ASUS TUF Gaming FX504 Ochrana soukromí Lite Screen Protector. Asus TUF Gaming FX504

Recenze | Asus TUF Gaming FX504 notebook

Při této recenzi kontrolujeme ASUS TUF Gaming FX504. Herní notebook s procesorem Intel Core i5, spárovaný s NVIDIA GTX 1050, který vydává jeho herní zdatnost na displeji 120 Hz. Na těsně nad 50000 pesos se zdá, že ASUS TUF Gaming FX504 je vítězem. ale přesně tomu tak není.

Asus TUF Gaming FX504 může obsahovat rozpočtové, ale schopné komponenty, přesto přichází pouze s jedinou hůlkou 4 GB RAM pod svou nervózní skořápkou. Ale je to 4 GB? Bohužel tomu tak je. Přečtěte si více o našich zjištěních o této recenzi.

asus, gaming, fx504, ochrana, soukromí

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Asus TUF Gaming FX504
procesor Intel Core i5 8300HQ
Čipová sada Intel HM370 Express
PAMĚŤ 4 GB DDR4 2666MHz SO-DIMM
GRAFIKA Nvidia Geforce GTX 1050 4GB, Intel HD Graphics 630
Panel zobrazení 15.6 ″ (16: 9) LED podsvícený FHD (1920 × 1080) 120Hz Anti-Glare Panel s 94% NTSC
Displej výstup HDMI 2.0
WEBOVÁ KAMERA HD webová kamera
VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ Klávesnice podsvícení, touchpad
Zvukové řešení DTS Headphone x, 2x 3.5W reproduktor
LAN Gigabit Ethernet
WLAN 802.11AC, Bluetooth V4.0
ÚLOŽNÝ PROSTOR 1TB 5400 RPM SATA HDD
I/O porty 1x combo audio jack. 2x USB 3.0 portů typu A, 1x USB 2.0 Port (S), 1x RJ45 LAN, 1x HDMI
CHLAZENÍ Dual 12V ventilátor tepelné trubky (sdílený)
SÍLA BATERIE 48WHR, 120 W adaptér
OPERAČNÍ SYSTÉM Microsoft Windows 10 64-bit

Asus TUF Gaming FX504 se výše uvedenými specifikacemi vás nastaví na přibližně 54995 pesos. To představovalo 4 GB RAM, což bude rozhodně neúspěch.

Balení a příslušenství:

Naše jednotka nepřichází s žádným oficiálním obalem, i když ASUS poznamenal, že TUF FX504 přijde s následujícím:

Návrh, rozvržení a připojení:

ASUS TUF Gaming FX504 Sports a nervózní moderní vzhled pod 2.Balíček 3 kilogramů. Nic fantazie, jen správně vypadající notebook pro vašeho průměrného hráče. Tento model je prémiová ocel, což je moje oblíbená ze čtyř výběrů designu.

Při tloušťce 25 mm je herní FX504 ASUS TUF stále v říších snadno ukládacích zařízení. Notebook je také jedním z prvních, který představil 802.11ac vlna 2. Standard kompatibilní s mu-mimo. Pokud jde o chlazení, ASUS integroval duální ventilátor a sdílený design tepelného prsa.

Pravá strana notebooku obsahuje samotný zámek Kensington. V této oblasti není nic jiného.

Na druhou stranu měla na druhé straně většinu portů I/O. Očekává se u dobře navrženého herního notebooku. I když nenávidím kombinovaný konektor, Asus by měl hoden do rozbočovače. Usnadňuje těm, kteří již vlastní herní náhlavní soupravu.

Údržba a komponenty:

Udržování a upgrade je poněkud fuškou s herním herním ASUS TUF FX504. Únavný proces, který zahrnuje trpělivost a mnoho modlitb, aby se klipy nezlomily, jakmile jste odstranili šrouby.

Zobrazit panel:

Asus TUF Gaming FX504 je vybaven 15.Panel 6 palců 1080p s obnovovací frekvencí 120 Hz. Je to možná moje oblíbená funkce notebooku. Velmi oceněná funkce, pokud jde o konkurenční hraní.

Panel je také vybaven matným povlakem, zatímco barevný gamut je podle specifikací 130% SRGB. To by mělo být ekvivalentní 94% pokrytí NTSC. Doba odezvy je hodnocena na 3 ms, což stačí k získání mého souhlasu.

VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ:

Asus TUF Gaming FX504 sportuje plné rozvržení klávesnice s nůžkami Switch Keys. Klíčové mezery jsou vynikající, což není to, co jsem očekával pro notebook této velikosti. Klíčová cestovní vzdálenost je kolem 1.8 mm a životnost je hodnocena 20 milionů kliknutí.

Klávesnice je poněkud podobná jako Asus Rog Strix GL503VD, přesto se cítila trochu jinak.

Sdružený software:

Stejně jako jakékoli jiné notebooky ASUS, které jsme testovali, i Asus TUF Gaming FX504 přichází s nadýmáním aplikací. Neváhejte a odstraňte vše McAfee.

Nastavení testu a metodika:

Výkon systému musí být vyhodnocen různými nástroji a aplikacemi benchmarkingu. Testujeme tento systém s vysoce výkonným nastavením povoleným v OS, s výchozí konfigurací UEFI. Zakázány jsou také procesy na pozadí, jako jsou anti-viry a aplikace třetích stran. Níže jsou uvedeny aplikace a benchmarkové nástroje pro informaci:

CPU a výkon paměti:

 • Super Pi. 32m výpočet
 • výpočet 1024 m
 • AIDA64 Extreme Edition. paměťový benchmark

Výkonnost produktivity:

 • GIMP. 7 MB zpracování obrazu
 • Handbrake. 150 MB MP4 až H.264 kódování videa
 • WINRAR. Rychlost komprese

Herní výkon:

 • Overwatch. Ultra Nastavení | V-synchronizace
 • Battlefield 4. Ultra Nastavení | V-synchronizace
 • Nečistota: Rally. Ultra Nastavení | V-synchronizace
 • Projektové automobily. maximální nastavení | V-synchronizace
 • The Elder Scrolls V: Skyrim. Ultra Nastavení | V-synchronizace
 • The Witcher 3: Wild Hunt. Ultra Nastavení | VLASY VYPNUTÍ | V-synchronizace

SMÍŠENÝ:

 • Jako SSD. Storage Performance
 • Audio Analyzer pro pravý znak. výkon zvuku
 • AIDA64 Extreme Edition. teplota, síla, hluk
 • Netio-Gui-výkon sítě

Teplota, energie a hluk:

Spotřeba energie systému je vyhodnocena během nečinnosti a 15minutové zatížení pomocí testu stability AIDA64. Odečty napájení jsou zaznamenány pomocí watt-metru.

Test stability systému AIDA64 se také používá k vyhodnocení systémových termálů. Čtení se provádí s AIDA64 a je křížově odkazováno na HWINFO.

Hladina hluku systému je také vyhodnocena během nečinnosti a 15minutového zatížení prostřednictvím stresového testu AIDA64. Měření šumu je prováděno měřičem hladiny zvuku.

FX504 získal nejlepší výkon, který jsme viděli na seznamu notebooků, které jsme testovali. Teploty a akustika však nejsou nejlepší, ale oba nejsou nijak vysílači.

ŽIVOTNOST BATERIE:

Životnost baterie systému je hodnocena pomocí vzorce WH/W s hodnotami odebranými z našeho testu spotřeby energie. To má zajistit vyrovnaný výsledek napříč systémy.

Životnost baterie je více než slušná s ~ 193 minutami doba běhu při minimálním pracovním zatížení a téměř 30 minut doba běhu při maximálním zatížení.

CPU a výkon paměti:

Super Pi je program s jedním vláknem, který po desetinném bodě vypočítá PI na specifikovaný počet číslic. Jedná se o široce používaný měřítko a stresový test v rámci odvětví.

WPRIME je program s více vlákny, který vypočítá nastavený počet čtvercových kořenů pro odhad funkcí.

Paměť AIDA64 Benchmark měří maximální dosažitelnou šířku pásma dat z paměti. To zahrnuje výkon čtení, zápisu, kopírování a latence.

Na základě našich benchmarků vykazoval FX504 ne tak příznivý výsledek v našem jediném závitovém benchmarku, zatímco to představovalo slušný výkon v našem vícevláknovém benchmarku. Technicky by mělo Core i5-8300HQ představovat lepší výkon nad I7-7700HQ, ale 4 GB RAM rozhodně držel výkon notebooku.

Výkonnost produktivity:

Program manipulace s manipulací s obrazem GIMP nebo GNU, je bezplatný a open-source nástroj pro úpravu obrázků. Obrázky v hodnotě 7 MB je zpracováno a převedeno tak, aby měřilo výkon systému.

Handbrake je bezplatný nástroj pro kódování videa, který podporuje širokou škálu mediálních kodeků. Video MP4 v hodnotě 150 MB je převedeno pomocí H.264 kodek pro měření výkonu systému.

Winrar je archivní nástroj pro soubory, který může vytvářet, prohlížet a rozbalit řadu formátů archivních souborů. Pro měření výkonu systému se používá software vestavěný benchmarkový nástroj.

Výkon produktivity je slušný, i když by mohl použít další sodimm, aby nahradil své nižší skóre. 4 GB RAM opět vybírá svou daň na tomto herním notebooku.

asus, gaming, fx504, ochrana, soukromí

Herní výkon:

Overwatch je kriticky uznávaný střelec Blizzard Entertainment. Hra běží na vlastním motoru s využitím API DirectX 11.

Battlefield 4 je oblíbeným střelcem první osoby Electronic Art, který běží na herním motoru Frostbite 3 vyvinutý společností Dice. Využívá API DirectX 11 a Mantle.

Dirt: Rally je Codemaster’s Take On the Rally Racing Game Žánr. Využívá ego herní modul s podporou API DirectX 11.

Project Cars je nejnovější závodní hra na simulaci Mad Studios, která běží na herním motoru Madness využívající podporu DirectX 11.

Starší Scrolls V: Skyrim je kriticky uznávaný akční dobrodružství Bethesdy. Skyrim využívá tvorbu s podporou DirectX 10.

The Witcher 3: Wild Hunt je oceněné akční dobrodružné RPG CDProjekt Red. The Witcher 3 využívá RedEngine 3 s podporou DirectX 11.

Výsledky her ve srovnání s odchozím modelem CPU se stejným GPU jsou podle očekávání, pomalejší než norma.

Úložný výkon:

Protože SSD je software pro benchmarking úložiště široce používaný v celém odvětví. Systém bodování se pak používá k vyhodnocení systému.

FX504 má uvnitř Firecuda SHDD. což je ve skutečnosti rychlé pro to, co to je. Na našem měřítku však odmítl ukázat svůj výkon, hlavně kvůli povaze benchmarkingu nástroje.

Zvukový výkon:

Audio Analyzer (RMAA) je nástroj určený k testování kvality zvukových zařízení. Pro test Loopback jsme použili vzorkovací frekvenci 24bitu při 48000 Hz. V zásadě testujeme úroveň hluku zvukového řešení.

Dobré výsledky zde od RMAA. Pro reproduktory nemůžu říci totéž. Většina herních notebooků na testu představovala nevýrazný výkon v této oblasti.

Výkon sítě:

Netio-Gui je dobrá aplikace pro testování výkonu jakékoli sítě. Naším znepokojením je doba okružního výletu LAN a zkontrolujte anomálie latence, pokud existují.

Doba zpáteční cesty LAN vám přinese v průměru 1 ms, zatímco bezdrátová síť vám přinese kolem 4 ms latence.

Zabalení to:

Asus TUF Gaming FX504 je ve výchozím nastavení téměř správný herní notebook. Skoro, protože 4 GB RAM skutečně držel svůj výkon. V tento den a věk je 8 GB holé minimum, dokonce i při vybraných konkurenčních hrách. Totéž platí pro každodenní použití, zejména s nadýmanými výrobky. Představte si holení 10 sekund času spuštění jen s nainstalovanými produkty McAfee.

Naštěstí máme možnost upgradovat RAM na 8 GB, nebo jít 16 GB v jednom swoopu pro budoucí korekce. Může také zkontrolovat možnost nahradit jednotku vysokokapacitní 1TB SSD. Prioritou je však stále upgrade RAM, protože potřebujeme každý výkon, aby byl panel 120 Hz trochu užitečnější mimo plochu.

Zatímco jsme zaneprázdněni nitpickingem nevýhody modelu, FX504 není na jiných frontách vůbec špatný. Zvuk například představoval dobré úrovně šumu, zatímco bezdrátový rozsah je vynikající. Klávesy s hodnocením s hodnocením 20 milionů jsou také vynikajícím doplňkem. Ti, spolu s panelem 120Hz, učinili TUF Gaming FX504 volbou orientovanou na hodnotu. Dokonce i s nesmírně 4 GB RAM kolem.

ASUS TUF Gaming FX504 Ochrana soukromí Lite Screen Protector

Přestaňte putovat očima s ASUS TUF Gaming FX504 Anti-SPEY Screen Protector! S ASUS TUF Gaming FX504 Protektor obrazovky ochrany osobních údajů aplikovaným na obrazovku notebooku můžete pracovat kdekoli nebo sledovat obsah, když cestujete, aniž byste se starali o lidi, kteří si nahlédli přes rameno přes rameno. Chránič obrazovky Asus TUF Gaming FX504 také chrání vaši obrazovku před poškrábáním a oděrky, což se může snadno stát, když cestujete kolem.

Protektor obrazovky soukromí ASUS TUF Gaming FX504 je možný prostřednictvím technologie Micro-LOUVRE. Funguje to tím, že omezí úhel pozorování na 30 stupňů, takže s vaším ASUS TUF Gaming FX504 Anti-Spec Screen Protector na místě, pouze vy budete moci vidět vaši obrazovku. Pro kohokoli mimo tento úhel 30 stupňů se objeví obrazovka notebooku zatemněná. Navzdory omezení pohledu na vaši obrazovku, chránič obrazovky ASUS TUF FX504 Ochrana soukromí nijak nesnižuje přehlednost prohlížení. Chránič obrazovky ASUS TUF Gaming FX504 vylepšuje vaši obrazovku a zkrytí text a obrázky.

Spolu s plnou vizuální čistotou a působivou obrazovkou soukromí, ASUS TUF Gaming FX504 Ochrana ochrany soukromí chrání vaši obrazovku před poškrábáním a šmouhy. A protože ochránce obrazovky Asus TUF Gaming FX504 nepřitahuje špínu, také pomáhá udržet si nečistoty obrazovky, když cestujete kolem. Protektor obrazovky ochrany osobních údajů Asus TUF Gaming FX504 je dodáván v balení s snadno použitelnou aplikační sadou.

Jak aplikovat chránič obrazovky ASUS TUF Gaming FX504?

Klíčové funkce

  Matnou texturu a vzhled ASUS TUF Gaming FX504 Protector funguje jako efektivní povrch proti glor. Asus TUF Gaming FX504 Anti-Spely Ochrana obrazovky je také odolný proti rozmazání a odpuzuje špínu, takže můžete udržovat obrazovku bez nátěru, ale často cestujete, jak často cestujete.

Tady na pomoc

Naším cílem je odeslat váš ASUS TUF Gaming FX504 Protector do 48 hodin od zadání objednávky. Zaměřujeme se na spokojenost zákazníků, takže pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat. Případně můžete navštívit naši stránku podpory.

Často kladené otázky

Je tento ochránce obrazovky kompatibilní s mým zařízením?

Tento ochránce obrazovky je navržen speciálně pro ASUS TUF Gaming FX504, který byl vydán v březnu 2018. Pokud to není vaše zařízení, podívejte se na naše další chrániče obrazovky ASUS. Pomocí možností filtrované navigace určíte zařízení. Stále to nemůže najít? Kontaktujte podporu.

Odkud je tento produkt odeslán a kolik stojí doručení?

Naše výrobky jsou dodávány ze Spojeného království a náklady na doručení závisí na vaší poloze. Přidejte produkty, které chcete do košíku, zobrazení dostupných možností a poplatků.

Udržuje chránič obrazovky Asus TUF Gaming FX504 na obrazovce a po odstranění ponechá jakýkoli zbytek?

Ochranství obrazovky ASUS TUF Gaming FX504 pevně dodržuje vaši obrazovku a po odstranění nebude ponecháno žádné zbytky.

Jaká je životnost tohoto ochránce obrazovky Asus TUF Gaming FX504 a mohu jej, pokud je odstraněno?

Bude to trvat, dokud vlastníte zařízení. Můžete jej vyměnit, kdykoli si přejete, ale po odstranění nebudete moci znovu aplikovat.

Recenze ASUS TUF Gaming FX504

Série Asus ‘TUF je známá tím, že jsou komponenty s rockovou tvrdou stolní počítačem, které nabízejí výkon i trvanlivost. Nyní přinášejí tuto renomovanou kvalitu sestavení na linku notebooku se zavedením herního FX504. Má to, co je potřeba k tomu, aby se skutečně nazývalo TUF? Pojďme to zjistit v naší úplné recenzi!

Design a konstrukce

Hraní FX504 TUF, nebo to jen nazýme to FX504 TUF, přebírá návrhové narážky protějšků na ploše. Má celkový povrch stříbra se složitými obloženími pro zobrazení „houževnatosti“ nebo silné trvanlivosti. Po uzavření může být považováno za diskrétní, ale jakmile jste se otevřeli, okamžitě si všimnete křivek a linií, které mají vykreslit její stranu „Gaming“.

Je to však stále tajné, ve srovnání s většinou herních notebooků. Celkově to vypadá pěkně a agresivně, i když ne příliš, že upoutá pozornost.

Věrný svému jménu, FX504 TUF je opravdu, dobře, „tvrdý“. Existuje pouze minimální ohýbání obrazovky a téměř úplně žádná klávesnice a flex podvozku, i když jsme se ji pokusili ohnout významnou silou. Notebook je postaven jako tank, jak měl být.

Samozřejmě s tímto druhem kvality budovy přichází trochu navíc. I když to není nejtěžší tam venku, přitahování ho v dlouhých dojíždění nebo procházkách nás vážilo dolů. Přesto nám nevadilo, že máme ty další gramy výměnou za lepší trvanlivost. Naše jediná hrozba je opravdu to, že je to úplný magnet rozmazání a otisků prstů a že je těžké otřen.

Nyní na klávesnici a trackpadu. Ošetřujeme se s plnohodnotnou klávesnicí s vlastní velikostí s vlastním vyhrazeným NUMPAD. Cestovní vzdálenost je v pořádku a je přítomna hmatová zpětná vazba, i když mírně chybí, protože lisy se stále cítí trochu kašovitě. Je stále příjemné psát a hru, i když navzdory tomuto mírně slabému pocitu.

Jako vždy s herními notebooky máme červené nastavitelné podsvícení klávesnice, což je užitečné v situacích s nízkým osvětlením. Klávesy se šipkami jsou umístěny o něco nižší než obvykle, přičemž pouze šipka nahoru je v souladu se zbytkem klíčů. Trvalo nám několik hodin, než jsme se přizpůsobili tomuto formátu, protože dosažení posunu a vstup do klíčů vyžaduje trochu více protažení než obvykle. Jakmile však zvykne, je to bezproblémový zážitek.

Trackpad, na druhé straně, má hladký, ale přilnavý povrch s děličem níže, aby rozlišil funkce levého a pravého kliknutí. Zde nejsou žádná fyzická tlačítka, ale na samotnou podložku lze kliknout. Registruje gesty dobře, ale má rychlejší než normální DPI mimo krabici.

Měli jsme případy, kdy se ukazatel myši právě zaklouzl přes obrazovku. Samozřejmě můžete upravit DPI ručně, pokud je nastavení mimo krabici příliš mnoho. Bohužel, stejně jako se zbytkem podvozku, je i trackpad také magnet rozmazání a otisků prstů.

Displej a multimédia

Tady je to, kde se stává šťavnatý. Kromě militaristického, tajného, ​​ale solidního postavení má FX504 TUF variantu, která sportuje A 15.6-palcový panel 120Hz FHD TN. Toto je pravděpodobně jeden z, pokud ne, nejdostupnější notebook s možností zobrazení s vysokým občerstvením. Bohužel, i když získáme buff v obnovovací frekvenci, barvy a úhly sledování zasáhnou, protože to bude panel TN. Dobře, zpět na panel, který jsme zkontrolovali.

Jednotka, kterou máme, je nejnižší specifikace, takže zde máme pouze panel 60 Hz. Má trochu silnější než normální všude kolem rámů. Ať tak či onak, černoši docela chybí a barvy jsou trochu nudné, ale detaily jsou ostré a hustota pixelů je dobrá díky rozlišení FHD. Přijatelné jsou také přijatelné sledování úhlů.

FX504 TUF s sebou nese standardní sadu reproduktorů, které mohou s dobrou jasností pumpovat slušný a hlasitý zvuk. Bohužel, minima je trochu chybějící, ale my dostaneme DTS Headphone x Tech.

Takže připojení vašeho oblíbeného zvukového vybavení rozdá svěží, krásnou zvukovou hudbu a zvukové efekty. Doporučujeme vám, abyste se uchovávali audio ozubené kola, abyste využili výhody této přidané výhody z DTS Headphone X Tech.

OS, aplikace a úložiště

Spuštění softwarového oddělení je Windows 10 Home. Dostali jsme minimální předinstalované aplikace, které jsou Homebrew a několik programů společnosti Microsoft ASUS. To zahrnuje aplikace, jako je nabíjení zdraví baterií, instalace, dárková krabice, živá aktualizace, USB Charger Plus, Splendid Utility a Microsoft Office 365.

FX504 TUF je dodáván s tradičním 1TB HDD doprovázeným 8 GB SSHD. Je to vaše standardní nastavení úložiště s malým oomph díky 8 GB SSHD. Přesto je lepší upgradovat tuto sekundární jednotku na plnohodnotnou SSD pro rychlejší rychlosti a převody.

Výkon a benchmarky

Hlavní atrakcí FX504 TUF samozřejmě není jeho tankky, ale schopnost hrát hry. Jako takový, ASUS vybavil notebook procesorem I5-8300H, GTX 1050 GPU NVIDIA a 4 GB RAM. Model, který jsme dostali, je ve skutečnosti nejnižší specifikace, s nejvyšším sportem stejně jako i7-8750h a nvidia GTX 1050ti. Navzdory tomu není kombo 8. gen i5 a GTX 1050 stále příliš ošuntělý.

Zatímco procesor a párování GPU není nejhorší tam, dostaneme se nejednoznačné 4 GB RAM, což dnes už nestačí. Ve skutečnosti se notebooky občas zaostávají i při základních multitaskingu, jako je otevírání více světelných programů (slovo, barva, kalkulačka atd.) A horší v procházení těžké karty.

Gamesaverage FPS

TUF FX504 může určitě hrát světlo až střední hry ve středním až vysokém nastavení na více než 60 snímků za sekundu, aby se využilo tohoto panelu obnovení 120 Hz. Bohužel, když se přesuneme na Triple-A nebo Heavy Tilles Performance, velký dip. Pokud není grafická nastavení nastavena na nízká spolu se změnou rozlišení na nejméně 720p, hry nebudou zasáhnout ani průměrnou značku 30 snímků za sekundu. Přidání RAM může být schopno trochu zvýšit výkon, ale stále to nebude stačit pro hladký zážitek z trojnásobku A přes 60fps.

Což je jen smutné, protože displej 120 Hz nelze využít k plnému potenciálu. Jistě, budete moci zasáhnout přes 60 snímků za sekundu, jakmile budou spuštěna grafická nastavení, ale to ovlivní celkové vizuální a vkus her. Nemluvě o tom, že je lepší mít hladké zážitky i dobré vizuální prvky. V každém případě je displej stále ideální pro světlo a mírné akční hry jako League of Legends nebo Dota 2, které nejsou pro systém příliš stresující. (Chcete.li pochopit více o obnovovacích sazbách a typech zobrazení, zkontrolujte tento odkaz)

Konektivita a životnost baterie

I s 15.6-palcový rám, FX504 TUF je trochu krátký na přístavech. Máme dva USB 3.0 Porty typu A, USB 2.0 typu A, kombo zvukový port, Kensington Lock, RJ45 Ethernet port a HDMI 1.4 Port. Notebook mohl použít další port USB typu-C nebo dokonce čtečku SD karty. Zejména s pravou stranou notebooku téměř holá.

Životnost baterie je, jak se očekávalo od herního notebooku, chudý. Během našeho testu video smyčky (přehrávání videa 1080p MP4 v režimu letadla při 50% jasu a zvuku w/ sluchátka zapojena) zařízení trvalo pouhé 2 hodiny a 30 minut, opravdu krátké i podle standardů notebooku herních notebooků. Naštěstí nabíjení od 0%-100% trvá jen asi hodinu a 45 minut až 2 hodiny.

Thermals and Acoustics

Překvapivě, FX504 TUF zpracovává teplo docela dobře, ve skutečnosti působivě dobře. Notebook jsme podrobili stresovým testům Furmark a Prime95, abychom si prohlédli tempy GTX 1050 a Intel Core i5-8300H. GTX 1050 dosáhl maximální teploty pouhých 70 stupňů, zatímco I5-8300h se ani nezlomil a dosáhl pouze 68 stupňů, to jsou přinejmenším působivá čísla, přinejmenším.

Část důvodu, proč notebook dokázal udržovat takové nízké tempy, je kvůli jeho fanouškům nebo spíše nastavením fanoušků. Kdykoli začnete jakýkoli těžký program, jako je Adobe Premiere nebo jakákoli hra, fanoušci začnou řev. Bez ohledu na to, jak jednoduchý je program, pokud používá GPU, fanoušci se točí jako blázen.

Je to snesitelné, pokud hrajete hry, zejména při používání sluchátek nebo sluchátka, protože reproduktory mohou utopit hluk. I když při úpravě videa nebo provádění jakéhokoli jiného těžkého úkolu to může být obtěžování.

Závěr

Asus TUF Gaming FX504 je určitě nad svým cenovým segmentem, pokud jde o kvalitu budování. Má tajné dobře vypadající tělo celokovového těla s tvrdostí s horninou. Na jiných frontách není příliš ošuntělý buď díky možnosti displeje 120 Hz, slušného výkonu, dobrého interního zvuku a působivých termálů. Bohužel je stále sužován s některými nehody a nedokonalostmi, jako je jeho nízký 4 GB RAM, otisk prstu a šmouha magnetu a trackpad, špatná výdrž baterie a hlučné ventilátory.

Vydělává naši úctu k tomu, abychom byli jedním z nejdostupnějších notebooků s vysokým objetvým displejem. I když, pokud si přejete hrát Triple-A tituly nebo těžké hry za více než 60 snímků za sekundu, pak FX504 TUF bohužel nedosáhne. Pokud však jste spíše konkurenční hráč, který hraje mírně náročné tituly, jako je League of Legends nebo Dota 2, pak by měl být FX504 na vašem seznamu.

Model ASUS TUF Gaming FX504, který jsme zkontrolovali, je cena za 56 995 PHP.

Specifikace ASUS TUF Gaming FX504

 • 15.Displej 6-palců 60Hz FHD @ 1920 x 1080
 • Intel Core i5-8300 2.3GHz (max turbo @ 4.0GHz) Čtyřjádrový procesor
 • Nvidia Geforce GTX 1050
 • 4 GB DDR4 RAM
 • 1TB 8GB SSHD
 • Reproduktory poháněné technologií Icepower, DTX sluchátka x
 • 1x USB 2.0
 • 2x USB 3.0
 • 1x combo zvukový port
 • 1x RJ45 LAN
 • 1x HDMI 1.4
 • Kensington Lock
 • Wi-Fi 802.11AC
 • Bluetooth 4.0
 • Backlit Chiclet Keyboard
 • HD webová kamera
 • 4 buňky 48 WHRS baterie
 • Windows 10 Home
 • 384 x 262 x 25 mm
 • 2.3kg
 • Působivé termály
 • Displej 60 Hz
 • Pevné a tvrdé tělo celokovového těla
 • DTX SLODNOSTI X Tech
 • 4 GB RAM
 • Hlučné fanoušky
 • Otisky prstů a šmouha magnetu a trackpad
 • Špatné výběry portů

Notebook Asus TUF Gaming FX504 / I5 / RAM 16 GB / SSD DRIVE / 15,6 ″ FHD

I když tato položka není na skladě, určitě pro vás něco máme. Procházejte náš obchod a najděte podobnou položku.

Intel Core i5-8300H / 2.Rychlost 3 GHz / Quad-Core / Turbo 4.0 GHz, 16 GB DDR4, 256 GB SSD, 39,6 cm (15,6 “) Full HD (1920 x 1080) LED, Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB), Microsoft Windows 10 Home (64-bit)

15 lidí se o toto zařízení staralo, než se dostane do prodejní police a stejně jako mnoho lidí bude stát po vaší straně, pokud zařízení nefunguje, jak jste očekávali.

Většina z nich jsou nadměrně produkovány a neprodané zásoby, kde rozdíly s novým zařízením nejsou patrné.

Použijte toto zařízení outletclick k uložení 240 kg fosilních paliv. Matka příroda vám bude nesmírně vděčná!

Intel Core i5-8300H / 2.Rychlost 3 GHz / Quad-Core / Turbo 4.0 GHz

Microsoft Windows 10 Home (64-bit)

Procesor

Systémová paměť

Pevný disk

Grafická karta

Velikost obrazovky

Maximální rozlišení

Typ displeje

Stav

Operační systém

Optická jednotka

USB

USB 3.0

webová kamera

Wi-Fi

WWAN

Expresní karta

HDMI

Čtečka paměťových karet

Esata

Bluetooth

Doplňky

Rozložení klávesnice

Stav

Záruka za měsíce

Intel Core i5-8300H / 2.Rychlost 3 GHz / Quad-Core / Turbo 4.0 GHz
16 GB DDR4
256 GB SSD
Nvidia Geforce GTX 1060 (6 GB)
39,6 cm (15,6 “) Full HD (1920 x 1080) LED
FHD / 1920 x 1080
Matte (Antiglare, Matt)
Otevřít krabici
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Bez
1x
2x
Ano
Ano
Ne
Ne
Ano
Ne
Ne
Ano
LAN, zvuk
Nordic klávesnice
Výstup. Otevřít krabici
12

Ušetřete 30%

Věděli jste, že za nové zařízení můžete zaplatit o 30% více s podobnými specifikacemi? Naším posláním je poskytnout nejlepší hodnotu za peníze, vynikající podporu a budovat důvěru a vášeň v renovovaných zařízeních. Úspory a vědomí tedy, že pomocí tohoto zařízení děláte skvělou práci.

Otevřít krabici

Vytvořili jsme přesný systém kvality, který vyhovuje i těm nejnáročnějším uživatelům. Každé zařízení je 100% funkční bez ohledu na jeho třídu kvality. Většina z nich jsou nadměrně produkovány a neprodané zásoby, kde rozdíly s novým zařízením nejsou patrné. Jsou navíc testovány, dostupnější a připravené k okamžitému použití!

asus, gaming, fx504, ochrana, soukromí

Ušetřete 240 kg fosilních paliv

Je pravda, že jsme posedlí megatony elektronického odpadu produkovaného kolektivní posedlostí nejnovější technologií. Vyzýváme lidi, aby znovu použili zařízení, která získáme ze všech částí světa. Jsme nesmírně hrdí na to, že je pečlivě obnovíme, aby mohli mít nový život.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS