Apple iWatch 4 44mm. Apple iWatch 4 44mm

Apple zasáhne snooze tyč na funkci sledování spánku pro Apple Watch

Na své zářijové hardwarové akci Apple představil, že je velmi očekávaný Smartwatch nové generace-Apple Watch Series 4. Od většího displeje po vestavěný elektrický srdeční senzor, který může měřit různé zdravotní metriky, nejnovější zařízení přináší některé pozoruhodné nové funkce.

Zde je vše, co potřebujete vědět o řadě Apple Watch 4.

Aktualizace

Sledování spánku by mohlo být nakonec přidáno, ale ne před rokem 2020

Zaměstnanci společnosti Apple údajně testují sledování spánku na Apple Watch Series 4, ale neměli bychom očekávat, že před rokem 2020 zasáhneme aktivní hodinky Apple.

Tato funkce se očekávala v nositelném Apple od doby, kdy společnost v roce 2017 vyrazila na Beddit Sleep Tracker Beddit. Podle zprávy z Bloombergu zaměstnanci Apple testují funkci sledování spánku za posledních několik měsíců, ale Apple zjevně není ve spěchu, aby ji brzy přidal, s většinou říká, že to neuvidíme až do příštího roku, tím Který čas bude Apple Watch Series 5 pravděpodobně novou horkostí.

Součástí problému se sledováním spánku na Apple Watch je pravděpodobně baterie. V noci je, když většina majitelů Apple Watch účtuje jejich zařízení a udržování sledování spánku ztěžuje časové poplatky. Je možné, že se Apple bude snažit přidat pokročilejší bezdrátové nabíjení QI v pozdějších modelech, aby se zkrátil množství času, který majitelé musí nabít jejich zařízení, což umožňuje, aby hodinky na podložku nejprve ráno nebo v jiném pohodlném čase.

Vydání EKG Funkce Apple Watch Series 4

Jednou z hlavních prvků Apple Watch Series 4 je schopnost měřit elektrokardiogram (EKG) elektrického elektrického srdce, aby se měřilo zdraví srdce a poskytla vágní základní základní linii pro celkové wellness. Schválila ho American Food and Drug Administration, ale nebyl zcela připraven k propuštění. Ale je to nyní a majitelé Apple Watch Series 4 mohou aktualizovat své telefony a dát této funkci vířivku. Je to snadné použití; Jednoduše otevřete aplikaci na sérii Apple Watch 4 a poté držte prst na digitální koruně, dokud není měření dokončeno.

Návrh a zobrazení

Série 4 Apple Watch 4 je dodávána ve dvou velikostech. 40 mm a 44 mm. a také přináší 30 procent větší displej. K dispozici je také přepracovaná modulární tvář hodinek s podrobnějšími a grafickými informacemi. Uživatelé mohou vidět akcie a srdeční frekvenci, skóre stop od sportovních týmů, prohlížet si informace o palubě a další. Pokud jde o barvy, série 4 přichází ve třech úpravách hliníku. stříbrné, zlato a vesmírné šedé. Série 4 také přichází ve zlaté nerezové oceli s milánským kapelou, kromě možností stříbrné a kosmické černé nerezové oceli. Nové kapely budou také spolupracovat s některým z předchůdců Apple Watch.

Aplikace Breathe, kterou mnozí používají pro meditaci nebo ke snížení jejich srdeční frekvence, bude nyní k dispozici jako tvář hodinek. Tímto způsobem jej budete moci používat jednoduše zvednutím zápěstí, aby se aplikace Breathe umožnila, aby vás provedla hlubokým dechem.

apple, 44mm

Z velké části vypadá řada 4 podobně jako její předchůdci, i když existuje nová digitální koruna s haptickou zpětnou vazbou. To umožní citlivější pocit, když prorazíte předměty na hodinách. Reproduktor byl také zcela přepracován, takže je o 50 procent hlasitější a mikrofon lze nyní nalézt na opačné straně. daleko od reproduktoru. Doufejme, že to pomůže snížit Echo a telefonovat mnohem jasnější.

Zadní část série 4 je vyrobena z černé keramiky a safírového krystalu, což umožňuje rádiovým vlnám procházet přední a zadní stranou. Apple říká, že to má zlepšit příjem buněk.

Specifikace a baterie

Pod kapotou je Apple Apple příští generace S4, 64bitový procesor s dvojitým jádrem, který byl navržen tak, aby vystupoval dvakrát rychleji. Akcelerometr a gyroskop mají dvojnásobek dynamického rozsahu a mohou vzorkovat data pohybu osmkrát rychleji.

Pokud jde o výdrž baterie, nic se však nic nezměnilo-série Apple Watch 4 má stejnou 18hodinovou celodenní výdrž baterie. Apple prodloužil doba cvičení venkovního tréninku na šest hodin, s úplným sledováním GPS pro dlouhé jízdy na kole.

Software a speciální zdraví

Apple Watch Series 4 provozuje nový operační systém společnosti Apple WatchOS 5. Přichází s řadou vylepšení, jako je vylepšená fitness a sledování zdraví, režim Walkie-talkie a další.

Série 4 má také tunu dalších zdravotních prvků. Pro začátek to nyní může detekovat, když spadnete analýzou trajektorie zápěstí a zrychlení dopadu. Poté zahájí nouzové volání. Pokud cítí, že jste nehybně po dobu 1 minuty, automaticky zavolá a pošle zprávu svým nouzovým kontaktům pomocí funkce SOS.

Zatímco starší modely Apple Watch zahrnují optický senzor srdeční frekvence pro sledování spálených kalorií, klidovou srdeční frekvence a další, řada 4 nabízí několik nových funkcí. Nyní obdržíte oznámení, pokud se zdá, že vaše srdeční frekvence je příliš níz.

Kromě toho bude Apple Watch nyní schopen prověřit váš srdeční rytmus v pozadí. Pokud detekuje nepravidelný rytmus, který by mohl ukázat na fibrilaci síní, pošle oznámení, pokud detekuje nepravidelný rytmus. I když zařízení není schopen diagnostikovat problém, může jej detekovat pro vás, takže pak můžete konzultovat s lékařem.

Snad jednou z nejpůsobivějších funkcí na sérii 4 je vestavěný senzor elektrického srdce. Uživatelé, zabudovanou do zadní části safírového krystalu a digitální koruny. To bude měřit elektrickou aktivitu srdečního rytmu s cílem diagnostikovat srdeční choroby a jiné podmínky. Otevřete aplikaci a umístěním prstu na digitální korunu můžete vzít EKG kdykoli a kdekoli, přímo z zápěstí. Protože všechny informace jsou uloženy v aplikaci Health, budete moci sdílet EKG s lékařem, který bude moci vidět podrobnější obrázek o tom, co se děje. Apple také obdržel povolení od Správa potravin a léčiv.

Cena a dostupnost

Apple Watch Series 4 je nyní k dispozici ke koupi a začíná na 399, zatímco buněčný model začíná na 499.

Aktualizováno 27. února 2019: Apple pracuje na sledování spánku pro Apple Watch.

Co je Apple Watch Nike? A jak se to liší od standardních Apple Watch?

Tady je vše, co potřebujete vědět o Apple Watch Nike.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Každý Apple Watch mezi řadou 2 a řadou 7 měl verzi Nike, i když tento běh skončil sérií 8. Série 7 Nike Edition byla v podstatě stejná jako standardní Apple Watch Series 7, ale představovala přepracované tváře Nike Watch a Nike navržené Apple Watch Sport Bands.

Můžete také získat verzi Nike Apple Watch SE (což je v podstatě řada Apple Watch 5 v jiném roušku).

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 je nejnovější model Apple Watch a přestože již neexistuje konkrétní model Nike, stále si můžete koupit popruhy Nike a používat aplikaci Nike Run App.

Apple Watch SE (2022)

Apple Watch SE (2. gen) je skvělým vstupním bodem do modelů Apple Watch, a přestože již neexistuje model Nike, můžete si koupit popruhy Nike a použít aplikaci Nike Run App.

Co je Apple Watch Nike?

Pro Apple Watch Series 2 se Apple spojil s Nike, aby vytvořil verzi Apple Watch zaměřené na běžce. partnerství, které pokračovalo pro modely od série 2, ale skončilo, když série 8 nedostala jednu.

Apple Watch Nike má jiný design popruhu a mírně odlišné tváře hodinek než standardní model, aby běžcům usnadnilo využití vestavěného GPS (a buněčného) používání zařízení (a buněk).

Externě je jediným rozdílem, že kromě jablka je logo Nike na zadní straně hodinek.

Apple Watch Nike stojí stejně jako standardní verze Apple Watch.

Co má funkci Apple Watch Nike?

V roce 2020 Apple odhalil dvě různé verze Apple Watch Nike s řadou 6 i SE (a poté 40/44 mm varianty každého z nich, každá s GPS a buněčnými varianty). V roce 2021 poté vydala verzi Apple Watch Nike Series 7, která sedí vedle varianta Apple Watch Se Nike.

Získáte všechny stejné funkce nalezeny v Apple Watch Series 7 nebo SE, jako jsou vestavěný GPS, vodotěsný design a možnost buněčného konektivity kromě GPS, i když je levnější získat verzi bez. Série 7 má také monitorování kyslíku krve, stejně jako větší displej než hodinky SE. Model Série Nike Watch 7 je dodáván v možnostech 41 mm a 45 mm, zatímco model Watch Se Nike je dodáván v možnostech 40 mm a 44 mm.

Stejně jako standardní Apple Watch můžete změnit popruhy na variantě Nike. Je k dispozici s různými kombinacemi pouzdra a popruhů: Existují stříbrné a kosmické šedé hliníkové pouzdra s Nike Sport Band (Rubber) nebo Nike Sport Loop (nylon). Sportovní skupiny Nike mají perforovaný design, který je navržen tak, aby byl odolnější a prodyšný.

Pokud jde o software, má Nike další výhody oproti standardní verzi WatchOS: dostává exkluzivní tváře hodinek s tematikou Nike, které zahrnují komplikaci pro přímé spuštění aplikace Nike Run Club, která je předem nainstalována a umožňuje vám sledovat běhy, Zobrazit běh, zobrazení spuštění, zobrazení spuštění zobrazení historie a další.

Modely 2021 Series 7 mají různé barvy pro Nike Sport Band a Nike Sport Loop. Modely řady 7 i Se Nike však využívají věci, jako je Nike Compact Watch Face, která vám také umožňuje vidět několik komplikací klubu Nike Run, také.

Můžete si přečíst naši samostatnou funkci a porovnat všechny modely Apple Watch. Máme také průvodce pro nejlepší tipy a triky Apple Watch, které stojí za to zkontrolovat.

Apple Watch 4 je stále jedním z nejlepších chytrých hodinek

Techradar verdikt

Apple jasně věří, že chytré hodinky jsou tu, aby zůstali. Watch 4 to naprosto dokazuje. Samotný design je velký upgrade, přičemž obrazovka nabízí mnohem větší viditelnost, a zatímco zdravotní přínosy pomůže pouze podskupinu uživatelů, jsou vítáni a ukažte směr směru, který Apple míří. Kdyby to mělo lepší výdrž baterie, a tak byl lépe schopen sledovat spánek, Watch 4 by mohl být perfektním smartwatch.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

I když to již není nové, Apple Watch 4 je stále robustní chytré hodinky, s vylepšeným designem a displejem ve srovnání se stále na prodeji Apple Watch 3, spolu se senzorem EKG, aby sledoval srdeční frekvenci uživatele, čímž se vytvořil jeden z nich Většina požadovaných hodinek na světě ještě žádoucí.

Větší obrazovka a zaoblené hrany jsou mnohem hezčí na to, aby se podívaly a nabízely více funkčnosti, a také přidává některé další funkce, které jsou navrženy pro ty, kteří jsou trochu zranitelnější nebo trpí určitým zdravotním stavem.

Když byl propuštěn, Apple Watch 4 byl jedním z (pokud ne) nejlepších smartwatch kolem.

Ale teď se to trochu zabývá, protože byl nahrazen nejen Apple Watch 5, ale ještě novějším Apple Watch 6, zatímco pokud máte rozpočet spíše než tento starší model.

Apple Watch 4 přesto zůstává populární a podporovaný smartwatch. ten, který lze nyní aktualizovat na WatchOS 7. Co tedy smartwatch přináší a je to pro vás to pravé?

Aktualizace: WatchOS 8 byl vyhlášen na WWDC 2021 a přinesl více softwaru a funkcí, když se plně spustí koncem tohoto roku. Dychtiví fanoušci mohou získat náhled vývojáře hned, pokud jsou součástí programu vývojáře, nebo se připojit k veřejné beta verzi v červenci.

Apple Watch 4 Cena a datum vydání

Apple Watch 4 je k dispozici ve čtyřech variantách: 40 mm a 44 mm velikosti a s nebo bez LTE. Můžete si ji koupit téměř v téměř každé zemi po celém světě. Vyšlo to v září 2018 ve stejný den jako iPhone XS a iPhone XS Max. Mějte na paměti, že Apple již neprodává Apple Watch 4 prostřednictvím svého internetového průčelí, ale stále si ji můžete vyzvednout jinde online.

Při spuštění začala verze pouze GPS na 399 / £ 399 / AU599 pro nejmenší verzi a 429 / £ 429 / AU649 pro větší 44mm jeden. Nyní to najdete za méně, ale není tu obrovská sleva.

Mobulární možnost začíná na 499 /499 £ / AU749 pro 40 mm a 529 /529 / AU799 pro větší hodinky. Pokud hledáte smlouvu s hodinky LTE, budete se dívat na dopravce ATT, Verizon, C Spire, Sprint, US Cellular a T-Mobile v USA.

Pokud jste ve Velké Británii, EE nabízí nabídky pro LTE verzi hodinek, jako tomu bylo pro Apple Watch 3, a nyní se Vodafone i O2 připojily také nabídkou datového připojení také. Ti v Austrálii to najdou na Optus, Telstra a Vodafone.

Očekávejte, že uvidíte velké slevy na Apple Watch 4 kolem Black Friday a Cyber ​​Monday. I když si nejsme jisti, že bude zlevněna, viděli jsme v předchozích letech pevné nabídky na starších modelech. Očekáváme, že v tomto roce hodně obchodů s Apple Watch Black Friday.

Klíčové funkce

Klíčovou funkcí Apple Watch 4 je opravdu její design. Říkáme, že protože zatímco další zdravotní výhody jsou něco, co je hodné a opravdu z něj dělá atraktivní zařízení pro ty, kteří je potřebují, fond lidí, na které je relevantní, je menší než jen ty, které hledají nové hodinky.

Další hlavní upgrade je funkce elektro-kardiogramu (EKG), která byla dosud povolena pouze ve vybraných zemích, včetně USA a Velké Británie.

Ještě to musíme vyzkoušet. Doufáme, že brzy. Během naší demonstrace od Apple jsme to však mohli vidět v akci, kde musíte aplikaci aktivovat v telefonu a poté podržet digitální korunu, abyste dokončili elektrický obvod ve vašem těle.

To vyplivne sadu dat z EKG na vaši zdravotní aplikaci na iPhone, kterou lze exportovat jako PDF a poskytovat informace o rytmu lékaři a navíc můžete psát poznámky k kontextualizaci toho, co se děje na stejném čas.

Druhou věcí, kterou jsme nebyli schopni testovat, byla nová detekce podzimu, protože musíte jít určitým způsobem a zůstat tam na chvíli, abyste tuto funkci aktivovali.

Pokusili jsme se spadnout, ale bylo to trochu trapné a možná se musíme tvrději zavázat k testování. Aktualizujeme recenzi, pokud v nadcházejících měsících dostaneme statečnější.

Jedna věc, která se nám o této funkci trochu obávala, je výdrž baterie. I když je skvělé vidět, že detekce podzimu existuje, a bude nastavena automaticky pro ty nad 65 let, skutečnost, že opravdu musíte nabít hodinky jednou denně, bude pro některé uživatele těžší zapamatovat a to by mohlo znamenat jejich bezpečnost Přikrývka (nebo pro ty, kteří si koupili hodinky 4 na prvním místě, aby chránili milovaného člověka) je nadbytečná, pokud hodinky nemají energii.

K dispozici je také řada oznámení o srdeční frekvenci, včetně těch, které hledá fibrilaci síní (AF), což znamená, že dostanete vyskakovací okno, pokud existuje něco, co vypadá s vaším srdcem útržkovité s ohledem na tento stav, což by mohlo vést k životu.ohrožující komplikace.

Watch 4 také přichází s výstražným systémem, pokud vaše srdeční frekvence klesá příliš nízká nebo vysoká: pokud vaše srdeční frekvence hromadí nebo tvrdě klesne z žádného důvodu na dostatečně dlouhou dobu (asi 10 minut), získáte upozornění Ne dobře a možná byste měli vidět lékaře.

Máme poměrně nízkou srdeční frekvenci z pravidelného běžeckého tréninku a aktualizace se občas pingovala, abychom na nás odkazovali, že testování srdeční frekvence fungovalo.

Ostatní klíčové upgrady nad rámec designu, na který se za minutu dostaneme, jsou více skryté v srdci Apple Watch 4. Existují sladké doteky jako (prakticky) kliknutí na digitální korunu, která se cítí, jako by to procházelo seznamy na zápěstí. Dokonce vydává mírný hluk a celý systém je neuvěřitelně příjemný.

Recenze desetibodové recenze Apple Watch Series 4: Konečně užitečná upgrade

Pokud jste byli na plotu o Apple Watch, chápu, odkud pocházíte. První verze byly přinejmenším zklamáním, ne.li matoucí, omezeno tolik hardwarem a softwarem jako ceny a vize společnosti Apple. Vytváření stále klade stejnou otázku jako dnes v roce 2015: Pokud máte iPhone, opravdu potřebujete také Watch Apple Watch?

Poprvé bych uvedl, že odpověď zní ano. Původní Apple Watch byl pomalý chlápek, který Apple považoval za plnohodnotnou veřejnou beta beta, a jeho série 1, 2 a 3 pokračování byly vylepšeními „S“ iPhone „. O tři roky později dorazila Apple Watch Series 4 jako první skutečně masivní upgrade rodiny a nakonec poskytuje vynikající uživatelský zážitek end-to-end, zejména včetně funkcí souvisejících se zdravím, které nelze najít v žádném iPhone.

Zde je 10 klíčových věcí, které potřebujete vědět o nejnovějších Apple Watch, které nyní přicházejí ve verzi „40 mm“ a „44 mm“ začínající na 399 pro hliník nebo 699 pro nerezovou ocel. Menší verze byly navrženy především tak, aby se přizpůsobily ženským zápěstí. Nejdražší modely letošního roku jsou 1 499 a celá část sestavy Apple Watch Hermès.

Smysluplně větší obrazovky

Větší obrazovky jsou největší změny letošních hodinek Apple a vedli Apple ke zvětšení velikosti všeho od hodinek na zobrazení prvků v softwaru WatchOS. Každá obrazovka je zhruba o 30 procent větší než na předchozích modelech „38 mm“ a „42 mm“ a funkce zaoblené rohy spíše než dříve čtvercové.

Nahoře: Apple Watch Series 4 v 44 mm (vlevo) vedle série 1 v 42 mm (vpravo).

  • Rozlišení obrazovky menšího 40 mm je nyní 324 x 394 pixelů, oproti starému 38 mm modelu 272 x 340.
  • Větší obrazovka 44 mm má rozlišení 368 x 448 pixelů, z 390 verze 42 mm 390.

Výsledkem je, že obrazovka modelu „Small“ řady 4 je ve skutečnosti nápověda větší než obrazovka „velká“ série 3, s tenčí, ale stále zřejmým rámečkem mezi obrazovkou a okrajem pouzdra. Apple udržoval jabl o 1 000 NIT a hustotu pixelů stejný jako loňský modely.

Naštěstí Apple vlastně strávil čas nezbytný k přepracování jeho uživatelského rozhraní WatchOS, aby se správným využitím větších displejů využil. něco, co zejména neudělal s novým iPhone XS Max. Jak můžete vidět na obrázku výše, větší 44mm model se hodí více textu a lépe vypadající prvky uživatelského rozhraní na displeji bez zmenšujícího se písma nebo velikosti obrázků. WatchOS vypadal stísněně po dobu nejméně dvou let, ale na hodinách série 4 je to mnohem méně ohroženo.

Nejviditelnější způsob, jakým Apple předvádí nové obrazovky, je sada nových tváří hodinek, které jsou buď exkluzivní pro řadu 4 nebo lepší na sérii 4 než na předchozích modelech. Volby sdílené mezi hodinky zahrnují krásně animované dech, plus natočená videa ohnivé vody, tekutého kovu a páry. Poslední tři nabízejí možnost režimu série 1-3 kompatibilního kruhu série 4-exkluzivního režimu s řadou 1-3, které opravdu předvádějí různé velikosti obrazovky.

Apple také přidal dvě nové hodinky do všech hodinek série 4: kruhový analogový infograph, který lze přizpůsobit osmi přizpůsobitelnými komplikacemi a Boxer Digital Infograph modular, se šesti komplikacemi. I když ani jedna tvář není krásná, ukazují, kolik dostupného prostoru na obrazovce mají nové hodinky, a poskytují dostatek možnosti přizpůsobení pro lidi, kteří to potřebují. (Apple také přidal nové tváře, které jsou exkluzivní pro nejnovější verze hodinek Nike a Hermès.)

S novými obrazovkami existují dva malé problémy. Nejprve se citlivost dotyku rozprostírá k okrajům displeje, ale není zcela spolehlivá v levém horním rohu, což někdy vyžaduje několik kohoutků spíše než jen jeden. Jinde na obrazovce je však vše v pořádku a hlubší „dotyk síly“ na displeji se cítí bez námahy a citlivější než dříve.

Zadruhé, barvy na nových displejích se nezdá být tak živé jako u předchozích modelů, i když by to mohlo být cokoli od povlaku obrazovky po rozdíl v displeji OLED nového modelu. Všiml jsem si tohoto rozdílu zejména na nové tváři hodinky požární vody, kde oheň neměl stejné oranžové teplo jako na mém předchozím hliníkovém Apple Watch. Není to obrovský problém, ale trochu jsem upřednostňoval barvy na předchozí obrazovce.

Vyšší, tenčí pouzdra

Aby se vešly na nové obrazovky, Apple učinil hodinky Series 4 o něco vyšší a širší, což je rozdíl, který si pravděpodobně okamžitě všimnete na zápěstí. Takto se každá verze změnila:

  • Menší 38mm model měřil 38.6 (h) o 33.3 (W) o 10.5-11.8 mm (d), a vyvinula se na 40 mm verzi měřící 40.0 (h) o 34.0 (W) o 10.7 mm (d).
  • Větší 42mm model měřil 42.5 (h) o 36.4 (W) o 10.5-11.8 mm (d), a vyvinul se na 44mm tělo měřící 44.0 (h) o 38.0 (W) o 10.7 mm (d).

Zatímco Apple udržoval výšku a šířku konstantní ve všech svých minulých hodinek, zahušťoval pozdější modely, aby poskytoval další prostor pro baterie. Modely řady 4 nejsou nejtenčí, ale spíše jsou na tenčí straně historické řady rodiny. Jsou to jen nepostřehnutelné vlasy silnější než série 0 a série 1 10.5 mm těla.

Apple také vylepšil boky a zadní část pláště série 4. Digitální koruna má nyní spíše červený prsten na modelech LTE než odvážný červený kruh a používá taptický motor k haptickým kliknutí, když jej otočíte. Nedrží krok se skutečným pohybem číselníku, a proto není tak vzrušující, jak se očekávalo, ale je to lépe než nic. Boční tlačítko je nyní spláchnutím se zbytkem pouzdra spíše než vyčnívajícího a mikrofonní díra je nyní spíše mezi ovládacími prvky než vedle reproduktoru.

Série 4 si zachovává loňskou hloubku odolnosti vůči vodě a ponořitelnost v loňském roce, což jí umožňuje nosit téměř kdekoli-sprcha, bazén, bouřka-beze strachu z poškození. Stejně jako u řady 2 a série 3 ikona dešťového kapku v softwaru WatchOS vám umožní vyčistit reproduktory, pokud se stanou podmátkou.

Apple navíc dramaticky přepracoval zdravotní senzory, jak je podrobně diskutováno níže, což je změna, díky níž bude spodní část hodinek velmi jinak než dříve. Dokonce i modely Apple Watch z hliníku se přesouvají z plastových záda na keramiku a safír používaný v ocelových modelech.

V neposlední řadě Apple poprvé představil možnost zlaté nerezové oceli. Odpovídá iPhone XS a iPhone XS Max s barvou růžového zlata, která se ve většině světel ukazuje jako růžová, ale v závislosti na osvětlení a úhlu, na který je sledováno.

Golden Steel se spojuje s stříbrnou nebo vesmírnou černou ocelí při 300 prémiech nad základními modely, protože ocel můžete získat pouze v modelech série 4 s mobilními funkcemi. Pro základnu 399 (40 mm) nebo 429 (44 mm) cen si můžete vybrat ze stříbra, vesmírné šedé a zlaté eloxované možnosti hliníku. Letos neexistuje žádný model keramiky nebo skutečného zlatého série 4, ale Apple nabízí modely Nike stejně jako hliníkové hodinky a ozdobná kožená verze Hermés kožená verze od 1 249.

Pokračující kompatibilita s kapelami

Jedna kus skvělá zpráva pro předchozí uživatele Apple Watch je pokračující kompatibilita s minulými hodinkami. Navzdory změnám bydlení pracují před 38 mm pásma s 40 mm Apple Watch a 42mm pásma pracují s 44mm Apple Watch. Nová sledovací těla hodinek, která nechávají předchozí kapely Apple vypadat perfektně s většími těly.

Apple dosud nezavedl žádné hlavní nové návrhy kapel pro hodinky Apple Series 4, kromě sezónních změn barev, a nadále nabízí různé kapely a sledované svazky-plastové sportovní skupiny a látkové sportovní smyčky jsou nejnižší cenově dostupnou výchozí možnosti. Pokud jste fanouškem Nike, Apple nabídl přidání reflexního vlákna do textilní smyčky modelu Nike jako největší změna kapely v letošním roce.

apple, 44mm

Zlepšené zdravotní a pohybové senzory

Každá Apple Watch, protože originál obsahoval respektivně přesný senzor optického pulsu, stejně jako gyroskop a akcelerometr pro sledování pohybu. Loňský model přidal barometrický výškoměr pro měření výšky, která později zaznamenala aktualizaci softwaru na podporu zlepšeného sledování lyžování a snowboardingu.

V letošním roce se akcelerometr zdvojnásobil ve snímací síle (z 16 G-Forces na 32), gyroskop byl „vylepšen“ a byl nainstalován senzor optického pulsu druhé generace druhé generace. Apple říká, že tyto vlastnosti kumulativně umožní řadě 4 nabízet širší nebo přesnější měření než dříve pro sledování aktivity a tréninku, i když v praxi jsou rozdíly zatím zcela zřejmé.

Jedním z pozoruhodných doplňků je náhodný systém detekce pádu, který může cítit a reagovat na neobvyklou sběr nepřirozených pohybů, když se někdo zhodí na zem. Pokud je snížen pád, může být řada 4 nastavena tak, aby automaticky zavolala na pohotovostní služby po 15 sekundách bez reakce na poplach založené na zápěstí, ale protože funkce není při detekci dokonalá, není povinná ani zaručena, že bude fungovat. Přesto je ve výchozím nastavení zapnuto pro uživatele ve věku 65 let a starší a bude to zvláště přínosem pro uživatele s problémy s mobilitou. Stejně jako další zdravotní rysy Apple Watch, je to velmi vítaný doplněk, i když ho všichni nepoužívají.

Nahoře: Apple Watch Series 4 (vpravo) zcela přepracovává pole zdravotního senzoru na dně hodinek, aby začlenila elektrodu EKG a nový snímač optické srdeční frekvence.

V podobné poznámce je přírůstek markýzy k řadě 4 funkcí, která se odemkne až do „koncem tohoto roku“ ve Spojených státech. a kdo ví, kdy jinde: Elektrický srdeční senzor s aplikací EKG. EKG je záznam způsobu, jakým vaše srdce bije, zobrazený ve tvaru, který může technik nebo počítač rozpoznat jako normální nebo abnormální. Pokud je tvar trvale normální, skvělý. Ale pokud je neobvyklé, je čas navštívit lékaře.

Když mluvíme z osobní zkušenosti, je podhodnocením nazvat tuto funkci potenciálně měnící se život, protože to umožní uživatelům se dozvědět a spravovat potenciálně latentní srdeční podmínky, které čekají na neočekávaně je zasáhly. Moje žena a já jsme zjistili před třemi lety, že taková podmínka běží v naší rodině, a pokud jsme se z této zkušenosti něco dozvěděli, je to, že nikdo by neměl předpokládat, že jeho srdce funguje perfektně.

Senzory srdce řady 4 vás mohou společně upozornit na abnormálně vysoké, nízké nebo nepravidelné srdeční rytmy, což vám dává příležitost jednat před tragédii. Budeme muset vidět, jak všechna srdeční funkce funguje, když je odemčena, ale pokud je to jako předchozí sledování zdraví Apple Watch, bude to v průběhu času lepší pouze. I kdyby neexistoval žádný jiný důvod, aby uživatel iPhone zvážil Apple Watch, jeho rostoucí sbírka zdravotních funkcí by způsobila, že nákup stojí za zvážení.

Malá zvuková vylepšení

Nové hodinky Apple mají dvě změny v kategorii zvuku: objem reproduktoru zvýšil nápovědu a umístění mikrofonu bylo posunuto zleva na pravou stranu, což je změna navržená ke zlepšení kvality hlasového vstupu.

V praxi, i když jsem očekával, že zde uvidím poměrně velké změny, zjistil jsem, že řada 4 obecně zní stejně jako starší hodinky Apple, když se používají jako reproduktorový telefon. výhody, pokud existují, snižují zpětnou vazbu, kterou Siri během požadavků slyší pro pomoc a mírně zlepšení zrušení ozvěny během telefonních hovorů. Bohužel, i když se zdálo, že Siri udělal méně chyb při identifikaci toho, co bylo řečeno, i nadále trpí stejnými starými problémy, když skutečně dělá cokoli s požadavky.

Rychlejší čipová sada S4 a větší kapacita

Série 4 zahrnuje několik podstatných změn čipu. Nejprve to zahrnuje procesor Apple S4, první 64bitový procesor v Apple Watch, který slibuje až dvojnásobek rychlosti loňského S3. Toto je potřetí, kdy Apple zhruba zdvojnásobil rychlost předchozí generace, což je změna, na které záleží z jednoho klíčového důvodu: časné hodinky Apple byly smrtící pomalé. tak pomalé, že lidé nechtěli některé ze svých funkcí používat, protože tak nereagovali.

To se začalo zlepšovat s předchozími upgrady CPU Apple Watch a s řadou 4 je výkon nevydáním. Pro Apple Watch neexistují žádné benchmarkingové aplikace, takže jedinými způsoby nepřímo měření výkonu systému jsou osobní pozorování a testy slunečníka, které poněkud kvantifikují vylepšení. určitě jsou tam a jsou zřejmé v různých scénářích využití scénářů. Zde je hrstka.

  • Sledujte studené boty za asi 30 sekund, rychleji než dříve.
  • Siri obecně trvá mnohem méně času na zpracování toho, co říkáte, i když vás stále často zklamá tím, že s vašimi požadavky nedokáže udělat cokoli.
  • Klepnutím na náhodnou aplikaci obvykle během sekundy přináší použitelnou obrazovku, pokud aplikace závisí na připojení k internetu pro její počáteční data, která může trvat další sekundu nebo dva.
  • Přechody mezi čímkoli. Sledujte tvář na obrazovku nebo doku, sledujte tvář na ovládání centra, sledujte tvář s oznámeními. bývají téměř okamžité.

Navíc série 4 nyní obsahuje 16 GB úložné kapacity napříč všemi modely. Standardní řada 3 (a všechny předchozí hodinky) měla 8 GB, s 5.2 GB použitelného prostoru, který stačil pro malý sortiment aplikací a seznam skladeb nebo dvou synchronizovaných hudby. Loňská dražší buněčná verze přišla s 16 GB kapacity. 12.6 GB použitelné. takže nyní má každý další prostor.

Pokud opravdu nechcete načíst hodinky pomocí aplikací nebo hudby, změna kapacity pro vás pravděpodobně nebude znamenat moc, ale je hezké mít dostatek místa pro téměř cokoli, co by hodinky v tomto okamžiku mohly potřebovat. Skutečnost, že hodinky fungují mnohem lépe, by mohla povzbudit lidi, aby skutečně začali používat dříve vyvinuté aplikace, za předpokladu, že nebyly ukončeny. bohužel mnoho z nich má.

Rychlejší bezdrátová a vyladěná buněčná

Apple spustil první Apple Watch s podporou dvou bezdrátových standardů: 2.4GHz 802.11b/g/n wi-fi a Bluetooth 4.0. Wi-Fi zůstal stejný od generace k generaci, ale Bluetooth byl naražen na verzi 4.2 ve druhém roce a řada 4 udělá další krok vpřed na Bluetooth 5.0. (To je díky aktualizovanému bezdrátovému čipu Apple S3.)

Jako praktickou záležitost si můžete tuto změnu všimnout, pokud je Apple Watch spárován s jiným Bluetooth 5.0 zařízení nebo příslušenství, ale právě teď jich není mnoho. To znamená, že majitelé iPhone 2017–2018 si mohou během stahování všimnout rozdílu, jako je synchronizace obsahu s hodinky nebo aktualizace WatchOS, které obvykle (a překvapivě) používá Bluetooth.

Měl jsem řadu problémů souvisejících s Bluetooth, když jsem se pokusil použít starší zálohování hodinek k „obnovení“ série 4, ale otírání zálohování a začínajícím čerstvým-poměrně snadným a poměrně bezbolestným procesem s hodinkami-udělal svět rozdílu. i když to mělo být zbytečné. Když WatchOS 5 běží čerstvý, proces synchronizace Bluetooth, který přidal velké množství aplikací, byl rychlý rychlý, stejně jako převody snímků obrazovky a další soubory, které byly zavěšeny s počátečním obnovením.

Je pravděpodobné, že většina problému byla software pro software iOS/WatchOS, ale Bluetooth 5 má Bluetooth 5.0 Hardware na obou stranách pravděpodobně pomohl s rychlostí, jakmile byl problém vyřešen. Kdykoli Bluetooth 5.0 AirPods vycházejí, mohou vykazovat lepší bezdrátový rozsah a/nebo spolehlivost signálu také s novým Apple Watch, také.

Počínaje loňským modelem Series 3 začal Apple nabízet dvě verze Apple Watch: „GPS“ verze s hardwarem GPS a verzi „GPS Cellular“ s GPS a LTE modem. Pro mobilní model existuje 100 prémie a zvyšuje se podpora nosiče pro funkčnost, která pro 5 až 10 měsíčně spojuje hodinky na číslo vašeho mobilního telefonu, což vám umožní volat a přístup k datům vašeho telefonního plánu, když nesete své telefon s vámi.

Kromě výkonu baterie (níže), datové služby a volající práce, jak byste očekávali na hodinách: OK. Můžete získat přístup ke svému seznamu kontaktů nebo klávesnici s vytáčením pro hovory a streamovat stejné typy dat přes buňku, k nimž byste normálně přistupovali přes připojení Bluetooth nebo domácího připojení vašeho telefonu nebo domácího připojení. Ale na rozdíl od telefonu nebudete provádět super dlouhá volání nebo používat tunu dat z vašich hodinek. Z tohoto důvodu, pokud uvažujete o koupi buněčného modelu, navrhuji, abyste využili dohodu o dopravci, protože v 10 pro minimální sledovací službu vás využijí.

U letošních buněčných verzí Apple nedal mnoho slibů o sérii 4 za sebou, aby řekl, že nové hodinky mají vylepšený design a podporu a antén více kapel než dříve. Realita je trochu komplikovanější. Nyní existují spíše dva modely Cellular Apple Watch než tři: jeden severoamerický model a jedna mezinárodní verze, která zahrnuje spíše podporu pro pevninskou Čínu než vyžadující samostatné hodinky. Severoamerické i mezinárodní verze hodinek LTE vlastně upoutají jednu skupinu. 800 MHz UMTS. ale mezinárodní verze přidává LTE Band 41, TD 2500MHz.

Co to všechno znamená pro průměrné uživatele, je jednoduché: poslední buněčnou Apple Watch nebyl „světový“ model a tento ani není. u.S. A zejména kanadští uživatelé by neměli očekávat, že dostanou celulární službu s hodinky v zámoří, nebo naopak. Díky exkluzivnímu použití technologie ESIM Watch je den, kdy by se to mohlo změnit, ale nedržte se, aby se to brzy stalo.

Pokračující zklamání z baterií

Každý rok je příběh baterie Apple Watch stejný: Apple slibuje 18 hodin života, což je dobré pro typický den používání mezi poplatky. Příběh je stejný tento rok, i když se dvěma malými změnami. telefon slibuje hodinu méně času na řeč.

I když by bylo nespravedlivé popsat Apple, který po dobu tří let dosáhl nulového pokroku na této frontě, realita je taková, že jednodenní výdrž baterie Apple Watch a hodinová doba buněčné řeči jsou daleko pod tím, co by většina lidí dávala přednost, i když To je to, co zákazníci od Apple očekávají. Uživatelé by se neměli starat o to, zda hodinky budou dál pracovat přes noc, pokud budou muset uskutečnit 30minutový telefonní hovor.

Po používání předchozích verzí Apple Watch mohu říci, že pokud je vaše použití nejvíce výkonu série 4 a nepoužíváte buněčný model, budete moci jít na den a půl den a půl mezi poplatky. Existují však konkurenční hodinky, které budou fungovat bez kompromisů po dobu dvou až pěti dnů. U Apple Watch Apple Cellular Series 4 bude vypouštění baterie pravděpodobně vyšší a u modelu 44 mm je 18hodinový/jednodenní odhad spravedlivý.

(Aktualizace 9. října v 10:20 a.m. Pacifik: Po dvou týdnech testování nebuněčných a buněčných modelů jsou mé pocity o výdrži baterie série 4 poněkud více nuanční. Zatímco první dny po nastavení každé verze se zdály být zvláště vyčerpávající, obě hodinky se usadily do konzistentnějších vzorů: necelulární model by se mohl natáhnout na dva celé dny používání, pokud nepracujete nebo používáte funkci telefonu Bluetooth. zatímco buněčný model vykazoval silnější odtok, který se liší v závislosti na jeho blízkosti iPhone. Životnost baterie splňuje nároky společnosti Apple, ale pokud netlačíte sérii 4 obzvláště tvrdě, možná zjistíte, že to trvá mnohem déle, než se očekávalo.)

Stejně jako jeho předchůdci se i Apple Watch Series 4 lodě s bezdrátovým indukčním nabíjecím pukem, který má na druhém konci konektor USB-A. Ačkoli Apple samostatně certifikoval letošní nabíječky. poprvé tak učinilo od roku 2015. zdá se, že se od předtím nezměnili, takže cokoli nového je nejasné. Stejně jako dříve, hodinky jsou velmi snadné, i když se pro pohodlí důrazně doporučuje nabíjecí stojan.

Co zjevně chybí

V této fázi má Apple Watch několik zřejmých nedostatků: výdrž baterie, omezené tváře hodinek bez perzistence obrazovky a citlivost. Platforma by byla výrazně lepší, kdybyste ji mohli používat několik dní mezi poplatky, udržujte si na obrazovce výběr hodin a spolehlivé na to, aby Siri spolehlivě a okamžitě pracoval.

To neznamená, že Apple Watch Series 4 se oproti předchůdcům nezlepšil. má. Abychom vyřešili některé požadavky uživatelů na další možnosti hodin a „lepší Siri“, Apple aktualizoval WatchOS před časem s režimem nočního stolku, aby hodinky sloužily jako lůžko, a v WatchOS 5 umožňuje Siri snadněji spustit jen twist a twist zápěstí.

Tato vylepšení však opravdu nerozšiřovala užitečnost hodinek do té míry, že by to mělo být již. Neexistuje žádný dobrý důvod, že by hodinky měly být stále omezeny na vlastní sadu obličejů hodinek Apple, které zůstávají velmi omezené, přestože přidávají šest (nebo sedm, v závislosti na hodinách, které si zakoupíte) nové možnosti pro sérii 4. Je také úžasné, že Apple nenabízí pro uživatele, kteří to chtějí. A Siri stále smrdí.

Prakticky všechno, co Apple vytvořil do řady 4, se zdá, že bylo zaměřeno na to, aby dokončila vizi původního modelu-konkrétně to, co Apple chce udělat-spíše než o to, co uživatelé hromadného trhu žádali. Zaměření na výdrž baterie téměř jednoho dne zabilo schopnost hodinek nosit se v noci jako sledovač spánku a omezil jeho schopnost být použit jako „smartwatch“ na více než jeden den mezi poplatky, v závislosti na tom, kolik používáte baterie pro cvičení nebo telefonní hovory. Jakmile Apple vyřeší tyto problémy, potenciál Apple Watch bude neomezený.

Ceny a závěry

Po několika letech iterativních vylepšení je Apple Watch Series 4 konečně hoden, aby se nazýval skvělý: je to skoro všechno, v co by lidé doufali, že se původní model vrátí v roce 2015, a pak některé. Větší obrazovky samy o sobě dramaticky zlepšují text čtení a používání aplikací, zatímco nový procesor a senzory způsobují, že interakce s hodinky se cítí fantasticky. Bude vám připomenout rozsah vylepšení prakticky pokaždé, když se podíváte na tvář hodinek.

Letošní hodinky jsou o něco dražší než loňský, ale na rozdíl od iPhone XS se cítí hodni malé prémie. i když opožděně poskytují potenciál, který měli před několika lety, hliníková řada 4 se bude cítit jako a a hodnotí investice do doby, kdy s tím skončíte.

Na druhé straně, hodinky z nerezové oceli překročily linii „příliš drahé.„Požadavek, aby si zákazníci koupili buněčnou funkčnost, aby získali nerezové hodinky, je krutý trik a pro ty z nás, aniž by museli platit opakující se poplatky za hodinky, plýtvání penězi. Díky průměrné výdrži buněčných baterií a stále omezeným datovým funkčností ještě není potřeba hromadných tržních hodinek. Pokud jsou tyto problémy řešeny, mohlo by se to v příštích několika letech změnit.

Pokud jste se drželi na Apple Watch, doporučuji vám, abyste silně zvážili, abyste dali sérii 4 výstřel. pokud nepotřebujete hodinky, které můžete nosit přes noc. V takovém případě vydržte rok: I když toto zlepšení není na seznamu Apple, mnoho konkurentů Apple (včetně Samsung a Qualcomm) pracuje na řešeních, která mají zlepšenou výdrž baterie jako klíčový rozlišovač. Musíme jen zjistit, zda poskytují celkové zážitky tak rozsáhlé a rafinované jako Apple Watch Series 4.

apple, 44mm

Posláním společnosti VentureBeat má být digitálním městem pro technické rozhodovací pracovníky, aby získali znalosti o transformativní podnikové technologii a transakci. Objevte naše briefingy.

Co musí každý běžec vědět o Apple Watch Series 4

S delší baterií a větší obrazovkou je Apple Watch konečně skvělou volbou pro běžce.

Když generální ředitel společnosti Apple Tim Cook odstartoval letos každoroční přehlídku produktu společnosti, nebyl to nový lesklý iPhone, který dav ohromil. Místo toho, krádež show, byla Apple Watch Series 4, nejnovější pokrok v kategorii nositelných. A stejně jako současná plodina iPhone, nedošlo k úplnému přepracování produktu. Místo toho existovalo několik vzrušujících nových funkcí. včetně schopnosti vzít si svůj vlastní elektrokardiograf. přidanou k již působivému zařízení.

Už týden jsem rozsáhle provedl Apple Watch Series 4, takže se podívejme na to, co je nového a omezeno na tuto verzi.

Nové hodinky přicházejí ve dvou odrůdách, stejně jako s řadou 3. jeden s buněčnou konektivitou začínající na 499 a jeden bez 399. (Apple Watch Series 3 bude stále k dispozici, počínaje 279.) Hliníkové hodinky jsou k dispozici ve třech povrchových úpravách-Silver, Gold a Space Grey-stejně jako modely z nerezové oceli ve třech povrchových úpravách-Silver, Space Black a zcela nové zlato.

První a nejdůležitější aktualizace Apple Watch je větší obrazovka. Samotný pouzdro na hodinky je pouze o dva milimetry větší než řada 3, ale budete si těžce všimněte, abyste si všimli rozdílu, když držíte dva bok po boku. (Zkusil jsem a nemohl jsem.) Ale okamžitě uvidíte další nemovitost na obrazovce. Tato změna pochází z Apple snižování velikosti hranic kolem displeje, maximalizuje to, co mohou ukázat na tváři hodinek.

To je skvělé pro běžce, protože to znamená, že všechny číslice jsou větší a na první pohled je snazší číst čas, vzdálenost nebo tempo. Také se mi to líbí, protože nyní mohu číst denní čas v pravém horním rohu hodinek-moje stárnoucí oči nejsou tak ostré jako kdysi byly.

Změna také umožnila Apple zabalit více dat na obrazovce. Jak můžete vidět na obrázku výše, infografový obličej, poněkud strašný design s zabitím malých číselníků explodujících v duze barev, napětí hodně dat na jedno místo. Naštěstí existuje řada dalších tváří, z nichž si můžete vybrat, ale v každém případě si můžete každý přizpůsobit „komplikacemi“, malé widgety na obrazovce, které vám poskytují rychlý přístup k aplikaci.

Další změna, kterou oceňujeme, je další hodina výdrže baterie. Série 4 nyní bude trvat až šest hodin ve venkovním tréninkovém režimu. takže hodinky jsou skutečně užitečné pro dlouhé běhy a maratony. Samozřejmě, pokud posloucháte hudbu přes Bluetooth a streamování dat prostřednictvím sítě mobilních telefonů, získáte méně runtime. Ale i v těchto případech bude nová Apple Watch vydržet celou hodinu déle než její předchůdce za stejných podmínek.

apple, 44mm

Nechte své srdce závodit

Nejzajímavější vlastnost nové řady Apple Watch 4, Electrocardiograph, bohužel ještě není k dispozici. Apple říká pouze to, že to přichází brzy, ale tyto hodinky mají hardware, když je funkce zavedena.

Související příběhy

Nové elektrické senzory na zadní straně hodinek a dotyková digitální koruna umožňují, aby sloužila jako volně prodejná EKG. Po 30sekundovém testu jsou výsledky zaznamenány do aplikace Health App a jste upozorněni, zda máte normální srdeční rytmus (sinusový rytmus) nebo zda byste mohli mít fibrilaci síní, která by měla být zkontrolována. Výsledky testu, včetně rytmických proužků, lze vytisknout jako PDF, který můžete vzít do svého lékaře.

Dalším novým měřením je schopnost hodinek detekovat, zda vaše srdeční frekvence klesne příliš nízko. Dříve, řada 3 byla schopna detekovat příliš vysokou HR (nad 100 bpm), když jste byli v klidu a upozornili vás. Nyní vás hodinky upozorní, pokud detekuje klidovou srdeční frekvenci pod 40 bpm po dobu 10 minut. To je chyba pro malé procento běžců na dálku, kteří mají mimořádně nízkou míru klidu. Ale pokud spadnete do tohoto tábora, můžete tuto funkci vypnout.

„Pomoc, padl jsem a nemůžu vstát.

Malá stará dáma z pohotovosti Life může být brzy mimo práci, díky funkci detekce pádu, která je zabudována do série 4. Použitím detektorů pohybu k pocitu běžných typů pádů. hodíte si ruce do vzduchu, když sklouznete, ale při výletu natáhnete dopředu. stejně jako senzory dopadu, hodinky mohou zjistit, kdy jste narazili na palubu.

Apple Watch Series 4 GPS Cellular 44mm

Samozřejmě je třeba říci, že hodinky nemusí být stoprocentně přesné a složitější scénáře, jako je vymazání na běhu stezky nebo havarování na kole, mohou být nezjištěny. Ale v zájmu důkladného testu jsem se hodil na podlahu v kanceláři alespoň tucetkrát, alespoň jsem. Bolí mě tělo, ale jen na jednom pádu mi hodinky daly okamžité upozornění, že to zjistilo pád a nabídla volání o pomoc. Pokud se vám to stane a nereagujete na jednu minutu, nebo hodinky nezjistí pohyb, volá to pohotovostní personál automaticky.

Pod kapotou

Existuje několik vylepšení, která snadno neuvidíte, ale ovlivňují výkon série 4 hodinek. První je nový procesor s dvojím jádrem, který dělá hodinky dvakrát tak rychle. Co to pro vás znamená, je, že načte aplikace rychleji a nebude se zasekávat tak často.

Zadní strana pouzdra byla přepracována se sklem a keramikou, hlavně kvůli změně elektrických senzorů pro výše uvedené monitorování srdeční sazby. Tyto změny však také umožňují buněčným signálům projít zadní stranou pouzdra (hliník a nerezová by narušovala tyto signály), takže při použití hodinek budete mít lepší příjem.

Apple také upravil reproduktor a přesunul jej na opačnou stranu hodinek z mikrofonu a učinil jej o 50 procent hlasitější. Při mém testování byly Siri a telefonní hovory mnohem snazší slyšet, zejména když venku na ulicích rušných měst.

Funkce WatchOS 5 přátelských

Zatímco Apple Watch Series 4 se ve volné přírodě uvolňuje, společnost zavádí aktualizaci operačního systému pro všechny modely Apple Watch, který má další funkce, které se budou líbit.

První jsou podcasty. To byla obrovská žádost mezi běžci a skutečným škrábáním hlavy, proč nebyl zahrnut dříve. Ale s WatchOS 5 si nyní můžete stáhnout podcasty na hodinky a poslouchat je, i když nesete telefon. Stejně jako to, jak funguje hudební aplikace, budou hodinky synchronizovat nové epizody, když jsou hodinky připojeny k nabíječce a Wi-Fi. Obecně se pokouší zahrnout alespoň jednu epizodu pro každou show, kterou se přihlásíte k odběru, ale pokud používáte hodinky s podporou buněk, můžete vždy požádat o jakoukoli novou show nebo epizodu pomocí Siri.

Související příběh

V určitém okamžiku jsme všichni zamířili ze dveří a zapomněli jsme začít s hodinami. Hodinky nyní rozpoznají, kdy jste zahájili aktivitu, a dokonce se pokusíte identifikovat typ. zdokonale si myslel, že jsem na eliptickém stroji, když jsem řídil auto. Ale je to praktická funkce pro případ, že byste zapomněli, a hodinky zaznamenají vaše data od začátku aktivity, nejen když stisknete tlačítko Start.

Pro běžce maratonu zaměřených na konkrétní časový cíl se vám bude líbit, že Apple přidal funkci společnou pro další pokročilé hodinky GPS: Pace Alerts. Nakonfigurujete je v rámci aplikace Workouts na hodinách (klikněte na tři tečky na dlaždici tréninku, abyste získali přístup k nastavení typu tréninku). Na útěku vás hodinky upozorní, kdykoli překročíte předem označenou prahovou hodnotu. například, pokud zrychlíte a jdete v průměru z 8:05 na míli na 7:55, bude vás to jednou upozornit. Ale upozornění jsou zřídka, takže se nezlobí.

One Bummer: Můžete nastavit pouze upozornění na tempo až 12 minut na míli. Takže pokud očekáváte, že budete na maratonském kurzu déle než 5:15, máte štěstí.

Sečteno a podtrženo

Jsou tyto nové funkce dostačující k upgradu na Apple Watch Series 4? V některých případech bych navrhl ano. Pokud jste jako já a začínáte nosit podvodníky pro čtení, větší velikost obrazovky je pěkný doplněk. Nebo možná máte rodinnou historii srdečních potíží, v takovém případě byste chtěli ponechat karty na svém vlastním tickeru s testováním EKG.

A starší běžci mohou ocenit klid, který budou mít s vestavěnou varování SOS v případě nehody na straně silnice. V těchto situacích ponoří hotovost pro sérii 4. V mém testování všechny dostupné funkce fungovaly tak, jak inzerovaly.

Ale pokud jste mladší běžec bez problémů srdce, podívejte se na hodinky série 3 a dejte dalších 120 na další pár bot.

Jeff je vedoucím běžec pro svět běžeckého světa. Skutečný pes obuvi, strávil více než deset let testováním a revizí bot. V roce 2017 běžel v 285 různých párech bot, včetně pruhu 257 dní na sobě jiný model.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS