Apple TV 3. generace roztržení. Apple TV 1469

Apple TV 3. generace roztržení

Nejnovější revize Apple TV zasáhla naše prahy. A co dělá IFIXIT, když na našich dveřích přijde gadget? Zkoumáme samozřejmě! Připojte se k nám, když rozebíráme 3. generaci Apple TV pro všechny. Sledujte iFixit On pro nejnovější zprávy.

Ыыерете то, чч в нужно

Ээ демонтаж. Чтобы отремонтировать Apple TV 3. generace, восползуйтесь нашим сервисным руководствомм.

Шаг 1 Apple TV 3. generace roztržení

Méně než čtyři palce čtvereční a palec vysoký (přesná velikost Apple TV 2. generace) Malá, ale mocná Apple TV 3. generace přidává schopnost hrát 1080p HD obsah.

Шаг 2

Jakmile je uvnitř, všimneme si okamžitého rozdílu od 2. generace Apple TV, nedostatek tepelné podložky.

„4

Logická deska je držena na místě konektorem napájení, ale to není problém pro náš Spudger. Rychlý pohyb a logická deska je zdarma.

Doposud bylo toto zařízení výrazně snazší prasknout než v minulém týdnu iPad 3. Máme pocit, že trend bude pokračovat s Apple TV, protože jsme právě vytáhli téměř všechno uvnitř.

„5

Hodnocení napájení je 3.4V při 1.75a, což je totožné s 5. Gen Apple TV 5.95 wattů.

„7

Také děláme software pro učení lidí dělat věci. Dozuki usnadňuje vytváření živých návodů.

Standardizované pracovní pokyny: Zlepšete kvalitu dokumentováním, jak věci udělat, jeden krok po druhém.

Budování stránek podpory produktů: Nechte své zákazníky milovat vás tím, že je naučíte, jak dělat úžasné věci.

Software pro školení a e-learning: Použili jsme Dozuki k výuce přes deset milionů lidí k opravě elektroniky.

Online komunitní platforma: Vytvářejte znalostní základnu odborných znalostí s odpověďmi, motor QA, který řídí populární odpovědi IFIXIT.

apple, generace, roztržení, 1469

Hodně více: Dozuki svítí v jakékoli situaci, kdy musíte využít znalosti odborníků, aby lidé učili věci dělat věci ve skutečném světě.

„8

Sestava A5 Pop se rozpadne na Hynix LP DDR2 SDRAM a procesor přihlášky, který nese číslo dílu APL2498 a 8942C01 (třetí obrázek). Díky chipworks!

„10

Při pohledu pozorně se zdá, že existuje další rozdíl od 2. generace Apple TV, dvou antén!

I když není jasné, kde dvě antény končí, máme podezření.

Podle Broadcom může BCM4330 buď fungovat s jedním pásma 2.4 GHz 802.11 b/g/n (single sdílený 2.4 GHz anténa pro Bluetooth a WLAN) nebo duální pásmo 2.4 GHz a 5GHz 802.11 A/B/G/N anténa.

Máme podezření, že tato Apple TV zachovává 2.Sdílená anténa 4GHz, ale také přidala druhou anténu pro konektivitu 5 GHz.

Apple TV A1469 (3. generace Rev A) Informace o přihlášení routeru

Chcete.li získat přístup k vaší Apple TV A1469 (3. generace Rev A), budete potřebovat IP adresu a přihlašovací data (uživatelské jméno a heslo).

Důležité: Toto nejsou přihlašovací data pro vašeho poskytovatele internetových služeb.

Tyto informace najdete v příručce vašeho Apple TV A1469 (3. generace Rev A) router. Pokud nemáte po ruce manuál nebo nechcete prohledat úplnou příručku pro přihlašovací údaje, můžete použít průvodce rychlou instalací, který najdete níže. Pro přístup k přihlašovací stránce routeru je důležité, abyste byli připojeni k routeru. Tip: Pokud máte problémy s Wi-Fi a není možné se připojit ke routeru, můžete připojit počítač a router pomocí lanového kabelu LAN.

Přihlašovací průvodce pro Apple TV A1469 (3. generace Rev A)

 • Kliknutím sem automaticky detekujte IP routeru. Nástroj pro detekci IP se pokusí najít váš router IP a po několika sekundách uvidíte odkaz. Klikněte na tento odkaz a budete zaúčtováni na přihlašovací stránku routeru
 • Pak uvidíte 2 pole, kde můžete zadat uživatelské jméno a heslo router.
 • Někdy najdete přihlašovací údaje routeru na zadní straně routeru. Alternativně se podívejte do příručky, kterou najdete zde: Manuál vašeho routeru.
 • Zadejte uživatelské jméno a heslo, klikněte na tlačítko přihlášení a nyní byste měli mít přístup k uživatelskému rozhraní routeru.
 • Pokud pověření nefungují, zkuste následující metodu

  V níže uvedeném seznamu najdete některé z nejčastěji používaných kombinací uživatelského jména/hesla ve směrovačích Apple. Vyzkoušejte následující kombinace. Pokud máte problémy s přihlášením do routeru nebo jste zapomněli své heslo.

  Uživatelské jméno Heslo
  vykořenit vysokohorský
  n/a veřejnost
  (prázdný) veřejnost
  (prázdný) xyzzy
  Multi vykořenit
  mobilní, pohybliví Dottie
  vykořenit admin
  admin
  (prázdný) Heslo
  admin veřejnost
  (Žádné uživatelské jméno) veřejnost
  (prázdný) admin
  Heslo

  Nejběžnější IP používané routery Apple

  Vyzkoušeli jste několik různých IP adres a přesto žádný z nich nefunguje? Pak byste měli vyzkoušet adresy IP z následujícího seznamu.

  Nic z metod pro mě fungovalo a stále nemám přístup k mé Apple TV A1469 (3. generace Rev A)!

  Pokud nic nepomohlo a vy opravdu potřebujete přístup k vaší televizi A1469 (třetí generace Rev A) router, existuje také možnost resetování továrny. Ve většině případů můžete provést resetování továrny stisknutím malého tlačítka na zadní straně routeru po dobu 10-20 sekund. Poté se router rozsvítí a potřebuje několik minut na resetování všech nastavení. Po resetování továrny router ztratí spojení se všemi ostatními připojenými zařízeními a některá zařízení musí být znovu připojena k routeru po takovém resetování. Pokud si nejste jisti, měli byste se poradit s odborníkem, který vám pomůže znovu nastavit router.

  Apple routery

  Technicolor Technicolor TC8305CBezdrátový router, kabelový modem, analogový telefonní bránaVýchozí uživatel: Admin Default Pass: Heslo

  Funguje model Apple TV A1469 stále?

  Pokud váš model Apple TV A1469 nefunguje, možná budete muset aktualizovat, abyste problém vyřešili. Pokud si nejste jisti, jak to provést, můžete zkontrolovat aplikaci Nastavení v Apple TV. To odhalí možnost „Aktualizace softwaru.“Vyberte tlačítko Aktualizace pro pokračování. Zařízení se během procesu restartuje.

  PCB Apple TV A1469 se výrazně nezměnila, ačkoli uspořádání rozvržení a komponent má. Ve spodní části PCB bylo provedeno několik změn, stejně jako na straně převrácení. Jednou změnou je řešení Wi-Fi/BT, které bylo umístěno do vysoce integrovaného keramického balíčku od USI, což ušetří prostor na desce. To vyústilo v návrh jedné antény, místo duálních antén nalezených v modelu A1427.

  A1469 má stále určité výhody. I když postrádá rysy novějších modelů, stále se může připojit k internetu. Podporuje také iTunes. Může také hrát filmy offline. Jeho pevný disk má maximální kapacitu 320 GB.

  Související otázky / obsah

  Má Apple TV 3. generace Amazon Prime?

  Apple TV je skvělý způsob, jak sledovat vaše oblíbené filmy a televizní pořady. Má veškerý nejnovější obsah HD 1080p, včetně trháků, televizních pořadů, živých sportů a hudby a videí. Podporuje Airplay, takže jej můžete použít k streamování obsahu do jiných zařízení. Budete také potřebovat kabel HDMI pro připojení vaší Apple TV s televizí.

  Pokud máte 3. generaci Apple TV, můžete sledovat videa Amazon Prime s jeho vyhrazenou aplikací. Podporuje také bezdrátové streamování prostřednictvím připojení Airplay. Jedinou nevýhodou je, že budete muset nainstalovat aplikaci Amazon Prime, abyste získali přístup k hlavním videím. Aplikaci si můžete stáhnout tak, že půjdete na domovskou obrazovku Apple TV a vyberete „App Store.“Pak vyhledejte„ Amazon Prime Video.“

  Při výběru Apple TV je další věc, kterou je třeba zvážit. Apple TV 4K stojí 149, takže je o něco dražší než 3. generace Apple TV. Pokud však plánujete sledovat filmy v televizi ve vašem obývacím pokoji, stojí za zvážení. Apple TV 4K má skvělé funkce a je kompatibilní s aplikacemi Netflix, YouTube a Apple TV.

  Jaká generace Apple TV je A1469?

  Model A1469 je Apple TV vyrobený pro třetí generaci. Má podobnou konfiguraci podvozku a portů. Jediné rozdíly jsou nový ohřívač a dva kabely, které se připojují k PCB zařízení. To znamená, že můžete zařízení upgradovat, aniž byste museli koupit nový.

  Číslo modelu na Apple TV se obvykle nachází na jeho dolní části nebo na zadní straně jednotky. Číslo je ukazatelem, který model máte. Pokud si nejste jisti, můžete vyhledat číslo v nabídce Nastavení. Pokud číslo není na dně jednotky, najdete jej na vnější straně. Číslo modelu můžete také zkontrolovat kontrolou portů a konektorů na sestaveném boxu.

  Pokud máte potíže s používáním dálkového ovladače, můžete zkontrolovat číslo modelu v Apple TV. To vám pomůže identifikovat funkce a řešit problémy se vzdálenými problémy. Například pokud čelíte problémům s vaším ovladačem, můžete jej nahradit novým.

  Jak mohu přidat aplikace do svého Apple TV A1469?

  Možná se ptáte sami sebe: „Jak mohu přidat aplikace do mého Apple TV A1469)?„Můžete to provést sledováním těchto kroků. Nejprve musíte vytvořit Apple ID. Jeden si můžete vytvořit sledováním pokynů poskytnutých na webu podpory společnosti Apple. Dále byste měli najít ikonu obchodu s aplikacemi na domovské obrazovce.

  Dále musíte najít aplikaci, která je kompatibilní s Apple TV. To můžete udělat zadáním názvu aplikace, nebo můžete také vyhledat hlasem. App Store má mnoho aplikací, které jsou kompatibilní s Apple TV. Například Netflix a HBO Max by měli pracovat na vašem zařízení. Jakmile jste našli ten, který se vám líbí, kliknutím na „Získejte“ jej stáhněte.

  Chcete.li aktualizovat stávající aplikace, můžete přejít do obchodu s aplikacemi a klepnout na tlačítko „Aktualizovat“. Tento krok je podobný kroku jako iPhone a iPad, ale operační systém Apple TV se mírně liší od iOS. Pokud aplikace omylem smažete, můžete ji znovu stáhnout. Chcete.li to provést, můžete přejít do obchodu s aplikacemi a kliknout na zakoupenou nabídku.

  Co můžete dělat s 3. generací Apple TV?

  Třetí generace Apple TV je stále schopna hrát stejné filmy, televizní pořady a hudbu, kterou můžete sledovat na svém počítači. Jeho procesor A4 omezuje jeho výpočetní sílu, ale stále je kompatibilní s mnoha populárními streamovacími službami. Apple TV také pracuje s mnoha dalšími hardwaremi třetích stran, včetně Google TV a Roku Streamers. Existuje také hrstka inteligentních televizorů, které lze připojit k Apple TV.

  Po připojení můžete použít dálkový ovladač Apple TV k ovládání zařízení. Přichází se zařízením, ale můžete jej také přidat do ovládacího centra. Apple TV dálkový ovladač také pracuje s iPhone X, iPadem a iPodem Touchem spuštěním nejnovější verze iOS nebo iPados.

  Můžete také útěk z vězení Apple TV s provozováním aplikací a médií třetích stran. Apple TV je počítač s nízkým výkonem, takže jej lze nastavit jako webový server. Více informací o tom, jak to provést v průvodci na OS X denně. Budete také potřebovat přístup k terminálu a klienta SFTP pro nahrávání souborů do Apple TV.

  Mohu přidat Amazon Prime do Apple TV?

  Odpověď je výrazná „Ano.„Je možné přidat Amazon Prime do Apple TV prostřednictvím předplatného. Nejnovější verze Apple TV jsou vybaveny videem Amazon Prime Video. Chcete.li získat přístup k videu Amazon Prime na Apple TV, spusťte aplikaci App Store a vyhledejte „Amazon Prime“. Pokud nemáte aplikaci, můžete jednoduše hledat Amazon Prime na domovské stránce Apple TV pomocí mikrofonu. Poté, co jste nalezeli aplikaci, klepněte na její ikonu a otevřete informační obrazovku.

  Pokud máte potíže s sledováním vašich oblíbených filmů Amazon Prime v Apple TV, zkuste znovu nainstalovat aplikaci. Tímto způsobem se můžete ujistit, že máte nainstalovanou nejnovější verzi. Nezapomeňte nainstalovat nejnovější verzi aplikace, protože vývojáři mohli mít v dřívější verzi opraveny jakékoli chyby.

  Služba vás bude stát 4.99 za měsíc, což je levnější než jiné streamovací služby. Získáte také bezplatnou zkušební verzi sedmi dnů. Streamování filmů a televizních pořadů je k dispozici předplatitelům Apple TV zdarma.

  Jak mohu sledovat Amazon na svém Apple TV?

  Pokud máte zájem sledovat video Amazon Prime na vašem modelu Apple TV A1469, můžete to udělat několik způsobů. Nejprve si budete muset zakoupit předplatné Amazon Prime. Za druhé, budete muset stáhnout aplikaci Amazon Prime Video do vašeho zařízení iOS. Po stažení aplikace otevřete aplikaci klepnutím na ikonu aplikace na domovské obrazovce. Jakmile tam, můžete procházet hlavní video katalog a klepnutím na tlačítko přehrávání spusťte streamování. Alternativně můžete také zapnout Airplay pro streamování videa.

  Chcete-li nainstalovat aplikaci Amazon Prime Video, nejprve se ujistěte, že je vaše Apple TV připojena k Wi-Fi. Poté se budete muset přihlásit ke svému stávajícímu účtu nebo vytvořit nový. Poté vyberte show nebo sérii, kterou chcete sledovat. Po dokončení přihlášení můžete začít sledovat.

  Jak zjistit, která generace Apple TV máte 4 různými způsoby

  Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

  Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

  apple, generace, roztržení, 1469

  Ikona LinkedIn Slovo „in“.

  apple, generace, roztržení, 1469
  • Můžete zjistit, která generace Apple TV máte pomocí čtyř různých metod.
  • Na zadní straně zařízení Apple TV můžete zkontrolovat, který generační model máte, zkontrolovat, který generační model máte na zadní straně zařízení Apple TV.
  • Chcete.li určit model generování Apple Apple TV, můžete také zkontrolovat nastavení.
  • Další příběhy navštivte domovskou stránku Business Insider.

  Apple vydal několik verzí Apple TV, z nichž každá má vlastní schopnosti a funkce.

  apple, generace, roztržení, 1469

  Pokud chcete zjistit, kterou generaci Apple TV vlastníte, existuje několik různých způsobů, jak to udělat.

  Jak zjistit, jakou generaci Apple TV máte

  Zde jsou čtyři způsoby, jak zjistit svůj model Apple TV.

  Откат прошивки Apple TV 3. Ремонт пульта Apple Remote. How to Downgrade Your Apple TV

  Zkontrolujte své vstupní a výstupní porty

  Zadní část každého Apple TV má odlišná vstupní a výstupní uspořádání, s výjimkou Apple TV 2 a Apple TV 3, které mají stejné uspořádání.

  Všechna zařízení Apple TV mají stejný styl napájecí port, ale tady se liší jinak.

  • Apple TV Generation 1 je jediná verze s výstupy.
  • Apple TV Generations 2 a 3 mají port HDMI, port micro USB, optický zvukový port a port Ethernet.
  • Apple TV HD má port HDMI, port USB-C a port Gigabit Ethernet.
  • Apple TV 4K má pouze port HDMI a port Gigabit Ethernet.

  Zkontrolujte spodní část zařízení

  Ve spodní části Apple TV jsou pro vaše zařízení specifikace.

  První řádek, směrem ke středu, by měl zahrnovat číslo modelu Apple TV.

  Zkontrolujte nastavení

  Otevřené nastavení na Apple TV.

  Vyberte „General.“

  Vyberte „About.“

  Na obrazovce „About“, několik řádků dolů, najdete číslo svého modelu.

  • Čísla modelu jsou A1218 pro 1. generaci, A1378 pro 2. generaci, A1427 nebo A1469 pro 3. generaci, A1625 pro Apple TV HD a A1842 pro Apple TV 4k.

  Zkontrolujte své Apple TV box

  Pokud máte stále krabici, vaše Apple TV přišla, číslo modelu bude na zadní straně krabice.

  TV (A1469)

  Směrovač Apple TV (A1469) má 300 Mb / s Wi-Fi, 1 Gigabitové eth-porty a 0 USB-Ports.

  Specifikace routeru TV (A1469) (specifikace)

  ConnectivityWi-Fi: 300Mbps (ABGN) Wi-Fi Bands: 2.4GHz 5GHZWI-Fi Propustnost: N/AWAN: Žádné: 1 x Gigabit Portusb-Ports: 0

  Pokyny pro pevné resetování pro Apple TV (A1469)

  Pokud váš směrovač TV (A1469) nefunguje tak, jak by měl, spuštění spojení nebo nereagující, měli byste nejprve provést reset routeru, abyste zjistili, zda problémy přetrvávají. Další scénáře, kde byste mohli chtít resetovat svůj router, jsou, pokud jste zapomněli na heslo nebo jste jej nesprávně nakonfigurovali a už nemůžete získat přístup.Můžete resetovat váš Apple TV (A1469) následujícím způsobem:

  Resetování 30-30-30

  • Když je router zapnutý, stiskněte tlačítko Reset a podržte po dobu 30 sekund. (Použijte sponu na papír nebo něco ostrého)
  • Při stisknutí tlačítka resetujte tlačítko, odpojte napájení routeru a podržte tlačítko Resetování po dobu 30 sekund
  • Zatímco stále držíte tlačítko resetování, znovu zapněte napájení na jednotku a držte dalších 30 sekund.

  Apple TV. co umí, neumí a jak ji využívám [4K]

  Tento proces obvykle funguje pro resetování jakéhokoli routeru do jeho továrního nastavení.

  Poznámka: Stojí za to přečíst více o tom, jak resetovat směrovače s resetem 30 30 30 a jaké jsou rizika a úvahy při resetování routeru tímto způsobem, místo toho, aby jej jen restartoval.

  Výchozí nastavení továrny pro Apple TV (A1469)

  Pokud jste provedli resetování zařízení TV (A1469) nebo nezměnili výchozí hodnoty, měli byste mít přístup k němu s následujícím nastavením:

  Výchozí maska ​​podsítě: 255.255.255.0

  Poznámka: Pokud používáte výchozí nastavení, měli byste je změnit, aby se zvýšila zabezpečení a zabránilo netotorizovanému přístupu k vaší síti.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS