Apple Watch Series 7 nabízí větší a odolnější displej, náhled nových kolářů…

Apple Watch Series 7 nabízí větší a odolnější displej, náhledy nových kolářů s Nike a Hermès

Apple představil Apple Watch Series 7, představoval větší a odolnější displej a prohlédl si svou nejnovější spolupráci se sportovní značkou Nike a francouzským luxusním zboží Outfit Hermès (na obrázku výše).

Je tedy čas upgradovat vaše aktuální Apple Watch nebo si koupit první? Tady je to, co potřebujete vědět.

apple, watch, series, nabízí, větší, odolnější

Sportovní série Apple Watch 7, která je sportovním reengineered vždy na sítnici, má výrazně větší oblast obrazovky s tenčími hranicemi ve srovnání s předchozími modely.

Displej má téměř o 20 procent více plochy obrazovky a tenký 1.7 mm hranice. Zatímco oblast obrazovky je větší, skutečné rozměry hodinek se stěží změnily od svého předchůdce.

Apple Watch Series 7 je k dispozici ve velikosti 41 mm a 45 mm. Zatímco je zápěstí dole, o displeji sítnice se říká, že je o 70 procent jasnější v interiéru než série Apple Watch 6, což usnadňuje vidění obličeje hodinek, aniž byste museli zvednout zápěstí nebo probudit displej.

Uživatelské rozhraní bylo také optimalizováno pro tento větší displej, nabízející větší čitelnost a snadné použití, spolu se dvěma jedinečnými hodinkami, obrysem a modulárním duem, navrženým speciálně pro nové zařízení.

Apple Watch Series 7 Color Comparison Hands-On (Midnight!)

Existují dvě další větší velikosti písma a nová klávesnice QWERTY, která může být poklepána nebo přejela pomocí QuickPath. Strojové učení na zařízení předvídá další slovo založené na kontextu, což usnadňuje a zrychluje vstup do textu.

Životnost baterie zůstává nezměněna za 18 hodin, ale nabíjení se říká, že je 33 procent rychlejší.

Tvůrce říká, že série 7 má silnější a více odolných krystalů odolných proti cracku. Přední krystal je o více než 50 procent silnější než u Apple Watch Series 6, takže je více odolný vůči trhlinám.

Je to také první Apple Watch, která má certifikaci IP6X pro odolnost proti prachu, a udržuje hodnocení odolnosti vůči vodě WR50.

Apple Hopes Fashionists bude zaujat pěti novými úpravami hliníku, včetně půlnoci, hvězdného světla, zelené a nové modré a (produktové) červené, spolu s řadou nových barev a stylů kapely a stylů.

Série 7 je přirozeně zpětně kompatibilní s dříve vydanými kapelami Apple Watch.

Apple říká, že série 7 má silnější a více odolnější krystal odolných proti trhlinám, více než 50 procent silnější než u Apple Watch Series 6…

apple, watch, series, nabízí, větší, odolnější

Přicházejí koncem tohoto roku, jsou nové spolupráce Apple Watch s Nike a Hermès, představující čerstvé kapely a tváře Watch. Osvěcený Nike Sport Loop přichází ve třech barvách a obsahuje text Nike Swoosh a Logo začleněný do vazby kapely. Nová tvář hodinek Nike Bounce Dynamicky oživuje klepnutím na obrazovku, posouváním digitální koruny nebo pohybem zápěstí.

Apple Watch Hermès představuje dva nové styly, kromě barevných aktualizací napříč klasickými, Attelage a skákacími styly. Circuit H je odvážná grafická reprezentace designu kotevního řetězce podpisu, vytištěná v rychlé kůži s doplňkovým obličejem hodinek, zatímco Gourmette Double Tour vzdává hold 30. let 20. století, s odkazy tkaní v prudké Fauve Barénia Leather. Tato skupina se ovine dvakrát kolem zápěstí a představuje opakující se motiv řetězu.

Všechny modely Apple Watch Series 7 budou k dispozici později letos na podzim.

Přenosný bang Olufsen Beosound A5 je nejmodernějším reproduktorem Bluetooth na světě

Bang Olufsen spustil Beosound A5, stylový přenosný reproduktor Bluetooth, který kombinuje estetiku v šedesátých letech s špičkou zvukovou technikou. Nový reproduktor vypadá, že patří do francouzského filmu New Wave, ale podporuje AirPlay 2, Chromecast a Spotify Connect a pracuje se systémem Multiroom Beolink, což umožňuje interoperabilitu s…

SALON PRIVÉ LONDON 2023 Náhled: Luxusní značky se seřadí vedle špičkových automobilů

Supercar Show Salon Prié je dlouho magnet pro podobně smýšlející luxusní značky a jeho jarní londýnský automobilový průmysl, která probíhá 20.-22. dubna, v prestižní královské nemocnici Chelsea, se neliší. Jedna z mála trofejních událostí schválených v vhodně elitní královské nemocnici v Chelsea Grounds je událost jedinečnou příležitostí pro…

První dvojí čas True GMT hodinky z britské společnosti Marloe Watch Company

Britský hodinář Marloe představil svou první sbírku GMT Watch, pár omezených vydání 699 £: The Marloe GMT Day a GMT Night. Tradiční greenwichské hodinky jsou navrženy tak, aby zobrazovaly dvě časové pásmy současně. Obsahují další ruku, která ukazuje na 24hodinovou časovou stupnici na rámečku, což nositeli umožňuje…

Hermes Apple Watch Majitelé vlákna

Vypadá skvěle! Miluji ten odkaz. Která kůže s tím přišla?

apple, watch, series, nabízí, větší, odolnější

Odesláno z mého iPhone pomocí tapatalk

Распаковка Apple Watch Series 7! Размеры больше, экран круглее Этого мы ждали?

Arximus

Úžasná kapela! Přepínání mezi oranžovým křemíkem a kůží Hermès, přemýšlel, co je kapela a jak se cítí. Chvíli se rozhlížel po pevném náramku. Na zdraví!

Leonardpineda93

Opravdu nemám diskusi, ale chtěl jsem se jen podělit o obrázek mého Hermes Series 6 View Připojení 15786663

Jonakeema

Vždy uvažovali o koupi verze Hermes.- Nikdy jsem si nekoupil drahý hodinky a mít hodinky, které stojí pouze ~ 500, by nevadilo koupit něco trochu trochu hezčího, protože ho účinně nosím každý den. Primárně, když je pro hezčí společenské akce, bylo by hezké mít něco, co se také nezdvojnásobí jako můj fitness tracker.

KJC28

Opravdu zvažuji verzi Hermes Apple Watch 7. V současné době mám Nike Apple Watch a používám jednu z exkluzivních tváří Nike. Hermes Watch Faces on Apple Watch 6 vypadalo opravdu dobře.

WatchCrank_TX

Zeptal se v jiném vlákně, ale také by zde mohl požádat o: Jde o Hermès stále jediný způsob, jak získat černou nerezu, aby odpovídala náramku z černého nerezového spojení, protože základní nerezová linie šla na „grafit“ místo „půlnoci“ nebo cokoli jiného? Po třech generacích na AW, které bych asi měl na jaře na náramku odkazu, ale vážně se obtěžoval myšlenkou na vztek.

Na druhou stranu, zahrnuté kožené popruhy Hermès vypadají skvěle. Na druhé straně, na druhé straně, miluji barvu oranžové, ale modely Black Hermès nepřicházejí s oranžovým silikonovým popruhem.

Samaster14

Šel Hermes poprvé, když jsem si koupil svou sérii 7. Přijali hodinky v první den objednávek. Milujte řemeslné zpracování na popruhu a možnostech obličeje/vytáčení! Dnes nosí moje.

Sncarney18

Nahoře je můj zápěstí a rozbalení. Můj SBSS7 dorazil dnes. Udělal jsem správnou volbu a jsem rád, že jsem konečně vytáhl spoušť v edici Hermes.

Dougfnj

Zeptal se v jiném vlákně, ale také by zde mohl požádat o: Jde o Hermès stále jediný způsob, jak získat černou nerezu, aby odpovídala náramku z černého nerezového spojení, protože základní nerezová linie šla na „grafit“ místo „půlnoci“ nebo cokoli jiného? Po třech generacích na AW, které bych asi měl na jaře na náramku odkazu, ale vážně se obtěžoval myšlenkou na vztek.

Na druhou stranu, zahrnuté kožené popruhy Hermès vypadají skvěle. Na druhé straně, na druhé straně, miluji barvu oranžové, ale modely Black Hermès nepřicházejí s oranžovým silikonovým popruhem.

Doufám, že se vrátí k povolení nákupu Space Black bez poplatku Hermes Up, ale kůže rozhodně stojí za to. Náramek jsem měl od série 0 a je to neuvěřitelně dobře drženo. Existuje způsob, jak získat oranžové popruhy Hermes tím, že zavoláte na podporu Apple a řeknete jim, že jste něco udělali na současných popruh, požádali o oranžové a oni byli s politikou docela liberální. Věřím, že za nové popruhy účtují 50-60. Musíte mít sériové číslo, které je připojeno k Hermes Watch.

Odesláno z mého iPhone pomocí tapatalk

Hermès přidává nové barvy do svého řady Apple Watch Strap na oslavu samostatného prodeje

Apple oznámil své nové partnerství s Hermèsem v září 2015, kde by módní dům navrhl exkluzivní popruhy a sledoval tváře, aby doprovázel Apple Watch. Prodej začal měsíc poté, ale v době, kdy jste se museli snažit najít maloobchodní obchod, který je prodal. To se změnilo na začátku roku 2016, ale co nebylo, je skutečnost, že stále potřebujete spoustu jednorázových hotovosti připravených, když dorazíte.

Popruhy se prodávají samostatně

Hermès prodá elegantní popruhy samostatně od 19. dubna, připravené pro stávající majitele Apple Watch, aby do Smartwatch přidali nějaký módní vkus. V současné době je uvedeno jako brzy na webových stránkách Hermès, liší se, ale není levné. Jednorázová prohlídka stojí 340 ve velikostech 38 mm nebo 42 mm, dvojitá a dvojitá prohlídka je 490, zatímco manžeta je 690.

K dispozici je několik nových barev, ale pouze pro jednotlivé turné a standardní délky dvojitých turné, které jsou bílé, nádherná páv modrá, safírová modrá a oranžová ohně. Deer Brown je vaše jediná volba, pokud se rozhodnete pro dlouhou turné, nebo na manžetové popruhy.

I když to není levné, pokud jste si již nezakoupili Apple Watch, kombinace jednoho se sportovním modelem vám poskytne plnou Hermès hledat výrazně nižší cenu než dříve. Dříve by nejlevnější model stál 1100, ale s novou cenou hodinek společnosti Apple a výběrem jediného turistického popruhu můžete mít kompletní sadu pro 640. Ne, nedostanete tváře hodinek, ale ušetříte spoustu peněz.

Související nabídka: Zde se podívejte na původní Apple Watch

Online prodej

Na Étain Double Tour Apple Watch Hermès je určitě něco vynikajícího s vlastní tváří v jednociferné espace; Ale abyste si jeden koupili, vždy jste museli opustit dům. Po zprávě o zvěsti od Fashionista se to vše změnilo; Jak Apple uvedl hodinky na prodej prostřednictvím vlastního internetového obchodu.

Apple vám zde prodá jeden a existuje deset různých konfigurací, z nichž si můžete vybrat, všechny začínají na 1 100 a stoupají na 1 500. Neexistují však žádné známky toho, že by se Hermès Apple Watch prodával prostřednictvím Online Outlet Hermès Online Outlet. Ve zprávě Fashionista bylo zmíněno, že módní návrhář prodává smartwatch online, takže se to může v budoucnu změnit.

apple, watch, series, nabízí, větší, odolnější

Pokud nemůžete čekat, nebo byste raději jednoho viděli osobně před nákupem, modely Hermès jsou k dispozici v určitých maloobchodních prodejnách a butikech Apple po celém světě. Apple užitečně umístí seznam online, abyste mohli najít nejbližší.

Který z nich koupil?

Existují tři modely, jediná prohlídka, dvojitá turné a manžeta. a všechny poskytují velmi odlišné pohledy pravidelným verzím prodávaným společností Apple. Jednorázová prohlídka je tradiční popruh vyrobený z kůže s značkou Hermès, z nerezové oceli, buď v barvách fauve, noir nebo kapucinu. Přichází k tělu hodinky z nerezové oceli 38 mm nebo 42 mm a stojí 1 100.

1 250 Double Tour je extra dlouhá verze popruhu s jedním turné a je navržena tak, aby se dvakrát obtočila kolem zápěstí. Je spárován s 38mm Apple Watch a je k dispozici ve čtyřech barvách: Bleu Jean, étain, Capucine a Fauve. Konečně, 1 500 manžety je vyrobeno pouze pro 42mm z nerezové oceli Apple Watch a je dodávána pouze v zbarvené kůži.

Apple ani Hermès neprodávají kapely samostatně a existuje důvod. exkluzivní, přizpůsobitelná tvář hodinek. Minimalistická tvář může být změněna tak, aby zobrazovala 12, čtyři nebo jen jedno číslo spolu s rukama a logem Hermès a v jednom ze tří různých písma. Ke každé tváři lze přidat tři komplikace-to je pro sledování pro gadgety na obrazovce a část WatchOS 2:.

Budete muset stříkat, abyste nosili Hermès Apple Watch, ale prostě to může stát za to.

Předchozí aktualizace:

Aktualizováno dne 04-08-2016 od Andy Boxall: Přidáno ve zprávách Apple nyní prodává popruhy Hermès samostatně

Aktualizováno dne 01-27-2016 Andy Boxall: Přidáno ve zprávách The Apple Watch Hermès se nyní prodává online

Aktualizováno dne 01-20-2016 od Andy Boxall: Přidáno ve zprávách Apple Watch Hermès může být v prodeji online v lednu

Doporučení editorů

Andy je senior spisovatel společnosti Digital Trends, kde se zaměřuje na mobilní technologii, což je předmět, o kterém psal pro…

Pokusím se vás prodat při přijetí nepřirozené praxe. Mluvím o dvojím zápisu a ušetříte vám riskantní vyhledávání Google, toto je praxe nošení smartwatch (v tomto případě Apple Watch Series 7) na jednom zápěstí a tradičním hodinky na druhém. Spravedlivé varování, pokud tak učiníte, pak vám lidé mohou dát pohledy do boku, přátelé se mohou ptát, proč děláte tak divnou věc, a vaše tělo se bude chvíli trvat, než si zvyknete na nový pocit. To byla určitě moje zkušenost, ale stálo to za to.

Nemohu tvrdit, že jsem to první, kdo to tlačí, ale teď řeknu, že je čas na normalizaci. Vzhledem k tomu, že Tech Smartwatch se stává stále nepostradatelným zdravím a vůda tradičních hodinek stále roste, je čas na dvojnásobný a dvojitý zápis. Zdvojnásobte co teď? Jsem ochoten vsadit, že většina z vás buď nosí jeden hodinky najednou, nebo nenosí hodinky vůbec. Myšlenka na nošení dvou hodinek současně bude znít jako šílenství, něco, co vás bude jen vybrat jako výstřední. Ale ve skutečnosti to není tak vzácné, jak si myslíte. Může to být poprvé, co o tom slyšíte, ale pokud pravidelně čtete o tradičních hodinek nebo trávíte čas ve společnosti hardcore sledovacích pitomců, možná už se objevil dvojitý zápis.

Apple Watch Series 7 představuje jednu z největších změn designu Apple provedl v generacích. Má o 20% větší displej v téměř stejných rozměrech, kterého bylo provedeno ztenčením rány. Přesto sdílí mnoho funkcí s Watch Series 6.- podobný design, stejný procesor a další. Roztržení IFIXIT však odhalilo některé důležité změny pod kapotou, které se Apple rozhodl neodhalit.

Bývalí inženýři Apple pomohli IFIXIT strhnout hodinky série 7. Jakmile byl tým otevřen, zjistil, že série 7 chybí diagnostický port. Apple nyní místo toho používá vysokofrekvenční bezdrátové rozhraní 60GHz, možná naznačuje podobnou budoucnost bez portů pro iPhone. Bezdrátový modul spolu s proprietárním doku umožňuje Apple dělat stejnou diagnostiku bez fyzického portu, říká zpráva. Předpokládá se, že odstranění diagnostického portu pomohlo společnosti Apple potvrdit certifikaci Watch Series 7 pro ochranu prachu IP6x.

HomePod Mini je cenově dostupné základní zařízení pro uživatele HomeKit a Siri a nyní je produkt k dispozici ve třech zcela nových barvách: žlutá, oranžová a modrá. Tyto barvy usnadňují zavedení HomePod do vašeho výzdoby, bez ohledu na to, pro jaké téma jdete, a připojte se k existujícím barvám černé (nebo Space Grey) a bílé.

V kombinaci s novými schopnostmi Siri, jako je schopnost nastavit připomenutí nebo hrát Apple Music kdekoli ve vašem domě, je Homepod Mini přitažlivější než kdy předtím. S 360 stupňovým zvukem, zvukem naplnění pokojů a mnohem více můžete přivést Siriho z vašeho iPhone do svého domova, abyste nejen zasekli do svých oblíbených melodií, ale také ovládat váš inteligentní domov. Podrobnosti se blíží, proto se brzy podívejte.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS