Android emulátor pro Mac vysvětlil. Mac Android Emulator

Jak nainstalovat iOS Simulator a Emulator Android na Mac pro testování a ladění vašich webových stránek a webapps

Nejprve mobilní! Na konci roku 2016 se to stalo, když mobilní webový browsing nakonec předjel stolní počítač. To přináší nové výzvy pro webové designéry a inženýry. Kromě upravených pro uživatelské rozhraní mobilních zařízení bychom také měli zajistit, aby fungovalo perfektně na velké množství zařízení, obrazovek, provozních systémů a motorů pro prohlížeč webových prohlížečů. Před několika lety, v „ERA pro stolní počítače“, stačilo nainstalovat všechny webové prohlížeče na stroj vývojáře a zkontrolovat web v nich. V dnešní době také potřebujeme mobilní prohlížeče, které neexistují na stolních strojích. Web-prohlížeč Google Chrome má emulační režim, ale v podstatě změní velikost výřezu a emuláty dotykové události. Funguje to na stejném motoru Chrome, i když „napodobujete“ iPhone. Mohlo by tedy stačit jen to, jak web vypadá na malých obrazovkách, ale nikdy to není skutečná emulace.

Naštěstí nemusíme v našich kancelářích stavět velké farmy mobilních zařízení. Hlavní výrobci mobilních platforem, Apple a Google, poskytují skvělé vývojářské nástroje, které zahrnují skutečné simulátory a emulátory mobilních zařízení s velkými konfiguračními možnostmi.

V tomto blogovém příspěvku popisuji krok za krokem, jak nainstalovat a nakonfigurovat simulátory iOS a emulátory Android.

Předpoklady

Vzhledem k tomu, že nástroje pro vývojáře iOS jsou k dispozici pouze na MacOS, jedná se o hlavní předběžnou požadovanost: potřebujete Mac pro testování svého webu v simulátoru iOS simulátoru. Nástroje pro vývojáře Android jsou napříč platformami a je možné je nainstalovat na Mac, Windows a Linux.

Nainstalujte simulátor iOS

IOS Simulator je součástí Xcode. Jako uživatel Mac si jej můžete stáhnout a nainstalovat zdarma z App Store.

Stáhne kolem 5.5 GB, takže instalace trvá nějaký čas v závislosti na vaší síťové připojení.

Po dokončení instalace spusťte Xcode z launchpadu, přijmete licenci a počkejte na další instalace. Nakonec uvidíte uvítací okno Xcode.

Protože nejsme vývojáři aplikací pro iOS, nemusíme tam vytvářet žádné projekty. Jako vývojáři webových stránek vše, co potřebujeme, je pouze spustit simulátor iOS. Klikněte Xcode v panelu nabídek, Otevřený vývojář a Simulátor pak.

Best Android Emulators for Mac

Skvělá zpráva! Máte nový iPhone X zdarma! Toto je plně vybavená simulace zařízení iOS. Šek Hardware Nabídka pro všechny schopnosti.

Přidání více verzí a zařízení do simulátoru iOS

Můžete změnit jak verzi iOS, tak zařízení „Hardware“, který jej spustí. OTEVŘENO přístroj položka nabídky pod Hardware v panelu nabídek. Existuje seznam aktuálně dostupných operačních systémů. Podnabídka vybraného operačního systému je zařízení ke spuštění.

Pokud potřebujete více verzí simulovaného iOS, vraťte se do Xcode, vyberte Preference. v Xcode Položka panelu nabídky, přepněte na Komponenty Karta a uvidíte seznam všech dostupných verzí iOS. Kliknutím na ikonu malé šipky poblíž názvu simulátoru stáhněte potřebnou verzi. Obrázky simulátoru jsou docela velké, takže stahování a prostor ve vašem Mac Storage bude nějakou dobu trvat.

Je simulátor přesný? Můžete tomu věřit? Simuluje to skutečné zařízení? Kdysi dávno jsem ladil velmi specifický problém. Uživatel nahlásil, že náš webApp havaroval na webovém prohlížeči právě vydaný iPhone 6 Plus. Fungovalo to dobře na jakémkoli jiném zařízení s výjimkou tohoto iPhone. V týmu jsme neměli toto zařízení, takže problém bylo opravdu obtížné reprodukovat a opravit. Aktualizovali jsme Xcode, abychom získali nejnovější verze simulátorů a nakonec jsme tento problém reprodukovali na simulátoru. Takže ano, jsem přesvědčen, že je to docela přesné, protože to emuluje i havaruje a chyby iOS.

Nainstalujte emulátor Android

Spusťte Android Studio Jakmile je staženo a nainstalováno. Položí se na několik otázek konfigurace a nainstaluje některé další komponenty. Navrhuji vybrat Vlastní instalace zadejte a zkontrolujte Virtuální zařízení Android. Poté pokračujte v instalaci a opouštějte výchozí nastavení a počkejte na stahování komponent.

Po dokončení uvidíte uvítací okno Android Studio.

Navzdory skutečnosti, že potřebujeme pouze emulátor, je nutné tam zahájit nový projekt Android. Právě jsem vstoupil Emulátor Jako název projektu přidejte žádnou aktivitu a nechte výchozí nastavení ostatních nastavení. Potřebujete počkat několik dalších stahování a nainstalovat a získat pracovní prostor pro Android Studio.

Ne, ještě to není dokončení. Může to být jen problémy s předčasným vydáním, ale těsně po instalaci od nuly se Android Studio stále vyžaduje nainstalovat některé chybějící komponenty: Platforma Android-26 první a Sestavení nástrojů 26.0.2 později. Stačí kliknout na Nainstalujte odkazy a sledujte instalační obrazovky.

android, emulátor, vysvětlil, emulator

Poté, co je provedena veškerá aktivita, existuje čistý pracovní prostor pro Android Studio. Emulátor Android najdete pod Nástroje. Android. AVD Manager Jídelní lístek.

Otevře se okno Android Virtual Devices (AVD) Správce. Můžete si tam všimnout varování: Haxm není nainstalován. Toto je intel hardware zrychlený správce provádění a je nutné spustit emulátor. V tuto chvíli však nepodporuje automatickou instalaci na MacOS High Sierra (10.13), takže jej musíte nainstalovat ručně. Doufejme, že to napraví v budoucích verzích.

Otevřený vyhledávač a navigace ~/Knihovna/Android/SDK/Extras/Intel/Hardware_Accelerated_Execution_Manager/. K dispozici je soubor Intelhaxm_6.2.1.DMG. Spusťte to a postupujte podle pokynů instalačního programu.

Během instalace může MacOS ukázat varování, že prodloužení jádra je blokováno bezpečnostními důvody. Pak se musíte otevřít Ochrana osobních údajů zabezpečení okno v Systémové preference a klikněte Dovolit knoflík. Vraťte se zpět k AVD Manager a klikněte Obnovit tlačítko v pravém dolním rohu. Varovná zpráva by měla zmizet.

Jsme dobré jít! AVD Manager již má předkonfigurovaný emulátor Android nejnovější verze Android. Stačí na něj dvakrát klikněte.

Tady jsme! Emulátor má ovládací tlačítka na pravé straně obrazovky. Má kompletní sadu emulací stejně jako simulátor iOS.

Přidání více verzí a zařízení v emulátoru Android

Chcete.li získat více konfigurací zařízení a verze Android, klikněte Vytvořte virtuální zařízení knoflík.

Tam si můžete vybrat buď předvolbu hardwaru zařízení připraveného k použití, nebo si vytvořit vlastní hardwarový profil. V dalším kroku byste měli vybrat verzi Androidu, kterou byste chtěli spustit na vybraném hardwaru. Před použitím budete muset stáhnout starší verze Androidu. Podívejte se na X86 Obrázky Chcete.li získat více verzí k použití.

Klikněte další a Dokončit Na další obrazovce a získáte nové konfigurované virtuální zařízení, které je připraveno ke spuštění na emulátoru Android.

Ladění v simulátoru iOS

Schopnosti ladění jsou pro inženýry nezbytnou. Než jsme právě spustili simulátory a emulátory a mohli jsme vidět a komunikovat s uživatelským rozhraním. Nyní musíme získat konzolu, zkontrolovat a ladit.

Pro simulátor iOS je možné pomocí webového prohlížeče Safari. Nejprve se ujistěte, že máte Nabídka vývojáře Aktivováno: V nabídce Safari je otevřeno Preference. a přepněte na Pokročilý Tab. Na samém dolní části kontroly okna Zobrazit vývoj Nabídka v panelu nabídky. A je to.

Nyní spusťte simulátor, otevřete požadovaný web v iOS Safari a poté otevřete Safari na vašem MacOS. V nabídce simulátoru pod Rozvíjet Nabídka existuje položka související s otevřeným na webu iOS Safari.

Otevře se plně vybaveného webového inspektora Safari s načtením na webu Simulator.

Ladění v emulátoru Android

Ladění webových stránek ve webovém prohlížeči Android Emulator je možné ve verzi Google Chrome Web-Browser. Tato funkce však funguje počínaje Androidem 4.4. Smutné ale pravdivé.

Spusťte emulátor (verze 4 Android.4 nebo vyšší) a otevření webové stránky ve webovém prohlížeči systému. Poté otevřete plochu Google Chrome a otevřete Vývojářské nástroje. V nabídce „Tři tečky“ vývojářů najděte nástroje a ujistěte se, že máte Vzdálená zařízení povoleno. Otevře se související karta.

Pokud je váš emulátor v provozu, uvidíte Android SDK postavený pro x86. připojeno v seznamu zařízení. Klikněte na něj, najděte stránku, kterou chcete ladit, a poté klikněte Kontrolovat.

Nakonec se otevírá samostatné okno s plně vybaveným vývojářským nástroji s požadovanou stránkou načteno.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud byste chtěli otevřít web, který běží na místním serveru stroje (jeho adresa je obvykle localhost nebo 127.0.0.1), v emulátoru Android tato adresa nebude platná. Správná adresa, kterou byste měli zadat pro přístup k místnímu webserveru ve vašem počítači, je 10.0.2.2.

Android emulátor pro Mac vysvětlil

Shrnutí: Emulátor Android pro Mac umožňuje spustit aplikace Android na MacOS. Tento příspěvek vás vede k poznání emulátoru pro Android pro Mac z všestranného hlediska. Mezitím můžete vědět, jak emulátor Android pro Mac funguje a v tomto článku získat nejlepší emulátory Androidu pro Mac.

Android opravdu dělá dobrou práci v softwarových aplikacích. Někdy chcete tyto aplikace aplikovat na MacOS, ale vůbec neexistuje žádná verze zaměřená na Mac. V takovém případě jsou emulátor Android pro M1 a M2 Mac a další modely MAC nezbytné.

Emulátor Android napodobuje hardwarové prostředí MacOS a Windows OS a nabízí vám kanál pro spuštění aplikací pro Android na vašem Mac nebo PC hladce. V tomto článku můžete mít přehled emulátoru Android pro Mac. Jsou také pokryty také pracovní principy a 3 nejlepší emulátory.

Co je emulátor Android pro Mac?

Android opravdu vyvíjí spoustu vynikajících aplikací. Kvůli různým operačním systémům jsou však k dispozici pouze pro Android, ale ne MacOS nebo Windows OS. V tomto okamžiku vychází emulátor Android pro Mac. Poskytuje uživatelům Mac a Windows, aby na svých zařízeních provozovali určité aplikace pro Android.

S nejlepším emulátorem Android pro Mac můžete zažít jakékoli aplikace zaměřené na Android na svém počítači Mac se všemi kompatibilitou a funkcemi hladce, jako jsou slavné hry, aplikace produktivity nebo něco jiného.

Sdílejte tento článek na vaší sociální platformě právě teď!

Jak funguje emulátor Android pro Mac?

Emulátor Android pro Mac vytváří virtualizaci kompletní platformy pro software i hardware MacOS. Správce AVD nabízí uživatelům pomoc při dokončení konfigurací pro virtuální zařízení Android, včetně informací o typech zařízení, systémových obrázků, binárního rozhraní aplikace (ABI), změn konfigurace atd.

Emulátor Android pro Mac je schopen napodobovat hardware Mac a díky tomu je aplikační binární rozhraní kompatibilní se zařízením MacOS. Proto můžete spustit aplikace Android na svém Macu bez překážek.

Emulátor Android opravdu poskytuje skvělou pracovní stanici pro uživatele, kteří nemají prémiová zařízení Android. Tento článek čelí mnoha emulátorům Androidu pro Mac na trhu, uvedou pro vás několik úžasných emulátorů.

Nejlepší emulátor Android pro Mac

Protože se dozvíte, co je Android emulátor pro Mac a jak to funguje na Mac. Pak můžete mít přehled o nejlepších emulátorech pro Android pro Mac komplexně. Všimněte si, že každý emulátor Android pro Mac M1, M2 a IMAC má své silné a slabé stránky, můžete si vybrat jeden nebo více, který vám nejvíce vyhovuje na vaše zařízení.

Hráč Nox

Hráč NOX je jedním z nejvíce doporučených emulátorů Android pro Mac, což je zcela zdarma a snadno použitelné. Splňuje GDPR a velmi chrání soukromé informace uživatelů. Mezitím je hráč NOX docela vynikající a stabilní pro aplikaci i hry, což uživatelům umožňuje hladce provozovat aplikace pro Android.

Hráč Nox je schopen připojit řadič, podporovat gamepad a klávesnici, nahrávání skriptů atd. Mezitím vám umožňuje spustit je současně. Při hraní můžete dokonce ovládat myši pomocí klávesnice, což určitě zlepšuje váš uživatelský zážitek.

Musíte však mít na paměti, že někdy zaostává na startupu. Nebojte se, neznamená to, že narazíte na Mac, který pomalý problém běží. Můžete se s tím vypořádat tím, že budete nutit přestaň na Mac.

Archon pro Mac

Archon for Mac je všestranné vlastní rozšíření pro prohlížeč Chrome, které může snadno spustit aplikace Android přímo na MacOS a širokou škálu dalších podporovaných platforem.

Nemusíte jej nainstalovat jako jakýkoli jiný software, stačí přidat příponu do prohlížeče Chrome. A co víc, pokud jej chcete použít na prohlížeč Safari, můžete dokonce převést Chrome Extensions na Safari na Mac. Je 100% zdarma k použití a můžete jej odstranit z prohlížeče bez námahy.

Nevýhodou Archona pro Mac je, že není stabilní jako ostatní emulátory Android pro Mac.

Android Studio

Android Studio je k dispozici pro každého uživatele Mac. Blokuje všechny nepříjemné reklamy a vyskakovací okna a je stabilní k použití. Android Studio je plné všech faktorů pro vytvoření vlastních aplikací a softwaru, což je vhodnější pro softwarové inženýry, vývojáře aplikací a další personál pro profesionální použití.

Použití je však docela komplikované. Pokud jste začátečník, velmi doporučujeme vybrat si pro začátečníky.

Poslední myšlenky

Emulátor Android vám umožňuje spustit aplikace Android-iaged na Mac. Pokud máte zájem o aplikace pro Android, ale bez špičkových zařízení Android, můžete spustit emulátor pro Android pro Mac, který zažívá tyto aplikace na vašem Mac.

Pokud jste vybrali nádherný emulátor Android pro Mac, pak sdílejte své štěstí s ostatními!

Časté časté o emulátoru Android pro Mac

Existuje spousta vynikajících emulátorů Androidu pro Mac. Například hráč Nox, Archon pro Mac, Android Studio, Bluestacks 3 atd. Všechny tyto emulátory mají své silné a slabé stránky. Jak se vám líbí, můžete spustit jeden nebo více.

Ano vskutku. Na M1 Mac můžete spustit Bluestacks, Nox App Player, GenyMotion, LD Player App, Memu Player a Dolphin Emulator bez úsilí, což vám umožňuje spustit jakékoli aplikace Android na vašich zařízeních.

Marný Rowe je nový technický editor ve společnosti IboySoft. Během tréninku a po tréninku nevyshromáždí žádné úsilí o učení technických znalostí. Sdílela desítky článků na webových stránkách IboySoft a dalších webových stránkách a poskytla řešení a informace o obnově souborů, vyčištění disku, efektivitu práce a zabezpečení dat.

Jessica Shee je senior technologický editor na IboySoft. Během svých 3 let zkušeností napsala Jessica mnoho informativních a výukových článků v oblasti obnovy dat, zabezpečení dat a správy disku, aby pomohla mnoha čtenářům zabezpečit jejich důležité dokumenty a využít nejlepší výhodu svých zařízení.

Nejlepší emulátor Android pro Mac a PC v roce 2023

než 85% chytrých telefonů je dnes poháněno Androidem, přičemž uživatelská základna běží v několika milionech. Vzhledem k přiměřeně bezpečné a uživatelsky přívětivé povaze platformy vytvořila obrovskou cestu pro aplikace související s hrami, online datováním, obchodním a úkolem, elektronický obchod atd. Platformy dotykové obrazovky však nemusí vždy nabídnout pohodlí používání klávesnice a myš. Existuje tedy několik hráčů, kteří by raději hráli hry založené na Androidu na notebooku. Vývojáři aplikací také potřebují platformu pro testování aplikací pro Android na ploše.

Vzhledem k tomu, že většina takových zařízení je napájena operačními systémy, jako jsou Windows a MacOS, přicházejí emulátory Androidu na záchranu, když je to nutné na takových platformách bez androidu. Pokud jste zmateni o tom, který je nejlepší emulátor Mac a PC Android pro Mac Intel i M1/M2, následující článek by sloužil jako průvodce:

Bluestacks

Uživatelé Bluestacks přísahají emulátorem jako nejlepší emulátor PC Android a existuje několik platných důvodů pro to samé:

Skvělým pozitivním Bluestackem je jeho snadno použitelné rozhraní. Nabízí podporu více gest a periferie, jako je klávesnice, myš, track-pad (v případě, že jej používáte na notebooku) a kamera hladce integruje s tím, že usnadňuje snadnou ovládání uživatelů. Nová funkce je kompatibilita s Android TV, což je něco, co by fanoušci inteligentní televizní platformy milovali. Over to umožňuje operátorovi přizpůsobit uživatelské rozhraní s ohledem na rozlišení zobrazení a DPI, grafický režim, zobrazení oznámení. Pro pohodlí lze také přidat ikony pro nainstalované aplikace pro nainstalované aplikace pro nainstalované aplikace.

Bluestack 4 v systému Windows 10 s obchodem Play

To, co způsobuje, že se Bluestacks počítá mezi jedním z nejlepších emulátorů Android PC, je snadnost instalace. Jeden prostě musí stáhnout software BlueStacks 4 na počítači. Po stažení musíte nástroj nainstalovat na počítač Windows a poté spustit aplikaci BlueStacks. Nastavení nástroje je stejně snadné a po několika následných sebevysvětlujících krocích bude emulátor Android spuštěn a spuštěn. Aplikace můžete nainstalovat z App Center stejně jako na normálním smartphonu Android. Můžete se rozhodnout jít na předplatné prémiové (přichází 4 měsíčně), abyste se vyhnuli reklamům.

Hrajte hru Android v systému Windows

Bluestacks je na vašem PC velmi lehký, což je jeden z důvodů, proč ji většina uživatelů řadí jako jeden z nejlepších emulátorů Android PC. Vyžaduje to minimálně 2 GB RAM, zatímco v roce 2018 by většina uživatelů měla v jejich systémech nainstalováno více než 6 GB RAM. PC, na kterém má být použit, bude muset mít pro skladování aplikací a her Android alespoň 4 GB místa na disku. Kvůli nízkým systémovým požadavkům, spolu s usnadněním používání myši a klávesnice, umožňují bluestacks rychlejší fungování než jakýkoli smartphone.

Zatímco Bluestacks doporučuje Intel HD 5200 nebo vyšší grafickou kartu, aby umožňovala hraní her hladce, není pochyb o tom, že hraní her Android na Bluestacks by zajistilo mnohem lepší herní zážitek. Hraní hry na PC poskytuje výhodu grafické karty, zprostředkující architektury, jako je DirectX, a výhoda lepších interakčních zařízení. Lze tedy hrát jakoukoli hru, jako je PUBG, Clash of Clans nebo přežití pravítko, aniž by to prožívalo mikroúhelníky nebo kapky FPS. Ve srovnání s Samsung Galaxy S9 Bluestacks prokázal zvýšení výkonu z 12.6% pro hru hráče neznámého bitevního hřiště na maximálně 66.67% pro nečinné hrdiny.

Genymotion

Genymotion je jedním z nejvýhodnějších emulátorů Mac Android, ale podporuje také jiné platformy, jako je Linux.

Na rozdíl od Bluestacks, které primárně obstarávají uživatele, je emulátor GeneMyotion Android více zaměřen na vývojáře aplikací. Kompatibilní s nástroji pro Android SDK, Android Studio a Eclipse, GeneMotion je kompletní vývojářský oblek, se kterým by byl každý vývojář aplikací nadšený. GenyMotion podporuje nasazení více aplikací a umožňuje vám otestovat požadovaný výkon webových stránek v různých prohlížečích a také otestovat vaše povolení k povolení potřebné s několika funkcemi, které jsou nutné pro usnadnění vývoje aplikací pro Android.

Mac Android emulátor s genymotion

Desktop GenyMotion jako nástroje podporuje více než 3000 konfigurací Androidu, což z něj činí perfektní nástroj, který vyhovuje účelu každého vývojáře aplikací pro Android. S takovým velkým množstvím konfigurační podpory lze simulovat a otestovat fungování aplikací pro Android pro téměř každé virtuální zařízení. Nástroj také podporuje také vývoj aplikací pro hladinu nabíjení baterie, aplikací, které vyžadují použití kamery (usnadněním použití fotoaparátu notebooku) a také umožňuje použití widgetu GPS pro vývoj a testování aplikací založených na poloze a testování aplikací založených na poloze. Jeden může také nastavit přerušení hovoru nebo SMS a zobrazení aplikací, aby odpovídalo velikosti obrazovky různých zařízení.

Vytvořte nové virutuální zařízení s GenyMotion

android, emulátor, vysvětlil, emulator

Možná definujícím a rozlišovacím rysem GenyMotion je Cloud GenyMotion, cloudový Android emulátor běžící na SaaS nebo jako virtuální obrázky na Amazon Web Services, Google Cloud Platform nebo Alibaba Cloud jako paas. To vám umožní rozšířit vaši infrastrukturu na podporu vývojářů aplikací, aby pracovali jako tým na více zařízeních. Cloud GenyMotion usnadňuje vnořenou virtualizaci, aby si užíval nejvyššího výkonu i bez vyhrazeného GPU a je kompatibilní s více testovacími rámcemi, jako je appium, robotium a espresso. Zatímco SaaS by stálo 200/měsíc a PaaS by stálo 0.5/hodina na virtuální zařízení je možnost paralelního testování určitě něco, co by vývojáři aplikací rádi využili, i když to znamená vystřelení uvedených nákladů.

Pokud jste vývojář, který hledá nejlepší emulátor Android 2018, je to perfektní volba!

Android Studio

Od svého vydání beta v roce 2013 jako nástupce Eclipse ID. Podobně jako GenyMotion, emulátor Android Studio umožňuje vývojáři provádět akce, jako je simulace příchozích hovorů a SMS, určování umístění zařízení, simulaci různých rychlostí sítě, přístup do obchodu s přehráváním atd.

Vytvořte virtuální zařízení pomocí Android Studio

To, co by mělo nejvíce vzrušit vývojáři aplikací, je to, že Android Studio podporuje simulaci i nového Android 9.0 (koláč), což jim umožňuje vyvíjet aplikace kompatibilní s nejnovější verzí Android. Jedním z důvodů, proč Android Studio je populární, je oficiální emulátor společnosti Google a také poskytuje pravidelné aktualizace.

Vyberte hardware ve studiu Android

Pomocí emulátoru ve studiu Android mohou uživatelé instalovat a spustit aplikace pro Android. To umožňuje vývojářům snadno testovat aplikace na zařízeních Android různých úrovní API. Chcete.li nainstalovat emulátor, přejděte na SDK Manager a klikněte na emulátor Android pod nástroji SDK. Chcete.li spustit aplikaci na emulátoru, otevřete Android Studio a klikněte na „Run“. V dialogovém okně, které bude otevřeno, vyberte definici emulátoru, která chcete použít, a poté klikněte na „OK“.

Hrajte Android 9.0 v MacOS Mojave

Možná jedinou výhodou Android Studio je jeho snadné použití a vše, co je třeba udělat, je začít používat je aktualizovat nástroje pomocí SDK Manager a postupovat podle kroků uvedených na odkazu. Jednou z nevýhod používání Android Studio jsou poměrně vysoké doporučené konfigurační požadavky 8 GB RAM a minimum procesoru Core i3.

Nox

Hráč Nox je emulátorem volby pro mnoho nadšenců her Android. Hráč NOX je považován za jedno z nejlepších rozhraní nabízených jakýmkoli emulátorem Android. Nejen, že je zcela přizpůsobitelný jako rozhraní jakéhokoli zařízení Android, ale také podporuje použití klávesnice a gamepad jako interakčních zařízení a nabízí schopnost zaznamenávat skripty a přehrávat více instancí.

Hráč aplikace NOX v MacOS Mojave

Možná je USP of Nox Player úhledné a čisté uživatelské rozhraní, které usnadňuje použití nástroje. Zatímco NOX doporučuje mírně vyšší požadavek na paměť 4 GB RAM a také navrhuje mít minimálně 1 GB grafickou kartu, z tohoto důvodu se tvrdí, že hráč NOX nabízí nejlepší zážitek z UX a herního zážitku mezi všemi emulátory na trhu.

Zatímco přehrávač aplikací NOX patří mezi nejlepší minimalistické nástroje, se kterými byste se setkali, považuje se za jeden z nejlepších emulátorů Windows a Mac Android. Vykreslovací modul pro vykreslování špičky hry efektivně využívá vaše systémové zdroje a poskytuje zážitek ze hry mnohem lepší tomu, co by jakýkoli smartphone nabídl. A co víc, nástroj s hladkým fungováním vám také umožní spustit další aplikace paralelně a zajistit úplný zážitek z smartphonu na notebooku nebo stolním počítači.

Hráč aplikace Nox App Player správně pracuje s verzemi Windows 7, 8, 10 a také s MacOS a mnoho uživatelů Mac to je nejlepší emulátor Mac Android. NoxPlayer6 lze stáhnout zdarma z domovské stránky Bignox

Android na virtualboxu

VirtualBox není emulátor, ale je to nejlepší bezplatný software pro virtuální stroj, který operátorovi usnadňuje instalaci jiných operačních systémů jako hostující operační systém v systému. Musíte si stáhnout jak, virtuální box, tak i Android OS, který by mohl být trochu časově náročný a těžkopádný, aby se spojily dohromady. Jakmile je však kombinace nastavena, můžete ji použít stejně jako jakýkoli smartphone Android.

Android na virtualboxu

Jakmile nainstalujete software VirtualBox, potřebujete pouze obrazový soubor Android ISO pomocí, který můžete vytvořit virtuální stroj Android. Výběrem typu a verze jako Linux a po vydaných výzvách budete moci používat Android na Mac. VM funguje jako jakákoli jiná aplikace na Mac.

Vzhledem k poměrně složité instalaci na rozdíl od normálního emulátoru Android a nedostatečné podpoře mobilní grafiky, používání Android na VirtualBoxu nepřináší výkon tak dobrý jako výkon emulátoru. Jednou z výhod, že použití virtuálního počítače je, je přidělit na něj další RAM v závislosti na požadavku.

Pointa z výše uvedeného si budete moci snadno vybrat nejlepší emulátor Android pro Mac a PC. Ať už jste vývojář, hráč nebo jen člověk, který chce vyzkoušet Android na Mac nebo Windows, můžete použít některý z emulátorů, které jsme popsali výše. To vám umožní spustit virtuální zařízení ovládané Androidem na vašem Mac, PC. Pomocí tohoto můžete hrát různé hry a používat jiné aplikace stejně jako na telefonu nebo tabletu Android.

Před použitím emulátoru se ujistěte, že váš Mac, PC má dostatek zdrojů RAM a CPU na podporu jeho fungování, aniž by to ovlivnilo výkon Mac. Emulátory vyžadují mnoho zdrojů. Může být moudré zvýšit své úložiště a grafiku (zejména pokud budete hrát hry) před instalací emulátoru na počítači Mac, pokud ty, které v současné době máte, nemohou podpořit požadavky nového virtuálního zařízení.

Existuje nějaký emulátor Androidu pro Mac M2?

Máte MacBook M2 a chcete na něm spustit aplikace pro Android? Zjistěte, zda vám Apple umožňuje provozovat hry Android pomocí emulátoru Android na Mac M2.

Přehrávání her a aplikací Android na MacBooks není snadný úkol; Vyžaduje to hodně brainstormingu. Ale s emulátory Android se tato práce stává snazší. V dnešní době uživatelé MAC M2 hledají nějaký emulátor Android pomocí, který mohou snadno spustit aplikace Android na svém Mac M2. Existuje tedy nějaký emulátor Androidu pro Mac M2? Pokud se tato otázka točí kolem vás, pak jste se dostali na správné místo. Zde jsme popsali vše, co potřebujete vědět o emulátoru Android pro Mac M2. Podívejme se tedy na tento článek.

Co je emulátor Android?

Emulátory Android simulují zařízení Android tak, aby vaše aplikace mohly být testovány na různých zařízeních a hladinách API Android bez údržby fyzického zařízení. Emulátory poskytují téměř všechny funkce skutečných zařízení Android.

Na zařízení iOS však můžete používat nástroje a funkce Androidu pomocí emulátoru pro Android pro Mac M2. Při použití si můžete užít vše, co není k dispozici na vašich zařízeních pro iOS. K dispozici je mnoho služeb Google, například prohlížeč vyhledávání, mapy Google, pohon a fotografie.

Můžeme použít emulátor Android pro Mac M2?

V současné době nejsou emulátory Android k dispozici pro Apple M2 Chip MacBooks pro spuštění aplikací nebo her Android.

Mac se starší verzí nebo Intel-poháněný Mac může používat bluestacks. Přestože není pochyb o tom, že Bluestacks je v současné době nejlepším emulátorem Android na Mac, ale právě teď, oficiálně, Bluestack Developer neohlásil žádný plán na spuštění emulátoru Android pro Mac M2. Pokud však mluvíme o jeho budoucnosti v čipech Mac M2, pak Bluestack jistě přinese svůj emulátor do čipů M2 a pomocí, který můžete hrát téměř jakoukoli hru Android dostupnou v obchodě Google Play, včetně PUBG Mobile, League of Legends a mnoho dalších.

Bohužel však Bluestacks v současné době není k dispozici pro čipy Apple M2. Pokud nainstalujete paralely, stále to nebude fungovat. Pokud se pokusíte spustit, obdržíte chybu;

Jaké jsou způsoby, které vám umožňují používat emulátor Android na Mac M2?

Přestože nejsou k dispozici žádné aplikace, které vám umožní používat emulátor Android na Mac M2, ale stále existují dva způsoby, které můžete hrát na hru Android na vašem Mac M2. Podívejme se tedy na tyto metody:

Bluestack Cloud

Naštěstí, dokud vývojář Bluestack spustí oficiální aplikaci, můžete použít Bluestacks X, který vám umožní hrát hry Android na cloudu na vašem Mac M2. Použít to,

 • Otevřete Bluestack CloudGames, vyberte/vyhledejte hru a vyberte Přehrát na cloudu.
 • Budete muset počkat, až hra načte několik sekund.

Poznámka: Bluestacks X vyžaduje stabilní a solidní připojení k internetu, aby bylo možné zajistit nejlepší zážitek.

Android Studio

S Android Studio můžete spustit aplikace Android na vašem čipu Apple M2 Mac

Vývojáři mohou vyzkoušet své aplikace, než je uvolníte pomocí emulátoru Android Android Android Studio, který je speciálně navržen pro vývoj aplikací pro Android. Na oficiálních webových stránkách si jej můžete zdarma stáhnout.

Závěr

Web uvádí několik emulátorů kompatibilních s M2 Chip Mac. Žádný z těchto emulátorů však nefunguje. Některé jsou skutečně k dispozici pouze na Windows.

Při psaní tohoto článku lze hry Android hrát pouze na Apple Mac2 Chip Mac pomocí Bluestacks X Cloud Gaming a Android Studio. Ale doporučujeme vám, abyste si tuto stránku uložili do záložek, protože kdykoli je k dispozici nějaký emulátor Android pro Mac M2, aktualizujeme tuto příručku.

Top 6 nejlepších emulátorů Androidu pro M1 v roce 2023

Emulátor Android je navržen tak, aby byl softwarový nástroj, který funguje jako napodobování, aby se choval jako jedno zařízení z jiného zařízení. Zařízení Android mohou přepnout role, aby se hrály jako Mac M1, pokud mají správné emulátory nebo software Android. Tyto emulátory vytvářejí a vyvíjejí virtuální zařízení Android a působí jako jiná zařízení.

Existuje spousta emulátorů Androidu pro M1 venku. Po důkladné studii a rozsáhlém výzkumu jsme vybrali nejvyšší 6Best Emulátory pro Android pro M1. Tyto emulátory jsou zaručeny, že vám poskytnou co nejhladičtější zážitek.

Když jdeme spolu s každým emulátorem, tento článek vám poskytne odpovědi na níže uvedené otázky, které vám pomohou porozumět emulátorům Androidu, jejich použití a to, co je pro vás nejlepší.

 • Jaké jsou hlavní použití emulátorů Androidu pro M1?
 • Jak mohu použít emulátor Android?
 • Jak spustit emulátor Android na M1?
 • Top 6 nejlepších emulátorů Androidu pro M1

Jaké jsou hlavní použití emulátorů Androidu pro M1?

Emulátory Androidu se používají z mnoha důvodů, zejména vývojáři aplikací a her.

 • Vývojáři aplikací používají emulátory k testování kvality svých aplikací. Tyto emulátory se používají k emulaci na více zařízeních s počítačem jako hlavové zařízení. Vývojáři poté spustí své aplikace, aby viděli jejich kvalitu, spuštěním na více operačních systémech.
 • Hráči považují emulátory produktivní, protože jsou schopni provozovat různé hry, dokonce i ty, kteří zpočátku neběží na svém původním OS. Využívají emulátory, aby při hraní měli skvělý zážitek z streamování. Emulátory tedy zvětšují a realističtější obrazovku.
 • Můžete nainstalovat emulátory Android pro M1 na počítačích a hostit je pomocí zařízení. Aby se to stalo, nejprve musíte nainstalovat emulátor vhodný pro vaše zařízení.
 • Emulátory Android pro M1, jako jsou Bluestacks, GenyMotion, Memu Play a LD Player, patří jen málo mezi nejlepšími emulátory Androidu.
 • Emulátory Android mohou simulovat zážitek z používání softwaru a hardwaru na vašem zařízení.

Související články:

Jak mohu použít emulátor Android?

Pokud hledáte řešení, jak používat emulátor Android, jsme tu, abychom vám jeden poskytli.

Emulátory Androidu pro M1 se snadno instalují a používají, proces nevyžaduje technickou dovednost. Níže můžete sledovat průvodce krok za krokem o tom, jak můžete povolit a používat emulátor Android.

Nejprve musíte vědět, jak otevřít správce virtuálního zařízení pro Android.

Krok 1: Klikněte na možnost Start a přejděte do nabídky všech programů.

Krok 2: Klikněte na možnost Embarcadero Rad Studio a klikněte na možnost Android Tools. Budete moci otevřít správce virtuálních zařízení pro Android.

Povolit emulátor Android:

Krok 1: Spusťte ve vašem zařízení aplikaci Android Emulator.

Krok 2: Otevřete správce zařízení a poklepejte na virtuální zařízení Android (AVD) nebo klepněte na tlačítko Run.

Krok 3: Jakmile je vaše studio Android otevřené, nechte emulátor Android spustit aplikaci.

Krok 4: Nainstalujte soubor APK a přidejte soubor do emulovaného zařízení.

Krok 5: Emulátor umožňuje ovládat nastavení a nástroje a provozovat rozšířené ovládací prvky. Snímky můžete uložit, smazat a načíst pomocí okna rozšířených ovládacích prvků emulátoru kliknutím na kategorii snímků.

Jak spustit emulátory Androidu na M1?

M1 je čipový systém založený na Apple vyvinutý pro použití na Mac. M1 je efektivnější a rychlejší než jiné čipy Intel. M1 se vyvíjí na několika komponentách.

Chcete.li spustit emulátory Android pro M1, postupujte podle kroků níže:

Krok 1: Najděte a otevřete Android Studio

Otevřete prohlížeč Google na vašem zařízení a vyhledejte a najdete studio Android.

Krok 2: Klikněte na vývojáře.Android.com link.

Klikněte na vývojáře.Android.com odkaz a dostat se na web.

Krok 3: Stáhněte si Android Studio

Jakmile klepnete na možnost Android Studio, obdržíte možnost stáhnout.

Krok 4: Přijměte podmínky

Přijměte podmínky uvedené na platformě a klikněte na možnost stahování.

Krok 5: Vytvořte profil u vývojářů Google

Budete požádáni o vytvoření profilu pro vývojáře Google. Vytvořte profil a začněte jej používat k instalaci emulátorů Android na M1.

A tak je snadné nainstalovat emulátor Android na váš M1. Nyní, když se to již o to postará, pojďme se ponořit do našeho nejlepšího seznamu emulátorů, budeme?

Top 6 emulátorů Androidu pro M1

Bluestacks

Aplikace Bluestacks je vyvinuta americkou technologickou společností, která je také známá pro své další cloudové platformové produkty. Bluestacks je nejoblíbenější emulátorová aplikace používaná hráči a vývojáři aplikací.

Aplikace Bluestacks je zdarma k použití a může být nainstalována na Windows a na iOS. S tímto emulátorem můžete prakticky nainstalovat téměř všechny aplikace pro Android na počítači. Aplikace BlueStacks se nejlépe použije pro hraní her.

Můžete tedy přizpůsobit svůj profil pomocí aplikace.

Установка эмулятора для Android Studio на макбук с процессором M1

Krok 1: Otevřete nastavení umístěné v nabídce Hamburger Bluestacks.

Krok 2: V nabídce Nastavení vyberte kartu zařízení.

Krok 3: Klepněte na možnost Vytvořit vlastní profil

Krok 4: Určete číslo výrobce, značky a modelu a vytvořte vlastní profil.

Krok 5: Klikněte na možnosti Uložit změny a váš vlastní profil bude vytvořen.

 • Můžete hrát hry Android v Full HD.
 • Tento emulátor provozuje více her současně.
 • Můžete hrát s předvolebními ovládacími prvky nebo je přizpůsobit v aplikaci Bluestacks.
 • Můžete si promítat nahrávací hry a přehrát je.
 • V místním jazyce můžete hrát jakoukoli hru Android.

Tato aplikace je bezpečná pro použití na vašem zařízení Android a nebudete se starat o hacknu. Tato aplikace detekuje hrozby antivirovým softwarem a řeší detektivy malwaru.

Jistě, budete mít nejlepší zkušenosti, zejména pokud jste vášnivý hráč a bláznivý fanoušek Call of Duty and Crossfire s tímto emulátorem.

Hráč aplikace NOX

Aplikace pro přehrávač aplikace NOX je nejen pro zařízení M1, ale tento nejlepší emulátor lze nainstalovat na Windows. Rychlost a výkon aplikace je skvělá pro streamování her.

 • Přehrávač aplikace NOX je zdarma ke stažení na vašem zařízení.
 • Je kompatibilní s Windows, Mac a jakýmkoli zařízením pro Android.
 • Přehrávač aplikace Nox se snadno naviguje.
 • Je stabilní a neumožňuje žádné neznámé chyby, když je používáte.
 • Tento emulátor vám umožňuje spouštět více aplikací současně.
android, emulátor, vysvětlil, emulator

Přehrávač aplikace NOX se snadno používá a instaluje zdarma. Tato aplikace umožňuje spustit všechny hry Android na Mac OS. Tato aplikace navíc používá méně RAM, takže si můžete být jisti, že bude běžet hladce a neovlivní jiné aplikace na vašem zařízení.

Přehrávač aplikace NOX je bezpečný a obsahuje vysoké zabezpečení. Vysvětlit více o svých bezpečnostních funkcích!

Aplikace však vyžaduje stabilní připojení k internetu, abyste se ujistili, že máte nepřetržitý herní zážitek.

Pokud jste milovníkem her Harry Potter, sedm smrtelných hříchů nebo Grand Hotel Mania, přehrávač aplikace Nox je pro vás perfektní!

Genymotion

Aplikace GenyMotion je jedním z nejrychlejších emulátorů Androidu. Chcete.li z této aplikace vytěžit maximum z této aplikace, budete muset do svého systému nainstalovat aplikaci Virtual Box pro spuštění a aktivaci aplikace.

Jakmile jste aplikaci nainstalovali, budete požádáni o vytvoření účtu. Kliknutím na GenyMotion pro osobní použití klikněte na GenyMotion.

 • Emulátor Android GeneMotion můžete použít na různých místech a otestovat funkčnost geolokace.
 • Můžete ovládat nastavení hlasitosti. Můžete zvýšit a snížit objem hry na emulátoru GenyMotion.
 • Můžete použít webovou kameru. Tento emulátor nastaví přední a zadní kameru virtuálního zařízení.
 • Konzistentní baterie. Tento emulátor nabízí možnost testovat aplikace za různých podmínek baterie.
 • Emulátor Genymotion obsahuje perfektní pixely pro M1.

Aplikace LD Player

Aplikace LD Player byla vyvinuta čínskou společností a umožňuje uživatelům spustit aplikace pro Android na svých Windows a iOS PCS. LD Player verze 4 je považována za nejlepší ze všech ostatních verzí aplikace.

LD přehrávač poskytuje nejvyšší kvalitu optimalizovaného nastavení a výkonu. LD přehrávač je bezpečný emulátor pro Android pro M1 a neobsahuje příliš mnoho reklam a propagačních akcí při streamování her. Takže to je celý nepřetržitý herní zážitek.

 • Výchozí zkratky jsou přizpůsobitelné.
 • Režim „Lock Landscape“ můžete přehrát portrétní hry.
 • Tento emulátor umožňuje hrát si s ovladači a podporuje gamepad.
 • Model virtuálního telefonu můžete optimalizovat pro konkrétní hry.
 • Mezi funkce LD přehrávače patří také přizpůsobené tapety.

Pokud máte rádi streamování her jako PUBG, Rise of Kingdoms a Skylanders: King of Heroes na vašem PC, pak můžete využít aplikaci LD Player.

Memu hráč

Co je na aplikaci Memu Player dobré, je to, že může běžet na různých operačních systémech. Můžete dokonce použít svůj účet Google k získání přístupu k aplikaci Player Memu. Vrcholem toho je však to, že na počítači může spustit aplikace pro Android.

Instalace aplikací lze provést pouhými několika kliknutími pomocí aplikace Memu Player.

 • Hráč Memu vám umožňuje sledovat živé pořady a kanály.
 • Můžete si snadněji chatovat pomocí klávesnice na WhatsApp a dalších aplikacích pro zasílání zpráv.
 • Získáte přístup ke hře všech her Android na M1.
 • Místo GPS můžete stimulovat.
 • Soubory můžete sdílet mezi různými operačními systémy.

Vaše zařízení bude určitě vyžadovat stabilní připojení k internetu ke stažení her na vašem zařízení pomocí aplikace.

Aplikace Player Memu se zaměřuje na streamování her s vysokou kvalitou, rychlostí a výkonem. Můžete hrát hry jako Ragnarok, Hitman Sniper a Clash of Clans pomocí aplikace Memu Player bez potíží. Tento emulátor Android hráče Memu se může instalovat do vašeho zařízení zdarma.

Emulátor delfínu

Emulátor konzoly delfínové videoher je software s otevřeným zdrojovým kódem. Nativní emulátor delfínu je čip M1.

Má velmi působivý výkon emulátoru. Ve srovnání s jinými emulátory Androidu pro M1 však existují některé problémy s výkonem ve srovnání s jinými emulátory Androidu pro M1. Vývojáři emulátoru delfínu považují aplikaci za dokonalost. Přesto je uživatelé považováni za dostačující zkušenost s rychlostí a streamováním her.

 • Můžete začít hrát z jakéhokoli regionu.
 • Tento emulátor podporuje podváděcí kódy a režimy přehrávání akcí.
 • Dolphin podporuje dva druhy sítí: emulovaný lokální multiplayer antendo wi-fi připojení.
 • Skutečnými řadiči GameCube můžete využít pomocí adaptéru USB na emulátorech delfínů.
 • Emulátor delfínu podporuje přizpůsobená nastavení.

Tato aplikace běží na Windows, Linux, Mac OS a Android. Vývoj v této aplikaci stále probíhá. Stahování z emulátoru Dolphin je bez malwaru, takže si můžete být jisti, že jste při používání v bezpečí. Všechny hry Android jsou v této aplikaci k dispozici, takže vám nikdy nedojde hry.

Často kladené otázky

Který emulátor funguje nejlépe na M1 Mac?

Emulátor Bluestacks funguje nejlépe na M1 Mac. Pomocí tohoto emulátoru můžete spustit všechny aplikace pro Android. Zmínit další body, proč to nejlépe funguje na M1 Mac!

Funguje emulátor delfínu na Windows?

Emulátor delfínů pracuje na Windows, Linux, Mac OS a Android.

Je Bluestacks zdarma k použití?

Aplikace Bluestacks je zdarma k použití a může být nainstalována na Windows a na iOS. Kliknutím na Bluestacks pro iOS můžete stáhnout aplikaci.

Co je to Android Studio?

Android Studio se používá k vývoji aplikací pro Android pro zařízení Android, jako jsou telefony, tablety, TV Android a počítače.

Jaké je použití emulátoru?

Emulátor je navržen tak, aby byl softwarový nástroj, který funguje jako napodobování, aby se choval jako jedno zařízení z jiného zařízení. Tímto způsobem můžete na svém zařízení spustit aplikace, a to i ty, které nejsou původně podporovány vaším současným operačním systémem.

Spusťte aplikace Android na zařízeních M1

Pokud jste vývojář aplikací, který hledá dobrý software pro spuštění vaší aplikace, mohou být tyto emulátory Android pro M1 vaší praxe. Nebo bez ohledu na to, pokud se chcete jen bavit a hrát si na svém PC své oblíbené hry Android.

Pokud jste fanouškem herních konzolí, můžete vyzkoušet streamování svých her pomocí těchto aplikací a slibujeme vám, budete mít úžasný zážitek. Tyto aplikace zvětšují vaše hry na obrazovce a realističtější.

Tyto emulátory Androidu pro M1 zajišťují soukromí a zabezpečení při jejich používání na vašem zařízení.

Nezapomeňte, že tyto aplikace budou potřebovat stabilní připojení k internetu pro hladký a nejlepší uživatelský zážitek.

Jessika miluje prakticky všechny, které běží na elektřině. Objevování nových technologií, trendů a nejnovějších gadgetů bylo jejím oblíbeným časem průchodu po celá léta, takže mít schopnost dělat živé psaní o jejích objevech je sen splnit sen. Když Jessika nepíše články, zkoumá nové, inovativní pomůcky nebo hraje s novou technikou, učí Zumbu, píše romány fantazie střední třídy, vede své děti po domě nebo potápí do nového anime se svým úžasným manželem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS