Apple iPad 1 mini. Apple iPad 1 mini

Tři měsíce s Apple iPad Mini 6

Názory vyjádřené přispěvateli Forbes jsou jejich vlastní.

Apple iPad Mini 6 měl nedostatek a já vidím proč. Dodavatelský řetězec společnosti je pod tlakem, ale iPad Mini 6 je také opravdu dobrý tablet. Jeden jsem si koupil brzy poté, co Apple oznámil šestou generaci svého nejmenšího iPadu. Čekal jsem do začátku října (předobjednávky začaly 17. září 2021) a už byly vážně nevyřízené. Měl jsem štěstí a našel jsem jeden na skladě v Apple Amazon Store-i když vlastní internetový obchod Apple ukazoval třítýdenní čekání. Nakonec jsem si koupil další dvě pro své děti jako vánoční dárky. Tyto objednávky byly zadány 1. listopadu a dorazily týden před Vánoci, takže to bylo trochu nehty.

Nyní jsem používal iPad Mini po dobu tří měsíců. Zde jsou moje myšlenky na nejnovější verzi nejmenšího iPadu Apple.

Proč jsem to koupil na prvním místě

Mým primárním využitím pro iPad v posledních několika letech bylo číst online zprávy ráno, a zároveň streamovat hudbu. Ne úplně zdanění věcí. Když můj starý iPad mini (generace 2) začal mít časté problémy s zobrazením, přešel jsem na Microsoft Surface 3, který jsem ležel kolem. To byl docela nešťastný zážitek. zprávy ve webovém prohlížeči nebyly silného bodu tabletu. Pak moje žena upgradovala svůj iPad Air na iPad Pro. Dostal jsem hand-me-down! Byl jsem přiměřeně spokojený se starým vzduchem, i když někdy trvalo navždy vykreslení zpravodajských stránek.

Pak se stalo nemyslitelné. IPad vzduch sundal z pátrání z vysokého pracovního stolu na podlahu z tvrdého dřeva a jeho displej se rozbil. Nemělo smysl ani přemýšlet o jeho opravě. Tváří v tvář náhradě, zvažoval jsem základní (10.2-palcový) iPad, ale vždy se mi líbil menší formový faktor mini-plus nová verze měla výkonný Bionic Chip Apple A15, nový displej s kapalinou na okraj, port USB-C a dotek Id. Myslel jsem, že pokud nic jiného, ​​mělo by to mnohem delší životnost.

Obrovský upgrade oproti mému starému iPadu mini ve všech směrech

Bylo by šokující, kdyby iPad Mini 6 nebyl velkým zlepšením na mém iPad mini 2. Koneckonců, ten iPad druhé generace byl propuštěn v roce 2013.

IPad Mini 6 je však vážným umělcem. období. Je vybaven nejnovějším procesorem řady A Apple A15 Bionic. To je velký skok nad čipem A13 v aktuálním iPadu na základní úrovni. Displej je krásný. Nemusí se srovnávat s mým iPhone 13 Pro Max’s OLED Super XDR displej, ale nový iPad Mini’s 8.3palcový displej kapaliny je jasný, ostrý a barvy se pěkně. Při čtení je text svěží, fotografie vypadají skvěle, stejně jako streamování videa.

Displej může funkčně provádět rozdělený pohled iPados, ale prakticky je to trochu malé, aby tato funkce byla užitečná.

S Wi-Fi 6 již načítání stránky již není problémem. Zatímco displej „hrany k okraji“ má stále rámečky, zbavení se tlačítka domova ve prospěch dotyku na tlačítku napájení je obrovský rozdíl. Zatímco nová verze je o něco kratší než můj starý iPad mini, displej je znatelně větší.

Za to, za co jsem si koupil. především čtení Apple News a streamování hudby. iPad Mini 6 funguje obdivuhodně.

A co problém „želé svit“?

Brzy recenzenti nahlásili problém s novým displejem iPad Mini, který se stal známým jako „Jelly Scrolling.„O tomto problému si můžete přečíst v tomto příspěvku senior přispěvatel Forbes Janhoi McGregor.

Mám model Wi-Fi iPad Mini 6, který má být verze, která je primárně ovlivněna rolováním želé. Všiml jsem si to? Ne. Rolling není nikde tak hladký jako u mého iPhone a jeho propagační displej 120Hz, ale to platí pro většinu mých zařízení. Pokud jde o mě, je to nesmírnice.

Kamery, které jsou skutečně užitečné

Apple iPady vždy měly přední a zadní kamery. Verze na iPadech, kteří nejsou propro. Vyfotil jsem mnoho obrázků dětí, psů nebo koček, kteří v průběhu let dělali něco roztomilého pomocí iPadu, když můj iPhone nebyl na dosah, a výsledky byly téměř vždy ohromující. Existuje spousta rozostření a rozlišení není skvělé.

Apple upgradoval hlavní střelce na iPad Mini 6 na 12MP širokoúhlý fotoaparát s autofokusem pomocí fokusových pixelů, stabilizace obrazu a HDR 3. Teď to pořizuje docela slušné obrázky. A protože je to mini, ne iPad v plné velikosti, je o něco méně trapné je brát je.

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Fotoaparát FaceTime HD na nejnovějším iPadu Mini dostane velkou ránu na rozlišení ve srovnání s předchozí generací, od 7 MP na iPad Mini 5 až 12MP. Je to mnohem širší kamera, která podporuje novou funkci Stage Center Apple a nabízí stabilizaci obrázků. FaceTime nebo Zoom hovory vypadají velmi dobře. Mohou být na velmi kompaktním displeji, ale je to stále větší než moje iPhone.

Závažné přenosné herní zařízení

Dlouho jsem moc neudělal v cestě iPadu. Mám Xbox Series S jako svůj primární systém a přepínač Nintendo pro přenosné hraní. IPad Mini 6 je však velmi solidní herní možnost a trochu mě to přimělo. Je to skvělé malé mobilní herní zařízení. ve skutečnosti jsem si od nákupu iPadu nevybral přepínač.

S podporou IPADOS pro ovladače her třetích stran (včetně těch z Xbox a Playstation), procesoru A15X a port USB-C IPAD, který je schopen vydat video na externí displej, je iPad Mini 6 překvapivě schopný pro takový kompaktní přístroj.

Perfektní velikost pro psaní poznámek se stylusem

Objevil jsem se pomocí stylusu s iPad Mini 6. Hrál jsem se s kapacitními stylusy před lety, ale nikdy jsem pro ně nenašel mnoho využití.

Při testování aktivního stylusu s iPad mini 6 jsem zjistil, že je to vlastně velmi užitečná funkce. Pracoval jsem s stylusem Zagg Pro (recenze zde), který se magneticky připojil ke straně iPadu. Okamžitě se spojuje a zatímco tento stylus nenabízí podporu tlaku, nabízí rozpoznávání náklonu, takže můžete provádět silnější linie pouhým rybařením stylusu.

Dříve jsem si udržoval pero a post-it poznámky na mém stole, ale iPad Mini 6 je ideální velikost pro to, aby byl digitální poznámkový blok. S stylusem zajištěným na boku a vždy připraven jít okamžitě, zapisoval jsem věci do poznámek místo plýtvání papírem. a úžasně iPad interpretuje můj krutý rukopis správně více než 99% času. Na rozdíl od Apple Newton jsem stále ukryl do zásuvky.

Sečteno a podtrženo na iPad Min 6

Moje jediná stížnost na iPad Mini 6 je úložiště. Dodává se se základnou 64 GB, která je opravdu na spodním konci toho, co je v těchto dnech užitečné. Za upgrade na 128 GB bych šťastně zaplatil navíc, ale to není možnost. Jedinou upgrade úložiště je 256 GB, což přidá 150 k cenovce. Nakonec jsem se držel 64 GB, ale pravděpodobně měl zaplatit navíc. Každopádně je to příliš špatné Apple nenabízí tuto 128 GB úroveň pro tento model.

Bylo by také hezké mít k dispozici několik barev iPad vzduchu, jako je zelená a modrá. Fialová a zlato opravdu není moje věc. Ale to je vybírání nit.

Pokud hledáte iPad, který dokáže udělat téměř cokoli, co na něj hodíte, a chcete, aby byl dostatečně malý, aby vklouzl do bundy. Apple má vaše číslo s iPad Mini 6.

Mým primárním posláním je pomáhat čtenářům užít si nejlepší zážitek z jejich gadgetů, spotřební elektroniky a příslušenství-prostřednictvím praktických recenzí, komentářů a průvodců. Očekávejte, že uvidíte hodně o Apple Gear z nejnovějšího iPhone po nejnovější Apple Watch a stálý proud obsahu pro všechny věci, včetně bezdrátových reproduktorů, sluchátek a gramofonu. Svou kariéru jsem zahájil na Business School Richard Ivey v Kanadě, přešel na provozování týmu pro správu produktů v jedné z největších kanadských fintech a dokončil kancelářský život jako vedoucí výzkumný analytik. Po cestě jsem získal certifikaci Apple a začal hromadit chladné vybavení. Za poslední desetiletí a půl jsem psal o předmětech souvisejících s technologií a přispíval k prodejnám, které zahrnují: Wired, Investorplace Media, MSN Money, Yahoo Finance, Shaw Media, About.com a kiplinger. Kromě toho jsem editor výpočetních řešení pro blog Best Buy Canada a jedním z původních spisovatelů pro oceněný blog Geekdad.

Apple iPad Mini 256GB s Wi-Fi

Tento Apple iPad Mini je vybaven designem celé obrazovky s 8.3palcový displej kapaliny, výkonný bionický čip A15 s nervovým motorem, 12MP ultra široký přední fotoaparát s středovým jevištěm a připojení USB-C. Dělejte si poznámky, označte dokumenty nebo zachyťte své největší nápady pomocí Apple Pencil (2. gen), která se magneticky připevňuje a bezdrátově se nabíjí.

apple, ipad, mini

Specifikace

Typ baterie

Kapacita pevného disku

Modelka

Přeprava vzduchem zakázána

Inzerovaný původ

Výška spotřebitelské položky

Šířka spotřebitelské položky

Délka spotřebitelské položky

Kapacita/objem Hmotnost předmětu spotřebitelů

Velikost obrazovky Značka

Operační systém Šířka

Hmotnost

Hloubka Informace o péči

Výška

Délka

Napětí

Lithium polymer
256 GB
Mk7t3ll/a
Ne
Importováno
8.15
2
5.76
1.44
Jablko
2 palce
1.44 liber
Applecare k dispozici
8.15 palců
5.76 palců
100v. 220V

Speciální nabídky

0% financování po dobu 18 měsíců

Platné 30. prosince 2022. 28. prosince 2023, v zařízeních Air Force Exchange Service a ShopmyExchange.com. Nákupy Apple 999 nebo více v jedné transakci se kvalifikují po dobu 18 měsíců bez úroku a financování plateb. Vylučuje smartphony Apple, předchozí nákupy, koncesionáři, Exchange Online Marketplace, Nex, MCX a CGX. Nabídka končí na 2359 CT v poslední den propagace. Propagace vojenské hvězdy podléhají schválení úvěru. Standardní podmínky účtu se vztahují na nepromokační nákupy a po skončení povýšení na propagační nákupy. Od 4. května 2023, proměnná 15.24% APR se vztahuje na nákupy maloobchodního plánu a proměnnou 23.24% APR se vztahuje na účty podléhající trestu APR. Stávající držitelé karet by měli vidět svou dohodu o kreditní kartě za platné podmínky.

0% financování po dobu 12 měsíců

Platné 30. prosince 2022. 28. prosince 2023, v zařízeních Air Force Exchange Service a ShopmyExchange.com. Nákupy Apple 399 nebo více v jedné transakci se kvalifikují po 12 měsících bez úroku a financování plateb. Vylučuje smartphony Apple, předchozí nákupy, koncesionáři, Exchange Online Marketplace, Nex, MCX a CGX. Nabídka končí na 2359 CT v poslední den propagace. Propagace vojenské hvězdy podléhají schválení úvěru. Standardní podmínky účtu se vztahují na nepromokační nákupy a po skončení povýšení na propagační nákupy. Od 4. května 2023, proměnná 15.24% APR se vztahuje na nákupy maloobchodního plánu a proměnnou 23.24% APR se vztahuje na účty podléhající trestu APR. Stávající držitelé karet by měli vidět svou dohodu o kreditní kartě za platné podmínky.

IPad Mini 6 (2021) je vynikající iPad, který si můžete vzít kdekoli

Tom’s Guide Verdict

IPad Mini 6 2021 je malý, ale iPad, který jsme potřebovali

Klady

 • Úžasně přenosný, světelný design
 • Rychlý bionický procesor A15
 • Ostrý a světlý displej
 • Vynikající webová kamera
 • Nabíjení USB-C
 • 2. gen podpora Apple Pencil

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Psaní tohoto recenze iPad Mini 6 (2021). Nevím, jak Tim Cook odolával nutkání říkat „Zlato, zmenšil jsem iPad Air“, když Apple představil tablet, i když to je přesně to, co společnost udělala.

Apple také přidal fantastickou obrazovku, vynikající výdrž baterie a velmi rychlý výkon Apple A15 Bionic Chip nalezený v iPhone 13 do svého nejmenšího tabletu.

OS: IPADOS 15 CPU: A15 Bionické úložiště: 64 GB, 256 GB Displej: 8.3 palcové (2266 x 1488 pixelů) Kapalina Sítnice Zadní kamery: 12MP široký (f/1.8) Video: Až 4k při až 60 fps přední kamera: 12MP FaceTime HD Wireless: Wi-Fi 6, Volitelná životnost baterie 5G (sub-6): 10:29 (testovaná) Velikost: 7.7 x 5.3 x 0.Hmotnost 3 palců: 0.Cena 7 liber: 499

A tím, Apple’s vytvořil další z nejlepších tabletů, které dnes najdete, a budování případu ve prospěch tabletu velikosti prémiové kvality. V 8.3 palce, je to druh břidlice, který by se zeptal, proč nejen koupit velký telefon? Ale toto publikum nehledá dokonale přenosný tablet, který je radostí pro čtení knih a komiksů, procházení webu a další, to vše jen jednou rukou.

Jediné skutečné nevýhody pro iPad Mini 6 přicházejí pro multitaskery a psaní s zálibou pro klávesnice vyrobené Apple. Pokud byste si tedy koupili iPad Mini 2021? Zde je vše, co je třeba vědět o tom, proč je nejmenší iPad Apple jednou z největších aktualizací.

Kromě toho nový iPad Mini nabízí jednu funkci, kterou iPad vzduch ne: středová fáze pro udržení v rámečku, když jste na videohovorech. Ale pokud dostanete iPad Mini 6, řekněme, iPad 9? Nebo byste měli utratit více peněz za iPad Air 2020? Toto jsou otázky, které se rozehrávám v tomto iPad Mini 6 Recenze.

Jediné skutečné nevýhody pro iPad Mini 6 přicházejí pro multitaskery a psaní s zálibou pro klávesnice vyrobené Apple. Pokud byste si tedy koupili iPad Mini 2021? Zde je vše, co je třeba vědět o tom, proč je nejmenší iPad Apple jednou z největších aktualizací.

Přezkum iPad Mini 6 (2021): Datum a cena vydání

IPad Mini 6 je k dispozici ke koupi u místních prodejců a prostřednictvím webových stránek Apple. Cena začíná na 499 pro 64 GB konfiguraci a můžete upgradovat na 256 GB za 150. což vás přivádí na 649. LTE buněčná konektivita stojí o 150 více, čímž se maximální cena zvýší na 899.

Tato cena 499 je o 100 více než iPad Mini 5, což bylo dříve 399. Ale dostáváte zde mnohem zajímavější iPad.

Best Buy však právě srazil 100 ze všech tablet iPad Mini 6, takže nyní můžete získat iPad Mini 6 až 399.

Recenze iPad Mini 6 (2021): Návrh

Pokud měl iPad Mini 6 tváře nebo nos, pokusil bych se je přitisknout, protože tato věc je rozkošná. Ale při pohledu na břidlici vedle běžného iPadu si můžete myslet, že jeho jméno je zavádějící. Jistě, je to menší, ale není to „mini“ verze běžného iPadu. jak jsem zmínil výše, místo toho je to zmenšená verze iPad Air (2020).

Má stejný design téměř bez rámečku, dotkne se tlačítko napájení ID na boku, bez tlačítka pro domácí, ploché okraje a port USB-C-všechny iPad Air Staples. Možná je „iPad Air Mini“ pro Apple příliš dlouhý, ale to je to, co to je.

Podobně je iPad Mini 2021 podobný iPad Air v tom, že se prodává v zajímavějších barvách než iPad. Místo pouhého stříbrného a vesmírného šedého nabízí Apple mini ve fialové, růžové, hvězdným světle (myslím šampaňské) a vesmírnou šedou barvu naší testovací jednotky.

IPad Mini 6’s 7.7 x 5.3 x 0.Rám 25 palců má mnohem menší stopu než iPad Air 4 (9.7 x 7.0 x 0.24 palců) a iPad 9 (9.8 x 6.8 x 0.29 palců). Samsung Galaxy Tab A7 Lite (8.4 x 4.9 x 0.31) je téměř nepostřehnutelně větší (o 0.35 čtverečních palců na velikost a 0.06 palců v tloušťce).

A na 0.65 liber, iPad Mini 6 je lehčí než Galaxy Tab A7 Lite (0.81 liber), iPad Air 4 (1.01 liber) a iPad 9 (1.09 liber). Tato lehkost je neuvěřitelně snadné používat pouze jednou rukou, aspekt, který prostě není pro většinu špičkových tablet, pokud nemáte vysoce výkonné biceps Dwayne „The Rock“ Johnson.

Biometrický snímač ID dotyku iPad Mini 2021 je v tlačítku zámku/napájení (stejně jako iPad Air 4), protože nemá domovské tlačítko, kde iPad 9 skrývá jeho dotykový ID. Galaxy Tab A7 Lite se však přihlásí prostřednictvím rozpoznávání obličeje, což není iPad mimo drahé profesionály.

Touch ID byl hračkou, kterou jsem měl nastavit, na iPad Mini a oba odemkli tablet a potvrdili mou identitu pro Apple Pay rychlým způsobem.

Nový iPad Mini dělá něco, co si přejeme, aby Apple udělal normálnímu iPadu: prokopávání blesku pro USB-C. Relevance blesku se nadále zmenšuje pouze na pouzdro iPhone, AirPods Max a AirPods.

Frustrovaně, iPad Mini 6 nemá konektor pro sluchátka, další změna designu jej „zdědila“ od iPad Air. To je v pořádku pro každého, kdo je na Bluetooth a miluje AirPods, ale moje kabelové sluchátka stále fungují a přeji si, aby je iPad Mini 6 podporoval bez adaptéru USB-C k adaptéru pro sluchátka.

Recenze iPad Mini 6 (2021): Displej

IPad Mini 6 má jednu z nejlepších obrazovek pro tablet své velikosti, což jsem si všiml, když jsem znovu sledoval Spider-Man: No Way Home Trailer. Nejenže se objevily červené oblek Petera Parkera v přesném odstínu, ale také omlané záře mocného kouzla doktora Strangeho (což řekl Wongovi, že to neudělá), vypadal skvěle, stejně jako zelená zářivá z granátu Goblin na dálnici. Detaily, jako je složitost Strangeho kouzla, rozpadající se dálnice pod Parkerem a zasněžená textura doktora Strange’s Winter Wonderland v obývacím pokoji vypadala pěkně.

326-PIPI iPad Mini 2021 (8.3 palce, 2266×1488 pixelů) je ostřejší než menší než 264-PPI iPad 9 (10.2 palce, 2160×1620 pixelů) a 264-PPI iPad Air 4 (10.9 palců, 2360 x 1640 pixelů) a 179-PPI Samsung Galaxy Tab A7 Lite (8.7 palců, 1340 x 800 pixelů).

Ale i když je to ostřejší, všiml jsem si jednoho problému s obrazovkou tohoto malého. rozdělení obrazovky mezi aplikacemi může vytvořit pro malý text v Safari (zkuste 66% vs. 33% rozdělit na 50/50, aby se to zlepšilo) nebo pro neuvěřitelné vylepšení) nebo pro neuvěřitelné malé dotykové cíle. Díky tomu je iPad Mini 2021 menší multitaskingové zařízení a více zařízení na to, co je čas.

Pokud jde o barevný výstup, obrazovka iPad je obrazovka iPad, protože 103 iPad Mini 6’s 103.1% výstup SRGB (podle našeho kolorimetru) je velmi blízký výstupům iPadu 9 (105.3%) a iPad Air 4 (102.9%). The Galaxy Tab A7 Lite (81.8%) je méně barevné.

To znamená, že iPad Mini 6 je mnohem jasnější než všechny tyto tablety, s maximálně 520 nits. IPad 9 (472.7 nits), iPad Air 4 (440 nits) a Galaxy Tab A7 Lite (315 nits) nejsou tak jasné.

IPad Mini 6 ukazuje jeden problém s displejem, který někteří majitelé považují za nepříjemné. Pro některé jednotky, zejména v režimu portrétu, je zřejmě problém „želé rolování“, kde se obě strany displeje posouvají různými rychlostmi. Očekáváme, že Apple tento problém vyřeší.

Přezkum iPad Mini 6 (2021): Bionický výkon A15

IPad Mini 6 se může pochlubit silami bionického systému A15 na čipu se šestijádrovým procesorem, pětijádrovým grafikou a 16jádrovými nervovým motorem. A protože iPad Air 4 A14 Bionic zapůsobil svou rychlostí, nepřekvapuje jsem, že iPad Mini 2021 je docela rychlý tablet. Poté, co jsem rozdělil obrazovku mezi 12 karet Safari a video 1080p na YouTube, jsem neviděl žádné zpoždění.

Na testu vícejadelného obecného výkonu GeekBench 5 iPad Mini 6 zaznamenal solidní skóre 4 540, které dokonce porazilo iPad Air 4 (4 262, A14 Bionic), iPad 9 (3387, A13 Bionic) a Galaxy Tab A7 Lite (907 (907. MediaTek MT8768T).

Hraním čtvrtiny nebo dvou basketbalu v ARCADE Edition NBA 2K21 jsem viděl, jak se Knicks berou na teplo, a všechno běželo hladce. Podráždění na tváři trenéra Toma Thibodeauové vypadalo přirozeně a jako si pamatuji, od doby, kdy Trey Young vzal New York během 1. kola play.off.

Tato rychlost se také hodí pro triky strojového učení Apple, jako je živý text. Tato funkce IPADOS 15 (jedna z mých oblíbených) vám umožňuje vybrat text na obrázcích pouhým podržením prstu na obrázku. To fungovalo stejně hladce na iPad Mini 2021, jako tomu bylo na mém iPhone 12 Pro Max a v modelech iPad Pro 2020 2020.

IPad Mini 6 (2021) Recenze: Zvuk

Stereo reproduktory iPad Mini 6 mohou vyčerpat překvapivé množství zvuku pro tak malý tablet. Naučil jsem se to, když jsem to poslouchal přesně produkovat vokály Hayleyho Williamsa o Paramore’s „Hard Times“, kde kytary a perkuse jasně emitovaly.

Když jsem zapnul GrandTheft a Keys N Krates ‚EDM Track „Keep It 100“, abych zkontroloval basy, všiml jsem si některých (ale ne příliš mnoho) nízkého ORL zvukového spektra. Basa také zavrčela na Pusha T’s „Come Back Baby“, ale (znovu), myslel jsem si, že by to mohlo použít další.

Stejně jako iPad Air 4 nabízí iPad Mini 6 stereo zvuk, když jej používáte v orientaci na krajinu (ale ne v portrétu).

IPad Mini 6 (2021) Recenze: Apple Pencil 2, ale žádná klávesnice Apple

Zatímco ploché okraje iPad Mini 6 umožňují podporovat fantastickou Apple Pencil 2 (129 Extra), postrádá další iPad Air 4 a IPad Pro Accessory We Love: The iPad Magic Keyboard. Je to pravděpodobně proto, že 8.3palcový iPad Mini 6 je příliš malý na to, aby umožnil klávesnici s klamnými klíči.

Milujeme podporu iPad Mini pro 2. gen Apple Pencil, protože je jednoduše snazší použít. První generace Apple Pencil musí být nabita zapojením svého blesku do dna iPadu, který se vždy cítí trapně. Apple Pencil 2. gen namísto toho se účtuje magneticky na ploché okrajové strany iPad Mini 6.

Stejně jako vždy, Apple Pencil 2 poskytuje rychlý vstup s nízkou latencí. Tento výkon je také užitečný při použití funkce IPADOS Scribble, která přeměňuje rukopis na typ. Je to schopnost psát do textových polí s tužkou Apple a nechat se tento rukopis proměnit v legitimní text. A dokonce to funguje s mým psaním kuřecího škrábance.

A stejně jako si přeji, aby byla magická klávesnice z první strany/jablko pro iPad Mini 2021, podporuje klávesnice Bluetooth, stejně jako všechny tablety. Testoval jsem to pomocí logitech MX Keys a MX Master 3, zjistil jsem, že vše funguje dobře, když jsem přemýšlel o tom, jak je iPad Mini 2021 perfektní velikostí pro druhou obrazovku na mém stole (zejména proto, že režim World Clock App App bude Zachraňte můj líný mozek před jednoduchou matematikou, abyste zjistili, kolik je pro mé kolegy po celém světě).

Recenze iPad Mini 6 (2021): Kamery

Čím menší je tablet, tím více chápu lidi, kteří ji chtějí použít jako kameru, a pro tento účel je dobrým příkladem iPad Mini 2021. Její 12-megapixelové přední a zadní kamery poskytují docela dobrou kvalitu obrazu.

Stejně tak, ne.li více, důležitá zpráva je, že 7MP kamera iPad Mini 5 je nevyžádána pro 12MP FaceTime HD Camera. Nejenže moji kolegové nejenže říkali, že jsem vypadal opravdu svěží na našem ranním hovoru Google Meet, ale fotoaparát obsahuje technologii středového jeviště Apple, která vás udržuje ve středu rámu, pokud byste se pohybovali před kamerou. Je úhledný a (podle mé zkušenosti) funguje lépe než nástroj pro automatické framing v 169 Logitech Streamcam.

Všiml jsem si, že selfie vačka také poskytuje přesnou fotografii, reprodukuje mé tóny pokožky správně, stejně jako modrá mého trička. Není to nejostřejší senzor, jaký jsem kdy viděl, ale vyzvedl to malé množství strniště s detailem.

IPad 9 (12MP dopředu, 8MP vzadu) má méně ošuntělý kameru, iPad Air 4 (7MP vpředu, 12MP zadní) nemá středové stádium a kartu A7 Lite (2 MP dopředu směřuje Kamera, 8MP zadní) nekonkuruje ani jednomu senzoru.

Přezkum iPad Mini 6 (2021): životnost baterie

Apple tvrdí, že „celodenní výdrž baterie“ s až 10 hodinami na jeden náboj a náš test ukazuje, že jsou skromné ​​(opět). IPad Mini 6 trval 10 hodin a 56 minut na našem testu baterie na bázi Wi-Fi (konstantní prohlížení webu při 150 nits, dokud tablet nezemře), což je působivé, když si vzpomenete na to, kolik pixelů je k osvětlení.

Čas iPad Mini bije ty z Air 4 (10:29) a Tab A7 Lite (10:07), zatímco větší iPad 9 (11:59) trvá asi o hodinu déle. Hádáme, že má více prostoru pro větší baterii.

Recenze iPad Mini 6 (2021): Verdikt

Očekávám, že otázky týkající se nového iPadu Miniho budou letos na podzim tvrdě a rychle, protože majitelé iPadu se zajímají, zda by se měli zacházet s novým novým nebo udržovat to, co mají. Ti, kteří chtějí tablet s vynikající obrazovkou, se mohou zastavit právě tady s iPad Mini 2021. A s rychlým bionickým výkonem Miniho A15 byste si měli být jisti, že na něm můžete spustit ještě více náročných aplikací.

Pro ještě větší výdrž baterie můžete ušetřit 170 s 329 iPad 9. Myslíš, že hodně píšeš? IPad Air 2020 volá vaše jméno, ale je to o 100 dalších na 599 a jeho magická klávesnice je na vrcholu 299. Chcete 8palcový tablet za méně než polovinu ceny iPad Mini 6? No, jen vím, že obrazovka 159 Galaxy Tab A7 Lite není tak ostrá, její výkon se nemůže dotknout iPad Mini 6 a netrvá tak dlouho.

Na konci dne by si ti, kteří chtějí vynikající jednoruční zážitek pro čtení knih a sledování pořadů a filmů-bez kompromisů-by se měli podívat na iPad Mini 2021.

Malý tvarový faktor iPad Mini nebude pro každého, ale ty na trhu s ultra přenosným tabletem nemohou udělat o nic lepší.

Verdikt notebooku Mag

Malý tvarový faktor iPad Mini nebude pro každého, ale ty na trhu s ultra přenosným tabletem nemohou udělat o nic lepší.

Klady

 • Kompaktní velikost umožňuje použití jednoruční
 • Rychlý výkon z A15 Bionic
 • Ostrý a světlý displej
 • Slušná výdrž baterie a nabíjení USB-C
 • Vynikající upgrady fotoaparátu

Nevýhody

 • – Kouzelná klávesnice není podporována
 • Apple Pencil Gen 2 se prodává samostatně
 • – Malý displej se může cítit stísněný
 • – 64 GB úložiště. V roce 2021
 • – Drahý

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Cena: 499 Počáteční (799, jak je přezkoumáno) OS: IPADOS 15 CPU: A15 Bionické úložiště: 64 GB, 256 GB Displej: 8.3palcová, 2266 x 1488 pixelů Kapalina Sítnice při 60 Hz Zadní kamera: 12MP, f/1.8 (4K, 60 FPS Video) Přední kamera: 12MP, f/2.4 (1080p při 60 fps videa) Bezdrátové: Wi-Fi 6, Volitelná 5G (sub-6GHz) Životnost baterie: 10:59 Velikost: 7.7 x 5.3 x 0.Hmotnost 3 palců: 0.7 liber

apple, ipad, mini

Zpátky ze svého spánku obdržela iPad mini opravu, kterou zoufale potřeboval. Letos nejmenší tablet Apple přijal funkce z iPad Air a IPad Pro, což z něj činí skutečně prémiovou břidlici. Ale remíza zde zůstává stejná. malý, přenosný tablet, který můžete ovládat jednou rukou. Pokud to hledáte, pak je iPad mini.

Je to proto, že Apple vylepšil všechny aspekty této břidlice. 8.3palcová obrazovka je větší než dříve, a přesto štíhlé rámy snížily celkovou stopu. Vynikající výkon iPadu Mini prostřednictvím Bionického čipu A15 je více, než kdokoli bude potřebovat, a přidání volitelné podpory 5G cementuje své místo jako Nejlepší tablet Pro použití mimo váš domov.

Existují některé nevýhody, které by šly s iPad Mini za jeho malou obrazovkou (což je pro některé lidi výhodou). V 499 je iPad Mini drahý, a zatímco kompatibilita s 139 Apple Pencil Gen 2 je vítána, příslušenství stojí navíc. Rovněž není podpora ukotvené klávesnice a 64 GB úložiště je urážkou této ceny.

Možnosti ceny a konfigurace iPad Mini

Malý neznamená levné. IPad Mini je k dispozici ke koupi u Apple a dalších maloobchodníků začínajících na 499 pro 64 GB úložiště, nebo 100 více než předchozí model. Můžete utratit dalších 150 za upgrade na 256 GB, čímž se celkové náklady zvýší na 649. Apple bohužel nevěří ve 128 GB střední země. Kdyby to bylo na nás, vykolili bychom celkem 64 GB model a začali s 128 GB.

IPad Mini nyní podporuje 5G Cellular, což je funkce, která stojí dalších 150 na vrcholu ceny vaší preferované konfigurace. Všichni řekli, naše 256 GB iPad Mini Review Unit s 5G Náklady na podporu 799.

Ty nezahrnují volitelné Apple Pencil (2. gen), který vám spustí dalších 139.

IPad Mini 6 Design

Nemyslel jsem si, že to někdy řeknu o technologickém produktu, ale iPad Mini je naprosto rozkošný. Je to tak malé! Mnohem menší, než jsem čekal. Byl jsem zmaten, když jsem položil oči na krabici. neexistuje způsob, jak by se do toho mohl zapadnout! Dostatek mého blabberingu, podívejme se, jak je to opravdu malé.

Měření 7.7 x 5.3 x 0.25 palců a vážení 0.66 liber, iPad Mini je dost malý na to, aby skrýval v rukavici nebo v kabelce. Dokonce dokonce mohu uchopit břidlici na obou stranách jednou rukou. Pro srovnání, iPad (9.8 x 6.8 x 0.29 palců, 1.1 libry), iPad vzduch (9.7 x 7 x 0.24 palců, 1 libra) a Samsung Galaxy Tab S7 Fe (11.21 x 7.28 x 0.25 palců, 1.34 liber) jsou všechny výrazně větší.

Z nějakého důvodu jsem strávil tolik času psaní o velikosti iPad mini. Pokud to pro vás nefunguje, nenechte se tímto většinou zářící recenzi (a mnoho dalších online) přesvědčit vás. IPad Mini je pro lidi, kteří hledají speciálně pro miniaturní tablet. Pokud je to možné, přejděte do svého nedalekého nejlepšího nákupu nebo Apple Store na nějaký čas s tímto tabletem. Možná vás překvapí, kolik se vám nebo nelíbí forma faktoru.

Pokud je velikost podle vaší představy, pak mám podezření, že zbytek designu bude také. Ne, že by existují překvapení; Vzhled a pocit iPadu mini jsou přesně to, co jsme očekávali od tabletu Apple. Je to tenký list přesného hliníku s logem Chrome Apple vystředěné na zadní straně spolu s některými anténními pásy a jediným kruhovým objektivem v levém levém rohu.

Na horním okraji v orientaci na výšku je hlasitový rocker vedle tlačítka napájení, který se zdvojnásobí jako senzor otisku prstu pro stále spolehlivý dotykový ID (ID obličeje není podporováno). Magnety na pravé straně bezpečně drží a účtují volitelný gen Apple Pencil Gen 2. Na spodním okraji je a USB-C Port pro nabíjení tabletu, připojení k příslušenství, displeji nebo externím úložišti a přenosu dat na až 5 Gbps.

Jsem rád, že Apple rozšiřuje jeho barevnou paletu. Pro iPad Mini máte na výběr Space Grey, Starlight (Champagne-ish), Pink and Purple. Shooutout to Apple za zaslání modelu magurp notebook mag. Říkám „fialové“, ale za většiny podmínek osvětlení to vypadá více oblohy nebo stříbrné. Pokud jste očekávali lilek nebo levandule, není to tak.

Displej iPad Mini 6

Tento německý rým dokonale shrnuje iPad Mini’s 8.3palcový, 2266 x 1488-pixelový kapalinový displej: malý, ale vynikající.

I když toto není první zařízení, které jsem si vybral pro sledování filmů nebo pořadů, iPad Mini vám dává více nemovitostí na obrazovce než jakýkoli smartphone na trhu (alespoň prozatím). Pokud zjistíte, že streamujete obsah na mini, užijete si přesné barvy a ostré detaily. Rád jsem sledoval přívěs pro top zbraň: Maverick. Býkolá rovnováha byla na místě-mrazivé hory byly pokryty ostrým bílým sněhem. Detaily byly také vynikající, protože jsem mohl číst psaní na straně stíhacího letounu, když se vrhl vzduchem. Pokud mám jednu kritiku, je to, že iOS 15 se může cítit přeplněný na tak malém plátně.

Než se přesunu na benchmarky, chci mluvit o „Jelly Scroll“ Problém, který má někteří zákazníci, kteří se obávají, že se s jejich obrazovkou něco obává. Při posouvání webové stránky nahoru nebo dolů se levá strana obrazovky iPad mini posouvá zlomek rychleji než vpravo. Pravá strana pak vyskočí nahoru nebo dolů, aby dohnala, a vytvořila rušivou zvlnění textu nebo obrázků na stránce. Všimli jste si toho jen při posouvání velmi pomalu a během mého testování mě to nikdy neobtěžovalo. To je také velmi dobrá věc, protože Apple to zvažuje „normální chování pro LCD obrazovky“ a nemá v plánu uvolnit opravu.

КУПИЛ ВОССТАНОВЛЕННЫЙ IPAD MINI С ALIEXPRESS!

Položili jsme kolorimetr na displej iPad Mini a zjistili jsme, že pokrývá 73%rozsahu barev DCI-P3, takže je méně živý než panely na standardním iPadu (76%) a Samsung Galaxy Tab S7 Fe (103%). Jak byste očekávali, mini odpovídá iPad Air (73%).

IPad Mini kompenzuje Middling Colors s vynikajícím Zobrazení jas, dosažení 520 nits. Díky tomu je jedním z nejjasnějších tablet, které jsme testovali poté, co zastínil iPad Air (440 NIT), iPad 9 (472 nits) a Galaxy Tab S7 Fe (517 nits). IPad Mini dokonce prošel nejpřísnějšími testy tím, že mi zářil dostatečně jasně, abych ho pohodlně použil venku za slunečný Texas Day.

iPad Mini 6 Apple Pencil (Gen 2)

Apple Pencil (Gen 2) patří mezi nejlepší stylii na trhu a jeden z nejdražších. Pokud můžete ušetřit dalších 129, je tento stylus skvělým příslušenstvím pro studenty, umělce nebo designéry, kteří chtějí do tabletu nakreslit nebo psát poznámky.

Velikost a hmotnost Stark-White Pen je pěkně vyvážená a plochý okraj mi dává záblesky k používání slavného plnicího pera Lamyho ve škole. Také funkce dvojitého klepnutí pro změnu nástrojů nebo zapnutí Eraser funguje tak, jak je inzerováno.

To, co vydělává tužka Gen 2, jeho vznešená cena je, že se magneticky připojuje k pravému okraji iPad mini a začíná nabíjí se. Pevně ​​držen magnetem, byl jsem upozorněn uspokojivou snahou, když byl stylus správně umístěn. hurá! Už žádné nepříjemné připojení pera přímo do přístavu.

�� iPad mini 6 aesthetic unboxing genshin impact gameplay #ipadmini6 #aestheticunboxing #shorts

IPad Mini však nemá konektor pro příslušenství klávesnice Apple; E.G. Kouzelná klávesnice. Podporuje klávesnice Bluetooth, takže si můžete zakoupit bezdrátovou hru, která se zvyšuje s produktivitou.

iPad Mini 6 Audio

Duální reproduktory na iPad Mini Punch nad jejich váhovou třídou. Zvuk pocházející z těchto duálních ovladačů je vyvážený, jasný a na spodním konci je dokonce nějaký úder (nebo možná více kohoutek). Když jsem poslouchal „Imposterův syndrom“ Circa Survive, Anthony Green stoupající falsetto byl jasný a podrobně popsaný nad tvrdými bubnovými hity. Tablet naplnil mou střední místnost s maximálním objemem, ale roztočení zvuku přineslo pro vokály určitou drsnost a způsobila, že treble zněla napjatá.

S tím bylo řečeno, audio výkon je dobrý pro takový malý tablet, ale neměli byste očekávat, že iPad Mini nahradí vaše reproduktory Bluetooth nebo Bezdrátové sluchátka.

Osobní poslech lze zažít bezdrátově, protože iPad Mini postrádá konektor pro sluchátka. Toto je nešťastné opomenutí pro lidi, jako jsem já, kteří používají kabelová sluchátka (v tomto případě Sennheiser HD650) jako jejich každodenní řidiče. Apple vás chce donutit koupit jeho AirPods uší a bude to svléknout tablety nahé, pokud je to nutné.

iPad Mini 6 Performance and Graphics

Poháněn bioninickým čipem A15 se šestijádrovým procesorem a pětijádrovou grafikou, iPad Mini zabalí vážnou wallop. A nemyslím jen pro jeho velikost; iPad Mini patří mezi nejsilnější tablety na trhu a zaostává pouze za iPad poháněné M1. Otevřel jsem 16 Google Chrome karty a nezažili ani náznak zpoždění. Nebyl tolik jako koktání, když jsem četl rozhovory s Metroid Prime, sledoval a Youtube Recenze Lexus NX450 a převrácené mezi mé oblíbené technické stránky.

Abych testoval grafiku, vypálil jsem turné Mario Kart a závodil po celém světě jako Toadette, moje postava Go-to Karting. Aplikace se naložila téměř okamžitě, animace byly tekuté a moje červený želví skořápky hladce sklouzly přes obrazovku, dokud nezasáhly mé nepřátele.

Na benchmarku Geekbench 5 celkový výkon, iPad Mini skóroval 4 450, vydržel iPad Air 4 (4 262, A14 Bionic) a dokázal A15 být jen menší upgrade oproti předchůdce. Ať tak či onak, iPad Mini je mnohem výkonnější než iPad 9 (3 387, A13 Bionic) a na jiné planetě než Galaxy Tab S7 Fe (1 965, Qualcomm 750G).

Pro naše měřítka grafiky jsme provedli 3Dmark Wild Life Neomezený test. IPad Mini skóroval 10 193 a dosáhl 61 snímků za sekundu. To bylo zlepšení oproti iPadu (48 fps) a iPad Air (52 fps).

Životnost baterie iPad Mini 6

Naší největší stížností s iPhone Mini v minulých generacích je jeho méně než hvězdičná výdrž baterie. Naštěstí verze tabletu netrpí stejným osudem. IPad Mini trval 10 hodin a 56 minut při testu baterie notebooku, který zahrnuje nepřetržité surfování webu nad Wi-Fi při 150 nits.

Tento skvělý výsledek znamená, že Mini vydrží déle na náboji než iPad Air 4 (10:29). Poplnil se však před galaxií Tab S7 Fe (13:07) a levnějším a větším iPadem 9 (11:59).

IPad Mini se nabíjí kabelem USB-C, který najdete v krabici s 20W adaptérem.

fotoaparát iPad mini 6

Na zadní straně iPad Mini je osamělý 12-megapixel, f/1.8 fotoaparát. Trvá slušné fotografie, pokud neočekáváte kvalitu smartphonu. Důležité je, že jsem se necítil hloupě, protože jsem to mohl udělat jednou rukou.

Pokud jde o kvalitu obrazu, fotka, kterou jsem pořídil ve své slabě osvětlené kanceláři, vypadala na první pohled dobře. Objektiv odvedl pěknou práci při zachycení barvy inkoustu a detaily jsou ostré (podívejte se na šití v oranžové rybě). Přiblížení však odhaluje nějaký vizuální šum a vyvážení bílé je příliš teplé.

apple, ipad, mini

Fotografie pořízené za lepších podmínek osvětlení, jako je tento výstřel pořízený v Barton Creek v Austinu, tyto problémy netrpí, ale opět to nebude konkurovat vašemu iPhone.

Kouzlo leží ve fotoaparátu orientované na přední. Má stejnou funkci středového jeviště jako iPad Pro, která používá sledování obličeje, aby se zajistilo, že během videohovorů zůstanete soustředěni v rámečku. Můžete mě vidět, jak se s tím bavím na iPad Pro v níže uvedeném GIF a funguje to stejně dobře na iPad Mini, hladce posunul rám ze strany na stranu, když se moje hlava pohybovala od středu. Opravdu to vypadá, jako by videograf za vaši tablet provozoval kameru na tribuce.

Funguje to v tandemu s 12MP, f/2.4 FaceTime HD Front-The Camera, která střílí ostré 1080p video při 60 fps a bere slušné selfies. Mugshot, který jsem venku vyštěkl, vypadal dobře.

Bylo tam dostatek ostrosti, abych viděl jednotlivé prameny vlasů v vousech a barvy v popředí i na pozadí byly punchy, aniž by byly přesyceny. Některé z oblastí zasažených sluncem však byly vyhozeny a přiblížily se odhaleným rozmazáním.

Sečteno a podtrženo

IPad Mini 6 je návrat do formuláře. Apple mohl opustit svůj miniaturní iPad, ale místo toho dal mini aktualizaci, kterou zoufale potřeboval. Tento model Gen 6 je lepší než model 2019 každým měřitelným způsobem. Větší displej s tenčími rámy, výrazně rychlejší výkon, nabíjení USB-C, dotykový ID, podpora Apple Pencil Gen 2 a volitelné připojení 5G Zdůrazněte kompletní přepracování drobné břidlice.

Nyní si promluvme o tom, kdo by si měl koupit iPad Mini, protože, stejně jako tento tablet je, odpověď není každý. Většina lidí se dívá na iPad mini pravděpodobně rozhoduje mezi ním a iPadem nebo iPadem vzduchem. Moje doporučení je jednoduché: vaše rozhodnutí by mělo do značné míry přistoupit k cenám a zobrazení velikosti.

Pokud chcete ultrakompaktní břidlici, kterou můžete legitimně použít jednou rukou, pak je iPad Mini způsob, jak jít. Pokud na velikosti tolik nezáleží a kupujete tablet pro streamování filmů nebo televizních pořadů, ušetřete nějakou hotovost a získejte 329 iPad. Pokud se chystáte udělat kombinaci spotřeby obsahu a multitaskingu, pak utraťte trochu navíc za iPad Air. To neznamená, že iPad Mini nemůže uspokojit vaše potřeby streamování, herních nebo vzdálených pracovních potřeb. je to jen to, že by se tento tablet měl zvážit, pouze pokud potřebujete nejpřesnější řešení.

Nakonec Apple udělal přesně to, co potřebuje k tomu, aby vdechl nový život do iPad Mini, vynikajícího všestranného tabletu, jehož podvozek velikosti pint je radost mít doma nebo na cestách.

Jak aktualizovat starý iPad

Techlicious editoři nezávisle kontrolují produkty. Abychom pomohli podpořit naši poslání, můžeme získat přidružené provize z odkazů obsažených na této stránce.

Zatímco většina iPadů může být upgradována na nejnovější operační systém, iPados 16, některé jsou uvíznuty na dřívější generaci operačního systému. Zařízení Apple Leaves, když nemají hardware, který je nezbytný k hladkému spuštění nového operačního systému.

Poraďte se s níže uvedeným grafu, kde najdete nejnovější verzi iOS nebo iPados, kterou váš tablet podporuje. Chcete.li zjistit, který model iPadu vlastníte, otočte jej a najdete jej vytištěno ve velmi malém typu na zadní straně pod logem iPad. Můžete také přejít na Obecné nastavení. Tam najdete „jméno modelu“ a „číslo modelu.„Číslo modelu je dopis následovaný čtyřmi čísly. Pokud vidíte lomítko v řetězci znaků (například my3k2ll/a), díváte se na číslo dílu. Klepnutím na číslo dílu odhalíte číslo modelu.

Nejnovější verze iOS nebo iPados podle iPad modelu

Nejnovější verze iOS nebo iPados

IPAD mini. 5. generace (2019), čísla modelu A2124, A2126, A2133 iPad Mini. 6. generace (2021), čísla modelu A2567, A2568, A2569

iPad vzduch. 3. generace (2019), čísla modelu A2152, A2123, A2153 iPad Air. 4. generace (2020), čísla modelu A2316, A2324, A2325, A2072 iPad Air. 5. generace (2022), čísla modelu A2588, A2589

Jak aktualizovat starý iPad

Existují dva způsoby, jak aktualizovat svůj starý iPad. Můžete jej bezdrátově aktualizovat přes Wi-Fi nebo jej připojit k počítači a použít aplikaci iTunes.

Jak bezdrátově aktualizovat starý iPad

Zálohujte svůj iPad. Ujistěte se, že váš iPad je připojen k Wi-Fi a poté přejděte na Nastavení Apple ID [vaše jméno] iCloud nebo Nastavení iCloud. Ujistěte se, že zálohování iCloud je zapnuto a vyberte „Zpět nahoru.„Po dokončení zálohy obdržíte potvrzení.

Zkontrolujte a nainstalujte nejnovější software. Chcete.li zkontrolovat nejnovější software, přejděte na Obecné aktualizaci softwaru Nastavení. Váš iPad poté zkontroluje aktualizaci softwaru. Na obrazovce uvidíte buď vaši aktuální verzi operačního systému iOS nebo iPad a zprávu „Váš software je aktuální“, nebo pokud váš software není aktuální, uvidíte možnost „stáhnout a nainstalovat.“

Jak aktualizovat starý iPad pomocí počítače

Zálohujte svůj iPad. Připojte svůj iPad k počítači pomocí kabelu Lightning nebo USB-C. (Můžete vidět zprávu žádající o váš přístupový kód iPadu nebo na to, aby „důvěřovali tomuto počítači.„Postupujte podle pokynů.) Na Mac s MacOS Catalina 10.15 nebo později, Open Finder. Vyberte svůj iPad, vyberte „General“ a vyberte „Zálohujte všechna data na vašem iPadu na tento Mac.„Na Mac s MacOS Mojave 10.14 nebo dříve nebo na PC spusťte iTunes. Vyhledejte iPad v iTunes a klikněte na něj. Poté uvidíte možnost „zálohovat hned.„Klikněte na tlačítko„ Zálohovat nyní “a po dokončení zálohy obdržíte potvrzení.

Zkontrolujte a nainstalujte nejnovější software. Na Mac s MacOS Catalina 10.15 nebo později, Open Finder. Vyberte iPad, vyberte „General“ a vyberte „Zkontrolujte aktualizaci.„Pokud je k dispozici aktualizace, vyberte“ Aktualizace.„Na Mac s MacOS Mojave 10.14 nebo dříve, nebo na PC, otevřené iTunes. Poté připojte zařízení k počítači. Vyhledejte své zařízení na počítači. Klikněte na „Obecné“ nebo „Nastavení“ a poté klikněte na „Zkontrolujte aktualizaci.„Klikněte na“ Stáhnout a aktualizovat.„Možná budete požádáni, abyste zadali svůj přístupový kód.

Aktualizováno dne 28/28/2022 s novým číslem čísla modelu a kompatibilitou IPADOS 16.

[Obrázek kredit: Screenshoty přes Techlicious, iPados 16 přes BigStockphoto]

Posledních 20 let Suzanne Kantra zkoumá a píše o nejzajímavějších a nejdůležitějších vědeckých a technologických otázkách na světě. Před deseti lety založila TechLicious, která slouží roli tohoto technicky zdatného přítele, na kterého se můžete spolehnout, že sdílíte tipy a triky, abyste z technologie vytěžili maximum; Ať už to šetří čas v našich hektických rozvrzích, objevování nových způsobů, jak si užít naše osobní zájmy, nebo držet krok s nejnovějšími technologickými trendy a styly. Předtím byla Suzanne editorkou technologie pro Martha Stewart Living Omnimedia, kde hostila rozhlasovou show „Living With Technology.„Dříve působila jako technologický editor pro populární vědecké časopis. Byla uvedena na CNN, CBS a NBC.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS