ASUS EEE PC 900 8.9palcový netbook (Intel Mobile Processor, 1 GB RAM, 20. ›Zákazník…

ASUS EEE PC 900 8.9palcový netbook (Intel Mobile Processor, 1 GB RAM, 20 GB pevný pohon, Linux, 4 buněčná baterie) Pearl White

Hodnocení zákazníků, včetně hodnocení produktových hvězd, pomáhají zákazníkům dozvědět se více o produktu a rozhodnout se, zda je to ten pravý produkt pro ně.

Pro výpočet celkového hodnocení hvězd a procentuálního rozpadu podle hvězdy nepoužíváme jednoduchý průměr. Místo toho náš systém zvažuje věci, jako je to, jak je nedávná recenze, a pokud recenzent koupil položku na Amazonu. Rovněž analyzovala recenze, aby ověřovala důvěryhodnost.

Nejvyšší pozitivní recenze

Myslím, že mnoho lidí má nerealisticky vysoká očekávání tohoto počítače. Byl jsem velmi znepokojen nákupem modelu, který jsem nikdy fyzicky nezkoušel, ale protože jsem ho v místních obchodech nemohl najít.

Nyní řeknu, že jsem poněkud linuxovým geekem, abych se mohl obejít v OS lépe než mnoho lidí (jakmile jsem deaktivoval „snadný režim“!) Ale tento malý stroj je všechno, co jsem hledal. Myslím, že Wi-Fi „problémy“ jsou trochu přehnané; Ještě jsem neměl žádné problémy při hledání a spojení s hotspoty. Jednou se zdálo, že síťový applet visel při připojení k síti, ale jednoduše jsem ho zavřel, vypnul bezdráto.

Klávesnice si určitě zvykne; Klíč nepatrné pravé směny je hned vedle nahoru, který omylem zasahuji, a na své jednotce je klíč „R“ velmi dotykový, takže se často zasáhne více, než jsem chtěl, ale jakmile jej použijete, ale jakmile jej použijete Na chvíli se můžete naučit pracovat s produktivní a relativně bezchybný (i když pomalejší) rychlost.

A abych zopakoval to, co řeklo několik dalších, to skutečně přichází s baterií s vyšší kapacitou 5800 mAh, a přestože jsem neprovedl svůj vlastní test „drenáž“, na základě mého současného použití a úrovně baterie bych očekával, že dostanu inzerováno asi 2-1/2 hodiny využití.

Pokud si ještě nejste jisti, zda je pro vás EEE PC 900, možná budete chtít trochu vydržet, protože tento segment trhu je velmi nový, ale velmi rychle se rozšiřuje s novými modely jako MSI Wind a EEE 901, které rychle vycházejí a vycházejí rychle a zuřivý. Očekávám, že do těchto Vánoc bude mnoho značek a modelů, které si vybírají odkudkoli v řadě 300-700.

Ale pokud (jako já) už nechcete čekat, určitě se s tímto modelem nemůžete pokazit. Pokud jste v Linuxu nováčkem, nainstalovaná verze je velmi snadno použitelná a v EEEUSER je skvělá komunita uživatelů.com, aby vám pomohl s jakýmkoli aspektem zařízení, které si můžete představit.

Nejvyšší kritická recenze

Asus vytvořil hit s těmito stroji z velmi jednoduchého důvodu. To je to, co mnoho lidí chce a potřebuje v malém, jednoduchém počítači. Jako spisovatel jsem něco takového hledal roky, dokonce se snažím použít PDA Dell Axim 51 a skládací klávesnici (příliš trapné. Baterie s dlouhým životem by nefungovala s klávesnicí atd.). Věděl jsem, že malý, jednoduchý počítač lze provést mnohem levněji, než bylo v současné době nabízeno, a že to hodně lidí chtělo.

Následující ohromující úspěch „netbooků“ nebo „čistých topů“ se ukázal jako Asus Right a všichni průmysloví vědci nejen špatně, ale zcela mimo kontakt se svými zákazníky. (Není to neobvyklé pro marketing v zajatém průmyslu.)

Čekal jsem celý rok, zatímco Asus a další vypracovali chyby v těchto návrzích, provedl jsem můj výzkum a myslel jsem si, že jsem dobrý obchod. mýlil jsem se.

Zatímco jsem byl nejprve přiměřeně spokojený se strojem (když to ještě fungovalo), rychle jsem si uvědomil vážné chyby. Touchpad byl příliš citlivý a často by spustil aplikace, když jsem se prostě snažil přesunout kurzor. Snažil jsem se upravit citlivost na podložky, ale to moc nepomohlo. Nakonec jsem šel k přívěsné myš.

Byl jsem šťastný, že jsem místo Windows měl Linux, ale brzy jsem se obtěžoval, že konkrétní mix, který ASUS používal, byl trapný a svázal mě k použití pouze softwaru, který poskytli (pokud jsem nechtěl nainstalovat další linux distro. nebo kopat do příkazového řádku). Rozhraní bylo rozloženo podivně a zahrnovalo spoustu dětského haraburdu, kterou jsem nechtěl nebo nepotřeboval a nemohl se zbavit.

I s těmito problémy jsem byl se strojem přiměřeně spokojený. Zjistil jsem, že obrazovka použitelná (mnohem větší než PDA Axim) a klávesnice není příliš obtížná na psaní (nejsem pisatel rychlosti). A zatímco pokyny pro přesun souborů v (malé, nedostatečné) manuálu měly chyby, dokázal jsem zjistit správné informace online a v knihách Linux.

Problémy se začaly objevovat. Zařízení USB se to moc nelíbilo a mělo tendenci se zamknout, když jsem se pokusil použít. Snažil jsem se upgradovat OS na webu ASUS, a to jen způsobilo více potíží. Stroj začal viset na bootup a baterie začala držet nabíjení, když byl stroj vypnutý.

Když se problémy staly tak závažnými, že jsem nemohl přimět stroj, aby se vůbec rozběhl, pokusil jsem se kontaktovat Asus na RMA pro pracovní stroj. Seděl jsem na telefonu až 45 minut, jen abych byl uvítán člověkem, který mi řekl, že mi nebyli žádní lidé, kteří by mi pomohli, a mohli by zavolat zpět. Že jo. Budu si vzít volno z práce, abych čekal, dokud se nerozhodnou mi pomoci.

Pak jsem vyzkoušel jejich online pomoc. Snažil jsem se vyhledat problém v jejich online časté a databázi a dostal jsem zprávu, že „jejich server byl zaneprázdněn, zkuste to prosím znovu později.„Dobře, věci se mohou stát, tak jsem se pokusil poslat e.mailem jejich techniky a zjistil jsem, že jediný způsob, jak to dokážu udělat, je„ připojit se k komunitě “vyplněním dlouhého online formuláře, který požádal o všechny druhy osobních údajů (marketingové kecy ), což nemělo nic společného s mým počítačem nebo jeho problémem. To je nejen hloupé, je to nezákonné (FTC, hlava 16 část 700.7).

V tomto okamžiku jsem byl fest. Chápu, že několik citronů se dostane ven navzdory nejlepší kontrole kvality. Dokážu pochopit přiměřené množství zpoždění při získávání pomoci výměnu stroje za stroj, který funguje. Asus však v této věci jednoduše dává příliš mnoho překážek pro dobrý zákaznický servis a vytvořili jeden velmi nešťastný (a vokální) bývalý kunný sil. Pro [. ] Položka, jen bych to odepsal. Pro [. ] položka, to je zcela nepřijatelné a já mám v úmyslu vzít svou stížnost dále.

Rozhlédl jsem se kolem a zjistil jsem, že MSI měla barebone desktopovou verzi jejich netbooku a koupil jsem ji (za polovinu ceny 20G, mohl bych dodat). Neměl jsem s tím žádné takové problémy. Jen pro smích jsem se podíval na online hlášení potíží MSI a bylo to mnohem snazší a méně invazivní než Asus. Asus byl v tomto případě pro MSI velmi dobrým obchodním.

Jsem v Asusu nesmírně zklamaný. V minulosti jsem měl velké štěstí s jejich základními deskami, jízdami, kartami a podporou. Z článků online chápu, že notebooky procházejí jiným procesem zákaznického servisu než jejich komponenty počítače a že je protkáno vážnými problémy. rozumím!

asus, 9palcový, netbook, intel, mobile

Už nebudu doporučovat produkty Asus a dám své firmě společnostem jako MSI, které se snaží těžší dělat věci správně. Jedinou mocí, kterou mám jako jednotlivý spotřebitel, je hlasovat s mou těžce vydělanou hotovostí. Jsem velmi trpělivý, ale mám své limity a loajalita mé značky je velmi obtížné vyhrát zpět, jakmile ztratí. Nelíbí se mi spálení nebo plýtvání drahocenným časem. Špatná práce, Asus.

Po 6 měsících pokusu se stále na cestě k práci 20G dále na cestě. Opravím vás s krvavými detaily:

Pomocí vyhledávače jsem byl schopen vrtat na web ASUS a najít místo pro nahlášení potíží s notebookem přímo. Vyplnil jsem (tentokrát) přiměřený formulář a byl mi přidělen číslo případu a zavolal telefonní čísla (mimochodem bez bezplatných)).

Zavolal jsem na jedno z čísel a dostal jsem skutečného živého člověka za pouhých 90 sekund. Začal jsem naděje. Když jsem dal číslo svého případu, na chvíli bylo ticho, pak jsem byl dotázán, jestli je můj notebook a eee produkt. Jak to bylo, byl jsem informován, že jsem byl ve špatném zákaznickém servisu (potvrzuji, že produkty EEE nejsou řešeny pravidelným ASUS CS), a museli bych zavolat bezplatného čísla na můj stroj. Osoba byla velmi omluvná a v jeho hlase jsem vycítil nádech známého zklamání. Myslím, že mi opravdu chtěl pomoci, a byl frustrovaný, že nemohl. To je druh služby, kterou jsem v minulosti očekával od Asusu.

Znovu jsem se snažil oslovit někoho na druhém čísle a po 8 minutách čekání mluvil s osobou. V žádném případě to není rodilý mluvčí angličtiny, ale já jsem jí rozuměl s trochou úsilí. Nemohla najít číslo mého případu a netušila, co to je, a tak požádala o sériové číslo stroje. Dal jsem jí to, ale ona o tom nemohla najít žádný záznam. (Zvláštní, vzhledem k tomu, že to postavili, odeslali, fakturovali, byli za to zaplaceni a dokonce mi zaplatili slevu na základě tohoto čísla.) Když jsem jí řekl, jak dlouho jsem se snažil získat pomoc, zeptala se proč. Řekl jsem jí, že mi to trvalo tak dlouho (v tuto chvíli 6 měsíců). Mrtvé ticho na jejím konci.

Poté, co mě několikrát pokusil provést všechny restartování a resetování postupů, které jsem již mnohokrát udělal, než jsem dokonce zavolal, konečně se vzdala a vzala mé telefonní číslo a slibovala hovor za 24 hodin. Dal jsem jí informace o svém pracovním rozvrhu, aby mě mohli dostat doma a čekat.

O týden později (v neděli) jsem dostal hovor od jiné ženy, která chtěla všechny stejné informace a postupy provedeno znovu. V tomto okamžiku jsem uvedl, že jsem to už všechno udělal, a že to, co jsem potřeboval, bylo číslo RMA, které jej odeslal a nechal jej opravit. Byl jsem si docela jistý, že to byl hardwarový problém, a žádné množství restartu by nepomohlo.

Souhlasila a dala mi číslo RMA. Požádala o můj e.mail a odeslal pokyny pro vrácení stroje a řekla mi, že dostanu a pošlete e.mail asi za 20 minut. To bylo dnes před třemi týdny a hádejte co? Žádný e.mail a žádné hovor o mém e.mailovém skákání a měli by mít adresu špatně.

Обзор ASUS Eee PC 1001P

To trvá tak dlouho, že jsem mimo hněv na smích. Zákaznický servis Tento špatný je věc komediálních rutin. Kontrastujte to s téměř okamžitým nahrazením webové vačky, kterou jsem dostal od HDE, mnohem menší firmy (která se zjevně stará o své zákazníky, na rozdíl od Asusu). Zákaznický servis Tento špatný je nad nekompetentností a do úmyslné zlovolnosti. Nyní se chystám tuto situaci obrátit na všechny právní procesy a agentury a stěžuji si na všechny skupiny pro práva zákazníků. Dokonce zvažuji právní kroky proti ASUS. Rád bych je přetáhl celou cestu do venkovského soudu Oregon Small Claims Court, jen za zhoršení, že je stojí 10krát větší peníze, které mi ukradli. (A v tomto bodě to považuji za krádež/podvod. Porušili alespoň dva federální zákony.) Odhaduji, že včetně mého času při řešení toho, moje nepracující 20g mě nyní stálo téměř tisíc dolarů. Jo, a moje záruka je téměř nahoře, jako by to znamenalo něco s těmito lidmi.

Také jsem potvrdil zprávy o síti, že kupující EEE jsou Asus považováni za občany druhé třídy.

Nejsem šťastný. Asus vzal loajálního zákazníka a proměnil je v hořkého nepřítele. Jak hloupé je to? Nejen to, kromě mých recenzí zde, doporučuji netriviálnímu počtu dalších lidí na technologii. Asus navždy ztratil hlasování o důvěře a já o tom budu velmi hlasitý. Brilantní marketingová strategie.

Vyhněte se produktům Asus, jako je mor.

Dostal Dell Mini 9 s Ubuntu Hardy Heron a fouká Asus pryč, i když to fungovalo správně. Měl jsem jen čekat. V tuto chvíli nevím, jestli už budu ztrácet čas na Asus nebo ne. Není moc pravděpodobnost jejich ctí záruky. Na druhou stranu, proto se s tímto druhem odpadu stále dostanou pryč.

Ze Spojených států

Myslím, že mnoho lidí má nerealisticky vysoká očekávání tohoto počítače. Byl jsem velmi znepokojen nákupem modelu, který jsem nikdy fyzicky nezkoušel, ale protože jsem ho v místních obchodech nemohl najít.

Nyní řeknu, že jsem poněkud linuxovým geekem, abych se mohl obejít v OS lépe než mnoho lidí (jakmile jsem deaktivoval „snadný režim“!) Ale tento malý stroj je všechno, co jsem hledal. Myslím, že Wi-Fi „problémy“ jsou trochu přehnané; Ještě jsem neměl žádné problémy při hledání a spojení s hotspoty. Jednou se zdálo, že síťový applet visel při připojení k síti, ale jednoduše jsem ho zavřel, vypnul bezdráto.

Klávesnice si určitě zvykne; Klíč nepatrné pravé směny je hned vedle nahoru, který omylem zasahuji, a na své jednotce je klíč „R“ velmi dotykový, takže se často zasáhne více, než jsem chtěl, ale jakmile jej použijete, ale jakmile jej použijete Na chvíli se můžete naučit pracovat s produktivní a relativně bezchybný (i když pomalejší) rychlost.

A abych zopakoval to, co řeklo několik dalších, to skutečně přichází s baterií s vyšší kapacitou 5800 mAh, a přestože jsem neprovedl svůj vlastní test „drenáž“, na základě mého současného použití a úrovně baterie bych očekával, že dostanu inzerováno asi 2-1/2 hodiny využití.

Pokud si ještě nejste jisti, zda je pro vás EEE PC 900, možná budete chtít trochu vydržet, protože tento segment trhu je velmi nový, ale velmi rychle se rozšiřuje s novými modely jako MSI Wind a EEE 901, které rychle vycházejí a vycházejí rychle a zuřivý. Očekávám, že do těchto Vánoc bude mnoho značek a modelů, které si vybírají odkudkoli v řadě 300-700.

Ale pokud (jako já) už nechcete čekat, určitě se s tímto modelem nemůžete pokazit. Pokud jste v Linuxu nováčkem, nainstalovaná verze je velmi snadno použitelná a v EEEUSER je skvělá komunita uživatelů.com, aby vám pomohl s jakýmkoli aspektem zařízení, které si můžete představit.

Došlo k problému načítání комментари и мнения в už teď. Prosím zkuste to znovu později.

Asus vytvořil hit s těmito stroji z velmi jednoduchého důvodu. To je to, co mnoho lidí chce a potřebuje v malém, jednoduchém počítači. Jako spisovatel jsem něco takového hledal roky, dokonce se snažím použít PDA Dell Axim 51 a skládací klávesnici (příliš trapné. Baterie s dlouhým životem by nefungovala s klávesnicí atd.). Věděl jsem, že malý, jednoduchý počítač lze provést mnohem levněji, než bylo v současné době nabízeno, a že to hodně lidí chtělo.

Následující ohromující úspěch „netbooků“ nebo „čistých topů“ se ukázal jako Asus Right a všichni průmysloví vědci nejen špatně, ale zcela mimo kontakt se svými zákazníky. (Není to neobvyklé pro marketing v zajatém průmyslu.)

Čekal jsem celý rok, zatímco Asus a další vypracovali chyby v těchto návrzích, provedl jsem můj výzkum a myslel jsem si, že jsem dobrý obchod. mýlil jsem se.

Zatímco jsem byl nejprve přiměřeně spokojený se strojem (když to ještě fungovalo), rychle jsem si uvědomil vážné chyby. Touchpad byl příliš citlivý a často by spustil aplikace, když jsem se prostě snažil přesunout kurzor. Snažil jsem se upravit citlivost na podložky, ale to moc nepomohlo. Nakonec jsem šel k přívěsné myš.

Byl jsem šťastný, že jsem místo Windows měl Linux, ale brzy jsem se obtěžoval, že konkrétní mix, který ASUS používal, byl trapný a svázal mě k použití pouze softwaru, který poskytli (pokud jsem nechtěl nainstalovat další linux distro. nebo kopat do příkazového řádku). Rozhraní bylo rozloženo podivně a zahrnovalo spoustu dětského haraburdu, kterou jsem nechtěl nebo nepotřeboval a nemohl se zbavit.

I s těmito problémy jsem byl se strojem přiměřeně spokojený. Zjistil jsem, že obrazovka použitelná (mnohem větší než PDA Axim) a klávesnice není příliš obtížná na psaní (nejsem pisatel rychlosti). A zatímco pokyny pro přesun souborů v (malé, nedostatečné) manuálu měly chyby, dokázal jsem zjistit správné informace online a v knihách Linux.

Problémy se začaly objevovat. Zařízení USB se to moc nelíbilo a mělo tendenci se zamknout, když jsem se pokusil použít. Snažil jsem se upgradovat OS na webu ASUS, a to jen způsobilo více potíží. Stroj začal viset na bootup a baterie začala držet nabíjení, když byl stroj vypnutý.

Když se problémy staly tak závažnými, že jsem nemohl přimět stroj, aby se vůbec rozběhl, pokusil jsem se kontaktovat Asus na RMA pro pracovní stroj. Seděl jsem na telefonu až 45 minut, jen abych byl uvítán člověkem, který mi řekl, že mi nebyli žádní lidé, kteří by mi pomohli, a mohli by zavolat zpět. Že jo. Budu si vzít volno z práce, abych čekal, dokud se nerozhodnou mi pomoci.

Pak jsem vyzkoušel jejich online pomoc. Snažil jsem se vyhledat problém v jejich online časté a databázi a dostal jsem zprávu, že „jejich server byl zaneprázdněn, zkuste to prosím znovu později.„Dobře, věci se mohou stát, tak jsem se pokusil poslat e.mailem jejich techniky a zjistil jsem, že jediný způsob, jak to dokážu udělat, je„ připojit se k komunitě “vyplněním dlouhého online formuláře, který požádal o všechny druhy osobních údajů (marketingové kecy ), což nemělo nic společného s mým počítačem nebo jeho problémem. To je nejen hloupé, je to nezákonné (FTC, hlava 16 část 700.7).

V tomto okamžiku jsem byl fest. Chápu, že několik citronů se dostane ven navzdory nejlepší kontrole kvality. Dokážu pochopit přiměřené množství zpoždění při získávání pomoci výměnu stroje za stroj, který funguje. Asus však v této věci jednoduše dává příliš mnoho překážek pro dobrý zákaznický servis a vytvořili jeden velmi nešťastný (a vokální) bývalý kunný sil. Pro [. ] Položka, jen bych to odepsal. Pro [. ] položka, to je zcela nepřijatelné a já mám v úmyslu vzít svou stížnost dále.

Rozhlédl jsem se kolem a zjistil jsem, že MSI měla barebone desktopovou verzi jejich netbooku a koupil jsem ji (za polovinu ceny 20G, mohl bych dodat). Neměl jsem s tím žádné takové problémy. Jen pro smích jsem se podíval na online hlášení potíží MSI a bylo to mnohem snazší a méně invazivní než Asus. Asus byl v tomto případě pro MSI velmi dobrým obchodním.

Jsem v Asusu nesmírně zklamaný. V minulosti jsem měl velké štěstí s jejich základními deskami, jízdami, kartami a podporou. Z článků online chápu, že notebooky procházejí jiným procesem zákaznického servisu než jejich komponenty počítače a že je protkáno vážnými problémy. rozumím!

Už nebudu doporučovat produkty Asus a dám své firmě společnostem jako MSI, které se snaží těžší dělat věci správně. Jedinou mocí, kterou mám jako jednotlivý spotřebitel, je hlasovat s mou těžce vydělanou hotovostí. Jsem velmi trpělivý, ale mám své limity a loajalita mé značky je velmi obtížné vyhrát zpět, jakmile ztratí. Nelíbí se mi spálení nebo plýtvání drahocenným časem. Špatná práce, Asus.

Po 6 měsících pokusu se stále na cestě k práci 20G dále na cestě. Opravím vás s krvavými detaily:

Pomocí vyhledávače jsem byl schopen vrtat na web ASUS a najít místo pro nahlášení potíží s notebookem přímo. Vyplnil jsem (tentokrát) přiměřený formulář a byl mi přidělen číslo případu a zavolal telefonní čísla (mimochodem bez bezplatných)).

Zavolal jsem na jedno z čísel a dostal jsem skutečného živého člověka za pouhých 90 sekund. Začal jsem naděje. Když jsem dal číslo svého případu, na chvíli bylo ticho, pak jsem byl dotázán, jestli je můj notebook a eee produkt. Jak to bylo, byl jsem informován, že jsem byl ve špatném zákaznickém servisu (potvrzuji, že produkty EEE nejsou řešeny pravidelným ASUS CS), a museli bych zavolat bezplatného čísla na můj stroj. Osoba byla velmi omluvná a v jeho hlase jsem vycítil nádech známého zklamání. Myslím, že mi opravdu chtěl pomoci, a byl frustrovaný, že nemohl. To je druh služby, kterou jsem v minulosti očekával od Asusu.

Znovu jsem se snažil oslovit někoho na druhém čísle a po 8 minutách čekání mluvil s osobou. V žádném případě to není rodilý mluvčí angličtiny, ale já jsem jí rozuměl s trochou úsilí. Nemohla najít číslo mého případu a netušila, co to je, a tak požádala o sériové číslo stroje. Dal jsem jí to, ale ona o tom nemohla najít žádný záznam. (Zvláštní, vzhledem k tomu, že to postavili, odeslali, fakturovali, byli za to zaplaceni a dokonce mi zaplatili slevu na základě tohoto čísla.) Když jsem jí řekl, jak dlouho jsem se snažil získat pomoc, zeptala se proč. Řekl jsem jí, že mi to trvalo tak dlouho (v tuto chvíli 6 měsíců). Mrtvé ticho na jejím konci.

Poté, co mě několikrát pokusil provést všechny restartování a resetování postupů, které jsem již mnohokrát udělal, než jsem dokonce zavolal, konečně se vzdala a vzala mé telefonní číslo a slibovala hovor za 24 hodin. Dal jsem jí informace o svém pracovním rozvrhu, aby mě mohli dostat doma a čekat.

O týden později (v neděli) jsem dostal hovor od jiné ženy, která chtěla všechny stejné informace a postupy provedeno znovu. V tomto okamžiku jsem uvedl, že jsem to už všechno udělal, a že to, co jsem potřeboval, bylo číslo RMA, které jej odeslal a nechal jej opravit. Byl jsem si docela jistý, že to byl hardwarový problém, a žádné množství restartu by nepomohlo.

Souhlasila a dala mi číslo RMA. Požádala o můj e.mail a odeslal pokyny pro vrácení stroje a řekla mi, že dostanu a pošlete e.mail asi za 20 minut. To bylo dnes před třemi týdny a hádejte co? Žádný e.mail a žádné hovor o mém e.mailovém skákání a měli by mít adresu špatně.

To trvá tak dlouho, že jsem mimo hněv na smích. Zákaznický servis Tento špatný je věc komediálních rutin. Kontrastujte to s téměř okamžitým nahrazením webové vačky, kterou jsem dostal od HDE, mnohem menší firmy (která se zjevně stará o své zákazníky, na rozdíl od Asusu). Zákaznický servis Tento špatný je nad nekompetentností a do úmyslné zlovolnosti. Nyní se chystám tuto situaci obrátit na všechny právní procesy a agentury a stěžuji si na všechny skupiny pro práva zákazníků. Dokonce zvažuji právní kroky proti ASUS. Rád bych je přetáhl celou cestu do venkovského soudu Oregon Small Claims Court, jen za zhoršení, že je stojí 10krát větší peníze, které mi ukradli. (A v tomto bodě to považuji za krádež/podvod. Porušili alespoň dva federální zákony.) Odhaduji, že včetně mého času při řešení toho, moje nepracující 20g mě nyní stálo téměř tisíc dolarů. Jo, a moje záruka je téměř nahoře, jako by to znamenalo něco s těmito lidmi.

Také jsem potvrdil zprávy o síti, že kupující EEE jsou Asus považováni za občany druhé třídy.

Using an Asus Eee PC 900 Netbook in 2019

Nejsem šťastný. Asus vzal loajálního zákazníka a proměnil je v hořkého nepřítele. Jak hloupé je to? Nejen to, kromě mých recenzí zde, doporučuji netriviálnímu počtu dalších lidí na technologii. Asus navždy ztratil hlasování o důvěře a já o tom budu velmi hlasitý. Brilantní marketingová strategie.

Vyhněte se produktům Asus, jako je mor.

Dostal Dell Mini 9 s Ubuntu Hardy Heron a fouká Asus pryč, i když to fungovalo správně. Měl jsem jen čekat. V tuto chvíli nevím, jestli už budu ztrácet čas na Asus nebo ne. Není moc pravděpodobnost jejich ctí záruky. Na druhou stranu, proto se s tímto druhem odpadu stále dostanou pryč.

Došlo k problému načítání комментари и мнения в už teď. Prosím zkuste to znovu později.

Nečtěte špatné recenze (jedna hvězda), pocházejí od lidí se špatnými dovednostmi v počítačích.

Dobrý: Malý stroj, který můžete dát i pod svůj dlouhý kabát s nízkým výkonem (můj výkonný stolní počítač je jako drak) [Poznámka: Představte si svět s 34 wattsovými počítači, to způsobí více levných cen energie, nízké ceny ropy, nízké ceny ropy, Méně CO2 = méně hurikánů a inundace, můj výkonný stolní počítač spotřebovává 350 wattů. Nyní můj účet za energii klesá pomocí počítače EEE a mohu jej nechat stahovat věci 24 hodin] Vysoké rozlišení obrazovky s malými pixely (1024 x 600 8.9 “) Procházejte webové stránky bez potřeby horizontálního posouvání (kvůli 1024px) snadno zvládnutelné rukama (velmi pohodlným na otočení) webovou vačku a mikrofon integrované konektory pro vaše sluchátka a mikrofon VGA výstup 3 USB porty, 1 SD/ Port MMC karty, 1 port Ethernet Wi-Fi Integrated, můžete jej upgradovat (RAM, ETC.Koupím si dotykovou obrazovku pro tento malý stroj) [Poznámka: Existují nepoužité/použité vnitřní porty USB. Pokud víte o elektronice (IM inženýr), můžete ji použít k uvedení některých interních upgradů a/nebo používat USBHUB, hledejte pokyny na webu] Perfektní a snadno čitelné pokyny, můžete nainstalovat Windows XP pomocí paměti USB nebo SD kartu nebo SD kartu nebo SD kartu nebo SD kartu nebo SD kartu (Pokyny na webu), dokonce i s Ubuntu a Compiz ;-), nebo pokud nejste tak kvalifikovaní v počítačích, použití video hardwaru USB-DVD jednotky podporuje 3D aplikace (nikoli kartu Nvidia, ale funguje) velmi světlo (dvě libry) (dvě libry )

Špatné: Heatsinky jsou pod klávesnicí a podložka (můžete cítit teplo), video procesor a mostní čipy spotřebují hodně energie = teplo, které potřebujete jako týden, abyste mohli používat klávesnici jako profesionál (samozřejmě je malá malá (samozřejmě je malá malá (samozřejmě je malá malá ) Životnost baterie 2.Pouze 5 hodin (kupuji si to a ne EEE 901, protože se nestarám o výdrž baterie, protože ji používám doma a procesor Celeron je rychlejší než atom). Každopádně najdete baterii 10400 mAh za 40 dolarů (7 hodin života baterie!) [Poznámka: Nejsem si úplně jistý výkonem vs atom, protože některé referenční hodnoty uvedly, že 901 je rychlejší, a jiní uvedli, že Celeron je rychlejší než atom, ale proč se přebírají zpět na Celeron M s Avanced Modely jako EEE PC 904HD ? ] PADS TLAKY FELLS FEAPS FEAPEES NO CAPS LED DIODES Indikátory (musíte nainstalovat aplikaci jako Firstcap v XP) a pro Linux je v DVD (zahrnuta) bez integrovaného Bluetooth (EEE PC 901) (Samozřejmě, že není prostor pro jeden)

Doporučení: Změňte barvy stolních počítačů na 16 bitů (trochu zvýšit perfomance, trochu také výdrž baterie a snižte teplo) snižte jas obrazovky Vypněte virtuální paměť (s 1 GB RAM, není to nutné) vypnout nespojené služby Windows ( Otravné a paměťové jedlíci) Odstraňte všechny soubory Windows Unnecesary (jako jsou ovladače, které nikdy nebudete potřebovat, jako je virtuální paměť, používají hodně místa na pevném disku), kupujte levné zařízení USB Bluetooth, pokud je potřebujete (najdete jej na Amazonu, najdete. Jsou velmi malé pro notebooky) Kupte si baterii 10400 mAh, pokud potřebujete více výdrže baterie (více peněz 40, ale stojí za to) nainstalovat jak Windows XP, tak Linux [. ] S Compiz také pro 3D stolní věci Kupte si 32 GB SD kartu nebo další úložiště, pokud ji potřebujete (vůbec NENÍ NÍZKÉ) = více peněz Získejte a nainstalujte dotykovou obrazovku (volitelné, ale trekkies jako já miluje) = více peněz také koupit Slim USB DVD-RW, USB napájené (více babek, vůbec ne nutné) asus zahajuje pokročilé počítače EEE každý měsíc, takže můžete činit pokání z plýtvání peněz a trochu nečekat trochu. Velmi špatný taktický trh. Každopádně je to nejpodpojenější počítač EEE, najdete spoustu věcí od fanoušků po dotykové obrazovky a interní upgrady.

Tento malý notebook, je to ultraportovatelné zařízení ! Někteří lidé očekávají 120 GB nebo pevný disk, 2 GB RAM, 256 MB video paměti atd. Pokud je to vaše touha, kupte si notebook s funkcemi, ne tenhle._EXTRA: [Jak vidět HD 720p, stěží kódované video bez Frameskipping] Intel Graphics Media Accelerator (GMA) = kecy a v této éře jsou HD videa stále běžnější. Uvědomíte si, že ve skutečnosti nemůžete hrát videa s vysokým rozlišením s manželkou procesoru atomu, intel grafického média „Accelerator“ (GMA). Skódování rámu a zvukové řezy, bude naprosto nepořádek.Může být frustrující, ale existuje řešení: deaktivace deblocking filtru na všech kodetech, které jej podporují (h.264/MPEG-4 AVC) Jak ?Nainstalujte Klite Codec Pack a na konci nastavení zvolte deaktivaci deblocking. Pokud používáte programy přehrávačů sestavovacích kodeků, jako je gomplayer, existují možnosti pro odchod odkončení filtrů Deblocking. Tímto způsobem můžete hrát i 720p, stěží kódovaná videa, uvidíte tu a tam několik bloků, ale žádné rámečky přeskakování nebo zvukové řezy.Užijte si hardware.

ASUS EEE PC 900

Data MTP na jejich webových stránkách píše, že nyní mají na skladě počítač Asus EEE na skladě?! Stejné střední datové centrum zde.

Naopak, Elgiganten a Linuxshop to stále mají na rezervaci. Jak to sakra to spojuje? Zajímalo by mě, zda to dva předchozí zmíněné to právě hodily na web a poté předstíraly, že to odložily několik dní? V takovém případě jsou plné lží, pošlu jim e.mail a jen se zeptám. Sledujte zde. pokud jsou odpovědi!

Aktualizace: Mid Data prodává EEE PC hned teď?

Slyšel jsem ze střední údaje o jejich prodeji na EEE PC, které již nasadili

asus, 9palcový, netbook, intel, mobile

Web minulý týden. okamžitě připraven na prodej a odeslán ve stejný den, jak bylo uvedeno.

Nejprve potvrdili, že mají na skladě „dostatečně dobrý“ počítač EEE, ale poslali tak brzy po poštovním čísle 2, který vysvětlil, že první produkt bude spuštěn v pondělí (dnes), a proto bude odeslán pouze dnes. Hmmm, to není úplně optimální, mysleli byste si, že byste mohli celý víkend sedět s strojem EEE a už to můžete zítra získat. Je však pravděpodobné, že „přišli“ poslat první EEE před datem zahájení, to není známo.

Data MTP se rozhodla nereagovat na poštu, kterou jsem poslal. můžete nazvat špatnou službou zákazníků, takže bych od nich nedoporučoval nákup.

Aktualizace za 29. července: Ukazuje se, že MTP odpověděl na e.mailovou adresu Wring, protože zjevně ručně psali na adrese. Odpověď byla navíc, že ​​měli několik kusů na skladě černé. Linuxová varianta.Ale teď se to stává starými zprávami.

Takže počítač Asus EEE vydal na prodej

Přišel tedy den, kdy byl PC Asus EEE oficiálně propuštěn na prodej v Dánsku. Linuxshop, který byl první, který byl první s předobjednávkou EEE PC, ji již vyprodal. Ale další palce, stále existují na skladě EEE. takže by mělo být malý problém dostat ruce na stroj, musíte si objednat z Velké Británie nebo na jiných místech.

Tady v zemi jsme vlastně šli rovnou na modely 900, Asus Eee PC 900, jak je oficiálně pojmenován. Prvním modelem byl ASUS EEE PC 701, kde 900 model dostal lepší monitor nebo obrazovku TFT s velikostí 1024 x 600, což také znamená, že běžné webové stránky lze zobrazit bez jakéhokoli horizontálního posouvání. EEE PC je k dispozici doma s variantou Asus ‚Linux as Windows XP.

Průvodce: Nainstalujte Ubuntu na PC EEE

ARS Technica má nový jak. to. do instalace Ubuntu na Eee PC. Ubuntu by měl být o něco „snazší“ spravovat než Windows XP, který může být těžký pro malý stroj. Ale proč nejen pokračovat v Row Un s Xandrosem? (Asus Linux jako předem načteno na počítači Linux EEE), protože některé položky se stávají zastaralými v následujícím článku, který komplikuje instalaci dalších programů, jako je Firefox 3

New Eee PC Clone: ​​99

Nyní existuje nový netbook/ ultra-přenosnou trh za nízkou cenu 99! S směnnými kurzy to činí cenu jen DKK 469.51. Budou poplatky za náklady, DPH a jakákoli povinnost

Říká se tomu j-pro mini notebook JL7100. Společnost má sídlo v Hongkongu a všichni se mohou obávat, že se jedná o „skutečnou čínský produkt“ v negativním smyslu. Bohužel je nemožné najít distributora produktu, ale já bych jim jen poslal e.mail a zjistil, zda nějaké odpovědi na blogu.

Na rozdíl od ostatních klonů (nebo cokoli bychom měli nazvat těmi, kteří následují ve stopách Asus Eee PC, aby získali svůj kus koláče. ) Má tady, alespoň některé docela mizerné specifikace ve srovnání s EEE PC:

 • Windows CE spíše než „skutečný“ operační systém
 • 64 MB RAM místo 1 GB (EEE PC 900, což je ten, který máme na dánském trhu)
 • Žádné jiné úložiště spíše než 16 GB SSD zabudováno
 • 7 „Rozlišení 800 x 480 místo 9“ 1024 x 600

A mnoho dalších detailů! Podívejte se sami na webové stránky připojení Tech, je to docela nešťastné specifikace ve srovnání s Asus EEE PC 900, ale cena je opravdu velmi lákavá! Ačkoli to není přímé srovnání hodné, mohla by nízká cena určitě snadné přilákat hrst zákazníků.

Extrémní rozšíření počítače EEE

Asus Eee PC je skutečně známý tím, že je malý ultra přenosný stroj. Možná byste si mysleli, že je nemožné nebo obtížné se vejít do malé krabice, než tam již nacpali. Ale ve svém obvyklém stylu ukazuje, že internetové na místní úrovni budou překvapením a EEE PC bude přestavěno a zvětšuje (také se nazývá formované) ve stylu.

Například kanadský Jesse Lang přestaví svůj PC EEE, takže podrobnosti obsahují:

 • Televizní tuner
 • Dotyková obrazovka
 • Různá dioda
 • Extra prostor na disku Ram
 • GPS
 • Extra porty USB
 • Musí to být nějaký druh záznamu!
 • Přečtěte si celé vlákno zde

Aktualizováno průvodce EEE PC

Shromáždil jsem seznam přes průvodce EEE, což si myslím, že zní velmi zajímavě- a možná to zkusím včas. Seznam je neustále aktualizován, pokud bych měl narazit na něco opravdu zajímavého.

Nové modely na cestě: EEE PC 903, 904 a 905

Zvěsti o nových počítačích EEE s větší klávesnicí: Asus je opět venku s novým strojem tak rychle, že je nemožné následovat. Možná se snaží nasytit konkurenty, takže mají těžší čas dostat nohu do země?

Existující model a „nadcházející modely“ zahrnují 700/701 (4G/8G) 900, 901, 1000, 1000h a EEE PC 1000HD kromě EEE PC Box (Mini Desktop PC) v jiném žánru.

Nyní je zvěsti, že na dohledu existuje několik nových modelů: přesně s úplnými názvy modelů Asus EEE PC 903, Asus EEE PC 904 a Asus EEE PC 905-, kde se předchozí zmíněné budou místo toho nazvat EEE PC 900A. 904 je již nalezeno s vydáním s HD a Windows, je to 904HD, podívejte se na web Asus Tek.

Pověsti byly smíšené, ale podle webových stránek ASUS 904HD se zdá, že model přichází s „střední“ obrazovkou na 8.9 ”s rozlišením 1024x 600 a CPU Celeron (ačkoli nejnovější modely nyní přicházejí s atomovým procesorem, který je rychlejší a efektivnější). Druhou pověstí je, že nejnovější expanze k primárnímu sérii má cíl prodat „levný“ model 900- v mírně větší skříňce jako způsob, jak získat o něco větší klávesnici- jen proto, že to byla kritika od mnoha uživatelů ( Jsou prostě příliš malé pro osobu s klobásovými prsty nebo dokonce vzhledem k rukavici v troubě) také se zdá, že EEE PC 904 je udusen na některé další vlastnosti, v neposlední řadě na webové kameře. Takže zvěsti, že to bude levný model, je pravděpodobně správný!

Ale držte myšlenku na sekundu, Asus posílá spoustu zpráv- nyní se to stává matoucí sérií! Podívejte se na všechny video předvýrobního modelu 904

Budoucnost pro EEE PC: Ultimate a Pro Fashion Models na cestě

ASUS odhalil něco o budoucnosti jejich řady modelů EEE PC.Jak víte, série je již trochu přeplněná s přibližně 11 různými modely, ale předtím, než je rok po všem, Asus očekává, že série EEE PC bude mít přibližně 23 různých modelů! Modely jsou navrženy tak, aby se zaměřily na různé segmenty trhu a rozdělí 3-sdílení modelových série o inteligentních příležitostných, pro módě a Ultimate. Podívejte se na obrázky zde, které ukazují celou strategii v TrustedReviews.com

Inteligentní kauzální. zde není moc nového, ve skutečnosti to bude název aktuální série, ale stále budou existovat nové nadcházející modely.

Ultimate and Pro Fashion. budou více špičkových strojů s duálním atomovým procesorem (současný atomový procesor běží pouze jedno jádro, takže musíme čekat, až výrobci Intel vyrábějí atom duálního jádra, než je uvidíme v prodeji). Bude jim 10.1 „Obrazovka a větší disky. Ať už čísla modelu A LA: Asus EEE PC Ultimate: S101 a S91, Asus EEE PC Pro Fashion: 1000HV, 1002ha, 1002ha a T101. Krásné- jsme zpět ve šťastné 90. letech, pokud jde o jména.

Největší nevýhody je samozřejmě cena. PC Asus EEE začal jako malé, levné podnosení o cestování, ale nyní se blížíme k hlavní změně v „obyčejných“ podnoteřských knihách. Série je malá z toho, že je „netbooky“, aby byla „ultraportovatelnými notebooky“. Ale pravděpodobně dostanete to, za co zaplatíte. otázkou je, zda platíte za to, co potřebujete. Mým počátečním hodnocením je, že pokud pracujete na úkolech, které vyžadují „intenzivní“ sílu zpracování, je stále velmi vzácné, že byste chtěli sedět a pracovat s podnopovacími knihami. Zdroje: Digitimes a I4U

LG na silnici s konkurentem EEE PC

První zpráva, že LG je také spuštěna s konkurentem EEE PC nyní vyplňuje online. Jejich „Wannabe Killer“ EEE s názvem LG X110 a očekává se, že bude na trhu do října. K dispozici bude stroj s 9 palcovou obrazovkou. CPU ATOM ATOM, 120 GB HD a 2 GB RAM. to je 3G, takže nemusíte používat dongle na svém PC EEE nebo spustit 3G přes Bluetooth. Ale než k tomu dojde.

Podle mého názoru to není velké překvapení, protože všichni hlavní výrobci PC mají na cestě nový stroj. K překvapení mnoha lidí byl obrovský prodejní úspěch ASUS EEE PC, takže není divu, že jiní výrobci také chtějí na trhu kousnutí PC EEE PC. Musí to však být stále obtížnější, protože trh je tak přeplněný. se všemi vlastními varianty PC EEE ASUS EEE.

MSI Wind, Acer One a HP, už to víme. A tak víme, že Intel a Dell mají také nějaké nové a zábavné na cestě. Předpovídám tedy, že brzy můžeme očekávat „překvapivé“ zprávy, že i Levono, Fujitsu, Siemens a Toshiba mají na paměti PC Clones EEE. Medion’s má také skvělý klon EEE PC připraven na prodej. Stává se to spíše starými zprávami, ale přečtěte si o tom trochu více o tom později během dne na blogu Asus Eee PC!

ASUS EEE PC 900

Značka: Asus Operační systém: Xandros Display: 8.9 „TFT LCD (1024×600) Rozměry (WXDXH): 8.9 „x 6.5 „x 0.9 „Hmotnost: 2.Procesor 2 liber: 0.9 GHz Intel Celeron Memory: 1 GB DDR2 Úložiště: 20 GB SSD baterie: 3.5 hodin WLAN: WLAN 802.11b/g LAN: Ethernet 10/100/1000 Mbit/S barvy: lesklá černá, lesklá bílá, fialová vstupní zařízení: klávesnice, touchpad, mikrofon, připojení videokamery: USB, čtečka karty SD, slot ExpressCard 54

ASUS EEE PC 900 je vybaven procesorem Intel Celeron M 900 MHz a nabízí širokou škálu možností pro mobilní výpočet. Eee’s Shockproof Design, hmotnost 2.2 libry (méně než 1 kg), rozměry 8.9 x 6.5 x 0.9 palců (22.5 x 17 x 2 cm) a technologie solidního stavu úspory energie (SSD) činí z této netbooku optimální venkovní společník kdekoli, kdykoli.

Asus EEE PC 900 20G má 8.9 palcový širokoúhelník, 1.3M pixely webové kamery a 20 GB úložné kapacity pro operační systémy GNU Linux.

Linuxová verze provozuje Xandros, což je distribuce založená na Debianu vytvořená společností Xandros Corporation, která také nabízí profesionální podporu. Xandros obsahuje oblíbené aplikace, jako je OpenOffice.org, Firefox, Thunderbird a je vhodný pro provoz ve smíšeném prostředí s Windows. Gui Xandros je upravená verze KDE.

asus, 9palcový, netbook, intel, mobile

Být informován o nových příspěvcích, přihlaste se k odběru kanálu RSS nebo sledujte linux netbook na Googlu, nebo

Zveřejnění affiliate: Externí odkazy na tomto webu mohou obsahovat ID přidružení, což znamená, že vydělávám provizi, pokud návštěvníci provedou nákup prostřednictvím takového odkazu. Podrobnosti naleznete na stránce zveřejnění.

Související produkty na Amazonu

ASUS EEE PC 900 8.9palcový netbook (Intel Mobile Processor, 1 GB RAM, 20 GB pevný pohon, Linux, 4 buněčná baterie) Pearl White

Nejnovější notebooky

Samsung Chromebook Plus Xe513C24 K01

Chromebook Samsung Plus Xe513C24 K01 má 12.3 palcová obrazovka s maximálním rozlišením.

Asus Chromebook Flip C100PA-DS03

Asus Flip C100PA-DS03 je kabriolet chromebook s dotykovou obrazovkou IPS, který může být.

Asus Chromebook Flip C302CA-DHM4

Asus Chromebook C302CA-DHM4 je kabriolet chromebook s dotykovou obrazovkou IPS, který může být.

Acer Chromebook R 13 Convertible CB5-312T-K5X4

Acer Chromebook R 13 CB5-312T-K5X4 je 13.3palcový notebook poháněný A 2.1 GHz Quad-Core.

asus, 9palcový, netbook, intel, mobile

ASUS EEE PC900

Tras la presentación oficial ayer del asus eee pc900, la evolución de esta gama de Ultraportátiles, Queremos darle un repasos a todas sus carakterhousticas, para ver que novedades nos ofre respectO respekto.

Sabiendo, AdeMás, Que el Modelo que se Lanzará en españa no Será Este, Sino El 701, Toca También srovnávací cacterísticas Para ver si nos merece la pena adquirirlo o esper a que nos traigan por aquí el asus pc900.

Procesador y memoria

Aunque los rumores apuntaban al uso de procesadores intel atom en esta revisión de la gama eee, todavía sunremos que esperar para ver ver incorporen. Asus, Viendo la compencea que se le Vieene concima, ha querido lanzarlo sin esperar a que los atom estén disponibles el mercdo, cosa que se producirá durante este Verano.

Por ello, el Procesador Sigue Siendo El Mismo Intel Celeron Que Corría en los modelOs ANINERIES. ESO Sí, EN EL 701 SU Velocidad SE Habia reducido para desinuir el Consumo y el el pc900, como su nombre indica, el Procesador va A 900 MHz.

También SE ha Aumendo la Memoria, Que Pasa de los 512 MB Del 701, A 1 GB Incorporado en este Modelo. Tras Haber utilizado durante un tiempo el modello de 7 pulgadas con linux on decir que no me on limitdo por esa cantidad de memoria, teraque pravděpodobně la Versión con Windows xp la agradecerá mus.

Pantalla

La Pantalla es una de Las Novedades más významné deste nuevo modello, aumentando su Tamaño hasta las 8.9 Pulgadas frente A Las 7 Pulgadas del Modelo Antiguo. También se infrementa su resolución, uno de los puntos más flojos del 701, que pasa de 800 x 480 píxeles a 1024 x 600 píxeles, cosa que segradecerá sobretodo al Navegar.

Almacenamiento

Otro punto en el que se ha ganado bastante es el almacenamiento, aumento bastante su Capacidad, teraka ciertamente de una forma algo extraña. Los modelOs que vienen con linux y con windows tienen capacidades destintas. El el caso del modello con linux un celkem 20 gb y el caso del de windows con 12 gb.

Para ello, incluyen un disco de 4 gb integrado en laca y ofrecen el resto de almacenamiento, 8 gb en u y 16 gb en el otro, mediante una unidad conectada en el puerto pci-e. Por Tanto, Dispondremos de dos unidades destintas en el ordenador, amabas usando tecnolognía ssd.

Trackpad

Otra de Las Mejoras del eee pc900 se encuentra en su trackpad, el Cual, no sólo ha aumendo de tamaño respekto a la Versión přední, que se Quedaba Algo Justa, Sino que, AdeMás, Ahora Incorpora Funciones Multitactiles.

Esto významné que podremos variar el zoom en las fotos que visuicemos usando un par de dedos en el trackpad. También Podremos desplazarnos en el documento en que estemos, tanto verticalmente como horizontalmente, arstrando dos dedos. Esta Capacidad, por eso, ya funcionaba en el 701.

Conectividad

Poco, por no decir nada, ha cambiado en este aspeto. Disponemos de Conectividad Wi-Fi, kompatibilní con 802.11g, un Puerto Ethernet, 3 Puertos USB, Salida vga y conexiones para auriculares y microfono, además de un un lector de tarjetas de memoria sd y mmc.

Sistema operativo

Como ya hemos comentado, habrá dos verzice de este portátil, una con sistema operativo windows y otra con linux. La Primera de ellas Viene Con Windows XP Home Preinstalado, Mientras que la Versión Con Linux Dispone de Una Versión modificada de la distribución xandros, con un un un un un basado en iconos muy sencillo de utilizar, podremos podremos desactivarlo y utiliz o o oTe o oTelizar de oTizar de oTizar de oTizar, aunque podremos desactivarlo y un.cualquier de otizar. Que Queramos Instalarle.

La Versión Con Windows Dispondrá de Windows Live Messenger Y Windows Live Mail Preinstalado, AdeMás de Microsoft Works.

Otros

El Tamaño del Ordenador no ha cambiado respektová respektová respekt přední, jednoduché se ha aumentado su pantalla y su trackpad manteniendo la carcasa externa. Sí se ha cambiado la webcam, que ahora dispone de Una resolución de 1.3 MegaPíxeles, Más Que Suficiente Para Hacer Videoconferencias de Calidad.

El Peso Ha Aumendo Ligeramente, teračí Sigue Sin Superar El Kilogramos, Quedádose en 0.99 kilo. De Momeno, Los Colores Disponibles Solo Son Blanco Y Negro.

Queda por potvrzení el precio del asus eee pc900, que el el reino unido es de 329 libras, o unos 400 eur al cambio, teraque habrá que ver, Cuando se decidan a traerlo aquí, Cuanto nos costarárí.

Windows 7 na EEE PC 900 (s procesorem celeronu)

Už jsme viděli, že časné stavby Windows 7 běží docela hladce na netbookech s 1.6GHz Intel Atom Processors včetně MSI Wind U100, ASUS EEE PC 1000H a dalších. Ale co starší stroj, jako je Asus EEE PC 900, který sportuje CPU Intel Celeron 900 MHz?

Ukázalo se, že Windows 7 běží také na EEE PC 900. Blogger Multimolti dokonce sestavil tutoriál vysvětlující, jak nainstalovat Windows 7 na EEE PC 900 pomocí USB Flash Drive (v případě, že nemáte USB DVD jednotku).

Zatímco Windows 7 bude běžet na tomto stroji, stojí za zmínku, že se zdá, že EEE PC 900 není schopen manipulovat s grafickým rozhraním Aero. Počítač samozřejmě pravděpodobně běží rychleji a Aero se stejně vypne, ale je vždy zábavné instalovat oční bonbóny, jen aby na pár minut zapůsobilo na své přátele, než se rozhodnete, že skutečně musíte být produktivní a vypnout zbytečné grafické funkce.

Po přestávce si můžete prohlédnout video Windows 7 v akci na EEE PC 900.

Podpora liliputace

Primárními zdroji příjmů Liliputing jsou reklamní a přidružené odkazy (pokud kliknete na tlačítko „Shop“ v horní části stránky a koupíte něco na Amazonu, například dostaneme malou provizi).

Existuje však několik způsobů, jak web můžete podpořit přímo, i když používáte blokátor reklam a nenávidíte online nakupování.

Přispívat přes PayPal

Pokud používáte blokátor reklamy, jako je původ Ublock a vidíte vyskakovací zprávu ve spodní části obrazovky, máme průvodce, který vám může pomoci deaktivovat jej.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS