Apple Watch Series 7: Funkce, datum vydání, design, další. Apple Watch 7 45

Apple Watch Series 7: Funkce, datum vydání, design, další

Série Apple Watch 7 byla vyhlášena během akce Apple „California Streaming“ s větším a odolnějším displejem následovaným jeho vydáním v říjnu 2021. Byl přerušen v září 2022 poté, co byla představena řada Apple Watch 8.

Месяц с Apple Watch 7 на 41 и 45 мм. Что обнаружил? Достоинства и недостатки. Опыт использования

Obsah

 • odolný a větší displej
 • Senzory
 • Výkon
 • Apple Watch skončí
 • WatchOS 8.1 funkce
 • Sledujte 8.3 funkce
 • WatchOS 8.4 funkce
 • WatchOS 8.5 funkcí
 • WatchOS 8.6 funkcí
 • WatchOS 8.7 funkcí

Dějiny

Apple Watch byl poprvé představen v roce 2015 a rychle se stal nejprodávanějším nositelným zařízením roku, údajně prodával 4.2 miliony jednotek ve 4. čtvrtletí 2015. Když společnost představila společnost Apple Watch Series 2 později v roce 2016, Apple označil původní Apple Watch za „Series 0“, zatímco přinesl aktualizovaný čip s „Series 1“ a zbrusu nový „Série 2“.

Když Apple představil Apple Watch Series 3 v roce 2017, změnilo se mnoho věcí. Společnost začala vidět hodinky spíše jako fitness zařízení než módní, i když byla k dispozici v modelech hliníku, nerezové oceli a keramických modelů. Tyto hodinky měly čip o 70% rychlejší než jeho předchůdce, zvýšil RAM a zavedl variantu buněčného konektivity LTE s 16 GB úložiště.

Apple Watch Series 4, která byla spuštěna o rok později, představovala hlavní přepracování s obrazovkou, která byla o obou modelech o 30% větší a 50% zlepšení na svém procesoru nad verzí řady 3. Reproduktory a mikrofony byly přeuspořádány, takže byly hlasitější a užitečnější a řada 4 představila funkci detekce pádu, schopnosti EKG a monitor srdeční frekvence druhé generace.

V roce 2019 byla Apple Watch Series 5 pozoruhodným upgradem oproti sérii 4: Apple představil neustálý displej s energeticky úspornou OLED obrazovkou, vestavěný kompas, zdvojnásobil úložiště na 32 GB a přinesl zpět vydání zpět úroveň s keramickým modelem a zbrusu novou titanovou verzí.

V roce 2020 společnost Apple oznámila Apple Watch Series 6. Tyto hodinky přinesly nový procesor S6, až o 20% rychlejší než jeho předchůdce, jasnější vždy na displeji, aplikaci pro kyslík krve a vždy na výškoměru, vedle nových zdravotních senzorů.

V roce 2021 Apple představil Apple Watch Series 7 odolnějším a větším displejem, nyní s možností 41 mm a 45 mm. Hodinky jsou odolné vůči trhlinám a mohou se nabíjet rychleji než předchozí modely. Má stejný procesor jako řada 6 a udržuje tři povrchové úpravy: hliník, nerezová ocel a titan.

Apple Watch Series 7: Specifikace a funkce

odolný a větší displej

Na rozdíl od všech pověstí, nová série Apple Watch 7 nemá nový design. Místo toho má větší displej s o 20% více plochy obrazovky a tenčí hranice na 1.7 mm, 40% menší než ty na sérii Apple Watch 6.

Tento nový Apple Watch je k dispozici ve velikosti 41 mm a 45 mm. Zatímco zápěstí je dole, displej sítnice je až o 70% jasnější než předchozí hodinky, což usnadňuje vidět obličej hodinek, aniž byste museli zvednout zápěstí nebo probudit displej.

Apple Watch Series 7 má přepracovaný přední krystal s robustnější geometrií, která je více než 50% silnější než geos Apple Watch Series 6, což je více odolné proti trhlinám.

Hodinky byly také certifikovány odolné proti prachu IP6x a mají hodnocení WR50 odolnosti vůči vodě, což z něj činí dobrou volbu pro výkony plavání a nucení uživatelů, kteří zůstanou uvolněni na pláži nebo na poušti.

Senzory

Apple Watch Series 7 má stejné senzory jako Apple Watch Series 6, což znamená, že má optický srdeční senzor třetí generace, digitální korunu s haptickou zpětnou vazbou, vestavěný kompas, vždy na výškoměru a reproduktor druhé generace A mikrofon. S nouzovým SOS a mezinárodním nouzovým voláním můžete rychle zavolat pomoc a upozornit na nouzové kontakty.

Apple Watch Series 7 také detekujte, zda jste provedli tvrdý pokles, a poté pro vás automaticky zavolá pohotovostní služby. Noise aplikace upozorňuje, když decibely dosáhnou úrovní, které by mohly poškodit váš sluch.

Výkon

Apple Watch Series 7 má stejný procesor jako loňská série Apple Watch 6. I když má nové jméno, nazývá se S7, má stejnou sílu CPU. Není to poprvé, kdy Apple něco takového dělá. S Apple Watch Series 5 měl čip S5 stejný výkon jako S4 SOC, ale přinesl také vestavěnou funkci kompasu.

S7 SIP má 64bitový duální procesor a má 32 GB úložiště. Jako čip S6 je to o 20% rychlejší než procesor nalezený uvnitř Apple Watch SE.

Apple Watch skončí

S Apple Watch Series 7, Apple přinesl tři různé povrchové úpravy:

Nerezová ocel

Datum vydání: Kdy vyjde Apple Watch Series 7?

Apple Watch Series 7 je k dispozici od 15. října.

Cena: Kolik stojí série Apple Watch 7?

Apple Watch Series 7 začíná na 399. Jsou stejné jako loňský model, jak můžete vidět níže:

 • Hliník, 40 mm, GPS: 399
 • Hliník, 40 mm, GPS buněčný: 499
 • Hliník, 44 mm, GPS: 429
 • Hliník, 44 m, GPS buněčný: 529
 • Nerezová ocel, 40 mm, GPS buněčný: 699
 • Nerezová ocel, 44 mm, GPS celulární: 749
 • Titanium, 40 mm, GPS buněčný: 849
 • Titanium, 44 mm, GPS buněčný: 899

Nižší může být k dispozici z oficiálního obchodu Amazon Apple.

Nabídky

V souladu s podobnými propagacemi nabízenými pro nákupy iPhone a iPad říká Apple, že zákazníci si mohou koupit GPS Cellular Model Apple Watch Series 7 a získat 100 slev, když jej aktivují pomocí T-Mobile/Sprint nebo Verizon. Apple říká:

Zákazníci si mohou koupit Apple Watch (GPS Cellular) přímo z Apple.com/obchod nebo v obchodě Apple a získejte 100 zpět, když jej aktivují pomocí T-Mobile/Sprint nebo Verizon.

Více se o tom dozvíte zde.

Přes 9to5toys najdete ty nejlepší nabídky na Apple Watch Series 7 a dalších produktech Apple. Stáhněte si aplikaci pro iPhone 9to5toys a dostávejte také oznámení o tlaku pro nové nabídky.

WatchOS 8

Apple Watch Series 7 má WatchOS 8. To bylo náhled během hlavní řeči WWDC21 a je k dispozici od 20. září. Zde jsou jeho klíčové funkce:

 • Nové tváře na vlastní hodinky;
 • Režim zaostření, takže můžete odfiltrovat rozptýlení;
 • Nová aplikace všímavosti;
 • Nové cvičení Pilates a Tai Chi;
 • Vyhledejte nesprávně umístěná zařízení Apple pomocí zařízení nalezení, včetně položek, zařízení a lidí.

Pro sérii 7 Apple také představuje několik vylepšení díky svému většímu zobrazení. Například bude možné napsat zprávu pomocí QuickPath.

WatchOS 8.1 funkce

Měsíc po vydání WatchOS 8 společnost aktualizovala Apple Watch s verzí 8.1 s některými opravami chyb.

apple, watch, series, funkce, datum, vydání

Sledujte 8.3 funkce

Apple Scepped WatchOS 8.2 a nasazeno po 8.1, verze 8.3 s následujícími vylepšeními:

 • Plán hlasového plánu Apple Music vám poskytuje přístup ke všem písní, seznamům skladeb a stanic v Apple Music pomocí Siri
 • Podpora zprávy o ochraně osobních údajů aplikací pro zaznamenávání dat a přístupu senzoru
 • Opravuje problém, kdy oznámení může pro některé uživatele neočekávaně přerušit zasedání všímavosti.

WatchOS 8.4 funkce

WatchOS 8.4, který byl propuštěn 26. ledna, opravil chybu, která zabránila Apple Watch na dobití s ​​některými nabíječkami třetích stran. Kromě toho v tomto operačním systému neexistují žádné významné funkce.

WatchOS 8.5 funkcí

Po malých aktualizacích, WatchOS 8.5 přináší hrst nových funkcí. Zde je nejdůležitější:

 • Nový emoji;
 • Nový ne-binární, americký Siri Voice;
 • Schopnost autorizovat nákupy a předplatné Apple TV;
 • Vakcinační karty Covid-19 v peněžence Apple nyní podporují formát certifikátu digitálního Covidu EU;
 • Aktualizace nepravidelných rytmických oznámení jsou navržena tak, aby zlepšila identifikaci fibrilace síní. K dispozici ve Spojených státech, Chile, Hongkongu, Jižní Africe a mnoha regionech, kde je funkce k dispozici;
 • Zvukové rady ve fitness vám poskytují zvukový komentář vizuálně prokázaných pohybů během tréninku.

WatchOS 8.6 funkcí

WatchOS 8.6 umožňuje aplikaci EKG a nepravidelná oznámení o rytmu pro uživatele Apple Watch v Mexiku. S aplikací EKG mohou uživatelé vzít elektrokardiogram přímo z jejich zápěstí.

Podle poznámek o vydání zahrnuje aktualizace také „Vylepšení a opravy chyb.“

WatchOS 8.7 funkcí

Podle poznámky k vydání zahrnuje aktualizace „Vylepšení a opravy chyb.“

WatchOS 9

Nyní, když WatchOS 9 již nepodporuje Apple Watch Series 3, operační systém přepracovává staré tváře hodinek a přidává čtyři nové ty. S těmito novými tvářemi je Apple způsobuje, že vypadají lépe na větších displejích. Kromě toho společnost přidává podporu klávesnice QWERTY pro více jazyků pro Apple Watch Series 7 a Series 8 a novou technologii QuickType s WatchOS 9.

WatchOS 9 také přináší významnou aktualizaci do tréninkové aplikace s mnoha novými funkcemi pro lidi, kteří milují cvičení. Pro běžce existují nové pohledy na cvičení, kde prostě potřebují otočit digitální korunu, aby viděli spoustu metrik, které jsou k dispozici během běhu:

Apple také zlepšuje aplikaci spánku pomocí WatchOS 9. Nyní přináší více údajů o spánku a existuje nová aplikace pro léky, která vám pomůže sledovat všechny pilulky a vitamíny, které každý den užíváte.

Zabalit

Pro majitele Apple Watch Series 5 a Series 6 není Apple Watch Series 7 nezbytným upgradem. Pro ty, kteří pocházejí ze série 4 nebo starší, tento nový Apple Watch určitě přinese vylepšení: rychlejší procesor, větší a jasnější obrazovka, další senzory a také mírné přepracování.

Apple Watch Series 7 Midnight Aluminium pouzdro s Midnight Sport Band. Pravidelný

Velká obrazovka. Obrovský dopad. Největší, nejpokročilejší displej vždy na sítnici, přesto dělá vše, co děláte s vaší Apple Watch Series 7 větší a lepší. Série 7 je nejodolnější Apple Watch, jaké kdy byly postaveny, s ještě více odolným krystalem odolným vůči trhlinám. Pokročilé funkce umožňují měřit kyslík krve.

Zeptejte se odborníka

Máte zařízení k obchodování?

Odpovězte na několik otázek a určete hodnotu vašeho zařízení. Po kontrole a vyzvednutí našich partnerů budete povoleni za stejnou částku jako Cashback. Cashback je podroben ověření deklarované podmínky.

Ostatní produkty

Představujeme Apple Watch Ultra Nejrubnější a nejschopnější Apple Watch vůbec, navržený pro průzkum, dobrodružství a vytrvalost. S titanovým pouzdrem s letounem 49 mm, extra dlouhou životností baterie, specializovanými aplikacemi, které pracují s pokročilými senzory, a novou přizpůsobitelnou akcí.

Představujeme Apple Watch Ultra Nejrubnější a nejschopnější Apple Watch vůbec, navržený pro průzkum, dobrodružství a vytrvalost. S titanovým pouzdrem s letounem 49 mm, extra dlouhou životností baterie, specializovanými aplikacemi, které pracují s pokročilými senzory, a novou přizpůsobitelnou akcí.

Představujeme Apple Watch Ultra Nejrubnější a nejschopnější Apple Watch vůbec, navržený pro průzkum, dobrodružství a vytrvalost. S titanovým pouzdrem s letounem 49 mm, extra dlouhou životností baterie, specializovanými aplikacemi, které pracují s pokročilými senzory, a novou přizpůsobitelnou akcí.

Představujeme Apple Watch Ultra Nejrubnější a nejschopnější Apple Watch vůbec, navržený pro průzkum, dobrodružství a vytrvalost. S titanovým pouzdrem s letounem 49 mm, extra dlouhou životností baterie, specializovanými aplikacemi, které pracují s pokročilými senzory, a novou přizpůsobitelnou akcí.

Představujeme Apple Watch Ultra Nejrubnější a nejschopnější Apple Watch vůbec, navržený pro průzkum, dobrodružství a vytrvalost. S titanovým pouzdrem s letounem 49 mm, extra dlouhou životností baterie, specializovanými aplikacemi, které pracují s pokročilými senzory, a novou přizpůsobitelnou akcí.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík v krvi a sledovat změny teploty pro pokročilé vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík v krvi a sledovat změny teploty pro pokročilé vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík a sledovat změny teploty pro pokročilý vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík v krvi a sledovat změny teploty pro pokročilé vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík v krvi a sledovat změny teploty pro pokročilé vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík v krvi a sledovat změny teploty pro pokročilé vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Budoucnost zdraví na vašem zápěstí. Apple Watch Series 8 obsahuje pokročilé zdravotní senzory a aplikace, takže můžete vzít EKG, měřit srdeční frekvenci a kyslík a sledovat změny teploty pro pokročilý vhled do vašeho menstruačního cyklu.

Velká obrazovka. Obrovský dopad.

Největší, nejpokročilejší displej vždy na sítnici, přesto dělá vše, co děláte s vaší Apple Watch Series 7 větší a lepší. Série 7 je nejodolnější Apple Watch, jaké kdy byly postaveny, s ještě více odolným krystalem odolným vůči trhlinám. Pokročilé funkce umožňují měřit hladinu kyslíku krve, kdykoli si vzít EKG a přistupovat k aplikacím pro sledování všímavosti a spánku. Můžete také sledovat desítky tréninků, včetně New Tai Chi a Pilates.

Funkce

 • Displej vždy na sítnici má téměř o 20% více plochy obrazovky než řada 6, což vše usnadňuje vidět a používat
 • Nejvíce odolný přední krystal odolný vůči trhlinám dosud na Apple Watch, IP6X Odolnost proti prachu a plavecký design
 • Změřte svůj krevní kyslík výkonným senzorem a aplikací
 • Vezměte EKG kdykoli, kdekoli
 • Získejte vysokou a nízkou srdeční frekvenci a nepravidelná oznámení o srdečním rytmu
 • Zůstaňte v okamžiku s novou aplikací Mindfulness dosahujte vaše cíle spánku pomocí aplikace Sleep App
 • Sledujte nové tréninky Tai Chi a Pilates, kromě oblíbených, jako je běh, jóga, plavání a tanec
 • Sledujte svou každodenní aktivitu na Apple Watch a podívejte se na své trendy v aplikaci Fitness na iPhone
 • Synchronizovat svou oblíbenou hudbu a podcasty (pro použití s ​​modely GPS)
 • Celodenní výdrž baterie
 • WatchOS 8 představuje nové typy cvičení, aplikaci všímavosti, nové portréty sledují tvář a vylepšení zpráv Apple Watch Series 7 (GPS Cellular):
 • Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli s hovory, texty a e.mailem, i když nemáte telefon
 • Streamujte hudbu a podcasty na cestách a nechte telefon doma
 • Recenze série Apple Watch Series 7: Větší obrazovka, rychlejší nabíjení, stále nejlepší

  Apple Watch dostane větší, lepší obrazovku, rychlejší nabíjení a malé snížení ceny za rok 2021, což je dost, aby ji udržela na vrcholu trhu smartwatch.

  Verze Series 7 stojí od 369 GBP (399/A599) a přestože byla o 10 liber levnější než loňská série 6, je Apple nejdražší smartwatch, nad Watch SE stojí od 249 GBP (279/A429). Vyžaduje to iPhone 6s nebo novější a nefunguje s Androidem.

  Série 7 je dodávána ve velikosti 41 nebo 45 mm, o 1 mm vyšší než jejich předchůdci a tenčí rámy znamenají, že obrazovky jsou o 20% větší.

  Každý extra pixel na zařízení tak malém, jak se počítá smartwatch. Tlačítka na obrazovce jsou větší a snáze klepněte. Text se hodí na displej nebo písmena lze zvětšit a snadněji číst. Nové tváře hodinek se vejdou dvěma widgety v plné velikosti najednou a je zde nová plná klávesnice QWERTY pro psaní zpráv, které jsou exkluzivní pro sérii 7.

  Огляд нового смарт-годинника Apple Watch Series 7

  Žádný z těchto doplňků není revoluční, ale jsou to dobrá vylepšení současného vzorce Apple Watch.

  Slick Performance, 36hodinová výdrž baterie

  Nový čip S7 odpovídá výkonu loňského S6, díky čemuž je série 7 nejrychlejší, nejhladší a nejkrásnější chytré hodinky, kterou si můžete koupit. Životnost baterie je také stejná a trvá asi 36 hodin mezi poplatky za sledování spánku přes noc a obrazovkou po celou dobu během dne. Sledování 35minutového běhu spotřebovalo 7% baterie, takže by měl spravovat maraton nebo dva.

  Udržitelnost

  Apple neposkytuje očekávanou životnost baterie v řadě 7. Baterie v podobných zařízeních obvykle trvají nejméně 500 cyklů plného náboje, přičemž si udržují alespoň 80% své původní kapacity. Baterie lze vyměnit za 82 GBP.44. Náklady na opravy mezi 286 GBP.44 a 462 GBP.44 V závislosti na modelu, zatímco specialisté na opravy IFIXIT udělili řadu 7 skóre opravny 6 z 10.

  Série 7 zahrnuje 100% recyklovaný hliník, 99% recyklovaný wolfram a prvky vzácných zemin a 100% recyklovaný cín ve pájce jeho hlavních žetonů. Apple nabízí recyklaci pro zařízení a bezplatná recyklace pro zařízení a v jeho zprávě rozdělí dopad environmentálního dopadu hodinek.

  WatchOS 8 a sledování zdraví

  Série 7 provozuje stejný software WatchOS 8 jako každý Apple Watch od série 3 2015. Přidává portrétní fotografii, hodinky hodinky, „zaostření“ oznámení z iOS 15 a schopnost nastavit více než jeden časovač najednou.

  Rovněž přidává lepší vstup do textu, včetně schopnosti používat kombinace diktátu, čmáraní, emodži a plné klávesnice QWERTY. Existuje také přepracovaná meditační aplikace, která roztaví dýchací koučování s všímavostí.

  WatchOS 8 je nejlépe podporovaný a nejschopnější dostupný operační systém smartwatch, navzdory nedávným pokrokům společnosti Google s Wearosem. Můžete očekávat nejméně pět let nebo delší podporu softwaru, včetně aktualizací funkcí a zabezpečení, což je mnohem delší než soupeři Smartwatch.

  Série 7 má stejné komplexní funkce sledování zdraví jako série 6, včetně schopnosti užívat EKG pro srdeční rytmus, monitorování hladiny kyslíku v krvi a sledování fitness v celé řadě typů tréninku. Pouze specializované multisportní hodinky sledují více metrik napříč běžícími, cyklistickými a dobrodružnými sporty.

  Pozorování

  • Sledování spánku nyní zahrnuje rychlost dýchání, ale ne cykly spánku jako někteří konkurenti.
  • Apple Watch lze použít k odemknutí iPhone s ID obličeje při nošení masky, což je nesmírně pohodlné.
  • Skupiny vyrobené pro starší modely Apple Watch se hodí k řadě 7.

  Cena

  Série Apple Watch 7 je dodávána ve dvou velikostech, tři různé materiály a modely s možností 4G, která vyžaduje doplněk ESIM a kompatibilního telefonního plánu.

  Verze hliníku nebo Nike ve velikosti 41 mm stojí 369 GBP (399/a599) nebo 399 GBP (429/a649). 4G modely stojí dalších 100 GBP (100/a150). Modely z nerezové oceli a titanu stojí více.

  Výrok

  S loňským seriálem 6 nebylo moc špatného, ​​takže větší, lepší obrazovka a rychlejší nabíjení přidává k již vítěznému zážitku.

  Je to stále drahé, i když je to o 10 liber levnější než v loňském roce, a nedostatek tváře hodinek třetích stran znamená, že jste uvízli používají pouze ty, které jsou zabudovány. Sledování spánku by mohlo být také lepší, ale zbytek zdravotních prvků je prvotřídní.

  Nestojí za upgrade z nedávného Apple Watch. Ale pro ty, kteří mají opotřebované modely nebo hledají své první chytré hodinky pro iPhone, je Apple Watch Series 7 to nejlepší, co si můžete koupit.

  apple, watch, series, funkce, datum, vydání

  Pros: vynikající haptické vibrace, větší a lepší vždy na obrazovce, EKG, nejlepší sledování zdraví, skvělé sledování aktivity, 50m odolnost proti vodě, pevná baterie, dlouhá softwarová podpora, recyklovaný hliník.

  Nevýhody: Drahé, funguje pouze s iPhone, sledování spánku stále není skvělé, údaje o kyslíku krve, která nejsou tak užitečná, žádné tváře hodinek třetích stran, ne obří upgrade.

  Recenze Apple Watch Series 7: Stojí větší displej?

  Nejnovější nabídka společnosti Apple Watch Series 7, nejnovější nabídka technologického gigantu, se více zaměřuje spíše na upgrade estetiky než na výkon ve srovnání s jejím předchůdcem.

  Poté, co jsme strávili týden s Apple Watch Series 7, jsme zjistili, že je to ze své podstaty stejný zážitek z Apple Watch s větším displejem. udržujeme všechny funkce řady 6, takže nástroje, jako jsou srdeční frekvence, elektrokardiogramy (EKG), krev Sledování kyslíku a aktivity jsou zde všechny.

  Zajímá vás, jestli je pro vás řada Apple Watch 7? Je čas rozbalit zážitek z našeho zápěstí.

  Série 7, i když to není okamžitá upgrade ze série 6, je to pro ty se staršími modely. Ti noví v Apple Watch se připojují v době, kdy se zaměřuje na to, jak interagujete a používáte hodinky.

  Kdo, co a jak

  Pro koho to je: Pokud máte sérii 6, není skutečný důvod, proč se vyrazit a upgradovat na sérii 7. Ti ze série 5 nebo starší budou vidět vylepšení výkonu, schopnost převzít EKG nebo hladinu kyslíku krve a těžit z větší obrazovky. Pokud máte sérii 3 nebo starší, bude větší displej spolu s novými komunikačními a zdravotními funkcemi největším skokem.

  Co potřebujete vědět: Série 7 obsahuje velký displej (o 20% větší než řada 6 a 40% oproti řadě 3) a může se nabíjet rychleji. Větší displej usnadňuje interakci a jako celek se rozhraní cítí méně stísněné.

  Jak to porovnává: Ve srovnání s ostatními hodinami Apple je řada 7 nejpokročilejší, s větším vždy nadále, podpora rychlého nabíjení a zdravotní funkce, jako je schopnost monitorovat krevní kyslík spolu s funkcí elektrokardiogramu. Watch SE je dobrým konkurentem, protože postrádá pouze výkon zippy, vždy na displeji a několik funkcí zdraví. Je to dostupnější na 279. Konkurenční možnosti z Fossilu nenabízejí hluboké integrace s iOS a Galaxy Watch 4 Samsung nefunguje s iPhone.

  Větší displej vdechuje čerstvý vzduch do Apple Watch

  I s větším displejem Apple nezvýšil velikost pouzdra, takže to není jako byste měli na zápěstí větší hodinky. Místo toho jsou rámy kolem displeje ztenčeny na pouhý 1.7 milimetrů tlustých.

  Zvýšení velikosti je okamžitě patrné. natolik, že při pohledu na stranu Apple Watch vám umožní vidět vnější okraj obličeje hodinek a dokonce rozeznat oznámení, když se objevují. Toto je jedinečná charakteristika skleněného OLED displeje, protože se svažuje po okrajích.

  A obrazovka je ve srovnání s řadou 6 (41 mm od 40 mm a 45 mm od 44 mm) o plný milimetr větší. je to malý rozdíl na papíře, ale umožňuje vám snadněji číst velkou část textu, viz další podrobnosti bez posouvání a snadno stiskněte pravé tlačítko na obrazovce. WatchOS 8 byl optimalizován pro novou obrazovku a uživatelské rozhraní jako celek nebo s jednotlivými aplikacemi bude vypadat trochu jinak. Vytočení čísla v aplikaci telefonu obsahuje mnohem větší čísla a to samé platí pro kalkulačku. V důsledku toho jsme se ocitli v minulém týdnu dělat mnohem přímo na zápěstí.

  Displej je vždy displej sítnice, který nabízí zářivé barvy a ostré kontrastní body (při čtení e-mailu si přečtete ostrý text). Neustálá povaha vám umožňuje podívat se na hodinky a vidět čas nebo cokoli jiného, ​​co je na vaší tváři, aniž byste museli klepnout na obrazovku nebo ji zapojit. Apple tvrdí, že displej řady 7 je o 70% jasnější než série 6 a v testech jsme si všimli, že série 7 vykazuje komplikace (widgety na obrazovce, jako je počasí nebo aktivita). Apple říká, že také naladili každou tvář hodinek a uvnitř je to opravdu patrné. Při používání displeje venku nedochází k zlepšení.

  Jedna věc, kterou jsme si na sérii 7 opravdu užili, je to, jak použitelný je plná klávesnice Qwerty na vašem zápěstí. Je snadné klepnout na každý klíč. takže i když by to mohlo vypadat stísněné, myslíme si, že to bude přínos pro ty, kteří nechtějí vždy přepínat mezi jejich hodinky a telefonem pro určité úkoly.

  Rychlé nabíjení

  S WatchOS 7 v loňském roce Apple zavedl sledování spánku, což pro některé uživatele způsobilo problém s energií. Pokud jste chtěli sledovat celou noc, musíte znovu účtovat Apple Watch.

  Apple stále slibuje výdrž baterie „celý den“, která se rovná asi 18 hodinám, a my jsme ten den zasáhli den co den. Většinu dní jsme vzali několik hovorů, sledovali několik tréninků, sledovali naši srdeční frekvenci a odpověděli zpět na zátěž lodí zpráv.

  Vylepšený nabíjecí kabel Apple Watch zahrnutý v řadě 7, tvrdí Apple, by měl účtovat hodinky od 0% do 80% za 45 minut a na 100% za 75 minut. což se ukázalo jako v našem testování.

  Když došlo k nabíjení před spaním nebo nabíjením hned po probuzení, dokázali jsme umístit řadu 7 na asi šest až sedm minut na nabíječku, abychom se dostali mezi 30% a 40% baterie. Ve většině případů, pokud jsme se účtovali 45 minut před spaním, by se hodinky mohly dostat přes noc a většinu následujícího dne. Je to působivé a v podstatě opravuje problém baterie suché s rychlým nabíjením.

  Podobná sestava s některými upgrady na trvanlivost

  Apple Watch Series 7 je téměř totožná s každým Apple Watch před ním. s některými nuančními upgrady.

  Série 7 se rozšiřuje o trvanlivost udržováním hodnocení WR50 (je to plavecké a vodotěsné), ale naráží hodnocení prachu až na IP6X. To znamená, že Apple Watch je utěsněn od prachu a neumožňuje žádné částice uvnitř. V našem testování, nošení Apple Watch při zahradnictví. poblíž nečistot a vody. jsme nezažili žádné problémy.

  Apple tvrdí, že displej na sérii 7 je nejvíce odolný vůči trhlinám a samotný krystal-pro displej-je plochý na dně, což mu pomáhá postavit se na kapky a trhliny. Plně jsme to netestovali s kapkovým testem, ale zaklepeme na zápěstí do postele, stolu nebo deformace nám nepředstavovalo žádné problémy.

  Série 7 je k dispozici také v pěti barvách: půlnoc, hvězdné světlo, produkt červená, modrá a zelená. Produkt červená a modrá je v průběhu let živější, zatímco půlnoc je černá injikována tím, co se zdá být velmi tmavě modrá. Také si všimneme, že Starlight není stříbro; Je to spíše zlaté a stříbrné smíšené.

  Série 7 podporuje všechny vaše současné kapely Apple Watch-nebudete muset spěchat a kupovat zcela nové kapely.

  Očekávané zdravotní rysy a podobný výkon

  Nyní, pro ty, kteří pocházejí ze série 6, vás ušetříme před čtením. kromě rychlého nabíjení a většího displeje je to téměř stejný zážitek. Získáte stejné zdravotní funkce a docela podobný výkon.

  WatchOS 8 běží plavecky na sérii 7. aplikace se rychle otevírají, okamžitě osvětluje úplný displej, když zvýšíte zápěstí, diktát se stane téměř v reálném čase a Siri je znatelně rychlejší při manipulaci s požadavky na manipulaci. Aplikace, které zde byly optimalizovány. v podstatě všechny předinstalované jablkové. běží dobře bez jakýchkoli podivných chyb v dimenzování.

  Řekneme také, že prohlížení webových stránek na vašem zápěstí. i když je stále komické. je mnohem užitečnější na větší obrazovce. Podobně můžete bez námahy procházet obchod s aplikace.

  A jak Apple obvykle lodí, série 7 má dvě nové tváře hodinek navržených pro větší displej. Zvláště máme rádi modulární duo, které digitálně ukazuje čas v pravém horním rohu, se třemi místy pro komplikace. dvě velké obdélníkové a kruhové v levé straně nahoře. Houpali jsme počasí nahoru, s kalendářem a aktivitou níže. Umožňuje vám vidět spoustu informací o velikosti kousnutí, dokonce i s rychlým pohledem.

  Zatímco jiné smartwatches přidaly zdravotní funkce. jako Galaxy Watch 4 s BMI. Apple Watch Series 7 nepředpokládá nic nového. Stále může měřit vaši srdeční frekvenci nebo hladinu kyslíku v krvi, vzít EKG a provádět plné sledování aktivity. Je to zážitek Apple Watch, kterou uživatelé vědí, a zde to funguje docela dobře. Sledování napříč všemi těmito metrikami bylo do značné míry v souladu se sérií 6 (pro naše testování jsme měli na sobě sérii 7, 6, SE a 3), což se očekává, protože se jedná o stejný senzor nastavený napříč deskou.

  Konkrétně pro srdeční frekvenci a kyslík v krvi jsme testovali se dvěma samostatnými zařízeními. Jak jsme zjistili minulý rok, série 7 byla docela blízko, přičemž tyto samostatné senzory se lišily pouze číslicí nebo dvěma nad nebo pod. Bylo to podobné porovnání série 7 s rodinou Galaxy Watch 4. Je možné říci, že je to přesné měření pro chytré hodinky ve všem, co mohou Apple Watch sledovat.

  Říkali bychom také, že série 7, stejně jako jiné hodinky Apple, se úzce integruje s fitness, protože vaše měření aktivity jsou viditelná v reálném čase na zápěstí a jakékoli zařízení streamuje cvičení.

  A důležitá poznámka: Stejně jako každý jiný chytrý hodinky by ji nikdy neměly být použity k diagnostice. Důrazně nedoporučujeme používat tyto hodnoty k provedení lékařských diagnóz a Apple navrhuje totéž. Pokud máte pochybnosti, kontaktujte lékaře.

  Sečteno a podtrženo

  Ano, ano, Apple Watch Series 7 je zatím nejlepší Apple Watch. ale to se dá očekávat, protože nahrazuje řadu 6 a přidává nové funkce. Větší displej zde oživuje zážitek a rychlejší nabíjení řeší skutečný problém po několik let. To spolu se schopností užívat EKG, monitorovat krevní kyslík a být vždy zapnutý s extra trvanlivostí kotlety z něj dělá konečný Apple Watch.

  Je však také součástí nejsilnější sestavy hodinek Apple. Apple Watch SE na 279 si zaslouží pohled, pokud můžete žít bez všech zdravotních funkcí a vždy na displeji. Série 3 pro 199 je stále v sestavě, ale ukazuje, že věk s výkonem. Doporučujeme SE nebo Series 7.

  Pokud máte sérii 6 a nejste absolutně prodáni, že potřebujete větší displej, řekli bychom, že se na to držíte další rok. Ti pocházející ze série 5, 4, 3, 2, 1 nebo dokonce z originálu uvidí zlepšení sledování zdraví, výkonu a výdrže baterie a užijí si mnohem větší displej na sérii 7.

  A teď, když má Apple Watch větší displej, musíme se zeptat, kdy se můžeme vidět, že se stane samostatným zařízením.

  Apple Watch Series 7 vs Series 8: Pokud byste upgradovali?

  Apple Watch Ultra ukradl reflektor na své zahájení akce na konci roku 2022, ale hlavní proud Apple Watch Series 8 je vhodnější pro většinu uživatelů. Linka Vanilla Apple Watch jako taková bude pravděpodobně i nadále velmi populární možností a naštěstí získává hrst nových funkcí hardwaru a softwaru přes sérii Watch 7, jako je nový senzor teploty a detekce havárie. Ale je to dost na to, aby ospravedlnil upgrade, pokud již máte předchůdce? Zde je pohled na Apple Watch Series 7 vs Series 8!

  Design

  Apple Watch Series 8 a Series 7 vypadají identicky. Je to přesně stejná sestavení a design, až po rozměry a váhu. Neexistuje žádné zdokonalení designu, oholené milimetry nebo různé křivky a úhly k rozlišení mezi nimi. Zatímco oba přicházejí v hliníku a nerezové oceli, řada 8 chybí na sestavení titanu k dispozici se sérií 7, přičemž Apple šetří prémiový materiál pro jeho nové hodinky Ultra.

  Samozřejmě stejný design nemusí být nutně špatná věc. S chytrými hodinami můžete dělat jen tolik, co můžete dělat. A pokud se Apple najednou nerozhodne trend a přepne na kruhový ciferník, drží se toho, co funguje, není špatný nápad. Pokud upgradujete ze série 7 na sérii 8, budete moci bez problémů používat stejné pásky a případy hodinek, což by nebylo možné, pokud by Apple oholil i několik milimetrů sem a tam.

  Stejně jako série 7 má Apple Watch Series 8 silné přední krystalové displej, díky kterému je odolnější vůči trhlinám. Získáte také hodnocení IP6X pro odolnost proti prachu a hodnocení odolnosti vůči vodě WR50, díky kterému jsou hodinky přátelské k plavání.

  Funkce

  Jak Apple Watch Series 7, tak řada 8 je dodáván s monitorováním kyslíku krve a aplikací EKG. Nový teplotní senzor a upgradovaný čip. nyní Apple S8 Soc nad čipem S7 řady 7. jsou jediným pozoruhodným doplňkem hardwaru do řady 8. Jeho primárním účelem je pomoci s přesnějším sledováním cyklu pro ty, kteří menstruují, když jsou v kombinaci s údaji o srdeční frekvenci a data zaznamenaná doba. Pro všechny ostatní budou hodinky také sledovat vaši teplotu během spánku, s významnými výkyvy slušným ukazatelem některých zdravotních problémů.

  Druhou funkcí Apple mluvil o hodně, je detekce havárie, která letos přichází na všechny nové telefony iPhone a Apple. Toto je samozřejmě funkce, kterou doufejme, že nikdy nebudete muset použít. Ale pokud jste bohužel při vážné autonehodě, Apple Watch vás automaticky spojí s pohotovostními službami, poskytne jim vaši polohu a informuje vaše nouzové kontakty.

  Série 8 byla spuštěna s WatchOS 9 a všemi jeho novými funkcemi softwaru, ale řada 7 od té doby obdržela upgrade. Balíček přináší lepší sledování spánku s informacemi o fázích spánku, historii AFIB (fibrilace síní), připomenutí léků a řízení předpisu. Nadšenci fitness si užijí vylepšené sledování běhu a plavání, nový režim pro více sportu a dostupnost více metrik na obrazovce s upgradovanou fitness aplikací.

  A je zde také nová klávesnice QWERTY, spousta nových tváří hodinek a vylepšený kalendář a připomenutí, abychom jmenovali několik z mnoha změn přicházejících s nejnovějším softwarem Apple Watch.

  Nový režim nízkého výkonu WatchOS 9 může být nejužitečnějším doplňkem v řadě 8, ale také přijde na sérii 7 s aktualizacemi.

  Nejužitečnějším přírůstkem obou chytrých hodinek může být režim baterie s nízkým výkonem, který téměř zdvojnásobuje výdrž baterie hodinek. Životnost baterie řady 7 není vynikající a řada 8 je hodnocena stejná, s očekávaným 18 hodinami výdrže baterie. S novým režimem baterie můžete hodinky posledních až 36 hodin. Samozřejmě to přeruší přístup k nejcennějším funkcím, takže to není ve skutečnosti něco, co můžete vždy použít. Pomůže to udržet hodinky naživu, pokud jste venku a bez možnosti je však nabít.

  Cena a barvy

  Apple Watch Series 7 a Series 8 mají stejnou cenu spouštění. Oba začínají na 399 pro menší verzi hodinek bez mobilního připojení. Upgradování na větší velikost přidává 30 k ceně, zatímco datová připojení vám vrátí dalších 100.

  Když se podíváme na colorways, existuje více podobností. S sestavením hliníku dostanete půlnoci, hvězdné světlo a produkt červenou s oběma hodinami. Série 7 má jako další možnosti zelené a modré, zatímco řada 8 představuje novou stříbrnou barvu. S obou sérií získáte grafit, stříbro a zlato s verzí z nerezové oceli. Série 7 má také možnost sestavení titanu ve stříbrném a černém.

  brejle

  45 mm: 45 x 38 x 10.7mmaluminum: 38.8GStainless Steel: 51.5gtitanium: 45.1G

  41 mm: 41 x 35 x 10.7mmaluminum: 32GStainless Steel: 42.3gtitanium: 37G

  45 mm: 45 x 38 x 10.7mmaluminum: 38.8GStainless Steel: 51.5G

  41 mm: 41 x 35 x 10.7mmaluminum: 32GStainless Steel: 42.3G

  18 hodin45 min až 80% nabíjení

  apple, watch, series, funkce, datum, vydání

  USB-C magnetický rychlý nabíjecí kabel

  18 hodin45 min až 80% nabíjení

  USB-C magnetický rychlý nabíjecí kabel

  Pouze GPS, GPS Cellulalaluminum: půlnoc, hvězdné světlo, zelená, modrá, produkt červená

  GPS CellularStainless Steel: Graphite, Silver, Goldtitanium: Space Black, Titan

  Pouze GPS, GPS Cellulalaluminum: půlnoc, hvězdné světlo, stříbro, produkt červená

  GPS CellularStainless Steel: Graphite, Silver, Gold

  GPS/GNSSGLONASSGALILEOQZSSBEIDOUWI-Fi 802.11b/g/n 2.4GHz a 5GHzBluetooth 5.0

  Model A2475 (41 mm) Model A2477 (45 mm) LTE pásy: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 25, 26, 39, 40, 41, 66

  GPS/GNSSGLONASSGALILEOQZSSBEIDOUWI-Fi 802.11b/g/n 2.4GHz a 5GHzBluetooth 5.0

  Model A2475 (41 mm) Model A2477 (45 mm) LTE pásy: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 25, 26, 39, 40, 41, 66

  Optický srdeční senzoryroscopeambient Light Sensor vždy

  Optické srdeční senzorolerometryroscopeambient Light Sensor Sensorteyperature SensorsrosCosCelerometerGeamBient Light Sensor

  Apple Watch Series 7 vs Series 8: Pokud byste upgradovali?

  Pokud již máte Apple Watch Series 7, není důvod upgradovat na řadu 8. Pokud senzor teploty není nutností pro vaše specifické potřeby (nebo byste se cítili bezpečnější, protože věděli, že má detekci havárií), obě hodinky jsou tak podobné, že opravdu neztratíte přeskakováním generace. Získáte přesně stejný design a kvalitu budování a křemík Apple S7 je již spousta schopných. Životnost baterie by měla být stejná a sada prvků je do značné míry podobná. Série 7 také získává stejné upgrady softwaru jako jeho nástupce, takže i softwarový zážitek bude stejný. Pokud již máte sérii 7, Apple nabízí ~ 150, pokud ji obchodujete za sérii 8, ale i to nemusí stačit k tomu, aby to stálo za to další výdaje.

  Série 8 je nejlepší hodinky Apple, ale je velmi málo důvodů upgradovat ze série 7.

  Samozřejmě, pokud máte starší Apple Watch nebo poprvé skočíte do ekosystému Apple Weables Ecosystem, je naprosto pochopitelné vybrat řadu 8 nad řadou 7. Přírůstky jsou menší, ale stále dostáváte nejlepší chytré hodinky společnosti Apple, která není super-cena Apple Watch Ultra. Pokud však chcete ušetřit nějaké peníze, série 7 je stále skvělý nákup. Apple již neprodává sérii 7 přímo, ale je k dispozici za zlevněnou cenu na Amazonu a Walmart. Jinak jsou hodinky zaměřené na hodnotu SE 2 skvělé pro každého, kdo má rozpočet.

  Každý, kdo nemá iPhone, bude samozřejmě chtít vypadat jinde, protože série 7 i řady 8 jsou nekompatibilní s telefony Android. Existuje mnoho skvělých alternativ Apple Watch, z nichž si můžete vybrat.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS