Autentické mexické chile rellenos. MI Jméno je chiki

Čeština pro Slovany. Česky s Norbertem a Vítem. Lekce #3. Česká čísla. cvičení

Autentické mexické chile rellenos

Autentický recept Chile Relleno předávaný po generace v mé rodině.

Pokyny

Roztavte zkrácení zeleniny v pánvi na mírném ohni. Roll každý plněný pepř do mouky, klepnutím na přebytečnou mouku a ponořte se do směsi vajec, abyste natáčeli obě strany. Jemně položte potažené papriky do horkého zkrácení. Smažte papriky, dokud se lehce zlatohnědá a sýr neroztaví, asi 5 minut na stranu.

Poznámka editora

Údaje o výživě pro tento recept zahrnují plné množství mouky pro chléb. Skutečné množství spotřebovaného chleba se bude lišit.

Fakta o výživě (na porci)

Nutriční hodnoty % Denní hodnota
Celkový tuk 16 g 21%
Nasycený tuk 8g 41%
Cholesterol 102mg 34%
Sodík 357 mg 16%
Celkový uhlohydrát 17G 6%
Dietní vlákno 1G 4%
Celkový cukr 3G
Protein 13G
Vitamin C 65mg 324%
Vápník 312 mg 24%
Železo 2mg 10%
Draslík 217 mg 5%

Procento denních hodnot je založeno na dietě 2 000 kalorií. Vaše denní hodnoty mohou být vyšší nebo nižší v závislosti na vašich potřebách kalorií.

Informace o živiny nejsou k dispozici pro všechny složky. Množství je založeno na dostupných datech živin.

(-) Informace nejsou v současné době k dispozici pro tuto živinu. Pokud sledujete lékařsky restriktivní stravu, před přípravou tohoto receptu na osobní spotřebu se před přípravou tohoto receptu najdete svého lékaře nebo registrovaného dietologa.

Poháněno výzkumnou databází ESHA © 2018, Esha Research, Inc. Všechna práva vyhrazena

Shiki

Shiki Golden Lion, také známý jako „Flying Pirate“, [1] je admirál [5] z Golden Lion Pirates, prvního známého [6] vězně, který kdy unikl Impel Down [1] a bývalý člen The Rocks Pirates. [3]

Shiki způsobil zmatek na moři během Rogerova doby, když velel největší pirátské flotile období. Shiki považoval za jednoho z největších soupeřů Rogera, chtěla dobýt svět.

Obsah

 • 1.1 Galerie
 • 3.1 posádka
 • 3.2 nepřátelé
 • 3.2.1 gol d. Roger
 • 3.2.2 Světová vláda
 • 3.2.3 piráti slámy
 • 3.3.1 Edward Newgate
 • 4.1 fyzické schopnosti
 • 4.2 taktické dovednosti
 • 4.3 Swordsmanship
 • 4.4 ďábelské ovoce
 • 4.5 Island Ship
 • 4.6 zbraní
 • 4.6.1 Flintlock
 • 5.1 minulost
 • 5.1.1 raná historie
 • 5.1.2 Bitva ve válce Edd
 • 5.1.3 uvěznění a útěk
 • 5.2.1 malý východní oblouk
 • 5.2.2 One Piece Film: Silný svět
 • 6.1 filmové bitvy
 • 10.1 videohry
 • 10.1.1 hratelné vystoupení
 • 10.1.2 Podpůrné vystoupení

Vzhled

Shiki je velmi vysoký starší muž oblečený v tradičním japonském oblečení sestávajícím z oranžového oříznutého, červeného a černého roucha kimono svázaného dohromady s tmavě zeleným křídlem a zlatým řetězcem kolem pasu; Také nosí žluté pruhované potrhané Haori kabát přehozený přes jeho ramena. Má vlasy podobné zlaté hřívě, natahující se dolů k zemi a na vrcholu hlavy je součástí volantu, který se po bitvě s Rogerem uložil do hlavy. Doktor poznamenal, že pokus o jeho odstranění může mít za následek smrt, protože je uložen příliš hluboko. Sám Shiki sám si myslel, že vypadá jako kohouta, aniž by si uvědomil, že to byl sám, když se díval do zrcadla.

Pokud jde o jeho rysy obličeje, sportuje zlatý huňatý chomáč vlasů na vousy na dně brady a černou kozí hran s špičatými hranami obklopujícími jeho ústa. Jeho obočí je tmavé a také špičaté a má na levé straně obličeje několik fialových míst přímo kolem pravého oka, což naznačuje jeho věk. Obvykle je vidět, jak kouří doutník. [2]

Před dvaceti lety jeho vlasy zakrývaly nyní plešatou horní část jeho hlavy a kabát na jeho ramenou měl jiný vzor, ​​na něm velké motivy podobné květině.

Místo toho, aby použil konvenčnější protézu po odříznutí vlastních nohou, aby unikl Impel dolů, používá své vlastní meče jako protetické nohy, které otevřeně ukazuje.

Osobnost

Směšný. Všichni sobečtí idioti, kteří tam hledají poklad, se jen dostanou do cesty. Nový věk. Piráti vládnou moři. Jednoho dne vás to uvidím.
– Shiki [7]

Shiki je ambiciózní muž se silnou touhou vládnout světu a věří, že spolu s Rogerem to mohl snadno udělat. Váží si moc a respektuje ty, kteří ji mají, nepřítele nebo ne. Z tohoto důvodu věřil, že Roger popraven ve východní modré, nejslabší ze čtyř blues, nebyl nic ponižujícího vzhledem k stavu, kterého Pirate King dosáhl. Podle GARP není to typ člověka, který by mohl dlouholerovat mírovou éru dlouho, ale také dodal, že Shiki nebude podněcovat něco velkého bez rozsáhlého plánování a přípravy předem. To silně znamená, že Shiki měl pohon a myšlení Warmonger. [8]

Shiki má talent pro plánování, často přichází s grandiózními, které mohou být neuvěřitelně dlouhodobě, a zdá se, že ho v tomto ohledu opatrně prohlíží ho Whitebeard. Je to také obvykle klidný člověk nejvíce časy a poté, co bude oznámen lékařem Indigo, že vývoj vzorce SIQ na fauně všech šestnácti plovoucích ostrovů by vyžadoval období dvaceti let, Shiki byl úplně šťastný, že tak dlouho čeká. což naznačuje vysoký stupeň trpělivosti a oddanosti udržování jeho plánů. Občas však jeho hněv a hněv způsobí, že by provedl bezohledné manévry, které odporovaly jeho mazané mentalitě.

Shiki bylo také prokázáno, že je velmi charismatickým a schopným vůdcem, který se podařilo rozvíjet pirátské armády při nejméně dvou příležitostech v jeho kariéře (první byl komentován jako výjimečně velká flotila i v novém světě; celkem je Whitebeardova pirátská divize 1600 Piráti jako srovnání a druhý vypadal, že je téměř stejně velký, kdyby Shiki nebyl předčasně zastaven); Svou přímou posádku také zacházel se soucitem a úctou, jako by to byla jeho vlastní rodina, ačkoli nebyl nad nimi zabíjením menších podřízených z nejpovrchnějších důvodů.

Shiki často přichází jako velmi lehká a komická. Vezme si většinu věcí s veselým úsměvem a dokonce i v hlavě zasekl volant, ztratil polovinu pirátské flotily Rogerovi nebo odřízl jeho nohy, moc ho nesedal dolů. Jediná věc, kterou Shiki kdy ukázal, jsou bouře, možná proto, že jeho flotila byla jednou zničena jedním, když bojovala s Rogerovým pirátem, ale pravděpodobně kvůli skutečnosti, že ani on nemá plnou kontrolu nad svými létajícími masy, když uprostřed uprostřed jeden. Zdá se, že Shiki je také trochu nepřítomný, protože často omyl věci pro jiné věci, jako je obrovský bouřlivý mrak pro perm, pták na kytaru nebo šarlatu gorily pro svou babičku. Zjevně rád tančí, jako když byl poprvé představen nami, byl viděl, jak dělá tanec s Indigo a Scarlet. Tito tři často působí jako komické trio.

Stejně jako jiné postavy v jednom kuse, Shiki má zřetelný smích: „Jihahahaha“ (ジハハハハ ? ).

V anglické verzi silného světa mluví s jamajským přízvukem.

Vztahy

Osádka

Podle vlastního přiznání Shikiho si velmi váží svých nejbližších kamarádů. Zdá se však, že se tento respekt nevztahuje na nižší členy jeho flotily a neváhá je zranit, pokud nesplní jeho očekávání, protože viděl, jak střílí jednu z nich na noze jednoduše proto, že ho informoval Rogerova zajetí; Rovněž zastřelil jednoho ze svých navigátorů pro jeho neschopnost v předpovídání povětrnostních podmínek.

Dr. Indigo strávil více než dvacet let v Shiki’s Service a oba se zapojili jako komediální Manzai Duo vedle Scarletu, i když jejich roubíky často nedokážou vyvolávat žádnou reakci před jejich publikem. Shiki nevadí, aby byl doktorem plácnut, kdykoli něco omyl pro jinou věc, a stojí zvuky indigových bot, přestože ho dráždí. (Spolu se všemi ostatními) se zcela překvapí, když si uvědomí, že dokáže mluvit, přestože s nimi mluvil předtím. Kdykoli Shiki řekne nebo udělá něco hloupého, Indigo ho plácne. Indigo má také zvyk pokusit se něco vysvětlit Shiki prostřednictvím lichých pohybů a gest, dokud mu Shiki neřekne, aby právě vyšel a řekl to (i když v jednom okamžiku ve filmu Shiki pochopil, co se snaží říct, k překvapení Indigo ).

Zdá se, že Shiki má rád Scarlet, protože gorila je téměř vždy viděna po jeho boku a on se dokonce účastní komediálních parodií a Indigo. Často se chystá omylem Scarlet jako příbuzný. Shiki obdivuje jak namiovy předpovědní schopnosti, poté, co ji získala jako navigátor své posádky a její krásu, pro kterou na ni odkazuje jako „dítě“.„Poté, co ho zradila, neprojevil žádné váhání, když ji nechal zemřít.

Gol d. Roger

Shiki je jedním z mnoha pirátů, jejichž maximální respekt získal Roger. Ve skutečnosti během své mládí oba piráti odletěli do několika potyček proti sobě kvůli jejich samostatným ideálům (Shiki to všechno chtěl ovládat, zatímco Roger prostě chtěl zůstat svobodný), ale v jejich poslední bitvě se ukázalo, že Shiki je být Ochota se s minulostí zacházet jako s minulostí, které jsou minulostí, pokud by Roger jen souhlasil s tím, že s ním vytvoří alianci, a byl dokonce připraven spolupracovat s pirátským králem pro jeho velký sen o dobytí a nabídnout, že má známý svět jako kořist. Roger ho však možná nepovažoval za zřejmě, zjevně odmítl Shikiho ruku přátelství v minulosti mnohokrát; Skutečnost, že se Roger neobtěžoval alespoň před jeho popravou alespoň mluvit se Shiki.

Když byl Roger „zajat“ mariňáky, Shiki rozzlobeně napadl Marineford a řekl, že ho měl zabít sám, a když vedl, pomyslel na svého starého soupeře a ukazoval smutek kvůli všem novým nováčkům, kteří chtěli napadnout velkou linii. a veteráni jako Roger umírá.

Světová vláda

Shiki je také pevným soupeřem světové vlády i mariňáků. Považoval mariňáci příliš slabých na to, aby zachytil muže, jako je Roger. Byl však poražen Sengoku a Garp, a to ho mohlo způsobit, aby je dva nenáviděl. Poprvé, když se znovu objevil na svět po 20 letech, znovu zaútočil na námořní sídlo, „jako varování“. [8]

Sengoku považoval Shiki za svého hlavního nepřítele před dvaceti lety ve stejném smyslu, že Garp viděl Gol. D. Roger. Shiki byl také „prvním“ vězněm, který unikl z velkého vězení, odříznutím vlastních potopených nohou a později je nahradil vlastními osobními meči jako protetické končetiny. Shikiho incident zranil vězeňskou pýchu i Magellan’s, který byl v té době viceprezidentem.

Piráti slámy

Dvacet let poté, co Indigo začalo vytvářet svou monstrózní armádu, jednu z nich, šéf, unikl a Shiki se ho pokusil znovu zachytit tím, že učinil nabídku s kapitánem pirátů Amigo; Pokud by Largo mohl znovu zachytit šéfa, byl by pozván, aby se stal velitelem 51. divize Golden Lion Pirates. Nakonec byl Largo poražen opicí D. Luffy a celý Amigo Pirates byli zatčeni na Little East Blue. Shiki, nevěděl, že Luffy byl ten, kdo porazil Largo, pouze prohlásil, že tento neúspěch nenaruší jeho konečný plán.

Shiki pokračoval ve svých plánech a pokračoval v náboru mocných spojenců, aby ho doprovázeli ve světové nadvládě, a také zničili východní modrou, protože Shiki nesou zášť do moře za to, že je Rogerovým místem smrti. Když narazil na Nami, poznamenal její výjimečné navigační dovednosti a krásu a přinutil ji stát se členem své posádky tím, že držel své kamarády jako rukojmí. Nakonec zbytek pirátů Straw Hat zaútočil na Shiki, aby načte Nami a zabránil piráty Golden Lion v útoku na východní modrou.

Tony Tony Chopper a Nico Robin šli zničit laboratoř Indigo, kde byl lék SIQ, aby zabránil vytvoření dalších mutantních zvířat, zatímco zbytek posádky zaútočil na Shikiho spojence a palác. Nami přiměl Shikiho do vedení Merveille, nyní přeměněný na plovoucí pevnost ostrova s ​​levitačními silami Shiki, na bleskovou bouři, as tím Luffy narazila na blesk na Shiki a plovoucí ostrov, porazila létajícího piráta a poslalo mutanti klesající do moře.

Edward Newgate

Před Rogerovou érou byli součástí pirátů Rocks. Po incidentu v údolí GOD, šli svými samostatnými způsoby, aby vytvořili vlastní posádku. [9]

Přestože to zjevně nebyl spojencem, Shiki neměl s Whitebeardem špatný vztah. Považoval o něm za silného muže, který byl schopen převzít Rogera v nadvládě moře, jak řekl, když spolu pili na Moby Dick a mluvili o starých časech. Whitebeard byl zjevně informován o Shikiho zálibě pro plánování. [8]

Schopnosti a síly

Shiki přikázal velké pirátské posádce nejméně 51 divizí, [10] poněkud podobně jako Krieg Pirates a Whitebeard Pirates, představující značnou vojenskou sílu. Není známo, jak silná byla jeho posádka, ale je známo, že největší pirátská flotila byla v té době pod jeho kontrolou.

Během Rogerovy éry byl Shiki jednou z nejsilnějších pirátských postav té doby, který byl na stejné úrovni jako Sengoku, Garp, Whitebeard a Roger jako živá legenda. Před touto érou byl Shiki členem Pirates Rocks, mocný posádka, jejíž členové zahrnuli tři budoucí císaře a byli dostatečně pozoruhodný, aby byl známý jako obávaný vrstevník ve skupině. [11]

Bojoval a postavil se na zemi v boji proti Garpu a admirál Sengoku najednou, dvou z nejmocnějších mariňáků a jejich boj zničil polovinu města, i když nakonec byl poražen, vyšel jen s několika modřinami. Shiki je také prvním vězněm, který bez pomoci uprchl z Impel. Zatímco Luffy později musela získat pomoc Ivankov, Jinbe, krokodýla a přes dvě stě dalších vězňů, jeho výkon zůstává v historii jedinečný. Nakonec Shiki nebyl vážně zraněn a byl schopen se objevit prakticky nezraněný z vězení, jen ztratil nohy (což se odřízl, aby se osvobodil od Seastlone). [8]

Fyzické schopnosti

Spolu s Rogerem a Whitebeardem je Shiki jedním z nejmocnějších pirátů své generace a ukázal neuvěřitelnou fyzickou sílu. Má obrovskou fyzickou sílu doplněnou svými nejvyššími dovednostmi meče, což mu umožňuje zabít samotnou armádu mariňáků v Marinefordu.

Po zajetí byl uvězněn na úrovni 6 Impel a přežil ve vězení navzdory zraněním z předchozí bitvy. Má obrovskou úroveň vytrvalosti, protože dokázal přežít, aby měl části volantu trvale zabudované hluboko do jeho hlavy, výkon, který zapůsobil na Indigo a nesmírnou toleranci vůči bolesti. Poté, co amputoval své vlastní nohy, aby se osvobodil od SeastOne Fathles, byl Shiki úplně nepokračující bolest, dokonce nedbale kouřil doutník, když žertoval s Hannyabalem. Bez jakéhokoli lékařského ošetření as hojným a těžkým krvácením úspěšně vypukl z neproniknutelné bezpečnostní obrany Impel dolů jednou rukou. Později, v hrubé formě nouzového ošetření, Shiki násilně rouboval meče do vnitřních pařezů jeho amputovaných nohou. Navzdory tomu, že Shiki proléval ještě více krve. [8]

I ve stáří zůstal Shiki nesmírně mocný, přestože jeho síla v průběhu času zmizela. Jednou rukou mohl zablokovat Sanjiho kopy a negnoval Zoroovy silné lomítka nohama a poslal ho na nahromadění na zem s jedním drceným úderem. Mohl bojovat na stejné úrovni s Luffy ve svém režimu Gear 2 a zase odolat několika útokům. Vydržel také kokutei Roseo Metel Choppera s téměř žádným poškozením.

Taktické dovednosti

Shiki byl také značně lstivý a vynalézavý jako pirát, který byl schopen zůstat skrytý před světovou vládou 20 let, navzdory svému slavnému postavení, zatímco svůj plán uvedl do akce. V rámci své sloučeniny měl Shiki v rámci svého řetězce plovoucích ostrovů komunikační síť, aby sledoval obecnou povrchovou aktivitu, a založil základnu operací v Merveille, aby posadil svou obrovskou armádu po celá desetiletí. Shiki měl také přístup k vzorci SIQ vyvinuté jeho doktorem posádky Indigo, s celou laboratoří umístěnou na Merveille věnované dalšímu výzkumu.

Shiki bylo také prokázáno, že je velmi charismatickým a schopným vůdcem, který se podařilo rozvíjet pirátské armády při nejméně dvou příležitostech v jeho kariéře (první byl komentován jako výjimečně velká flotila i v novém světě; celkem je Whitebeardova pirátská divize 1600 Piráti jako srovnání a druhý vypadal, že je téměř stejně velký, kdyby Shiki nebyl předčasně zastaven). [8]

Swordsmanship

Shiki má ohromné ​​dovednosti v šermích, když dual-wielded Oto a Kogarashi, aby masakroval celou armádu mariňáků, než ho utlumí Garp a Sengoku. [8]

Poté, co se dva meče se staly jeho protetickými nohama, nejenže měl jen málo potíže s tím, že je při chůzi nebo při používání, ale je také schopen s nimi zaútočit z dálky posláním lomítků z jeho mečových nohou způsobem jako Rankyaku podobným způsobem. Tyto vzduchové čepele mají světle žlutou/zlatý barevný schéma, které odpovídají jeho epithetu.

Také kombinuje své mečové dovednosti s jeho Fuwa Fuwa no Mi, jako je sekání otevření vodního útvaru a poté ho utopí, aby utopil své soupeře. Odrazil všechny lomítka ze Zoro Nanajuni Pound Ho S velkou rychlostí a reflexy a později další útok ze Zora byl čelen ve vzduchu a on srazil Zoro zpět na zem s velkou silou. Byl také schopen bojovat na par proti Rogerovi a později trvalo Garp i Sengoku v jejich prvotřídních.

Ďábelské ovoce

Shiki snědl Fuwa Fuwa no Mi, ďábelský ovoce typu Paramacia, které mu umožňuje létat, a také se obklopuje neživou záležitost, když se s ním přijde do styku. [2] Shiki uvádí, že jakmile něco udělá, zůstane to tak, dokud to sám on sám neodráží nebo neztratí vědomí. Ukázalo se, že vyrábí několik mořských plavidel a dokonce i obrovské ostrovní oblasti vznášejí. Jeho síly však nejsou schopny být použity v žádné jiné živé hmotě než on, což znamená, že nemůže levitovat zvířata, rostliny nebo jiné lidi.

Může telekineticky manipulovat s jakýmikoli zbraněmi, strukturami a trosky, se kterými dříve navázal kontakt, což mu umožnilo zaútočit na své soupeře několika létajícími zbraněmi a velkými těžkými předměty a také vytvořit štít, aby se bránil před útoky. Navíc jeho schopnost létat mu dává velmi vysokou úroveň mobility.

Může také využít svou sílu k volnému manipulaci s neživým okolím, jako je minerál, sníh a vodní útvary. Kromě toho, že je jednoduše vznáší, může je levitovat do složitých tvarů, jako jsou gigantické hlavy lva, které může použít k útoku na své soupeře. Jeho schopnost levitovat věci lze také použít k vázání lidí v obrovském neživém materiálu, a dokonce utopit lidi tím, že plovoute velké množství vody všude kolem nich.

Ostrovní loď

Na začátku segmentů „silného světa“ se Shiki odhalí, že převedl malý ostrov na jeho osobní vlajkovou loď s Fuwa Fuwa No MI’s Powers. Z tohoto důvodu, kromě toho, že slouží jako kapitán posádky, Shiki také působí jako jejich kormidelna a jako taková musí být jakoukoli změnou trajektorie, která musí nejprve dojít.

Zbraně

Shiki má dva dvojité meče na jména Oto a Kogarashi, které podle něj byly slavné. V minulosti je použil jako běžné meče, ale poté, co unikl Impel dolů, nahradil jejich odrušené nohy. Navzdory těžkopádnému vzhledu nemá Shiki žádné potíže s jeho rovnováhou nebo chůzí. [8]

Flintlock

Byl také viděn pomocí pistole Flintlock při různých příležitostech a zdá se, že je s ní docela přesný.

Dějiny

Raná historie

Před více než 40 lety byl členem Legendary Rocks Pirates, spolu s budoucími císaři Whitebeard, Kaidou a Big Mom. Nejméně před 33 lety, poté, co se skály piráti rozpustili, Shiki vytvořil svou vlastní posádku, Golden Lion Pirates. [12]

Bitva na Edd War

Před dvaceti sedmi lety, dva roky před Gol D. Roger a jeho posádka dosáhli smíchu, Shiki se dozvěděl, že Roger našel starodávnou zbraň. Když viděl příležitost, zeptal se Rogera, jestli by se mohli spojit. S svou velkou pirátskou flotilou a Rogerovou znalostí o starověké zbrani Shiki věřil, že společně mohou převzít celý svět a požádali Rogera, aby se stal pravou rukou. Roger odmítl Shikiho nabídku a řekl, že nemá smysl být pirátem, pokud by to nemohl udělat, jak si přál.

Mezi jejich posádkami ve válce Edd brzy následovala velká mořská bitva. Kvůli bouři, která se stala během jejich boje, Shiki bohužel ztratil a polovina jeho flotily potopila. Navzdory tomu a dostat kousek volantu uloženého do jeho hlavy, který ho téměř zabil, Shiki měl velkou úctu k Rogerovi. [8]

Uvěznění a útěk

Poté, co uslyšel, že byl Roger zajat, Shiki zastřelil muže, který ho informoval a šel do Marinefordu sám, kde porazil několik námořních vojáků. Křičel, jak nemohl uvěřit, jak by takoví „wimpy“ mohli zachytit Rogera, a řekl jim, aby ho vynesli, pokud ho mají, aby ho mohl zabít vlastními rukama. Shiki najednou oslovil Sengoku, který vysvětlil, že s Rogerem nikdy nebude mít další boj, protože by mohl vyhrát a pak bude schopen uniknout. Sengoku také vysvětlil, že Roger měl být popraven v Loguetownu, „město začátků“, do týdne a že poprava měla zlomit srdce každého piráta. Jak Shiki bědoval nad tím, že „legenda pirátského krále, Roger“ skončí v nejslabším moři a jak by to pro něj byla největší urážka, opice d. Garp se objevil a řekl mu, že East Blue je symbolem míru, zatímco Sengoku vysvětlil, že nedovolí, aby Shiki zasahoval do popravy. Garp i Sengoku se připravili na boj a začala bitva mezi třemi, které zničily polovinu města Marineford. Nakonec Shiki prohrál a byl uvězněn v Impel Down.

Shiki položil zlomený ve své cele a slyšel o tom, jak se všichni chystali najít Rogerův poklad. Pomyslel si, že světu dokáže, jak jsou piráti vládci světa. Před dvaceti lety byl Shiki považován za „prvního“ vězně, aby unikl z Velkého vězení, tím, že odřízl vlastní posazené nohy a později je nahradil pomocí vlastních osobních mečů jako protetických končetin.

Později hledal Whitebearda a nabídl mu, aby byl součástí svého plánu, i když byl zkrácen, protože Whitebeard hrozil, že ho hodí přes palubu, pokud nezavřel. Shiki pak Whiteardovi odhalil, že na chvíli zmizí a že by ukázal skutečný strach pirátů s piráty. Shiki byl pak viděn na hoře na prozkoumaném ostrově Grand Line. Zeptal se Dr. Indigo, jak experiment přicházel a řekl mu Indigo, že objevil, že mezi rostlinami a zvířaty na ostrově došlo k rovnováze mezi rostlinami a zvířaty. Vysvětlil také, že mnoho rostlin a zvířat nebylo možné najít jinde, do které ho Shiki přerušil. Shiki mu nařídil, aby se dostal přímo k věci, a zeptal se Indiga, jak dlouho bude jeho plán trvat, a bylo mu řečeno, že to bude trvat alespoň dvacet let. Shiki přijala to a řekl, že potom bude provést svůj plán za 20 let, a pak je ukáže „peklo“ na Zemi uvolněním tun mutovaných zvířat a prohlášením války světu. [8]

The following events are Non-Canon and therefore not considered part of the Canon story.

Malý východověký oblouk

Po uplynutí 20 let byl Shiki připraven uvést svůj plán do pohybu. Jedno z jeho zvířat, velký rohatý brouk, však unikl z jeho základny operací. Kontaktoval Amigo Pirates a jejich vůdce, Largo a Corto a nabídl, že je nechal připojit k jeho konferenci, pokud pro něj získají brouk. Podařilo se však díky pirátům Straw Hat (ačkoli Shiki o tom nevěděl) ​​a Shiki nakonec odmítl uprchlého brouka, citování jednoho Escapeeho nezastavilo jeho plány.

Jeden kusový film: silný svět

Během let strávených v Merveille se Indigo podařilo vyvinout z místní rostliny, IQ, séra zvaného SIQ, že pokud je vstříknuto do zvířat, zvýšilo to jejich evoluční proces a poskytla jim schopnost lépe se přizpůsobit jejich přirozenému prostředí lépe se přizpůsobit jejich přirozenému prostředí. S využitím této neuvěřitelné drogy začala Shiki vytvářet vlastní armádu mutovaných zvířat, aby porazila světovou vládu. Po shromáždění velkého množství těchto zvířat i starých a nových spojenců poslal Shiki některé z nich, aby zaútočili na East Blue, což způsobilo neuvěřitelné poškození. Poté se znovu objevil na svět v Marinefordu, létal přes ostrov se svou lodí a zničil několik mořských bitevních lodí tím.

Poté náhodou narazil na slaměné klobouky. Nami cítil, jak se mění počasí a varovala každého z nadcházející bouře. Opice d. Luffy zavolala na Shikiho loď, pokoušela se je varovat a získat pozornost Shiki. Shiki poslal tónovou volbu, aby nahrál varování. Jeho vlastní navigátoři zpočátku nesouhlasili s tím, že se blížila bouře, ale objevila se a se směrem Nami to obě lodě úspěšně unikly. Poté Shiki zastřelil svého navigátora a sestoupil dolů na tisíc slunečnosti, aby se setkal s Nami. Tam odhalil svou ďábelskou ovocnou sílu, Fuwa Fuwa no Mi, což mu umožnilo vytvořit jakýkoli neživý objekt, kterého se dotkne, ignoruje gravitaci a vznášející se. Poté, co se dozvěděl, to bylo Nami, které varování vyneslo a že míří do východní modré, Shiki nabídl, že je tam vezme a využil jeho sílu na slunné. Byl to však všechno podvod: létající pirát přivedl slaměné klobouky na obloze na jeho základnu, Merveille. Tam unesl Nami, chtěl ji jako svého navigátora a poslal ostatní létající na nedaleké ostrovy levitované svými mocnostmi, když se modlil za jeho zmutovaná zvířata.

Shiki požádala Nami, aby se stala jeho navigátorem, ale odmítla. Dr. Indigo se objevilo s „vyvinutým“ ptákem zvaným Billy, který může vygenerovat elektřinu, aby ji ukázal Shiki. Nami chránil Billyho a pták zůstal s ní, když Shiki a jeho muži odešli.

Poté, co Nami unikla s Billym, ji Shiki pronásledoval do jediné vesnice na ostrově, kde se uchýlila s některými dalšími členy slaměného klobouku. Zlatý lev bez námahy porazil Luffy, Roronoa Zoro, Usopp, Sanji a Tony Tony Chopper, zachytil je do obrovského sloupu Země svými mocnostmi a nakonec přesvědčil Nami, aby se připojil Modrý. Usopp, jediný zbývající člen posádky, se ji pokusil zastavit, ale Shiki ho vyrazil ven.

Dal Nami tónu, aby nechal poslední rozloučení svým přátelům, než ji znovu přivedl na základnu. Jeho spojence byl svědkem zničení vesnice v rukou jeho zmutovaných zvířat jako důkaz jejich síly. Poté byl o něčem informován Indigo, který byl odhalen jako pokus Nami zničit stromy chránící jeho palác před divokými zvířaty, aby bylo místo zničeno jeho vlastními bestiálními přisluhovači. Poté, co zdánlivě zmařil svůj plán, nechal ji své podřízené imobilizovat dlouhými kopími a nechala ji zemřít na nemocjší nemoc, kterou se během svého pokusu odfoukl stromy.

Vyvolal piráty pod svým velením, aby s ním pil, a vysvětlil svůj plán. Při přípravě obřadu Sakazuki, aby přísahal ve své flotile, a opékal na začátek operace, vtrhli do paláce Slunny a poté pochodovali do hlavní zasedací místnosti, která označila různé střelné zbraně. Po krátké konfrontaci, kde je Shiki nazval jednoduše sebevražedným týmem a odhalil kolem nich stovky mužů, Luffy řekl, že Nami je jednoduše předvojem a že jsou hlavní silou. Slámové klobouky vyložily své střelné zbraně v místnosti a porazily většinu z těch, které se shromáždily před rozdělením, aby porazily zbytek.

Luffy praštila shiki do obličeje a Shiki uprchl z místnosti s Luffym ho pronásledoval. Poté, co Nami a Billy zničili Daft Green, zvířata zvenčí zaútočila do paláce a přidala chaos uvnitř. Shiki byl rozzuřen a pokusil se zabít Nami, Usopp a Chopper. Luffy se však objevila v Gear 2 a začala s ním bojovat s pomocí Billyho. Luffy, stále bojující shiki, byl ohromen, když ho Shiki obklopoval vodou. Shiki poté obdržel varování před bouřkou denní mushi a požádal ho, aby přesměroval ostrov, který to udělal. Neznámý mu, hovor ve skutečnosti donutil Usopp a Chopper a že Nami je vedl přímo do bouře. Různí zbývající piráti si to uvědomili a ustoupili, zatímco slaměné klobouky napravily palác výbušninami. Shiki se vrátil do paláce a konfrontoval je, ale Luffy se také znovu objevil, když se vzpamatoval.

Ještě jednou pomocí Gear 3, Luffy umístil svou obří nohu do mraků, získal elektrický náboj a použila to k posílení své obří sekery. Shiki si nejprve myslel, že osvětlení zabije Luffyho, neuvědomí si, že ho Luffyho gumové tělo bude chránit. Než si Shiki uvědomil svou chybu, Luffy ho zasáhl útokem, rozbil a elektrizuje ho na zem, porazil ho a zničil celý ostrov v tomto procesu.

Když byl poražen, Shiki se ptal, zda měl být znovu poražen mužem z East Blue, než křičel Rogerovým jménem. S jeho porážkou zmizela kontrola jeho síly, která se držela nad létajícími ostrovy, a nutila je, aby narazily do moře. Shiki byl naposledy viděn, že do moře upadl do bezvědomí, brzy následoval jeho podřízený Indigo a Scarlet. Mariňáci ho zjevně spatřili a spěchali, aby ho zachytili, ale není známo, zda se jim to podařilo. [2]

Concludes non-Canon section.

Rané koncepty

V časných designových náčrtcích Shiki, Oda původně přitáhl Shiki jako holohlavý a s více lvími obličejovými rysy. V pozdějším návrhu Shiki ho Oda přitahovala volant, ale zabudoval do hlavy v jiné poloze.

V rozhovoru o Silný svět, ODA také odhalil, že původně zamýšlel, aby byl tento koncept Shiki použit pro Bartholomew Kuma. Tuto myšlenku však odmítl, ale později se rozhodl ji použít pro Shiki. [13] [14]

Anime a manga rozdíly

Pozoruhodný rozdíl mezi verzí Anime a Manga epizody 0 je to, že během scény Shiki Escapes Impel Down, jeho odrušené nohy jsou bosé v manga, zatímco v anime udržují tradiční boty Impel dolů.

Problémy s překladem a dub

Ve Funimation Dub má Shiki jamajský přízvuk a označuje Nami jako „Baby Doll.“

Zboží

Trivia

 • Fanoušek si všiml, že Shiki je zmíněn v manga, a zeptal se Oda, zda byla postava stejná s postavou ve filmu. Oda potvrdila, že tyto dvě postavy byly stejné a stejné a více o něm vysvětlily. Původně chtěla Oda, aby byla shiki zmíněna během setkání mezi Shanks a Whitebeard. Zdržel se však, protože si myslel, že to může být pro čtenáře příliš mnoho informací a zmást je. V té době nevěděl, že příběh o pirátu, který způsobil zmatek během Rogerova času. [15]
 • Jeho celkový design se podobá typickému Shogunu.
 • V raném přívěsu pro film Silný svět, Shiki byl viděn na sobě odlišný oděv než to, co měl na sobě ve skutečném filmu. Shiki byl viděn na sobě bílý oblek s červenými značkami na rukávech. Vypadal také mnohem hubenější a nesl červený meč.
 • Stejně jako jeho pojmenovaní spolupracovníci mohou být Shiki tematicky na barvu, což je v jeho případě zlato.
 • Lev je tradičně označován jako „král zvířat“, a přizpůsobuje Shikiho kontrolu nad četnými zvířaty.
 • Shiki velící posádce bestiální je podobný Kaidou čtyř císařů. Shodou okolností byli kdysi spoluhráči na stejné lodi.
 • Jeden z filmových přívěsů pro Jeden kus: Stampede ukázala scénu z filmu, ve kterém byl Shiki’s Wanted Plakát zobrazen na pozadí s odměnou kolem 60 000 000. Tato scéna ve filmu však opravila plakát, aby místo toho ukázal Capone Bege a jeho odměnu. [16]
 • Během flashbacku byla Kurozumi Higurashi viděna pomocí její schopnosti krátce se proměnit v osobu připomínající Shiki. [17]
 • Před odhalením UTA byl Shiki jedinou filmovou postavou, která byla kanonizována do hlavní série.

Jmenuji se chick.d miliardy písně texty významy a trend tiktok

Jmenuji se chick.d miliardy písně texty významy, trend tiktok

„Jmenuji se je Cheeky“ je píseň, která se stala virovou na webech sociálních médií, jako je Tiktok. Je to píseň D miliardy, která byla vydána 6. listopadu 2020. Kromě toho hudba a videa pro „Mé jméno je Chick“ Tiktok obdržela spoustu pozitivní zpětné vazby na sociálních médiích.

Zvuk „Moje jméno je Chicky“, který obsahuje skupinu lidí, kteří se střídají, kteří se popisují včas na nějakou pozitivní hudbu, je nejnovějším virovým zvukem, který zasáhl aplikaci.

Co je to „jmenuji se Chick“ Tiktok Music?

Na Tiktoku převzala píseň „My Name Is Is Chick“. Texty písně byly napsány skupinou D Billions Band. Hudba je držena čtyřmi osobami, z nichž každý provádí svůj podíl na sboru.

D miliardy se proslavily za jediný den, kdy se jedna z jejich skladeb stala virovou. Nyní, když se uživatelé sociálních médií chtějí dozvědět více o kapele, vyhledávání na webu se stává stále běžnějším. Mají asi 16 milionů uživatelů.

Tito spotřebitelé, kteří nevyžadují pomoc přátel k provádění virové hudby, v podstatě vytvářejí filmy na vlastní pěst. Pokoušejí se objevit v různých oblečeních, aby provedli různé hudební aspekty.

Verše písně, které jsou virové na Tiktoku

I když je zábavné poslouchat a hrstka spotřebitelů vytváří zajímavé věci. Tančí na melodii. Celá píseň je zábavná:

Můj titul je Chick! Chicky, Chicky, Chick. Můj titul je cha-cha! Tleskání, tleskání, cha-cha-cha.

Chicky, Chicky, Chick, tleskání, tleskání, cha-cha-cha. Chicky, Chicky, Chick, tleskání, tleskání, cha-cha-cha.

Můj název je růst růstu! Růst, růst, růst. Můj titul je Chicky, můj titul je cha-cha. Soo on

„Jmenuji se chick“ tiktok hudba význam

Tato hudba D miliardy je nyní na Tiktoku trendy a užila ji mnoho uživatelů Tiktoku.

Pokud jde o texty, texty melodie jsou základní a přímočaré. Na stránkách sociálních médií se stalo několik videí Tiktok. Kromě toho může být Cheekyho zvukové uvažování docela úžasné a příjemné poslouchat.

Doporučeno: Aplikace sportovních fanoušků

„Jmenuji se Chick“ è Virale Sui Social, da Dove Arriva Il Balletto Più Divertente del Momeno

E ‚DiVentata Improvisamente virale Su Tiktok la Canzone na Bambini „Moje jméno je“, Cantata da d miliardy. Una vera mania che sta sta coinvolgendo dospělé e ragazzi che si si stanno cimentando a seguire i passi di un balletto molto divertente. E ‚infatti nemožné non Imbattersi Almeno Una Volta Al Giorno Nel Suono che fa: „Jmenuji se Chick! Jmenuji se cha-cha!“

Chi sono i d miliardy?

La Canzone „Moje jméno je“ è Stata Pubblicata Il 6 Settembre 2020 Sul Canale YouTube dedicato ai Bambini del Gruppo d miliardy, famsi per I Loro Contenuti Educativi. Il videoreklam oggi è statto visto da più di 695 milioni di utenti.

Inizialmente la canzone éra stata předvídavá video „Protřepejte, zatřepejte tělem.“! Tleskání, tleskání, cha cha cha!“, Del 12 Gennaio 2020 E Visto il Grande Successo I D Billions Hanno Poi deciso di far uscire una secona parte che è esplosa fino a raggiungere 695 milioni di vizuizazioni.

I Protagonisti della Canzone Sono Quattro Simpatici Personaggi, Chicky, Cha-Cha, Boom-Boom E Lya Lya, Che Si diferenziano na colori, gesti e suoni.

„Jmenuji se“ è Virale Su Tiktok: Come Seguire il Trend

Da youtube la canzone „moje jméno je“ è poi balzata su tiktok dopo essere stata interpretata dalle tiktoker purwa kembar, tre famse gemelle che hanno ballato sulle note della canzone con movimenti molto molto molto moveto mortto molto mortto molto moventi molto molto molto mortto mortto molto mortto molto molto molto molto molto molto molto diventI. Si Chiamano Nabilla, Nadiya e Natasya E Hanno Catturato L’Ettenzione degli unti na il loro Stile; Indossano, Infatti, Semper gli stessi vestiti eseguono gli stessi passi di danza su svariati tipi di canzoni.

Per seguire il nuovo trend bisognerebbe essere in quattro così da riuscire ad interpretare tutti itagonisti della canzone. MA NON SEMPER SI RIESCE přesvědčit amici e parentii partEcipare ed è per quebo che gli utenti stanno inventando svariati modi per rendere unico il proprio di „moje jméno je“ e diverzificare chicky, cha-cha, lya lya lya lya lya lya lya lya lya lya lya.

Il primo palesarsi è chick, che avanza ripetendo il suo nome anchoggiando con le braccia; Segue poi cha-cha-cha che doprovázel il suo nome con un bel „clap, clap“ con le mani; C’è Poi Boom-Boom Che Con Voce Profonda Mostra I Suoi Bcitititi Prima che entri ve scéně lya lya che fa Oscillare le sue braccia doprovází la sua voce da bambina. Un ballo zjevenemente semplice ma che richiede untottima coordinazione e memoria visto che i personaggi si ripetono v maniera rapida e in momenti specifici. Provateci Anche Voi!

Tagy

 • Boom-Boom
 • Lya Lya
 • Balletto
 • Ballo
 • Bambini
 • italská píseň
 • Cha-Cha
 • D miliardy
 • Jmenuji se chick
 • Sociální Newtork
 • Suono
 • tik tak
 • trend
 • Youtube

© 2023 Radio Zeta S.r.l. Všechna práva jsou vyhrazena. Sede Legale: 24121 Bergamo, přes Clara Maffei, 14/a c.F. e iscrizione registrace prodloužení bergamo n ° 02971060179 | Partita IVA 02651950160. (C.C.i.A.A. Bergamo n. r.E.A. 312178) Capitale Sociale. 500 EUR.000,00 i.proti. Licenceza Siae n. 0808115/2015.

La Astucia del Perrito Quien Buscaba Jugar Mientras Su Familia Buscaba Lograr El Reto, Lo Hizo Convertirse en la Estrella del Clip Clip

Viernes 22 de Abril de 2022

El Perrito Terminó robando los reflektory durante el video compartido en tiktok. Foto: Video Captura de

Un perrito se hizo viral a travinys de tiktok luego de que su familia intentara grabar el reto de moje jméno je chiky.

El Clip Fue compartido por la usuaria marti valenzuela, quien a travats de un video buscó subirse al „trend“ de esa canción infantil „My Mane is“, la Cual ha ganado alta popularidad a travats de la plataforma.

En el Video, Aparecen Cuatro Personas, Dos Hombres, Una Mujer, Y Una Niña. Al Frente de Ellos, SE PASEABA SU CACHORRO, EL CUAL AL ​​PASAR DE LOS SEGUNSOS, SE CVENTIMO EN LA VERDADERA ESTRELLA DE DE VIDE.

Al Iniciar La Canción, Comenzaron A Hacer El Baile Uno Por Uno, Mientras El Cachorro los Obserraba y Seguía Pasando al Frente de Ellos.

Sin Embargo, Cuando éra el turno de la Menor, El Perrito Comenzó A Tiralre del Pantalalón Buscando a Toda Costa Llamar Su atención.

Іспанська мова: Урок 78. Прикметники 1

Al ver que la niña seguía ignorándolo, subió la fuerza de los jaloneos, hasta que logró derribarla para jugar con ella ella ella ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con ella con.

Quedando en el suelo, la infante buscaba a toda costa continuar con la coreorafía, tal como lo halía su familia, sin embargo, el perrito seguea jugueteando con el en el suelo, sin dejarla cumplir con la dinámica.

Por un moment, el lomito y la niña se posicionan detrás de Las tres personas, Mientras los demás kontinúan con el baile riéndose a carcajadas ante la situación. Sin Embargo, Se ve Cómo Continúan Con la Juguetona Lucha, Sin Poder Lograr Que Se Volviera A Incorporar a La Dinámica.

La Acción del Perrito quien A Su Manera También Buscaba ‚jugar‘ con familia, se hizo viral en las redes socialies, quienes señalaron que sin duda alguna el personaje de boom boom boom (el que la niña buscaba) quienes se Robaron La Cámara.

TE compartimos el video dokončit:

¿En qué končící el reto moje jméno je chiky?

La Canción Viral Que Ha Protagonizado Millones de Videos A Travinys de la Plataforma Costa de Una Dinámica Donde 4 Personajes: chiky, cha-cha, boom y lya lya lya.

Durante la Canción, Cada uno va Preseddádose por su nombre, para después con el mismo, hacer un gesto y archonías divertidas al ritmo de la canción.

Síguenos en: @elheraldodetab y en: @heraldodetab

Fue Lanzada por un grupo de nacionalidad rusa llado d miliardy, quienes se dedicaron a travats de su canal de youtube a hacer videa infantiles.

El Tema Se ha covertido en un fenómeno viral, teniendo hasta el momento más de 72 millones de reproducciones.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS