Asus Rog Swift PG258Q Gaming Monitor Quick Review. Asus Rog Swift PG258Q

Asus Rog Swift PG258Q Gaming Monitor Quick Review

Říkají, že jakmile projdete kolem 60 Hz, nikdy se nebudete chtít vrátit. Fráze se běžně odkazovala na 144Hz displeje, které jsou skutečně hladké máslové, ale Asus Rog Swift PG258Q se tímto způsobem dále s jeho nativním obnovovacím prostředkem 240 Hz!

Přidejte velmi nízkou dobu odezvy 1MS a podporu pro NVIDIA G-Sync a PG258Q vypadá, že by to mohl být jen perfektní monitor pro esporty a rychlé akční hry.

Design a konstrukce

Stejně jako jeho starší, větší bratr, PG278Q, hlavní zobrazovací část monitoru využívá přístup bez ozdůbky bez viditelných tlačítek vpředu a štíhlé rány.

Na zadní straně se však Branding ROG začíná ukazovat trochu více, ale stále vypadá celkově čistě. Zadní porty zahrnují Displayport, HDMI, USB 3.0 Průchod, konektor pro sluchátka a samozřejmě síla. K dispozici je zahrnutý kryt I/O, který vytvoří celkový čistič vzhledu a pomáhá s řízením kabelů.

Pokud jde o ovládací prvky, PG258Q skrývá tlačítka vzadu. Tento typ nastavení může být frustrující, ale řekl bych, že to Asus dobře implementoval na jejich monitorech. Tlačítka nejsou tak těžké dosáhnout, systém nabídek je intuitivní a pro snadnější navigaci také používají joystick.

Přesunutím na základnu se značka ROG dostane do zářezu prostřednictvím vestavěného loga LED down-firing, které promítá na váš stůl. Samotná základna je spolu s paží velmi robustní a podle potřeby je velmi robustní a snadno se sestavitelná a demontáže.

Pozice PG258Q lze upravit několika způsoby, včetně výšky, náklonu a pivotu.

Výšku lze upravit od 0 do 120 mm

Monitor se může otočit až na 90 ° (ve směru hodinových ručiček) pro režim plného portrétu.

Celková konstrukce je velmi pevná, natolik, že pokud jste ochotni se držet 24.5 ″ 1080p TN Panel, PG258Q bude pravděpodobně trvat několik desetiletí, pokud se o dobře postará.

Výkon

PG258Q používá 24. Nemáme žádné stížnosti ohledně poměru velikosti k rozlišení, protože 24-25 palců je asi tak daleko, jak můžete vzít 1080p, než začne ztrácet ostrost. Odbojuji však, protože rozlišení není důležitým faktorem, pokud jde o herní monitory.

asus, swift, pg258q, gaming

Nízká doba odezvy 1MS, bláznivá rychlost 240Hz a podpora pro NVIDIA G-Sync jsou věci, které vám mohou při herním přehrávání poskytnout mírnou výhodu a také pohlcující zážitek při hraní.

Pokud máte herní soupravu, která je schopna plivat nahoru o 200 snímků za sekundu, vizuální prvky ve hře jsou máslo hladké a možná zjistíte, že konkurenceschopné střelce první osoby jako CS: Go and Overwatch jsou trochu pohodlnější od vás od vás mít mnohem více snímků, se kterými můžete pracovat. Ty věci, které se řekli, je to jeden z nejrychlejších herních monitorů na světě a je to úžasné.

Barva a kontrast jsou pro hraní v pořádku a dokonce i sledování filmů, ale když se začnete snažit dělat nějakou kreativní práci, je to, kde začíná trpět. Prohlížení úhlů také není tak skvělé a obrazovka se začne přesouvat k oranžovému odstínu, když se na to nedíváte přímo.

ASUS uvádí svůj jas na 400 CD/m2.

Závěr

Asus Rog Swift PG258Q je jedním z nejrychlejších herních monitorů na světě s obnovovací frekvencí 240 Hz a rozhodně poskytuje pohlcující herní zážitek s ultra rychlými dobami odezvy. Má pozoruhodnou pozornost k detailům, o které je Asus známý, a také solidní konstrukce. Design-moudrý, základna s promítaným logem LED není pro každého, ale není tak těžké vypnout.

Nyní je pro vás 240 Hz? Asi ne. Pro všeobecné účely vysoké obnovovací hry by pro vás mělo být 120-144Hz v pořádku. Pokud jste jako profesionální CS: GO Hráč však? Pak je PG258Q pro vás. Asus Rog Swift PG258Q je cena za PHP38 260.

Asus Rog Swift PG258Q Specifikace: 24.5palcový plný HD (1920 x 1080) TN panel 1ms odezva doba odezvy 240 Hz obnovení frekvence nvidia g-sync 400cs/m2 maximální jas 1000: 1 kontrastní poměr 20 ° ~.5 ° naklonění 50 ° ~.50 ° Otočení 0 ° ~ 90 ° Pivot 0 ~ 120 mm Výška Nastavení vese stěny montáž displeje HDMI USB 3.1x (383.7 ~ 503.7) x 253.7 mm (se stojanem) 5.6 kg (se stojanem)

 • Velmi rychlá rychlost 240 Hz
 • Nízká doba odezvy 1ms
 • G-Sync
 • Velmi světlý
 • Pevná konstrukce
 • Slim rámy
 • Navigační tlačítka

Asus Rog Swift PG258Q

Překvapivě, tato rychlost 240 Hz má rozdíl

Vypadá to dobře, ale je nepohodlné, když chcete použít porty USB. A co víc, výběr připojení je skromný. Získáte jen jednu zásuvku DisplayPort One HDMI a dva porty USB 3, plus konektor pro sluchátka. Také vám chybí reproduktory, ale to nebude problém pro každého.

Mini-JoyStick ovládací prvky na zadní straně displeje pro navigaci OSD jsou nejlepší v oboru. V OSD získáte také několik užitečných možností, včetně množství předvoleb zaměřených na her, temné posilovací nastavení pro zviditelnění temných oblastí ve hrách, možnosti overdrive a samozřejmě režim ULMB. Posledně jmenované je nastavení snižování rozostření podsvícení, které funguje velmi dobře na 144 Hz, ačkoli jej nelze použít ve spojení s G-Sync nebo při obnovovací frekvenci 240 Hz.

Pokud jde o celkovou kvalitu obrazu, je tento displej velmi dobrý pro panel TN a zahanbuje mnoho dalších herních monitorů. Barvy jsou přesné (teplota barev 6.578K a Delta E 0.91 Přímo z krabice), sledování úhlů je lepší, než se očekávalo, a kontrast je dobrý (907: 1). Je tu trochu obvyklého drceného, ​​mírně mimo barvu na světle šedé odstíny, jako u mnoha panelů TN, ale ale

Jinak to dělá slušnou práci. A co víc, kvalita neklesne, protože zvyšujete obnovovací frekvenci.

asus, swift, pg258q, gaming

Pak přijdeme na hraní her, kde spíše překvapivě to, že obnovovací frekvence 240 Hz má rozdíl. Budete muset být v horních vrstvách konkurenčních her, abyste mohli opravdu těžit, a dokonce i tehdy může být rozdíl ve vašem konečném skóre minimální, ale určitě to způsobí, že se hry cítí chrlovanější, pokud váš procesor může vydat rámy.

  Bitdefender | Ocenění kampaň LP com

 • TNR vydělává Amazon Affiliate provize z kvalifikačních nákupů. Stránka můžete podporovat přímo prostřednictvím darů PayPal ☕. Děkuji!
 • Revo Uninstaller 5 Pro 50% sleva
 • Dohoda: 10% sleva na Parallels Desktop (plná licence pouze 1. ročník předplatného). Kód kupónu: 4AP-752-2GS. Data: 4. 19. května.
 • . Kupón: Lovemom.

Pokud jde o výběr mezi 144 Hz s redukcí rozostření ULMB nebo 240 Hz bez poroty stále venku. První vypadá jasněji, ale ten druhý se cítí citlivější, takže záleží na hře, kterou hrajete. Co můžeme říct. Celkově je však to, že PG258Q je fantastický herní monitor. Je to jen škoda, pokud je tak drahá. Alternativy s freesync místo c-synchronizace jsou levnější a dokonce jsou poněkud drahé za to, co stále rovná 1080p, TN monitor.

Závěr

Asus Roc Swift PG258Q je vynikající herní monitor.

ITS240Hz Panel je vedoucí třídy pro rychlé pohybové hry a kvalita obrázků je také slušná. Skutečnost se však pro herní monitor 1080 tn neexistuje.

Edward Chester

VÝROK

Herní představení vedení třídy, ale příliš drahé pro monitor 1080p TN.

Herní představení vedení třídy, ale příliš drahé pro monitor 1080p TN.

Nejlepší Asus Rog Swift PG258Q ?

TNR vydělává Amazon Affiliate provize z kvalifikačních nákupů. Web můžete podporovat přímo prostřednictvím darů PayPal ☕ Děkuji!

Bình Phan ức

Dobrý den, jsem zakladatelem tohoto blogu a blogger na částečný úvazek. Další informace o mně najděte zde. Můžete se se mnou také spojit přes a YouTube.

Asrock Phantom PG34WQ15R2B Recenze

Alienware AW2523HF Review

Sdělte nám své myšlenky na produkt nebo zobrazení recenzí od našich členů, nezávislých odborníků a dalších webových stránek.

Asus Rog Swift PG279Q Monitor recenze

Kvalita obrazu je slušná s velkým jasem a dobrou manipulací s odrazem, takže vypadá skvěle i v temné místnosti. Stejně jako většina monitorů IPS má nízký poměr nativního kontrastu, takže černoši vypadají šedou v temné místnosti, ale dobré sledovací úhly, takže obraz zůstává přesný, když je pohlížen z up-close. Má vynikající dobu odezvy při maximální frekvenci obnovení, podsvícení je zcela bez blikání a má vynikající zpoždění nízkého vstupu.

Náš verdikt

Asus PG279Q je pro většinu využití velmi dobrým monitorem. Je to vynikající herní monitor s jasným pohybem a nízkým vstupem. Obrazovka s vysokým rozlišením, široké úhly sledování a skvělá ergonomie z něj také činí skvělý monitor kanceláře. Nepodporuje HDR nebo široké barevné gauty, ale stále je to dobrý monitor pro tvorbu médií nebo sledování videí, ale stejně jako většina monitorů IPS to nevypadá tak dobře v temné místnosti.

Velká ergonomie vám umožní snadno ji umístit jakýmkoli způsobem. Tento 27 palcový monitor má rozlišení QHD, které zobrazuje dostatek detailů pro většinu kancelářských aplikací. Zároveň si každý, kdo sedí vedle vás.

ASUS PG279Q je vynikající herní monitor. Má vynikající dobu odezvy při maximální frekvenci obnovení a také vynikající nízké vstupní zpoždění. Podporuje technologii G-Sync pro proměnnou frekvenci NVIDIA pro běžný herní zážitek z téměř bez slzy a má volitelnou funkci vložení černého rámu.

ASUS PG279 je dobrým monitorem pro použití multimédií. Má relativně velkou velikost obrazovky a dobré rozlišení, takže si můžete užít multimediální obsah bez obětování detailů. Zároveň je velmi snadné jej umístit podle vašich představ. Konečně, nízké vstupní zpoždění, dobré úhly sledování a vynikající šedá uniformita zajistí, že i ti, kteří sledují ze strany, uvidí pěkný obraz bez odstínů nebo špinavé obrazovky, který se cítí velmi vstřícný.

Užíváte si tento monitor pro tvorbu médií. Má relativně velkou velikost a jeho rozlišení je skvělé pro práci na fotografiích nebo videích. Je to velmi citlivé kvůli jeho nízkému vstupnímu zpoždění, má dobré sledovací úhly a má vynikající šedou uniformitu.

Tento monitor nepodporuje HDR.

 • 7.9 Smíšené využití
 • 8.1 kancelář
 • 8.6 Gaming
 • 7.5 multimédií
 • 7.6 tvorby médií
 • 5.9 HDR Gaming
 • Aktualizováno 17. února 2020: Převedeno na testovací lavici 1.1.
 • Aktualizováno 3. srpna 2018: Recenze zveřejněna.
 • Aktualizováno 1. srpna 2018: Zveřejněn včasný přístup.

Rozdíly mezi velikostí a varianty

Testovali jsme 27 „(PG279Q), což je jediná velikost tohoto dostupného monitoru. V rámci herního rozsahu ASUS jsou další varianty, které se liší v designu, velikosti a obnovování.

Tento monitor byl nahrazen PG279QZ, což je menší revize. Mezi nimi je velmi malý rozdíl.

PG279Q 27 „ 1440p 144Hz G-Sync podpora
PG279QZ 27 „ 1440p 144Hz G-Sync podpora
VG248QE 24 „ 1080p 144Hz Podpora LightBoost
VG245H 24 „ 1080p 75Hz FreeSync podpora
VG278Q 27 „ 1080p 144Hz FreeSync podpora
VG275Q 25 „ 1080p 75Hz FreeSync podpora

САМЫЙ ДОРОГОЙ Игровой Монитор ASUS! Обзор Изогнутого Монитора с G-SYNC ASUS ROG SWIFT PG348Q

Poznámka: The Asus Swift PG279Q, který jsme zakoupili, byl vyroben v březnu 2017.

Ve srovnání s jinými monitory

ASUS PG279Q je skvělý pro hraní díky podpoře obnovovací frekvence G-Sync a je to jeden z nejlepších herních monitorů, které jsme testovali v roce 2018. Podívejte se na naše doporučení pro nejlepší monitory.

Asus Rog Swift PG279Q a Gigabyte M27Q jsou skvělé herní monitory s vynikajícím herním výkonem. Největší rozdíl je v tom, že gigabajt je nativní monitor freesync s kompatibilitou G-Sync, zatímco Asus je nativní monitor G-synchronizace a nepodporuje FreeSync

Asus Rog Swift PG279QM je lepší než jeho předchůdce, Asus Rog Swift PG279Q. PG279QM má mnohem rychlejší dobu odezvy při 60 Hz a na rozdíl od PG279Q podporuje HDR. PG279QM má také o něco lepší čistotu textu. Na druhé straně, PG279Q je pro hraní o něco všestrannější, protože má volitelnou funkci podsvícení, která může zlepšit vzhled pohybu.

Asus Rog Swift PG279Q a Asus Rog Strix XG27AQ jsou vynikající herní monitory ze značky Asusovy republiky hráčů. Jedním z největších rozdílů je, že PG279Q má nativní podporu G-Sync, zatímco XG27AQ je jednoduše G-Sync kompatibilní. To znamená, že XG27AQ má rychlejší časy odezvy na maximu a zejména při 60 Hz, což má za následek výjimečně jasný pohyb. Zatímco PG279Q má okrajově vyšší kontrastní poměr, XG27AQ zažívá méně podsvícené krvácení, což má za následek jednotnější černochy, což je dobré, pokud dáváte přednost hře ve tmě. To znamená, že černá jednotnost se může lišit mezi jednotlivými jednotkami. XG27AQ také podporuje HDR, zatímco PG279Q ne, i když jeho zážitek HDR je trochu nevýrazný, protože pro obsah HDR není příliš jasný.

Asus Rog Swift PG279Q a Samsung Odyssey G7 C32G755T jsou skvělé monitory s vynikajícím herním výkonem. Samsung má vyšší frekvenci obnovení a mírně lepší dobu odezvy, ale rozdíl nemusí být patrný pro většinu příležitostných hráčů. Samsung je vhodnější pro tmavé místnosti, protože používá panel VA s mnohem vyšším poměrem kontrastu a podporuje HDR. Stánek ASUS však umožňuje více ergonomických úprav a jeho panel IPS má širší úhly sledování, což z něj dělá lepší volbu pro sdílení obsahu nebo hraní kooperačních her.

Asus TUF VG27AQ je o něco lepší než Asus Rog Swift PG279Q. Oba monitory poskytují stejný vynikající herní zážitek a patří mezi nejlepší, co jsme dosud testovali pro hraní. TUF podporuje technologii freesync proměnné obnovení (VRR), zatímco ROG podporuje G-Sync VRR. Jejich rozdíl v celkovém výkonu je způsoben hlavně podporou HDR, kterou TUF poskytuje, a díky své rychlejší obnovovací frekvenci, která pomáhá pohybu vypadat plynuleji.

LG podporuje HDR, podporuje freesync a má lepší gradient díky své 10bitové panel. Asus, na druhé straně, má lepší ergonomii, podporuje G-Sync a má volitelné funkce vložení černého rámu, která pomáhá zlepšit vzhled pohybu.

Asus Rog Strix XG279Q je lepší než Asus Rog Swift PG279Q. XG279Q podporuje HDR, má rychlejší dobu odezvy a jeho maximální obnovovací frekvence je o něco vyšší. PG279Q má však mnohem nižší vstupní zpoždění při 60 Hz, má mnohem lepší přesnost barev a širší sledování úhlů.

Asus Rog Swift PG279Q je o něco lepší než LG 27GL83A-B Na druhé straně LG podporuje HDR, podporuje freesync a má 10bitový panel a lepší gradient.

Asus Rog Swift PG279Q a Dell Alienware AW2721D jsou oba 27 palcové herní monitory s nativní G-Sync podporou. Přestože má Dell vyšší obnovovací frekvenci a nižší zpoždění vstupu, příležitostní hráči si nemusí všimnout rozdílu

Asus Rog Swift PG279Q je nepatrně lepší než Benq Ex2780Q. Asus má mírně vyšší obnovovací frekvenci a jeho ergonomie je výrazně lepší Na druhou stranu Benq podporuje HDR, ale nemá funkci vložení černého rámu, který má Asus.

Acer Predator X27 a Asus Rog PG279Q nabízejí celkově velmi podobný výkon. Acer X27 má vyšší nativní rozlišení ve 4 kB, které vám umožní vidět další podrobnosti nebo multitask snadnější. X27 podporuje HDR a má širší barevný gamut. ROG PG279Q má lepší manipulaci s pohybem, včetně volitelné funkce vložení černého rámu a má méně vstupního zpoždění pro hraní her.

Asus Rog PG279Q je mnohem lepší než Benq Zowie XL2540. PG279Q má vyšší nativní rozlišení a větší obrazovku IPS, která má mnohem lepší sledování úhlů. Zatímco obě podporují VRR, ASUS používá technologii G-Sync NVIDIA, zatímco BENQ používá technologii AMD FreeSync, takže je důležité porovnat monitor s jakoukoli grafickou kartou, kterou musíte být schopni co nejlépe využít monitor monitoru.

Asus Rog Swift PG279Q a Viewsonic Elite XG270QG jsou dva velmi podobné monitory. Oba mají 1440p, 165Hz, IPS panely s nativní podporou G-Sync. Viewsonic má lepší dobu odezvy při 60 Hz, lepší manipulaci s odrazem a širší barevnou škálu v SDR. Asus má mnohem lepší přesnost barev v krabici, lepší ergonomii a lepší poměr kontrastu.

Asus Rog PG279Q je velmi podobný ASUS PG279QZ. Oba monitory jsou téměř identické v designu a mají velmi podobný celkový výkon, s výjimkou jasu. Starší PG279Q je jasnější než novější PG279QZ.

Asus Rog Swift PG279Q a Gigabyte AORUS FI27Q jsou velmi podobné monitory v tom, že oba mají stejnou velikost, rozlišení a obnovovací frekvenci. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že Asus je nativní monitor G-Sync, zatímco gigabajt podporuje FreeSync. Asus má rychlejší dobu odezvy, ale gigabajt má podporu HDR.

Asus Rog Swift PG279Q je o něco lepší než Acer Predator XB273K PBMIPHZX. Asus Rog Swift PG279Q má lepší ergonomické úpravy, takže jej můžete pohodlně umístit na stůl. Jeho pozorovací úhly jsou o něco širší než Acer’s, což je dobré, pokud často sdílíte svou obrazovku. Konečně má volitelnou funkci vložení černého rámu, která pomůže učinit pohyb otřes. Acer Predator XB273K PBMIPHZX, na druhé straně, má plné rozlišení 4K a podporuje HDR, takže si můžete užít nejnovější hry HDR.

Asus Rog Swift PG279Q je o něco lepší než Asus VG279Q. PG279Q podporuje G-Sync a má vyšší nativní rozlišení. VG279Q podporuje freesync a má stojan s lepší ergonomií, aby vám pomohl umístit do pohodlnější polohy.

Asus Rog Swift PG279Q je nepatrně lepší než LG 27UK650-W Na druhou stranu, LG je 4K monitor s podporou HDR, který také podporuje FreeSync, aby potěšil hráče.

Asus Rog PG279Q je lepší než Asus Rog PG348Q. PG279Q má lepší manipulaci s pohybem, s ještě rychlejší dobou odezvy, která způsobuje téměř žádné znatelné rozostření pohybu. Podsvícení na PG279Q má také možnost zavést blikání, aby se snížilo rozostření perzistence. Zatímco oba monitory podporují technologii G-Sync NVIDIA, PG279Q má vyšší nativní obnovovací frekvenci 144Hz, které lze snadno přetaktovat na 165 Hz.

Asus má mnohem lepší úhly sledování díky svému panelu IPS a podporuje G-Sync, zatímco Dell podporuje freesync. Asus má mnohem lepší černou uniformitu a zahrnuje funkci BFI, díky ní.

Asus Rog PG279Q je lepší než Acer Predator XB271HU BMIPRZ. Asus má o něco lepší rozostření pohybu, což je skvělé pro hraní a přichází s nepatrně lepší přesností barevných barev, která je skvělá pro použití v kanceláři. Také, pokud ji plánujete použít pro tvorbu médií, díky lepší černé uniformitě ASUS z něj dělá lepší volbu.

Asus Rog PG279Q je mnohem lepší než Dell U2715H. ASUS ROG PG279Q má rychlejší obnovovací frekvenci a G-Sync podporu, která může odstranit roztržení ve videohrách. ASUS má také nižší vstupní zpoždění, díky kterému je velmi reaguje na vaše akce a podporuje BFI, aby byl obraz ostřejší v rychle se pohybujícím obsahu.

Na druhou stranu, pokud hrajete spoustu her HDR, měl by být váš výběr Samsung CHG70, protože podporuje HDR a nabídne slušný herní zážitek HDR. Pokud je vaše věc prosté hraní, pak jsou oba monitory vynikající

Asus Rog PG279Q je mnohem lepší než MSI Optix G27C. PG279Q používá panel IPS, který má mnohem širší úhly pozorování a má vyšší nativní rozlišení. Díky lepší ergonomii je mnohem snazší umístit se do optimální pozici. Pohyb vypadá lépe na PG279Q, protože je mnohem méně rozostření pohybu, díky rychlejší době odezvy.

Pokud nehledáte pohlcující herní zážitek, Asus Rog Swift PG279Q je lepší než Dell Alienware AW3418DW. Asus má obrazovku s nižším rozlišením, ale vyšší frekvence obnovy, lepší ergonomie a volitelnou funkci vložení černého rámu. AW3418DW na druhé straně poskytuje pohlcující herní zážitek díky 34 „Curve, 21: 9 Screen.

FPS имеет значение. ТЕСТ 360 ГЕРЦ МОНИТОРА ASUS Rog Swift Pg259qn

Asus Rog PG279Q je mnohem lepší než Dell U2717D. Asus funguje mnohem lépe v hraní, protože má nižší vstupní zpoždění, mnohem rychlejší obnovovací frekvence, podporuje G-synchronizaci VRR a má menší rozmazání pohybu. Asus konečně nabízí možnost představit blikání, aby byl obrázek otřes.

Gigabyte Aorus AD27QD a Asus Rog PG279Q jsou celkově velmi podobné. PG279Q má o něco lepší černou uniformitu a podporuje technologii s proměnnou frekvencí G-Sync NVIDIA. AD27QD podporuje HDR, má mnohem lepší gradienty a podporuje technologii FreeSync AMD s AMD kartami a novými řidiči kompatibilních s FreeSync, což z něj činí o něco všestrannější volbu.

Asus Rog PG279Q je o něco lepší než Dell U2718Q. PG279Q má mnohem lepší zpracování pohybu. Vysoká obnovovací frekvence poskytuje téměř dokonalou dobu odezvy s téměř žádným rozostřením pohybu a také bez blikání. ASUS má také volitelnou funkci vložení černého rámu, která může pomoci vyčistit pohyb a podporovat technologii G-Sync NVIDIA. Dell má 4K obrazovku s vyšším rozlišením a podporuje HDR, i když HDR se příliš nepřidává kvůli omezenému objemu barev U2718Q a nízkému jasu píku.

Asus ROG PG279Q je výrazně lepší monitor než Dell S2716DG bez ohledu na použití. Panel IPS ASUS má lepší úhly sledování, takže při pohledu z blízké zůstává obrázek přesnější. Uniformita je také o něco lepší na Asusu, a to je dobré pro různé použití.

Asus Rog Swift PG279Q je o něco lepší než Razer Raptor 27 144Hz. Asus má mnohem lepší ergonomii, manipulaci s pohybem a přesnost barev, ale Razer má výrazně lepší kvalitu sestavení a podporuje HDR. Asus má také mírně vyšší poměr kontrastu, lepší černou uniformitu a výrazně lepší manipulaci s odrazem.

Asus Rog Swift PG279Q a MSI Optix MPG27CQ používají různé typy panelů, z nichž každá se svými silnými a slabými stránkami. Asus vypadá lépe v jasnější místnosti a má mnohem lepší sledování úhlů. MSI vypadá lépe v temné místnosti, ale pouze pokud sedíte přímo vpředu. Pro hraní her, lepší záleží trochu na vašem hardwaru. Asus funguje nejlépe, když je spárován s grafickou kartou NVIDIA, zatímco MSI funguje nejlépe s kartou AMD nebo Xbox One.

Asus Rog PG279Q je výrazně lepší než Asus VG245H. Pohyb vypadá lépe na PG279Q v důsledku rychlejší doby odezvy a volitelné funkce vložení černého rámu. Stojan na VG245H je o něco lepší, protože ergonomické úpravy mají o něco širší rozsah.

Asus Rog PG279Q je mnohem lepší monitor než Samsung CF791. Pokud hrajete spoustu her, má ASUS výrazně lepší zpoždění vstupu, o něco lepší rozostření pohybu a podporuje G-Sync pro vyhlazení roztržení. Asus má také lepší prohlížení úhlů, což je skvělé, pokud jej chcete použít v kanceláři.

Asus Rog PG279Q je výrazně lepší monitor než HP Omen 27 v téměř každém použití. Asus má panel IPS, a tedy lepší sledování úhlů než TN Panel HP. Asus má také lepší uniformitu a lepší poměr kontrastu, a to je skvělé pro mnoho různých použití.

PG279Q má mnohem lepší úhly sledování a volitelné funkce vložení černého rámu pro ještě jasnější pohyb. AG271QX má lepší manipulaci s gradientem a v oblastech podobné barvy není téměř žádné pruhování.

ASUS má díky svému panelu IPS lepší sledování úhlů, a to je skvělé, pokud plánujete sdílet svou práci se svými kolegy. Ergonomie na ASUS ROG PG279Q jsou lepší, takže ji můžete pohodlně umístit bez velkého úsilí. Konečně má Asus Rog PG279Q volitelnou funkci vložení černého rámu, která mu umožňuje, aby obraz vypadal ostřejší zavedením blikání.

ASUS’s Rog Swift PG258Q monitor je herní přehnaný

Před deseti lety se lidé nadchli vyhlídkou na LCD obrazovky, které by mohly udělat jen 100 Hz. V těchto dnech můžete hodit hůlku na LAN a je pravděpodobné, že narazíte na obrazovku super vysokými obnovovacími frekvencemi.

Ale je tu vysoká, a pak je tu Asus Rog Swift PG258Q monitor. Jak vysoko, ptáte se? 240 Hz vysoká.

Co je to?

Asus Rog Swift PG258Q je první jako monitor pro hraní v první řadě, 24.5 ″ 1080p obrazovka s 1ms šedou až šedou dobou odezvy. Monitor je vybaven podporou pro G-Sync adaptivní frekvence G-Sync NVIDIA, činí 56.4 cm x 33 cm x 7.25 cm vysoký.

Kromě obnovovací frekvence je jedním z největších rozdílů PG258Q základna. Je to stojan ve tvaru stativu, se dvěma dlouhými, tenkými nohama a kratší třetinou, spíše než tradiční plochý nebo čtvercový základna. Celý monitor lze otočit do režimu portrétu a řada otočných je poměrně působivá:

Pokud chcete využít funkci 240Hz, budete chtít používat DisplayPort, i když existuje port HDMI, který bude také připojit konzoli. Jakmile je stojan odstraněn, je na zádech nástěnná montáž 100 mm x 100 mm, dva USB 3.0 portů, pětischopný ovladač OSD a logo osvětlené LED, které lze deaktivovat nebo přizpůsobit vyladěním odnímatelné vložky. Jsou tam 3.5mm zvukový konektor také, i když se budete chtít držet samostatných reproduktorů nebo sluchátek a port pro externí power cihlu.

Na zadní straně podvozku je plastová vložka, která zakrývá všechny porty, a samotný stojan má centrální díru pro správu kabelů. Samotný panel je model TN, který je skvělý pro nízkou dobu odezvy, ale ne tak dobrý pro reprodukci barev, úhly nebo dobré černochy a bílé. Vestavěný OSD má také pět úrovní filtru modrého světla, adaptivní kontroly kontrastu a šest předvolebních režimů pro různé herní žánry. K dispozici jsou také další funkce, jako je schopnost mít křížový kříž trvale zobrazený ve středu obrazovky, pult FPS a časovač.

Cena za to všechno, mimochodem: 899 od většiny hlavních australských maloobchodníků.

V čem je to dobré?

Zatímco PG258Q má úmyslně silnou estetiku hráčů, se stylizovanými otvory ve spodní části stojanu k leptání na zadní straně monitoru, je docela tlumené sedět před každodenním základem denně. Rámeček je relativně malý. ve skutečnosti je na dně silnější než strany nebo horní část, což je trochu zvláštní. a schopnost deaktivovat červenou LED ve stojanu nebo přizpůsobit vložku je pěkný dotek.

Podpora G-Sync je skvělá, i když pokud si kupujete obrazovku 240 Hz, pravděpodobně nebudete hrát hry na a) snímkové frekvence dostatečně nízké, kde je G-Sync hlavním faktorem a b) hry na kvalitě dostatečně vysoko na to Využijte 240 Hz na prvním místě. Ale pro tituly, které běží na 200 snímků za sekundu, je rozdíl. a já mluvím jako někdo, kdo si koupil první komerčně dostupné monitory 120 Hz, a od té doby vlastní pouze vysoce obnovovací monitory. je okamžitě patrné.

Rozdíl mezi 60 Hz a 240 Hz se na první pohled snadno namíří, i když se jen pohybujete myší na ploše. Ale pokud se chcete upgradovat z panelu 120 Hz nebo 144Hz, stále můžete vidět zlepšení, když se věci pohybují vysokou rychlostí. Nejlépe je vidět, když rychle bliká váš cíl a rychlé pohyby, i když budete potřebovat počítač, který dokáže čerpat 200 FPS nebo více.

Existuje také dobrá řada dalších funkcí. Věci, jako jsou kontrastní posilovače a měřiče modrého světla, nemohou napravit pokles kvality obrazu z panelu IPS na panel TN uvnitř PG258Q, ale pomáhá to. Jas PG258Q je také poměrně slušný, což pomáhá při přizpůsobování se různým podmínkám osvětlení.

V čem to není dobré?

Zatímco OSD má spoustu malých funkcí, které můžete použít, není to chytře rozloženo. Nabídka pro nitky a pult FPS musí být deaktivována pomocí několika stisknutí tlačítek na zadní straně. v jejich jednotlivých nabídkách není možnost je vypnout. Je to dohled nad designem a něco ASUS může snadno napravit v budoucích modelech nebo snad s aktualizací opravy nebo firmwaru.

Je to také objemný monitor. Tři hrozivá povaha znamená, že pravděpodobně nakonec budete mít o něco dále vpřed na stole, než byste chtěli, protože musíte vysvětlit podivný tvar základny.

Největším problémem PG258Q a možná nepřekonatelný pro některé je panel. Na rozdíl od novějších displejů se ASUS dostal pro dav hráčů pomocí panelu TN pro nejnižší možné časy odezvy. To je skvělé pro profesionální hráče s Counter-Strike, ale to znamená jednat se slabší reprodukcí barev a špatnými úhly sledování. Můžete kalibrovat obrazovku, abyste věci poněkud pomohli, ale není to skvělá obrazovka pro práci Photoshop/Premiere. což je problém, pokud také používáte herní stroj pro produktivitu.

Dalším podivným vtípkem a něco, co přímo ovlivní dav Counter-Strike, je nedostatek možností poměru stran v OSD. Jsou užitečné pro hráče, kteří nehrají v nativním rozlišení monitoru, protože mnoho zemětřesení a CS: GO Hráči to dělají. Můžete to opravit procházením ovládacími panely AMD nebo NVIDIA, ale je to mnohem rychlejší to udělat přes monitor.

Dalším problémem kvality života je prostor pro kabeláž. Zatímco díra ve stojanu je skvělá pro správu kabelů, není tu moc šířka mezi samotnými konektory. Porty USB jsou stejně stísněné a nakonec jsem místo toho připojil čtyřport rozbočovač dozadu, abych usnadnil život. Skoro by bylo lepší, kdyby Asus postavil porty do dna monitoru nebo samotného stojanu; Věci jsou příliš nepohodlné, zvláště pokud používáte PG258Q jako součást nastavení trojitého nebo čtyřkolkého monitoru.

Cena je zjevně také problémem, nejen proto, že stojí téměř 900, ale protože na trhu jsou levnější herní monitory 240 Hz. Nekupujete takový monitor pro rozlišení, funkce OSD nebo kvalitu obrazu jako per se, kupujete jej za vysokou obnovovací frekvenci. A i když jsem šťastnější s křupavostí a jasem PG258Q ve srovnání s jinými alternativami 240 Hz, které jsem vyzkoušel, není to tak dobré, že nemůžete ignorovat ostatní kompromisy.

Měli byste si to koupit?

Většina lidí si nebude moci dovolit PG258Q a většina, kteří to nedokážou ospravedlnit. Je to v podstatě monitor zaměřený na profesionální League of Legends, CS: Go, Dota 2 a Overwatch Players, lidé, kteří hrají pouze hry, které mohou střední až špičkové stroje běžet při super vysokých snímcích snímků.

Ale moderní tituly AAA jako Ghost Recon: Wildlands nebo dokonce něco dobře optimalizovaného, ​​jako je Battlefield 1 bojovat o 20000p, i když je spárováno s hardwarem na špičce, jako je GTX 1080 Ti nebo nový CPU Ryzen/Kaby Lake CPU. Chcete.li dosáhnout snímkových sazeb nezbytných pro skutečné odemknutí potenciálu PG258Q, musíte kompromitovat kvalitu obrazu. což je v rozporu s bodem.

Je to fantastický monitor pro jediný účel-konkurenční hraní, zejména CS: GO-ale není to moudrá všestranná investice. Většina lidí si užívá širší škálu titulů a rádi používají svou plochu pro aplikace mimo hry. Pokud to zní jako vy, bude monitor s lepším panelem a kvalitou obrazu mnohem lepší hodnota za peníze.

Nejlepší monitor pro CS: GO

Bývalo to, že monitor se o vybavení často nemluvil. Jistě, existují monitory vyrobené speciálně pro hraní a to vše, ale jste byli naprosto v pořádku s běžným starým monitorem v obou směrech. Pro hráči dokonce přísahali jejich starými monitory CRT, protože nové (v té době) panely ploché obrazovky nemohly dosáhnout snímků, které CRTS mohl dosáhnout.

To vše se změnilo asi před deseti lety, když byl propuštěn první monitor počítače LCD schopný tlačit 120 Hz. Vzhledem k tomu, že se technologie zlepšila a zlepšovala, také se stala stále více a více mainstreamových a dnes máme na trhu desítky monitorů 144 Hz a modely schopné tlačit 240 snímků (a dokonce 360 ​​snímků) za sekundu za sekundu.

Je samozřejmé, že mít monitor s vyšší obnovovací frekvencí může nejen výrazně zvýšit plynulost vašich her, ale také váš výkon, protože rychle se pohybující objekty budou mnohem snazší sledovat. Pokud to všechno zní nové pro vás, neváhejte a podívejte se na náš článek o framerate (a proč na tom záleží) kliknutím zde. Pokud již na rychlosti a hledáte, jaké monitory jsou upřednostňovány našimi analyzovanými CS: Go Pros, a poté si přečtěte přímo dopředu!

Náš průvodce

Top 5 níže pro použití pro použití je aktualizováno nepřetržitě a okamžitě, abyste mohli vždy získat přesný přehled o tom, co profesionálové používají v daném okamžiku. V těle samotného článku procházíme pět nejpopulárnějších produktů Pro v žádném konkrétním pořadí a pokud je to relevantní, dáváme vám také několik dalších možností ve formě produktů, které padají těsně mimo top 5 nebo jsou jinak relevantní.

Zowie XL2566K

Zowie XL2540

Asus Rog Swift PG259QN

Nejoblíbenější monitory se počítají na základě 532 profesionálních hráčů.

Co dělá monitor dobrým pro CS: GO?

CS: Go je velmi čistý střelec. V zápasech na vysoké úrovni jsou hry hluboké mysli a spousta strategie, ale v podstatě CS: Go je o „bodu, kliknutí a vítězství“ v tom smyslu, že neexistují žádné schopnosti, štíty, další životy nebo něco podobného zapojený do hry. Zastřelíte se do kupole AK a jste mimo kolo. Nepotřebuje tedy žádné vysvětlení, že mít skvělý cíl a schopnost spatřit hráče v okamžiku může opravdu vylepšit vaši hru. Monitor by se měl v jistém smyslu stát vaším oknem do světa hry a měl by se zobrazovat vše, co se děje v tomto světě.

asus, swift, pg258q, gaming

Můžete hrát celé hodiny po hodinách (a budete muset, pokud se chcete dostat do nejvyšších řad), ale pokud hrajete na pomalém, vyplaveném monitoru, budete v nevýhodě ve hře, kde zlomek vteřiny může znamenat rozdíl mezi vyhráním kola a ztraceným kolem, které je ztraceno.

Podle našich analyzovaných profesionálů (a našich analytiků CS: GO) budete potřebovat monitor, který je schopen tlačit nejméně 240 snímků za sekundu. Pokud máte rozpočet, nebo jste příležitostnějším hráčem, který chce kombinovat hraní s vysokým rozlišením s vysokými (ER) snímky, pak 144Hz je také v pořádku, ale pokud jste o CS trochu vážní: jdi jsme my Nedoporučujeme jít pod ni. CS: Go není velmi těžká hra, která by běžela vůbec, takže je docela snadné dosáhnout požadovaného množství rámečků, abyste získali to nejlepší z panelu s vyšší obnovovací frekvencí.

Všechny monitory v tomto seznamu mají maximální rozlišení 1920 × 1080, a to lze pro tuto hru považovat za příliš vysoké, alespoň při pohledu na profesionály. Mnoho profesionálů snižuje jejich řešení, aby například získaly vyšší snímky. Vzhledem k tomu, že se GPU stávají stále silnějšími, můžeme vidět čas, kdy je 1440p standardním rozlišením konkurenčních her, ale ten den zde ještě není, takže 1080p monitory jsou tam, kde je, kde je na.

Uvědomujeme si, že lidé také rádi hrají na monitorech s vyšším rozlišením, nebo dokonce zakřivené nebo ultrawide displeje, ale ty obvykle nejsou ideální pro konkurenční hry s vysokou úrovní z různých důvodů. Pokud chcete hrát FPS hry na nejvyšší úrovni, chcete nejrychlejší čas odezvy a nejvíce tekuté hraní, takže oční bonbóny není důležité, když mluvíme o konkurenčních hrách.

Zowie XL2546K

XL2546K je nástupcem divoce populárního XL2546, který představuje řadu vylepšení oproti předchůdce. Když lidé nad Benq Zowie vytvořili původní monitor XL2546, rozhodli se vytvořit konečný herní monitor pro CS: GO a podle našeho recenzera to udělali dokonale a novější verze oholila některé z drsnějších okrajů jeho předchůdce jeho předchůdce Aby bylo možné představit téměř dokonalý produkt pro konkurenční hráče.

XL2546K zabalí průměrný úder a se svou 240 Hz obnovovací frekvencí, 1ms dobou odezvy a perfektní velikostí „sladkého skvrny“, které již zní jako nejlepší produkt, ale Benq Zowie se rozhodl na tomto opravdu jít ven.

Nezáleží na tom nejen koňská síla pod kapotou. XL2546K má řadu dalších přírůstků, které mají usnadnit život jakéhokoli (cestování nebo necestování) vážného hráče. Stojan je super robustní a snadno se s nimi manipuluje a má malé značení po celém těle, takže jste okamžitě nastavili svůj monitor přesně, jak se vám líbí.

Kromě toho je tu fantastický S-Switch, díky kterému je navigace OSD hračkou a pomůže vám navigovat mezi až třemi různými profily pouhým jedním tlačítkem, což je velmi užitečné přepínat mezi neutrálnějším nastavením produktivity a jasnějším. například barevnější nastavení her. Má také palubní paměť, takže můžete připojit svůj osobní S-Switch do jakéhokoli kompatibilního monitoru a stačí načíst své vlastní osobní nastavení dotykem tlačítka. Pokud nechcete používat S-Switch, existuje praktický joystick pro navigaci OSD.

XL2546K také přichází s nastavením Benq pro sdílení funkce. To znamená, že můžete nahrát (a stahovat) profily specifických nastavení, abyste mohli vždy hrát s přesným nastavením, které chcete, bez ohledu na to, kde jste na světě. To vám také umožňuje vyzkoušet nastavení jakéhokoli hráče pro sebe.

XL2546K je skvělý monitor pro celkové hraní, ale má řadu funkcí, které budou znít opravdu dobře pro CS: Go Go Gorely zejména hráči. Existuje možnost vyladit barevnou vibraci na samotném monitoru, takže již nemusíte stahovat další software, aby vaše hra vypadala o něco méně fádní, například, například. To je důležité, protože mnoho hráčů uměle zvyšuje barvu vibrace hry, aby nepřátelé stáli našimi jasnějšími. Skutečnost, že to můžete udělat na svém monitoru, je vynikajícím doplňkem.

K dispozici je také funkce černého ekvalizéru, která rozsvítí tmavší oblasti mapy, aniž by se nadměrně vyráběla jasnější oblasti, aby vám pomohly spatřit nepřátele, kteří se skrývají pod palácem na Mirage, například. Pak je zde také jedinečný prodejní bod XL2546, kterým je technologie Dyac (Dynamic Acrucacy Ascacy Benq Zowie). Je to forma redukce rozostření pohybu a Dyac v kombinaci s neuvěřitelně hladkou rychlostí obnovení 240 Hz způsobuje super svěží a jasný obraz, když se snažíte (například) ovládat sprej AK.

Pokud hledáte monitor 240 Hz, který byl v zásadě na míru pro CS: GO, pak je XL2546K ten.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS