Asus Rog Strix Helios Black Mid Tower Atx Case, 3x t/g okno, bez psu. Asus Rog Strix Helios

Asus Rog Strix Helios

3.5 ”/2.5 ”Drive Bays: až 4ks (předinstalování 2pcs)

2.5 ”Drive Bays: až 9ks (předinstalace 41PC)

Přední část: Slide-Out / TOP: Slide-Out / Bottom: Slide-Out

Zadní kabelový kryt chladiče je vyroben z průsvitného plastu. Je to úmyslné rozhodnutí umožnit osvětlení od RGB SSD projít a přitom stále zakrývat kabely, ale odstraňuje ještě více účelu ze součásti, o které už nejsme divočinou. Kabelové kryty jsou dobré pro skrytí kabelů za čistým sklem a jsou v pořádku pro rozdrcení svazků kabelů, aby neodsunuly boční panel. Čistý plastový kryt je v obou těchto věcech horší než kovový. Dalším případem, který je nám známý z případů H500 Cooler Master, je PSU Shroud, která je plná délka, ale může být odstraněna ve dvou sekcích. Přední část se trochu sklouzne zpět, aby ji uvolnila, a pak se zvedne, ale Asus zde zmeškal trik tím. Zadní část pláště má plastové okno pro prohlížení ozdobných zdrojů napájení, i.E. Asus Rog Power Modness. Pod ní je HDD klec, kterou lze posunout vpřed nebo dozadu pro další úložný prostor kabelu.

Boční panely jsou odstranitelné pomocí tlačítek, které jsme v minulosti ocenili v jiných případech. Panely se otočí o několik stupňů a podporují svou vlastní váhu a pak je lze zvednout nahoru a vypínat. Je to dobrý systém, ale je divné, že se Asus rozhodl nepoužívat skutečné závěsy, což je pro případy, kdy se snaží dokázat, jak prémiové jsou jako C700M nebo Evolv x. Každý ze dvou postranních panelů je tónovaný, zatímco přední panel je čistý sklo s tónovaným plastovým filmem přes záda. Je možné, že pro osvětlení LED je nutné, že čiré sklo je nezbytné, které svítí přes panel z jedné strany a osvětluje malovaný design ROG, který je chytře zaujatý směrem k boku blíže k LED diokům. Fanoušci akcií nemají žádné osvětlení, ale to je pravděpodobně vyhnout se střetu s osvětlením předního panelu. S osvětlovacími efekty jsme nešli do hloubky, ale jsou hladké a sudé a lze je ovládat tlačítkem na přední I/O panelu. K dispozici je také tlačítko ovládání ventilátoru, ale téměř nikdy nepoužíváme řadiče fanoušků pro benchmarky případů.

Přední panel má být nikdy odstraněn a manuál jde tak daleko, že dává pokyny pro čištění skla z uvnitř pouzdra, ale nebylo příliš obtížné vzlétnout navzdory tomu. Vyřazení šesti šroubů a odpojení kabelu RGB uvolňuje dva sloupy, které drží skleněnou panelu na místě, a to je vše, co trvá. Jediná ventilace pro přední panel je nahoře a dole, s 2.5 cm mezi filtrem a sklem. Je zřejmé, že to není tak dobré, jako by to bylo u panelu sítě, ale možná tři ventilátory sání stačí k hrubému silovému proudění vzduchu níže. Filtry jsou pěkné; Spodní jeden vysune z přední části pouzdra a horní zvedne se přímo nahoru, pokud je odstraněn popruh suchý zip, což by mělo být většinu času.

Počet kabelů v případě před instalací všeho je nadprůměrný: přední I/O panel zahrnuje čtyři USB 3.0 zástrček, jeden USB typu C a ovládací prvky LED a ventilátoru, jakož i normální zvukové zástrčky a tlačítka napájení/resetování. Osvětlení a fanoušci vyžadují sílu SATA a v přední části pouzdra jsou tři fanoušky s vlastními kabely. Předinstalované popruhy na suchý zip za základní deskou způsobují, že správa kabelů poměrně usnadňuje, i když jsme museli proříznout poměrně málo továrních nainstalovaných zipových vazeb, aby se věci uspořádaly tak, jak jsme je chtěli.

asus, strix, helios, black, tower

Přední a horní část kusovníků z odnímatelného radiátoru, funkce, která se nám vždy líbí, ale přední držák bylo obtížné pracovat, když jsme nainstalovali fanoušky Noctua pro náš standardizovaný test ventilátoru. Fanoušci Noctua používají kabely s rukávem, které jsou silnější než normální, a použití ventilátorů 140 mm nechává téměř žádný prostor podél boku držáku ventilátoru pro kabely a ztěžuje sklouznutí klece dolů na místo. Protože však Asus plně naplnil přední úchyty třemi ventilátory 1400 ot / min 140 mm, většina uživatelů je pravděpodobně nikdy nenahradí.

Instalace GPU je o něco komplikovanější vertikálním držákem GPU, která je vložena a brání šroubům pro rozšiřující kryty slotů. Dva kryty slotů jsou drženy na palec šrouby a zbytek s normálními šrouby, protože mezi nimi a vertikálním držákem není dostatek prostoru. Pro horizontální instalaci GPU musí být vertikální držák zcela odstraněn a poté nahrazen. Pohodlí je většinou vyrovnána s náhradní vertikální držák zahrnutý v soupravě příslušenství, která je nastavitelná na výšku pro různé velikosti chladiče CPU/GPU a namontuje GPU mnohem blíže k základní desce pro lepší chlazení vzduchu. Bohužel není zahrnut žádný stoupací kabel, který je v rozporu s množstvím zvonů a píšťalky, které Asus zabalil jinde.

GN testování případů (sponzorované společností CableMod)

Komponent Se svolením
Grafická karta MSI GTX 1080 Gaming X (režim OC) MSI
procesor Intel I7-6700K @ 4.4GHz GamersNexus
Chladič CPU MSI Core Frozr L MSI
Základní deska MSI Z170A Gaming M7 MSI
Paměť Corsair Vengeance LED 32 GB 3200MHz Korzár
SSD Samsung 850 Evo 120 GB Samsung
PSU Corsair RM650X Korzár
Kabely Kabely Cablemod Pro Mesh Cablemod
Pouzdro To je to, co testujeme!

Grafická karta je nakonfigurována tak, aby běžela za 55% rychlosti ventilátoru za všech okolností.

Před testováním zatížení shromažďujeme výsledky nečinnosti po dobu deseti minut, abychom určili vykládaný chladicí výkon fanoušků a vzduchových kanálů. Tepelné benchmarking se provádí po dobu 1400 sekund (23 minut), což je období, které jsme určili dostatečné pro dosažení rovnováhy. Údaje o přenožce jsou agregovány a budou občas sestaveny do grafů, pokud jsou zajímavé nebo relevantní. Rovnováha je průměrována k vytvoření níže uvedených grafů.

Testování zatížení se provádí pomocí Prime95 LFFTS a „Furmark“ stresového testování Kombustoru současně. Testování je zcela automatizováno pomocí vlastního skriptování a provádí se s dokonalou přesností na každém běhu.

Nedávno jsme ověřili naši testovací metodiku pomocí tepelné komory a zjistili jsme, že náš přístup je téměř dokonale přesný. Další informace najdete zde.

Hlukové termály

Provedli jsme obvyklé tepelné testování v Helios, včetně našich nových standardizovaných ventilátorů a normalizovaných testů šumu, ale také jsme provedli vertikální test GPU poprvé za čas. Většinu času jsou vertikální držáky GPU prakticky spláchnutím se stranou pouzdra, a proto hrozné pro vzduchem chlazené GPU, což platí pro Helios, ale také se dodává s volitelnou druhou vertikální držák GPU, která může být umístěna mnohem blíže základní deska. Místo toho jsme testovali, protože je zaručena primární držák.

Mučení CPU

Thermals začne jen s Asus Helios na grafech, pak se přesuneme na srovnávací benchmark. Průměrná teplota CPU 54.6 stupňů nad okolním testem na mučení, ale klesl na 42.1 stupně s odstraněným předním panelem. Ventilátory předního příjmu znamenají dramatičtější rozdíl, když je skleněný panel před nimi odebrán. To je extrémní pokles teploty a neexistuje skvělý způsob, jak se zlepšit na tempy na skladě kromě tekutého chlazení, zahrnuje čtyři ventilátory 140 mm 1400 ot / min, takže malý prostor pro zlepšení pouze se změnami fanoušků. To je dobré i špatné: Dobré je, že vás Asus připravuje s jednou z nejlepších konfigurací fanoušků z krabice, ale špatnou zprávou je, že by to mohlo být doprovázeno lepším větráním. Skleněný panel může také zůstat.- Fungovaly by také ventilované zkosené hrany. Vertikální test GPU byl o něco horší na 56.4 stupně nad okolním okolím, ale to je slibné znamení, protože někdy vidíme, jak se teplota CPU zlepšuje, když je svisle namontovaný GPU opravdu zadusen. na okamžik.

Ve srovnání, průměrná teplota CPU 54.6 stupňů nad okolním okolím dává Helios vedle View 71 a Stock Meshify C. Není to špatné místo být obecně, ale je to směšné pro případ s těmito mnoha fanoušky a ještě směšnější za cenu. 42.Výsledek 1 stupně DT bez předního panelu nebo filtru je nižší než cokoli na grafu, včetně Raven 02, a tato konfigurace případu s dobře vyrobeným panelem oka by byla díky velmi konkurenčním rozsahu 50c díky všem fanouškům. Asus zde mohl udělat mnohem lépe.

GPU mučení

Část Furmark testu mučení zvýšila průměrnou teplotu GPU na 49 stupňů Celsia nad okolním okolím, když zásoba, která vykazovala méně dramatické zlepšení na 42.2 stupně dt bez předního panelu. Výsledek vertikálního GPU 51.2 stupně delta t nad okolním okolím nebyla o moc horší než zásoby, protože jsme namontovali GPU tak blízko k základní desce, jak je to fyzicky možné. Použití slotu blízko sklenice by mělo propastné výsledky, jak to vždy dělá.

Ve srovnání, teplota GPU zásob je konkurenceschopnější než CPU, protože případy mají tendenci padat na chlazení GPU. Stěna vzduchu tlačená třemi ventilátory sacího přivádí výsledek GPU mezi PM01 a Rosewill Cullinan, oba případy, které jsme doporučili při více příležitostech. Vertikální montáž GPU se vzduchově chlazenou kartou není ani vyloučen, což je zřídka pravdivé, jen se ujistěte, že je blízko k desce.

3Dmark

Průměr GPU DT během 3DMark Firestrike extrémní stresový test byl menší než o jeden stupeň vyšší než test mučení, průměrující 49.8c. Mezi oběma testy často dochází k nárůstu o pár stupňů, takže Helios je zde ještě konkurenceschopnější, umístěné mezi chladič Master H500 Mesh a RV02. Opět platí, že pouhý počet fanoušků přispívá k představení více než cokoli jiného.

Mixér

Testování mixéru CPU v průměru bylo CPU DT 39.2c, na stejné úrovni jako neuspokojivý PM02 v našem srovnávacím grafu. S fanoušky skladem je dobrý vzorec proudění vzduchu vpředu, ale prostě není dostatek chladného vzduchu přicházejícího a skrz chladič CPU, jak bylo prokázáno s obrovskou poklesem teploty, když byl přední panel odstraněn. Měli jsme případy mnohem horší, ale Helios by měl být lepší než to.

asus, strix, helios, black, tower

GPU DT v Průměrném vykreslení mixéru 24.8c, která opět srovnává mnohem příznivěji s ostatními výsledky. Je svázán s RV02 a téměř s RL06, dva z celkových nejlépe chlazených případů, které jsme testovali. Helios drží své vlastní v kategorii GPU Thermals tím, že na to hodí fanoušky, což je v rozšíření házení peněz na to.

Hluk

Helios, běžící při rychlosti ventilátoru Max, jako tomu bylo v testu na základním mučení, měřily 45DBA nebo hlasitější než téměř cokoli, co jsme testovali, jinak jsme testovali než PM01. Existuje mnoho velkých fanoušků, kteří se pohybují velmi rychle, a přestože skleněný panel omezuje vzduch, není dostatečně zapečetěn, aby omezil hluk.

Závěr: Asus Rog Strix Helios Review

Rog Helios je případ pro zákazníky, kteří jsou investováni do produktové řady ROG, kteří si koupí každou komponentu s Asus Aura Sync a chtějí, aby se případ shodoval. To je v pořádku a Helios je zaručeno, že se prodávají jako hotcakes, ale nemůžeme si prohlédnout případ na základě loga.

Je to dobré v tepelném výkonu skladem, konkrétně v GPU Thermals, ale je přenášena čtyřmi fanoušky akcií a nemá mnoho prostoru pro zlepšení. Existuje spousta malých kousků a částí způsobem, který způsobuje, že se zdá, že se rozhodli zaškrtnout co nejvíce polí: podpora GPU, vertikální montáž GPU, ovládání ventilátoru, ovládání LED, kabelový kryt, přenosu rukojeti et cetera. Je to případ 280, který je téměř mimo říši porovnání normálních hodnot; Dodává se se čtyřmi docela dobrými fanoušky, ale dokonce i velkoryse za předpokladu, že někdo za ně zaplatí 20 za kus, který ponechá 200 za kryt. Z okázalých případů, které jsme zkontrolovali, dáváme přednost těm, jako je chladicí master H500p Mesh nebo Thermaltake View 71 TG, z nichž oba mají výrazné vystoupení RGB za méně než 200. Ani jeden z nich nemá na vrcholu obrovské hliníkové kolejnice.

Hostitel, testovací vedení: Steve Burketesting, Editorial: Patrick Lathanvideo: Andrew Coleman, Josh Svoboda

Asus Rog Strix Helios Black Mid Tower Atx Case, 3x t/g okno, bez psu

Asus Rog Strix Helios Black Mid Tower Atx Case, 3x Tempered Glass Okno, bez PSU, 1x USB 3.1 gen2 (typ-c), 4x USB 3.1, HD Audio, LED / ventilátor, HDMI, 4x 140mm ventilátor předinstalovaný, hliníkový rám, aura RGB

nebo 4 bezúročné platby 124.75

Až 6 měsíců bez úroků

Asus Rog Strix Helios Black Mid Tower Atx Case, 3x Tempered Glass Okno, bez PSU, 1x USB 3.1 gen2 (typ-c), 4x USB 3.1, HD Audio, LED / ventilátor, HDMI, 4x 140mm ventilátor předinstalovaný, hliníkový rám, aura RGB

Expresní zásilka

nebo 4 bezúročné platby 124.75

Až 6 měsíců bez úroků

Specifikace produktu

Otázka odpověď

Vezměte prosím na vědomí, že otázky předložené v níže uvedeném formuláři by měly být obecné otázky týkající se funkčnosti funkcí produktu. Pro otázky specifické pro dodávání doručení, zákaznický servis nebo pro vás a vaši objednávku použijte prosím tato forma.

Pro jakoukoli otázku týkající se dostupnosti zásob nebo etas nás prosím kontaktujte prostřednictvím našeho stránka podpory. Vzhledem k tomu, že se úrovně zásob neustále mění, nemůžeme prostřednictvím této části otázky a odpovědi na naše webové stránky poskytnout přesné a trvalé informace.

Specifikace Asus Rog Strix Helios

Rog Strix Helios je prémiový herní pouzdro střední věže se třemi panely s temperovaným sklem, rafinovaným hliníkovým rámem a integrovaným front-panelem RGB osvětlení. Vestavěná správa kabelů, včetně multifunkčního krytu s rovnátkami GPU, udržuje interiér ostré a uklizené. Nakonstruováno pro rozšíření a výkon, je připravena na základní desku Eatx a seriózní nastavení chlazení vody-což z něj činí perfektní volbu pro klasickou stavbu Rog Showcase.

Prémiová estetika

Rog Strix Helios je vyroben pro předváděcí sestavy se třemi 4 mm, uzené panely temperovaného skla namontované v rafinovaném kartáčovaném rozsvíceném rámu. Do předního panelu je integrován ohromující zobrazení dynamického osvětlení RGB, aby se zastínila konkurence.

Synchronizace aura osvětlení RGB

Představující integrované adresovatelné RGB LED diody na předním panelu, které lze přizpůsobit pomocí vyhrazeného ovládacího tlačítka nebo pomocí aura softwaru, může Rog Strix Helios vrhat miliony barev a řadu efektů, které lze synchronizovat s obrovským ekosystémem komponent pro rozšíření vaší stavby.

Správa kabelů bez námahy

Udržujte své staví ostré a uklizené s flexibilními kryty a komplexním systémem správy kabelů.

Multifunkční kryt s rovnátkami GPU chytře skrývá kabeláž, poskytuje robustní podporu grafickým kartám a umožňuje namontovat terminál SSD nebo ROG Aura pro zobrazení. Jeho polohu lze upravit tak, aby vyhovovala základní desce ATX nebo EATX.

Flexibilní dvoudílná PSU Shroud má přední výřez, který umožňuje kompatibilitu s Rog Thorem nebo jinými zdroji integrovanými napájením OLED.

Průsvitný zadní kryt zakrývá nevzhledné kabeláž a umožňuje osvětlení terminálu ROG aura, SSD nebo jiných zařízení s osvětlením RGB, aby prosvítala.

Snadná údržba instalace

Rog Strix Helios je navržen s více snadnými instalačními mechanismy, které poskytují nejhladší stavební zážitek, dokonce i pro nováčky pro kutily. Udržování čisté soupravy je snadné s vestavěnými prachovými filtry a snadným přístupem do všech oblastí.

Jeden stisknutí tlačítek uvolnění vzadu v pouzdru vám umožní otočit po bočních panelech pro okamžitý přístup bez nástroje k interiéru. Panely temperovaného skla jsou zasaženy na dně, což znamená.

Dvě odnímatelné závorky vám umožní snadno připojit fanoušky a radiátory před instalací celé jednotky do pouzdra a zjednodušit vaše stavební zážitek.

Vyjímatelné filtry na horní, přední a spodní straně poskytují všestrannou ochranu před prachem a provádějí krátkou práci na čištění a údržbě.

Upevnění všestranné grafické karty

Namontujte až tři grafické karty ve standardní orientaci nebo dva vertikálně pro další předváděcí vkus pomocí sdruženého držáku.

Připraveno k vážnému chlazení

Rog Strix Helios, postaveno k výkonu a připravenému pro expanzi, může pojmout základní desku Eatx a nabízí dostatek prostoru pro nastavení hardcore vody. S podporou pro frontu až 420 mm a 360 mm horní radiátory je také vyhrazena pro instalaci čerpadla a nádrže s chlazením vody.

Pokročilý I/O panel

Panel I/O je nabitý připojením, včetně reverzibilního USB 3.1 port typu C. Vyznačuje se také vyhrazenou rychlostí ventilátoru a ovládací prvky osvětlení RGB pro provádění úprav na letu.

Pohodlné kliky pouzdra

Snadno přenášejte svou cennou sestavu na večírky LAN pomocí ergonomických a stylových tkanin, které jsou přísně testovány na podporu až 50 kg.

Asus Rog Strix Helios White White Edition Mid Tower Gaming pouzdro s temperovaným sklem, podpora Eatx, ATX, MATX, MINI ITX, hliníkový rám, GPU rovnátka, 420mm radiátorový podpěra a aura synchronizace, podpora chladiče CPU až do 190 mm, VGA až 450 mm, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý. RGB

Tato položka: Asus Rog Strix Helios White Edition Mid Tower Gaming pouzdro s temperovaným sklem, podpora eatx, ATX.

Samsung 980 Pro 2TB M.2 NVME Interní SSD PCIE 4.0. Až 7000 MB.

Funkce

Rog Strix Helios White Edition

Rog Strix Helios White Edition RGB ATX/EATX Mid Tower herní pouzdro s temperovaným sklem, hliníkovým rámem, GPU rovnátka, 420 mm radiátoru a synchronizací aura

Rog Strix Helios White Edition

Rog Strix Helios White Edition je prémiové herní pouzdro střední věže se třemi panely s temperovaným sklem, stříbrným bílým hliníkovým rámem a integrovaným front-panelem RGB osvětlení. Vestavěná správa kabelů, včetně multifunkčního krytu s rovnátkami GPU, udržuje interiér ostré a uklizené. Nakonstruováno pro rozšíření a výkon, je připravena na základní desku Eatx a vážná nastavení vodou chlazení. učinit z něj perfektní volbu pro jedinečnou stavbu White Rog Showcase

Prémiový design bílá estetika

Rog Strix Helios White Edition je vyroben tak, aby šel s vašimi čistými bílými komponenty pro ohromující stavbu předvádění. Se třemi uzenými panely s temperovaným sklem namontované ve stříbrném bílém kartáčovaném rozsvíceném rámu a dynamickým osvětlením RGB integrované do přední části pouzdra, bude vaše nastavení vyniknout z balení Rog Strix Helios White vyniká z balíčku.

Aura Sync RGB

Představující integrované adresovatelné RGB LED diody na předním panelu, které lze přizpůsobit pomocí vyhrazeného ovládacího tlačítka nebo softwarem Aura, může Rog Strix Helios White Edition vrhat miliony barev a řadu efektů, které lze synchronizovat s rozsáhlým ekosystémem komponent k augmentu vaše sestavení.

Unikátní multifunkční konstrukce krytu

Nastavitelný inteligentní multifunkční kryt tak, aby vyhovoval základní desce ATX i EATX. I když to pomáhá skrýt kabel a otvory pro úhlednou prezentaci, je zde také vyhrazený prostor pro připojení terminálu ROG. Existuje další držák GPU, který zajišťuje grafické karty na místě jako dvojice hůlky pro zvýšenou zabezpečení těžkých grafických karet během přepravy.

Design dveří temperované skleněné západky

Na obou stranách a přední části s obou stranou a na obou stranách s uzeným sklimem o tloušťce o velikosti 3 mm.

Sestava bez nástrojů s tlačítkem západky s rychlým uvolněním spolu s designem držáku spodního držáku, aby byla zajištěna bezpečnost.

Možnosti umístění grafické karty

Horizontální namontované až tři grafické karty.Další sloty Stand Up PCIE a exkluzivní držák GPU vám umožňují předvést až dvě grafické karty ve vertikální poloze.

Poznámka: Kabel Riser se prodává samostatně.

Kompatibilita chlazení

Fan: Top: 3×120 / 2x140mmfront: 3×120 nebo 140 mmrear: 1×120 nebo 140 mm

Radiátor: TOP: 120 /140 /240 /280 / 360mmfront: 120 /140 /240 /280 /360 / 420mmrear: 120 /140 mm

Silné a pohodlné držadla

Je vybaven ergonomickým designem a je snadný a bezpečný pro přepravu na LAN večírky nebo herní akce s integrovanými úchyty pro přenášení tkanin. Pečlivě testováno na podporu až 110 liber (50 kg).

PSU Shroud s výřezem

Unikátní vzorec ROG Cybertext Dvoupička Design PSU Shroud umožňuje odnímatelnému prvnímu plášti pro další vůli pro namontování tlustšího radiátoru.

Speciální přední výřez předvádění s ROG Strix 850W White Edition nebo jinými integrovanými zdroji OLED.

Specifikace

ATX/MICRO ATX/MINI ITX/EATX (12 „x10.9 „)

2 x int x 2.5 „/3.5 „Combo Bay4 x int x 2.5 „Bay

Předinstalované fanoušky: 3 x 140 mmrear: 1 x 140 mm

1 x USB 3.1 gen 2 (typ-c) 4 x USB 3.1 gen 11 x sluchátka1 x mikrofonelovaná tlačítka ovládání ventilátoru

Přední: 3 x 140 mm/ 3 x 120 mm (tloušťka ventilátoru radiátoru: Max. 90 mm) TOP: 2 x 140 mm/ 3 x 120 mm (tloušťka ventilátoru radiátoru: max. 60 mm) Zadní: 1 x 140 mm/120 mm

asus, strix, helios, black, tower

Přední část: 120, 140, 240, 280, 360, 420 mmtop: 120, 140, 240, 280, 360 mmrear: 120, 140 mm

450 mm (pro jednu instalaci GPU je nutný kabel stoupačky nad 200 mm. Prodáno samostatně)

Maximální výška chladiče CPU

Přední část: Slide-Out / TOP: Slide-Out / Bottom: Slide-Out

Až 4ks (předinstalace 2pcs)

Až 9ks (předinstalace 41PC)

Záruka: 12 měsíců Záruční doba je uvedena výše, pokud se výrobce rozhodl určit delší dobu. Všechny záruky jsou vráceny na základnu, pokud není uvedeno jinak.

Recenze

V současné době neexistují žádné recenze pro tento produkt

SILK-UP

Náklady na dopravu

Náklady na přepravu se liší v závislosti na vaší poloze a odeslání položek a v některých případech může být doprava dokonce volná.

Chcete.li vypočítat, jaké náklady na přepravu budou pro vaši objednávku, přidejte do svého košíku položky, o které máte zájem, prohlédněte si stránku nákupního košíku a vyberte svou „doručovací oblast“ pro výpočet nákladů na přepravu.

Pojištění zabezpečení přepravy

Všechny objednávky dodávané společností PB Tech jsou odesílány prostřednictvím kurýra s podpisem potřebným pro každou doručení. V některých případech a pouze tam, kde jste dali povolení Courier Company, aby opustili příkazy na určeném místě, může být vaše objednávka doručena, aniž by vyžadovala podpis. Všechny objednávky zaslané společností PB Tech jsou plně pojištěny v nepravděpodobném případě, že vaše položky jsou poškozeny nebo zmizely v tranzitu.

Odhady doručení

Časový rám dodání (ve dnech) pro každý prodávající produkt je podrobně popsán na stránce jednotlivých produktů napravo od hlavního produktu obrázku. Od doby, kdy zadáváte objednávku, produkty ve skladě obvykle dorazí do 7-10 pracovních dnů pro všechny země, na které odesíláme.

Zámořské zásilky

Pokud se nacházíte na Novém Zélandu, můžete si objednat přímo z našeho webu Nového Zélandu www.PBTECH.CO.nz. Pokud se nacházíte v Austrálii, můžete si objednat přímo z našeho australského webu www.PBTECH.com/au

Záruka o návratu

7denní výměnné právo

Pokud změníte názor po provedení nákupu nebo si uvědomíte, že jste si objednali nesprávnou položku, můžete si užít klid, že nabízíme 7denní výměnnou politiku.

K výměně produktu musí být zboží zapečetěno / neotevřeno, s balením v původním stavu a doprovázeno platným potvrzením datovaným ne více než 7 kalendářními dny od kdy požádáte o výměnu.

Pokud neexistuje vhodný produkt, který lze vyměnit za vrácenou položku, bude vám nabídnuto kredit na svůj účet nebo dárkovou kartu na základě hodnoty zaplacené v době nákupu.

Vezměte prosím na vědomí, že položky zakoupené na financích nelze vyměnit za dárkovou kartu.

Servisní záruka bezproblémových bezproblémů

Pokud váš produkt vyvine chybu v období záruky výrobce, musíte vyplnit náš požadavek na vrácení formuláře.

Pokud váš produkt vyvine chybu mimo záruku výrobce nebo doba záruky PB, nabízíme úplnou opravu a jsme oprávněným opravným agentem pro přední značky, jako jsou Samsung, HP, Toshiba, Lenovo a další.

Vrácení produktu / s žádostí o záruku

Chcete.li vrátit produkt do techniky PB, vyplňte prosím náš požadavek na vrácení formuláře.

Nebo si prohlédněte naše zásady vrácení pro více informací.

Asus Rog Strix Helios White White Edition Mid Tower Gaming pouzdro s temperovaným sklem, podpora Eatx, ATX, MATX, MINI ITX, hliníkový rám, GPU rovnátka, 420mm radiátorový podpěra a aura synchronizace, podpora chladiče CPU až do 190 mm, VGA až 450 mm, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý. RGB

Vytvořeno datum: 04:58, 30-05-2023 URL produktu: https: // www.PBTECH.com/Pacific/Product/Chaasu0101/Asus-Rog-Strix-Helios-White-Edition-Mid-věž-gami

Funkce

Rog Strix Helios White Edition

Rog Strix Helios White Edition RGB ATX/EATX Mid Tower herní pouzdro s temperovaným sklem, hliníkovým rámem, GPU rovnátka, 420 mm radiátoru a synchronizací aura

Rog Strix Helios White Edition

Rog Strix Helios White Edition je prémiové herní pouzdro střední věže se třemi panely s temperovaným sklem, stříbrným bílým hliníkovým rámem a integrovaným front-panelem RGB osvětlení. Vestavěná správa kabelů, včetně multifunkčního krytu s rovnátkami GPU, udržuje interiér ostré a uklizené. Nakonstruováno pro rozšíření a výkon, je připravena na základní desku Eatx a vážná nastavení vodou chlazení. učinit z něj perfektní volbu pro jedinečnou stavbu White Rog Showcase

Prémiový design bílá estetika

Rog Strix Helios White Edition je vyroben tak, aby šel s vašimi čistými bílými komponenty pro ohromující stavbu předvádění. Se třemi uzenými panely s temperovaným sklem namontované ve stříbrném bílém kartáčovaném rozsvíceném rámu a dynamickým osvětlením RGB integrované do přední části pouzdra, bude vaše nastavení vyniknout z balení Rog Strix Helios White vyniká z balíčku.

Aura Sync RGB

Představující integrované adresovatelné RGB LED diody na předním panelu, které lze přizpůsobit pomocí vyhrazeného ovládacího tlačítka nebo softwarem Aura, může Rog Strix Helios White Edition vrhat miliony barev a řadu efektů, které lze synchronizovat s rozsáhlým ekosystémem komponent k augmentu vaše sestavení.

Unikátní multifunkční konstrukce krytu

Nastavitelný inteligentní multifunkční kryt tak, aby vyhovoval základní desce ATX i EATX. I když to pomáhá skrýt kabel a otvory pro úhlednou prezentaci, je zde také vyhrazený prostor pro připojení terminálu ROG. Existuje další držák GPU, který zajišťuje grafické karty na místě jako dvojice hůlky pro zvýšenou zabezpečení těžkých grafických karet během přepravy.

Design dveří temperované skleněné západky

Na obou stranách a přední části s obou stranou a na obou stranách s uzeným sklimem o tloušťce o velikosti 3 mm.

Sestava bez nástrojů s tlačítkem západky s rychlým uvolněním spolu s designem držáku spodního držáku, aby byla zajištěna bezpečnost.

Možnosti umístění grafické karty

Horizontální namontované až tři grafické karty.Další sloty Stand Up PCIE a exkluzivní držák GPU vám umožňují předvést až dvě grafické karty ve vertikální poloze.

Poznámka: Kabel Riser se prodává samostatně.

Kompatibilita chlazení

Fan: Top: 3×120 / 2x140mmfront: 3×120 nebo 140 mmrear: 1×120 nebo 140 mm

Radiátor: TOP: 120 /140 /240 /280 / 360mmfront: 120 /140 /240 /280 /360 / 420mmrear: 120 /140 mm

Silné a pohodlné držadla

Je vybaven ergonomickým designem a je snadný a bezpečný pro přepravu na LAN večírky nebo herní akce s integrovanými úchyty pro přenášení tkanin. Pečlivě testováno na podporu až 110 liber (50 kg).

PSU Shroud s výřezem

Unikátní vzorec ROG Cybertext Dvoupička Design PSU Shroud umožňuje odnímatelnému prvnímu plášti pro další vůli pro namontování tlustšího radiátoru.

Speciální přední výřez předvádění s ROG Strix 850W White Edition nebo jinými integrovanými zdroji OLED.

Specifikace

ATX/MICRO ATX/MINI ITX/EATX (12 „x10.9 „)

2 x int x 2.5 „/3.5 „Combo Bay4 x int x 2.5 „Bay

Předinstalované fanoušky: 3 x 140 mmrear: 1 x 140 mm

1 x USB 3.1 gen 2 (typ-c) 4 x USB 3.1 gen 11 x sluchátka1 x mikrofonelovaná tlačítka ovládání ventilátoru

Přední: 3 x 140 mm/ 3 x 120 mm (tloušťka ventilátoru radiátoru: Max. 90 mm) TOP: 2 x 140 mm/ 3 x 120 mm (tloušťka ventilátoru radiátoru: max. 60 mm) Zadní: 1 x 140 mm/120 mm

Přední část: 120, 140, 240, 280, 360, 420 mmtop: 120, 140, 240, 280, 360 mmrear: 120, 140 mm

450 mm (pro jednu instalaci GPU je nutný kabel stoupačky nad 200 mm. Prodáno samostatně)

Maximální výška chladiče CPU

Přední část: Slide-Out / TOP: Slide-Out / Bottom: Slide-Out

Až 4ks (předinstalace 2pcs)

Až 9ks (předinstalace 41PC)

Konečný případ fanboy? Asus Rog Strix Helios Review

Před zvedáním těžkých věcí byste se měli vždy protáhnout a Asus Rog Strix Helios je rozhodně těžký objekt. Naštěstí je to Heft na konci seznamu důvodů, proč byste měli být z tohoto případu nadšeni.

Pokud jste fanouškem produktů ROG Strix, skutečnost, že se jedná o první případ v celé jejich sestavě. Opravdu doufám, že se těžko ohýbá, aby dokázali, co jejich vlajkovou loď může doručit. Je to masivní a je to drahé a tady je moje recenze případu 280 vytvořených pro fanoušky Hardcore Rog.

Strix popruhy

Dovolte mi tedy začít tuto recenzi s nejunikátnějším prvkem, kterým je tato past. Je součástí celkového designu a je to také nosní rukojeť. Zamyká se na suchý zip na každém konci a může snadno podpořit hmotnost plně naložených systémů, takže to není problém, a pokud se vám opravdu nelíbí, jak se popruh vypadá snadno. Existuje zde nějaká příležitost přizpůsobení s různými vzory, které doufám, že uvidíme v budoucnu. Něco živého nebo tematického tématu, které by teoreticky nemělo být drahé implementovat.

Na třech stranách pouzdra je sklo a oba boční panely jsou určitě temperované sklo. Existuje tlak na mechanismus uvolnění, který odemkne panel a je bezpečně zamčený a nakloněn na dně, dokud jej nevytáhnete. To znamená, že obě strany vypadají super čistě a pomáhá zdůraznit kartáčovanou hliníkovou přední a horní část. Pokud jde o přední panel, existuje boční LED osvětlení, které odhaluje logo ROG nahoru, v polovině sekce je nějaká grafika designu linek a text ROG dole. Můžete je zapnout a vypnout nebo vypínat mezi různými barvami nebo je připojit k adresovatelné záhlaví pro ovládání základní desky. Teď je to trochu příliš pro můj vkus, protože se mi líbí něco trochu jednoduššího.

Oblast předních I/O je poměrně bohatá na tlačítka napájení a resetování, zvukové konektory čtyři červené porty USB, port USB typu-c Gen2, LED aktivita světla plus dva režimy ventilátoru, když Helios přichází s vestavěným ovladačem ventilátoru v vlevo nahoře a to podporuje šest 3-pinových fanoušků.

Radiátorový místnost

Vzhledem k tomu, že případ byl tak velký, myslím, že odvedli opravdu dobrou práci s kompatibilitou fanoušků a chladičů. Odstranění horního prachového filtru je snadné jednoduchým tahem, pravděpodobně však budete muset popruh odstranit, pokud něco instalujete nahoru, protože držák je spuštěn do polohy shora. Zjednodušuje vaši instalaci všeho těžkého, jako je radiátor 280 mm nebo 360 mm nebo dokonce trojitý 140 mm ventilátorů. Upřímně řečeno, stále můžete sklouznout držák pod popruh, pokud má cokoli, co instalujete, dostatek vůle.

Pokud jde o příjem proudění předního vzduchu, jsou zahrnuty tři ventilátory plus jeden výfuk. Oceňuji závorky pro snadnou instalaci, ale oni se zde pokazili s necitujícími a nemagnetickými malými palec, které ztěžují tuto závorku ve skutečnosti mnohem obtížnější, než je potřeba. Je to stejný příběh se zadní konzolou PSU a nechápu, proč nebyly šrouby zabudovány do rámu. Pozitivní je, že podpora radiátoru je docela dobrá s až 360 mm radiátorem nahoru a 420 mm na přední straně. Zepředu lze přistupovat další dva prachové filtry, kde mohou být odstraněny shora a dna, což je pěkné a jednoduché a pokrývá masivní oblast, která je interiérem Helios.

Kavernózní pouzdro

Váš standardní hardware by se mohl v tomto případě cítit velmi osamělý, a proto tento kabelový pruh přidává určité složitosti obrovské prázdnotě. Dvě paže GPU podporují, které se otočí a pohybují se podél trubice pro nastavení výšky a je zde velká otevřená sekce, která projde 24-kolíkovým kabelem a dalšími. Jeho poloha je také flexibilní, takže jeho přesun doprava otevírá mezery pro směrovací kabely a jakmile budete hotovo, můžete ji zasunout zpět do původní polohy.

Také se mi docela líbí design PSU Shroud, opět s některým textem motivu ROG, který pokrývá jinak plochý kovový kus. Vzorec ventilace nad PSU také sleduje obecný směr designu a my máme těsně pod tři palce vůle od přední závorky pro váš chladicí hardware.

Do sekce PSU je také akrylové okno a kterému nerozumím. Nejprve je to akryl, takže se po několika postupech sestavení snadno poškrábají. Také, kdyby to bylo temperované sklo, které by bylo v pohodě a odpovídalo celé prémiové estetice. Proč to musí být pokryto akrylovým listem?

Nyní odstranění této přední pláště odhaluje klec hnací klec se dvěma caddies a třemi pozicemi pro samotnou klec. Jsem osobně v pořádku, nemám žádné další caddies nebo 3.5palcové sloty s pohonem vzhledem k cílovému publiku, ale omezuje scénář jeho případu. Nelíbí se mi, jak musíte odstranit celý plášť, abyste nainstalovali napájecí zdroj a také to, jak trapně vypadá interiér bez něčeho, co pokrývá spodní část. Uvědomte si, že pod základní deskou neexistují žádné další výřezy mimo vše, co je před napájecím zdrojem, takže to znamená zvláštní úsek pro tento zvukový kabel zejména.

Byl jsem také docela překvapen, když jsem našel vertikální blokování slotů PCI blokující přístup k většině vašich standardních slotů PCI. Musí být odstraněno pokaždé, když něco vyskočíte nebo z vaší základní desky. Je to docela otravné a kabel stoupání není ani zahrnut, takže ve výchozím nastavení nemůžete tyto sloty využít. Jak můžete vidět s mou referenční konfigurací, méně než polovina této oblasti je obsazena a to je jen povaha velkých výstav.

Zde můžete vidět podporu GPU v akci, v případě potřeby lze karty přesunout do druhé trubice pro delší podporu GPU. Konzola čerpadla je součástí dvou pozic na horní části pláště, ale bohužel neexistují žádné boční montážní otvory pro nádrže například. Také čtyři montážní body, které vidíte na horní části kabelového krytu, jsou buď pro SSD nebo ROG terminál.

Bohužel 8-pinový výřez nad základní deskou je prostě příliš vysoký. Určitě bude obtížné přístup s jakýmikoli radiátory nainstalovanými tam nahoře, ale co je důležitější, můj kabel není dostatečně dlouho na to, aby byl směrován na obou stranách CPU výřezu, takže to vypadá, pokud nepoužíváte prodloužení.

Mimochodem na této straně máme akrylový otočný kryt, který je docela tmavá a pomůže skrýt a sbírat kabely. Také to je místo, kde by mělo být umístěno vaše primární úložiště, což je pro nás Caddies, z nichž dva mohou být přemístěny mimo kryt pod výřezem CPU bohužel, celá tato část je docela plochá, ale popruhy na suchý zip jsou vaši přátelé a jsou tam Spousta prostoru pro práci.

Tepelní hluk

Pokud jde o teploty, čísla CPU i GPU vypadají docela dobře. Při použití režimu vysokého ventilátoru trojitý příjem ventilátoru, který pokrývá celou výšku pouzdra, opravdu fouká hodně chladného vzduchu do systému, což je pravděpodobně důvod, proč jsou teploty GPU tak dobré. Režim s nízkou rychlostí však rozhodně bojuje kvůli tomuto skleněnému panelu. Fanoušci jsou také docela nahlas ve vysokém prostředí, zatímco na nízké úrovni je velmi tichý kryt. Nemám výstup kabelu PWM z řadiče ventilátoru zklamáním, protože uživatelé nemají tento úplný ovládací prvek RPM, pokud nefungujete všechny fanoušky přímo do základní desky nebo jiného ovladače ventilátoru.

Za tuto cenu, pokud jste opravdu loajální ke značce ASUS ROG a chcete odpovídat vašemu hardwaru jako základní deska ROG nebo Strix GPU, pak Helios druh má smysl. A to je pro koho je tento případ vyroben. Pokud jste však opravdu o velikosti krytu nebo levnějších alternativ od Phanteků, buďte ticho!, Thermaltake a nzxt. Než tedy zvážíme Helios, nezapomeňte si je zkontrolovat.

Dobře, tak jak zde uzavíráme? Upřímně řečeno, tento případ není to, co jsem očekával. Doufal jsem v pouzdru na vydání plného vlajkového vydání, který má inovativní nápady a skvělé nové funkce, které byste viděli, jak se stéká do spolkových příloh pro nižší úrovně, jako je OLED obrazovka, kterou jsme viděli na CES 2019. Tento OLED displej by byl ve výchozím nastavení fantastickým doplňkem vzhledem k cenovému bodu a postavení jeho vlajkové lodi a také jejich prvního případu. Skoro to vypadá, jako by to byl druh uprostřed balení z hlediska funkcí a designu a ty, které funkce nejsou to, co bychom očekávali od vlajkového produktu. Mám na mysli ani nezahrnutí prodloužení 8-pinového procesoru, přestože věděl hodně vzdálenosti, kterou kabel musí cestovat, je dohled a celkově prvek upřesnění prostě není tam. Nakonec se také cítím jako většina lidí, kteří se přitahují k velkým případům, může to být příliš značkové nebo příliš drahé nebo obojí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS