Aplikace v telefonu říká, že telefon přestal pracovat

Chyba. proces com.Android.telefon je zastaven

Android je nejpoužívanější operační systém pro chytré telefony. Je to pravděpodobně díky jeho inteligenci a pokročilým funkcím, které systém Android podporuje. Přestože však systém Android nabízí mnoho vynikajících funkcí, přináší s sebou také složité technické problémy, které vyžadují specifické možnosti řešení. Jedním z takových problémů je Bohužel, proces com.Android.telefon se zastavil nebo bohužel přestal fungovat dialer, což může být způsobeno. Dnes se v tomto článku budeme zabývat tímto problémem a způsoby, jak ho co nejjednodušeji vyřešit.

Proč dochází k chybě „Process com“?Android.telefon nereaguje“?

Tento problém může nastat z několika důvodů. k tomu obvykle dochází po aktualizaci softwaru telefonu nebo po instalaci nového firmwaru. Po aktualizaci firmwaru telefonu je potřeba několik věcí, které se po aktualizaci změní nebo upraví. Někdy se to stává také kvůli poškozeným aplikacím třetích stran. Ať už je příčina jakákoli, existuje řada způsobů, jak problém vyřešit.

Jak opravit chybu „Process com“.Android.telefon se zastavil“?

Ukážeme vám několik způsobů, jak tento problém vyřešit. Než se však pustíte do složitých metod řešení problémů, vždy začněte tím nejjednodušším způsobem. Vzhledem k tomu, že většinu smartphonů lze snadno vyřešit jednoduchými metodami, uživatelé raději začínají tam, aby se vyhnuli složitým technikám řešení problémů.

(1) Analyzujte problém přepnutím smartphonu do nouzového režimu.

Zpočátku možná nechápete, proč se v telefonu objevila tato chyba. Může se jednat o softwarový problém nebo o hardwarovou závadu. Lze to zjistit pouze přepnutím telefonu do nouzového režimu. Přechod do nouzového režimu zakáže všechny ručně nainstalované aplikace a hry třetích stran. Nouzový režim obvykle používají vývojáři k ladění a řešení problémů. Po přihlášení do něj budete moci tento problém vysledovat. Pokud se chyba objeví v nouzovém režimu, je třeba tyto aplikace postupně odinstalovat. A pokud se zobrazí chyba „process com.Android.telefon se stále „neočekávaně zastavuje“, pak se s největší pravděpodobností jedná o hardwarový nebo softwarový problém.

Postup vstupu do nouzového režimu se může lišit v závislosti na modelu mobilního telefonu. U většiny zařízení je třeba nejprve odpojit telefon. Pak telefon zapněte stisknutím tlačítka napájení. Během spouštění stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti, dokud se smartphone nespustí do nouzového režimu. Chcete-li se vrátit do normálního režimu nebo nouzový režim zakázat, postupujte podle našeho průvodce: Jak povolit/zakázat nouzový režim?

(2) Vymazání mezipaměti telefonu a dat aplikací

Dalším krokem je vymazání mezipaměti telefonu a dat aplikací. Postupujte podle následujících kroků:

 • Přejděte do nastavení telefonu Správce aplikací. Přejděte na kartu „Vše“ a zobrazte všechny aplikace v zařízení. Přejděte dolů a vyhledejte možnost „Telefon„. Stiskněte jej a vyberte „Vymazat mezipaměť“ a „Vymazat data“. Restartujte telefon, aby se změny projevily.
aplikace, telefonu, telefon, přestal

(3) Vymazání mezipaměti a dat sady SIM Toolkit

Pokud problém přetrvává, zkuste nejprve vymazat mezipaměť a data sady SIM Toolkit, abyste chybu „com“ opravili.Android.telefon je zastaven“. Provedení této akce,

 • Přejděte do sekce Nastavení Správce aplikací.
 • Přejděte na kartu „Vše“ a přejděte dolů na možnost SIM Toolkit.
 • Klepněte na něj a stiskněte „Vymazat mezipaměť“ a „Vymazat data“.
 • Po dokončení restartujte telefon.

(4) Obnovení továrního nastavení (obnovení továrního nastavení)

Pokud ani jeden z výše uvedených způsobů řešení potíží nefunguje, bude možná nutné telefon resetovat. Resetováním telefonu dojde k odstranění všech dat a kontaktů, proto si před tímto krokem nezapomeňte telefon zálohovat. Provedení resetu telefonu,

Telefon se restartuje a bude vypadat, jako byste si koupili nový. Nezapomeňte však, že obnovení továrního nastavení odstraní všechny nainstalované aplikace a hry a veškerá vlastní nastavení, která jste provedli.

(5) Zakázat automatické nastavení data a času.

Jedná se o nejjednodušší metodu, kterou doporučuje mnoho uživatelů. Vypnutím automatických aktualizací data a času v telefonu lze vyřešit mnoho problémů, včetně tohoto. Zakázání automatické fixace data a času,

(6) Oprava problémů s vlastním obnovením.

Řešení problémů pomocí vlastního obnovení bude vyžadovat ruční opravu chyby „Android process“.telefon se zastavil“. Chcete-li provést tuto operaci, postupujte podle níže popsaných kroků:

 • Stáhněte si nejnovější verzi správce souborů AROMA z webu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1646108 (přejděte na přiložené soubory). Zkopírujte a uložte stažený soubor na kartu SD. Restartování v režimu obnovení. Po spuštění telefonu do režimu obnovení uživatele přejděte do části Instalace.Zip Vyberte si.zip. Vyhledejte správce souborů AROMA a klikněte na něj pro instalaci. Po instalaci správce souborů AROMA jej najdete v nabídce telefonu. Nyní přejděte do správce souborů stisknutím nabídky Nastavení. Přejděte dolů a najděte položku „Mount config“ a zaškrtněte políčko „Automount all devices on start“. Kliknutím na tlačítko „Hotovo“ provedete změny. Pak přejděte do složky „data/data“. Odstranění složek v telefonu, které obsahují podsložky „cache“. Totéž proveďte pro aplikaci SIM Toolkit. Stiskněte tlačítko Menu Exit ve správci souborů AROMA. Stiskněte tlačítko „Ano“. Nyní se vraťte do hlavní nabídky obnovení a restartujte telefon, aby se změny projevily.

Odstranění problému se spouštěčem restartováním systému Android

Nejdříve byste měli restartovat smartphone. Aplikace mohla způsobit chvilkové selhání a restartování systému situaci vyřeší. Pokud ne. pokračujte dalším krokem.

Pokud máte možnost přejít do nabídky. nastavení, proveďte následující kroky:

Vyhledejte zde náš spouštěč. Může se jmenovat různě: Launcher, Desktop, Launcher3. obecně hledejte něco podobného.

Přejděte na něj a klikněte na tlačítko „Vymazat mezipaměť“, po kterém následuje tlačítko „Zastavit“

Vyčištění mezipaměti

Čištění mezipaměti aplikací je běžné, pokud jde o nestabilní výkon některých programů. Vymazání mezipaměti často pomáhá opravit systémové chyby a může zrychlit celkový výkon zařízení. Chcete-li vymazat mezipaměť, musíte:

Aby služby Google fungovaly správně, je třeba sledovat nové verze aplikací. Neaktualizace nebo včasné odstranění klíčových položek Google může vést k nestabilnímu používání softwaru. Chcete-li automaticky aktualizovat aplikace Google Play na nejnovější verzi, musíte provést následující kroky:

Vypnutí a opětovné zapnutí

Můžete také zkusit provést měkký reset, jinými slovy restartovat zařízení. Je to velmi jednoduché a poměrně účinné, pokud je telefon zapnutý delší dobu. Měkký reset způsobí vypnutí a opětovné zapnutí telefonu.

Doporučujeme telefon jednou za několik dní na několik minut vypnout. tím se vyhnete mnoha problémům, ať už se týkají aplikací, sítě, zvuku nebo e-mailu.

Odinstalování a přeinstalování aplikace

Někdy může problém vyřešit i odinstalování aplikace a její opětovná instalace z Obchodu Play, pokud se nejedná o systémovou aplikaci.

Pokud se tento problém vyskytuje u více aplikací, tj. několik aplikací se samo zastaví, bude možná nutné vymazat systémovou mezipaměť. Zde je návod, jak to udělat:

 • Vypnutí telefonu
 • V tomto kroku je třeba vstoupit do režimu obnovení, způsob vstupu se může lišit v závislosti na modelu zařízení, například Samsung to umožňuje pomocí následující kombinace kláves: Stiskněte současně tlačítko Zvýšení hlasitostiTlačítko napájeníTlačítko Domů
 • Pokud jste vše provedli správně, měli byste se dostat do nabídky režimu obnovení
 • K přepínání mezi nabídkami použijte tlačítko hlasitosti. Najděte položku „Wipe Cache Partition“
 • Stisknutím tlačítka napájení akci potvrdíte
 • Po vymazání mezipaměti vyberte možnost „System Reboot“ a znovu stiskněte tlačítko napájení

Jak opravit chyby „App Stopped“ na Andro Někdy se chyba „App Stopped“ nebo „App Stopped“ nemusí objevit při spuštění určité „volitelné“ aplikace (např. Fotky, Fotoaparát, VK). v tomto případě je řešení obvykle poměrně jednoduché.

Složitější varianta chyby. chyba při načítání nebo odemykání telefonu (chyba aplikace com).Android.a Google nebo „Aplikace grafického rozhraní se zastavila“ na telefonech LG), vyvolání aplikace „Telefon“ (com.Android.telefonu) nebo fotoaparátu, chybová aplikace „Nastavení“ com.Android.(což vám zabrání přejít do nastavení a vymazat mezipaměť) a také při spuštění služby Google Play Market nebo aktualizaci aplikací.

Nejjednodušší způsob opravy

 • Přejděte do Nastavení. Aplikace, najděte v seznamu problémovou aplikaci a klepněte na ni. Například aplikace Telefon byla zastavena.
 • Klepněte na „Úložiště“ (nemusí to být tento případ, v takovém případě se okamžitě zobrazí tlačítka z nabídky.3).
 • V nastavení po výběru aplikace klepněte na možnost „Odpojit“.
 • Při zakázání aplikace budete upozorněni na možné problémy, klepněte na „zakázat aplikaci“.
 • V dalším okně se zobrazí výzva „Nainstalovat původní verzi aplikace“, klepněte na tlačítko Ok.
aplikace, telefonu, telefon, přestal

V případě aplikací třetích stran, u kterých přeinstalace tímto způsobem nefunguje, můžete také zkusit přeinstalovat: t.е. odinstalovat aplikaci, stáhnout ji z Play Marketu a znovu nainstalovat.

Jak opravit chyby systémových aplikací com.Pokud vymazání mezipaměti a dat aplikace, která chybu způsobila, nepomohlo a problém je v některé systémové aplikaci, zkuste znovu vymazat mezipaměť a data následujících aplikací (protože jsou vzájemně propojené a problémy v jedné mohou způsobit problémy v druhé):

 • Stahování (může mít vliv na Google Play).
 • nastavení (com.andro Pokud vám chybový text oznamuje, že aplikace Google přestala fungovat.Android.systemui (grafické rozhraní systému) nebo com.Android.nemusíte mít přístup k nastavení, abyste mohli vymazat mezipaměť, odstranit aktualizace nebo cokoli jiného.

V takovém případě zkuste použít nouzový režim systému Android. možná v něm budete moci provést potřebné akce.

Jak opravit chyby „App Stopped“ na Andro Někdy se chyba „App Stopped“ nebo „App Stopped“ nemusí objevit, když je spuštěna určitá „volitelná“ aplikace (např. Fotky, Fotoaparát, VK). v tomto případě je řešení obvykle poměrně jednoduché.

Složitější varianta chyby. chyba při spouštění nebo odemykání telefonu (chyba aplikace com).Android.systemui a Google nebo „App GUI system stopped“ na telefonech LG), volání aplikace „phone“ (com.Android.telefonu) nebo fotoaparátu, chybu aplikace Nastavení com.Android.Budete také upozorněni při spuštění služby Google Play Market nebo aktualizaci aplikace.

Nejjednodušší způsob opravy

 • Přejděte do Nastavení. Aplikace, najděte v seznamu problémovou aplikaci a klepněte na ni. Například aplikace Telefon byla zastavena.
 • Klepněte na položku „app store“ (nemusí se zobrazit, pak se ihned zobrazí tlačítka ze seznamu) a klepněte na položku „app store“.3).
 • V nastavení po výběru aplikace klepněte na možnost „Zakázat“.
 • Při odpojování aplikace budete upozorněni na možné problémy, stiskněte tlačítko „Odpojit aplikaci“.
 • V dalším okně budete vyzváni k instalaci původní verze aplikace.

V případě aplikací třetích stran, u kterých přeinstalace tímto způsobem nefunguje, můžete také zkusit přeinstalovat: t.е. odinstalovat aplikaci, stáhnout ji z Play Marketu a znovu nainstalovat.

Jak opravit chyby systémových aplikací com.Pokud vymazání mezipaměti a dat aplikace, která chybu způsobila, nepomohlo a jedná se o systémovou aplikaci, zkuste znovu vymazat mezipaměť a data následujících aplikací (protože jsou vzájemně propojené a problémy v jedné mohou způsobit problémy v druhé):

 • Stahování (může mít vliv na Google Play).
 • nastavení (com.andro Pokud vám chybový text oznamuje, že aplikace Google přestala fungovat.Android.systemui (grafické rozhraní systému) nebo com.Android.nemusíte mít přístup k nastavení pro vymazání mezipaměti, odebrání aktualizací nebo k jiným činnostem.

V takovém případě zkuste použít nouzový režim systému Android. možná v něm bude možné provést potřebné úkony.

Další informace

Možná vám některé postřehy napoví, jak problém vyřešit:

 • Při přechodu z virtuálního počítače Dalvik na běhové prostředí ART se na starších zařízeních může objevit zpráva „Aplikace se zastavila“. Chyba. kvůli neoptimalizovaným aplikacím pro ART.
 • Chyba se v nouzovém režimu nezobrazuje? Odinstalujte nebo vraťte zpět všechny aktualizace, které způsobují chybu. Zkuste počkat na novou verzi nebo ji dočasně nahradit analogovou.
 • Problém s klávesnicí? Vybrat a dočasně používat do nové aktualizace. Podobně můžete postupovat i u dalších důležitých aplikací pro Android.
 • Můžete pomoci odstranit chyby v aplikacích Google. Poté se znovu přihlaste ke svému účtu a zkontrolujte, zda funguje.
 • Správný způsob řešení problému. Přitom budou resetovány všechny osobní údaje, takže si dejte pozor na to, abyste.

Problém se nepodařilo vyřešit? Podrobně ji popište v komentářích. Společně se pokusíme najít řešení.

Operační systém Android je příjemná a kvalitní platforma pro dotykové smartphony a tablety. A abychom společnosti Google přiznali, s každou větší aktualizací se systém Android stává uživatelsky přívětivějším. Existuje však řada problémů, které jsou v mobilních zařízeních běžné, bez ohledu na model a verzi systému. Ukážeme vám, jak vyřešit chybu „Aplikace Google je zastavena“.

Jak opravit

Zakázat automatickou synchronizaci data a času

Kontrola přítomnosti virů

Stáhněte si jakoukoli antivirovou aplikaci ze služby Google Play a proveďte úplnou kontrolu. Odstranění všech zjištěných virů.

Existuje způsob, jak obejít instalaci žádných aplikací v systému Android. Pokud máte v počítači antivirový program, stačí k němu gadget připojit v režimu velkokapacitního úložiště USB. Poté zkontrolujte vnitřní paměť zařízení na přítomnost škodlivého softwaru. Zdrojový kód a algoritmy mobilních virů jsou podobné počítačovým virům, takže počítačový antivirus bude schopen odhalit a dezinfikovat infikovaný software ve smartphonu.

Obnovení nastavení systému

Varování! Tato akce způsobí úplné odstranění aplikací a obnovení původního stavu systému s továrním nastavením.

Použití jiného programu k volání

Tato metoda problém nevyřeší. To může být užitečné pro ty, kterým nepomohly jednoduché metody a radikální, jako je úplné obnovení, nechtějí použít.

V Google Play zadejte do vyhledávacího pole „ringer“ a zobrazí se vám několik vhodných výsledků. Můžete používat kterýkoli z těchto programů, aniž byste ztratili funkčnost svého zařízení.

Co dělat, abyste se problému vyhnuli

Přísloví „Příčina poruchy počítače leží před ním“ platí i pro mobilní zařízení. Mnoho potenciálních problémů, se kterými se můžete setkat, pravděpodobně nezaznamenáte, pokud se budete řídit několika jednoduchými pravidly a tipy.

 • Stahujte a instalujte software pouze z důvěryhodných zdrojů. Díky tomu bude vaše zařízení zbaveno mnoha škodlivých aplikací.
 • Měli byste se také vyvarovat zatěžování paměti zbytečnými aplikacemi. I po jejich odstranění zůstávají další soubory, které zahlcují systém.
 • Pokud máte práva roota, možná byste si měli dobře rozmyslet, než odinstalujete výchozí aplikace nebo deaktivujete systémové služby.
 • Instalace antivirového programu. Bezplatné verze jsou také v pořádku, fungují stejně dobře jako ty placené, rozdíl je spíše v omezené funkčnosti.
 • Použijte programy na čištění nepotřebných souborů, jako je CCleaner.

Pokud se na zařízení zobrazí chybová zpráva com.Android.Není třeba panikařit. K vyřešení problému obvykle stačí provést jeden z prvních dvou pokynů. I když to děláte pomalu, můžete problém vyřešit za deset minut. Alespoň to zabere méně času než cesta do servisního střediska.

aplikace, telefonu, telefon, přestal

Dnes budeme hovořit o poměrně častém problému s telefony a tablety se systémem Android. Chyba com.Android.Zde se dozvíte, co dělat, proč k tomu dochází a jak to napravit. Platforma Android je již dlouho bez reklam a má mnohamilionovou armádu uživatelů po celém světě. Stejně jako každý softwarový produkt však ani operační systém není dokonalý. K dnešnímu dni bylo vydáno obrovské množství verzí firmwaru, nemluvě o rozmanitosti modelů telefonů. Takže dojde k chybám nekompatibility, procesů a programů, kterým se nelze vyhnout. Dnes budeme hovořit o com.Android.chyba telefonu. Problém se projevuje následujícími systémovými zprávami: „The process com.Android.telefon zastaven“, „in-app com.Android.došlo k chybě telefonu„, jiný pravopis, ale problém je stejný.

Obvykle všechny chybové zprávy obsahující předponu „com“ znamenají chybu v systémové aplikaci. Samotný proces com.Android.telefon je systémová zpráva, přesněji řečeno proces „telefonování“. A zpráva v systému Android.telefon došlo k chybě se zobrazí, pokud dojde ke konfliktu se systémem. důvodem mohou být nedávno nainstalované programy, aplikace, aktualizace systému, instalace různých zavaděčů a zásuvných modulů třetích stran. Pokud se chyba projevila nedávno, zkontrolujte nejnovější nainstalovaný software a hry v zařízení; příčina může spočívat v nich. Na internetu existuje několik způsobů řešení tohoto nepříjemného problému. řekneme vám o těch nejúčinnějších, soudě podle komentářů uživatelů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS