Apple hoří na iPadu a nezapne se

Iphone se nezapne, Apple hoří. Říkáme vám, co máte dělat

Navzdory skutečnosti, že technika Apple je nejspolehlivější a nejvíce stabilnější, jak se říká, jednou ročně a hůlku střílí. A „střílet“ lze zastřelit kdekoli. Takže to bylo s mým iPadem, který se bez důvodu vypnul a už se úplně nezapnul. Právě se uvízl na logu loga. Několikrát jsem to restartoval, pokusil jsem se aktualizovat a dokonce odhodit nastavení do továrny prostřednictvím iTunes. Ale ani jeden, ani druhý nepomohl. Ipad se načítal dále než jablko. Bylo tedy nutné přejít k rozhodnějším opatřením.

Stává se také, že iPhone může volně viset na jablku

Zkontrolujte adaptér kabelu a nabíječky

Nejprve je nutné zajistit, aby se iPad přestal zapnout ne kvůli vypouštění baterie. Mnoho z nich bude překvapeno, ale často je problém ve skutečnosti v tom, že iPad je zcela propuštěn, ale neúčtuje se kvůli zhroucení nebo nabíjecímu zařízení.

Ujistěte se, že problém nesouvisí s příslušenstvím, je docela jednoduché. Zkuste nabít jiné zařízení pomocí kabelu a adaptéru nabíječky, například iPhone. Pokud začíná nabíjení, pak příslušenství není poškozeno a můžete pokračovat v následujících metodách.

Iphone zavěšený na jablku. Co dělat

Různé iPhone se načtou různými způsoby

Pokud iPhone visel na jablku, nejjednodušší způsob, jak mu pomoci vrátit se do práce. Nepředstavuje žádnou složitost a poškození smartphonu také neprovádí:

 • Na iPhone 6S, 6S Plus, SE (2016) a starších modelech drží tlačítko Domů a napájecí klíč asi 10 sekund;
 • Na iPhone 7, 8, 8 Plus a SE (2020) podržte tlačítko Redukce objemu a napájecí klíč po dobu asi 10 sekund;
 • Na iPhone X a novějších modelech rychle stiskněte a uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti, rychle stiskněte a uvolněte klíč snižování hlasitosti a poté klikněte na klávesu napájení a držte 10 sekund.

Jak obnovit iPhone prostřednictvím iTunes

Obnovení iPhone prostřednictvím iTunes je moje nejoblíbenější manipulace. Je to resetovat všechna nastavení iPhone a poté na něm převrátit zálohu:

 • Spuštění Finder nebo iTunes na Mac (závisí na verzi OS);
 • Připojte iPhone (iPad nebo iPod) s Mac kabelem;
 • Přeložit připojené zařízení do režimu obnovy;

Pamatujte, že zotavení prostřednictvím iTunes deleys všechna data

 • V okně Pop.Up na Mac klikněte na „Obnovit“;
 • Počkejte na dokončení postupu obnovy;
 • Aktivujte iPhone znovu a vrátí zpět zálohu.

Připojte iPhone k iTunes v režimu obnovy

Pokud iPhone neodpovídá ani na nabíjení nebo „tvrdý“ restartování, musí být chytrý telefon převeden na režim obnovy. Zde si okamžitě poznamenáváme, že obnovení iPhone nemusí být potřeba. O všem v pořádku.

Nejprve zkuste iPhone vrátit do pracovního stavu bez zotavení. Tato metoda ušetřila tisíce iPhone bez odstranění dat, což znamená obnovení. Proto důrazně doporučujeme, abyste jej původně použili.

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a spusťte iTunes (okno Finder v MacOS Catalina).

Zadejte iPhone do režimu obnovy. Pro tohle:

Poznámka: IPhone musí být připojen k počítači pomocí kabelu USB.

 • Na iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5s a dřívější modely. Současně klikněte na tlačítka „Domů“ a „napájení“ (tlačítko napájení, umístěné na straně nebo nad pouzdrem) a držíte je asi 20 sekund, dokud se neobjeví logo iTunes (logo notebooku v iOS 13) obrazovka).
 • Na iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Současně stiskněte tlačítko Redukce hlasitosti a tlačítko „Power“ (boční) a podržte je asi 20 sekund, než se logo objeví logo iTunes (logo notebooku v iOS 13).
 • Na iPhone 8/8 Plus, iPhone X a další nové modely. Stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti. Stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko Redukce objemu. Po kliknutí na boční tlačítko a podržte jej asi 20 sekund, než se objeví logo iTunes (logo notebooku v iOS 13).

V okně iTunes klikněte na „Extract iPhone“.

Vyplňte restart iPhone. Chcete.li to provést, stačí kliknout na tlačítko „jídlo“ (boční tlačítko). Můžete také provést nucené restart pomocí výše popsané metody.

V důsledku této operace se váš iPhone může zapnout a vydělávat znovu jako dříve, aniž by bylo nutné obnovit.

Apple se rozsvítí a iPhone se vypne. co dělat

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a spusťte iTunes. Ujistěte se, že iTunes je aktualizován na aktuální verzi. Dostupnost aktualizací iTunes můžete zkontrolovat v systému Windows v nabídce programu „Reference“ → „Aktualizace“, na Mac na kartě „Aktualizace“ v obchodě Mac App Store. Aktuální verzi iTunes si můžete stáhnout na oficiálním webu Apple.

Zároveň klikněte na tlačítka domů a jídla na iPhone a podržte je po dobu 10 sekund.

apple, hoří, ipadu, nezapne

Po uvolnění tlačítka napájení a pokračujte v držení tlačítka Domů, dokud iTunes neurčuje zařízení v režimu obnovy (asi 10 sekund).

V iTunes klikněte na „Obnovit iPhone“ a potvrďte začátek zotavení. Důležité! Všechny mediální soubory a další tato zařízení budou vymazána. Nejnovější verze iOS pro vaše zařízení bude také nainstalována na iPhone.

V okně, které se otevírá, klikněte na „Další“ a „Přijímám“.

Všimněte si, že zpočátku iTunes načte nezbytnou verzi iOS ze serverů Apple a teprve poté začne zotavení. Pokrok načítání firmwaru můžete sledovat stisknutím tlačítka v pravém horním rohu iTunes.

Je třeba také zdůraznit, že po připojení iPhone s iTunes v režimu DFU se na obrazovce smartphonu nic nezobrazí. A teprve v případě, že iTunes načte firmware a spustí přímé zotavení, na zobrazení iPhone se objeví stupnice pokroku.

Po úspěšné obnově iPhone zůstává pouze provést počáteční nastavení a začít používat zařízení.

Proč se iPad nenačte

To je zpravidla doprovázeno následujícími chybami:

Nepodařilo se obnovit iPad [název zařízení]. Došlo k neznámé chybě (9).

Nepodařilo se obnovit iPad [název zařízení]. Došlo k neznámé chybě (4013).

To jsou jedním z příznaků, které iPad nedokázal deaktivovat NAND Flash paměť. Následující značky také označují toto rozpis:

 • Ipad „zemřel“ a nezapnul se;
 • Byl proveden programový zásah (například útěk z vězení);
 • Ipad visí „v jablku“ a nemůže načíst.
apple, hoří, ipadu, nezapne

Jen s takovými příznaky pacient ve formě iPadu 9.7 2018 zadáno SC Apple Pro. V tomto případě existuje pouze jeden způsob, jak nahradit paměť NAND Flash s iPadem.

Blikání/restaurování iPhone, iPad

Druhý způsob, jak bojovat „věčný heřmánek“ nebo „nekonečné bílé/černé jablko“, bude vyžadovat mnohem více práce, ale v tomto případě nebudete muset kopírovat obsah z iTunes na iPhone, iPad, jako v prvním. Neexistuje také žádná záruka úspěchu, ale můžete zkusit.

 • Vypněte zařízení a znovu jej zapněte;
 • Po chvíli zkuste zavolat iPhone nebo poslat zprávu iMessage, pokud mluvíme o iPadu;
 • Pokud prošel zpráva/telefonní hovor, můžete získat přístup ke systému souborů, pokud ne. reflash/obnovit iPhone, iPad podle výše uvedených pokynů.

Chyba systému iOS

Pokud je porucha způsobena chybou softwaru iOS, není tolik řešení tolik řešení.

apple, hoří, ipadu, nezapne

V některých případech může pomoci jen „hluboký restart“. To znamená, že byste měli současně přitisknout klíč „domácí“ a klíč zámku a počkat, až se mobil obnoví. Stojí za to vypnout smartphone z počítače nebo jiného zařízení, protože mohou zasahovat do procesu restartu. Pokud by to fungovalo, smažte posledních několik programů, které by mohly vést ke skutečnosti, že se iPhone nezapne, Apple je v ohni.

Pokud tato metoda nefungovala, doporučuje se odkazovat na postup obnovy, který se provádí docela jednoduše, navzdory „děsivému jménu“.

Mobil musí být připojen k počítači pomocí původního kabelu, poté jej spusťte na zařízení iTunes a poté klikněte na tlačítko „Obnovit zařízení“ vedle názvu vašeho zařízení.

Poté je lepší nainstalovat novou verzi firmwaru zařízení.

Co dělat

Implementace určitých akcí může zařízení vrátit do pracovního stavu. Pokud uživatel tuto příčinu okamžitě určí, bude jeho eliminace trvat méně času.

Zařízení je vypouštěno

Pokud se při pokusu o zapnutí tabletu rozsvítí a stoupá na obrazovce, vypadá to jako otlučená baterie.

Pokud tablet neobdrží energii z sítě, pak jsou možné důvody:

Chcete.li to zajistit, musíte připojit jiné zařízení a zkontrolovat, zda bude nabité.

V tomto případě musí tablet vydělat, jakmile bude stačit její baterie. Po dlouhých prostojích může být zařízení zcela propuštěno. Než bude moci pracovat, bude vyžadováno dlouhé nabíjení.

Tablet visí

Zařízení může viset během procesu nakládání, během spuštění nebo práce některých aplikací. V této situaci tablet nereaguje na příkazy, neodpovídá na jednoduché tlačítka stisknutí.

Vyřešte problém s nuceným restartem. To vyžaduje stisknutí a držení tlačítka napájení současně a domů. Na nových modelech je postup odlišný: Musíte držet tlačítko tlačítko pomocí tlačítka objemu, poté stisknout tlačítka napájení a snížit objem.

Pokud se problém opakuje při opětovném převrácení, může aktualizace pomoci. Speciální program iTunes pomůže provést takové akce.

Nesprávná aktualizace

Когда планшет не загружаетtba, хотя апд коректнот’е вы с с с с с с rážnictví фу с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и. Itunes je vyžadován k jeho zahájení. Je užitečné uložit zálohu, která odpovídá stavu iPadu, dokud neúspěšné aktualizace.

Pokud uživatel nevytvořil kopii ze zařízení, když byl v pracovním stavu, můžete použít obrázek iOS z oficiálních stránek.

Důležité! Takové akce zcela vymaže vlastní data nebo je vrátí do stavu vytvoření záložní kopie.

Pro tuto operaci budete potřebovat počítač nebo notebook s nainstalovanými iTunes. Musíte provést následující akce:

 • Připojte tablet k portu USB počítače.
 • Spusťte program iTunes.
 • Násilně restartujte iPad pomocí režimu DFU.
 • Vyberte „Obnovit iPad“.

Chcete.li stáhnout v režimu DFU, podržte tlačítko napájení, podržte tlačítko Domů za tři sekundy, podržte oba po dobu 10 sekund a poté uvolněte tlačítko napájení.

apple, hoří, ipadu, nezapne

Vadné komponenty

S hardwarovým problémem se tablet může chovat jinak. Pokud obrazovka bliká nebo bliká, existují falešné lisy, pak v tomto případě je jedinou cestou ven odvolání kontaktního centra. Totéž by mělo být provedeno s problémy s konektorem.

Důležité! Při kontaktování servisního centra byste si měli vybrat ten, který je certifikován výrobcem.

Uživatel je schopen vyřešit problémy s iOS bez kontaktování specialistů, stačí obnovit firmware. S fyzickými zraněními tabletu může pomoci pouze specialista.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS