Aplikace na televizoru Samsung Smart TV nefungují

Chybový kód 4500 v systému ivi. filmy se nespustí

Chcete-li vyřešit potíže s aplikací iwi, musíte provést následující kroky pomocí aplikace SmartHab:

 • Přejděte do nabídky Smart Menu (SmartHub) Reset SmartHubu. Pokud televizor nefunguje, bude toto řešení pravděpodobně účinné.
 • V okně, které se zobrazí, musíte zadat kód PIN. Pokud nebyl změněn záměrně, je 0000.
 • Po odstranění nastavení aplikace SmartHab by se měla zobrazit zpráva „Resetovat všechna nastavení“. Tato operace může trvat několik minut.
 • Přejít do nabídky Systém Nastavení časových hodin. Kontrola a nastavení správného času, časového pásma a data. Pokračujte v řešení problému, proč nefunguje televizor.
 • Přejděte na Smart TV, vyberte aplikaci iwi a spusťte ji.

Můj televizor nemá aplikaci iwi

U některých modelů televizorů nemusí být tento nástroj v hlavní nabídce přítomen. V druhém případě si musíte aplikaci iwi nainstalovat sami a spustit ji.

Pro televizory Samsung

Otevřete aplikaci Samsung Apps, přejděte do sekce Video, najděte aplikaci iwi a spusťte ji. Na televizorech starších než rok 2011, zejména na modelech LG, může aplikace iwi pracovat nesprávně, například může při sledování videa zamrznout nebo se jednoduše odpojit.

Speciálně pro vás: Nízké dojmy v Yandexu: co dělat

Tento problém zpravidla není řešitelný kvůli technickým vlastnostem televizoru. Přeinstalování firmwaru může někdy pomoci, pokud se iwi nespustí, ale ne vždy.

Pokud iwi na televizoru nefunguje, můžete se pokusit aplikaci oživit pomocí příručky World Access, někdy postačí jednoduchý reset set-top boxu.

Hlavní funkcí Smart TV je instalace aplikací. Mohou mít zcela odlišný charakter. hry, online filmy, sociální sítě atd.д. Jednou z kategorií, která skvěle rozšiřuje funkce Smart TV, jsou právě online kina. Tento widget je adresář filmů, televizních seriálů, kreslených filmů, televizních pořadů a podobně. Pomocí těchto aplikací můžete sledovat nejen kanály kabelové televize, ale také si sami vybrat obsah, který chcete sledovat, což je velmi pohodlná a moderní funkce.

Jedním z nejoblíbenějších online kin je IVI. Tato služba nebyla určena speciálně pro Smart TV, na začátku se objevila jako webová stránka a byla k dispozici pro osobní počítače, tablety atd.п. Když se objevila Smart TV, vývojáři této služby vytvořili widget a nyní je k dispozici pro chytré televizory.

Sledování televize na televizoru Samsung Smart TV

Všechny kanály lze sledovat prostřednictvím routeru Wi-Fi nebo kabelové televize. Většina uživatelů dává přednost bezdrátovému připojení k internetu, tj.к. V tomto případě není nutné kabel vytahovat. Hlavní činností je instalace požadovaného programu prostřednictvím Smart Hubu.

Jaká je nejlepší aplikace k použití, Top of the best

Widgety jsou speciální programy, které rozšiřují funkce televizoru. Můžete si je stáhnout online za poplatek nebo zdarma. Seznam nejoblíbenějších widgetů zahrnuje:

  Dálkové ovládání televizoru. Vhodné pro chytrý telefon nebo tablet se systémem Android, který se změní na dálkové ovládání. Kanály lze snadno přepínat. „Dálkový ovladač TV Remote podporuje většinu populárních značek televizorů, což z něj dělá oblíbenou aplikaci.

Zde jsou nejoblíbenější aplikace pro chytré televizory Samsung. Ve skutečnosti je jich však mnohem více.

Jak se připojit

Chcete-li zprovoznit Smart Hub na televizoru Samsung, musíte nejprve navázat připojení k internetu. To lze provést několika způsoby:

Podívejme se na jednotlivé metody podrobněji.

Kabelové připojení

Tato metoda je vhodná pro televizory, které nepodporují bezdrátové připojení, nebo pro ty, kteří jej z vlastních důvodů nemohou používat. Po přípravě kabelu LAN je třeba jej na jednom konci propojit s modemem (nebo routerem) a zapojit do příslušného slotu televizoru.

Poté je nutné stisknout tlačítko na dálkovém ovladači, které spustí nabídku, a následně postupovat podle tohoto algoritmu otevření:

Televizor se tak automaticky připojí k síti.

Tato metoda má stejnou posloupnost akcí jako předchozí, jediný rozdíl je v položce „Typ připojení“, kde je třeba vybrat možnost „Bezdrátové připojení“, a poté:

Bez ohledu na zvolenou metodu lze Smart Hub dále nastavit až poté, co se televizor připojí k síti.

Specifika prohlížeče v televizoru Samsung Smart TV

Všechny moderní modely televizních přijímačů Samsung s funkcí Smart TV již mají prohlížeč nainstalovaný ve výchozím nastavení. Najdete ji tak, že v seznamu aplikací najdete příslušnou ikonu. Kliknutím na něj se uživatel dostane do prohlížeče, který má výrazně odlišný vzhled než podobné nástroje pro jiná zařízení.

Rozhraní je například orientováno na šířku. Uživatele chytrých telefonů to poněkud překvapí, ale majitele počítače s širokoúhlou obrazovkou to nezarazí. Na první stránce prohlížeče se zobrazí vyhledávač. Zde může člověk zadat svůj prohlížeč a najít zprávu, soubor nebo videoklip, který ho zajímá. Vše je zkrátka stejné jako na jakémkoli jiném zařízení.

Hlavní rozdíl mezi prohlížeči v chytrých telefonech a počítačích spočívá v ovládacích funkcích. V telefonu vše provedete klepnutím na obrazovku. Na počítači se používá navigační myš nebo touchpad. S televizorem Samsung je to úplně jiný zážitek.

Ovládání pomocí dálkového ovladače. Tlačítka „nahoru“, „dolů“, „vlevo“, „vpravo“ slouží k navigaci po dostupných položkách. Můžete například přejít z horního navigačního panelu na vyhledávací panel. Stejná tlačítka lze použít k procházení seznamu otevřených žádostí.

Chcete-li akci potvrdit v prohlížeči na televizoru Samsung Smart TV, musíte stisknout tlačítko „OK“. Přepne vás na stránku, která vás zajímá, nebo spustí přehrávání videa. Chcete-li se vrátit zpět, použijte tlačítko „Zpět“.

Nejtěžší je v televizi zadat dotaz do podmíněného vyhledávače Yandex nebo Google. Stisknutím vyhledávacího pole se před majitelem zařízení otevře virtuální klávesnice. Osoba musí pomocí tlačítek na dálkovém ovladači zadat text, který chce vyhledat. Souhlasíte s tím, že psaní na fyzické klávesnici nebo virtuální klávesnici na smartphonu je mnohem pohodlnější.

Proto je v nejnovějších televizorech Samsung pro zjednodušení procesu k dispozici funkce hlasového vyhledávání. Stačí stisknout tlačítko mikrofonu na dálkovém ovladači a vyslovit příslušný požadavek. Například „Otevřít prohlížeč“ a následně „Najít film Vykoupení z věznice Shawshank“. Akce se provede bez zbytečných stisků tlačítek a otevírání virtuální klávesnice. Tímto způsobem může uživatel ušetřit značné množství času.

aplikace, televizoru, samsung, smart

Doporučujeme také připojit k televizoru klávesnici nebo navigační myš, abyste mohli lépe pracovat s prohlížečem na televizoru Samsung Smart TV. V některých případech umožňují zařízení třetích stran používat televizní přijímač s vyšším komfortem.

Smart Hub. co to je

Mnoho lidí už slyšelo o vlastní technologii Smart Hub společnosti Samsung, ale ne každý ví, co to je. „Chytré funkce moderních modelů Samsung dávají zařízení nové možnosti, které uživatelům umožňují přístup k internetu pomocí multimediálních aplikací, stejně jako interaktivní televizi s neomezeným počtem kanálů.

Od uvedení služby Smart Hub v chytrých televizorech Samsung v roce 2011 se tato služba výrazně vyvinula. Nyní můžete nejen sledovat televizi, ale také komunikovat v sociálních sítích, messengerech, hrát hry, pracovat s prohlížečem, posílat obsah z telefonu na obrazovku televizoru atd. д. Tato funkce byla dříve dostupná pouze na osobních počítačích a noteboocích. Platformu je také možné rozšířit a přizpůsobit, čímž vznikne jedinečný soubor funkcí. V integrovaném obchodě Samsung Apps je k dispozici řada softwaru ke stažení. Pomocí dálkového ovládání a vyhledávání můžete snadno najít aplikace, které vás zajímají, z existujících kategorií.

Co je Smart Hub v televizoru Samsung jsme zjistili a také jsme zjistili, že služba vyžaduje osobní konfiguraci pro maximální komfort používání, protože základní funkce nemusí stačit. Ve výchozím nastavení je k dispozici pouze sada nezbytných možností pro provádění základních úkolů, ale uživatel si musí platformu přizpůsobit svým požadavkům.

Obnovení nastavení Smart Hub

Spuštěním resetu Smart Hub odstraníte nainstalovaný software (k dispozici bude pouze tovární nastavení a programy). Vymaže všechny informace a nastavení softwaru a spolu s nimi i všechny havárie.

Před resetováním zkontrolujte, zda je systém certifikován pro země SNS. Věnujte pozornost výrobním nálepkám. Kód modelu certifikovaných zařízení musí mít koncovku CHRI a EAC

Pokud vaše zařízení není určeno pro země SNS, po obnovení továrního nastavení televizor nainstalovaný software uzamkne.

 • Klikněte na „Settings“. „Support“. „Self-diagnostics“. „Smart Hub Reset“.
 • Zapište systémový kód PIN (výrobce jej nastavil na čtyři nuly).
 • Počkejte, dokud se proces nedokončí a Smart Hub se neresetuje.
 • Poté přejděte do hlavní nabídky, stiskněte složku „ARRS“. Zobrazí se aktualizované informační pole s výrobními nastaveními, klikněte na „OK“.
 • Stiskněte tlačítko „Přijmout nastavení“.
 • Přejděte na svůj účet.
 • Vyberte všechny požadované aplikace a stiskněte tlačítko „OK“.
 • Před zahájením se ujistěte, že byly staženy a nainstalovány všechny aplikace. Jejich okna by měla být světlá, ne osvětlená tmavými nebo šedými barvami.

Jak rychle se vaše aplikace načítají? To závisí na rychlosti signálu.

Pokud se aplikace stále nespustí, zkuste jiné schéma.

Smart TV nefunguje na televizoru

Po úspěšném spuštění televizoru může u uživatele dojít k selhání systému, a to bez ohledu na výrobce, ať už se jedná o LG, Samsung, Sony nebo jiný.

Kde začít s řešením problémů

Příčin poruchy může být několik a ne všechny lze vyřešit odpojením televizoru od sítě.

 • Nejneočekávanější závadou je úplná absence Smart TV v zařízení. To se může stát, když babička zavolá technikovi a stěžuje si, že sousedův televizor vidí internet, ale její ne. Můžete se tomuto problému smát, ale stává se to.
 • Žádné připojení k internetu. Nebo je připojení vadné.
 • Běžná údržba u poskytovatele služeb.
 • Porucha směrovače.
 • Potřeba aktualizovat software směrovače.
 • Žádný internet.

Proveďte resetování inteligentního rozbočovače

Resetování inteligentního rozbočovače odstraní všechny stažené aplikace a obnoví tovární nastavení. Reset odstraní všechna data a nastavení aplikace a odstraní spolu s nimi i chyby.

Před resetováním Smart Hubu se ujistěte, že je televizor certifikován pro Rusko. Podívejte se na výrobní štítek televizoru, certifikovaný kód modelu by měl obsahovat kód modelu končící na XRU a ikonu EAC.

Pokud model není určen pro Rusko, může se po resetování Smart Hub zablokovat.

Zadejte kód PIN televizoru (výchozí hodnota je 0000).

Ukončení nabídky po resetu. Přejděte na domovskou obrazovku a vyberte panel „APLIKACE„. Zobrazí se nové okno s informacemi o počáteční konfiguraci, stiskněte tlačítko „OK“.

Přihlaste se ke svému účtu Samsung nebo stiskněte tlačítko „Přeskočit“.

Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat, a stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Po resetování zkuste spustit aplikaci.

Před spuštěním aplikací se ujistěte, že jsou všechny předinstalované aplikace předinstalovány. Jejich ikony by neměly být osvětleny tmavou barvou.

Rychlost stahování aplikace závisí na rychlosti vašeho internetového připojení.

Pokud aplikace funguje, je televizor v pořádku a můžete jej používat i nadále. Pokud aplikace nefunguje, přejděte na následující doporučení.

Co dělat, když Smart Hub nefunguje

Způsoby řešení problémů

V některých případech Samsung Smart TV nefunguje nebo se zhroutí. Pokud se aplikace vůbec neotevře nebo se po jejím otevření zobrazí černá obrazovka, proveďte následující kroky

 • Restartování systému. Odpojte televizor na několik minut od sítě, znovu jej zapněte a stáhněte aplikaci. Pokud to nefunguje, zkuste to znovu.
 • Opětovná instalace aplikace. Přejděte na položku „Apps“ a vyberte ji pomocí středového tlačítka na dálkovém ovladači. Zobrazí se další nabídka, kde je vybrána karta „Re-install“. Po dokončení přeinstalace vyberte nefunkční aplikaci a restartujte ji.

Aplikace také nemusí fungovat, pokud poskytovatel blokuje určité IP adresy. Stačí televizor připojit k jinému hotspotu Wi-Fi. Další častý problém souvisí se serverem DNS. Stojí za to změnit jeho adresu v počítači a zkontrolovat. Postup je následující. otevřete menu. vyberte kartu „Obecné“. řádek „Stav sítě“. řádek „Nastavení IP“. řádek „Nastavení DNS (ruční zadání)“ a zadejte kombinaci „8“.8.8.8″. Restartujte zařízení a zkontrolujte aplikaci.

Jak resetovat a restartovat počítač

Další možností, která se používá při zjištění chyb, je resetování. Při této akci se aktualizuje výchozí tovární nastavení, odstraní se všechny stažené aplikace. Jak obnovit službu:

 • Otevřete kartu „Nastavení“.
 • Vyberte řádek „Support“ a pod ním „Self-test“, kde se nachází „Smart Hub Reset“.
 • Dále zadejte výchozí kód PIN „0000“.
 • Přejděte na ovládací panel APPS, který se nachází na hlavní obrazovce, a odsouhlaste podmínky používání.
 • Přihlaste se pomocí účtu Samsung, vyberte příslušnou aplikaci a klikněte na tlačítko OK.
 • Posledním krokem je restartování aplikace.

Výrobce poskytuje 2 způsoby registrace, které je nutné povinně provést:

 • Registrace televizoru. Poskytuje obecný přístup ke všem službám, je nezbytný pro sledování televize a používání dalších funkcí. Můžete zaregistrovat více uživatelů najednou.
 • Registrace zařízení. Vyžadováno pro další identifikaci a kontrolu aktualizací. Pokud se chce nový uživatel aktivovat, není třeba registraci opakovat.

Smart Hub je praktická platforma, která umožňuje přístup k interaktivní televizi, přístup k internetu, ovládání multimediálních aplikací. S příchodem služby Smart Hub mají uživatelé k dispozici multifunkční centrum zábavy. Pro nastavení a řešení případných problémů se podívejte na výše uvedené tipy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS