Amazon Great Indian Festival Sale 2021 Nabídky na chytré telefony elektronika odhalena

Nabídky Amazon Great Indian Festival 2021 budou odhaleny každý den ve 12 hodin až do 1. října.

Výprodej na Velkém indickém festivalu Amazonu 2021 bude trvat celý měsíc

amazon, great, indian, festival, sale
  • Prodej Amazon Great Indian Festival 2021 začíná 3. října
  • Členové služby Amazon Prime získají předčasný přístup do prodeje
  • Výprodej Flipkart Big Billion Days začíná také 3. října

Výprodej Amazon Great Indian Festival 2021 začne 3. října a Amazon odhalil některé nabídky na různé chytré telefony a další elektronické zboží, jako jsou sluchátka true wireless stereo (TWS), chytré hodinky, tablety a fotoaparáty. Gigant v oblasti elektronického obchodu také oznámil některé nabídky na televizory a spotřebiče. Kromě toho jsou prý produkty Amazonu, jako je Echo, Fire TV a Kindle, k dispozici za nejnižší cenu v roce. Měsíc trvající slavnostní výprodej umožní zákazníkům zakoupit produkty značek, jako jsou Apple, HP, Lenovo, OnePlus, Samsung, Sony a Xiaomi, prostřednictvím nabídek na výměnu zboží, nabídek EMI bez poplatků a dalších.

Podle vstupní stránky na Amazonu bude možné během výprodeje v rámci Velkého indického festivalu na Amazonu zakoupit se slevou chytré telefony od společností Apple, Samsung, Vivo, OnePlus, Redmi, Vivo, Tecno a dalších. Vivo V21e 5G bude k dispozici za 24 990 rupií, Vivo Y73 za 24 990 rupií. 20 990 rupií a Vivo X60 Pro za 20 990 rupií. 49 990 s více možnostmi nákupu. Podobně Samsung Galaxy Note 20 bude možné zakoupit za cenu 44 999 rupií a Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G s SoC Qualcomm Snapdragon 865 bude k dostání za cenu 44 999 rupií. 69 999 během výprodeje.

Kromě toho společnost Amazon oznámila „Největší nabídku roku“ na Samsung Galaxy S20 FE 5G během výprodeje Amazon Great Indian Festival 2021. Podle samostatné webové stránky společnost Amazon zahrnula tlačítko Notify Me a pořádá soutěž, ve které účastníci musí uhodnout, co je největší obchod pomocí vodítek uvedených na stránce, a mají šanci vyhrát smartphone.

Tecno Spark 7T, jehož cena v současné době činí Rs. 9 499, bude k dispozici ke koupi za cenu Rs. 8,499. Amazon bude nabízet také nabídky a slevy na další smartphony Tecno, jako jsou Tecno Spark 8, Tecno Pop 5P a Tecno Pova 2. Mezitím bude Redmi 9A k dispozici za cenu Rs. 6 799 Kč během výprodeje Amazon Great Indian Festival 2021.

amazon, great, indian, festival, sale

Kromě toho Amazon prostřednictvím výše uvedené vstupní stránky také oznámil, že bude odhalovat mega nabídky každý den ve 12 hodin až do 1. října. Xiaomi 11 Lite NE 5G bude představen a 29. září budou odhaleny nabídky na telefony Samsung řady M a Oppo. Kromě toho bude 30. září odhalena mega nabídka na telefony iQOO. 1. října uvede společnost Oppo na trh telefon řady A a Amazon odhalí mega nabídku na telefony Xiaomi a také oznámí akční cenu telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G. Brzy budou oznámeny také informace o telefonech OnePlus a Apple.

Během výprodeje v rámci akce Amazon Great Indian Festival 2021 bude sleva až 50 procent na notebooky, až 80 procent na sluchátka a reproduktory, až 60 procent na chytré hodinky, až 45 procent na tablety a až 60 procent na fotoaparáty a příslušenství, oznámil gigant v oblasti elektronického obchodu. Amazon bude také nabízet až 65procentní slevy na televizory a spotřebiče. Gigant v oblasti elektronického obchodu také nabízí nabídky a slevy na produkty Amazon, jako jsou chytré reproduktory a displeje, streamovací tyče Fire TV a Kindle.

Za zmínku stojí, že členové služby Amazon Prime budou mít předčasný přístup k nabídkám a slevám dostupným během výprodeje. Konkurenční společnost Amazon Flipkart rovněž oznámila, že od 3. října pořádá svůj výprodej Big Billion Days 2021.

Tento týden v podcastu Orbital, Gadgets 360, diskutujeme o zařízeních Surface Pro 8, Go 3, Duo 2 a Laptop Studio. Microsoft totiž stanovuje vizi hardwaru pro Windows 11. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

SOURCE

amazon, great, indian, festival, sale

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS