Asus Rog Strix RTX 3060 OC Grafická recenze. Asus Rog Strix 3060

ROG Strix RTX 3060 Hraní OC V2 GeForce RTX 3060 12GB PCI-E w/ Dual HDMI, Triple DP

Geforce RTX 3060 poskytuje ultra výkon, po kterém hráči touží po pohánění Ampere. architekturou NVIDIA 2. gen RTX. Je postaven s vylepšenými RT jader a tenzorovými jádry, novými streamovacími multiprocesory a superfast G6x paměti pro úžasný herní zážitek.

 • NVIDIA Amppere streamování multiprocesorů: Stavební bloky pro nejrychlejší a nejúčinnější GPU na světě, zcela nový ampere SM přináší 2x propustnost FP32 a zlepšenou energetickou účinnost.
 • 2. generace RT jádra: Zkušenost 2x Propustnost jádra 1. genu RT, plus souběžné RT a stínování pro zcela novou úroveň výkonu paprsků paprsků.
 • Tensorové jádra 3. generace: Získejte až 2x propustnost se strukturální sparzitou a pokročilými algoritmy AI, jako jsou DLSS. Nyní s podporou rozlišení až 8k tyto jádra poskytují masivní podporu ve výkonu hry a zcela nové schopnosti AI.

Funkce

Od shora dolů byl ROG Strix Geforce RTX 3060 navržen tak, aby posunul hranice výkonu. Čerstvý design a více kovu obklopuje seskupení axiálních technických fanoušků, kteří využívají nové schéma rotace. Pod čepelech je větší a působivější heathint připraven na nejnáročnější tepelná zatížení. PCB má na rukávech několik nových triků a dokonce i zadní deska získala některé změny posilování výkonu. Pro hráče, kteří chtějí vytěžit maximum z architektury NVIDIA ampére.

Návrh ventilátoru axiálního technika

Tři ventilátory špičky mají menší rozbočovač, který usnadňuje delší čepele a bariérový kroužek, který zvyšuje tlak vzduchu dolů.

Nové směry

Dva boční fanoušci točí proti směru hodinových ručiček, aby snížili turbulence. A pro odstranění zbytečného šumu se režim zastavení zastaví všechny ventilátory, když teplota GPU klesne pod 50 stupňů a spotřeba energie je nízká.

Maximální kontakt

Chcete.li se zahřát z smrti a do pole Heatsink, aby těžili z nového designu fanoušků, vyžaduje zvláštní pozornost. Používáme výrobní proces, který vylezne povrch tepelného rozmetadla ke zlepšení hladkosti na mikroskopické úrovni. Extra rovinnost umožňuje lepší kontakt s Die pro vylepšený tepelný přenos.

2.Design 7-slot

Tepelný rozmetadlo přitahuje se teplo na tepelné pupiny, které jej nesou ploutví, která vyplňuje většinu velkého, 2 karty, 2.7-slot stopa.

Prémiové komponenty

Kondenzátory, tlumiče a MOSFETS jsou vybírány tak, aby bez námahy doručily stovky wattů v milisekundově oznámení. Části Super Alloy Power II jsou pájeny do PCB pomocí našeho pokročilého automatizovaného automatizovaného výrobního procesu. Hladké klouby na zadní straně PCB a eliminace lidských chyb zajišťují, že každá grafická karta splňuje naše přísné specifikace.

Čerstvý kryd

Kromě změn v rámci konstrukce v rámci držby je Rog Strix novou tvář s kovovými akcenty, které zrcadlí estetiku designu Rog a Rog Strix základní desky. Texturované akcenty v greyscale colorway hladce se mísí do jemných sestav nebo způsobují nápadný dopad, zatímco karta je svisle namontována a osvětlena LED podvozky.

Je to chladnější

Převrácení karty odhaluje další vylepšení designu. Pro zvýšené rozptyl tepla umožňuje široké odvětrávání a zkrácené PCB pro horký vzduch útěk směrem k ventilátorům výfukových plynů místo toho, aby byl recyklován zpět do chladiče. Závorka I/O je vyrobena z nerezové oceli k ochraně přístavů a ​​poskytování bezpečnějšího držáku. Pohodlně umístěný přepínač s duálním biosem umožňuje rychlý výběr mezi režimem „výkon“ a „tichého“ pro základní přizpůsobení výchozího chování karty bez softwaru. Aby to doplnil, logo ROG s adresovatelným RGB podsvícení přidává Flair.

Funkční fronta

Nový adresovatelný prvek RGB omezuje přední okraj karty a lze jej přizpůsobit softwarem zbrojnice Crate pro synchronizaci osvětlení a efektů s jinými komponenty ROG. Pro splnění požadavků na energii Geforce RTX 3060 je přítomen 8-pinovou energetickou konektor, spolu s palubním obvodem, který monitoruje napětí kolejnice PSU. Obvod je dostatečně rychlý, aby zachytil všechny přechody, které mají za následek příliš nízké pokles napětí kolejnice. Pokud k tomu dojde, rozsvítí se červená LED, aby označila problém s napájením.

GPU vylepšení II

Užitečnost ASUS GPU Tweak II posouvá ladění grafické karty na další úroveň. Umožňuje vyladit kritické parametry včetně jádrových hodin GPU, nastavení frekvence paměti a napětí s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného displeje na obrazovce. Pokročilé ovládání ventilátoru je také zahrnuto spolu s mnoha dalšími funkcemi, které vám pomohou vytěžit maximum z vaší grafické karty.

Architektura nvidia amppere

Zcela nová architektura NVIDIA ampére přináší konečnou hru, představující pokročilé jádra paprsků 2. generace a tenzorová jádra 3. generace s větší propustností.

ASUS ROG STRIX G17 (RYZEN 7 5800H RTX 3060) | ОБЗОР НОУТБУКА | МОЁ ЛИЧНОЕ МНЕНИЕ

RTX. JE TO NA.

Zažijte dnešní největší trháky, jako je nikdy předtím s vizuální věrností trasování paprsků v reálném čase a konečným výkonem AI-poháněných DLSS.

Zrychlení AI DLSS

NVIDIA DLSS je průkopnické vykreslování umělé inteligence, které zvyšuje rámcové frekvence s nekompromitovanou kvalitou obrazu pomocí vyhrazených ai zpracovatelských tenzorových jádra na GeForce RTX, což vám dává výkonnost v nastavení a rozlišení pro neuvěřitelný vizuální zážitek. Revoluce AI přišla na hraní her.

Vítězství měřeno v milisekundách

Nvidia Reflex přináší konečnou konkurenční výhodu. Nejnižší latence. Nejlepší citlivost. Poháněno GPU GPU a NVIDIA G-Sync Monitory Geforce RTX 30. Získejte cíle rychleji, reagují rychleji a zvyšují přesnost AIM prostřednictvím revoluční sady technologií k měření a optimalizaci latence systému pro konkurenční hry.

UP SHE

Posuňte své kreativní projekty na novou úroveň s GPU řady Geforce RTX 30. Poskytování Ai-Acceleration v nejlepších kreativních aplikacích. Podporováno platformou NVIDIA Studio vyhrazených řidičů a exkluzivních nástrojů. A postaveno pro vystoupení v rekordním čase. Ať už vykreslíte komplexní 3D scény, úpravy 8k videa nebo živého proudu s nejlepším kódováním a kvalitou obrazu, GeForce RTX GPU vám dává výkon k vytvoření svého nejlepšího.

Streamovat jako šéf

Ukradněte show neuvěřitelnou grafikou a hladkým živým vysíláním bez koktání. Kódování a dekódování hardwaru nové generace se spojí a předvádějí všechny vaše nejlepší okamžiky ve vynikajícím detailu. A zcela nová aplikace pro vysílání NVIDIA vám poskytuje výkonné schopnosti AI ke zlepšení kvality zvuku a videa s efekty, jako je virtuální pozadí, automatický rám webové kamery a odstranění hluku mikrofonu. Takže můžete dát svému publiku to nejlepší. pokaždé.

DirectX 12 Ultimate

Vývojáři mohou nyní přidat ještě úžasnější grafické efekty pro PC hry založené na systému Microsoft Windows. Grafické karty GeForce RTX poskytují pokročilé funkce DX12, jako je trasování paprsků a variabilní stínování rychlosti, oživující hry s ultrarealistickými vizuálními efekty a rychlejšími snímkovými rychlostmi.

Další funkce a výhody

 • PCI Express Gen 4
 • Zkušenost nvidia geforce /li>
 • Nvidia Ansel
 • Nvidia freestyle
 • Nvidia Shadowplay
 • Nvidia zvýrazňuje
 • Hra připravená řidiče
 • Řidiči Nvidia Studio
 • NVIDIA GPU BOST /LI>
 • VULKAN RT API, OpenGL 4.6
 • Displayport 1.4A, HDMI 2.1
 • HDCP 2.3
 • VR připraven

Požadavky na systém

 • Podporovaný OS: Windows 7 64bitový, Windows 10 64bitový, Linux 64-bit
 • PCI Express X16 Slot
 • 750 W napájení s 1 x 8-pinovým konektorem PCI-E

Specifikace

Režim OC: Boost Clock: 1 912 MHz

Herní režim: Boost Clock: 1 882 MHz

obsah balení

 • Asus Rog Strix GeForce RTX 3060-O12G-V2-Gaming 12 GB grafická karta PCI-E
 • ROG BELCRO HOOK LOOP
 • Sběrná karta
 • Příručka SpeedSetup
 • Informace uživatele

Asus Rog Strix RTX 3060 OC Grafická recenze

V této recenzi máme jednu z nejžádanějších grafických karet této generace: Rog Strix RTX 3060 OC.

RTX 3060 byl vyhlášen během CES spolu s technologiemi otvíráky NVIDIA, včetně jejich řady řady RTX 30. Dnes máme grafickou kartu GeForce RTX 3060, která na rozdíl od předchozího spuštění bude spuštěním partnera. To znamená, že neexistuje žádná vydání zakladatelů, takže budeme mít všechny partnerské karty, se kterými budeme pracovat. Pro toto spuštění máme vzorky z barevných, Asus Rog a Zotac, které se s vámi podělíme, ale kvůli incidentům mimo naši kontrolu omezila dostupnost řidiče náš čas současně uvolnit tyto recenze při spuštění.

NVIDIA debutovala na 329 a narazila na svou nabídku střední hodnoty na 300, ale slibuje výkon, který soupeří s výkonem RTX 2070. To znamená, že by měl v této ceně tlačit výkon 1440p a také tlačit vysokoúrovňové sazby v 1080p a také převládat také převládající reálný čas v reálném čase. Také to zmíním nyní, ale pokud jde o cenu, rozšířím o to na závěr poté, co jsme překonali výkon.

Vzhledem k tomu, že NVIDIA zacílí na uživatele, kteří stále používají řadu GTX 10 a nižší pro upgrade s řadou RTX 30, bude RTX 3060 speciálně zaměřen na benevolentní GTX 1060. Recenzentka NVIDIA Guides to říká, a jak jsme kázali už více než 10 let, hardwarový průzkum společnosti Steam říká hodně o krajině her, protože nám pomáháme vést nás v našich recenzích a Nvidia to také uznává. Hardwarový průzkum společnosti Steam uvádí GTX 1060 jako nejoblíbenější grafickou kartu na trhu dnes 9.Tuto kartu používá 38% trhu. Následuje GTX 1050 Ti v 6.79% od ledna 2021.

Než diskutujeme ROG Strix RTX 3060, podívejme se, o čem je RTX 3060 o prvním prvním:

Co je nového na RTX 3060

To znamená několik věcí: Za prvé, grafická karta XX60 je skutečně populární, protože RTX 2060, GTX 1660 a GTX 1660 Super jsou také oba v top 10 uživatelů Steam. Jeho protějšek AMD, RX 580 je jedinou kartou AMD v top 10. To nás zase vede k našemu druhému bodu: Midirage je tam, kde je. Který otevírá větší příběh, protože NVIDIA dává několik věcí vpřed s RTX 3060, jmenovitě zmrzačeným těžebním výkonem, který by měl zlepšit dostupnost (snad) a odolná podpora baru. Toto bude první karta RTX 30 pro stolní počítač, která bude podporovat lištu pro odolnost, která poskytuje aplikacím větší přístup k velkému paměťovému fondu RTX 3060. To by mělo vidět různé zlepšení výkonu, ale zaměříme se na to na jiný článek. Kromě toho nám NVIDIA připomíná jejich velký ekosystém, který využívá sílu svých karet RTX 30, včetně raytracingu, RTX Studio, Nvidia, DLSS a další technologie.

O Geforce RTX 3060

RTX 3060 formálně nahradí RTX 3060 a přinese zhruba výkon RTX 2070, ale s větším VRAM 12 GB. RTX 3060 bude mít 3584 jádra CUDA, 112 tenzorových jádra Gen3 a 28 rt jádra. Výchozí hodnota na 1777MHz Boost Clock a má 1875 MHz paměti zapojené do 192-bit autobusu. Je vybaven téměř dvojnásobkem množství jádra CUDA nalezených na RTX 3060 a stejně jako mnoho karty řady RTX 30, bude mít RTX 3060 novější tenzorová jádra a jádra RT pro deeplearning a raytracing.

Proti 3060 TI má RTX 3060 rychlejší celkově posilovací hodiny, ale RTX 3060 TI má pro svou paměť širší 256bitový sběrnice, která je menší než RTX 3060, která má 12 GB VRAM, ale pouze 192-bit široký sběrnice. Stejně jako u všech karet RTX 30 je to na PCI-Express Gen4 a bude obsahovat všechny softwarové funkce řady RTX 30 NVIDIA, jako je DirectX 12 Ultimate Support, DLSS, RTX Studio, Reflex atd.

RTX 3060 je hodnocen na 170 W. Přesná síla karet modelů se bude lišit.

O Asus Rog Strix RTX 3060 OC

Rog Strix této generace se dnes ukázal jako nejvýznamnější model ASUS. Asus vždy rozlišoval linii ROG vs. ROG Strix s jasným designem, ale s generací 2020, Asus to udělal tak, aby herní linka TUF je jejich běžnou linií a Rog Strix je jejich prémiová sestava. Skutečná grafická karta ROG se neobjevila od ROG RTX 2080 Ti Matrix Platinum.

To znamená, že Rog Strix RTX 3060 OC si zachovává stejný design Heatsinku jako dřívější GPU RTX 30 od RTX 3090 až po RTX 3060 Ti. Všechny tyto GPU sdílejí stejný uniformní vzhled, ale aby snížil náklady, Asus ořízne samotný chladič. Rog Strix RTX 3060 OC bude mít stejný kryd a bude do značné míry přejít jako jeden z jeho bratrů, ale jeho štíhlejší hliníkový zásobník Heatsinku a méně kontaktních desek znamená, že má lehčí chladič a také jednodušší PCB.

Specifice-moudré, Rog Strix RTX 3060 OC obsahuje softwarové aktivované rychlosti OC hodin. Uživatelé mají režim OC, který naráží na zvýšení hodin na 1912MHz a herní režim, který jej vytočí na skromnější 1882MHz.

Ze tří počátečních karet RTX 3060, které jsme testovali, je to jediný, který má jediný 8-pinový konektor PCIe Power Connector. To znamená, že pro splnění svého požadavku na energii bude ROG Strix RTX 3060 OC tahat na konektor PCIE, tak PCIe Power Connector. ASUS si zachovává svůj režim výkonu a přepínač tichého režimu, aby upravil profily ventilátoru na svých kartách. Karta je nastavena na režim P a my ji také vyzkoušíme. P-režim se změnil ze svých dřívějších iterací, kde nemá režim zastavení ventilátoru. V režimu P jsou prahové hodnoty nyní nižší, když se ventilátor začne otáčet a nejvyšší dosáhnout, ale stále má režim zastavení ventilátoru.

Rog Strix RTX 3060 OC stále má RGB tyč o velikosti a jedinečný plášť zakončený kovovým backplate. RGB je také lemován na fanoušcích, ale samotní fanoušci jsou solidní s LED, které slouží pouze jako osvětlení na pozadí, mírné v tom.

Položení napájení, rychlost a teplota hodin: Rog Strix RTX 3060 OC

Nejprve přepínáme věci a otevření s výkonem a teplotním chováním grafické karty. Pro simulaci herního pracovního zatížení používáme Final Fantasy XV Benchmark, ale pro ty, kteří vypadají extrémní zatížení, dáváme naše karty přes Kombustor na první instalaci pro stresové testování, abychom zkontrolovali stabilitu. Pro naše recenze však používáme Final Fantasy XV k simulaci skutečného herního scénáře. Položení napájení je zachyceno inline prostřednictvím PCAT nebo Powenetics, takže žádné jiné komponenty ovlivňují odečty. Odečty jsou převzaty z průměrných 15minutových odečtů volnoběžného načtení i nečinnosti.

Pojďme se podívat na chování hodin versus teplotu:

A zde jsou naše referenční teplota a napájecí graf:

Počínaje touto recenzí také integrujeme čtení pro Kombustor, nástroj pro testování stresu pro grafickou kartu. Jak požadují někteří čtenáři, chtějí, aby karty o něco více zdůraznily, aby viděli, jak slušné chlazení je. Níže uvedené grafy ukazují úplný prodloužený běh stresového testu (Furmark GL v rozlišení 4K). Graf také zobrazí několik klíčových hodnot souvisejících s kartou včetně rychlosti ventilátoru, napětí atd. Okolní místnost je opět udržována na 28 ° C.

Nastavení testu a metodika

Procesor: Intel Core i9 10900K paměť: G.SKILL TRIDENTZ DDR4-3600 32GB Úložiště: Patriot Viper VP4100 Gen4 SSD PSU: FSP Hydro G Pro 1000W chlazení: Corsair H150i Pro 360 mm AIO Monitor: ROG PG27UQ 4K 144Hz HDR1000 VGA:

Pro trénink s plným hardwarem naleznete na adrese https: // benchmarky.ul.com pro naše systémové zahřívání a stresový test výběru.

Metodika benchmarkingu naleznete v průvodci naší metodou hry.

Výsledky testů se shromažďují a vyrábějí na CapFramex. Díky tomu je pro použití snazší získat porovnání liniových grafů i surových průměrů bez dalších nástrojů. Jednoduše nejjednodušší nástroj pro benchmarking a jeho k dispozici pro všechny, které lze použít, zdarma. Podívejte se na to na CapFramex.com.

Vzhledem k tomu, že se jedná o recenzi GPU, jsme porovnali oblast her, které na GPU byly těžké zatížení.

Všechny naše testovací běhy jsou opakovatelné, klikněte na níže uvedené odkazy pro oblast a podrobnosti. Přečtěte si naši metodiku benchmarkingu.

 • Dota2. Kyjev Major Grand Finals Game 5: OG vs Virtus.Pro (54:05. 55:05)
 • Counter-Strike: Global Offensive: FPS Benchmark Workshop Mapa
 • Rainbow Six: Siege. Benchmark Mode
 • The Witcher 3. Watheong Bridge
 • Grand Theft Auto V. Palomino Highlands
 • Shadow of the Tomb Raider. Kuwaq Yaqu
 • Warzone Call of Duty. mlha války
 • Monster Hunter World: Iceborne. Wildspire Waste
 • F1 2020. Benchmark Mode
 • Battlegrounds PlayerUnknown. režim tréninku
 • Apex Legends. Střelba
 • Valorant. vlastní hra
 • Destiny 2. The Tower
 • Cyberpunk 2077. malá Čína, poledne

Poznámka: Některé proprietární technologie NVIDIA, jako jsou PCSS, HBAO a vlasů, fungují na AMD GPU, ale zachování jednotnosti mezi GPU byly tyto vypnuty.

Můžete kliknout na libovolný zvětšení benchmarkových grafů. Můžete se také pohybovat vpřed a dozadu, abyste rychle procházeli našimi grafy prostřednictvím zobrazení galerie. Pro tento test bude testován pouze normální režim mimo box.

Laskavě dejte mi vědět, pokud v grafech spatříte chyby. Snažím se je udržovat bez chyb, ale zatímco výsledky testů jsou spolehlivé a přesné, přivedení je k vynikajícímu a spoléhání se na vzorce pro generování zpráv někdy může způsobit mix-up.

 • Všechna data jsou shromažďována ze přesně stejného systému, s přesně konfigurací, kterou zde uvádíme. Žádná data nejsou znovu použity z jiného systému nebo z jakýchkoli variací. Shromažďujeme data pouze z jednoho systému, jak je uvedeno zde.
 • Grafické karty se mohou před benchmarkingem zahřívat. Chladnější grafické karty mohou zvýšit vyšší než obvykle.
 • V návaznosti na výše uvedené se snaží hru užít. To nám umožňuje detekovat jakékoli další problémy, jako je koktání, přeskočení rámu nebo jiné problémy.
 • Hry, které dostávají grafické aktualizace, které ovlivňují výkon e.G. (DOTA2 přesun z DX9 na DX11) bude úplně znovu testován.

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO)

Counter-Strike: Globální ofenzíva, známá jako CSGO, soutěží o nejoblíbenější hru Steam. Ve své popularitě našla oživení a nedávno dosáhla vrcholu v roce 2020 v počtu hráčů, kteří hrají hru. Na základě zdrojového motoru Valve získala hra v letech od svého založení téměř před 10 lety přepracováním hlavních aktiv. Přesto je to lehká hra a lze ji hrát na poměrně lehčích systémech, ale konkurenceschopná scéna pro CSGO viděla, že průměrné hráči požadují vysoké FPS ze svých systémů, čímž získají příznivé postavení s prodejci GPU jen z poptávky po vyšších FPS pouze. CSGO je hra, která může snadno projít kolem 500 snímků za sekundu na systémech nadšených v maximálním nastavení. Zahrnujeme CSGO, jak je požadováno naší komunitou.

Super! Ach Jo Fakt | Recenze ROG RTX 3060 Strix

API: DirectX9 (výchozí) Maximální nastavení ve hře Textury Streamování deaktivovaného vsync

DOTA 2

Poznámka: Červen 2020. DOTA2 nedávno implementoval přechod z DirectX9 na DirectX11 a nová instalace hry vyzve uživatele k přechodu z DX9 na DX11. S tím bylo řečeno, od nynějška testujeme DOTA2 v DX11.

V soutěži o nejpopulárnější hru na Steam a největší konkurenci v eSports: Dota 2 je poháněn motorem zdroje 2. Hra je poměrně lehká na nízkých až středních nastaveních, ale maximální, s těžkou akcí na obrazovce, zejména během střetů, může skutečně zdůraznit většinu systémů. Toto je hra, ve které je záleží na časech, protože reagovat je velmi důležitá v soutěži s vysokými podíly. V této hře se díváme na trvale nízké rámce pro nejlepší zážitek

Náš test používá skutečné přehrávání hry pomocí segmentu ze hry 5 z Velké finále Kyjeva Major 2017 mezi OG a VP. Srážení během 54:05 až 55:05 hry je pěkný příklad toho, kolik bude systém potrestán během intenzivních týmových bojů v Dota2.

Můžete sledovat přehrávání skutečné hry použité v benchmarku zde na YouTube nebo si stáhnout soubor přehrávání zde pro svého klienta Dota2: Hra 3149572447. (Uložte jej do složky Dota2 Replays)

API: DirectX11 (výchozí) Nejlépe vypadající nastavení posuvníku (Ultra) FPS_MAX 240 VSYNC OFF

Duha šest: obléhání

Téměř o 4 roky později a Rainbow Six: Obléhání se stalo fenoménem po vlažném začátku. Masivní posun v zaměření hry vidí, že vstoupí na území esports a vynikající kombinace herní mechaniky, dobrý design a specializovaný tým Dev dal R6: obléhání do pozice, kterou si nemohl během spuštění ani představit. Rainbow Six: Siege se silně zaměřuje na taktickou a kreativní hratelnost a její vertikální úrovně a vysoce ničitelné mapy povzbuzují hráče, aby byli rychlí na nohou, takže akce vždy jde. Poháněno vlastním anvilnextem Ubisoft.0 Engine, který pohání některá z nedávných vizuálních mistrovských děl UBI, R6: Siege má také vynikající grafiku a může získat velmi zdanění ve vysoce detailním nastavení. Hra je také vybavena stahováním textury Ultra HD pro ty, kteří chtějí textury s vyšším rozlišením, ale samozřejmě budou ze systému více vyžadovat více.

API: DirectX 11 Ultra Settings Anti aliasing: Taa Ultra HD Texture Pack není nainstalován okolní okluze: SSBC VSYNC OFF

The Witcher 3: Wild Hunt

Nejnovější splátka CD Projekt Red in the Witcher Saga obsahuje jednu z nejvíce graficky intenzivnějších nabídek, které společnost má dosud. Jako Geralt z Rivie, zabití monster, zvířata a mužů, když rozpadnete záhady vaší minulosti. Obrovské světy a svěží scenérie dělají z této hry vizuální hostinu a slibuje, že se v nejvyšším prostředí prochází jakýkoli systém. Tato hra našla ve své přehrávači velké oživení díky vydání série Netflix ‚Witcher série.

API: DirectX 11 Frame Rychlost: Neomezená NVIDIA Hairworks: Off Ultra Nastavení Pohyb Blur: off Blur: Off Aliasing: On Bloom: Otčení: Vysoký okolní okluze: Ssao hloubka ostrosti: On Chromatic Aberation: Off Vignetting: On Light Shafts : Na VSYNC vypnuto

Grand Theft Auto V

Pátá a nejúspěšnější splátka dosud ve vysoce kontroverzní sérii Grand Theft Auto přináší grafické přepracování do PC verze GTA V, kterou mnozí chválili jako vynikající přístup při přenosu konzolové hry na PC. GTA V je velmi náročná aplikace z hlediska složitosti scény, která má velké plochy a detaily, z hlediska složitosti scény.

Náš měřítko používá běh z Palomina Highlands běžící přes svěží oblast až po vzdálenou silnici až do sousedství v našem autě, aby simuloval více změn scény.

API: DirectX 11 FXAA OFF MSAA 4x TXAA OFF VELMI Vysoká nastavení Anisotropní filtrování: 16x Pohyb Blur Deaktived Advanced Graphics Enabled VSYNC OFF

Stín hrobky Raider

Shadow of the Tomb Raider je nejnovější splátka v restartu klasické franšízy Tomb Raider. Hra sleduje příběh stanovený předchozí hrou, kterou Shadow of the Tomb Raider Short následuje. Technologicky moudrá hra používá nadační motor aktualizovaný tak, aby vyhověl poptávce vývojáře Eidos Montreal, aby posunul motor na jeho limity. Hra podporuje DirectX 12 a je jedním ze startovacích titulů na podporu technologie RTX, konkrétně DLSS, která spustila pár měsíců po spuštění.

API: DirectX 12 Graphics Settings Předvolba: Nejvyšší kvalita textury: Ultra Textura Filtrování: 8x anisotropní anti-aliasing: TAA DLSS: Off Raytraced Shadow: Off Vsync Off

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone, komponenta Free-to-Play Modern Warfare, je restartem původního Call of Duty 4: Modern Warfare Storyline, zasazený do jiného světa, kde vy spolu s kapitánem Price musíte zabránit světu ve válce do války. Call of Duty Modern Warfare reignted franšízu zavedením plné podpory crossplay, kde hráči Xbox a PlayStation 4 mohou hrát společně s hráči PC. Na PC má hra nový motor, který tlačí fotorealismus pro COD daleko za to, co jejich starší motor je schopen. Nový motor také představuje raytracing a AI je navržen tak, aby vnímal také světlo. S revitalizovanou multiplayerovou arénou bude hra vyžadovat rychlé snímky.

API: DirectX 12 Render Rozlišení: 100% Rozlišení textury: Anizotropní filtrem s vysokou texturou: Vysoká kvalita částic: Vysoká teselace: Všechny rozlišení stínových map: Extra částice osvětlení: Ultra DirectX Raytracing: Off Aleint Onclusion: Oba Anti-Aliasing: Pohyb Blur: Off Vsync: Off Shaders Instalované před benchmarky

F1 2020

Nejnovější iterace řady F1 od Codemasters obsahuje podporu pro DirectX 12 a také více fotorealistické grafiky než kdy jindy. Nyní silně vystupoval na oficiální scéně F1 Esports, ve vývoji této hry byla věnována velká pozornost, zejména pro další realismus.

API: DirectX 12 Nastavení: Ultra High VSYNC: OFF

Battleground PlayerUnknown (PUBG)

Battlegrounds vyvinul jihokorejskou společnost Bluehole, PlayerUnknown’s Battlegrounds byl modem ARMA3, který získal masivní globální hráčskou základnu poté, co byl vydán jako samostatná hra. Hra je nyní k dispozici pro téměř všechny platformy od PC po mobily, ale PC je definitivní vydávání hry. Hra se od svého vydání hodně vyvinula a obdržela více polštiny, aby dorazila do svého současného stavu.

API: DirectX 11 Nastavení: Vysoká VSYNC: OFF

Apex legendy

Žánr Battle Royale vidí, že se objevuje více titulů a dosud nejúspěšnějšího titulu Entertainment Respawn Entertainment, Apex Legends se odlišuje od hlavního soupeře PUBG, protože se představuje ve skutečném, rychle se rozvíjejícím FPS. Existující ve stejném vesmíru jako Titanfall, Apex Legends vidí uchazeče v tradičním formátu bitvy Royale Elimination, ale hraní silně převodovky směrem k známější mechanice FPS. Jako respawn ent. Hra, jeho blíže k COD versus PUBG je pomalejší a těžší hratelnost.

API: DirectX 11 Nastavení: Rozpočet streamování s vysokou texturou: 6 GB VRAM FSP CAP Deaktived Vsync: OFF

Destiny 2

Destiny 2: Nové světlo je MMOFPS, který vidí trvale značnou hráč. Hra obsahuje tradiční prvky MMO, ale hrálo se v přístupu FPS, který umožňuje hru závislou na dovednostech versus tradiční formáty MMORPG. Hra obsahuje futuristický sci-fi vesmír s svěžími a podrobnými umístěními ve hře, která dává slušné pracovní zatížení na herní systém.

API: DirectX 11 Nastavení: Nejvyšší VSYNC: OFF

Valoranta

Valorant je vyvinutá společností League of Legends Developer, Riot Games, střelce z první osoby s více hrdiny nebo agenty, kteří mají jedinečné dovednosti, které jim pomáhají v herním boji s tradičním týmovým bojem FPS. Hra získává neuvěřitelný úspěch a vzala také velký kus nyní navíc obrovské masivní CSGO PlayerBase, představuje svěží pohled na klasický TDM FPS, ale kořením je dovednostmi atd. Stejně jako CSGO a League je tato hra lehká jako peří pro největší možnou adopci. S monitory 360 Hz a vstupní zpoždění/latence systému se hlavním zaměřením pro tyto hry nyní zahrneme jako odkaz pro hráče.

API: DirectX 11 Nastavení: Max ve hře podrobnosti o Anti-Aliasing: MSAA X4 (nejvyšší ve hře) NVIDIA Reflex: OFF VSYNC: OFF

Cyberpunk 2077

Nejočekávanější hrou z roku 2020 a možná nejočekávanější hra za poslední desetiletí, spuštění Cyberpunk 2077 bylo hráči na horských kolech na PC. Cyberpunk 2077 je vyrobeno CD Projekt Red a založené na RedEngine4, je jednou z nejmodernějších her, které mezi ostatními představují plné využití raytracingu. Technicky je hra stále pod leštícími fázemi a v průběhu času se zlepší, ale jak to je, je PC verze na mém konci plně funkční a právě teď je to jedna z nejvíce zdaňovacích her, takže ji musíme zahrnout. V tomto testu neumožňujeme raytracing.

API: DirectX 12 Nastavení: Ultra Preset Raytracing Off DLSS OFF VSYNC: OFF

RAYTRACING PRÁCE: ROG STRIX RTX 3060 OC

V tomto segmentu představíme náš test Raytracing Benchmark. To je v tomto časovém bodě čistě experimentální, takže si promluvte o jeho současném stavu. Dříve jsem zmínil několik recenzí, že můj koncept benchmarků se točí kolem jednoduchých faktorů, jako je adopce hráče (popularita) a technologický pokrok, stejně jako některé další detaily a v tomto bodě se pomalu, ale jistě, herní svět pomalu naplňuje více paprsky. hry. Bez ohledu na to, kdo podporuje raytracing jako technologický partner, s konzolami, které vedou náboj, bude muset PC následovat na raytracingové cestě.

Jako vždy jsme nastavili maximální možné podrobnosti pro každou dostupnou hru. Také deaktivujeme proprietární technologie konkrétně DLSS. V budoucnu představíme benchmark DLSS, protože pohledu do DLSS představuje další testování, které v současné době zkoumám, jak správně spravovat data

Prozatím máte následující Cyberpunk 2077, Call of Duty Black Ops studená válka a kontrola. Budoucí inkluze, které jsou stále ve stavu výzkumu, jsou Fortnite, Metro Exodus a několik dalších nadcházejících titulů.

Závěr: Rozsudek grafické karty Asus Rog Strix RTX 3060 OC

Měl to být recenze zahájení a jako horlivý, když jsem byl v rozkladu této recenze v den zahájení, rozhodl jsem se proti ní prostudovat kartu dále, protože se stanoví jako nová volba hlavního proudu. Výkon-moudrý, je to značný skok z RTX 2060 a GTX 1060, že vysídluje a nabízí super úrovně výkonu RTX 2070 s větší video pamětí. I když tento fond paměti opravdu nenabízí více pro hráče, zejména ty, kteří dávají přednost titulům eSports, ale bez ohledu na to, je to růst, kterou mnozí chtěli vidět, a s kapacitou VRAM série RTX 30 zklamalo mnoho zklamaných. RTX 3060 to poněkud opravuje.

Spuštění RTX 3060 bylo spuštěno partnery, což znamená, že na dohledu nebylo žádné vydání zakladatelů, což znamená, že referenční karty byly jediné karty bez OC, které by se vešly do 329. To znamená, že všechny naše revizní jednotky jsou OC modely, včetně té, kterou máme právě teď. V závěrečném segmentu této recenze budeme diskutovat o cenách v závěrečném segmentu. Zaměřilo se více na svou pozici na trhu, zaměřené na segment mainstreamu, konkurující Radeon RX 5700 XT, RTX 2070 a RTX 2070 Super. Nabízí konkurenční čísla proti těmto kartám a lepší provozní teploty a efektivita jsou také velmi působivé.

Asus Rog Strix RTX 3060 OC je karta s dobrým výkonem a rozhodně nezklame na trhu vzhledu. Pokud jde o čistou estetiku, je Asus Rog Strix RTX 3060 remíza a je snadno jedním z hlavních důvodů, proč je tato karta tak žádaná. Nyní vypadá zcela subjektivní a já jsem docela lhostejný k designu, ale musím přiznat, že je složitější než cokoli před ním, snadno porazíte jakýkoli Rog Strix před ním. Opravdu to zdědí více rodokmenů rodokmenu této generace a já mohu respektovat důvod, proč se lidé touží po této kartě.

Výkon, je to nejvyšší LTX 3060 a to znamená něco ve hrách, které jej může využít. Chlazení je také velmi, velmi působivé, zejména pro herní pracovní zatížení. Za normálních okolností by byla tato karta pravděpodobně jednou z nejdražších karty v maloobchodě a vzhledem k tomu, co nabízí, má právo tak učinit, ale je třeba se ptát, v jakých okolnostech by trh byl, pokud by dostupnost těchto karet byla dostupnost těchto karet bylo docela dost.

Vzhledem k našemu případu, pokud a pokud by se na vás měla představit, abyste si koupili tuto kartu při slušném označení, vydělala se na místě. ASUS se podaří vyhnout se své daňové hlavolam ROG v roce 2021 a stává se jednorožcem, s nímž globální záruka EVGA nemůže ani čelit, zejména pro ty, kteří chtějí estetiku ROG.

Rog Strix RTX 3060 OC je příkladem designové statečnosti ASUS v práci: atraktivní karta s extrémně dobrým výkonem s chladičem navrženým tak, aby se snadno škáloval od jejich špičkového konce do hlavního proudu, přičemž si zachoval stejný vzhled, což uživatelům zvyšuje důvěru Mohou chválit svůj PC online a jejich karta vypadat stejně průměrně jako RTX 3080. Jeho žádost se zesílila pouze svou vzácností.

Rog podporuje Rog Strix RTX 3060 OC s tříletou zárukou.

 • Vynikající chladnější výkon
 • Skvělý celkový výkon
 • Dobrá továrna OC A BOST
 • Jediný 8-pinový výkon
 • Výběr profilu ventilátoru
 • Problémy s dostupností
 • Vydírání trhu s dalším prodejem

Asus Rog Strix RTX 3060 TI OC Review

Navzdory své omezené dostupnosti je řada RTX 30 s námi již nějakou dobu a prokázala se jako vynikající volba pro hráče. Dnes se dívám na Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC. Je to působivá grafická karta, která má rychlou tovární přetaktování, velký a tichý chladič, duální bios a nápadný RGB, je to působivá grafická karta. Ale stojí to za prémii 599?

Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC. design a funkce

Rog Strix RTX 3060 Ti je zvíře karty. Je vybaven pozoruhodným a skvěle vypadajícím, trojnásobným chladičem, který absolutně trpasličí verzi zakladatelů karty. Ve skutečnosti je to desetiny o palec větší než samotný BFGPU, RTX 3090, i když Asus tuto kartu klasifikoval jako 2.Šířka 9-slotu namísto 3090 let 3-slot. Je to bezvýznamný rozdíl. Karta je postavena robustně; že kovové obložení není jen pro show. Používá kovový rám, aby zabránil SAG a ještě více na zadní desce, aby se zbavil tepla. Je to těžká, průmyslově vypadající karta, která nepotřebuje RGB, aby vypadala skvěle (i když to má také).

Ten velký chladič je dobře využíván. Byl jsem rád, když jsem viděl, že Strix následuje vedení NVIDIA a používá zkrácenou desku PCB. Poslední ventilátor fouká přímo skrz chladič a vyčerpává větrání v zadní desce karty. Tento design, kombinovaný s designem ASUS axial-tech ventilátoru, umožňuje kartě zůstat pěkná a chladná a zároveň udržovat teploty dolů.

Při mém testování to dosáhlo vrcholu na 59 stupňů Celsia v mém podvozku Lian Li Lancool II. To je pozoruhodně v pohodě. Podobně specifické MSI RTX 3060 Ti Gaming X Trio, dosáhlo 68c za stejných podmínek. Zakladatelské vydání dosáhlo 75 ° C. Karta obsahuje režim nulového ot / min, který zastaví fanoušky, když se karta netlačí, ale i při plném zatížení jsem byl tvrdě stisknut, abych slyšel jakýkoli rozdíl v hluku s mým nahým uchem. Pomocí měřiče decibelů přišel na 35 dB, což bylo jen o 2dB hlasitější než Fe. Obě karty byly snadno utopeny fanoušky mých případů. Karta obsahuje přepínač s duálním biosem pro výběr mezi výkonem a tichými režimy. Přepínání do ticha umožnilo kartě stoupat na 63 ° C při zatížení, ale klesla na 31 dB a porazila edici zakladatelů.

Běh tak cool také znamená, že tepelné škrcení není nikdy problém. Karta je dodávána s vysokou tovární přetaktování 1890 MHz v režimu OC, což je solidní 220MHz posílení nad referenčním modelem. Díky těmto nízkým tempům byla karta snadno schopna to překonat a místo toho se pohybovala kolem 2 GHz. Výsledkem bylo, že v mnoha scénářích dokázal vyrazit o něco vyšší FPS než jiné testované RTX 3060.

asus, strix, 3060, grafická

Pod kapotou Strix zabalí všechny stejné specifikace jako každý jiný RTX 3060 Ti: 4864 CUDA Jádra, 8 GB GDDR6 VRAM, stejně jako nejnovější generace ampere architektury NVIDIA Ampere Architecture. Bez ohledu na to, na kterou kartu si koupíte, budete mít přístup k hlavním funkcím této generace, jako je DLSS, které inteligentně upscales obsah hrají hry při vyšších rozlišeních s nižšími náklady na výkon. Stejně tak si budete moci také užít paprskové trasování a vylepšené funkce AI, jako je vysílání NVIDIA. Nezapomeňte si přečíst o dalších výhodách vydání NVIDIA RTX 3060 TI Founders.

Nakonec, pokud jde o IO, karta obsahuje tři displayport 1.4a výstupy, duální HDMI 2.1 výstupy a zahrnuje podporu HDCP. Maximální rozlišení je 7680 x 4320 rozbité na maximálně čtyřech displejích.

Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC. Výkon

S hardwarem z cesty je čas podívat se na výkon. Testuji grafické karty pomocí procedury nastavení, nejprve spuštěním každého nového GPU prostřednictvím řady syntetických benchmarků pro rasterizaci a výkonu paprsků. Potom se ponořím do představení v reálném světě pomocí řady tuctu populárních her s trasováním paprsků i bez podpory DLSS. Všechny hry jsou testovány v nastavení Ultra, pokud není uvedeno jinak.

asus, strix, 3060, grafická

Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC. Syntetické benchmarky

Kartu 3dmark Fire Strike Ultra Uniengine Heaven 4.0
Vydání NVIDIA RTX 3090 12 055 4 106
AMD Radeon RX 6800 XT 12,105 3 671
Vydání NVIDIA RTX 3080 10 744 3 385
AMD Radeon RX 6800 10 265 3 041
Vydání NVIDIA RTX 3070 Founders Edition 8 547 2 785
NVIDIA RTX 3060 TI ZAKÁZENÍ Edice 7.306 2 258
Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC 7 538 2 392
MSI RTX 3060 Ti Gaming X Trio 7 449 2 284
AORUS GEFORCE RTX 2080 Ti Extreme 8 426 2 882
NVIDIA RTX 2080 Super Founders Edition 6 902 2 301

V ohnivém úderu 3DMark a Benchmark Unigine’s Heaven ASUS vede The Founders Edition a MSI Gaming X Trio. Očekává se, že to nedosáhlo RTX 2080 Ti, ale překonal super RTX 2080 v nebi.

Příběh se obrátíme na výkony paprsku paprsku. Výsledky jsou velmi blízké, ale to, co bych očekával od karty s vyšším přetaktováním a hojnou tepelnou výškou. Přesto jsou výsledky blízké mezi každou variantou RTX 3060 Ti, což je trend, jak uvidíte v herních benchmarkech.

Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC. Herní benchmarky

Při pohledu na naše hlavní pět her pro recenze GPU můžeme vidět, že Asus Rog Strix funguje dobře, obvykle vede The Founders Edition a MSI Gaming X Trio. Existuje však některé tam a zpět, což naznačuje, že rozptyl mezi kartami je mírný.

Abych se lépe podíval na celkový výkon, provedl jsem kartu prostřednictvím rozšířené sady testování. Trend zůstal pravdivý po celou dobu. Ve srovnání s vydáním zakladatelů RTX 3060 TI, Asus v průměru o 3% rychlejších snímků při 1440p a 1080. Proti MSI to bylo 4% a 1% rychlejší. I když se to může zdát trochu zvláštní vzhledem k tomu, že MSI je také přetaktovaná karta v továrně, pamatujte, že v některých případech mluvíme o rozdílech 2-3 fps. Rozdíl ve výkonu skutečného světa obvykle není vůbec patrný.

Při pohledu na tyto výsledky je jasné, že Asus Rog Strix RTX 3060 Ti je nejlepší RTX 3060 Ti ze tří, které jsem doposud mohl testovat. Díky termálům není pro žádnou z těchto karet obecně problém a GPU spolehlivě přetaktování, rozdíl v reálném světě je extrémně malý. Z tohoto důvodu je skutečným přínosem na tuto kartu v její teplotě a akustickém výkonu více než jeho čirý FPS.

Průvodce nákupem

Asus Rog Strix RTX 3060 Ti OC prodává za 599 a je k dispozici od Amazonu, Newegg a Micro Center.

Výrok

Asus Rog Strix RTX 3060 Ti je jednou z nejlepších RTX 3060s, které je dnes k dispozici. Jeho velký chladič umožňuje, aby se rozběhl, takže Boost GPU jej může zametat na vysokou rychlostí hodin. Za tuto cenu je to však těžký prodej, protože účinně konkuruje RTX 3070, který poskytuje mnohem vyšší FPS. Pokud již jste v ekosystému ROG, může to stát za to se podívat, ale pokud je výkon, co chcete, je moudřejší koupit jen RTX 3070.

Asus Rog Strix Geforce RTX 3060 V2 OC Edition LHR Gaming Graphics Card (PCIE 4.0, 12 GB GDDR6, HDMI 2.1, displayport 1.4a, design ventilátoru axiálního tech, 2.7-slot, super slitiny síly II, GPU vylepšení ii) Rog-Strix-RTX3060-O12G-V2-Gaming

55.75/mo. ve 12 platbách (ne. doprava, daně) na způsobilé kreditní karty. Platí podmínky. Naučit se pouze online.

Splátky povolené Visa

Žádné aplikace. Žádné nové účty. Plaťte ve splátkách při odhlášení pomocí způsobilých kreditních karet od zúčastněných bank.

Platit v průběhu času

Užijte si flexibilitu rozdělení kvalifikačních nákupů do pevných stejných plateb prováděných v definovaném časovém období.

Není nutné žádné nastavení

asus, strix, 3060, grafická

Vše, co potřebujete, je vaše způsobilá kreditní karta při pokladně. Není třeba dalšího úvěrového schválení, papírování nebo rozruchu.

Předvídatelné platby

Žádná překvapení. vždy je jasné, co dlužíte a když to dlužíte. Jednoduše zaplaťte obvyklým výpisem kreditní karty

Zúčastněné banky poskytují plány platebních plateb povolené platební technologií Visa. Vybrat karty víza a další síťové karty mohou být způsobilé. Kontaktujte svou banku a dozvíte se více.

Spláty nejsou k dispozici na všech kreditních kartách a některé zúčastněné finanční instituce jsou nabízeny svým způsobilým držitelům karet při kvalifikačních nákupech. Kontaktujte svou banku vydávající kartu a zjistěte, zda máte nárok na splátky a pro více informací. Učit se Visa je ochranná známka společnosti Visa int., Používá se na základě licence.

12 Months no interest Financing O.A.C Terms Apply.

ABOUT THIS ITEM

Made of next-generation design, cooling, and overclocking capabilities, the Asus ROG Strix GeForce RTX 3060 V2 OC Edition LHR Gaming Graphics Card provides high graphics performance built for unstoppable gaming and productivity. Powered by NVIDIA GeForce RTX 3060 with LHR, it also features triple Axial-tech fans, 12GB of GDDR6 memory, dual BIOS, and a metal backplate to deliver stable, powerful performance to be unbeatable in every demanding thermal load.

FEATURES

NVIDIA GeForce RTX 3060 with LHR — Powered by NVIDIA’s 2nd gen RTX architecture, experience powerful performance suited for today’s graphically-demanding games brought by its enhanced Ray Tracing Cores and Tensor Cores, new streaming multiprocessors, and ultra-performance with an estimated 25 MH/s ETH hash rate.

NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors — The building blocks for the world’s fastest, most efficient GPUs, the all-new Ampere SM brings 2x the FP32 throughput and improved power efficiency.

2nd Gen RT Cores — Accelerate your workflow with its speedy rendering of ray-traced motion blur with greater visual accuracy.

3rd Gen Tensor Cores — Experience advanced graphics performance and fulfill your workloads with AI-specialized Tensor Cores.Experience advanced graphics performance and fulfill your workloads with AI-specialized Tensor Cores.

Superior Performance — Programmed with Dual BIOS, enjoy up to 1912 MHz boost clock on OC Mode and 1882 MHz boost clock on Gaming Mode. Plus, 12GB GDDR6 memory delivers a powerful performance to render buttery-smooth visuals.

Cutting-Edge Cooling System — Featuring three Axial-tech fans with side fans spinning counterclockwise, MaxContact Technology, and a 2.7-slot design, this graphics card delivers efficient cooling for non-stop gaming.

Premium Components — Using advanced Auto-Extreme Technology, the Super Alloy Power II parts are soldered to the PCB. It also features a vented metal backplate, stainless steel bracket, and RGB-lit logo for a striking rig you can use for a long time.

Highly Compatible — This graphics card is equipped with a PCIe 4.0 interface, HDMI, and DisplayPort ports to easily connect your peripherals. Set up dual BIOS modes via GPU Tweak II utility and RGB element lines via Armoury Crate software.

Brand Asus
Chipset Manufacturer NVIDIA
GPU GeForce RTX 3060
Model ROG-STRIX-RTX3060-O12G-V2-GAMING
Memory Size 12GB
Core Clock 1882 MHz
Boost Clock 1912 MHz
Memory Type GDDR6
Memory Clock 15 Gbps
Memory Interface 192-Bit
Cooler Triple Fans
Interface PCI Express 4.0
Maximum Resolution 7680 x 4320
HDMI 2 x HDMI 2.1
DisplayPort 3 x DisplayPort 1.4a
Slot Space Required 2.7 slot
HDCP Support Yes (2.3)
CUDA 3584
Recommended PSU 650W
Power Connectors 1 x 8-pin

Customers who purchased this product also bought

Asus TUF Gaming Z690-Plus Wi-Fi D4 LGA 1700 | ATX gaming motherboard

9.00

Asus ROG Strix Z690-F Gaming Wi-Fi 6E LGA 1700 | ATX gaming motherboard

asus, strix, 3060, grafická

9.00

ROG STRIX Z690-A GAMING Wi-Fi D4 Motherboard

4.99

Asus TUF GAMING X570-PLUS (Wi-Fi) ATX Gaming Motherboard

Subscriptions

© 2023, Canada Computers Electronics, Head Office. 75 West Wilmot Street, Richmond Hill, ON L4B 0B7

© 2023, Canada Computers Electronics, Head Office. 75 West Wilmot Street, Richmond Hill, ON L4B 0B7

Legend and Canada Computers Copy Rights

MIR = Mail in Rebate, IR = Instant Rebate. are in Canadian dollars. Canada Computers Electronics is not responsible for typographic or photographic errors. and specifications are subject to change without notice. Promotional pricing is valid while quantities last. Logos and trademarks are copyrighted and the property of their respective owners. Canada Computers Electronics is independently operated in Quebec. © 2003. 2023 Canada Computers Electronics. All rights reserved.

Accept Cookies Privacy Policy

By using our site, you consent to cookies. This website stores cookies on your computer. These cookies are used to collect information about how you interact with our website and allow us to remember you. We use this information in order to improve and customize your browsing experience and for analytics and metrics about our visitors both on this website and other media. To find out more about the cookies we use, see our Privacy Policy. Only a small cookie will be placed on your computer to remember your preference.

We use cookies to provide and improve our services. By using our site, you consent to cookies. Learn

| Denial of responsibility | Contacts |RSS