Apple Watch: Vše, co potřebujete vědět. Série Apple Watch Nike

Apple Watch: Vše, co potřebujete vědět

Tyler Hayes je bývalý spisovatel LifeWire pokrývající Apple, Google, Spotify a další. Tyler napsal pro rychlou společnost, digitální trendy a pastu a další.

V tomto článku

Apple upgradoval svou vlajkovou loď Apple Watch nositelné od zavedení zařízení v roce 2015. Se všemi konvencemi pojmenování a dalšími malými změnami může být obtížné držet krok s nejnovějšími informacemi Apple Watch. Zde je několik základních informací o Apple Watch a další podrobnosti o populárním nositelném zařízení společnosti Apple.

Jaké sledování Apple mohu koupit?

V současné době Apple oficiálně prodává několik verzí Apple Watch Series 8, Apple Watch Series7, Apple Watch Series 6, Apple Watch Series 3 a Apple Watch SE a SE 2. K dispozici je také Ultra Apple Watch, určený pro extrémní venkovní podmínky.

Apple Watch Series 5 byla přerušena. Je to však stále výkonný chytrý hodinky, které najdete na webech, jako jsou Amazon a Adorama, často za významnou slevu z jeho původní ceny.

Apple Watch Series 1, Series 2, Series 4, původní Apple Watch a první generace Apple Watch Edition byly ukončeny, ale některé stále najdete prostřednictvím maloobchodníků třetích stran.

Dávejte pozor na akce Apple, které se konají několikrát každý rok, kde Apple oznamuje nové produkty a služby.

Apple Watch Series 8

Apple Watch 8 vypadá stejně jako předchozí model, ale zahrnuje nový teplotní senzor, který vám může poskytnout ještě více informací o vašem zdraví. Vaše data jsou chráněna end-to-end šifrování, takže nikdo (včetně Apple) je nemůže vidět.

Kromě senzorů detekce havárií, nízký výkonový režim zdvojnásobuje standardní 18hodinovou životnost baterie na 36 hodin tím, že některé funkce, jako je vždy zapnutý displej.

Série Apple Watch 8 je dodávána ve třech různých vzorcích dostupných v sedmi barvách. Standardní model stojí 399, zatímco buněčný model stojí 499.

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra je určen pro intenzivní podmínky tréninku, zejména pro venkovní sporty. Je postaven tak, aby byl odolnější a má delší výdrž baterie než jakýkoli jiný Apple Watch. Displej je také největší a nejjasnější ze všech hodinek Apple.

Hodinky nabízejí pokročilé sledování činností, jako je turistika a plavání, kromě sledování teploty. Apple Watch Ultra je vyrobeno z vojenských materiálů, je schopen odolat extrémních teplotách.4 ° F až 131 ° F,

Tento špičkový smartwatch je dodáván s robustní cenovkou 799, se třemi popruhy pro různé podmínky (terénní, alpský a oceán).

Apple Watch SE 2

Apple Watch SE 2 je téměř totožný s jeho předchůdcem s jednou hlavní inovace: nová sada senzorů, která se detekuje, když jste byli při autonehodě. Výsledkem je, že vaše hodinky automaticky zasílají upozornění na váš nouzový obsah a místní pohotovostní služby v případě nehody.

Apple Watch SE 2 je navíc lehčí než původní model a má o 20 procent rychlejší procesor. Díky novému režimu nízkého napájení můžete přidat několik hodin navíc k výdrži baterie.

S odpálenou cenou 269.98, Apple Watch SE 2 je ideální, pokud nepotřebujete všechny funkce v jiných modelech.

Apple Watch Series 7

Série Apple Watch 7 představila nový a vylepšený operační systém WatchOS 8, který zahrnuje nová cvičení, aplikaci pro meditaci s průvodcem a vylepšenou detekci podzimu.

Displej je o 20 procent větší než starší modely, což umožňuje prostor pro klávesnici QWERTY. Krystalická obličejová kryt je dvakrát tlustější jako série Apple Watch 6, což zdvojnásobuje jeho odolnost.

Apple Watch Series 7 byla vydána se stejnou cenovkou jako předchozí modely (399).

Apple Watch Series 6

Série Apple Watch 6 byla představena v září 2020 s některými pozoruhodnými novými funkcemi, včetně snímače kyslíku krve a aplikací, nových povrchových úprav a příjezdu WatchOS7. Nejnovější operační systém přidává spoustu funkcí k nositelným, včetně nastavení rodiny, sledování spánku, automatické detekce mytí rukou a mnohem více.

Senzor kyslíku krve a aplikace vám umožňují odečíst hladiny kyslíku na vyžádání na vyžádání. Používá zelené, červené a infračervené LED diody a čtyři fotodiody na zadní straně hodinek, aby kompenzovala různé barvy pleti a zlepšila přesnost. Aplikace může měřit hladinu kyslíku krve od 70 do 100 procent.

Nastavení rodiny umožňuje lidem používat své telefony iPhone k spárování hodinek pro děti, starší dospělé a kohokoli, kdo nemá iPhone.

Série 6 se drží většiny funkcí zavedených v nyní discontinued Series 5, včetně Siri, a aplikace EGC, která sleduje váš srdeční rytmus.

Apple Watch série 6 je dodáván ve velikostech pouzdra 40 mm a 44 mm a je k dispozici v řadě barev a povrchových úprav, včetně nové modré barvy a červené možnosti, spolu se stříbrným, vesmírným šedou a zlatým hliníkem. Modely z nerezové oceli mají nový grafitový povrch a aktualizované žluté zlato.

Mezi další možnosti přizpůsobení patří různé popruhy a povrchové úpravy,

Pro řadu Apple Watch 6 začíná na 399 a může jít až do 1 499, v závislosti na GPS a celulárních možnostech.

Apple Watch SE

Apple Watch SE je také odhalena v září 2020, je v nové sestavě nejméně drahým modelem. Nemá snímač kyslíku krve, ale dá vám vysoká a nízká srdeční frekvence a nepravidelné srdeční rytmus upozornění. Má optický senzor srdce, ale ne elektrický.

Dodává se také s WatchOS7, který přidává spoustu funkcí od sledování spánku po automatické detekce mytí rukou. Funkce jeho rodinného nastavení umožňuje dětem, starším dospělým a dalším rodinným příslušníkům používat Apple Watch, i když nemají iPhone.

SE přichází ve velikostech pouzdra 40 mm a 44 mm a má možnosti Space Grey, Silver a Gold, spolu s mnoha dostupnými barvami kapely. Rozhodněte se pro sólovou smyčku bez přezky nebo tradičnější sportovní kapely.

Apple Watch SE s GPS začíná na 279, zatímco buněčné modely začínají na 329.

Apple Watch Nike

Apple Watch Nike je varianta Apple Watch 6 a SE, s mnoha stejnými funkcemi a možnostmi. Jeho hlavním prodejním bodem je, že má aplikaci Nike Run Club předinstalováno, což z něj činí ideální volbu pro vážné běžce. Je také vybaven řadou speciálních obličejů Nike Watch Optimalizovaných pro vždy na displeji sítnice.

Apple Watch Nike začíná na 399.

Apple Watch Hermès

Apple Watch Hermès je další varianta, výsledek partnerství se slavným francouzským designovým domem a je to nádherná chytrá hodinka. Apple Watch Hermès je součástí sestavy řady 6, takže budete mít stejnou funkci a možnosti. Toto exkluzivní zařízení je k dispozici ve velikostech 40 mm a 44 mm a vyberete si z různých povrchových úprav a návrhářských pásů.

Počínaje 1 249, to není levná možnost, ale je to určitě stylové.

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 byla představena v září 2019 a představila řadu nových funkcí a funkčnosti, které se provedly na Apple Watch 6 a SE.

Debutoval vždy na displeji sítnice; Nová aplikace hluku, která pomáhá chránit váš sluch; a desítky možností pro přizpůsobení nového nositelného ve studiu Apple Watch.

Série 5 přenášela mnoho funkcí řady 4, jako je detekce podzimu, Siri, kompas a pozemní výškový senzor, který poskytuje vylepšená data o vašich trénincích. Byly také představeny také opticky-elektrický senzor srdečního srdce druhé generace a aplikaci EGC.

Série 5 Apple hodinky byly vyrobeny s velikostí 44 mm a 44 mm. Verze pouze pro GPS přichází v hliníku a třech úpravách: stříbrná, vesmírná šedá a zlaté. Jeho GPS buněčná verze měla na výběr ze čtyř tělesných materiálů: hliník, nerezová ocel, titan a keramika.

Vzhledem k tomu, že Apple Watch série 5 byl přerušen, bude se lišit v závislosti na tom, jaký prodejce třetích stran najdete.

Распаковка Apple Watch SE Nike

Apple Watch Edition

Edice Apple Watch byla speciální varianta Apple Watch, která se objevila v řádcích Apple Watch Series 3 a 5. Představoval elegantní keramické tělo a titanovou možnost. Tato varianta byla přerušena, ale možná budete moci najít některé na stránkách třetích stran.

Edice Apple Watch byla původní špičkovou verzí Apple Watch a byla určena primárně pro sběratele hodinek. Původní verze byla konfigurovatelná až 17 000 v závislosti na velikosti a výběru pásma.

Apple Watch Series 3

Série Apple Watch 3 byla vydána v září 2017 s WatchOS 4. Jeho vlajkovou lodí byla dostupnost buněčné konektivity za dodatečné náklady. Hodinky série 3 mají velikost 38 mm a 42 mm a jsou 11.4 mm tlustý.

Apple stále prodává hodinky série 3 Apple, které začínají na 199 a přicházejí ve stříbrném hliníku, Space Grey, s různými dostupnými kapelami. Stále se může pochlubit fitness funkcemi, monitorováním srdeční sazby, sledováním sportu a dalšími.

Apple Watch Series 1 a Series 2

Apple Watch Series 1 a Series 2 byly představeny na podzim 2016. Série 1 byla originální Apple Watch, s aktualizovaným procesorem pro další rychlost. Podporovalo krátké setkání s vodou z deště nebo mytí rukou, ale nemělo zamýšleno ponořit. Série 2 však byla prvním Apple Watch, která oficiálně podporovala použití ve vodě, s odolností proti vodě až do 50 metrů a sledováním fitness pro plavání.

Série 1 a řady 2 byly k dispozici ve dvou velikostech: 38 mm a 42 mm. Série 1 byla 10.5 mm tlustý, zatímco řada 2 byla 11.4 mm tlustý.

Tyto modely byly přerušeny.

Apple Watch

Původní Apple Watch neměl číslo série, ale byl k dispozici ve třech modelech: Apple Watch, Apple Watch Sport a Apple Watch Edition.

Apple Watch Sport byl modelem s nejnižšími náklady a představoval hliníkové tělo. Apple Watch byla prémiová verze, vyrobená z nerezové oceli. Edice Apple Watch byla vyrobena z 18-Karatského zlata. Neexistovala žádná diferenciace ve funkcích mimo tělesné materiály.

Apple oznámil první Apple Watch v září 2014 a na jaře 2015 byl k dispozici ke koupi.

Jak pracovat s aplikací Nike Run Club na Apple Watch

Podíváme se blíže na běžící aplikaci, která je ideální pro Apple Watch.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Zatímco vestavěná tréninková aplikace na Apple Watch je skvělým všestranným řešením pro sledování cvičení s nositelným zařízením, Nike Run Club poskytuje silnou alternativu pro běžce.

Bližší se podíváme na klub Nike Run na Apple Watch a vše, čeho můžete dosáhnout pomocí aplikace zdarma.

Co je aplikace Nike Run Club?

Aplikace Nike Run Club je k dispozici pro iPhone spolu se zařízeními pro Android.

apple, watch, potřebujete, vědět, série

Aplikace je oblíbená a zcela zdarma od fitness gigantu, je vyrobena pro každého, kdo má ráda běh. outdoors nebo dokonce uvnitř.

Během běhu může aplikace poskytnout data v reálném čase, jako je vzdálenost, spálené kalorie, informace o srdeční frekvenci a mapa vašeho běhu.

A aplikace poskytuje mnohem více než ty důležité informace. Mezi další funkce patří plány tréninku, které vám pomohou připravit vás na delší běhy a dokonce i řízené běhy s pozitivním povzbuzením.

Více o verzi aplikace pro telefony v našem primeru naleznete na tom, jak co nejlépe využít aplikaci Nike Run Club.

Přehled klubu Nike Run na Apple Watch

Aplikace Nike Run Club pro Apple Watch přináší velkou většinu skvělých funkcí od verze smartphonu na menší obrazovku hodinek.

Na rozdíl od některých aplikací Apple Watch je Nike Run Club zcela nezávislý. To znamená, že pro použití aplikace nepotřebujete iPhone poblíž. Vše, co potřebujete, je síť Wi-Fi, ke které jste dříve připojili nebo buněčnou síť při používání buněčné verze Apple Watch GPS.

Nezapomeňte se dozvědět o jiných aplikacích Apple Watch, které nevyžadují iPhone.

Pokud máte Apple Watch, budete muset do svého zařízení stáhnout aplikaci Nike Run Club, abyste mohli začít. Ale není třeba se starat o krok, pokud máte nějaké Apple Watch Nike.

Tato speciální verze The Apple Watch obsahuje exkluzivní hodinky s tématem Nike a komplikace Nike Run Club. Aplikace je také předinstalována na hodinách. A verze Apple Watch Nike je stejné náklady jako běžné Apple Watch.

Pokud tedy hledáte Apple Watch a máte zájem o použití aplikace Nike Run Club, Apple Watch Nike je skvělá volba.

Jít na běh s klubem Nike Run Club

Začínáme na běhu s aplikací klubu Nike Run na vašem Apple Watch je snadné. Otevřete aplikaci a klepněte na tlačítko Start na hlavní obrazovce pro rychlý start.

Alternativně můžete posunout dolů a vybrat běh vlastní vzdálenosti nebo trvání. Můžete také vybrat rychlostní běh.

Jakmile je spuštěn běh, hlavní obrazovka ukáže spuštěnou vzdálenost, vaše aktuální srdeční frekvence a tempo.

Přejeďte přejetím doprava a vychovávejte obrazovku ovládacích prvků. Vyberte tlačítko pozastavit, kdykoli potřebujete rychlou přestávku. Na této obrazovce můžete vidět více informací včetně vzdálenosti, průměrného tempu, času, spálených kalorií, srdeční frekvence a kadence.

Na samém dolní části vyberte ikonu mapy, abyste zjistili, kde se v současné době nachází, a mapa oblasti.

Обзор Apple Watch Nike

Na obrazovce stejné ovládací prvky stiskněte ikonu Drop Drop, abyste zamkli obrazovku a ujistěte se, že se do Apple Watch nedostane žádná voda. To je skvělá funkce k použití, když jste venku a prší nebo sněží. Chcete.li odemknout Apple Watch, otočte digitální korunu, abyste vystřelili jakoukoli vodu.

S přejetím doleva můžete vyvolávat ovládací prvky hudby. Bohužel, na rozdíl od verze iPhone, aplikace Nike Run Club nemá přímou integraci s streamovacími hudebními službami. Budete muset spustit své melodie v jiné aplikaci.

Na konci každého běhu na obrazovce hodinek je souhrnná obrazovka s důležitými údaji z běhu. I když spustíte bez iPhonu, všechna tato data budou k dispozici v hlavní aplikaci Nike Run Club na vašem iPhone a později si můžete prohlédnout.

Před každým spuštěním můžete přejít doleva a najít obrazovku Nastavení. Tam můžete aplikaci přizpůsobit řadě možností, jako je automatická pauza, hlasový přenos vašeho pokroku a další.

Když není na běhu, můžete přejet přejeďte přímo na obrazovku aktivity a podívat se na svůj běh celkem za měsíc a vzdálenost. Můžete také zobrazit pruhy a nedávnou aktivitu. Kliknutím na běh zobrazíte mapu trasy a dalších statistik.

A nemělo by to být překvapením, ale všechna data z Nike Run Clubu se také synchronizují s Apple Health, takže můžete lépe porozumět svému celkovému zdraví.

Pomocí řízených běhů na vašem Apple Watch

Jedna z nejlepších funkcí aplikace, řízená běhy, je k dispozici přímo ve verzi Apple Watch Nike Run Club. Přejeďte přejetím přes hlavní obrazovku s během a podívejte se na veškerý obsah.

Na hlavní stránce jsou všechny běhy umístěny do konkrétních kategorií. Můžete také posouvat dolů a vybrat Zobrazit všechny běhy.

Když najdete řízený běh, který vás zajímá, vyberte jej a zobrazíte krátký přehled a spusťte podrobnosti. Vyberte Stáhnout a přidejte jej do svého Apple Watch. Až bude připraven jít, stačí vybrat start.

Řízené běhy mají kombinaci trenérů a některé běžící legendy, které vám pomohou pobavit a tlačit vás vpřed na útěku.

Povzbuzení ve vašem běhu s na zdraví a oslavy

Spolu s vedenými běhy má aplikace také řadu skvělých sociálních funkcí, takže můžete být podporováni od přátel a rodiny. Na Apple Watch jsou k dispozici dvě z nejlepších sociálních funkcí, na zdraví a oslavy.

Na zdraví jsou zvukové povzbuzení od přátel, zatímco oslavy jsou přizpůsobeny povzbuzení, když dosáhnete konkrétního cíle.

Připraven jít s Nike Run Club na Apple Watch

Pokud jste běžec, App Nike Run Club a Apple Watch poskytují perfektní kombinaci tréninku.

Bez ohledu na vaši běžeckou úroveň, bezplatná aplikace vám pomůže pochopit, jak se máte, a dokonce pomoci zajistit koučování, abyste se mohli stát ještě lepším.

Jak nastavit tvář sledování Nike na jakémkoli Apple Watch

Apple ukončil exkluzivitu obličeje Nike Watch Faces a Apple je zpřístupnil pro všechny uživatele příslušenství.

Sakshi Garg

Pokud jste někdy chtěli, aby na vašem Apple Watch čelily hodinky Nike, nyní přišel váš čas. Každý, kdo se naladil, aby sledoval událost Far Out, očekával, že Apple uvolní novou sestavu Apple Watches. Ale v akci se něco nečekaného vařilo. A ne, nemluvíme o Apple Watch Ultra.

Po letech exkluzivity Apple zpřístupnil Apple tváře Nike Watch pro všechny a uvedla je do nevýhradní éry. Dříve byly tyto tváře hodinek k dispozici pouze na vydání Apple Watch Nike. A protože Apple nepodporuje tváře hodinek třetích stran, neexistoval žádný způsob, jak uživatelé edice non-Nike získat tvář hodinek.

Ale ukončení exkluzivních práv na podpisové logo značky čelí, v překvapivém kroku je Apple zpřístupnil každému spuštěnému WatchOS 9, bez ohledu na jejich vydání Watch.

Kompatibilní zařízení

Zařízení, která podporují nový operační systém, mohou po upgradu na WatchOS 9 získat tváře hodinek Nike. Kompletní seznam hodinek, které mohou získat WatchOS 9, jde takto:

  • Sledujte řadu 4
  • Sledujte řadu 5
  • Sledujte řadu 6
  • Sledujte řadu 7
  • Sledujte řadu 8
  • Sledujte SE
  • Sledujte Ultra

Kompatibilní zařízení mohou upgradovat na veřejnou verzi WatchOS 9 od 12. září. Vzhledem k tomu, že Watch Series 3 se nekvalifikuje pro WatchOS 9, nemůžete na tom mít Nike Watch Face.

Nastavení tváře hodinek Nike

Zde je návod, jak můžete nastavit tvář hodinek Nike na kompatibilním spuštěním Apple Watch WatchOS 9.

Jděte na tvář hodinek stisknutím koruny svých hodinek, pokud již ne.

Poté klepněte a podržte zobrazení hodinek, dokud se neobjeví obrazovka úprav.

Přejeďte přejeďte až doprava, dokud neuvidíte tlačítko „Přidat“ a klepněte na něj.

Poté přejděte dolů pomocí koruny nebo prstu, dokud neuvidíte možnost pro „nike“. Klepnutím na to otevřete tváře hodinek Nike.

Objeví se dostupné tváře Nike Watch. Nike Analogue, Nike Bounce, Nike Compact, Nike Digital a Nike Hybrid Přejděte nahoru a dolů a prohlédněte si všechny tváře a klepněte na tlačítko „Přidat“ na tlaku, kterou chcete přidat.

apple, watch, potřebujete, vědět, série

Poté znovu klepněte na „Přidat obličej“.

Objeví se možnosti přizpůsobení obličeje. Přejděte přes obrazovky a přizpůsobte styl, barvu a komplikace pro hodinky, jako jakákoli jiná tvář hodinek na vaší Apple Watch. Po provedení změn stiskněte dvakrát digitální korunu a vraťte se do vaší nové tváře Nike Watch.

A voila! Vaše Apple Watch bude nyní mít tvář Nike Watch, navzdory skutečnosti, že se nejedná o hodinky Nike Edition.

Poznámka: Zajímavé je, že možnost přidat obličej Nike Watch není k dispozici v galerii obličeje v aplikaci Watch na iPhone, jako jsou ostatní hodinky tváře. Pokud se jedná o design nebo chyba v beta verzi (což je to, co v současné době běžím), bude jasné, jakmile bude zveřejněna veřejná verze.

Pokud jste někdy záviděli uživatelům Apple Watch Nike Edition pro jejich exkluzivní tváře hodinek, můžete konečně položit tyto závisti k odpočinku. Upgradujte na WatchOS 9 a získejte klasickou obličej „Just Do It“.

Jak používat pluginy Chatgpt

Jak povolit procházet s Bing v chatgptu

Přeplňte svůj chatgpt s tímto průvodcem krok za krokem pro povolení modelu prohlížení webového prohlížení pro chatgpt.

Nejlepší aplikace Apple Watch v roce 2023

Toto jsou nejlepší aplikace pro Apple Watch pro co nejlépe z vašich chytrých hodinek.

Nejlepší aplikace Apple Watch vám pomohou co nejlépe využít vaše high-tech chytré hodinky.

Ve skutečnosti je Apple App App Store velkým důvodem, proč jsou Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE (2022) Nejlepší chytré hodinky můžeš koupit.

Ať už procházíte z vašeho iPhone nebo zápěstí, obchod s aplikacemi je skladován užitečnými, zábavnými, podporujícími se programy pro zvyšování produktivity, které můžete použít na kterémkoli z nejlepších modelů Apple Watch.

Ale s tisíci aplikací, z nichž si můžete vybrat, jsme zúžili nejlepší aplikace Apple Watch tím, že vzali v úvahu recenze uživatelů, naše osobní zkušenosti a funkce. Některé aplikace mají větší smysl mít na zápěstí než jiné. Mnoho z nejlepších aplikací Apple Watch je také zcela zdarma.

Pro více informací o všech věcech, které můžete dělat se svým nositelným, podívejte se na náš kompletní Průvodce Apple Watch. Všimněte si, že aplikace fungují nejlépe, když provozujete nejnovější software WatchOS 9. Podívejte se, jak aktualizovat své Apple Watch, pokud potřebujete tipy.

Podívejte se na všechny nejlepší aplikace Apple Watch níže.

Aplikace pro zdraví a fitness

S jeho aktivitou a integrací Heep Apple Health Integration je Apple Watch nástrojem Ultimate Fitness. Ať už chcete být aktivnější nebo získat více nahlédnutí do svého těla, je tu pro vás aplikace. Zde jsou všechny nejlepší aplikace Apple Watch pro fitness a fyzické zdraví.

Připomenutí vody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Připomínka vody je App Apple Watch, která by měl každý používat, a proto je to celkově nejlepší aplikace Apple Watch. I s nejlepší láhev na vodu je zůstat hydratovaný, když čelíte nabitému rozvrhu, takže tato aplikace vás upozorní, pokud jste šli příliš dlouho bez vody.

Jak to ví? Když pijete vodu nebo jiné nápoje po celý den, zaznamenáte množství tekutiny, kterou konzumujete na zápěstí. Nejprve si musíte stáhnout připomenutí vody na vašem iPhone nebo Apple Watch. Poté budete vyzváni k konfiguraci nastavení. Aplikace vám dává možnost synchronizace se zdravím Apple pro váš věk, hmotnost a výšku, nebo můžete tato data zadat ručně. Budete také požádáni o vstup do úrovně aktivity, klimatu a osobních cílů.

MapMyrun

Aplikace pro sledování tréninku v Armoru je jednou z nejlepších tréninkových aplikací na iPhone a je to také jedna z nejlepších aplikací Apple Watch, také. Pokud jste někdy použili MapMyrun k zaznamenávání mílí.

MapMyrun používá vestavěný GPS a monitor srdeční frekvence hodinek ke sledování různých tréninků, včetně běhů venkovního a běžeckého pásu, procházek a jízdy na kolech. Aplikace zobrazuje vaši vzdálenost, trvání, tempo a srdeční frekvenci během každého tréninku. MapMyrun lze připojit k aplikaci Under Armour’s MyFitnessPal pro dobře zaoblený pohled na vaše zdraví a aktivitu. To je užitečné, pokud sledujete svou váhu nebo se snažíte splnit cíl tréninku.

MapMyrun může být spárován na sestavu boty vybavených Bluetooth Under Armour pro pokročilejší detaily, jako je to, zda přistáváte na kouli nohy nebo paty, když bušíte chodník. Tuto aplikaci doporučujeme, pokud chcete, aby vaše Apple Watch byla jedním z nejlepších běžících hodinek.

Nike Run Club

Vztah Nike s Apple Runs Deep: Obou společností partnery na Nike Edition The Apple Watch, která zahrnuje speciálně navrženou skupinu Nike Sport Watch a tvář Watch, která staví společnost Nike Run Club Watch Front a Center. Ale nemusíte kupovat model Nike, abyste mohli začít používat aplikaci Nike Run Club, jedné z nejlepších aplikací Apple Watch pro spuštění.

Bezplatná aplikace, která je také jednou z nejlepších spuštěných aplikací, statistik protokolů, jako je vzdálenost, tempo, rozdělení, srdeční frekvence a další. Nabízí také bezplatné zvukové běhy, přizpůsobené koučovací plány, které vám pomohou splnit vaše cíle, a sociální prvek, který vám umožňuje přátelům rozveselit vás.

Strava

Běžci a cyklisté, kteří používají Stravu, budou milovat verzi aplikace Apple Watch. Díky vestavěnému GPS Apple Watch nemusíte nosit telefon s sebou. S buněčnou verzí Apple Watch můžete streamovat hudbu a volat, když jsou na stezce.

Samotná aplikace Strava Watch je poměrně základní: zaznamenává běhy, jízdy na kole a plavání a zobrazuje data, jako je srdeční frekvence, počet najetých kilometrů a tempo. Aplikace Strava iPhone je plně uvedena, ale máte možnost použít aplikaci nativní trénink Apple Watch ke sledování běhu nebo jízdy a poté vyváží tato data do Stravy pomocí samostatné aplikace pro iOS, HealthFit (2.99).

ViewRanger

ViewRanger patří mezi nejlepší aplikace pro Apple Watch pro nadšence venkovního sportu. Pokud jste se rozhodli pro Apple Watch namísto jedné z nejlepších hodinek Garmin nebo nejlepších GPS hodinek, můžete použít ViewRanger ke zlepšení toho, jak dobře vaše nositelné zná vaše okolí.

Můžete použít ViewRanger k odeslání venkovních tras (a souvisejících offline map) z vašeho iPhone do Apple Watch. Na zápěstí můžete sledovat pokyny otočení, podívat se na fotografie orientačních bodů a číst fakta na trase, a to vše, zatímco vidíte vaše umístění GPS. Vaše turistika, cyklistika a aktivita běhu stezek se také synchronizuje s Apple Health, aby naplnila vaše prsteny aktivity.

Gopoop

Fyzické zdraví není omezeno na fyzický pohyb. Je tu další druh. Pohyb to je dobrý indikátor toho, co se děje s vaším tělem. Ačkoli to může znít hrubě, protokolování pohybů střev vám může pomoci zjistit, zda jste na správné cestě s vaší činností, stravou a dalším.

Pomocí dat shromážděných podle vašich pozorování bude Gopoop sledovat naposledy, kdy jste naposledy šli, a také nabídnout radu, kterou lze na základě vašich nahrávek na základě vašich nahrávek. Aplikace dodržuje stupnici Bristol Stool, široce sledovaný výzkumný nástroj používaný k vyhodnocení účinnosti léčby podmínek střev a střev, také.

Krokoměr

Jedním z nejlepších způsobů, jak co nejlépe využít vaše Watch Apple Watch, je přizpůsobit si tvář hodinek s komplikacemi. Tyto komplikace nabízejí rychlé pohledy na informace, na kterých je pro vás nejdůležitější. Pro některé lidi by tyto informace mohly být denní postupem kroků.

Pokud jste při změně tváře Apple Watch ještě neviděli komplikaci s nevlastním počtem, je to proto, že tam není-alespoň ne nativně. Ale pokud máte nevlastní soubor třetích stran, jako je krokometr, budete moci vidět své kroky pokaždé, když zkontrolujete hodinky. HEDNEMOMOTR má možnosti pro denní pokrok, pokrok a kroky, kroky a vzdálenost, podlahy vyšplhaly a další. I když budete moci vidět vaše vybraná data na první pohled, můžete kliknout na komplikaci a zobrazí se všechna pohybová data sledovaná aplikací HEDOMOTR.

Pokud chcete vzít svou tenisovou hru na další úroveň, možná budete chtít vědět o Swingvision. Jako jedna z nejlepších aplikací pro Apple Watch pro sport (to bylo dokonce uvedeno v reklamě Apple Watch).

Vyzkoušeli jsme Swingvision pro Apple Watch, aplikace Swingvision na mém zápěstí sledovala mé srdeční frekvence, kalorie, pohyb vzdálenosti a počet výstřelů. A po každém jednotlivém výstřelu jsme mohli vidět konkrétní podrobnosti o mém houpačce. Na základě pohybu mého zápěstí Swingvision identifikoval, jaký druh výstřelu jsme udělali, jak rychle jsme zasáhli míč a rychlost rotace míče. Za přidané poplatek mohou trenéři představit iPad Pro do hry, přičemž Swingvision působí jako soudce linky a hlubší datsource pro praktické metriky.

Aplikace duševního wellness

Kromě fyzického zdraví vám Apple Watch může pomoci zvládnout duševní zdraví. Zatímco aplikace nativní všímavost společnosti Apple je užitečná pro dechové a reflexe, jedná se o nejlepší aplikace Apple Watch, které se vydávají na cestu duševního zdraví o krok dále.

Headspace

Populární meditační aplikaci headspace dává na zápěstí dýchání a meditační sezení s průvodcem. Pokud se pokoušíte snížit používání telefonu, je to jedna z nejlepších aplikací pro detoxikaci Apple Watch pro detoxikaci.

Můžete si vybrat z rychlých 1minutových meditačních mini-sessionů nebo úplných 10minutových relací, abyste mohli začít den nebo si přestávku od broušení každodenního života. Headspace nabízí kurátorský výběr volných relací; Prémiové předplatné (12 měsíčně nebo 70 za rok) odemkne stovky relací, včetně sezení SOS pro zmírnění úzkosti ve stresových okamžicích.

Uklidnit

Podobně jako v rámci headspace je Call všestranná meditační aplikace s průvodcem navržená tak, aby mohla nabídnout něco pro začátečníky i meditační veterány, s relacemi v rozmezí od 3 do 25 minut. Tato relace pokrývají různé témata, včetně uklidňování úzkosti a de-strestru, zaměření na budování, sebeúcty a pomoci vám dostat se do správného myšlení pro pohodlný spánek.

Jako obvykle u nejlepších aplikací Apple Watch existují omezené funkce pro uživatele zdarma. Premium předplatné společnosti Calm začíná ve 14.99 za měsíc a odemkněte denně klidné meditace, spánkové pomůcky, mistrovské třídy a exkluzivní hudební skladby a meditace. Poskytovatel zdravotní péče Kaiser Permanente nabízí volný přístup k klidu do svých 12.4 miliony členů také.

Aplikace hudby a podcastů

Nepotřebujete svůj iPhone pro streamování hudby a podcastů z vašeho zápěstí. I když ve skutečnosti nemůžete poslouchat zvukový obsah z vestavěných reproduktorů vašeho Apple Watch, můžete použít smartwatch k vyhledávání a ovládání obsahu k přehrávání některých z nejlepších bezdrátových sluchátek. Zde jsou nejlepší aplikace Apple Watch pro hudbu a podcasty.

Apple Music

Není velkým překvapením, že Apple nabízí nejlepší aplikaci Apple Watch pro hudbu. Apple Music je jednou z mála streamovacích hudebních služeb, která nenabízí bezplatnou úroveň, ale pokud si ponoříte měsíční předplatné, můžete si poslechnout všechny své oblíbené melodie na Apple Watch. S hodinky LTE a samostatným datovým plánem můžete streamovat skladby i bez telefonu poblíž.

Můžete si také stáhnout seznamy skladeb Apple Music na Watch for offline poslech bez plánu LTE, což je užitečné, pokud dáváte přednost tomu, aby se váš iPhone nechal vypracovat. Stačí spárovat nějaké bluetooth sluchátka na hodinky a narazit na zem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS