Anonymní zobrazení instagramových příběhů na iPhonu

Jak anonymně zobrazit příběhy na Instagramu?

Na této stránce zadejte do výše uvedeného formuláře uživatelské jméno libovolné osoby na Instagramu, například gigihadid nebo meganfox, a klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Ihned poté se stáhnou aktuální příběhy zadaného uživatele.

Nahrané příspěvky můžete sledovat inkognito a zcela zdarma na svém zařízení (počítač, tablet, telefon s Androidem nebo iPhone).

Všimněte si, že ve výchozím nastavení není v aplikaci Instagram možnost anonymního prohlížení příběhů jiných lidí. To znamená, že musíte mít účet na Instagramu, abyste mohli někoho sledovat, i když to není váš skutečný účet, ale falešný. Naše služba vám naopak umožňuje sledovat příběhy anonymně a bez přihlášení na Insta nebo na našich webových stránkách.

Jak najít online vysílání na Instagramu

anonymní, zobrazení, příběhů

Živé vysílání na Instagramu je poměrně čerstvou novinkou vývojářů aplikace. Díky tomu bude nyní moci každý uživatel zahájit vysílání pro své následovníky. Na něm může:

 • mluvit se svými příznivci a odpovídat na otázky;
 • zobrazit zajímavé události, které se dějí online;
 • aby mu sdělil nejnovější zprávy atd.п.

Pokud některý z vašich idolů zveřejnil živý stream, dostanete o něm upozornění. Chcete-li ji otevřít, přejděte do svého kanálu, klikněte na avatar svého přítele (na panelu příběhů). Bude barevně zakroužkován. Stačí kliknout na tlačítko Přehrát a vychutnat si pohled.

anonymní, zobrazení, příběhů

Nejtrendovější vysílání najdete v sekci vyhledávání aplikace Instagram. Nejčastěji se jedná o příběhy, které mají více než 500 sledujících. Vezměte prosím na vědomí, že pokud uživatel svou stránku zavřel nebo omezil její zobrazení (např. pro nejlepší přátele), nebudete moci videa sledovat.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Z jakékoli veřejné stránky Instagramu můžete prohlížet a stahovat příběhy (stories), highlights (nadčasové příběhy), živé přenosy, příspěvky a profilové fotografie.

Ne, není nutné mít profil na Instagramu. Stačí znát přezdívku příslušného uživatele.

Všechna moderní zařízení pracují s Insta-Storyz perfektně: V prohlížeči na počítačích, tabletech a chytrých telefonech (iPhone, Android).

Ano, máte možnost stahovat aktuální příspěvky, vysílání, publikace, profilové obrázky a další obsah, pokud účet osoby, o který žádáte, není uzavřeným profilem.

Stažení jakýchkoli souborů se doporučuje pouze pro účely hodnocení! Důrazně nedoporučujeme znovu používat cizí příběhy/fotografie/videa, protože práva na stažený materiál patří jejich vlastníkům.

Soubory budou staženy v nejlepší kvalitě! V MP4. video/videopříběhy, v JPEG budou staženy fotopříběhy.

Stažené videopříběhy lze prohlížet ve videopřehrávači jakéhokoli moderního zařízení nebo přímo v prohlížeči (stačí stažené video přetáhnout do prohlížeče), fotopříběhy lze prohlížet v programu pro zobrazení obrázků nebo stejně jako videa v prohlížeči. Příběhy si můžete prohlédnout i bez jejich anonymního stahování jen na našich webových stránkách.

InstaStories.Online není propojen s Instagramem. Příběhy Instagramu na našich serverech nehostujeme, všechna práva patří jejich vlastníkům.

Zobrazení příběhů prostřednictvím bota Telegramu

Pro prohlížení příběhů na Instagramu existuje speciální bot, který umožňuje anonymní prohlížení příběhů. Jmenuje se InstaSpyBot (@IGSpyBot). Chcete-li získat požadovaný obsah, aniž byste odhalili svou identitu, stačí zkopírovat odkaz na profil a odeslat jej botovi Telegramu.

Kdokoli si může zdarma prohlédnout všechny nejnovější příspěvky. Přístup k uloženému obsahu je dostupný pouze po zaplacení předplatného za 219 měsíčně. Služba zobrazuje pouze příběhy z otevřených profilů a funguje bez propojení s vaším účtem, což z ní činí užitečný nástroj pro zachování anonymity.

Bot Telegramu pro anonymní prohlížení příběhů na Instagramu

Pro fanoušky práce Pavla Durova a jeho messengeru Telegram je tu anonymní prohlížeč příběhů na Instagramu prostřednictvím bota @IGSpyBot. Stačí přejít na profil @IGSpyBot a kliknout na tlačítko „Start“. Poté se zobrazí stručný úvod a podrobné pokyny k používání a funkcím bota:

Chcete-li začít, musíte odeslat uživatelské jméno Instagramu (@username), jehož historii chcete anonymně zobrazit. Jakmile bude požadavek zpracován, @IGSpyBot zobrazí množství posledního obsahu a nahraje storis z vašeho profilu.

 • pracovat rychle a efektivně;
 • možnost přihlásit se k odběru aktualizací uživatele;
 • je možné anonymní prohlížení; příběhy, příspěvky, vysílání, avatary, tematický obsah a IGTV.

Aplikace pro anonymní sledování Příběhů na Instagramu

Pomocí oficiálního klienta je možné provést malý trik:

 • zjistit, že příběh je skrytě sledován;
 • vedle něj najdete Příběh, který slouží jako průvodce světem utajovaných publikací;
 • Chcete-li nahlédnout do zákulisí, přejeďte do poloviny prstem doleva nebo doprava a podržte prst, abyste odhalili část hledaného příběhu;
 • zvolte příkaz „Zpět“. seznam sledovaných příspěvků zůstane nedotčen, což je známkou toho, že uživatel neměl přístup k „podezřelým“ příspěvkům J

Nyní k online službám, které vám umožní dosáhnout spiknutí. První stránka, Gramotool.ru, má řadu funkcí:

 • utajit, kdo obsah monitoroval;
 • uchovávání materiálu;
 • Zobrazit avatary v plné velikosti;
 • srdce a následovníky.

Pokračování přehledu anonymních portálů pro vyprávění příběhů na Instagramu. Find-self.com je připravena nabídnout uživatelům:

 • sadu záznamů odpovídajících trendovým hash tagům;
 • vyhledat místa, kde byly fotografie pořízeny;
 • seznam oblíbených profilů v Messengeru;
 • zobrazit fotografie s největším počtem lajků/komentářů/příspěvků.

Insta-stories

Algoritmus pro vyhledávání příběhů:

 • zadejte jméno svého účtu (s „doggie“ před jménem, bez „doggie“ nebo jako odkaz). zobrazí se všechny příspěvky, které jste během dne napsali;
 • kliknutím na obálku Storis zahájíte stahování;
 • vpravo nahoře na Insta-stories.klikněte na „Stáhnout.

Storiesig

Kromě běžných Příběhů služba podporuje nahrávání Nejzajímavějších momentů a distribuci na různých sociálních sítích.

 • otevřít stránku;
 • zadejte název osobního účtu;
 • Stisknutím klávesy Enter zobrazíte seznam příběhů, které daná osoba odebírá;
 • kliknutím na položku ji zobrazíte nebo uložíte.

Weinstag

Další služba, která funguje podobně jako výše uvedené webové stránky. Platforma je nezávislá na zařízeních, funguje na mobilních zařízeních i na počítačích. Příběhy na Instagramu lze prohlížet anonymně zadáním přezdívky. Není podporován ve formátu odkazu.

Odkaz ke stažení je připojen ke každému nalezenému příspěvku. Videoklipy lze přehrávat pomocí funkce webového prohlížeče na celou obrazovku. Pokud nejsou nalezeny žádné příběhy, zobrazí se textové oznámení „No Stories to show“.

Použití vyhrazené stránky

Příběhy na Instagramu si můžete prohlédnout na speciální webové stránce. Gramotool. Tato služba umožňuje skrýt uživatele, kteří si prohlédli profil autora, stahovat fotografie a videa, zobrazovat avatary uživatelů ve velké velikosti a získávat lajky a sledující.

Můžete ji používat z počítače i z telefonu. Tato stránka umožňuje:

 • Otevřete fotografie a videa v původním rozlišení;
 • stáhnout do chytrých telefonů nebo počítačů;
 • zobrazit příběhy jakékoli osoby inkognito.

Výhody služby Insta Storis

Zdarma

Anonymní prohlížení profilů na Instagramu aStorisu je zcela zdarma a nevyžaduje žádnou registraci

Anonymně

Insta Stories vám umožní anonymně procházet veřejné profily a příběhy na Instagramu. Nikdo se nedozví, že jste si někoho prohlédli. Není třeba registrovat účet Instagram.

Funkčně

Anonymní Instagram vám umožní plně zobrazit jakýkoli veřejný profil Instagramu, dokonce i smazané informace. Například příběhy, videa nebo fotografie. Sledování profilu musí být zapnuto předem.

Chcete testovat ZDARMA?

Na příkladu skutečného profilu se můžete dozvědět, jak funguje anonymní Instagram a jeho zprávy. Nevyžaduje ani registraci!

Možná máte mnoho otázek o tom, jak náš Insta-Stalker pro Instagram funguje. Pokusili jsme se odpovědět na ty nejčastější. Pokud nemůžete najít odpověď, napište nám na [email protected].- Určitě vám pomůžeme!

Potřebujete moje uživatelské jméno a/nebo heslo na Instagramu??

anonymní, zobrazení, příběhů

Ne, nemusíte. Vše je hotovo na naší straně, potřebujeme pouze uživatelská jména Instagramu, která chcete sledovat. Monitorování je pro vás zcela anonymní. Uživatel si také nevšimne, že je sledován.

Může uživatel vědět, že ho sleduji?

Rozhodně ne, mezi vámi a uživateli Instagramu, které sledujeme, není žádné spojení. Vše je anonymní.

Mohu sledovat libovolného uživatele Instagramu?

Prakticky kdokoli. Pouze pokud není soukromá, není ověřená a nemá příliš mnoho odběrů a sledujících. Toto jsou jediná omezení.

Mohu sledovat uživatele, který není přihlášen k odběru na Instagramu??

Samozřejmě můžete. Sledování s vámi nebude nijak spojeno, vše je anonymní.

Jak shromažďujete akce uživatelů Instagramu?

Ke sledování chování uživatelů a ověřování aktivit, jako jsou lajky, komentáře a odběry, používáme veřejně dostupná data ze sociálních médií. Nepoužívá se hackerský nebo neoprávněný přístup.

Jaký druh monitorovací zprávy obdržím??

Získáte praktické denní, týdenní, měsíční nebo libovolné časové přehledy a všechny akce uživatele s podrobným popisem. Budete vědět, jaké příběhy a příspěvky uživatel zveřejnil, co odstranil, a můžete si je dokonce stáhnout, budete vědět, komu se líbí a komentuje, komu se líbí a komentuje, koho odebírá a kdo ho odebírá. Zobrazit příklad skutečné zprávy.

Jak přesná je monitorovací zpráva Instagramu?

Všechny lajky, komentáře a odběry na Instagramu v přehledu jsou 100% přesné. Můžeme shromažďovat data pouze z veřejných účtů, což znamená, že nemůžete špehovat soukromé, uzavřené profily Instagramu. I když dokážeme sledovat většinu lajků a komentářů na Instagramu, nezaručujeme, že je budeme sledovat všechny. V přehledu uvidíte přibližně 70-99 % akcí provedených veřejným účtem Instagram. Přesnost závisí na aktivitě účtu: čím je aktivnější, tím je naše sledování méně přesné.

Jak dlouho se ukládají zprávy, fotografie a videa z příspěvků a příběhů?

Všechny informace od uživatele automaticky ukládáme na náš server, i když je uživatel smaže, a to po dobu 3 měsíců, pokud je sledování zapnuté, a 1 měsíc po ukončení sledování. Poté je veškerý obsah smazán. Ale vše si můžete stáhnout zdarma.

Proč sledovat ostatní uživatele na Instagramu?

Sledování aktivit ostatních uživatelů může značkám a blogerům poskytnout přehled o potřebách, preferencích a zvyklostech jejich publika, o strategiích růstu jejich konkurentů na Instagramu, o pochopení influencerů. Pro jednotlivé uživatele. Je to skvělý způsob, jak lépe poznat zájmy ostatních lidí, co dělá jejich rodina a přátelé. To vám pomůže zjistit, s kým dívka nebo muž, o kterého máte zájem, komunikuje nebo kdo se líbí vaší ženě nebo manželovi.

Zda můžete sledovat více účtů Instagram?

Ano, máme snadno použitelný ovládací panel, na který můžete přidat libovolný počet účtů Instagram. Platíte pouze za počet dní sledování každého konkrétního účtu.

Musíte být online, abyste mohli sledovat svůj účet??

Ano, máte. V okamžiku, kdy začnete sledovat uživatele, se vše odehrává v cloudu, můžete vypnout počítač a zapomenout na něj. A podívejte se na hotovou zprávu hned druhý den.

Co se stane, když se odhlásím?

Platforma neustále monitoruje aktivitu uživatelů Instagramu. všechny transakce probíhají na našich serverech, takže se nemusíte přihlašovat, abyste mohli sledovat své uživatele. Obdržíte již připravenou zprávu.

Máte zkušební verzi?

Jak spustit nebo zastavit monitorování?

Sledování se spustí automaticky po zakoupení času sledování pro přidaný účet. Není třeba spouštět nebo zastavovat monitorování. Pokud chcete sledování ukončit, můžete jej odstranit z ovládacího panelu. Zbývající čas monitorování NENÍ vratný.

Možnost platby kreditní/debetní kartou?

Ano, používáme bezpečnou a spolehlivou službu zpracování plateb společností Visa a Mastercard.

Mohu sledovat aktivitu soukromého uzavřeného účtu Instagram?

Ne, to není možné. Respektujeme vaše soukromí, nemůžete sledovat soukromé příspěvky na Instagramu.

Ostatní služby

Copyright © 2019-2022, Storistalker. Anonymní Instagram a StoriesInstagram a Stories prohlížeč bez předplatného, analog insta story, ig prohlížeč, insta stories, gramster, stapico, storiesig, webstagram, a další.Podmínky služby | Uživatelská smlouva | Zásady ochrany osobních údajůSlužba Storistalker nemá nic společného s Instagramem. Ve službě se používají pouze otevřená veřejně dostupná data.Tento produkt využívá rozhraní API Instagramu, ale není schválen ani certifikován společností Instagram. Všechna loga a ochranné známky Instagramu zobrazené v této aplikaci jsou majetkem společnosti Instagram.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS