Apple Watch 3 Recenze pro běh: Smartwatch The Mainstay Go-to Runner. Apple Watch 42 mm

Mobilní lžíce

Zkoumání vedení produktu, uživatelského prostředí, vývoje a podnikání.

Můžete říct rozdíl mezi Apple Watch Series 4 (44 mm) a řadou 3 (42 mm)?

 • Získejte odkaz
 • E-mailem
 • Jiné aplikace

Nebyl jsem si jistý, takže jsem se rozhodl utratit 399 GBP za to zkontrolovat.

Apple produkty mají tendenci vyvolat kritiku na první pohled a poté je po chvíli koupíte. Smartphone bez 3G? tablet bez kamery? Hloupě vypadající airpody? Zářez? Pojďme je všechny dostat.

A teď je tu nové Apple Watch.

Zatímco 3. generace přidala několik skvělých nových senzorů. 4. generace přidá no, 2 mm a mírně upravený design. Apple se nás snaží přesvědčit, že se jedná o produkt „přepracovaný/reimaginovaný“, ale při pohledu na recenze jsem si nebyl zcela jistý, že mezi modely existují významné rozdíly.

Takže po mnoha váhách jsem se rozhodl vstoupit do obchodu Apple během mého nedávného cestování do Londýna. Věděl jsem, že by to mohlo skončit s tím, že si koupím něco, co nepotřebuji, ale nemohl jsem tomu odolat.

Byla tam nová Apple Watch. Zíralo na mě, jak jsem očekával. Tak krásné, mnohem větší (2 mm. ) než staré hodinky (série 3) vlastním, a tak… přepracované…

Nebyla to snadná bitva.

Bojovali jsme, já a on, ale abychom zkrátili dlouhý příběh. vyhrál.

10 minut poté jsem šel z obchodu s novou řadou Apple Watch 4. Pokračoval jsem do nejbližšího obchodu Lego, abych si koupil nějaké věci pro své děti (a usnadnil své svědomí) a vrátil se do hotelu, abych rozbalil tuto vzácnou kousek krásy.

Co se tedy změnilo ?

První věc, kterou byste si všimli, je, že nový (mnohem lepší) Apple Watch přichází s roztomilým krytem ve stylu kabátu. [Stálá ovace!]

„Ach můj bože, tento produkt je mnohem lepší než můj zbytečný, 11 měsíců starý, série 3 [zvracení] Sledujte, které by sotva mohly ukázat čas!“

Rozbalení hodinek, nemohl jsem si opravdu vysvětlit, proč jsem musel nahradit dokonale jemný model, který jsem měl s tímto téměř identickým modelem dvojčat.

Jediné 2 důvody, proč jsem si mohl myslet, byla velikost zařízení a obrazovky (což je upřímné, v podstatě stejné důvody, které byly uvedeny jinak).

Důvod č. 1: Velikost

Myslím, že Apple Watch byl vždycky příliš malý pro moji velkou sexy svalnatá (mimo představivost) paži, a kdyby existoval 55mm model, pravděpodobně bych to rád ještě lépe, ale hej, pokud Apple říká, že to musí být 44 mm pak to musí být 44 mm a ne o 1 mm více.

Kromě toho se mi opravdu líbil extra zaoblený vzhled, který vypadá jako nejméně o 6% více zaoblený než staré modely a druh starých modelů vypadají o 6% starší a v podstatě vypadají, jako by byly odebrány z 80. let.

Zajímalo by mě, jestli lidé budou moci rozeznat rozdíl. Vím, že jsem si nemohl všimnout změny velikosti, sledování tolik recenzí, takže zde je několik obrázků, které mohou (nebo nemusí) prokázat rozdíl mezi 2 modely (Apple Watch Series 4 44mm vs. Série 3 42 mm [a ano, vložil jsem dlouhý nepříjemný text jen pro účely SEO]).

Neřeknu vám, který z nich je nový, takže budete muset sledovat své instinkty (a špínu na starém).

A o tom ani neřeknu své ženě. Podívejme se, jak dlouho to trvá, než se vyděsí. [A ona má jeden z těch modelů starověkých řad 3. Nemůžu uvěřit, že lidé stále mají].

Důvod č. 2: obrazovka

Apple je tak geniální. Když byla vydána první generace Apple Watch, nemohl jsem pochopit temné téma, které měl, což bylo (alespoň podle mého skromného názoru) velmi odlišné od obvyklé filozofie Apple UI. Tehdy jsem si myslel, že to bylo kvůli špatné životnosti baterie, ale teď si myslím, že to bylo více proto, že chtěli skrýt skutečnost, že tolik z té malé nevýrazné obrazovky je skutečně pořízeno rány! Kdykoli jsem se pokusil použít fotografii jako pozadí hodinek, byl bych s těmi gigantickými černými rámy tak nepříjemný, že bych ji okamžitě změnil zpět na jedno z výchozích černých témat. Rámy byly ve srovnání s obrazovkou příliš velké.

S touto novou verzí hodinek nejsou rámy úplně odstraněny, ale prostě nevyčnívají jako předtím. To je malá (ano, vím, o 30% větší nebo něco takového). Oznámení vypadají hezčí, zaoblené okraje vypadají hezčí. Je to hezčí produkt.

Bonusový důvod: Nová digitální koruna

Jo, vím, že jméno je hloupé a nikdy jsem nebyl velkým fanouškem tohoto navigačního systému, protože to nikdy nebylo dostatečně přesné a rozhodně nepotěšilo, ale musím připustit, že nová haptická zpětná vazba dramaticky mění rolovací zážitek. Dělá to posouvání mnohem přesnější a vážně zábavnější. Někdy nejlepší způsob, jak vyřešit problém produktu, je proměnit problém v nádherný okamžik a myslím si, že Apple konečně přibil funkčnost koruny touto verzí hodinek.

Takže to máte

Ani se blíží slušné recenzi nového Apple Watch, ale místo toho zbytečná sbírka fotografií těchto dvou modelů: 42 mm vs. 44 mm, vedle sebe a moje náhodné myšlenky o tom, proč jsem se dokonce obtěžoval upgradovat.

Sledujte mě na @gilbouhnick. nebo. Přihlaste se k odběru zpravodaje pro mobilní lžíci, abyste získali své příležitostné blogy přímo do vaší doručené pošty.

Apple Watch 3 Recenze pro běh: Smartwatch The Mainstay Go-to Runner

Od roku 2015 Apple vytváří Apple Watch. a s každým novými hodinkami existují nové funkce, které přinášejí nové publikum.

Apple Watch začalo jako funkční hodinky pro módu, ale změnila se v užitečný nástroj, který se má použít ve vašem každodenním životě, bez ohledu na váš životní styl.

Apple Watch Series 3 (nebo Just Apple Watch 3)- původně spuštěná v roce 2017 a nyní s několika nástupci- se stala pevným oblíbeným u spotřebitelů, zejména běžců, a stále je ve výrobě vedle novějších verzí.

Ale nyní, několik let od zahájení, vydrží Apple Watch Series 3 jako dobrý chytrý hodinky pro běžce?

Nebo byla její technologie nahrazena?

Pro’s a Cons of the Apple Watch 3

KLADY NEVÝHODY
Všestrannost ve funkci (App Store) Životnost baterie
Voděodolný Omezená kompatibilita (část ekosystému Apple)
HR monitorování Placení za značku. i když dostupné

Úvod Apple Watch Series 3

Hodinky se rychle staly jedním z nejinovativnějších chytrých hodinek na trhu a tak zavedly aplikaci Fitness na hodinách.

Hodinky, které dnes kontrolujeme, jsou série 3, která původně byla spuštěna v roce 2017 se základním modelem a buněčnou verzí (buněčná verze byla od té doby přerušena). a stále je populární remíza.

V době svého vydání byla Apple Watch Series 3 (nebo jen Apple Watch 3) nabízena pro schopnosti sledování aktivity.

Byl spuštěn s aplikací aktivity „3 ringové cíle“ a spolu se základním modelem byla spuštěna speciální verze hodinek Nike, která zdůraznila sportovní a fitness focus.

Stojí Apple Watch 3 za cenu?

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Apple není známý tím, že je nejvhodnějším rozpočtem; Série 3 Apple Watch se však stane na dostupnější straně fitness hodinek.

Hodinky nejsou v žádném případě „levné“, ale věřím, že dostáváte to, za co platíte, platíte za její všestrannost ve funkci, značce a elegantním designu.

Apple úmyslně udržoval sérii 3 ve výrobě, aby nabídl alternativu nižší ceny k nejnovějšímu a dražšímu modelu Apple Watch.

Protože to není nejdražší, nemůžete očekávat, že to dokonale sleduje všechny aspekty vašeho tréninku, ale pokud jej používáte pro kratší cvičení a nehledáte nejkomplexnější hodinky na trhu, mohly by to být hodinky pro vás.

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Design hodinek Apple Series 3

Mám relativně malé zápěstí a nechtěl bych, aby hodinky byly větší než moje zápěstí, nebo mnoho značek hodinek má více „ženských“ barev, jako je růžová a fialová.

Naštěstí se tedy série 3 Apple Watch liší velikostí a barvou, aby vyhovovala přání jakékoli osoby.

Tělo hodinek je dodáváno ve dvou barvách, stříbrné a vesmírné šedé a dvě různé velikosti 38 mm (moje velikost) nebo 42 mm.

Pokud jej chcete ještě více přizpůsobit, můžete přepínat náramek s jakýmkoli kompatibilním popruhem na trhu, vytvořený Apple nebo ne.

Existují také případy měkkých křemíků, které si můžete zakoupit na pokrytí okraje hodinek, aby se z něj stala jasnější nebo konkrétnější barvu podle vašeho výběru.

A pro estetického sportovce můžete opakovaně přepracovat svůj obličej hodinek, abyste přesně vypadali, jak chcete, a budete moci přejet přejetím vaší hlavní obrazovky, abyste měli tolik možností, kolik byste chtěli.

Kromě toho se s přizpůsobením tváře hodinek můžete rozhodnout, jaké metriky chcete být zobrazeny za všech okolností (i.E., Spálené kalorie, minuty cvičení, počasí, zprávy, kalendář atd.)

Navigace v Apple Watch 3

Samotné hodinky jsou také poměrně snadno použitelné a lze je rychle přizpůsobit.

Hodinky jsou dotykovou obrazovkou se dvěma tlačítky (spřádací koruna a tlačítko s jedním push) na straně, která vám pomůže posouvat a zapnout/vypnout hodinky-je to extrémně intuitivní rozhraní.

Pro každého, kdo v současné době používá jiné produkty Apple, by měl být přechod k používání těchto hodinek vánek.

Nevýhodou je však omezená schopnost používat, pokud ještě nemáte iPhone.

Je možné mít hodinky bez telefonu, ale bez něj byste byli omezeni. Apple Watch se synchronizuje s vaším iPhone, takže všechny aplikace, které potřebujete, jsou načteny prostřednictvím iPhone.

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Funkce Apple Watch 3

Apple Watch má mnoho výhod, protože vaše primární fitness hodinky.

Kompatibilita aplikace pro iPhone

Apple Watch funguje jako malé rozšíření vašeho iPhone. Mnoho aplikací pro iPhone přichází s doprovodnými aplikacemi Watch: Například si můžete vybrat náhledy zprávy WhatsApp na hodinách

Kompatibilní s různými sledovateli aktivit (Strava, Runkeeper atd.)

Dobrou zprávou pro běžce je, že Apple Watch je kompatibilní s většinou platformami pro sledování činnosti a aktivity.

Dodává se s vlastnickými funkcemi pro sledování zdraví (který zahrnuje běh), ale umožňuje vám-prostřednictvím vašeho iPhone-přidat další aplikace.

Pro mě je to Strava.

Strava funguje velmi dobře na Apple Watch 3-jeho jednoduchý, rozložený design usnadňuje použití.

A jakmile dokončíte cvičení, automaticky se nahrává do Stravy. pokud jste v dosahu svého iPhone.

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Monitor srdečního tepu

Dále jsou hodinky vynikající pro každého, kdo potřebuje nebo chce sledovat svou srdeční frekvenci. Má HR monitor založený na zápěstí.

Hodinky vás budou bzučet a upozornit, zda vaše srdeční frekvence výrazně kolísala několikrát za 10 minut. Toto upozornění vás také může následovat do tréninku, pokud si nepřejete nosit popruh na hrudi, aby sledoval svůj srdeční rytmus.

Voděodolný

Další skvělá věc na sérii 3 Apple Watch je, že hodinky jsou odolné vůči vodě a vydrží vodu v hloubkách až 50 metrů (asi 164 stop).

Hodinky tak mohou snadno přejít z vašich plavání v bazénu Lap a potápění na dovolené a všechny sprchy mezi tím (pokud chcete perfektní sledování svých kroků po celý den).

Obecný sledovač aktivity

Kromě sledování konkrétních tréninků Apple Watch 3 monitoruje vaši aktivitu po celý den. a automaticky zaznamenává vaše stojící hodiny, váš aktivní čas (pohyb) a čas cvičení.

Tyto metriky jsou zobrazeny ve 3 kroužcích, které mi vždycky považuji za pěknou malou motivující šťouchnutí, abych se pohyboval každý den a „dokončil mé prsteny“.

Hudba na Apple Watch

Hodinky mohou také spárovat s hudebními aplikacemi založenými na předplatném, jako jsou Apple Music, Spotify, SoundCloud a další.

Je relativně snadné používat hodinky k procházení vaší hudební knihovně a změnou seznamů skladeb v polovině tréninku.

Přestože jsou hodinky skvělé, není to dokonalé a já vysvětlím své největší problémy se svými zkušenostmi s použitím řady 3 Apple Watch.

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Moje zkušenost: Dobré, špatné a ošklivé

Téměř čtyři roky jsem použil stejnou řadu Apple Watch. Řekněme jen.

Kdybych nemusel nabití hodinky, nechal bych to dál. I když je to skvělé hodinky a bylo by skvělé pro každého, kdo chtěl na paži jiné zařízení, vždy jsem měl dvě stížnosti:

Stížnost č. 1: životnost baterie

Oceňuji zvlášť potřebuji nabíjet hodinky každou noc (zjevně podobné iPhone).

Kdybych provedl dlouhé tréninkové relace nebo přepnul své tréninky několikrát v jedné relaci, moje baterie by vypustila a někdy to nedosáhla den.

Slyšel jsem od ostatních lidí, kteří by soutěžili v závodech s hodinkami, a hodinky by zemřely před dokončením závodu.

Apple Watch Series 3 в 2022 году: СТОИТ КУПИТЬ или лучше взять Apple Watch SE?

Krátká výdrž baterie byla jedním z důvodů, proč mě tlačila, abych investovala do hezčích hodinek zajištěných na fitness.

Když je nový, Apple Watch 3 by měl trvat 18 hodin výdrže baterie při provádění pravidelných aktivit, včetně tréninku.

Editor Marathon Handbook Thomas Watson provozoval maraton se zbrusu novou Apple Watch 3 a po 4 hodinách sledování běhu byla baterie stále 78% (byla na startovací linii plně nabitá).

Výdrž baterie je tedy v pořádku pro cokoli až do maratonské vzdálenosti. jen si pamatujte, že ji budete muset každou noc nabít.

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Stížnost č. 2: Přesnost

Dalším důvodem, proč jsem nebyl největším fanouškem Apple Watch, bylo to, že bych začal běžet hned vedle přítele nebo člena rodiny, a naše hodinky by začaly přes přesnou sekundu.

Zůstali bychom ve stejné rychlosti vedle sebe, ale naše vzdálenosti by byly vypnuty do konce běhu.

Měl jsem několik případů, kdy by moje hodinky byly celou desetinou míli (161 metrů) za nebo před hodinami druhé osoby.

Nyní vím, že to nejsou nejvýznamnější odrazující prostředky, proč by někdo měl nebo by neměl koupit sérii 3 Apple Watch.

Přesto zjišťuji, že jsou nezbytné při rozhodování o utracení těžce vydělaných peněz na vysoce kvalitní hodinky, se kterými můžete sledovat své běhy nebo jiná cvičení.

Apple Watch Series 3: Závěr

Upřímně věřím, že Apple Watch Series 3 může být vynikající investicí a všestranné hodinky, které někomu dávají přesně to, co hledají.

Vzhledem k tomu, že hodinky jsou odolné vůči vodě, mohou sledovat tréninky s GPS, mohou text/volání, přehrávat hudbu, platit za předběžnou kávu, odemknout telefon nebo počítač, dávat pozor na srdeční frekvenci a mnoho dalších věcí. Je to skvělé hodinky pro mnoho lidí, kteří hledají chytré fitness hodinky.

Vypadá skvěle a funkce je obecně neuvěřitelná. Samozřejmě, že žádné hodinky nebudou perfektní, ale je to skvělé místo pro začátek pro sportovce a hledá trochu všeho všeho.

[Amazon Bestseller = ”Apple Watch 3 ″ Icoves =” 1 ″]

Recenze Apple Watch Pride Band 2023: 7 věcí, které vám nikdo neřekl

Názory vyjádřené přispěvateli Forbes jsou jejich vlastní.

Od roku 2017 vydala Apple před rokem Watch, kapela podobná tomu, která byla poskytnuta zaměstnancům Apple, kteří se účastnili pochodu Pride Marche v tomto roce. Letošní kapely hity dnes a je k dispozici ke koupi online. Testoval jsem to.

Je to sportovní skupina: To je moje druhá oblíbená kapela Apple Watch po nádherné sportovní smyčce. Je to také jednodušší nákup: Musíte získat přesně správnou velikost sportovní smyčky, ale díky uzávěru pin-and-tuck na sportovní kapele je mnohem širší kompatibilita. Apple říká, že 41mm pás se hodí k menší velikosti hodinek od série 3 dále (to je 38 mm, 40 mm a 41 mm), zatímco 45mm pás se hodí série 3 a později velikosti 42 mm, 44 mm a 45 mm a 45 mm.

Čtěte dále pro mé myšlenky na kapelu a sedm věcí, které jste možná neslyšeli, včetně tajemství barevných tvarů tobolek, které zdobí kapelu.

Nyní si musíte vybrat svou velikost pro sportovní kapelu

Apple změnil, jak prodává sportovní kapelu. Stále přichází ve dvou kusech, spona s špendlíkem a delší polovinou s otvory. Dříve byste dostali dvě velikosti delší poloviny, jednu pro malé/střední a jednu pro střední/velké. Nyní si vyberete mezi oběma velikostmi podle zápěstí. Pro velikost 41 mm se S/M zapadá do zápěstí měřící 130-180 mm, zatímco zápěstí M/L odplynou 150-200 mm. Na popruhu pro pouzdro 45 mm se S/M hodí 140-190 mm, zatímco zápěstí měřící 160-210 mm bude vyhovovat M/L.

Jak to chápu, Apple provedl tuto změnu, aby snížil plýtvání. Koneckonců, pro většinu lidí je jedním z proužků fluoroelastomeru ten, který by nikdy nepoužili.

Cítím se jinak

I když je to stejný příjemný materiál fluoroelastomeru jako ostatní sportovní pásma, má to pocit. Není to velká změna a funguje to skvěle.

5mm popruh se hodí k ultra, ale.

Je to také jiné. Tady je věc, vím se sportovními kapelami, že vždy používám třetí perforaci z konektoru hodinek, ale na této kapele se cítil méně těsně. Trvalo mi chvilku, než jsem si uvědomil, že je to proto, že ultra je větší případ než série 8, takže samozřejmě je to jiné fit.

Je to stále pohodlné a je dostatečně těsné, aby zaznamenávalo srdeční frekvence a tak dále.

Mimochodem, zkontroloval jsem a délka popruhu je identická jako předtím, vůbec se to nezměnilo. A samozřejmě se hodí k dalším hodinky, jako je řada 8, dokonale.

Podívejte se na špendlík a zastrčení

To je velmi cool. Základna špendlíku, strana, která sedí vedle vaší pokožky, je obvykle obyčejný hliník, ale tentokrát je laserově potažený slovy „navržený s hrdostí v Kalifornii“. Tentokrát je to také lesklejší.

OnePlus Nord Buds 2 Recenze překvapivě dobrá

Apple si vždy vyhradil další podrobnosti pro hrdost. Podívejte se na obaly, které má slovo hodinky a logo Apple v barvách duhy. A vnitřek obalu je také barevnější než obvykle.

Tváří v hodinách jsou fantastické

Počáteční obrazy nechaly lidi přemýšlel, zda se minuta a hodinová ruce mění barvu tak, aby odpovídala tobolům na okrajích první tváře, nazývané pohyb. Ale je to chytřejší než to. Stopa je ve jménu. Když se podíváte na hodinky, barevné tobolky se otáčí nepřetržitě a mění jejich vztah k sobě navzájem. A minuta a hodinová ruka skutečně mění barvu jemně tak, aby odpovídala kapslí. Jo, a pokud klepnete na obrazovku, kapsle reagují přesně na váš dotek.

Z druhé ruky má vlastní tajemství

Druhá ruka se zdá, že zůstává neustále bílá, ale pokud se podíváte podrobněji, uvidíte, že je průsvitná, takže jak prochází minutovou rukou, například zvedne některé barvy pod ní. Je to jemné a efektivní.

Co to kapsle skutečně jsou

Pohybující tvář vám umožní naplnit datum nebo vaše iniciály uprostřed, ale abyste mohli vidět více komplikací v každém z rohů, potřebujete značky číslice nebo hodiny.

Tobolky viděné roztroušené kolem pohybové tváře se ukázaly jako hodinové značky, jak se odhaluje ta tvář. Číslice jsou téměř totožné s hodinovými značkami, ale pro skutečnost, že v každé z 12 hodinových spotů jsou čísla ve stejných barvách.

Číslice jsou chobotnice, hrudkovitá čísla, jako by se tobolky vyvinuly.

Všechny se mi líbí, i když se známky hodin stává mým oblíbeným.

Pokud byste chtěli vědět, co barvy znamenají, Apple to musí říci: „Kromě barev vlajky Core Pride Symbolizují černé a hnědé marginalizované komunity LGBTQ barev a také ty, které ovlivňují HIV/AIDS. Světle modrá, růžová a bílá čest trans a nebinární lidé.“

A je třeba si uvědomit, že Apple dává peníze relevantním organizacím. Jak se říká: „Apple je hrdý na finanční podporu organizací advokacie LGBTQ, které se snaží přinést pozitivní změnu.„Patří mezi ně ústav Federace rovnosti, obklopení, rovnost Severní Karolína, rovnost Texas, genderové spektrum, GLSEN, kampaň pro lidská práva, PFLAG, Národní centrum pro transgender rovnost, SMYL, TREVOR PROJEKT a ILGA WORLD a ILGA World.

Sportovní skupina Pride Edition 2023 Pride Edition stojí 49 (49 liber v U.K.) a je k dispozici od Apple.

ECCO LE COMBERTE E Promozioni di Wind Di Agosto 2017 Con Apple Watch Series 2 42 mm e 38 mm nonché minuti, sms e giga di internet da 7 euro.

L ‚Apple Watch Series 2 42 mm e quello da 38 mm Potranno Essere Vostri v Un’unica soluzione o abbinati ad una delle nabírá e promozioni di connetterVe, oltre all’orologio, avrete antinus, messaggi e la concettervi. AD internet.

Apple Watch Series 2 42 mm: Offerte E Promozioni Wind Luglio 2017

L ‚Apple Watch Series 2 42 mm Con Il GPS Integrato, IL Processore Dual Core Integrato ed il displej Super Luminoso di Colore Nero, Grazie A Wind, Potrà Essere Vostro v Un’unica soluzione al prezzo di 469 90 euro. Esso Potrà Essere Associato inoltre ad una delle promozioni vítr. Con all inclusive neomezená il canone dell’Apple Watch Sarà di 8 euro Mensili e l’Oferta, Grazie Alla Quale Riceverete Ogni 30 Giorni Minuti illimitati, 500 Messaggi E 5 GB di internet, Avr. VI Sarà Poi un uplyno da pagare di 149,90 euro.

Con All Digital, Invece, Il Costoso Dell’Apple Watch Sarà Semper di 8 euro al mese mentre la promozione avrà un costo di 10 euro ogni quattro settimane ed offrirà 500 minuti verso thotti e 5 gb di internet. Ancho in Questo Casos vi sarà un up.da pagare che sarà di 149,90 euro. Ecco il Link Promozionale Dell’offerta Wind.

Apple Watch Series 2 38 mm: Offerte E Promozioni Wind Luglio 2017

L ‚Apple Watch Series 2 38 mm Con Il GPS Integrato, Resirent All’Acqua Fino A 50 Metri di Processore Dual-Core Ultraveloce Potrà Essere Vostro, v Un’unica Soluzione, Al prezzo di 439,90 euro. V Alternativě, Esso Potrà Essere Acquistato A sazba Associato ad una delle nabídka větru. Con all inclusive neomezená, il canone sarà di 7 euro Mensili MENTRE LA Promo AVrà un costo di 12 euro ogni Trenta giorni.

Grazie A TALE CHERTA SI RICEVERANNO MINUTI ILLIMITATI PRO CHIAMARE TUTTI, 500 Messaggi E 5GB di internet. VI Sarà Inoltre un uplyno da pagare che sarà di 149,90 euro.

Con La Promo All Digital, InVece, L ‚Apple Watch Series 2 DA 38 mm Costerà Mensilmente 7 Euro MENTRE L’Oferta Avrà Un costo di 10 euro ogni quattro settimane. Grazie ad essa Si Riceveranno cinquecento minuti e 5 GB di internet. ANCHE IN QUETO CASO VI SARà UN TESTO DA Pagare di 149,90 EUR. Ecco il Link dettagliato della promozione vítr. Per ORIRIORI Informazioni, Consigliamo di Visitare Uno dei Centri Wind Ubicati Sul Territorio. Per Altre Offerte, Leggete Ancho: Defferte Wind Giugno 2017 Con Apple iPhone 7 Plus, 500 Minuti E 5GB Internet DA 10 EUR.

Nejlepší kapely Apple Watch, které si můžete koupit v roce 2023

Apple Watch je jedním z nejoblíbenějších produktů technologických společností. Smartwatch je elegantní, stylový, velmi užitečný pro každodenní život, pomáhá vám dosáhnout vašich zdravotních cílů a je velmi přizpůsobitelný tak, aby vyhovoval vaší osobnosti. Pokud jste na tomto nákupním průvodci přistáli příliš brzy a chcete zjistit, který Apple Watch byste si měli nejprve koupit, začněte zde: Nejlepší Apple Watches a Apple Watch Deals.

Ve skutečnosti, když vezmete v úvahu všechny různé hodinky, velikosti, typy, případy a hodinky, jsou k dispozici tisíce tisíců kombinací a stylů. Apple má dokonce Apple Watch Studio Abychom vám pomohli určit možnosti.

I když existuje spousta vynikajících kapel Apple Watch venku, může být trochu ohromující vybrat si jeden. Takže jsme tu, abychom vám pomohli zúžit, který z nich bude pro vás nejlépe fungovat. Od sportovních po módní, klasické, moderní nebo přátelské k rozpočtu až po luxusní, zde jsou nejlepší kapely Apple Watch, které si můžete koupit v roce 2023.

TL; Dr. Jedná se o nejlepší kapely Apple Watch, které si můžete koupit

 • Apple Watch Sport Loop (Nejlepší nylonový pás)
 • Fullmosa Silicone Apple Watch Band (Nejlepší celkový výběr rozpočtu)
 • Apple Watch Sport Band (Nejlepší pro první časovače)
 • Nike Sport Apple Watch Band (Nejlepší pro běžce)
 • Apple Watch Solo Loop (Nejlepší pro sportovce)
 • Marge Plus pravý kožený popruh Apple Watch (Nejlepší rozpočet kůže)
 • Apple Watch Milanese Loop (Nejlepší pásmo z nerezové oceli)
 • Apple Watch Band Leather Link (Nejlepší kůže)
 • Caseetify Saffiano Leather Initial Apple Watch Band (Nejlepší pro zábavné možnosti)
 • Náramek Apple Watch Band Link (Nejlepší náramek)
 • Smyčka Apple Watch Band Trail (Nejlepší pro běžce Trail)
 • Apple Watch Band Ocean Band (Nejlepší potápěči a plavci hlubokého moře)
 • Alpská smyčka Apple Watch Band (Nejlepší pro drsná dobrodružství)
 • Otterbox Terrus Apple Watch Band (Nejlepší rozpočet na poty odolný)
 • Apple Watch Hermès Gourmette Metal Double Tour Leather Band (Nejlepší luxus)

Apple Watch Sport Loop

Nejlepší nylonové pásmo

Vyrobeno z dvouvrstvého nylonu, Apple Watch Sport Loop je nejlepší pro prodyšnost pro tréninky a sporty. Interiér smyčky je měkčí s odpružením, které spočívá na zápěstí, zatímco jeho exteriér je odolný a spojí spolu s suchým zipem.

Dodává se v několika barevných dvoubarevných vzorcích, jako je modrá Jay a Abyss Blue, tmavě třešně a lesní zelená, levandule šedá a lehká šeřík a další. Apple ve skutečnosti aktualizuje tyto možnosti colorway sezónně, aby udržovala řada pásma Watch Fresh.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: Nylon

Kompatibilní s: Appe Watch Series 8, Series 7, SE, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Fullmosa Silicone Apple Watch Band

Nejlepší celkový výběr rozpočtu

Přiznejme si to, Apple Watch je již drahé inteligentní zařízení začínající na 249. Hodně žádá, aby utratil dalších 49 asi za jiný náramek. Zadejte Fullmosa Silicone Apple Watch Band, Pás přátelský k peněžence, který je vyroben z kyselinového a netoxického silikonu, který je odolný proti prachu a odolný vůči vodě.

Počínaje pouhých 8, hodinářský pás je dostatečně elegantní pro každodenní příležitostné používání, zatímco je odolný proti potu a prodyšný pro trénink a další fyzické aktivity. Přichází v osmi barevných cestách, včetně černé a dýňové oranžové, černé a modré, černé a červené, světle růžové a další.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: Silikonová guma

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 a Series 1

Apple Watch Sport Band

Nejlepší pro první účasti

The Apple Watch Sport Band je nejoblíbenější hodinářský kapela s uživateli Apple Watch. Je to proto, že je to ten, který přichází se samotným Apple Watch, takže se považuje za výchozí a základní hodinky.

Vyrobeno z hladkého fluoroelastomeru (syntetická guma) a navržená se spotou s špendlíkem a tukem, je také ta, kterou mnoho uživatelů Apple Watch vracejí znovu a znovu-díky své trvanlivosti, elegantnost, snadné použití a širokou Rozsah barevných možností, jako je propast modrá, jasně zelená, půlnoc a další.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: Fluoroelastomer

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Nike Sport Apple Watch Band

Nejlepší pro běžce

Zatímco Apple ukončil Nike Apple Watch, technologická společnost jednoduše zpřístupnila své aplikace a Nike Sport Band pro každého, kdo chce převést své Apple Watch na Nike Apple Watch.

Má sportovní fluoroelastomerový design s perforacemi lemující kapelu pro zcela prodyšný zážitek při cvičení nebo sportu. Sportovní skupina Nike je také odolná proti potu a odolné vůči vodě, takže je to dobrý výběr pro chodit na běh nebo plavání v bazénu. Hlasová skupina přichází ve třech barvách, jako je antracita a černá, magická ember a karmínová blaženost a čistá platina a černá.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: Fluoroelastomer

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Apple Watch Solo Loop

Nejlepší pro sportovce

Pokud hledáte kapelu smartwatch, která je obě sportovní, přesto stylová, pak Apple Watch Solo Loop je náš výběr. Vyrobeno z tekuté silikonové gumy, má tento pásmo za cíl natáhnout se přes ruku na zápěstí pro rychlé a bezpečné uložení bez jakýchkoli uzavření nebo spone. Je to ideální pro tréninky nebo chodit na běh, protože je to odolné proti potu, zatímco tato hodinářská kapela je dostatečně stylová a nízká pro profesionály a příležitostné situace.

Je dodáván v šesti barvách, včetně klíčí zelené, kanárské žluté, fialové mlhy a dalších.

K dispozici velikosti: 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm a 40 mm

Materiály: Kapalina silikonová guma

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Series 6, Series 5 a Series 4

Marge Plus pravý kožený popruh Apple Watch

Nejlepší rozpočet kůže

Za napjatý rozpočet? The Marge Plus pravý kožený popruh Apple Watch zasáhne značku mezi vysoce kvalitní kůží a dostupností. Počínaje 10. hodinky má kapela s módním a profesionálním vzhledem a pocitem bez rozbití banky-děkuji na svou prémiovou měkkou pravou kůži, klasickou přezku z nerezové oceli a lak odolný proti potu.

Hodinky přicházejí v osmi barevných cestách, jako je červená a zelená, hnědá a stříbrná, červená a stříbrná a další.

K dispozici velikosti: 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: kůže

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Series 6, Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 a Series 1

Počáteční cena: 10

Apple Watch Milanese Loop

Nejlepší pás z nerezové oceli

The Apple Watch Milanese Loop je vyroben z sítě z nerezové oceli a používá magnetickou sponu, aby se kolem zápěstí bezpečně přizpůsobila. V 99 letech je to elegantní, rafinované a má prémiový vzhled a pocit, i když je to značný upgrade z Apple Watch Sport Band, která přichází s Apple, sleduje mimo krabici. Hlasová pásmo je také velmi nastavitelná, takže se vejde na téměř kohokoli zápěstí.

Smyčka je dodávána ve třech barvách, včetně stříbra, zlata a grafitu.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: nerezová ocel

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Apple Watch Band Leather Link

Nejlepší kůže

Na 99, Apple Watch Band Leather Link je náš výběr pro nejlepší koženou kapelu. děkuji na ručně vyráběnou kůži Roux Granada, která se vyrábí ve Francii, silné a bezpečné magnetové připojení a prémiový vzhled a pohodlný pocit. Tato kapela je velmi elegantní, protože neexistuje žádná přezka, která by připevnila Apple Watch, zatímco na první pohled to vypadá jako jeden pevný kus kůže kolem zápěstí.

Přichází ve třech barvách, jako je umber, tmavá třešeň a půlnoc.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: kůže

Apple Watch Series 3 Review (2021) for Sports and Fitness

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Počáteční cena: 99

Caseetify Saffiano Leather Initial Apple Watch Band

Nejlepší pro zábavné možnosti

Přestože jsou elegantní a stylové, mnoho kapel Apple Watch je pěkná vanilka. Pokud však hledáte hodinky, která je zábavná a má trochu panache, podívejte se na Caseetify Saffiano Leather Initial Apple Watch Band.

Tyto pruhy jsou vyrobeny z biologicky rozložitelné kůže a nerezové oceli Saffiano, přicházejí ve vzrušujících barvách a vzorcích, včetně teček inkoustu, floralsů Cheepard, leopardů a krav a dalších. Všechny pásky hodinek jsou také odolné vůči vodě, poškrábání a potu.

K dispozici velikosti: 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: Saffiano biologicky rozložitelná kůže a nerezová ocel

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Series 6, Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 a Series 1

Počáteční cena: 36

Náramek Apple Watch Band Link

Nejlepší náramek

The Náramek Apple Watch Band Link je elegantním doplňkem samotného Apple Watch. Vyrábí se ze stejné slitiny z nerezové oceli 316L jako samotné Apple Watch, zatímco také má více než 100 komponent, aby ji spojil dohromady. Premium Watch Band má také vlastní uzavření motýlů, které úhledně upevňuje chytré hodinky k vašemu zápěstí. Ve skutečnosti můžete dokonce přidat nebo odstranit komponenty, abyste si mohli skutečně přizpůsobit a upravit vlastní přizpůsobení.

Je dodáván ve dvou barvách, stříbrném a vesmírném černé. Počínaje 349 je náramek Apple Watch Band odkaz.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: nerezová ocel

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Počáteční cena: 349

Smyčka Apple Watch Band Trail

Nejlepší pro běžce

Vyrobeno pro ultra Apple Watch (ale lze jej také použít pro jiné modely), Smyčka Apple Watch Band Trail je navržen pro běh venku-zejména běh mimo provoz. Hlasová kapela by měla vydržet na míle a míle na stezce. Je to odolné proti potu, lehké a dostatečně odolné, aby odolalo drsným prvkům ve velké venku, zatímco je schopen bezpečně připoutat ultra k zápěstí prostřednictvím systému s háčkem a smyčkou suchého zipu.

Smyčka Apple Watch Band Trail je dodávána ve třech dvoubarevných barevných vzorcích, jako je černá a šedá, modrá a šedá, žlutá a béžová.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm a 44 mm

Materiály: Nylon s dvojitou vrstvou

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE a Ultra

Apple Watch Band Ocean Band

Nejlepší pro vodní sporty

Pokud jste potápěč hlubokého moře nebo vášnivý plavec, pak Apple Watch Band Ocean Band je nejlepší pro udržení Ultra Apple Watch pro vás, když jste ve vodě. Ujišťujeme vás, že vaše Apple Watch se s touto pásem nebude vrhnout do vody.

Vyrobeno z vysoce výkonného fluoroelastomeru, oceánský pás se táhne a je určen tak, aby se těsně zapadl na zápěstí, i když máte na sobě neopren. Ve skutečnosti můžete také získat Rozšíření pásma (dalších 50 milimetrů, nebo asi dva palce), pokud potřebujete další délku pro silnější oděr. Je vybaven systémem dvojité spony s titanovými sponami, které sklouznou a zamkne do trubkového designu kapely pro další zabezpečení.

Je dodáván ve třech barvách; Půlnoc, žlutá a bílá.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm a 44 mm

Materiály: Fluoroelastomer

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE a Ultra

Alpská smyčka Apple Watch Band

Nejlepší pro dobrodružství

Na 99, Alpská smyčka Apple Watch Band je drsný, odolný a ideální pro Ultra Apple Watch. Je vyroben z vrstveného a tkaného polyesteru, pás má titanový „g-hook“ systém, který sklouzne a zamkne do jedné z řad horních smyček, aby bezpečně připevnil k vašemu zápěstí. Je to speciálně navrženo pro outdoorové aktivity, jako je turistika, lezení nebo cyklistika, zatímco jeho barevné možnosti. oranžové, zelené a hvězdné světlo. vyniknou v drsném terénu.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm a 44 mm

Materiály: Polyester

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE a Ultra

Otterbox Terrus Apple Watch Band

Nejlepší rozpočet na poty odolný

The Otterbox Terrus Apple Watch Band je vyroben z recyklovaných materiálů a je pohodlné nosit. Je vybaven jemným skvrnitým designem, zatímco je také měkký až dotyk. Hlasová pásmo je odolná vůči vodě a odolná proti potu, takže je ideální pro tréninky a tréninkové sezení.

Od 16 let je to dobrá volba pro kapelu Apple Watch vhodný pro peněženku. Je dodáván v 15 barevných možnostech, včetně jílu a kamene, oranžové a modré, černé a další.

K dispozici velikosti: 42 mm, 44 mm a 45 mm

Materiály: recyklované

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7 a SE

Počáteční cena: 16

Apple Watch Hermès Gourmette Metal Double Tour Leather Band

Nejlepší nejvyšší v luxusu

Apple se spojil s francouzským designovým domem Hermès, aby dal Apple Watch nějaký luxus a bohatství s Apple Watch Hermès Gourmette Metal Double Tour Leather Band—KO. je ideální pro řadu Apple Watch 8.

Maloobchod za neuvěřitelných 849 je kapela vyrobena z měkké Swift Leather a Leštěné odkazy z nerezové oceli, které se obtěžují kolem zápěstí dvakrát, že mimik je obrubník na klasických Hermès Horse Bridles. Zatímco kožená kapela Hermès Gourmette Metal Double Tour Gand přichází s ikonickým obalem designového domu, nepřichází s exkluzivními hodinkami, které byste dostali s Apple Watch Hermès.

Hlasová páska přichází ve dvou barvách: nerezová ocel a noir.

K dispozici velikosti: 49 mm, 45 mm, 44 mm, 42 mm, 41 mm, 40 mm a 38 mm

Materiály: řemeslná kůže a leštěná nerezová ocel

Kompatibilní s: Apple Watch Series 8, Series 7, SE, Ultra, Series 6, Series 5, Series 4 a Series 3

Co hledat v kapele Apple Watch

Jednou z nejlepších věcí na Apple Watch je její zahrnutá kapela Watch je odnímatelná, takže ji lze vyměnit s něčím jiným. I když existuje jen o nekonečných kombinacích a možnostech, výběr nejlepší kapely Apple Watch opravdu závisí na vás a na aktivitách, které se vám nejvíce baví.

Aktivní vs. příležitostné opotřebení

Pokud jste aktivní, běžec, plavec, nebo jste rádi cvičili v tělocvičně, pak je sportovní kapela dobrý výběr. Tyto pruhy jsou obvykle vyrobeny z materiálů odolných proti potažím a vodě-jako silikonová guma, fluoroelastomer nebo nylon-takže jsou pohodlně nosit, prodyšné a odolné. Pro drsné dobrodružství jděte na Watch Bands vhodné pro Ultra Apple Watch, jako je Apple’s Ocean Band nebo Alpine and Trail Loops.

Pokud však chcete nosit svůj Apple Watch do kanceláře, na obchodní schůzce nebo do restaurace Michelin-Star, pak hledejte hodinky vyrobené z kůže nebo nerezové oceli. Tyto pásma hodinek vyjadřují profesionálnější nebo módní vzhled.

Velikost

Nezapomeňte hledat pás správného velikosti, který se vejde na vaše Apple Watch. buď 38, 40, 4 mm; 42, 44, 45 mm; nebo 49 mm. Pokud si nejste jisti, velikost a typ řady jsou vytištěny na zadní straně každého smartwatch. Pro nejlépe přizpůsobení na zápěstí můžete použít Tento nástroj velikosti tisknutelného pásma Pro podrobnou pomoc pro vybrat pro vás nejpohodlnější velikost-velikosti 1: 12.

Protože pásky Apple Watch jsou odnímatelné a zaměnitelné, můžete také vyzvednout více než jednu pro několik situací a výletů. Je to jako nosit jiné hodinky pro téměř jakýkoli scénář.

Rudie Obias je přispívající spisovatelkou a editorem pro IGN.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS