Apple iPad Mini 4 Recenze. iPad Mini 4 16GB

Nejlepší tablet do 8in, ceny 2015. Čtvrtá generace iPad Apple je stále malý tablet. Testováno za 319 GBP

Co hi-fi? Výrok

IPad Mini je díky svým vylepšením, upgrady a spoustou pozornosti k detailům ve své čtvrté generaci lepší než kdy jindy

apple, ipad, mini, recenze, 16gb

Klady

 • Ostrá, živá obrazovka
 • Vynikající rovnováha barev
 • Rychlý, úhledný výkon
 • Podrobný, rafinovaný zvuk
 • Nádherný design
 • Silný výběr aplikací

Nevýhody

Proč můžete věřit tomu, co hi-fi?

Náš odborný tým kontroluje produkty ve vyhrazených testovacích místnostech, aby vám pomohl učinit nejlepší volbu pro váš rozpočet. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Minulý rok nebyl zdaleka klasický rok pro iPad mini. Stále jsme dali svou třetí generaci pět hvězd za výkon, ale nakonec to bylo o něco víc než iPad Mini 2 se skenerem otisků prstů. Letos nejmenší tablet Apple vyšel houpající se.

Uprostřed fanfáry kolem spuštění iPad Pro, iPad Mini 4 dostal pouze zmínku, ale to není důvod podceňovat. je tu spousta nových věcí, aby se vaše zuby zasekla do.

Funkce

Design může být známý, ale Apple učinil iPad Mini 4 18 % štíhlejší než jeho předchůdce. Nyní je to iPad Air 2-Matching 6.1 mm a při 299 g je také lehčí. Přidejte to do svého rozpoznatelného prémiového kovového povrchu a to je stále nejlépe vypadající menší tablet na trhu.

Stejně krásný jako jeho design unibody je paměť zůstává rozhodně nevyměnitelná, takže se budete muset rozhodnout pro úroveň úložiště, která vám dlouhodobě vyhovuje.

Důrazně doporučujeme přeskočit verzi 16 GB úplně, pokud nebudete dělat jen o něco víc než streamování videí. 64 GB nebo 128 GB vám poskytne větší svobodu při užívání všech aplikací a funkčnosti, které iPad nabízí nabídnout.

Zpět na iPad Mini 4 je skener otisků prstů Apple, který je stejně spolehlivý jako vždy, ne.li tak rychlý jako vylepšená verze na iPhone 6S. Kromě odemknutí iPadu to lze použít s Apple Pay v obchodech a online obchodech, včetně App Store.

Jako vždy, můžete získat iPad Mini 4 při výběru pouze Wi-Fi nebo Wi-Fi Cellular pro použití pomocí SIM karty. Obě verze těží z rychlejšího 802.11ac Wi-Fi vestavěný.

I když na obrazovce mini 4 zvenčí není nic nového. stále nabízí stejné 7.9in, 1536 x 2048 Displej rozlišení sítnice. pod povrchem je několik změn.

Obrazovka mini 4 měla na něm stejnou práci jako iPad Air 2. To znamená, že vrstvy snímače krycího skla, LCD a dotyku byly spojeny dohromady, aby se obsah a ikony cítili mnohem blíže, což vytváří pohlcující zážitek.

Obrázek

Funguje to, ale patrnější je změna, kterou má na celkovém obrázku. Barvy jsou stále stejně přirozené jako vždy, ale pop s dotykem větší vibrací. K dispozici je také dotyk více detailů, s přidanou ostrostí pomáhá přinést hloubku v texturách a zpevnit okraje a obrysy.

Kontrast vidí také zlepšení. Černoši ponoří ještě hlouběji než dříve, zatímco si zachovávají stínové detaily a bílé dostatečně jasné, aby prorazily murkierní scény.

Všechno se spojí, aby vytvořilo video představení, s nimiž se má počítat. Neviděli jsme malý tablet, který dokáže dodat stejnou rovnováhu bohatých, přesto realistických barev, detailů a kontrastu.

To nemusí být 2K obrazovka, ale když jsou výsledky tak dobré, nemusí to být.

Obrazovka je také citlivější a přesněji sleduje váš dotek a navíc existuje nový antireflexní povlak pro snížení oslnění až o 56 procent. Je to znatelné zlepšení při použití mini 4 venku.

Zvuk

Zvukový výkon je stejně silný jako vždy. Bohatá, dobře organizovaná postava společnosti Apple je okamžitě rozpoznatelná, s velkou tonální rovnováhou a čistým, rafinovaným zvukem, který usnadňuje poslouchání.

Je to také bystré, se spoustou detailů a působivou úrovní rytmické manipulace pro zařízení svého typu. Nedodrží se to, pokud jde o útok, stejně schopný pochopit rušnou taneční stopu, protože je to něco klidnějšího a uvažovanějšího.

Ve skutečnosti si myslíme, že Apple mohl letos právě zvýšit svou hru na zvukové straně věcí. Dříve začala sklouznout proti tabletům Sony Z3 Compact, ale letos to vypadá, jako by se opět držel vlastní.

Úrovně detailů jsou více na stejné úrovni a v basu je dotek větší váha a pevnost.

Stále neexistuje žádná vysoce resulsatelná podpora, ale když je standardní výkon res tak dobrý, nemůžeme říci, že nám to chybí.

Snadnost použití

Pod kapotou je vlastní 64bitový procesor A8 Apple a spolupracovník M8, který spolupracuje na dodání citované 30 % zvýšení rychlosti a 60 % rychlejší grafiky.

Určitě za to můžeme ručit. Všechno, co děláte. od přejetí a zoomů po načítání aplikací a multitasking. cítí, že trochu trochu úhlednější a bezprostřední. Je to radost používat a nikdy nás nedržel čekat bez ohledu na to, jak velký tlak je vyvíjíme.

Pokud jste ve hrách, iPad Mini 4 je skvělý způsob, jak je hrát. Běží hladce bez jakéhokoli známky pádu rámů a grafika je bohatě realizována, od krásné krajiny v machinariu až po havárie v Real Racing 3.

Posílení mini 4 na 2 GB RAM umožnilo také hrst přidaných funkcí pro více úkolů, včetně skluzu a rozdělení pohledu. To vám umožňuje přejetím přejetím doleva a vychovávat svislou lištu aplikací, které můžete otevřít spolu s tím, ve kterém jste v současné době.

Když si jednu vyberete, můžete nastavit šířku okna tak, aby vyhovovala a komunikovala s oběma nezávisle.

Zadruhé, Apple představil obrázek na obrázku. schopnost zmenšit video z safari nebo nativní video aplikace Apple nebo FaceTime hovor a přesunout jej po obrazovce, aby vám umožnil pokračovat v práci jiných věcí, aniž by chyběl.

Obě funkce fungují dobře a jsou vítané doplňky i když byly již nějakou dobu k dispozici na Androidu.

Pokud je fotoaparát ohled, mini 4 jsou lepší než kdy jindy. Hlavní kamera vyskočila z 5MP na 8 MP, zatímco vačka ISIGHT směrem k předním přestávce byla vylepšena pro lepší výstřely za slabého světla.

Zadní snapper zachycuje ostré, dobře vyvážené obrazy v dobrém světle a fotoaparát ISIGHT vytváří menší hluk pro lepší facetiming. Oba také zahrnují nové funkce jako 120fps Slo-Mo a Timelapse nahrávání pro získání trochu kreativnějšího se svými výstřely.

Výrok

Není pochyb o tom, že iPad Mini nadále ovládá menší trh s tablety a jeho čtvrtá generace přichází s dalšími triky na rukávu než kdy jindy.

apple, ipad, mini, recenze, 16gb

Samozřejmě existují alternativy Android, které nabízejí silnou konkurenci, ale pokud jde o zodpovězení otázky, který malý tablet nabízí nejlepší všestranný zážitek, odpověď je alespoň přinejmenším nepochybně ve tvaru Apple.

Podívejte se na všechny naše recenze Apple

Podívejte se na všechny naše recenze tabletů

Apple iPad Mini je stále skvělá ryba, ale rybník byl mnohem více přeplněný

Apple iPad o velikosti Apple Mini nikdy nedostal lásku, kterou si zaslouží. Od té doby, co bylo spuštěno, byl to krok za svým větším bratrem, pokud jde o výkon zpracování a rozlišení obrazovky. Letošní iPad Mini 4 se neliší, ale to neznamená, že to není vynikající tablet. Díky své obrazovce s vysokým rozlišením, malým tvarovým faktorem a procesorem Zipsier A8 je Mini 4 opravdu skvělý 8palcový tablet, který je na stejné úrovni jako Samsung’s Galaxy Tab S2 a Dell Místo 8 7000.

Ačkoli ti, kteří vlastní iPad Mini 3 nebo dokonce 2, nemají žádný důvod k upgradu, noví uživatelé, kteří hledají menší tablet a ti, kteří stále mají první Mini, by se na něj měli podívat. Je však třeba říci, že iPad Air 2 je stejně velký, který nabízí větší procesor obrazovky a zippíře. Abychom to pro Mini 4 ještě zhoršili, iPad Pro je skutečný powerhouse a podle našeho názoru nejlepší iPad, který si můžete koupit.

S touto úrovní divoké konkurence z jiných iPadů a nových tabletů Android má Mini 4 těžké udržet krok.

Případ pro iPad Mini 4

Vždy jsem miloval iPad Mini. Když vyšel první, byl jsem tak nadšený; Šlo to na vrchol mého vánočního seznamu. To bylo v roce 2012, předtím, než jsem byl pixel snob a technický závislý. byl jsem jen student, který chtěl, aby do třídy přinesl menší tablet. Dodnes mám stále své původní mini a nikdy jsem upgradoval, i když je zpomalený a koknutý.

Pokud klesající prodej tabletů něco dokazuje, je to, že lidé negrapují své tablety každých pár let, jako jejich telefony. Pro ty z vás, kteří stále houpají originál a nezajímají se o větší iPad Air 2 nebo iPad Pro, Mini 4 stojí za to zvážit.

Přestože nedoporučujeme používat tablety k fotografování, 8megapixelový střelec na zadní straně Mini 4 není nic k kýchání. 1.Fotoaparát směřující 2 megapixely, která dělá pouze video v 720p, je docela standardní pro tablet, i když není ideální. Apple letos také přidal snímač otisků prstů Touch ID, který rychle ověřuje váš tisk.

Přestože 400 základní model je dodáván s 16 GB úložiště, doporučujeme vám pony na dalších 100 pro verzi 64 GB. Dojde vám velmi rychle, zejména pokud si stáhnete filmy, tuny aplikací nebo pořídíte spoustu obrázků. Je absurdní, že model 16 GB stále existuje. základní model by měl být 32 GB.

Skvělá výdrž baterie

Apple říká, že iPad Mini 4 trvá 10 hodin, a zdálo se tomu tak. Zřídka jsem to musel účtovat, i když frekvence nabíjení bude záviset na tom, jak moc jej používáte. Pro prohlížení webu, e.mailu a další základní funkce nebudete využívat příliš mnoho šťávy. Jako vždy je to video, které vypouští baterii. Bez ohledu na to můžete bezpečně sledovat více než dost epizod své oblíbené show, aniž byste zasáhli prázdné.

Bohužel Apple nepřidal rychlé nabíjení do své sestavy zařízení. Samozřejmě, pokud jste nedávno nepoužili telefon Android, nevíte, co vám chybí.

Multitasking iOS 9 funguje také na malých obrazovkách

Celkově je iOS 9 přírůstkovou aktualizací mobilního operačního systému společnosti Apple, ale má jednu zvláště úžasnou funkci pro uživatele iPadu: multi-tasking s rozdělenou obrazovkou. Uživatelé Androidu a fanoušci Windows jsou zvyklí na výhody zobrazení rozdělené obrazovky, ale je to pro majitele iPadu nový. Jednoduchý přejetí zprava z pravého na obrazovce, když jste v aplikaci, vyvolá posouvací nabídku dalších aplikací, které můžete vytáhnout vedle své současné.

Jakmile najdete druhou aplikaci, kterou chcete, jednoduše se přetáhnete, dokud se nová aplikace nenavlaží na požadované množství nemovitostí na obrazovce. Od té doby máte najednou otevřené dvě aplikace. Nakonec můžete sledovat svou oblíbenou show na jedné straně obrazovky a zkontrolovat druhou! Také, pokud chcete, aby byla k dispozici druhá aplikace, ale ne na obrazovce, můžete druhé okno zamítnout a kdykoli jej otevřít zpět.

Tato funkce je zřejmé, že tato funkce funguje lépe na větším iPad Air 2 a nejlepší ze všech na iPad Pro, ale stále funguje na mini 4 hladce a efektivně.

Informace o záruce

Každý iPad přichází s jedním rokem pokrytí opravy hardwaru, díky omezené záruce. Získáte také 90 dní bezplatné podpory. Pokud budete chtít více pokrytí pro svůj iPad, můžete si vždy koupit AppleCare na 99, abyste rozšířili své pokrytí na dva roky. Záruka zahrnuje dva incidenty s pokrytím náhodného poškození, ale zaplatíte poplatek za 50 služeb.

Další záruční plány od třetích stran mohou být levnější a zahrnovat rozsáhlejší pokrytí. Další podrobnosti najdete v našem porovnání plánu záruky. I když je to pro chytré telefony, měl by vám také poskytnout dobrou představu o tom, co by mohlo fungovat pro váš tablet.

Závěr

IPad Mini 4 patří stále mezi nejlepší 8palcové tablety, které si můžete koupit, i když Galaxy Tab S2 a Dell’s Místo 8 7000 mu dávají běh za své peníze-zejména nyní, když byly zlevněny na 350 (pro 32 GB modelu (32 GB model ). Pokud opravdu chcete malý iPad a nevadí nevadí utrácet peníze, nemůžete se s mini 4 pokazit, navzdory jeho drahé ceně 500 za slušnou částku úložiště (64 GB).

Balíček DT Accessory

Nahořete svou hru a získejte maximum z vašeho vybavení s následujícími doplňky, ručně vybranými našimi editory:

Knomo Knomad Mini Leather (100) Tato elegantní kožená pouzdro pro iPad Mini 4 udrží váš tablet v bezpečí, drží všechny své šňůry a uspořádá také své další gadgety.

Případ klávesnice Zagg Folio pro iPad Mini 4 (100) Zaggův klávesnice bude udržovat v bezpečí tablety před tvrdým a poskytne vám pěknou klávesnici v tomto procesu. Je to dokonce podsvícené, takže můžete vidět, co píšete v noci. Je to také docela štíhlé, což znamená, že k tenkému profilu Mini nepřidáte příliš mnoho.

Adonit Jot Dash (49.19) Adonitův Jot Dash je dostatečně přesný, aby usnadnil poznámku a umělci označit obrazovku iPad Mini 4 s přesností. Zpoždění je omezené a není třeba ho spárovat.

Než si koupíte, měli byste pečlivě zvážit, zda to opravdu stojí za mnohem více než levnější alternativy Android a zda by vám jiný iPad lépe vyhovoval.

Samsung i Dell jsou životaschopné možnosti a jsou levnější, takže pokud jsou peníze obavy, Samsungova 8palcová Galaxy Tab S 2 je vaše nejlepší sázka. Je tenčí, lehčí, výkonný a má ostrou obrazovku. nebudete toho litovat. Pokud jde o 8palcové tablety, doporučujeme tablet společnosti Samsung přes iPad Mini 4 kvůli jeho mírně vyšší obrazovce s vyšším rozlišením a mnohem nižší cenovou značku.

I když je Android venku, stále doporučujeme iPad Air 2 nebo iPad Pro přes Mini 4. Pokud máte hotovost, iPad Pro je opravdu úžasný tablet, ať už jste umělec nebo jen závislý na Netflixu. Pokud tak neučiníte, Air 2 je pouze 100 více než mini 4 a vyšší výkon. Doporučujeme, aby většina fanoušků iPadu zvažovala Mini 4 Go Go Air 2 místo toho, nebo počkat na vzduch 3.

Je smutné říci, ale iPad Mini vždy zaostával za jeho větší bratr a nyní jeho list specifikace vypadá docela stagnující. Apple už sotva zmiňuje mini, a když ano, menší tablet se cítí jako malá poznámka pod čarou ve srovnání s větším lepším iPadem Oznámení dne.

IPad Mini 4 může být nejlepší 8palcový tablet, ale jeho starší procesor, levnější konkurenti a vlastní nadřazené iPady společnosti Apple ztěžují doporučení s nadšením.

Maxima

 • Malý a kompaktní
 • Silný a atraktivní design celokovového
 • Multi-tasking iOS 9 je užitečný
 • Rychlejší procesor A8

Doporučení editorů

Jako mobilní editor DT provozuje Malarie sekce mobilních a nositelných sekcí, které pokrývají chytré telefony, tablety, chytré hodinky a…

Apple vydal minulé léto opatření „extrémní bezpečnosti“ sdruženou s iOS 16 a je zaměřeno na sofistikovaný spyware, který je obvykle nasazen proti vládním agenturám. Zdá se, že bezpečnostní nástroj společnosti Apple je do jisté míry efektivní proti Pegasusovi. jednomu z nejničivějších dozorových útoků, jaké kdy byly zdokumentovány. Občanská laboratoř, skupina bezpečnosti se sídlem na Munk School of Global Affairs Public Policy, podrobně popsala pár vykořisťování nulových kliknutí, které se loni zaměřily na zařízení iOS 15 a iOS 16. Označeny pwnyourhome a findmypwn, tyto vykořisťování byly široce používány skupinou Pegasus NSO Group proti cílům v Mexiku a jinde.

Bezpečnostní laboratoř poznamenává, že na iPhone s povoleným režimem uzamčení získal cíl oznámení v reálném čase, pokud se Spyware Pegasus pokusil využít zranitelnost Pwnyourhome. Skupina NSO možná nakonec vymyslela řešení proti systému výstrahy, ale obecně neexistuje důkaz, že výše uvedená bezpečnostní chyba byla zneužívána na jakémkoli zařízení s povoleným režimem uzamčení. „Vzhledem k tomu, že jsme neviděli žádné náznaky, že NSO přestala nasazovat PWNYOURHOME, to naznačuje, že NSO možná vymyslel způsob, jak opravit problém oznámení, například režimem uzamčení otisků prstů,“ píše Citizen Lab ve své vyčerpávající zprávě. Bezpečnostní laboratoř naznačuje, že všichni ohroženi uživatelé by měli umožnit režimu uzamčení, aby se zajistily, že se nestanou dalším cílem nezákonného dohledu poháněného Pegassem-nebo jakýkoli takový spyware, který je prakticky nemožné detekovat ve volné přírodě.

Čím více o tom slyšíme, tím více, že základní iPhone 15 zní jako jiná verze iPhone 14 Pro. Nový únik zveřejněný na webu čínských sociálních médií Weibo tvrdí, že iPhone 15 a iPhone 15 Plus budou mít na zádech matné sklo. dávají jim vzhled podobně jako nejnovější modely iPhone Pro.

Pro několik posledních generací iPhone byly zády pro matné sklo exkluzivní pro modely Pro, protože jim dává zřetelný vizuální styl a umožňuje jim trochu hlouběji do svých výrazných barev. Pokud jsou informace v úniku správné, nemusí existovat mnoho snadno rozlišit rozdíly mezi základním iPhone 15 a jeho protějškem pro spuštění koncem tohoto roku.

Jak se Apple WideWorld Developers Conferencce přibližuje, zvěsti pokračovaly v rychlé posloupnosti. Bloombergův Mark Gurman o víkendu, ve své síle na zpravodaji, tvrdí, že iOS 17 podpoří boční načtení aplikací, aby dodržoval evropské předpisy. To by umožnilo uživatelům iPhone stahovat aplikace a hry, které jsou hostovány na digitálních výkladních skříních, které nejsou oficiálním obchodním skladům společnosti Apple. něco, co telefony Android dokázaly dělat roky.

Se schopností vedlejších aplikací nakládat zákazníci nemusí nutně používat Apple App Store ke stažení a nákupu aplikací nebo provést nákupy v aplikaci. Tato změna by také znamenala, že vývojáři mohou obejít 15% až 30% poplatků společnosti Apple ze všech nákupů.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

IPad Mini 4 Recenze

Přestože je starší tableta, stále existuje hodně touhy po něčem tak malém. Ano, Apple začal vyrábět telefony, které jsou do značné míry, ale Mini 4 přichází se spoustou úložiště a mnohem levnější cenovkou.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Aktualizace: Apple odhalil IPADOS 14, nejnovější verzi svého operačního systému určeného pro iPady, a explicitně potvrdil, že modely iPad Mini 4 to získají. Pokud se tedy rozhodnete koupit tento tablet, vězte, že si tento software stahujete, až bude vydán později v roce 2020. Chcete.li vědět všechno, co přichází, navštivte naši 14 stránku iPados.

Je těžké zjistit, co Apple má s řadou iPadu. Řekli byste, že miniaturní výběr tabletů byl v důchodu po Mini 3 Dostal možný minimální upgrade ale pak byl iPad Mini 4 tiše zavedený.

A je to vlastně docela dobré, přestože teď začalo trochu stárnout.

Dobře, můžete snadno tvrdit, že to je tablet, který měl být mini 3, a ve srovnání s iPad Air 2 (The Mini 2 a iPad vzduch byly téměř totožné s výjimkou velikosti a bylo to úžasné). Ale stále je to jeden z lepších tabletů kolem.

Menší iPad důkladně postrádá všestrannost 2 v 1 iPad Pro, Ale víc než to vyrovnat s vynikající přenositelností.

Toto je iPad Air 2 v menším rámu, což byla skvělá základna. Zjevně už není jeden z nejlepších tabletů v okolí, ale stále je to dobře na našem seznamu nejlepších iPadů.

IPad Mini 4 byl zjevně nejlepší menší tablet, který Apple kdy vytvořil v době psaní; No, říkám zjevně, ale Mini 3 byl vlastně něco jako zpětný krok. Toto zařízení bylo jen Mini 2 s novou barvou a dotykovou ID, ale mini 4 je mnohem lepší zařízení.

Pokud jste roztrháni mezi velkými a menšími modely, klíčovou věcí, kterou je třeba vědět o mini řadě.Go Slate Action.

Nyní je k dispozici pro stále drahé 399 /399 GBP / AU579 (i když je to mnohem levnější u maloobchodníků na našem průvodci iPadu), 128 GB Wi-Fi-pouze model, to stále není možnost rozpočtu, po které jsme byli po tom, co jsme byli po ní Z Apple (a pravděpodobně se nikdy nedostane, vzhledem k chtíči značky pro prémiová a vysoce nákladová zařízení), ale je to mnohem blíž než větší varianty (s výjimkou nového iPadu 9.7).

Co tedy Apple? Je menší trh s tablety konzumován phablety. ve skutečnosti je série iPhone Plus / Max kanibalizující mini 4? Nebo je to, že nenahrazujeme tablety stejnou rychlostí, takže je pro Apple obtížnější odůvodnit neustále vytvářet prémiový model každý rok?

(Aktualizace: IPad Mini 4 má podporu svého úložiště, takže pokud ještě musíte naskočit na menší iPad vlak, nyní jej ve výchozím nastavení dostanete ve výchozím 128 GB kapacitě ve Wi-Fi i buněčných variantách.

V dalších zprávách je nejnovější miniaturní tablet Apple pohodlně na našem seznamu Nejlepší levné tablety, učinit z něj hlavní volbu, pokud vyzvednete iOS 12 Možnost svátků.

Pro ty, kteří potřebují malý tablet, se rozhodnutí o nákupu mohlo jednodušší. Apple se však nedávno obnovil, nebo jinými slovy, Flat-Out eliminoval svou sestavu iPad Air s modelem, který se jednoduše nazývá iPad 9.7.)

Design

Design iPad Mini 4 nebude pro většinu překvapení, protože si stále půjčuje stejný designový jazyk z původního iPad Mini. Stejné zakřivené okraje se používají ještě jednou a keramická zadní část tabletu se cítí brilantní v ruce.

Mini 4, stejně jako iPad Air 2, se ve srovnání s předchůdcem oholil trochu tloušťky, aby byl ještě přenosnější, a hmotnost je odpovídajícím způsobem snížena. IPad Mini 4 je na 299 g, z 331 g, což ještě usnadňuje vklouznutí dovnitř bundy nebo se schovávat do tašky.

Obrazovka je stále uzavřena se stejnými velkými rámečky ze všech ostatních iPadů, ale s menšími vodorovnými stranami (když držíte mini 4 v orientaci na výšku), aby věci vypadaly trochu elegantnější.

Je to dobrá věc? Neotřete si všude kolem a neochotně komunikujete s obrazovkou, když se pokoušíte procházet web nebo si přečíst knihu na cestách? Naštěstí je obrazovka inteligentnější a může to vypracovat, když to budete chtít udělat a když ne, nemusíte se příliš starat o náhodné kohoutky.

Zbytek tabletu je do značné míry, jak se očekávalo, přičemž přepínač z tlumiče zmizel pouze. Toto bylo postupně odstraněno z většiny zařízení Apple pozdních, přičemž tlumič našel domov v sekci Control Center a pracoval stejně dobře, když potřebujete zavřít iPad.

Někteří lidé si myslí, že Apple získává kudos pro svůj designový jazyk jednoduše kvůli značce, ale v tomto tabletu je stále stejný Hallmark Craftsmanship, s ergonomií pečlivě promyšlenou. Tlačítka hlasitosti a napájení jsou dostatečně výrazná na to, aby se našla bez pohledu, přesto se stále nezachytí, když je zařízení házeno.

IPad Mini 4 je jedním z nejrobustnějších a nejvíce tablet na trhu; Pravděpodobně to nepřežije boj s ostnatým drátem, ale kryt dokáže zvládnout nějaké drsné zacházení v tašce, to je jisté.

Vždy má smysl vyzvednout pouzdro nebo kryt, aby chránil obrazovku, ale také tento displej má určitou sílu. Nenavrhuji, abyste to pravidelně vyhodili z Windows (nejen pro účely poškození. to je jen hloupá věc. Proč to dokonce uvažuješ?) Ale bude to zvládnout zvláštní kapku z postele.

iPad mini 4 vs iPad mini 3. Keddr.com

iPad Mini 4, 16 GB, Wi-Fi, Space Grey

iPad Mini 4, 16 GB, Wi-Fi, Space Grey, stupeň A, 6měsíční záruky, které zrekonstruované Apple iPad Mini 4.

Snižovat množství pro iPad Mini 4, 16 GB, Wi-Fi, Space Grey Zvýšení množství pro iPad Mini 4, 16 GB, Wi-Fi, Space Grey

Doprava zdarma

iPad Mini 4, 16 GB, Wi-Fi, Space Grey, stupeň A, 6 měsíců záruka

Tento zrekonstruovaný jablečný iPad Mini 4 16 GB Space Grey v dobrém stavu má čistý, zakřivený design a je neuvěřitelně lehký a přenosný. Se 7.9palcový displej sítnice, tablet je poháněn procesorem Apple A8 a je dodáván se dvěma 8MP kamerami. Díky 16 GB interního úložiště můžete ukládat fotografie, aplikace a hudbu! Vyberte si ze tří barevných možností stříbra, vesmírné šedé a zlaté. Chcete více úložiště? Podívejte se na naše 32, 64 nebo 128 GB varianty!

Každé zrekonstruované zařízení je bez SIMP, plně testováno a přichází s kabelem USB. Nabízíme také bezplatné doručení ve Velké Británii (do 3-5 pracovních dnů), 6měsíční záruku a 30denní období vrácení peněz!

dodatečné informace

Nam tempus turpis na Metus Scelerisque Placerat nulla deumantos Abilitud Felis. Pellentesque Diam Dolor, Elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus a Sullamcorper Mattis Drostique des Commodo Pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque Diam Dolor Cosmopolis etos lobortis.

Comodous: Comodous in dočasně Ullamcorper Miculis Mattis Laoreet: Pellentesque Vitae Neque Mollis Urna Mattis Laoreet. Divamus de Ametos: Divamus sedět amet purus justo. Molestie: Proin Molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Přeprava návratu

Zásady vrácení

Většinu nových, neotevřených položek můžete vrátit do 30 dnů od dodání za plnou náhradu. Pokud je návratnost výsledkem naší chyby (obdrželi jste nesprávnou nebo vadnou položku, atd.).

Měli byste očekávat, že vaše vrácení peněz obdržíte do čtyř týdnů od poskytnutí balíčku přepravce návratu, v mnoha případech však obdržíte vrácení peněz rychleji. Toto časové období zahrnuje čas tranzitu, abychom dostali váš návrat od přepravce (5 až 10 pracovních dnů), čas, který nám trvá, než se vrátíme, jakmile jej obdržíme (3 až 5 pracovních dnů), a čas, který to trvá Vaše banka zpracovává naši žádost o vrácení peněz (5 až 10 pracovních dnů).

Pokud potřebujete vrátit položku, jednoduše se přihlaste na svůj účet, zobrazíte objednávku pomocí odkazu „Kompletní objednávky“ v nabídce mého účtu a klikněte na tlačítko Return Item (. Jakmile jsme obdrželi a zpracovali vrácenou položku, oznámíme vás e-mailem o vaší vráceně.

Lodní doprava

Můžeme odeslat na prakticky jakoukoli adresu na světě. Všimněte si, že na některých produktech existují omezení a některé produkty nelze odeslat do mezinárodních destinací.

Když zadáte objednávku, odhadujeme pro vás data přepravy a doručení na základě dostupnosti vašich položek a možností přepravy, které si vyberete. V závislosti na poskytovateli přepravy, které si vyberete, se mohou na stránce přepravních nabídek objevit odhady datum odeslání.

Upozorňujeme také, že sazby přepravy u mnoha položek, které prodáváme, jsou založeny na váze. Hmotnost jakékoli takové položky najdete na jeho podrobné stránce. Aby odrážela politiku přepravních společností, které používáme, budou všechny váhy zaokrouhleny na další plnou libru.

Naše počítače

Produkty HP Renew

99% našich počítačů HP jsou obnovy HP. HP Renew je řešení, které potřebujete, certifikované, spolehlivé a důvěryhodné výpočetní produkty HP za cenu, kterou si můžete dovolit!

Co je HP Renew?

HP Renew Products pocházejí z různých zdrojů, například z výnosů kanálu, zrušených objednávek nebo nadbytku na konci života; Když velké obchody chtějí obnovit své akcie, HP je právě tam, aby je vzal, zkontroloval je a přivedl je zpět na trh za sníženou cenu, abychom mohli mít také počítač, stejný typ, stejnou kvalitu, ale levnější. Není to skvělé?

Produkty HP Renew mohou být rozpoznány přidáním „R“ do čísla produktu HP. Například, pokud je nové číslo produktu A1234a, bude číslo obnovení produktu HP A1234ar.

Produkty HP Renew je zaručeno, že jsou stejné jako zbrusu nové produkty. Všechny výrobky HP Renew podléhají úplnému procesu repasování a testování HP a plně je obnoví tak, aby splňovaly standardy s certifikací HP. HP stanoví přísné standardy kvality pro celé své technologické portfolio a zajišťuje, že repasované produkty nabízejí stejný výkon a spolehlivost jako nové produkty.

Tyto položky jsou dodávány v uzavřeném balení HP se všemi původními ochranný film a příslušenství.

Záruka na plnou HP

Produkty HP Renew jsou pokryty přesně stejnou zárukou, která je nabízena s novými maloobchodními produkty HP. Tyto produkty dostávají plnou původní záruku po absolvování přísných testů kvality společnosti HP, což zaručuje kvalitu a spolehlivost HP. K dispozici jsou také další možnosti služeb a podpory pro doplnění původní záruky na produkt HP.

Skvělá hodnota za peníze

Produkty HP Renew nabízejí stejnou spolehlivost a výkon jako nové produkty HP, ale nejméně o 10% nižší než náklady na ekvivalentní nový produkt. Pokud máte omezený rozpočet na IT, HP Renew je perfektní alternativou-vysoce kvalitní řešení za nižší náklady.

Třídění

Vypadat jako nový, žádný rozdíl. Dodává se s plnou zárukou HP, na rozdíl od Curries, PC World, Carphone Warehouse atd. které používají levnou záruku 3. strany. Všechny Grade Gold HP Renews přicházejí v původních maloobchodních boxech.

Silver třídy

Vypadat jako nový bez rozdílu. Dodává se s plnou zárukou HP, na rozdíl od Curries, PC World, Carphone Warehouse atd. které používají levnou záruku 3. strany. Přicházejí v hnědých krabicích.

Třída bronz

Vypadejte jako nový rozdíl, ale s mírnými kosmetickými značkami, přichází s plnou zárukou HP, na rozdíl od Curries, PC World, Carphone Warehouse atd. které používají levnou záruku 3. strany. Přicházejí v hnědých krabicích.“

Stupeň A: „Nový“ nebo „nedotčený jako nový“

Stupeň A-: Pristine Screen, ale může mít 1 nebo 2 malé kosmetické značky ve stupni stupně B: = = vlasů na obrazovce, takže viditelné, pokud se nepoužívají, by neměly být viditelné při použití.

Stupeň B: ​​Na obrazovce jsou viditelné značky a také při použití.

Stupeň B-: Stejné jako výše, ale bude výraznější.

Обзор iPad mini 4

Stupeň C: Může mít závažné kosmetické značky/poškození, ale plné fungování

dodávka

Omlouváme se předem všem našim zákazníkům v počítači, kvůli některým technickým problémům mimo naši kontrolu nejsme schopni doručit další den na kterémkoli z našich počítačů, dodávka počítačů je mezi 3. 5 pracovních dnů.

Hodnocení zákazníků

Nechte zákazníky mluvit za nás

Použil jsem to po dobu 1 měsíce na bradavicích a oni se stali mnohem menšími a ploššími

Pomáhá mi jíst adekvátní stravu. Doufejme, že dostanu výsledek, který potřebuji.

Tyto šaty jsou velmi pohodlné a perfektně se hodí. Byl to můj první nákup šatů na Aliexpress a já jsem byl velmi šťastný.

Modré šaty pro ženy tisknou krátký rukáv V-krk volný pas francouzský styl módní boho příležitostné elegantní oblečení

Velmi dobře doporučuji top Produkt je skvělý

Fidget Spinner záře v temném dospělém hračce Anti stres LED Tri-Spinner Autism Světlé spinnery Kinetický gyroskop pro děti

Krásné šaty. Vzal velikost menší. Vesnice je perfektní. Děkuji

Atuendo zimní teplé módní červené šaty pro ženy Vintage High pas Y2k pletený svetr roucho

Je to v pořádku, děkuji. Dodávka 3 týdny do MO.

Šaty jsou skvělé, materiál a šití je dobré

To je skvělé. 4 rozsah blikání LED. Dítě je velmi spokojené! Prodejce a obchod Doporučení

Fidget Spinner záře v temném dospělém hračce Anti stres LED Tri-Spinner Autism Světlé spinnery Kinetický gyroskop pro děti

Krásný, cool, jako spinner obrázku. Přišel přesně včas v plastovém pouzdře.

Fidget Spinner záře v temném dospělém hračce Anti stres LED Tri-Spinner Autism Světlé spinnery Kinetický gyroskop pro děti

Šaty jsou skvělé, stačí odstranit délku, ale jinak je vše v pořádku, doporučuji.

Stále testováno více dorazilo podle plánu Ano, prodej byl dodán velmi rychle, slyšet divergenci, kterou rychle vyřeší. Doporučuji si s ním koupit.

Pěkný hebbedingetje, běží dobře, děkuji prodávající

Fidget Spinner záře v temném dospělém hračce Anti stres LED Tri-Spinner Autism Světlé spinnery Kinetický gyroskop pro děti

Další informace.

54 Woodland Avenue Wolverhampton, WV6 8NE, UK, volejte nám na čísle (44) 7727-777717 Email: Prodej@čestnáky.com

 • Vízum
 • Mastercard
 • Maestro
 • American Express
 • Apple Pay
 • Diners Club
 • Objevit
 • PayPal
 • JCB
 • Klarna
 • Shop Pay

Tento e.mail byl zaregistrován!

Vyberte možnosti

nedávno shlédnutý

Omlouvám se, neexistují žádné produkty.

Sociální

Možnost Upravit

Mít otázky?

Zpět na oznámení

Všeobecné obchodní podmínky

Všechna oznámení z čestnosti Sales Ltd, formálně známá jako Eagle Rise Ventures, mohou být zveřejněny na našem webu a budou považovány za doručené do třiceti (30) dnů po zveřejnění zveřejnění. Oznámení od vás po čestnost Sales Ltd se provádí buď běžnou poštou, odesláno na adresu, kterou uvádíme na našem webu, nebo první třída pošta na naši adresu na adrese:

54 Woodland Avenue, Tettenhallwood Wolverhampton WV6 8NE.

Doručení se předpokládá, že jste byli provedeni tím, že jste provedli čestnou prodeji Ltd pět (5) dní po odeslání data.

Oznámení o autorských právech

Veškerý obsah, který se objevuje na tomto webu, je vlastností: Poctucy Sales Ltd Copyright © 2021 Čestnost Sales Ltd. Všechna práva vyhrazena. Jako uživatel jste oprávněni pouze prohlížet, kopírovat, tisknout a distribuovat dokumenty na tomto webu, pokud (1) se dokument používá pouze pro informační účely a (2) jakoukoli kopii dokumentu (nebo jeho části ) Zahrnuje následující oznámení o autorských právech: Copyright © 2021 Prodej poctivosti Ltd. Všechna práva vyhrazena.

Ochranné známky

Všechny názvy značek, produktů, služeb a procesů, které se objevují na tomto webu. Odkaz na nebo používání produktu, služby nebo procesu neznamená doporučení, schválení, přidružení nebo sponzorství tohoto produktu, služby nebo procesu poctivostí prodejem. Nic zde obsaženého zde nebude vykládáno jako udělení implikace, estoppel nebo jinak jakoukoli licenci nebo práva pod jakýmkoli patentem, autorským právem, ochrannou známkou nebo jinými právy duševního vlastnictví společnosti Eagle Rise Ventures Ltd nebo jakoukoli třetí stranu, s výjimkou případů, kdy je zde uděleno výslovně uděleno v tomto dokumentu.

Podmínky použití

Tato stránka může obsahovat další vlastnická oznámení a informace o autorských právech, jejichž podmínky musí být dodrženy a dodržovány. Informace na tomto webu mohou obsahovat technické nepřesnosti nebo typografické chyby. Informace, včetně cen a dostupnosti produktu, lze bez předchozího upozornění změnit nebo aktualizovat. Poctivosti Sales Ltd si vyhrazuje právo odmítnout službu, ukončit účty a/nebo zrušit příkazy podle svého uvážení, včetně, bez omezení, pokud se čestná prodej Ltd domnívá, že chování zákazníka porušuje platné právo nebo je škodlivé pro zájmy poctivosti prodeje Ltd a jeho ITS dceřiné společnosti.

Doprava a doručení

Informace o přepravě: S výhradou akcií a vyčištěných prostředků budou všechny objednávky odeslány do 3. 5 pracovních dnů

Víkend / Hodinační svátky: Na bankovních / státních svátcích neexistují žádné dodávky. Na většině objednávek je k dispozici možnost sobotního doručení, ale způsobuje další poplatek za doručení, kontaktujte nás prosím pro podrobnosti

Mezinárodní

Celní a dovozní povinnosti mohou být použita na mezinárodní příkazy, když se přeprava dostane do cíle. Takové obvinění jsou odpovědností příjemce vaší objednávky a liší se od země k zemi. Podrobnosti kontaktujte místní celní úřad.Zákony o přepravě se v každé zemi liší. Je vaší odpovědností zkontrolovat u vaší celní kanceláře ověřit, zda země, do které odesíláte přepravu, umožňuje zásilku vašich produktů. Společnost Honesity Sales Ltd nenese odpovědnost za žádné přímé, nepřímé, represivní nebo následné škody, které vyplývají z nesprávných mezinárodních přepravních praktik.

Prodejní daň

Poctivosti Sales Ltd již zahrnovala daň z obratu pro zboží objednávané na tomto webu.

Záruky

Obsah obsažený na této webové stránce byl sestaven z různých zdrojů a může se změnit bez předchozího upozornění, stejně jako jakékoli produkty, programy, nabídky nebo technické informace popsané na této webové stránce.

Poctivosti Sales Ltd neposkytuje žádnou reprezentaci ani záruku ohledně úplnosti, kvality nebo přiměřenosti webu nebo obsahu nebo vhodnosti, funkčnosti nebo provozu této webové stránky nebo jeho obsahu. Používáním této webové stránky předpokládáte riziko, že obsah na tomto webu může být nepřesný, neúplný, urážlivý nebo nemusí splnit vaše potřeby a požadavky. Společnost Honestcy Sales Ltd se konkrétně zříká všech záruk, výslovných nebo předpokládaných, a to bez omezení, včetně záruk obchodovatelnosti, kondice pro konkrétní účel a nevýraznost s ohledem na tyto webové stránky a obsah. V žádném případě nebude čestnost prodeje Ltd odpovědná za jakékoli zvláštní, nepřímé, náhodné nebo následné škody, i když byla společnost informována o možnosti takové náhrady škody.

Nebo v závislosti na stavu.-Informace a obsah na tomto serveru jsou poskytovány „tak, jak jsou“, bez záruky jakéhokoli druhu, buď expresní nebo předpokládané, včetně, ale nejen, předpokládané záruky obchodovatelnosti, kondice pro určitý účel a neporušování. Jakákoli záruka, která je poskytována v souvislosti s některým z produktů a služeb popsaných na tomto webu.Odkazy a popisy produktů nebo služeb v materiálech webových stránek jsou poskytovány „tak, jak jsou“ bez jakékoli záruky jakéhokoli druhu, buď expresní nebo předpokládané. Poctivosti Sales Ltd neodpovídá za žádné škody, včetně jakýchkoli následných škod, jakéhokoli druhu, které může uživateli vyústit v používání materiálů na této webové stránce nebo jakéhokoli z produktů nebo služeb, které jsou uvedeny v tomto dokumentu.

Popisy a odkazy na produkty, služby a společnosti na tomto webu jsou výhradní odpovědností společností poskytujících informace („inzerenti“), a nikoli čestná prodej Ltd.Začlenění materiálu na tento server neznamená žádné potvrzení od Sales Ltd. který neposkytuje žádnou záruku jakéhokoli druhu s ohledem na předmět inzerovaných serverových materiálů.Existuje možnost, že materiály serveru mohou zahrnovat nepřesnosti nebo chyby. Kromě toho existuje možnost, že neautorizované doplňky, odstranění a změny mohou být provedeny třetími stranami serverových materiálů. Přestože se Sales Ltd snaží zajistit integritu a přesnost materiálů serveru, neposkytuje žádné záruky ohledně jejich správnosti nebo přesnosti. Než se spoléháte na jakékoli reprezentaci provedené v kterémkoli ze serverových materiálů, zkontrolujte s inzerentem produktu nebo služby, abyste zajistili, že informace, na které se spoléháte, jsou správné.

Reklamační řád

30denní záruka spokojenosti

Pokud jste s nákupem nespokojeni a domníváte se, že položka není přesně tak, jak je popsáno. Podobně, pokud máte pocit, že položka není tak popsaná, a raději byste ji vrátili, jednoduše nás kontaktujte a vysvětlete své důvody do 30 dnů a my zařídíme, aby se položka vrátila a vrátila.

Mrtvý na příjezdu (DOA)

Poctivosti Sales Ltd nabízí standardní záruční dobu třicet dní od data nákupu u všech produktů. Během tohoto třicetidenního období bude jakýkoli produkt, který je potvrzen jako DOA naším oddělením zákazníků. Zákazníci, kteří obdrží produkt DOA, by nás měli kontaktovat do 48 hodin od přijetí zboží. Hodnota vadných položek bude připsána na váš účet po obdržení uvedených vadných položek. Pokud existují nějaké známky poškození krabice, požádali bychom všechny zákazníky, aby podepsali dodávku „nezaškrtnuté“ a nahlásili poškození do 48 hodin po přijetí. Chybné dodávky (nesprávné doručené zboží)

apple, ipad, mini, recenze, 16gb

Ve velmi nepravděpodobném případě, že obdržíte jiný produkt nebo množství produktů, než jste si objednali, možná jste byli odesláni nesprávný produkt nebo náš tým skladu si mohl vybrat a odeslán nesprávné položky. Informujte naše oddělení zákaznických služeb do 48 hodin od přijetí nesprávného zboží. Jakmile jsme chybu určili, zajistíme, že vhodný postup bude prováděn co nejrychleji as co nejmenší nepříjemností.

Nesprávná doručovací adresa

V nepravděpodobném případě, že odesíláme na nesprávnou doručovací adresu, nebo jsme od vás obdrželi nesprávné údaje o doručení, bude naše oddělení zákaznických služeb co nejdříve přesměrováno na správnou adresu.

Postup vrátí

Máte.li problém s objednávkou od čestné prodeje Ltd, zavolejte nám nebo nám pošlete e.mail a my se budeme snažit získat nejúčinnější a nejpohodlnější postup v pohybu.

V některých případech vám možná budeme muset vydat číslo autorizace návratu (RMA).

apple, ipad, mini, recenze, 16gb

Jakmile obdržíte své číslo RMA, vraťte zboží od Courier (ne první nebo druhá třída) do svého původního balení, spolu s jakýmikoli doprovodnými částmi na adresu uzavřenou ve formě RMA s číslem RMA jasně zobrazené na vnější straně balíčku (S). Poskytneme vám vhodné papírování, které vám pomohou.

RMA musí být vrácena do dvou týdnů od vydání RMA.

Právo zrušit

Máte právo tuto smlouvu zrušit do 14 dnů, aniž byste uvedli jakýkoli důvod. Doba zrušení vyprší po 14 dnech ode dne, kdy získáte, nebo jinou třetí stranu než dopravce a naznačuje, že získáte, fyzický držení posledního dobra. Chcete.li uplatnit právo na zrušení, musíte informovat naše zákaznické služby, prodej@čestnost.com svého rozhodnutí zrušit tuto smlouvu jasným prohlášením (E.G. dopis zaslaný poštou, faxem nebo e-mailem). Chcete.li splnit termín zrušení, stačí, abyste poslali vaši komunikaci ohledně vašeho výkonu práva na zrušení před vypršením doby zrušení.

Účinky zrušení

Pokud tuto smlouvu zrušíte, uhradíme vám všechny platby od vás, včetně nákladů na doručení (s výjimkou doplňkových nákladů, pokud jste si vybrali jiný typ doručení, než je nejméně drahý typ standardního doručení, který nám nabízí). Pokud je ztráta výsledkem zbytečné manipulace s vámi, můžeme odepsat z úhrady za ztrátu hodnoty jakéhokoli dodávaného zboží. Úhradu provedeme bez zbytečného zpoždění a ne později. (a) 30 dní po dni, kdy od vás dostáváme jakékoli zboží, nebo (pokud dříve) 30 dní po dni, kdy poskytnete důkazy, které máte vrátil zboží, nebo (c), pokud nebylo dodáno žádné zboží, 30 dní po dni, kdy jsme informováni o vašem rozhodnutí zrušit tuto smlouvu. Úhradu provedeme pomocí stejného platebního prostředku, jaké jste použili pro počáteční transakci, pokud jste se výslovně nedohodli jinak; V žádném případě nebudete v důsledku úhrady vynaložit žádné poplatky. Můžeme zadržet úhradu, dokud jsme zboží dostali zpět nebo jste neposkytli důkazy o tom, že jste zboží poslali zpět, podle toho, co je nejdříve. Zboží zasíláte zpět nebo je předáte nám bez zbytečného zpoždění a v každém případě nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy vaše zrušení z této smlouvy sdělujete pro nás. Uzávěrka je splněna, pokud odesláte zpět zboží před vypršením období 30 dnů. Budete muset nést přímé náklady na vrácení zboží. Jste odpovědní pouze za jakoukoli sníženou hodnotu zboží vyplývající z jiné manipulace, než co je nezbytné k vytvoření povahy, charakteristik a fungování zboží.

Smíšený

Void, kde je zakázáno: Ačkoli informace na tomto webu jsou dostupné po celém světě, ne všechny produkty nebo služby diskutované na tomto webu jsou k dispozici všem osobám nebo ve všech geografických místech nebo jurisdikcích. Společnost Acfingty Sales Ltd a inzerenti si vyhrazují právo omezit poskytování svých produktů nebo služeb na jakoukoli osobu, geografickou oblast nebo jurisdikci, kterou si tak přejí, a omezit množství jakýchkoli produktů nebo služeb, které poskytují. Jakákoli nabídka pro jakýkoli produkt nebo službu vytvořenou v materiálech na tomto webu je neplatná, kde je zakázána.

Řídící právo: V případě soudního sporu se obě strany souhlasí s tím, že se použije zákon o registraci poctivosti státu Business Registrace a obě strany souhlasí s jurisdikcí soudů uvedeného státu nebo v případě rozmanitosti občanství, United, United Okresní soud království pro (okres). Obě strany se výslovně vzdávají soudu poroty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS