Apple iPhone 11 128 GB Black. Apple iPhone 11 128 GB

Kolik GB se získá pro iPhone 11: 64 GB nebo 128 GB nebo ?

Plánujete si koupit iPhone 11, ale nevíte, který z nich je koupit na základě úložiště? Je dost 64 GB pro iPhone 11? Pokud si vyberete úložiště iPhone 64 nebo 128 GB? Odpočiňte si a nechte naši analýzu v tomto příspěvku, abyste vám pomohli při výběru nákupu.

Výběr správného úložiště paměti může být docela úkol, s mnoha možnostmi zvážit, když si chcete koupit iPhone 11, protože je ve třech různých variantách- Apple iPhone 11 s 64 GB, Apple iPhone 11- 128 GB a Apple iPhone 256 GB. V tomto příspěvku vás provedeme k tomu, abyste učinili správné a dokonalé rozhodnutí.

Při nákupu jakéhokoli telefonu máte pravděpodobně důvody, proč jej kupujete. Může to být způsobeno aktuálním trendem, velikostí paměti, fotoaparátu, drsnosti atd. Kapacita velikosti paměti určuje, kolik můžete použít funkci telefonu. Možná jste milovníkem stohování fotografií a videí, nebo používáte spoustu velkých souborů a aplikací. Možná jste dokonce milovník hry, hrajete vysoce grafické a velmi intenzivní hry, které jsou vždy těžké. Závisí také na tom, zda používáte iCloud nebo ne pro ukládání souborů a záloh.

Prostřednictvím tohoto příspěvku si budete moci vybrat, která je pro vás nejlepší. iPhone 64 nebo 128 nebo iPhone 128 vs. 256, protože přizpůsobíme důvody pro každý výběr paměťové kapacity po vašem stylu. Tady tedy jdeme na tyto determinanty.

Váš výběr úložiště: iCloud nebo lokálně

Váš výběr úložiště, ať už lokálně nebo na iCloud, určí, zda byste potřebovali iPhone 64 nebo 128 GB. Na iCloud máte neomezený úložný prostor pro uložení a zálohování tolik, kolik chcete. Můžete ukládat a zálohovat svá data, jako jsou fotografie, videa, dokumenty, hudební seznamy skladeb, aplikace, iBooks a všechny další věci, kterou zakoupíte od iTunes. Místo stahování do svého iPhone se také můžete rozhodnout streamovat videa a hudbu.

ICloud vám také nabízí přístup až k 5 GB úložného prostoru, který je zdarma, a je rozšiřitelný až na 2TB, když máte pocit, že tak děláte. Musíte však zaplatit za jakékoli zvýšení úložného prostoru. Díky aplikaci iCloud Drive můžete snadno uložit interní paměť svého telefonu a ukládat svá videa, zálohy iOS, vaše fotografie, vaše soubory a jakékoli další objemné nebo ne tak těžké soubory, které byste mohli mít.

Můžete také použít jiné alternativy, jako je disk Google. Můžete použít OneDrive a Dropbox také, protože všechny poskytují nejen možnost ukládání a zálohování, ale také mohou streamovat vaše fotografie, videa, hudbu a mnoho dalších.

Proto, pokud jste horlivým uživatelem iCloud, Disk Google, OneDrive nebo jiných cloudových úložišť pro přístup a ukládání vašich médií, je pro vás nejlepší volbou iPhone 11- 128 GB. Pokud tyto služby opravdu nepoužíváte, nebo máte zájem o bezpečnost, bude iPhone 11- 256 GB nejlepší volbou.

Streamování nebo ukládání médií?

Když si zakoupíte své televizní pořady, hudbu a filmy na iTunes, musíte mít velkou úložnou kapacitu. Proto je dobrá volba iPhone 11, 128 GB nebo 256 GB, v závislosti na tom, kolik uložíte a stahujete. Ale pokud dáváte přednost streamování televizních pořadů, hudby a filmů a ne stahovat je, nemusíte mít rozsáhlou nebo velkou úložnou kapacitu; Pro iPhone 64 nebo 128 GB si můžete snadno zvolit.

Fotografie a videa

Pokud jste typ, který pořizuje spoustu fotografií i videí, bude pro vás výběr paměťové kapacity větší velikosti, například iPhone 11. 128 GB. Pokud máte jen několik stovek fotografií a příležitostná videa, bude iPhone 11. 64 GB nejlepší volbou.

Aplikace a hry

Aplikace a hry konzumují velký kus prostoru, a pokud máte omezený počet aplikací, zejména pokud je to jen asi 100 značek, pokud jde o počet aplikací, můžete prostě jít na iPhone 11. 64 GB. Ale pokud máte více než 100 aplikací, zejména s aplikacemi sociálních médií, které také zabírají hodně místa, a stahujete si video na YouTube, všechny tyto budou mít hodně místa. Pokud jste nyní vášnivým hráčem, stahování vysoce grafických her, zejména s tím, že jsou více než 100 MB, a rozšiřujete se, jak je hrajete, nebo si musíte stáhnout další funkce vedle sebe, mít iPhone 11. 64 GB nebude ve vašem nejlepším zájmu. Musíte jít na vyšší úložný prostor, jako je iPhone 11. 128 GB, a pokud aktualizujete své aplikace a hry, jakmile přicházejí nové funkce, pak jít na 256 GB nebude pro vás špatnou volbou. Ve skutečnosti můžete na to snadno jít, vzhledem k tomu, že stále máte fotografie a videa, abyste také zaujali nějaký prostor.

Kdy byste měli získat 64 GB?

Možná budete chtít získat 64 GB, pokud s telefony neděláte žádnou těžkou práci, jako jsou masivní hry nebo sociální média. S několika stovkami fotografií a asi 100 aplikací, několika videí, pak získejte 64 GB iPhone 11. Musíte také zvážit dobu trvání, kdy plánujete používat telefon, zejména pokud to není déle než rok, a do té doby vám nedojde úložný prostor, pak pokračujte a zakupte si iPhone 11 64 GB. Můžete také chtít považovat svůj rozpočet, protože verze 64 GB je levnější než 128 GB. Takže, co děláte a kolik si můžete dovolit, jsou zde významné determinanty.

Kdy byste měli získat 128 GB?

Mnoho lidí dává přednost 128 GB. Ale proč byste na to měli jít? Odpověď závisí na tom, zda si na místní úrovni stáhnete hudbu, filmy, přehráváte špičkové hry a máte spoustu fotografií nebo si je pořizuje spousta, a budete používat telefon po delší dobu více než rok. Pokud se na vás všechny vztahují, měli byste dokonce mluvit více o iPhone 128 nebo 256 GB, ale získání iPhone 11. 128 GB vám bude vyhovovat lépe.

Kdy bys měl dostat ?

Musíte získat více, když chcete ukládat a ukládat své média místně nebo si stáhněte offline. Stáhněte si cokoli, co chcete, zachycují své momenty, spustíte spoustu aplikací, vytvořte profesionální design, pak musíte zvážit získání více úložného prostoru, jako je iPhone 11. 256 GB.

Závěr

Když zvažujete výše uvedené obrysy, uložíte lokálně nebo na iCloud, s ohledem na počet fotografií a videí, které budete mít na svém zařízení, aplikace a hry, můžete rychle určit, které z variant iPhone 11 vám nejlépe vyhovují. Nezapomeňte, že množství interního paměťového prostoru, které také určete, jak hladce bude vaše zařízení spustit, ať už hrajete hry nebo stahujete nebo streamujete online.

Apple iPhone 11 128 GB. Černá

Dostupnost zásob není v tuto chvíli k dispozici. Obraťte se na místní obchod nebo zkuste to znovu později.

Chcete.li pokračovat, vyberte prosím možnost produktu.

Obvykle lodě ve 3. 5 pracovních dnů

Barvitý. Silný. Nezbytný.

IPhone 11 poskytuje zcela nový systém s duální kamerou s ultra širokými. Noční režim a ohromující kvalita videa. Odolnost proti vodě a prachu. 1 Celodenní výdrž baterie. 2 ze šesti ohromujících barev. Zažijte iPhone v 11.

Natočte 4k video, krásné portréty a zametací krajiny s zcela novým systémem duální kamery. Zachyťte své nejlepší fotografie z nízkých osvětlení nočním režimem. Podívejte se na barvu skutečného života na vašich fotografiích, videích a hrách na 6.1-palcový displej kapaliny. 3 Zkušenosti bezprecedentního výkonu s A13 Bionic pro hraní, rozšířenou realitu a fotografii. Dělejte více a nabijte méně s celodenní výdrží baterie. 2 a starosti s odolností proti vodě do 2 metrů po dobu 30 minut se obávejte. 1

Klíčové funkce

6.1palcový kapalina sítnice HD LCD displej 3

Odolnost proti vodě a prachu (2 metry po dobu až 30 minut, IP68) 1

Duální kamera s 12megapixelovým ultra širokým a širokým fotoaparátem; Noční režim, režim portrétu a 4K video až 60 FPS

12-megapixel truedepth přední kamera s režimem portrétu, 4K video a zpomalený pohyb

ID obličeje pro zabezpečenou ověřování a Apple Pay

iPhone 11 Обзор / Новый стандарт Apple

Bionický čip A13 s nervovým motorem třetí generace

iOS 13 s tmavým režimem, nové nástroje pro úpravy fotografií a videa a zcela nové funkce ochrany osobních údajů

1 iPhone 11 je stříkající, vodou a prach odolný a byl testován za kontrolovaných laboratorních podmínek s hodnocením IP68 podle standardu IEC 60529 (maximální hloubka 2 metrů po dobu až 30 minut). Odolnost proti stříkání, vodě a prachu nejsou trvalé podmínky a odpor by se mohl snížit v důsledku normálního opotřebení. Nepokoušejte se nabíjet mokrý iPhone; Pokyny k čištění a sušení naleznete v uživatelské příručce. Poškození kapalin se nevztahuje na záruku.

2 životnost baterie se liší podle použití a konfigurace; Viz www.Jablko.com/au/baterie pro více informací.

3 Displej má zaoblené rohy. Při měření jako obdélník je obrazovka iPhone 11 6.06 palců diagonálně. Skutečná viditelná oblast je menší.

4 bezdrátové nabíječky Qi se prodávají samostatně.

Jděte do Apple.com/au/iPhone-11/specifikace pro kompletní sadu.

Voda odolná proti 2 metrům po dobu až 30 minut.

Jablko

Když přinesete své číslo a aktivujete min. Plán 30/mo. První mo. SVC poplatek za daň splatný při prodeji. Nezahrnuje Porty ATT. Použití, rychlost restrice. Původní cena 549.99. Převzetí občasného snížení ceny. Prohlednout detaily.

Pronájem s učením

Najděte tento telefon v místním kriketovém obchodě

Zdarma 2-business denní doprava

Žádný poplatek za aktivace online

6.1 „Velikost obrazovky

12 MP kamera

128 GB úložiště

Natočte 4K videa, krásné portréty a zametací krajiny s zcela novým systémem duální kamery. Zachyťte své nejlepší fotografie z nízkých osvětlení nočním režimem. Podívejte se na barvu skutečného života na vašich fotografiích, videích a hrách na 6.1-palcový displej kapaliny. 3 Zkušenosti bezprecedentního výkonu s A13 Bionic for Gaming, Augmented Reality (AR) a Photography. Dělejte více a nabijte méně s celodenní výdrží baterie. 2 a starosti s odolností proti vodě do 2 metrů po dobu 30 minut se obávejte. 1 1 iPhone 11 je stříkající, voda a odolný proti prachu a byl testován za kontrolovaných laboratorních podmínek s hodnocením IP68 podle standardu IEC 60529 (maximální hloubka 2 metrů až 30 minut). Splash, voda a odolnost proti prachu nejsou trvalé podmínky a odpor by se mohl snížit v důsledku normálního opotřebení. Nepokoušejte se nabíjet mokrý iPhone; Pokyny k čištění a sušení naleznete v uživatelské příručce. Poškození kapalin se nevztahuje na záruku. 2 životnost baterie se liší podle použití a konfigurace. Viz Apple.com/baterie pro více informací. 3 Displej má zaoblené rohy. Při měření jako obdélník je obrazovka iPhone 11 6.06 palců diagonálně. Skutečná viditelná oblast je menší.

Jen správné množství všeho.

Nový systém duální kamery. Celodenní baterie 1. Nejtěžší sklo ve smartphonu. A jablka nejrychlejší čip vůbec.

Nový systém duální kamery. Celodenní baterie 1. Nejtěžší sklo ve smartphonu. A nejrychlejší čip Apple vůbec.

iPhone 11. лучший бюджетный айфон в 2023?

Design

Mějte krásný den šest ohromujících nových barev. Nádherné 6.1palcová kapalina na celé obrazovce LCD. 2 odolné vůči vodě do 2 metrů po dobu 30 minut.

Šest ohromujících nových barev. Nádherné 6.1palcová kapalina na celé obrazovce LCD. 2 odolné vůči vodě do 2 metrů po dobu 30 minut.

Fotoaparát

Pořiďte si fotografie dále. A širší.

Ultra široký (13 mm). 120 ° pole_view pro čtyřikrát více scény.

Široký (26 mm). 100% zaostřovací pixely až třikrát rychlejší autofokus za slabé osvětlení.

4K video

Nakopte své video do zářezu. 4K video při 60 fps na každé kameře. Ultra široký fotoaparát pro čtyřikrát více scény. Otočte, ořízněte a přidejte filtry stejně snadno jako s fotografiemi.

Noční režim

Noc, v novém světle od narozenin při svíčkách až po ohně na pláži, nový noční režim přináší přírodní záběry se slabým osvětlením-automaticky.

Bateriový čip

Síla přes svůj den. Celodenní výdrž baterie. 1 A13 Bionic, nejrychlejší čip ve smartphonu. Rychlý nábožen schopný s 18W adaptérem (prodáno samostatně).

Soukromí

Soukromí je zabudováno. ID obličeje je nejbezpečnější ověření obličeje ve smartphonu. Neukládá ani sdílí svou fotografii. A je to bezpečnější než ID Touch.

Apple TV

Zahrnuto na jeden rok, když si koupíte iPhone. ♢ Sledujte originální pořady a filmy v aplikaci Apple TV. Přichází 1. listopadu.

AirPods

Bezdrátové. AirPods poskytují bezkonkurenční doba poslechu a kvalitu zvuku, aktivovaný hlasově aktivovaný přístup a bezdrátový případ nabíjení.

Applecare

Jednorázová podpora od odborníků na Apple. AppleCare poskytuje rozšířené opravné pokrytí a 24/7 prioritní podpory lidí, kteří znají iPhone Best.

Příslušenství

Seznamte se s rozšířenou rodinou. Nakupujte případy určené pouze pro iPhone. Prozkoumejte AirPods, fotografické nástroje, bezdrátové nabíjecí doky a další.

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11

Triple 12MP ultra široký, široký a teleobjektivní kamery

Triple 12MP ultra široký, široký a teleobjektivní kamery

Duální 12MP ultra široké a široké kamery

5.8 „Super sítnice XDR displej 2

6.5 „Super sítnice XDR displej 2

6.1 „Likvidní sítnice HD displej 2

11 hodin streamování videa a 18 hodin přehrávání 1

apple, iphone, black

12 hodin streamování videa a 20 hodin přehrávání 1

10 hodin streamování videa a 17 hodin přehrávání 1

  • Životnost baterie se liší podle použití a konfigurace. Viz Apple.com/baterie pro více informací.
  • Displej má zaoblené rohy, které sledují krásný zakřivený design, a tyto rohy jsou ve standardním obdélníku. Při měření jako standardní obdélníkový tvar je obrazovka 5.85 palců (iPhone 11 Pro), 6.46 palců (iPhone 11 Pro Max), nebo 6.06 palců (iPhone 11) diagonálně. Skutečná viditelná oblast je menší.

Některé funkce nemusí být k dispozici pro všechny země nebo ve všech oblastech.

Respawnables: Heroes budou k dispozici koncem tohoto roku.

Část výtěžku z každého (produktu) červeného nákupu půjde do globálního fondu k boji proti AIDS v Africe.

♢ Další vyloučení odpovědnosti:

4.99/měsíc po bezplatné zkušební verzi. Jedno předplatné na skupinu sdílení rodiny. Nabídka dobré po dobu 3 měsíců po aktivaci zařízení, počínaje 1. listopadu 2019. Plán se automaticky obnoví, dokud nebude zrušen. Omezení a další podmínky platí.

  • Životnost baterie se liší podle použití a konfigurace. Viz Apple.com/baterie pro více informací.
  • Displej má zaoblené rohy, které sledují krásný zakřivený design, a tyto rohy jsou ve standardním obdélníku. Při měření jako standardní obdélníkový tvar je obrazovka 5.85 palců (iPhone 11 Pro), 6.46 palců (iPhone 11 Pro Max), nebo 6.06 palců (iPhone 11) diagonálně. Skutečná viditelná oblast je menší.

Některé funkce nemusí být k dispozici pro všechny země nebo ve všech oblastech.

Respawnables: Heroes budou k dispozici koncem tohoto roku.

Část výtěžku z každého (produktu) červeného nákupu půjde do globálního fondu k boji proti AIDS v Africe.

♢ Další vyloučení odpovědnosti:

4.99/měsíc po bezplatné zkušební verzi. Jedno předplatné na skupinu sdílení rodiny. Nabídka dobré po dobu 3 měsíců po aktivaci zařízení, počínaje 1. listopadu 2019. Plán se automaticky obnoví, dokud nebude zrušen. Omezení a další podmínky platí.

Pokud byste si koupili iPhone 11 v roce 2023? Proč je to (a není) dobrý nákup

IPhone 11 býval jedním z nejlepších dostupných telefonů. Ale je to stále pravda v roce 2023? Zde je, jak se telefon o tři roky později drží.

IPhone 11 byl jedním z nejlepších dostupných chytrých telefonů v roce 2019. O více než o tři roky později je v roce 2023 stárnoucí sluchátko Apple, který stojí za to koupit? Svět smartphonů se neustále pohybuje vpřed. Nové telefony jsou pravidelně vydávány, dokonce i novější modely jsou vždy na obzoru a to zanechává málo času na pohled na starší generace. Pokud je iPhone 14 venku a je iPhone 15 na obzoru, proč by se měl někdo zastavit a přemýšlet o iPhone 11?

Pokud chcete špičkový smartphone, ale máte omezený rozpočet, láká nákup staršího modelu. Toto je situace, ve které se iPhone 11 nachází. Vydáno v září 2019, iPhone 11 není zdaleka nejnovější iPhone, který je dnes dostupný. Je to tři generace, má stárnoucí procesor a již není horkou novou věcí na trhu. Od září 2022 již to není iPhone Apple prodává na svých webových stránkách, ale je k dispozici na jiných webech jako Amazon, Walmart a dokonce i dopravci jako Cricket Wireless.

Proč byste si měli koupit iPhone 11 v roce 2023

Přestože je více než tři roky, tolik o iPhone 11 v roce 2023 drží pozoruhodně dobře. Největším důvodem je jeho procesor. Napájení iPhone 11 je Apple A13 Bionic Chip. A13 byl od té doby následován A14, A15 a A16. Přesto je to i nadále výkonnostním šampionem. S 6jádrovým CPU, čtyřjádrovým GPU a 8jádrovými nervovým motorem by všechno na iPhone 11 mělo být stále dostatečně rychlejší.

Kamerový systém iPhone 11 také v roce 2023 drží docela dobře. Stejně jako iPhone 14, iPhone 11 má 12MP primární kameru a 12MP ultra širokou kameru. Má také noční režim, hlubokou fúzi, režim portrétu a inteligentní HDR pro vylepšené zpracování fotografií. A na straně videa iPhone 11 podporuje nahrávání 4K při 60 snímků za sekundu. Novější funkce, jako jsou fotografické styly a filmový režim, nejsou k dispozici, ale pro příležitostné sdílení na Instagramu, Snapchat atd., Nastavení fotoaparátu iPhone 11 zůstává silným umělcem.

Na iPhone 11 najdete také spoustu dalších vlajkových lodí. Má ID obličeje, hodnocení odolnosti proti prachu/vodě IP68, bezdrátové nabíjení Qi a je slíbeno až 17 hodin výdrže baterie. Důležité než to všechno, Apple stále aktivně podporuje iPhone 11. Spustí nejnovější verzi iOS 16, očekává se, že iOS 17 později v tomto roce, a měla by se dostávat aktualizace do roku 2025. Softwarová podpora společnosti Apple zůstává nejlepší v oboru a je to jeden z důvodů, proč jeho starší chytré telefony stojí za to doporučit roky po propuštění.

apple, iphone, black

Proč byste neměli koupit iPhone 11 v roce 2023

Ale to neznamená, že je to všechno slunce a duhy pro iPhone 11. Žádný smartphone dokonale stárne a iPhone 11 není výjimkou. Jednou z oblastí, kde je to nejznámější, je displej iPhone 11. Samotná obrazovka vypadá dobře. Je to 6.1-palcový LCD panel s rozlišením 1792 x 828, má kontrastní poměr 1400: 1 a 625 nits maximálního jasu. Pro příležitostné sledování filmů, hraní her a prohlížení. je to víc než opravitelné. Od té doby však Apple udělal značné skoky vpřed. zejména ve srovnání s OLED displejem iPhone 14 s rozlišením 2532 x 1170, kontrastním poměrem 2 000 000: 1 a jasem 800 nits.

IPhone 11 také není nejodolnějším iPhone, který je dnes dostupný. I když má odolnost proti vodě IP68, pokrývá pouze telefon až 2 metry ponoření. IPhone 13 a iPhone 14 mohou přežít až 6 metrů, takže je mnohem pravděpodobnější, že přežijí, že jsou upuštěni do hlubokého bazénu nebo jezera. Podobně má iPhone 11 na svém displeji slabší sklo. Novější telefony iPhone mají sklenici Apple „keramic štít“ a nabízejí čtyřikrát lepší ochranu kapky než iPhone 11. Pokud jste obzvláště nemotorní a upusťte svůj telefon hodně, roztříštění pro iPhone 13 nebo iPhone 14 je dobře utracené peníze.

Před vyzvednutím iPhone 11 je třeba zvážit několik dalších věcí. Na rozdíl od nejnovějších iPhone, iPhone 11 nefunguje s Magsafe. To znamená příslušenství, jako je kožená peněženka pro iPhone, nabíječka Magsafe a baterie Magsafe, nejsou kompatibilní s iPhone 11. IPhone 11 také nemá 5G připojení. místo toho se vyšívá na 4G LTE. 4G LTE je v roce 2023 stále dokonale použitelný, ale pokud chcete telefon, který podporuje nejrychlejší možné rychlosti dat, budete se chtít podívat jinde jinde.

IPhone 12 je lepší volbou v roce 2023

Všechny věci zvažují, pokud hledáte levný iPhone v roce 2023, budete raději zakoupit iPhone 12 místo iPhone 11. Hlavním důvodem je to, že Apple stále prodává iPhone 12 na svých webových stránkách. V 599 patří mezi nejlevnější dostupné telefony iPhone a přichází s dalšími upgrady, včetně OLED displeje, 5G připojení, kompatibility Magsafe, tvrdší keramické sklo, lepší kamery a novější bionický procesor A14.

IPhone 11 již Apple oficiálně prodává, což znamená, že si jej budete muset vyzvednout z webové stránky třetích stran. Amazon a Cricket Wireless prodávají iPhone 11 za 599, což je stejná cena jako iPhone 12. Walmart to prodává za 249, ale to je pouze tehdy, pokud se kvalifikujete do cenově dostupného programu připojení (ACP).

Apple navíc nabízí na svých webových stránkách v roce 2023 několik dostupných možností. Kromě iPhone 12 si můžete také vyzvednout iPhone 13 Mini (599), iPhone 13 (699) a iPhone SE 3 (429). S tolika podobnými cenami (a levnějšími) možnostmi na výběr, iPhone 11 není v roce 2023 dobrým nákupem v roce 2023. Pokud již používáte iPhone 11, je to dobré na několik let, ale pokud si chcete koupit nový iPhone, existují lepší možnosti, jak zvážit.

Jakou velikost úložiště iPhone 11 byste měli získat?

Nejlepší odpověď: Pro průměrného člověka by mělo být 128 GB dostatek prostoru, zejména pokud jste typem člověka, který nebude záviset na službách cloudového úložiště, stáhne hodně hudby a pořizuje spoustu fotografií a videa. Pokud tak učiníte, plánujte využít výhody podpory Flash Drive pro iOS 13, pak 64 GB je v pořádku. Pro ty, kteří pořizují spoustu videí, pořádejte na svém iPhonu originální fotografie, hrajte spoustu her nebo mají rozsáhlé hudební knihovny, 256 GB je nejlepší sázka.Pojďme se barevně: Apple iPhone 11 (od 699 v Apple)

128 GB je pro většinu lidí skvělým prostředním zeměmi

S iPhone 11 máte na výběr pouze tři úložné kapacity: 64 GB, 128 GB a 256 GB. Věříme, že pro většinu lidí je 128 GB skvělá velikost úložiště.

Zatímco služby cloudového úložiště jsou navrženy tak, aby usnadnily naše životy tím, že naše soubory jsou k dispozici všude, někdy prostě nemůžete porazit, mít vše uložené na vašem zařízení. Vždy to bude přístupné a nemusíte se bát datového připojení k přístupu k většině vašich základních souborů. S 128 GB byste měli mít více než dostatek místa pro důležité soubory, na kterých vám záleží.

A pokud pořídíte spoustu fotografií s příležitostným videem, pak je pro to také 128 GB. S širokými a ultralehkovými čočkami na iPhone 11 jste povinni pořizovat spoustu fotografií, abyste dali práci novou ultra širokou čočku do práce. Pokud plánujete občas přijímat příležitostné video, velikost 128 GB by měla být pro několik z nich dost dobrá, pokud nejsou příliš dlouhá (4K videa mohou být velká).

apple, iphone, black

I když se zdá, že streamování hudby je v poslední době vzteky, někdy prostě nemůžete porazit mít vlastní hudební knihovnu, která je lokálně dostupná bez připojení k internetu. 128 GB je dostatek místa pro většinu vašich oblíbených alb, ne.li celá vaše knihovna.

64 GB je skvělý pro minimalisty

Pro ty z vás, kteří závisí na řešení cloudových úložišť (jako iCloud, Dropbox atd.), použijte služby streamování hudby a videa a plánujte využívání podpory Flash Storage v iOS 13, pak místní úložiště na vašem iPhone nemusí být tak velké dohody. Pokud tomu tak je, pak by 64 GB mělo být dost dobré, zejména pokud nefotíte mnoho fotografií nebo videí.

256 GB je pro ty, kteří potřebují skladování

Pokud máte peníze na to, abyste získali nejvíce úložiště a nikdy se nechcete starat o to, že dojde místo na vašem iPhonu, je těžké se pokazit s velikostí 256 GB.

S pokročilým kamerským systémem s duálním objektivem iPhone 11 (široký a ultra široký), nočním režimem, hlubokým fúzí, 12MP truedepth Camera s širokoúhlým podporou a pomalým pohybem nahrávání videa a standardní 4K video nahrávání můžete, můžete skončí s tunou médií, aby jí vaše paměť. Velikost 256 GB zajišťuje, že se nemusíte starat o to, že dojde prostor.

A se spuštěním Apple Arcade 19. září možná děláte hodně her. Velikost 256 GB zajišťuje, že máte dostatek prostoru ke stažení těchto úžasných nových her a získání vašich peněz z toho 5 za měsíc předplatné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS