Apple Watch SE vs 7: Což je nejlepší volba. Apple Smart Watch 7

Je vodotěsná Apple Watch 7?

Evan Killham je editor a spisovatel LifeWire, který se od roku 2009 objevuje po celém internetu, pomáhá lidem vyměnit pevné disky nebo připsat nepolapitelné funkce na jejich Apple Watch.

Ryan Perian je certifikovaný IT specialista, který drží řadu IT certifikátů a má 12 let zkušeností s prací v IT průmyslu podpory a managementu.

V tomto článku

Smartwatch Apple Sedmé generace přinesl větší obrazovku, rychlejší nabíjení a větší trvanlivost. Společnost vždy postavila Apple Watch jako nezbytný gadget, který nikdy nebudete chtít vzlétnout, ale co když se chystáte plavat? Zatímco Apple Watch Series 7 není zcela vodotěsná, může se postavit většině neselých věcí, které byste mohli chtít udělat, když ji nosíte.

Je vodotěsný?

Stejně jako každý model Apple Watch od série 2 se řada 7 může pochlubit hodnocením WR50, což znamená, že je odolný vůči vodě až 50 metrů (asi 164 stop) pod povrchem. Takže krátká odpověď zní, ne, není úplně vodotěsná. Delší odpověď je, že je dostatečně odolná. Neměli byste to ve většině situací sundat.

Apple Watch odpovídá ISO-22810-2010, mezinárodnímu testovacímu standardu, který zajišťuje odolnost hodinek s vodou. Prošlo následujícími testy podle tohoto standardu, všechny bez zobrazení kondenzace uvnitř zařízení:

 • Vytápění na 40 ° a 45 ° C (104 °. 113 ° F), odolávají buď kapce vody nebo vlhkého hadříku s teplotou mezi 18 ° a 25 ° C (64 °. 77 ° F) po dobu jedné minuty.
 • Udržování tlaku nejméně 2 bar (asi 29 psi) po dobu 10 minut, zatímco pod vodou.
 • Ponoření do vody mezi 8 a 12 cm hloubky po dobu nejméně hodiny.
 • 5 Newtonů síly se aplikuje na všechny tváře a knoflíky po dobu pěti minut, zatímco hodinky jsou ponořeny do 8-12 cm vody.
 • Následné namočení ve vodě mezi 8 a 12 cm do hloubky po dobu pěti minut při následujících teplotách: 40 ° C (104 ° F), 20 ° C (68 ° F) a poté opět 40 ° C.

Odolnost proti vodě Apple Watch se časem zhoršuje. Novější hodinky jsou více odolné vůči vodě, zatímco starší modely uvidí sníženou odolnost proti vodě.

Je v pořádku plavat s Apple Watch 7?

Obecně budete v pohodě s Apple Watch Series 7 za specifických podmínek. Hodnocení 50 metrů znamená, že je v pořádku pro mělkou vodu, jako jsou bazény a dokonce i oceán. Rozhodně byste ji nechtěli používat pro potápění, kde se může setkat s vyššími tlaky nebo s nižšími teplotami, než je hodnoceno pod ISO.

Při mytí rukou a ve vaně nebo sprše můžete také nosit své Apple Watch, ale nemusí se v průběhu času postavit spoustu mýdel, pleťových pleťových a jiných chemikálií.

Jak dlouho můžete nosit Apple Watch ve vodě?

Standard ISO pouze předměty sledují centimetry vody po dobu hodiny nebo méně, takže byste měli být stále opatrní, i když zůstanete v mezích 50 metrů. Pravděpodobně je nejbezpečnější omezit svůj čas ve vodě na asi 30 minut, zejména pokud ji nemáte na sladké vodě (například v oceánu). Po dokončení aktivity byste také měli opláchnout Apple Watch čistou vodou, abyste ji udrželi v čistotě a odstranili jakékoli potenciálně škodlivé chemikálie.

Co je zámek vody na Apple Watch?

Kdykoli vezmete Apple Watch do vody, je dobré zapnout funkci zámku vody. Toto nastavení nezabrání vlhkosti z vašich hodinek, ale zastaví to pohyb nebo dopady na provedení jakéhokoli vstupu obrazovky. A když vypnete zámek vody, vaše Apple Watch bude vibrovat, aby pomohl vyloučit jakoukoli tekutinu, která by se mohla dostat dovnitř.

Přejděte z domovské obrazovky a klepněte na ikonu kapky vody a aktivujte zámek vody.

apple, watch, nejlepší, volba

A co Apple Watch 8, SE, SE2 a Ultra?

Stejně jako Apple Watch 7, jak modely Apple Watch SE, tak Apple Watch 8 jsou odolné vůči vodě až 50 metrů. Apple Watch Ultra přidává další funkčnost pro ty, kteří chtějí ponořit své hodinky Apple, může se pochlubit odolností proti vodě až do 100 metrů a potápěčským senzorem pro detekci času pod vodou, teplotou vody a další.

Apple Watch Ultra také podporuje aplikaci Oceanic pro více funkčnosti rekreačního potápění, včetně podvodního GPS sledování, kompasu, bezpečnostních prvků, deníku a dalších.

Hodinky Apple nejsou vodotěsné v tom smyslu, že je můžete přivést pod vodou po jakoukoli dobu při jakékoli teplotě nebo tlaku. Neodolná elektronika obecně odkazuje na zařízení, jako jsou Apple Watch, která mají určité odpory vody, z nichž modely řady 2 a pozdější mají nejlepší odpory.

Nemůžeš. Svůj Apple Watch můžete použít v kontextu vody podle hodnocení odolnosti proti vodě, ale přesahujte to na vlastní riziko. Pokud se obáváte, že voda poškozuje vaše Apple Watch, je nejlepší to nepřinést s sebou.

Apple Watch SE vs 7: Což je nejlepší volba?

Porovnáme Apple Watch 2021 s nejlevnějším modelem v Apple Watch SE vs 7.

Apple Watch SE vs 7 je bitva mezi dvěma hodinami Apple, na které byste se mohli dívat, pokud nechcete levnější možnost než nový Apple Watch 8 nebo Apple Watch Ultra. Apple Watch 7 byl propuštěn v roce 2021 a může se pochlubit mnoha stejnými funkcemi jako 2022 Apple Watch 8, ale často má větší slevy, protože nyní je starší.

Apple Watch SE je nejlevnější Apple Watch a v roce 2022 získal aktualizaci, s modelem druhé generace zasáhl trh. Oba modely jsou levnější než Apple Watch 7, ale jak se porovnávají z hlediska specifikací. V níže uvedeném průvodci porovnáváme Apple Watch SE vs 7 (včetně obou modelů SE), abychom vám pomohli rozhodnout se, která je pro vás nejlepší.

Pokud také zvažujete nejnovější hodinky Apple, ujistěte se, že vidíte naši recenzi Apple Watch 8 a naše zaokrouhlení nejlepších cen Apple Watch 8. Máme také obecný průvodce nejlepšími nabídkami Apple Watch napříč různými modely.

Apple Watch SE vs 7: Design

Na první pohled je jen velmi málo od oddělit Apple Watch Series 7 a levnější SE. Série 7 je vždy tak o něco větší než SE a v jeho nejmenším modelu váží více 6g. Série 7 je dodávána ve velikostech 45 a 44 mm, zatímco SE měří 44 nebo 40 mm a oba modely používají design Apple „zaoblený náměstí“. Obě možnosti jsou odolné vůči vodě na 50 metrů a bezpečně se věnovat bazénu, takže mezi nimi není moc co si vybrat.

Série 7 je však tvrdší zvíře než SE; Má robustnější tělo, a zatímco SE je k dispozici pouze v hliníkovém pouzdře, řada 7 také nabízí nerezové oceli a titanové možnosti. Série 7 je také odolná proti prachu IP6x a také získáte safírový krystal odolný vůči trhlinám, zatímco SE má Ion-X posilované sklo posilované. A pokud na vás záleží (což jsme si jisti, že ano), série 7 má mnohem více cílových a popruhů, z nichž si můžete vybrat než SE. Stručně řečeno, z pohledu čistého designu série 7 vyniká docela cesta.

Novější 2022 sekundy Apple Watch SE upřednostňuje předchozí verzi. Seznam doplňků je krátký, ale je to méně jako krok zpět ve srovnání s Apple Watch 7. Design je v podstatě stejný, se stejnými dvěma možnostmi zobrazení (40 mm nebo 44 mm). Apple říká, že to zcela přepracovalo zadní část zařízení a je mírně odlišné, s nylonovým kompozitem a safírovým krystalem místo keramiky, ale vypadá to a cítí se hodně stejně. A tři barvy: půlnoc, hvězdné světlo a stříbro jsou podobné vesmírné šedé, zlaté a stříbrné pro první generální Apple Watch SE.

Apple Watch SE vs 7: displej

Velký displej rozdíl mezi Apple Watch Series 7 a SE spočívá v tom, že displej řady 7 je vždy zapnutý, což znamená, že stále musíte udělat Apple Hand Jive, abyste řekli čas, pokud se baculají pro levnější model. Pokud jde o samotný displej, série 7. může být jen o okraji jen o SE, ale s ním získáte mnohem více obrazovky; O 20 procent více, ve skutečnosti.

Displej série 7 měří 1.9 palců, zatímco SE je 1.78 palců; Není to obrovský rozdíl, ale natolik, že to znamená, že série 7 vám dává mnohem jasnější pohled a je schopen zobrazit mnohem podrobnější tváře hodinek a poskytnout vám plnou klávesnici.

Obě hodinky mají displeje sítnice, což znamená, že každý model vypadá super ostrý a svěží, ale pro sérii 7 je ještě jedna malá výhoda v tom, že na okrajích zakřivení displeje jen o něco více na okrajích. V kombinaci s obrysovou tváří hodinek to znamená, že čísla na číselníku jsou ze strany mnohem viditelnější; malý bonus, ale ten, který podtrhuje vynikající displej řady 7.

Apple Watch SE vs 7: životnost baterie

To je místo, kde se věci začínají stávat zajímavým. Stručně řečeno, jak Apple Watch Series 7, tak SE slibují celodenní poplatek trvající 18 hodin, a pokud nejste vážným uživatelem energie, bude to pravděpodobně výrazně delší dobu, než dojde šťáva.

Zajímavé je však, že to je Apple Watch SE, která bude pravděpodobně trvat nejdelší dobu bez poplatku; Díky nedostatku neustálého displeje-stejně jako pokročilé možnosti sledování, které se nacházejí pouze na sérii 7-nehodí baterii kdekoli poblíž tak rychle a můžete z něj potenciálně vytlačit 36 ​​hodin života.

To znamená, že série 7 se obviňuje přes USB-C a může jít z bytu na plně nabitý za něco přes hodinu, zatímco SE trvá zhruba dvakrát tak dlouho, ale pokud to necháváte, aby se nabila přes noc, kdo se opravdu stará? V tomto případě je SE jasným vítězem.

Apple Watch SE vs 7: Funkce

Apple Watch Series 7 a SE Run WatchOS 8 a přinášejí zhruba stejnou sadu základních funkcí, jakož i přístup ke stejné sadě aplikací. Získáte také řadu funkcí pro sledování zdraví, včetně sledování srdečních frekvencí a oznámení a základního sledování spánku, jakož i GPS na obou zařízeních. Na obou jsou také nezbytné funkce SOS: nouzové SOS, mezinárodní detekce nouzového volání a pádu.

Tam, kde se série 7 táhne dopředu. Stejně jako předchozí série 6 zabalí monitor kyslíku krve a aplikaci elektrokardiogramu; Máte.li nějaké ochablé zdravotní obavy, je určitě bezpečnější možnost mít na zápěstí.

Apple Watch SE vs 7: Performance

Pokud jde o interní hardware, Apple Watch Series 7 vyniká před SE, ale možná ne tak tolik, jak byste mohli očekávat. Ve svém srdci je nositelný čip S7 Apple, zatímco SE je poháněn starší S5. Teď se to může zdát jako docela skok, ale ve skutečnosti je S7 téměř totožný s S6 nalezeným v řadě Apple Watch 6 a s největší pravděpodobností zjistíte, že ve skutečnosti není velký rozdíl ve výkonu.

Over, 2022 Apple Watch SE 2 má novější SIP S8, stejný procesor, který je v Apple Watch Series 8 a Ultra, což Apple říká, že je o 20 procent rychlejší než předchozí generace. Nová SE jako taková nemá pocit, že postrádá výkon ve srovnání se sérií 7.

Stejně jako SE vytlačuje mnohem více života baterie, protože má o něco méně, další výkon řady 7 je vyvážen jeho větší obrazovkou a dalšími zdravotními funkcemi. Takže v závěrečné analýze jsou oba hodinky Apple velmi úhledné a oba přicházejí s 32 GB interního úložiště; to nazýváme losování.

Apple Watch SE vs 7: cena

Vzhledem k mnoha společným rybám mezi Apple Watch Series 7 a SE si myslím, že cena bude velkým dělicím faktorem. Pokud peníze nejsou předmětem a nápadným spotřebou je vaše věc, budete potěšeni, že s řadou 7 je Sky The Limit, zejména když začnete dívat na špičkové rozsahy, jako jsou Apple Watch Hermès, počínaje 1 229/£ 179. Ale pojďme to vařit na základy.

Apple Watch Series 7 začíná na 399/£ 369, zatímco první Gen SE začal na 279/£ 249 a druhý Gen SE začíná na 249/£ 259. Ano, Apple ve skutečnosti snížil cenu pro novější SE v USA, což je vzácný tah. To znamená, že existuje rozdíl ve výši 150/£ 90, pokud platíte plnou cenu. To je velké, pokud přicházejí všechny tři hodinky na běžné obchody (naši průvodci k nejnižší Apple Watch Series 7 a nejlepší nabídky Apple Watch SE vám měly ušetřit nějaké peníze). Na konci dne si nejsme jisti, že další funkce řady 7 stojí za to, pokud nenajdete cenu, pokud nenajdete obchod (pokud nemůžete, můžete také jít na Apple Watch 8. což je přírůstkový upgrade, ale má novější procesor.)

Apple Watch Series 7: Funkce, datum vydání, design, další

Série Apple Watch 7 byla vyhlášena během akce Apple „California Streaming“ s větším a odolnějším displejem následovaným jeho vydáním v říjnu 2021. Byl přerušen v září 2022 poté, co byla představena řada Apple Watch 8.

Obsah

 • odolný a větší displej
 • Senzory
 • Výkon
 • Apple Watch skončí
 • WatchOS 8.1 funkce
 • Sledujte 8.3 funkce
 • WatchOS 8.4 funkce
 • WatchOS 8.5 funkcí
 • WatchOS 8.6 funkcí
 • WatchOS 8.7 funkcí

Dějiny

Apple Watch byl poprvé představen v roce 2015 a rychle se stal nejprodávanějším nositelným zařízením roku, údajně prodával 4.2 miliony jednotek ve 4. čtvrtletí 2015. Když společnost představila společnost Apple Watch Series 2 později v roce 2016, Apple označil původní Apple Watch za „Series 0“, zatímco přinesl aktualizovaný čip s „Series 1“ a zbrusu nový „Série 2“.

Když Apple představil Apple Watch Series 3 v roce 2017, změnilo se mnoho věcí. Společnost začala vidět hodinky spíše jako fitness zařízení než módní, i když byla k dispozici v modelech hliníku, nerezové oceli a keramických modelů. Tyto hodinky měly čip o 70% rychlejší než jeho předchůdce, zvýšil RAM a zavedl variantu buněčného konektivity LTE s 16 GB úložiště.

Apple Watch Series 4, která byla spuštěna o rok později, představovala hlavní přepracování s obrazovkou, která byla o obou modelech o 30% větší a 50% zlepšení na svém procesoru nad verzí řady 3. Reproduktory a mikrofony byly přeuspořádány, takže byly hlasitější a užitečnější a řada 4 představila funkci detekce pádu, schopnosti EKG a monitor srdeční frekvence druhé generace.

V roce 2019 byla Apple Watch Series 5 pozoruhodným upgradem oproti sérii 4: Apple představil neustálý displej s energeticky úspornou OLED obrazovkou, vestavěný kompas, zdvojnásobil úložiště na 32 GB a přinesl zpět vydání zpět úroveň s keramickým modelem a zbrusu novou titanovou verzí.

V roce 2020 společnost Apple oznámila Apple Watch Series 6. Tyto hodinky přinesly nový procesor S6, až o 20% rychlejší než jeho předchůdce, jasnější vždy na displeji, aplikaci pro kyslík krve a vždy na výškoměru, vedle nových zdravotních senzorů.

V roce 2021 Apple představil Apple Watch Series 7 odolnějším a větším displejem, nyní s možností 41 mm a 45 mm. Hodinky jsou odolné vůči trhlinám a mohou se nabíjet rychleji než předchozí modely. Má stejný procesor jako série 6 a udržuje tři povrchové úpravy: hliník, nerezová ocel a titan.

Apple Watch Series 7: Specifikace a funkce

odolný a větší displej

Na rozdíl od všech pověstí, nová série Apple Watch 7 nemá nový design. Místo toho má větší displej s o 20% více plochy obrazovky a tenčí hranice na 1.7 mm, 40% menší než ty na sérii Apple Watch 6.

Tento nový Apple Watch je k dispozici ve velikosti 41 mm a 45 mm. Zatímco zápěstí je dole, displej sítnice je až o 70% jasnější než předchozí hodinky, což usnadňuje vidět obličej hodinek, aniž byste museli zvednout zápěstí nebo probudit displej.

Apple Watch Series 7 má přepracovaný přední krystal s robustnější geometrií, která je více než 50% silnější než geos Apple Watch Series 6, což je více odolné proti trhlinám.

Hodinky byly také certifikovány odolné proti prachu IP6x a mají hodnocení WR50 odolnosti vůči vodě, což z něj činí dobrou volbu pro výkony plavání a nucení uživatelů, kteří zůstanou uvolněni na pláži nebo na poušti.

Senzory

Apple Watch Series 7 má stejné senzory jako Apple Watch Series 6, což znamená, že má optický srdeční senzor třetí generace, digitální korunu s haptickou zpětnou vazbou, vestavěný kompas, vždy na výškoměru a reproduktor druhé generace A mikrofon. S nouzovým SOS a mezinárodním nouzovým voláním můžete rychle zavolat pomoc a upozornit na nouzové kontakty.

Apple Watch Series 7 také detekujte, zda jste provedli tvrdý pokles, a poté pro vás automaticky zavolá pohotovostní služby. Noise aplikace upozorňuje, když decibely dosáhnou úrovní, které by mohly poškodit váš sluch.

Výkon

Apple Watch Series 7 má stejný procesor jako loňská série Apple Watch 6. I když má nové jméno, nazývá se S7, má stejnou sílu CPU. Není to poprvé, kdy Apple něco takového dělá. S Apple Watch Series 5 měl čip S5 stejný výkon jako S4 SOC, ale přinesl také vestavěnou funkci kompasu.

S7 SIP má 64bitový duální procesor a má 32 GB úložiště. Jako čip S6 je to o 20% rychlejší než procesor nalezený uvnitř Apple Watch SE.

Apple Watch skončí

S Apple Watch Series 7, Apple přinesl tři různé povrchové úpravy:

Nerezová ocel

Datum vydání: Kdy vyjde Apple Watch Series 7?

Apple Watch Series 7 je k dispozici od 15. října.

Cena: Kolik stojí série Apple Watch 7?

Apple Watch Series 7 začíná na 399. Jsou stejné jako loňský model, jak můžete vidět níže:

 • Hliník, 40 mm, GPS: 399
 • Hliník, 40 mm, GPS buněčný: 499
 • Hliník, 44 mm, GPS: 429
 • Hliník, 44 m, GPS buněčný: 529
 • Nerezová ocel, 40 mm, GPS buněčný: 699
 • Nerezová ocel, 44 mm, GPS celulární: 749
 • Titanium, 40 mm, GPS buněčný: 849
 • Titanium, 44 mm, GPS buněčný: 899

Nižší může být k dispozici z oficiálního obchodu Amazon Apple.

Nabídky

V souladu s podobnými propagacemi nabízenými pro nákupy iPhone a iPad říká Apple, že zákazníci si mohou koupit GPS Cellular Model Apple Watch Series 7 a získat 100 slev, když jej aktivují pomocí T-Mobile/Sprint nebo Verizon. Apple říká:

Zákazníci si mohou koupit Apple Watch (GPS Cellular) přímo z Apple.com/obchod nebo v obchodě Apple a získejte 100 zpět, když jej aktivují pomocí T-Mobile/Sprint nebo Verizon.

Více se o tom dozvíte zde.

Přes 9to5toys najdete ty nejlepší nabídky na Apple Watch Series 7 a dalších produktech Apple. Stáhněte si aplikaci pro iPhone 9to5toys a dostávejte také oznámení o tlaku pro nové nabídky.

WatchOS 8

Apple Watch Series 7 má WatchOS 8. To bylo náhled během hlavní řeči WWDC21 a je k dispozici od 20. září. Zde jsou jeho klíčové funkce:

 • Nové tváře na vlastní hodinky;
 • Režim zaostření, takže můžete odfiltrovat rozptýlení;
 • Nová aplikace všímavosti;
 • Nové cvičení Pilates a Tai Chi;
 • Vyhledejte nesprávně umístěná zařízení Apple pomocí zařízení nalezení, včetně položek, zařízení a lidí.

Pro sérii 7 Apple také představuje několik vylepšení díky svému většímu zobrazení. Například bude možné napsat zprávu pomocí QuickPath.

WatchOS 8.1 funkce

Měsíc po vydání WatchOS 8 společnost aktualizovala Apple Watch s verzí 8.1 s některými opravami chyb.

Sledujte 8.3 funkce

Apple Scepped WatchOS 8.2 a nasazeno po 8.1, verze 8.3 s následujícími vylepšeními:

apple, watch, nejlepší, volba
 • Plán hlasového plánu Apple Music vám poskytuje přístup ke všem písní, seznamům skladeb a stanic v Apple Music pomocí Siri
 • Podpora zprávy o ochraně osobních údajů aplikací pro zaznamenávání dat a přístupu senzoru
 • Opravuje problém, kdy oznámení může pro některé uživatele neočekávaně přerušit zasedání všímavosti.

WatchOS 8.4 funkce

WatchOS 8.4, který byl propuštěn 26. ledna, opravil chybu, která zabránila Apple Watch na dobití s ​​některými nabíječkami třetích stran. Kromě toho v tomto operačním systému neexistují žádné významné funkce.

WatchOS 8.5 funkcí

Po malých aktualizacích, WatchOS 8.5 přináší hrst nových funkcí. Zde je nejdůležitější:

 • Nový emoji;
 • Nový ne-binární, americký Siri Voice;
 • Schopnost autorizovat nákupy a předplatné Apple TV;
 • Vakcinační karty Covid-19 v peněžence Apple nyní podporují formát certifikátu digitálního Covidu EU;
 • Aktualizace nepravidelných rytmických oznámení jsou navržena tak, aby zlepšila identifikaci fibrilace síní. K dispozici ve Spojených státech, Chile, Hongkongu, Jižní Africe a mnoha regionech, kde je funkce k dispozici;
 • Zvukové rady ve fitness vám poskytují zvukový komentář vizuálně prokázaných pohybů během tréninku.

WatchOS 8.6 funkcí

WatchOS 8.6 umožňuje aplikaci EKG a nepravidelná oznámení o rytmu pro uživatele Apple Watch v Mexiku. S aplikací EKG mohou uživatelé vzít elektrokardiogram přímo z jejich zápěstí.

Podle poznámek o vydání zahrnuje aktualizace také „Vylepšení a opravy chyb.“

WatchOS 8.7 funkcí

Podle poznámky k vydání zahrnuje aktualizace „Vylepšení a opravy chyb.“

WatchOS 9

Nyní, když WatchOS 9 již nepodporuje Apple Watch Series 3, operační systém přepracovává staré tváře hodinek a přidává čtyři nové ty. S těmito novými tvářemi je Apple způsobuje, že vypadají lépe na větších displejích. Kromě toho společnost přidává podporu klávesnice QWERTY pro více jazyků pro Apple Watch Series 7 a Series 8 a novou technologii QuickType s WatchOS 9.

WatchOS 9 také přináší významnou aktualizaci do tréninkové aplikace s mnoha novými funkcemi pro lidi, kteří milují cvičení. Pro běžce existují nové pohledy na cvičení, kde prostě potřebují otočit digitální korunu, aby viděli spoustu metrik, které jsou k dispozici během běhu:

Apple také zlepšuje aplikaci spánku pomocí WatchOS 9. Nyní přináší více údajů o spánku a existuje nová aplikace pro léky, která vám pomůže sledovat všechny pilulky a vitamíny, které každý den užíváte.

Zabalit

Pro majitele Apple Watch Series 5 a Series 6 není Apple Watch Series 7 nezbytným upgradem. Pro ty, kteří pocházejí ze série 4 nebo starší, tento nový Apple Watch určitě přinese vylepšení: rychlejší procesor, větší a jasnější obrazovka, další senzory a také mírné přepracování.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 přichází s mnoha věcmi dohromady. Celá obrazovka dopředu, větší než kdy jindy, vylepšená trvanlivost a až 33% rychlejší nabíjení. Ohromí vás jeho zcela novým výhledem s větší obrazovkou. Drží několik ohromujících funkcí, které vám rozhodně pomáhají usnadnit váš každodenní život.

Některé ohromující rysy, které vám vyhodí mysl

Funkce fitness na úrovni

Какие Apple Watch купить в 2022? Только не Series 3 ПОЖАЛЕЕШЬ!

Funkce Apple Watch Series 7

Mind foukání, ale silný designový displej

Sledujte 7 fouká svou mysl s exkluzivním designem a po jeho zápěstí můžete cítit houževnatost. Balí se s hliníkovým rámem s krystalovou skleněnou přední stranou, která chrání obrazovku OLED Ltpo před jakýmkoli druhem poškození.

Vynikající zdraví

U vylepšených a inovativních senzorů vám pomůže sledovat a měřit několik zdravotních aktivit. Má také nouzové SOS.

Změřte hladinu kyslíku krve

Sledujte srdeční frekvenci s kdykoli EKG

Monitorování spánku s časovým plánem postele

apple, watch, nejlepší, volba

Ohromující rysy fitness

Naplňuje několik fitness funkcí prostřednictvím Apple Fitness. Také můžete sledovat vaše pohyby přesně při provádění různých typů cvičení. Cvičení volné ruky, běh, chůze, cyklistika, plavání atd. vše může být sledováno zařízením.

Kombinace těchto dvou funkcí vás může motivovat k cvičení vytvořením cílů tréninku s přesnými daty.

Tady některé

Tracker aktivity každodenního života

Specifikace Apple Watch Series 7 si můžete prohlédnout ze sekce specifikace.

Cena Apple Watch Series 7 v BD

Cena Apple Watch Series 7 v Bangladéši začíná od BDT. Byl vydán v roce 2021 a získal popularitu pro své snadno ovládané funkce a dynamický design.

Kde koupit Apple Watch Series 7 v Bangladéši?

Apple Gadgets je spolehlivý a oblíbený název pro nákup všech druhů elektronických gadgetů v Bangladéši. Můžete si koupit požadovanou sérii Apple Watch 7 za nejnižší dostupnou cenu v BD. Můžete uzavřít dohodu prostřednictvím webu Apple Gadgets nebo získat ji z prodejen. Určitě můžete získat nejlepší i kvalitu po servisu.

Tak proč jste pozdě? Chytit Apple Watch Series 7 a prozkoumat trend.

Podívejte se na více produktů v kategorii Smart Watch.

Apple Watch Series 7

Série Apple Watch 7 má větší, jasnější a tvrdší displej, který sahá až k okraji zařízení. V tomto modelu není žádná honosná nová prvek triků nebo headliningu, ale stále existuje několik změn, které stojí za prozkoumání. Nové barvy, rychlejší nabíjení a exkluzivní tváře hodinek na okraj.

#9679 Pět možností hliníkových barev #9679 Nerezová ocel a titanové modely #9679 Displej je 20% větší #9679 BRIGHT vždy zapnutý displej #9679 33% rychlejší nabíjení #9679 Najít skvělé nabídky Apple Watch #9679 Slevaní start na 249

Získejte novinky Apple přímo ve své doručené poště

Série Apple Watch 7 si zachovává stejné konstrukční prvky, které byly přítomny od své první iterace. Navzdory zvěsti o přepracování s plochou se Apple zdvojnásobil na zaoblených stranách a přidal větší, jasnější displej.

Apple Watch v průběhu let dozrával na zdraví a fitness produkt, i když Apple stále tlačí některé sociální aspekty. Každé vydání mělo připojenou prominentní funkci, i když tento model je sice iterativní než předchozí generace Apple.

Funkce Apple Watch Series 7

Spíše než přidat nějakou neobvyklou novou funkci nebo senzor, Apple umístil Apple Watch Series 7 jako ztělesnění jeho nositelné revoluce. Působí jako absolutní maximální reprezentace toho, co se vejde do pohodlného zápěstí.

Přepracování je v budoucnu stále možné, ale prozatím musel Apple zvážit, jaké změny by mohly provést ve stárnoucím designu, aniž by ohrozily stávající funkce.

Zejména Apple představil další Apple Watch, který si zachovává kompatibilitu se všemi pásmem hodinek. Apple se zpočátku těžce naklonil do módních aspektů Apple Watch, který přetrvával neustále se měnícími styly kapely.

Zobrazit

Displej je větší a tvrdší než dříve

Apple posunul displej přes okraj rámečku Apple Watch o 20% více nemovitostí na obrazovce než jeho předchůdce. Ti, kteří upgradují ze série Apple Watch 3.

Displej je také o 70% jasnější, když je displej neustále tlumený. To znamená, že informace jsou na první pohled viditelnější, dokonce i v jasném prostředí.

Pro větší displej bylo také překonfigurováno mnoho aplikací nabízených společností Apple. Například kalkulačka má větší tlačítka, textové zprávy ukazují více obsahu a nyní je zde užitečná klávesnice v plné velikosti pro psaní přejetí.

Apple říká, že displej použitý na Apple Watch Series 7 je dosud nejodolnější. Skleněný kryt je silnější ve svém nejvyšším bodě, takže je odolnější vůči trhlinám.

Zdraví

Senzory srdeční frekvence a krevní kyslík přijímají hodnoty pozadí, aby monitorovaly vaše zdraví

V řadě Apple Watch 7 neexistují žádné nové zdraví. Všechny zdravotní funkce nalezené v upgradovaném hardwaru existují v řadě Apple Watch 6, i když tento model již nebude v sestavě společnosti Apple.

Srdce

Srdeční frekvence je primárním zdravotním prvkem, který souvisí s každou metrikou zdraví a fitness. Infračervený senzor na zadní straně Apple Watch pravidelně měří srdeční frekvenci a zaznamenává své zjištění v aplikaci Health App.

Uživatelé mohou také užívat manuální elektrokardiogramy pomocí digitální koruny a snímače srdeční frekvence k dokončení elektrického obvodu kolem těla. Toto měření pomáhá určit nepravidelné srdeční rytmy a může uživatelům pomoci rozhodnout se, zda potřebují navštívit lékaře.

Do zásobníku senzoru je zabudován také snímač kyslíku krve. LED diody a fotodiody zaznamenávají obsah kyslíku a varují uživatele, pokud je příliš nízká pro danou nadmořskou výšku. Tato data mohou pomoci diagnostikovat problémy s plícemi nebo nemocí.

Detekce pádu

Akcelerometry v Apple Watch mohou detekovat, zda jeho nositel padl nebo byl zapojen do kolize. Apple Watch se zeptá, zda uživatel spadl a potřebuje pomoc, když je povolen.

Pokud se uživatel nepohybuje asi minutu, začne se odpočítávat alarm. Dokud je Apple Watch připojen k celulární síti nebo iPhone, upozorní pohotovostní služby, pokud nemůžete schopni.

Tato funkce je ve výchozím nastavení povolena pro uživatele nad 55 let, i když může být ručně přepínána pro uživatele 18 nebo starší.

jiný

Apple Watch zaznamená hladiny decibelů v jakémkoli prostředí a pokud je povoleno, varuje nositele nebezpečně hlasitého hluku. K dispozici je také komplikace, takže uživatelé mohou na první pohled zobrazit úroveň decibelu.

Když Apple Watch detekuje, že uživatel umývá ruce, začne dvacet sekundový časovač. Funkce byla přidána během pandemie, aby se povzbudilo zdravé návyky.

Apple Watch ve výchozím nastavení sleduje spící návyky. Pokud tedy nosíte Apple Watch do postele, změří to kvalitu spánku na základě kombinace metrik získaných ze zdravotních senzorů.

Zdatnost

Sledujte tréninky a soutěžíte s přáteli v aplikaci Fitness

Fitness se stala nezbytnou stavem The Apple Watch. kolem ní byla postavena fitness. Sledujte tréninky, od chůze po plavání, vše pomocí jednoduchého klepání.

Automatická detekce cvičení se zlepšila, když Apple aktualizuje své algoritmy v WatchOS. S WatchOS 8 mohou uživatelé automaticky zahájit trénink cyklistiky díky kombinaci senzorů detekce aktivity.

Algoritmy byly také vyladěny tak, aby měřily kalorie přesně při používání e-bika. Může určit, zda je asistest pedálu aktivní nebo zda se kolo pohybuje pouze na síle nohou.

Existuje mnoho tréninků, které mohou uživatelé iniciovat z aplikace Fitness na Apple Watch. Zahrnují cyklistiku, plavání, jádro, zásah a dokonce i turistika. Nová cvičení dostupná v WatchOS 8 zahrnují Pilates a jóga.

Procesor, síť, nabíjení

Apple říká, že Apple Watch Series 7 má stejnou 18hodinovou výdrž baterie jako její předchůdce. Schopnosti nabíjení však byly zlepšeny s mnohem rychlejšími časy nabití.

Apple Watch bude účtovat 33% rychleji, když je připojen k dostatečnému výkonu, přemístění na osm hodin sledování spánku s pouhými osmi minutami na nabíječce. Apple říká, že baterie může dosáhnout 80% za pouhých 45 minut.

Apple se neponořil do procesoru, ale je to nový S7 SIP. Základní procesor zůstává stejný jako S6, i když na čipu je víc než jen procesor. Rozšířené schopnosti pro displej, detekce pádu a další by mohly snadno zaručit balíček nové generace, odtud S7.

Pro Apple Watch je stále k dispozici možnost LTE. Vyžaduje buněčný plán od dopravce, ale pravděpodobně bude zahrnut do vašeho plánu iPhone za malý měsíční poplatek.

Materiály a barvy

K dispozici jsou půlnoci, hvězdné světlo, zelená, modrá a (produkt) červené barvy

Apple Watch Series 7 je k dispozici v hliníku, nerezové oceli a titanu. Jediným modelem s novými barevnými možnostmi je model hliníku.

Hliníkové barvy jsou půlnoci, hvězdné světlo, zelená, modrá a (produkt) červená. Nerezová ocel je k dispozici ve stříbře, grafitu a zlatě. Model titanu si zachovává svůj vesmírnou černou a standardní barvu titanu.

Apple Watch ve srovnání

Apple Watch Series 7 versus Apple Watch Series 6

Stávající majitelé Apple Watch mohou mít těžký čas se rozhodnout upgradovat na 2021 Apple Watch, pokud již mají řadu Apple Watch 6. Sada funkcí a procesor jsou zhruba stejné mezi generacemi, ale je to nový displej, který ukradne show.

Displej je o 20% větší při 41 mm a 45 mm, přičemž rámy téměř naříznou na polovinu. Apple také říká, že nový displej je mírně zakřivený a silnější směrem k centru pro větší odolnost proti nárazu. Vždy v režimu je také až 70% jasnější.

Funkce zdraví a fitness jsou identické. Všechny nové funkce nalezené v sérii 7 také existují v sérii 6, takže zde neočekávejte žádná překvapení zde. Životnost baterie je také konzistentní mezi stávajícími modely přibližně 18 hodin během normálního používání.

Nové možnosti barev, přísnější displej a rychlé nabíjení mohou stačit k naklonění měřítka pro některé kupující, ale pokud již máte sérii 6 Apple Watch, není jediný přesvědčivý důvod upgradovat.

Přečtěte si rozpis specifikace a další rozdíly funkcí v úplné zprávě: Apple Watch Series 7 versus Apple Watch Series 6.

Recenze Apple Watch Series 7: Větší, než si myslíte

Série Apple Watch 7 neobsahovala významný počet aktualizací, ale věříme, že větší displej z něj činí přesvědčivý upgrade a nejlepší chytré hodinky, kterou si můžete koupit. Větší pouzdro, displej k okraji a zakřivené sklo způsobují, že tyto hodinky vypadají výrazně ve srovnání s předchůdci Big Bezel.

apple, watch, nejlepší, volba

Apple nezahrnoval nové zdravotní senzory, neprováděl rychlost procesoru ani nepřidal novou buněčnou technologii, jako tomu je v předchozích modelech. Životnost baterie zůstává stejná, ale Apple Watch může být s novým kabelem nabitý mnohem rychleji.

Design

Návrh pouzdra je relativně stejný, s mírně více zakřivenými hranami a jediným štěrbinovým štěrbinem versus dvě. Spojovací mechanismus pásma hodinek zůstává totožný s předchozími modely.

Větší displej na okraj je znatelný upgrade

Skutečným příběhem je zvýšení velikosti a jasu displeje. Samotný displej je o 20% větší a 70% jasnější, když je v režimu vždy zapnuto. Tyto upgrady jsou snadno patrné, když se drží vedle sebe s řadou Apple Watch 6.

Apple mírně změnil operační systém, aby odpovídal většímu displeji. Plná klávesnice QWERTY je dostatečně jednoduchá na to, aby bylo možné použít klepnutím na každé písmeno, ale je to nejužitečnější při psaní přejetí. Stále dáváme přednost používání diktátu přes Siri při readingu na špetku.

S nejnovějšími modely byly představeny dvě nové tváře hodinek. Modulární duo je přesvědčivou volbou díky svým dvěma velkým komplikacím, podobné jediné velké komplikaci infographového modularu. Obrys je více názorný design se zakřivenými písmeny, které se táhnou přes okraj zakřiveného skla.

Pomocí řady Apple Watch 7

Navzdory nedostatku upgradů rychlosti na procesoru, vše fungovalo hladce. Aplikace se otevřely okamžitě a navigace operačního systému se nikdy necítil pomalý.

Apple Watch přežil výlet do dun

Apple Watch může nabíjet až 33% rychleji než předchozí modely, díky rychlému nabíjení 5W. K tomu budete potřebovat zahrnutý kabel a 5W nebo vyšší nabíjecí port.

Aspekty fitness se nezměnily se stejným sledováním tréninku, detekcí srdeční frekvence a ocenění jako předchozí modely. Uživatelé mohou vzít EKG, informovat nouzové kontakty v případě pádu a získat také neobvyklá oznámení o srdeční frekvenci.

Testovali jsme tvrzení Apple a tvrzení odolné proti prachu tím, že jsme vzali Apple Watch na pláž. Po několika kapkách v písečných dunách a téměř pohřbeni v písku, série Apple Watch 7 nevykazovala žádné známky poškození.

Věříme, že Apple Watch Series 7 je čistým vítězstvím pro každého, kdo upgraduje z předchozích modelů. Zatímco majitelé Apple Watch Series 6 mohou mít těžší čas udělat skok, větší displej, který ukazuje více obsahu, rozhodně stojí za to za to.

Главное преимущество Apple Watch Series 7

 • Větší displej
 • Dvě nové tváře hodinek
 • Plná klávesnice QWERTY
 • Rychlejší nabíjení
 • Velmi odolný

Skóre: 4.5 z 5

Co se říkalo

Pověsti vedoucí k akci Apple vedly mnoho lidí k přesvědčení, že přichází významný redesign. Očekávalo se vše od plochých hodinek po nové typy kapel.

Stále je možný redesign s plochou

To, co Apple odhalil, je téměř úplně opakem těchto pověstí. Nejenže jsou nové hodinky více zakřivené, ale také používají styl staré kapely a nemá žádné radikální nové funkce.

Tato cesta je jedním z více veřejných selhání mlýna. než jeden zdroj byl neoblomný o nových funkcích, ale žádný z nich nepřišel.

Rozsudek je však stále venku, protože se někteří zdvojnásobili. Nyní ti, kteří udržovali plochý redesign, říkají, že je to splatné „Apple Watch Series 8“ v roce 2022.

Pověsti ukazují na větší Apple Watch a nový drsný model, ale nic nedávno nenaznačuje přepracování. Pouze několik týdnů až do oznámení Apple na podzim není jasné, zda se dochází k plochému redesignu.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 má vždy na sítnici s téměř o 20% více plochy obrazovky než série 6 a nejvíce odolných krystalů odolných proti cracku na Apple Watch.

Apple Watch Series 7 je cena identicky s řadou Apple Watch 6. Některé rané objednávky byly dodány 15. října s omezenou dostupností v obchodě. 41mm hodinky se sportovní kapelou začíná na 399. Zákazníci si mohou vybrat mezi případy hliníku, nerezové oceli a titanových hodinek, množstvím pásů a tím, zda je zahrnut buňka nebo ne.

Apple také nabízí renovované modely Apple Watch, které mají nové jednoleté záruky a mohou se aplikovat Applecare stejně jako nová zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS