Apple iPad Air 2 (A1567) Wi-Fi Cellular. A1567 iPad Air 2

IPad Air 2 Review: The iPad Air 2 přináší bezkonkurenční hodnotu za cenu

IPad Air 2 nabízí ideální rovnováhu velikosti, výkonu a ceny a zůstává pro každodenní uživatele solidní hodnotou, i když 9.7palcový iPad Pro přebírá plášť nejlepšího iPadu.

apple, ipad, a1567, wi-fi

V roce 2009 jsem začal s přezkoumáváním notebooků CNET. Nyní prozkoumávám nositelné techniky, VR/AR, tablety, hraní her a budoucí/vznikající trendy v našem měnícím se světě. Mezi další posedlosti patří magie, pohlcující divadlo, hádanky, deskové hry, vaření, zlepšení a newyorské Jets. Moje pozadí zahrnuje MFA v divadle, kterou se vztahuji na přemýšlení o pohlcujících zkušenostech budoucnosti.

 • Téměř 20 let psaní o technice a více než deset let revize nositelných technologií, VR a AR produktů a aplikací

Poznámka editorů (21. března 2017): Apple odešel do důchodu iPad Air 2 a nahradil jej novým 9.7palcový model s názvem jednoduše „iPad.„Nový iPad, který je prakticky totožný s iPad Air 2, je vybaven jedním významným upgradem: procesor A9. Cena za 329 (339 GBP nebo AU469) za 32 GB Wi-Fi model a 459 (469 GBP nebo AU669) pro 32 GB model s Wi-Fi a 4G LTE propojení, je to nejméně drahý iPad v sestavě Apple, nyní mini mini 2 byly přerušeny. Společnost také dala skromné ​​proměny Mini 4, která začíná na 399 a nyní je Apple nejtenčí a nejlehčí iPad, ale opustila 9.7 palců a 12.Modely 9palcového iPad Pro nezměněné.- pro teď.

iPad Air 2

Dobrý

IPad Air 2 má velkou rovnováhu velikosti a hmotnosti. Ostrý, světlý displej. iOS 9 běží dokonale, včetně aplikací pro rozdělení obrazovky.

Sečteno a podtrženo

Recenze iPad Air 2, zveřejněná v listopadu 2015 a pravidelně od té doby, následuje, následuje.

Poznámka editorů: Dne 7. září 2016 Apple získal úložiště na sestavě iPadů, čímž zvýšila základní úložiště iPad Air 2, iPad Mini 4 a iPad Mini 2 z 16 GB na 32 GB. Přestože společnost ukončila 64 GB vydání iPad Air 2, verze 128 GB zůstává k dispozici a je nyní o 100 levnější než dříve (499 bez mobilního konektivity a 629 s ním).

Když Apple představil 9.7-palcový iPad Pro 21. března 2016, zabavil plášť nejlepšího iPadu vůbec. Plivající obraz slavného iPad Air 2, tento menší sourozenec původního iPad Pro na stůl přináší úžasnou kombinaci dokonalosti a špičkových specifikací. Pozoruhodné funkce zahrnují planoucí rychlý procesor; zabijácké kamery (přední a zadní); vylepšený antireflexní displej; a podpora tužky Apple a inteligentní klávesnice. S téměř dokonalým zůstatkem mezi napájením tablety a přenositelností 9, 9.7palcový iPad Pro je určitě Pricy, počínaje 599.- ale také nový zlatý standard v kategorii tabletů.

To poznamenal, iPad Air 2, předchůdce 9.Design 7palcového iPad Pro, zůstává pravděpodobně lepší hodnotou. Od září 2016 stojí 32 GB iPad Air 2 200 méně než 32 GB iPad Pro a má prakticky všechno, co konvenční uživatel potřebuje v tabletu. S příslušenstvím klávesnice je to skvělý přenosný nástroj pro psaní.- Na rozdíl od iPad Mini 2 a Mini 4, které jsou jen příliš malé pro klávesnice. Jeho obrazovka je vhodná pro sledování filmů. A zpracovává multitasking o něco lépe než mini 4.

Jak Scott Stein navrhuje ve své recenzi iPad Pro, může to být důvod, proč Apple vložil „pro“ do iPad Pro.- Tyto vysoce výkonné modely nejsou pro každého. Ano, jsou rychlé.- A zejména skvělé pro kreativní profesionály, kteří budou používat své doplňky tužky. Ale upgrady přicházejí s statnou cenovkou a mnoho lidí by bylo lepší utratit tuto částku peněz na pěkný notebook.

Vzhledem k tomu je iPad Air 2 stále Goldilocks v sestavě tabletu Apple. V říjnu 2014 jsme ji udělili volbu editorů CNET a nyní ji znovu prodáme, o více než dva roky později.

iPad Pro 9.7 (obrázky)

Poznámka editorů: Původní recenze iPad Air 2, která následuje, byla aktualizována tak, aby odrážela existenci iPad Pro a 9.7palcový iPad Pro.

Perfektní velikost pro čtení, psaní a prohlížení

Skutečným důvodem, proč doporučuji Air 2 nad všemi ostatními iPady, je to, že zasáhne perfektní rovnováhu mezi tabletem čtení/hraní/prohlížení a něčím trochu produktivnějším. Může být přepravován docela snadno v jedné ruce a cítí se jako čtení knihy SoftCover. Časopisy a články vypadají dobře na jeho obrazovce. Filmy.- i ty písmenové.- vypadá ostře. Ale je dost velký na to, aby na něm pracoval. Aplikace běží vedle sebe v režimu Splitscreen (Split View) dobře a s připevněnou klávesnicí je to solidní přenosný psací stroj. Můj oblíbený případ právě teď je Belkin’s Qode Ultimate Pro.- Nabízí ochranu, skvělou podsvícenou klávesnici a dva různé úhly naklonění. S jedním z nich je téměř malý notebook bez trackpadu a skvělým nouzovým zařízením, které na mě bude mít vždy.

Dokonce i po týdnech s větším iPad Pro se mi zdá v pořádku. Zdá se dokonce útulnější a mnohem přenosnější.

iOS 9 běží dokonale a přidává nové triky

iOS 9 přidává několik skvělých nových triků k tomu, co může udělat; Rozdělený pohled je z nich nejlepší. Aplikace lze umístit vedle sebe pro skutečné multitasking, v jedné z několika nastavených orientací. Ne všechny aplikace mohou používat Split View (pouze ty, které byly aktualizovány, aby to umožnily), což může být frustrující. Ale stále se přidává více a ty, které jsou optimalizovány pro rozdělenou obrazovku, jsou skvělé. Pro e.mail. nebo dokonce vytáhnout kalkulačku za běhu, to způsobuje mnohem větší efektivitu.

Video s obrázkem v obraze je také nové pro iOS 9 a to znamená, že Air 2 lze použít k sledování živých událostí.- nebo jen pravidelné staré webové video.- v aplikacích, které tuto funkci podporují. Zjistil jsem, že to funguje docela dobře prostřednictvím oken prohlížeče Safari, zatímco dělám jiné věci.

Procesor A8X ve vzduchu 2 nevynechává rytmus dělat žádnou z těchto věcí a všechny aplikace, které na to hodím. Je to rychlejší než 4 a nezdá se to ani pomalu ve srovnání s silnějším iPad Pro právě teď (hlavně proto, že profi dosud nemá tunu optimalizovaných aplikací).

Životnost baterie mezitím zasáhne mezi poplatky asi 10 hodin asi 10 hodin společnosti Apple Apple Apple Appleovou asi 10 hodin. Funkce úspory baterie pro iOS 9 můžete použít k rozšíření podle potřeby a čas je obzvláště dobrý. Jinými slovy, tento iPad vás dostane přes transkontinentální let se šťávou, která je u náhradních, a nebudete ho muset dobít tak často jako váš telefon.

Stále ještě nejlepší všestranný iPad

Pokud jde o tablety, existují i ​​další, cenově dostupnější možnosti: spousta alternativ Androidu, chromebooky a spravedlivá banda plnohodnotných notebooků se systémem Windows 10, některé tak levné jako 200. IPad se neshoduje jako výběr z rozpočtu, ale stále je to král tabletů kvůli naprostému počtu vysoce kvalitních aplikací pro iPad, které existují. Zároveň iOS 9 učinil některé nezbytné kroky k tomu, aby byl iPad mnohem užitečnější.

A ne, ne každý potřebuje tablet.- Obzvláště pokud jste spokojeni s jedním z těchto výše uvedených zařízení, nebo dokonce se starším modelem iPadu. Ale pokud uvažujete o novém, Air 2 se necítí starý.- Je to skvělé, vyrovnávání produktivity s užitečným čtením, prohlížení a herní aplikace. Mini 4 a Pro se cítí příliš tlačeny na jednu nebo druhou stranu. Ve skutečnosti by pouze odborníci, kteří touží po super-přesném stylusu tužky.

Sečteno a podtrženo: I v tomto iPad Pro éru iPad Air 2 stále přináší nejlepší třesk pro Buck.

Apple iPad Air 2 (A1567) Wi-Fi Cellular

informace. Provést 4 platby 73.08 za 8 týdnů a získejte to hned!

Certifikovaná péče

30denní záruka

Pokud nejste 100% spokojeni s telefonem, stačí nám ho ve stejné podmínce vrátit do 30 dnů za vrácení kupní ceny.

Až 12 měsíční záruka

Pokud máte nějaké problémy s telefonem v prvních 6-12 měsících, opravíme, vyměneme nebo vrátíme zařízení.

Zdarma expresní doručení

Používáme Australia Post Service k dodání na rezidenční/obchodní adresy a Auspost do PO Boxy a některá regionální místa.

Síť odemčena

Naše telefony jsou odemčeny síťové, což znamená, že na svém zařízení můžete použít jakoukoli kompatibilní SIM kartu (pokud není velmi jasně uvedeno v seznamu)

72 bodová inspekce

Proces vedoucího inspekce v oboru, každý jednotlivý produkt prochází rozsáhlým procesem inspekce 72 bodů, který zajišťuje, že splňuje vysoké standardy, které si zasloužíte.

 • 1 x Apple iPad Air 2 A1567 Všechny barvy Wi-Fi Cellular Au Model
 • 1 x Lightning Cable
 • 1 x nabíječka na zeď
 • 1 x bezpečně zabalené v maloobchodní bílé krabici

Kosmetické třídění

Všechny položky jsou tříděny na základě jejich kosmetického vzhledu jako dobré, skvělé, vynikající, jako nové nebo zbrusu nové. Certified Tech Direct jsou velmi opatrné, aby se zajistilo, že zařízením správně zařadíme, ale nakonec se jedná o subjektivní cvičení. V seznamu dodáváme indikativní fotografie, abychom vám poskytli jasný průvodce o tom, co můžete očekávat, a máme video, které podrobně popisuje příklady různých dostupných možností třídy.

Máte.li vůbec nějaké obavy po obdržení telefonu. Než o tom diskutujete s naším týmem, neotevřete případ návratu.

Jako nové. zařízení je co nejblíže zbrusu novému zařízení. Značky, pokud vůbec, budou mikroskopické.

Vynikající. zařízení vypadá „jako nové“ (pouze mikroskopické povrchové značky nebo velmi jemné škrábance). Tento telefon je ex-demo nebo změna návratu mysli a je velmi lehce používán.

Skvělé. zařízení je ve velmi dobrém kosmetickém stavu, ukazuje světelné známky opotřebení (drobné povrchové škrábance nebo oděrné značky). Zařízení bylo velmi dobře postaráno a je ve velmi uklizeném stavu.

Dobré. bylo použito zařízení a ukazuje známky normálního opotřebení (povrchové škrábance a značky). Naše možnost nejlepší hodnoty. Funkce 100% je podpořena naší 30denní zárukou spokojenosti a 12měsíční zárukou.

Výkon baterie

Všechny telefonní baterie mají odlišnou kapacitu a množství času, které vydrží, závisí na kapacitě a typu použití. Certified Tech Direct testuje každou baterii, aby se zajistilo, že je nad 80% své původní vyráběné kapacity.

Čas od času se kapacita baterie nečekaně klesá, což způsobuje problémy. Baterie jsou pokryty zárukou. pro využití této záruky nás prosím kontaktujte u zákazníka.Podpora@CertifiedTechDirect.com.AU a problém diagnostikujeme a okamžitě ho vyřešíme.

30 dní 100% záruka spokojenosti

Víme, že budete potěšeni telefonem, který vám posíláme, a my to zpět s 30denní zárukou spokojenosti. Pokud nejste 100% spokojeni s vaším telefonem, stačí nám jej vrátit ve stejném stavu pro plnou náhradu.

Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás do třiceti (30) dnů od přijetí telefonu. Pokud je návratnost pro změnu mysli, budete muset zaplatit vrácení poštovného.

Všeobecné obchodní podmínky. 30 dní 100% záruka spokojenosti

12měsíční záruka na opravu nebo výměna

Všechny zrekonstruované mobilní telefony, tablety a chytré hodinky jsou testovány na nejvyšší standardy a my stojíme za jejich kvalitou. Pokud máte nějaké problémy s telefonem v prvních 12 měsících, opravíme nebo vymění zařízení.

iPad Air 2. Замена аккумулятора

Příslušenství dodávané s vašimi zařízeními, jako jsou nástěnná nabíječka, sluchátka a kabely, jsou pokryty 3měsíční zárukou Certified Tech Direct

Zcela nové produkty přicházejí se zárukou výrobce, jak je uvedeno v popisu produktu.

Zrekonstruované příslušenství prodávané samostatně se vztahuje také na 3měsíční záruka Certified Tech Direct

Všeobecné obchodní podmínky. 12měsíční záruka na opravu nebo výměna

 • Objednávky zadané od 1. prosince 2020 mají nárok na 12měsíční záruku Certified Tech Direct
 • Tato záruka zahrnuje jakékoli chyby, které se vyskytují v prvních 12 měsících po obdržení zařízení. To vylučuje chyby způsobené tím, jak je zařízení ošetřeno a/nebo používáno zákazníkem (E.G. Fyzické poškození, vniknutí vody, instalace softwaru, který není manufakturer)
 • Před vrácením položky jste povinni získat povolení k návratu od týmu Certified Tech Direct Customer Service. Opravy nebo výměna nebudou zpracovány, dokud nebude položka přijata a zkontrolována certifikovaným zástupcem Tech Direct.
 • Položka musí být obdržena do třiceti (30) dnů od certifikovaného Tech Direct vydávající kód povolení k návratu.
 • Pokud je zjištěno, že poškození zařízení je způsobeno zákazníkem a jejich používáním zařízení, nebude pokryta zárukou a bude vrácena zákazníkovi bez opravy. To se bude provádět na náklady zákazníka.
 • Jakmile je nárok na záruku považován za platný, Certified Tech Direct může podle svého uvážení:
 • Vyměňte zařízení (pro zařízení podobného stavu stejného modelu) nebo
 • Opravte identifikovanou chybu

Program péče o certifikaci

CertifiedTechDirect nyní nabízí další 12měsíční záruku, která vám poskytuje další pokrytí možného opotřebení, které můžete zažít s renovovanými mobilními zařízeními a tabletami.

Co není pokryto: Tato rozšířená záruka se nevztahuje na následující:

 • Jakékoli fyzické poškození, včetně, ale nejen na prasklé nebo zlomené obrazovky.
 • Jakékoli zařízení, které má vnitřní důkaz o poškození kapaliny.
 • Jakékoli poškození, které je považováno za vyvolané zákazníkem.

Co je pokryto: Záruka se vztahuje na problémy nebo vady s jakoukoli částí zařízení, pokud byly dodrženy záruční podmínky, včetně, ale nejen:

 • chyby s reproduktory
 • nabíjecí přístav
 • tlačítka (napájení, svazek rocker)
 • Mikrofon a
 • obrazovka (pokud není přítomno žádné fyzické poškození).

Smluvní podmínky certifikovaného programu péče o certifikaci

Aktivní data. Program péče o certifikované technologie začíná přesně dvanáct (12) měsíců po datu nákupu produktu a končí přesně 24 měsíců od data nákupu.

Ceny. Ceny programu CertifiedTechDirect Care Pricing bude záviset na celkové ceně zařízení (s výjimkou použitých slevových poukázek).

Cenové rozpětí produktu Cena programu péče
mladší 500 A39.99
501-1200 A59.99
1201-2000 A79.99

Zrušení. CertifiedTechDirect nebo zákazník má právo zrušit dohodu o programu péče s 30 dny písemným oznámením.

PODPĚRA, PODPORA

Máte.li jakékoli dotazy nebo zpětnou vazbu týkající se objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím zpráv eBay. Máme lidi stojící, aby odpověděli na vaše otázky a obecně reagovali na všechny zprávy během několika hodin během pracovní doby.

Mějte na paměti, že naše pravidelné dny obchodu a obchodů jsou pondělí. Pátek 9:00. 17:00 AEST. Nelze reagovat na žádné dotazy mimo tyto časy. Nezaměrujeme o svátcích ve státě Nového Jižního Walesu v Austrálii a v těchto dnech nebudeme moci reagovat ani na otázky.

Pro dotazy zákaznické podpory nás prosím kontaktujte u zákazníka.Podpora@CertifiedTechDirect.com.AU

Se vrací

Před vrácením jakékoli položky jste povinni získat povolení k návratu od týmu Certified Tech Direct Customer Service. Oprava, vrácení nebo náhrada nebude zpracována, dokud nebude položka přijata a zkontrolována certifikovaným zástupcem Tech Direct.

Chcete.li získat povolení k návratu, kontaktujte nás u zákazníka.Podpora@CertifiedTechDirect.com.AU

Apple iPad Air 2 (A1566) pouze Wi-Fi

Ekologická technika

Kupte si renovované zařízení prodat svůj starý

Snižte elektronický odpad a ušetřete až 40% s renovovanými zařízeními.

Pokud chcete učinit nejvíce ekologicky vědomá rozhodnutí, přejděte zrekonstruovanou a nezapomeňte prodat nebo darovat své staré zařízení.

Prodejte své staré zařízení

Nakupujte iPhone

Nakupovat iPady

Třídění podmínky

Jako nové. zařízení je co nejblíže zbrusu novému zařízení. Značky, pokud vůbec, budou mikroskopické.

Vynikající. zařízení vypadá „jako nové“ (pouze mikroskopické povrchové značky nebo velmi jemné škrábance). Tento telefon je ex-demo nebo změna návratu mysli a je velmi lehce používán.

Skvělé. zařízení je ve velmi dobrém kosmetickém stavu a ukazuje světelné znaky opotřebení (drobné povrchové škrábance nebo oděrné značky). Zařízení bylo velmi dobře postaráno a je ve velmi uklizeném stavu.

Dobré. bylo použito zařízení a ukazuje známky normálního opotřebení (povrchové škrábance a značky). Naše možnost nejlepší hodnoty. Funkce 100% je podpořena naší 30denní zárukou spokojenosti a 12měsíční zárukou.

Viz | Sledovat video

KONTAKT

Naši agenti zákaznického servisu čekají, že vám pomohou. E.mail zákazníka.Podpora@CertifiedTechDirect.com.AU Call (02) 8880 9977 ABN 35 658 451 391

Chcete více dolarů z vašeho zařízení?

Zaregistrujte se do našeho e.mailového zpravodaje a získejte 5% z nákupu. Nebojte se; Nebudeme vás bombardovat e.maily.

Recyklace je klíčová.

V prvním roce používání emituje zbrusu nový smartphone 85 kilogramů CO2. Výroba je zodpovědná za většinu tohoto. Nákup renovovaného nejen šetří vaše sladké dolary, ale také Země!

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte na našem webu. Pokud budete pokračovat v procházení a používání tohoto webu, souhlasíte s tím, že dodržujete a budete vázáni následujícími podmínkami použití, které spolu s našimi zásadami ochrany osobních údajů řídí certifikovaný vztah Tech Direct Pty Ltd ve vztahu k této webové stránce. Pokud nesouhlasíte s jakoukoli částí těchto smluvních podmínek, nepoužívejte náš web.

Termín „Certified Tech Direct Pty Ltd“ nebo „USA“ nebo „My“ se odkazuje na vlastníka webové stránky, jehož registrovaná kancelář je sklad 104.2 2-6 Leonardo Dr Eagle Farm Qld 4009. Naše ABN je 35 658 451 391. Termín „vy“ odkazuje na uživatele nebo diváka našeho webu.

Použití této webové stránky podléhají následujícím podmínkám použití:

 • Obsah stránek této webové stránky je pouze pro vaše obecné informace a používání pouze. Je předmětem změny bez předchozího upozornění.
 • Ani my ani žádné třetí strany neposkytují žádnou záruku ani záruku ohledně přesnosti, včasnosti, výkonu, úplnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených na tomto webu pro jakýkoli konkrétní účel. Berete na vědomí, že takové informace a materiály mohou obsahovat nepřesnosti nebo chyby a výslovně vylučujeme odpovědnost za jakékoli takové nepřesnosti nebo chyby v plném rozsahu povoleném zákonem.
 • Vaše použití jakýchkoli informací nebo materiálů na této webové stránce je zcela na vaše vlastní riziko, za které nebudeme odpovědní. Je vaší vlastní odpovědností zajistit, aby jakékoli produkty, služby nebo informace dostupné na tomto webu splnily vaše specifické požadavky.
 • Tento web obsahuje materiál, který je ve vlastnictví nebo licencován nám. Tento materiál zahrnuje, ale není omezen na design, rozvržení, vzhled, vzhled a grafika. Reprodukce je zakázána jiná než v souladu s oznámením o autorských právech, která je součástí těchto podmínek.
 • Všechny ochranné známky reprodukované na tomto webu, které nejsou vlastnictvím nebo licencovány operátorovi, jsou na webových stránkách uznány.
 • Neoprávněné použití této webové stránky může vyvolat nárok na škody a/nebo být trestním trestným činem.
 • Čas od času může tento web také obsahovat odkazy na jiné webové stránky. Tyto odkazy jsou poskytovány pro vaše pohodlí a poskytují další informace. Neznamenají, že webové stránky podporujeme. Nemáme žádnou odpovědnost za obsah propojených webových stránek.
 • Vaše použití této webové stránky a jakýkoli spor vyplývající z takového použití webové stránky podléhají zákonům Austrálie.

Zásady ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanoví náš závazek chránit soukromí osobních údajů poskytnutých nám nebo jinak shromážděné námi, offline nebo online, a to i prostřednictvím našeho webu (web). V těchto zásadách ochrany osobních údajů my, my, nebo naše prostředky Commodore International Holdings Pty Ltd, ABN 71 600 400 780.

Osobní informace

 • tvé jméno
 • Vaše kontaktní údaje, včetně e.mailové adresy, poštovní adresy, adresy ulice a/nebo telefonního čísla
 • Váš věk a/nebo datum narození
 • Vaše kreditní karta nebo platební údaje (prostřednictvím našeho procesoru plateb třetích stran)
 • Vaše preference a/nebo názory
 • Podrobnosti o produktech a službách, které jsme vám poskytli a/nebo na které jste se zeptali, a naše reakce na vás
 • Vaše relace prohlížeče a údaje o geologickém umístění, informace o zařízení a síti, statistiky na zobrazení a relace stránek, zdroje akvizice, dotazy na vyhledávání a/nebo chování pro prohlížení
 • Informace o vašem přístupu a používání našeho webu, včetně pomocí internetových souborů cookie, vaší komunikace s naším webem, typu prohlížeče, který používáte, typ operačního systému, který používáte, a název domény poskytovatele internetových služeb
 • Další osobní údaje, které nám poskytujete přímo nebo nepřímo, prostřednictvím vašeho používání našeho webu, souvisejících aplikací, přidružených platforem sociálních médií a/nebo účty, z nichž nám dovolujete shromažďovat informace
 • Jakékoli jiné osobní údaje, které požadujeme nás a/nebo poskytnutím vy nebo třetí strana

Můžeme shromažďovat tyto typy osobních údajů přímo od vás nebo od třetích stran.

Shromažďování a používání osobních údajů

Pro následující účely můžeme shromažďovat, držet, používat a zveřejňovat osobní údaje:

 • Abyste vám mohli přístup a používat naše stránky, související aplikace a související platformy sociálních médií
 • kontaktovat a komunikovat s vámi
 • Pro interní vedení záznamů, administrativní účely, fakturaci a fakturační účely
 • Pro analytiku, průzkum trhu a rozvoj podnikání, včetně provozu a zlepšování našich stránek, přidružených aplikací a souvisejících platforem sociálních médií
 • Provozujte soutěže a/nebo vám nabízejí další výhody
 • Pro reklamu a marketing, včetně vám posílání propagačních informací o našich produktech a službách a informacích o třetích stranách, které zvažujeme, vás může zajímat
 • dodržovat naše zákonné povinnosti a vyřešit jakékoli spory, které můžeme mít

Zveřejnění osobních údajů třetím stranám

Můžeme zveřejnit osobní údaje:

 • Naši zaměstnanci, dodavatelé a/nebo související subjekty
 • Kdokoli, koho je naše podnikání nebo aktiva (nebo jakákoli část z nich), nebo může (v dobré víře) převádět
 • Agentury, soudy, soudy, tribunály a regulační orgány, v případě, že nezaplatíte zboží nebo služby, které jsme vám poskytli
 • Soudy, tribunály, regulační orgány a policisté, jak to vyžaduje zákon, v souvislosti s jakýmkoli skutečným nebo budoucím právním řízením nebo za účelem stanovení, vykonávání nebo bránění našich zákonných práv
 • třetí strany, včetně agentů nebo subdodavatelů, které nám pomáhají poskytovat informace, produkty, služby nebo přímý marketing. To může zahrnovat strany umístěné nebo údaje o ukládání, mimo Austrálii
 • Třetí strany pro shromažďování a zpracování dat, jako je Google Analytics nebo jiné relevantní podniky. To může zahrnovat strany, které ukládají data mimo Austrálii

Poskytnutím osobních údajů nám berete na vědomí, že některé třetí strany nemusí být regulovány zákonem o ochraně osobních údajů a australskými zásadami ochrany osobních údajů v zákoně o ochraně osobních údajů a pokud nějaká třetí strana zapojí do jakéhokoli činu nebo praxe, která odpovídá australským zásadám soukromí, ano Podle zákona o ochraně osobních údajů nebudete odpovědný a podle zákona o ochraně osobních údajů nebudete moci vyhledat odškodnění.

Google

Požadavky na reklamu Google lze shrnout podle principů reklamy společnosti Google. Jsou zavedeny, aby uživatelům poskytly pozitivní zážitek. https: // podpora.Google.com/adwordspolicy/odpověď/1316548?hl = en

Na našem webu používáme reklamu Google AdSense.

Google jako prodejce třetích stran používá cookies k poskytování reklam na našem webu. Použití cookie DART Google umožňuje mu poskytovat reklamy našim uživatelům na základě předchozích návštěv na našem webu a dalších webech na internetu. Uživatelé se mohou odhlásit od používání cookie DART na návštěvě zásad ochrany osobních údajů Google Ad a obsahu sítě.

COPPA (Zákon o ochraně soukromí pro děti) U U.S.A

Zákon o ochraně soukromí pro děti z roku 1998 je federálním zákonem Spojených států, který se nachází v 15 u.S.C. §§ 6501–6506. Pokud jde o shromažďování osobních údajů od dětí mladších 13 let, zákon o ochraně soukromí pro děti (COPPA) staví rodičům kontrolu. Federální obchodní komise, agentura pro ochranu spotřebitelů Spojených států, vynucuje pravidlo COPPA, které vysvětluje, co musí operátoři webových stránek a online služby udělat pro ochranu soukromí a bezpečnosti dětí online.

Nezdáme konkrétně pro děti mladší 13 let.

Vaše práva a kontrola vašich osobních údajů

Volba a souhlas: Přečtěte si tuto zásadu ochrany osobních údajů. Poskytnutím osobních údajů nám souhlasíte s tím, že se sběrujete, držíte, používáte a zveřejňujete své osobní údaje s těmito zásadami ochrany osobních údajů. Pokud tak neučiníte, nemusíte k nám poskytovat osobní údaje, může to ovlivnit vaše používání tohoto webu nebo produktů a/nebo služeb nabízených na něm nebo skrze to.

Informace od třetích stran: Pokud o vás obdržíme osobní údaje od třetí strany, budeme je zasahovat, jak je uvedeno v těchto zásadách ochrany osobních údajů. Pokud jste třetí stranou, která poskytuje osobní údaje o někom jiném, zastupujete a zaručíte, že máte souhlas takové osoby, abyste nám poskytli osobní údaje.

Omezení: Pokud jste s námi již dříve souhlasili s použitím vašeho osobního marketingu pro účely přímého marketingu, můžete si myslet kdykoli kontaktovat nás pomocí níže uvedených podrobností.

Přístup: Můžete požádat o podrobnosti o osobních údajích, které o vás drží. Za poskytování informací může být splatný správní poplatek.

Oprava: Pokud se domníváte, že jakékoli informace, které o vás držíme, jsou přesazené, zastaralé, neúplné, irelevantní nebo zavádějící, kontaktujte prosím pomocí níže uvedených podrobností. Učiníme přiměřené kroky k opravě jakéhokoli informací, s nimiž je zjištěno, že je nepřesná, neúplná, zavádějící nebo zastaralá.

Stížnosti: Pokud si přejete podat stížnost na to, jak jsme si vyžádali vaše osobní údaje, kontaktujte nás pomocí podrobností níže a poskytněte nám veškeré podrobnosti o stížnosti. Okamžitě prozkoumáme stížnost a písemně na vás reagujeme na výsledek našeho investigace a kroky, které podnikneme k řešení vaší stížnosti.

Odhlášení: Chcete-li odhlásit z naší databáze e-mailu nebo se odhlásit z komunikací (včetně marketingové komunikace), kontaktujte nás pomocí níže uvedených podrobností nebo se odhlášením pomocí zařízení pro odhlášení poskytnutá v komunikaci.

Skladování a zabezpečení

Jsme se rozhodli zajistit, aby byly zabezpečené osobní údaje, které shromažďujeme. INORDER, abychom zabránili neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění, jsme zavedli fyzické, elektronické a manažerské postupy, abychom zajistili osobní nformaci a chránili jej před zneužitím, zasahováním, ztrátou a nezvolený přístup, úpravu a zveřejnění.

Nemůžeme předložit zabezpečení jakýchkoli informací, které jsou přenášeny do nebo u nás přes internet. Přenos a výměna informací je prováděna vlastní riziko. Přestože přijímáme opatření k ochraně proti neoprávněnému vyvolání informací, nemůžeme vás ujistit, že osobní údaje, které shromažďujeme, nebudou zveřejněny způsobem, který je v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů.

Soubory cookie a webové majáky

Cookies na našem webu můžeme používat čas od času. Soubory cookie jsou textové soubory umístěné v prohlížeči vašeho počítače pro ukládání vašich preferencí. Soubory cookie nám samy o sobě nově nosí svou e.mailovou adresu nebo jiné údaje o identifikaci osobně. Povolují však třetí strany, jako je Google a. Aby se naše reklamy objevily na vašich sociálních médiích a online mediálních kanálech v rámci našich přesměrovacích kampaní. Pokud a kdy se rozhodnete poskytnout našim webům osobní údaje, mohou být tyto informace propojeny s daty uloženými v cookie.

Čas od času můžeme na našem webu použít majáky. Webové majáky (také známé jako ClearGifs) jsou malé kousky kódu umístěné na webové stránce pro sledování návštěvníka a shromažďování údajů o prohlížení webové stránky návštěvníka na webové stránce. Například webové majáky mohou být použity k spočítání uživatelů, kteří navštíví webovou stránku nebo se vyskytují cookie do prohlížeče návštěvníka, který si prohlíží tuto stránku.

Odkazy na jiné webové stránky

Naše stránky mohou obsahovat odkazy na jiné webové stránky. Nemáme žádnou kontrolu nad těmito webovými stránkami a nejsme zodpovědní za ochranu a soukromí žádných osobních údajů, které poskytujete při návštěvě těchto webových stránek. Tyto webové stránky se neřídí těmito zásadami ochrany osobních údajů.

Může spam jednat

Zákon Can-Spam je zákon, který stanoví pravidla pro komerční e-mail, stanoví požadavky na komerční zprávy, dává příjemcům právo na to, aby jim byly zasílány e-maily, a vyhláskuje tvrdé tresty za porušení.

Shromažďujeme vaši e.mailovou adresu, abychom mohli:

 • Posílejte informace, reagujte na dotazy a/nebo jiné žádosti nebo otázky
 • Procesní objednávky a odesílání informací a aktualizací týkajících se objednávek.
 • Zašlete vám další informace týkající se vašeho produktu a/nebo služby
 • Market do našeho seznamu adresátů nebo pokračovat v odesílání e.mailů našim klientům po původní transakci.

Abychom byli v souladu s Spamem CAN, souhlasíme s následujícím:

 • Nepoužívejte falešné nebo zavádějící předměty nebo e.mailové adresy.
 • Identifikujte zprávu jako reklamu nějakým rozumným způsobem.
 • Zahrňte fyzickou adresu našeho podnikání nebo sídla na webu.
 • Monitorujte e-mailové marketingové služby třetích stran pro shodu, pokud je použit.
 • Honor Opt-Out/Odhlásit se rychle.
 • Umožněte uživatelům odhlásit se pomocí odkazu ve spodní části každého e.mailu.

Pokud byste se kdykoli chtěli odhlásit z přijímání budoucích e.mailů, můžete postupovat pokyny v dolní části každého zákazníka e.mailu.Podpora@CertifiedTechDirect.com.AU a my vás okamžitě odstraníme ze všech korespondence.

Změny

Můžeme se, a podle našeho uvážení, měnit tyto zásady ochrany osobních údajů zveřejněním zásad ochrany osobních údajů na našich stránkách. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat naše stránky, abyste se ujistili, že jste si vědomi našich aktuálních zásad ochrany osobních údajů.

Pokud jde o jakékoli dotazy nebo oznámení, obraťte se na našeho úředníka pro ochranu osobních údajů na adrese: Commodore International Holdings Pty Ltd ABN 71 600 400 780 E.mail: Zákazník.Podpora@CertifiedTechDirect.com.AU

Apple iPad Air 2. A1567 Tablet 2. generace (ATT Wi-Fi) Space Grey 16 GB

IPad Air 2 vyrobený podle produktů značky Apple. Model 2. generace: A1567. Space Grey verze s 16 GB pamětí. Toto zařízení lze aktivovat v síti ATT a připojí se přes Wi-Fi.

Funkce:- 9.7palcový displej sítnice s rozlišením 2048×1536-A8X čip s 64bitovou architekturou-Wi-Fi (802.11A/B/G/N) Konektivita- 16 GB Skladovatelná kapacita- 8MP zadní kamera ISIght a FaceTime HD přední kamera- až 10 hodin Lifemodelu baterie: A1567att-Gray16

Specifikace položky

Zcela nový

Zcela nová položka v neotevřeném maloobchodním obalu. Podpořeno naším bez potíží, zdarma 30denní návratnost.

Otevřít krabici

Jako nové zařízení v perfektním pracovním a kosmetickém stavu. Maloobchodní balení bude chybět, nosit nebo dříve otevřeno. Podporováno naším bez potíží, bezplatných 30denních zásad návratnosti a 90denní záruka proti jakýmkoli vadám výrobce.

Renovované

Zařízení prošla všemi provedenými funkčními testy a mohou vykazovat některé drobné kosmetické vady. Podporováno naším bez potíží, bezplatných 30denních návratnosti a 90denní záruky proti vadám výrobce.

Velmi dobře

Zařízení prošla všechny provedené funkční testy. Budou vystavovat znatelnější kosmetické vady. Podporováno naším bez potíží, bezplatných 30denních návratnosti a 90denní záruky proti vadám výrobce.

Abychom vám poděkovali a ukázali naše uznání za vaši službu, spolupracovali jsme s Govx, abychom nabídli slevu v našem obchodě!

Tato nabídka má nárok na:

 • Aktuální bývalý u.S. válečný
 • Vojenští manželé závislí
 • První respondenti včetně vymáhání práva, požáru a EMS
 • Federální, státní a místní zaměstnanci

Jak to funguje:

 • Kliknutím na tlačítko získáte slevu a budete požádáni o ověření vaší přidružení s Govx ID. Ověření je v reálném čase a bezpečné. Pokud již máte účet Govx ID, stačí se přihlaste!
 • Po ověření obdržíte při pokladně slevový kód s jedním použitím. Nezapomeňte zkopírovat svůj kód.
 • Pro budoucí nákupy se jednoduše přihlaste s vaším ID Govx a odemkněte nový kód slevy.
 • Existuje limit jednoho slevového kódu denně.

Zabezpečení plateb

Meta pay google pay mastcard paypal obchod platit vízum Venmo

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě. Bezpečnostní

Zásady vrácení peněz

 • Co je zakryté:Pokrytí jednoduché buňky zahrnuje opravu vad výrobce nebo výměnu celého systému novou, renovovanou nebo ekvivalentní náhradou. Neplatíme dopravu, pojištění ani dopravní poplatky od zákazníka k nám.
 • Co není pokryto:Záruka se nevztahuje na vady ani poruchu způsobené zneužitím, zneužíváním nebo nesprávnou údržbou, nedodržováním provozních pokynů nebo použití se zařízením, se kterým není určen k použití. Nezahrnuje kosmetické nebo náhodné škody. Záruka se také nevztahuje na poškození způsobené neoprávněnou změnou, úpravou nebo opravou produktu
 • Proces opravy/výměny:Jakmile je položka přijata, jednoduchá buňka zkontroluje, testuje a opravte položku podle potřeby. Opravy mohou od přijetí trvat až 7 pracovních dnů. Po provedení opravy bude položka odeslána zpět zákazníkovi.

Jednoduchá buňka se zavázala být poskytovatelem nejnižších nákladů za produkty, které prodává, proto kvůli požadavkům minimálního inzerovaného ceny (map) výrobc. Pokud by produkt, který si koupíte, bude zahrnuta zárukou výrobce a je zamítnuta, protože výrobce nebude ctít svou záruku, pokud byl produkt zakoupen od nás, jednoduchá buňka bude ctít stejnou záruční službu, kterou nabízí výrobce nebo vrátí nákup.

 • U všech produktů prodaných v novém stavu bude jednoduchá buňka stát za zárukou výrobce produktů, i když výrobce ne.
 • Zákazník musí první kontaktovat výrobce, aby se zeptal na záruku produktu.
 • Pokud výrobce popírá nárok na záruku, měl by zákazník poslat podrobnosti o zamítnutí jednoduché buňce.
 • Jednoduchá buňka zkontroluje pokyny pro nárok a záruku výrobce a pomůže zákazníkovi s jejich produktem.
 • Pokud se předpokládá, že by se produkt vztahoval na záruku stávající výrobce a jediným důvodem popření výrobce bylo to, že produkt byl zakoupen z jednoduché buňky. Jednoduchá buňka poté ctí záruku výrobce nebo vrátí produkt.

Pokud se nacházíte v Marylandu, bude na váš nákup použita 6% daň z obratu.

Možnosti platby

Přijímáme všechny hlavní kreditní karty a paypal. Pro větší bezpečnost a klid mysli si jednoduchá buňka vybrala PayPal ke zpracování vaší platby a my nepřijímáme ani neukládáme žádnou z vašich platebních údajů.

OBELNĚNÍ ICLOUD Aktivační zámek obrazovky

Jste jedním kliknutím od obcházení aktivačního zámku na vašem iPhone nebo iPadu! IreMove je nástroj pro jednoho kliknutí, uživatelsky přívětivý navržený tak, aby obešel obrazovku zámku aktivace iCloud na iPhone a iPadu běžícím na verzích firmwaru iOS 12.0 prostřednictvím iOS 16.5

Podporovaný firmware iOS:

Podporované modely iPhone:

Podporované modely iPadu:

Jak funguje obtok aktivace?

Aktivační zámek je jedním z nejčastějších problémů, které mohou uživatelé iPhone a iPad zažít. Pokud máte zařízení pro uzamčení iCloud, musíte odeslat své Apple ID a heslo k odemčení gadgetu. Ale pokud neznáte správné přihlašovací údaje, uvíznete se uzamčeným iPhone nebo iPadem.

Máme dobrou zprávu pro každého, kdo čelí této nešťastné situaci. Náš tým DEV vytvořil profesionální nástroj, který může obejít obrazovku aktivačního zámku na iPhone a iPadu iCloud pouze s jedním kliknutím.

Software Iremove je založen na exploitu CheckM8 použitého v útěku z vězení Checkra1n. Tento útěk z vězení odstraní softwarová omezení uložená na operačním systému iOS společností Apple. Před použitím nástroje IreMove jste povinni provést útěk z vězení Checkra1n. Skvělou zprávou je, že útěk z vězení Checkra1n je již zabudován do softwaru Iremove.

Vezměte prosím na vědomí, že naše služba Iremove podporuje pouze iPhone (5S, 6S, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, x), iPad (Air 2, 5, 6, 7), iPad Pro (2016. 2017), iPad Mini (2, 3, 4) běžící na verzích firmwaru z iOS 12.3 a až do iOS 16.5

Jak používat nástroj pro obtokový zámek Iremove?

Software Iremove se snadno používá! Zde jsou tři jednoduché kroky k přípravě vašeho iPhone nebo iPadu pro obchvatu aktivace iCloud Activation Screen. Software funguje na počítači Mac a Windows.

Stáhnout a instalovat software. Abyste jej připravili na ověření. Náš software má vestavěný nástroj pro útěk z vězení. Jakmile je zařízení vězněno, Iremove to automaticky zkontroluje. Pokud je vaše zařízení podporováno, budete přesměrováni na stránku pokladny.

Zaplatit. Po vymazání vaší platby bude vaše IMEI nebo sériové přidány do databáze nástrojů Iremove. Můžete okamžitě použít software pro aktivaci zámku iCloud. Licence na celoživotní licence je poskytnuta na jedno uzamčené zařízení, které je v databázi Iremove zaznamenáno IMEI nebo sériové číslo. Po každé aktualizaci iOS nebo továrním resetování můžete znovu použít software Iremove na svém zařízení!

Přijímáme různé platební metody, včetně víz, MasterCard, American Express, CryptoCurrency a Z3x Dongle Box Credits. Naše služba poskytuje 100% záruku vrácení peněz.

Aktivační zámek obchvatu iCloud. Znovu připojte zařízení a klikněte na tlačítko Start. Počkejte prosím, až se zařízení restartuje. Nástroj Iremove vás oznámí, že obtok na obrazovku ICloud Activation Lock byl úspěšně dokončen!

Po dokončení obchvatu aktivačního zámku na iPhone nebo iPad bude vaše zařízení zcela funkční. Můžete na něm použít Apple ID, nainstalovat aplikace z obchodu s aplikace.

IPad Air 2 Recenze. Životnost baterie a verdikt

Digitální fotoaparát Olympus

iPad Air 2: životnost baterie

Některé z toho neuvěřitelného 6.1 mm tenkost přišla snížením velikosti baterie. Je to z 8 600 mAh na 7 340 mAh v iPad Air 2. Apple tvrdí, že výdrž baterie neklesla, protože je proveden klíčová vylepšení účinnosti procesoru. Povedli jsme to na naše vlastní testy, abychom zjistili, zda stále trvá 10 hodin neustálého používání.

Provedli jsme testy podobné podobné a zjistili jsme, že iPad Air 2 trval téměř ve stejnou dobu jako jeho předchůdce, navzdory menší baterii. Na obou tabletách jsme hráli stejné video. Po třech hodinách použití iPad Air 2 klesl o 22% baterii ve srovnání s 21% na vzduchu prvního generace. Výdrž baterie tedy provedla menší zásah, ale není nikde tak špatné, jak nás velká snížení kapacity vedla k tomu, abychom věřili. V běžném každodenním používání iPad Air 2 vydrží inzerované 10 hodin. To zahrnovalo dvě hodiny hraní, tři hodiny streamování videa přes Wi-Fi a pět hodin Wi-Fi Web Procházení, s několika hodinami pohotovostního režimu mezi tím. Jas obrazovky byl nastaven na přibližně 60%, což jsme zjistili, že je přiměřený v interiéru i venku.

Poplatek za hodinu poskytuje 30% baterie, dvě hodiny dávají 60% a baterie byla plně nabitá po třech a půl hodinách. To je na stejné úrovni.

Životnost baterie na iPad Air 2 je spíše pevná než vynikající. Tímto tenkostí bychom se obchodovali za nějakou další výdrž? Pravděpodobně, ale stále to trvá dost dlouho pro většinu lidí a pokud jsou tablety konkurence.

Mám si koupit iPad Air 2?

Nákup iPad Air 2 závisí na tom, který iPad v současné době vlastníte. Pokud máte iPad první nebo druhé generace, pak je to bezvazce-iPad Air 2 je v každém ohledu lepší kilometry. Je také mnohem lehčí a rychlejší než iPad 3 nebo 4, i když jsou vylepšení obrazovky méně označena.

iPad Air 2. ЕЩЁ НУЖЕН?

Pokud však máte vzduch iPad, je nepravděpodobné, že oceníte Air 2 mnohem více. Ano, je to rychlejší, tenčí, lehčí a přichází s dotykovým ID, ale iPad Air je stále vynikající tablet.

Pak je tu otázka ceny. Model 16 GB stojí 399/499 GBP, 64 GB 479/599 a 128 GB 559/699. Pokud chcete připojení 4G, přidejte na to 100/129 GBP. Nedostatek slotu microSD znamená, že nejlepší volbou pro většinu bude 64 GB iPad Air 2.

V okolí jsou levnější 10palcové tablety, ale žádný z nich nenabízí tak bohatý trh s aplikacemi. S iPad Air 2 můžete udělat více než s jakýmkoli jiným tabletem na trhu.

Výrok

IPad Air 2 je další triumf pro Apple. Design a obrazovka se zlepšily všemi správnými způsoby a nový procesor A8X není nic jiného než úžasný. Toto je stále nejlepší velký tablet kolem. Dále si přečtěte naše nejlepší tablety Android Round-Up

Jak testujeme tablety

Zkoušíme každý tablet, který kontrolujeme důkladně. Používáme průmyslové standardní testy k správnému porovnání funkcí a tablet používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS