Asus Rog Phone II Review: Telefon hráče s vysokým skóre. Asus Rog Phone 2

Asus Rog Phone II Review: Telefon hráče s vysokým skóre

Mobilní hraní je neustále rostoucí trh a nejen vydavatelé her chtějí generovat příjmy, ale také výrobce smartphonů. Zatímco Samsung, OnePlus a Co. Integrace speciálních herních režimů do svých operačních systémů prostřednictvím softwaru, Asus zahajuje Rog Phone II, smartphone speciálně přizpůsobené potřebám hráčů. Mohlo by to brát srdce hráčů bouří a má potenciál pro vysoké skóre. Zde je naše úplná recenze telefonu Asus Rog II.

Asus Rog Phone 2 Datum a cena vydání

Jsem vždy trochu skeptický ohledně ASUS a dostupnosti, protože často existovala minulá oznámení o smartphonech, která trvala několik měsíců, než byla zařízení konečně k dispozici na trhu. Myslím, že pro telefon Rog II to vypadá lépe. Asus začal přijímat předobjednávky pro edici Elite Elite Rog Phone II krátce poté, co byl vyhlášen na IFA. Cena za telefon ROG II vybavená 12 GB RAM a 512 GB úložiště je 899 EUR. Ve čtvrtém čtvrtletí 2019 přidá Asus The Ultimate Edition. To přichází s dvojitým interním úložištěm, takže s plným 1 TB prostoru pro hry, videa a dokumenty. Cena bude pak neuvěřitelných 1 199 EUR.

Design pro extrovertní

Pokud jde o design se speciálním dotykem hráčů, Asus má dlouhou zkušenost s produkty ROG ze svého PC sektoru. Zde to rád jasně ukazuje, že produkty THSE jsou pro hráče, a vyjadřuje to s lehkými efekty a extrovertním designem. Z prostoru PC pro hráče existuje také možnost nakonfigurovat osvětlovací efekty a barvy prostřednictvím softwaru zde. To vše je však již známo z prvního telefonu ROG z roku 2018. Dokonce i implementace triggerů vzduchu v režimu krajiny zůstává na telefonu ROG II.

Zadní část telefonu Asus Rog 2 je velmi patrná, protože výrobce nastavuje akcenty s geometrickými tvary. Je to opravdu nápadné, pokud provozujete herní telefon v režimu X. Pak se logo ROG rozsvítí v různých barvách, které si můžete vybrat sami. Logo by mělo nejen symbolizovat afinitu vaší hry, ale může také působit jako oznamovací LED, pokud je telefon ROG, pokud je lícem dolů na stole. Na přední straně nad displejem je umístěna druhá LED oznámení.

Displej se zamilovat

Pro skutečného hráče je obnovovací frekvence velmi důležitá. Nejen proto, že animace se zdají být plynulejší, ale také proto, že vyšší frekvence obnovy způsobuje, že akce na dotykovém displeji je mnohem přesnější. Asus již použil 90 Hertz AMOLED panel v prvním telefonu ROG. U Phone Phone II ROG II, výrobce to zvyšuje o dalších 30 hertz, takže nyní je na displeji zobrazeno 120 snímků za sekundu. Asus chtěl, aby byla doba odezvy displeje vylepšena. Podle výrobce je to 49 milisekund. Pro srovnání Asus řekl, že OnePlus 7 Pro má dobu odezvy 85 milisekund.

Taková vysoká snímková frekvence a krátká reakční doba přirozeně saje z baterie. ASUS však již poněkud zabraňuje na straně rozlišení a používá pouze rozlišení FullHD (1 080 x 2 340 pixelů) navzdory masivním diagonálem obrazovky 6.59 palců. Aby se zajistilo, že displej AMOLED skutečně oživuje hry ve skutečné barvě, Asus poskytl luxus ručního kalibrace každého jednotlivého displeje ROG telefonu II před prodejem.

Asus Rog Phone 2 Speciální funkce

Mezi zvláštními rysy Asus Rog Phone 2 patří jistě boční port USB-C. To bylo speciálně vyvinuto pro herní příslušenství ASUS. Samotný rozsah dodávky již zahrnuje jedno z těchto příslušenství: Aero Active Cooler. Dokonce i první generace smartphonu ASUS měla boční port a aktivní ventilátor pro dlouhé mobilní herní relace. Asus nyní nainstaloval tišší fanoušek pro novou verzi, která je stále slyšitelná, ale při hraní vás opravdu neobtěžuje.

Pro hráče existuje také další port USB-C, takže nabíjecí kabel v režimu krajiny nezasahuje do prstů. Také 3.5 mm sluchátka se nachází na příslušenství ventilátoru, také to, aby to neovlivnilo herní zážitek.

Kromě zahrnutého ventilátoru existují i ​​další příslušenství pro telefon Asus Rog 2. Všechny jsou navrženy tak, abyste se s herním smartphonem bavili ještě více zábavy. Pro mě je nejzajímavější věc TwinView Dock II, která transformuje smartphone na skutečnou mobilní kapesní herní konzoli. Nebo Mobile Desktop Dock, což není jen dokovací stanice, ale transformuje smartphone do jakéhokoli druhu herní konzole pro obývací pokoj.

Včetně ladění softwaru

Telefon Asus Rog 2 byl stále dodáván s Androidem 9.0 v době našeho testu. Asus nás již informoval, že již usilovně pracuje na Androidu 10 pro telefon ROG a že uzavřená beta beta začala včas. Přestože ASUS dodává herní smartphone s Androidem 9, již existuje ovládání gest, digitální pohodu a tmavý režim v celém systému.

Je samozřejmé, že software má mnoho možností vyladit nainstalované hry tak, aby běžely optimálně. App Armory Crate je centrálním rozhraním mezi hardwarem, hrami a samotným hráčem. Zde, v závislosti na vaší náladě, může systém optimalizovat vše, nebo si můžete podat ruku. Protože opravdu ambiciózní hráči tráví hodně času jemným doladěním, mohou opravdu upravit rychlost CPU, včetně tepelného horního limitu, obnovovací frekvence displeje nebo dokonce ovládat rychlost aero chladiče. Mnoho z těchto možností přizpůsobení je z velké části výsledkem zkušenosti, které Asus shromáždil z oblasti PC herní oblasti a nyní na chytrých telefonech. Ambiciózní mobilní hráč z toho získá maximální zábavu. Rozsah nastavení je mnohokrát větší než například herní režimy OnePlus, Samsung a Co.

Celá síla

Pokud jde o výkon, neměl by chytrý telefon hráče chybět. Publikum je náročné a chce získat neustále vysoký výkon z hardwaru během intenzivní herní relace. Dokonce i nejmenší výkyvy v rámci by mohly nakonec vést ke ztrátě cenné přesnosti. Mohl by to být rozdíl mezi vítězstvím a ztrátou pro některé hráče.

Srdce Rog Phone II pochází z Qualcomm a nazývá se Snapdragon 855, naladěné SoC, kde je vysoce výkonné jádro taktováno ve 2.96 GHz místo 2.84 GHz. Kromě CPU získává GPU také vyšší rychlost hodin. Ve výchozím nastavení běží Adreno 640 v normálním Snapdragon 855 s až 585 MHz. S 855 a tedy v telefonu ROG II, grafická jednotka hodiny až 700 MHz. Podle ASUS by to mělo to vše přispět k 40 % nárůstu grafického výkonu.

Kromě toho ASUS používá velkorysý 12 GB RAM a 512 GB interního úložiště. Konečná verze později poskytne 1TB interního úložiště. Větší paměť přichází za cenu: Telefon ROG II již nemá slot pro kartu microSD. S touto funkcí může Asus Rog Phone 2 porazit výkon OnePlus 7T téměř ve všech ohledech.

Kamera širokoúhlého dostává nový senzor. Místo osmi megapixelů jako předtím, nový telefon ROG II fotografuje fotografie s 13 megapixely. Asus již používá stejné nastavení fotoaparátu v Zenfone 6, která byla ve své maximální paměťové verzi ceny o stovky levnější a ve srovnání se stejně drahými chytrými telefony vynikla ve srovnání s stejně drahými chytrými telefony. Za tuto cenu má telefon ROG 2, pokud jde o vlastnosti fotografií a videa, měřit s chytrými telefony ráže Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy S10 nebo dokonce Google Pixel 4 XL. Bohužel, v tomto konkurenčním poli, telefon Asus Rog 2 klesá z hlediska kvality fotografií a videa.

Velká baterie pro delší hraní

Zapomeňte na chytré telefony jako Samsung Galaxy S10 5G (4 500 mAh) nebo Huawei Mate X 5G (4 200 mAh), pokud přemýšlíte o velkých bateriích, protože je Asus snadno zastíní oba oba. Telefon ROG II je umístěn celých 6 000 mAh, a proto by měl být snadno schopný vydržet dva dny normálního provozu. Nevýhodou celé věci velké baterie je extrémně vysoká hmotnost: Asus Rog Phone II váží celých 240 gramů. Abychom nabití baterie nemuseli čekat hodiny, dává Asus technologii smartphonu Gaming 30 W. 4 000 mAh by tedy mělo být proveditelné do 60 minut. Asus samozřejmě přesunul nabíjecí elektroniku ze smartphonu na napájení, takže teplota v telefonu během procesu nabíjení příliš nezvýší.

V našem testu benchmarku se telefon ROG 2 nastavil na 60-hertz obnovovací frekvenci na běh 13 hodin a 42 minut. Pokud je displej provozován na 120 Hertz, běh klesne o 30 minut na 13 hodin a 10 minut. Ačkoli tato měření neodpovídají měřením Huawei P30 Pro, navzdory obrovské baterii, v každodenním životě se telefon Asus Rog Phone 2 ukáže jako dlouhodobý zařízení a v noci se také může držet dál od nabíječky s čistým svědomím. Při normálním použití zůstal se mnou telefon Asus Rog 2 naživu necelé dva dny. Ale pokud hrajete PUBG nebo Fortnite častěji po práci a používáte ventilátor a provozujete smartphone v režimu tvrdého.

Konečný verdikt

Phone Phone II bude láska nebo nenávist, kterou si představuji. Každý, kdo to chce koupit a trvale používat, určitě uvidí smartphone primárně jako zařízení pro herní a zábavu. Možnost telefonovat a odeslat SMS a použít WhatsApp a je to jen pěkná funkce. Díky rozsáhlým příslušenstvím, jako jsou gamepady, aktivní chladiče, dokovací stanice a druhý displej. Pokud to všechno potřebujete a trávíte spoustu času s mobilními hrami AAA a možná dokonce chcete o těchto hrách informovat prostřednictvím Livestream nebo Twitch YouTube, měli byste si koupit telefon ROG II II.

Asus Rog Phone II Review: Silný a výkonný

Trávil jsem nějaký čas kvalitním časem s Asus Rog Phone II, nejnovějším herním sluchátkem tchajwanské společnosti.

Zatímco jsem byl zpočátku nestranní zařízení, rychle jsem se rozběhl a respektoval ho. Telefon ROG II vypadá a cítí se jako herní telefon, ale zážitek, který nabízí, je hladký, rychlý a každý uživatel Androidu by měl mít problém s použitím.

To znamená, že tato recenze přichází s varováním: Telefon Rog II není v Kanadě široce dostupný.

Telefon si můžete koupit pouze prostřednictvím Amazon Canada a odkaz na nákup sluchátek poskytnutý Asus nabízí zařízení pro 1 432 CAD. Protože je k dispozici pouze v Kanadě prostřednictvím Amazonu, znamená to, že neexistuje způsob, jak financovat telefon ROG II prostřednictvím dopravce. A i když na Amazon Canada existují dostupnější výpisy, nejsou oficiálně z Asus Canada.

Telefon ROG II je potěšením použít, ale jen velmi málo chytrých telefonů. pokud vůbec. má hodnotu 1 432.

6.59 palců, AMOLED, 1080 x 2340 pixelů

48-megapixel (f/1.8, široký) 13-megapixel (f/2.4, Ultrawide)

Otisky prstů (in-display), akcelerometor, gyro, blízkost, compass`

Barvy: Černá | Připojitelný ventilátor. Displej 120 Hz, 240 Hz dotyk dotyku

6.59 palců, AMOLED, 1080 x 2340 pixelů

48-megapixel (f/1.8, široký) 13-megapixel (f/2.4, Ultrawide)

Otisky prstů (in-display), akcelerometor, gyro, blízkost, compass`

Barvy: Černá | Připojitelný ventilátor. Displej 120 Hz, 240 Hz dotyk dotyku

Objemné monstrum

Telefon ROG II se cítí přesně jako to, co jsme očekávali od herního telefonu.

Smartphone je objemný a váží 240 g, což z něj dělá druhý nejtěžší telefon v Kanadě vedle Galaxy Fold. Telefon Rog II má záda Gorilla Glass 3 Glass a Gorilla Glass 6 Front. Kromě toho sluchátko sportuje hliníkový rám a je „figuríny thicc“, měřící v 9.5 mm.

Telefon ROG II se cítí a vypadá chmurný; Je vybaven rámům sportovní stereofonní reproduktory s jasně oranžovými vrcholy, tři port USB-C a záda obsahuje logo honosné republiky hráčů. Je důležité si uvědomit, že zařízení nemůžete nabíjet portem Orange USB C.

Oceňuji také, že Asus udržuje konektor pro sluchátka. I když to obvykle nepoužívám, je to pěkný dotek a líbí se mi, že stále existuje několik chytrých telefonů, které nabízejí tuto funkci.

asus, phone, review, telefon, hráče, vysokým

Telefon ROG II postrádá skener otisků prstů směřující dozadu, jako je předchozí telefony společnosti, a místo toho používá optický senzor na display.

Jen se toho dotkněte

Telefon ROG II má 6.59 palců 1080 x 2340 pixelů AMOLED displej, s 80.Poměr 3 % obrazovky k tělu. Chcete.li uvést velikost obrazovky do perspektivy, iPhone 11 Pro poskytuje 6.5palcová obrazovka s 83.Poměr 7 % obrazovky k tělu. Rog Phone II také Sports HDR10 a DCI-P3 108 procent barevného gautu. Kvalita obrazu a videa jsou slušná, ale přesnost barev, jas.

To, co odlišuje telefon ROG II, je obrazovka obnovení 120 Hz. Obvykle se do tohoto bodu objevily rychlost 60 Hz, s některými telefony, jako jsou OnePlus 7 Pro, 7T a Google Pixel 4 nabízející displej 90 Hz.

asus, phone, review, telefon, hráče, vysokým

Animace, od jemných ve hrách po procházení aplikací, všechny vypadají neuvěřitelně hladce. Někteří lidé říkají, že si nevšimnou rozdílu mezi displejem 120 Hz a 60 Hz, ale nejsem v tom Campo. Pro mě se displej telefonu zdá být tak máslový a rychlý, že je náročné vrátit se k používání telefonu s obrazovkou 60 Hz. Výše uvedené video bylo pořízeno zpomaleným pohybem 120fps, abyste mohli zjistit, jak hladké zůstávají snímku ROG Phone II, ve srovnání s LG G8x Thinq, který se dostane koktání.

A nejenže The Rog Phone II má refresh frekvence 120 Hz, ale také nabízí vzorkovací frekvenci dotyku 240 Hz, nebo ‘Snížení dotyku.“

Senzi dotyků odkazuje na frekvenci, při které telefon sleduje pohyb prstu. Typické chytré telefony mají vzorkovací frekvenci dotyku 60 Hz, která sleduje obrazovku každých 16.6ms, zatímco nejnovější telefony iPhone mají vzorkovací frekvenci dotyku 120 Hz, která zkrátí čas o polovinu.

Как устроен САМЫЙ МОЩНЫЙ СМАРТФОН?

240 Hz to snižuje na 4.15ms, takže to vypadá, že sluchátko reaguje okamžitě na každý dotek. Snížení dotyku v kombinaci s obnovovací frekvencí 120 Hz způsobuje, že se telefon ROG II cítí neuvěřitelně rychlý a vždy hladký.

G4M3R

Obvykle nehraju mobilní hry; Někteří mohou být zábavní, ale z velké části nejsou pro mě.

Nedávno jsem však začal investovat spoustu času do magických kouzelníků, mobilního názvu založený na hře Magic the Gathering Card Game.

S Phone Phone II, hra běží hladce a neměl jsem žádné hlavní problémy. Existují nějaké havárie, ale hra je stále v „včasném přístupu“ a tyto havárie se vyskytují ještě více na Pixel 4 xl, takže za ně neobviňuji telefon Rog II II. Ale po 30-40 minutách hraní se The Rog Phone II velmi zahřeje. Naštěstí Rog Phone II je dodáván s volným ventilátorem Aeroctive Cooler II. To také pomohlo udržet teplotu.

Také jsem hrál rychlostní stupně! a Mob Psycho 100: Psychická bitva. Obě hry běžely hladce a znovu to trvalo asi 20 až 25 minut, než se telefon II II začal zahřívat.

Telefon ROG má také venkovní režim pro zvýšení hlasitosti zařízení, i když při tom telefon zní trochu tinnieru. Je skvělé však pomoci, aby se hra cítila pohlcující. Navíc jsem to považoval za užitečné při hraní alternativních rockových písní, které nevyžadují basu.

Skvělý uživatelský zážitek

Používání telefonu ROG II každý den nebylo obtížné. I když je to statný chlapec, v mých několika dnech mi to nevadilo.

ROG II také nabízí čisté uživatelské rozhraní, pokud používáte spouštěč skladu ASUS. Tchajwanská společnost zabalila do telefonu dva odpalovače, což uživatelům umožnilo vybrat si buď hráčkou Republiku, nebo standardní možnost ASUS. Launcher ASUS nabízí čisté, nenápadné rozhraní, zatímco možnost ROG je mnohem více ve tváři. Nepoužil jsem launcher ROG, protože jeho uživatelské rozhraní není přinejmenším přitažlivé.

Jak jsem řekl o ZenUi 6 v mé recenzi Zenfone 6, rozhraní je docela štíhlé a ve srovnání s některými dalšími výrobci tam venku a nezahrnuje mnoho bloatwaru mimo krabici. Dále můžete skrýt nebo smazat několik aplikací, které ASUS zahrnuje. K dispozici je také možnost zamknout aplikace s biometrikou nebo přístupovým kódem.

Telefon ROG II je primárně herní telefon, ale překvapivě je schopen vyfotit slušné fotografie. S jeho 48 megapixelovým primárním střelcem jsem si myslel, že obrázky se ukázaly jako chlad; Někdy HDR pomohl s fotografiemi oblohy, takže je velmi modrá, přesto udržuje přesnost barvy se zbytkem obrázku. V jiných situacích se obloha stala nadměrně exponovanou a jasně bílou. Druhá 13megapixelová kamera v telefonu se do rámu zapadá více, ale došlo k znatelnému poklesu kvality, méně detailů a zdálo se, že fotografii přeexponuje bez ohledu na to, co jsem udělal.

Selfie kamera-moudrý, obrázky vypadaly dobře, udržované detaily a moje kůže nebyla příliš exponovaná. Při používání portrétního režimu bylo popředí příliš měkké a zdálo se, že existuje spousta zpracování související s efektem Bokeh, což by mohlo být pro některé lidi přitažlivé. Upřímně řečeno, 24megapixelový střelec odvedl práci a já jsem upřednostňoval její selfies před telefony, jako je LG G8X Thinq.

Bestie

Specifice The Rog Phone II je zvíře. Tento tlustý telefon má čipovou sadu Snapdragon 855, 12 GB RAM a 512 GB úložiště.

S jeho 12 GB RAM jsem byl schopen udržovat nejméně 25 aplikací otevřených současně.

Ale co je ještě působivější, je její baterie 6 000 mAh. Během recenze jsem telefon držel na 120 Hz, protože to byla moje preference. Ale i při 120 Hz s průměrným jasem 85 procent může telefon snadno přežít více než den a půl, nebo v některých případech téměř dva dny. To zahrnuje nejméně 30 až 45 minut hraní, které jej během pracovního dne nedbale používá, sledování 43minutového videa Netflix v tělocvičně a poslech hudby.

Během posledních několika let jsem použil spoustu telefonů a byl jsem příjemně překvapen rog telefonem II. Funguje to rychle, cítí se hladce a jeho baterie je powerhouse. Dále, i když se při hraní občas zahřívá, nevadilo mi to kvůli připevněnému fanoušku. To však dělá telefon trochu objemnější, takže vidím, proč by ho majitelé nechtěli nosit kolem.

Největším problémem s telefonem ROG II je jeho drahá cena, což ztěžuje doporučení telefonu. Pokud sluchátko klesne v nákladech nebo je zjistíte za levnější cenu, pak je telefon ROG II slušným smartphonem a vážně bych se na to podíval.

Změnil jsem skóre ze 7.5 až 8.0. I když jsem těžko lisovaný doporučit tento telefon každému, kdo platí plnou cenu, bylo to taková radost používat, že 7.5 se cítil špatně.

„Během posledních několika let jsem použil spoustu telefonů a byl jsem příjemně překvapen The Rog Phone II“

Asus Rog Phone II Reviewed: Jako přepínač, ale pro telefony

Trochu mimo kilter od typického vzhledu čistého kovu a skla, Asus jde o osobnost nebo druh osobnosti, hráči mají tendenci mít rádi.

Nemluvíme jen o úhledných površích, ale o úhledných povrchů s hranami, žábry a přízvukem nebo dvěma oranžovými, a to jak po boku, tak kolem reproduktorů.

V souladu s typickým vývodem orientovaným na hráče existuje dokonce logo z designu Asus Republic of Gamers „Rog“, které září na zadní straně barvy.

Podívejte se na telefon Asus Rog II a je jasné, že to není váš typický iPhone. Toto je definice něčeho jiného, ​​a to je jasné, když se podíváte skrz specifikace.

Funkce

Není neobvyklé vidět působivé specifikace na telefonech, které v těchto dnech stojí více než 1500, a telefon Asus Rog II určitě zasáhne novou výšku.

Zatímco osmijádrový Qualcomm Snapdragon 855 plus uvnitř určitě křičí na špičkové úrovni, jak jsme to viděli na jiných telefonech, je to 12 GB RAM je specifikace, která nám říká, jak nejvyšší úroveň je telefon Rog II, partner s ohromujícím Také úložiště 512 GB. Díky tomu je trochu více naplněné chrochnutím než mnoho počítačů, a také několik počítačů Mac. Je nabitý Androidem 9.0 „koláč“, takže neočekávejte, že bude provozovat tituly Mac nebo Windows, ale v telefonním prostoru je to stále působivé.

Spojení také udržuje tuto věc na nohou, s kategorií 18 4G LTE, může se může pochlubit rychlostí, která může zasáhnout 1.2 Gbps dolů a 150 Mb / s nahoru (samozřejmě závislé na síti), stejně jako Bluetooth 5, GPS, NFC a nedávné vysokorychlostní bezdrátové připojení, které je 802.11AX Wi-Fi, také kompatibilní s 802.11A/B/G/N/AC.

Jsou tu dokonce 3.5 mm náhlavní soupravy na telefonu, něco, co už na telefonech nevidíte každý den. Jo, a v tomto telefonu jsou dvě připojení typu C USB, z nichž jeden je k nabíjení, ale druhý je pro Asusovo vyhrazené příslušenství. Šílený.

Kamery jsou o něco standardní, se standardem 48 megapixelů vedle 13 megapixelu ultra široký. Ne úplně šílené nastavení tří, čtyř nebo pěti fotoaparátů, které byste mohli očekávat v drahém telefonu.

Obrazovka je však něco trochu jiného: v 6.6 palců a spuštění rozlišení plného HD ve výši 2340 × 1080 se nemusí zdát tak zvláštní, ale může běžet rychlejším obnovovacím frekvencí 120 Hz, což je ideální pro hráče, a to, co by mohly očekávat z herního monitorů a notebooků.

Druhou věcí, kterou by hráči mohli očekávat, je síla, protože jaký má smysl pro hraní, pokud vaše zařízení vyřadí? Abychom to pomohli, Asus Rog Phone II přichází zabalit jednu z největších baterií parta, baterie 6000 mAh. Yikes.

Při použití

Přepněte telefon II II a přivítá vás Android a řekněme, že pokud víte, jak používat Android, je jen velmi málo, díky kterému je telefon Rog Phone II obtížný.

Widgetizované domácí obrazovky a podporované aplikace, to je Android s podporou Google, takže můžete dělat vše, co byste normálně očekávali na telefonu Android, a pak trochu více.

Je tu další vrstva, kterou ASUS zabudoval do telefonu pomocí softwaru, což vám umožní vyladit některé části telefonu, jako je změna barvy loga rozsvíceného rog na zadní straně, a tlačítka mapy ovladače na fyzický ovladač podporovaný telefonem.

Mimochodem, je to stále telefon a můžete jej i nadále používat jako takový, ale pokud jste hráč, který chce používat Android jako přenosnou herní konzoli, Asus se ujišťuje, že je to také zajištěno.

Výkon

Se zaměřením na telefon Asus Rog II ii přímo na hraní, nebudete překvapeni, když zjistíte, že tento telefon prostě funguje krásně.

Vyzbrojený špičkovým Snapdragon 855 Plus a bláznivým 12 GB RAM, nemluvě o polovině terabajtu úložného prostoru, Asus Rog Phone II má tolik chrochtání, zastíní mnoho počítačů.

Jednoduché každodenní aplikace pro produktivitu budou probíhat bez problémů, stejně jako spravedlivé množství multitaskingu, o kterých víte, že uděláte. Faktor v některých multimediálních a herních hrách a ROG Phone II se tak dobře zpracovává.

Ve skutečnosti má lepší specifikace než mnoho počítačů, které stále vidíme, takže je postaven pro buď a vítěz v obou odděleních také. Není to váš obyčejný telefon a to je dobrá věc.

Pomáháme toto je obrazovka, což je speciální kousek 6.6 palcový displej, schopný běžet trochu rychleji ve vybraných aplikacích a hrách, což v podstatě způsobuje, že se herní vidění zdá být spíš jako správná televize. Ne všechno to bude podporovat, ale ty, které poskytují plynulejší zážitek, které jsme dosud viděli pouze na jedné sadě telefonů, řada Google Pixel 4, která také podporovala tuto technologii.

Rovněž je nastaveno jako poměrně špičkový výkon 4G, který může zasáhnout spojení gigabitu, ale vždy přiblížil rychlost blíže k 300 Mbps Max v našem testu v síti Telstra 4GX v Sydney’s CBD.

Fotoaparát

Přestože jsou specifikace a obrazovka něco zvláštního, nastavení fotoaparátu není nejúžasnější míče, zejména na telefonu tento špičkový konec. Spíše je to dotyk ohromující a spíš jako to, co byste mohli očekávat na modelu střední třídy nebo něco právě nad.

Jako takový existuje 48 megapixelový standardní fotoaparát spárovaný s ultralezením 13 megapixelu, bývalými manipulačními snímky dostatečně dobře, ale ne úplně vyniká v prostoru kamery. Ve skutečnosti 48 megapixelů tyto obrázky upravuje zpět na 12 megapixelů, což vám efektivně dává čtyřnásobek kvality, ale srovnatelnou velikost obrazu, když skočíte ze standardu zpět na ultra široký.

Pokud jde o záběry, nemluvíme o nejúžasnějších obrázcích. Za denního světla je barva pěkná a výsledky jsou jasné, ale je snadné se cítit, jako když je méně světla, fotoaparát ve střední řadě funguje více, což znamená, že snímky mohou být trochu rozmazané nebo tmavské, než se očekávalo.

Totéž platí pro fotoaparát čelního předního směru, 24 megapixelového fotoaparátu, který v našich testech udělal téměř totéž s poklesem, manipuloval s multiplikátorem čtyř a dal průměrný selfie 6 megapixelů. Skvělé pro venku, méně užitečné uvnitř.

Je jasné, že Asus Rog Phone II je telefon postavený pro hraní, když se na to podíváte, a přestože můžete fotografovat na telefonu, to není jedno ze zaměření, které ASUS jasně trávil čas na tento sluchátko.

baterie

Jednou z oblastí, která jasně tlačí před prakticky všechno ostatní, je baterie, která může zasáhnout dva dny, pokud ji necháte.

Vzhledem k masivní baterii velikosti 6000 mAh v telefonu Asus Rog II, pravděpodobně nebudete překvapeni, když vidíte, jak se zabývá den, a pak některé. Naše testy provedly celé dva dny života, i když to bude závislé na tom, jak používáte telefon ROG 2.

Pokud používáte telefon ROG, jako by se jedná o herní konzoli. tak si myslí, že Asus si většina lidí koupí konzoli. pravděpodobně uvidíte výkon dobrého dne, i když je to závislé na tom, kolik využijete z telefonu na telefonu každý den. Neexistuje žádný konzistentní způsob měření herního výkonu, ale baterie této velikosti, očekávejte den.

Naše testy byly použity v souladu s normálním používáním telefonu a které dosáhly dvou dnů výdrže baterie pro Asus Rog Phone II, což dává telefonu ASUS nejlepší výdrž baterie jakéhokoli telefonu v uplynulém roce v minulém roce. Šílený.

Hodnota

Dokonce ani hodnota není příliš daleko od značky, s působivým seznamem specifikací, krásnou obrazovkou a vynikající výdrží baterie přicházející v 1699. Určitě je to vysoká cena, ale přichází s doplňky v neobvykle tvarovaném neortodoxním boxu.

Kromě telefonu najdete pouzdro, chladicí součást, která udržuje telefon pohodlně na používání, a také herní ovladač, čímž se celý svůj design upevní jako herní telefon.

Zatímco Buck Shy z roku 1799 dělá Asus Rog Phone II jedním z nejdražších telefonů v okolí, vzhledem k ohromující sadě specifikací, krásné obrazovky a doplňků, které dostanete, je to jeden z mála, kdy je hodnota těžší argumentovat s.

Co potřebuje práci?

Ale i když se baterie a hodnota snadno vyrovnávají, velikost a hmotnost není.

Bez dalšího pouzdra nebo herního ovladače připojeného k telefonu ROG II a telefon je již dostatečně velký. A 6.6 palcový displej lemovaný rámečky není malý pohled a v 9.48 mm tlustý, je to patrné ve vašem. také.

Hmotnost je také vážně tam, sedí na jedné z nejtěžších váh smartphonu k dnešnímu dni: 240 gramů. Chcete.li to uvést do perspektivy, je to dobrých 14 gramů těžší než již poměrně těžký iPhone 11 Pro Max, což je tento okrajově těžkopádnější.

Jakmile připojíte příslušenství, ve skutečnosti se to zhoršuje. Zatímco každý přidává trochu váhy, velikost je těžké se podívat. Proměňte Rog Phone II na tento ne zcela Nintendo Switch a stává se tak velkým, takže ho nechají z vašeho riskantního cvičení v tom, jak rychle chcete, částečně proto, že je tak velký, že byste si nikdy nevšimli něčí ruky, aby to cítil ruku ven. Je to šílené, protože ať jste připojili příslušenství nebo ne, celá věc se cítí mírně mimo rovnováhu, díky ohromující váze.

Nebe Zakazujte, že opustíte Asus Rog Phone II v této herní konfiguraci a poté se ho pokuste použít jako telefon, protože pak se prostě cítí trapně a těžkopádně celkově. Zkuste držet přepínač Nintendo k uchu a získáte vágní představu o tom, co je v nastavení herního herního telefonu Asus Rog II jako.

Nepříjemnost Nokia N-Gage je znovu narození s tímto telefonem, alespoň při použití jako telefon. Použijte jej jako herní konzole poháněnou Androidem a Asus Rog Phone II má smysl. Udělejte s tím zvláštní telefonní hovor a stává se jen tak těžší dostat se na hlavu.

Existují však způsoby, jak to zmírnit. Ovladače můžete bezdrátově používat, ale pak potřebujete nějaký způsob, jak telefon zvednout, a není zabudován žádný stojan. Říkejte tomu trochu dohledu, protože by to bylo brilantní začlenění, zejména když potřebujete nepříjemné plastové pouzdro, pokud chcete připojit ovladače na stranu.

Frustrující věc je, že můžete vidět, na co se Asus dostává, a mělo by to fungovat opravdu dobře pro hráče, nebo konkrétně pro hráče, kteří mohou být obtěžováni skákání přes obruče, aby správci vyplatili vyplatit.

To by mohlo znít divně, ale je to pravda, protože ovladače II Phone II Asus Rog Phone nejsou pouze komponenty připojují a přehrávají. Nemůžete jen zahájit Call of Duty nebo Fortnite a doufat v to nejlepší. Spíše je musíte zapojit, načíst herní software Asus a nakonfigurovat řadiče, dokud nebudete hrát hry s ovládacími prvky.

V podstatě mapujete fyzické ovládací prvky virtuálním, vyplňujete mezeru a děláte to, co se od vás ptá na obrazovku, ale s fyzickými možnostmi. Musíte to však nastavit, jinak ovládací prvky nic nedělají a zůstanete tam sedět, a tak se sedět a polštářky, které doufají, že vaše postava ve hře udělá něco, jen aby zůstalo čekat na tento okamžik.

Jo, a neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, něco, co bychom očekávali nejen na telefonu tak dobře, ale ten, který to stojí blízké dvou tisíc dolarů.

Závěrečné myšlenky (TLDR)

Zjevně existuje tlak na telefony a tablety převzít přenosný herní prostor as dostupností tolika her na Androidu byste neměli být překvapeni, když vidíte telefon další bojiště.

Koneckonců, proč přinést telefon i herní konzoli, pokud nemusíte?

Odpověď ASUS na tento hlavolam je docela elegantní koncept, i když koncem, který z vás vyčnívá zcela zjevně: dlouhá, hustá, velká a objemná by mohla být slova použitelná pro některé věci ve vašich kalhotách, ale váš telefon by to možná nechtěl být.

asus, phone, review, telefon, hráče, vysokým

Pokud vám nevadí tato slova používaná pro telefon, která nemusí být tak pohodlná před džíny a mít lásku k hraní, Asus Rog Phone II dává velký smysl, zejména pokud máte rádi své hry Android do okamžiku nákupu telefonu speciálně pro ně.

Není to dokonalé a kamera a těžkopádná velikost ztěžují pro každého, aby se s nimi potýkal, ale s jednou z nejlepších sad specifikace, nemluvě o zahrnutí herního příslušenství, vidíme remízu a hráči by mohli jen jen. také. Je to jako přepínač, ale pro telefony. Pokud to chcete, najdete to zde.

Recenze. telefon ROG 2: Smartphone propracované hry

Asus Republic of Gamers (ROG) je jednou z nejúspěšnějších značek PC Gaming a nyní se rozšířili do smartphonu s telefonními sériemi ROG. Nyní ve své druhé generaci chce Asus nechat žádné kameny bez masivních herních příslušenství, které mohou majitelé připojit a hrát si s telefonem.

Ve svém dřívějším článku o rozbalení jsem zdůraznil příslušenství. Po 2 týdnech hands-on mohu sdílet podrobnou recenzi o nich.

ROG Phone II (ZS660KL) S1 598

Hvězda produktu, ROG Phone II, má 6.59palcová obrazovka s obnovovací frekvencí 120 Hz a je poměrně masivní s jinými vlajkovými loděmi. Samsung Galaxy Note10 je natahována ve výšce 171 mm, je jen 162mm s largetem 6.8palcová obrazovka.

Asus udržoval šířku na 77.6 mm, která je v průměrné velikosti smartphonu, a to je důvod, proč se telefon ROG II cítí zvládnutelný. Jeho zakřivené zadní pomůcky v celkové manipulaci. Při používání telefonu jako svého primárního telefonu jsem necítil, že to bylo na místě v kanceláři nebo příliš bling ve srovnání s používáním plochy ROG nebo klávesnice.

Běh s nejnovější vlajkovou lodí Qualcomm Snapdragon 855 Plus se telefon cítí hladce, i když ne tak tekuté kvůli animaci uživatelského rozhraní. V referenční hodnotě Antutu se telefon Rog Phone II objevil na 488 681 a 3D značkové skóre pro Sling Shot Extreme (OpenGL) je 6 256. ROG Phone II je skutečně přesvědčen o řešení jakýchkoli mobilních her na trhu a nebojí se vystřelit procesor na nejvyšší hodiny. Pokud je smartphone příliš horký, je zde připevnění chladiče ventilátoru, aby se teplo rychle rozptýlilo.

S kapacitou baterie 6000 mAh, hraní hraje déle, ale kupodivu telefon netrval výjimečně déle, když ho používám normálně v práci, procházím na aplikace sociálních a zpráv. Mohl bych získat maximum 16-18 hodin. Zdá se, že můj WhatsApp běží příliš a já jsem nebyl schopen najít žádný způsob, jak omezit drenáž (může to být problém s aplikací). Jakmile se mi tato aplikace snížila více šťávy, podařilo se mi vytlačit více šťávy.

Самый мощный смартфон — обзор ASUS ROG Phone 3

Stereofonní reproduktory předního popředí přinášejí vynikající zvukový zážitek při hraní her a sledování videa, a když jsem byl rád, že telefon přichází s 3.5mm zvukový konektor, zjistil jsem, že jsem nemohl deaktivovat procesor AudioWizard, což mělo za následek nadměrnou kvalitu zvuku přes dráty. To je ne-ne pro zvukové puristy, kteří jej používají k poslechu audiofilních stop.

Rog II je dodáván s párem ultrazvukových měkkých knoflíků na boku rámečku telefonu, kde jsou vaše indexové prsty, když drží v režimu krajiny. Tato tlačítka jsou nazývána Airtriggers, jsou k dispozici pro ovládací prvky her v podporovaných hrách. Může být také nakonfigurováno jako stisknutí gesta podobné řadě Pixel 3 a 4.

Vzhledem k tomu, že je herní telefon, existuje aplikace pro herní konzolu, která monitoruje výkon, teplotu a paměť a navíc nám umožňuje přizpůsobit mnoho herních funkcí, jako je mapování hardwarových ovládacích prvků na tlačítka na obrazovce, citlivost na ovládání, přetaktování CPU.

Jednou z skvělých věcí na ROG Phone II je to osvětlení loga, které můžete přizpůsobit, abyste poskytli oznámení o událostech, jako je hudba, příchozí aplikace, hraní atd. Barva osvětlení bude také synchronizována na všech příslušenstvích pro připojení, jako je dok TwinView Dock a Desktop Dock.

Rog II Kunai Gamepad S159

To se skládá ze 3 modulárních komponent. Rog Kunai Bumper, Rog Kunai Controllers a Rog Kunai Holder. S tím existuje několik způsobů, jak nastavit a hrát, a můžete se připojit buď pomocí Bluetooth, USB bezdrátového dongle nebo USB-C přímého kabelu.

Držitel Kunai je užitečný, když chcete hrát hry na samostatné větší obrazovce. Existuje mnohem více tlačítek, které můžete mapovat a použít pro hraní her. Pro můj druh hry považuji nárazník za přiměřenou.

Twinview Dock II S399

Toto je doku, který vám umožní hrát hry na duální obrazovce. Vestavěný 6.6palcová dotyková obrazovka má podobné prémiové specifikace jako smartphone: 120 Hz, 1ms, 5000 mAh, chladicí ventilátor.

Má samostatnou baterii a nevypouští baterii smartphonu. Můžete také připojit kunai gamepad a přeměnit jej na masivní herní konzoli a nikdo nemůže říct, že smartphone Android sedí v jádru.

Kromě hraní hraje Dock TwinView jako smartphone s dvojím displejem. Můžete spustit dvě aplikace současně, ale na rozdíl od LG V50 nemůžete pracovat v režimu portrétu, na rozdíl od LG V50.

Poslední, co jsem zkontroloval, není mnoho her, které podporují TwinView, které v podstatě zobrazují různé herní informace na obou obrazovkách. Naštěstí jedna z mých oblíbených her, Asfalt 9, podporuje a já jsem se dobře bavil o této funkci.

Mobile Desktop Dock S199

Dok Mobile Desktop vám umožňuje připojit telefon podle kabelů k externímu zobrazení. Dodává se s velkorysými doky pro připojení, jako je HDMI, USB 3.1, USB-C, Gigabit LAN, SD karta Slot, S/PDIF, 3.5 mm konektory atd.

To, co ve skutečnosti dělá, je umožnit uživateli přepínat mezi zrcadlovým pohledem, TwinView a tablety. Není to tak užitečné jako režim PC Samsung nebo Huawei, protože aplikace stále běží v režimu Android.

V režimu TwinView, větší displej v podstatě napodobuje stejný druhý pohled na zobrazení jako Dock Twinview, kromě toho, že má vyšší rozlišení a ukazuje více ikon. Chcete.li to správně používat, potřebujete buď monitor dotykové obrazovky, nebo připojte myš v jednom z portů USB stolního doku Doku.

Zjistil jsem, že když jsou zakotveny, reproduktory smartphonu nefungují, takže jsem musel propojit externí reproduktor přes 3.5 mm jack na stolním doku. Snažil jsem se připojit dongle divadla Creative SXFI divadlo a funguje to při poskytování super x-fi zvukových efektů.

Pro použití Kunai GamePad se mohu buď připojit pomocí kabelu USB k doku, nebo použít klíč USB nalezený na GamePad k připojení k jednomu z portů USB desktop dock.

Na stolním doku je tlačítko pro přepínání mezi PC a mobilem. To je to, že můžete nasměrovat kabel počítače přes doku, abyste nemuseli přepínat vstupy zobrazení z monitoru. Bohužel nemůže sdílet klávesnici a myš.

Jedním z malých problémů je, že musím odstranit všechny přílohy nárazníku telefonu, než může doku detekovat smartphone. Ani tenký kryt zasahování na balení smartphonu nemůže fungovat.

Telefonní taška ROG S49

Taška na telefon je užitečnější, než jsem očekával. Je dodáván s několika oddíly pro skladování příslušenství ROG samostatně. Hlavní oddíl je také dostatečně velkorysí, aby jen hodil do doku Twinview s ovladači.

Existuje také několik samostatných kompartmentů zipu pro ukládání dalších položek, z nichž některé mají podšívky vlákna, které chrání vaše zařízení.

I když nejste majitelem telefonu ROG, myslel jsem si, že tato taška je opravdu užitečná, pokud hledáte sáček s mnoha samostatnými vnitřními oddíly.

Závěr

Asus Rog Phone II je docela úžasný mobilní produkt díky vysoce výkonnému smartphonu a různým herním příslušenstvím, které rozšiřuje použitelnost. I když nejste hráč, považuji chytrý telefon stylový, jedinečný a odolný. Jako non-gamer si někdy kupuji produkty, které jsou určeny pro hraní her, protože jsou navrženy tak, aby odolaly zneužívání her a poskytovaly vysokou výkonnost, z nichž prospěšná spotřebitelům hledají trvanlivé produkty.

Jako herní konzole má ROG Phone II omezený obsah, který plně podporuje příslušenství, zejména TwinView a rozsáhlé ovládací prvky tlačítek na Kunai GamePad, ale můžete to fungovat trpělivě mapováním tlačítek na různých hrách, které hrajete.

Pokud jde o hodnotu, ROG Phone II a Super Pack vás dohromady nastaví zpět téměř o S2900. Je to hodně platit za hráče, když existují i ​​jiné konzole za nižší cenu. Přesto bych doporučil vybrat doplňky, které pro vás fungují místo nákupu plného balení. Osobně bych šel na kunai gamepad a tašku na telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS