Asus Rog Strix G10CE G10CE-51140F227W I5-11400F GTX1660TI 16G 512G 500W Gaming…

Asus Rog Strix G10CE G10CE-51140F227W I5-11400F GTX1660Ti 16G 512G 500W Gaming Desktop

Na skladě (expedice 1-2 dny). Položky jsou na skladě v našem skladu a jsou připraveny k odeslání do 1-2 pracovních dnů.

Na skladě (expedice 2-5 dní). Položky jsou na skladě v našem partnerském skladu a budou odeslány do 2-5 pracovních dnů. V době, kdy náš partner zpracovává objednávku, však existuje šance, že akcie již nejsou k dispozici, v takovém případě vás upozorníme na ETA. Můžete nám také zavolat, abychom to sledovali.

K dispozici je backorder. Položka bude umístěna na backorder, což znamená, že vaši položku lze objednat od našeho dodavatele, ale může být nějaká doba čekání, dokud se nedostanou do skladu.

JIŽ BRZY. K dispozici pro předobjednávku, pokud není zobrazeno datum ETA, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

VYPRODÁNO. Položka již není k dispozici na skladě ani u dodavatelů a již nelze ji objednat.

Koupit nyní, zaplatit pozdější možnosti od 10.00 za týden, bez úroků až 12 měsíců přes zip

Přidejte, co chcete košívat.

Vyberete si, jak to v průběhu času platíte.

Pod 1 000 úroků zdarma. 1

K dispozici je více než 1000 úrokových podmínek. 2

(1) za zip odměnu. Jsou vyžadovány minimální měsíční splátky. Poplatek za měsíční účet 6.00 platí. Zaplaťte svůj závěrečný zůstatek v plném rozsahu do data splatnosti každý měsíc a budeme se vzdát poplatku. K dispozici pouze schváleným žadatelům. TCS platí.

(2) za peníze na zip. K dispozici pouze schváleným žadatelům. Jsou vyžadovány minimální měsíční splátky. Platba pouze minimální částky měsíčního splácení obecně nebude zaplatit nákup během bezúročného období. Jakýkoli zůstatek nesplacený při uplynutí platnosti bezúročného období za nákup bude účtován bezúročný období za nákup bude účtován úrok za standardní roční procentní sazbu, v současné době 19.9%. A 6.00 platí měsíční poplatek. Jednorázový poplatek za zřízení může požádat o nové zákazníky. Podmínky se platí a jsou k dispozici na aplikaci. Další podrobnosti naleznete v závislosti na smlouvě. Kredit poskytnutý společností ZipMoney Payments Pty Ltd (ABN 58 164 440 993), australská kreditní licence 441878.

Neexistují žádné další náklady. Stačí si ji vybrat jako možnost platby.

Nastavte si svůj účet a my vám řekneme okamžitě, pokud je schválen.

 • Být starší 18 let
 • Licenční řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • Pár minut na registraci, je to rychlé a snadné
 • Kreditní/debetní karta (Visa nebo MasterCard)

Podléhá schválení. Platí podmínky a pozdní poplatky. Platební plán poskytnutý společností LatitudePay Australia Pty Ltd ABN 23 633 528 873. Pro naše úplné podmínky navštivte LatitudePay.com/podmínky

Vždy bez zájmu.

Poplatky za pozdní poplatky a další kritéria způsobilosti. První platba může být splatná v době nákupu. Úplné podmínky navštivte Afterpay.com/en-au/podmínky

Asus Rog Strix G10CE G10CE-51140F227W I5-11400F GTX1660Ti 16G 512G 500W Gaming Desktop

 • Intel Core i5-11400F Processor 2.6GHz (12m mezipaměť, až 4.4 GHz, 6 jádra)
 • NVIDIA GeForce GTX1660TI 6GB DDR6
 • 16GB DDR4 U-DIMM
 • 512GB m.2 nvme PCIe 3.0 SSD
 • G10CE-51140F227W
 • 2letá záruka

Vždy hra

Upgradujte z poslední generace s novým ROG Strix G10CE, herní plochem se systémem Windows 11, která poskytuje vzrušující herní zážitky poháněné 11. gen Intel Core i5-11400F procesor a NVIDIA GeForce RTX 1660ti Graphics. Aktualizovaný design osvětluje interní osvětlení aury synchronizací za průhledným bočním panelem. Superfast Intel 802.11Ax Gigabit Wi-Fi 6 zvyšuje propustnost sítě, zatímco vysoce výkonná m.2 PCIE SSD a volitelné intel optane paměti zrychlit časy načítání hry.

Elegantní a solidní

Výrazný podvozek se může pochlubit čistými liniemi, ostrými záhyby a futuristickým povrchem inspirovaným brněním. Na pouhých 27 litrech, Strix G10CE vkládá důležité komponenty do kompaktního těla, které zabírá méně místa na nebo pod stolem nebo pod stolem. Podívejte se přes volitelný transparentní boční panel, abyste viděli interní rozsvícené záře 20 LED diodů poháněných Aura Sync.

Ještě více třesku za vaši babku

Strix G10CE dosahuje další úrovně herního realismu s až 11. gen Intel Core i5-11400F procesor a novou grafiku Nvidia Geforce RTX 1660TI Graphics. Až do 1tb m.2 PCIe SSD poskytuje superrychlé časy hry a načítání aplikací a volitelná paměť Intel Optane urychluje přístup k pevnému disku připravené pro větší herní knihovny.

Přizpůsobitelné osvětlení synchronizace aury

Vyberte si svůj oblíbený vzhled z úplného spektra barev a efektů poháněných Aura Sync. Volitelný boční panel Transparent nabízí pohled na vnitřní komponenty vyhřívané v záři osvětlení RGB, které odpovídá přednímu ránu. Snadno synchronizujte osvětlení pomocí aury synchronizačních herních myší, klávesnic, sluchátka a dalších periferií, aby vaše nastavení poskytlo soudržný vzhled, který odpovídá vašemu stylu.

Pohlcující zvukový zážitek

Strix G10CE obsahuje DTS sluchátka: X Technologie pro zajištění pohlcující vysoce věrnosti 7.1kanálový virtuální zdroj pro zvuk domácího divadla prostřednictvím sluchátka. Je vybaven optimalizovaným nastavením pro hry, film, sport a vestavěný ekvalizér pro další doladění.

Zůstaňte v pohodě během intenzivních herních relací

Strix G10CE má tepelný design s dvěma izolovanými vzduchovými komorami. V horní komoře je CPU a GPU, zatímco napájecí jednotku a HDD lze nalézt v dolní komoře. Izolované komory nabízejí systém čistší proudění vzduchu a zabraňují teplu z CPU a GPU v zahřívání jednotky napájení a úložných jednotek.

Unified System Control s Crate zbrojnice

Rog Armory Crate sjednocuje systém a kontrolu osvětlení a dává je na dosah ruky. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje spravovat až čtyři herní profily, které automaticky načte vaše preferovaná nastavení při spuštění svých oblíbených titulů. Tyto možnosti jsou začátkem toho, co se stane ještě všestrannějším nástrojem.

Rozsáhlá konektivita

Strix G10CE vám poskytuje rychlý a snadný přístup ke všem nákladům se dvěma USB 3.2 Porty Gen 1 a zvukový kombo konektor vpředu. Všechno ostatní, co potřebujete, včetně extra USB 3.2 Porty Gen 1 a Gen 2, Gigabit Ethernet a výstup HDMI, jsou právě tam, kde očekáváte, že budou.

Všechny specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Přesné nabídky prosím zkontrolujte u svého dodavatele. Produkty nemusí být k dispozici na všech trzích.Specifikace a vlastnosti se liší podle modelu a všechny obrázky jsou ilustrativní. Úplné podrobnosti naleznete na stránkách specifikace

Wi-Fi 6 (802.11AX) Bluetooth 5.2 (Dual Band) 22

1x RJ45 Gigabit Ethernet2x PS23 X Audio Jacks2x USB 2.0 typu a4x USB 3.2 Gen 1 typ-a1x 3.5mm combo audio jack2x USB 3.2 Gen 1 typ-a

Asus Rog Strix GL 10CS Gaming Desktop Review

Skvělá hodnota za peníze Gaming Desktop od Asus s nejnovějším procesorem Intel a výkonnou grafikou RTX, vše zabalené v robustním a stylovém pouzdře s RGB Light Streak.

Klady

 • Velmi cenově dostupné
 • Elegantní design se špetkou osvětlení RGB
 • Nejvyšší výkon
 • Rtx dobrota a poleva na dortu
 • Slušná sada I/O portů
 • Velká místnost pro upgradovatelnost

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Asus Rog Strix GL 10CS je herní plocha na základní úrovni od tchajwanského výrobce elektroniky. GL 10CS, vyrobeno pro nadšence, je první procesorem plné věže v řadě produktů Strix s kapacitou 27 litrů.

Herní stolní balíčky v nejnovějším procesoru Intel 9. generace spojené s RTX dobrotou NVIDIA pro skvělý herní zážitek z rozpočtu. Je to upgradovatelné a má osvětlující osvětlení RGB rozložené na přední straně, které dává plochu kosmetický dotek.

Strávili jsme nějaký čas s ROG Strix GL 10cs hraním několika intenzivních kol vrcholů legend. Tady je to, co si myslíme o této herní ploše od Asus.

Cena a dostupnost

Série herních stolních počítačů GL 10CS začíná na Rs 61 990 pro základní model s procesorem Intel Core i5-9400 a grafikou GTX 1660. Na palubě je další SKU stejného stolního počítače s grafikou GTX 1660ti.

Museli jsme však položit ruce na nejnovější ASUS GL 10CS s procesorem Intel Core i7-9700K a grafikou NVIDIA RTX 2060, spárovanou s 8 GB RAM a 256 GB SSD. Toto SKU přichází s číslem modelu GL10CS-In042T a je cena za 1 14,990.

Série GL 10CS je k dispozici pro nákup online prostřednictvím Flipkartu a od hlavních maloobchodníků s PC po celé Indii.

Design

Desktop GL 10CS má kompaktní kovovou sestavu, která na vnější straně vypadá velmi prémiová s LED pruhem podobným Thunderbolt, který dominuje frontě. Banda ostrých linií se složitými záhyby také probíhá podél přední části podvozku, spláchnutí s třpytivou republikou hráčů.

Procesor plné věže má železnou šedý povrch, váží téměř 8 kg a má kapacitu 27 litrů. Měří 18 cm x 43 cm x 42.8cm, díky kterému je perfektní pro podrobení nebo pod stolním stolem, bez jakýchkoli ozdůb.

Logo ASUS je vyraženo na pravém panelu CPU, zatímco levý boční panel má ventilaci pro rozptyl tepla. ASUS nabízí volitelný průhledný panel, který lze nahradit ventilovanou hřídelí. To poskytne uživatelům vizuální hardware uvnitř s pomocí 20 LED RGB osvětlovacího systému.

Systém osvětlení RGB přes plochu může být ovládán nástrojem Asus Aura Sync Utility v předem naložené aplikaci zbrojnice Crate.

Podvozek GL 10CS obsahuje design tvaru s dvojitou komorou uvnitř. To umožňuje umístění primárních komponent, jako je CPU, deska a grafická karta, samostatně od zátok HDD a PSU. To zvyšuje proudění vzduchu uvnitř plochy, což vede ke zlepšení rozptylu tepla.

Nahoře máme přístup ke dvěma USB 3.1 porty spolu s mikrofonem v/konektoru pro sluchátka. Tlačítko napájení je pěkně umístěno v pravém horním rohu plochy. Nejvyšší strana má spletité zúžení podél okrajů, což doplňuje celkový designový jazyk.

Zadní konec je domovem více I/O portů s výřezy pro ventilační a napájecí jednotku. Patří mezi ně dva USB 3.1 Port typu A 1, dva USB 2.0 Port typu A, jediný HDMI, zvukové konektory 3 v 1 a port Ethernet RJ45.

Asus říká, že Strix GL 10CS byl testován kvalita proti kapkám, různým teplotám, šumu ventilátoru a napětí napětí.

Celkově vypadá plocha GL 10CS docela elegantně, robustní a méně nerdy, na rozdíl od většiny herních produktů na trhu.

Výkon

Asus Rog Strix GL 10CS zasáhne dva ptáky s jedním kamenem. S nejnovější 9. generací Intel Core i7-9700K procesor a 6 GB NVIDIA GeForce RTX 2060 Graphics je tato plocha ideální pro více než jen příležitostné herní relace.

GL 10CS zabalí výkonnou čipovou sadu a vynikající grafickou kartu, která poskytuje druh energie, která je potřebná k provádění těžkých více úkolů, jako je vykreslování videa a vytváření obsahu, zatímco bez námahy skrývá jeho herní DNA.

Základní deska na místě je B360 Intel, která nepodporuje přetaktování nebo konfigurace nájezdu. Poté, co to bylo řečeno, je grafika RTX na palubě tohoto procesoru dostatečná pro manipulaci s hlavními názvy bez rozbití potu.

Naše jednotka GL 10CS je vybavena 8 GB DDR4 RAM ve slotu DIMM a má druhý slot pro rozšíření paměti až 32 GB. Desktop je také vybaven m.2 PCIe 256 GB SSD, který umožňuje super rychlému zaváděcímu času a dokonce i hry se rychle načítají.

Úložiště 256 GB však pro většinu hráčů nestačí, a proto GL 10CS má prostor pro 3.5 “a 2.5 ”HDD nebo SSD zátoky kromě PCIe m.2 konektor pro rozšíření úložiště. S tím mohou uživatelé proměnit tuto plochu na průměrný stroj, pokud a v případě potřeby.

Testovali jsme ROG Strix GL 10C proti různým benchmarkovým nástrojům a hrám, jako jsou PUBG, Apex Legends, Battlefield 5 a Doom, abychom jmenovali alespoň některé.

Na Cinebench R20 dosáhl GL 10CS skóre CPU 3287, zatímco jednojádrové skóre je 493 bodů. Provedení plochy prostřednictvím různých 3Dmark testů jsme zjistili, že desktopové skóre 17131 bodů v Fire Strike, 7261 bodů v Time Spy Test, 38998 v Sky Diver a 3988 v testu Port Royale.

asus, strix, g10ce, g10ce-51140f227w, i5-11400f

Desktop byla schopna udržovat průměrně 142fps při hraní PUBG v Full HD, 58fps v Battlefield 5 s RTX nastaveným na zapnuto a 132 fps v Apex Legends.

GL 10C jsou vestavěné s Intel 802.11ac Wave 2 Gigabit Wi-Fi, který je schopen neuvěřitelného 1.Rychlost přenosu dat 7 Gbps. To je 12x rychlejší než předchozí standardy Wi-Fi. Kromě toho plocha také pomáhá zlepšit konektivitu prostřednictvím konfigurace MIMO 2×2 více uživatelů, což umožňuje 30% širší oblast pokrytí pokrytí. To se hodí pro situace, kdy je domácí Wi-Fi router umístěn na vzdálenost od stolní jednotky a při streamování nebo přehrávání online lze očekávat významnou podporu při streamování nebo přehrávání online.

Ve snaze poskytnout skvělý zvukový zážitek podporuje GL 10CS sluchátka DTS: X s 7.1kanálový prostorový zvuk. ASUS nabízí další kontrolu a optimalizace zvuku prostřednictvím zvukové aplikace DTS, která uživatelům umožňuje vylepšit zvukový výstup na základě druhu hraní. Existují tedy předvolby pro zábavu, hry a sporty, které lze dobře vyladit na základě druhu zdroje poslechu.

Konečný verdikt

Za svou požadovanou cenu stojí Asus Rog Strix GL 10CS Gaming Desktop za svou sůl. Desktop nabízí výraznou rovnováhu mezi prací, zábavou a příležitostnými hrami. Přestože budete těžko stisknuté, abyste na tomto stroji jen nedbale hráli, protože opravdu zabalí sílu spustit nějaké intenzivní software a hry. Pokud však jste spíše uživatelem energie, hledáte přetaktování CPU, budete bohužel zklamáni. Tento je zaměřen přísně na trh s herními PC na základní úrovni.

Za 1 14,990 GBP získáte elegantně navrženou plochu, která se zdvojnásobí jako váš zábavní centrum, pokud jej spárujete na 4K monitor. A jeho faktory s upgradovatelností zajišťují, že můžete přepracovat interní, tak, aby se uvolnil cestu pro nejnovější hardware s lepším výkonem.

Podle našeho názoru, pokud hledáte herní počítač na základní úrovni a nechcete se brát diy, Asus Rog Strix GL 10CS je nejlepší hodnota za peníze, které můžete získat,

Recenze ASUS ROG Strix GL10CS

Tento levný herní počítač od ASUS nabízí přiměřené tempo 1080p a solidní CPU, ale jeho další komponenty, fyzický design a hladiny hluku podkopávají jeho úroveň výkonu. Zjistěte více v naší úplné recenzi.

Náš verdikt

ASUS GL10CS má sílu zvládnout herní hry 1080p a každodenní výpočetní techniku ​​za dostupnou cenu. Je to dobrá volba pro něco levného a chcete se jen připojit. Některé komponenty jsou však sub-par a stroj je na hlučné straně.

Asus Rog Strix GL10CS je herní počítač s velkou značkou s rozpočtovou cenou, slušnými specifikacemi a širokou dostupností. To zní skvěle na papíře, zvláště pokud hledáte cenově dostupný machie z důvěryhodného jména. spíše než si jej stavět sami, nebo kupovat od neznámého výrobce.

Je však Asus vyjednávání, nebo tato krabice s velkými značkami klesá za svými soupeři? Zjistěte to v naší úplné recenzi.

Dostupnost ceny

Cena ASUS ‚£ 849 je z něj jedna z nejlevnějších herních stolních počítačů kolem. Zde přezkoumaný stroj zahrnuje grafickou kartu Nvidia Geforce GTX 1660 TI a procesor Intel Core i5-9400F.

Pokud se tato souprava nevyhovuje, je k dispozici několik různých specifikací. Verze 799 GBP klesá na grafiku Nvidia Geforce GTX 1650 a příkopy SSD. Placení 1 199 GBP vám získá výkonnější soupravu, která obnoví SSD a upgrady na grafiku RTX 2060.

V USA je Asus konfigurován poněkud odlišně. Nejlevnější model, v 849, zahrnuje CPU Core i5 a GTX 1050 GPU. Upgraduje model 899 na čip Core i7 a za GTX 1660 Ti budete muset zaplatit vedle tohoto procesoru Core i7.

Překvapivě se cena ASUS dobře srovnává s stroji z místních společností-stroje s velkými značkami, jako je tento, jsou obvykle dražší.

Ve Velké Británii začínají stroje s GTX 1660 Ti na 969 GBP od Chillblastu a 899 GBP od PC Specialist.

Více než 1100 v Cyberpower, aby se desktop s GTX 1660 Ti a CORE I5 CPU, i když trochu klesl, pokud přijmete starší AMD čip.

Podívejte se na nejlepší herní počítače, které jsme zkontrolovali a zařadili.

Sestavení designu

Asus vypadá dobře: jeho přední panel je deska šikmého plastu a odvážné pásmo zářících RGB LED diody se snižuje přes střed. A při vysokých 428 mm a širokých 180 mm je znatelně menší než většina systémů střední věže na trhu.

Přečtěte však praktiku s Asusem a je zřejmé, že tento počítač byl vytvořen na rozpočet.

Přední panel je vyroben z plastu, ne kovu a kovový boční panel je chatrný. Kvalita budování je jinde rozumná, ale tato věž není nijak zvlášť robustní.

Neexistuje mnoho na cestě k připojení. Přední část má dva USB 3.1 porty, ale pouze jeden zvukový konektor. Vzadu máte dva USB 3.1 porty a dva pomalejší konektory USB 2 vedle tří zvukových konektorů a port Gigabit Ethernet.

Neexistuje však žádný type-C USB, žádné další plné portů USB a není neobvyklé najít pět zvukových konektorů v zadní části stolních počítačů.

Není toho moc křičet, kdy je odstraněn ten chatrný boční panel. Interiér je vyroben z obyčejného kovu. Neexistuje žádné ustanovení pro přidání dalších fanoušků, žádné kabelové tóny, o kterém by se dalo mluvit, ani žádný prostor pro další úložiště.

Nic z toho není opravdu překvapením. Asus je herní počítač, který je navržen tak, aby byl nakupován, používán a nikdy se neotevřel. Je však stále zklamáním, pokud budete chtít v budoucnu chtít pohrávat a upgradovat.

Pokud vás to zajímá, systémy vytvořené místními společnostmi budou lepší. Místní stroje za tuto cenu budou mít více úložného prostoru a chladicí místnosti a tyto případy budou také často malovat interiéry, postranní panely Perspexu a lepší připojení. Kvalita budování bude také zlepší.

Výkon specifikace

GTX 1660 TI používá nejnovější architekturu NVIDIA, ale udržuje náklady snížením hardwaru pro sledování paprsků a DLSS-takže nemáte přístup k těmto špičkovým funkcím.

Jinde je GTX 1660 Ti navržen pro 1080p her s 1 536 procesory streamu a 6 GB paměti. Karta ASUS je zde základní, s designem s jedním fanouškem a bez přetaktování-takže běží na jeho rychlosti zvýšení zásob 1 770 MHz.

GPU má dostatek energie pro 1080p hry. Dokonce i s hrami jako Ghost Recon: Wildlands a Deus Ex: Mankind Divided běh v Ultra Settings vrátil průměrné průměrné rámce 55 spls a 58fps.

To je dost tempo pro to, aby bylo možné trvale hladké hry. Stačí také zvládnout jakýkoli titul ESPORTS a jakékoli další příležitostné hry s framerate 100fps. To je důležité pro dodávání super hladkých her 1080p na obrazovkách s vysokou obnovovací rychlostí.

GPU rychlosti akciové rychlosti je však stále překonán stroji GTX 1660 Ti, které mají paměť s dvojitou kanálem-není neobvyklé, že soupravy budou pět snímků rychlejší v ultra herních testech. Rozdíl lze vidět v teoretických měřítcích. Výsledek 3D Mark Sky potápěče ASUS 30 528 je v pořádku, ale není neobvyklé najít stroje, které bodovaly o pár tisíc bodů více, zejména s přetaktováním.

Toto tempo GTX 1660 Ti není jistič. stroj má stále dostatečnou schopnost zvládnout všechny druhy scénářů 1080p. Uvědomte si však, že jinde lze nalézt více rychlosti.

Procesor je podobně uprostřed. Core i5-9400F má šest jader a rychlost zásob 2.9GHz vedle turbo vrcholu 4.1GHz, ale není to hyper-vládce. Nemáme však žádné problémy s výkonem CPU. Geekbench 4 Výsledek 17 065 je solidní a jeho skóre PC Mark 10 5 421 je podobně působivé.

Je to dost tempa, aby se zabránilo jakýmkoli hrám v herních hrách při 1080p, a to také znamená, že ASUS bude zpracovávat každodenní výpočetní úkoly bez problémů. Ať už se jedná o prohlížení webu, kancelářské aplikace nebo lehké úpravy fotografií a mediální povinnosti-bude to v pořádku.

Zde můžete vidět výsledky ve srovnání s některými dražšími stroji, specialista na PC Vulcan S2 (RTX 2070), přetaktování Hoplite (RTX 2060) a Yoyotech Warbird I7S (RTX 2070). To vše je ceny téměř nebo přes 1 500 GBP.

Bohužel, zbytek specifikace nedělá Asus žádné laskavosti. 8 GB paměti je v pořádku, ale je nainstalována v jednokanálovém uspořádání-pomocí dvojité paměti by poskytlo solidní zvýšení výkonu.

256 GB NVME SSD není obrovské a jeho rychlosti čtení a zápisu 1585 MB/S a 909 MB/S jsou průměrné. Jednotka Strix GL10CS je stále lepší než jakýkoli disk SATA, což znamená přiměřené doby spouštění a načítání. ale toto je další oblast, kde je snadné najít lepší hardware.

Základní deska také zklamá. Vypadá to jasně, bez chladicího ohřívače nebo světel a má pouze holé minimální upgrade: jeden náhradní paměťový slot, několik prázdných konektorů SATA a prázdné zásuvky PCI-E X1.

Mnoho lidí se samozřejmě nebude starat o omezenou základní desku nebo horší konektivitu. Pokud se chcete připojit a hrát, ASUS udělá práci.

Stroje s místními lidmi však mají tendenci mít základní desky s více možnostmi upgradu, lepší zadní konektivitou a chytřejším vzhledem-takže tyto soupravy budou všestrannější. Mají také mít tendenci mít rychlejší SSD a dvoukanálovou paměť.

Asus je také hlučný. Při nečinnosti je znatelný hluk ventilátoru, který je špatný. v tomto okamžiku PC ani nic nedělá. Plošina se během her zvýší, produkuje hlasité, vysoce zakořeněné kňučení a přidává stresový test CPU, viděla, jak se hluk dále zvyšuje.

Při volnoběhu je hluk způsoben základním chladičem CPU a malým výfukovým ventilátorem, ale během hraní přispívá také jediný ventilátor grafické karty-a celý počítač se během testu s plným systémem zvyšuje.

Je to zklamáním. Náhlavní souprava nebo reproduktory se někdy budou snažit maskovat tuto úroveň hluku a jakýkoli systém, který si koupíte od místního stavitele, bude mnohem tišší.

Výrok

Asus Rog Strix GL10C má dostatečnou herní schopnost zvládnout jakýkoli esports a hlavní název na 1080p. Bude také hrát dnešní nejlepší hry pro jednoho hráče v tomto usnesení.

Jinde procesor nabízí solidní každodenní tempo, přední část stroje má RGB LED a není nijak zvlášť velký. Je to také o něco levnější než mnoho ekvivalentních strojů.

Tyto vzestupy jsou však podkopány několika způsoby.

Například GPU je v pořádku, ale více síly je snadné najít. Základní deska je základní, úložiště je průměrné, paměť je nainstalována v konfiguraci s jedním kanálem a stroj je příliš hlasitý. Případ má jen málo funkcí a průměrnou kvalitu.

Asus je téměř přijatelný, pokud si chcete koupit plochu pro hraní 1080p. a pak jej zapojte a zapomeňte na to. Tento hluk je však zklamáním a získáte rychlejší, všestrannější a efektivnější stroj, pokud uděláte trochu výzkumu a utratíte trochu více peněz.

brejle

Asus Rog Strix GL10CS: Specifikace

 • Procesor: 2.9GHz Intel Core i5-9400F
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 1660 Ti
 • Paměť: 8 GB 2 666 MHz DDR4
 • Storage: 256 GB Kingston SSD, 1TB TOSHIBA TIRL
 • Porty: 4 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 2, 1 x HDMI, 3 x zvuk, 1 x sluchátka
 • Konektivita: Dual-band 802.11AC, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0
 • Rozměry: 180 x 430 x 428 mm (WXDXH)
 • Hmotnost: 8 kg

Asus Rog Strix G10CE-DBI5660 Gaming Desktop, Intel Core i5-11400F (12m mezipaměť, až 4.4 GHz, 6 jádra), 16 GB DDR4, 512GB PCIe SSD, 1TB HDD (7200 ot / min), NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB DDR6, B560 Chipset, Wi-Fi BT, Windows 10 Home (otevřená krabice)

136.50/mo. ve 12 platbách (ne. doprava, daně) na způsobilé kreditní karty. Platí podmínky. Naučit se pouze online.

Splátky povolené Visa

Žádné aplikace. Žádné nové účty. Plaťte ve splátkách při odhlášení pomocí způsobilých kreditních karet od zúčastněných bank.

Platit v průběhu času

Užijte si flexibilitu rozdělení kvalifikačních nákupů do pevných stejných plateb prováděných v definovaném časovém období.

Není nutné žádné nastavení

Vše, co potřebujete, je vaše způsobilá kreditní karta při pokladně. Není třeba dalšího úvěrového schválení, papírování nebo rozruchu.

Předvídatelné platby

Žádná překvapení. vždy je jasné, co dlužíte a když to dlužíte. Jednoduše zaplaťte obvyklým výpisem kreditní karty

Zúčastněné banky poskytují plány platebních plateb povolené platební technologií Visa. Vybrat karty víza a další síťové karty mohou být způsobilé. Kontaktujte svou banku a dozvíte se více.

Spláty nejsou k dispozici na všech kreditních kartách a některé zúčastněné finanční instituce jsou nabízeny svým způsobilým držitelům karet při kvalifikačních nákupech. Kontaktujte svou banku vydávající kartu a zjistěte, zda máte nárok na splátky a pro více informací. Učit se Visa je ochranná známka společnosti Visa int., Používá se na základě licence.

12 Months no interest Financing O.A.C Terms Apply.

Upgrade to the new ROG Strix G10CE, a gaming desktop that delivers exhilarating gaming experiences powered by an 11th Gen Intel Core i5-11400F processor and NVIDIA GeForce RTX 3060 graphics. The updated design illuminates the internals with Aura Sync lighting behind a transparent side panel. Superfast Intel Wi-Fi boosts networking throughput, while a high-performance M.2 PCIe SSD and optional Intel Optane Memory speed up game load times.

SLEEK AND SOLID

The distinctive chassis boasts clean lines, sharp creases, and a futuristic armor-inspired finish. At just 27 liters, the Strix G10CE puts critical components into a compact body that occupies less space on or under your desk. Gaze through the optional transparent side panel to see the internals illuminated by the glow of 20 LEDs powered by Aura Sync.

EVEN MORE BANG FOR YOUR BUCK

The Strix G10CE reaches another level of gaming realism with up to an 11th Gen Intel Core i5-11400F processor and new NVIDIA GeForce RTX 3060 graphics. A 512GB M.2 PCIe SSD offers superfast game and app load times, and a secondary 1TB hard drive ready for larger files.

CUSTOMIZABLE AURA SYNC LIGHTING

Pick your favorite look from a full spectrum of colors and effects powered by Aura Sync. The optional transparent side panel provides a view of internal components basking in the glow of RGB lighting that matches the front bezel. Easily synchronize the lighting with Aura Sync-compatible gaming mice, keyboards, headphones, and other peripherals to give your setup a cohesive look that matches your style.

IMMERSIVE SOUND EXPERIENCE

The Strix G10CE features DTS Headphone:X technology to deliver immersive high-fidelity 7.1-channel virtual surround-sound for home theater-quality audio through headphones. It features optimized settings for games, movie, sports, and a built-in equalizer for additional fine-tuning.

STAY COOL DURING INTENSE GAMING SESSIONS

The Strix G10CE has a thermal design featuring two isolated air chambers. The upper chamber houses the CPU and GPU, while the power supply unit and the HDDs can be found in the lower chamber. The isolated chambers provide cleaner airflow through the system, and prevent heat from the CPU and GPU from warming up the power supply unit and storage drives.

UNIFIED SYSTEM CONTROL WITH ARMOURY CRATE

ROG Armoury Crate unifies system and lighting control and puts them at your fingertips. Its user-friendly interface lets you manage up to four gaming profiles that automatically load your preferred settings when you launch your favorite titles. These options are the beginning for what will become an even more versatile tool.

EXTENSIVE CONNECTIVITY

The Strix G10CE gives you quick and easy access to all the essentials, with two USB 3.2 Gen 1 ports and an audio combo jack in the front. Everything else you need, including the additional USB 3.2 Gen 1 and Gen 2 ports, Gigabit Ethernet, and HDMI output, are right where you expect them to be.

asus, strix, g10ce, g10ce-51140f227w, i5-11400f

ROG Strix G10CE-DBI5660 Gaming PC w/ Core i5-11400F, 16GB, 512GB SSD 1TB HDD, GeForce RTX 3060, Wi-Fi 5, BT, Win 10 Home

Upgrade from the last generation with the new ROG Strix G10CE, a Windows 10 gaming desktop that delivers exhilarating gaming experiences powered by an 11th Gen Intel Core i5 processor and NVIDIA GeForce RTX 3060 graphics. The updated design illuminates the internals with Aura Sync lighting behind a transparent side panel. Superfast Intel 802.11ac Gigabit Wi-Fi 5 boosts networking throughput, while a high-performance M.2 PCIe SSD and optional Intel Optane Memory speed up game load times.

Configurable port options may vary by model or region.

Features

Sleek and Solid

The distinctive chassis boasts clean lines, sharp creases, and a futuristic armor-inspired finish. At just 27 liters, the Strix G10CE puts critical components into a compact body that occupies less space on or under your desk. Gaze through the optional transparent side panel to see the internals illuminated by the glow of 20 LEDs powered by Aura Sync.

Even Bang for Your Buck

The Strix G10CE reaches another level of gaming realism with up to an 11th Gen Intel Core i5-11400F processor and new NVIDIA GeForce RTX 3060 graphics. Up to a 512GB M.2 PCIe SSD offers superfast game and app load times, and optional Intel Optane memory accelerates access to a hard drive ready for larger game libraries.

asus, strix, g10ce, g10ce-51140f227w, i5-11400f

Actual specification may vary according to configuration. Please check with your supplier for exact offers.

NVIDIA AMPERE ARCHITECTURE

The all-new NVIDIA Ampere architecture delivers the ultimate play, featuring advanced 2nd generation Ray Tracing Cores and 3rd generation Tensor Cores with greater throughput.

RTX. IT’S ON.

Experience today’s biggest blockbusters like never before with the visual fidelity of real-time ray tracing and the ultimate performance of AI-powered DLSS.

DLSS AI ACCELERATION

NVIDIA DLSS is groundbreaking AI rendering that boosts frame rates with uncompromised image quality using the dedicated AI processing Tensor Cores on GeForce RTX This gives you the performance headroom to crank up settings and resolutions for an incredible visual experience. The AI revolution has come to gaming.

VICTORY MEASURED IN MILLISECONDS

NVIDIA Reflex delivers the ultimate competitive advantage. The lowest latency. The best responsiveness. Powered by GeForce RTX 30 Series GPUs and NVIDIA G-SYNC monitors. Acquire targets faster, react quicker, and increase aim precision through a revolutionary suite of technologies to measure and optimize system latency for competitive games.

UP YOUR CREATIVE GAME

Take your creative projects to a new level with GeForce RTX 30 Series GPUs. Delivering AI-acceleration in top creative apps. Backed by the NVIDIA Studio platform of dedicated drivers and exclusive tools. And built to perform in record time. Whether you’re rendering complex 3D scenes, editing 8K video, or livestreaming with the best encoding and image quality, GeForce RTX GPUs give you the performance to create your best.

STREAM LIKE A BOSS

Steal the show with incredible graphics and smooth, stutter-free live streaming. Next-generation hardware encoding and decoding combine to show off all your best moments in exquisite detail. And the all-new NVIDIA Broadcast app gives you powerful AI capabilities to improve audio and video quality with effects like virtual background, webcam auto frame, and microphone noise removal. So you can give your audience your best — every time.

DIRECTX 12 ULTIMATE

Developers can now add even more amazing graphics effects to Microsoft Windows-based PC games. GeForce RTX graphics cards deliver advanced DX12 features like ray tracing and variable rate shading, bringing games to life with ultra-realistic visual effects and faster frame rates.

Customizable Aura Sync Lighting

Pick your favorite look from a full spectrum of colors and effects powered by Aura Sync. The optional transparent side panel provides a view of internal components basking in the glow of RGB lighting that matches the front bezel. Easily synchronize the lighting with Aura Sync-compatible gaming mice, keyboards, headphones, and other peripherals to give your setup a cohesive look that matches your style.

All bundled peripherals are subject to change without notice. Please check with your supplier for exact offers.

Immersive Sound Experience

The Strix G10CE features DTS Headphone:X technology to deliver immersive high-fidelity 7.1-channel virtual surround-sound for home theater-quality audio through headphones. It features optimized settings for games, movie, sports, and a built-in equalizer for additional fine-tuning.

Stay Cool During Intense Gaming Sessions

The Strix G10CE has a thermal design featuring two isolated air chambers. The upper chamber houses the CPU and GPU, while the power supply unit and the HDDs can be found in the lower chamber. The isolated chambers provide cleaner airflow through the system, and prevent heat from the CPU and GPU from warming up the power supply unit and storage drives.

Unified System Control with Armoury Crate

ROG Armoury Crate unifies system and lighting control and puts them at your fingertips. Its user-friendly interface lets you manage up to four gaming profiles that automatically load your preferred settings when you launch your favorite titles. These options are the beginning for what will become an even more versatile tool.

Extensive Connectivity

The Strix G10CE gives you quick and easy access to all the essentials, with two USB 3.2 Gen 1 ports and an audio combo jack in the front. Everything else you need, including the additional USB 3.2 Gen 1 and Gen 2 ports, Gigabit Ethernet, and HDMI output, are right where you expect them to be.

I/O ports vary depending on the GPU configuration. Please check for available models.

Specifications

Product

Part Number

Operating System

Processor

Memory

Graphics

Storage

Optical Drive

Card Reader

Audio

Ethernet

Wireless LAN

Bluetooth

I/O Interface

Power

Keyboard

Mouse

Dimensions (WxHxD)

Weight

ROG STRIX G10CE High Performance Gaming PC
G10CE-DBI5660
Windows 10 Home (64-bit)
Intel Core i5-11400F, Hexa-core 2.60GHz processor w/ 4.40GHz Max Boost, 12 Threads, 12MB SmartCache
16GB DDR4 RAM 4x DDR4 U-DIMM slots, 64GB max.
NVIDIA GeForce RTX 3060 Graphics w/ 12GB GDDR6
1x 512GB M.2 NVMe PCIe SSD 1x 1TB SATA 3.5″ HDD 7200RPM
N/A
N/A
High Definition 7.1 channel audio
RJ45 Gigabit Ethernet LAN
Intel Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v4.2 (2×2)
Front: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x 3.5mm combo audio jack Rear: 4x USB 3.2 Gen 1 Type A 2x USB 2.0 Type A 1x HDMI 2x DisplayPort 1x RJ45 Gigabit Ethernet 2x PS2 3x Audio jacks
500W power supply (80 Bronze)
Wired gaming keyboard, included
Wired gaming mouse, included
7.09″ x 16.85″ x 16.93″ (18.0 x 42.8 x 43.0 cm)
17.64 lbs. (8kg)
| Denial of responsibility | Contacts |RSS