Asus TUF Gaming RTX 3080 OC 10GB Grafická karta Recenze. Asus TUF Gaming 3080

Recenze. ASUS TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC Edition

NVIDIA konečně oznámila své nové grafické karty řady Geforce RTX 30 s novým GPU Amppere, který obsahuje spoustu nových funkcí a docela slibný zisk na předchozí grafické karty řady Geforce RTX 20 Series. Asus, stejně jako mnoho hlavních partnerů NVIDIA, přišel s vlastní variantou karet řady RTX 30 v rámci tří různých sestav: Rog Strix, TUF Gaming a Dual.

Pro tuto recenzi se dobře podíváme na edici TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC, která se ASUS rozhodla vybavit překvapivě velkým a hovězím vypadajícím chladnějším, na rozdíl od zbytku herních grafik, ve kterých jsme viděli minulost. Se Asus konečně rozhodl zintenzivnit hru pro grafické karty TUF Gaming Series?

Specifikace

GPU Geforce RTX 2080 Ti Asus TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC Edition
SMS 68 68
CUDA Jádra 4352 8704
Tensorové jádra 544 272
RT jádra 68 68
Texturní jednotky 272 272
ROPS 88 64
Hodiny GPU Boost 1545 MHz 1815 MHz
Rychlost dat paměti 14 Gbps 19 Gbps
Celková velikost video paměti 11G GDDR6 10G GDDR6X
Rozhraní paměti 352-bit 320-bit
Šířka pásma paměti 616 GB/Sec 760.3 GB/s
TDP 250W 320W
Doporučené PSU 600W 850W
Napájecí konektory 2 x 8-pin 2 x 8-pin
Rozměry 267 mm x 116 mm x 35 mm 299.9 mm x 126.9 mm x 51.7 mm

Rozbalení

Počínaje balením si můžeme okamžitě všimnout nového herního loga TUF, které bylo oznámeno právě před měsícem. Nové logo má mnohem zjednodušený vzhled ve srovnání s předchozím designem Winged-Shield, který mnozí z vás jsou obeznámeni.

Tento vzrušující nový vzhled doplní základ hra TUF a signalizuje začátek toho, co ještě přijde. První produktová řada pro implementaci nového loga TUF Gaming bude nejnovější grafické karty řady Asus TUF NVIDIA GeForce RTX 3000 Series, které nyní spustí. Další herní produkty TUF si přijmou nový jazyk designu rodiny od začátku roku 2021, včetně základních desek, grafických karet, notebooků, stolních počítačů, případů, klávesnic, myší, náhlavních souprav, monitorů, napájecího materiálu a chladičů Asus, 16. září 2020

Logo stranou, zbytek designu je do značné míry ve stejném formátu jako zbytek stávajících produktů ASUS, s výjimkou ROG. Na přední straně krabice nenajdete mnoho informací o specifikacích a funkcích, takže budete muset zkontrolovat záda, který má většinu významných funkcí produktu vytištěno.

Příslušenství, které přicházejí s Edicí TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC, zahrnují osvědčení o spolehlivosti, které obvykle získáte z produktu TUF, poděkování, poznámka, průvodce nastavením rychlosti a obchodní kartu? CD ovladače není nikde nalezeno, nejsme si jisti, jestli to zmizelo, když je na cestě k nám, nebo se Asus rozhodl již zahrnout, protože ne mnoho lidí dnes používá jednotku CD/DVD.

Edice TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC

Poté, co získali veškerou drsnou kritiku od recenzentů a členů komunity hardwarových nadšenců PC, můžeme vidět, že ASUS zcela přepracoval chladič pro nové herní karty TUF. Chladič vypadá mnohem silnější a chladnější než starší design, o kterém si osobně myslím, že je to nejlépe vypadající grafická karta řady RTX 30 od Asusu. Jako dlouhodobý fanoušek sestavy řady TUF sám to je pravděpodobně vůbec první herní produkt TUF, který si zaslouží správnou lásku fanoušků, dlouho po rozhodnutí Asusu rebrand TUF jako herního herního produktu na základní úrovni.

Edice TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC je vybavena robustním hliníkovým pláštěm, gigantickým ohniskem se šesti tepelnými trubkami a trojitými axiálními technologickými ventilátory, kde se střední ventilátor otáčí ve alternativním směru ke snížení vzduchové turbulence a zajištění lepšího pokrytí na Heatsink pro lepší výkon chlazení.

Společně s chladičem měří karta 51.Tloušťka 7 mm, která zabírá 2.7 slotů na expanzních slotech na základní desce. Navzdory 2.7 Tloušťka slotů, Edice TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC. Kompatibilita je tedy pravděpodobně poslední věcí, kterou si musíte dělat starosti, pokud plánujete upgradovat tuto kartu, pokud již máte ve vašem systému obrovské grafické karty.

Pokud jste fanouškem minimalistické sestavení, Edice TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC je pravděpodobně jednou z pěkných možností, které si zaslouží vaši pozornost. Asus udržoval na této kartě osvětlení RGB na holé minimum a může být zakázán kdykoli pomocí softwaru Asus Aura pro plný vzhled utajení.

Stejně jako mnoho ostatních partnerů na radě se ASUS rozhodl pro obvyklý konektor s duálním 8-pinem PCIE namísto nového designu 12-pinového napájení jako toho, co můžeme vidět na kartách zakladatelů Edition. Minimální zdroj napájení požadovaného pro tuto kartu je 850 W jako podle oficiálních specifikací a ne 750 W jako to, co můžeme vidět na požadavku napájení vydání RTX 3080 Founders Edition. Takže to je jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, pokud plánujete s touto kartou upgradovat nebo vytvořit nový systém.

Na kartě této kategorie je třeba očekávat kovovou backplate a je dobré vidět, že docela slušný vzhled a je vybaven velmi pevným kovovým backplate, která je rozumná pro jeho velikost a hmotnost. Výřez na kovové backplate s exponovaným Heatsinkem funguje velmi podobně jako to, co jsme viděli na Design Founders Edition, který nasměruje horký vzduch odstraněný z GPU na vrchol místo toho, aby jej nechal zachytit kolem karty pro lepší chlazení výkon.

V blízkosti napájecích konektorů je také přepínač ponoření, který vám umožní přepínat mezi režimem výkonu a tichým režimem. Karta je ve výchozím nastavení v režimu výkonu, ale vždy můžete přepnout do tichého režimu, pokud potřebujete, aby běžel tišší výměnou za mírně vyšší teplotu.

Pokud jde o výstup displeje, najdete celkem tři displayports 1.4a a dva HDMI 2.1 Ports on the TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC Edition, které hojné. S NVIDIA oznamuje své karty řady RTX 30 jako první, který přišel s vyhrazeným dekodérem AV1 pro vysoce kvalitní streamování videa 4K a 8K, HDMI 2.1 je jediný standard zobrazení, který může podporovat rozlišení až 8k při 60 Hz.

Nastavení testovacího systému

Pro naši herní test hry jsme vybrali řadu titulů AAA, které mají běžet ve svém nejvyšším možném nastavení pomocí následujícího nastavení při okolní teplotě 30 ° C:

procesor AMD RYZEN 9 3900X
Základní deska MSI MEG X570 GODIKE
Paměť TeamGroup T-Force Xtreem Argb DDR4 @3600MHz
Grafická karta Geforce RTX 2080 Ti / Asus TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC Edition
Zdroj napájení ENERMAX MAXTYTAN 1250W
Primární úložiště Force Series Gen.4 PCIe MP600 2TB NVME M.2 SSD
Vedlejší paměť WD Black 6tb
Chladič CPU MasterLiquid Master ML360R RGB
Podvozek Streacom Open Benchtable BC1
Operační systém Windows 10 64bit

Benchmark her

Hraní 1080p je určitě kusem dortu pro jak pro RTX 2080 Ti a RTX 3080, snadno přesahující hladké herní standard 60 snímků za sekundu bez problémů. Je to určitě odpad, pokud hrajete pouze na 1080p s tak výkonnou kartou, ale hej, stále je to vaše volba.

S více hráči pomalu postupují vpřed na 1440p, což může nabídnout lepší detaily a ne příliš zdanit na grafické kartě jako 4K, řekl bych, že toto je určitě sladké místo pro RTX 3080. Obě karty se v tomto bodě stále drží docela dobře, ale RTX 3080 je zde stále jasným vítězem, zejména o hrách, které jsou CPU vázány na 1080p, což již není deska CPU, když zvyšujeme rozlišení na 1440p.

Po přechodu na 4K hraní můžeme určitě potvrdit nárok NVIDIA na „obrovský skok pro 4K herní a paprskový trasování“ poté, co jsme viděli, jak dobře může RTX 3080 provést. Raw Performance, Double the Cuda Cores, New Architecture. The TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC Edition má vše připraveno, abyste se dostali do 4K herního a paprskové trasování funguje lépe, ale stojí mnohem méně než RTX 2080 Ti při startu.

Provozní teplota

Nečinná teplota Edice TUF Gaming GeForce RTX 3080 OC je velmi podobná zbytku RTX 3080, které jsme vyzkoušeli, což je při 43 ° C, protože ventilátor se nebude otáčet dříve, než teplota GPU zasáhne 55-56 ° C. Nechali jsme běžet 6 hodin na stresovém testu furmark a nejvyšší zaznamenaná teplota je 66 ° C s režimem výkonu a 73 ° C v tichém režimu. V závislosti na hrách, které hrajete, protože je nepravděpodobné, že GPU zasáhne 66 ° C, pokud není vaše hra mnohem více vázána na CPU než GPU. Pro hry, které jsme dosud testovali, vidíme pouze teplotu GPU, která se pohybuje nejvýše kolem 60-63 ° C.

Poslední myšlenky

RTX 3090 je určitě nejvýkonnější grafickou kartou v řadě RTX 30, ale cenovka 1499 rozhodně není každý si může dovolit a pouze nadšenci a tvůrci obsahu, kteří opravdu chtějí využít výkonného GPU pro zážitek z další úrovně herního zážitku nebo efektivnější vykreslování práce zváží, že si jednu pro sebe získají.

Když vidíme, jak vystupuje Edice TUF Gaming Geforce RTX 3080 OC, můžeme vidět, jak sebevědomí je NVIDIA s „obrovským skokem pro 4k hraní a ray trasování“ pro své karty řady RTX 30 řady 30. Poté, co jsme to zažili sami, určitě můžeme vidět velmi významný zisk jak v surovém výkonu, tak v paprscích na nových Ampere GPU ve srovnání s předchozí generací Turing GPU. S více vývojářům her, kteří pro své hry přijímají DLSS a Ray Tracing, budete určitě potřebovat grafickou kartu, která bude podporovat jednu z těchto funkcí, pokud si chcete hru užít.

asus, gaming, 3080, 10gb

Edice TUF Gaming GeForce RTX 3080 OC nemusí být nejdostupnějším dostupným RTX 3080, ale jeho vyšší cenovka RM 3770 je stále poněkud odůvodnitelná kvalitou sestavení, funkce a výkon, který může poskytnout, i když platíte za mírně vyšší Rychlost hodin. Pokud vám nevadí mírně nižší rychlost hodin (přesto ji můžete přetaktovat), varianta Non-OC TUF Gaming GeForce RTX 3080, která je cena za RM 3360, je zjevně mnohem mnohem vhodná volba.

Klady

 • Vynikající výkon z krabice
 • Velmi vylepšený výkon 4K a DXR
 • Vynikající kvalita sestavení
 • Vynikající chladicí výkon
 • Běží tiše i během plného zatížení
 • Přijďte se dvěma porty HDMI

Asus TUF Gaming RTX 3080 OC 10GB Grafická karta Recenze

NVIDIA oznámila svůj RTX 3080 přesně před 24 hodinami od tohoto psaní a pro to po spuštění řady RTX 30, bude to jedno z nejintenzivnějších startovacích období v historii PC s Nvidia, AMD, Sony a Microsoft. uvolnění ve stejnou dobu. Je to bezpochyby zajímavá doba, ale všechny oči jsou na NVIDIA, protože dnes konečně a oficiálně spustí RTX 3080. Na rozdíl od předchozích spuštění bude mít RTX 3080 k dispozici vlastní modely v den zahájení a s tím přichází jedna z nejrozmanitějších knihovny vydání za posledních 10 let v segmentu GPU. Vzhledem k tomu, že NVIDIA Speaheadeadeadeach sis Custom RTX 30 Série karet s jejich kompaktním vydáním RTX 3080 Founders Edition (úplná recenze zde) jsou partneři značky vyzváni, aby zintenzívnili svou hru, ale existuje do očí bijící kontrast mezi kartami Nvidia a partnerskými kartami, jak jste si všimli jsou obrovské 2.5x slotové karty.

Už jsme se podívali na vydání zakladatelů a také na referenční desku PCB. V této recenzi prozkoumáme jednu z prvních vlastních karet pro RTX 3080 v naší laboratoři, Asus TUF Gaming RTX 3080 OC. A 2.Design 7x slotů s širším PCB a zdobeným zbrusu novou značkou herního her Asus, vyměňováním do černé/žlutého zablokování Caterpillar za jejich nové černé/šedé barevné schéma a také nové logo pro hraní TUF Gaming.

O ASUS TUF Gaming RTX 3080 OC

Herní řada grafické karty TUF byla na trhu pouze od loňského roku a od té doby to byla hrbolatá jízda a z velké části stále hledá své postavení v prostoru grafické karty. Rog Strix byl nositelem vlajky pro Asusovu sestavu VGA a duální a nejasnější sestava Phoenixu završuje zbytek s příležitostným hlavním produktem ROG, který se objevuje jako produkt Halo, ale přináší s ním radikální nové funkce, které jej nikdy nevytvářejí do běžného proudu nebo se nakonec stane novým hlavním proudem. Vrátíme se na herní karty Asus TUF, předchozí návrhy byly utilitární, objemné, hulking masy kovu zabalené s blokovou plastovou plášť. Vždy jsem viděl, že herní grafické karty TUF jsou čistě chodce. Ale to se dnes mění.

Asus TUF Gaming RTX 3080 debutuje nové herní chladiče TUF od Asusu, který přináší vyzkoušené a testované fanoušky axial-tech, které ochladí resdesed a více, prosím Větší chladič společně s vyhrazeným ohniskem VRAM. Herní chladič TUF obsahuje maximální kontaktní technologii z Asusu, technicky jen super jemnou povrchovou plochu pro maximální kontakt mezi GPU Die a Heatsinku. Myslete na to jako na dokonale lapovaný povrch.

Nový chladič TUF a nový design loga TUF. Stále zde jsou stopy starého herního pláště TUF, ale je to naprosto rozdíl, s téměř žádným zbývajícím plastem na plášti a samotný plášť je vyroben z kovu, který na této kartě dává startovější a solidní pocit.

Tato karta je vlasy krátká délka 12 palců a kolem 5 1/2 palce široká. Vlastní PCB umožňuje ASUS jít se stylizovanou zadní deskou, která nám ukazuje zadní část GPU Die. Samotná backplate je průmyslově vypadající, takže se hodí přímo s herními produkty TUF TUF.

Karta je napájecí dvou 8pinových konektorů. Také ve výše uvedené fotovi je logo RGB pro herní sérii TUF a sahá ven od Heatsinku. Přidává se sotva poloviční palce na plášť, ale dovolte mi trochu nitpicku a řekněte, že tento přidání loga je zbytečné a ničí spíše splachovací stranu na této části karty. Je to naprosto zbytečné a práce brandingu by mohla využít více myšlenek.

RTX 2080 Ti Fe RTX 3080 FE ZOTAC RTX 3080 TRINITY ASUS TUF Gaming RTX 3080 OC
Architektura Turing Ampér Ampér Ampér
CUDA Jádra 4352 8704 8704 8704
Boost frekvence 1635MHz 1710 MHz 1710 MHz 1785 MHz
Paměť 11 GB GDDR6 10 GB GDDR6X 10 GB GDDR6X 10 GB GDDR6X
Frekvence paměti 14 Gbps 19 Gbps 19 Gbps 19.5 Gbps
Paměťová sběrnice 352-bit 320-bit 320-bit 320-bit

PCI Express Gen3 vs. Gen4

Tato část je vypůjčena z naší recenze NVIDIA RTX 3080 Founders Edition a používá se zde pro objasnění a odkaz.

Začneme to s nejčastěji položenou otázkou: Musím mít PCIe Gen4, abych maximalizoval RTX 3080? Odpovídáme na to zde: Vzhledem k tomu, že PCI Express Gen4 je přítomen pouze na platformách AMD, tento test odpoví na dvě otázky: 1) má Gen4 dopad a 2) testujeme s Intel nebo AMD?

Nastavení testu: Intel
Procesor Intel Core I9-10900K
Základní deska Asus Proart Z490 Creator 10G
RAM GSKILL TRIDENTZ RGB DDR4-3600 32GB (8 GB) X4 CL16
VGA Vydání NVIDIA RTX 3080
Úložný prostor Patriot Viper VPN4100 1TB
Zdroj napájení Sezónní platina 1050W
Nastavení testu: AMD
Procesor AMD RYZEN 9 3900X
Základní deska Rog Crosshair VIII vzorec
RAM GSKILL TRIDENTZ RGB DDR4-3600 32GB (8 GB) X4 CL16
VGA Vydání NVIDIA RTX 3080
Úložný prostor Patriot Viper VPN4100 1TB
Zdroj napájení Seasonic P1000 Platinum 1000W

Zde jsou naše dvě zkušební lavice, kterou udržujeme pro takové situace. Už jsem uvažoval o přechodu na AMD začátkem tohoto roku, ale s Intel se stále drží na své výkonové koruně, zůstáváme pro další 1 generaci. Zpět na náš test, naše dva systémy nám pomohou ukázat, který systém použít pro tuto recenzi.

Pro testování používáme Benchmark Final Fantasy XV. Považuji tento benchmark realističtější než 3Dmark Time Spy, ale když už mluvíme o 3DMark, zde je rychlé shrnutí některých testů provedených s 3DMark pro naše srovnání Gen3 vs Gen4:

Tyto testy procházejí testy funkcí a také intenzivnější benchmarky z 3DMark Suite. Máme 2080 Ti v systému Intel jen pro rychlé srovnání, pokud dostaneme masivní skok. Ve 3Dmarku je test PCI Express a můžeme vidět zlepšení, což dokazuje, že Gen4 je stále přítomen, ale ve skutečném výkonu GPU nemá Gen4 ve skutečnosti všechno, protože systém Intel dokazuje lepší systém z čisté syntetiky.

Zpět na Final Fantasy XV, testování na stejném systému s Gen3 proti Gen4 dostaneme výsledky benchmarku níže:

V nastavení AMD vs. AMD lze tento rozdíl zapojit ke standardní odchylce. Zde je několik dalších grafů pro vaši odkaz:

Konečná sada grafů nám ukazuje, že stále získáme minimální výhodu v systému Intel, který mě nakonec vedl k tomu, abych se rozhodl držet se našeho systému Intel. Toto testování bylo provedeno před 3 dny a naštěstí výsledky jsou v mém případě příznivé, protože bych musel znovu test celou šarži, kterou máme.

Výjezd napájení, rychlost a teplota

Nejprve přepínáme věci a otevření s výkonem a teplotním chováním grafické karty. Pro simulaci herního pracovního zatížení používáme Final Fantasy XV Benchmark, ale pro ty, kteří vypadají extrémní zatížení, dáváme naše karty přes Kombustor na první instalaci pro stresové testování, abychom zkontrolovali stabilitu. Pro naše recenze však používáme Final Fantasy XV k simulaci skutečného herního scénáře. Položení napájení je zachyceno inline prostřednictvím PCAT nebo Powenetics, takže žádné jiné komponenty ovlivňují odečty. Odečty jsou převzaty z průměrných 15minutových odečtů volnoběžného načtení i nečinnosti. Okolní teplota je udržována na 28 ° C.

Pojďme se podívat na chování hodin versus teplotu:

Tepelné obrázky

Omlouvám se za hudbu. Homelander prostě nezastaví prokletí na pozadí.

ASUS GPU TWEAK II

GPU Twakeak II zůstává nezměněn, ale toto je aktuální verze, ale zahrnuji ji zde pro ty, kteří mohou požádat o software. Všechny předchozí nástroje fungují na RTX 3080 a také monitorování funguje.

Nastavení testu a metodika

Procesor: Intel Core i9 10900K paměť: G.Skill Tridentz DDR4-3600 32GB Úložiště: WD Blue SSD 1TB SATA PSU: Sezónní platina 1050W Chlazení: Corsair H150i Pro 360 mm AIO Monitor: Rog PG27UQ 4K 144Hz HDR1000 VGA: KISS

Pro trénink s plným hardwarem naleznete na adrese https: // benchmarky.ul.com pro naše systémové zahřívání a stresový test výběru.

Metodika benchmarkingu naleznete v průvodci naší metodou hry.

Výsledky testů se shromažďují a vyrábějí na CapFramex.

Vzhledem k tomu, že se jedná o recenzi GPU, jsme porovnali oblast her, které na GPU byly těžké zatížení.

Všechny naše testovací běhy jsou opakovatelné, klikněte na níže uvedené odkazy pro oblast a podrobnosti. Přečtěte si naši metodiku benchmarkingu.

 • Dota2. Kyjev Major Grand Finals Game 5: OG vs Virtus.Pro (54:05. 55:05)
 • Counter-Strike: Global Offensive: FPS Benchmark Workshop Mapa
 • The Witcher 3. Watheong Bridge
 • Grand Theft Auto V. Palomino Highlands
 • Rainbow Six: Siege. Benchmark Mode
 • Shadow of the Tomb Raider. Kuwaq Yaqu
 • Call of Duty Modern Warfare 2019. mlha války
 • Monster Hunter World: Iceborne. Wildspire Waste
 • F1 2020. Benchmark Mode

Poznámka: Některé proprietární technologie NVIDIA, jako jsou PCSS, HBAO a vlasů, fungují na AMD GPU, ale zachování jednotnosti mezi GPU byly tyto vypnuty. AMD ekvivalent těchto funkcí je také deaktivován.

Můžete kliknout na libovolný zvětšení benchmarkových grafů. Můžete se také pohybovat vpřed a dozadu, abyste rychle procházeli našimi grafy prostřednictvím zobrazení galerie. Pro tento test bude testován pouze normální režim mimo box.

asus, gaming, 3080, 10gb

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO)

Counter-Strike: Globální ofenzíva, známá jako CSGO, soutěží o nejoblíbenější hru Steam. Ve své popularitě našla oživení a nedávno dosáhla vrcholu v roce 2020 v počtu hráčů, kteří hrají hru. Na základě zdrojového motoru Valve získala hra v letech od svého založení téměř před 10 lety přepracováním hlavních aktiv. Přesto je to lehká hra a lze ji hrát na poměrně lehčích systémech, ale konkurenceschopná scéna pro CSGO viděla, že průměrné hráči požadují vysoké FPS ze svých systémů, čímž získají příznivé postavení s prodejci GPU jen z poptávky po vyšších FPS pouze. CSGO je hra, která může snadno projít kolem 500 snímků za sekundu na systémech nadšených v maximálním nastavení. Zahrnujeme CSGO, jak je požadováno naší komunitou.

API: DirectX9 (výchozí) Maximální nastavení ve hře Textury Streamování deaktivovaného vsync

DOTA 2

Poznámka: Červen 2020. DOTA2 nedávno implementoval přechod z DirectX9 na DirectX11 a nová instalace hry vyzve uživatele k přechodu z DX9 na DX11. S tím bylo řečeno, od nynějška testujeme DOTA2 v DX11.

V soutěži o nejpopulárnější hru na Steam a největší konkurenci v eSports: Dota 2 je poháněn motorem zdroje 2. Hra je poměrně lehká na nízkých až středních nastaveních, ale maximální, s těžkou akcí na obrazovce, zejména během střetů, může skutečně zdůraznit většinu systémů. Toto je hra, ve které je záleží na časech, protože reagovat je velmi důležitá v soutěži s vysokými podíly. V této hře se díváme na trvale nízké rámce pro nejlepší zážitek

Náš test používá skutečné přehrávání hry pomocí segmentu ze hry 5 z Velké finále Kyjeva Major 2017 mezi OG a VP. Srážení během 54:05 až 55:05 hry je pěkný příklad toho, kolik bude systém potrestán během intenzivních týmových bojů v Dota2.

Můžete sledovat přehrávání skutečné hry použité v benchmarku zde na YouTube nebo si stáhnout soubor přehrávání zde pro svého klienta Dota2: Hra 3149572447. (Uložte jej do složky Dota2 Replays)

API: DirectX11 (výchozí) Nejlépe vypadající nastavení posuvníku (Ultra) FPS_MAX 240 VSYNC OFF

Duha šest: obléhání

Téměř o 4 roky později a Rainbow Six: Obléhání se stalo fenoménem po vlažném začátku. Masivní posun v zaměření hry vidí, že vstoupí na území esports a vynikající kombinace herní mechaniky, dobrý design a specializovaný tým Dev dal R6: obléhání do pozice, kterou si nemohl během spuštění ani představit. Rainbow Six: Siege se silně zaměřuje na taktickou a kreativní hratelnost a její vertikální úrovně a vysoce ničitelné mapy povzbuzují hráče, aby byli rychlí na nohou, takže akce vždy jde. Poháněno vlastním anvilnextem Ubisoft.0 Engine, který pohání některá z nedávných vizuálních mistrovských děl UBI, R6: Siege má také vynikající grafiku a může získat velmi zdanění ve vysoce detailním nastavení. Hra je také vybavena stahováním textury Ultra HD pro ty, kteří chtějí textury s vyšším rozlišením, ale samozřejmě budou ze systému více vyžadovat více.

API: DirectX 11 Ultra Settings Anti aliasing: Taa Ultra HD Texture Pack není nainstalován okolní okluze: SSBC VSYNC OFF

The Witcher 3: Wild Hunt

Nejnovější splátka CD Projekt Red in the Witcher Saga obsahuje jednu z nejvíce graficky intenzivnějších nabídek, které společnost má dosud. Jako Geralt z Rivie, zabití monster, zvířata a mužů, když rozpadnete záhady vaší minulosti. Obrovské světy a svěží scenérie dělají z této hry vizuální hostinu a slibuje, že se v nejvyšším prostředí prochází jakýkoli systém. Tato hra našla ve své přehrávači velké oživení díky vydání série Netflix ‚Witcher série.

API: DirectX 11 Frame Rychlost: Neomezená NVIDIA Hairworks: Off Ultra Nastavení Pohyb Blur: off Blur: Off Aliasing: On Bloom: Otčení: Vysoký okolní okluze: Ssao hloubka ostrosti: On Chromatic Aberation: Off Vignetting: On Light Shafts : Na VSYNC vypnuto

Grand Theft Auto V

Pátá a nejúspěšnější splátka dosud ve vysoce kontroverzní sérii Grand Theft Auto přináší grafické přepracování do PC verze GTA V, kterou mnozí chválili jako vynikající přístup při přenosu konzolové hry na PC. GTA V je velmi náročná aplikace z hlediska složitosti scény, která má velké plochy a detaily, z hlediska složitosti scény.

Náš měřítko používá běh z Palomina Highlands běžící přes svěží oblast až po vzdálenou silnici až do sousedství v našem autě, aby simuloval více změn scény.

API: DirectX 11 FXAA OFF MSAA 4x TXAA OFF VELMI Vysoká nastavení Anisotropní filtrování: 16x Pohyb Blur Deaktived Advanced Graphics Enabled VSYNC OFF

Stín hrobky Raider

Shadow of the Tomb Raider je nejnovější splátka v restartu klasické franšízy Tomb Raider. Hra sleduje příběh stanovený předchozí hrou, kterou Shadow of the Tomb Raider Short následuje. Technologicky moudrá hra používá nadační motor aktualizovaný tak, aby vyhověl poptávce vývojáře Eidos Montreal, aby posunul motor na jeho limity. Hra podporuje DirectX 12 a je jedním ze startovacích titulů na podporu technologie RTX, konkrétně DLSS, která spustila pár měsíců po spuštění.

API: DirectX 12 Graphics Settings Předvolba: Nejvyšší kvalita textury: Ultra Textura Filtrování: 8x anisotropní anti-aliasing: TAA DLSS: Off Raytraced Shadow: Off Vsync Off

Call of Duty Modern Warfare (2019)

Call of Duty Modern Warfare je restartem původního Call of Duty 4: Modern Warfare Storyline, zasazený do jiného světa, kde vy spolu s kapitánem Price musíte zabránit světu ve válce. Call of Duty Modern Warfare reignted franšízu zavedením plné podpory crossplay, kde hráči Xbox a PlayStation 4 mohou hrát společně s hráči PC. Na PC má hra nový motor, který tlačí fotorealismus pro COD daleko za to, co jejich starší motor je schopen. Nový motor také představuje raytracing a AI je navržen tak, aby vnímal také světlo. S revitalizovanou multiplayerovou arénou bude hra vyžadovat rychlé snímky.

API: DirectX 12 Render Rozlišení: 100% Rozlišení textury: Anizotropní filtrem s vysokou texturou: Vysoká kvalita částic: Vysoká teselace: Všechny rozlišení stínových map: Extra částice osvětlení: Ultra DirectX Raytracing: Off Aleint Onclusion: Oba Anti-Aliasing: Pohyb Blur: Off Vsync: Off Shaders Instalované před benchmarky

Monster Hunter World: Iceborne

K dnešnímu dni nejúspěšnější hra Capcom. K dispozici v obou konzolách i PC, Monster Hunter World se řadí na špičkové hry Steam pro platformu. Aktualizace Iceborne z roku 2020 pro PC přináší hru na New PC Frontier a představuje podporu DirectX 12. Hra obsahuje bohaté grafické nastavení detailů a balíček textury Ultra HD pro vysokoškolské hráče. MHW má rychlé měření akce s tradičními RPG FARINGS a zachytil nový trh díky přechodu z přenosného.

Náš měřítko pro tuto hru používá expediční stopu v táboře WildSpire Waste Southwest (Area 1) a končí v Rathian Nest v oblasti 12 v jeskyních. Tento běh nám dává běhy z pusté oblasti, do vodnaté oblasti s svěží vegetací do jeskyně, která replikuje rozmanitou povahu průzkumu a boje proti monstrum v MHW.

API: DirectX 12 Grafická nastavení: Manuál (přizpůsobeno z vysokého) Nastavení všech proměnných nastavení na vysokou kvalitu obrazu: Vysoké anti-aliasing: Taa Max LOD úroveň: bez omezení hlasitosti Vykreslování kvality: Vysoké rozmazání pohybu: Off DLSS a AMD FidelityFx: OFF: OFF

Rychlý test DLSS a Raytracing

Tato část je vypůjčena z naší recenze NVIDIA RTX 3080 Founders Edition a používá se zde pro objasnění a odkaz.

Nelze to popřít, nevidíme příslib výkonu, který mnozí z nich zpočátku máme, a to je jádro záležitosti pro RTX 3080. Je to generační skok ve výkonu, ale používat slovo „největší generační skok“ je trochu okolní.

Většina našich benchmarků a her je vybírána především k neutralizaci jakékoli proprietární technologie. Jak ukazuje výše uvedený graf, DLSS na RTX 3080 nás najednou staví na území 100 snímků za sekundu vs. 2080 Ti. To dává příslib NVIDIA na perspektivu: více než dvojnásobek výkonu RTX 2080 Ti je skutečně možné, ale pouze v situacích, kdy technologie RTX 3080 lze využít.

To nás staví do dilematu. Z pohledu ceny představuje RTX 3080 ve většině her viditelný vzestup výkon, ale obecně se jedná o malý nárůst ve srovnání s tím, co původně očekávalo a Nvidia by to mohlo očekávat a použila ceny k vyrovnání očekávání. Vzhledem k tomu je hlavní převzetí toho, že NVIDIA prosazuje DLSS a Raytraced Games vzhledem k názvu částky, které nám poskytli během testování těchto karet. A

Závěr

Pojďme se otevřít s jasným rozlišením. Karta, kterou dnes kontrolujeme, je továrna přetaktovaný model ASUS TUF Gaming RTX 3080. Existuje také velmi přiměřeně cenový akcie Asus TUF Gaming RTX 3080, který prochází názvem modelu.

Tovární přetaktované karty obvykle skromné ​​a obvykle neukazují, že se výkon zlepšuje s podobně chlazenými kartami. Situace je pro RTX 3080 zcela odlišná, protože vydání zakladatelů zakladatelů NVIDIA se může pochlubit relativně slušným chladičem, který je pro společnost historickým prvním, ale to také znamená, že subvendoři jako Asus musí ukázat NVIDIA, protože tyto hodnotové desky nebo zavádějí Karty designu budou mít vyšší požadovanou cenu než vydání zakladatelů.

Výše uvedený graf nám ukazuje herní pracovní zátěž a většina lidí si snadno všimne velmi působivých teplot s ASUS TUF Gaming RTX 3080 OC (opět toto je model OC) se může pochlubit stabilním vrcholem 60c při 28 ° C okolní teploty. Pro třídu nadšenců se jedná téměř o úroveň chlazení. To je prostě to, jak cool je nový ampere křemík as účinným designem chladiče, prostě není důvod, aby tento čip prošel kolem 40C delty na hraní her. Ale další věc, kterou bych vám rád upoutal, jsou hodiny GPU, které má tato karta. Při 60 ° C se tento GPU zvyšuje na téměř 2GHz pouze s továrním OC. To nám zase poskytuje relativně významnou podporu ve hrách, které jej mohou využít. Nevýhodou je, že popíráme trochu více energie ze zásuvky versus referenční karta. Hledáme kdekoli od 10 do 50 W extra síly pro zvýšení výkonu. Pokud by to neznělo působivě, pak by pro vás byla lepší volbou non-OC ASUS TUF RTX 3080. Abych byl naprosto upřímný, s tím, že Asus je prioritním partnerem pro NVIDIA, není vzácné vidět, že karty non-OC jde dále, přestože byly inzerovány jako karty na koutku.

Přechod k chlazení, prostě není co říct víc o tomto aspektu karty. Chlazení je jen fenomenální, což umožňuje kartě fungovat mnohem lépe, než by to za normálních okolností. Fanoušci axial-tech jsou skvělým doplňkem a něco, co jsem měl doufat, že Asus zahrnuje ve všech jejich chladnějších a nyní to vidíme. Fanoušci axial-tech mají design, který umožňuje, aby byl silnější než předchozí návrhy. Samotný herní chladič TUF má 3 ventilátory, přičemž centrální ventilátor je samostatně kontrolovaný, což se točí opačným způsobem, aby pomohl snížit turbulenci v chladiči. To pro mě to samo o sobě moc neznamená, ale cítil jsem se, jako by to vyhodil, protože s tímto chladičem dělá cokoli Asus, prostě prostě funguje. Zajímá vás, co můžete očekávat od modelů Beefer Rog Strix.

Takže máme výkon z toho, chladíme se, takže je čas na vážení hodnoty. Proč je to karta RTX 3080, kterou byste si měli vybrat? Při php49,400 msrp je zde argumentem, že za 8 000 php můžete mít stejné chlazení, ale stále získáte výkon manuálním přetaktováním a k němuž souhlasím. Cena Php41 000 ceny ASUS TUF Gaming RTX 3080 (non-OC) však dodržuje pouze mandát SRP NVIDIA PH, přestože se jedná o vlastní kartu, referenční karty se za to prodávají Kupující houpají na Asus. To nepochybně ovlivní dostupnost při blížícím se spuštění, ale na uvolněnějším trhu by cena měla být trochu odpouštějící.

To znamená, že se jedná o skvělý produkt a úžasná demonstrace toho, jak daleko Amplere GPU od NVIDIA může jít při vynikajícím chlazení. ASUS rozhodně vyrovnal herní linku TUF a staví produktovou řadu hned vedle konverzace spolu s Rog Strix, na které je RTX 3080 dobrý?

Asus TUF Gaming RTX 3080 OC je solidní, účelně postavená grafická grafická karta pro ty, kteří chtějí přímou herní propustnost bez dalších zvonků a píšťalky, ale stále se může pochlubit vynikající kvalitou sestavení a čistší, průmyslový vzhled. Asus podporuje herní RTX 3080 OC TUF s tříletou zárukou. Dáváme mu naše B2G doporučené těsnění!

Asus TUF Gaming RTX 3080 OC Review

Techspot slaví své 25. výročí. Techspot znamená technickou analýzu a rady, kterým můžete věřit. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Dnes kontrolujeme herní kartu ASUS TUF Gaming RTX 3080 OC. Budeme zkontrolovat herní výkon, který by měl být velmi podobný kartě Fe, ale také tepelné a přetaktování výsledků.

Nejprve pojďme roztrhat hry TUF RTX 3080 OC a podívejte se na chladič a PCB. Vezměte prosím na vědomí, že se to stalo poté, co jsme shromáždili všechna naše data tepelného a výkonu. Počínaje LED osvětlením, to je samozřejmě důležité. TUF je minimalistický, který se nám líbí, nad značkou „TUF“ je malá světelná lišta spolu s podsvíceným logem, které směřuje ven, když je karta tradičně namontována.

Pokud jde o design a vzhled, hraní TUF vypadá jako vaše typická grafická karta na špičkové úrovni. Je to 2.Design 7 slotů, takže to zabírá 3 sloty, měří 30 cm dlouhý, stojí 12.7cm vysoký a váží 1385 gramů, takže je o něco těžší než model Edice 1355 Gram Founders Edition. Většinou je černý, takže bude vyhovovat většině sestav a Asus zahrnoval několik prvků „TUF“, jako jsou například skladby pneumatik, například na zadní desce, například.

Líbilo se nám, jak na kartě není plast, kromě fanoušků samozřejmě. Shroud fanoušků byl postaven z hliníku, což mu dává prémiový vzhled. ASUS také používají ventilátory axial-tech a protože jsou celkem tři, obrátili rotaci středového ventilátoru ke snížení turbulence, každý ventilátory měří průměr 90 mm v průměru. Měli bychom také uvědomit, že karta obsahuje funkci stop-fan, která se aktivuje, když GPU klesne pod 55C.

Kolem I/O konec karty najdeme dva HDMI 2.1 porty a tři displayport 1.4a výstupy. To je extra výstup HDMI ve srovnání s verzí Fe NVIDIA, i když si všimněte, že stále může podporovat pouze 4 simultánní displeje. ASUS také poukazuje na to, že tento model má velmi robustní I/O držák z nerezové oceli, o které se říká, že chrání před rez. Nelze říci, že jsme někdy měli problém se standardními ocelovými konzolami, ale pokud ano, bude to vítá.

asus, gaming, 3080, 10gb

ASUS TUF Gaming RTX 3080. Типа обзор

Vytáhneme tuto věc od sebe, abychom se lépe podívali, počínaje Heatsinkem a fanoušky, máme zde velmi vážně vypadající chladič, ve skutečnosti to vypadá jako něco, co byste očekávali na modelu ROG Strix a ne kartu s TUF Brandingem. a to je opravdu velmi velké, váží 820 gramů.

Asus TUF RTX 3080

Existují dvě masivní banky ploutve, které jsou spojeny s použitím půl tuctu 6 mm silného niklového měděného tepelného opíracího měděného.

Pomocí hliníkové desky přímo ochladí VRM, takže je dobré vidět, ale pro tento design je mnohem více, protože existuje druhý chladič, který přímo ochlazuje paměť GDDR6X a dodávku napájení pro komponenty paměti paměti. Je to působivý kousek soupravy, který se hodí k útulně pod hlavním chladičem. ASUS také použila několik vysoce kvalitních tepelných podložek, aby pomohla při přenosu tepla z tohoto menšího chladiče do primárního chladiče. A pro ty z vás, kteří přemýšlejí, že menší chladič váží 70 gramů.

Na zadní straně karty najdeme poměrně silnou hliníkovou zadní desku, která váží 138 gramů a byla použita k posílení karty a snížení prosazení PCB, nebo v tomto případě ji zcela eliminují. Myslíme si, že je to vlastně nejsilnější backplate, jakou jsme kdy viděli na grafické kartě. ASUS také použil řadu tepelných podložek k odstranění vybudovaného tepla ze zadní strany PCB za VRM a GDDR6X paměťové čipy. Existuje také několik výřezů, které pomáhají ve vzduchu.

Nyní na PCB najdeme 24 cm dlouhé do 10.6cm vysoká deska PCB, takže poměrně kompaktní deska, i když je nacpaná plná komponent. Obklopující masivní GA102 Die jsou paměťové čipy GDDR6X a poté je na obou stranách lemují lodní zatížení induktorů a energetických stádií. Celkem jsou karty balíčky 20 napájecích fází a zde se díváme na návrh 8 6 4 Power Phase pomocí sic641acd 55a PowerStages, i když si prosím všimněte dvou z 8-fází řídí dvě fáze elektrického proudu, takže trochu zvláštní konfigurace, Ale to je to, s čím Asus odešel.

Pokud vás zajímá, jaká je síla 8 a 6 fází, odpověď je GPU. Takže 14 fází se vtáhne do GPU nebo 16 55a PowerStages. 8-fázová energetická kolejnice je pro NVVDD a 6fázová energetická kolejnice je pro MSVDD, zatímco čtyřfázová energetická kolejnice je pro paměť GDDR6X.

Pro srovnání, referenční deska NVIDIA používá návrh napájecí fáze 8 5 3 s polovodičovým stadiu 50A Alpha Omega Semiconductor. Jinými slovy, ASUS dobře posílil hraní herního TUF přes referenční specifikaci NVIDIA.

K dispozici jsou také dva 8-pinové napájecí konektory napájení na grafickou kartu a také najdete přepínač duálního bios, který vám umožní změnit výchozí bios „výkon“ na „tichý“ bios. Oba režimy spustí kartu při 340 wattech, takže se jen díváme na změnu profilu ventilátoru, který uvidí teplejší kartu v tichém režimu.

Pokud jde o specifikace hodin, ASUS uvádí frekvenci jádra hodin 1815 MHz, což je 5% podporující výchozí specifikaci 1730 MHz. Paměť GDDR6X však byla ponechána na 19 Gbps, takže se jen díváme na typickou mírnou přetaktování GPU zde. Vše, co řeklo, pojďme se podívat, co rychlost hodin tento model udržuje, když podloží.

Pro tyto recenze grafických karet GeForce 30 použijeme Shadow of Tomb Raider pro všechny stresové testování a budeme hlásit teploty po 30 minutách hry. To vidělo, že hráč na hraní TUF na pouhých 63 stupňů v místnosti 21 stupňů uvnitř Corsair Obsidian 500D, plně osídlený fanoušky. To je obrovský pokles teploty o 15 stupňů ve srovnání s modelem vydání Founders Edition NVIDIA.

Stín hrobky Raider běžící na skladech a přetaktování hodin

Pro udržení této teploty se fanoušci otáčejí až do 1900 ot / min a přestože je to přiměřeně vysoká rychlost ventilátoru, karta byla překvapivě tichá a generovala jen 42 dBA hluku, takže byla o něco tišší než verze Fe. Typická rychlost jádrových hodin, která byla pozorována během našeho testování, byla 1935 MHz a za stejných podmínek, což je 5% nárůst oproti modelu zakladatelů vydání. Tím se zvýšila spotřeba energie o 7% z 323 wattů s modelem Fe na 344 wattů s hrami TUF.

Přetaktování

Nyní pro přetaktování, s dosaženými limity jsme znovu viděli maximální provozní teplotu 63 stupňů, ale tentokrát se fanoušci otočili až 2000 otáček za minutu. Karta nebyla při této rychlosti ventilátoru strašně hlasitá. Přetaktování viděl, jak jádra fungují na 2 GHz a paměť také zasáhla 20.6 Gbps, působivá rychlost přenosu. Nakonec, když přetaktovala karta, která byla nasávána 357 wattů, malý 4% nárůst oproti konfiguraci továrny OC.

Pojďme se přesunout do benchmarkových grafů, abychom zjistili, co nás přetaktování dostane. Testujeme s naší zkušební soupravou GPU Ryzen 9 3950x s 32 GB paměti DDR4-3200 CL14. Nejnovější ovladače dostupné v době testování byly použity, a pro tento máme jen několik vybraných her, na které se můžeme podívat.

Benchmarky

Počínaje čísly smrti při 1440p, hraní TUF byl jediný snímky rychlejší než model Fe NVIDIA a zasáhl 158 FPS. To je docela neuspokojivý nárůst a my jsme nebyli schopni udělat mnohem lépe s manuálním přetaktováním, což zvyšuje výkon o dalších 2%.

Výsledky na 4K byly stejně ohromující, zde byly hry TUF o 2% rychlejší než model Fe a naše přetaktování nám přineslo další 2% výkon.

Zisky viděné v Rainbow Six Siege byly o něco působivější, zde byly hra TUF o 6% rychlejší než model Fe Nvidia a zasáhly 346 fps. To je typická přetaktování továrny, ale bohužel prostřednictvím dalšího manuálního ladění jsme byli schopni extrahovat pouze 2 další rámečky, dobře za jediného procenta získaného zde.

Data 4K vypadají téměř stejně, opět hry TUF byly o 6% rychlejší než model vydání zakladatelů NVIDIA a naše manuální přetaktování bylo zbytečné.

Shadow of the Tomb Raider zaznamenal o 4% nárůst pro hraní TUF nad modelem Fe při 1440p, i když tentokrát docela zajímavé nás naše manuální přetaktování započítalo další 3% nárůst výkonu.

Podobné marže byly pozorovány při 4K, zde byly hra TUF o 5% rychlejší mimo krabici a poté 8% rychlejší s naším přetaktování.

Teploty

Zde je podrobnější pohled na teploty zásob po spuštění stínu Tomb Raider po dobu 30 minut v místnosti 21c. Teploty PCB byly zaznamenány pomocí termočlánků typu K. Pro zadní teplotu GPU zadní plošná plošná teplota je sonda připevněna ke zadní straně PCB za GPU a očekávali jsme, že teploty budou vyšší, takže by se zdálo, že chladič na frontside dělá dobrou práci při extrakci tepla z GPU z GPU. Teplota GPU Die je výsledkem, který jste již viděli, jen zde hlásíme interní senzor.

Poté byla hlášena teplota GDDR6X pomocí tepelné sondy připojené k PCB mezi paměťovými čipy, aby nezasahovala do tepelné podložky a je to kontakt s paměťovým čipem. Stejná metoda byla použita k měření teplot VRM, 4 sondy byly použity k detekci horkého místa VRM a zde se díváme na vrchol 66C, což je velmi dobré. Celkově běží hra TUF překvapivě v pohodě.

Co se má líbit

Asus odvedl vynikající práci s TUF Gaming RTX 3080 OC, je to skvělá grafická karta a lepší než vydání vlastních zakladatelů Nvidia v každém měřitelném způsobu. Je tišší, výrazně chladnější, rychlejší mimo krabici a nejlepší ze všech, nevyžaduje hloupý 12-pinový adaptér nebo specializovaný kabel.

Jedinou oblastí, kde by mohl být model zakladatelů lepší, je fyzický vzhled, ale to je zcela subjektivní. I když se nám líbí vzhled verze NVIDIA, hry TUF stále vypadá skvěle a vážíme si používání vysoce kvalitních materiálů všude kolem.

Skutečnost, že hry TUF mohou být až o 6% rychlejší při spuštění 15c Cooler těsnění pro nás. Neexistuje žádný způsob, jak bychom si koupili vydání zakladatelů nad tímto modelem ASUS za stejnou cenu.

V tomto okamžiku jsme stále v procesu kontroly jiných karet AIB RTX 3080, takže by mohly existovat lepší možnosti, ale nedokážeme si představit, že budou mnohem lepší. Viděli jsme četné 5700 xt grafických karet, které běží teplejší než TUF Gaming RTX 3080 OC, takže nelze popřít asus odvedl vynikající práci. Pokud by byla cena správná, pak nevidíme žádný důvod, proč si tuto grafickou kartu nekoupíte.

Asus TUF Gaming RTX 3080 OC je v současné době uvedeno pro 700, což odpovídá MSRP pro standardní desky RTX 3080. To znamená, že je to také na skladě všude, kde jsme se podívali, ale pokud si nakonec můžete zachytit na 700, pak jste si udělali velmi dobře.

Překvapilo nás, když jsme zjistili, o kolik lepší je tato věc než NVIDIA Složitá zakladatelská vydání, a rádi si myslíme, že naše kontrola s předchozími herními kartami TUF pomohla motivovat Asus k sestavení tohoto vynikajícího designu a pozornosti k detailu.

Nákupní zkratky:

 • Nvidia Geforce RTX 3080 na Amazonu
 • AMD Radeon RX 5700 na Amazonu
 • AMD Ryzen 9 3900X na Amazonu
 • AMD Ryzen 5 3600 na Amazonu
 • Zkušenosti s technologií bez reklam při podpoře naší práce
 • Náš slib: Všechny příspěvky čtenářů půjdou na financování více obsahu
 • To znamená: Techní vlastnosti, více měřítka a analýzy

RTX 3080 12 GB ASUS TUF Gaming OC

GO MSI MIDI MAG FORGE 100M (B/Tempered Glass/RGB Fan) MSI Položka č.: 330015 Výrobce č.: 306-7G03M21-809 EAN Kód: 4719072676414 Výrobce: MSI Group Group: Housing (Go) Externí rozměry (W X D X H): 499 mm x 216 mm x 434 mm [Self-měření] Hmotnost: 5.64KG [VLASTNÍ MĚŘENÍ. balení kryt] balicí jednotky: 1 kus |

Reference: 17107

Intel Core I9-10850K Gen.10 | RTX 3060 12GB | RAM 16GB | SSD 500 GB m.2 | Case msi mag vampiric 010x

Intel Core I9-10850K Gen.10 | RTX 3060 12GB | RAM 16GB | SSD 500 GB m.2

Reference: MSI Armor v315

AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz | GTX 1660Super 6GB | 16 GB RAM | SSD 240GB | Případ CAS MS Armor V305

AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz | GTX 1660Super 6GB | 16 GB RAM | SSD 240GB | Případ CAS MS Armor V305

Reference: LC Power 703B i5

Intel Core i5 12400F Gen.12 | RTX 3060 12GB | RAM 16GB | SSD 500 GB m.2 nvme | LC Power 703B

Intel Core i5 12400F Gen.12 | RTX 3060 12GB | RAM 16GB | SSD 500 GB m.2 nvme | LC Power 703B

Reference: 128529

HP 250 G8 I3-1115G4/8GB/512SSD/FHD/MATTE

HP 250 G8 I3-1115G4/8GB/512SSD/FHD/MATT. 3.0/4.1GHz Intel Core i3 1115G4, duální jádro. 39.6 cm (15.6 „) Displej 1920×1280 FHD, Matt. 8 GB DDR4 2666 (1x 8 GB, max 16 GB). 512GB SSD m.2, PCIe 3.0 x4, nvme. bez optické jednotky. SD čtečka karet. Intel HD Graphics, sdílená paměť. 300mbit W-LAN 802.11B/G/N/A/AC, Gigabit LAN. Bluetooth 4.2. 1x USB3.0.

Reference: 126958

| Denial of responsibility | Contacts |RSS