Asus GTX 1080 Ti. Asus GTX 1080 Ti

Ocenění: Nejlepší 1080 tis roku 2017 (Asus vs. EVGA, MSI)

Poté, co jsme přešli přes nejlepší procesory, případy, některé základní desky a brzy chladiče, nyní se díváme na nejlepší GTX 1080 tis roku. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je model chladiče ve skutečnosti záleží na grafických kartách. Procházíme tepelnými a hlukovými údaji pro několik z 1080 Tis, které jsme letos testovali, včetně MOSFET, VRAM a teploty GPU, výkon normalizovaného šumu při 40DBA a kvality PCB a VRM kvality a kvality PCB a VRM. Jako vždy s těmito průvodci najdete odkazy na všechny produkty diskutované v popisu níže.

Zaokrouhlení GTX 1080 TIS znamená, že se primárně zaměříme na chladnější a PCB sestavení kvality: hluk, hluk normalizované termály, termály a návrh VRM jsou v popředí konkurence mezi stejnými částmi GPU. Nakonec, pokud jde o hraní a přetaktování. Z tohoto důvodu musíme odlišit GPU rady pro partnera s termály, hlukem a potenciálem pro přetaktování nízkých tertů (kvalita VRMS).

Dnes zaokrouhlujeme nejlepší grafické karty GTX 1080 Ti, které jsme letos zkontrolovali, včetně kategorií nejlepších celkových, nejlepší pro modding, nejlepší hodnotu, nejlepší technologie a nejlepší PCB. Herní výkon je na všech z nich funkčně stejný, protože rozptyl křemíku je větším diktátorem výkonu, přičemž tepely jsou dalším guvernérem výkonu; Koneckonců, Pascal GPU pod 60C je vyšší, šťastnější GPU Pascal, a to povede rámci více než inzerované hodiny.

Všechny naše recenze GTX 1080 Ti

Celkově nejlepší: Asus Rog Strix GTX 1080 Ti

První ocenění je nejdůležitější a je přiřazena pro nejlepší celkovou kombinaci tepelného a šumového výkonu. Ve všech testovaných tepelných kategoriích. to by byly teploty diody VRAM, MOSFET a GPU. zjistili jsme, že Asus Strix 1080 Ti (Amazon) je nejkonzistentnější a nejpůsobivější ve svém výkonu. Naše recenze zjistila, že Strix udržuje nízkou teplotu jádra, ale také se podaří udržet VRAM a VRM Thermals stejně a proporcionálně nízké, což nelze říci pro mnoho dalších chladičů. Hodně z toho přichází na montážní desky pro Heatsink a pak skutečnost, že Asus ve skutečnosti využívá hmotnost jeho 2.5-slot Heatsink. Design ploutev, rozteč a hustota umožňují dobrý proud vzduchu skrz chladič a plášť nechytí vzduch uvnitř chladiče.

Jedinou kategorií, kde chladič Strix ztratí určitou půdu, je velikost-ale velikost a výkon chlazení do šumu se do značné míry vzájemně vzájemně vylučují. Na 2.5 slotů, někteří uživatelé mohou místo toho vyžadovat 2-slovní kartu, aby lépe vyhověla potřebám sestavení. Pro sestavení jedné karty to však obecně nejedná o obavy.

Čestné uznání: MSI 1080 Ti Gaming x

Chceme věnovat čestné uznání MSI a 1080 TI Gaming X (Amazon), zde: Twin Frozr Cooler zůstává nejúčinnějším řešením duálního fanouška, které jsme letos testovali, a je schopen využít své větší fanoušky k otáčení k otáčení na nižší, tišší RPM než část jeho konkurence. Design Twin Frozr není nejlepšími podle surových čísel, ale má vynikající kombinaci výkonu s chlazením hlukem a spravuje to za nižší cenu než některé z nejlepších chladičů, jako je Strix. Na této snižování cen záleží a nabídnout konkurenční chladič za nižší cenu, MSI dostane čestné uznání. Máme zájem vidět, jak společnost zlepšuje svůj design s duálním způsobem pro rok 2018.

Nejlepší pro Modding: MSI GTX 1080 Ti Armor

Koupit msi GTX 1080 Ti Armor zde. (POZNÁMKA: V současné době předražené v době zveřejnění. Počkejte, až je to 700-720) Najděte zde recenzi msi GTX 1080 Ti Armor.

Tuto další kategorii „Best for Modding“ by také mohla být považována za „většina prostoru pro zlepšení.„MSI GTX 1080 Ti Armor (Newegg) byl původně 700, dno-barel GTX 1080 Ti, a to bylo z dobrého důvodu: zjistili jsme, že chladič akcie je ve svém výkonu propastný, a poznamenali jsme, že chladič je v chladiči, a poznamenali jsme byl velmi podobný. i když ne úplně stejné. jako chladiče na kartách MSI GTX 1070. Výsledkem toho je však to, že byste mohli získat velmi levný, velmi dobrý PCB a VRM pro vstupní úroveň 1080 Ti ceny. Nejlépe udržované tajemství 1080 tis je, že brnění GTX 1080 Ti pro všechny jeho chyby má ve skutečnosti herní X PCB. PCB Gaming X používá 16 5018SG napojených až na 8 induktorů, ovládaných 8 IC ovladačů, a má za následek 8-fázový VRM se 4 mosfety na fázi. Balíčky Dual-Fet Fairchild obsahují jak FET na vysoké, tak nízkoborné FET, a tento přestavěný VRM výstupy pouze 15 W tepla při typickém 250a zatížení nebo 40 W tepla pod 400a OC, za předpokladu, že přepínací frekvence 125C a 300 kHz, přepínací frekvence.

Pokud doufáte, že si koupíte 1080 Ti a převedete ji na kartu chlazenou kapalinou-něco, co jsme testovali s touto samotnou kartou-je to jedna z nejlepších možností. Stejně odhodíte chladič, takže na jednu netrávíte; Získejte levnější chladič, jako ten na brnění a dobrý PCB. V našem testování s chladičem uzavřené smyčky se PCB Armor stala jednou z nejlepších karet na našich tepelných grafech a zároveň si zachovala jednu z lepších PCB. Určitě byste tuto věc nechtěli s jejím chladičem zásob, ale je to připraveno na moding.

Nejlepší technologie: Série EVGA ICX

Naše další kategorie je pro nejlepší technologii, která je přiřazena kartě, která největší přispěla k podkladové technice v partnerské kartě AIB pro rok 2017. Tento jde na karty EVGA ICX (Amazon), zodpovědný za implementaci termistorů NTC v celé PCB, zlepšení chlazení VRM zvýšením povrchové plochy základní desky a významně přepracováním ACX po velkém tepelném podložce v roce 2016 v roce 2016. Grafické karty se příliš nemění generovaně, takže vidět přesun společnosti pro instalaci termistorů na kritické komponenty bez GPU je velký. Nemusí se to zdát jako průměrného uživatele, ale pokud o tom přemýšlíte z pohledu testování, ICX nám dává nové nástroje pro zlepšení přesnosti tepelného testování chladičů, bloků chlazení vody a ověření našeho vlastního vnějšího měření teploty případů VRMS s měřením termistoru NTC. ICX se stal nástrojem pro benchmarking, protože je snadné měřit teploty komponent, které by se obvykle nepoznaly. To přichází v době, kdy jiní výrobci upustili míč na VRM Thermals, jako je Zotac s Amp Extreme a jeho špatný tepelný výkon ve srovnání s pouhou hmotou chladiče. Jak GPU nadále snižují spotřebu energie a karty se zmenšují, teploty jiných komponent než jádro GPU se stále více stávají relevantními. ICX doplňuje, co děláme s našimi vlastními termočlánky, a stal se důležitým nástrojem pro testování dalších návrhů chladičů.

Nejlepší hodnota: MSI GTX 1080 Ti Duke (a EVGA SC Black)

Naše další ocenění je za nejlepší hodnotu. Doposud, kromě brnění, bylo mnoho z těchto karet v rozsahu 750 až 800. Rozhodně nepotřebujete kartu, která je nákladná, aby stále získala stejné snímky, a akustický nebo tepelný výkon není pro lidi všeobecně důležité. Byli jsme rozděleni mezi 1080 Ti SC Black a 1080 Ti Duke, ale vzhledem k aktuálnímu trhu s cenami vyhrává MSI Duke. Tato karta se pohybuje v rozmezí od 735 do 750, v závislosti na slevách a prodeji, a nakonec je cena za to, kde býval hraní X, před těžbou šílenství. SC Black býval blíže k 720, ale bohužel je na této ceně nebo se zvýšil na 750, takže vévoda o něco levnější. Pro čistou hodnotu bychom doporučili zvážit vévody.

Nejlepší PCB: Galax Hof

Na opačné straně argumentu hodnoty jsme také chtěli poukázat na nejlepší PCB a VRM. To není něco, co 99% uživatelů bude někdy potřebovat, ale pokud se chystáte na těžký přetaktování, grafická karta Galax GTX 1080 TI HOF patří mezi špičkové karty. Buildzoid of Full Hardcore přetaktování pracoval na této kartě a věří, že to je nejlepší PCB z 1080 tis.

Galax HOF VCore VRM je 16-fázový VRM, který je citovat Buildzoid „směšný“ a „absolutně šílený.„Galax HOF používá regulátor napětí IR 3595 v 8-fázovém režimu a pro tuto kartu je na 16-fázovém nastavení používán zdvojnásobení schématu na 16-fázové nastavení pro tuto kartu. VRM končí 40 W rozptylu tepla při 400a nebo 54 W při 500a, které jsou přiměřeně kontrolovatelné cíleným a aktivním chlazením.

Nejhloupější trend

Nejhloupější ocenění trendu přechází na gigantické chladiče. V tom, co lze popsat pouze jako měřicí soutěž, někteří výrobci nadále zvyšovali hmotnost a fyzickou velikost jejich chladičů GPU, často s minimálním ziskem tepelného výkonu nebo ve výkonu normalizovaného šumu. A co je horší, mnoho z těchto masivních základů chladiče přehlédnutí, jako je fyzické spojování horkých VRM komponent s nadrozměrným chladičem. druh celého bodu velkého chladiče, opravdu, opravdu. Natažení do 3-slovních návrhů s 3 libry kovu neznamená, že chladič je automaticky dobrý. Znamená to jen to, že je to velké a často, vůbec nestojí za to, aby si koupily přidané náklady. Existuje spousta dobrých 2.Designy 5 slot tam, jako je MSI Twin Frozr a Asus ‚Strix Coolers, a karty jako Gigabyte Xtreme nebo Zotac Extreme jsou větší než každý z nich, ale horší v tepelném výkonu. To přichází na inteligentní design, na rozdíl od toho, aby použil více kovu kvůli většímu vzhledu.

To je vše pro tohle. Podívejte se na naše další kola:

Editorial, Testování: Steve Burke Video: Andrew Coleman

asus, 1080

Asus Rog Poseidon GTX 1080 Ti 11G Recenze grafické karty

Od svého uvedení v květnu 2016 vytvořila Nvidia devět různých modelů s architekturou Pascal. Tyto sahají od nedávno vydaného GT 1030, až po Titan X a Titan XP. To jen pokrývá karty Geforce. Žádná karta však nebyla očekávána než GTX 1080 Ti. Je to kvůli tomu, že GTX 980 Ti vystupuje tak blízko k Maxwell Titan X, ale za mnohem nižší náklady a potenciál pro 1080 Ti, aby udělal to samé jako jeho protějšek řady 900.

Když Nvidia spustila vydání zakladatele GTX 1080 Ti, komunita nadšenců dostala to, na co čeká, a pak některé. GTX 1080 Ti udělal přesně to, v co jsme doufali. Splnilo to očekávání komunity. Všichni víme, že krátce po vydání referenčních karet přijďte na palubě partnery s vlastními PCB a chladiči.

Testoval jsem několik různých 1080 Ti modelů. Žádná karta mě však neměla tak nadšené jako Poseidon 1080 Ti a možnost toho, co by Asus mohl s touto generací Poseidon udělat. Zejména poté, co vlastnil jak Poseidon 980, tak 980 Ti. Karta nejenže získala nové schéma designu a barev, ale vestavěný blok vody je zcela přepracován pro novou generaci. Jsou tedy vylepšení pouze kosmetická? Nebo bude Poseidon 1080 ti žít podle názvu republiky hráčů?

Obal

Poseidon 1080 Ti je zabaleno do boxu grafické karty standardní velikosti. Barvy jsou klasické barvy Rog. Krabice je převážně červená, se stříbrným nápisem. V levém horním rohu vidíme výrazné logo Rog Eye, s níže uvedenou republikou hráčů. Vpravo je logo GeForce GTX spolu s schválením „VR Ready“. Ve středu je značka ROG Poseidon Platinum vytištěna ve velkém platinovém písmeni. Logo GeForce GTX a 1080 TI Branding zabírají dolní čtvrtinu krabice.

Zadní část obalu obsahuje mnoho informací na kartě. Existují dva grafy, které porovnávají Poseidon s odkazem 1080 Ti na vzduchu i na vodě. Na straně karty je také zobrazení zrcadla nekonečna. Podél dna jsou specifikace karty a diagram vstupů na kartě.

Levá a pravá strana krabice jsou stejné. Každý z nich má na vrcholu logo Rog Eye. Další je značka Poseidon Platinum. Poslední je logo Geforce GTX, 1080 TI Branding a logo ASUS na samém dně. Vrchol krabice má také logo Rog Eye a značka Poseidon Platinum vlevo. Napravo je logo Geforce GTX, 1080 TI Branding. Spodní část seznamu klíčových funkcí a minimálních systémových požadavků. Požadavky jsou uvedeny v několika jazycích. Spodní část je také místo, kde najdete kód UPC, model a sériová čísla. Horní část krabice má klapku.

Старенькая, но красивая GTX 1080 Ti

Karta je zabalena do antistatického sáčku a uzavřena v ochranné, měkké pěně. Karta je velmi dobře chráněna pro přepravu a skladování. Miluji, že výrobci GPU jsou balicí karty v měkké pěně na rozdíl od starého balení plastových škeble. Pěna nabízí lepší ochranu během přepravy. Každý palec karty je pokryt ochranným plastovým filmem. Přední, zadní část, voda a střed fanoušků.

Příslušenství

Poseidon 1080 Ti je dodáván s popruhy na suchý zip z ROG pro správu kabelů. Dodává se také s 2 duálními adaptéry s duálním 6 až 8 kolíky.Vnitřní krabice má logo ASUS vytištěno ve zlatě ve středu krabice. Uvnitř krabice namísto jednoho pouzdra zahrnovaly list značkových samolepek Rog. Pod listu samolepků je čtvercová obálka s logem ASUS vytištěným ve středu, zasazený do listu měkké pěny. Obálka obsahuje disk ovladače a také průvodce rychlým startem pro kartu.

Specifikace

Modelka Poseidon-GTX1080Ti-P11G-Gaming
Rozhraní PCI Express 3.0
Hlavní hodiny 1620 MHz (režim OC) 1594 MHz (herní režim)
CUDA Jádra 3584
Velikost paměti 11 GB
Efektivní paměťové hodiny 11100 MHz (režim OC) 11010 MHz (herní režim)
Rozhraní paměti 352-bit
Typ paměti GDDR5X
Porty 1 x duální link dvi-d 2 x displayport 1.4 2 x HDMI 2.0

Nejlepší grafická karta GTX 1080 Ti v roce 2023. průvodce nákupem GPU

GTX 1080 Ti je jednou z nejsilnějších GPU starších možností. Zejména generace Pascal, s tím, že se dodnes zapnutí.

Tento článek projde naše tipy pro top GTX 1080 Ti, po kterém se ponoříme do drsnosti toho, jak 1080 Ti vystoupí, jak se srovnávají s RTX 2080 a který z nich bude nejlepší pro vaše potřeby.

Takže, bez dalšího povyku, pojďme se do toho ponořit!

Jak budou tyto karty fungovat?

Na světě jsou tři druhy lidí.

Osoba číslo 1 je hráč rozpočtu. Nemá moc peněz na utrácení a vždy pronásleduje nejžhavější nabídky, takže jeho herní zážitek je co nejlevnější co nejlevnější. Ve skutečnosti tato osoba pravděpodobně hledá 1080 tis na trhu s náhradními díly.

Osoba číslo 2 je dobře hráč. Nevyhlížejí si použité průvodce GPU ani nic takového. prostě si kupují to, co chtějí, a nejsou o tom příliš zdůrazněni. Možná plánují svůj systém, možná ne.

Osoba číslo 3 jsi ty. Utrácíte strašlivé množství peněz na grafickou kartu, ale je pravděpodobné, že se o to nestaráte. Nechcete nic jiného než nejlepší výkon a dostanete ho. Gratulujeme, číslo 3. Jste na přesném správném místě.

asus, 1080

1080 Ti, navzdory 1080 v jeho názvu, je ne Pro 1080p hraní. Hraní 1080p je a žert na 1080 Ti, se schopností snadno tlačit stovky FPS v moderních hrách. včetně Hymna a Tom Clancy’s The Division 2, za předpokladu, že váš CPU a RAM vás neudělají.

1080 TI je mnohem lépe vhodné pro 1440p her se schopností tlačit tituly 1440p při vysokém maximu při 60 nebo více FPS s lehkostí. 4K, také v závislosti na hře. 1080 Ti není rolnický GPU, ani hodnota. Je to nejlepší z nejlepších.

VR není ani problém pro 1080 Ti. Připomeňme, že minimální specifikace PC VR je GTX 1060 3GB, pak si vzpomeňte, že tato karta má oproti neuvěřitelnému 127% výhodu výkonu. To je docela děsivé číslo. Není to jako by 1060 je slabý nebo cokoli. je to velmi silné. je to jen to, že 1080 ti je že silný.

Samozřejmě, pokud jste důvtipní s Tech News, možná jste slyšeli o uchazeči o 1080 Ti na trůn. Něco se nazývá RTX…

Jak to porovnává s RTX 2080?

RTX 2080 je první z nejnovějších série GPU z Nvidia a slouží jako nástupce GTX 1080 a přímým konkurentem GTX 1080 Ti. Přestože je od 100 do 150 dražších než 1080 Ti, RTX 2080 ve skutečnosti hraje téměř to samé v herních scénářích, nabízející pouze okrajový výkon se zvyšuje tam.

But wait! You may be shouting, Why would Nvidia launch a whole new GPU if it isn’t even stronger than the 1080 Ti?

To je místo, kde přichází „RTX“. RTX je inzerován jako s možností sledování paprsků v reálném čase, což umožňuje od nynějška nereprezentantovanou úroveň efektů osvětlení v reálném čase a odrazy ve videohrách…

…teoreticky. I když existuje několik měřítka a aplikací, které předvádějí tuto funkčnost, existuje pouze a málo. Pokud jde o skutečné hry, které mohou ve skutečnosti používat veškerý extra hardware v RTX, který zvyšuje své ceny to ještě není, pravděpodobně proto, že to ještě není připraveno.

RTX je časná technologie adopter, což znamená, že to bude velmi dlouhá doba, než nabídne pro spotřebitele skutečnou hodnotu, za předpokladu, že to někdy udělá.

Pokud se chcete trochu odolat budoucnosti, RTX 2080 stojí za zvážení. Ale pokud chcete být chytří s vašimi penězi, doporučujeme se prozatím držet 1080 Ti a prodat nebo obchodovat, pokud jste někdy litovali rozhodnutí.

EK uvolňuje vodní bloky s plným pokrytím pro Asus Rog Strix Geforce GTX 1080 Ti

Ek Water Blocks, slovenský prémiový počítačový výrobce kapaliny chladicího zařízení, uvolňuje EK-FC1080 GTX TI Strix Water Blocks, které jsou kompatibilní s Asus Rog Strix GeForce GTX 1080 TI. Tento druh efektivního chlazení umožní vaší špičkové grafické kartě dosáhnout vyšších hodin, čímž se poskytne větší výkon při hraní nebo jiných intenzivních úkolech GPU.

asus, 1080

EK-FC1080 GTX TI Strix

Tento vodní blok přímo ochladí GPU, RAM a VRM (modul regulačního napětí), protože voda proudí přímo přes tyto kritické oblasti, což umožňuje grafické kartě a VRM zůstane stabilní pod plným zatížením a vysokým přetahlem. EK-FC1080 GTX TI Strix Water Block má centrální vstupní tok chlazení motoru pro nejlepší možný chlazení, který také bezchybně funguje s obráceným průtokem vody, aniž by to nepříznivě ovlivnilo výkon chlazení. Takový design nabízí skvělý hydraulický výkon, který umožňuje používání tohoto produktu v systémech chlazení kapaliny pomocí slabších vodních čerpadel.

EK-FC1080 GTX TI Strix-Nickel (vlevo) a EK-FC1080 GTX TI Strix-Acetalnickel (vpravo)

Základna bloku je vyrobena z niklové elektrolytické mědi, zatímco horní část je vyrobena z vysoce kvalitního akrylového materiálu nebo acetálního materiálu POM (v závislosti na variantě). Nejlepší materiál nijak neovlivňuje výkon bloku. Akrylový (Plexi) Top také obsahuje dva předvržené sloty pro 3 mm LED diody.

Пшикнула видеокарта ASUS STRIX GTX1080Ti

Mezi oběma variantami neexistuje žádný rozdíl v výkonu.

Blok má také speciální plastový kryt přes blokový terminál. Tento doplněk je navržen tak, aby odhalil model grafické karty, viditelný ze strany.

EK-FC1080 GTX TI Strix Water Block je kompatibilní s Asus Rog Strix GeForce GTX 1080 Ti (viz seznam kompatibility níže). Aby se zjednodušilo vyhledávání vhodných a kompatibilních vodních bloků, EK přidává nově vydané grafické karty a základní desku od různých výrobců do databáze konfigurátoru EK a kompatibilní grafické karty se přidávají denně:

Dostupnost a ceny

Tyto vodní bloky jsou vyrobeny ve Slovinsku, Evropě a jsou k dispozici pro předobjednávku EK Webshop a síť prodávajícího partnera. Všechny předobjednávky začnou dodávat příští středu 26. dubna 2017! V níže uvedené tabulce můžete vidět maloobchodní cenu výrobce (MSRP) s DPH.

název MSRP (vč. KÁĎ)
EK-FC1080 GTX TI Strix-nikl 129.95 €
EK-FC1080 GTX TI Strix-Acetalnickel 129.95 €
EK-FC1080 GTX TI Strix Backplate-černá 34.95 €
EK-FC1080 GTX TI Strix Backplate-nikl 41.95 €
asus, 1080

Seznam kompatibility

EK-FC1080 GTX Ti Strix Water Blocks jsou kompatibilní s následujícími grafickými kartami:

Modelka
Asus Rog Strix Geforce GTX 1080 Ti ROG-STRIX-GTX1080Ti-11G-Gaming 11 GB GDDR5X (90YV0AM1-M0NM00)
Asus Rog Strix GeForce GTX 1080 Ti OC ROG-Strix-GTX1080TI-O11G-Gaming 11 GB GDDR5X (90YV0AM0-M0NM00)
| Denial of responsibility | Contacts |RSS