ruku přes TeamViewer, který běží pouze v operačním systému Windows.

Krok 1: Zadejte BIOS po přehodnocení počítače

Restartujte počítač a opakujte klíč F2 nebo Del, jakmile se počítač vypne.

Pokud po tom stále nemůžete zadat BIOS, zkuste stisknout další klíč. Nyní možná budete chtít vědět, který klíč byste měli stisknout. Každá značka notebooku, stolní a základní desky má různé vstupní klíče pro bios. Podívejte se na níže uvedenou tabulku a najděte si vlastní notebook, stolní počítač nebo základní desku. Pokud nemůžete najít své, prohledejte prosím Google pro přesnou odpověď, která se vztahuje na vaši vlastní značku notebooku, stolního počítače nebo základní desky.

Krok 2: Povolte technologii virtualizace v nastavení BIOS

Po zadání BIOS stisknutím tlačítka ←, → nebo klávesu přepněte z jedné položky na druhou, pokud na obrazovce nevidíte kurzor. Kromě toho vám stisknutí klávesy Enter umožní vybrat jednu položku.

Najděte položku VT, která se obvykle pojmenovala Virtualizační technologie Intel (R), virtualizace, virtuální, VT-X nebo SVM. Obecně ji najdete zde: Konfigurace/zabezpečení Advanced Processor.

Vyberte technologii virtualizace Intel (R) a změnu povoleno.

V neposlední řadě stisknutím klávesy F10 uložte a ukončete

Extra: průvodci povolit VT na různých počítačích nebo základních deskách

PC boty příliš rychle na přístup k bios?

Rychlost spouštění počítače je příliš rychlá, což způsobuje, že je příliš pozdě na stisknutí odpovídající klíče pro vstup do bios. Můžete se na tuto příručku odkazovat a sledovat operace a vyřešit problém s rychlým spuštěním v počítači.

VT byl povolen v BIOS, ale nebyl detekován LDPlayer?

Virtualizace byla povolena v systému Windows 10/11, ale výzva VT se stále objevuje v pravém horním rohu emulátoru. To může být způsobeno hyper-V vašeho operačního systému Windows nebo antivirovým programem Avast zabírajícím technologii počítače VT. Zkontrolujte tento tutoriál a vyřešte VT, který není detekován chybou LDPlayer.

Další návody pro optimalizaci pro emulátor Android

Pokud stále máte pocit, že emulátor zaostává po povolení technologie virtualizace, můžete si přečíst následující návody pro optimalizaci emulátoru.

Děkujeme za použití LDPlayer a doufáme, že se vám bude líbit. Pokud máte další otázky, můžete nás kontaktovat prostřednictvím následujícího e.mailu: Podpora@ldplayer.síť

Jak prodloužit životnost baterie notebooku Windows s prahem nabití baterie

Nastavení prahu nabíjení baterie může být stejně snadné jako stahování aplikace a nastavení správných možností, a tak to může prodloužit život vaší baterie.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

V průběhu času mají všechny lithium-iontové baterie tendenci ztrácet schopnost udržet si nabití. To se pro váš notebook zdvojnásobí, který vyžaduje vysoký výkon a často se stává horkým ve špatně větraném prostředí, které způsobuje rychlejší degradaci. Co tedy můžete udělat pro zvýšení životnosti baterie notebooku?

I když existuje spousta obecných tipů na zdraví baterií, praktickým řešením je nastavit limit nabití baterie na váš notebook, aby se snížila zbytečná degradace a zlepšila životnost baterie. Toho můžete dosáhnout pomocí vestavěného omezovače nabíjení baterie počítače. Tady vám ukážeme, jak.

Nastavení prahové hodnoty nabití baterie, které pomáhá zlepšit dlouhověkost baterie notebooku

Moderní laptopové baterie se nepřebírají, takže udržení připojeného notebooku nemá negativní dopad na váš počítač. Pokud však vaše nabíjení baterie zůstane na 100% po celou dobu, může to způsobit neobvyklý otok, což nakonec sníží dlouhověkost baterie.

Výrobci notebooků, jako jsou Lenovo, HP, MSI, Dell a Asus, dodávají své počítače s vestavěným omezovačem nabíjení baterie, aby se maximalizovala doba běhu baterie. Užitečné, pokud používáte svůj systém připojený neustále při 100% náboji.

U systémů, které jsou vždy připojeny, výrobci notebooků doporučují nastavit maximální limit náboje na 80%. Když tedy vaše baterie dosáhne 80% kapacity, přestane se nabíjet automaticky.

V závislosti na výrobci notebooku můžete nastavit maximální výkon RSOC (relativní stav nabití) z BIOS nebo proprietární doprovodné aplikace, jako je Lenovo Vantage.

Jak nastavit prahovou hodnotu nabití baterie pro notebooky HP

Na notebookech HP můžete povolit nebo deaktivovat adaptivní optimalizátor baterie, který umožňuje vašemu systému optimalizovat baterii pro dlouhověkost. Podle HP je tato funkce v současné době k dispozici pouze pro své notebooky Business Series.

Pokud používáte notebook HP, postupujte podle těchto kroků a povolte adaptivní optimalizátor baterie a nakonfigurujte nastavení zdraví baterií:

 • Pokud jde o notebook HP, vypněte svůj HP.
 • Dále stisknutím tlačítka napájení restartujte počítač. Během spuštění počítače začněte stisknout klávesu F10 pro vstup do nástroje pro nastavení HP BIOS.
 • Jakmile je v BIOS, použijte klíč pravého šipky k otevření karty Konfigurace. Pokud ne, otevřete kartu Advanced.
 • Dále použijte klíč šipky dolů a vyberte adaptivní optimalizátor baterie. Pokud není k dispozici, vyberte možnosti správy napájení.
 • Stisknutím klávesy Enter a vyberte Enabled a zapněte adaptivní optimalizátor baterie.
 • Pokud váš systém má možnosti správy napájení, vyberte rozbalovací dohodu pro správce zdraví baterií a vyberte maximalizovat zdraví baterií. Toto nastavení maximalizuje zdraví baterie snížením maximální úrovně nabíjení baterie na 80%.
 • Dále stisknutím klávesy F10 uložte změny a ukončení.

Pokud nemáte možnost adaptivního optimalizátoru baterie nebo možnost správy baterií v BIOS, zkuste aktualizovat svůj BIOS. Na stránce softwaru HP a stahování ovladače můžete vyhledat novou aktualizaci BIOS pro svůj notebook. Poté klikněte na ZÍSKEJTE HP Detection Your Product a postupujte podle pokynů na obrazovce a vyhledejte dostupné aktualizace vašeho systému.

Pro instalaci aktualizace můžete použít nástroj HP BIOS Update and Recovery Utility. Přístupem k diagnostice systému můžete také provést manuální aktualizaci.

Pokud se možnost správy napájení neobjeví ani po provedení aktualizace BIOS, je bezpečné předpokládat, že váš systém tuto funkci zatím nepodporuje.

Jak nastavit prahovou hodnotu nabití baterie pro notebooky Lenovo

Aplikaci Lenovo Vantage Companion můžete použít k nastavení prahové hodnoty nabití baterie pro váš notebook Lenovo. A na rozdíl od HP je Lenovo Vantage kompatibilní s téměř všemi moderními přenosnými počítači Lenovo.

Povolit omezovač nabíjení baterie v Lenovo Vantage:

 • Nejprve spusťte aplikaci Lenovo Vantage. Pokud nemáte aplikaci nainstalovanou, přejděte na stránku Lenovo Vantage Stahování a stáhněte si program. Poté spusťte instalační program a postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete instalaci.
 • V aplikaci Lenovo Vantage klikněte na rozbalovací dostupnost zařízení.
 • Při nastavení zařízení klikněte na napájení.
 • Dále přejděte dolů do části Nastavení baterie.
 • Přepněte přepínač pro prahovou hodnotu nabití baterie a zapněte možnost omezovače nabíjení baterie.
 • Klikněte na Začněte nabíjet, když níže a vyberte 50%.
 • Dále klikněte na přestat nabíjet a vyberte 80%.

A je to. Váš notebook Lenovo se nyní přestane nabíjet, když úroveň nabití baterie dosáhne 80% a po připojení běží na střídavém výkonu. Jakmile úroveň nabíjení baterie klesne na 50%, začne se znovu nabíjet.

Jak nastavit omezovač nabíjení baterie v notebookech ASUS

Notebooky ASUS jsou vybaveny funkcí zdraví baterie ASUS. Můžete jej použít k nastavení maximálního výkonu baterie RSOC k prodloužení výdrže baterie. Nakonfigurovat možnost nabíjení baterie pomocí aplikace Myasus. Zde je návod, jak jej povolit pro váš notebook ASUS.

 • Spusťte aplikaci Myasus na vašem PC. Pokud jej nemáte nainstalovanou, můžete si stáhnout Myasus z Microsoft Store.
 • Otevřete kartu přizpůsobení v levém podokně.
 • Na kartě Power Performance uvidíte možnost nabíjení baterie.
 • Zde vyberte režim maximálního života. Po povolení se váš notebook ASUS nabije až 60% a nabije se znovu, pokud je úroveň baterie 58% nebo nižší.
 • Kliknutím na OK uložíte změny.

Pokud v aplikaci Myasus nenajdete možnost nabíjení baterie, zkontrolujte, zda váš notebook podporuje funkci z webu ASUS.

Jak nastavit prahovou hodnotu nabíjení baterie pro notebook MSI

Možnost zdraví baterií můžete nakonfigurovat pomocí softwaru MSI Dragon Center na notebookech MSI. Zde je návod, jak to udělat.

Entrar en bios Acer nitro 5

 • Spusťte software MSI Dragon Center. Je dodáván předinstalovaný na zařízeních MSI, ale pokud je nemáte, můžete si jej stáhnout ze stránky Drag Center.
 • Kliknutím na ikonu baterie na dolním panelu nástrojů otevřete možnost zdraví baterie.
 • Zde vyberte vyváženou nebo nejlepší možnost pro baterii. Vyvážená možnost nabije baterii až 80%, zatímco nejlepší pro možnost baterie se zastaví na 60%.

MSI také doporučuje provádět kalibraci baterie každé tři měsíce, aby se udržela výdrž baterie. Možnost kalibrace baterie je k dispozici v části Aplikace pro zdraví baterie.

Jak nastavit prahovou hodnotu nabití baterie pro notebooky Dell

Notebooky Dell jsou vybaveny nástrojem společnosti Power Manager. Umožňuje spravovat schopnosti správy napájení vašeho systému, včetně konfigurace počítače primárně pro použití AC.

Postupujte podle těchto kroků a nastavte prahovou hodnotu nabití baterie pro váš notebook Dell.

 • Přejděte na stránku služby Dell Power Manager a stáhněte si balíček služeb. Jakmile je instalace dokončena, nainstalujte nástroj společnosti Dell Power Manager z Microsoft Store.
 • Spusťte aplikaci a otevřete kartu pro informace o baterii v levém podokně.
 • Klikněte na tlačítko Nastavení v pravém horním rohu.
 • Na stránce Nastavení vyberte primárně možnost použití AC. Toto nastavení vám pomůže prodloužit životnost baterie snížením prahu nabíjení.
 • Kliknutím na OK uložíte změny.

Zatímco nástroj společnosti Dell Power Manager je kompatibilní se všemi počítači Dell, primárně funkce používání AC nemusí být k dispozici pro všechna zařízení.

Jak nastavit prahovou hodnotu nabití baterie pro povrchové notebooky Microsoft

Jedna z prémiových nabídek od společnosti Microsoft, Surface Devices, také přichází s několika možnostmi optimalizace baterie. Například režim limitu baterie je nastavení UEFI, které vám umožní nastavit maximální limit náboje 50% pro prodloužení její dlouhověkosti.

Povrchová zařízení také obsahují funkci inteligentního nabíjení baterie. Ve výchozím nastavení je povolen a omezuje nabíjení baterie na 80%, když detekuje, že je vaše zařízení zapojeno na dlouhou dobu nebo pracuje při vysoké teplotě.

Inteligentní nabíjení baterií i limit baterie jsou k dispozici téměř na všech povrchových zařízeních, s výjimkou několika. Například zařízení Surface 3 chybí na funkci inteligentního nabíjení baterie, zatímco Surface notebook SE chybí v režimu limitu baterie.

Chcete.li povolit režim limitu baterie na povrchu pro 4 a více:

 • Nejprve spusťte na povrch UEFI pomocí tlačítka Power Volumeup.
 • V levém podokně vyberte kartu konfigurace spouštění.
 • Dále přepněte spínač pro povolení režimu limitu baterie.
 • Uložte a ukončete změny.

Chcete.li povolit funkci inteligentního nabíjení baterie:

Všimněte si, že funkce inteligentního nabíjení baterie je ve výchozím nastavení povolena. Můžete jej však také ručně nakonfigurovat v nastavení aplikace Surface App.

 • Stiskněte klávesu Win a zadejte aplikaci povrchu.
 • Otevřete povrchovou aplikaci z výsledku vyhledávání.
 • Rozbalte sekci inteligentního nabíjení a ujistěte se, že není pozastavena.

Nebyl váš notebook uveden?

Pokud jsme se nedostali na seznam vaší značky nebo modelu notebooku, nedělejte si starosti. Existuje spousta způsobů, jak prodloužit výdrž baterie notebooku s plány napájení Windows, které by měly pracovat na jakémkoli notebooku Windows. A i když nemusí být tak důkladně jako výše uvedené triky, měli by stále výrazně prodloužit životnost vaší baterie.

Nastavte prahovou hodnotu nabití baterie, abyste prodloužili výdrž baterie vašeho notebooku

Nastavením prahové hodnoty nabití baterie pro váš notebook můžete zajistit, aby se baterie nikdy nenabíjela na 100% kapacitu. Užitečné, pokud primárně používáte svůj systém jako stolní počítač s externím monitorem, zatímco je zapojen.

Mezi další tipy, jak zvýšit životnost baterie, patří použití systému v optimálním tepelném stavu (50 c ° volnoběh a 78 c ° při zatížení), aby se zabránilo problémům s otokem. Kromě toho můžete použít nástroje analyzátoru baterií třetích stran, abyste udrželi kartu na zdraví baterie vašeho notebooku.

Encuetra El Método Más Comncientte Para Entrar en la Bios de Tu Ordenador con esta guía paracer, hp y lenovo.

Cualquier usuario que que que dominar por completo su ordenador debe conocer el método más apropiado para estar en la bios. En este caso, hablamos de Procesos que diffieren en función del Fabricte del equito o de lacaca base. Ahora Bien, Es Positeble Que, Por Algún Motivo, Quieras Saber qué es la Bios y Cómo Acceder A Ella en Portátiles de Marcas Concretas. Si ese es tu caso, entonces ha llegado al lugar indicdodo.

Este artículo enntrarás toda la neformación que buscas sobre esta herramienta elementární en cualquier ordenador. Vamos A Explichicarte qué es Exactionmente la BIOS, Cuáles Son Sus Funciones y Cómo Llegar Hasta Ella en Equiquos acer, hp y lenovo. DeSteja Todas Tus Dudas Sobre la Manera de Entrar en la bios con nosotros.

¿Qué es la bios?

Aunque el objetivo Principal de Este Articulo es descubrirte los pasos a seguir para entar en la bios en envos de diversas marcas, no esta de más que que que que se esconde detrás de estas siglas. Asi Dispondrás de los Conocimientos Previos Necesarios Para Acceder Con Seguridad a Todas Sus Funciones.

BIOS ES EL ACRNONIMO DE Základní vstupní / výstupní systém. SE TRATA DE UN UN SISTEMA Operativo Muy Simple (en este caso conocido como firmware) que se encarga de inicializar el equito y todos los componentes de hardware. Ředitel Diferencia del Sistema Operativo, Que Puede Ser Windows, Linux O Cualquier Otro, La Bios Viene Implementada Directamente en La Pcaca Base. De Esta Manera, Aunque El Almacenamiento del Equipo Se Corrompa y Se Pierda Acceso Al De La máquina, La Bios Continuará siendo funcional.

Závislé hardwarové que que incluya el ordenador, la bios presentará un diseño u otro. Lo más obvyklé es que Tengan una Interfaz muy rudimentaria. Esto povolit que moře Fácil de Manejar, teraque a Veces Únicamente se pueda Controltar con el teclado. Con todo, los modelOs decaca base Más modernos ya povolení el control con el ratón.

Por Último, Debes Saber Que La Bios, Como Cualquier Otro Sistema Operativo, También Recibite Aktualizaciones. Evidentemente, El Número de nuevas verze Lanzadas Para una Place Base DePenderá del Fabricte. Con ellas se corrigen errores y se conglgan nuevas funiones.

¿Para qué sirve entrar en la bios?

Otra cuestión relevantní que debemos defejar es para qué sirve entrar en la bios. Es decir, ¿Qué Parámetros podrás ovládací prvek desde ella? Este listAdo tienes algunos motivos por los que te resulthará út ver las opciones de este firmware:

 • Cambiar la fecha y la hora. Estos valores pueden afectar al sistema operativo de la máquina.
 • Modificar el orden de arranque y elegir los puertos USB como dispositivos primarios.
 • Activar el tpm y tener soporte a windows 11, tal y como te contamos en esta guía.
 • Gestionar el Soporte komponenty del sistema, como el adaptador de red o bluetooth.
 • Anglgar una contraseña de acceso al equeso que se solicita antes de la ejecución del sistema operativo ředitel.
 • Modificar valores relacionados con komponenty como la ram o el procesador.

Si te ha picado el gusanillo y quieres saber más cosas accerca de la bios, te recomendamos que leas el artículo dedicado est firmware. Por Otro Lado, Si Crees que tuca debería Aktualizarse, Te Explicamos Cómo Hacerlo en esta guía.

Acer nitro 5 bios. Acer nitro 5 bios

Cómo entrar en la bios según el fabricte

Habiendo EURTORECIDO LAS BASES DEL ARTICULO, LLEGA LA HORA DE Centrarse En La Cuestión Principal: Cómo Entrar en la Bios. Como ya hemos mencionado, závislý del Fabritante, Las Cacterísticas de Este sistema operativo varaan. Y lo mismo pasa con el método de acceso. Debido a que syn Tres de los Fabrictes Más Důležitos, Te Explicamos Cómo Hacerlo en Equipsos acer, hp y lenovo.

Acer Nitro 5 2020 AN515-54 How to Enter the Bios

En un Portátil sobremesa acer

La Página oficial de soporte de acer explic cuáles syn Las indicaciones para enter en la bios en suby equapios. Evidentemente, El Paso Previo es Apagar el equeto. Por Tanto, Si Estas en Mitad de Una Tarea, Guarda Los Cambios, Cierra Todas Las Ventanas y USA El Menú de Apagado de Windows Para Salir. Una Vez Hecho Esto, Sigue Estas Indicaciones.

 • EnCiende El Equibo.
 • Rápidamente, Presiona La Tecla F2 Si tienes un Portátil Acer. El el caso de que el equepo moře un ordenador de sobremesa, preseina la Tecla del o suprimir.

En un equipo hp

Cuando El Ordenador es del Fabricte HP, El Método A Seguir es podobné. Primero, Apaga El Ordenador Guardando Todos Los Cambios. Entonce, EnCiende El Equepo y Presiona La Tecla F10. Si no Funciona, Intenta Hacer lo Mismo con la tecla esc. Es Positeble Que Algunos ModelOs Estén Configurados con esta última tecla como método de acceso a la bios.

En un pc de lenovo

Finalte, Si Tu Equipo Es Lenovo, Las Instrucciones Son Estas:

 • Apaga El Ordenador y Guarda Todos Los Cambios.
 • EnCiende El Equibo.
 • Rápidamente, Presiona La Tecla F2. Cuidado, Es Positeble Que Debas utilizar la combinación de teclas fn f2 para que el método de aceso moře efectivo.

Cómo entrar en la bios desde Windows 11

Aunque conozcas la Tecla adecuada que debes pulsar para para entrar en la bios de tu ordenador, no siempre es fácil presionarlas en el moment má adecuado adecuado. SI Después de Varios Intentos No má logrado acceder al firmware de tuca, recuerda que cuentas con la opción de forzar la entrada desde windows 11. ¿Cómo Hacerlo? Es Asi de Sencillo:

 • Abre la aplicación de configuración.
 • Accede Al Aparthado Sistema y, Luego, Haz Clic en Recuperación.
 • Fíjate bien en el aparthado inicio avanzado. Alí se ubica el botón reiniciar ahora. Haz Clic Sobre él Para Continuar. En el diálogo emergente, haz clic en reiniciar ahora.
 • Los Pasos ANBERIES NO te llevarán Directamente a la Bios, pero Sí a un Menú de Inicio Avanzado Desde el Cual Acceder a Ella. Una Vez te encuenntres en él, Selecciona solucionar problémové.
 • Pincha en Opciones Avanzadas Para Continuar.
 • Finalne, Presiona en configuración de firmware uefi.
 • Para potvrzení, haz clic en reiniciar.

Cuando Tu Equipo Se Inicie de Nuevo, Te Facilitará El Acceso A La Bios Directamente.

Cómo entrar en la bios de tu ordenador

Después de este annálisis, ya cononces qué es exactamente la bios y cómo acceder a ella en los equapis fabricAdos por acer, hp y lenovo. Por Otro Lado, Hemos Descrito Algunas de Las Funciones Más Remarcables De Pequeño Sistema Operativo que Gobierna la Pcaca Base, Una de los Componentes más Elementales del PC. Esperamos que estas indicaciones te hayan servido para enar en la bios de de ordenador.

Acer nitro 5 bios. Acer nitro 5 bios

Y tú, ¿Sueles acudir a la bios para las tareas de adminidviación avanzada de tu ordenador? Déjanos tu, násinec en los comentarios y účastní en la comunidad de profesional review. ¡Te Leemos!

Настройка на bios на лаптопи acer

Лаптопите на тайванската компании acer цена. Предимствата им вк к ко ко и д д д зз и д дн дзевир да евразр за евразр за евразр за евразр за еврр за еврр за еврамр.

Опции за bios на acer

Като фрмуер на лаптопи eiser се използват и или Award. Едно от най-неприятните е. Това обаче не о особен проблем, защото независимо от т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т.

Основни настройки на bios

Раззира се, че за да корирате определени параметри на фрмуера, щ т т т ъ ъ и и и ъ ъ и т. Лаптопите на acer обикновено използват.

С už успешно влизане в интейса, главното меню на фърмуера се появ. За начало, помислете зз. Наличните опции са разположени на няколко раздела.

Накрато описваме съдържанието на вси от т т т::

 • „Информация“. тук е информация за устройството и
 • „Hlavní“. основните параметри на устройството, като режи на работа на т т с и н н с с и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с н с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. и на всички устройства), опции за ъзъзстановdělá
 • „Защита“. настройки за сигурност и достъп, както подсказва името;
 • „Boot“. конфvaliгриране на устроййй за зареждане и т т т т к к к к к к каме а ааарарарамета, к а а а а а а а а а а а а а а а к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к. B Režim podpory B; Прочетете ъщъщо: какво е USB Legacy Support?
 • „Изход“. параметри за запазване на промените и излизане от BIOS.

Сега да преминем към поproti дреглед на настройките за всеки.

Информационен раздел

С секцията „иоормация“ настройк životech. това е информационна страница, поради което е полезна. Тук можете да разберете версиdělá.

Основен раздел

Разделът „hlavní“ ъъъържа основните оатопа, така че ще се спрем на него по-оardнобнráž.

  Параметрите „системно време“ и системата с с о ъ ъ ъ ъ ъ и ъ ъ ъ ъ ъ ъ ъ ъ ъ ъ ъ ъ и и и и и и и и и и и и и н н н н н н н н н н н. Важно е да зададете стойностите, съответстващи на реалността, ъй ъй какт ° на с ъй ъй ъй с р р р ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ďъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ъй ната система зависи от.

 • Освен това и и и редица специфични опцц редактирането на които е блокирано подразззеаанеиранеиâе панеие подразззее пvo. Промяната на тези параметри обикновено е достъпна след активиране на защитата с парола, за което ще говорим малко по-късно. Сега нека опишем накрат staro.
 • „. отговаря за влючването или изключването на така нареченото „безш souhlas с с п л л л л л л л л л л л л л п п п п п п п п п п п п п п к к к к к к к к к к к к. теля без сервизна информация показва екрана, когато лаптопъъ.
 • „Power na displeji“. тази настройка ви позволява да зададете поведението на вграденинзâз o purt с с к к к— с с с к с с с с с с с с с с с с н с с с н н н н. Зависимост от иззраната стойност, вградениdělá.
 • „. позволява на лаптопа да зарежда мрежовото ядро ​​от предварително конфигуриран ървъраъ. Тази опция е предназначена за корпоративни потребители, а доомашна. Може ďезопасно да бъде изключен.
 • „Nabídka boot F12“. включването на този параметър ви позволява да звикате списък на с к ďоте кнill с с ° к к с с н н н к к к к к с с к к к к л л л л— к к к к к к л л л л к к л к к к л н. и изберете желания сред тх. Тази опция е е полезна за устройства с множество hdd и ssd, на които са и оззчч !!
 • „. Вече сме разгледали характеристиките му о отатия, с която препоръчъчапознаетет. Повече подробноři: какво е d2d zotavení в bios
 • „Режим sata“. тази настройка превключва режимите на работа на sata шината. По подразбиранvět. Имайте предвид, че тази опция може да не налична н някои опции на лаптопи на acer. Прочетете ъщъщо: какво представля р режим в bios
 • В Bios на някои модерни модели лаптопи (в частност, сериdělá. например да активирате или деактивирате ъчпада.

  Раздел за сигурност

  От името на секцията става ясно, че всички опции, присъстващи в нея, са отговорни за настройките за сигурност. Повечето от gleх не се изискват от обикновения потребител, така че ще ще л— л— ъ ъ ъ л ъ ъ л «.

  • Първите три опции са отговорни за задаване на парола за достъп до BIOS (администраторски и потребителски) и до твърдия диск. Следните т опци ви позволяват да зададете тези пароли. За достъп до д д д д д д д д д д д д д т т трябва да зададете администрарола. опцията „Nastavit supervizor hesla“.
  • Вората забележима опция. Режимът „Secure Boot“ служи като вид защита срещу преинсталиране на системаране н т у п ре н н у р ре н т р ре н т р ре н н р cím р ре н н р ре не н н р ре н н р. бители трябва първо да активират.

  Boot

  Този раздел се фокусира основно ъъъ опциите за зарежжжане на лаптоп životní.

   Настройката „Boot Mode“ превключва режимите на зарежжжане. опцията „UEFI“ е необходима за Windows 8 и по-o-осия, докато опцията „Legacy“.

  Acer nitro 5 bios. Acer nitro 5 bios

  Последният набор от опции включва запазване или нулиране на фабричните настройки: „Exit Saving Changes“ ви позволява да запишете промените си, „Exit Without Changes“ затваря BIOS без да прави промени, а „Load Setup Defaults“ връща настройките на фърмуера до фабричните настройки по подразбиране.

  Разгледахме основните bios. Както можете да видите, настройките са доста ограничени с сравнененотни п už ŽÁRNÍ.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS