ASUS TUF Gaming VG27AQL1A 27 palcový monitor. ASUS TUF Gaming VG27AQL1A

Asus TUF Gaming VG27AQL1A 27inch 170Hz WQHD HDR G-Sync Compatible Gaming Monitor

Na skladě (expedice 1-2 dny). Položky jsou na skladě v našem skladu a jsou připraveny k odeslání do 1-2 pracovních dnů.

Na skladě (expedice 2-5 dní). Položky jsou na skladě v našem partnerském skladu a budou odeslány do 2-5 pracovních dnů. V době, kdy náš partner zpracovává objednávku, však existuje šance, že akcie již nejsou k dispozici, v takovém případě vás upozorníme na ETA. Můžete nám také zavolat, abychom to sledovali.

K dispozici je backorder. Položka bude umístěna na backorder, což znamená, že vaši položku lze objednat od našeho dodavatele, ale může být nějaká doba čekání, dokud se nedostanou do skladu.

JIŽ BRZY. K dispozici pro předobjednávku, pokud není zobrazeno datum ETA, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

VYPRODÁNO. Položka již není k dispozici na skladě ani u dodavatelů a již nelze ji objednat.

Koupit nyní, zaplatit pozdější možnosti od 10.00 za týden, bez úroků až 12 měsíců přes zip

Přidejte, co chcete košívat.

Vyberete si, jak to v průběhu času platíte.

Pod 1 000 úroků zdarma. 1

K dispozici je více než 1000 úrokových podmínek. 2

(1) za zip odměnu. Jsou vyžadovány minimální měsíční splátky. Poplatek za měsíční účet 6.00 platí. Zaplaťte svůj závěrečný zůstatek v plném rozsahu do data splatnosti každý měsíc a budeme se vzdát poplatku. K dispozici pouze schváleným žadatelům. TCS platí.

(2) za peníze na zip. K dispozici pouze schváleným žadatelům. Jsou vyžadovány minimální měsíční splátky. Platba pouze minimální částky měsíčního splácení obecně nebude zaplatit nákup během bezúročného období. Jakýkoli zůstatek nesplacený při uplynutí platnosti bezúročného období za nákup bude účtován bezúročný období za nákup bude účtován úrok za standardní roční procentní sazbu, v současné době 19.9%. A 6.00 platí měsíční poplatek. Jednorázový poplatek za zřízení může požádat o nové zákazníky. Podmínky se platí a jsou k dispozici na aplikaci. Další podrobnosti naleznete v závislosti na smlouvě. Kredit poskytnutý společností ZipMoney Payments Pty Ltd (ABN 58 164 440 993), australská kreditní licence 441878.

Neexistují žádné další náklady. Stačí si ji vybrat jako možnost platby.

Nastavte si svůj účet a my vám řekneme okamžitě, pokud je schválen.

 • Být starší 18 let
 • Licenční řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • Pár minut na registraci, je to rychlé a snadné
 • Kreditní/debetní karta (Visa nebo MasterCard)

Podléhá schválení. Platí podmínky a pozdní poplatky. Platební plán poskytnutý společností LatitudePay Australia Pty Ltd ABN 23 633 528 873. Pro naše úplné podmínky navštivte LatitudePay.com/podmínky

Vždy bez zájmu.

Poplatky za pozdní poplatky a další kritéria způsobilosti. První platba může být splatná v době nákupu. Úplné podmínky navštivte Afterpay.com/en-au/podmínky

asus, gaming, vg27aql1a, palcový

Asus TUF Gaming VG27AQL1A 27inch 170Hz WQHD HDR G-Sync Compatible Gaming Monitor | 27 „WQHD (2560 x 1440) 16: 9 IPS Panel | 170Hz Max Refresh frekvence | 1MS MPRT | 1000: 130% SRGB, 96% DCI-P3 | 400 CD/M2 Jasy | HDR10 | DisplayHDR 400 | Flicker-Free | | Nízko modré světlo | ELMB | 2 x 2W Reproduktory | 1x Displayport 1.2, 2x HDMI 2.0, 2x USB 3.0, Jack pro sluchátka | Naklonění, otočení, pivot, nastavení výšky | Vesa 100mm x 100 mm | Kensington Lock | Hmotnost 6.6 kg (se stojanem), 4.3kg (bez stánku) | 3letá záruka

TUF Gaming VG27AQL1A

Všechny základy pro hladké hraní

TUF Gaming VG27AQL1A je 27palcový WQHD (2560 x 1440) HDR IPS displej s ultrasázovou rychlostí 170Hz obnovení. Nabízí několik vážných specifikací navrženo pro hráče a další hledající pohlcující hraní. Ale je toho víc.

TUF Gaming VG27AQL1A také obsahuje exkluzivní technologii ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC). Synchronizace ELMB umožňuje redukci rozostření pohybu a adaptivní synchronizaci spuštění současně pro super hladkou hratelnost.

Extrémní detaily a přesná barva

Panel WQHD (2560 x 1440) v TUF Gaming VG27AQL1A poskytuje až o 77% více na obrazovce plochy než standardní displeje Full HD (1920 x 1080). Díky integrované technologii IPS poskytuje vynikající snímky s vynikající barvou na 130% GamUt SRGB, ohromujícím poměrem kontrastu 1 000: 1 a 178 ° sledování úhlů s minimálním zkreslením a barevným posunem a barevným posunem.

Super-rychlá rychlost 170Hz

Působivá frekvence občerstvení 170 Hz eliminuje zpoždění a rozostření pohybu, aby vám poskytlo navrch ve střelce první osoby, závody, strategie v reálném čase a sportovní tituly. Tato ultrarychlé obnovovací frekvence vám umožní hrát v nejvyšších vizuálních nastaveních a okamžitě reagovat na to, co je na obrazovce.

Vyberte grafické karty/GPU mohou podporovat výstup grafiky 170Hz Graphics (přes DisplayPort). Vezměte prosím na vědomí, že funkce/výkon přetaktování závisí na zobrazeném GPU nebo obsahu. Skutečný výkon v reálném světě je závislý na hardwaru.

Užijte si super hladké hry

Asus Extreme Sync Blur Blur Sync (ELMB Sync) umožňuje současně umožnit rozostření pohybu a adaptivně synchronizace a eliminovat strašidelné a trhání, aby se zajistilo neuvěřitelně ostré vizuální efekty při vysokých snímcích při hraní při hraní. Extrémní technologie rozostření s nízkým pohybem (ELMB) poskytuje 1 milisekundovou doba odezvy pohybu. Také způsobuje, že se pohybující se objekty vypadají ještě ostřejší a hratelnost je plynulejší a citlivější.

1 ms MPRT je založena na výsledcích interních testů. Skutečná doba odezvy se může lišit v nastavení skutečného světa.

Extrémní skutečná barva

TUF Gaming VG27AQL1A vás ponoří do super hladkých ultra realistických vizuálů, což umožňuje 130% SRGB a 95% DCI-P3 barevné prostory, které poskytují výraznější barevné gradace.

HDR

Jasnější vizualizace HDR

Funkce TUF Gaming VG27AQL1A DisplayHdr 400, aby poskytoval hladší a jemnější kontrast mezi nejjasnějšími a nejtemnějšími oblastmi obrazovky. Poskytuje také působivou špičkovou jasu 400 nits, aby umožnil jasnější snímky.

asus, gaming, vg27aql1a, palcový

Režim multi-HDR

Dva režimy HDR vám umožňují upravit výkon HDR monitoru na základě aktuálního scénáře prohlížení.

Vysoký létající design

TUF Gaming VG27AQL1A má design inspirovaný stíhačkou, který mu dává dynamický, futuristický vzhled. Zadní panel má prvky podobné křídlu, což mu dává pocit rychlosti. Minimalistický stojan svelte zajišťuje stabilitu a nádech elegance.

Vylepšení ve hře

DisplayWidget Lite

Asus DisplayWidget Lite je softwarový nástroj, který vám umožňuje snadno a rychle vyladit nastavení nebo nakonfigurovat funkce exkluzivní ASUS, jako jsou Shadow Boost, Asus GameVisual a další.

Shadow Boost

Software ASUS Dynamic Shadow Boost automaticky rozjasňuje tmavé oblasti, což usnadňuje všimnutí nepřátel skrytých ve stínovaných oblastech mapy.

Asus-exkluzivní, integrovaná hračka GamePlus nabízí vylepšení ve hře, která vám pomůže získat více z vaší hry. Tato funkce je společně vyvinuta se vstupem od hráčů, což jim umožňuje praktikovat a zlepšovat své herní dovednosti.

Technologie ASUS GameVisual má sedm předem nastavených režimů pro optimalizaci vizuálních prvků pro různé typy obsahu. Na tuto jedinečnou funkci lze snadno přistupovat prostřednictvím nabídky pro natažení zkratky nebo na obrazovce

Flicker.Free Technology

Technologie bez blikání snižuje blikání, aby se minimalizovalo oční únosnost pro zlepšení pohodlí, když jste zapleteni do dlouhých herních relací.

Technologie ultra.nízkého modrého světla

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light snižuje množství potenciálně škodlivého modrého světla emitovaného displejem. K dispozici jsou čtyři různá nastavení filtru pro kontrolu množství redukce modrého světla.

Inženýrství

Bohatá připojení

Užijte si rozsáhlé možnosti připojení, včetně dvou USB 3.0 portů, displayport 1.2, dva HDMI (V2.0) a 3.5 mm zvukový konektor pro připojení k široké škále multimediálních zařízení.

Ergonomický design

S ergonomicky navrženým stojanem poskytuje TUF Gaming VG27AQL1A úpravy naklonění, otočení, pivotu a výšky, takže můžete snadno najít svou ideální polohu sledování. Displej je také kompatibilní s VESA pro montáž na zeď.

Zobrazit

Velikost panelu (palec): poměr 27ASPLECT: 16: 9DISPLAY SEWING AREA (H X V): 596.74 x 335.Povrch 66 MMDISPLAY: typ bez glarebacklight: LEDPanel Typ: úhel IPSviewing (Cr ≧ 10, H/ V): 178 °/ 178 ° rozteč pixelů: 0.233mmResolution: 2560x1440Color Space (SRGB): 130%barevný prostor (DCI-P3): 96%jas (HDR, Peak): 400 CD/㎡brightness (typ.): Poměr 400cd/㎡contrast (typ.): 1000: 1ASUS inteligentní kontrastní poměr (ASCR): 100000000: 1 LISPLAY Barvy: 16.Doba 7 mR

Funkce videa

Technologie Trace Free: YesGamevisual: Yescolor Temp. Výběr: Ano (4 režimy) GamePlus: YESHDCP: Yesextreme s nízkým pohybem Blur: Yeselmb Sync: YesVrr Technologie: Adaptivní synchronista vstupní technologie: Yessadow Boost: YESLOW Blue Light: Yesmultiple HDR režim: Ano

Nejdůležitější: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A 27palcový monitor

Velikost obrazovky. 27 palců

Typ displeje. IPS

Rozlišení displeje. 2560 × 1440

Doba odezvy. 1 ms

Obnovová frekvence. 170 Hz

O ASUS TUF Gaming VG27AQL1A 27palcový monitor

TUF Gaming VG27AQL1A sportuje 27palcový WQHD (2560 x 1440) HDR IPS displej s ultrarychlé rychlostí 170Hz obnovení. Asus TUF Gaming VG27AQL1A je určen pro hráče a další, kteří hledají pohlcující hraní a také nabízí některé vážné specifikace. Over, TUF Gaming VG27AQL1A také obsahuje exkluzivní technologii ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync). Umožňuje snížení rozostření pohybu a technologie adaptivní synchronizace současně pro super hladké hry. Hraní TUF VG27AQL1A vás ponoří do super hladkých ultrarealistických vizuálů a poskytuje 130% SRGB a 95% DCI-P3 barevný prostor pro výraznější barevné gradace.

Panel WQHD (2560 x 1440) na herním VG27AQL1A poskytuje až 77% více stolního prostoru na obrazovce než standardní displej Full HD (1920 x 1080). Díky integrované technologii IPS poskytuje vynikající snímky s vynikající barvou napříč 130% GamUt SRGB, ohromujícím poměrem kontrastu 1 000: 1 a 178 stupňové sledování s minimálním zkreslením a přesun barev a barevným posunem.

Působivá frekvence občerstvení 170 Hz eliminuje zpoždění a rozostření pohybu, aby vás zlepšilo u střelců první osoby, závodech, strategie v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlé obnovovací frekvence vám umožní hrát na nejvyšší vizuální nastavení a okamžitě reagovat na cokoli na obrazovce.

Asus ELMB synchronizace (extrémní synchronizace rozostření s nízkým pohybem) umožňuje současně umožnit rozostření pohybu a adaptivní synchronizace a eliminovat strašidelné a trhání, aby se zajistilo neuvěřitelně ostré vizuální prvky při vysokých snímcích při hraní při hraní. Extrémní technologie Blur Blur s nízkým pohybem (ELMB) přináší 1-millisekundu MPRT (doba odezvy pohybujícího se obrazu), aby se odstranilo rozmazání a rozostření pohybu. Díky tomu je pohyblivé objekty ještě rychlejší a hraní hraje tekutivější a citlivější.

Kromě toho má ASUS TUF Gaming VG27AQL1A vybaven design inspirovaný stíhačkou, který mu dává dynamický futuristický vzhled. Jeho zadní panel má prvky podobné křídlu, které mu dávají pocit rychlosti. A jeho elegantní, minimalistický stojan zajišťuje stabilitu a nádech elegance.

Asus DisplayWidget Lite je softwarový nástroj, který vám umožňuje snadno a rychle měnit nastavení nebo konfigurovat funkce exkluzivní ASUS, jako je Shadow Boost, Asus GameVisual a další. Hraní ASUS TUF VG27AQL1A je vybaveno rozsáhlými možnostmi připojení, včetně dvou USB 3.0 portů, displayport 1.2, dva HDMI (V2.0) a 3.5 mm zvukový konektor, připojit se k široké škále multimediálních zařízení.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Zobrazit specifikace
Velikost panelu (palec) 27
Typ panelu IPS
Typ podsvícení VEDENÝ
Rozlišení 2560 × 1440
Doba odezvy 1MS MPRT
Obnovová sazba (max) 170Hz
Poměr stran 16: 9
Poměr kontrastu (typ.) 1000: 1
Asus inteligentní kontrastní poměr (ASCR) 100000000: 1
Oblast zobrazení zobrazení (H x V) 596.74 x 335.66 mm
Zobrazovací povrch Nelegální
Úhel zobrazení (Cr ≧ 10, H/V) 178 °/ 178 °
Pixel Pitch 0.233 mm
Barevný prostor (SRGB) 130%
Barevný prostor (DCI-P3) 96%
Jas (HDR, vrchol) 400 CD/㎡
Jas (typ.) 350CD/㎡
Zobrazit barvy 1073.7m (10 bitů)
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) HDR10
Bez blikání Ano
I/O porty
Displayport 1.2 1
HDMI (V2.0) 2
USB Hub 2x USB 3.2 Gen 1 typ-a
Sluchátkový konektor Ano
SPOTŘEBA ENERGIE
Spotřeba energie
Úsporný režim
Režim vypnutí
Napětí 100-240V, 50/60Hz
Zvuková funkce
mluvčí Ano (2wx2)
Funkce videa
Technologie stopy zdarma Ano
Gamevisual Ano
Barevná teplota. Výběr Ano (4 režimy)
GamePlus Ano
HDCP Ano
Extrémní rozostření nízkého pohybu Ano
ELMB Sync Ano
Technologie VRR G-Sync kompatibilní
Technologie vstupu Gamefast Ano
Shadow Boost Ano
Zobrazit widget Ano, displayWidget lite
Nízko modré světlo Ano
Více režimu HDR Ano
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu: DisplayPort 249 ~ 249 kHz (H) / 48 ~ 170 Hz (V)
HDMI 30 ~ 223 kHz (H) / 48 ~ 144 Hz (V)
Ostatní
Osvědčení Tüv bez blikání, Tüv Low Blue Light, Vesa DisplayHdr 400, G-Sync Compatible
Mechanický design
Náklon Ano (20 ° ~.5 °)
Otočný Ano (20 ° ~.20 °)
Pivot Ano (90 ° ~.90 °)
Nastavení výšky 0 ~ 130 mm
Montáž na zeď Vesa 100×100 mm
Kensington Lock Ano
DIMENZE
Phys. Dimenze se stojanem (w x h x d) 615 x (405 ~ 535) x 215 mm
Phys. Dimenze bez stánku (w x h x d) 615 x 367 x 51 mm
Dimenze krabice (w x h x d) 712 x 234 x 455 mm
HMOTNOST
Čistá hmotnost se stojanem 6.6 kg
Čistá hmotnost bez stánku 4.3 kg
Celková hmotnost 9 kg
BALÍČEK OBSAHUJE
Příslušenství Kabel DisplayPort, kabel HDMI, napájecí adaptér, napájecí kabel, průvodce rychlým startem, záruční karta

ASUS TUF Gaming VG27AQL1A

Roll Over Image, abyste přiblížili kliknutím na obrázek přiblížení

Popis

Nezbytný pro hladký herní zážitek

Extrémní detaily a přesná barva Panel WQHD (2560 x 1440) v TUF Gaming VG27AQL1A poskytuje až o 77% více stolního prostoru na obrazovce než standardní displeje Full HD (1920 x 1080). Díky integrované technologii IPS poskytuje vynikající snímky s vynikající barvou na 130% GamUt SRGB, ohromujícím poměrem kontrastu 1 000: 1 a 178 ° sledování úhlů s minimálním zkreslením a barevným posunem a barevným posunem.

Super-RAST 170Hz Refresh frekvence Působivá frekvence 170 Hz eliminuje zpoždění a rozostření pohybu, aby vám poskytlo navrch ve střelce první osoby, závody, strategii v reálném čase a sportovní tituly. Tato ultrarychlé obnovovací frekvence vám umožní hrát v nejvyšších vizuálních nastaveních a okamžitě reagovat na to, co je na obrazovce.

Vyberte grafické karty/GPU mohou podporovat výstup grafiky 170Hz Graphics (přes DisplayPort). Vezměte prosím na vědomí, že funkce/výkon přetaktování závisí na zobrazeném GPU nebo obsahu. Skutečný výkon v reálném světě je závislý na hardwaru.

Zažijte skutečnou barvu TUF Gaming VG27AQL1A vás ponoří do super hladkých ultra realistických vizuálů, což umožňuje 130% SRGB a 95% DCI-P3 barevné prostory poskytovat výraznější barevné gradace.

Světlejší HDR Visuals TUF Gaming VG27AQL1A Funkce DisplayHdr 400 pro zajištění hladšího a jemnějšího kontrastu mezi nejjasnějšími a nejtemnějšími oblastmi obrazovky. Poskytuje také působivou špičkovou jasu 400 nits, aby umožnil jasnější snímky.

Vysoce létající design TUF Gaming VG27AQL1A má design inspirovaného stíhačkou, který mu dává dynamický, futuristický vzhled. Zadní panel má prvky podobné křídlu, což mu dává pocit rychlosti. Minimalistický stojan svelte zajišťuje stabilitu a nádech elegance.

Herní herní monitor ve hře A vylepšení ve hře TUF TUF VG27AQL1A –27 palců WQHD (2560×1440), IPS, 170Hz (nad 144Hz), ELMB Sync, Adaptive-Sync, G-Sync Compatible Ready, 1MS (MPRT), 1MS (MPRT), 130 % SRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB, HDRGB)

27palcový WQHD (2560×1440) herní monitor IPS s ultrarychlým 170Hz (přetaktování) obnovovací frekvence určená pro profesionální hráče a pohlcující hratelnost

Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umožňuje ELMB spolu s kompatibilním G-Sync, eliminovat strašidelné a roztržení pro ostré herní vizuální prvky s vysokými rámcovými frekvencemi.

G-Sync Compatible Ready a ve výchozím nastavení poskytuje bezproblémový zážitek z bez slz a bez trhlin tím, že povolí VRR (proměnná obnovovací frekvence).

Podporuje adaptivní synchronizaci grafických karet NVIDIA GeForce a FreeSync s grafickými kartami AMD Radeon kompatibilní s Nvidia Geforce GTX 10 Series, GTX 16 Series a novější grafické karty

asus, gaming, vg27aql1a, palcový

Technologie s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) s profesionálním barevným gamut poskytuje kontrastní a barevný výkon, který splňuje certifikaci DisplayHdr 400.

Technické specifikace:

Velikost 27 „
Oblast obrazovky 23.49 x 13.21 “ / 596.74 x 335.66 mm
Typ panelu LCD typu IPS
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení 2560 x 1440
Poměr stran 16: 9
Pixely na palec (PPI) 109 PPI
Dokončit Anti-Glare / Matte
Maximální jas 400 CD/M2 (režim HDR) 350 CD/M 2 (režim SDR)
kontrastní poměr 1000: 1
Dynamický kontrastní poměr 100 000 000: 1
Obnovovací frekvence 170 Hz
Technologie proměnné obnovy Adaptivní synchronizace
Podpora hloubky / barvy 10-bit (1.07 miliard barev)
Kompatibilita HDR HDR10
Barevný gamut 130% SRGB95% DCI-P3
Doba odezvy 3 ms (GTG) 1 ms (MPRT)
Úhel sledování (H x V) 178 x 178 °
Dot Pitch 0.2331 x 0.2331 mm
Vstupy/výstupy 2 x HDMI 2.0 vstup1 x displayport 1.2 vstup2 x USB typu-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Vstup/výstup1 x USB typ-b (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Vstup/výstup1 x 1/8 „/3.Výstup 5 mm
Podpora HDCP Ano
Vestavěné reproduktory Ano, 2 x 2 W
Spotřeba energie 26 W (typické) 35 W (maximum) 0.5 W (pohotovostní režim)
AC vstupní síla 100 až 240 VAC, 50/60 Hz
Typ napájení adaptéru Externí
DC vstupní síla 19 VDC ve 3.42 a
Nastavení výšky 5.1 “ / 130 mm
Nastavení rotace 180 ° (-90 až 90 °)
Nastavení otáčení 40 ° (-20 až 20 °)
Nastavení náklonu -5 až 20 °
Montážní otvory 100 x 100 mm
Slot Lock Ano, Kensington
Rozměry (w x h x d) 24.2 x 21.1 x 8.5 “ / 615.0 x 535.0 x 215.0 mm (se stojanem) 24.2 x 14.4 x 2.0 “ / 615.0 x 367.0 x 51.0 mm (bez stánku)
Hmotnost 14.6 lb / 6.6 kg (se stojanem) 9.5 lb / 4.3 kg (bez stánku)

TUF Gaming VG27AQL1A 27in QHD 1440P 170Hz Gaming IPS LED LCD W/ DisplayHdr, má, reproduktory

TUF Gaming VG27AQL1A je 27palcový WQHD (2560 x 1440), IPS s ultrarychlé rychlostí obnovení 170Hz určených pro profesionální hráče a ty, kteří hledají pohlcující hraní hry. Technologie s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) s profesionálním barevným a kontrastním výkonem pro certifikaci DisplayHdr 400.

 • 27palcový WQHD (2560×1440) herní monitor IPS s ultrarychlým 170Hz (přetaktování) obnovovací frekvence určená pro profesionální hráče a pohlcující hratelnost
 • Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umožňuje ELMB spolu s kompatibilním G-Sync, eliminovat strašidelné a roztržení pro ostré herní vizuální prvky s vysokými rámcovými frekvencemi.
 • G-Sync Compatible Ready a ve výchozím nastavení poskytuje bezproblémový zážitek z bez slz a bez trhlin tím, že povolí VRR (proměnná obnovovací frekvence).
 • Podporuje adaptivní synchronizaci grafických karet NVIDIA GeForce a FreeSync s grafickými kartami AMD Radeon kompatibilní s Nvidia Geforce GTX 10 Series, GTX 16 Series a novější grafické karty
 • Technologie s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) s profesionálním barevným gamut poskytuje kontrastní a barevný výkon, který splňuje certifikaci DisplayHdr 400.

Funkce

Všechny základy pro hladké hraní

TUF Gaming VG27AQL1A je 27palcový WQHD (2560 x 1440) HDR IPS displej s ultrasázovou rychlostí 170Hz obnovení. Nabízí několik vážných specifikací navrženo pro hráče a další hledající pohlcující hraní. Ale je toho víc.

TUF Gaming VG27AQL1A také obsahuje exkluzivní technologii ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC). Synchronizace ELMB umožňuje redukci rozostření pohybu a adaptivní synchronizaci spuštění současně pro super hladkou hratelnost.

Extrémní detaily a přesná barva

Panel WQHD (2560 x 1440) v TUF Gaming VG27AQL1A poskytuje až o 77% více na obrazovce plochy než standardní displeje Full HD (1920 x 1080). Díky integrované technologii IPS poskytuje vynikající snímky s vynikající barvou na 130% GamUt SRGB, ohromujícím poměrem kontrastu 1 000: 1 a 178 ° sledování úhlů s minimálním zkreslením a barevným posunem a barevným posunem.

Super-rychlá rychlost 170Hz

Působivá frekvence občerstvení 170 Hz eliminuje zpoždění a rozostření pohybu, aby vám poskytlo navrch ve střelce první osoby, závody, strategie v reálném čase a sportovní tituly. Tato ultrarychlé obnovovací frekvence vám umožní hrát v nejvyšších vizuálních nastaveních a okamžitě reagovat na to, co je na obrazovce.

Vyberte grafické karty/GPU mohou podporovat výstup grafiky 170Hz Graphics (přes DisplayPort). Vezměte prosím na vědomí, že funkce/výkon přetaktování závisí na zobrazeném GPU nebo obsahu. Skutečný výkon v reálném světě je závislý na hardwaru.

Užijte si super hladké hry

Asus Extreme Sync Blur Blur Sync (ELMB Sync) umožňuje současně umožnit rozostření pohybu a adaptivně synchronizace a eliminovat strašidelné a trhání, aby se zajistilo neuvěřitelně ostré vizuální efekty při vysokých snímcích při hraní při hraní. Extrémní technologie rozostření s nízkým pohybem (ELMB) poskytuje 1 milisekundovou doba odezvy pohybu. Také způsobuje, že se pohybující se objekty vypadají ještě ostřejší a hratelnost je plynulejší a citlivější.

asus, gaming, vg27aql1a, palcový

1 ms MPRT je založena na výsledcích interních testů. Skutečná doba odezvy se může lišit v nastavení skutečného světa.

Zažijte skutečnou barvu

TUF Gaming VG27AQL1A vás ponoří do super hladkých ultra realistických vizuálů, což umožňuje 130% SRGB a 95% DCI-P3 barevné prostory, které poskytují výraznější barevné gradace.

DisplayHdr 400

Funkce TUF Gaming VG27AQL1A DisplayHdr 400, aby poskytoval hladší a jemnější kontrast mezi nejjasnějšími a nejtemnějšími oblastmi obrazovky. Poskytuje také působivou špičkovou jasu 400 nits, aby umožnil jasnější snímky.

Režim multi-HDR

Dva režimy HDR vám umožňují upravit výkon HDR monitoru na základě aktuálního scénáře prohlížení.

Vysoký létající design

TUF Gaming VG27AQL1A má design inspirovaný stíhačkou, který mu dává dynamický, futuristický vzhled. Zadní panel má prvky podobné křídlu, což mu dává pocit rychlosti. Minimalistický stojan svelte zajišťuje stabilitu a nádech elegance.

DisplayWidget Lite

Asus DisplayWidget Lite je softwarový nástroj, který vám umožňuje snadno a rychle vyladit nastavení nebo nakonfigurovat funkce exkluzivní ASUS, jako jsou Shadow Boost, Asus GameVisual a další.

Shadow Boost

Software ASUS Dynamic Shadow Boost automaticky rozjasňuje tmavé oblasti, což usnadňuje všimnutí nepřátel skrytých ve stínovaných oblastech mapy.

Asus-exkluzivní, integrovaná hračka GamePlus nabízí vylepšení ve hře, která vám pomůže získat více z vaší hry. Tato funkce je společně vyvinuta se vstupem od hráčů, což jim umožňuje praktikovat a zlepšovat své herní dovednosti.

Technologie ASUS GameVisual má sedm předem nastavených režimů pro optimalizaci vizuálních prvků pro různé typy obsahu. Na tuto jedinečnou funkci lze snadno přistupovat prostřednictvím nabídky pro natažení zkratky nebo na obrazovce.

Technologie bez blikání

Technologie bez blikání snižuje blikání, aby se minimalizovalo oční únosnost pro zlepšení pohodlí, když jste zapleteni do dlouhých herních relací.

Technologie ultra nízkého modrého světla

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light snižuje množství potenciálně škodlivého modrého světla emitovaného displejem. K dispozici jsou čtyři různá nastavení filtru pro kontrolu množství redukce modrého světla.

Bohatá připojení

Užijte si rozsáhlé možnosti připojení, včetně dvou USB 3.0 portů, displayport 1.2, dva HDMI (V2.0) a 3.5 mm zvukový konektor pro připojení k široké škále multimediálních zařízení.

Ergonomický design

S ergonomicky navrženým stojanem poskytuje TUF Gaming VG27AQL1A úpravy naklonění, otočení, pivotu a výšky, takže můžete snadno najít svou ideální polohu sledování. Displej je také kompatibilní s VESA pro montáž na zeď.

Specifikace

Typ produktu

Číslo dílu

Barva

Velikost obrazovky

Rozlišení

Jas

Poměr stran

kontrastní poměr

Typ panelu

Barevná hloubka

Nasycení barev

Obnovovací frekvence

Doba odezvy

Pixel Pitch

Adaptivní synchronizační technologie

Povrchová úprava

Úhel pohledu

Rozsah náklonu

Otočný

Pivot

Rozsah výšky

Zvuk

I/O připojení

Vesa Mount

Funkce

Napájení

Spotřeba energie

Bezpečnostní

Soulad a standardy

Rozměry (WXHXD)

Hmotnost

27 „WQHD Widescreen Gaming IPS LED LCD
VG27AQL1A
Černá
27 „
WQHD: 2 560 x 1 440
400 CD/m²
16: 9
1 000: 1
IPS
1.07B barvy
130% SRGB / DCI-P3 95%
170 Hz
1MS MPRT
0.2331 mm
Ano, FreeSync a G-Sync podporovali
Anti-Glare, 3H
178 °/178 °
-5 ° až 20 °
± 20 °
± 90 °
0 ~ 130 mm
2 x 2w stereo RMS reproduktory
1 x HDMI V2.0 Port 1 x displayport v1.2 port 2 x USB 3.0 portů 1 x 3.5mm mini-jack
100×100 mm
Technologie bez stopy: Ano Výběr teploty barev: 4 režimy GamePlus (režimy): Ano (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment/Sniper) Low Blue Light: ANO HDCP Podpora: Ano GameVisual: 7 Režimy (scenérie/závody/kino/ RTS/RPG/FPS/SRGB režimy/MOBA režim) Adaptive-Sync podporováno: Ano Gamefast Input Technology více režimu HDR: Ano ELMB Sync Dynamic Shadow Boost
100 až 240 VAC, 50/60 Hz
Normální: 26W Úspora energie: Vypnutí:
Kensington Lock
TUV bez blikání. TUV Low Blue Light, Vesa DisplayHdr 400
Bez stánku: 615 x 367 x 51 mm se stojanem: 615 x (405 ~ 535) x 215 mm
Bez stánku: 4.3kg se stojanem: 6.6 kg

obsah balení

 • ASUS TUF Gaming VG27AQL1A 27in WQHD 170Hz IPS Gaming LED LCD Monitor
 • Napájecí kabel
 • Napájecí adaptér
 • USB kabel
 • Kabel HDMI (volitelné)
 • Displayport kabel (volitelné)
 • Rychlý návod
 • Záruční karta
| Denial of responsibility | Contacts |RSS