Acer VG240Y Review – Rozpočet 144Hz IPS Monitor pro hraní a denní použití. Acer nitro VG240YSBMIIPX

Acer VG240Y Review. Rozpočet 144Hz IPS Monitor pro hraní a denní použití

Nový panel Acer VG240Y nabízí panel IPS Crystal Clear 144Hz za velmi nízkou cenu, která je vhodná pro uživatele, kteří chtějí jak hladkost, tak lepší reprodukci barev. Vezměte na vědomí, že tento model má dvě pozoruhodné varianty, jako je tento model s příponou PBIIP. Acer VG240Y obsahuje atraktivní specifikace za cenu, kterou nemůžete ignorovat, ale jaké omezení to představuje?

Design a funkce

Acer VG240Y využívá Nitro design jako většina jeho sourozenců v řadě, která vypadá podceňovaný nebo moderní ve srovnání s varianty predátorů. Podvozek je dokončen v Matte Black, ale základna stánku má tmavě červený přízvuk k odlišení produktu jako herní nabídky spíše než něco pro kancelář. Displej je na třech stranách bezrámu, ale po používání displeje stále uvidíte minimální hranice panelu.

Bydlení pro obrazovku Acer VG240Y je poměrně tenké, a přesto se společnosti stále podařilo učinit tento displej pravidelné velikosti kosmický prase na stole. Zařízení, které se kdysi plně sestavilo, sníbí téměř deset palců hloubky, zatímco srovnatelné monitory potřebují pouze osm nebo devět. Je to také velmi lehký a vytvoří ideální sekundární monitor, který můžete přinést do domu svého přítele na LAN Party.

Acer nezklamal naše očekávání, pokud jde o budování kvality pro Acer VG240Y, který se cítí odolný a stejně dobrý jako jeho více prémiové nabídky. Použité plasty jsou robustní a ze zařízení není téměř kolísání, protože pilíř stánku je vyroben z kovu. Hrany podvozku nemají ostré nebo nesestříhané švy, takže můžete očekávat dokonale rafinovaný produkt, když dorazí na vaše dveře.

Acer VG240Y má tlačítka s tlačítkem, ale získáte multi-směrová joystick pro navigaci OSD. Vrhnutí menu je rychlé a snadné a nemusíte se starat o to, že se ve tmě potýkáte nebo stisknete nesprávné tlačítko. Tato implementace je obvykle vyhrazena pro prémiové modely, takže jsme rádi, že to nyní dostávají monitory sub-200.

Jedním z omezením fyzického designu Acer VG240Y je jeho stojan pouze na sklon, který vážně omezuje vaše možnosti při nastavování. Panely IPS mají široké sledovací úhly, ale takové monitory mají tendenci vypadat krátce v závislosti na výšce uživatele a pozici sezení. Můžete použít hory VESA, ale to zvyšuje celkové náklady, které vás mohou dostat do dosahu lépe navržené alternativy.

Na druhé straně je konektivita slušná, protože Acer VG240Y zahrnuje DisplayPort 1.2 a dva HDMI 1.4 sloty, které lze použít pro herní PC plus dvě další hostitelská zařízení. Můžete si současně připojit až do dvou herních konzolí, a efektivně z monitoru vaše centrální nebo all-in-one herní obrazovka. Tam jsou také 3.5 mm jack pro sluchátka a reproduktory, ale nedostanete porty USB pro periferie.

S Acer VG240Y také neexistují žádné vestavěné reproduktory, takže se musíte spoléhat na samostatné vybavení pro zvuk od her a filmů. Není to velký problém, protože tato nabídka je již velmi cenově dostupná, zatímco obvyklé 2-wattové páry nalezené u konkurentů nemají dostatek energie pro posledně jmenované použití stejně.

Displej a výkon

Acer VG240Y sportuje 24palcový panel IPS s rozlišením 1920 x 1080, 144Hz obnovovací frekvence a dobou odezvy 1ms VBR. Podsvícení je hodnoceno na 250 Cd/m2, zatímco kontrast je stále na typickém poměru 1000: 1. Tento model nemá přesně doba odezvy pixelů 1ms, ale má funkci podsvícení, která ji zvyšuje, aby se snížilo rozmazání.

Rozlišení 1080p Acer VG240Y se perfektně hodí do jeho 24palcového rámu, takže vytváří pohodlnou hustotu pixelů. Viditelnost je dobrá zejména pro text, ale je to znatelně méně ostré, zejména ve hrách. Hráči budou pravděpodobně potřebovat grafická vylepšení, jako je anti-aliasing, aby vyčistili některé zubaté nebo pixelované okraje, které se mohou za určitých okolností stát viditelné.

Acer VG240Y je schopen skvělého vykreslování barev počínaje 98% gamut SRGB, který je dostatečně živý pro hry a denní použití. Výchozí kalibrace obrazovky sedí s průměrem Delta E 2.45, ale teplota barev přesahuje bod 6500 tisíc o značné marži. Nějaké vylepšení je za účelem vyváženějšího vzhledu, aby se zmírnil namodralý odstín.

Je snadné upravit nastavení OSD Acer VG240Y, aby se získalo přirozenější vzhled s některými vylepšeními barev. K dosažení výhodného nastavení nebudete potřebovat kolorimetr, ale může to pomoci, pokud chcete absolutní přesnost vytváření obsahu.

Výkon kontrastu je také silný s Acer VG240Y, protože dosáhl vrcholu 1156: 1 při 80% jasu. Nastavení podsvícení je o něco vyšší než obvykle, protože monitor je kvůli svému maximálnímu výkonu docela slabý. Používání funkce strobového monitoru dále sníží osvětlení, proto doporučujeme jej použít pouze v případě, že jste mimořádně citliví na duchové a artefakty.

Jedna věc, kterou Acer VG240y nedělá tak dobře, je v době odezvy pixelů, která vyžadovala značné zvýšení při snižování rozmazání na obrazovce. Panel vypadá dobře v některých rychlých scénářích, ale tmavé až středně tmavé přechody, jako je černá na šedá, jsou obzvláště pomalejší. Doporučujeme nejprve vyzkoušet normální úroveň, protože vysoké nastavení zamkne freesync a začne vyvolat překročení.

Mezitím je jednotnost panelu pro Acer VG240Y překvapivě dobrá, protože testovací jednotka neprokázala žádné stopy krvácení podsvícení. S ohledem na rohy displeje jsou některé problémy s zakalením, ale stávají se znatelnými pouze s celověrným obrázkem. Vezměte na vědomí, že tento aspekt se liší mezi každou jednotkou kvůli povaze typu panelu.

Acer VG240Y je herní monitor freesync, ale je také kompatibilní s G-Sync, pokud používáte jeho slot pro displayport. Monitor pracuje s oběma implementacemi VRR bezchybně, ale musíte jej aktivovat ručně, pokud používáte grafické karty zeleného týmu. Vstupní zpoždění sedí blízko 5 ms, takže nebudete cítit žádné zpoždění mezi vašimi vstupy a obrazovkou.

Myšlenky na Acer VG240Y

Acer VG240Y poskytuje vynikající hodnotu, pokud chcete přiměřenou kvalitu obrazu a citlivost z levného herního monitoru. Výchozí kalibrační profil monitoru poskytuje slušnou přesnost, ale některé úpravy jsou nutné, pokud chcete snížit namodralý odstín. Návrh produktu je podle našeho názoru přitažlivější pro širší publiku.

Nejslabší výkon Acer VG240Y je doba odezvy pixelů, která postrádá jen trochu zlepšení, aby bylo použitelné pro konkurenční hry. Tato nabídka zahrnuje funkci podsvícení, ale zachycuje klíčové funkce, jako je FreeSync, a vyvolává některé inverzní duchové a artefakty. Je to skvělá hodnota nákupu, ale musíte žít s několika omezeními, která nejsou přítomna na monitorech, které jsou jen pár babek více.

Paolo je herním veteránem od Zlatých dnů Doom a Warcraft a staví herní systémy pro rodinu, přátele a kolegy od svých juniorských vysokých let. Vysoce výkonné monitory jsou jednou z jeho fixací a věří, že je právem každého občana si ho užít. Prošel několika kousky hardwaru ve snaze o každý kousek výkonu, hodně k zděšení jeho peněženky. Nyní spolupracuje s Monitornerds, aby prozkoumal nejnovější zařízení a vytvořil recenze, které zdůrazňují zřídka vysvětlené aspekty monitoru PC.

Acer VG240YP Recenze: 1080p 144Hz IPS herní monitor

Acer VG240YP je herní monitor 24 „1080p 144Hz s panelem IPS, AMD FreeSync a 1ms MPRT podsvícení strobové technologie.

Tento autor byl prověřen a má potřebné know-how nebo vzdělání, aby mohl psát o tomto tématu. Další informace naleznete na naší stránce.

Sečteno a podtrženo

Acer VG240YP je dobrý herní monitor ceny. Je ideální pro smíšené použití, které zahrnuje vytváření obsahu, rychlé hraní her a další multimediální použití. Pokud jde o konkurenční hraní, není to tak rychlé jako alternativy TN, ale pro příležitostné hráče je to dost rychlé. Navíc získáte nádherné barvy a široké pozorovací úhly.

Acer VG240YP je prvním herním monitorem 1080p 144Hz IPS, který má být k dispozici jako varianta 24 ″. Dříve bylo k dispozici pouze 27 ″ modelů, které se mnoho uživatelů zabránilo kvůli nižší hustotě pixelů.

Úplným názvem modelu tohoto monitoru je Acer Nitro VG240Y PBIIP, který je zkrácen na VG240YP nebo VG240Y P, aby jej nezaměnil s Acer Nitro VG240Y BMIIX, což je podobný monitor, ale s refresh 75Hz Reswresh fresh.

Celkově vzato, Acer VG240Y P je perfektním rozpočtovým monitorem pro smíšené použití, včetně rychlého hraní her, tvorby obsahu na základní úrovni a všeho mezi tím.

Kvalita obrazu

Na základě panelu IGZO-TFT IPS od Pandy poskytuje Acer VG240YP široké úhly 178 ° a také přesné a zářivé barvy pokrývající standardní barevný prostor SRGB a 8bitovou barevnou hloubku skrz dithering (6-bitový FRC).

Nyní další specifikace související s panelem zahrnují statický kontrastní poměr 1 000: 1 a 250-NIT Vrchol jas, který je standardem pro displej IPS v tomto cenovém rozpětí.

Věnujte pozornost tomuto: maximální svítidlo 250 nits se může zdát nízko na papíře, ale obrazovka může být dostatečně jasnější. Za normálních podmínek sledování budete chtít snížit úroveň jasu ze 100 v nabídce Nastavení displeje.

Rozlišení 1080p má za následek poměr pixelů napal 92.56 PPI na 23.8 ″ obrazovka viditelnosti Acer VG240YP, což znamená, že budete mít k dispozici jemné množství nemovitostí na obrazovce, stejně jako poměrně ostré a jasné detaily.

Jako by to nestačilo, 1080p vám umožní snadno dosáhnout vysokých snímků i ve náročnějších hrách, pokud máte slušnou grafickou kartu.

Monitor Acer VG240YP také podporuje HDR (vysoký dynamický rozsah). Je to však pouze software, takže jej můžete v podstatě ignorovat.

Jak se očekávalo z panelu IPS, je přítomna některé záře IPS, ale je to zvládnutelné. Množství záře IPS se liší mezi jednotlivými jednotkami monitoru. Další informace o IPS Glow.

Acer VG240YP má vynikající vstupní zpoždění s pouze ~ 4 ms nepostřehnutelného zpoždění při 144 Hz.

Acer nespecifikuje GTG (šedý až šedý přechod pixelů) rychlost odezvy monitoru, pouze míra MPRT (doba odezvy pohybujícího se obrazu) 1ms, které je dosaženo pomocí podsvícení Strobování.

Ve skutečnosti, abyste získali zadané 1ms, musíte v nabídce OSD monitoru povolit Visual Response Boost (VRB) v nabídce OSD monitoru (na obrazovce). Tato funkce připadá podsvícení, aby se snížila vnímaná koncování rychle se pohybujících objektů.

VRB však také snižuje maximální jas monitoru a protože displej Acer VG240Y má špičkový svět 250 nits, bude obrázek při použití této funkce docela matný.

Kromě toho nemůže být VRB aktivní současně jako FreeSync nebo HDR. Většina uživatelů tedy tuto funkci nepovažuje za užitečnou.

Naštěstí je pravidelná rychlost odezvy pixelů GTG na monitoru docela dobrá.

Není to tak rychlé jako u herních modelů TN, které mají rychlost 1MS GTG, ale je to výrazně rychlejší než to, co dostanete s panely VA v tomto cenovém rozpětí.

Nějaké rozostření pohybu je patrné v rychlých hrách.

Funkce

Acer Nitro VG240YP podporuje AMD FreeSync s rozsahem variabilní frekvence variabilního obnovení (VRR) nad HDMI a DisplayPort.

Co to pro vás znamená?

FreeSync se dynamicky změní frekvence monitoru podle rámců rámců GPU v rozsahu VRR, což eliminuje trhání a koktání obrazovky s prakticky žádným vstupním zpožděním (~ 1 ms).

Zatímco NVIDIA jej neosvědčuje jako G-Sync kompatibilní, FreeSync pracuje na Acer VG240YP s kompatibilními kartami NVIDIA, ale budete muset získat kabel DisplayPort, protože jeden není s monitorem poskytován monitor.

To není všechno, když je FreeSync povoleno, nebudete moci na tomto monitoru používat možnost Overdrive doba extrémní odezvy, což je běžný problém pro některé herní monitory Acer.

Protože extrémní možnost představuje překročení pixelů i.E., Inverzní duchovní, to není velký problém. Stačí použít normální možnost Overdrive a nebudou existovat žádné problémy.

Mezi další funkce patří předběžné kalibrované obrázkové předvolby GameView (akce, závody, sport, eko, film atd.), Aim Point (vlastní křížové kříže) a černý Boost (zvyšuje viditelnost v tmavších hrách).

Navigace v nabídce OSD je rychlá a snadná díky joysticku, která je umístěna na zadní straně obrazovky na pravé straně.

Návrh připojení

Konstrukce monitoru má stojan pouze na sklon (-5 °/20 °), ale je kompatibilní s montáží VESA a má velmi tenké rámy. Možnosti připojení zahrnují dvě HDMI 2.0 portů a jediný displayport 1.2 vstup.

Cena podobných monitorů

Cena Acer VG240YP se pohybuje od ~ 170 do 200.

Za tuto cenu místo toho doporučujeme AOC 24G2. Má lepší implementaci overdrive, širší barevnou škálu a ergonomičtější stojan.

Pokud většinou hrajete rychle se rozvíjející konkurenční tituly, měli byste získat LG 24GN650 1080p 144Hz IPS Monitor s rychlejší rychlostí odezvy 1MS GTG.

Závěr

Zatímco VG240YP je celkově dobrý herní monitor, existují lepší alternativy pro peníze.

Specifikace

Velikost obrazovky 23.8 palců
Rozlišení 1920 × 1080 (Full HD)
Typ panelu IPS
Poměr stran 16: 9 (širokoúhlé obrazovky)
Obnovovací frekvence 144Hz
Doba odezvy (GTG) Nespecifikováno
Doba odezvy (vizuální odezva) 1ms (MPRT)
Adaptivní synchronizace FreeSync (48Hz-144Hz)
Porty Displayport 1.2, 2x HDMI 2.0
Jas 250 CD/M 2
kontrastní poměr 1000: 1 (statické)
Barvy 16.7 milionů (6bitové FRC)
Vesa Ano (100×100 mm)

Pros:

  • Živé a přesné barvy
  • Rychlá doba odezvy, nízké zpoždění vstupu
  • Spousta herních funkcí včetně FreeSync a VRB

Acer. Renovované. Nitro VG0. VG240Y SBMIIPX, 23.8 „FHD 1920×1080 IPS, 165Hz, 2ms Rsponse Time, AMD Free-Sync TP Technology, displayport, VESA kompatibilní

15.83/mo. ve 12 platbách (ne. doprava, daně) na způsobilé kreditní karty. Platí podmínky. Naučit se pouze online.

Splátky povolené Visa

Žádné aplikace. Žádné nové účty. Plaťte ve splátkách při odhlášení pomocí způsobilých kreditních karet od zúčastněných bank.

Platit v průběhu času

Užijte si flexibilitu rozdělení kvalifikačních nákupů do pevných stejných plateb prováděných v definovaném časovém období.

Není nutné žádné nastavení

Vše, co potřebujete, je vaše způsobilá kreditní karta při pokladně. Není třeba dalšího úvěrového schválení, papírování nebo rozruchu.

Předvídatelné platby

Žádná překvapení. vždy je jasné, co dlužíte a když to dlužíte. Jednoduše zaplaťte obvyklým výpisem kreditní karty

Zúčastněné banky poskytují plány platebních plateb povolené platební technologií Visa. Vybrat karty víza a další síťové karty mohou být způsobilé. Kontaktujte svou banku a dozvíte se více.

Spláty nejsou k dispozici na všech kreditních kartách a některé zúčastněné finanční instituce jsou nabízeny svým způsobilým držitelům karet při kvalifikačních nákupech. Kontaktujte svou banku vydávající kartu a zjistěte, zda máte nárok na splátky a pro více informací. Učit se Visa je ochranná známka společnosti Visa int., Používá se na základě licence.

Pohled na plné pohled na displej s návrhem zeroframu na vrcholu ostře řezaného stojanu se třemi hroty.

Stojan pro tříbohy šetří na stole, aniž by se obětoval na stylu.

Návrh zeroframu vytváří téměř bezvýznamný vzhled, což vám umožní vidět více o tom, na čem záleží nejvíce: obrazovka.

Dobré monitory by měly způsobit malé nebo žádné napětí. S nakloněním.5 ° až 20 °, můžete si dát mysl a krk v pohodě.

To, co slyšíte, je stejně dobré jako to, co vidíte se silou duálního 2 wattového vestavěného reproduktoru.

Objevte radost z bezproblémového herního zážitku s AMD FreeSync v živých IPS, s obnovovacími rychlostmi až 144 Hz.

Vyberte si z usnesení v rozsahu od Full HD do 4K1 v pulzujících IP přesných barevně. Který na vás volá?

S technologií obnovování 144Hz2 a 1ms Visual Response (VRB) je hratelnost bezproblémová a prakticky bez rozostření.

Radeon FreeSync končí trhané hraní a zlomené rámy s tekutinou, bez artefaktů při prakticky jakékoli snímky.

Není třeba se hádat s knoflíky. Snadno upravte nastavení monitoru prostřednictvím softwaru pro zobrazení widgetu.

Modelka VG240Y SBMIIPX
Velikost Displeje 23.8 „
Doba odezvy 2ms
Typ panelu IPS
Typ monitoru Hraní
Výška nastavitelná Ne
Vesa Mount Ano
Maximální rozlišení 1920 x 1080
Obnovovací frekvence 165Hz

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, také koupili

Gigabyte B450 AORUS ELITE V2 AMD B450

9.99

Corsair Ironclaw Wireless, dobíjecí herní myš, černá

.99

APC PE63 chirurgearrest 6-outletův přepětí, 3 ft šňůra, černá

.99

ICAN 10 „-27“ MONITRE MONITOR MONITOR, 360 stupňů otočný, bílý

Předplatné

© 2023, Kanada Computers Electronics, centrála. 75 West Wilmot Street, Richmond Hill, na L4B 0B7

© 2023, Kanada Computers Electronics, centrála. 75 West Wilmot Street, Richmond Hill, na L4B 0B7

Počítače Legenda a Kanada kopírují práva

MiR = pošta v slevě, Ir = okamžitá sleva. jsou v kanadských dolarech. Kanadská počítače Elektronika neodpovídá za typografické nebo fotografické chyby. a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Propagační ceny jsou platné, zatímco množství vydrží. Loga a ochranné známky jsou chráněny autorskými právy a majetek jejich příslušných majitelů. Kanadská počítače Elektronika je nezávisle provozována v Quebecu. © 2003. 2023 Kanada Počítače Elektronika. Všechna práva vyhrazena.

Přijměte zásady ochrany osobních údajů cookies

Používáním našeho webu souhlasíte s cookies. Tento web ukládá soubory cookie do počítače. Tyto soubory cookie se používají ke shromažďování informací o tom, jak komunikujete s naším webem, a umožňují nám zapamatovat si vás. Tyto informace používáme, abychom zlepšili a přizpůsobili vaše zkušenosti s prohlížením a pro analytiku a metriky o našich návštěvnících na tomto webu i dalších médiích. Chcete.li se dozvědět více o cookies, které používáme, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů. Do počítače bude umístěn pouze malý soubor.

Používáme cookies k poskytování a zlepšování našich služeb. Používáním našeho webu souhlasíte s cookies. Učit se

Acer. Renovované. Nitro VG0. VG240Y SBMIIPX, 23.8 „FHD 1920×1080 IPS, 165Hz, 2ms Rsponse Time, AMD Free-Sync TP Technology, displayport, VESA kompatibilní

15.83/mo. ve 12 platbách (ne. doprava, daně) na způsobilé kreditní karty. Platí podmínky. Naučit se pouze online.

Splátky povolené Visa

Žádné aplikace. Žádné nové účty. Plaťte ve splátkách při odhlášení pomocí způsobilých kreditních karet od zúčastněných bank.

Platit v průběhu času

Užijte si flexibilitu rozdělení kvalifikačních nákupů do pevných stejných plateb prováděných v definovaném časovém období.

Není nutné žádné nastavení

Vše, co potřebujete, je vaše způsobilá kreditní karta při pokladně. Není třeba dalšího úvěrového schválení, papírování nebo rozruchu.

Předvídatelné platby

Žádná překvapení. vždy je jasné, co dlužíte a když to dlužíte. Jednoduše zaplaťte obvyklým výpisem kreditní karty

Zúčastněné banky poskytují plány platebních plateb povolené platební technologií Visa. Vybrat karty víza a další síťové karty mohou být způsobilé. Kontaktujte svou banku a dozvíte se více.

Spláty nejsou k dispozici na všech kreditních kartách a některé zúčastněné finanční instituce jsou nabízeny svým způsobilým držitelům karet při kvalifikačních nákupech. Kontaktujte svou banku vydávající kartu a zjistěte, zda máte nárok na splátky a pro více informací. Učit se Visa je ochranná známka společnosti Visa int., Používá se na základě licence.

Pohled na plné pohled na displej s návrhem zeroframu na vrcholu ostře řezaného stojanu se třemi hroty.

Stojan pro tříbohy šetří na stole, aniž by se obětoval na stylu.

Návrh zeroframu vytváří téměř bezvýznamný vzhled, což vám umožní vidět více o tom, na čem záleží nejvíce: obrazovka.

Dobré monitory by měly způsobit malé nebo žádné napětí. S nakloněním.5 ° až 20 °, můžete si dát mysl a krk v pohodě.

To, co slyšíte, je stejně dobré jako to, co vidíte se silou duálního 2 wattového vestavěného reproduktoru.

Objevte radost z bezproblémového herního zážitku s AMD FreeSync v živých IPS, s obnovovacími rychlostmi až 144 Hz.

Vyberte si z usnesení v rozsahu od Full HD do 4K1 v pulzujících IP přesných barevně. Který na vás volá?

S technologií obnovování 144Hz2 a 1ms Visual Response (VRB) je hratelnost bezproblémová a prakticky bez rozostření.

Radeon FreeSync končí trhané hraní a zlomené rámy s tekutinou, bez artefaktů při prakticky jakékoli snímky.

Není třeba se hádat s knoflíky. Snadno upravte nastavení monitoru prostřednictvím softwaru pro zobrazení widgetu.

Modelka VG240Y SBMIIPX
Velikost Displeje 23.8 „
Doba odezvy 2ms
Typ panelu IPS
Typ monitoru Hraní
Výška nastavitelná Ne
Vesa Mount Ano
Maximální rozlišení 1920 x 1080
Obnovovací frekvence 165Hz

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, také koupili

Gigabyte B450 AORUS ELITE V2 AMD B450

9.99

Corsair Ironclaw Wireless, dobíjecí herní myš, černá

.99

APC PE63 chirurgearrest 6-outletův přepětí, 3 ft šňůra, černá

.99

ICAN 10 „-27“ MONITRE MONITOR MONITOR, 360 stupňů otočný, bílý

Předplatné

© 2023, Kanada Computers Electronics, centrála. 75 West Wilmot Street, Richmond Hill, na L4B 0B7

© 2023, Kanada Computers Electronics, centrála. 75 West Wilmot Street, Richmond Hill, na L4B 0B7

Počítače Legenda a Kanada kopírují práva

MiR = pošta v slevě, Ir = okamžitá sleva. jsou v kanadských dolarech. Kanadská počítače Elektronika neodpovídá za typografické nebo fotografické chyby. a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Propagační ceny jsou platné, zatímco množství vydrží. Loga a ochranné známky jsou chráněny autorskými právy a majetek jejich příslušných majitelů. Kanadská počítače Elektronika je nezávisle provozována v Quebecu. © 2003. 2023 Kanada Počítače Elektronika. Všechna práva vyhrazena.

Přijměte zásady ochrany osobních údajů cookies

Používáním našeho webu souhlasíte s cookies. Tento web ukládá soubory cookie do počítače. Tyto soubory cookie se používají ke shromažďování informací o tom, jak komunikujete s naším webem, a umožňují nám zapamatovat si vás. Tyto informace používáme, abychom zlepšili a přizpůsobili vaše zkušenosti s prohlížením a pro analytiku a metriky o našich návštěvnících na tomto webu i dalších médiích. Chcete.li se dozvědět více o cookies, které používáme, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů. Do počítače bude umístěn pouze malý soubor.

Používáme cookies k poskytování a zlepšování našich služeb. Používáním našeho webu souhlasíte s cookies. Učit se

| Denial of responsibility | Contacts |RSS