Asus Rog Strix 1080. Asus Rog Strix 1080

Asus Rog Strix GTX 1080 OC Review: Aura-inspiring

Do této doby všichni a jejich babička slyšeli o nesmírně populárním Pascal Power GTX 1080. Nejsem cizí síle GTX 1080, protože jsem ji před několika měsíci zkontroloval, cítil jsem se naprosto spokojený a svrchovaně smutný, že jsem to musel vrátit. Byl jsem tak zamilovaný s Pascalovou ohromující úrovní výkonu, pokračoval jsem a koupil GTX 1070. ano, moje vlastní recenze mě prodala na Pascal. #Etika

Než půjdete dále, může být nejlepší, kdybychom rozmotali stabilní Asus GTX 1080, abychom pomohli potenciálním kupujícím vědět, na kterou kartu se zde dívají. Existují tři Skus theGTX 1080 Strix, „běžný“ referenční asový zasažený, mírně přetacked Asus Strix Advanced Edition a ta, kterou kontrolujeme, Asus GTX 1080 Strix OC OC. Standard Strix již přikazuje cenovou prémii nad jinými značkami a vydáním zakladatelů, ale GTX 1080 Strix OC, který máme, je vrchol Pascal, který Asus vytvořil. Cena za slz vyvolávající R15000 (720 na mezinárodní úrovni), může extra prémie převést na ospravedlnitelný výkon se zvyšuje nad levnějším Strixem? Čtěte dál a zjistěte to.

Pick-a-Strix

Pokud jste viděli jeden Asus Strix, viděli jste je všechny. To neznamená, že jsou nudní, prostě rozpoznatelně sexy. Tři fanoušci větrné čepele poslušně ochlazují kartu, ale díky režimu nulového RPM jde, když se blíží 60 stupňů C. Tepelné opeče o 5 Copperu navázaly přímý kontakt s GPU zajištěno, že karta nikdy nedosáhla 60 stupňů C při volnoběhu nebo při nízkém zatížení.

Karta je docela jednoduše ponořená; Karta s dvojitou skvrnou měří téměř 290 mm dlouhá a 134 mm vysoká. Její černá fan-shroud, černá deska PCB a zčernalé kovové desky představují monotónní monolit karty; To je, dokud se nedostanete s RGB osvětlením prostřednictvím softwaru Asus ‚Aura.

asus, strix, 1080

Osvětlení LED RGB je zabudováno do horního loga, logo zadní zadní deska a LED diody ventilátoru, vše konfigurovatelné pomocí softwaru motoru Aura RGB. Osvětlovací zóny jsou skvěle integrované a synchronizované pro maximální estetický efekt, zejména logo ROG na zadní desce. Spárováno se základní deskou Rampage V Edition 10 x99 (recenze čeká) a můžete synchronizovat barvy tak, aby odpovídaly tématu.

Nejsou to jen všechna hezká světla a žádná látka. pod režimem OC, to vede čip GP104 k maximálnímu boost hodiny 1934MHz. nejrychlejší přetaktování továrny dosud na GTX 1080, pouze sdílený několika dalšími prémiovými kartami od konkurenčních značek od konkurenčních značek od konkurenčních značek. Bohužel ti, kteří mají na starosti paměť, nedostali memorandum o OC a zůstává na skladě, i když na této frontě je více v obchodě.

Abychom pomohli doručit požadovanou šťávu, je připojen 6-pinovou konektorem, který v případě potřeby doručí 6-kolíkový konektor. Pro „pravidelné“ uživatele nebude konektor pro další napájení dělat squat, protože přetaktování vzduchu by nepotřebovalo více šťávy, než může poskytnout 8-pin. Pro ty, kteří se snad hledají vodu vychladnout nebo se ponořit do extrémního přetaktování pomocí vlastního bios. ASUS vybavil kartu upgradovaným 82 fázovým systémem Super Alloy Power II Components, což je upgrade oproti kartě zakladatele vydání.

Virtuální realita se stává skutečností pro několik šťastných hráčů, takže Asus nechal dva displayports 1.4 a jednotlivé HDMI 2.0 Port, ale vypnul třetí displej 1.4 pro druhou HDMI 2.0 Port. To by umožnilo hráčům mít náhlavní soupravu VR i monitor s HDMI současně. Velmi rozumný tah asus.

Jako překvapivé další, Asus zahrnoval dva 4pinové záhlaví ventilátoru na zadní straně PCB, které mají být ovládány pomocí signálu PWM na základě teploty GPU-v podstatě ASUS nyní přebírají vaše fanoušky, aby ochladily své monstrum. Je to jedinečná funkce a taková tak vznešená, že je zázrak, je to poprvé, kdy se to stalo (pokud vím).

Je to velké, je to skvěle barevné a je čas se dostat k představení.

asus, strix, 1080

Obecný výkon: Teplota, přetaktování a barvy.

Dostal jsem kartu spolu s celým (sexy) systémem pro testování, takže veškeré testování bylo provedeno v poskytnutém revizním systému, všechny umístěné v vynikajícím chladičem Mastercase 5 Pro Nvidia Edition

 • Základní deska Asus Rog Rampage v Edition 10 x99
 • Intel I7 Broadwell-E 6900K @ 4.4GHz
 • 32GB (4x8GB) Corsair LPX DDR4 2133 (13-15-15-28)
 • Corsair Force LE 256GB SSD
 • Chladič mistr GX II 650W
 • Chladič mistr Nepton 120xl
 • Windows 10 x64
 • Nvidia WHQL 372.70

Než se dostaneme k číslem, způsob, jakým ASUS představil grafické karty RGB, je něco velkolepého: poprvé zažila RGB na GPU s herním herním MSI GTX 1080, dojem, který jsem cítil, byl „dobré úsilí“, jako jediná zóna RGB LED světla byla omezující a nevýrazná. Asus však se svým softwarem Aura vytvořil grafickou kartu RGB jako žádný jiný, s barvami, které jsou nápadné a přesné.

Získáte několik různých společných režimů, z nichž si můžete vybrat, jako jsou dýchací nebo duhové režimy. Pokud ji spárujete s kompatibilní základní deskou ASUS, můžete synchronizovat všechny barvy dohromady nebo nechat přesunout barvu LED GPU v kroku s teplotou GPU.

Uvědomuji si, že LED osvětlení LED RGB na GPU je v podstatě estetický nefunkční chmýří, ale počítače nejsou jen chladné a oddělené věci, které nám dávají pixely. Když je to provedeno správně, vyvolává to emocionální reakci, něco, co jsem pozoroval, když moje přítelkyně i bratr byla svědky tohoto PC a GPU uvnitř poprvé. Pro stavitele systému, kteří chtějí vytvořit prostředí pro vyvolání emotivní nálady kolem svého počítače.

Teploty a přetaktování

Něco tak silného jako jádro GP104 zázračně, když je přiměřeně ochlazeno. Když vzpomínka na vydání zakladatelů zmizí, neměli bychom zapomenout, že tak dobré, jak to bylo, by to bylo na náročném pobytu v provozu Referenční zvýšení a základní rychlosti hodin, když se blížila k jeho 83 stupňové tepelné prahové hodnotě. Chladič dmychadla omezuje kartu, takže když vstoupí AIB jako Asus, stane se něco velmi zvláštního.

GTX Strix 1080 OC, a to i s nejvyšší tovární základnou a zvyšováním hodin 1785 MHz a 1936MHz, je stále schopen dosáhnout rychlosti hodin nad tímto číslem (průměr 1976 MHz) v 10minutové smyčce nebe, přičemž všechny udržují teploty pod 80 C. Při pohledu na graf rychlosti ventilátoru na teplotu vidíme, že teplota nikdy nepřekročila nad 65 stupňů C během celého testu. Při 60% rychlosti ventilátoru byla karta mimořádně tichá, i když ne tak tichá jako MSI GTX 1080 Gaming X.

Jakmile jsem se rozběhl číselníky a ponořil se do tmavého umění, to je místo, kde tento GPU ukázal své triky. Ačkoli to není záruka vítězství v křemíkové loterii, výkon tohoto GPU, pokud jde o přetaktování, zejména s pamětí, bylo prostě ohromující. Zvýšení kompenzace jádra o 60MHz vyústilo v základní hodiny 1845MHz a boost hodin z roku 1996MHz, ale na paměť bylo dosaženo ohromujícího 825 MHz, což bylo dosaženo celkem 373,2 GB/s šířku pásma celkem. Při syntetických testech byly tyto hodiny stabilní, ale při herním zatížení došlo k havárii řidiče a vyžadovalo snížení přetaktování paměti na 790 MHz, aby bylo stabilní ve všech hrách (11 580 MHz efektivní). Pomocí čarodějnice 3 jsem zaznamenal obvyklý běh, který dělám, ale s rychlostí ventilátoru na 100%. Přestože je přetaktování paměti velkolepé, obávám se, že čip GP104 v srdci ASUS GTX 1080 Strix OC je jen trochu ohromující, nedostal se kolem vzduchového stropu 2100 MHz, který se zdá být běžný na většině kartách GTX 1080 založených na Fe na základě Fe založených na Fe založených.

Hraní a syntetický výkon.

Rád bych porovnával metriky výkonu mezi minulými recenzemi GTX 1080, které jsme provedli, ale protože ty byly provedeny na starších řidičích a Skylakeově systému, nebudou srovnatelné. Avšak jako karta, která se nasadila vyšší (na skladě a jednou přetaktování) než jak MSI GTX 1080 Gaming X a GTX 1080 Fe, jsem si jistý, že toto je nejrychlejší GTX 1080 Lazygamer testoval, a pravděpodobně jeden z rychlejšího vzduchu testoval.Cooted Memory přetaktová na světě.

V rámci hraní DX 11 si NVIDIA stále udržuje silné mistrovství a dosahuje více než 60 snímků za sekundu při maximálním detailu při 2560x 1440. Rozlišením rozlišení až do 4K vidíme, že karta udržuje silný průměr 30 snímků za sekundu ve většině titulů.

Srovnání DX12 a DX 11

Jakmile se podíváme na výkon DX 11 a DX 12, je to trochu smíšená taška. Opět je pro NVIDIA opět zcela neexistuje 60 snímků za sekundu snadno udržováno napříč tituly při 2560 x 1440, ale výhody výkonu na DX 12. V Ashes of the Singularity Performance se mírně zvyšuje, ale v Tomb Raider a Total War: Warhammer, představení rozhodně zasáhne výkon. Na holé na paměti, v Tomb Raider, i když průměrné snímkové frekvence jsou nižší pod DX 12, nejnižší zaznamenaná snímková frekvence je vyšší v DX 12 než DX 11. To v podstatě znamená, že rámy v DX 12 nekonejí ponořené pod 30 snímků za sekundu a budou mít celkově hladší, méně trhané, hry.

Výkon přetaktování

Ačkoli inženýři ASUS již z tanku vytlačili nejvíce, nebylo toho moc co získat ale zisk jsme to udělali.

Závěr: Aura inspirující

Do této doby se GTX 1080 GPU zapojila na pověst výjimečně rychlého a snadno přetaktování a získala úžasné rychlosti, pokud jsou teploty udržovány v řadě. Partneři AIB, jako je Asus, s fancicky efektivními řešeními chlazení, jsou snadno schopni extrahovat nejvyšší úroveň výkonu zásob jednoduše zajištěním teploty jádra zůstává pod 83 stupňů Celsia. Asus to dělá s aplombem a chrlí se zvýšit hodiny, které omráčí víru a zahanbte jakoukoli hru, kterou na to hodíte. to vše. Dva HDMI 2.0 Ports Gear This Card směrem k VR Gaming, která je ačkoli je právě teď výklenek, není na této kartě zbytečná, což by mělo snadno rozvíjet dostatek představení pro herní náhlavní soupravy VR.

GP104 v srdci ASUS GTX 1080 Strix OC je rychle v krabici, čím delší průměrně přetaktovaná GTX 1080 zůstává na trhu, začíná se objevovat studená realita: stále se objevuje velmi podobné výsledky přetaktování: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní hranice: horní limit: mezi 2000 MHz a 2100 MHz. S cenou a přidruženou „prémií“ naznačenou s GTX 1080 Strix OC se ASUS podařilo vytvořit kartu, která má nadprůměrný potenciál přetaktování paměti a vynikající přetaktování továrny na krabici, která Beggars víra.

Poslední aktualizace: 4. října 2016

Pro kartu, která byla cena za R15 000 nebo 720, neexistuje žádný argument s hodnotou, která by mohla nabídnout, protože na této cenové úrovni není žádný skutečně učiněn. To se scvrkává na jednoduchý argument: Pokud chcete jednu z nejrychlejších továrny přetaktovaných karet GTX 1080 právě teď, Asus vás zakryl za cenu.

Asus Rog Strix 1080

Jedním z nejžádanějších doplňků našeho testování grafických karet bylo normalizace pro hluk. Několik z vás nás e-mailem, tweetovalo nebo označilo na Reddit, abychom požádali o tento typ testování, a tak jsme zahájili proces opětovného testování některých zařízení pro vytvoření databáze. Záměrem je najít RPM ventilátoru při pevném výstupu DBA. například 40DBA. a poté otestovat tepelný výkon, když ventilátory odpovídají této úrovni šumu. To nezohledňuje typ hluku, e.G. Analýza frekvenčního spektra, ale je to dobrý začátek nového typu testování. A upřímně řečeno, většina z těchto chladičů zní přibližně stejná hřiště/frekvence (subjektivně) s ohledem na frekvenční výstup.

Recenze Asus Rog Strix 1080 TI je naším prvním, kdo představí normalizované testování šumu, a je to zajímavá karta, která nás zahájí. O tomto konkrétním testovacím přístupu budeme mluvit více níže.

Chladič ASUS Strix je poměrně přímočarý: základní deska pokrývá pouze klíčové oblasti, jako je VRAM, s pravou polovinou chladiče péče o komponenty VRM. Základní deska je zajištěna několika šrouby na horní straně PCB, spíše než používat šrouby pouze v zadní polovině karty, jako většina prodejců. To znamená, že odstranění pláště se skládá z odšroubování dvou zády Phillipsových šroubů, čtyř retenčních šroubů pro chladič a pak nějakou silou. Základní deska je zajištěna dvěma šrouby v rozšiřovacím krytu, čtyři šrouby kolem GPU (horní část PCB) a několik delších šroubů také na nejvyšší straně.

Chladič ASUS je při využití hliníku a inženýrství zjevně méně intenzivní než řešení ICX EVGA, ale to okamžitě nezhorší: věci, které jsou ochlazeny, jasně, stejně jako výchozí profily ventilátoru (něco, s čím byly EVGA běžně agresivní s agresivním s nimi ). ASUS má jiný návrh VRM od stejného cenově dostupného FTW3 EVGA, který jsme zde popisovali elektricky, rozhodli jsme se použít regulátor napětí používaného na kartě NVIDIA FE a zdvojnásobené 5-fázové VRM (pomocí IR3555 60A elektrického stupně).

Ремонт видеокарты Asus STRIX GTX1080Ti. Не хочет играть

Chladič je poměrně přímočarý: je tu hliníková základní deska, která je jednoduše plochá a kontaktuje VRAM, dva finstacks přes GPU a VRM a 6x6mm tepelné opíračky běžící přes chladicí linky. Asus používá spíše rovné ploutve než nový design ve tvaru písmene L, který EVGA vychvaloval. Jediný rozdíl je v tom, že teoreticky, žertované ploutve ve tvaru písmene L poskytují další povrchovou plochu pro širší kontaktní náplast na tepelné podložky, ale stále umožňují proudění vzduchu. Přímá ploutev umožňuje veškerý průtok vzduchu, ale má omezenější kontaktní náplast s tepelnými podložkami. V naší konečné analýze ACX VRM jsme zjistili, že tepelné podložky kontaktují rovné ploutve dělat ve skutečnosti pomáhá trochu víc než žádný kontakt, ale design ve tvaru písmene L to zlepšuje. Zda je to relevantní, samozřejmě, je to jiný příběh. VRMS může ve většině případů vzít hodně tepla. snadno 125 ° C. a opravdu nepotřebují zvláštní pozornost. Není to špatná věc a pomáhá s účinností, ale také to není nutné.

Verze Asus Strix 1080 Ti je každopádně cena 780, což znamená, že patří mezi nejdražší dvě karty GTX 1080, které jsme zkontrolovali. Druhým by byl EVGA GTX 1080 Ti FTW3 (přehled je umístěn zde), se zbytkem přistání balení na 750 (nebo 700 pro model Fe). Frekvence akcií není opravdu relevantní, o které se s těmito kartami mluví, protože vidí, že prostě zvyšují cokoli, co umožňují tepelné limity výkonu, ale Asus jde s Boost 1708 MHz. OC režim nebo 1683MHz Boost. herní režim.

Pascal znamená, že jsme nevyhnutelně omezeni na výkonnost a přetaktování, protože napětí je regulováno na maximum ~ 1.093V (pro ochranu dlouhověkosti křemíku), přestože VRM jsou schopny překročit tento cíl. To znamená, že nákupy grafických karet by měly být téměř výhradně na tepelné a akustické výkonu, protože herní výkon bude efektivně stejný na všech přiměřeně postavených 1080 ti kartách. Přetaktování není ani diferenciatorem.

Z tohoto důvodu se zaměřujeme téměř výhradně na termály a hluk pro tuto recenzi. Zbytek prostě nezáleží, jasně, protože herní výkon je totožný se vším ostatním (v rozumu). Jediný skutečný rozdíl je v kartách typu Fe, kde se před jinými limity setkává s tepelným limitem. To je vyřešeno přeměnou na hybridní nebo spuštěné vyšší rychlosti ventilátoru.

Metodika testování GPU

Pro naše měřítka dnes používáme plně přestavěnou zkušební lavici GPU pro rok 2017. Toto je naše první úplná sada GPU pro tento rok, což nám dává příležitost přejít na platformu I7-7700K, která je taktována výše než naše staré zkušební lůžko GPU. Pro veškeré vzrušení, které přichází s novou testovací lavicí GPU a čistou břidlicí, s nimiž lze pracovat, také ztratíme některé informace: naše staré testy GPU jsou s těmito výsledky zcela nesrovnatelné kvůli nové sadě čísel, zcela nové metodiky testování, nové nastavení her a testované nové hry. Například Doom má nyní za sebou novou metodiku testu. Přesunuli jsme se do ultra grafického nastavení s 0xAA a async povoleným, také jsme poklesli opengl zcela ve prospěch Vulkan více testů dx12.

V tomto bodě jsme také automatizovali významnou část našeho testování a snížili jsme manuální pracovní zátěž ve prospěch většího zaměření na analytiku.

Verze řidiče 378.Pro všechna zařízení NVIDIA byla použita 78 (řidiče připravené na stisknutí pro 1080 Ti, poskytované NVIDIA) bylo použito. Verze 17.10.1030-B8 byl použit pro AMD (tiskové ovladače).

Pro výkon her se používá samostatná lavička a pro tepelný výkon.

Tepelná zkušební lavice

Naše metodika testu pro Test je do značné míry paralelní s naším závěrečným testem mučení EVGA VRM, který jsme zveřejnili koncem minulého roku. Pro sledování NTCS na kartě ICX EVGA používáme software pro protokolování s vlastními kalibrovanými termočlánky namontovanými na komponenty pro monitorování mimo ICX. Naše termočlánky používají lepicí podložku, která je silná 1/100 palce, a nepartuje žádným smysluplným způsobem s tepelným přenosem. Podložka je kombinací polyimidu a polymethylfenylsiloxanu a termočlánek je typ K až do metru protokolování. Odsazení kalibrace se aplikuje podle potřeby, se stejnými stejnými termočlánky použitými na stejných místech pro každý test.

Testování mučení použilo testování „Furry Donut“ společnosti Combustor, 3Dmark a několik her (k určení rychlosti automatického ventilátoru za podmínek „skutečných“ používání, které se později používá pro testování úrovně šumu).

Naše testy platí samolepicí, 1/100. palcový tlustý (čtení: laserové tenké, nezpůsobuje „mezery“) termočlánky typu K přímo na zadní stranu PCB a na čísla MOSFETS 2 a 7 Hotspot 2 a 7 při počítání při počítání ze spodní části PCB. Použité termočlánky jsou ploché a jsou samolepí (od Omega), jak doporučuje tepelné inženýři v oboru.- včetně Bobby Kinstle z Corsairu, s nímž jsme dříve dotazovali.

Thermočlánky typu K mají známý rozsah přibližně 2.2c. Kalibrovali jsme naše termočlánky tím, že jim poskytli „ledovou lázni“, a pak jim poskytneme vroucí vodní lázeň. To nám poskytlo informace potřebné k porozumění a úpravě výsledků.

Protože máme obavy týkající se tepelné vodivosti a dopadu podložky termočlánku v její oblasti umístění, vybrali jsme výše uvedené polštářky pro nepřetržitý výkon chladiče testovacím zařízením. Elektrická vodivost je také problémem, protože nechcete, aby byl holý vodič na PCB způsobí elektrický krátký. Naštěstí tyto termočlánky nejsou elektricky vodivé podél drátu nebo umístění podložky, s drátem pomocí povlaku PTFE s 30 AWG (~ 0.0100 „⌀). Termočlánky jsou dlouhé 914 mm a připojují se k našim čtečkám termočlánků s duálním protokolováním, které pak trvá druhé měření teploty druhým měřením teploty. Také přihlásíme okolní okolí a v případě potřeby použijeme modifikátor okolního okolí tak, aby byly spravedlivé.

Doba odezvy našich termočlánků je 0.15s, s doprovodným rozlišením 0.1c. Lamináty ARAE vláknově vyztužené polymerní vrstvy, s izolací křižovatky složenou z polyimidu a skleněných vláken. Termočlánky jsou hodnoceny za necelých 200 ° C, což stačí pro jakékoli testování VRM (a pokud to projdeme, něco pravděpodobně vyhodí).

Abychom se vyhnuli EMI, většinou hádáme a kontrolujeme umístění termočlánků. EMI je způsobena PCB a induktory. Dokázali jsme se vyhnout elektromagnetickému rušení směrováním kabeláže termočlánku vpravo směrem k méně obydlené polovině desky a poté dolů. Kabely ukončují desku poblíž slotu PCI-E a vyhýbejte se přechodu induktorů. To mělo za následek žádné pozorovatelné/měřitelné EMI s ohledem na hodnoty teploty.

Rozhodli jsme se nasadit AIDA64 a GPU-Z pro měření přímých teplot GPU a CPU (stává se relevantní během testování mučení, když vyhodíme teplo chladiče CPU přímo do ventilátoru VRM). Kromě toho byla zaznamenána protokolování rychlostí ventilátoru, vid, vcore a dalších aspektů správy energie. Poté použijeme vlastní sestavení EVGA pro zaznamenání hodnot termistorů na druhém místě po druhém, odpovídajícím a ověřeným mezi našimi vlastními termočlánky.

Primární testovací platforma je podrobně uvedena níže:

GN testovací lavička 2015 název Se svolením Náklady
Grafická karta To je to, co testujeme
procesor CPU 3 Intel I7-5930K.8GHz ibuypower 580
Paměť Corsair Dominator 32GB 3200MHz Korzár 210
Základní deska EVGA X99 klasifikována GamersNexus 365
Zdroj napájení NZXT 1200W HALE90 V2 Nzxt 300
SSD OCZ ARC100CRUCIAL 1TB Kingston Tech. 130
Pouzdro Technická stanice na horní palubě GamersNexus 250
Chladič CPU ASETEK 570LC ASETEK

Upozorňujeme také, že si vyměňujeme testovací lavičky za testování tepelného testování GPU, místo toho použijeme naši „červenou“ lavičku se třemi fanoušky s případy.- pouze jeden je připojen (zaměřen na oblast CPU).- a zvýšený odstup pro 120 mm chladič tukového chladiče z Asetek (pro CPU) s jemným fanouškem Typhoon při MAX RPM. To je vyvýšené z cest proudění vzduchu pro GPU a je irelevantní pro testování.- Ale v budoucnu to podrobně popisujeme pro své vlastní poznámky.

Herní lavička

GN testovací lavice 2017 název Se svolením Náklady
Grafická karta To je to, co testujeme
procesor Intel I7-7700K 4.5GHz zamčený GamersNexus 330
Paměť GSKILL TRIDENT Z 3200MHz C14 GSKILL
Základní deska Gigabyte Aorus Gaming 7 Z270X Gigabyte 240
Zdroj napájení NZXT 1200W HALE90 V2 Nzxt 300
SSD Plextor M7vcrucial 1TB GamersNexus
Pouzdro Technická stanice na horní palubě GamersNexus 250
Chladič CPU ASETEK 570LC ASETEK

Nastavení BIOS zahrnuje C-States zcela zakázáno s CPU uzamčeným na 4.5GHz při 1.32 VCore. Paměť je na XMP1.

Komunikovali jsme s AMD i Nvidia o nových titulech na lavičce a dali jsme každé společnosti příležitost „hlasovat“ za titul, který by nás chtěli vidět přidat. Zjistíme, že to pomůže vyrovnat některé z předsudků, které existují. AMD dnes nedělá velké představení, ale brzy. Testujeme:

 • Ghost Recon: Wildlands (vestavěná lavička, velmi vysoká; doporučeno NVIDIA)
 • Sniper Elite 4 (High, Async, DX12; doporučeno AMD)
 • Pro čest (extrémní, manuální lavička jako vestavěná je nerealisticky urážlivá)
 • Popel singularity (zaměřené na GPU, vysoký, dx12)
 • Doom (Vulkan, Ultra, 0xAA, Async)
 • 3dmark Firestrike
 • 3dmark Firestrike Extreme
 • 3dmark Firestrike Ultra
 • 3DMark TimesPy

Pro měřicí nástroje používáme Presenmon pro tituly DX12/Vulkan pro tituly DX11. On.Present je pro nás preferovaný výstup, který je poté přiváděn prostřednictvím našeho vlastního skriptu pro výpočet 1% nízkého a 0.1% nízkých metrik (zde definované).

Testování napájení se provádí na zdi. Jeden ventilátor případů je připojen, oba SSD a systém je jinak ponechán v konfiguraci „Game Bench“.

ASUS AIMS GEFORCE GTX 1080 TI s novým položkou Rog Strix. Zde je naše úplná recenze.

Sečteno a podtrženo

Asus přibíjí špičkový trh s Rog Strix GTX 1080 Ti, s vojenským výkonem, stylem a chlazením. ROG herní systémy se dvěma z nich ve SLI? Pokud můžete plavat ve své vlastní slintání a hře současně, nebudete toho litovat. #Rog4lyf

Úvod

Pokud existuje jedna značka, pro kterou všichni svědí, pokud jde o nové vydání grafické karty z NVIDIA, muselo by to být Asus. ASUS již více než deset let podniká na grafické kartě, takže některé z nejvíce solidních komponent PC v oboru.

ASUS pomalu postavil značku své republiky hráčů do masivního fanouška, podobně jako fanoušky Razer v oblasti periferií PC. Produkty Asus ROG jsou vždy stylové, vysoce výkonné, RGB LED díly, které hráči rádi propojují s jinými značkami značkami ROG. Můj bratranec je jedním z těch lidí. Můj bratranec Pat byl jedním z lidí v mém životě, který mě přivedl do PC Gaming a do mé hardwarové posedlosti, a postavil si herní systém Asus Rog.

Ve svém počítači je stejný ASUS ROG Strix GTX 1080 Ti, který zde dnes kontroluji, vedle základní desky Asus Rog Strix a nyní dokonce přemýšlí o jejich 34palcovém displeji Rog 21: 9. To je druh spotřebitelů ASUS, protože vytvořili kvalitní komponenty, o nichž hráči vědí, že jsou solidní, vysoce výkonné výrobky.

Vstupte do Rog Strix GTX 1080 Ti OC, další hvězdné vlastní Geforce GTX 1080 Ti grafické karty, vyrobené Asusem.

Chladicí technika

Hra v pohodě, hraní ticho

Asus vždy vložil značný čas do své technologie chlazení na grafických kartách a Asus Rog Strix GTX 1080 Ti OC je důkazem toho.

Silný chladič na ROG Strix GTX 1080 Ti je dobrý při ochlazení karty, s 2.Design 5-slot. ASUS má také něco, čemu říkají technologie MaxContact, což také uvádějí, je „technologií chlazení GPU první odvětví, která obsahuje vylepšenou rozmetadlo měděného tepla, který přímo kontaktuje GPU.“

Jak vidíte, hodně se děje pod kapotou Asus Rog Strix GTX 1080 Ti OC.

Existuje několik swanků patentovaných ventilátorů pro design křídla Blade, zatímco Rog Strix GTX 1080 Ti OC úplně zastaví své fanoušky, když je karta pod nízkým zatížením.

ASUS používá 102 fázové složky Super Alloy Power II, které snižují ztrátu energie a nižší termály.

Podrobný pohled

Dokonce i krabička vypadá skvěle!

Asus vědí, že první dojmy vydrží, takže dokonce i krabice pro Rog Strix GTX 1080 Ti OC vypadá skvěle.

Asus Rog Strix GTX 1080 Ti OC

Karta houpe trojnásobný chladič, který vypadá skvěle, s vojenským tématem přímo přes kartu.

Asus velmi využil zadní deska a ponechala nějaký prostor pro komponenty k vychladnutí a plížení se do Asus Rog Eye na pravé straně, že se samozřejmě rozsvítí, rozsvítí se.

Obvyklé 3 x dp 1.4, 1 x HDMI 2.0 a DVI displeje konektorů jsou umístěny na ROG Strix GTX 1080 Ti OC.

Máme 2.5-slot karta na našich rukou, ale přál bych si, aby Asus udržoval design dostatečně štíhlý, aby se stal 2-slotovou kartou. To by bylo eso.

Z vrcholu vidíme značku Nvidia Geforce GTX vlevo. což je nálepka, kterou lze odstranit, na rozdíl od jejích konkurentů.

ASUS vyžaduje 88 pin PCIe napájecí konektory na ROG Strix GTX 1080 Ti OC.

Pěkný dotek na konci karty, přičemž Asus poskytuje záhlaví pásů LED, dva další záhlaví fanoušků, které vaše fanoušky roztočí při otáčkách fanoušků grafické karty.

Pokud jste dost šílení, existuje podpora SLI pro dva karty Asus Rog Strix GTX 1080 Ti.

Testovací systém specifikace Benchmark Details

Nedávno jsem editoval své zkušební lůžko GPU, které bylo poháněno procesorem Intel Core i7-5960x a přesunul se do zbraní Kaby Lake a nové jádro I7-7700K Intel. Gigabyte nás spojil s jejich úžasnou novou základní deskou AORUS Z270X-Gaming 9, což je srdce a duše mé nové testovací platformy GPU.

Podrobné technické specifikace

 • CPU: Intel Core i7-7700K
 • Chladič: Nocua U12s
 • MB: AORUS Z270X-Gaming 9
 • RAM: 16 GB (2x8GB) G.Skill Trident Z 4000MHz DDR4
 • SSD: 1TB OCZ RD400 NVME M.2
 • PSU: Corsair AX1500I
 • Chassis: ve Win X-Frame

Podrobný pohled

Právě zde je k dispozici větší článek o našem systému 7700K.

Zde je několik záběrů, které jsem pořídil z nového systému v akci:

Jaká rezoluce testujeme

Procházel jsem novou superpozicí Unigine na spoustě různých rozlišení a přinesl jsem každou grafickou kartu. Dokonce i přetaktovaná grafická karta Geforce GTX 1080 Ti na kolena.

 • 1080p (1920×1080)
 • 1440p (2560×1440)
 • 4K (3840×2160)
 • UW (3440×1440)
 • 5K (5120×2880)
 • 8K (7680×4320)

Benchmarky. Syntetický

3Dmark Fire Strike. 1080p

3Dmark je již léta základním měřítkem, až do doby, kdy byla propuštěna matice a FutureMark měl benchmarky inspirované kulky. 3Dmark je perfektním nástrojem, který zjistí, zda váš systém. Nejdůležitější je, že váš CPU a GPU. hraje tak, jak by měl. Můžete hledat výsledky pro váš GPU, abyste zjistili, zda spadá do souladu s jinými systémy založenými na podobném hardwaru.

3Dmark Fire Strike. 1440p

3Dmark je již léta základním měřítkem, až do doby, kdy byla propuštěna matice a FutureMark měl benchmarky inspirované kulky. 3Dmark je perfektním nástrojem, který zjistí, zda váš systém. Nejdůležitější je, že váš CPU a GPU. hraje tak, jak by měl. Můžete hledat výsledky pro váš GPU, abyste zjistili, zda spadá do souladu s jinými systémy založenými na podobném hardwaru.

3Dmark Fire Strike. 4K

3Dmark je již léta základním měřítkem, až do doby, kdy byla propuštěna matice a FutureMark měl benchmarky inspirované kulky. 3Dmark je perfektním nástrojem, který zjistí, zda váš systém. Nejdůležitější je, že váš CPU a GPU. hraje tak, jak by měl. Můžete hledat výsledky pro váš GPU, abyste zjistili, zda spadá do souladu s jinými systémy založenými na podobném hardwaru.

Nebe. 1080p

Nebe je intenzivní benchmark GPU, který opravdu tlačí váš křemík na jeho limity. Je to další z našich oblíbených, protože má nějaké skvělé škálování pro testování multi-GPU a je skvělé pro dosažení GPU na 100% pro testování energie a hluku.

Nebe. 4K

Benchmarky. 1080p

1080p benchmarky

Nejnovější splátka Ubisoftu v sérii Ghost Recon Tom Clancy je Ghost Recon Wildlands, taktická střelec s otevřeným světem s některými z nejlepších grafik na trhu, s Ubisoft Paříž pomocí upravené verze anvilnextového motoru.

Rise of the Tomb Raider je jednou z nejlépe vypadajících her na trhu, opravdu nádherná hra. A zázrak k benchmarku. Tým společnosti Crystal Dynamics vytvořil velmi škálovatelnou hru PC, která hraje opravdu dobře testovací grafické karty. Máme výsledky DX11 a DX12, zde ukazují mírné silné stránky spuštěného režimu DX12.

Far Cry Primal je hra postavená na působivém modulu Dunia 2 s širokými otevřenými, krásnými prostředími. Může to vypadat ohromující, ale výkon je ve skutečnosti docela dobrý. Většina karet však bude zdůrazněna na 1440p, a to zejména při 4 k a dále.

Middle-Earth: Shadow of Mordor je jednou z nejvíce graficky intenzivních her, které testujeme, s Monolitsem pomocí vlastního lithtech engine k napájení hry. Když se rozběhne na maximální detail, bude to žvýkat váš GPU a jeho VRAM, jako by to nebylo nic.

asus, strix, 1080

Metro: Last Light Redux pochází z her Developer 4A, díky čemuž je reduxová verze Metro: poslední světlo „definitivní“ verzi hry. Redux měl na již působivém motoru 4A čerstvý nátěr a opravdu to tlačí naše GPU na jejich limity.

Benchmarky. 1440p

Benchmarky 1440p

Nejnovější splátka Ubisoftu v sérii Ghost Recon Tom Clancy je Ghost Recon Wildlands, taktická střelec s otevřeným světem s některými z nejlepších grafik na trhu, s Ubisoft Paříž pomocí upravené verze anvilnextového motoru.

Rise of the Tomb Raider je jednou z nejlépe vypadajících her na trhu, opravdu nádherná hra. A zázrak k benchmarku. Tým společnosti Crystal Dynamics vytvořil velmi škálovatelnou hru PC, která hraje opravdu dobře testovací grafické karty. Máme výsledky DX11 a DX12, zde ukazují mírné silné stránky spuštěného režimu DX12.

Far Cry Primal je hra postavená na působivém modulu Dunia 2 s širokými otevřenými, krásnými prostředími. Může to vypadat ohromující, ale výkon je ve skutečnosti docela dobrý. Většina karet však bude zdůrazněna na 1440p, a to zejména při 4 k a dále.

Middle-Earth: Shadow of Mordor je jednou z nejvíce graficky intenzivních her, které testujeme, s monolitem pomocí vlastního lithtech engine k napájení hry. Když se rozběhne na maximální detail, bude to žvýkat váš GPU a jeho VRAM, jako by to nebylo nic.

ASUS ROG STRIX-GTX1080-O8G-GAMING – обзор видеокарты

Metro: Last Light Redux pochází z her Developer 4A, díky čemuž je reduxová verze Metro: poslední světlo „definitivní“ verzi hry. Redux měl na již působivém motoru 4A čerstvý nátěr a opravdu to tlačí naše GPU na jejich limity.

Benchmarky. 4K

4K Benchmarky

Nejnovější splátka Ubisoftu v sérii Ghost Recon Tom Clancy je Ghost Recon Wildlands, taktická střelec s otevřeným světem s některými z nejlepších grafik na trhu, s Ubisoft Paříž pomocí upravené verze anvilnextového motoru.

Rise of the Tomb Raider je jednou z nejlépe vypadajících her na trhu, opravdu nádherná hra. A zázrak k benchmarku. Tým společnosti Crystal Dynamics vytvořil velmi škálovatelnou hru PC, která hraje opravdu dobře testovací grafické karty. Máme výsledky DX11 a DX12, zde ukazují mírné silné stránky spuštěného režimu DX12.

Far Cry Primal je hra postavená na působivém modulu Dunia 2 s širokými otevřenými, krásnými prostředími. Může to vypadat ohromující, ale výkon je ve skutečnosti docela dobrý. Většina karet však bude zdůrazněna na 1440p, a to zejména při 4 k a dále.

Middle-Earth: Shadow of Mordor je jednou z nejvíce graficky intenzivních her, které testujeme, s Monolitsem pomocí vlastního lithtech engine k napájení hry. Když se rozběhne na maximální detail, bude to žvýkat váš GPU a jeho VRAM, jako by to nebylo nic.

Metro: Last Light Redux pochází z her Developer 4A, díky čemuž je reduxová verze Metro: poslední světlo „definitivní“ verzi hry. Redux měl na již působivém motoru 4A čerstvý nátěr a opravdu to tlačí naše GPU na jejich limity.

Benchmarky. 3440×1440

3440×1440 Benchmarks

Nejnovější splátka Ubisoftu v sérii Ghost Recon Tom Clancy je Ghost Recon Wildlands, taktická střelec s otevřeným světem s některými z nejlepších grafik na trhu, s Ubisoft Paříž pomocí upravené verze anvilnextového motoru.

Rise of the Tomb Raider je jednou z nejlépe vypadajících her na trhu, opravdu nádherná hra. A zázrak k benchmarku. Tým společnosti Crystal Dynamics vytvořil velmi škálovatelnou hru PC, která hraje opravdu dobře testovací grafické karty. Máme výsledky DX11 a DX12, zde ukazují mírné silné stránky spuštěného režimu DX12.

Far Cry Primal je hra postavená na působivém modulu Dunia 2 s širokými otevřenými, krásnými prostředími. Může to vypadat ohromující, ale výkon je ve skutečnosti docela dobrý. Většina karet však bude zdůrazněna na 1440p, a to zejména při 4 k a dále.

Middle-Earth: Shadow of Mordor je jednou z nejvíce graficky intenzivních her, které testujeme, s Monolitsem pomocí vlastního lithtech engine k napájení hry. Když se rozběhne na maximální detail, bude to žvýkat váš GPU a jeho VRAM, jako by to nebylo nic.

Metro: Last Light Redux pochází z her Developer 4A, díky čemuž je reduxová verze Metro: poslední světlo „definitivní“ verzi hry. Redux měl na již působivém motoru 4A čerstvý nátěr a opravdu to tlačí naše GPU na jejich limity.

Benchmarky. DX12

3DMark TimesPy (DX12) 1440p

3Dmark je již léta základním měřítkem, až do doby, kdy byla propuštěna matice a FutureMark měl benchmarky inspirované kulky. 3Dmark je perfektním nástrojem, který zjistí, zda váš systém. Nejdůležitější je, že váš CPU a GPU. hraje tak, jak by měl. Můžete hledat výsledky pro váš GPU, abyste zjistili, zda spadá do souladu s jinými systémy založenými na podobném hardwaru.

Analýza výkonu závěrečné myšlenky

Analýza výkonu

Všichni jsme od začátku věděli, že ASUS nakopne zadek s jejich grafickou kartou Rog Strix GTX 1080 Ti a tady jsme tady. Ještě další vlastní GTX 1080 Ti, který vyniká. I když je karta pod 100% stresem, sotva okraje přes 65 ° C, díky působivému nastavení chlazení trojitého fanouška a Asusova pozornost k detailům s jeho pole Heat Sing.

Asus Rog Strix GTX 1080 TI poskytuje výkon úrovně Titan X za mnohem levnější cenu, přičemž hry jako Rise of the Tomb Raider zasáhly průměr 129fps při 2560×1440 v DX12, ve srovnání s 120fps na Titan X (P) a 119fps na GTX 1080 Zakladatelské vydání.

Pokud hrajete na 4K, jste v dobrých rukou s Asus Rog Strix GTX 1080 Ti. Uvidíte stejný 10% dodatečný výkon oproti Titanu X (P). Díváme se na průměr 60 snímků za sekundu ve skvěle vypadajících hrách, jako je Rise of the Tomb Raider a Far Cry Primal. Dokonce i střední země: Shadow of Mordor and Metro: Last Light Redux Užijte si 60fps při 4K na Asus GTX 1080 Ti Strix OC.

Poslední myšlenky

Pokud jste stavěli nový špičkový herní počítač a stavěli jej s jakoukoli základní deskou třídy ASUS Rog a potřebovali grafickou kartu nadšeného, ​​aby se s ní shodovaly, nebylo by pochyb o doporučení Asus Rog Strix 1080 TI. Je to úhledné, je to rychlé, a to si posiluje sílu. nepohlcuje to.

ASUS vytvořil kartu, která se vůbec nejedná za herních podmínek, rozhodně ne tak horká jako vykreslování nebo těžba kryptoměny na kartě, hodit ji do overdrive a zahřívat ji za normální použití. Ani tehdy se Asus Rog Strix GTX 1080 TI nedostává nad 70-75 °.

V herních situacích se Asus Rog Strix GTX 1080 Ti zpracovává jako šéf. 4K 60fps v dnešních hrách je skvělým bodem k zasažení a vysoké FPS v 1080p a 1440p Native Resolutions je perfektní. Dva z nich by se ujistili, že byste ještě chvíli nemuseli upgradovat svůj herní počítač.

Na konci dne je Asus Rog Strix GTX 1080 Ti je monstrum. Úžasný výkon a termály smíchané s úhledným vzhledem, není to žádný mozek. koupit to, nebudete toho litovat.

Výkon (přetaktování, síla)
Kvalita (sestavení, design, chlazení)
Obecné funkce (výstupy displeje atd.)
Svazek, balení softwaru
Celkově

Sečteno a podtrženo: Asus přibíjí špičkový trh s Rog Strix GTX 1080 Ti, s vojenským výkonem, stylem a chlazením. ROG herní systémy se dvěma z nich ve SLI? Pokud můžete plavat ve své vlastní slintání a hře současně, nebudete toho litovat. #Rog4lyf

Ceny: Najdete produkty podobné tomuto na prodeji níže.

Spojené státy: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.com

Spojené království: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.CO.Spojené království

Austrálie: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.com.AU

Kanada: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.CA

Deutschland: Finde Andere Technik- und ComputerProduKte wie dieses auf amazon.de

Anthony se připojil k týmu Tweaktown v roce 2010 a od té doby zkontroloval 100s grafických karet. Anthony je dlouhodobý nadšenec PC s vášní nenávisti pro hry postavené kolem konzolí. Hraní FPS od dnů před kvasením, kde jste byli uraženi, pokud jste použili myš k zaměření, byl od té doby závislý na herních a hardwarech. Práce v IT maloobchodníku po dobu 10 let mu poskytla skvělé zkušenosti s počítači na míru. Jeho závislost na GPU Tech je neochvějná.

Otevřeně pozveme společnosti, které nám poskytují revizní vzorky / které jsou uvedeny nebo diskutovány, aby vyjádřili svůj názor. Pokud si někdo přeje odpovědět, zveřejníme odpověď zde. Pokud si přejete odpovědět.

Asus Rog Strix GTX 1080 Ti Review: Nahoře balení

Výrobce: Asus

Specifikace a design

Jak se odpovídá vlajkové lodi ASUS GTX 1080 TI?

Se všemi aktivitami na trzích GPU i CPU je těžké si pamatovat některé z uvedení na trh v první polovině roku. včetně GTX 1080 TI Nvidia 1080 TI NVIDIA. Udržování hodnosti nejrychlejšího herního GPU po většinu roku, Little zpochybnila nabídku založenou na GP102 NVIDIA, což z ní činí výběr defacto pro špičkové hráče.

I když jsme věnovali velkou pozornost nové grafické kartě Nvidia Titan V, 3000 ji vydá z řady téměř každého hráče, který nemá jednodenní práci zahrnující hluboké učení.

Dnes se ohlédneme zpět na (mírně) rozumnější GP102 a na jednu z nejvyšších nabídek, které se objeví, Asus Rog Strix GTX 1080 Ti.

Hardwarové specifikace

Zatímco skutečné specifikace GP102 GPU na palubě Asus Strix GTX 1080 TI se vůbec nezměnily, chvíli se obnovíme, abychom se osvěžili tam, kde sedí o zbytku trhu.

asus, strix, 1080
Rx Vega 64 Liquid Rx Vega 56

GTX 1080 GTX 1070 Ti GTX 1070

GTX 1080 Ti
Jádra GPU 4096 3584 3584 2560 2432 1920
Základní hodiny 1406 MHz 1156 MHz 1480 MHz 1607 MHz 1607 MHz 1506 MHz
Zvyšte hodiny 1677 MHz 1471 MHz 1582 MHz 1733 MHz 1683 MHz 1683 MHz
Texturní jednotky 256 256 224 160 152 120
ROP jednotky 64 64 88 64 64 64
Paměť 8 GB 8 GB 11 GB 8 GB 8 GB 8 GB
Paměťové hodiny 1890 MHz 1600 MHz 11000 MHz 10000 MHz 8000 MHz 8000 MHz
Rozhraní paměti 2048-bit HBM2 2048-bit HBM2 352-bit G5X 256-bit G5X 256-bit 256-bit
Šířka pásma paměti 484 GB/S 410 GB/S 484 GB/S 320 GB/S 256 GB/S 256 GB/S
TDP 345 wattů 210 wattů 250 wattů 180 wattů 180 wattů 150 wattů
Peak Compute 13.7 tflops 10.5 tflops 11.3 tflops 8.2 tflops 7.8 tflops 5.7 tflops
MSRP (proud) 699 399 699 499 449 399

Série produktů GTX 1000 z NVIDIA znamenala konsolidaci v nabídce Asus GPU. Místo toho, aby měl k dispozici produkty Strix i Matrix, Strix nahradil vše, co by bylo nejvíce prémiovou možností ASUS pro jakýkoli daný GPU, a Strix GTX 1080 Ti nezklame.

I když to nemusí být největší grafická karta, jakou jsme kdy viděli, Asus Strix GTX 1080 Ti je ve všech dimenzích ve všech dimenzích ve srovnání s ediční kartou NVIDIA, tak i s možností EVGA ICX, a také s možností EVGA ICX, na kterou jsme se podívali dříve rok. Ve srovnání se zakladatelem je Strix GTX 1080 Ti 1.23-in delší, 0.O 9-in vyšší a zabírá další slot PCIE na šířku.

Zejména je obtížné zapadnout do menších případů faktorů, které by mohly mít dostupnou délku, ale jsou více omezeny na výšku GPU. Pokud však máte podvozek střední nebo plné věže a nestaráme se o velikost GPU, masivní chladič na Strix má co nabídnout.

Chladič konstrukce Strix GTX 1080 Ti je založen na masivním Heatsinkovém poli se šesti tepelnými trubkami, spářeným s nastavením trojitého ventilátoru. Přijetím 2.5 slotů, Asus je schopen implementovat vyšší chladič s více povrchovou plochou pro chlazení.

To je zřejmé tím, co ASUS nazývá „0DB technologie.„V podstatě se fanoušci na grafické kartě nezapnou, dokud GPU nedosáhne 55 stupňů Celsia. Pozorovali jsme tuto práci, jak se očekávalo během naší doby s Strix 1080 Ti. To by bylo skvělé pro běh méně náročných nebo starších titulů s V-Sync, které by moc nezdaly GPU a umožnily by téměř tiché provoz.

Další zajímavá funkce chlazení nalezená na Strix GTX 1080 TI zahrnuje přidání dvou 4-pinových záhlaví na konci karty. Tyto záhlaví ventilátoru ve spojení se softwarem Asus GPU Tweak II vám umožňují nastavit vlastní křivky ventilátoru na základě teploty GPU a/nebo CPU pro ventilátory připojených případů. Tato funkce by byla skvělá pro fanoušky s přitací v případě, že byste je mohli zvýšit, když je váš GPU horký, aby se tlačil více vzduchu na kartu.

Samozřejmě, stejně jako u jakéhokoli vlajkového počítačového hardwarového produktu v těchto dnech, je RGB k dispozici v plné síle s Strix GTX 1080 TI. Nejenže jsou na samotném ventilátoru vestavěné LED diody RGB, ale na kartě je záhlaví S RGB LED proužky. To by mohlo být dobré, pokud chcete synchronizovat další LED diody s grafickou kartou, nebo pokud vaše základní deska nepodporuje rozšíření RGB.

Zatímco vydání zakladatele GTX 1080 Ti Sports One 8-pin a jeden 6-pinový konektor PCIe Power, Strix 1080 Ti naráží na dva 8-pinové konektory, což umožňuje dalších 75 W při přetahujícím.

Mnohosvětá revize z edice NVIDIA Founder’s Edition, Strix 1080 Ti přidává konektor DVI s dvojitou dobou zpět do mixu spolu se 4 konektory Displayport a port HDMI v plné velikosti HDMI.

Video novinky

Změny rozvržení NVIDIA 512 MB?

комментарии и мнения

Můžete vyzkoušet 1080 Ti/VEGACAN, který otestujete 1080 ti/vega 64 s konektory pigtail PSU vs. Samostatné 8 pin kabelů? Zjistěte, zda existuje nějaký rozdíl v přetaktování? Odpověď

Proč by to udělali? Oni by to udělali? Provozují firmu a stěží by se o to někdo zajímal. Odpověď

Výhody, že jde o výhody s výhodami se samostatnými 8 kolíky, je čistší napájení karty, pokud karta vyžaduje více energie, než může PSU poskytnout v těchto jízdních pruzích. Pokud to zasáhne nejstabilnější nastavení OC, nebude to mít žádný rozdíl. Pokud se to stane nestabilní kvůli kolísání výkonu, mohou tyto problémy pomoci snížit oddělené kabely. Znovu opakovat všechny měřítka, jen aby to testovalo, není prospěšné, protože většina se neobtěžuje s výběrem kabelů, ledaže by hledaly optimální výkon OC. A toto zvýšení by mohlo být 10 MHz, což se v grafu nezobrazí. Odpověď

Vlastně jsme měli tuto kartu, kterou jsme tuto kartu vlastně měli na chvíli, takže je to první revize, ale oslovili jsme ASUS pro objasnění/podrobnosti! Odpověď

88 ROPS a 24 dalších ROPS That88 ROPS a 24 dalších ROP než VEGA 64/56 a další Nvidia SKU v této tabulce a GTX 1080TI vždy vyhrají benchmarky FPS. To a vzhledem k tomu, že celkový trh s GPU, který je postižen výpočtem, stejně a partneři Nvidia/AIB mohou udržet výrazně nad tím MSRP a vydělávat více peněz pro své investory. Takže s výpočtem GPU Compute udržování AMD nafouknuté NVIDIA může přinést mnohem více příjmů svým držitelům akcií tím, že přesune, že MSRP vyšší nebo nastavením svého MSRP nahoru jako rozsah hodnot v závislosti na vyžádání. Tvůrci GPU by měli začít uvést své ceny GPU MSRP vyšší, což výrobcům dává větší šířku ceny za vyšší příjmy. Je to proto, že tak, pokud ceny klesne, může klesnout níže než MSRP a aby se zdálo, že cena je dohodou pro spotřebitele. Zdá se, že NVIDIA i AMD mají problémy s udržováním svých zásob co nejmenších, protože AMD nikdy nemá dostatek zásob Vega, aby uspokojila poptávku. GP102 NVIDIA má přebytek dostupných ROP, které lze přidat pro hraní her, a Nvidia by měla opravdu držet Voltu v rezervaci déle pro jakékoli herní trhy, dokud to není absolutně potřeba. NVIDIA může rozšířit využití Pascala, protože GP102 má stále další ROPS, aby zpřístupnil jakékoli zvýšení metrik FPS, dokud se Vega obnoví SKU na trhu 12nm! Je to proto, že pokud AMD nemůže odpovídat NVIDIA v počtu ROP, neexistuje žádný způsob, jak by AMD mohla zvýšit své metriky FPS, a to i za použití vyšších hodin hodin. AMD potřebuje přepracovaný design základny Vega s 88 ROPS. Odpověď

NVIDIA a AMD prodávají HISNVIDIA a AMD prodávají své GPU výrobcům (z větší části), jako je Asus za předem vytyčenou cenu. Takže Nvidia a AMD nemají prospěch ze náhlého zvýšení cen u karet kvůli kryptoměnám nebo cokoli jiného. To jsou většinou prodejci jako Amazon nebo Newegg. Nevím, o co jde o „udržení jejich zásob co nejmenších“, ale obě společnosti by raději prodávaly co nejvíce. Výrobní rostliny však přijímají rozkazy několik měsíců předem a navíc se mohou kvůli jiným závazkům čipů tolik zvýšit. AMD nepotřebuje „přepracovanou design Vega Base Die s 88 ROPS“ Znáte najednou více než inženýři AMD? Surová čísla vám neřeknou všechno, ale grafické karty mají obecně všechno vyvážené, protože by bylo hloupé mít příliš málo, co by způsobilo velký úzký úzký západ. Nemůžete se jen podívat na jádra CUDA a myslet si, že počet ROP by měl být stejný pro jinou architekturu. Vždy najdete scénáře, ve kterých může pomoci více ROP, nebo jinou část karty. Navíc, design potřebuje optimalizovaný titul DX12 nebo Vulkan, aby opravdu předvedl Vega. Odpověď

NVIDIA a AMD mohou oba Bothnvidia a AMD mohou zvýšit své velkoobchodní/AIB partnerské ceny během dalšího kola nákupních smluv na pokrytí zvýšených výdajů a partneři AIB budou muset zaplatit více. AMD i Nvidia je musí zvýšit, aby pokryly své části (většinou DRAM), RD a náklady na vývoj řidiče a partneři AIB nebudou chtít ztratit tyto bity mincí, aby zaplatili jakékoli rezonovatelné zvýšení ceny, nebo nedostanou Umírá. Jsem si docela jistý, že AMD má spoustu partnerů AIB, kteří soutěží o Avaaliable Vega 10 Bease Dies, které se používají k vytvoření Vega 64/56 SKU a je to v současné době hra prodávajícího s poptávkou tak vysoko, takže míč není v partnerech AIB aib ruce. ROPS je to samotná věc, která vydává pixely na GPU, bez ohledu na mizernou kvalitu rámů, a to je fakt. Takže více ROP se rovná vyšší míře plnění pixelů a více snímků za sekundu z toho, co GPU má nejvíce ROPS. Všechny zbytek této jiné GPU IP lze vyladit, aby se na těchto ROPS dostala správná data přiváděná do rastrových operačních potrubí Oko (vlastně mozek) si všimnout při 30-60 fps se správným rozptylem rámu, což umožňuje hladké dodávce rámu. Nvidia může a získá lepší metriky FPS, protože to je testovaná metrika, a pokud nějaký recenzent vykopává příliš hluboko a při pohledu na kvalitu obrazu, že si oko stejně nevšimne při tak rychlých snímcích, pak si tento recenzent bude muset zakoupit vzorky revize A nedostal žádné freebees od značky s těmito revizními řetězci přitažlivými. ROPS jsou NADS herního FOCIESD GPU a GPU s nejvíce vítězstvím NADS, která vše vážená metrika Bubba Gamer FPS, která bere referenční závod a prodává GPU za herní pracovní zátěž. Cena stoupá jako funkce Damand Curve, tak Cherge od Ropu pro hraní her! ROPS ROPS ROPS! Odpověď

Vlastně někdy někdy někdy integrátoři, jako je Asus EVGA MSI Zotac atd. Odpověď

Díky za článek Ken.Díky za článek Ken. Chtěl jsem však zmínit jednu věc. GTX 1080ti Strix je vyroben ve 3 různých číslech dílů, která přicházejí s různými hodinami. 8G, A8G, O8G. Zmíním se o tom, protože spotřebitelé, kteří čtou recenzi. Přechod z paměti věřím, že O8G je nejrychlejší, když „O“ stojí za přetaktování. Odpověď

Také běžné karty Strix Cardsso, běžné karty Strix mají svůj maximální limit výkonu omezeni na 112%, takže verze OC má k přetaktování k dispozici vyšší limit výkonu (120%)! To mi pomohlo učinit své rozhodnutí získat Strix 1080 OC nad běžným Strix 1080! Odpověď

Vega 64 potřebuje vzduch-chlad 64 potřebuje vzduchem chlazené zřeknutí se odpovědnosti, aby to bylo jasné. Verze ochlazená vodou je mnohem master než 1080 odpověď

Jak karta provádí inhow, karta provádí ve hrách DX12, jako je divize ? A s Vulkanem ? Jako Wolfenstein ? Odpověď

Měl jsem Strix a nyní jsem měl Strix a nyní mám původní FTW, líbí se mi různé senzory na kartách EVGA lépe plus aktuální elita FTW přichází s přetaktováním paměti 12 GHz. Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Tento web používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data komentáře.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS