Žádný zvuk na iPadu, co dělat

Zvuk na iPadu chyběl. co s tím dělat

Článek o tom, proč zvuk zmizel na iPadu a jak vyřešit tento problém. Jsou popsány různé způsoby nastavení iPadu a tipy dostávají, co dělat, pokud nic nepomohlo.

Před kontaktováním specialistů v servisním středisku se může uživatel pokusit obnovit zvuk na iPadu. Níže jsou uvedeny hlavní příčiny tohoto problému a také způsoby, jak jej vyřešit. Doporučujeme začít s prvním a chodit po seznamu, dokud se zvuk znovu neobjeví.

První věc, která se doporučuje, pokud zvuk zmizí, je otevřít nastavení zařízení a jít do části „Sounds“, kde nastavit požadovaný objem reproduktorů. Zkuste také změnit svazek pomocí speciálních tlačítek na pouzdře.

Funkce „omezující limit“ a „mono zvuk“

Tyto funkce ovlivňují reprodukci zvuku v sluchátkách. První vám umožní ovládat maximální objem pro pohodlné poslech, zatímco druhý mění rovnováhu pravého nebo levého kanálu.

Otevřete sekci „hudba“. „omezení“.

Přesuňte spínač doprava doprava a zkontrolujte, zda se zvuk objevil.

Dále přejděte do „hlavní“ sekce. „Universal Access“.

Přejděte dolů a najděte bod „Mono-Audio“. Vypněte funkci posunutím přepínače doleva.

Poloha spínače

V některých modelech iPadu na bočním panelu je přepínač, který vám umožní zablokovat změnu orientace zařízení a převést jej do bezhlučného režimu. Uživatel by měl zkontrolovat, zda je poloha spínače taková na obrázku níže.

„Nerušit“ režim

Tento režim je navržen tak, aby omezoval zvukové signály pro varování, oznámení a výzvy, když je iPad blokován. Pokud je tedy funkce zapnuta, zvuk na tabletu nebude reprodukován.

Přejděte do sekce „Nerušit“ a změnit polohu tolerance doleva.

Falf sluchátka

V některých případech však může dynamika tabletu fungovat správně, když připojuje sluchátka, zvuk zmizí nebo se stává velmi tichým. Tento problém je vyřešen jednoduše: Zkuste připojit další sluchátka, v útržnosti, o které jste si jisti. Pokud stejně neexistuje zvuk, bod je v samotném iPadu, ne v náhlavní soupravě.

Připojená zařízení

Další zařízení můžete připojit k iPadu pomocí Bluetooth, například reproduktorů nebo bezdrátových sluchátek. Uživatel se proto musí ujistit, že v tuto chvíli není nic spojeno s jeho tabletem a fungují pouze externí reproduktory.

Přejděte do sekce Bluetooth a přesuňte přepínač doleva. Nyní zkontrolujte provoz reproduktorů.

Selhání systému

Zvukové problémy mohou nastat v důsledku nedávné obnovy systému nebo jeho selhání. V tomto případě je nutné restartovat zařízení a dlouhou dobu držet tlačítko „jídlo“.

Pokud to nepomohlo, můžete se uchýlit k radikálnější metodě: obnovení iPadu s úplným propouštěním, ale předtím nezapomeňte vytvořit novou záložní kopii, abyste neztratili důležitá data. O tom, jak to udělat, přečtěte si v našich článcích.

Přečtěte si více: Jak vytvořit záložní kopii iPhone, iPod nebo iPadkak pro dokončení resetování iPhone

Při aktivaci hlasového asistenta Siriho není žádný zvuk

Hlasové asistenti dnes získávají stále větší popularitu. Jedním z nich je Siri z Apple. Někteří uživatelé čelí nedostatku hlasového příkazu a jakékoli zvukové upozornění. Důvodem je skutečnost, že v poloze tabletu po obrazovce Siri nefunguje. Stačí vypnout tuto funkci v nastavení.

Deaktivujte funkci „sledování fitness“, takže hlasový asistent bude vždy fungovat, bez ohledu na polohu zařízení.

Kontrola tlačítka vypnutí zvuku

Ipad má předdefinované tlačítko pro vypnutí zvuku na horní části svazku. Pokud je přepínač zapnutý, uvidíte na přepínači červenou značku, a to znamená, že tlačítko vypnutí zvuku je přepnuto. Když je zapnuto tlačítko odložení zvuku, nebudete z žádné hry slyšet žádná oznámení ani zvuk. To je velmi výhodné pro uživatele, kteří chtějí okamžitě vypnout hlasitost.

Obraz

Navzdory skutečnosti, že se jedná o jednu z hlavních funkcí iPadu, většina lidí o tom neví a omylem zapne přepínač, což vede ke ztrátě zvuku v zařízení. Ujistěte se, že tlačítko vypnutí zvuku není stisknuto. Pokud ano. Otočení spínače otočení stiskněte tlačítko Zvýšení hlasitosti umístěné přímo pod ním, abyste zvýšili objem na maximum. Nyní zkontrolujte, zda zvuk funguje správně.

Pokud si všimnete, že přepínač neupravuje svazek, bude ovládat orientaci obrazovky, tj. Kniha a album.

Obraz

V tomto případě nakreslete prst nahoru ze spodní části iPadu, abyste ukázali kontrolní centrum, a ujistěte se, že oznámení není zapnuto / nespálí. Pokud ano, klikněte jednou na něj a stiskněte tlačítko Zvýšení hlasitosti a nastavte maximální úroveň hlasitosti. Nyní zkontrolujte, zda to problém vyřeší.

Obraz

Vypněte režim bezbožného a ujistěte se, že se váš objem zvyšuje

První dvě věci, které vyzkoušíme, jsou docela jednoduché. Budeme se ujistit, že vaše zařízení není ve zvukovém režimu, protože některé aplikace nemusí hrát zvuk. A pak se ujistíme, že váš objem je nahoře, protože bychom nechtěli, abyste se starali o takový nevýznamný problém.

Režim bez hříchu, stejně jako zahrnutí vibrací iPhone, zakáže určité zvuky, jako jsou oznámení a příchozí výzvy. Ale může také vypnout zvuk aplikací, jako jsou hry, pokud zapomenete jej vypnout.

  • Pokud má váš iPad na boku přepínač na zvuk zvuku, otočte jej tak, aby nebyl červená. To ve většině případů vyřeší tento problém. Zvukový spínač je pouze na starém iPadu, takže se nebojte, pokud jej nemáte.
  • Pokud váš iPad nemá zvukový přepínač, musíte otevřít řídicí centrum. To můžete udělat tím, že utíkáš z pravého horního rohu iPadu nebo nahoru ze spodní části iPadu, v závislosti na modelu iPadu.
  • Když otevřete řídicí centrum, najděte ikonu zvonu. Bude namalován, pokud bude zapnutý, a jinak neutrální. Klepnutím na to přepněte na neutrální.
  • Pokud nemáte zvukový přepínač a nevidíte příležitost vypnout se/zapnout režim bez zvuku v ovládacím centru, otevřete aplikaci „Nastavení“ na vašem iPadu. Dotkněte se „ovládacího bodu“ a poté klikněte na zelenou ikonu ”” vedle parametru „Silent Mode“.Nyní byste měli vidět bezhlučný režim v kontrolním centru, když jej otevřete. Opakujte krok 2.

Resetujte do továrního nastavení

Tvrdě resetujte všechny osobní údaje z tabletu, takže před jeho implementací je nutné vytvořit záložní kopii dat.

Nejprve připojte iPad k počítači a vytvořte zálohu v iTunes.

Po vytvoření zálohy přejděte do nabídky „Nastavení“ na iPadu.

Klikněte na „Basic“ a přejděte dolů na parametr „Reset“.

Stiskněte „Reset“ a když se požadavek objeví, klikněte na varovné zprávy.

Tato čtyři jednoduchá řešení by měla pomoci, pokud iPad nefunguje.

Tablety a chytré telefony Apple jsou obvykle velmi spolehlivé a musí být velmi vzácné. Nicméně iPad, stejně jako tablet jakéhokoli jiného výrobce, je nedokonalý a v jeho práci se mohou objevit různé problémy. Jedním z nejvíce nepříjemných a často běžných je nedostatek zvuku v reproduktorech nebo sluchátkách. Po analýze stížností uživatelů můžeme dojít k závěru, že všechny problémy se vyskytují za podobných okolností.

Velmi běžný problém pro uživatele iPadu

Pokud máte zvuk, nespěchejte, abyste na iPadu neseli svou službu. Proč? V 90% případů k problému dochází na úrovni programu. V dnešním materiálu vám řekneme, co dělat, když zvuk zmizí na iPadu. Budeme zvážit nejvíce setkávající důvody a nabídnout efektivní řešení.

Počínaje iOS 5 se hlasový asistent Siri stal nedílnou součástí a téměř hostující kartou všech mobilních zařízení Apple. Na všech nejnovějších zařízeních, včetně iPhone a. Funkce začala brát na jedno z důležitých míst a s každou novou verzí se kvalita práce zlepšuje. Chcete.li aktivovat hlasového asistenta, musíte stisknout tlačítko „Domů“, počkat na nabídku asistenta a vyslovit hlasový příkaz. Za tímto účelem musí mít zařízení funkční připojení k internetu, protože všechny požadavky jsou zpracovány na vzdáleném serveru.

Počínaje iPhone 6s a iPad Pro 9,7 palce, Siri může fungovat kdykoli, dokonce i v nepřítomnosti internetu. Chcete.li získat přístup k této funkci kdykoli, řekněte: „Ahoj, Siri“. Zde však dochází k malému nekonzistentnímu: výchozí obličej „tvář na podlahu“ je zapnutý, což deaktivuje schopnost aktivovat obrazovku, když je oznámení přijato, když zařízení leží dolů. Na jedné straně vám to umožňuje nevzbudit telefon, když je přijato každé oznámení, což s jejich velkým množstvím může výrazně. Na druhou stranu však také nebudete moci slyšet odpověď hlasového asistenta Siri, protože jeho nabídka nemůže začít.

Cesta ven ze situace naznačuje samotnou: je nutné tuto funkci vypnout, nebo neotočit tablet obrazovkou dolů a také vypnout aktivaci hlasu asistenta, pokud je velmi nutná „tvář na podlahu“. Ale protože poslední dvě možnosti nejsou nejlepší, podívejme se, jak správně deaktivovat funkci „tvář na podlahu“.

Jako alternativní možnost zkontrolujte, zda máte aktivovaný bezbožný režim. Pokud je aktivní, vypněte to. To lze provést pouhým přidáním hlasitosti pomocí mechanických tlačítek na bočním okraji tabletu. Kromě toho se ve výchozím nastavení pokuste ručně nastavit jazyk hlasového asistenta, přejít na nastavení. hlavní. univerzální přístup. Voice Over. Speech. Výchozí dialekt.

Resetujte do továrního nastavení

Pozor: Hard Reset Odstraňuje všechny osobní údaje z tabletu, takže před jeho provedením je nutné vytvořit záložní kopii dat.

Nejprve připojte iPad k počítači a vytvořte zálohu v iTunes.

Po vytvoření zálohy přejděte do nabídky „Nastavení“ na iPadu.

Klikněte na „Basic“ a přejděte dolů na parametr „Reset“.

Stiskněte „Reset“ a když se požadavek objeví, klikněte na varovné zprávy.

Poznámka: Doporučuje se připojit iPad ke zdroji energie během propouštění k nastavení továrny.

Tato čtyři jednoduchá řešení by měla pomoci, pokud iPad nefunguje.

Komentáře: 132

Moc děkuji)) můj manžel, navždy s ním nějaké problémy. Musí pochopit. Ještě druhý den zvuk zmizel, také selektivně. Ve hrách bylo, ale při spojení nabíjení, vypnutí atd.Přestal vydávat charakteristický zvuk. Připojil flash disk s filmy. Neexistuje ani zvuk. Díky vašemu náznaku jsme přišli na to.

Ve hrách stále není žádný zvuk?? Existuje příležitost to vyřešit jinak?

Nemohu znovu vytvořit váš problém, není jasné, jaký druh iOS je nainstalován. Tady musím vypadat naživo, ale nelétám z fotografií. Útěk z vězení-ami se neodpovídá náhodou?

Jakmile jsem nebojoval. Dokonce jsem musel systém úplně zbourat.

Vyzkoušel jsem všechno, ve hře není žádný zvuk. Co dělat? Jak provádět načítání?

Díky pomohl, zvuk ve hrách také zmizel a že existuje také přepínač, který jsem ani nevěděl.

Děkuji, zbavil se permutace a šel do služby))))

Děkuji! Jinak jsem už zpanikařil)))))

Opravdu efektivní rady! Siplag;)

Moc děkuji).

Rada je super! Nevěděl jsem, že všechno bylo tak jednoduché! Děti omezují! Myslel jsem celý den a narazil jsem na váš článek! Díky moc!

Díky moc. Zachránil jsi mě, už jsem to chtěl přenést do služby)))) Kino se zvukem, ale neexistuje žádná hra.

Díky moc! Ona sama jednou vypnula zvuk a zapomněla, ale teď nechápu, kde byl pryč)

Kromě tlačítka na boku obrazovky můžete zapínat zvuk zvednutím plochy, liška doleva, je zde také tlačítko pro vypínání zvuku

Děkuji mnohokrát. Všechno fungovalo. Sraženo z myšlenkové „selektivity“ zvukového spínače.

Sám SPOSIBA se vám stalo totéž a já jsem se okamžitě otočil, abych pomohl na internetu a opravil.

Dobrá rada. Předtím jsem ani neměl podezření na existenci tohoto přepínače, dokud jsem nenarazil na problém ztráty zvuku.

Svět není bez dobrých lidí! Děkuji. Stejný problém byl, že bych to nenašel na takovém místě.

žádný, zvuk, ipadu, dělat

Díky moc. Tento problém byl mučen, ale rozhodl se za vteřinu 🙂

Děkuji mnohokrát. Uložené!! Už jsem chtěl kontaktovat službu.

Zvuk se objevil, ale orientace zmizela 🙁 může vám říct, kdo?

Dík! Pomohlo mi to!) Děti neustále mění něco v nastavení, aby se později zjistily, co přesně se změnily, někdy je to velmi obtížné)) pouze vaše rada a zachránit se sami sebe!)

Pomohlo to samozřejmě. Děkuji. Brilantně jednoduché))))

Třída! Dík! Hrála dcera a zvuk zmizel! Hodně jsi pomohl!

Jdeme do nastavení s-s-s-snižování Bok.Panely, dáme zavěšení pro vypnutí zvuku. Ušetříme. Jdeme na plochu.Překládáme fyzický přepínač na polohu.-Vypnuto.-proti.(Hlavní věc je, že konečná pozice zůstává.)

Po kterém by měl zvuk vydělat a můžete, pokud je to žádoucí, překonfigurovat fyzickou.Přepínač zámku obrazovky. Hlavní věc je, že v době přenosu pole v nastavení pro uzamčení obrazovky (s největší pravděpodobností je většina nakonfigurována) fyzická.Přepínač byl v poloze zvuku v.

OH Děkuji! A myslel jsem si, že jsem neúspěšně padl.

Děkuji, děkuji tak)))))))) také jsem hrál svou dceru)

Obecně, podivná závada, celý můj život zablokoval orientaci.

Nikdy jsem nezanechal komentář, ale nemohl jsem odolat. Zachráněno obrovské. Velmi pomáhali. Hurá.

Фууууф ##ять помогло спасибо а то думал что прошивав полетела 🙂

Díky za radu. Все перекопал.В настройках все нормально,ничего не помогало.Позвонил в сервисный центр Apple.Оказалось все проще некуда.Сын переставил переключатель на без звука на самом iPad справа.Черненькая такая.Problém je vyřešen)))))))

Dík. Вы спасли меня, и всех пользователей айпадов))) так просто и так гениально. Děkuji mnohokrát.

Мда ну и дела. Огромное спасибо уже хотел в сервис идти 😀

Dík. Мучались целый день а решилось за минуту:)

После установки ios7 такая же беда преключилась. Пост помог, спасибо.

Там под панелью многозадачности вылезает панель с колокольчиком. Дети дважды вырубали звук в приложениях. Они просто гениально находят слабые места.

Www.Opravit.com.ua/advice/42-net-zvuka-iPad-ipad2.html я взяла информацию тут)теперь со звуком все хорошо)

Díky moc. Nyní mám zvuk.

Děkuji mnohokrát!Také jsem měl podobný problém se zvukem, teď je všechno O’K!))

Olgaho komentář o zvýšení plochy pomohl hodně) díky!

Děkuji mnohokrát! Ráno bylo dítě strašně rozrušené, zářil jsem ho! Nyní díky vám v domácím míru a souhlasu! Všichni jsou šťastní! A nemusíte chodit do služby!

žádný, zvuk, ipadu, dělat

Ano, nevidím jediný, byl jsem s tímto problémem! Díky za radu! Všechno funguje! A pak nový iPad a zvuk náhle zmizely, poté, co byl během hry úplně propuštěn)

Děkuji mnohokrát. Téměř jsme rezignovali na skutečnost, že po všech aktualizacích bylo tolik závad, protože my sami jsme určitě něco změnili. Bůh vám udělejte zdraví, laskavý člověk.

Děkuji mnohokrát! Takový problém vznikl dnes, pomohl to poprvé!

žádný, zvuk, ipadu, dělat

Pasiayboo! Nevěděl jsem ani o existenci tohoto přepínače))))))

Děkuji mnohokrát. Hodně jsi mi pomohl. Ještě jednou děkuji, hodně štěstí ve všem

Uložené. Minutu hmoty a problémy se nestaly!

Dík! Jsem spasen! Dítě je šťastné a znovu v podnikání, hraje 🙂

Nepomohlo mi to. Když se pokusím učinit zvuk hlasitější, píše mi „zvukové efekty“. Prosím, řekněte mi, co mám dělat.

Díky moc! Jinak jsem si myslel, že FB blokoval kyslík))

Moc děkuji za radu. Myslel jsem, že to byla závada ISO 8.

Přeskočte prosím zvuk iPad 3 Neodcházejte klikněte na tlačítko Poson Zvuk nápověda

Děkuji moc, měl jsem také podobný problém, najednou zvuk zmizel při psaní z klávesnice a ve hře a video se hrálo normálně, se zvukem. Díky vaší radě to zadalo doba nasazení

Co jsme všichni stejní lidé!Žijeme, kdo je kde, a zacházíme se stejným vtipným problémem, řešíme ho a radujeme se jako děti!Děkuji)))

Ale co vzduch 2. Nemá spínač.

Zvuk reproduktorů iPadu nebo iPhone zmizel, co dělat?

Jedním z problémů, které mají místo, je vypnout zvuk v reproduktorech iPhone nebo iPad, když je zachován v sluchátkách. Nejjednodušší způsob, jak tento problém vyřešit, bude samozřejmě kontaktován jedním z existujících center pro opravu zařízení Apple. Odvolání na servisní středisko však bude vyžadovat čas a investice, kterému lze často zabránit, protože v některých případech je problém pouze při selhání softwaru. Ušetříme výlet na odborníky jako hlavní trumfovou kartu a pokusíme se začít „ošetřit“ zařízení pro začátek, aby se startoři nezávisle.

Zvuk z reproduktorů iPadu tedy zmizel, co dělat?

Nejprve se můžete pokusit zkontrolovat všechna nastavení v zařízení. Chcete.li to udělat, jděte na Nastavení univerzální přístup, Několikrát přepínáme mono-audio tolerujte a hodíte sklon nastavení hlasitosti mezi levým a pravým kanály.

Poté určitě vrátíme všechna nastavení do původního formuláře: Mono-Audio by mělo být odpojeno a rozvaha snímků bude uprostřed.

Pokud je problém na iPadu, můžete věnovat pozornost přepínači umístěným na pravém bočním panelu iPadu. Pomocí tohoto přepínače můžete orientaci opravit nebo zapnout / vypnout zvuk na iPadu.

Zkuste zapnout a vypnout zvuk na bočním spínači a jít do Nastavení jsou základní, Přesuňte zaškrtávací políčko z „Zapnutí zvuku“ na „Orientaci blokování“ a poté znovu klikněte na boční panel.

Poté znovu vrátíme předchozí nastavení a přesuneme pole „Zapněte zvuk“ a znovu klikněte na přepínač, napravíme jej nakonec v poloze „.““. Proveďte kontrolu zvuku.

Pokud se jedná o kontrolu.při kontrole jakéhokoli výsledku, můžete také restartovat zařízení nebo jako radikálnější metodu, můžete se pokusit zařízení reflash.

Pokud byly všechny navrhované metody neplatné, není nic jiného, ​​co by se uchýlilo k naší poslední metodě k vyhledání pomoci od Masters Service Center Masters.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, nebo jste neuspěli, a v komentáři níže není vhodné řešení, položte otázku prostřednictvím naší formuláře nápovědy. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. V této sekci najdete odpovědi na své vlastní a další otázky.

Zvuk ve videu zmizel

Existují situace, kdy zvuk na iPadu zmizí, když hrajete videa. Všechno je následující: Při hraní hudebních skladeb je vše v pořádku, a pokud spustíte video. Problémy začínají, žádný zvuk. V tomto případě nebudou dvě výše popsané metody fungovat, kolik nezkouší. Je to všechno o kodekech, které jsou zodpovědné za normální reprodukci zvukových cest, které se procházejí spolu s video souborem. Je možné, že předtím, než se takový problém stal, provedli jste aktualizaci softwaru, a proto byly kodeky sestřeleny.

Abychom normalizovali provoz zařízení a vrátili zvuk do vašich oblíbených filmů, stačí nainstalovat nový přehrávač videa. Jedna z těch prvních pozic v Appstore je vhodná. Jsou obvykle nejoblíbenější, a proto nejvíce osvědčené programy, které miliony uživatelů používají. Zhruba řečeno, takovým aplikacím lze důvěřovat a počítat s jejich kvalitní prací.

Blikání zařízení

Pokud předchozí způsob, jak zajistit, aby vaše zařízení fungovalo, pokud na něm zvuk nepomohl, přejdeme k druhým způsobům, a to, blikáme váš iPhone nebo iPad (2, 3, 4). To se provádí velmi jednoduše postupujte podle níže uvedených pokynů

Zvukové problémy. běžný problém i mezi uživateli iOS. Co dělat, když zvuk zmizí na iPadu

? Tato situace často může nastat v důsledku jakéhokoli selhání softwaru. Kromě toho je docela možné, že zvuk chybí kvůli nedbalosti majitele zařízení.

Běžné případy ztráty zvuku na iPadu

Pokud zvuk nefunguje na naší planetě iOS v žádné z aplikací, měli byste nejprve zkontrolovat úroveň hlasitosti. V případě, že problém zůstane a nedávno jsme systém aktualizovali, je pravděpodobné, že se tento nový firmware stal příčinou problémů. Někdy může být problém dokonce v tlačítku zamykání automatického otočení obrazovky. Je užitečné se blíže podívat na tento boční spínač. Pokud hoří červená žárovka, znamená to nedostatek zvuku v celém systému.

Další běžnou příčinou poruch je selhání softwaru. Doporučuje se zkontrolovat standardní nastavení. V hudební nabídce je tedy možnost, která je zodpovědná za stanovení omezení na úrovni zvuku. Je možné, že takové omezení je třeba pouze odstranit. Někdy lze stanovit monofonní režim. V hlavním nastavení tabletu musíte vypnout posledně jmenovaný „univerzální přístup“.

Pokud zvuk zmizel na iPadu a dosud nebylo možné pochopit příčinu poruch, stojí za to provést obvyklé opětovné načtení zařízení. Ohladit tlačítko otočení a zároveň „domov“. Radikálnějším způsobem je vrácení nastavení tabletu do stavu továrny. Můžete je propustit nabídkou. Je třeba mít na paměti, že návrat do stavu továrny znamená nejen narušení všech nastavení, ale také odstranění důležitých dat.

Zvuk na iPadu chybí? Problém můžete vyřešit ještě snadněji

Pokud se pokusíme poslouchat hudbu přes sluchátka, ale po jejich extrakci zvuk z reproduktorů zmizí, měly by být provedeny následující akce.

Zahrnujeme reprodukci jakéhokoli zvukového souboru do sluchátka. Nyní upíráme přepínač objemu směrem ke zvýšení a zároveň odstraníme zátku sluchátka. Poté by se zvuk měl stát hlasitějším. Mimochodem, někdy se objevují také problémy v důsledku blokování a vlhkosti.

Pokud problém nebyl vyloučen, je docela možné, že selhání není software, ale jiný charakter. Z nepříjemného: řečník může selhat, poplatek bude poškozen a tak dále. V tomto případě byste měli kontaktovat tablet do servisního centra. A ještě více, takže byste s tím neměli váhat, pokud zvuk zmizí po pádu nebo dostane tekutinu na povrch gadgetu.

Tablety a chytré telefony Apple jsou obvykle velmi spolehlivé a musí být velmi vzácné. Nicméně iPad, stejně jako tablet jakéhokoli jiného výrobce, je nedokonalý a v jeho práci se mohou objevit různé problémy. Jedním z nejvíce nepříjemných a často běžných je nedostatek zvuku v reproduktorech nebo sluchátkách. Po analýze stížností uživatelů můžeme dojít k závěru, že všechny problémy se vyskytují za podobných okolností.

Velmi běžný problém pro uživatele iPadu

Pokud máte zvuk, nespěchejte, abyste na iPadu neseli svou službu. Proč? V 90% případů k problému dochází na úrovni programu. V dnešním materiálu vám řekneme, co dělat, když zvuk zmizí na iPadu. Budeme zvážit nejvíce setkávající důvody a nabídnout efektivní řešení.

Počínaje iOS 5 se hlasový asistent Siri stal nedílnou součástí a téměř hostující kartou všech mobilních zařízení Apple. Na všech nejnovějších zařízeních, včetně iPhone a. Funkce začala brát na jedno z důležitých míst a s každou novou verzí se kvalita práce zlepšuje. Chcete.li aktivovat hlasového asistenta, musíte stisknout tlačítko „Domů“, počkat na nabídku asistenta a vyslovit hlasový příkaz. Za tímto účelem musí mít zařízení funkční připojení k internetu, protože všechny požadavky jsou zpracovány na vzdáleném serveru.

Počínaje iPhone 6s a iPad Pro 9,7 palce, Siri může fungovat kdykoli, dokonce i v nepřítomnosti internetu. Chcete.li získat přístup k této funkci kdykoli, řekněte: „Ahoj, Siri“. Zde však dochází k malému nekonzistentnímu: výchozí obličej „tvář na podlahu“ je zapnutý, což deaktivuje schopnost aktivovat obrazovku, když je oznámení přijato, když zařízení leží dolů. Na jedné straně vám to umožňuje nevzbudit telefon, když je přijato každé oznámení, což s jejich velkým množstvím může výrazně. Na druhou stranu však také nebudete moci slyšet odpověď hlasového asistenta Siri, protože jeho nabídka nemůže začít.

Cesta ven ze situace naznačuje samotnou: je nutné tuto funkci vypnout, nebo neotočit tablet obrazovkou dolů a také vypnout aktivaci hlasu asistenta, pokud je velmi nutná „tvář na podlahu“. Ale protože poslední dvě možnosti nejsou nejlepší, podívejme se, jak správně deaktivovat funkci „tvář na podlahu“.

Jako alternativní možnost zkontrolujte, zda máte aktivovaný bezbožný režim. Pokud je aktivní, vypněte to. To lze provést pouhým přidáním hlasitosti pomocí mechanických tlačítek na bočním okraji tabletu. Kromě toho se ve výchozím nastavení pokuste ručně nastavit jazyk hlasového asistenta, přejít na nastavení. hlavní. univerzální přístup. Voice Over. Speech. Výchozí dialekt.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS