Apple vydává iOS 12.5.7, iOS 15.7.3. A co extrakce na nízké úrovni. iPhone 7 iOS 15

Vyřešeno: Můj iPhone je po aktualizaci iOS 16/15 pomalý

Jen proto, že něco je nové, neznamená to, že je to lepší. Přestože iOS 16/15 pracuje pro některé uživatele skvěle, neznamená to, že je s tím každý spokojený. Existuje mnoho uživatelů, kteří hlásili, že iOS 16/15 zpomalil telefony. Vzhledem k tomu, že pro zařízení iOS vydává nové beta verze iOS 16/15, můžete vidět, že váš iPhone běží pomaleji.

Zpětná vazba pro nejnovější iOS 16/15 není tak dobrá, jak se očekávalo. Takže, pokud také cítíte, že se váš iPhone X pomalu, můžeme vám pomoci. V této příručce se dozvíte, co můžete udělat, pokud iPhone nebo iPad zaostává po aktualizaci iOS 16/15 nebo iOS 14. Pojďme začít.

Část 1. Slib Apple pro iOS 16/15 a iOS 14 výkon

Vydání iOS 16/15 mělo změnit svět uživatelů Apple přidáním různých funkcí do zařízení. Od soukromí po uživatelské rozhraní, Siri po klávesnici, úpravy textu po haptiky, bylo mnoho plánů pro nové verze iOS. Ale věci nešly tak dobře, jak byly plánovány kvůli chybám a závadám přítomným v nejnovějším softwaru.

Tvrdil to společností Apple Inc. že po iOS 16/15 se výkon zařízení zlepší o 30%. Místo toho iPhone a iPados 15 zařízení náhle zpomalit. Nový iOS slíbil, že stahování aplikace bude o 50% menší, aktualizace aplikace budou o 60% menší a rychlost spuštění aplikace bude dvojnásobná. Nové aktualizace však pro uživatele přišly jako velké zklamání.

Část 2. Proč můj iPhone běží pomalu po aktualizaci iOS 16/15?

Pokud zjistíte, že váš iPhone po aktualizaci iOS 16/15 zjistíte, že aktualizaci nejen odinstalujte. Trpělivost je klíčem k potvrzení, že vaše zařízení má opravdu zaostávající problém. Obecně platí, že po aktualizaci software provádí některé úkoly údržby a pozadí, které zařízení zpomalí. Ale to zmizí, dokud necháte telefon na chvíli sedět a nabije ho.

Pokud však telefon po aktualizaci na iOS 16/15 zaostává a zdá se, že problém se brzy nezmizí, musíte něco udělat. To je hlavně problém se staršími modely iPhone, jako je iPhone 6s. A je to všechno kvůli chybám přítomným v aktualizaci. Dokonce i Apple Inc připouští, že nejnovější iOS není nikde blízko dokonalosti. Pokud tedy riskujete instalaci nových aktualizací, připravte se na to, abyste s tím zažili několik problémů.

Část 3. Několik tipů, jak urychlit iPhone/iPad pomocí iOS 16/15

Shromáždili jsme několik efektivních a užitečných tipů pro uživatele, aby mohli po urychlení iPhone a iPad po iOS 16/15 a iPad OS 15 respektive.

Tip 1. Nainstalujte aktualizace aplikace

Jakmile nainstalujete nedávné aktualizace do svého zařízení, zkontrolujte, zda jste aplikace aktualizovali nebo ne. Protože se zaměřujeme na výkon zařízení, blížící se aktualizace mohou být pro nás velkým problémem. Musíme tedy získat nejnovější verzi aplikací, které jsou kompatibilní s upgradem iOS 16/15 a iPados 15.

Je zřejmé, že iOS 16/15 vaše zařízení zpomalí, pokud pokud neinstalujete aktualizace. Chcete.li získat aktualizace, postupujte podle níže uvedených kroků, protože iOS 16/15 nemá kartu vyhrazených aktualizací.

Krok 1: Přejděte do App Store a klikněte na svůj profil. Přejděte dolů, dokud nedosáhnete sekce aktualizací. Nainstalujte dostupné aktualizace aplikace a výkon vašeho zařízení se výrazně zlepší.

Tip 2. Odstranit nežádoucí aplikace a mezipaměti aplikací

Jsme si jisti, že na vašem iPhonu by se mohlo nainstalováno několik aplikací, které nikdy nepoužíváte. Tyto nežádoucí aplikace prostě berou místo a paměť a odmítají výkon zařízení. Pokud si tedy myslíte, že to je iOS 16/15, které zpomaluje iPhone X, pak by to mohly být zbytečné aplikace, které to ovlivňují. Chcete.li aplikace smazat, postupujte podle níže uvedených kroků:

  Držte jakoukoli aplikaci na několik sekund a všechny aplikace začnou kolísat. V aplikaci uvidíte ikonu „X“. Kliknutím na ikonu ji odstraníte ze zařízení.

Odstranění aplikací ze zařízení a jeho mezipaměti se také odstraní, což vám poskytne dostatek místa a uvolnění zdrojů CPU pro další užitečné aplikace

Tip 3. Nainstalujte nové aktualizace iOS / iPados

Dokonce i po počátečním vydání iOS 16/15 je po něm vydáno mnoho aktualizací. Vzhledem k tomu, že v nejnovějších aktualizacích bylo mnoho chyb, Apple Inc provedl různé pokusy o odstranění těchto chyb a poskytl uživatelům lepší verzi iOS 16/15. Pokud tedy nový zařízení zpomalí nový iOS 16/15, může to získat nové aktualizace. Před aktualizací softwaru nezapomeňte vytvořit zálohu zařízení.

Krok 1: Otevřete nastavení a přejděte na obecné nastavení. Klikněte na možnost aktualizace softwaru a zkontrolujte dostupnou aktualizaci.

Krok 2: Vzhledem k tomu, že se aktualizace objeví na obrazovce, klikněte na tlačítko Instalovat stáhnout a počkat, jak je aktualizace připravena k instalaci.

Nechte zařízení sedět přes noc a nabíjet se správně. Následující den budou úkoly údržby systému dokončit a problémy s rychlostí vašeho zařízení se také vyřeší.

Tip 4. Zakázat obnovení aplikace na pozadí

Když iOS 16/15 běží pomalu na iPhone 7 nebo jiných modelech, můžete zkusit deaktivovat aplikace na pozadí. Aktivita aplikace na pozadí někdy narušuje procesy CPU a přerušuje optimální fungování jiných aplikací. Provést úpravu jako:

Krok 1: Klikněte na aplikaci Nastavení a otevřete nastavení obecného. Vyberte možnost Obnovit aplikaci na pozadí a vypněte funkci.

Aplikace běžící na pozadí budou v ideálním stavu a vaše zařízení se určitě bude cítit rychleji než dříve. Kromě toho bude baterie vašeho zařízení také vydržet déle, než tomu bylo dříve.

Tip 5. Použijte snížení pohybu

Všichni milujeme funkci animace na našem iPhone a iPadu. Ale tyto animace očích-kandy ovlivňují výkon. Za účelem urychlení instalovaného zařízení iOS 16/15 bude lepší použít funkci redukce pohybu. Chcete.li to provést, postupujte podle kroků jako:

Krok 1: Spusťte aplikaci „Nastavení“ a vyberte možnost „Přístupnost“.

Krok 2: Vyberte funkci „Motion“ a zapněte „Omezení pohybu“.

Vaše zařízení se okamžitě zrychlí a budete moci cítit rozdíl ve výkonu.

Tip 6. Force Restart iPhone

Pokud iPad iPhone zpomalí po aktualizaci iOS 16/15, existuje šance, že se to správně restartuje. Takže místo toho, aby se vyděsila, Force restartuje zařízení a problém bude vyřešen. Kroky, které musíte sledovat, jsou mírně odlišné. Ujistěte se tedy, že je sledujete přesně.

U iPhone 8, pozdějších modelů, iPad Pro a iPad bez tlačítka Domov- stiskněte tlačítko Zvýšení hlasitosti a rychle jej uvolněte. Totéž opakujte s tlačítkem dolů. Poté stiskněte tlačítko napájení a podržte jej, dokud neuvidíte logo Apple.

Pro iPhone 7/7 plus- stiskněte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti zároveň. Držte tlačítka, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple a poté je nechte.

U iPhone 6, dřívějších modelů a dalších modelů iPadu- stiskněte tlačítko napájení a tlačítko Home ve stejném okamžiku. Počkejte, jak se na obrazovce objeví logo Apple a poté pusťte tlačítka.

Jakmile se vaše zařízení restartuje, problémy s výkonem budou vyřešeny.

Tip 7. Zakázat služby určování polohy

Je to spíše jako trik, který může nebo nemusí fungovat, pokud je iPhone po aktualizaci iOS 13 pomalý. Pokud jsou služby polohy povoleny, i když nastavení není potřeba, pak konzumuje baterii a vaše zařízení se objeví pomalu. Chcete.li tuto funkci zakázat, postupujte podle kroků:

Krok 1: Otevřete „Nastavení“ a přejděte do nastavení „soukromí“. Přístup k lokalizaci a přepněte lištu a vypněte funkci.

Krok 2: Můžete se také podívat na seznam aplikací, který vyžaduje přístup k umístění a vypnout funkci pro konkrétní aplikace ručně. Vyberte optimální nastavení z „vždy při používání aplikace“, „povolit jednou“ a „Nedovolte“.

Můžete dále prozkoumat sekci „Systémové služby“ a zjistit, zda existují nějaké další možnosti, které můžete deaktivovat. Jakmile jsou lokalizační služby zakázány, výkon vašeho zařízení se určitě zlepší.

Tip 8. Deaktivujte nevyužité funkce

Jedním z velmi důležitých, které musíte poslouchat, je deaktivace nevyužitých funkcí na vašem iPhone nebo iPad. Když váš iPad iPhone zaostává po aktualizaci iOS 16/15, musíte vyzkoušet každý možný trik, abyste to napravili. Prozkoumejte tedy nové funkce iOS 13 a podívejte se na dostupné funkce. Jakmile je zkontrolujete, deaktivujte funkce, které pro vás nejsou nutné, a my můžeme zaručit, že se výkon vašeho zařízení zlepší a bude to rychlejší než kdy jindy.

Tip 9. Přeneste velké soubory do počítače do uvolnění úložiště

Existují šance, že váš iPhone je po aktualizaci pomalý, protože jeho úložný prostor dochází. To vede k některým problémům s výkonem. Můžete tedy zvážit přenos velkých souborů z zařízení do počítače pomocí správce dat iOS. Software vám usnadní přenos souborů, aniž byste se spoléhali na iTunes nebo iCloud.

Jakmile se úložný prostor uvolní, výkon vašeho zařízení se výrazně zlepší.

Závěr

Zde jsme poskytli několik užitečných tipů, pokud je starší iPhone 6s a iPhone 7 po aktualizaci iOS 16/15. Starší modely mají určitá omezení kvůli jejich návrhům, díky nimž jsou pro ně nejnovější aktualizace nestabilní. Ale Apple Inc. vždy se snaží dát svým uživatelům to nejlepší. Takže se s těmito problémy nemusíte vypořádat velmi dlouho. Běžné problémy lze vždy vyřešit několika tipy a triky. Proto se doporučuje, abyste zálohovali data zařízení, kdykoli je to možné, pokud je nechcete ztratit.

 • 1 klikněte na opravu iPhone/iPad uvíznuté v režimu obnovy zdarma
 • Opravte 150 IOS 16/15/14 Problémy s aktualizací bez ztráty dat
 • Opravte iOS 16 downgrade uvízl problémy
 • Downgrade iOS 16 bez ztráty dat
 • Opravte chybu 100 iOS udpate/obnovy

Apple vydává iOS 12.5.7, iOS 15.7.3. A co extrakce na nízké úrovni?

Apple je známý velmi dlouhou dobu, které podporují svá zařízení. 23. ledna 2023, spolu s iOS 16.3 Společnost zavedla bezpečnostní opravy na starší zařízení a uvolnila iOS 12.5.7, iOS 15.7.3 a iPados 15.7.3. iOS 12 byl poslední hlavní verzí iOS podporovaných na zařízeních Apple A7, A8 a A8X, která zahrnuje iPhone 5s a iPhone 6 a 6 plus generace spolu s několika modely iPadu. Testovali jsme extrakci na nízké úrovni s těmito sestaveními zabezpečením a provedli jsme několik objevů.

Metody extrakce na nízké úrovni

Extrakci nízké úrovně lze provést jinak. Pro starší hardware, který zahrnuje všechny modely ovlivněné aktuálními vydáními zabezpečení, přináší extrakce CheckM8 nejčistší výsledky. Naše řešení je bezkonkurenční při poskytování skutečně forentně zvukových extrakcí pro všechna kompatibilní zařízení, která zahrnují řadu zařízení iPhone, Apple Watch a Apple TV. Extrakce CheckM8 jsou skvělé, ale nejsou kompatibilní s novějšími zařízeními. Abychom dodali extrakci na nízké úrovni pro novější iPhony a iPady, vyvinuli jsme interní extrakční činidlo, které se blíží k tomu, že je forenzně zvuk. Tato metoda je vysoce závislá na vykořisťování jádra, které je velmi obtížné implementovat. To je důvod, proč extrakce na nízké úrovni téměř nikdy nepřichází na aktuální, aktuální a plně opravené verze iOS. U novějších modelů začínajících u iPhone XR/XS je používání extrakčního činidla jediným způsobem, jak extrahovat systém souborů a dešifrovat klíčenka.

iOS 12.5.7: Dostupná extrakce na nízké úrovni

iOS 12.5.7 Cílí zařízení založená na sadách čipu Apple A7, A8 a A8X, které zahrnují iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini 3 a iPod Touch (6. generace). Poznámky k oficiálnímu vydání zmiňují pouze jeden CVE-2022-42856, který se týká zranitelnosti ve WebKit. Pro tato zařízení jsou k dispozici jak metody checkm8, tak i extrakční činidlo.

Agent: prošel. Testovali jsme zařízení spuštěné iOS 12.5.7 S forenzní sadou nástrojů iOS 8 a zjistil, že náš extrakční činidlo je plně kompatibilní s čerstvě opravovaným vydáním iOS s plnou extrakcí souborového systému a podporou dešifrování klíčenky. To znamená, že Apple neopravoval zranitelnost, která umožňuje našemu extrakčnímu agenti eskalovat privilegia a uniknout Sandboxu.

Checkm8: Předáno. Testovali jsme také extrakci CheckM8 zařízení spuštěného iOS 12.5.7 s forenzní sadou nástrojů iOS 8; test prošel. Úplná extrakce systému souborů a dešifrování klíčenky jsou k dispozici.

iOS 15.7.3: Zkontrolujte extrakci

iOS 15.7.3 a iPados 15.7.3 cílové zařízení založené na sadách čipu A9/A9X a A10/A10X, které zahrnují iPhone 6S a iPhone 6S Plus, iPhone 7 a iPhone 7 Plus, iPhone SE (1. generace), iPad Air 2, iPad Mini (4. generace). a ipod touch (7. generace). Seznam bezpečnostních záplat je delší a stále nemáme způsob privilegia eskalace. Všechny modely zařízení, které obdržely bezpečnostní opravu, jsou však vytvořeny s čipy ovlivněnými zranitelností bootloader, kterou lze využít pomocí CheckM8.

Checkm8: Předáno. Testovali jsme checkm8 extrakce iOS 15.7.3 s forenzní sadou nástrojů iOS. Úplná extrakce systému souborů a dešifrování klíčenky jsou k dispozici.

Existuje malá poznámka: protože aktuální sestavení iOS forenzní sady nástrojů byla vydána před iOS 15.7.3, nemůže ani detekovat verzi OS ani zobrazit správný odkaz ke stažení pro iOS 15.7.3 obrázek. Připomínáme, že naše extrakce CheckM8 vyžaduje stahování částí původního firmwaru Apple, aby se zařízení zavázalo. Přidáme odkaz ke stažení s další aktualizací; Mezitím najdete shodu.IPSW obrázek na webových stránkách Apple a jednoduše předávejte adresu URL jako argument, když je vyzván. Případně si můžete stáhnout požadované.Soubor IPSW a místo toho použijte stažený obrázek firmwaru.

Snažili jsme se, aby náš proces extrakce CheckM8 byl co nejrobustnější. Proces extrakce přežívá prostřednictvím malých aktualizací iOS, jako je iOS/iPados 15.7.3, a podporuje většinu veřejných a vývojářských předběžných verzí iOS/iPados.

Nová matice kompatibility

Aktualizovaná matice kompatibility je zveřejněna níže. Přidali jsme poznámku na iOS 12.5.7 podpora extrakce založených na agentech a checkM8. Extrakce CheckM8 je podporována pro iOS/iPados 15.7.3, ale extrakční činidlo není.

Jak stáhnout a nainstalovat iOS 16.3.1 na vašem iPhone

Nejnovější verze iOS je zde, takže je čas si ji stáhnout! Tady je, jak.

Nejnovější aktualizace softwaru společnosti Apple pro iPhone, iOS 16.3.1 přináší aktualizace zabezpečení a opravy chyb do iOS 16. Pokud máte iPhone, pak je návod, jak aktualizovat nejnovější software, takže máte nejlepší zážitek se svým zařízením Apple.

Co je nového v iOS 16.3.1?

iOS 16.3.1 je zaměřen na předávání aktualizací zabezpečení a opravy chyb do nejlepších iPhone na trhu. Není mnoho nových funkcí, ale každý by měl aktualizovat na 16.3.1, abyste se ujistili, že je vaše zařízení bezpečné před jakýmikoli zranitelnostmi.

Poznámky k vydání společnosti Apple uvádějí, že iOS 16.3.1 Opravuje problém s nereagujícím nastavením iCloud a chybou Siri, která ovlivnila nalezení mých požadavků. Vydání také přidává další optimalizaci detekce havárie pro iPhone 14 a iPhone 14 Pro.

iOS 16.3.1 Poznámky k vydání

 • Nastavení iCloud může nereagovat nebo nesprávně zobrazit, pokud aplikace používají iCloud
 • Siri žádosti o nalezení můj možná nefunguje
 • Optimalizace detekce havárií na iPhone 14 a iPhone 14 Pro Modely

Jak nainstalovat iOS 16.3.1 Aktualizace pomocí aktualizace softwaru na vašem iPhone

Nejjednodušší způsob, jak si většina lidí stáhnout iOS, je volně vzduch, přímo na jejich zařízení. Je to rychlé, je to efektivní a je to jednoduché.

Jak stáhnout iOS 16.3.1 na iPhone

Stahování začne automaticky. Pokud stahování nezačne hned, můžete vidět oznámení: „Příprava na stažení.„Dejte to pár minut a stahování by mělo začít.

Jak nainstalovat aktualizaci iOS pomocí počítače Mac

Pokud máte na svém zařízení omezený prostor nebo aktualizace softwaru nefunguje z jakéhokoli důvodu, můžete aktualizovat pomocí svého Mac. Jednoduše připojte svůj iPhone přes USB a hlavu k Finder na MacOS Catalina a novější.

 • Ujistěte se, že máte nedávnou zálohu
 • Připojte iPhone pomocí vašeho USB k blesku
 • Pod Finder klikněte na ikonu zařízení vlevo nahoře a přejděte na kartu zařízení
 • Klikněte na kontrolu pro aktualizaci v podokně shrnutí
 • Klikněte na Stáhnout a aktualizovat
 • Souhlasit s podmínkami
 • Pokud je vyzván, zadejte přístupový kód na svém iPhonu

Jak vidíte, proces získání iOS 16.3.1 na vašem iPhone je velmi snadné a přímé. Nejjednodušší způsob je rozhodně přesahující, ale není to vždy nejrychlejší. Pokud se chcete provést dříve, pak nejrychlejším způsobem je aktualizace pomocí Mac nebo PC prostřednictvím Finder/iTunes.

iOS 16 je plná funkcí, které zlepšují váš zážitek z iPhone, včetně přizpůsobení obrazovky a lepších map. Podívejte se na vše, co potřebujete vědět o iOS 16, abyste se dozvěděli více o tom, co nejnovější hlavní software pro iPhone nabízí.

Získejte více i do vaší doručené pošty!

Naše zprávy, recenze, názory a snadno sledovatelné průvodce mohou proměnit každého majitele iPhone v Apple Apple Apple

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

John-Anthony Disotto je to, jak editor I., zajišťuje, že můžete z vašich produktů Apple získat co nejvíce a pomáhat opravit věci, když se vaše technologie nechová sama.

John-Anthony používal ve Skotsku, kde pracoval pro Apple jako technik zaměřený na opravy iOS a iPhone v geniálním baru, a používal ekosystém Apple po více než deset let a pyšný na svou schopnost dokončit své prsteny aktivity Apple Watch Activity.

John-Anthony již dříve pracoval v redakci pro sběratelské webové stránky TCG a promoval na University of Strathclyde, kde získal cenu Scottish Student Journalism Award za webové stránky roku jako šéfredaktor svého univerzitního papíru. Je také vášnivým filmovým geekem, který dříve napsal filmové recenze a v roce 2019 obdržel cenu Student Student Critics Critics Award Edinburgh International Festival Critics Award.

John-Anthony také miluje pohrávání s jinou technologií mimo Apple a rád si hraje s emulací hry a Linuxem na jeho parní balíčku.

Ve svém volném čase lze John-Anthony najít sledování jakéhokoli sportu pod sluncem od fotbalu po šipky, přičemž termín „Lego House“ je příliš doslova, když dochází z prostoru, aby zobrazoval další plastové cihly, nebo chlazení na gauči se svým francouzským buldokem, Kermitem.

iPhone 8 a novější dostávají iOS 16, podpora pro iPhone 6s, 7 a SE upustily

června 2022

Včera na WWDC Apple představil novou verzi svých hlavních OS. ty, které pohánějí jeho telefony, tablety, hodinky a počítače. Zde jsou, která z současných zařízení budou aktualizována na novou verzi.

IOS 16 přidává widgety na obrazovku zámku, zlepšuje oznámení, přidává nové funkce do zpráv, podporu peněženky Apple pro manipulaci s digitálními ID a placení později. K dispozici je také vždy k dispozici, ale to bude k dispozici na telefonech příští generace.

iOS 16 podporuje iPhone 8/8 Plus a iPhone X od roku 2017 a novějších modelů. To znamená, že některá ze starších zařízení, která provozovala verzi 15. iPhone 6s (od roku 2015), iPhone 7, původní SE a iPod Touch (7. gen). již nejsou podporovány.

IPADOS 16 Přidáno vylepšené schopnosti multitaskingu a plná podpora externích displejů na iPadech s pohonem M1. Kromě toho existují nové nástroje pro spolupráci pro poštu a safari, aplikace Weather dorazila na tablety Apple spolu s dalšími vylepšeními.

Nová verze podporuje všechny verze iPad Pro, iPad Airs (3. generace a později), Vanilla iPad (5. gen a později) a iPad Mini (5. gen a později). Ve srovnání s IPADOS 15 to poklesne podpora pro iPad Air 2 (od roku 2014, téměř 8 let staré) a iPad Mini 4 (2015).

Všimněte si, že běh WatchOS 9 vyžaduje telefon s iOS 16, což znamená, že i když máte nejnovější Apple Watch, potřebujete také iPhone 8/X nebo novější. Pokud jde o hodinky, jsou podporovány Apple Watch Series 4 a později. Podpora série 3 byla zrušena.

Pro srovnání jsou zde zařízení podporovaná IOS 15, iPados 15 a WatchOS 8:

MacOS Ventura pracuje jak na počítačích Intel i Apple Power Desktop a Laptop, počínaje modely MacBook (Pro) a IMAC (Pro).

Příbuzný

Apple iOS 16 je zde se zaměřením na obrazovku zámku

Reader комментарии и мнения

Od aktualizace mého iPhone8 na iOS 16.1.1, obrazovka nebude tmavá/černá. To je vyčerpávající baterii. Udělal jsem „vypnuto“ a pak „měkký resetování“ a nedochází ke změně. Nehledám žádné články, které by se o ně řešily.

Mohu stále telefonovat z mého iPhone 6s ? Jaký je problém, když jej stále používám. Přestane to fungovat? Prosím, může to někdo objasnit? V telefonech nejsem obeznámen s technickým významem slova „zastaralý“.

Nesnáším, že upustili 7 plus. Má A10!

Nelze nainstalovat aktualizaci iOS 16? Zde je návod, jak to opravit

Apple často uvolňuje aktualizace iOS, aby váš iPhone udržoval bezpečný, aktuální a bohatý na funkci. S iOS 16 představil tolik vynikajících funkcí! Pokud jste se nedávno pokusili nainstalovat iOS 16, ale selhali, podívejte se na tato testovaná řešení, abyste problém vyřešili. Jakmile je budete následovat, problém s aktualizací softwaru už vás nebude znepokojovat. Podívejme se.

 • Základy pro zajištění stahování a instalací aktualizace iOS
 • Zajistěte, aby byl váš iPhone kompatibilní
 • Ujistěte se, že máte více než 50% baterie
 • Připojte se ke stabilnímu Wi-Fi
 • Ujistěte se, že máte dostatek volného prostoru
 • Počkejte nějakou dobu nebo zkuste to znovu později
 • Force ukončete aplikaci Nastavení
 • Restartujte svůj iPhone
 • Naučte se, jak opravit aktualizaci zamrzlého iPhone
 • Resetování nastavení sítě
 • Pomocí počítače stahujte a nainstalujte aktualizaci iPhone

Základy pro zajištění stahování a instalací aktualizace iOS

I. Zajistěte, aby byl váš iPhone kompatibilní

Prvním krokem je zajistit kompatibilitu vašeho zařízení a iOS. Pokud máte iPhone 8 nebo novější (včetně iPhone SE 1 Gen.), můžete si stáhnout a nainstalovat iOS 16.

Pokud však máte iPhone 7 nebo dříve, iOS 15 je maximum, kam můžete jít. Můžete vidět úplný seznam zařízení podporovaných 16.

Ii. Ujistěte se, že máte více než 50% baterie

Chcete.li nainstalovat aktualizaci iOS, musíte mít více než 50% baterii. Pokud je poplatek menší, připojte prosím iPhone k nabíjení. Při nabíjení nebo jakmile je baterie nad 50%, můžete si bez námahy stáhnout a nainstalovat aktualizaci iOS.

Iii. Připojte se ke stabilnímu Wi-Fi

Je nezbytné zajistit, abyste měli stabilní Wi-Fi. Také se ujistěte, že jste vypnuli VPN na vašem iPhone nebo na úrovni routeru. Pokud vám Wi-Fi v kavárně nedovolí stáhnout aktualizaci, zvažte použití vašeho domova nebo kanceláře Wi-Fi.

Poznámka: Některé menší aktualizace iOS lze nyní stáhnout pomocí mobilních dat. Podle mého testování v posledních několika měsících hlavní aktualizace stále vyžadují Wi-Fi.

IV. Ujistěte se, že máte dostatek volného prostoru

Chcete.li stáhnout a nainstalovat aktualizace iOS, ujistěte se, že máte volný prostor. Pokud nemáte dostatek volného prostoru, uvidíte zprávu na obrazovce aktualizace. Podívejte se na náš průvodce, jak osvobodit prostor pro iPhone, abyste jej vyřešili.

PROTI. Počkejte nějakou dobu nebo zkuste to znovu později

Vyzkoušeli jste výše uvedené opravy a přesto, pokud to nepomůže, můžete se obávat, myslet si, proč se moje iPhone aktualizuje na iOS 16! V některých případech však chyba na konci nelže!

Například lidé po celém světě stáhnou nejnovější verzi iOS, když je vydána hlavní aktualizace. To je pro servery Apple namáhavé a po dlouhou dobu uvidíte „Čekání na aktualizaci…“ V těchto podmínkách je nejlepším řešením počkat několik hodin.

Můžete také zkontrolovat server Apple a zjistit, zda jsou věci v pořádku nebo ne. Pokud nemůžete nainstalovat aktualizaci iOS na svém iPhone, přejděte na další krok.

Force ukončete aplikaci Nastavení

Pokud na svém iPhonu nelze nainstalovat aktualizaci iOS 16, přesuňte aplikaci Nastavení.

 • Na iPhone s ID obličeje přejeďte ze spodní části obrazovky a podržte.
 • Na iPhone s tlačítkem domů, rychle to stiskněte.
 • Přetáhněte kartu aplikace Nastavení celou cestu nahoru, abyste vynutili odstup.
 • Po několika sekundách otevřete aplikaci Nastavení → Obecná aktualizace softwaru a zjistěte, zda můžete nainstalovat novou aktualizaci iOS.

Restartujte svůj iPhone

Toto je další důležitá oprava pro aktualizace iOS, které se neinstalují. Chcete.li restartovat iPhone, vypněte jej a po jedné minutě jej zapněte.

Naučte se, jak opravit aktualizaci zamrzlého iPhone

Je vaše aktualizace iPhone zmrazená? Je to přilepeno na stejné aktualizaci požadované obrazovky po dlouhou dobu? V této situaci se podívejte na tento příspěvek, kde vám ukážu několik řešení k vyřešení tohoto problému.

Resetování nastavení sítě

Toto je téměř jisté řešení pro opravu neúspěšných problémů s aktualizací softwaru. Chvíli zpátky, moje aktualizace iPhone také uvízla. Přešel jsem na tři různé sítě Wi-Fi. Aktualizace však nebyla stahování. Nakonec jsem resetoval nastavení sítě a všechno bylo co nejvíce.

Poznámka: Toto neodstraní osobní údaje, jako jsou aplikace, fotografie, videa, písně atd. Všechna síťová nastavení související s Wi-Fi, celulárním a takovým bude vymazána.

 • Otevřete nastavení iPhone a klepněte na General.
 • Klepnutím na přenos nebo resetování iPhone → Resetování.
 • Vyberte Nastavení sítě Resetovat.
 • Po dokončení zkuste znovu stahovat a nainstalovat aktualizaci. Bude to fungovat.

Ve vzácných případech, pokud to nepomůže, pokračujte a resetujte všechna nastavení. To také neodstraní osobní údaje. Ale všechna nastavení, která jste kdy změnili nebo přidali, jako jsou oznámení, klávesnice, Wi-Fi, umístění, VPN atd., bude resetován do výchozího stavu.

Pomocí počítače stahujte a nainstalujte aktualizaci iPhone

A konečně, pokud se zdá, že teď nic nefunguje, můžete aktualizovat svůj iPhone pomocí počítače Mac nebo Windows. Máme podrobného průvodce vysvětlujícím, jak to udělat.

Doufám, že zde uvedené metody pomohly. Toto bylo řešení pro opravu problému „nemůžu si stáhnout a instalovat aktualizaci iOS“. Pokud potřebujete více pomoci, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím комментари и мнения.

Pokud si myslíte, že vaše zařízení potřebuje fyzickou kontrolu, kontaktujte podporu Apple.

Podívejte se dále:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS