Asus Rog Strix Arion m.2 SSD Review Review. Asus Rog Strix Arion

Asus Rog Strix Arion m.2 SSD Review Review

Tak koncem minulého roku jsem byl na trhu s m.2 uzavření. Hodně z toho, co máme na trhu, je do značné míry vyrobeno čínskými společnostmi, které nejsem pohodlně ukládat 100 nebo více a dostat něco, co se přehřívá nebo horší, něco, co saturuje USB3.1 gen2. Mým plánem bylo používat jednotku jako zkušební platformu pro Linux, protože chceme poskytnout rychlé a snadné ověření, pokud základní deska pracuje také s Linuxem, mimo jiné. Ale návrat zpět, možnosti byly omezené a Silverstone neměl žádné pravidelné zásoby, které bych mohl získat, a možnosti Silverstone byly omezeny na typ-A, což omezilo mé možnosti na port typu A-A.

Takový byl můj život, dokud ke mně přišel Asus a řekl, že mají m.2 přicházející příloha. Měl jsem dojem, že to bylo pro jejich profesionální značku, ale hle, aj, byl to Rog.

ROG Strix, abych byl přesný. Dnes se podíváme na Rog Strix Arion USB3.1 přenosný m gen2 m.2 SSD kryt. Abychom to vyjasnili, nepřicházejí s SSD uvnitř, takže to poskytli naši přátelé v Seagate a my použijeme Seagate Firecuda 510 1TB m.2 NVME SSD. Zde si můžete prohlédnout recenzi SSD Seagate.

S tím řekl, pojďme se podívat na Rog Strix Arion a vidět, jak to funguje! Číst dál.

Asus ROG Strix Arion M.2 NVMe SSD Enclosure Review

Balení a bližší vzhled

Rog balíky Arion ve svém podpisu Rog Strix Balení: logo RGB s produktem na přední straně. Pěkný výstřel na logo RGB na produktu v přední části krabice, i když to okamžitě zdůrazňujeme, nemůže to udělat. Vzadu máme několik podrobností a hlavních prvků Arion.

Uvnitř balíčku musíme projít několik věcí, protože samotný Arion získáte rog Strix Arion Enclosure, pouzdro na nárazník, háček karabiny a nástroj pro odstranění podnosu SIM.

Také uvnitř jsou dokumentace a pár USB typu C k kabelům typu C a kabel typu A do typu C typu C. Vstup pro Arion je port USB typu C a můžete používat jakýkoli kabel, který chcete, pokud je jedním koncem USB typu C.

Zahrnutý háček Carabiner má suchý zip, který se jednou ve smyčce zajistí. Samotný karabin ve tvaru r, zjevně nějaký designér v Asusu cítil nutkání, že to musí být r místo celokovového karabina s rogem vyrytým v něm.

Jak blahosklonné jako toto poslední prohlášení bylo, pokud existuje něco, co je v Arionu něco skutečného vypnutí, je to karabina. Protože na konci používá obří smyčku, můžete jej použít k připevnění ke své osobě, pokud ji přinášíte, ale jinak je zahrnutá karabina chatrná a já se můžu zlomit dvěma prsty malé úsilí a navzdory mé potřebě prokázat bod, rozhodl jsem se.

Rog Strix Arion je tenký 12 mm. Jeho tenčí než většina mobilních telefonů, ale Asus se ujistil, že kov je dostatečně hustý, aby rozptýlil teplo, takže do Arion je jistá šťáva.

S nainstalovaným gumovým nárazníkem se opravdu nebudete cítit, že tam, pokud nebudete muset jednotku odstranit, takže ji velmi doporučujeme udržet ji zapnutý.

Tady je napájení Arion. ASUS má integrovanou technologii synchronizace Aury, kterou můžete přepínat a hrát si s přepravou Via Armory Crate nebo Aura Sync. Není to moc, ale je to funkce. Něco, co bych si nikdy nepředstavoval, vzhledem k tomu, že ostatní tržní nabídky jsou do značné míry jen stříbrné boxy.

asus, strix, arion, review

Nastavení jízdy

Chcete.li nainstalovat svůj SSD na ROG Strix Arion, budete muset sundat nárazník a najít tlačítko vysunutí, kde máte přístup pouze s tlakem na zásobník SIM karty nebo podobně tenkou jehlou nebo pinkem. Tlačítko je docela mělké, ale dává dobrý pocit, jak úzce musíte jít. Nejlepší pouzdro se okamžitě uvolní. Budete muset odstranit ze stran, ne z vrcholu.

Obal zásobníku s pohonem obsahuje podložky pro odvlivňování, zatímco montáž jednotky je na hlavním těle. Jak vidíte, Rog Strix Arion podporuje až M.2 2280 velikosti disků s m.2 2230 jako nejmenší. Jednotka podporuje klíčové jednotky M a BM. Protože nemám m.2 sata už a já musím potvrdit s Asusem, pokud m.2 SATA Works, ale žádný oficiální zveřejněný dokument to cituje.

Budete muset odstranit retenční šroub a vyrovnat jej s m.2 SSD. Většina SSD pro hlavní proud bude ve formovém faktoru 2280, ale existuje menší velikosti. Jak je vidět výše, zde máme na Arion naše Seagate Firecda 510.

Testování výkonu

Testovací nastavení

Procesor: Intel Core i9 9900K základní deska: Asus Rog Maximus XI Extrémní paměť: G.Skill Tridentz DDR4-3600 16GB Úložiště: WD Blue SSD 1TB SATA PSU: Sezónní platina 1050W Chlazení: Fraktální design Celsius S36 Aio Liquid Cooler Monitor: Viewsonic VX2475SMHL-4K Vga:

Poznámka: Mějte na paměti, že USB3.1 Gen2 je 10 Gbps, a zatímco Asus to uvádí jako USB3.2 gen2 zařízení, jeho stále stejné specifikace. USB3.2 gen2 2 × 2 je standard specifikace 20 Gbps. Seagate FireCuda 510, kterou v tomto testu používáme, byl testován tak, aby šlo nahoru o 3000 MB/s a další v testech čtení/zápisu. Také si všimněte, že tyto výsledky jsou určeny pouze proto, že váš počet najetých kilometrů se bude lišit podle vašeho m.2 zařízení.

Potenciální výkon (ATTO Disk Benchmark)

Benchmark ATTO DISK Benchmark Benchmarks A Drive’s Read and Write Speeds s rostoucí velikostí souborů a grafy je. Výsledky nám ukazují dobrou představu o tom, jak pohon provádí na velikosti souborů, ukazuje nám rychlosti čtení a zápisu a jak jsou konzistentní. Čím vyšší, tím lepší a tím konzistentnější čísla, tím lepší. To nám také ukazuje, zda existují úzká místa pro ovladač nebo samotné zařízení.

Utility pro kovadliny

Utilities pro kovadlinu je disková benchmarkingový nástroj navržený tak, aby nabízí jednodušší metodu, jak hodnotit výkon skladovacího zařízení pro čtení a zápis, stejně jako celkově. Skóre jsou prezentována v skóre z benchmarkového okna a jsou reprezentativní pro skóre disků, ale jsou zcela jedinečné pro tento měřítko samotné. Vyšší skóre je lepší.

Jako benchmark SSD

Jako SSD Benchmarks SSD a poskytuje skóre. V našich grafech vám místo toho ukážeme výsledky výkonu šířky pásma, konkrétně pro sekvenční a 4k. Protože SSD používá syntetické testy čtení/zápis s volitelnou velikostí testu. Náš standardní test používá 1 GB ukázková data.

Značka krystalického disku v6

Značka Crystal Disk Is Storage Benchmarking Software byl vyvinut „Hiyohiyo“ Japonska a je k dispozici zdarma. Tento měřítko měří sekvenční a náhodné rychlosti čtení/zápisu úložných zařízení.

ez iometer

Eziometr je uživatelsky přívětivý port populárního iomerového benchmarku. Iometer je nástroj pro testování profesionálního zatížení pro měření výkonu úložiště pro podniková řešení.

Závěr

Asus prodává Arion jako dvě věci: chladné a rychlé. A podle chladnosti máme na mysli výkon v pohodě. O tom budeme mluvit později, abychom mohli nejprve mluvit o výkonu jízdy; Rog Strix Arion používá USB3.1 gen2 (nebo USB3.2 gen2), které preferujete, ale nakonec má šířku pásma 10 Gbps, se kterou lze pracovat. To znamená, že pokud máte starší m.2 jednotky, které nemáte v plánu držet svou soupravu, můžete zavrhnout 59 pro Arion a dát mu na životech nějakou prodlouženou pronájem. Výkon, je omezen jeho technikou a to je v pořádku.

Nyní se přesunuji do chlazení, osobně mám pocit, že existuje opravdu malý důvod se obávat teplot pro tuto jednotku, pokud ji nepoužíváte jako pracovní jednotku nebo poškrábání a nechají se aktivně odehrávat přenosy dat. Přesto je zde výstřel z našeho Rog Strix Arion Seagate Firecda 510 1TB pod Crystal Diskmark Work Racor. Vidíme relativně normální tempy. Všimněte si, že okolní teplota je teplota Manily 30 ° C. Takže návrat k chladu, mohu alespoň potvrdit, že Asus je na místě, ale také to, co je také na místě, je vizuální styl, který ASUS Rog zavrhl do Arion. Mezi všemi přílohy, které jsem viděl, a prohledával jsem široko a široko, má Rog Strix Arion díky své estetice Rog osobnost. A i když mohu být přesvědčen, že moje další preference, Silverstone MS11 vypadá elegantně, hráč ve mně by snadno skočil s Asusem. Nemluvě o tom, že nic pod ROG má obzvláště obdivuhodnou podporu po prodeji.

Nakonec se to všechno scvrkává na cenu. Moje další možnost, Silverstone MS11, je cena 59 a do značné míry obsahuje stejnou funkci jako Arion. Hlavní dfference, háček, RGB a estetika. V loňském roce jsme viděli MS11 v Computexu a přestože jsem si jistý, že to může podmanit termály z mnoha SSD, Arion pro mě vezme korunu každý den. Ale neberej mé slovo jako zákon, v profesionálnějším prostředí bude MS11 snadno volbou, zejména pokud váš šéf platí a nechcete, aby se vaše hráčská strana projevila, ale pro všechny záměr a účely, MS11 je Tvrdý nález zde v Manile as arion je snadno dostupný, je to jednoduchá volba.

Takže byste si měli koupit arion? Těžká otázka. Pokud si kupujete, že si chcete vytvořit svůj vlastní přenosný pevný disk, získáte lepší hodnotu s snadno vytvořenými řešeními od většiny tchajwanských značek. Arion je většinou určen pro uživatele, kteří přerostli jejich starší SSD a chtějí prodloužit život svých SSD.

Rog Strix Arion je pro ASUS v nezmapovaných vodách pěkný podnik, ale volba prosazovat značku ROG znamená, že mají spíše řešit stavitele a technicky zdatnější spotřebitele než na profesionální trh. Bez ohledu na to, stále nabízí skvělou přizpůsobivost a funkčnost za cenu.

Stále si přeji, aby měl kovový háček a bezpečnější popruh. A za to to nedoporučuji pro použití venku, pokud nevyměňujete popruh. A za to zakotvím body použitelnosti.

Asus podporuje Rog Strix Arion s jednoletou zárukou. Dáváme Asusovi, velmi vzácné pro společnost, naše cenu za nejlepší hodnotu B2G!

Cena a kde koupit

Oficiální filipínská SRP: PHP2860

Global SRP: 59.99

Asus Rog Strix Arion Review Filipíny: Osvětlení rychlé úložiště

Pokud jste někdo, kdo převádí velké množství dat mezi PC denně, znáte bolest z používání externích pevných disků, s. Tradiční externí HDD jsou bolestně pomalé, zejména pokud se projekty a soubory počítají v gigabajtech a rychlosti přenosu se měří v hodinách, ne sekundy.

Zásoby NVME se zabývají tímto konkrétním problémem tím, že umožňují spotřebitelům přehodnotit nižší kapacitu NVME Drives do vysokorychlostních přenosných řešení. Zatímco Asus ‚Rog Strix Arion není první svého druhu, existuje dostatek diferenciace produktů, že by to hráči mohli ve skutečnosti chtít vyzvednout nad konkurencí.

Klady

  • Dobrý styl pro kryt NVME
  • Instalace bez nástroje
  • Přináší téměř inzerované rychlosti

Žádný únik z RGB

Vzhledem k tomu, že Strix Arion je součástí sestavy Tchajwanského výrobce, má stejný design estetiku jako většina herních periferií ASUS.

Vložení obsahuje úhlové, agresivní linie nakrájené na jeho hliníkovou skořápku, spolu s pásem RGB nahoře, který je kompatibilní s aurou synchronizovanou. Popisové oka rog také obsahuje osvětlení RGB.

Ve spodní části je jediná zástrčka USB typu C a kryt se může pochlubit USB-C 3.2 Konektivita Gen 2, s maximálním přenosem dat až do 10 Gb / s.

Strix Arion je dodáván se stylovým plastovým nárazníkem a plastovým háčkem podobným karabinám, takže si ho budete moci vzít s sebou, i když za bezpečnost navrhujeme, abyste si místo toho koupili kovový karabič a šňůru, kterou můžete použít místo toho. Plastový karabin vypadá chatře. pravděpodobně na něm nepřežije pevný tah.

Instalace a vstup bez nástrojů bez nástrojů

Jedna věc, která se nám opravdu líbí, je, že nemusíte mít nástroje pro výměnu NVME Drive uvnitř Strix Arion.

Vložení úhledně se rozdělí na dva pomocí přiloženého nástroje pro kolíky do díry (trochu jako to, jak popolíte sim slot SIM na telefonu), což vám umožní přístup k vnitřnostem.

Můžete si vyměnit SSD pomocí palec a Strix Arion přijímá NVME SSD s 2230, 2242, 2260 a 2280 Form-Factors.

Tepelné podložky pomáhají regulovat teplo, které je produkováno pohonem.

Rychlejší než běžný 2.5palcový SSD

Jedním z důvodů, proč byste chtěli používat přílohy, jako je Strix Arion s disky NVME, je rychlost. Asus inzeruje, že Strix Arion je schopen dosáhnout rychlosti až 10 Gbps, což odpovídá 1250 MB/S.

To je pod maximální rychlostí přenosu dat nejtypičtějších jednotek NVME, když jsou připojeny k PCS prostřednictvím PCIe 4.0, i když samozřejmě nejsou ani téměř přenosné, když jsou připojeni tímto způsobem. Strix Arion používá řadič Asmedia2362.

Strix Arion byl testován s SSD Seagate Firecda 510 NVME, který inzeroval sekvenční rychlosti čtení a zápisu 3450 MB/S a 3200 MB/S.

asus, strix, arion, review

Při připojení k USB typu-C 3.2 Port Gen 2, Strix Arion dosáhl rychlosti čtení 1056 Mb/s a rychlosti zápisu 1035 MB/s.

I když je to jen 1/3 inzerovaných rychlostí přenosu Seagate Firecuda 510, vezměte si všimněte si, že výkon se stává profitím prostřednictvím portu USB typu-C.

Musíte také vzít na vědomí, že váš port typu C musí být typ USB 3.2 Gen 2, aby se tuto rychlost plně využilo, a přestože Asus poskytuje typ-C USB 3.0 kabel v balíčku také pro použití s ​​zasažením arion vaše rychlost nebude stejná.

Rychlosti jsou více než poloviční, pokud se používá Strix Arion tímto způsobem, ale to je stále rychlejší než použití tradičního HDD.

Zajímavé je, že když je připojen přes USB typ-c, je Strix Arion schopen poskytnout dvojnásobek výkonu 2.5palcový SSD připojený prostřednictvím rozhraní SATA v naší herní soupravě, což znamená, že zasažení je schopno poskytnout dostatečně rychlé přenosové rychlosti, které z něj můžete hrát.

Pokud jde o celkové teplo, Strix Arion zřídka vrcholil nad 46 stupňů Celcius (měření vnějšího tepla), zatímco jsme jej používali.

Verdikt: Rychlý, přenosný herní kryt pro všechny

Pokud potřebujete rychlý, stylový a snadno použitelný kryt NVME, možná se budete chtít podívat na Rog Strix Arion.

Při připojení přes typ-c se Rog Strix Arion podařilo fungovat ještě lépe než naše 2.5palcový SSD, což je dostatečně rychle na to.

Vezměte na vědomí, že budete muset poskytnout vlastní jednotku NVME, když si ji koupíte, protože získáte kryt pouze tehdy, když vidlice přes 2 860 Php pro Strix Arion.

Rychlý vzhled: Asus Rog Strix Arion NVME Enclosure

Chtěl bych poděkovat Asusovi za dodání vzorku.

Zatímco Asus může být nejlépe známý svými grafickými kartami a základními deskami, dílčí značka Rog nebo Republic of Gamer také nabízí všechny věci, které by hráč mohl chtít, včetně případů, židlí, monitorů, periferií a Rog Strix Arion nvme Enclosure.

Balíček a bližší pohled

Rog Strix Arion se lodí v plnobarevném balíčku s obrázkem na přední straně a spoustou detailů na zadní straně. Tato prezentace je určena k upoutání vaší pozornosti v cihlovém a maltovém obchodě a může být zavěšena na polici.

Samotný kryt byl umístěn do pěnové zásobníku s dalším příslušenstvím na druhé vrstvě. Celkově je zážitek z rozbalení docela pěkný a soudržný.

ASUS lodí kryt Rog Strix Arion NVME se dvěma kabely, jeden s USB-C pro hostitelský systém a druhý využívající USB-A. Oba kabely jsou robustní i pěkné a dlouhé. Pin podobně jako ten, který byste našli s mobilním telefonem pro přístup k zásobníku SIM karty, je také zahrnut pro přístup k interiéru Rog Strix Arion. Kromě toho, ASUS také zahrnoval silikonový nárazník a klip ve tvaru R. Zatímco velký malý další příslušenství, bylo by dobré, kdyby byl klip vyroben z nějakého druhu kovu místo plastu. A konečně, je také zahrnuta příručka a některé právní záruční dokumenty.

asus, strix, arion, review

Samotná jednotka vypadá docela pěkně. Ve svém designu je asymetrický, s plochými stranami a spoustou detailů designu.

Na hlavní straně je vložka s logem ROG a jasný plastový kousek nad ním se rozsvítí, když se použije kryt. Otočením případu na boku najdete černou nálepku se všemi právními potřebami. Na dně je port USB-C a pin-hole pro nástroj, který má být zatlačen do otevření ROG Strix Arion.

Umístěte to na stupnici, hodiny to na pěkných a robustních 100 gramech, takže by měl být schopen vychladnout SSD poměrně dobře vzhledem k té hmotě.

Pružinové zámky se snadno zatlačí s kolíkem, který otevírá Rog Strix Arion a odhaluje své předem aplikované tepelné podložky a PCB, které budou hostit vaši jednotku. Neexistuje absolutně žádný důvod, abyste vytáhli PCB, ale my jsme viděli, který IC se používá. Je také chlazeno pouzdrem pomocí tepelné podložky. Zatímco jeho značení je obtížné rozeznat, je to Asmedia IC a víme, že kryt je schopen přenos dat 10 Gbps. ASUS zde také uvedl varování, aby vám dal vědět, že byste měli před instalací nejprve inicializovat svůj SSD, což je zajímavé, protože toto je poprvé, co jsme to viděli.

Montáž a výkon

Instalace jednotky NVME podle vašeho výběru je jednoduchá a nevyžaduje žádné nástroje. Jednoduše jej vložte do úhlu a použijte malou palcovou šroub, abyste jej drželi na místě. Vložení má polohy šroubů, takže můžete použít také menší formové faktory než 2280. Jakmile je pohon na svém místě, jednoduše připněte kryt zpět, což naváže kontakt s pohonem po podložkách.

Rog Strix Arion je jedinečný v tom, že můžete ovládat jeho osvětlení prostřednictvím softwaru Asus Aura. Pokud máte základní desku Asus, můžete jej přizpůsobit svým preferencím. I když existují i ​​další uzavření s vestavěným RGB, ty nenabízejí žádné možnosti přizpůsobení. Výše uvedené video ukazuje výchozí režim cyklování barev realizovaný četnými LED na PCB.

Výkon byl přesně tam, kde byste to očekávali za 10 Gbps USB-C. Pravidlem je, že to bude maximalizovat při 1 GB/S, což by vám měly být schopny dát všechny moderní disky NVME.

Také jsme se pokusili zahřát jednotku napsáním 10 souborů GB na interní jednotku více než stokrát, generováním přes 1 TB v hostiteli píše ve velmi krátkém časovém rozpětí s tepelným senzorem připojeným k exteriéru Rog Strix Arion a získat a pocit, jak dobře to rozptyluje teplo. Vložení se pořídilo velmi dobře, maximalizovalo se při 55 ° C pro pohon a 53.4 ° C na vnějším povrchu krytu. To znamená, že se zahřeje, takže to zacházejte s opatrností.

Hodnota a závěr

Asus Rog Strix Arion nvme není levný. TOTKOVÁNÍ AT 59.99, za tuto cenu můžete získat 20 variant Gbps, což vám v podstatě poskytne dvojnásobek výkonu. To je určitě něco, co je třeba zvážit, zda je rychlost podstaty.

Ale jakmile se podíváte kolem ceny, mnoho věcí mluví za to, že je pro hráče dokonalým krytem pro hráče. Staví se velmi dobře a metoda dostupnosti a předinstalované tepelné podložky nabízejí nejlepší zážitek z montáže, jaký jsme dosud viděli. Pak jsou tu aura přizpůsobitelné prvky Argb spolu s detaily designu, díky nimž je Rog Strix Arion Pop vizuálně. A konečně, s ohledem na balíček dobře zaoblené příslušenství, který zahrnuje nárazník a dva dobře velikosti kabelů, získáte dobře zaoblený balíček a zážitek z produktu. Asus by měl tuto DNA vzít a představit variantu 20 Gbps nebo dokonce 40 Gbps.

Recenze: Rog Strix Arion Eva Edition M.2 NVME SSD kryt

Pokud jde o příslušenství pro hráče, na trhu je k dispozici mnoho, které lze kategorizovat jako cool, divné nebo dokonce bizarní. Naštěstí nový Rog Strix Arion Eva Edition M.2 NVME SSD Enclosure spadá do kategorie „Cool“, a to z velké části díky své koláž s japonským sérií Mecha Anime Evangelion.

Pro nezasvěcené bylo Evangelion vysíláno mezi říjnem 1995 a březnem 1996. Bylo stanoveno patnáct let po celosvětovém kataklysmu, zejména ve futuristickém opevněném městě Tokio-3.

The BEST external SSD? ROG Strix Arion M.2. SSD Enclosure

Takže pro ty, kteří sledují japonský okruh Mecha Anime nebo dokonce sledovali sérii v 90. letech, je vydání Rog Strix Arion Eva druh sběratelského. The Rog Strix Arion Eva Edition M.2 NVME přenosné kryt SSD nabízí USB-C 3.2 Gen 2 × 1 připojení pro planoucí rychlé převody souborů až do 10 Gbps.

Jeho pouzdro z hliníku také zahrnuje vnitřní tepelné podložky pro účinné rozptyl tepla. Kromě toho má edice ROG Strix Arion Arion EVA design přátelský k kutilství, který vám umožní snadno nainstalovat SSD bez potřeby šroubů.

Uvnitř krabice získáte SSD kryt, kabel USB typu-C, kabel USB typu-A na typ-C, pogumovaný ochranný pouzdro pro kryt SSD, klip přenášení pro SSD kryt, a Nástroj pro otevření příručky a průvodce rychlým startem. Použijte nástroj k otevření krytu SSD a poté zajistěte m.2 nvme SSD podle vašeho výběru do krytu utažením zablokovacího šroubu.

Použili jsme západní digitální Blue SN550 1TB NVME SSD Module s vydáním ROG Strix Arion Eva. SSD kryt může podporovat moduly od 2280 formového faktoru po krátký 2240 SSD faktor. SSD kryt má USB-C 3.2 Port Gen 2 × 1, který je hodnocen pro rychlost přenosu dat 10 Gbps.

Celková kvalita sestavení krytu SSD je špičková. Bydlení je také vybaveno logem ROG spolu s podsvíceným výřezem RGB, který lze zobrazit na obou stranách krytu. Vložení také váží pouhých 98 gramů. takže jeho přenášení nebude úkolem.

Pokud jde o rychlosti přenosu dat, rychlosti čtení krytu mohou zvýšit až 983 MB/S a rychlosti zápisu až do 979 MB/S, na základě modulu SSD, který si s ním rozhodnete použít. Western Digital Blue SN550 1TB NVME SSD SSD, který jsme použili s tímto krytem, ​​nabídl rychlost zápisu 840.3 MB/S a rychlost čtení 871.3 MB/S v AS SSD Benchmark.

Pro cenovou značku 65, Rog Strix Arion Eva Edition M.2 NVME SSD kryt rozhodně není pro každého. Pokud jste však hráči a chtěli byste úložné příslušenství s nějakým blingem a dobrým výkonem, pak Rog Strix Arion Eva Edition M.2 NVME SSD Enclosure určitě stojí za investici.

Rog Strix Arion Eva Edition M.2 NVME SSD Enclosure 65

Použili jsme západní digitální Blue SN550 1TB NVME SSD Module s vydáním ROG Strix Arion Eva. SSD kryt může podporovat moduly od 2280 formového faktoru po krátký 2240 SSD faktor. Zatření SSD má USB-C 3.2 Port Gen 2 × 1, který je hodnocen pro rychlost přenosu dat 10 Gbps.

Recenze uživatele

Recenze: Corsair HS65 Wireless

Corsair HS65 Wireless staví na svém předchůdci, HS65 Surround, nabízí podobný nošení a uživatelský zážitek. Nová iterace se však rozlišuje se zahrnutím bezdrátového USB dongle a Bluetooth podpory.

Pokud jde o design, bezdrátový Corsair HS65 udržuje známou estetiku. Herní náhlavní souprava je k dispozici v černobílém barevném možnostech. ten, který je zde zkontrolován, je bílá varianta. Dodává se s připojeným mikrofonem a šálky uší, které se mohou otáčet a ležet. Pokud máte zkušenosti s nedávnými herními náhlavními soupravami Corsair HS, zjistíte, že je to docela dobře známé.

Náhlavní souprava má plastovou čelenku, která se může cítit mírně pevně, ale tato těsnost zajišťuje bezpečné přizpůsobení. Ušní podložky pro paměťové pěny jsou po stranách pokryty koženou. Celkově je úroveň pohodlí velmi dobrá.

Corsair HS65 Wireless nabízí přímou sadu ovládacích prvků na uši s omezeným rozsahem funkcí. K dispozici je tlačítko napájení, tlačítko párování Bluetooth, vytáčení hlasitosti a mikrofon, který při převrácení automaticky ztlumí. Tyto ovládací prvky jsou intuitivní a nevyžadují žádné další vysvětlení.

Integrace s aplikací Corsair’s Icue Companion přidává další vrstvu funkčnosti HS65 Wireless. I když se to nebude chlubit hojností funkcí, stále stojí za to instalovat pro aktualizace firmwaru a základní možnosti přizpůsobení. Aplikace poskytuje 10-pásmový ekv. Pro přizpůsobené úpravy zvuku spolu s předem nastavenými profily EQ přizpůsobených pro různé činnosti.

Můžete také jemno doladit nastavení objemu mikrofonu a Sidetone. ICUE navíc nabízí dva odlišné další funkce. Prvním z nich je vysílání Nvidia, sada možností mikrofonu speciálně navržená tak, aby vyčistila nebo eliminovala hluk na pozadí během živých proudů. Tyto funkce jsou však přístupné pouze tehdy, pokud je váš počítač vybaven grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2060 nebo vyšší.

Druhým rysem je SoundID, jehož cílem je vytvořit personalizovaný zvukový profil na základě vašich preferencí. Po otevření nabídky SoundID se bude hrát řada zvuků a aplikace vytvoří profil EQ na základě vašich preferovaných možností, podobně jako krátký test AB. Po dokončení testu můžete profil zapnout a vypnout podle potřeby. Je důležité si uvědomit, že když je SoundId aktivní, nelze nastavení ekvalizéru iCue použít současně.

Podle Corsair poskytuje na papíře bezdrátový HS65 až 24 hodin času přehrávání. Během naší revizní doby však toto tvrzení výrazně překonal. Během nepřetržitého zasedání přehrávání hudby na vrcholu 75 dB (SPL) trvalo bezdrátové bezdrátové sítě více než 30 hodin více než 30 hodin.

Bezdrátové sítě Corsair HS65 skutečně svítí z hlediska kvality zvuku. Podobně jako u kabelového protějšku, bezdrátová síť HS65 přináší vynikající kvalitu zvuku, která dovedně vyrovnává basy, výškové a hlasové reprodukci. Během mého testování různých her jsem zjistil, že zvukový zážitek je naprosto příjemný. Náhlavní souprava vynikala při vykreslování ostré a působivé hlasové práce.

Kromě toho bezdrátová síť HS65 nabízí řadu nástrojů pro doladění kvality zvuku, což je ještě působivější. Zahrnutí SoundID Sonarworks je měnič her, který vám umožňuje porovnat zvukové vzorky a vytvořit personalizovanou zvukovou scénu přizpůsobenou vašim preferencím, jak již bylo zmíněno dříve. SoundId výrazně zvyšuje kvalitu zvuku napříč různými typy obsahu, včetně her, televizních pořadů, filmů a hudby. Tato funkce sama o sobě poskytuje přesvědčivý důvod, proč zvážit investování do náhlavní soupravy Corsair.

Navíc bezdrátová síť HS65 nabízí flexibilitu pro experimentování s různými předvolbami vyrovnávání nebo vytvoření vlastních, což umožňuje další přizpůsobení zvukového výstupu. Over vám náhlavní souprava umožňuje vylepšit zvuk mikrofonu prostřednictvím vysílání NVIDIA a přidat další vrstvu zlepšení zvuku k celkovému zážitku.

Corsair HS65 Wireless 149

Corsair HS65 Wireless nabízí přímou sadu ovládacích prvků na uši s omezeným rozsahem funkcí. K dispozici je tlačítko napájení, tlačítko párování Bluetooth, vytáčení hlasitosti a mikrofon, který při převrácení automaticky ztlumí. Tyto ovládací prvky jsou intuitivní a nevyžadují žádné další vysvětlení.

Recenze uživatele

UGREEN uvádí na trh dokovací stanici USB-C pro Steam Deck s výstupem 4K@60Hz

Ugreen spustila dokovací stanici USB pro Steam Deck. Docking Station je navržena tak, aby poskytovala bezproblémový herní zážitek tím, že nabízí více možností připojení a podporu rychlého nabíjení. Docking stanice Ugreen 6-in-1 pro parní balíček je v současné době k dispozici pro 44.99.

Ugreen Steam Deck, vybavená přístavem 4K@60Hz HDMI, může podporovat 2K@144Hz a 1080p@240Hz, také. Dok se může snadno připojit k většině rozlišení a obnovovacích monitorů k parní palubě, což umožňuje hráčům vychutnat si vysoce kvalitní a hladký herní zážitek. Docking Station má také více USB A C rozšířené porty, které zahrnují 2x USB 3.0 a 1x porty USB C, s rychlostí přenosu dat až 5 Gb / s, což umožňuje snadné připojení k externím myším, klávesnicím, herním ovladačům, disky U, pevnými disky a dalšími zařízeními.

Pro ještě lepší herní zážitek, dok Ugreen Steam Deck také přichází s portem Gigabit Ethernet, který umožňuje hráčům připojit se k kabelové síti, což jim poskytuje rychlejší rychlosti stahování her a plynulejší online herní zážitek. Docking stanice navíc obsahuje 100 W plně rychlostní nabíjení, která může nabíjet parní balíček při plné rychlosti při hraní a poskytovat hráčům dlouhodobé hraní, které potřebují.

Ugreen Steam Deck Dock má také konstrukci hliníku, který se perfektně vejde. Tato funkce poskytuje hráčům perfektní nastavení, aby si užili pohlcující hry 4K@60Hz, s podporou až 240 Hz obnovovací frekvence při rozlišení 1080p a 144 Hz při rozlišení 2 kB, což zajišťuje, že hry běží co nejhlasitěji.

Huawei uvádí na trh novou sestavu vlajkových lodí včetně řady P60, Mate X3, Matebook X Pro a Watch Ultimate

Spotřebitel společnosti Huawei BG uspořádal událost série a vlajkových lodí v Dubaji série Huawei P60 a předváděl novou sestavu zařízení, včetně dvou hlavních vlajkových lodí roku-Huawei P60 Pro, Huawei Mate X3 a nový tablet Huawei Pro 11- palce 2023. Společnost také oznámila nové notebooky, jako je Huawei Matebook X Pro a Huawei Matebook D 14. Kromě toho Huawei také sundal zábaly z nových hodinek Ultimate.

„Předvedli jsme slibný návrat s našimi zády k sobě spuštění vlajkových lodí, včetně Huawei Mate50 Pro v loňském roce, a Huawei P60 Pro a Huawei Mate X3 dnes,“ řekl Pablo Ning, prezident spotřebitele Huawei BG BG. Střední východ a Afrika. „I když naše silnice před námi je stále plná výzev, naše investice do inovací se nezmění, ani naše odhodlání pokračovat v rozvoji trhů na Středním východě a Africe. Huawei se nikdy nevzdá na zámořských trzích a my jsme nadále odhodláni špičkovým globálním budováním značky. Se všemi těmito vlajkovými zařízeními dostupnými místně jsme chtěli poskytovat našim zákazníkům vedoucí a inteligentní uživatelské zkušenosti.“

Huawei P60 Pro The Huawei P60 Pro je pečlivě vytvořené designové mistrovské dílo, které se stará o nadšence fotografií. Inspirováno francouzským uměním z 18. století, jeho jedinečný rokoco perlový barhl vyzařuje eleganci a krásu jedinečnou texturou odvozenou z přírodního minerálního perla práškového. Huawei kombinoval moderní výrobní techniky s tradičními řemeslnými metodami k vytvoření textury, která je jedinečná pro každý jednotlivý kus Huawei P60 Pro. Telefon také zdůrazňuje fotografický aspekt telefonu s okem designu světla modulu kamery. To integruje podstatu fotografie do jeho estetiky.

Telefonický systém ultra osvětlení telefonu je také skutečným měničem her. Díky 48 megapixelu Ultra Lighting Telephoto Camera mohou uživatelé přiblížit vzdálené objekty za slabé světlo a pořizovat dobře osvětlené obrázky s živými barvami a vynikajícími detaily. Over, jeho ultra osvětlení hlavní kamera s největší F1.4 Fyzická clona v oboru, může nechat překvapivé množství světla, aby vytvořila ohromující výstřely v situacích s nízkým osvětlením. V kombinaci s motorem textury fúzního textury Huawei XD umožňuje tato vysoká úroveň vstupu světla zachytit výjimečné detaily v různých podmínkách osvětlení. Huawei P60 Pro překročil hodnocení fotoaparátu smartphonu Dxomark se skóre 156, pro své technologické průlomy při zobrazování.

Telefon se také může pochlubit vysoce odolným sklem Kunlun, navržený tak, aby vydržel přísnost každodenního používání. Tato sklo prošlo procesem růstu nanokrystalů na vysoké teplotě, což mu desetkrát lepší odpor k poklesu. Sklo Kunlun spolu s odolností proti vodě IP68 zajišťuje dlouhověkost telefonu, což je tak odolné, jak je stylové.

Huawei P60 Pro bude k dispozici ve dvou krásných, prémiových povrchových úpravách-Rococo Pearl a Black za počáteční cenu AED 3 999 s předobjednávkou v SAE od 10. května včetně dárků v hodnotě AED 1 530 včetně Huawei Watch GT 3, 3-Months Zdarma Huawei Cloud a Huawei VIP Services, k dispozici z e-shopu Huawei, Huawei Experience Stores a napříč vybranými maloobchodníky.

Huawei Mate X3 Huawei Mate X3 je skládací smartphone s velkou obrazovkou, který nastavuje nový standard pro štíhlý a lehký design mezi skládacími. Je to nejtenčí a nejlehčí skládací smartphone na světě, o tloušťce pouhých 11.08 mm při složení a 5.3 mm, zatímco se rozvinul.

Telefon je také neuvěřitelně lehký a váží jen 239 g. Dosahuje průlomového snížení hmotnosti prostřednictvím jedinečného ultralehkého a silného hliníku a ultralehkého uhlíkového vlákna v oboru. Kromě toho zaoblené, čtyř křivky nabízí bezkonkurenční pohodlné a hladké přilnavost. Tento telefon také dělá několik velkých průlomů v odolnosti s jeho vnější obrazovkou Kunlun Glass a odolných sklopných interiérových obrazovky. Tato inovativní skleněná technologie poskytuje zařízení zvýšenou trvanlivost a ochranu.

S fotoaparátem Ultra Vision Xmage nabízí Huawei Mate X3 také solidní fotografické schopnosti. Vybaven hlavní kamerou 50 MP Ultra Vision, 13 MP ultra široký úhel kamery a 12 MP Periscope Telephoto Camera, která podporuje 5x optický zoom, zachycuje obrázky s bohatými detaily a zářivé barvy za všech světelných podmínek. Stručně řečeno, Huawei Mate X3 přináší bezkonkurenční směs designu, trvanlivosti a výkonu fotoaparátu a nabízí uživatelům bezkonkurenční zážitek z smartphonu ve velké obrazovce.

Huawei Mate X3 bude k dispozici v edicích Green Vegan Leather Leather and Black Feather Sand Glass za cenu AED 7 299 s předobjednávkami začínajícími 10. května s dárky v hodnotě AED 2 430 včetně Huawei Watch Buds, 3 měsíců Huawei Cloud Cloud a Huawei Vip Services. K dispozici z e-shopu Huawei, Huawei Experience Stores a napříč vybranými maloobchodníky ve Spojených arabských emirátech.

Huawei MateBook X Pro Huawei Matebook X Pro, elegantně navržený vysoce výkonný vlajkový notebook, je navržen pro lidi, kteří dávají přednost elegantnímu, lehkému, ale silnému zařízení pro své potřeby produktivity. Notebook váží pouhý 1 kovový tělo z uklidňujícího kovového těla vyrobeného ze slitiny hořčíku a váží pouhý 1.26 kg.

Tento notebook je vybaven 13. genem Intel Core Processor, poskytuje bezkonkurenční výkon, dále posílený režimem 30w výkonu. 14.2 palce 3.1K Huawei Real Color FullView Display přináší výjimečnou přesnost a jasnost barev. Také obdržela Tüv Rheinland Eye Comfort 3.0 Certifikace. Inteligentní konference Huawei MateBook X Pro nabízejí kameru AI a zvuk AI, které umožňují pohlcující a přirozenou komunikaci během online schůzek. Nový Huawei Matebook X se blíží k SAE za cenu AED 7 999.

Huawei Matebook D 14 Huawei Matebook D 14 je elegantní vysoce výkonný notebook, který se může pochlubit výkonným procesorem Intel Core i7-1360p 13. Jeho 120 stupňový závěs nabízí všestrannost při používání, zatímco pokročilá metalová anténa Huawei 2.0 zajišťuje vynikající konektivitu, zvyšování produktivity a spolupráce. Notebook obsahuje 14palcový oční komfort Huawei FullView Displej s poměrem 90% poměru obrazovky k tělu, ochranou proti glare a certifikaci nízkého modrého světla Tüv pro pohlcující prohlížení zážitku.

Vyrobeno s odolným tělem z hliníkové slitiny vykazuje sofistikovaný minimalistický design a váží pouhý 1.39 kg s tloušťkou až 15.9 mm, což z něj činí ideální společník na cestách. Nová Huawei Matebook D 14 přichází brzy do SAE za počáteční cenu AED 2 899.

Huawei Matepad 11-palcový nový Huawei Matepad 11-palcový přichází s 120 Hz Huawei FullView Eye-Protect Display, nabízí hladké prohlížení, responzivní dotykové ovládací prvky a vstupní rukopis s nízkou latencí, což z něj činí ideální zařízení pro zábavu a kreativitu, což je ideální zařízení pro zábavu a kreativitu.

Tablet certifikoval Tüv Rheinland pro nízké modré světlo a technologie bez blikání, zajišťuje komplexní ochranu očí. Zařízení dále zvyšuje produktivitu s podporou Huawei M-Pencil (2. generace) a inteligentní klávesnice Huawei. Posouvají zážitek z stylusu a klávesnice na zcela novou úroveň. Nový Huawei Matepad 11 přichází brzy na SAE za cenu AED 1 599.

Huawei Watch Ultimate Huawei také spustil Huawei Watch Ultimate, což je jeden z jediných chytrých hodinek, které jsou odolné.

V souladu s tím má Huawei předinstalované potápěčské aplikace a přichází s 1.5-palcový displej Ltpo AMOLED, 530 mAh baterie, 48.Velikost pouzdra 5 mm a hmotnost 76 g bez popruhu.

Dodává se také se systémem obousměrného satelitního zasílání zpráv, který však v globálním modelu chybí. Varianta Voyage Blue bude k dispozici pro AED 2999, zatímco varianta expedice bude k dispozici pro AED 2599.

Huawei Freebuds 5 Huawei také spustil nový FreeBuds 5, který jsme přezkoumali před pár dny.

Freebuds 5 má neobvyklý design a je k dispozici v keramické bílé, stříbrné mráz a korálové oranžové a je odolný proti vodě IPX4.

Zrušení hluku nemá tendenci fungovat příliš dobře na uších s otevřeným přizpůsobením-kvůli nedostatku správné pečeti s uchovým kanálem-ale FreeBuds 5 mají inteligentní dynamický ANC s trojitým mikrofonem na každém pupenu, takže může upravit hluk Zrušení pro vás v reálném čase.

Recenze Rog Strix Arion S500: Nyní s SSD uvnitř

Když vychováváme o Rog Strix Arion sám, není divu, že produkt už nějakou dobu existuje a jeho jeden z nejkrásnějších a nejhezčích malých malých SSD uzavření, který kdy existuje. Obvykle však většina spotřebitelů nepotřebuje kryt, ale potřebují externí jednotku. Takže se Rog vrátil na desku a přidal nejrychlejší SSD, s nimiž by ji mohli spárovat. Podívejme se na více o tom v této recenzi ROG Strix Arion S500.

Vypadá a cítí se

Ze všech ostatních předchozích přenosných SSD, které jsme zkontrolovali, má Rog Strix Arion S500 nejvíce solidní sestavení s vlastním herním designem, který s tím jde. Je zřejmé, že je to produkt republiky hráčů a jak název napovídá, má to vkus. Mimochodem to nekončí na drsném vzhledu. Nahoře si všimnete, že mezi mezerami má bílé logo a kousek plastu, kde byste jej mohli technicky připojit k klíčenému smyčce. Nyní je to RGB a také to podporuje synchronizaci Asus aura. trochu nad vrcholem, ale proč ne. Osobně se mi to líbí.

Jakmile to zadržíte, má SSD významnou váhu, protože kryt je vyroben z podvozku z hliníkové slitiny. Uvnitř má tepelnou podložku, která pomůže s rozptylem tepla. o kterém o tom budeme později mluvit. Jinak je Rog Strix Arion S500 v oddělení vzhledu a pocitu docela solidní.

Uvnitř krabice

Uvnitř krabice získáte uživatelskou příručku, odkupitelný kód pro sdružený zálohování NTI nyní EZ software a kabel USB-C na C. Žádná přítomnost USB-A až C, kterou si můžete vždy koupit, a upřímně to není potřeba, protože většina zařízení již míří do ERA USB-C.

Specifikace

Pokud jde o to, co drží pod kapotou, není toho co říct, protože je to vnější SSD, ale jsou o tom znatelně dobré věci:

  • 500GB PCIE NVME SSD s mezipaměti DRAM a SLC
  • Chassis a tepelná podložka z hliníkové slitiny
  • USB-C 3.2 Port Gen 2 pro připojení

Dodává se také se softwarem ROG Toolkit, který vám umožní spravovat inteligentní funkci disků, formátování atd.

Výkon

To, co je působivé hned z netopýra s Rog Strix Arion S500, je to, že 500 GB SSD, se kterým přichází, je správný SLC SSD s Dram Cache. nyní to znamená: SLC SSD jsou doslova nejvyšší úroveň v celé Nands Protože mají nejvyšší vytrvalost při asi 100 000 P/E cykly. což je delší než jiné jednotky MLC a TLC. Pokud vás zajímá, proč, přichází pouze v 500 GB, jednotky SLC mají nízkou hustotu dat. Proto je omezena na konfiguraci 500 GB. Pokud se kapacita zvýší, dobře. náklady na to jsou mnohem dražší. Skutečnost, že se ROG rozhodl jít s SLC s přijatelnou úložnou kapacitou, je naprosto chvályhodná.

Nyní na představení. Jako vždy provádíme dva testy: syntetický benchmark a test v reálném světě.

Počínaje syntetickým benchmarkem jsme použili dva software: Atto Benchmark a CrystalDiskmark. V CryshalDiskmark, Rog Strix Arion S500 opravdu dal dojemný výsledek se sekvenčními čteními 1011 MB/s a rychlostmi zápisu 980 MB/S v seq1m 8-čtverech a 1-Thřetě. Při 1-čtveru a 1-vlákně-výkon obvykle klesá, ale v tomto případě je to přijatelná rychlost, protože stále drží dobře při ½ rychlosti 8Q1T v čtení a píše-dokazující schopnosti SLC. Přechod na Atto Benchmark můžete vidět mezeru v oblasti výkonu a rozdíl ve čtení a rychlosti zápisu je téměř nerozeznatelný na samém konci od 512 kB do 64 MB.

Přechod na test v reálném světě, je důležité znát několik faktorů, které vám neposkytují výkon, jak vidíte zde: pro jednoho kabelu USB-C až C má potenciál zvládnout uvedenou rychlost a používat a Jako takový bude fungovat jiný s méně hodnocenými rychlostmi. Zadruhé, pokud získáte plnou velikost USB-A na C pro pohodlí, rychlost se nesrovnává až do výkonu C-to-C kvůli omezením šířky pásma na USB-A. Nakonec by port, který připojujete na počítači nebo notebooku přes USB C, by měl být USB 3.2 Gen 2 Kind.

S tímto z cesty jsme testovali rychlosti přenosu v reálném světě na ASUS ExpertBook B9, protože má správný port Thunderbolt s rychlostí 10 Gbps. Přesunuli jsme složku sestávající z pořadů až do kapacity 20 GB a přenos z úložiště notebooku do ROG Strix Arion S500 a rychlosti byly i naopak i naopak.

Roztržení a upgradovatelnost

Pokud si pamatujete, že jsme zmínili, že Strix Arion byl prvním krytem a S500 se dostal do obchodů později, kryt je v podstatě stejný. Všimli byste si, že neexistují žádné šrouby, které by měly být nalezeny, a přemýšlíte, zda je jeho neuživatel upgradovatelný. Nebojte se, protože Rog Strix Arion S500 používá mechanismus toolless, kde uživatelé budou muset použít nástroj SIM PIN k posunu záda a můžete vidět SSD vše ve své slávě.

V poslední době byla spolupráce mezi Rogem a Kingstonem silná a pohon, který vidíte v tomto Strix Arion S500 Kingston A2000 nebo NV1, který jim chybí.

Můžete je odšroubovat a vzít 500 GB jednotky, aby se v budoucnu nahradila mnohem rychlejším pohonem, pokud to je to, co plánujete, protože podporuje oba klíčové SSD BM Key SSD. Docela úžasné a starosti, nebojte se, nezbavuje to záruku, ale ujistěte se, že vložíte jednotku, která do ní přišla s arionem.

Závěr

Takže po rušném dni (pro mě), mít dobrou zkušenost s Rog Strix Arion S500. je bezpečné říci, že se jedná o kvalitní externí SSD, který stejně nezklame. Část, která mě šokovala, je, že přichází s vyrovnáváním DRAM a používá SLC místo něčeho jako TLC k uložení nákladů. Ale na RM 559 (VS Transcend’s RM559 ESD350C 480GB), moje peníze jdou na Rog Strix Arion S500, protože tato vytrvalost je to, co potřebuji. Za to udělujeme cenu Vesper Choice Award.

Zvláštní poděkování Asusovi Malajsii za zdobení nás Rog Strix Arion S500 za provedení této recenze.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS