Asus Zenbook Flip 13 OLED 13.3 Laptop Intel® Core ™ I7 1000 SSD šedá. Asus Zenbook Flip 13

asus, zenbook, flip, oled

Asus Zenbook Flip 13 OLED 13.3 „Laptop Intel Core i7 1000 SSD. Šedá

Vždy tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli nejlepší možnou cenu, ale pokud ji zjistíte, že ji levnější někde jinde, budeme to odpovídat! Stačí zavolat našemu prodejnímu týmu.

Asus Zenbook Flip 13 OLED 13.3 „Laptop Intel Core i7 1000 SSD. Šedá

Cena zápas

Vždy tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli nejlepší možnou cenu, ale pokud ji zjistíte, že ji levnější někde jinde, budeme to odpovídat! Stačí zavolat našemu prodejnímu týmu.

Popněte své údaje níže a my vám dáme vědět, až bude na skladě. Pokud zadáte telefonní číslo, můžeme vám také zavolat do 24 hodin a diskutovat o alternativách.

Ne na našem seznamu adresátů? Zaškrtněte se o našich nejnovějších nabídkách a produktech! Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů zde.

Přehled produktu

S tímto notebookem Asus Zenbook nebudou vaše jasné nápady svázány se stolem. Místo toho ultraportovatelný design a 14hodinová výdrž baterie znamená, že můžete své práce a vášnivé projekty převzít kdekoli. A pokud potřebujete spoustu karet nebo programů otevřené najednou, nepotíte to. Procesor a RAM jsou dostatečně silné, aby zvládly multitasking s lehkostí. S dotykovou obrazovkou Full HD budete stále moci psát, e.mailem nebo designu, když natahujete nohy (také se stane docela užitečné pro chlazení s filmem v posteli). Díky 1TB SSD existuje spousta úložiště pro práci, kreativní projekty a aplikace. Poskytne to také super rychlé načítání, takže se můžete zaseknout do věcí, které máte rádi rychleji.

Klíčové funkce

Základy notebooku

Ručně vybrán našimi odborníky pro vás

Asus Zenbook Flip 13 OLED 13.3 „Laptop Intel Core i7 1000 SSD. Šedá

Ušetřete 20 liber, když si koupíte společně

Ušetřete 30 liber, když si koupíte společně

[Recenze] Asus Zenbook Flip 13 OLED UX363. než notebook

The Asus Zenbook Flip OLED 13, více přátelský k rozpočtu Asus Zenbook Flip S OLED UX371, který jsme již dříve zkontrolovali. Získává veškerý design a postaví veškerý design luxusu, včetně Beefy Intel 11. Gen I7-1165G7 Procesor Tiger Lake a pečlivého displeje OLED.

Design

Existuje 360 ​​stupňový ergolift, který může přepnout do režimu notebooku, režimu stanu a tablety hladce. Je to lehké a tenké díky použití slitiny hliníku na tomto notebooku. Celkový design notebooku je minimalistický a prémiový dotek.

Zjistil jsem, že Zenbook Flip 13 OLED v režimu stanu nabízí skvělý zážitek z sledování filmu s oheň stereofonního reproduktoru Harman Kardon na přední straně, zatímco krásný displej OLED může být nakloněn do vašich dokonalých úhlů.

Připojení

Porty I/O jsou považovány za slušné se dvěma USB C Thunderbolt 4, které podporují až 8k displej a šířka pásma 40 Gbps a HDMI 1.4 Vlevo. Zatímco napravo je tlačítko napájení a USB A 3.2 Gen 1. Pokud potřebujete použít 3.5mm zvukový konektor, Asus zahrnoval USB C až 3.5 mm dongle v krabici.

Vybaven nejnovějším koncertem Intel Wi-Fi 6, který podporuje 160MHz a Bluetooth V5.0.

Klávesnice NumberPad 2.0

Klávesnice matného plastu je dodávána se třemi úrovními podsvíceného jasu, který je hmatatelný a citlivý. Klíč zámku FN umožnil snadnější a všestranný vstup.

ASUS NumberPad byl aktualizován na verzi 2.0, kde nyní podporuje funkci kurzoru i s povoleným číslem. Může být zapnuto/vypnuto pouhým stisknutím tlačítka v pravém horním rohu a tlačítkem zkratky vlevo nahoře, aby se upravila jas. To se hodí pro ty, kteří často děrují čísla na Microsoft Excel. Když už mluvíme o Microsoftu, Zenbook Flip 13 OLED je předinstalován s Microsoft Home Student 2019, takže nemusíte utrácet další babky za svůj software pro produktivitu.

OLED displej

Displej propláchlého skla OLED Full HD s nanoedge rámce poskytuje ohromující vizuální zážitek. Splňuje Pantone ověřené, Vesa DisplayHdr 500 True Black a Tüv Rheinland Certified nabízí hlubokou černou a vysokou přesnou barvu.

Osobně najdu 13.3 ″ panel velikosti velikosti s rozlišením plného HD je více než dost. Nadměrné pixely na Asus Zenbook Flip S OLED je trochu nadměrné. Samozřejmě, další pixely se počítá, ale Windows 10 by to zvětšilo jako viditelné.

Nemohu chválit mnohem víc, protože OLED displej jednoduše vynikající s vysokým barevným kontrastem, dokud někdy pochybuji, že fotografie nebo videa, která jsem na tomto notebooku upravil.

Podobně jako Flip S, podporuje prst dotyk a stejně jako aktivní pero ASUS Active Stylus. Může rozpoznat až do 4 092 citlivosti na tlak na úrovni, která je ideální pro skicování.

Výkon

První věci, které jsem udělal před provedením jakéhokoli testu benchmarku, je aktualizovat BIOS a také řidiče. Při mém počátečním testu s OLED Zenbook Flip S OLED byl procesor TDP omezen na pouhých 15 W a zdá se, že zde stejný případ se Zenbook Flip 13 OLED.

Procesor Intel Core i7 1165G7 4C/8T s 8 GB LPRDDR4X 4 266 MHz na naší revizní jednotce, která je schopna zasáhnout 28W špičkový výkon a zde je některé výsledek na Geekbench 5 a Cinebench R20

 • Geekbench 5 (CPU). 1 518 /4 410 (single / multi)
 • Geekbench 5 (GPU). 17 863
 • Cinebench R20. 1 350

Kromě displeje se liší, výběr úložiště na tomto notebooku je také odlišný. Asus používá Kingston OM8PCP3512F-AB 3.0 x4 NVME SSD. SSD nabízí docela slušné rychlosti a dostačující k použití také jako škrábanec.

Životnost baterie

Zatímco Intel rozpoznává Asus Zenbook Flip 13 OLED s platformou Intel Evo, bude vám nabídnuta výjimečná skvělá výdrž baterie. Když jsem se zobrazoval stejnou kapacitu baterie 67Wh a nižší rozlišení, byl jsem uvítán o 20% delší životnost baterie ve srovnání s displejem 4K.

Poskytovaná rychlá nabíječka 65 W nabízí 60% doplnění z 0% za méně než 50 minut.

Asus Zenbook Flip S UX371 Recenze

S Thunderbolt 4 a ohromující obrazovkou se zdá, že Flip S 2-in-1 Zenbook je vytvořen pro kreativy, ale mějte na paměti, že špičkový výkon je omezen designem podvozku-a že neexistuje žádný konektor pro sluchátka.

Zenbook Flip S je prvotřídní konvertibilní notebook zaměřený na výkon. To je pravděpodobně výklenek uvnitř výklenku, ale pokud je to tam, kde jste, je tu hodně rád.

gen Intel Chips jsou spárovány s štíhlou sestavou, moderním výběrem přístavu (mínus překvapení A 3.5mm konektor pro sluchátka) a 13.3in 4K OLED dotykový displej-vše v designu 2 v 1, což znamená, že můžete použít FLIP S jako běžný notebook nebo jako výkonný tablet Windows.

Ne mnoho lidí bude schopno ospravedlnit výdaje 1 799 GBP/1 549, ale pokud si to můžete dovolit.

Návrhové porty

Asus se usadil v estetice, pokud jde o jeho prémiové notebooky a Zenbook Flip S zapadá přímo.

Jediným dostupným povrchem je Jade Black, který přichází doprovázený zdůrazněním mědi na okraji kolem okraje podvozku a displeje.

Řezané rohy vypadají součástí a signalizují, že prémiová estetika, aniž by se docela překročila do nesprávného. Jsou trochu no, ne.li ostré, pak rozhodně úhlové, ale. Všimnete si, že okraje vyčnívají do dlaní a zápěstí. ne do bodu bolesti, ale občas nepohodlí. Určitě existuje nějaký prvek formy nad funkcí.

Totéž nelze říci o velikosti notebooku, kde se oba setkávají docela přirozeně. Na 1.2kg to není nejlehčí zařízení na trhu, ale je snadné ho nést-i když, stejně jako většina 2-v-1, nikdy se necítí dost lehké, aby pohodlně používal jednoruční jako tablet.

Na pouhých 13.9mm tlustý je také nepopiratelně štíhlý. Opět to není nejtenčí kolem, ale to je z dobrého důvodu, protože Asus udržoval (téměř) plný doplněk přístavů. Je tu USB 3.2, HDMI a dva porty USB-C, oba plné podpory Thunderbolt 4 a schopné nabíjet zařízení-i když jsou nepříjemné, že jsou oba na stejné straně, když bych raději měl možnost nabíjení na obou stranách.

To, co není, a já jsem upřímně zmaten opomenutím, je konektor pro sluchátka. Už dávno jsem přijal, že většina telefonů již nepodporuje 3.Sluchátka 5 mm, ale vidět, že je upuštěno z notebooku, který má zjevně prostor pro přístavy, je dotykem ohledně.

Většinou používám bezdrátová sluchátka, ale oceňuji kabelovou možnost a zdá se, že na zařízení jasně částečně zaměřené na kreativy. pro které je obzvláště důležité spolehlivé zvukové připojení obzvláště důležité. Asus zahrnuje adaptér (spolu s dalším pro Ethernet), ale to je stále zbytečné nepříjemnosti.

Klávesnice, webová kamera

Líbí se mi, ale nemiluji klávesnici na zenbooku flip s. Je to poměrně pohodlná velikost, ačkoli klíče se dotknou stísněnou směrem k okrajům. to je alespoň částečně díky rozhodnutí zahrnout domov, konec a stránky nahoru klíče, které nejsou uvedeny na notebooku a vůli být vítaným dotykem pro některé uživatele.

Do klíčů je trochu cestování, ale stále se cítí citliví a určitě jsou pohodlné psát. Nikdy se necítí tak okamžitě luxusní jako nejlepší klávesnice notebooků, ale pochybuji, že mnoho lidí najde vážnou příčinu stížnosti.

Pokud je klávesnice dostatečně dobrá, trackpad ji vyhodí z vody. Tento skleněný touchpad je hladký, citlivý a expanzivní, s širokým designem, který co nejlépe využívá podvozek a dává vám dostatek prostoru pro manévru.

Je také vybaven nyní známým dotykem ASUS: skrytý LED Numbad, aktivovaný stisknutím dolů v rohu podložky. Toto je druhá generace techniky ASUS a tato vylepšená verze usnadňuje pokračování v používání dotyku normálně i při aktivním čísle-může to rozeznat rozdíl mezi klepnutím na číslo nebo přesunem kurzoru, takže není třeba, aby nebylo třeba Pokračujte v zapínání a vypnutí, když se slogujete přes velkou relaci Excel.

Nakonec je v rámečku nad displejem umístěna webová kamera. Je to jen 720p. stále zklamáně běžná. a kvalita je rozhodně průměrná. Udělá to práci, ale nezpůsobí to, že budete vypadat co nejlépe.

Webová kamera pracuje s Windows Hello, aby odemkla notebook. což je výhodné, protože neexistuje žádný skener otisků prstů, takže to je vaše jediná biometrická možnost.

Zobrazit

Zenbook Flip S je kompaktní notebook s kompaktním displejem. v tomto případě 13.3in, 16: 9 panel. Asus bohužel dosud nesledoval Huawei, Dell a další při přijímání vyššího poměru stran 16:10 nebo 3: 2, což mi připadá mnohem užitečnější pro produktivitu, ale není to obrovská stížnost.

Kolem okrajů displeje je tenký rámeček, i když je na horním a dolní části silnější a rozhodně není nejtenčí. To však má smysl pro kabriolet-potřebujete něco, na co se můžete chytit v tabletovém režimu, takže pokud máte zájem o zážitek z celé obrazovky, můžete mít větší štěstí, že se budete držet standardních návrhů vřesové šplčky.

ASUS uvádí na svém webu dva specifikace obrazovky, ale zatím mohu najít pouze verzi Premium 4K OLED v prodeji kdekoli. a to je to, co jsem zkontroloval. Levnější možnost, pokud ji najdete, je panel IPS Full HD. v každém případě je to také dotyková obrazovka.

4K je pravděpodobně nadměrně na displeji této velikosti, ale má smysl, pokud předpokládáte, že Flip S je alespoň částečně zaměřen na kreativy, kteří ocení schopnost pracovat ve vysokém rozlišení. Stejně důležité je, že je to také velmi přesné barvy-testování pomocí sypderxu jsem zjistil, že panel pokrývá 100% SRGB a 98% AdoberGB a DCI-P3. To není úplně 100% DCI-P3, které Asus nabízí, ale je to docela zatraceně blízko.

asus, zenbook, flip, oled

Výkon specifikace

Stejně jako u displeje i Asus nabízí několik různých možností specifikace, ale zdá se, že na Západě je v prodeji pouze jedno nastavení. To kombinuje jedenáctý gen Intel I7 (I7-1165G7, přesněji) s 16 GB DDR4 RAM a 1TB úložiště a zahrnuje také podporu pro Wi-Fi 6.

Vzhledem k velikosti notebooku by nemělo být jako žádné velké překvapení, že neexistuje žádná diskrétní grafická karta, ačkoli procesor 11. generace s sebou přináší Integrovanou grafiku Iris X E Intel, která by měla pomoci věcem.

V benchmarkech dává Flip S solidní, ale nezanedbatelné výsledky. Jak jsme viděli jinde, skok na jedenáctý gen silikon dává pouze skromné ​​výkony nad předchozí technikou a zaostává za čipy z AMD (viděno v Huawei Matebook 14 níže) a Apple (v novém M1-poháněném Macbooku vzduchu ).

Co se týče, zaostává za 11. gen I5-poháněným Acer Swift 5-což by mělo na papíře Tounce. Toto je nejsilnější návrh, že problém zde není ve skutečnosti interní, ale skutečnost, že design podvozku a chlazení podvozku notebooku vede k škrcení, které drží CPU zpět.

Je to podobný příběh o grafickém výkonu-skóre 3DMark Sky Diver je zlepšením u většiny notebooků 10. generace, ale ne zvláště výrazný, takže byste neměli očekávat radikální zlepšení herního výkonu nebo vykreslování. Ještě jednou zaostává za I5 Acer Swift 5, která také používá grafiku X E.

Chlazení je vždy výzvou v podvozku, který je tento malý, a Flip S běží horké, což pravděpodobně vysvětluje mírně ohromující výsledky benchmarku. tvrdě zatlačte notebook a to si všimnete, a to vede k škrcení, které omezí špičkový výkon.

Toto není nejhorší notebook, který jsem testoval na vytápění. začátkem roku 2020 Dell XPS 13 tuto pochybnou cenu bere. ale je jasné, že Asusův štíhlý design drží jinak mocné interní interní a vy opravdu nedostanete své plné peníze hodnota na specifikacích.

Přesto se každý notebook s i7 a 16 GB RAM bude držet v každodenním používání, a to je překvapivě, když se jednoduše vrháte kolem oken, používáte Chrome a děláte základní úpravy obrázků a podobně. To bude stačit pro většinu lidí, ale kdokoli, kdo hledá správnou sílu.

Baterie se nabíjí

Stejně jako celkový výkon je při výdrži baterie flip s dobrý, ale ne skvělý. Asus touts 15 hodin baterie, i když notebook omezený na 11 hodin a 48 minut v našem kontinuálním testu videa. téměř uprostřed balení pro notebook této velikosti.

Z funkčního hlediska to znamená, že pohodlně vydrží den práce za předpokladu, že netlačíte CPU na jeho limit, což bylo v podstatě moje zkušenost.

Nabíjení přichází přes USB-C a Asus dodává nabíječku 65 W s notebookem-i když jej budete moci doplnit s jakoukoli nabíječkou USB-C PD. Pocházející z prázdného notebooku překonalo až 42% za půl hodiny pomocí přiložené nabíječky, přičemž plné nabití trvalo něco přes hodinu.

Dostupnost ceny

Zenbook Flip S stojí 1 799 GBP/1 549 pro jediné dostupné SKU právě teď.

To je pravděpodobně pro kurz pro specifikace. i7, 1TB, 4K OLED. ale faktor v škrcení z designu podvozku a začíná to vypadat jako o něco horší hodnota.

Odložte displej a můžete získat podobný, ne.li lepší, výkon méně než velký. Displej OLED s přesným barvením 4K, ačkoli se však trochu naráží na věci, a pokud víte, že to potřebujete-plus lehký design s Thunderbolt 4-pak Flip S má o něco menší konkurenci.

Podívejte se na náš nejlepší notebook a nejlepší grafy notebooků 2 v 1 pro přímější srovnání s konkurencí.

Výrok

Na papíře Zenbook Flip S nabízí silnou kombinaci lehkého konvertibilního designu s moderním, výkonným specifikačním listem.

V praxi tenký podvozek omezuje skutečný výkon notebooku, ačkoli krásný dotykový displej OLED a terabajte úložiště zajišťují, že to bude stále přitahovat hojnosti. Thunderbolt 4 a HDMI porty ani neubližují, ale nedostatek snímače otisků prstů nebo konektoru pro sluchátka by mohl být Dealbreakers.

Toto není nejlepší notebook 2-in-1 právě teď, ale pokud peníze nejsou žádný předmět a vy upéjujete přenositelnosti a kvalitu zobrazení, můžete udělat mnohem horší.

brejle

Asus Zenbook Flip S UX371: Specifikace

 • 13.3 palce (3840 x 2160) 4K OLED dotykový displej
 • 11. gen Intel Core i7-1165G7
 • Intel Iris Xe Graphics
 • 16 GB 4266MHz DDR4X RAM
 • 1TB SSD
 • 802.11AX Wi-Fi 6
 • Bluetooth 5.0
 • 2x USB-C Thunderbolt 4
 • 1x USB 3.2
 • 1xhmdi
 • Stereo reproduktory
 • 720p IR Webcam
 • Podsvícená klávesnice
 • NumberPad 2.0 Trackpad
 • 67Wh lithium-iontová baterie
 • 65W Nabíjení USB-C
 • 305 mm x 211 mm x 13.9 mm
 • 1.2kg

Asus Zenbook Flip S UX371 Recenze

S Thunderbolt 4 a ohromující obrazovkou se zdá, že Flip S 2-in-1 Zenbook je vytvořen pro kreativy, ale mějte na paměti, že špičkový výkon je omezen designem podvozku-a že neexistuje žádný konektor pro sluchátka.

Zenbook Flip S je prvotřídní konvertibilní notebook zaměřený na výkon. To je pravděpodobně výklenek uvnitř výklenku, ale pokud je to tam, kde jste, je tu hodně rád.

gen Intel Chips jsou spárovány s štíhlou sestavou, moderním výběrem přístavu (mínus překvapení A 3.5mm konektor pro sluchátka) a 13.3in 4K OLED dotykový displej-vše v designu 2 v 1, což znamená, že můžete použít FLIP S jako běžný notebook nebo jako výkonný tablet Windows.

Ne mnoho lidí bude schopno ospravedlnit výdaje 1 799 GBP/1 549, ale pokud si to můžete dovolit.

Návrhové porty

Asus se usadil v estetice, pokud jde o jeho prémiové notebooky a Zenbook Flip S zapadá přímo.

Jediným dostupným povrchem je Jade Black, který přichází doprovázený zdůrazněním mědi na okraji kolem okraje podvozku a displeje.

Řezané rohy vypadají součástí a signalizují, že prémiová estetika, aniž by se docela překročila do nesprávného. Jsou trochu no, ne.li ostré, pak rozhodně úhlové, ale. Všimnete si, že okraje vyčnívají do dlaní a zápěstí. ne do bodu bolesti, ale občas nepohodlí. Určitě existuje nějaký prvek formy nad funkcí.

Totéž nelze říci o velikosti notebooku, kde se oba setkávají docela přirozeně. Na 1.2kg to není nejlehčí zařízení na trhu, ale je snadné ho nést-i když, stejně jako většina 2-v-1, nikdy se necítí dost lehké, aby pohodlně používal jednoruční jako tablet.

Na pouhých 13.9mm tlustý je také nepopiratelně štíhlý. Opět to není nejtenčí kolem, ale to je z dobrého důvodu, protože Asus udržoval (téměř) plný doplněk přístavů. Je tu USB 3.2, HDMI a dva porty USB-C, oba plné podpory Thunderbolt 4 a schopné nabíjet zařízení-i když jsou nepříjemné, že jsou oba na stejné straně, když bych raději měl možnost nabíjení na obou stranách.

To, co není, a já jsem upřímně zmaten opomenutím, je konektor pro sluchátka. Už dávno jsem přijal, že většina telefonů již nepodporuje 3.Sluchátka 5 mm, ale vidět, že je upuštěno z notebooku, který má zjevně prostor pro přístavy, je dotykem ohledně.

Většinou používám bezdrátová sluchátka, ale oceňuji kabelovou možnost a zdá se, že na zařízení jasně částečně zaměřené na kreativy. pro které je obzvláště důležité spolehlivé zvukové připojení obzvláště důležité. Asus zahrnuje adaptér (spolu s dalším pro Ethernet), ale to je stále zbytečné nepříjemnosti.

Klávesnice, webová kamera

Líbí se mi, ale nemiluji klávesnici na zenbooku flip s. Je to poměrně pohodlná velikost, ačkoli klíče se dotknou stísněnou směrem k okrajům. to je alespoň částečně díky rozhodnutí zahrnout domov, konec a stránky nahoru klíče, které nejsou uvedeny na notebooku a vůli být vítaným dotykem pro některé uživatele.

Do klíčů je trochu cestování, ale stále se cítí citliví a určitě jsou pohodlné psát. Nikdy se necítí tak okamžitě luxusní jako nejlepší klávesnice notebooků, ale pochybuji, že mnoho lidí najde vážnou příčinu stížnosti.

Pokud je klávesnice dostatečně dobrá, trackpad ji vyhodí z vody. Tento skleněný touchpad je hladký, citlivý a expanzivní, s širokým designem, který co nejlépe využívá podvozek a dává vám dostatek prostoru pro manévru.

Je také vybaven nyní známým dotykem ASUS: skrytý LED Numbad, aktivovaný stisknutím dolů v rohu podložky. Toto je druhá generace techniky ASUS a tato vylepšená verze usnadňuje pokračování v používání dotyku normálně i při aktivním čísle-může to rozeznat rozdíl mezi klepnutím na číslo nebo přesunem kurzoru, takže není třeba, aby nebylo třeba Pokračujte v zapínání a vypnutí, když se slogujete přes velkou relaci Excel.

Nakonec je v rámečku nad displejem umístěna webová kamera. Je to jen 720p. stále zklamáně běžná. a kvalita je rozhodně průměrná. Udělá to práci, ale nezpůsobí to, že budete vypadat co nejlépe.

Webová kamera pracuje s Windows Hello, aby odemkla notebook. což je výhodné, protože neexistuje žádný skener otisků prstů, takže to je vaše jediná biometrická možnost.

Zobrazit

Zenbook Flip S je kompaktní notebook s kompaktním displejem. v tomto případě 13.3in, 16: 9 panel. Asus bohužel dosud nesledoval Huawei, Dell a další při přijímání vyššího poměru stran 16:10 nebo 3: 2, což mi připadá mnohem užitečnější pro produktivitu, ale není to obrovská stížnost.

Kolem okrajů displeje je tenký rámeček, i když je na horním a dolní části silnější a rozhodně není nejtenčí. To však má smysl pro kabriolet-potřebujete něco, na co se můžete chytit v tabletovém režimu, takže pokud máte zájem o zážitek z celé obrazovky, můžete mít větší štěstí, že se budete držet standardních návrhů vřesové šplčky.

ASUS uvádí na svém webu dva specifikace obrazovky, ale zatím mohu najít pouze verzi Premium 4K OLED v prodeji kdekoli. a to je to, co jsem zkontroloval. Levnější možnost, pokud ji najdete, je panel IPS Full HD. v každém případě je to také dotyková obrazovka.

4K je pravděpodobně nadměrně na displeji této velikosti, ale má smysl, pokud předpokládáte, že Flip S je alespoň částečně zaměřen na kreativy, kteří ocení schopnost pracovat ve vysokém rozlišení. Stejně důležité je, že je to také velmi přesné barvy-testování pomocí sypderxu jsem zjistil, že panel pokrývá 100% SRGB a 98% AdoberGB a DCI-P3. To není úplně 100% DCI-P3, které Asus nabízí, ale je to docela zatraceně blízko.

Výkon specifikace

Stejně jako u displeje i Asus nabízí několik různých možností specifikace, ale zdá se, že na Západě je v prodeji pouze jedno nastavení. To kombinuje jedenáctý gen Intel I7 (I7-1165G7, přesněji) s 16 GB DDR4 RAM a 1TB úložiště a zahrnuje také podporu pro Wi-Fi 6.

Vzhledem k velikosti notebooku by nemělo být jako žádné velké překvapení, že neexistuje žádná diskrétní grafická karta, ačkoli procesor 11. generace s sebou přináší Integrovanou grafiku Iris X E Intel, která by měla pomoci věcem.

V benchmarkech dává Flip S solidní, ale nezanedbatelné výsledky. Jak jsme viděli jinde, skok na jedenáctý gen silikon dává pouze skromné ​​výkony nad předchozí technikou a zaostává za čipy z AMD (viděno v Huawei Matebook 14 níže) a Apple (v novém M1-poháněném Macbooku vzduchu ).

Co se týče, zaostává za 11. gen I5-poháněným Acer Swift 5-což by mělo na papíře Tounce. Toto je nejsilnější návrh, že problém zde není ve skutečnosti interní, ale skutečnost, že design podvozku a chlazení podvozku notebooku vede k škrcení, které drží CPU zpět.

Je to podobný příběh o grafickém výkonu-skóre 3DMark Sky Diver je zlepšením u většiny notebooků 10. generace, ale ne zvláště výrazný, takže byste neměli očekávat radikální zlepšení herního výkonu nebo vykreslování. Ještě jednou zaostává za I5 Acer Swift 5, která také používá grafiku X E.

Chlazení je vždy výzvou v podvozku, který je tento malý, a Flip S běží horké, což pravděpodobně vysvětluje mírně ohromující výsledky benchmarku. tvrdě zatlačte notebook a to si všimnete, a to vede k škrcení, které omezí špičkový výkon.

Toto není nejhorší notebook, který jsem testoval na vytápění. začátkem roku 2020 Dell XPS 13 tuto pochybnou cenu bere. ale je jasné, že Asusův štíhlý design drží jinak mocné interní interní a vy opravdu nedostanete své plné peníze hodnota na specifikacích.

Přesto se každý notebook s i7 a 16 GB RAM bude držet v každodenním používání, a to je překvapivě, když se jednoduše vrháte kolem oken, používáte Chrome a děláte základní úpravy obrázků a podobně. To bude stačit pro většinu lidí, ale kdokoli, kdo hledá správnou sílu.

Baterie se nabíjí

Stejně jako celkový výkon je při výdrži baterie flip s dobrý, ale ne skvělý. Asus touts 15 hodin baterie, i když notebook omezený na 11 hodin a 48 minut v našem kontinuálním testu videa. téměř uprostřed balení pro notebook této velikosti.

Z funkčního hlediska to znamená, že pohodlně vydrží den práce za předpokladu, že netlačíte CPU na jeho limit, což bylo v podstatě moje zkušenost.

Nabíjení přichází přes USB-C a Asus dodává nabíječku 65 W s notebookem-i když jej budete moci doplnit s jakoukoli nabíječkou USB-C PD. Pocházející z prázdného notebooku překonalo až 42% za půl hodiny pomocí přiložené nabíječky, přičemž plné nabití trvalo něco přes hodinu.

Dostupnost ceny

Zenbook Flip S stojí 1 799 GBP/1 549 pro jediné dostupné SKU právě teď.

To je pravděpodobně pro kurz pro specifikace. i7, 1TB, 4K OLED. ale faktor v škrcení z designu podvozku a začíná to vypadat jako o něco horší hodnota.

Odložte displej a můžete získat podobný, ne.li lepší, výkon méně než velký. Displej OLED s přesným barvením 4K, ačkoli se však trochu naráží na věci, a pokud víte, že to potřebujete-plus lehký design s Thunderbolt 4-pak Flip S má o něco menší konkurenci.

Podívejte se na náš nejlepší notebook a nejlepší grafy notebooků 2 v 1 pro přímější srovnání s konkurencí.

Výrok

Na papíře Zenbook Flip S nabízí silnou kombinaci lehkého konvertibilního designu s moderním, výkonným specifikačním listem.

V praxi tenký podvozek omezuje skutečný výkon notebooku, ačkoli krásný dotykový displej OLED a terabajte úložiště zajišťují, že to bude stále přitahovat hojnosti. Thunderbolt 4 a HDMI porty ani neubližují, ale nedostatek snímače otisků prstů nebo konektoru pro sluchátka by mohl být Dealbreakers.

Toto není nejlepší notebook 2-in-1 právě teď, ale pokud peníze nejsou žádný předmět a vy upéjujete přenositelnosti a kvalitu zobrazení, můžete udělat mnohem horší.

brejle

Asus Zenbook Flip S UX371: Specifikace

 • 13.3 palce (3840 x 2160) 4K OLED dotykový displej
 • 11. gen Intel Core i7-1165G7
 • Intel Iris Xe Graphics
 • 16 GB 4266MHz DDR4X RAM
 • 1TB SSD
 • 802.11AX Wi-Fi 6
 • Bluetooth 5.0
 • 2x USB-C Thunderbolt 4
 • 1x USB 3.2
 • 1xhmdi
 • Stereo reproduktory
 • 720p IR Webcam
 • Podsvícená klávesnice
 • NumberPad 2.0 Trackpad
 • 67Wh lithium-iontová baterie
 • 65W Nabíjení USB-C
 • 305 mm x 211 mm x 13.9 mm
 • 1.2kg

Top 5 funkcí Asus Zenbook Flip 13

Asus Zenbook Flip 13 je zde a lze jej zakoupit od KES 145K na Eletetus Technologies Ltd.

Notebook jsme použili několik dní a zde jsou některé funkce, o kterých si myslíme, že se osloví cílovým kupujícím.

Poznámka: Toto je model UX363EA. Dodává se s 8 GB RAM, 512 GB úložiště SSD, 11. Gen Intel Core i7-1165G7 a Iris Xe Graphics. Všechno je moderní, včetně čipu a grafického procesoru, což je jedna z nejpopulárnějších možností na konci roku 2020. Toto je integrovaný grafický procesor, který nemůže konkurovat vyhrazeným grafickým kartám.

Krabice má dvě dongle, jednu pro Ethernet pro toto rychlé a nepřetržité spojení a 3.5 mm na sluchátka.

Krabice má také stylus, protože obrazovka podporuje dotek.

Hmotnost

Jedná se o velmi lehký počítač a je to zřejmé, protože zařízení zaměřuje na lidi, kteří chtějí své notebooky malé, buď pro práci a cestování nebo základní použití doma. Na 1.3 kg, mohlo by to být lehčí, ale přesto se mi líbí, jak to můžete vyzvednout, hodit to do tašky a zapomenout, že je dokonce tam.

Součástí toho, že je hubená, je velikost displeje, která, jak naznačuje název počítače, je ve 13 letech.3 palce. Některé přístavy byly také odstraněny, možná pro použití nejmenší základní desky pro počítač. o těch přístavech v několika.

Velikost tohoto počítače by však měla být atraktivní pro každého zákazníka a je osvěžující vidět, že místní obyvatelé mohou zařízení vyzvednout, aniž by skákali překážku, která je importována.

Ten závěs o 360 stupňů

To jsou body ve dvou; Nejprve, převrácení 13 až do záda, takže to vypadá jako nadměrná tableta (pro kterou by Windows 10 požádal, pokud chcete přepnout do režimu tabletu), a že displej je citlivý na dotyk. Mám starší počítač, který dělá tyto dvě věci v pořádku, ale abych je viděl v tomto malém faktoru, byl ve skutečnosti vzrušující, s ohledem na to, že jsem mohl zařízení převrátit a použít jako své sledovací zařízení v posteli (to dělám hodně).

To jsou druh flexibility, které se mi líbí, a jsem rád, že jsou tady.

Mimochodem, obrazovka podporuje úrovně tlaku 4096 a je zahrnut stylus, takže nemusíte utrácet další peníze za nákup jednoho.

Budovat kvalita

Toto je malý, dobře stavěný stroj. Asus říká, že má, že americká vojenská trvanlivost a já souhlasím.

Displej je velmi rigidní, paluba klávesnice se cítí robustní, a když je zavřeno, zařízení vyzařuje, že jeho návrháři a výrobce si vzali čas, aby zajistili, že Flip 13 je dobře sestaven.

Jsem přesvědčen, že toto zařízení zůstane na chvíli, možná bude dělat 5 let, aniž bych ukázal jakékoli známky stárnutí.

Nikdo nechce špatně postavený stroj, ale za cenu jsem očekával tuto úroveň obdivuhodného řemeslného zpracování.

Úžasná výdrž baterie

Baterie 67Wh baterie zabalená v podvozku Flip 13 trvá dlouho. Nebyly zde provedeny žádné vědecké testy a já jsem neměl dlouho s notebookem, abych měřil průměrnou dlouhověkost a prodlouženou dobu používání.

Dostal jsem však 7 hodin použití, a to je s aktivovaným režimem výkonu. Jas obrazovky byl na 50 procent a já jsem byl v interiéru během zkušebního období, abych potřeboval více než ten jas.

7 hodin je zatraceně dobré číslo, což znamená, že můžete toto zařízení plně odhlásit, jít s ním, dělat nějakou práci a vrátit se domů s nějakou šťávou. to vše s nabíječkou doma.

Kromě toho se zařízení nabíjí přes USB typ-c-a vlevo jsou dva porty typu C, z nichž všechny nabíjí notebook. Jen bych si přál, aby byly umístěny na obou stranách pro tuto flexibilitu.

Také nabíječka 65W šťává zařízení poměrně rychle (ne jako šílená nabíječka 180W pro G14. ale to je úplně jiný notebook).

asus, zenbook, flip, oled

Teploty a pohodlí

S používáním notebooků pro chodce jsem očekával, že zařízení zůstane v klidu a chladu za všech okolností, a to bylo jen tak.

Nikdy nepoužívám spoustu aplikací a moje práce se točí po internetu (vždy jsem používal Edge, protože je to snadné na RAM) a zpracování dokumentů.

V podvozku je jediný ventilátor a jediný čas, kdy se točí, když jsem resetoval stroj.

Tichý a skvělý stroj je pro mě vítězstvím.

Zařízení je vynikající ultrabook a jistě překvapí mnoho lidí, protože je sestaveno velmi dobře, díky tomuto efektivnímu 11. genovému procesoru trvá dlouho a provádí základní úkoly, aniž by bojoval hodně.

Při počáteční ceně 145K však mám pocit, že Asus mohl místo ubože 8 GB použít čip 16 RAM. Obrazovka by mohla být také jasnější, klíče by mohly potřebovat více místa, protože psaní na stroji, zejména pokud toho hodně děláte, je noční můra a mohli bychom také rádi vidět skener otisků prstů. i když Windows ahoj prostřednictvím IR Kamery fungují dobře.

Webová kamera je také hrozná. ale který počítač má dobrou webovou kameru?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS