AirPods Pro Reall: Jak zkontrolovat, zda je vaše způsobilé k výměně. Sériová kontrola Apple

AirPods Pro Reall: Jak zkontrolovat, zda je vaše způsobilé k výměně

Vidění problémů s jedním nebo oběma z vašich sluchátka AirPods pro 1. Gen AirPods? Mohou být pokryty pod volným servisním programem od Apple. Přečtěte si dále, jak zkontrolovat své airpods pro vyvolat výměnu způsobilosti.

Aktualizace leden 2023: Tento servisní program stále probíhá, protože pokrývá postižené AirPods Pro až 3 roky po původním maloobchodním prodeji. Ale je to jen 1. Gen AirPods Pro, které Apple určil, jsou způsobilé. Čtěte dále pro všechny podrobnosti.

Pokud váš 1. Gen Airpods Pro vidí zrušení hluku, ztráta basů, praskání a statických nebo zvýšení zvuků na pozadí, mohou být pokryty pod vzpomínkou na AirPods.

Případ nabíjení AirPods Pro není součástí servisního programu, pouze sluchátka. A 1. Gen AirPods Pro Behat je aktivní po dobu „3 let po prvním maloobchodním prodeji jednotky.„To se změnilo poté, co program původně pokryl postižený AirPods Pro na 2 roky.

Může být užitečné zkontrolovat potvrzení a zjistit, kdy jste původně koupili své AirPods Pro, ale to nebude jediný faktor, který určí vaši způsobilost.

AirPods Pro Reall: Jak zkontrolovat způsobilost nahrazení

Neexistuje žádná kontrola sériového čísla pro 1. Gen AirPods Pro, takže pokud vidíte některé z následujících problémů s 1. Gen AirPods Pro:

 • Praskání nebo statické zvuky, které se zvyšují v hlasitých prostředích, s cvičením nebo při telefonu
 • Aktivní zrušení hluku nefunguje podle očekávání, jako je ztráta basového zvuku nebo zvýšení zvuků na pozadí, jako je hluk ulice nebo letadla
 • Zavolejte nebo se spojte s podporou Apple. 800.Apl.Péče v USA
 • Dostaňte schůzku v místním obchodě s Apple
 • Nebo se spojte s poskytovatelem autorizované služby Apple

New AirPods Pro 2!

Apple zdůrazňuje, že „váš AirPods Pro bude před jakoukoli službou prozkoumán, aby ověřil, že jsou způsobilí pro tento program. AirPods Pro (vlevo, vpravo nebo obojí) s potvrzeným problémem bude vyměněn. Případ pro AirPods není ovlivněn a nebude nahrazen.“

Apple také říká, že „postižené jednotky byly vyrobeny před říjnem 2020.„Mějte na paměti, že chybné modely by mohly být prodány po tomto datu a stažení trvá po dobu 3 let z původního maloobchodního prodeje, což bude znamenat pokrytí způsobilých AirPods Pro do roku 2023 a možná i za nimi.

Program AirPods Pro Recall je k dispozici zákazníkům po celém světě, ale nerozšiřuje záruku.

Zkuste opravit AirPods, i když nemáte nárok

Pokud se ukáže, že nemáte nárok na vzpomínku na AirPods Pro, vyzkoušejte tyto 4 tipy, jak opravit vaše sluchátka:

 • Zkontrolujte baterii airpods airpods
 • Pop obou airpodů v tomto případě a otevřete víko poblíž vašeho iPhone a zobrazí se stav baterie
 • Bluetooth na vašem iPhonu se nevypnul
 • Nastavení iPhone App Bluetooth Zajistěte, aby přepínač je zelená
 • Vyčistěte reproduktor a mikrofony
 • Přečtěte si naše průvodce krok za krokem o tom, jak čistit AirPods a AirPods Pro
 • Pokud se vaše airpody nepřipojí nebo stále mají problémy se zvukem, resetujte je
 • Jak resetovat AirPods a AirPods Pro

Pokud se ukáže, že v jednom z vašich AirPods máte mrtvou baterii, Apple účtuje 49, aby ji nahradil (na sluchátko). Obvykle se jedná o nové sluchátka AirPods, které s tím získáte, ne na výměnu stávajícího baterie.

Děkujeme, že jste si přečetli náš průvodce, jak zkontrolovat AirPods Pro Behat!

Přečtěte si více 9to5Mac tutoriály:

Jak zkontrolovat, zda jsou vaše AirPods autentické 2023

Alan Urban 10. ledna 2023, 10:51 Aktualizováno 26. května 2023, 8:14 AM 110.6k zhlédnutí

Koupil pár airpodů ze stinného zdroje? Naučte se, jak zkontrolovat, zda jsou vaše AirPods v této příručce autentické.

Pokud jste hrdým majitelem dvojice autentických Apple Airpods, pak gratuluji! Máte některé z nejpokročilejších kusů spotřebitelských technologií. Koneckonců, inženýrství a design společnosti Apple jsou více než dost, aby ospravedlnily svou robustní cenovou značku.

Jak si však můžete být jisti, zda jsou vaše airpody skutečně autentické? Přečtěte si a zjistěte, jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické.

Jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické?. Rychlá odpověď

Zde je jednoduchý způsob, jak zkontrolovat, zda jsou vaše AirPods autentické:

Krok 1: Než zkontrolujete, nabijte své AirPods

Krok 2: Zapněte Bluetooth vašeho iPhone nebo iPad. Držte své airpody vedle zařízení. Otevřete pouzdro airpodů (ale neodstraňujte sluchátka)

Krok 3: Pokud již byl nastaven iPhone nebo iPad s AirPods, zobrazí se obrazovka baterie na vašem zařízení. To znamená, že vaše airpody jsou autentické.

Krok 4: Pokud vaše zařízení a AirPods nebyly dříve spárovány, měli byste vidět obrazovku připojení. Pokud se objeví obrazovka připojení, jsou vaše airpody autentické.

Krok 5: Pokud nevidíte vyskakovací obrazovku nebo obrazovku zařízení, vaše airpody nejsou autentické.

Klony AirPods jsou stále obtížnější rozeznat z originálů, a pokud nemáte vyškolené oko, možná nikdy nebudete moci zjistit, zda jsou vaše airpody falešné nebo autentické, dokud se na vás konečně rozpadají (v něm Případ Apple to nebude).

Existuje neuvěřitelné množství knock-off airpodů, které sahají od levných 10 do 20 kopií, které by mohly oklamat vaše prarodiče, aby si mysleli, že jsou autentičtí, ale nikdo jiný, k drahým 80 až 100 super kopii, které dokonce vyškolení odborníci budou mít potíže se odlišením od skutečné věci.

I software může být klon založený na Androidu místo iOS.

V této příručce vám ukážeme, jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické, abyste věděli, že za cenu, kterou jste za ně zaplatili, získáte originální, průlomové kousky.

Apple AirPods rozhodně zaručují vysokou kvalitu a výkonnost. Jak již bylo řečeno, pokud jste do levnějších klonů, které jsou vhodné pro rozpočet, které vykonávají dobrou práci, aniž byste spálili díru v peněžence, pak pro vás více energie.

Tato příručka je především pro ty, kteří si koupili a zaplatili za autentické Apple Airpods a chtějí si ověřit, zda skutečně dostali to, za co zaplatili. Pokud jste si zakoupili tyto sluchátka prostřednictvím webu E-Commerce, měli byste se v ideálním případě odkazovat na tuto příručku. Takže s dalším ADO, zde je návod, jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické.

Poté, co prošel různými oficiálními dokumenty od společnosti Apple a provedl AirPods řadou testů, aby se zjistilo metody, jak jej ověřit; Můj tým a já jsme vynulovali 10 metod, které jsou naprosto efektivní. Také jsme zjistili, že:

Nejlepší metodou pro ověření vašich AirPods je najít sériové číslo zařízení a spustit jej kontrolou kontroly.Jablko.com. Jednou uživatel spustí tento kód, Apple potvrdí, zda je to jejich autentický produkt. Toto je nejúčinnější metoda ověřování AirPods.

Jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické

Jak zkontrolovat AirPods jsou falešné v iOS 16

Apple implementoval novou funkci, která umožňuje spotřebitelům ověřit, zda jsou AirPods falešný nebo ne v iOS 16 nebo novějším. Tato pohodlná funkce je docela užitečná, protože je pro vás jednoduché najít kopii nebo podvodnou sadu AirPods.

Nejlepší část této nové funkce je, jak snadné je používat a jak upozorňuje uživatele, pokud jsou airpody, které se připojují k jejich iPhone, falešné.

Je to opravdu jednoduché, jak tato funkce funguje. iOS automaticky detekuje, zda je pár AirPods falešný, když se pokusíte spárovat s iPhone pomocí okna párování AirPods. Když ano, oznámení, které zní „nemůže ověřit airpody“, se objeví přímo na vyskakovacím okně.

Konkrétně uvádí, že „tato sluchátka nemohla být ověřena jako autentické AirPods a nemusí se chovat podle očekávání.„V tomto okamžiku máte možnost dotknout se tlačítka„ Nepojte se “, nebo, pokud víte, že pár je falešný, můžete klepnout na„ Připojit se v nastavení Bluetooth.“

Uživatelé jsou také informováni v nastavení Bluetooth, že iOS „nemůže ověřit AirPods.“Uživatelé si mohou stejně vybrat připojení, aby zde pokračovali.

V neposlední řadě můžete přejít na nastavení. Bluetooth a klepněte na tlačítko I vedle názvu AirPods, pokud jsou již propojeny a chcete ověřit, zda jsou autentičtí nebo ne.

iOS zobrazí „důležitou zprávu“, která vás informuje, že AirPods nelze ověřit a nemusí fungovat tak, jak je zamýšleno, pokud nejsou autentické nebo pokud je nelze ověřit.

Skutečné airpody vs falešné

Tady je věc: Se stovkami dostupných klonů AirPods, které jsou dnes na trhu dostupné, bude těžké rozeznat, které AirPods jsou falešné, aniž by měli autentický pár, s nímž je porovnávají.

Později v této příručce vám ukážeme způsob, jak zkontrolovat autentičnost vašich AirPods, ale dříve je zde několik jednoduchých triků.

Falešné airpody mohou být levnější

Samozřejmě uznáváme existenci obchodů a promo napříč deskou, které by vám mohly nechat koupit autentický pár AirPods pro špinavé cheap. Takže jen proto, že jste dostali své AirPods za 50 nebo méně, nemusí to nutně znamenat, že jsou falešné. i když je to pravděpodobné.

 • Původní Apple Airpods byl spuštěn za cenovou cenu 159, stejně jako AirPods 2, když vyšli. Apple Airpods Pro, na druhé straně, spuštěn za maloobchodní cenu 249.
 • Pokud jste dostali svůj pár zbrusu za méně než 100 z prodeje Černého pátek nebo jiné super nízké diskontní ceny, pak máte štěstí, nebo vaše AirPods, bohužel, nemusí být autentické.

Totéž platí pro nové „airpody“, za které jste dostali pod 50. Pokud máte zbrusu nový pár za 20 nebo méně, pravděpodobně již můžete říct, že jsou falešní, protože s největší pravděpodobností nebudete mít nejlepší kvalitu sestavení ve 20 nebo méně.

Balení falešných airpodů se může lišit

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak spatřit pár falešných airpodů, by bylo pozorovat obaly. Pokud nejsou vaše airpody drahou super kopií 1: 1, je s největší pravděpodobností, že se blízký pohled na obaly okamžitě informuje, zda jsou vaše airpody autentické nebo ne. Existují však případy, kdy může být balení tak dobře provedeno.

 • Barva: Balení pro Apple Airpod přichází v pěkném, čistém bílém, zatímco knock-off značky obvykle vypadají mimo bílé nebo nažloutlé.
 • Označení: Původní AirPods, AirPods 2 a AirPods Pro všechny přicházejí s odlišným označením, které je všude na světě uniformní. Pokud zjistíte, že vaše krabice nemá stejné štítky jako původní, pak je to s největší pravděpodobností falešné. Například, pokud najdete divné nálepky nebo štítky, které odkazují na dárky, pak se zabýváte falešným.
 • Snug fit: Pokud jste si někdy koupili iPhone, iPad nebo Mac, pak víte, jak přitugling a těsné Apple balí své produkty. Pokud se balení cítí volně a vyjde příliš snadno, nemusí to být autentický produkt Apple.
 • Informace: Ačkoli jsme vlastně nečetli technické specifikace ani žádnou z informací o obalu. Ve skutečnosti by to mohlo být nesmírně užitečné, pokud jde o zjištění, pokud máte falešné airpody. Vzhledem k tomu, že obal je obvykle vyráběn v zemích neanglicky mluvících, musí dojít k několika chybám pravopisu. Ve skutečnosti, pokud je text v čínštině, pak je to mrtvý prozradí.
 • Sériové číslo: Toto je obrovské. Pokud vaše obaly nemá sériové číslo nebo pokud je s ním manipulováno, pak existuje velká šance, že se zabýváte falešnými airpody. Nezapomeňte to tedy důkladně prohlédnout. Pomocí kontroly sériového čísla Apple AirPods, zda je to falešné nebo ne. Všimněte si, že některé falešné AirPods Pro se skutečnými sériovými čísly. Přečtěte si tedy, abyste věděli, jak zkontrolovat, zda jsou AirPods skutečné podle sériového čísla.

Podle nejnovějších zpráv se výrobci falešných airpodů dostali do replikace balení. Takže musíte začít hledat drobné nestálosti. Například falešné krabice mají tendenci mít silnější písmo, které autentické obaly.

Písmo San Francisco se od roku 2017 stalo univerzálním písmem Apple. Pokud tedy uvidíte krabici s jakýmkoli jiným typem písma, měli byste automaticky předpokládat, že je falešný, protože Apple nebude ohrozit její identitu značky pomocí různých písem.

Autentické pole má také tendenci mít text v jednoduché šedé barvě. Pokud tedy najdete divné barvy nebo text odrazujícího stylu, můžete očekávat, že to bude falešné. Padělky obvykle mají tendenci mít silnější text.

I když s nimi stále odvedli skvělou práci, většina výrobců falešných airpodů nebude mít čas na změnu barvy „Navrženo Apple v Kalifornii“ v příručce pro pokyny. Autentická příručka společnosti Apple bude v šedém textu. Pokud tedy najdete výše uvedený text v černé barvě, možná budete muset zkontrolovat sériové číslo na webu Apple

Prohlédněte si airpody pro návrhové rozdíly

Pokud jste někdy pochybovali, měli byste jednoduše otevřít schéma nebo obrázek autentických AirPods v počítači a porovnat je s vašimi. 90% času, kdy výrobci klonů mají tendenci snižovat rohy na designu.

Možná najdete další otvor, nějakou formu nesprávného vyrovnání nebo dokonce rovné rozdíly ve tvaru uší. Navíc výrobci klonů nejsou opatrní s barvou nebo dokonce s designem grilů. Ve srovnání s originálem by to tedy mohl být divný tvar, jinak by jim mohla chybět černá část vedle otvorů.

Je tedy vždy lepší to důkladně prohlédnout, než kontaktujete prodejce.

Zkontrolujte rozdíly mezi případy

Samotný případ AirPods je jedním z největších ukazatelů, pokud jde o rozlišování mezi skutečným a falešným zařízením. Například falešné případy AirPod jsou vyrobeny z levnějšího plastu. Takže to vypadá opravdu bíle na rozdíl od skutečného pouzdra AirPods, které vypadá trochu tupější. I když to může vypadat poměrně nudné, můžete říct, že je vyroben z vysoce kvalitního plastu.

Oba airpody i airpods pro vždy přicházejí v bílém. Takže, pokud vidíte, že přijde v jakékoli jiné barvě, je to určitě falešný. Samozřejmě existuje spousta rukávů airpodů v různých barvách. Skutečný případ by však měl být bílý.

Na druhé straně boty AirPod Max přicházejí v pěti barvách: Space Grey, Silver, Green, Sky Blue a Pink.

Samozřejmě, když se falešné airpody stávají stále více podobnými těm skutečným, nejnovější falešný případ AirPods se staví se stejným typem plastu. Vzhledem k omezení ceny však existují určité věci, které nelze nahradit. Například závěsy.

Závěsy skutečného pouzdra AirPod jsou extrémně hladké a vyrobené z vysoce kvalitních oceli. Můžete říct řemeslné zpracování závěsu, protože při uzavření víka není prakticky žádný prostor. Vypadá to bezproblémové a dokonale. Na druhé straně výrobci případu falešných airpodů nevyvinuli svůj proces natolik, aby začlenili tuto úroveň řemeslného zpracování.

Takže snadno najdete mezery mezi závěsem. A co je nejdůležitější, zjistíte, že závěs má ostřejší hrany a je vyroben z nekvalitní oceli, kterou lze snadno rozlišit. Můžete také zjistit, že závěs na falešném airpodu je velmi reflexní a leštěný.

Dalším značkovým znakem je text. Na rozdíl od původního textu „navrženého Apple v Kalifornii / shromážděných v Číně“ mají falešné text mnohem větší text s lehčí šedou odstínem, který hraničí s stříbrem.

Kvalita zvuku pravých airpodů je lepší

Opět by to mohlo záviset na celkové ceně a kvalitě klonů AirPods, ale obecně pravidlo (bylo by pro Apple trapné, kdyby to tak nebylo), původní Apple Airpods by měl mít nad jakýmikoli padělky vynikající kvalitu zvuku.

 • Jedním z nejprodávanějších bodů Apple AirPods je to, že mohou produkovat vysoce kvalitní zvuk hodný značky Apple.

Pokud zjistíte, že vaše AirPods neustále chybí na jakýchkoli maxisech, minimech nebo střední kvalitě zvuku, nemusí být autentické.

Falešné airpody mohou mít špatnou konektivitu

Apple, vč. navrhl AirPods tak, aby poskytoval jedinečný zážitek z bezdrátového sluchátka. Poháněno revolučním čipem W1, Apple Made AirPods se rychle a bezproblémově pár s vaším iPhone.

 • Díky síle Bluetooth jsou také schopni konektivity dlouhého dosahu až čtyřicet stop pro AirPods a přesahující 100 stop pro AirPods Pro.

Pokud mají vaše airpody potíže s připojením na krátké až střední vzdálenosti, nemusí být autentické.

Falešné airpody budou mít méně funkcí

Zde je číslo jedna, jistě, jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické. Tato metoda bude fungovat na téměř jakékoli variantě Apple Airpods, ať už je to 1. gen, 2. gen nebo AirPods Pro. Ve skutečnosti bude tato metoda fungovat na jakémkoli produktu Apple.

 • Všechny produkty Apple přicházejí s jedinečnými identifikátory nazývanými sériová čísla, které jsou umístěny na samotném zařízení. S AirPods najdete sériové číslo na spodní straně víka vašeho nabíjecího pouzdra.
 • Sériové číslo airpodů, které jsou umístěny na krabici nebo štítek SKU, může manipulovat s AirPods. Ten, který se nachází na samotném zařízení, je však nejvíce autentičtější a nejspolehlivější sériové číslo. Jak již bylo zmíněno dříve, najdete ji na spodní straně víka. Konkrétně, pravý háj AirPods.
 • Je třeba také poznamenat, že sériové číslo bude něco jako: „Sériové jcgtah ah2tytt“. Toto číslo tedy předchází slovo sériové.
 • Jakmile máte své sériové číslo, stačí jen návštěva kontroly.Jablko.com, zadejte své sériové číslo, zadejte kód Captcha a ověřte, že jste člověk, a pokud jsou vaše airpody autentické, měli byste být schopni zobrazit všechny podrobnosti týkající se skutečného produktu Apple.
 • Stále však existuje velmi nepravděpodobná šance, že vaše AirPods nemusí být autentické, i když přišli s skutečným případem nabíjení.
 • To je téměř nemožné, pokud jste si zakoupili své AirPods v maloobchodě, ale stále je to možnost zvážit, zejména pokud jste si koupili AirPods z druhé ruky. Pro tyto zvláštní případy máme několik dalších triků do rukávů.

Ačkoli kontrola sériového čísla bývala nejspolehlivější metodou ověřování, nyní se stala docela zbytečnou. Většina výrobců klonů nyní vyrazí skutečné sériové číslo na balení a samotných zařízeních.

Zejména proto, že trh AirPods je tak ziskový. HIGH-ziskové marže je vedly ke zdvojnásobení kvality. Je tedy docela obtížné je oddělit.

Vzhledem k tomu, že sériová čísla jsou převzata ze skutečných AirPods prodávaných společností Apple, sériové číslo projde oficiálním ověřením webových stránek. Web bude uvádět, že falešné AirPods jsou skutečné, protože sériové číslo je skutečné.

Ověření sériového čísla však není zcela zbytečná. Protože většina klonerů může být trochu líná, mohou přidat sériové číslo nesprávného typu AirPod. Například, pokud máte na rukou pár AirPods Pro a zadejte sériové číslo a web to ukazuje jako pár AirPods 2, máte na rukou zjevný klon.

A co je nejdůležitější, stále doporučujeme, abyste to nejprve vyzkoušeli, než se přesunete na ostatní metody ověřování.

Jak najít číslo modelu AirPods

Můžete použít číslo modelu svých AirPods k zjištění, která generace AirPods máte. A pokud číslo modelu nalezeného na vašich AirPods neodpovídá původnímu číslu modelu, pak jsou falešné. Postupujte podle těchto kroků a najděte číslo modelu vašich AirPods,

V aplikaci Nastavení

Krok 1 Otevřete aplikaci Nastavení na vašem iPhone nebo iPad.

Krok 2 Klepněte na Bluetooth.

Krok 3 Klepněte na informační tlačítko vedle vašich AirPods. Nyní můžete vidět číslo modelu.

Pokud máte starší iPhone nebo iPad s iOS a IPADOS 14 nebo dříve, postupujte podle těchto kroků a najděte číslo modelu,

Krok 1 Otevřete aplikaci Nastavení na vašem iPhone nebo iPad.

Krok 2 Klepněte na General.

Krok 3 Nyní klepněte na. Přejděte dolů, dokud neuvidíte své airpody a klepněte na něj. Zde najdete číslo modelu AirPods.

Can you spot the design flaw in the AirPods Pro 1st Gen? #airpods #airpodspro #airpodspro2

Zkontrolujte své airpody

Číslo modelu je vytištěno na spodní straně každého airpodů a pod levým polštářem AirPods Max.

Identifikujte své AirPods s číslem modelu

Nyní, když znáte číslo modelu vašich AirPods, můžete ověřit, zda odpovídají oficiálním číslem modelu,

AirPods (1. generace)

AirPods (2. generace)

AirPods Pro

AirPods (3. generace)

AirPods max

#2. Zkontrolujte snadné párování

Jedním ze způsobů, jak zkontrolovat autentičnost AirPod (i když to nemusíte zažít ve vyšších kopiích), je měřit, že jsou párovací rychlost. Apple Airpods se pyšní na svou super rychlou rychlost párování. Jediné, co musíte udělat, je převrátit víko na pouzdru na nabíjení AirPods a počkat, až uvidíte výzvu ve vašem iPhone, který vám umožní připojit se k nim.

Pokud to trvá příliš dlouho, nebo pokud se nepřipojí hladce ani po několika pokusech, máte buď vadný pár autentických airpodů, nebo nejsou vůbec autentické.

Kontrola kvality společnosti Apple však patří mezi nejlepší na světě, takže je mnohem pravděpodobnější.

#3. Použijte nalezení mé aplikace

Najít můj je služba Apple, která umožňuje uživatelům sledovat a najít umístění jejich zařízení. Pro přístup k funkcím služby můžete použít web Find My App nebo iCloud.

Najděte moji aplikaci může určit umístění iPhone, AirPods, Airtag a další. Protože nalezení mé služby Apple, může být pro falešné airpody obtížné vytáhnout funkci.

Autentické AirPods budou přidány do aplikace Find My App, jakmile je spárujete s iPhone nebo iPad. Pokud tedy pochybujete, že jsou vaše airpody falešné, můžete je zkusit zkontrolovat pomocí aplikace Find My App.

Chcete.li zkontrolovat, zda jsou vaše AirPods autentické pomocí aplikace Find My App, postupujte podle těchto kroků,

Krok 1 Otevřete nalezení mé aplikace na vašem iPhone nebo iPad.

Krok 2 Nyní klepněte na kartu zařízení.

Krok 3 Vyberte si airpody a poté zkontrolujte, zda všechny funkce fungují podle očekávání.

Pokud všechny funkce fungují správně, pak jsou vaše airpody pravděpodobně autentické. Pokud však funkce, jako je zvuk hry nebo umístění, nefunguje, pak jsou vaše airpody pravděpodobně falešné. V každém případě, jistě, musíte zkontrolovat všechny naše metody určování, zda jsou vaše airpody autentické nebo falešné.

#4. Vyzkoušejte trik magnetu

Toto je jeden z méně známých triků k určení, zda jsou vaše airpody autentické (o tom jsme slyšeli z Bestaliproducts na YouTube!).

 • Jediné, co musíte udělat, je vytáhnout svůj airpod z jeho nabíjecího pouzdra a jednu z nich položte do ruky a druhou na rovnou povrch. Pak se musíte pokusit zatlačit sluchátko v ruce na sluchátko na povrchu.

Pokud vidíte, že se sluchátko pohybuje, jako v tom, že je odrazen tím, kdo je v ruce. pak jsou vaše airpody skutečně autentické. Pokud tak neučiní, můžete si být jisti, že jsou falešní.

#5. Poslouchejte hlasové oznámení Bluetooth

Tento trik by opět mohl fungovat pouze pro klony s nižším koncem AirPods, ale pokud uslyšíte hlasové oznámení, které vás informuje, že vaše „zařízení Bluetooth je připojeno“, pak jsou vaše airpody 100% falešné.

 • Apple AirPods jednoduše hraje krátké pípnutí oznámení, když se úspěšně připojí k vašemu zařízení.

#6. Podívejte se na port Lightning

Pravděpodobně jednou z prvních věcí, které můžete snadno udělat pro kontrolu autentičnosti vašich airpodů, by bylo převrátit případ nabíjení a podívat se na port Lightning.

 • Pokud je nabíjecí port hladce spojen s jeho okolím, je to skutečný airpod. V zásadě, pokud vidíte silnou kovovou hranu kolem airpodu nebo nějaký typ mezery mezi přístavem Lightning a nabíjecího pouzdra, pak je velmi pravděpodobné, že máte falešný airpod.
 • Někdy mohou být dobře maskovaní. Zkontrolujte však, zda je port blesku zaoblený nebo ostrý. Pokud přístav vypadá obdélníkem, pak je to určitě falešný.
 • Poslední věc, kterou můžete zkontrolovat, je, zda váš AirPod skutečně používá port Lightning. Někdy jsou případy nabíjení falešných airpodů nabíjecí port typu-C nebo nabíjecí port Micro-USB místo blesku.

Většina falešných airpodů je postavena s levnými materiály pro snížení nákladů, aby určitě snížily rohy. Buď v designu nebo samotné technice. Vzhledem k tomu, že port Lightning je proprietární pro Apple, jsou falešné airpody obvykle vybaveny USB-C nebo portem micro-USB. Stačí zkontrolovat, zda jednáte o lichoběžním port.

#7. Úzce analyzujte difuzor nalezený nahoře

Fake AirPods, zejména ty opravdu dobří, jako je supercopy, jsou úžasně přesné. Snadno procházejí testy balení a dokonce i testy sériového čísla, pokud pochází ze známého zdroje. Stejně přesné jako tato zařízení mají vždy problém.

 • Jednou z nejlepších, ale méně známých metod je zkontrolovat zvukový difuzor poblíž zvukového výstupu nahoře. Zvukový difuzor je nesmírně důležitý pro zvukový výstup a kvalitu zvuku zařízení. Musí tedy obsahovat dvě věci, které falešné airpody bohužel chybí.
 • Prvním faktorem je zarovnání. Difuzor zvuku musí být dokonale v souladu s kruhovou strukturou. Pokud je to nesprávně zarovnané, drasticky ovlivní celkový zážitek AirPods. Výrobci falešných airpodů mají tendenci tento bit přeskočit. Je to jeden z nejlepších faktorů při ověření vašich AirPods nebo AirPods Pro.

Druhým faktorem s ohledem na difuzor je mřížka. Kvalita a vnitřní design této mřížky jsou dalšími hlavními faktory kvality zvuku. A protože Apple trochu investuje do materiálů, je vždy vyroben z nejlepší oceli. Falešné airpody na druhé straně mají mřížku, která je vyrobena z extrémně mizerného materiálu. Je tedy snadné zjistit, zda se zabýváte falešným.

Tady to máte: Náš seznam nejlepších tipů a triků pro kontrolu, zda jsou vaše Apple AirPods autentické. Máte nějaké další tipy a triky, které byste s námi chtěli sdílet? Pokud ano, rádi bychom to slyšeli. Brzy se s námi podívejte na nejlepší průvodce a recenze nejnovějších produktů.

Jak zkontrolujete, zda jsou vaše airpody skutečné?

Existují různé tipy a triky, které můžete udělat, abyste zkontrolovali autentičnost vašich AirPods. Některé ze základních věcí jsou:

 • Všechny skutečné produkty Apple spálí malou díru v vaší peněžence. Apple Airpods obvykle, maloobchod za přibližně 159 až 249. Během Černého pátku to můžete samozřejmě dostat na 100. Pokud však někdy uvidíte dohodu, kde jsou ceny AirPods méně než 50, pak je vysoká pravděpodobnost, že je to falešný.
 • Dalším indikátorem je sériové číslo. Jak je to zřejmé, je to vlastně nejpřesnější test. Sériové číslo vašeho zařízení najdete pod vaším případem nabíjení. Přejděte na kontrolu.Jablko.com a zadejte toto sériové číslo a zkontrolujte podrobnosti o produktu. Toto je nejjiuptně jistota.

Samozřejmě existují i ​​další testy. Nezapomeňte si tedy důkladně přečíst náš článek, abyste zjistili, jak zkontrolovat, zda jsou vaše airpody autentické.

Falešné airpody na eBay a Amazonu

Zatímco AirPods jsou na Amazonu široce dostupné, ne všechny jsou autentické. Existují prodejci třetích stran, kteří prodávají předražené repliky nízké kvality. Někdy to dokonce ceny extrémně nízké. Obvykle za diskontní cenu, která je úžasná ve srovnání s AirPods v oficiálním obchodě Apple.

Jak se vyhnout falešným airpodům

Nejlepší způsob, jak se vyhnout falešným airpodům, je koupit je z oficiálního obchodu Apple, oficiálního obchodu Apple na Amazonu, důvěryhodného prodejce nebo důvěryhodného přítele. Nyní, i když může být lákavé koupit nejlevnější airpody z Amazonu. Vždy existuje možnost, že tito prodejci třetích stran právě prodávají falešné airpody za extrémně vysokou cenu.

Pokud si opravdu chcete koupit originály za levnější cenu, pak by nejlepší metodou bylo získat je z renovovaného obchodu Apple nebo z důvěryhodných webových stránek nebo prodejců techniky technické burzy nebo prodejců. eBay, samozřejmě, je také skvělá platforma, kde si můžete koupit z druhé ruky airpody pro nečistoty levné.

Zde však musíte udělat svou due diligence. Protože tento prostor je ve skutečnosti plný více podvodníků než platformy, jako je Amazon.

Doporučujeme si koupit legitimní, pokud plánujete investování do AirPods. V případě, že nemáte absolutně jinou možnost, než získat ušní sluchátka z druhé ruky, můžete začít kontrolou recenzí prodávajícího.

Obvykle obsahují cenné informace týkající se autentičnosti a kvality. Doporučujeme také, abyste si jej koupili od prodejce se spoustou recenzí, protože můžete získat více důvěryhodných informací.

Další podrobnosti můžete také zkontrolovat. Toto jsou obvykle nejdůvěryhodnější fotografie.

Pokud je cena skutečně problémem, pak nejlepším způsobem, jak hledat levné airpody, je nákup alternativy. Teď nemluvím o replice nebo falešném airpodu. Mluvím o skutečných bezdrátových uších od důvěryhodné značky, která je mnohem levnější než airpody.

Stejně jako AirPods existují i ​​další skutečné bezdrátové sluchátka od Samsung, JBL, AmazFit, Xiaomi, Mobvoi a mnoho dalšího. Nyní tyto víceméně nabízejí stejnou technologii a funkce za mnohem levnější cenu. Ale budete muset odpovídajícím způsobem kompromitovat. Například rozhodně nejsou stejné, pokud jde o kvalitu zvuku jako AirPods.

Tyto alternativy však mají své vlastní profesionály. Například ZMI Purpods mají pětkrát větší výdrž baterie AirPods.

Jak zkontrolovat, zda jsou AirPods skutečné podle sériového čísla?

Kontrola, zda jsou vaše airpody skutečné, je jednoduché, pokud máte sériové číslo. Jediné, co musíte udělat, je navštívit kontrolu stavu záruky Apple. Stačí zadejte sériové číslo svého AirPods na webové stránce kontroly a pokud je tam najdete, pak jsou skutečné, pokud ne, jsou to falešné airpody.

Je moje airpods pro sériové číslo skutečné?

Sériové číslo AirPods se používá ke kontrole, zda jsou skutečné, a také pro identifikační účely. Najdete je v nastavení vašeho iPhone nebo iPadu, z původního balení nebo dokonce z případu nabíjení. Chcete.li zkontrolovat, zda jsou skutečné, musíte zadat číslo do webové stránky zakrytí kontroly.

Dělat falešné airpody mají sériová čísla?

Sériové množství AirPods se používá k identifikaci a ke kontrole, zda jsou skutečné. Falešné airpody mohou mít sériová čísla a někdy se mohou shodovat se skutečnými airpody.

Mohou být ověřeny falešné airpody?

Webové stránky záruky společnosti Apple lze použít k nalezení, pokud jsou falešné. Ale ve vzácných případech se falešná sériová čísla mohou shodovat a být ověřena jako skutečná. Zkontrolujte však, zda sériová čísla v balení, případu nabíjení a účtujte všechny shody. Pokud odpovídají svému původnímu, pokud ne, jsou falešní.

Může Fake AirPods Pro mít skutečné sériové číslo?

Falešné AirPods mají náhodná sériová čísla, která se většinou ověří, když zkontrolujete webovou stránku kontroly kontroly. Ale ve vzácných případech to může odpovídat sériovým číslem skutečného AirPodu a může způsobit zmatek. V takových případech existují i ​​jiné způsoby, jak zjistit, zda jsou vaše airpody falešné nebo ne.

Jak můžete zjistit, zda jsou airpody falešné?

Někdy mohou být padělky na první pohled těžké najít, ale pokud se podíváte pozorně pomocí níže uvedených metod, můžete si všimnout falešného airpodu.Sériové číslopackagingBuild QualityFeatures CheckPricing

Získáváme většinu informací z níže uvedených stránek.

Alan Urban je šéfredaktorem hloupých Apple zvěstí a často prohlašuje, že je „fanouškem Apple číslo jedna.„Kromě udržování kroku s nejnovějšími Apple News také kontroluje produkty Apple a vytváří uživatelsky přívětivé průvodce. Když neodpovídá zařízením Apple bláznivým stresovým testům, obvykle hraje hry na Apple Arcade

Jak zkontrolovat stav záruky vašeho iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, AirPods a jakékoli jiné zařízení Apple

Apple produkty jsou známé svou trvanlivostí, ale i ta nejlepší zařízení mohou vyskytnout problémy. Ať už přemýšlíte o tom, že budete mít nárok nebo jen zvědaví na pokrytí vašeho zařízení, tento článek vám ukáže, jak rychle a snadno zkontrolovat stav krytí záruky vašich zařízení Apple.

Ať už máte iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, AirPods, HomePod, Apple TV, Apple Pencil nebo jakékoli jiné zařízení Apple, máme vás zakryté pomocí těchto oficiálních metod.

Každý produkt Apple přichází s jednoletou zárukou ve Spojených státech a většině ostatních zemí. V některých jurisdikcích však existuje dvouletá záruka, jako je Evropská unie.

Jak zkontrolovat záruku vašich zařízení Apple

iPhone, iPad, iPod touch

 • Otevřete nastavení a klepněte na General.
 • Vyberte asi shora.
 • Zde, pokud máte aktivní záruku, řekne omezenou záruku s datem, kdy bude nastavena záruka na vypršení platnosti. Pokud již nemáte záruku, uvidíte vypršení pokrytí.
 • Více se dozvíte.

Mac

Postupujte podle těchto kroků a zobrazí se stav záruky vašeho iMac, MacBook Pro, MacBook Air, Mac Mini, Mac Studio nebo Mac Pro Running MacOS Ventura nebo novější:

 • Klikněte na ikonu Apple  a vyberte nastavení systému.
 • Přejít na generál.
 • V závislosti na tom, kdy jste si zakoupili Mac. Kliknutím na tlačítko Podrobnosti ZDE se dozvíte více o záruce vašeho počítače.

Apple Watch

 • Otevřete aplikaci Watch na svém párovém iPhone.
 • Klepněte na mé hodinky zdola a přejděte na generál.
 • Zde uvidíte omezenou záruku, pokud máte zbývající záruku nebo uvidíte vypršení pokrytí, pokud nemáte aktivní záruku.

AirPods, AirPods Pro nebo AirPods Max

 • Připojte své AirPods k vašemu iPhone nebo iPadu.
 • Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na svůj název AirPods shora.
 • Přejděte na dno a uvidíte omezenou záruku s datem záruky, nebo řekne, že pokrytí vyprší, pokud nemáte aktivní záruku.

Další metody ke kontrole zbývající záruky jakéhokoli zařízení Apple

Kromě výše uvedených kroků můžete použít následující metody, abyste zjistili, kolik záruky zbývá pro vaši Apple Pencil, Apple TV a jakékoli jiné zařízení Apple.

Použijte web Apple Check Coverage

 • Přejděte na kontrolu.Jablko.com.
 • Zadejte sériové číslo vašeho iPhone, iPad, Mac, AirPods, Apple Watch, Apple TV, HomePod atd. Zadejte ověřovací kód a stiskněte pokračovat.
 • Na další stránce uvidíte pokrytí služeb a podpory, jako je platné datum nákupu, telefonní podpora, opravy a stav pokrytí služeb atd.

Další informace: Pokud navštívíte web Apple Check Coverage v Safari na vašem iPhone, můžete vidět možnost použít jeho klip aplikací. Stačí klepnutím na Otevřete a sledujte a zkontrolujte záruku zařízení Apple pomocí této speciální klipy aplikace.

Poznámka: Přestože Magic Mouse, Magic Trackpad, Magic Keyboard a takové periferie mají sériové číslo, vstup na ně na webových stránkách Apple Checkcoverge může ukázat chybu: „Je nám líto, nemůžeme zkontrolovat pokrytí tohoto sériového čísla. Zkontrolujte prosím své informace a zkuste to znovu. Pro pomoc s příslušenstvím Apple prosím kontaktujte podporu Apple.„V těchto situacích sledujte poslední metodu uvedenou na konci tohoto článku.

Použijte aplikaci podpory Apple

 • Stáhněte si oficiální aplikaci Apple Support.
 • Otevřete aplikaci a dokončete základní nastavení. Měl by vás automaticky přihlásit pomocí Apple ID přidaného k tomuto zařízení.
 • Vyberte svůj iPhone, iPad, Watch, AirPods, Mac, HomePod nebo jiné zařízení z sekce My Devices. Můžete také klepnout na moje zařízení a zobrazit seznam.
 • Klepněte na Podrobnosti o zařízení níže.
 • Uvidíte vypršení omezené záruky nebo krytí. Klepněte na jeden pro více informací o vašich opravách, servisním, chatu a telefonu, pokrytí hardwaru nebo dostupnosti pokrytí Applecare.

Použijte stránku mé podpory Apple

 • Navštivte MySupport.Jablko.com a přihlaste se pomocí vašeho Apple ID a hesla.
 • Vyberte svůj iPhone, iPad, Mac, AirPods, Apple Watch, HomePod nebo jiné zařízení pod hlavičkou mých zařízení.
 • Na další obrazovce uvidíte datum nákupu, opravného pokrytí služeb a další podrobnosti o tomto vybraném zařízení.

Vypočítejte zbývající záruku pomocí data nákupu nebo dodání

Jak je uvedeno na začátku tohoto příspěvku, každý produkt Apple má omezenou jednoroční záruku (a dva roky v některých zemích). Nyní, pokud nemůžete získat zbývající stav záruky zařízení Apple, jako je magická myš, magická klávesnice, magická klávesnice atd., Jednoduše postupujte podle těchto kroků:

 • Najděte původní fakturu, která ukazuje datum nákupu.
 • Pro výpočet zbývající záruky použijte dnešní datum a datum nákupu. Pro přesný zbývající stav záruky použijte datum doručení nebo vyzvednutí. Například můj HomePod byl doručen (a založil mě) 29. září 2022. Moje záruka je tedy aktivní do 28. září 2023.

Užitečné tipy:

Je můj iPhone, iPad, Mac nebo Apple Watch zakrytý zárukou?

Apple poskytuje jednoleté záruky se svými výrobky jako standard, ve Velké Británii a USA. Ale je možné zaplatit za další pokrytí. a na to snadno zapomenout. Nebo zapomeňte přesně, když jste produkt koupili. Nebo si uvědomte, že máte různé záruční podmínky, protože jste zařízení zakoupili v jiné zemi.

Pokud vás zajímá, zda váš iPhone, iPad, Mac, Apple Watch nebo jiný produkt Apple je stále zakrytý zárukou, jste se dostali na správné místo. A naštěstí je to opravdu jednoduché zjistit.

Použijte kontrolu záruky společnosti Apple

Apple je příjemným a snadné zkontrolovat stav záruky vašeho produktu. Pokud jdete na kontrolu.Jablko.com a zadejte sériové číslo vašeho zařízení (a vyplňte níže uvedený kód Captcha, abyste dokázali, že nejste robot), web vyplivne všechny potřebné informace.

Pokud si nejste jisti, jak najít své sériové číslo, můžeme s tím také pomoci.

Nalezení sériového čísla iPhone

iPhony mohou být složité. Pokud je ochoten se zapnout, musíte pouze otevřít aplikaci Nastavení a jít na obecně, ale pokud hledáte informace o záruce, existuje velká šance, že je to busta.

Některé starší telefony iPhone mají sériové číslo vytištěné na zásobníku SIM (a úplně první iPhone je vytištěn na zadní straně zařízení). Ale pro novější telefony iPhone, za předpokladu, že balení nemůžete najít, je pravděpodobně nejlepší přístup v nastavení účtu Apple ID.

Vysvětlujeme, jak to udělat náš článek, jak najít sériové číslo iPhone.

Nalezení sériového čísla iPadu

iPady usnadňují život. Sériové číslo bude vždy vytištěno na zadní straně zařízení spolu se zbytkem regulačních informací. Je označen jako „sériové“.

Nalezení sériového čísla Mac

Mac mají na ně vždy vytištěny svá sériová čísla, ale protože mohou být poměrně těžká a protože se umístění liší od stroje ke stroji, je pravděpodobně snazší kliknout na logo Apple vlevo na obrazovce a vybrat si tento Mac. V podokně přehledu uvidíte sériové číslo.

Pokud se však nezapne, podívejte se na spodní část zařízení. to je nejběžnější umístění. Bude to s regulačními informacemi nebo blízko. Na několika Mac. hlavně starší mac profesionály. je místo toho vytištěno na zádech.

To vše podrobněji pokrýváme v našem článku, jak najít sériové číslo Mac.

Co když moje záruka došla?

Stále můžete získat podporu od společnosti Apple, ale nebudete mít tolik práv na opravy a náhrady zdarma. (Pokud však zařízení má známý problém, může Apple oznámit program stažení a nabídnout náhrady pro dokonce i out-of-warrantské produkty.)

A samozřejmě můžete kontaktovat Apple a vyjmout Applecare pro rozšířené pokrytí.

V našem článku vysvětlujeme vaše práva jako vlastníka produktu Apple Out-of-Warrants Apple (stejně jako vaše zákonná práva), jak se opravit nebo vyměnit iPhone Oprava nebo nahrazení iPhone.

Rychlý tip: Jak zkontrolovat stav záruky zařízení Apple

Jacob Penderworth naposledy aktualizován 29. srpna 2014

Pokaždé, když si koupím nové zařízení Apple, musím přidat připomenutí nebo kalendářní událost, která mě bude informovat, až vyprší standardní záruka. To mi dává šanci koupit Applecare.

V loňském roce jsem to zapomněl a zjistil jsem, že jsem prohledal internet na stránku s informacemi o záruce Apple, nakonec objevování záruky má několik měsíců před tím, než se vynoří.

Protože Apple tento proces zcela nepopisuje, toto Rychlý tip pomůže vám najít stav záruky, zařízení Apple, za pár minut.

Najděte sériové číslo

Než budete moci vyhledat stav záruky zařízení Apple, musíte najít sériové číslo tohoto zařízení.

Nalezení sériového čísla zařízení iOS

 • Otevřete aplikaci Nastavení
 • Klepněte na generál
 • Klepněte na
 • Přejděte dolů, dokud neuvidíte sekci sériového čísla. Vezměte na vědomí text právo

Pokud zařízení iOS není funkční a nemůžete spustit aplikaci Nastavení, můžete použít číslo IMEI jako alternativu. IMEI se nachází na zadní straně zařízení pod textem iPhone, iPod nebo iPad.

Nalezení sériového čísla Mac

 • Klikněte na nabídku Apple v levém horním rohu obrazovky
 • Podržte klíč opce a vyberte informace o systému
 • Na obrazovce přehledu hardwaru vyhledejte pole sériového čísla (System) a zkopírujte číslo vedle ní do schránky nebo jej zapište dolů

Pokud nemůžete získat přístup k softwarové straně vašeho Mac, sériové číslo je vyryto na spodní straně MacBooků, pod úpatí monitoru iMac nebo Thunderbolt. například. Další informace naleznete v článku Apple Knowledgebase, jak najít sériové číslo hardwarového produktu Apple.

Vyhledejte stav záruky

Po nalezení sériového čísla můžete zkontrolovat stav záruky pomocí Apple:

 • Otevřete stránku stavu záruky Apple ve webovém prohlížeči
 • Zadejte nebo vložte sériové číslo do příslušného pole a klikněte na Pokračovat
 • Prohlédněte si poslední dvě pole, telefonická technická podpora a opravy a pokrytí služeb, abyste zkontrolovali současný stav záruky. Pokud nevypršeli, budou mít datum odhadovaného vypršení. Budete mít také možnost rozšířit záruku, pokud jste v původní, standardní záruční období

Jeden krok dále: přidružení zařízení s účtem

Chcete.li tento proces usnadnit v budoucnu, možná budete chtít zařízení spojit s vaším účtem. Jakmile to uděláte, již není nutné zadat sériové číslo pokaždé, když chcete otevřít novou podpůrnou lístek nebo cokoli. to vše bude vázáno na vaše Apple ID.

 • Otevřete stránku pro profil podpory Apple
 • Přihlaste se pomocí svého Apple ID
 • Klikněte na tlačítko Add Přidat produkty
 • Zadejte sériové číslo a klikněte na Pokračovat stejně jako při vyhledávání stavu záruky
 • Informace o záruce zařízení budou nyní k dispozici, jakmile se přihlásíte do této oblasti vašeho účtu

Applecare a to všechno

V tomto tutoriálu jsem vám ukázal, jak zkontrolovat stav záruky zařízení Apple a jak udržet organizovanou rodinu zařízení Apple. Nyní, když máte představu, kdy vyprší záruka zařízení Apple, si můžete zakoupit Applecare na stránce profilu podpory, když je správný čas.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS