Apple Watch 7 vs. Apple Watch 6: Co je jiné. Apple Watch 6 SE

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 6: Co se liší?

Nový Apple Watch 7 je krok od aktuálního Apple Watch 6 vlajková loď. Ale jak přesně Apple Watch 7 vs. Apple Watch 6 Porovnejte?

Plány Apple Series 7 byly odhaleny na akci Apple 14. září. Apple jako obvykle zaujal přírůstek ke zlepšení svých chytrých hodinek, což znamená, že jsme neviděli žádné zametací změny. To znamená, že Apple Watch sedmé generace má zakřivený tvar a tenčí hranice displeje a také rychlejší nabíjení.

Apple Watch 7 nemusí být dostatečně změněna, aby přesvědčila uživatele Apple Watch 6, aby obchodovali. Ale to dělá vzrušující kroky k provedení Nejlepší chytré hodinky ještě lepší.

Zde je způsob, jak Apple Watch 7 vs. Apple Watch 6 Porovnejte podle toho, co bylo oznámeno. Mějte na paměti, že Apple Watch 7 byl propuštěn pouze od 15. října a nemůžeme vydat konečný verdikt o jeho výkonu, dokud jsme ho plně netestovali sami. Ale už jsme s tím strávili nějaký čas a můžeme vám přinést naše rané myšlenky v naší recenzi Apple Watch 7 (Hands On).

Budeme to aktualizovat, jakmile jsme dokončili naši recenzi, ale pokud vás zajímá, zda byste si měli koupit Apple Watch 7, mělo by to pomoci.

Apple Watch 7 vs Apple Watch 6: Design

Vzhled Apple Watch se v průběhu let stěží změnil. Nemohli byste říct Apple Watch 6 z Apple Watch 5 nebo Apple Watch 4 před tím, pokud jste si nevšimli jasnějšího displeje vždy.

To se mění s Apple Watch 7, mírně. Série 7 je ve skutečnosti zakřivená ve srovnání s předchozími modely Apple Watch. Z toho, co jsme viděli, je změna vert jemná, ale je jasné, že Apple jde o měkčí celkovou estetiku.

Zatímco Apple Watch 7 má stejné hodnocení odolných proti plavání (až 50 metrů) jako série 6, je to více odolné proti rozbitému a prachu. Pokud jste se dostali do outdoorových sportů, možná budete nadšeni, že série 7 má certifikaci IP6x.

Apple Watch 7 vs Apple Watch 6: Display

Displej Apple Watch 7 je pravděpodobně největší upgrade oproti řadě 6. Apple nezměnil hranice displeje Apple Watch za několik let. Ale nyní je displej Apple Watch 7 až o 20% větší než Apple Watch 6. S malým 1.7mm rámeček, Apple Watch vypadá mnohem větší, i když se velikost podvozku nezměnila.

Kromě větší obrazovky je displej Apple Watch 7 o 70% jasnější než displej série 6 v režimu vždy zapnutého zobrazení. To znamená, že když jsou vaše hodinky dole, měli byste být schopni vidět své komplikace snadněji než dříve.

Apple Watch 7 vs Apple Watch 6: Funkce

Apple obvykle debutuje několik exkluzivních funkcí s každou novou verzí své chytré hodinky. Apple Watch 6 získal čtečku kyslíku krve a vždy na výškoměru, zatímco Apple Watch 5 získal kompas a první iteraci vždy na displeji.

Nové funkce Apple Watch 7 ve srovnání možná omezenější. Apple Watch 7 nenabízí upgrady fitness nad rámec toho, co přichází s WatchOS 8. S nejnovější verzí softwaru bude Apple Watch moci sledovat Pilates a Tai Chi (mezi další vylepšení softwaru).

Jedna funkce exkluzivní pro Apple Watch 7 je však na našem seznamu přání, kterou jsme měli na chvíli. Série 7 využívá výhody rozšířené obrazovky, získává úplnou klávesnici QWERTY pro psaní zpráv. Je to jedna věc, kterou jsme řekli, že Apple Watch 7 by měla ukrást z Galaxy Watch 4, takže jsme rádi, že.

Apple Watch 7 vs Apple Watch 6: výdrž baterie

Výdrž baterie Apple Watch 6 se nezlepšila s čipovou sadou S6. Na druhé straně je doslova současný displej Apple Watch dva a půl častější a výkon je o 20% rychlejší než řada 5.

Bude Apple Watch 7 konečně nabídnout delší výdrž než 18 hodin? Bohužel ne. Apple Watch 7 má stejnou 18hodinovou výdrž baterie jako Apple Watch Series 6 a Series 5 před ním. Rádi bychom viděli určité zlepšení v této oblasti, ale budeme muset doufat, že lepší výkon a kvalita zobrazení ospravedlňuje denní poplatek.

To znamená, že Apple Watch 7 se může nabití na plné až 33% rychleji s novým kabelem USB-C, který je dodáván v krabici.

Apple Watch 7 vs Apple Watch 6: Outlook

Apple si před několika lety stanovil bar Smartwatch vysoko, proto se přírůstková vylepšení nadále vyplatí. Konkurenční chytré hodinky se však zlepšují. ještě ne dost dobrý na to, aby Apple porazil ve své vlastní hře, i když mezera se uzavírá.

Přestože zametání upgradů Apple Watch 7 se neuskutečnilo, aktualizovaný displej by mohl učinit vlajkovou loď nepřekonatelnou. Estetika záleží hodně, pokud jde o něco, co se předvádíte na zápěstí.

Nebudete upgradovat z Apple Watch 6 na Apple Watch 7. Smartwatch Apple jsou navrženy tak, aby trvaly několik let. ale dost jiného, ​​že stojí za to čekat, až tento nový dorazí později na podzim místo nákupu Apple Watch 6 Jak maloobchodníci vyčistili inventář.

Apple druhá generace Apple nízkonákladová Apple Watch, nyní k dispozici.

Na první pohled

 • Apple Watch SE je prodáno podél série 8 a je Apple Watch SE levnou možnost Apple Watch s mnoha funkcemi řady 8 s výjimkou snímače kyslíku v krvi, snímání teploty a EKG.

Funkce

 • Dvě velikosti: 40 mm a 44 mm
 • Možnosti LTE a Non-LTE
 • S8 čip
 • Optický senzor srdeční frekvence
 • Detekce havárie
 • 249 Počáteční cenovka

Měli byste si koupit Apple Watch SE?

Apple Watch SE je obnovena v září 2022. Nemá zvony a píšťalky Apple Watch Series 8 nebo Apple Watch Ultra, protože postrádá snímání teploty, funkčnost EKG a monitorování kyslíku krve, ale jinak poskytuje všechny klíčové funkce Apple Watch.

Apple historicky nestreslil Apple Watch SE ročně, takže není jasné, zda nový model přichází v roce 2023. S ohledem na to je nyní stále vhodný čas na nákup Apple Watch SE, pokud hledáte hodinky, které nabízejí dobrou rovnováhu mezi funkčností a cenou.

Obsah

 • Další funkce
 • Senzory
  • Kompas
  • Úložný prostor
 • WatchOS 9
 • Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra
 • Co bude dál pro Apple Watch SE
 • Apple Watch SE Changelog
 • Časová osa Apple Watch SE
 • Spolu s Apple Watch Series 8 Apple v září 2022 představil novou verzi levnějších Apple Watch SE pro ty, kteří hledají dostupnější možnost Apple Watch zaměřené na fitness, která má veškerou základní funkčnost Apple Watch na a nižší cena.

  Apple Watch SE druhá generace je téměř totožná s řadou 6 a nemá nový design, který byl představen s řadou 7. Chybí také některé zdravotní senzory a nezahrnuje funkčnost EKG, Krevního kyslíku nebo snímání teploty, protože tyto zdravotní vlastnosti vyžadují hardwarové komponenty, které Apple nezahrnoval do Apple Watch SE, aby udržel nízké náklady.

  Pokud jde o design a funkce, Apple Watch SE je něco jako mix mezi předchozí generací SE a modely řady 8. Apple Watch SE je k dispozici v možnostech velikosti 40 mm a 44 mm a má stejný design jako modely Apple Watch Series 4, 5 a 6. Má stejný procesor S8 SIP s duálním jádrem, který je v Apple Watch Series 8, který nebyl od série 6 aktualizován. Přesto nabízí vylepšení výkonu oproti původnímu Apple Watch SE, který měl čip S5.

  apple, watch, jiné

  Všechny modely Apple Watch SE jsou hliníkem a tento model nelze zakoupit s nerezovou ocelí nebo titanovou skříní. Barvy pouzdra zahrnují půlnoci, hvězdné světlo a stříbro, ale Apple přidal nový odpovídající zadní pouzdro vyrobené z nylonového kompozitního materiálu, takže Apple Watch SE je ještě lehčí než dříve. Apple Watch SE je kompatibilní se všemi pásky Apple Watch.

  Apple Watch SE má OLED displej sítnice LTPO s jasem 1000 nits, ale nemá stejnou funkčnost vždy zapnutý, která je k dispozici s řadou Apple Watch 8.

  Apple Watch SE zahrnuje haptickou digitální korunu pro navigaci operačním systémem a Ion-X sklo chrání displej. Má stejný reproduktor a mikrofon jako SE předchozí generace, které jsou optimalizovány pro telefonní hovory, Siri a Walkie-Talkie.

  Apple Watch SE je odolný vůči 50 metrů a podporuje Apple Pay s autentizací kůže podobně jako předchozí modely, a ačkoli postrádá monitorování EKG a krve, má stejný snímač optické srdeční frekvence, gyroskop a akcelerometr, aby mohl sledovat kroky Přijato, spálené kalorie, schody vyšplhaly a srdeční frekvence a navíc mohou sledovat spánek, hledat pády s detekcí pádu, provádět nouzové hovory se SOS, kontrolovat orientaci s kompasem a dávat pozor na příliš hlasité zvuky s funkcemi detekce zvuku.

  Apple prodává LTE GPS i GPS pouze modely Apple Watch SE, takže existuje možnost používat nové levné Apple Watch s mobilními plány. Protože podporuje LTE, lze jej použít s nastavením rodiny. Nastavení rodiny umožňuje spárovat více hodinek Apple a spravováno jediným iPhone, takže člen rodiny bez iPhone může používat Apple Watch. Apple předpokládá, že se tato funkce používá pro děti a starší dospělé, kteří potřebují pomoc.

  Apple Watch SE a Series 8 nabízejí stejnou 18hodinovou výdrž baterie, ale řada Apple Watch 8 se může nabíjet mnohem rychleji s pouhými osmi minutami nabíjení a poskytnutí až osmi hodin sledování spánku. Apple Watch SE může využít nový režim nízkého napájení, aby se ještě více prodloužil výdrž baterie za cenu deaktivace určitých funkcí.

  Nová funkce detekce havárie, která je také v sérii 8, používá aktualizovaný gyroskop a akcelerometr spolu s pokročilým algoritmem senzoru k detekci závažných autonematů a výstražných pohotovostních služeb. Když dojde k havárii, Apple Watch se přihlásí s uživatelem a pokud není přijata žádná odpověď v rámci odpočítávání 10 sekund, jsou kontaktováni pohotovostní respondenti.

  Apple Watch SE je cena od 249 pro model 40 mm a 279 pro 44mm model, takže je dostupnější než model předchozí generace. Apple Watch SE se prodává spolu s dražšími Apple Watch Series 8 a špičkovým Apple Watch Ultra.

  POZNÁMKA: Viz chyba v tomto kole nebo chcete nabídnout zpětnou vazbu? Zašlete nám e.mail zde.

  Jak nakupovat

  The Apple Watch SE je k dispozici od online obchodu Apple, maloobchodních míst Apple a maloobchodníků třetích stran. 40mm model je cenově dostupný od 249 a model 44 mm je cenově dostupný od 279. Apple také nabízí renovované verze Apple Watch SE, které lze zakoupit za slevu.

  Recenze

  Počáteční recenze druhé generace Apple Watch SE byly pozitivní, ale zaznamenaly velmi přírůstkové upgrady ve srovnání s předchozí generací. Mezi vylepšení patří čip S8, detekce autonehody a mezinárodní roaming.

  Vzhledem k tomu, že čip S8 má stejný CPU jako čipy S7 a S6, série 8 nemá žádná pozoruhodná vylepšení výkonu ve srovnání se sérií 7 nebo řady 6, ale nová Apple Watch SE je až o 20% rychlejší než originál. Engadget’s Cherlynn Low potvrdil, že Apple Watch Druhá generace SE provádí stejně série 8, protože oba modely mají stejný čip:

  V opačném případě letošní Watch SE vlastně zabalí stejný procesor System-In-A-Package (SIP) jako 400 série 8 a také s vysokým g akcelerometrem, který umožňuje detekci havárie. V mém čase s tím SE nepřekvapivě stejně reagoval jako série 8, zahájil tréninky a dokončoval skenování srdeční frekvence ve stejném množství času.

  Patrick O’Rourke z Mobilesyrupu uvedl, že vzhledem k hlavní konkurenci Apple Watch může Apple dostat se s přírůstkovými meziročními aktualizacemi zařízení:

  Apple je ve zajímavé pozici se svými Apple Watch. V prostoru iOS opravdu neexistuje žádná životaschopná soutěž, zejména pokud jde o ekosystém aplikace Apple Watch, a dokonce i na Androidu je nejbližší nejbližší společnost Samsung’s Galaxy Watch 5 a Galaxy Watch 5 Pro. To ponechává technologický gigant s velmi malým důvodem, aby se s každým novým vydáním skutečně posunul nositelný vpřed.

  Návrh a zobrazení

  Apple Watch SE druhé generace je identická v celkovém designu s původním Apple Watch SE, která obsahuje štíhlé displeje v možnostech velikosti 40 mm a 44 mm, aby se vešly různé různé zápěstí. První generace SE byla modelována po Apple Watch Series 6, takže Apple Watch SE neobsahuje změny návrhu zavedené se sérií 7.

  Apple Watch SE měří v 10.7mm tlustý a nadále obsahuje stejný design ve tvaru čtverce, jaký Apple použil od spuštění Apple Watch v roce 2015. Apple Watch SE bez změn designu pracuje se všemi možnostmi Apple Watch Band Apple Watch SE.

  Modely Apple 40 mm měří na 40 mm vysoký a 34 mm široký, zatímco 44mm modely jsou vysoko 44 mm a 38 mm široké. 40 mm modely váží na 26.4 gramy a 44 mm modely váží na 32.9 gramů. Apple Watch SE je nejlehčí Apple Watch, které Apple prodává.

  Všechny modely Apple Watch SE jsou vyrobeny ze 100 procent recyklované řady 7000 série hliníku, který je lehký, levný a navržen pro aktivní životní styl. Apple Watch SE je k dispozici v barvách Starlight, Silver a Midnight.

  Apple Watch SE druhé generace Apple Watch SE zahrnuje přepracovaný zpětný případ vyrobený spíše z nylonového kompozitního materiálu než keramiky, takže je to lehčí hmotnost než model předchozí generace. Podložku zahrnuje optický senzor srdeční frekvence, který umožňuje detekci srdeční frekvence.

  Pro účely navigace je k dispozici digitální koruna na boku The Apple Watch a existuje boční tlačítko, které se používá k vyvolávání často používaných aplikací, přístupu k pohotovostním službám, potvrzení nákupů Apple Pay a další.

  Digitální koruna je vybavena haptickou zpětnou vazbou, která nabízí přesný mechanický pocit při procházení seznamy a ovládání různých aspektů Apple Watch. Digitální koruna vypadá odlišně v závislosti na modelu Apple Watch, který si koupíte. Modely LTE mají kolem digitální koruny červený prsten, takže víte, že mají funkčnost LTE, zatímco modely pouze GPS postrádají červený prsten.

  Apple Watch SE nabízí mnoho stejných displejů jako série 8 s výjimkou vždy zapnuté funkce. Je vybaven jasem 1000 nits a sklo ion-x, aby jej chránil před poškrábáním. Oblast displeje Apple Watch SE je o 20 procent menší než série Apple Watch 8 kvůli rozdílům v designu.

  40mm Apple Watch SE má rozlišení 324 x 394 pixelů, zatímco větší 44mm série Apple Watch má rozlišení 368 x 448. To se překládá do oblasti displeje o rozloze 759 m2 pro 40 mm Apple Watch a displeje 977 m2 pro 44mm Apple Watch.

  Voděodolnost

  Modely Apple Watch SE jsou hodnoceny pro ponoření do vody až 50 metrů díky těsnění a lepidům. Reproduktor, který potřebuje vzduch k výrobě zvuku, je jediným bodem vstupu a byl navržen tak, aby vyloučil vodu od sebe pomocí zvukových vibrací po vystavení vlhkosti.

  Protože je hodnoceno na 50m ponoření, lze Apple Watch SE použít při plavání v oceánu nebo v bazénu. Je však vhodné pouze pro aktivity mělké vody a nelze jej použít pro potápění potápění, vodu, sprchování nebo jiné činnosti, které zahrnují vysokorychlostní vodu nebo hlubokou ponor.

  Záruka Apple Apple Watch nepokrývá poškození vody, takže je nejlepší při odhalování hodinek na vodu opatrně opatrně.

  S8 čip

  V nové Apple Watch SE je duální jádro S8 System-in-balení (SIP), což je stejný čip, jaký Apple použil v řadě Apple Watch 8. Čip S8 je až o 20 procent rychlejší než čip S5, který byl v předchozí generaci Apple Watch SE.

  Zdravotní rysy

  Apple Watch SE nabízí mnoho stejných zdravotních prvků jako Apple Watch Series 8, ale postrádá snímač kyslíku v krvi, snímání teploty a schopnost číst EKG.

  Existuje optický senzor srdeční frekvence, který vypočítá metriky, jako je spalování kalorií, úroveň aktivity, srdeční frekvence a další.

  Apple Watch může detekovat nízkou srdeční frekvenci, vysokou srdeční frekvenci a neobvyklou srdeční frekvenci, monitorování zdravotních problémů, jako je fibrilace síní a oznámení o odesílání, když jsou detekovány anomálie.

  Vestavěný akcelerometr a gyroskop umožňují další důležité funkce související se zdravím, jako je detekce pádu a nová funkce detekce havárie, a modely LTE podporují mezinárodní schopnosti SOS, takže můžete volat pohotovostní služby bez ohledu na to, kde jste.

  Sledování spánku

  Apple Watch SE lze nosit v noci, aby sledoval váš spánek, přičemž Apple poskytuje údaje o tom, jak dlouho každou noc spíte. Tato funkce také nabízí užitečné nástroje pro lepší spánek v noci, s podrobnostmi dostupnými v našem průvodci sledováním spánku.

  Životnost baterie

  Apple Watch SE nabízí celodenní výdrž baterie až 18 hodin. Apple základy „celodenní“ výdrž baterie při 90 časových kontrolách, 90 oznámení, 45 minut používání aplikace a 60minutový trénink s přehráváním hudby přes Bluetooth. U modelů LTE předpokládá Apple čtyři hodiny připojení LTE a 14 hodin připojení k iPhone.

  S novým režimem nízkého napájení zavedeného v WatchOS 9 může baterie Apple Watch SE vydržet až 36 hodin. Režim s nízkým výkonem vypne oznámení srdeční frekvence, měření srdeční frekvence na pozadí, Wi-Fi a mobilní připojení, když není iPhone poblíž, a další funkce pro záchranu energie.

  Trvá přibližně 1.5 hodin na účtování Apple Watch SE od 0 do 80 procent a 2.5 hodin nabití až do plného množství od 0 procent. Apple Watch SE nepodporuje rychlé nabíjení jako série Apple Watch 8.

  Připojení

  Modely Apple Watch SE jsou vybaveny stejným čipem navrženým Apple, který je k dispozici v řadě 8. Existují dvě konfigurace Apple Watch SE: GPS a GPS Cellular. Modely GPS Cellular SE mají spojení LTE, zatímco modely pouze GPS ne.

  Lte

  Spojení LTE je k dispozici od série 3 Apple Watch a s připojením LTE je Apple Watch nevyžádána z iPhone a nevyžaduje iPhone nebo známou síť Wi-Fi pro připojení k internetu.

  Apple Watch však není zcela nezávislý na iPhone, protože LTE připojení prostřednictvím nosiče vyžaduje Apple Watch a iPhone 6s nebo později, aby sdílel mobilní plán se stejným dopravcem. Apple Watch také nemá kapacitu baterie pro použití na plný úvazek bez iPhone poblíž.

  Modely Apple Watch LTE jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě s úplným seznamem na webových stránkách společnosti Apple.

  Nouzové SOS

  LTE připojení umožňuje mezinárodní funkci nouzového SOS, která byla poprvé vydána s řadou 5. U nouzových SOS může Apple Watch uskutečnit mezinárodní volání na pohotovostní služby bez ohledu na to, kde bylo zařízení původně zakoupeno nebo zda existuje aktivní celulární plán.

  apple, watch, jiné

  To znamená, že pokud cestujete do jiné země a jste zraněni nebo v situaci, kdy potřebujete pomoc, můžete aktivovat funkci SOS na Apple Watch tím, že držíte bočním tlačítkem, abyste se automaticky spojili s pohotovostními službami této země.

  Mezinárodní nouzové volání pracuje s funkcí detekce pádu Apple Watch, takže pokud je to povoleno, automaticky přinese nouzové volání, pokud hodinky snímají, že uživatel dosáhl tvrdého pádu a poté zůstává nehybný.

  Detekce havárie

  Aktualizované senzory pohybu a pokročilý algoritmus pro pokročilé senzory umožňují Apple Watch SE detekovat závažné autonehody a upozornit pohotovostní služby. Po zjištění havárie se Apple Watch přihlásí s uživatelem a poté po 10sekundovém období vytočí pohotovostní služby bez odpovědi. Upozorňuje také nouzové kontakty.

  Tato funkce je k dispozici také v řadě Apple Watch 8 a Apple Watch Ultra.

  Wi-Fi, Bluetooth a GPS

  Apple Watch SE podporuje 2.4GHz 802.11b/g/n Wi-Fi a Bluetooth 5.3. Nepodporuje 5GHz Wi-Fi, který je podporován v řadě 8.

  GPS byl zahrnut do Apple Watch od série 2 a všechny modely Apple Watch SE, LTE a Non-LTE, mají L1 GPS čip, který umožňuje Apple Watch určit jeho pozici, aniž by musel být poblíž iPhone.

  U GPS je Apple Watch schopen udržovat přehled o rychlosti, vzdálenosti a trase při chůzi, běhu, turistice nebo cyklistice a poskytuje větší vhled do vašich fitness aktivit. Systémy GPS, GLONASS, Galileo a QZSS jsou podporovány pro umístění technologie ve více zemích.

  Další funkce

  Senzory

  Apple Watch SE zahrnuje optický snímač srdeční frekvence druhé generace (modely Apple Watch 8 používají senzor třetí generace), aktualizovaný vysoký g akcelerometr, gyroskop, senzor okolního světla a vždy na výšce, kterou můžete sledovat Lety po schodech se vyšplhaly, přišli o výšku a další a další. Všimněte si, že výškoměr může být v některých povětrnostních podmínkách nepřesný.

  Kompas

  Modely Apple Watch SE jsou vybaveny vestavěnou funkcí kompasu a kompasovou aplikací, která uživatelům umožňuje vidět jejich nadpis, sklon, šířku, délku a aktuální výšku.

  Apple přepracoval aplikaci Compass v WatchOS 9 a nyní podporuje spuštění trasových bodů a funkci zpětného ustupování, která může znovu předat vaši trasu, pokud se ztratíte, pokud se ztratíte.

  Funkčnost Compass je zapečena do aplikace Map, aby uživatelům umožnil vidět, kterým směrem čelí, když získávají pokyny, a existují tři nové komplikace kompasu pro tváře Apple Watch.

  Úložný prostor

  Všechny modely Apple Watch SE mají 32 GB úložného prostoru, stejný úložný prostor, který je v Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra.

  WatchOS 9

  Apple Watch SE provozuje WatchOS 9, nejnovější verze operačního systému Apple Watch. WatchOS 9 představil nové hodinky, vylepšení tréninkové aplikace a mnoho typů tréninků, funkci pro sledování léků, aktualizace oznámení, možnost afib historie pro ty, kteří mají nepravidelné srdeční rytmy a další. Veškeré podrobnosti o WatchOS 9 najdete v našem kole WatchOS 9.

  Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra

  Apple Watch SE se prodává spolu s špičkovým ultra Apple Watch, cena v 799 a střední řada Apple Watch, cena od 399.

  Apple Watch Series 8 obsahuje aktualizovaný design pláště zavedeného s řadou 7, funkčnosti EKG, monitorováním kyslíku krve a snímání teploty. Apple Watch Ultra je zaměřen na dobrodruhy a průzkumníky s větší velikostí pouzdra 49 mm, delší výdrží baterie, robustní sestavení a všechny funkce řady 8.

  Co bude dál pro Apple Watch SE

  Podle výzkumného analytika Davida Hsieha plánuje Apple vydat Apple Watch SE třetí generace Apple Watch SE s větším displejem v roce 2024. Očekává se, že zařízení bude mít stejnou velikost obrazovky jako Apple Watch Series 8, takže by mohlo být k dispozici ve velikosti pouzdra 41 mm a 45 mm, z aktuálních možností 40 mm a 44 mm pro Apple Watch SE 2.

  Apple Watch Series 6 vs Apple Watch SE: Který byste měli koupit?

  Nejnovější vlajková loď Apple Watch nabízí doposud nejpokročilejší funkce na nositelném zařízení.

  apple, watch, jiné

  Proti

  Čerstvá alternativa

  Apple Watch Cupertino vůbec přichází se spoustou zvonů a píšťalek za méně.

  Proti

  Pro 2020/21 se Apple rozhodl uvolnit ne jednu, ale dvě nové Apple Watches. Pokud hledáte vše, co Apple Watch může nabídnout, budete chtít investovat do série 6. Pokud chcete ušetřit nějaké peníze, ale stále chcete většinu špičkových funkcí nalezených na tomto modelu, jděte s zcela novou SE.

  Apple Watch Series 6 vs. Apple Watch SE: Rozdíly

  Je těžké vidět rozdíly mezi těmito dvěma modely Apple Watch, alespoň na vnější straně. Vykopejte však hlouběji a můžete vidět, kde chybí levnější SE, jak ukazuje následující graf.

  Počáteční cenaMateriály případuVelikosti případůVýkon baterieMateriál obrazovkyKvalita zobrazeníProcesorBezdrátová čipová sadaUltra širokopásmové připojeníVoděodolnostFunkce
  399 279
  Alumininumstainless Steeltitanium Hliník
  40 mm44 mm 40 mm44 mm
  Až 18 hodin Až 18 hodin
  Sapphire Crystal (nerezová ocel, titan) Iont X Glass (hliník) Iont X Glass (hliník)
  Displej OLED LTPO Ltpo Ltpo (1000 nits) Displej sítnice Ltpo OLED (1000 NIT)
  S6 SIP s 64bitovým procesorem s dvojitým jádrem S5 SIP s 64bitovým procesorem s dvojitým jádrem
  W3 W3
  U1 Žádný
  50 metrů 50 metrů
  Compassalways-on altimetersecond generace optického srdce senzoraccelerometer až 32 g-sil-mumbientient detectionfall detectionblood kyslík senserelectrical srdeční senzor Kompassalways-on altimetersEcond-generace optická srdce senzoraccelerometer až 32 g-sil-singoentient detection detection

  Apple Watch Series 6 vs. Apple Watch SE: Lepší zdraví a další s řadou 6

  Apple Watch Series 6 je první, kdo nabízí snímač kyslíku krve. Stejně jako série 5 před tím má model také senzor elektrického srdce a vždy na displeji. Posledně jmenovaný byl pro tento rok „posílen“. Série 6 také zahrnuje čerstvý duální jádro S6 SIP.

  Jako současná vlajková loď je série 6 také jediným Apple Watch, který přišel v nerezové oceli, titanu a Hermès. Existují také exkluzivní model série 6, modrá a (produkt) červená. Konečně, řada 6 je jediná Apple Watch, která zahrnuje čip U1. Čip, poprvé zavedený v řadě iPhone 11, nabízí zlepšené prostorové povědomí a přesnost než Bluetooth LE a Wi-Fi.

  Apple Watch Series 6 vs. Apple Watch SE: Hodně je stejné s SE

  S Apple Watch SE stále získáte mnoho stejných funkcí nalezených v sérii 6. Patří mezi ně 32 GB úložiště, větší displej, detekce podzimu, mezinárodní nouzové volání, monitorování hluku, podpora pro rodinné nastavení, kompas, vždy na výtlaku, digitální koruna s haptickou zpětnou vazbou, reproduktor druhé generace a mikrofon, keramický a safírový krystal zadní.

  Apple Watch SE je k dispozici ve velikostech 44 mm a 40 mm a pouze v GPS i GPS buněčných modelech. Jednou z výhod SE je, pokud chcete GPS buněčný model, zvýšení ceny oproti modelu pouze GPS je pouze 50, spíše než 100 cenových rozdílů pro sérii 6.

  Apple Watch Series 6 vs. Apple Watch SE: Který byste měli koupit?

  Pokud hledáte nejnovější a největší Apple Watch, série 6 je pro vás volbou. Je to ten s nejvíce rysů a stylů. Jeho dva největší rysy, monitor kyslíku krve a elektrický snímač srdce, přebírají wellness na novou úroveň.

  Pro ty nové v Apple Watch by SE mohl být pro vás modelem. SE nabízí mnoho stejných funkcí jako série 6, SE je agresivně cena a mnohem lepší řešení než série 3.

  Bez ohledu na model, který vyberete, nezapomeňte se podívat na některé z našich oblíbených hodinek!

  Apple Watch Series 6 vs. Apple Watch SE: Který smartwatch byste si měli koupit?

  Může 279 Apple Watch SE dát 399 Apple Watch Series 6 běh za své peníze? Porovnáme rozdíly a podobnosti mezi dvěma novými chytrými hodinami společnosti Apple, které vám pomohou rozhodnout.

  Jsem odborník na PCMag na fitness a technologii inteligentní domácí technologie a za 10 a více let jsem napsal více než 6 000 článků a recenzí, které jsem tu byl. Unbox, nastavení, testování a kontroluji širokou škálu spotřebitelských technologických produktů z mého domova na Floridě, často pomocí mého Pitbull Bradley. Jsem také instruktor jógy a aktivně jsem vyučoval skupinu a soukromé třídy téměř deset let.

  Apple do své produktové řady přidal dva nové chytré hodinky: vlajková loď Apple Watch Series 6 a dostupnější Apple Watch SE. Série 6 začíná na 399 pro model pouze GPS, zatímco SE začíná na 279. Série 3 pouze GPS zůstává v prodeji za pouhých 199 jako další možnost vhodné pro rozpočet, ale podívejme se blíže na novou řadu 6 a SE, abychom zjistili, jak se hromadí a pomůže vám rozhodnout se, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

  Zobrazit

  Apple Watch SE se může pochlubit mnoha stejnými konstrukčními prvky jako série 6, včetně 40 mm a 44 mm velikosti a displeje 368 po 448. Apple říká, že displej nabízí o 30 procent více nemovitostí než série 3.

  Recenze Apple Watch Series 6

  To znamená, že řada 6 nabízí hlavní výhodu ve formě vždy zapnutého displeje. Apple poprvé přidal tuto funkci v sérii 5 a umožňuje vám vidět čas, statistiky tréninku a další informace na první pohled, aniž by museli neustále shlukovat zápěstí, abyste aktivovali obrazovku.

  Při testování série 5 jsme zjistili, že vždy na displeji dělá obrovský rozdíl, pokud jde o uživatelský zážitek, ale vyčerpává baterii rychleji. Přesto je to příjemná funkce a způsobí, že se Apple Watch cítí jako více, dobře, hodinky.

  Zdraví a bezpečnost

  Apple Watch SE nabízí klíčové zdravé a bezpečnostní prvky, jako je detekce podzimu, oznámení o vysoké a nízké srdeční frekvenci, nepravidelná upozornění na srdeční rytmus, nouzové SOS, takže můžete snadno zavolat pomoc, mezinárodní nouzové volání a aplikaci hluku, která vám může poslat A Upozorněte, když úroveň decibelu okolí může způsobit poškození sluchu. Je také vybaven kompasem a stejným vždy na výškoměru jako série 6. S tím můžete vidět změnu nadmořské výšky v reálném čase na tváři hodinek při turistice.

  Série 6 dělá věci o krok dále, se schopností vzít elektrokardiogram EKG z vašeho zápěstí a také nový senzor, který může měřit saturace kyslíku vaší krve, také známý jako SPO2. Senzor SPO2 v podstatě svítí do vaší kůže a měří barvu vaší krve, což naznačuje množství přítomnosti kyslíku. Hodinky mohou vypočítat úroveň SPO2 za 15 sekund, kdykoli chcete. Senzor také zachycuje pravidelná měření pozadí, když spíte a neaktivní.

  Životnost baterie

  Obě hodinky mají vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie nabízející až 18 hodin šťávy na nabíjení, stejnou výdrž baterie jako série 5.

  Když Apple oznámil WatchOS 7 se sledováním spánku, doufali jsme, že to je známkou toho, že by to posílilo výdrž baterie na jeho nejnovější nositelné. Koneckonců, potřebujete více než 18 hodin výdrže baterie, pokud budete nosit hodinky celý den před sledováním spánku v noci. Na straně plus Apple říká, že série 6 by měla vypustit méně baterie ve srovnání s řadou 5 při sledování určitých tréninků, jako jsou vnitřní a venkovní běhy.

  Mějte také na paměti, že ani série 6, ani SE nepřicházejí s napájecím adaptérem USB. Apple říká, že učinil toto rozhodnutí pomoci životnímu prostředí a bude mít stejný dopad jako odstranění 50 000 aut z silnic ročně. To také znamená, že budete muset dodat svůj vlastní zdroj energie USB.

  Apple Watch Series 8 vs. SE 2: Myšlenky od 8letého nositele

  Po dvou měsících dvojitého psaní Apple Watches (Series 8 a SE 2) a osmi let nošení Apple Watch denně jsem zjistil, že SE 2 je nejlepší sázkou pro většinu lidí, protože je dostupnější a přichází s každou důležitou funkcí s Pouze malé oběti.

  Série 8 má vylepšenou obrazovku a několik dalších funkcí, ale žádná z nich není nutností.

  Pojďme přes pět hlavních důvodů, proč byste měli zvážit řadu 8. A pokud s vámi několik z těchto důvodů rezonuje, může to být chytrý krok k upgradu.

  (Porovnám menší modely 40 mm a 41 mm, ale výsledky se nebudou lišit ve srovnání s většími modely 44 mm a 45 mm. A pokud jste nikdy nevlastnili Apple Watch, doporučuji svůj příspěvek Basics Apple Watch před přečtením tohoto srovnání, abyste se dostali k rychlosti na jejich schopnostech.)

  Se sérií 7 a řady 8 Apple tlačil pixely ještě blíže k okraji. tak blízko, že pixely téměř zakřivují. Displej je jen o 1 mm větší než SE, což nezní jako hodně, ale je to dobré pro 20% nárůst. Pamatujte, že velikost pouzdra zůstává stejná, ale získáte více pixelů.

  Rozdíl není tak drastický, jako tomu bylo v průběhu od 38 mm do 40 mm. Ale když jsem se vrátil do své SE (40 mm), po několika týdnech byl text znatelně menší.

  Sečteno a podtrženo? Přidaná displeje série 8 není nutná nebo drastická, ale je hezké mít a jeden z hlavních důvodů, proč se držím své série 8 nad SE.

  Interní specifikace

  První generace SE měla o něco horší čip než vlajková loď Apple Watch Modely, ale letos mají SE 2 a 8 série 8 identických duálních jádrových procesorů S8.

  Nevidíte žádný rozdíl ve výkonu, ale je tu nepatrný rozdíl v běhu baterie. Pokud tyto hodinky používáte, jak bylo zamýšleno, s povoleným série 8 vždy zapnuto, každý modely se podle mého testování dostane kolem 34 hodin běhu.

  40mm Apple Watch SE má však 245 mAh baterii, zatímco 41 mm série 8 má 282 mAh baterii, což je dobré pro 15% zvýšení. S neustále se deaktivovanou obrazovkou řady 8 je rozdíl kapacity baterie vidět s dalšími šesti hodinami běhu navíc.

  Mějte na paměti, že moje testování zahrnovalo dvě hodinové tréninky a osm hodin sledování spánku s mým telefonem obvykle v těsné blízkosti hodinek. Když jsou hodinky spojeny s LTE nebo Wi-Fi bez telefonu poblíž, ztratí několik dalších procentních bodů za hodinu.

  Další výhodou baterie řady 8 je to, že se nabíjí rychleji. Může jít od 0% na 80% za přibližně 45 minut, zatímco SE 2 trvá 1.5 hodin, abyste se dostali na stejnou úroveň. Není to obrovský obchod, pokud každou noc účtujete před spaním. Ale pokud plánujete použít své Apple Watch pro sledování spánku, je to větší dohoda. Apple inzeruje osm minut nabíjení po osmi hodinách sledování spánku.

  Série 8 obsahuje tři menší vylepšení hardwaru: čip U1 pro prostorové povědomí, třetí gen optický srdeční senzor a dvojí pásmovou podporu Wi-Fi (2.4GHz a 5GHz). Ještě jsem však neviděl praktickou aplikaci čipu U1 na hodinách a hodnoty srdeční frekvence mohou být o něco více citlivější, když se vaše paže pohybují, ale hodnoty jsou identické, když jsou nošeny současně.

  Sečteno a podtrženo? Tyto hodinky jsou téměř identické vnitřní specifikace, ale pokud plánujete sledovat spánek a udržovat vždy zakázání displeje, série 8 vám poskytne více všestrannosti.

  Tři další zdravotní funkce

  SE má kompas, vždy na výškoměru, detekci pádu, možnost přidat buněčný plán a rodinné nastavení stejně jako série 8, ale řada 8 nabízí tři další funkce ve srovnání se SE:

  • Čtenář EKG je přístupný držením prstu na digitální koruně po dobu 30 sekund.
  • Krevní čtečka kyslíku, která používá zelenou, červenou a infračervenou LED světla k měření krevních cév v zápěstí. Chcete.li si přečíst, udržujte zápěstí v klidu po dobu 15 sekund s hodinami směřujícími nahoru. Pokud jsou pro vás důležité přesné odečty, bude pravděpodobně mít větší smysl, ale je to pěkná bonusová funkce pro hodinky.
  • Teplotní senzor, primárně používaný pro přesnější sledování ovulace.

  Sečteno a podtrženo? Některé z těchto zvláštních zdravotních rysů jsou potenciálně měnící život, zejména pro ty, kteří mají specifické podmínky nebo ty, kteří lezují vysoké nadmořské výšky, ale jako zdravý jedinec bez jakýchkoli existujících podmínek je nepravděpodobné, že by byli užitečné. Jediný čas, kdy používám tyto funkce, je, když testuji účely kontroly.

  Prémiové materiály

  SE přichází ve třech barvách hliníku (půlnoc, hvězdné světlo a stříbro) a má displej Ion-X Glass. Série 8 přichází ve stejných třech barvách hliníku jako SE (Midnight, Starlight a Silver) a má lehce upgradovaný displej Ion-X, který je odolnější odolnost proti trhlině.

  Pokud plánujete koupit buď základní úroveň SE pro 249 nebo řadu 8 za 399, můžete přestat číst tuto sekci, protože mezi těmito dvěma téměř není rozdíl v materiálech.

  Apple Watch series 5 VS Series 6 comparison

  Pokud však jste ochotni utratit 699 (450 dalších ve srovnání se SE), řada 8 nabízí znatelný upgrade v materiálech. Obrace z nerezové oceli a obrazovka safírového krystalu je vypadat a cítit se prémiové. Sklo Ion-X používané v hliníkových modelech je známé pro spoustu povrchových škrábanců a hliníku lze poškrábat, ale safírové sklo je mnohem více odolné a odolné proti poškrábání.

  Hliníkové modely se necítí dobře, dokud se přepínáte na nerezovou ocel se safírovým sklem. Při návratu k hliníkovým modelům pro recenze se obrazovka ve srovnání cítí dutá a šikmo. Nerezová ocel je těžší při 39 g ve srovnání s hliníkem při 32 g, ale rozdíl hmotnosti není patrný při nošení hodinek.

  Sečteno a podtrženo? S modely hliníkových hodinek není nic špatného. Naštěstí jsem je používal čtyři roky, než jsem vyzkoušel prémiové materiály. Ale pokud nemáte na pevný rozpočet, vzhled nerezové oceli a prémiového pocitu ze safírového skla jsou úžasné upgrady. Prémiové materiály jsou hlavním důvodem, proč se budu držet své série 8 přes SE.

  Což je pro vás nejlepší?

  Apple Watch Series 8

  • Hardware (a)
  • Funkce (A)
  • Vzhled s nerezovým (a)
  • Vzhled s hliníkem (c)

  Apple Watch Series 7 vs Series 6 vs Watch SE vs Series 3 – ЧТО КУПИТЬ ?!

  Získejte Apple Watch Series 8, pokud chcete vždy zapnutý displej, který je o něco větší než SE. Nebo získejte řadu 8, pokud chcete prémiovou povrchovou úpravu z nerezové oceli s displejem safírového skla. Krevní kyslík, EKG a teplotní senzor jsou užitečné, ale pokud je potřebujete, pravděpodobně již na cestě k nákupu série 8.

  Apple Watch SE 2

  • Hardware (a)
  • Funkce (B)
  • Vzhled (c)

  Získejte Apple Watch SE 2, pokud chcete standardní úpravu hliníku a nevadí se, že se obrazovka vypne, když se nepoužívá. SE je fantastická hodnota, protože má stejnou rychlost a základní vlastnosti ve srovnání s řadou 8. Podstatnou obětí je nedostatek vždy na displeji, o kterém jsem zjistil, že je přeceňován po čtyřech letech jeho používání.

  Chcete tento blog podporovat? (Zveřejnění affiliate)

  Nejsem spojen s žádným z produktů, které na tomto blogu kontroluji. Vždy si je kupuji mimo své vlastní, abych zajistil, že moje recenze jsou nezaujaté. Jako přidružená společnost Amazon však vydělávám malou provizi (obvykle mezi 1-4%) na některé nákupy provedené prostřednictvím odkazů v mých příspěvcích. Tyto provize pomáhají podporovat můj blog tím, že mi umožňují kupovat nové produkty a produkovat recenze samostatně.

  Osm revize krytu spánku 3 (po 450 nocích spánku)

  Zpočátku jsem byl skeptický o osmi spánku kvůli jejich přes vrchol marketingu a nedostatku skutečných recenzí na internetu. Všechny recenze pocházely od vlivců, kteří dostali volný kryt POD. Navzdory mému počátečním váhání jsem si ho uchvátil a koupil. Teď to bylo víc než

  Osm spánkových dotazů: průvodce kupujícím 2023

  Jak funguje osm spánek? Je nastavení snadné? Osm kryt spánku má aktivní mřížku s vodou chlazený nebo vyhřívanými cívkami. Může regulovat teplotu postele z 55 ° F na 110 ° F na základě vašich preferencí a vzorů spánku. Obal se hodí k vašemu proudu

  Nejlepší HomeKit Smart Lock: Úroveň zámku (domácí klíč) vs. Yale Assure 2 (srpen)

  Jako dlouholetý uživatel srpnových zámků jsem byl čerpán, abych vyzkoušel nejnovější přírůstek do sestavy: Yale Assure 2. S schopností používat buď aplikaci August nebo aplikaci Yale a důležitými funkcemi, jako je snímání dveří a Auto-Unlock, se ukázalo, že je Assure 2

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS