Apple hoří, ale nezapne iPhone

Co dělat, pokud iPhone se nezapne

Pokud váš iPhone neočekávaně přestal zapnout a reagovat na stisknutí tlačítek, nemusíte paniku a spustit hlavu do servisního střediska. Dokonce i Apple zařízení nejsou ideální a občas může selhat, a to jak z technických důvodů, tak softwaru. A ne vždy vrátit přístroj k životu, je nutné zasáhnout magisterský. iPhone, stejně jako každý jiný gadget, může být vrácen do pracovního stavu sami, zejména pro to je spousta způsobů.

Důvody pro selhání iPhone od zapnutí hodně a jednotný způsob opravy této chyby jednoduše neexistuje. Problém může být jak programový charakter, tak technický, což je mnohem horší.

Mnoho vlastníků telefonů Apple, který vidí, že zařízení se nechce zapnout, okamžitě spěchal do servisního centra. Ale panika nemusí být oprávněná! Často, mnoho důvodů pro selhání lze vyloučit personál.

Často telefon odmítne zapnout kvůli elementárním „hlubokým“ vybitím baterie. Její poplatek není prostě nestačí i na logo značky na displeji. Přístroj musí být jednoduše zahříván a poté jej dejte nabití nejméně 15-20 minut.

Pokud je smartphone zavěšen a nechce reagovat na tlačítko napájení, musí být nuceno restartovat. Je lepší co do činění s napájecím adaptérem na napájecím adaptéru, protože mnoho zařízení pro nucený restart vyžaduje alespoň 40% poplatku, které v tuto chvíli může být jednoduše.

Ale bohužel existují takové situace, ve kterých bude obsahovat telefon musí kontaktovat službu. Ale o tom ve všem níže.

Před analýzou všech existujících způsobů, se kterým můžete pomoci iPhone zapnout, musíte zvážit hlavní důvody, proč odmítá dělat.

Nucený restart

Takže, pokud jste se setkali s podobnou situací, když se iPhone nezapne, jablko svítí a zhasne, pak se snaží splnit nucený restart.

Chcete-li to provést, stoupejte do kláves „Domů“ a „Power“ po dobu asi 8-10 sekund. Čekáme na zobrazení loga a pokud náhle obrazovka zůstane tmavá, upněte tlačítko napájení „Power“, dokud se zařízení nezapne.

Jak reflash problém iPhone sami?

To je jen na první pohled, blikání se jeví jako hrozný a nemožný úkol. Dokonce i nováček se s ní může vyrovnat. Proveďte následující posloupnost akcí:

apple, nezapne, iphone
 • Spusťte iTunes v počítači a připojte mobilní zařízení pomocí kabelu.
 • Dále musíte přeložit svůj smartphone do režimu DFU. Pokud tento krok přeskočíte, počítač neuvidí váš gadget.
 • iTunes dá oznámení o následujícím znaku: „iPhone zjištěno v režimu obnovy“. Klepněte na tlačítko OK a souhlasíte.
 • Vyberte „Obnovit iPhone“ a počkejte na dokončení procesu.

S aplikací iTunes bude stažen a nainstalován nový firmware. Jediné, co máte. počkejte na dokončení postupu.

Systémová chyba IOS

Pokud je chyba způsobena chybou softwaru iOS, řešení nejsou tolik.

V některých případech může pomoci pouze „hluboké restartování“. To znamená, že byste měli držet klíč „Domů“ a klíč zámku a počkat, dokud se mobil restartovat. Stojí za odpojení smartphonu z počítače nebo jiného zařízení, protože mohou zasahovat do procesu restartování. Pokud to funguje. odstranit několik posledních programů, které by mohly vést k tomu, že iPhone se nezapne, jablko svítí.

Pokud tato metoda nefungovala, doporučuje se odkazovat na postup obnovy, který je jednoduše implementován, i přes „děsivé jméno“.

Mobile musí být připojen k počítači pomocí originálního kabelu, pak spustit na zařízení iTunes a potom klepněte na tlačítko „Obnovit zařízení“ vedle názvu zařízení.

Poté je lepší nainstalovat novou verzi firmwaru zařízení.

Jak aktualizovat nebo obnovit iPhone přes Finder

V současné době mohou být vlastníci MAC s verzí Macos Catalina aktualizovány a obnovena iPhone přes Finder.

Chcete-li provést obnovu nebo aktualizovat iPhone na Mac s Macos Catalina:

 • Připojte iPhone a Mac na blesku / USB kabelu.
 • Na iPhone se zobrazí oznámení „Důvěra tohoto zařízení“, klepněte na tlačítko „OK“.
 • Otevřete „Finder“ v sekci „Místa“ Sekce Appeap ikona s iPhone.
 • Klikněte na tlačítko „Finder“ do bodu iPhone, všechny informace budou otevřeny, kde je možné vytvořit zálohu, aktualizovat nebo obnovit iPhone.
 • Proveďte všechny kroky, které jsme popsali jako pro iTunes.

Pokud naše tipy nepomohly, pak váš iPhone iPhone na jablku je visel s pravděpodobností 95% v důsledku vnitřního mechanického poškození. V takové situaci musíte jít do servisního centra. Lepší je samozřejmě, že to byla formální nebo certifikovaná služba Apple.

Aktualizujte iPad prostřednictvím režimu obnovení

Následující způsob, jak vyřešit problém je aktualizací prostřednictvím režimu obnovení. Chcete-li to provést, budete potřebovat Mac nebo PC s Windows s moderní verzí iTunes, stejně jako kabel USB. Metoda také závisí na modelu.

 • Režim obnovení ByIpadprooxFaceid
 • Otevřete iTunes v počítači.
 • Na tabletu zavěste tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti, dokud se neobjeví obrazovka vypnutí. Pomocí posuvníku vypněte iPad Pro.
 • Tlačítko Onscape hush na iPad Pro a připojte jej k počítači pomocí kabelu USB. Pokračujte v držení tlačítka, dokud není aktivován režim obnovení.
 • Pokud je režim obnovení informován, vyberte možnost „Aktualizovat“ na obrazovce počítače.
apple, nezapne, iphone

Aktualizace může trvat 20 minut nebo o něco více. Pokud vše funguje, iPad Pro aktualizuje systém a restartuje se.

Můžete se také pokusit provést vypouštění tabletu a potom obnovit data ze zálohy.

 • Režim obnovy na knoflíku Anynipads
 • Otevřete iTunes v počítači.
 • Klepněte na tlačítko Napájení a potom vypněte tabletu.
 • Držte tlačítko Domů a připojte iPad do počítače.
 • Pokračujte v držení tlačítka, dokud není aktivován režim obnovení.
 • Zvolte „Aktualizovat“ na oznámení v počítači.

Opět se můžete pokusit provést vypouštění tabletu a poté obnovit data ze zálohy, pokud aktualizace nepomůže.

Řešení Použijte aplikace

Jeden způsob, jak obnovit iPhone, je používat speciální programy. Řekni, Dr.Fone umožňuje vyřešit většinu problémů spojených s iOS. Je důležité, aby nástroj umožňuje starat se o vytvoření zálohy. odstraní bílou obrazovku bez ztráty dat, ukládání všech uživatelských souborů.

Jak opravit bílou obrazovku smrti na iPhone pomocí DR.Fone:

V okně, které se otevře, vyberte tlačítko „Oprava“.

Vyberte „Standardní režim“ a připojte iPhone.

Program určí model iPhone a navrhne stáhnout nejnovější firmware. Pak byste měli kliknout na „Start“ a počkat na novou verzi.

Poté se iPhone restartuje a bude znovu pracovat a data nebudou smazána.

Stojí za zmínku, že DR program.Fone placené. Bude vyhovovat uživatelům, kteří nemají čas hledat a implementovat bezplatná řešení nebo výlet do služby. Může také využít ty, kteří mají nedostatečně technické znalosti pro nezávisle opravit zařízení podle pokynů z internetu. existuje riziko rozbití gadgetu konečně.

Platba za program jednorázové. DR.Fone lze použít stejně jako neomezené období.

Pokud je iPhone zavěšen na „Apple„, nezapne se a nereaguje na připojení k počítači nebo restartování, máte dobrou šanci vrátit smartphone k životu sami. Je nejjednodušší udělat to prostřednictvím programu Reiboot, který udělá vše pro vás, ale pokud si přejete, můžete riskovat a pokusit se udělat všechno ručně.

DIY Oprava vás nebude stát nic (s výjimkou pravděpodobných nervů), zatímco pro použití všech možností Reiboot bude muset zaplatit: Licence stojí pouze 1,509, 2,517 nebo 3 021 za měsíc, rok, rok, rok, rok a neomezené použití, díky tomu Dočasná propagace TENORRU30. Dává 30% slevu. Dokonce i maximální verze je stále menší než služba v oficiální službě Apple. kromě toho, pokud vám nepomůžeme, vývojáři jsou připraveni vrátit peníze do 7 dnů ode dne platby.

Jak se vyhnout problémům v budoucnosti

Aby byl v budoucnu obejít podobný problém, měl by uživatel pečlivě zajistit, aby aplikace byly nainstalovány na gadgetu. Také byste neměli reflashovat nebo crack gadget.

Nejlepší je používat antivirový program pro gadget, stejně jako dodržovat všechna doporučení při provozu. Kromě toho by gadget neměl klesnout a skladovat v mokré místnosti.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS