Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 Recenze: AMD Gaming Powerhouse…

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 Recenze: AMD Gaming Powerhouse

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 vám poskytne CPU AMD a AMD GPU pracující v dokonalé harmonii a výhody této kombinace jsou jasné vidět. Není to úplně dokonalé, ale za cenu, kterou platíte, je to jeden z nejlepších herních notebooků kolem.

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 je docela ústa, ale zkrátka se jedná o uchazeč o střední třídu pro náš nejlepší seznam herních notebooků a je nabitý špičkovým technologií AMD ve snaze ukázat hráčům, že existují možnosti, které jsou mimo Intel. a Nvidia.

S CPU AMD Ryzen 9 5900HX a GPU AMD Radeon RX 6800M to také uspěje. získáte spoustu výkonu za cenu, pokud jdete na tento konkrétní model pro další notebook, a je tu další klid, který přichází uznávaná značka jako Asus.

V našem recenzi Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 vás provedeme všemi, co potřebujete o tomto modelu, od jeho herního výkonu až po druh výdrže baterie, kterou můžete očekávat mezi poplatky. Přečtěte si celý příběh tohoto notebooku.

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 Recenze: Screen and Design

Velmi se nám líbí to, co Asus udělal s designem a sestavou G513: Je to robustní, ale stylovým způsobem, s velkým zábleskem barvy pod závěsem a nad jedním z chladicích otvorů. Na těchto čtyřech větracích otvorech není nic jemného, ​​ale opět jsou dobře navrženy a v souladu s celkovou estetikou a další dotyky, jako je logo kovové republiky hráčů na víku a tečkované textury na straně klávesnice odvolání notebooku. Váží na 2.5 kilogramů.

K dispozici je ovládání osvětlení RGB pro klávesnici a pod ní, vše ovládáno softwarem předinstalovaným na notebooku. To je samozřejmě kompatibilní s jakýmkoli jiným herním zařízením ASUS, který podporuje synchronizaci Aury, a je možné vytvořit nějaké oslnivé efekty, pokud chcete. nebo jen vše vypnout. Klíče W, A, S a D jsou průsvitné, aby vám pomohly najít je snadněji při hraní, které mohou nebo nemusí být pro vaše chutě, a existuje několik dalších nekonvenčních možností rozvržení- jako jsou klíče pro přehrávání médií po pravém strana ruky notebooku.

Pokud jde o 15.6-palcový IPS LCD displej, běží na rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů, s 300 Hz obnovovací frekvencí a dobou odezvy 3 ms-další sada působivých specifikací, které ukazují, že notebook může držet své vlastní proti svým konkurentům (1440p alternativu je také k dispozici). Zjistili jsme, že obrazovka je skvělá v předvádění her, i když by mohla použít jen dotek větší jas a vibrace, aby opravdu vynikl z davu. Je to stále skvělý zobrazovací panel, ale možná je to jedna oblast, kde G513 není docela špičkový.

Pokud jde o porty a konektivitu, máme 3.5mm zvukový konektor, HDMI 2.0B Port, jeden port USB-C, tři porty USB-A a port Ethernet, rozprostřený po stranách a zadní části notebooku (napájecí kabel se také spojuje kolem zadní části). Nejnovější standard Wi-Fi 6 je podporován-velmi užitečný, pokud máte doma router Wi-Fi 6-ale neexistuje žádná webová kamera, což je zvláštní volba ve věku, kdy všichni děláme tolik videohovoru. Ani nemáte senzor otisku prstu, což je škoda, protože je to přihlášení do oken mnohem jednoduššího procesu.

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 Recenze: Výkon a funkce

Naše recenzní jednotka ASUS Rog Strix G15 Advantage Edition G513 přišla s CPU AMD Ryzen 9 59H00HX, 16 GB RAM, 512 GB NVME SSD Storage a AMD Radeon RX 6800M GPU právě teď. Stručně řečeno, nebudete mít žádné stížnosti na výkon tohoto herního notebooku a mělo by to bez problémů spustit ty nejlepší PC hry dne. Technologie Smartshift AMD je také na palubě, která optimalizuje zátěž CPU a GPU v závislosti na aktuálním úkolu a FreeSync podpora zajišťuje, že hraní hraní zůstává hladká a plynulá.

Ve známém časovém špionážním benchmarku ve 3DMark získal G513 v našich testgech působivých 10 569, což je lepší než 89 procent výsledků-je to velmi blízké průměru 11 085 pro špičkové herní počítače a výrazně nad průměrem 5 730 průměrů Pro herní notebooky. Dostali jsme dobrých 50-70 snímků za sekundu v Red Dead Redemption 2 a Cyberpunk 2077 v rozlišení 1080p s většinou grafických nastavení vzrostla, i když umožnila trasování paprsků v Cyberpunk 2077, které toto postavy zaklepalo na polovinu-stále to vypadalo dobře, ale ne super, ale ne super, ale ne superehladký.

Dokonce i hry AAA tehdy běží bez závěsů a notebook zůstává působivě v pohodě. velké větrací otvory kolem boku a zadní část hlavního podvozku zajišťují spodní stranu notebooku, i když samotné větra rychle. Klávesnice a citlivost na trackpad byly v našem testování dobré a nebyl problém se zvukovým výstupem ze dvou 4W reproduktorů (s Dolby Atmos), což bylo překvapivě slušné pro hraní, hudbu a video.

Když už mluvíme o zvuku, notebook se při těžkém zatížení přiměřeně hlasuje, ale nedostává se rušivé nebo nepříjemné úrovně. Pokud jde o výdrž baterie, nikdo obvykle nebude kupovat herní notebook pro čas, který trvá mimo síťovou zástrčku, ale G513 se dobře daří pro vysoce výkonný přenosný počítač, jako je tento: hodinu streamování videa s maximálním jasem a a Nízký objem srazí baterii asi o 7 procent za hodinu. To je však s povoleným režimem úspory energie-intenzivní úkoly a hry samozřejmě zrychlí tento odtok baterie velmi rychle.

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 Recenze: Cena a verdikt

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition G513 byla sestavena dohromady, aby ukázala, co dokáže plná kombinace CPU a GPU AMD, a nakonec to bude docela fantastická přehlídka pro techniku. V první řadě chcete, aby váš herní notebook dobře provozoval ty nejlepší hry a tady G513 prochází s létajícími barvami. Nejenže to hraje dobře, ale dokáže to zůstat relativně chladné a relativně tiché při tom, co je jen o všem, o co můžete požádat z herního notebooku.

Může se vám nebo nemusí být líbit návrh notebooku, ale v našich očích je to určitě dobře provedeno. Zkušenosti s psaním a touchpad jsou prvotřídní, máte na palubě spoustu přístavů a ​​Wi-Fi 6 a když také nehrajete, bude to dobře-jiné notebooky možná zasáhly tuto kreativitu/herní sladkou Na místě o něco lepší než tohle, ale ve skutečnosti je to skvělý všestranný počítač (pamatujte, že je to obzvláště dobré ve streamování videa, aniž by se baterii zvláště rychle spustila).

I když jsou tam silnější herní notebooky. které pravděpodobně mají také webovou kameru, na rozdíl od této. za cenu, kterou platíte, myslíme si, že G513 vám dává hodnotu za peníze a pak některé

Jak říkáme na konci mnoha herních notebooků, konkurence se i nadále zvětšuje, pokud jde o nejlepší herní notebooky: nyní tam jsou některé skutečně fantastické možnosti, což znamená, že jste opravdu zkaženi jako kupující. Vybírání toho nejlepšího pro vás je hodně o výběru designu a značkách, které se vám líbí, a to je zřejmý uchazeč o fanoušky AMD

Asus Rog Strix G15 Advantage Edition Review: Tento notebook All-AMD je cenově dostupný a velmi rychlý

Na první pohled

Klady

 • Předčí každý CPU v konkurenčních notebookech
 • Radeon Rx GPU překonává podobně cenově dostupné GPU GPU v konvenčních hrách.
 • Překvapivě dobrá kvalita zvuku

Nevýhody

 • Žádná webová kamera
 • Velmi objemná 280 wattová power cihla
 • Nvidia GPUS Outclass Radeon in Ray Tracing and Creation obsahu.

Náš verdikt

Asus ‚Rog Strix G15 Advantage Edition nabízí všechny komponenty AMD a neuvěřitelný poměr ceny k výkonu.

Edice Asus Rog Strix G15 Advantage Edition získává všechny A: AMD Ryzen 9 5900HX, AMD Radeon RX 6800M a AMD „Výhoda“, což znamená. A ano, je to také Asus.

Právě to řekneme jako oznámení o veřejné službě: pokud jste na honbě za dostupný, ale hloupě rychlý notebook na středním rozpočtu, možná budete chtít zbytek přeskočit a jednoduše si koupit výhodu Asus Rog Strix G15 Vydání právě teď (1 650 při nejlepším nákupu) kvůli svému ohromujícímu poměru ceny k výkonu.

Pokud chcete být trochu opatrnější a skutečně dokončit tuto recenzi, nejprve rozebíráme to, co je uvnitř.

Tato recenze je součástí našeho probíhajícího zaokrouhlování nejlepších notebooků. Jděte tam pro informace o konkurenčních produktech a o tom, jak jsme je testovali.

Specifikace edice ROG Strix G15 Advantage Edition

ASUS není skóre s vydáním ROG Strix G15 Advantage Edition. S ohledem na cenu jsou 16 GB DDR4/3200 RAM a 512 GB NVME SSD solidní komponenty, ve skutečnosti velmi typické pro toto rozpětí cen. Pokud vám nestačí, mohly by být oba upgradovány později. Heck, notebook dokonce přichází s Windows 10 Professional, který může na většině notebooků stát 60 až 70 nebo více. Zde je delší seznam specifikace:

CPU: 8jádrový AMD Ryzen 9 5900HX

GPU: AMD Radeon RX 6800M s 12 GB GDDR6

RAM: 16 GB DDR4/3200

Displej: 15.6-palcový, FHD (1920 × 1080) IPS na úrovni 300Hz Panel s FreeSync

Úložiště: 512 GB NVME SSD

Rozměry: 14 x 10.25 x 0.8 palců

Hmotnost: 5.1 libry pro adaptér 280 W

Připojení

Edice ROG Strix G15 Advantage vyhledá většinu svých portů vzadu (viz obrázek výše), včetně:

 • Jeden USB 3.
 • Jeden USB 3.
 • .0b
 • Gigabit Ethernet utéct z řadiče Realtek

Stejně jako každý notebook AMD, který jsme viděli, port USB-C neobsahuje podporu Thunderbolt, ale má displayport i dodávku USB-Power až 100 wattů.

Pravá strana notebooku nemá žádné přístavy, což dává smysl pro většinu hráčů, kteří jsou pravák (omlouvám se, SouthPaws). Asus integruje další pár portů USB-A na levé straně (viz obrázek níže) spolu s analogovým kombo konektorem.

Kvalita navrhnout a budovat

Měli bychom vás varovat, že pokud hledáte tenký herní notebook s tělem All-Aliminium-Edice ROG Strix G15 Advantage není. Plátka víka a klávesnice jsou hliník, ale dno a boky jsou nepřiměřeně plastové.

asus, strix, advantage, edition, g513, recenze

Je to také relativně robustní, asi 28 mm (1.1 palce) v nejsilnějším bodě (bez nohou). To nemusí být nutně špatná věc, protože silnější notebooky mají tendenci umožnit více prostoru pro chlazení. Viděli jsme, jak mnoho tenčích notebooků bojuje s tepelným škrtíním, když se jejich komponenty zahřívají.

Adaptér AC 280 W může být oprávněně nazýván „Power Brick“ s ohledem na jeho 2.Hmotnost 1 liber. Můžete také napájet Rog Strix G15 na 100 W nabíječku USB-C, ale neočekávejte stejný zážitek ve srovnání s nabíječkou s plnohodnotným obsahem tuku.

Notebooky s účinnějším tekutým kovem na CPU jsou již několik let k dispozici, ale nikdo je dosud nepoužil na GPU. Prodejci nám vždy říkali, že má větší smysl používat jej na tepelně náročném CPU.

Klávesnice a trackpad

Trackpad na vydání ROG Strix G15 Advantage je poměrně hladký, s podporou ovladače Microsoft Precision. Naše jednotka měla lehký trackpad „odraz“, který jsme občas viděli, když trackpad není pevně namontován, což mělo za následek mírné chrastítko. Myslíme si, že je to anomálie naší jednotky, ale je povinen ji zmínit.

Podsvícení klávesnice je RGB, ale spíše osvětlené zóny než na klíč. Asus dělá tak skvělou práci s zvracením duhového jednorožce, že většina lidí nezná rozdíl. Kolem základny notebooku je také obvodové osvětlení RGB.

Nejprve chceme pochválit Asus za pár čtyř wattových reproduktorů. Ve srovnání s mnoha 15.6-palcové herní notebooky, které jsme testovali, nabízejí mnohem více basů, střední a přítomnosti než většina menších herních notebooků. Znovu za to můžete poděkovat většímu tělu, protože více prostoru pro reproduktory obvykle znamená lepší zvuk.

Jedním z problémů, který jsme našli, byl s webovou kamerou notebooku, kterou můžete vidět ve srovnání s webovou kamerou 1080p MSI GE76 Raider (vlevo nahoře) a 720p webovou kamerou HP Elite Dragonfly (vpravo nahoře (vpravo horní horní část.

Děláme si srandu! Vydání Asus Rog Strix G15 Advantage. nový notebook nabízený v roce 2021. nemá webovou kameru. Mohli bychom pochopit, pokud s tím nesouhlasíme, zdůvodnění společnosti pro vynechání webové kamery z Asus Rog Zephyrus G14: Real Gamers, jak navrhl Asus. Zvažte, že Rog Zephyrus G14 byl představen na CES v lednu 2020 v posledních nevinných dnech předtím, než pandemie začala vlna uzamčení, vzdálená práce a sociální distancování. Předtím jsme se sotva starali o webové kamery. Nyní, téměř 18 měsíců, vynechání webové kamery z notebooku se zdá být směšné.

Výkon CPU

Už jsme testovali Ryzen 5000 a konkrétně Ryzen 9 5900HX, stejně jako Radeon RX 6800m, které jsou uvedeny v vydání Rog Strix G15 Advantage Edition. Abychom viděli, jak všichni spolupracují v tomto notebooku, začneme několika testy CPU.

Skóre ze starší Maxona Cinebench R15 to všechno říká. Tento test 3D modelování upřednostňuje vysoce výkonná jádra. Edice ROG Strix G15 Advantage vyhrává Big i proti notebookům, které váží více nebo používají stolní počítače.

Převážná většina softwaru však všechny tyto jádra nepoužívá, takže je důležité získat pocit, jak rychle jsou CPU při jednorázových nebo jednovláknových úkolech. Edice ROG Strix G15 Advantage Edition opět ukazuje velmi dobře. pouze tok Asus Rog X13 a jeho Ryzen 9 5980hs to překonává. Ještě jsme nedokončili formální revizi notebooků Intel’s Tiger Lake H, ale na základě naší recenze jádra I9-11980HK očekáváme, že je 11. gen CPU společnosti Intel za zajímavější.

Náš poslední test CPU používá starší verzi HandBrake k převodu filmového souboru 30 GB, 1080p pomocí předvolby tabletu Android. Opět můžete vidět, že červená lišta trvá o něco méně času na převod souboru než stolní počítač jádra i9-9900k CPU namontovaného v mnohem větším notebooku

Grafický výkon

Velkou otázkou je, jak se přecházíme na grafický výkon, jak dělá Radeon RX 6800 m AMD proti tomu, co je již léta do značné míry show All-Nvidia show?

Vlastně docela dobře. Radeon RX 6800 m nepřekonají GPU s notebookem RTX 3080 s vyššími pokyny, ale je to hodný konkurent pro konvenční herní úkoly, jak můžete vidět z výsledků grafického subkore 3DMark 3DMark.

Když přejdeme k hraní her, poprvé spustíme Rise of the Tomb Raider na rozlišení 1920 × 1080 nastavené na velmi vysokou a v režimu DX11. Výkon Edice Advantage Advantage Edition Rog Strix Strix G15 se neřadí tak vysoko, ale je to v sousedství Asus Rog Flow X13 s externím notebookem GeForce RTX 3080 při 150 wattech, a ne příliš daleko za gigabyte aorus 17g s jeho geforce RTX 3080 notebook GPU při 105 wattech.

Vzestup hrobky Raider je v tomto bodě poměrně starý. Jakmile se přesunete do modernějších a namáhavějších her, mezery se více zblízka. Jak vidíte níže, použití Metro Exodus s extrémní předvolbou je Edice ROG Strix G15 Advantage přímo v Ballpark s notebookem s dolním wattege RTX 3080, jakož i s notebookem Geforce RTX 3080.

Znovu doporučujeme, abyste si přečetli naši recenzi Radeon RX 6800M pro podrobnější testování GPU ROG Strix G15, ale můžeme ji shrnout jako velmi hodného konkurenta pro drtivou většinu her, které lidé hrají Nvidia má také výhodu v mnoha aplikacích pro vytváření obsahu. Ale pro většinu herních situací stojí Radeon RX 6800 m docela dobře.

Životnost baterie

Náš poslední test vypadá výdrž baterie notebooku měřením, jak dlouho může smyčka 4K video v režimu letadla, s ušími připojenými ve středním objemu a obrazovka nastavena na relativně jasné 250 až 260 nits

Většina notebooků zaměřených na hraní her má tendenci mít výdrž baterie nevýrazné. Řekli bychom, že edice ROG Strix G15 Advantage vystupuje přiměřeně při více než šesti hodinách přehrávání.

Závěr

Edice ASUS ROG STRIX G15 Advantage nabízí výkonnostní výkon CPU, velmi konkurenční herní výkon a solidní hodnotu za cenu. V tomto cenovém rozpětí bychom mohli najít pouze jeden herní notebook založený na notebooku GeForce RTX 3070-velká většina používala Geforce RTX 3060 nebo GPU NVIDIA GPU. Většina z těchto herních notebooků je postavena také na starších 10. generálu Intel nebo dokonce 9. generace, které jsou masivně překonány Ryzen 9 5900HX uvnitř vydání Rog Strix G15 Advantage Edition.

asus, strix, advantage, edition, g513, recenze

V zásadě získáváte jeden z nejrychlejších dostupných procesorů notebooku s GPU, který může běžet s nejlepšími v konvenčních hrách NVIDIA, vše za dostupnou cenu. Právě teď je to prostě nejlepší řešení ve městě.

Asus Rog Strix G15 Advantage G513QY Review (AMD Radeon RX 6800M GPU Review)

Recenze od: Andrei Girbea Andrei Girbea, šéfredaktorka. Mám bakalářské studium v ​​počítačovém inženýrství a od roku 2000 pokrývám mobilní technologii. Většinou najdete recenze a důkladné průvodce, které mi napsají na webu.

19 комментарии и мнения

„Dram Chipmakers přesunuli produkci“, možná by to vytvořilo skvělý článek, pokud byste mohli toto téma prozkoumat více Vypadá to jako takový hloupý tah, který poruší důvěru mezi producenty a spotřebiteli.

Hmotnost notebooku je 2.5 kg (5. Těžší než Nvidia Strix. Aktualizujte to prosím Chtěl bych také vědět, zda může být příkon CPU a GPU omezen ručně pro lepší termály. Bob ze všech obchodů ukázal, že to bylo možné na Zephyrus G14/15 pro hraní při teplotách v polovině 60. let s fanoušky na tichu

Dobrý den, en 2021 même pas de l’Hdmi 2.1 Pour le Brancher Sun Un écran TV.1. Merci Pour Les testy qui renseignent bien.

? ?

Dostal jsem svůj v prodeji za 1499 amerických dolarů.

Nejprve, skvělá recenze, jen informace, které jsem potřeboval Nyní, pokud se nemýlím, umožňuje to přímo přenášet video signály z GPU pro monitorování a týkající se USB 3.1 Gen 2 Specifikace by měla být omezena na 10 gbit/s. To by však nestačilo pro řízení mého monitoru WQHD 144Hz. Takže musím použít port HDMI a dělá to s perfomancem trestu BC, není přímo připojeno k GPU?

Ahoj. Pokud si pamatuji, DP 1.4 Dokážete 1440p při 144 Hz, takže byste měli být schopni řídit tento monitor přes port USB-C zde. Šířka pásma gen USB není v tomto případě důležitá.

Ahoj Andrei, uvízl jsem se rozhodováním mezi tímto a Lenovo Legion 5 Pro. Většinou hraji tituly AAA, ne moc eSports a obecně používám své notebooky alespoň 5 let. Jaký by byl váš výběr? (V Indii je L5Pro 3060 asi o 200 levnější než tento Asus a 3070 model je asi 100 dalších.)

Zvažoval bych buď 3070 L5Pro, nebo to, s 6800 m. Budete však chtít upgradovat RAM na dvojice-rank duální kanály na obou, abyste plně využili hardwaru, takže to také zvažte (pokud ne na začátku, pak alespoň později). Spíše se nakloním k L5Pro pro hraní her, protože nejsem spokojený s vysokými teplotami CPU/GPU na tomto G15. Jsou také stejné obrazovky?.

Díky Andrei. Ano, obrazovky jsou stejné (oba zde prodávají model QHD). Z vašich recenzí vidím, že ty L5Pro jsou lepší, tak půjde s tím samotným.

Jsem ve stejném dilematu jako Thyagarajan. Legie 5 pro vs tento. I to budu používat po dobu 4 let. Mám ještě jednu otázku. Protože to budu používat další 4 roky, zvyklý Ryzen 9 bude více „budoucí důkaz“ od jeho příští generace ??

Jsem rád, že jste to sdíleli. Vrátil můj Zephyrus G15 (Intel) a dostal to Měl jsem štěstí a kvůli chybě cen jsem vlastně dostal peníze zpět a dostal jsem pozdní model G513QY se sériovým číslem MA ? S náhodou jste kalibraci displeje kalibrovali nebo jen změřili? Pokud byste kalibrovali, byli byste ochotni sdílet (vím, že žádné dvě obrazovky nejsou stejné)?

Zvýšení paměti DDR4 SR na DR je patrné na většině notebooků, ale zejména na platformách AMD. Profil vám pošlu e.mailem.

Skvělá recenze, šel jsem dopředu a koupil jsem toto malé zvíře, jsem ohromen! Zdá se, že v mé jednotce s MA Serial má verze FHD 300Hz jiný panel TL156VDXP01, který se po nějakém kopání ukázal jako ten, který byl použit v jizvě 2022, nenašel jsem mnoho informací o výrobci, i když se zdá, že má mnoho informací nižší doba odezvy GTG než ostrý panel Děkuji za tuto úžasnou recenzi.

Skvělá recenze, jediná věc, kterou bych stále rád věděl, je, jestli tento notebook Sports VR? Měl by, protože USB C může vystupovat přímo na DGPU, ale žádný z recenzentů, které jsem v těchto dnech testoval VR.

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Mějte na paměti: Každý komentář ručně schvalujeme. Tímto způsobem se můžeme věnovat všem vašim otázkám a požadavkům. Není třeba předkládat komentář dvakrát, stačí být trpělivý, dokud se k němu nedostaneme. Děkuji!

Lenovo Legion Pro 5i Review (2023 Model, Gen 8. Core I9, RTX 4070)

List ContentSspecs, jak je přezkoumáno. Lenovo Legion Pro 5i (2023) Gen 8Design a ConstructionKeyboard a TrackPadscreenhardware a PerformanceGaming Performancenoise, Heat, Connectivity, Reproduktory a další rohov-.

 • Andrei Girbea | 20. dubna 2023 Asus Rog Strix G17 Review (G713PI 2023 Model. Ryzen 9 7945HX, RTX 4070)
 • Andrei Girbea | 20. dubna 2023 Asus Rog Strix Scar 17 Review (2023 G733Py Model. Ryzen 9 7945HX, RTX 4090)
 • Derek Sullivan | 25. dubna 2023 Lenovo Yoga 9i Review (2023 Gen 8 Model-I7, OLED)
 • Andrei Girbea | 31. března 2023 Asus ROG Flow Z13 Zkratka zkratky (2023 GZ301VIC. I9, 32 GB RAM, RTX 4070)

Notebooky bez fanoušků (zcela tiché) v roce 2023. nejlepší možnosti

Andrei Girbea | 10. února 2023 Obsah Nejlepší notebooky bez ventilátoru a chromebooksfundová velikost notebooků bez ultrabooků a ultra-přenosných mini notebooků v tomto článku diskutujeme o notebookech bez fanoušků a ultrabooky s tichými okny a chromebooky a chromebooky a chromové knihy.

 • Sam Medley | 27. ledna 2023 Nejlepší tech, notebooky a tablety k získání vašich dětí (v roce 2023)
 • Andrei Girbea | 10. února 2023 AMD RYZEN 9 6900HX VS INTEL Jádro I9-12900H Srovnání benchla
 • Andrei Girbea | 10. února 2023 AMD Ryzen 7 6800H vs Intel Core i7-12700H srovnávání, w/ RTX 3060
 • Andrei Girbea | 23. ledna 2023 Nejlepší Chromebooks of 2023. Porovnání a průvodce nákupem

Doporučené příspěvky

Copyright © 2011-2023 Ultrabookreview.com

Asus Rog Strix G15 AMD Advantage Edition Recenze

Navzdory některým chybám a datovanému designu může být Asus Rog Strix G15 jedním z nejlepších hodnotových herních notebooků ve své třídě. Pokud jste po nějakém vážně silném herním výkonu, měli byste na tento pohled sledovat. ale pouze pokud jste pohodlní být brzy adoptorem.

Klady

 • Vynikající výkon
 • Výdrž baterie s poklesem čelisti
 • Dobrá kvalita sestavení
 • Spousta přístavů

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Nejlepší herní notebooky po léta dominovaly hardware Intel a Nvidia, něco, co se v roce 2020 opravdu začalo měnit, když AMD spustila své procesory notebooků Ryzen 4000. Asus Rog Strix G15 je dalším krokem v tomto směru, spuštění nejen s procesory řady Ryzen 5000, ale spárováno s nejnovější špičkovou grafikou Radeon oznámené na Computex 2021.

Je pravda, že na tomto herním notebooku je hodně jízdy, protože to jde tak proti zrnu hardwaru, který obvykle vidíme v takových zařízeních, zejména v jeho cenových rozpětí. Dosud si nejsme jisti, kolik přesně bude stát ASUS ROG RIX G15, když zasáhne ulice, ale bylo nám řečeno, že to bude stát kolem 1 650 (asi 1 160 GBP, AU2,130). To je docela vysoká cena a vloží ji mezi Razer Blade a Asus ‚vlastní Zephyrus G14, které jsou právě teď jedny z nejlepších herních notebooků na světě.

Z toho můžete získat nějaký docela solidní výkon a výdrž baterie je přímá neuvěřitelná. S tímto notebookem však určitě existují nějaké problémy, které ztěžují jeho solidní doporučení. Zároveň však ukazuje, jak blízko jsou AMD a Nvidia právě teď, pokud jde o grafiku notebooku.

Cena a dostupnost

Zde je konfigurace ASUS ROG Strix G15 Odeslána do Techradaru k přezkoumání: CPU: AMD Ryzen 9 5900HX Grafika: AMD Radeon RX 6800M RAM: 16 GB RAM obrazovka: 15.6-palcový FHD (1080pp), 300Hz Storage: 512 GB SSD Porty: 1 x USB Typ-C 3.2 Gen 2 (s displayport 10b, 1 x 3.5mm combo jack, 1 x RJ45 Ethernet Connectivity: Wi-Fi 6, Bluetooth Camera: None Weight: 5.25 liber (2.94 x 10.23 x 0.95 INS (354 x 259.9 x 24.2 mm)

V době psaní nemáme solidní cenovku pro Asus Rog Strix G15, ale dostali jsme odhadovanou cenu 1 650 (asi 1 160 GBP, AU2,130) pro vydání AMD Advantage Edition

Tato konfigurace s AMD Radeon RX 6800m má jít jít hlavou k hlavě s notebooky s RTX 3070, které obvykle stojí přibližně stejně jako Asus Rog Strix G15. Ve skutečnosti jsme nedávno zkontrolovali Asus Rog Zephyrus G15, který má velmi podobnou konfiguraci, s Ryzen 9 5900hs a RTX 3070, ale s pomalejším displejem 165 Hz na 1 499 (1 599 GBP, Au2,599)).

Alespoň na papíře. a mnohem rychlejší obrazovka. Ale budete muset zvážit tyto možnosti proti dalším 150 a zjistit, zda to stojí za to. S touto úrovní hardwaru si nemyslíme, že pro velkou většinu lidí bude nutný displej 300 Hz, ale pokud hledáte přenosný esports stroj, který banku nezlomí, může to být ono.

Design

Pokud byste měli zavřít oči a představit si herní notebook, pravděpodobně byste nepřišli s něčím příliš daleko od Asus Rog Strix G15. Toto je jako tradiční herní notebook, jak najdete dnes, i když je to na hezčím konci estetiky hráče.

Tento herní notebook má celo černou colorway s červenými akcenty, a to jak v zadní části notebooku, tak i ten, který slouží jako gumová noha pro notebook-což znamená. Tato gumová noha má také vyrytý text, který říká „zpět nahoře“ vedle loga Asus Rog. Takže jo, tohle je velmi herní notebook

Ale i když to má trochu datované estetické designu, nemyslete si, že je to levně dat dohromady

Přestože horní část notebooku je hliník, spodní část notebooku se stále zdá být plastová, ale je to alespoň vysoce kvalitní. A pak proto, že se jedná o herní notebook v roce 2021, je tu pás osvětlení RGB, který vede podél přední části notebooku.

V klávesnici je také osvětlení RGB a celé toto osvětlení lze ovládat pomocí aplikace Asus Armory Crate, stejně jako jakýkoli jiný notebook Asus Gaming.

Samotná klávesnice je potěšením. Pěkné, hluboké cestování je skvělé pro hraní her, včetně dlouhých broušení ve World of Warcraft Classic, přípravy na novou (starou) expanzi, která vyjde 1. června. Není to tak dobré pro psaní dlouhé formy tolik ultrabooků, ale je to ideální pro hraní a opravdu, to je vše, o co můžete požádat.

Trackpad je také obrovský pro herní notebook, více podobný tomu, co byste našli na XPS 15 než herní notebook, jako je tento Mnoho herních notebooků bude napůl zadkem na trackpadu, s klikami, kteří se cítí rozkvetlé nebo kolísavé, ale všechno o tomto trackpadu se cítí prémiové. Druh odpadu v notebooku bude většina lidí spárovat s jednou z nejlepších herních myší, ale máme rádi, že se trackpad cítí dobře používat, když chceme jen provést nějaké lehké webové prohlížení.

Jedním z největších zločinů tohoto notebooku, zejména s ohledem na jeho velikost, je umístění reproduktorů. Navzdory skutečnosti, že na stranách i nad klávesnicí je dostatek místa, reproduktory místo toho vypálí dno. To není tak velký obchod, pokud budete hrát hry na stole jako normální člověk, ale pokud chcete hrát nějaké hry nebo streamovat nějaký Netflix, když ležíte v posteli, bude zvuk velmi tlumený.

I když, pokud jej používáte na stole, samotné reproduktory jsou ve skutečnosti v pořádku. Stejně jako většina reproduktorů notebooků, postrádají basy, takže možná budete chtít používat sluchátka, pokud posloucháte hudbu nebo hrajete hru se spoustou explozí.

Ale to není velký problém, protože budete chtít používat herní náhlavní soupravu, když hrajete stejně, protože když se tento notebook dostane, fanoušci se mohou docela nahlas

Naštěstí, když odpojíte notebook, okamžitě se přesune do tichého režimu, což snižuje výkon, ale je mnohem tolerovanější jen sedět a užívat si nějakého obsahu.

Pokud jde o přístavy, je tu spousta co nabídnout s Asus Rog Strix G15. Na pravé straně notebooku jsou dva porty USB-A a kombo 3.5mm zvukový konektor. Většina přístavů se však skrývá na zadní straně notebooku, přesně tam, kde je rádi vidíme v herním notebooku. Zpět najdete další port USB-A, USB-C Gen 3.2 Port, HDMI, Ethernet a vyhrazený nabíjecí port.

Když už mluvíme o nabíjení, wow je těžká nabíječka. Stejně jako, očekáváme, že každý notebook v této třídě bude mít jeden, a naštěstí jsme se začali pohybovat od notebooků s dvěma, ale nebyli jsme připraveni na to, jak těžký byl nabíjecí adaptér Asus Rog Strix G15 byl. Mohlo by to být tak, že měsíce uzamčení zhodnotily naše svaly do bodu, kdy se zdá být těžší, než je, ale i přesto, pokud plánujete cestovat s tímto notebookem, těžká nabíječka je určitě něco, co budete chtít vzít v úvahu.

Výkon

Zde je to, jak Asus Rog Strix G15 hrál v naší sadě testů benchmarků: Geekbench 5: 1 438 (jednojádrový); 7 421 (vícejádrový) CineBenchr23: 13,061 PCMARK10 Domů: 7 421 3Dmark Night Raid: 41,959; Firestrike: 24 367; Time Spy: 10 098 Celková válka: Tři království (1080p): 135 FPS (nízká); 83 FPS (Ultra) Metro: Exodus (1080p): 164 FPS (nízká); 78 FPS (ULTRA) Výdrž baterie (test PCMark10): 11 hodin 23 minut životnost baterie (Techradar Movie Test): 9 hodin 22 minut

Plné AMD Ryzen 9 5900HX, 16 GB RAM a AMD Radeon RX 6800M, není divu, že Asus Rog Strix G15 je absolutní powerhouse herního notebooku.

Ve své klíčové přednášce debutující The Radeon RX 6800m, AMD se konkrétně zaměřila na NVIDIA GeForce RTX 3070, a dobře, 6800 m to rozdrví. To je jen 7% rozdíl, ale to je stále vítězství pro AMD.

To se děje také v syntetických měřítcích. Ve 3dmark Time Spy, Strix G15 bije Zephyrus s 10 098 body na 9 333

AMD nebo ASUS však mají nějaké zlomy, které zde mají pracovat. V polovině našeho testování jsme začali drasticky snížit výkon, mluvíme o 18 fps v metru. mnohem nižší než 78 fps, které obvykle spravuje. Naštěstí jsme to dokázali dostat zpět do normálu pomocí jednoduchého restartu, ale očekávat nějaké rostoucí bolesti.

Životnost baterie

Dříve jsme mluvili o naprosto masivním napájecím zdroji, ale pokud nebudete doslova celý den, protože toto je jeden z nejdelších trvalých herních notebooků, jaké jsme kdy testovali.

Asus Rog Strix G15 spravuje 11 hodin a 23 minut výdrže baterie v benchmarku PCMark 10, což simuluje různá pracovní zátěž v reálném světě, se kterými se můžete setkat při práci v kanceláři. Pod tím se trochu spadá v našem testu streamování videa, kde to spravuje pouhých 9 hodin a 22 minut, ale to je stále celý 8hodinový den a změna.

V minulých letech by herní notebooky, jako je Asus Rog Strix G15. Ale s čím dál více herních notebooků, které rozbijí 8hodinovou prahovou hodnotu, není nepřiměřené očekávat celodenní výdrž baterie z herního notebooku.

Fotoaparát

Stejně jako mnoho jiných herních notebooků ASUS za poslední rok neexistuje žádná webová kamera na ROG Strix G15. Pokud vše, po čem jsi, je notebook, který bude hrát nejlepší PC hry a nic jiného, ​​pravděpodobně to nebude velký problém. Pokud však chcete streamovat nebo dokonce používat tento notebook pro práci a hrát, budete muset utratit navíc, abyste získali externí webovou kameru.

Koupit to, pokud.

Chcete solidní výkon za peníze Asus Rog Strix G15 AMD Advantage Edition je absolutní zvíře pro peníze, které ve své třídě porazí další herní notebooky.

Estetika hráče vás neotočí z Asus Rog Strix G15 je černý a červená herní notebook se spoustou úhlů a osvětlení RGB. Pokud stále máte notebook, který vypadá jako herní notebook, Strix to má v piky.

Chcete dlouhou životnost baterie ve vašem herním notebooku Mnoho herních notebooků nemá skvělou výdrž baterie, ale Asus Rog Strix G15 má jednu z nejlepších výdrže baterie, jakou jsme kdy viděli v herním notebooku.

Nekupujte to, pokud.

Při testování Asus Rog Strix G15 nemáte žádnou toleranci s chybami, které jsme narazili na některé chyby.

Nejste do estetiky hráče, pokud chcete herní notebook, můžete snadno přinést do kanceláře, aniž byste to vypadali, jako bys útočil uprostřed schůzky, možná se podívejte na jiný notebook. jako je Asus Rog Zephyrus G15 nebo čepel Razer.

 • Letos Computex jde virtuální, ale stále vám přinášíme všechny rozbité výpočetní zprávy a spustí se, jakmile se to stane, takže se ujistěte, že se podíváte na všechny Techradar’sComputex 2021Covernage.

To všechno AMD-poháněný herní notebook ASUS je pohled na pohled

Grafické karty řady Radeon RX 6000 AMD jsou zde a hráči si budou moci dostat ruce na několik notebooků s novým GPU od června-včetně tohoto. S vynikající kombinací výkonu a ceny, Asus Rog Strix G15 AMD Advantage Edition (k dispozici v Best Buy za 1 099.99) Nastaví vysokou lištu, která bude pro ostatní stroje AMD těžká.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

 • O Asus Rog Strix G15 AMD Advantage Edition
 • Co se nám líbí
 • Co se nám nelíbí
 • Měli byste si to koupit?
 • Související obsah

Nevýhody

Tyto nové mobilní GPU, mezi něž patří RX 6800M, RX 6700M a RX 6600M, jsou postaveny na stejné architektuře RDNA2 jako GPUS AMD 6000 řady GPUS. Tato architektura umožňuje těmto kartám obecně vydávat vyšší snímkové frekvence v non-ray vysledovaných hrách ve srovnání s GPU RTX s řadou RTX 30. (Nebo se rovná, ale to se liší podle hry.) AMD předchozí generace diskrétních grafických karet notebooků byla v pořádku, ale tyto nejnovější injekci do herního notebooku vstřícjí nějakou potřebnou konkurenci.

Asus ‚Rog Strix G15 AMD Advantage Edition je jedním z, ne.li nejlepší herní notebook pro výkon za dolar.

RX 6800 m v tomto ROG Strix G15 je spárován s procesorem AMD a oba kombinované mohou plně využívat výhodu AMD Smart Access Memory (SAM). zvláštní funkce, která, když je povolena, zvyšuje rámečky v určitých hrách, někdy tolik o tolik, někdy tolik, co tolik jako 20 fps

O Asus Rog Strix G15 AMD Advantage Edition

Obrázek, který zářící přes matně osvětlenou místnost.

 • Procesor: AMD Ryzen 9 5900HX
 • Paměť: 16 GB 3200 MHz (dostupné až 32 GB 3200 MHz)
 • .2 SSD (duální m.2 SSD sloty s až 1 TB v RAID 0 také k dispozici)
 • Displej: 15.
 • Porty: 3x USB3.2 Gen1 typu A; 1x USB3.2 Gen2 Typ-C; 1x 3.5mm zvukový kombinovaný konektor; Ethernet; 1x HDMI 2.
 • Wireless: Wi-Fi 6
 • Baterie: 90WHR
 • Hmotnost: 6.61 liber
 • Rozměry: 10.22 x 13.94 x 1.07 palců
 • Záruka: 12měsíční omezená záruka na hardware na díly a službu

Edice ROG Strix G15 AMD Advantage by měla začít kolem 1 650, jak je zde nakonfigurováno, podle doporučení AMD Pokud chcete srazit nějaké dolary z této ceny, má Strix různé možnosti konfigurace pro méně výkonné procesory a grafické karty.

Co se nám líbí

CPU AMD a GPU společně je polibek šéfkuchaře

Vésání má vážné vibrace sportovních automobilů.

Samotné jméno (Smart Access Memory) je velmi AMD-WAY, jak říká Resizeable Bar, což je to, co se vlastně nazývá funkce PCI-Express. Nvidia a Intel používají standardní termín a oba dělají totéž.

Po povolení tato funkce umožňuje CPU a GPU mluvit přímo mezi sebou, což šetří doba zpracování, protože informace nemusí nejprve procházet RAM Nvidia a Intel jako první používali tuto funkci na herních notebookech, ale AMD má nejodvážnější implementaci, s širší škálou kompatibilních her, než co Nvidia/Intel v současné době nabízí.

To znamená, že nemusíte zapínat SAM, abyste získali vynikající výkon z Asus ‚Rog Strix G15 AMD Advantage Edition. Ryzen 9 5900HX a Radeon RX 6800 m se postarají o veškerou práci Shadow of the Tomb Raider vytáhl 105 fps, Total War: Warhammer II 75 FPS a Far Cry 5 89 FPS, vše v nejvyšší grafické nastavení ve stejném rozlišení. Hry „lehčí“, jako je Overwatch, mohou dosáhnout až 159 FPS, ale pokud chcete plně využít výhody tohoto 300 Hz displeje, sklopte grafické nastavení.

Ve srovnání s herním notebookem s 10. genem Intel Core i7 a NVIDIA RTX 3070 je tento Ryzen 9 5900HX a RX 6800M kombo na zajímavém místě; V zásadě vyhrává herní plocha s kombo amd amd, ale v mobilu vyhrává kombo kombo Existují však některé hry, jako je Metro Exodus, které mají stejný výkon s konfigurací na ploše i na mobilu, ale zdá se, že to jsou pouze graficky náročnější hry.

A co víc, protože mobilní verze RTX 3070 je nejpřímějším konkurentem RX 6800m, existuje šance, že by se mezera výkonu mohla mezi nimi rozšířit s novými herními herními hráči v Intel 11. gen.

S tímto notebookem dostáváte špatný obchod? Rozhodně ne. Pro cenovou značku a všechny ostatní funkce je edice Asus Rog Strix G15 AMD stále velká hodnota. Pokud jste někdo, kdo pokrčí rameny za malý rozdíl v snímcích, neměl by být neočekávaný nižší výkon velký problém. A ještě jsme o výdrži baterie ještě nemluvili.

Dlouhá životnost baterie pro herní notebook

S těmito mnoha porty nebudete potřebovat dok USB.

Pokud jste v pořádku s odložením notebooku o šest a půl libry do místní kavárny (a nevadí vám nevyhnutelné pohledy na váš herní notebook podobný sportovnímu vozu), má tento Rog Strix G15 dostatečnou výdrž baterie na Poslední váš pracovní den: Devět hodin ve srovnání s něčím jako Razer Blade 15, která se síťovila o něco přes sedm. To je devět hodin sledování videí, e.mailů, procházení internetu a vyplňování tabulek. Můžete si s jistotou nechat objemný kabel nabíjení.

Neočekávejte však hru na energii baterie Tvůrci notebooků nemusí mít zdokonalené počítačové hry na energii baterie, ale tento nese dostatek náboje, aby mohl soutěžit s MSI Prestige 14 EVO nebo jakýkoli jiný notebook, který je Intel Evo certifikován tak, aby měl výdrž baterie po dobu 10 hodin po dobu 10 hodin.

Tato baterie samozřejmě trvá několik hodin plachých těchto notebooků, ale tato zasažení křičí hlasité a jasné: herní notebooky s dlouhým životem baterie mohou existovat. Budete muset nastavit jas obrazovky na 200 nits, zapnout tichý režim a nastavit režim spořiče baterie, aby se objevil, když zbývá 10% šťávy, ale to jde o prodloužení jakéhokoli nabití baterie. Pokud se jedná o váš jediný notebook a musíte to udělat dlouhým letem nebo celý den vysokoškolských tříd, dokáže to zvládnout.

Thermals platí tvrzení AMD

Port Ethernet je nutností pro jakoukoli náhradu plochy.

Aniž by se dostali do plevelů o tepelné sloučenině nebo novém designu ventilátoru, má Asus ‚Rog Strix G15 AMD Advantage Edition mít maximální teplotu podvozku 40 stupňů Celsia (104 stupňů Fahrenheit), což je chladné pro herní notebook.

Kromě zvláštního místa kolem okrajů podvozku, který krátce vzrostl na 43 Celsia (109.4 Fahrenheit), celá oblast klávesnice nikdy nebyla teplejší než 40

Co se nám nelíbí

Ale CPU stále běží horké

Vnitřní termály jsou však jiný příběh. Zatímco teplota CPU byla v průměru při hraní v průměru kolem 70 Celsia, procesor snadno vrcholil na 95 Celsia, což není skvělé

Není to poškození, které okamžitě uvidíte, ale po delší dobu, že množství tepla by mohlo snížit výkon a zkrátit životnost CPU.

Hmoshy Keys

Vyberte z předem připravených profilů RGB nebo vytvořte vlastní profil.

Z krabice je klávesnice morfující kaleidoskop barev. Krása z nízkých profilů a jasné klávesy WASD zvyšují krásu a s vnějším osvětlovacím pásem RGB synchronizovaným s klávesnicí se cítí jako volání sirény přes matně osvětlenou nebo tmavou místnost. Ale tlačení na tyto klíče se cítí trochu kašovitě pro špičkový herní notebook.

Rychle se zachytí a jsou super tiché, ale jejich tlačení se cítí podobně jako Rog Zephyrus G14. dostatečně reagující, ale spíše pocit membrány než mechanický pocit, a ne nejlepší, pokud hrajete konkurenční eSports. Pokud nejste vybíraví o klávescích, pak to nemusí být pro vás ani problém, ale za to, jak je tento notebook výrazný a dobře navržený, klávesnice se cítí jako dohled nebo rozhodnutí o záchranu nákladů.

Trasování paprsků je stále zklamáním

RGB pás je docela zatraceně v pohodě.

Pokud je vaše věc, nejedná se o notebook, který hledáte, nejedná se o notebook, který nejedná se o notebook, to není notebook, to není notebook, který hledáte. Zatímco GPU řady AMD na ploše 6000 nemají nejlepší výkon, pokud jde o realistické efekty osvětlení, zejména ve srovnání s GPU NVIDIA, RX 6800 m je horší.

V Cyberpunk 2077 získává desktopový GPU 29 FPS, zatímco mobilní verze dostane 21. Všechny mobilní GPU mají ohrožení výkonu, takže přirozeně nejsme v okamžiku sledování paprsků na stolní třídě.

AMD oznámila, že je Upscaler usnesení AI k dispozici 22. června (FidelityFX Super Resolution). I když to posílí rámcové frekvence s trasováním paprsků buď mimo nebo zapnuto, není jasné, jak dobře bude soutěžit s DLSS Nvidia (Deep Learning Super vzorkování), která dělá totéž: upspate grafiku z nižšího rozlišení na vyšší s AI. při oostřování obrázku současně, takže grafická karta může vydat vyšší snímkovou frekvenci.

AMD říká, že její technologie bude v průměru dvakrát rychleji ve srovnání s nativními hrami 4K, ale musíme to vyzkoušet, abychom to zjistili.

Měli byste si to koupit?

All-Asus Rog Strix G15 AMD Advantage Edition’s přichází s Radeonem RX 6800M, Ryzen 9 5900HX a červeným, robustním pruhem na zadní straně.

Edice Asus Rog Strix G15 AMD Advantage je skvělá náhrada za herní plochu s neuvěřitelnou výdrží baterie, pokud potřebujete pracovat na cestách. Je to dostatečně lehké a dost malé, že přeprava nebude velkým problémem, zejména proto, že nabíjecí kabel můžete nechat za sebou, ale pod podvozkem má více než dostatek energie, aby zvládl jakoukoli hru, kterou na to hodíte. tak dlouho jako paprsek Sledování není povoleno.

Mnoho nadcházejících konkurentů NVIDIA/Intel Combo ještě není na policích, ale pokud chcete herní notebook nyní s vyšším rozlišením nebo lepšími schopnostmi sledování paprsků, má základní model Razer Blade 15 lepší displej RTX 3070 a qhd displej, i když s nimiž je displej nižší obnovovací frekvence 165 Hz. Ale ten notebook začíná na 2 199. Nemluvě o tomto notebooku také přichází s možností QHD. Stealth MSI GS66, s 10. genem Intel Core i9 a RTX 2080 Super, je lepší alternativou z hlediska ceny a výkonu, i když byste dostali díly posledního generace.

Ale přitažlivost se systémem AMD je celková hodnota. Je to vysoce přizpůsobivý notebook s rychlou obrazovkou pro eSports, devět hodin výdrže baterie, pokud je potřebujete pro pracovní úkoly a špičkové komponenty pro hraní nejnovějších, graficky náročných her Pokud jde o spotřebitele, tento ROG Strix G15 si zaslouží důkladnou a upřímnou úvahu, až příště nakupujete herní notebook. Je to tak vynikající.

Související obsah

Posouzení

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na.

.

Seznamte se s testerem

Joanna se specializuje na cokoli a na všechno, co souvisí s hraním a miluje nervózní grafické karty, procesory a architekturu čipů. Dříve byla spisovatelkou štábu pro Gizmodo, PC Gamer a Maximum PC.

Kontrola naší práce.

Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. ?.

asus, strix, advantage, edition, g513, recenze
| Denial of responsibility | Contacts |RSS