Aktivujte iPhone přes iTunes bez SIM karty

Jak aktivovat iPhone, připojit a konfigurovat

Při nákupu nového gadgetu z Apple (iPad, iPod, iPhone) musí majitel zaregistrovat a aktivovat. To pomůže vyhnout se obtížím pomocí zařízení v budoucnu a spustit jej začít pracovat. Existuje několik možností, jak aktivovat telefon. Pokud provádíte všechny akce správně, neměly by být žádné problémy se startem.

K telefonu Identifikujte mobilní operátor a zaregistrujte jej v síti, musíte přístroj aktivovat. Aktivace iPhone je proces, ve kterém je IMSI (International Identifikátor mobilního účastníka) čten ze SIM karty a je přesměrován na server Apple. Existuje analýza dat, potvrzují se SIM karty buněčného operátora, je zkontrolována, pokud má účastník přístup k síti, ve které je.

Někdy se telefony prodávají smlouvu, t.E. Jsou „svázané“ ke konkrétnímu operátorovi. Pokud je zakoupeno „odemknutý“ iPhone, pak server obdrží jedinečný kód potřebný k překladu modulu Lockdown do aktivního stavu, který otevírá přístup do mobilní sítě. Po zapnutí se primární nastavení provádí, vlastník označuje oblast (geolokace), jazyk a některé další služby. Aktivace iPhone bude mít a s plným odstraněním obsahu nebo resetování na tovární nastavení. V tomto případě se můžete obnovit prostřednictvím služeb společnosti.

Připojení a počáteční nastavení

Chcete-li aktivovat iPhone, je nutné provést primární nastavení zařízení. Chcete-li to provést, vložte do telefonu SIM karty. Po zapnutí přístroje vás systém požádá o nastavení následujících parametrů:

Aktivujte gadget se bude moci připojit pouze k síti. Můžete použít Wi-Fi (nejvhodnější volba) nebo kabel pro připojení ke stacionárnímu počítači. Druhá možnost je vhodnější, pokud potřebujete obnovit data z cloudové služby. Během prvního začlenění vás bude systém požádat, abyste zadali data o připojení s Internetem, aniž byste zadali síť, aktivujte iPhone nebude fungovat.

Nastavení a registrace ID Apple

Po počáteční nastavení vám zařízení navrhne připojit se k síti prostřednictvím Wi-Fi nebo pomocí SIM karet (mobilní internet). Pokud SIM karta není v ruce, pak i bezdrátové Wi-Fi vám nepomůže, protože SIM karta musí být v iPhone. Dále je operace odemknutí a aktivace následující (na příkladu nástroje iTunes):

 • Připojení pomocí kabelu USB iPhone k počítači.
 • Spusťte aplikaci iTunes. Nástroj musí rozpoznat připojené zařízení.
 • Sledujte ikonu malého telefonu do ovládacího menu.
 • Program se zeptá, jaké akce musí být provedeno pomocí mobilu: Konfigurace od nuly, jako nové zařízení nebo obnovení obsahu ze zálohy.
 • Při prvním potřebě aktivovat zařízení výběrem položky „Jak nový“.
 • Poté musíte zadat ID Apple. Toto je účet dostupný ve všech službách Apple. Můžete jej vytvořit přímo v aplikaci iTunes z části „Účet“ (postupujte podle pokynů programu a vyplňte všechna pole z formuláře).
 • Pokud si přejete, můžete výše uvedený krok přeskočit kliknutím na položku „No Apple ID nebo zapomenuté“. Dále klikněte na „Nastavit později“ a „Nepoužívat“, ale pak nebudete mít možnost zakoupit obsah z obchodu a doplnit svůj účet za to.
 • Vyplňte postup nastavením obrazovky.

Jak aktivovat iPhone 4,5,6 bez SIM karty?

Přímo na aktivaci iPhone. Musí být provedeno pouze v případě, že vás zařízení nekupovalo a již používali předchozí majitele. Pokud jste toto zařízení zakoupili, pak okamžitě pokračujte do další fáze.

Geolokace je speciální služba, která určuje umístění zařízení. Jeho potřeba není diskutována, je nutná pro práci karetních služeb pro různé zábavní aplikace a t.P. Geolokace přispívá k životnosti smartphonu z jednoho poplatku. Z tohoto důvodu, pokud potřebujete dlouhý život iPhone-A, můžete jej vypnout.

Můžete nastavit gadget s 3 metodami:

 • Jako nový, nebo obnoven z kopie iCloudových služeb nebo iTunes.
 • Na konci tohoto výběru budete nabídnuty pro vstup do speciálního identifikátoru. Appleid, který je účet od všech druhů Apple Services.
 • Zde můžete zadat, pokud je k dispozici, nebo vytvořit nový záznam. To nebere moc času.
 • Icloud je cloud firemní úložiště, kde všechny vaše hudební skladby, video, softwarové produkty, soubory a t.D.
 • Doporučujeme použít tuto službu, jak budete uchýlit k ní více než jednou v procesu dalšího provozu zařízení.

Schopnost „najít iPhone“ umožňuje najít ztracené nebo odcizené zařízení. Spolu s tím můžete najít na mapě, poslat pípnutí, dát uzamčení nebo vymazat všechna data. Doporučujeme také aktivovat tuto funkci.

Heslo se zobrazí při aktivaci smartphonu. Můžete vyhledávat v nastavení a nastavit jeho frekvenci, stejně jako Select IT formát. Zde se rozhodnete sami, formát hesla bude záviset na mnoha faktorech: zda budete ukládat tajné informace a mnohem více.

Banda klíčů ICLAD je nová služba, která nám poskytuje Apple Corporation. Hesla a čísla bankových karet jsou uloženy v ní. Na území Ukrajiny je jeho práce neuspokojivá zatím, takže si můžete vybrat položku „Nastavit později“.

Společnost je schopna sbírat telefonní data a uložit ji na vlastní servery. To se však provádí pouze ve vašem dohodě.

Na poznámku! Pokud máte pomalý internet, pak si přečtěte článek o tom, jak posílit signál Wi-Fi nebo proč může brzdit video. A pro fanoušky a playmen, jsem připravil článek, kde říkám, jak zvýšit fps na počítači a ve hrách.

V tom skončím. Doufám, že pochopíte, jak aktivovat iPhone, a pokud vám něco není jasné. napište o tom v komentářích, jsem rád, že odpovědím na každého. Přátelé, jako znamení vděčnosti, klikněte prosím na sociální tlačítka nebo něco napište do komentářů. Přeji vám jen pozitivní emoce!

Aktivace iPhone prostřednictvím speciálních nástrojů

Na internetu existuje mnoho možností pro aktivaci telefonu pomocí programů třetích stran. Pečlivě se naučte popis každému programu a ještě lépe číst zpětnou vazbu uživatele. Nespěchejte ke stažení programu, zkopírujte název a vložte jej do vyhledávacího řetězce prohlížeče. I když vývojář na oficiálních stránkách programu se pokusil něco skrýt, existuje mnoho nezávislých zdrojů na internetu, kde uživatelé opouštějí svůj upřímný názor.

Nedoporučuje se stáhnout a nainstalovat nástroj, pokud máte pochybnosti popisu nebo žádné recenze od uživatele. Veškerý program je načten na vás osobní počítač a může požádat o vaše osobní údaje, takže je nutné k této otázce přistupovat s opatrností. Samostatně, je třeba mít na paměti, že volné programy mohou, jak těžit a obsahovat viry. Site Cubux.Síť se zabývá vývojem a poskytováním programů pro domácí účetnictví.

Navzdory tomu, že na internetu existuje mnoho stránek, které nabízejí různé účetní programy, jen některé si zaslouží pozornost. Podobně zkušené uživatele pravděpodobně vědí, co se liší bezplatné programy. Není to moc v provozu, stejný kubux.Net má dobrou technickou podporu pro uživatele. Otázkou je spíše ve funkčnosti účetního programu, v dostupnosti všech vložených možností, takže stojí za to zaplatit. Pokud se vážně blížíte téma financí, je lepší, aby se okamžitě věnoval pozornost vysoce kvalitním programům, které budou plně splňovat vaše očekávání.

Stáhněte a nainstalujte nástroj iPhone4 Hacktivate Tool Utility (program je k dispozici pouze pro uživatele systému Windows). 2. Spusťte nástroj iPhone4 Hacktivate. 3. Klikněte na tlačítko 1. Spusťte nástroj SSH_RD a zadejte zařízení do režimu DFU. 4. Klikněte na tlačítko 2. Spustit SSH CONNECT. 5. Zkontrolujte, zda jsou disky připojeny, na obrazovce by se měly zobrazit následující řádky:

Montáž / dev / disk0S1S1 na / mnt1. Montáž / dev / disk0S1S2 ON / MNT2.

Stiskněte tlačítko 3. Spustit nástroj Hacktivate

Zobrazí se zpráva: Pokračovat ve spojení a přidávání hostitelského klíče do mezipaměti? (Y) es, (n) o, c (a) ncel, © OPY klíč: Stiskněte „Y“

iPhone se spustí v režimu obnovení režimu na obrazovce).

Stiskněte tlačítko 4. Ukončete režim obnovení.

Smartphone se spustí v nabídce Pozdrav. Upravte iPhone „Jak nový“. Poté, co vidíte hlavní obrazovku iPhone, můžete začít Jailbreak iOS 7.0.x pomocí úniku.

Aktivujte svůj iPhone pomocí SIM karty někoho jiného

Níže jsou uvedeny některé metody, které vám umožní aktivovat váš iPhone bez použití SIM karty, ale dnes je to nejjednodušší způsob, jak aktivovat iPhone, takže jej můžete použít bez SIM karty. stačí přistupovat k datům prostřednictvím Wi-Fi Můžete ji použít, jako kdybyste použili mobilní iPad nebo iPod Touch. je vzít si SIM kartu někoho jiného a aktivovat jej, pak odstranit kartu SIM a vrátit ji zpět. Zde je návod

 • Nástroj pro odstranění SIM
 • Dobrý přítel, který vám umožní vypůjčit si SIM kartu
 • Pokud váš iPhone je vázán na konkrétní komunikační operátor, možná budete muset zajistit, aby si SIM karta zapůjčila patří do stejné sítě.
 • Přístup k síti Wi-Fi
 • Odebrat SIM kartu z jiného iPhone.
 • Umístěte ji do svého iPhone.
 • Přejděte na obvyklé nastavení, včetně přihlášení do Wi-Fi.
 • Počkejte, až je iPhone aktivován.
 • Odebrat SIM kartu a vrátit svého přítele.
 • Nyní můžete použít svůj iPhone; Nemůžete provádět telefonní hovory (pokud nepoužíváte Skype, Messenger, WhatsApp nebo Facetime).
 • A když vrátíte SIM kartu do mého přítele, bude moci dát ho zpátky do telefonu a pokračovat v používání v normálním režimu.

Jak aktivovat aktivaci a záruku Apple?

Proces aktivace iPhone automaticky obsahuje záruční čas Apple Start. Jinými slovy, odpočítávání záruční doby na nový iPhone začne od data nákupu, ale od data aktivace smartphonu.

POZORNOST! Nápis „Ahoj“ (Dobrý den a t.D.) Na obrazovce při prvním zapnutí iPhone neznamená, že iPhone je opravdu nový. Zkontrolujte, zda jste si koupili a aktivovali nový iPhone, pomůžete vám na níže uvedeném odkazu:

Jak používat iPhone bez SIM karty?

Jak víte, dvě věci musí začít používat iPhone:

Je to přítomnost těchto dvou parametrů a rozlišuje provoz iPhone z obvyklého iPodu. Bez operátora aktivní karty uživatel nebude moci pokračovat v práci se zařízením. Zvažte podrobnější, jak se dostat kolem tohoto omezení a aktivovat iPhone bez SIM.

aktivujte, iphone, přes, itunes

Zahrnutí iPhone bez SIM může být zapotřebí ve fázi nákupu telefonu, když potřebujete zkontrolovat jeho výkon, ale není čas změnit uspořádání karet z jiných zařízení. Také vynechání omezení bude jednoduše nutné, pokud SIM karta vašeho operátora není vhodná pro gadgety Apple.

Všechny následující metody jsou oficiální a právní možnosti pro odemknutí funkcí telefonu bez připojení připojení k síti buněčného operátora.

Metoda 1. Použijte iTunes

Tato volba odemknutí funkce telefonu předpokládá použití desktopové verze iTunes. Aplikace lze nainstalovat na libovolném počítači se systémem Windows nebo Mac OS.

Doporučujeme vám, abyste se ujistili, že počítač je předinstalován nejaktuálnější aktualizaci iTunes. Tím se zbavíte možných chyb a chyb v etapovém stupni. Postupujte podle pokynů pro použití Athos bez SIM karet:

 • Spusťte program iTunes v počítači a počkejte na hlavní okno;
 • Poté zapojte mobilní zařízení k počítači pomocí nabíjecího kabelu;
 • V okně programu by se měla zobrazit nová zpráva o zařízení a na levé straně okna se zobrazí ikona modelu telefonu;
 • Pole, jak program identifikuje smartphone, zobrazí se nové okno Nastavení zařízení. Sledujte všechny pokyny k odemknutí telefonu.

Aplikace iTunes nebude zkontrolovat, zda je karta mobilní operátora nainstalována v telefonu. Aktivace iPhone se automaticky stane a můžete použít gadget bez omezení. Jediná nuance. práce s GPS sítěmi a mobilním internetem nebude k dispozici, protože gadget není vázán na mobilní operátor. Situaci můžete opravit vložením pracovní karty v zásobníku pro SIM.

Metoda 2. Rychlé zapnutí telefonu

Získat možné omezení a bez použití programů třetích stran. Budete potřebovat pouze smartphone. Svou práci můžete aktivovat bez buněčné karty nebo připojení k Wi-Fi pracovní síti. Následuj instrukce:

 • Vezměte zahrnuto iPhone a stiskněte tlačítko „Power“;
 • Počkejte na logo Apple a spuštění mobilního zařízení;
 • Ihned po zobrazení na displeji „Pozdavy zpráv“ klikněte na tlačítko „Home“;
 • Objeví se obrazovka tísňového volání. V poli číselného vytáčení zadejte „112“ a klikněte na štítek „Call Challenge“;
 • V době hovoru klikněte na tlačítko „Power“. Zobrazí se okno označující absenci SIM karty. V něm klikněte na pole „Zrušit“.

Volání bude dokončeno a na displeji se zobrazí okno zobrazení plochy iPhone. Nyní můžete telefon používat bez připojení k mobilnímu operátorovi. Také nebude třeba zadat data sítě směrovače.

Tato metoda je podporována následujícími modely iPhone:

Potřeba aktivovat iPhone je způsobena požadavkem ke snížení rizika výroby neskutečných zařízení. Pokud aktivační zařízení nebylo předáno, registrujte se ve svém provozovatele komunikace s vlastníkem gadgetu nebude fungovat.

Aktivace iPhone bez použití karty SIM se provádí ve dvou dostupných způsobech:

Jak vstoupit iCloud bez hesla

Pokud vám účet patří, bude mnohem jednodušší. Protože namísto doslova hacking iPhone pro dispečery se můžete pokusit zadat bez hesla. Tato příležitost existuje dlouho, ale z nějakého důvodu není vše používat. Apple umožňuje zadat iCloud bez hesla pomocí biometrických skenerů vašich zařízení. Tam si můžete jen vytratit iPhone z účtu bez zbytečných akcí.

Můžete vstoupit do ICLADe pomocí biometrie nebo kódového hesla

aktivujte, iphone, přes, itunes
 • Pokud zařízení nepodporuje biometrii, zadejte kód hesla, který používáte k odemknutí;
 • Nyní přejděte do „Najít iPhone“, vyberte svůj iPhone a vymažte ji nebo zmizí z Apple ID.

Nedostatek takového způsobu je, že je možné rozvíjet iPhone z ICloudového účtu tímto způsobem, pokud je vaše druhé zařízení také vázáno. Úmyslně dělám přízvuk na skutečnosti, že pomocný stroj, ať už iPad nebo, řekněme, MacBook by měl patřit. Koneckonců, někdo jiný má pravděpodobně přístup k vašemu účtu, pokud jste je dříve připojili. Pokud to zkusíte v paměti.

Jak aktivovat iPhone bez SIM karty pomocí R-SIM / X-SIM

Co když nechcete používat SIM kartu pro iPhone? Pokud jde o případ, můžete si vzít R-SIM nebo X-SIM místo skutečné SIM karty pro aktivaci iPhone. Zde je podrobný proces použití R-SIM nebo X-SIM pro aktivaci iPhone bez skutečné SIM karty.

Nejdříve musíte otevřít plášť iPhone. Poté vložte kartu R-SIM nebo X-SIM v zásobníku SIM vašeho neaktivovaného iPhone.

Poté uvidíte seznam sítí, které se objevily na neaktivního iPhone. Stačí kliknout na speciální síť vašeho iPhone. Pokud se seznam nezobrazí, vyberte možnost „IMSI“.

Poté můžete zadat kód, jednoduše kliknout na „Link“ a vyhledat kód IMSI. Po zadání kódu musíte vybrat typ modelu vašeho iPhone.

Zobrazí se další stránka, která obsahuje různé metody odemknutí. Nyní musíte stisknout jednu z řešení potřebných pro aktivaci iPhone bez SIM karty.

Po dokončení aktivace můžete restartovat iPhone. A nyní můžete dokonce použít aktivaci iPhone 7 bez SIM karty.

Článek uvádí několik možností pro aktivaci iPhone bez SIM karty se světelnými kroky. Pokud můžete nahrát a spustit iTunes, použijte iTunes. Nejúčinnější způsob, jak aktivovat iPhone. Pokud nemůžete spustit iTunes, nebo se nemůžete připojit k síti Wi-Fi, použijte službu tísňového volání pro aktivaci iPhone bez SIM karty. Další dobré řešení. Samozřejmě, pokud tato dvě řešení pro vás nefungují, zkuste použít kartu R-SIM nebo X-SIM pro skutečnou SIM kartu. Pokud máte jiný způsob, jak aktivovat iPhone bez SIM karty jako profese, můžete sdílet podrobnější informace o rozhodnutí v tomto článku.

Publikováno z Lilia Stark v iPhone Sledovat @Lily STARK 11.10.2017 09: 55

Pokud nejprve dostanete svůj iPhone 7, můžete použít různé metody 3 přizpůsobit a aktivovat nový iPhone.

Jak obnovit tovární nastavení iPhone, stačí strávit 10 sekund restartovat iPhone a urychlit to po přečtení.

Pokud jste zapomněli heslo, které používáte k přihlášení, například Hotmail, Skype a OnedRive, budete muset obnovit heslo služby Hotmail.

Správný režim pro obnovu iPhone zde. S podrobným návodem tohoto článku můžete úspěšně zadat režim obnovení nebo dostat se z něj.

Klikněte zde a připojte se k diskusi a sdílejte své komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS